KOSZALIN - PUCHAR POMORZA NORDIC WALKING - BAŁTYCKI TOUR NORDIC WALKING - 5 KM

Organizator/ Organizer:
PFNW
Data/ Date:
2017-05-03
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
138
Wystartowało/ Started:
126
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
125
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu/Start time2.5kmCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
          
1STILLER Karol 88CZĘSTOCHOWAM30-391M 100:03:1100:15:1600:30:38.3500:33:49.40 6:079.8
2WOROCH Roman 105KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOM55-591M 200:04:1800:15:3900:31:30.6500:35:49.35+00:00:526:189.5
3HAŁAS Marcin 125CZECHOWICE-DZIEDZICEM30-392M 300:03:1000:15:5700:32:07.3000:35:18.05+00:01:286:259.3
4BRZOZOWSKI Piotr 131AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM30-393M 400:03:1000:15:5900:32:32.2000:35:42.95+00:01:536:309.2
5KOPCZEWSKI Dariusz 47FACE NORDIC WALKING TEAMKOSZALINM50-541M 500:04:0400:16:1700:32:56.0000:37:00.65+00:02:176:359.1
6RAKUĆ Jakub 75RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-291M 600:03:1000:16:1100:33:27.1500:36:37.25+00:02:486:419
7CHAMIELEC Bogusław 8A EMERYT BIEGALUBINM50-542M 700:04:0500:16:4300:33:35.0000:37:40.05+00:02:566:438.9
8MACHNIK Janusz 132CLLEO ZAWIERCIEZAWIERCIEM40-441M 800:03:3500:16:4500:33:40.7500:37:16.20+00:03:026:448.9
9STANISŁAWSKI Jan 85MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃM55-592M 900:04:1800:16:5000:33:56.8000:38:15.70+00:03:186:478.8
10NOWAK Włodzimierz 129NOWOGARDM55-593M 1000:04:1900:16:5000:33:57.5000:38:16.95+00:03:196:478.8
11POLEWCZAK Mariusz 73CLLEO ZAWIERCIEZAWIERCIEM45-491M 1100:03:5000:16:5700:33:58.6500:37:49.55+00:03:206:478.8
12TOMCZYK Edward 100MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃM65-691M 1200:04:5100:17:0700:34:10.9000:39:02.55+00:03:326:508.8
13ADAMCZYK Adam 1PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM65-692M 1300:04:5200:17:0800:34:11.3000:39:03.75+00:03:326:508.8
14FRĄCKOWIAK Roman 22ZS ROSKOWIELEŃM45-492M 1400:03:5100:17:0900:34:16.9000:38:08.15+00:03:386:518.8
15KLARKOWSKI Bogdan 41KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM60-641M 1500:04:3100:17:2400:34:29.5000:39:00.65+00:03:516:538.7
16GŁOWA Michał 26CIESZYNM-Jun.1M 1600:02:4600:16:2600:34:31.3000:37:17.90+00:03:526:548.7
17ROSADZIŃSKI Sławomir 78LESZNO :)LESZNOM45-493M 1700:03:5000:17:0700:34:31.6500:38:21.65+00:03:536:548.7
18GRYGOROWICZ Bogdan 119KS METRACO POLKOWICELUBINM65-693M 1800:04:5200:17:1200:34:55.6000:39:48.45+00:04:176:598.6
19SZUDARSKI Edward 93DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKM55-594M 1900:04:1900:17:1100:34:56.5500:39:15.60+00:04:186:598.6
20FRĄCKOWIAK Mateusz 23ZS ROSKOWIELEŃM-Jun.2M 2000:02:4600:17:1300:35:00.0000:37:46.35+00:04:217:008.6
21GIERSZEWSKI Arkadiusz 25CHOJNICEM30-394M 2100:03:1100:17:2000:35:08.7000:38:20.15+00:04:307:018.5
22BIK Przemysław 3KS METRACO POLKOWICEKSIĘGINICEM-Jun.3M 2200:02:4700:17:4100:35:14.1000:38:01.45+00:04:357:028.5
23KUŚMIEREK Mateusz 52BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM-Jun.4M 2300:02:4600:17:4000:35:14.1500:38:00.75+00:04:357:028.5
24KOMAR Beata 46FACE NORDIC WALKING TEAMMOTARZYNOK45-491K 100:07:2200:17:5400:35:14.2500:42:37.00+00:04:357:038.5
25DUSZEŃKO Zygmunt 16KS METRACO POLKOWICELUBINM55-595M 2400:04:1900:17:3500:35:21.2500:39:40.90+00:04:427:048.5
26OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 69ZS ROSKOWIELEŃK45-492K 200:07:2200:17:5300:35:33.4500:42:56.40+00:04:557:068.4
27JÓŹWIAK Marianna 33WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-441K 300:07:0400:17:3600:35:36.8500:42:41.25+00:04:587:078.4
28GRUSZKA Michał 29UNIA MIASTLUBLINIECM-Dzieci1M 2500:02:4400:17:2700:35:42.9000:38:27.85+00:05:047:088.4
29SCHMIDTKE Piotr 80DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSK / WŁYNKÓWKOM45-494M 2600:03:5000:17:3800:35:49.1000:39:39.15+00:05:107:098.4
30SZYMSKA Małgorzata 99EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK30-391K 4100:06:4400:17:5300:36:02.1500:42:46.55+00:05:237:128.3
31WROŃSKI Włodzimierz 107PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM65-694M 2700:04:5000:17:4200:36:04.3000:40:55.00+00:05:257:138.3
32SZYMAŃSKI Stefan 98XV KOŁO PZERI DYWITYKIEŹLINYM70+1M 2800:05:2000:17:5400:36:05.0500:41:25.60+00:05:267:138.3
33POLISZCZUK Piotr 74PIERNIKI NA CHODZIETORUŃM55-596M 2900:04:2000:17:4200:36:10.2500:40:30.70+00:05:317:148.3
34WOJTACHNIO Edyta 104FACE NORDIC WALKING TEAMMOTARZYNOK45-493K 500:07:2300:18:1800:36:15.3000:43:39.15+00:05:367:158.3
35WOLNIEWICZ Katarzyna 124FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK45-494K 600:07:2300:18:1700:36:16.2500:43:39.30+00:05:377:158.3
36SZUDARSKI Marek 94DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKM18-292M 3000:03:1000:18:0700:36:20.7000:39:30.85+00:05:427:168.3
37WILKOŁEK-SZUDARSKA Saturnina 103DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKK55-591K 700:08:0100:18:0000:36:25.7000:44:27.25+00:05:477:178.2
38DUDEK Kazimierz 15NIEZRZESZONYŚWIERZAWAM65-695M 3100:04:5100:17:5900:36:26.0000:41:17.65+00:05:477:178.2
39GRUSZKA Michał 28UNIA MIASTLUBLINIECM40-442M 3200:03:3500:17:5400:36:28.1000:40:03.45+00:05:497:178.2
40MARCINKOWSKA Agnieszka 56UNIA MIASTLUBLINIECK-Dzieci1K 800:05:5900:18:3300:36:32.2500:42:31.50+00:05:537:188.2
41MIKOŁAJCZAK Jan 60KS METRACO POLKOWICELEGNICAM-Niepełnosprawni(A)1M 3300:05:3500:17:4900:36:36.9000:42:12.15+00:05:587:198.2
42STOLTMANN Helena 89BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK55-592K 900:08:0200:18:0800:36:44.3000:44:46.45+00:06:057:208.2
43DOLNA Ewelina 121KSK ŻYJ AKTYWNIE KOLCZYGŁOWYKOLCZYGŁOWYK30-392K 1000:06:4500:18:3900:36:49.6000:43:35.10+00:06:117:228.1
44SULIKOWSKA Agnieszka 92PASJA NORDIC WALKINGSIERADZK30-393K 1100:06:4600:18:3900:36:57.9000:43:44.00+00:06:197:238.1
45GOŁĘBIEWSKI Andrzej 27KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM60-642M 3400:04:3100:18:1800:37:04.5500:41:36.00+00:06:267:258.1
46KASZUBOWSKI Ireneusz 37GDYNIAM50-543M 3500:04:0500:18:1000:37:09.1000:41:14.15+00:06:307:258.1
47NOWROTEK Roman 67CIESZYNM65-696M 3600:04:5100:17:5100:37:13.3500:42:04.90+00:06:357:268.1
48RAKUĆ Angelika 76RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK18-291K 1200:06:2200:18:2600:37:14.4500:43:36.55+00:06:367:268.1
49SZYCKO Radek 96DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKM40-443M 3700:03:3500:18:0400:37:19.9500:40:55.15+00:06:417:288
50GAŁAŚ Joanna 128PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK18-292K 1300:06:2100:18:4500:37:23.7500:43:45.70+00:06:457:288
51DUSZEŃKO Damian 115KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(B)1M 3800:05:3600:19:1100:37:35.2500:43:12.15+00:06:567:318
52KUMPIŃ Jarosław 137LĘBORKM45-495M 39100:07:2400:18:3400:37:35.3000:45:00.25+00:06:567:318
53NOWAK Jakub 65KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-Dzieci2M 4000:02:4500:19:0100:37:40.9000:40:26.45+00:07:027:328
54DZIEMIŃSKI Jan 19BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM-Dzieci3M 4100:02:4400:19:0000:37:41.5500:40:26.10+00:07:037:328
55STEPNIAK Bogdan 86POZNAŃM-Niepełnosprawni(A)2M 4200:05:3700:18:4100:37:44.5500:43:21.65+00:07:067:328
56SOBOLEWSKI Marek 135KOSZALINM45-496M 4300:03:5000:18:3900:37:45.6500:41:36.00+00:07:077:337.9
57SULECKA Gabriela 91ŚWIECIEK-Niepełnosprawni(A)1K 1400:08:4300:18:5500:37:58.5000:46:41.55+00:07:207:357.9
58MORYS Agnieszka 61FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK30-394K 1500:06:4500:18:5000:38:08.6500:44:53.90+00:07:307:377.9
59KĘDZIERSKA Edyta 114PFNWGDAŃSKK40-442K 1600:07:0500:18:5700:38:17.6000:45:22.95+00:07:397:397.8
60PILECKA PRĄDZYŃSKA Anna 71PENDOLINOGDYNIAK60-641K 1700:08:1400:18:5600:38:23.6000:46:38.25+00:07:457:407.8
61GABERT Beata 24EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK45-495K 1800:07:2200:19:2100:38:27.3000:45:49.65+00:07:487:417.8
62GWAREK Anita 31PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK45-496K 1900:07:2200:19:0700:38:28.9000:45:51.75+00:07:507:417.8
63SAKOWSKA Krystyna 79PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-443K 2000:07:0400:19:0300:38:33.3000:45:38.20+00:07:547:427.8
64MIKITIUK Tomasz 58KIJOWA PARAKOSZALINM45-497M 4400:03:5100:18:5400:38:34.3500:42:25.40+00:07:567:427.8
65WASILEWSKI Sławomir 127PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM70+2M 4500:05:2100:19:1300:38:38.8500:44:00.70+00:08:007:437.8
66MALKIEWICZ Małgorzata 123KSK ŻYJ AKTYWNIE KOLCZYGŁOWYWIERSZYNOK50-541K 2100:07:4300:19:1100:38:39.9000:46:23.65+00:08:017:447.8
67KUMPIŃ Izabela 138LĘBORKK45-497K 2200:07:2400:19:1700:38:43.5000:46:07.65+00:08:057:447.7
68ZIELIŃSKI Andrzej 134NACŁAWM60-643M 4600:04:3200:19:0300:38:47.4000:43:19.95+00:08:097:457.7
69DANA Kazimiera 12KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK60-642K 2300:08:1500:19:2200:38:59.0500:47:15.00+00:08:207:487.7
70NACZK Wiktoria 62DYNAMICLĘBORKK-Jun.1K 2400:06:2100:19:0600:39:01.4500:45:22.85+00:08:237:487.7
71GIERSZEWSKA Magdalena 122KSK ŻYJ AKTYWNIE KOLCZYGŁOWYKOLCZYGŁOWYK40-444K 2500:07:0500:19:4700:39:02.2500:46:07.55+00:08:237:487.7
72KRECZMER Marzena 49CLLEO ZAWIERCIEZAWIERCIEK30-395K 2600:06:4400:19:2000:39:07.5000:45:52.05+00:08:297:497.7
73JÓŹWIAK Łukasz 34WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(A)3M 4700:05:3600:18:5700:39:10.6500:44:47.05+00:08:327:507.7
74DYWELSKI Marek 18KOSZALINM55-597M 4800:04:1900:19:3000:39:15.3500:43:35.10+00:08:377:517.6
75KNITTER Monika 42POLANÓWK30-396K 2700:06:4400:19:2200:39:27.4000:46:12.05+00:08:497:537.6
76GRYGOROWICZ Teresa 120KS METRACO POLKOWICELUBINK65-691K 2800:08:3000:19:3100:39:31.9500:48:02.55+00:08:537:547.6
77NAMSOŁEK Feliks 112GDYNIAM70+3M 4900:05:2300:19:2300:39:33.2000:44:56.65+00:08:547:547.6
78DANA Andrzej 13KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM65-697M 5000:04:5000:18:4900:39:33.6000:44:24.00+00:08:557:547.6
79FOLWARSKA Małgorzata 20FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKK55-593K 2900:08:0300:19:5500:40:09.6500:48:12.90+00:09:318:017.5
80CHOLEWKA Jolanta 9MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK60-643K 3000:08:1400:20:0100:40:15.8000:48:30.65+00:09:378:037.5
81JURCZYŃSKA Bożena 36VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK55-594K 3100:08:0300:20:0000:40:29.7000:48:33.35+00:09:518:067.4
82KOSICKA Beata 48ROKIETNICAK45-498K 3200:07:2400:20:0200:40:29.7500:47:54.40+00:09:518:067.4
83ROMANOWSKA Agata 77SŁAWSKOK-Dzieci2K 3300:05:5900:19:4900:40:33.4500:46:32.50+00:09:558:067.4
84KULIG Bożena 50KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK60-644K 3400:08:1500:20:0700:40:35.5000:48:50.55+00:09:578:077.4
85STACHYRA Alfred 84BŁĘKITNI DZIEMIANYBYTÓWM70+4M 5100:05:2200:19:4600:40:58.1500:46:20.60+00:10:198:117.3
86KUŚMIEREK Beata 51BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK40-445K 3500:07:0400:20:3100:41:08.2000:48:12.75+00:10:298:137.3
87SŁOMIŃSKA Marta 83BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK18-293K 3600:06:2100:20:4200:41:13.4500:47:35.05+00:10:358:147.3
88DUSZEŃKO Jakub 17KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(B)2M 52100:05:3500:20:0700:41:16.4500:46:52.30+00:10:388:157.3
89ŻAMOJCIN Małgorzata 109NIEZRZESZONASZCZECINK55-595K 3700:08:0200:20:2400:41:24.1500:49:26.85+00:10:458:167.2
90SZYCKO Oliwia 95DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKK-Dzieci3K 3800:05:5900:20:1500:41:47.2000:47:46.30+00:11:088:217.2
91WALO Zbigniew 117XKOSZALINM-Niepełnosprawni(A)4M 53100:05:3500:20:2000:41:55.9000:47:31.20+00:11:178:237.2
92WOROCH Jolanta 106DOPIEWODOPIEWOK50-542K 3900:07:4300:20:5600:42:18.1000:50:02.05+00:11:398:277.1
93NIECHWIEJCZYK Kinga 63UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEK-Dzieci4K 4000:06:0000:21:0700:42:25.9000:48:25.90+00:11:478:297.1
94SUDOŁ Irena 90SKOCZÓWK55-596K 4100:08:0200:21:0700:42:41.0500:50:44.00+00:12:028:327
95LORENS Kazimierz 53CLLEO ZAWIERCIEMYSZKÓWM60-644M 5400:04:3100:20:0800:42:56.7000:47:28.25+00:12:188:357
96CYRA Grażyna 10SKOSZEWOK60-645K 42100:08:1500:21:2000:43:08.3000:51:23.65+00:12:298:377
97MARCINKOWSKA Renata 55FACE NORDIC WALKING TEAMSOCHACZEWK65-692K 4300:08:3100:21:1700:43:20.9000:51:52.80+00:12:428:406.9
98SZYMAŃSKA Lucyna 97XV KOŁO PZERI DYWITYKIEŹLINYK-Niepełnosprawni(A)2K 4400:08:4300:21:2000:43:31.2500:52:14.90+00:12:528:426.9
99NOWROTEK Urszula 126CIESZYNK50-543K 4500:07:4400:21:3400:43:41.8500:51:26.65+00:13:038:446.9
100SMARUJ-SADOWSKA Janina 130BYDGOSZCZK65-693K 4600:08:3000:21:4100:43:42.5000:52:12.60+00:13:048:446.9
101FOREMNA-PILARSKA Monika 21KOSZALINK40-446K 4700:07:0500:21:3900:43:43.0000:50:48.95+00:13:048:446.9
102WĄSOWSKA Monika 102KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK30-397K 4800:06:4500:21:3900:44:03.0000:50:48.20+00:13:248:486.8
103CETERA Janusz 7EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINDZIWNÓWEKM-Niepełnosprawni(B)3M 5500:05:3500:21:3000:44:18.0500:49:53.90+00:13:398:516.8
104WYSOCKI Gabriel 108BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM-Dzieci4M 5600:02:4500:21:2900:44:29.7000:47:14.70+00:13:518:536.7
105DEMBOWIAK Wanda 14MŁODZI DUCHEM SWARZĘDZSWARZĘDZK65-694K 4900:08:3100:22:1000:44:40.4500:53:12.00+00:14:028:566.7
106ZIELIŃSKA Elżbieta 133NACŁAWK60-646K 5000:08:1600:22:4600:45:07.7000:53:24.40+00:14:299:016.6
107MIKITIUK Beata 59KIJOWA PARAKOSZALINK45-499K 5100:07:2400:22:5400:45:15.4500:52:39.45+00:14:379:036.6
108JAZOWIT-KRAWCZYK Ewa 32KOSZALINK50-544K 5200:07:4400:22:5200:46:16.0000:54:00.65+00:15:379:156.5
109STĘPNIEWSKA Agnieszka 87KOSZALINK30-398K 5300:06:4600:23:2900:46:26.3500:53:12.35+00:15:489:176.5
110KAŹMIERSKA Justyna 38AMATORKOSZALINK60-647K 5400:08:1500:22:4000:46:27.4000:54:42.95+00:15:499:176.5
111OGONOWSKA Edyta 68KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK55-597K 5500:08:0200:23:2200:46:30.9500:54:33.35+00:15:529:186.4
112KILAR Oliwia 40RODZINKA KILAR (PL)KOSZALINK-Dzieci5K 5600:06:0000:23:0600:47:19.0000:53:19.15+00:16:409:276.3
113PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia 70GOWINOK65-695K 5700:08:3000:23:3300:47:20.8000:55:51.55+00:16:429:286.3
114JÓŹWIAK Dominik 35WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(B)4M 5700:05:3500:21:5700:47:26.3500:53:01.75+00:16:489:296.3
115BARTNIK Marian 113TKKF KOSZALINKOSZALINM70+5M 5800:05:2100:22:5600:47:29.4500:52:50.95+00:16:519:296.3
116DUSZEŃKO Elwira 116KS METRACO POLKOWICELUBINK-Niepełnosprawni(A)3K 5800:08:4300:23:1800:47:42.4000:56:25.55+00:17:049:326.3
117ALESZCZYK Marek 2SZCZECINEKM50-544M 5900:04:0500:23:2500:47:43.1000:51:49.05+00:17:049:326.3
118ZAJĄCZKOWSKA Jadwiga 118KS METRACO POLKOWICELUBINK40-447K 5900:07:0400:23:3400:48:11.5000:55:15.55+00:17:339:386.2
119WASILUK Helena 101POŁCZYN-ZDRÓJK70+1K 6000:08:3400:23:4900:48:19.1000:56:53.80+00:17:409:396.2
120BUDASZ Grażyna 5PILSCY MIŁOŚNICY NWJEZIORKIK60-648K 6100:08:1600:23:4400:48:31.1500:56:47.85+00:17:529:426.2
121BUDASZ Krzysztof 6PILSCY MIŁOŚNICY NWJEZIORKIM60-645M 6000:04:3200:24:5200:49:45.2500:54:17.65+00:19:069:576
122CYRA Zbigniew 11SKOSZEWOM65-698M 6100:04:5000:25:3100:52:18.2000:57:08.95+00:21:3910:275.7
123SKORUPSKI Janusz 81MŁODZI DUCHEM SWARZĘDZSWARZĘDZM65-699M 6200:04:5200:26:4500:55:35.1501:00:27.60+00:24:5611:075.4
124NOWAK Maja 66KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK-Dzieci6K 6200:05:5900:34:3701:07:57.1001:13:56.95+00:37:1813:354.4
DQURANTÓWKA Henryk 111N/ZSKWIERZYNAM70+1DQ00:19:14 DQ00:39:36.95 DQ DQ--
WOLSKI Tomasz 136KOSZALINM30-39DNF00:18:49 DNF DNF DNF--
Znaleziono 126 wynik(ów)