KOSZALIN - PUCHAR POMORZA NORDIC WALKING - BAŁTYCKI TOUR NORDIC WALKING - 5 KM

Organizator/ Organizer:
PFNW
Data/ Date:
2017-05-03
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
138
Wystartowało/ Started:
126
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
125
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu/Start time2.5kmCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
          
1STILLER Karol 88CZĘSTOCHOWAPOLSKAM30-39100:03:1100:15:1600:30:38.3500:33:49.40 6:079.8
2WOROCH Roman 105KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOPOLSKAM55-59100:04:1800:15:3900:31:30.6500:35:49.35+00:00:536:189.5
3HAŁAS Marcin 125CZECHOWICE-DZIEDZICEPOLSKAM30-39200:03:1000:15:5700:32:07.3000:35:18.05+00:01:306:259.3
4BRZOZOWSKI Piotr 131AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOPOLSKAM30-39300:03:1000:15:5900:32:32.2000:35:42.95+00:01:546:309.2
5KOPCZEWSKI Dariusz 47FACE NORDIC WALKING TEAMKOSZALINPOLSKAM50-54100:04:0400:16:1700:32:56.0000:37:00.65+00:02:186:359.1
6RAKUĆ Jakub 75RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKPOLSKAM18-29100:03:1000:16:1100:33:27.1500:36:37.25+00:02:496:419
7CHAMIELEC Bogusław 8A EMERYT BIEGALUBINPOLSKAM50-54200:04:0500:16:4300:33:35.0000:37:40.05+00:02:576:438.9
8MACHNIK Janusz 132CLLEO ZAWIERCIEZAWIERCIEPOLSKAM40-44100:03:3500:16:4500:33:40.7500:37:16.20+00:03:036:448.9
9STANISŁAWSKI Jan 85MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃPOLSKAM55-59200:04:1800:16:5000:33:56.8000:38:15.70+00:03:196:478.8
10NOWAK Włodzimierz 129NOWOGARDPOLSKAM55-59300:04:1900:16:5000:33:57.5000:38:16.95+00:03:196:478.8
11POLEWCZAK Mariusz 73CLLEO ZAWIERCIEZAWIERCIEPOLSKAM45-49100:03:5000:16:5700:33:58.6500:37:49.55+00:03:216:478.8
12TOMCZYK Edward 100MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃPOLSKAM65-69100:04:5100:17:0700:34:10.9000:39:02.55+00:03:336:508.8
13ADAMCZYK Adam 1PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAPOLSKAM65-69200:04:5200:17:0800:34:11.3000:39:03.75+00:03:336:508.8
14FRĄCKOWIAK Roman 22ZS ROSKOWIELEŃPOLSKAM45-49200:03:5100:17:0900:34:16.9000:38:08.15+00:03:396:518.8
15KLARKOWSKI Bogdan 41KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGPOLSKAM60-64100:04:3100:17:2400:34:29.5000:39:00.65+00:03:516:538.7
16GŁOWA Michał 26CIESZYNPOLSKAM-Jun.100:02:4600:16:2600:34:31.3000:37:17.90+00:03:536:548.7
17ROSADZIŃSKI Sławomir 78LESZNO :)LESZNOPOLSKAM45-49300:03:5000:17:0700:34:31.6500:38:21.65+00:03:536:548.7
18GRYGOROWICZ Bogdan 119KS METRACO POLKOWICELUBINPOLSKAM65-69300:04:5200:17:1200:34:55.6000:39:48.45+00:04:186:598.6
19SZUDARSKI Edward 93DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAM55-59400:04:1900:17:1100:34:56.5500:39:15.60+00:04:186:598.6
20FRĄCKOWIAK Mateusz 23ZS ROSKOWIELEŃPOLSKAM-Jun.200:02:4600:17:1300:35:00.0000:37:46.35+00:04:227:008.6
21GIERSZEWSKI Arkadiusz 25CHOJNICEPOLSKAM30-39400:03:1100:17:2000:35:08.7000:38:20.15+00:04:317:018.5
22BIK Przemysław 3KS METRACO POLKOWICEKSIĘGINICEPOLSKAM-Jun.300:02:4700:17:4100:35:14.1000:38:01.45+00:04:367:028.5
23KUŚMIEREK Mateusz 52BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYPOLSKAM-Jun.400:02:4600:17:4000:35:14.1500:38:00.75+00:04:367:028.5
24KOMAR Beata 46FACE NORDIC WALKING TEAMMOTARZYNOPOLSKAK45-49100:07:2200:17:5400:35:14.2500:42:37.00+00:04:377:038.5
25DUSZEŃKO Zygmunt 16KS METRACO POLKOWICELUBINPOLSKAM55-59500:04:1900:17:3500:35:21.2500:39:40.90+00:04:437:048.5
26OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 69ZS ROSKOWIELEŃPOLSKAK45-49200:07:2200:17:5300:35:33.4500:42:56.40+00:04:567:068.4
27JÓŹWIAK Marianna 33WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKPOLSKAK40-44100:07:0400:17:3600:35:36.8500:42:41.25+00:04:597:078.4
28GRUSZKA Michał 29UNIA MIASTLUBLINIECPOLSKAM-Dzieci100:02:4400:17:2700:35:42.9000:38:27.85+00:05:057:088.4
29SCHMIDTKE Piotr 80DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSK / WŁYNKÓWKOPOLSKAM45-49400:03:5000:17:3800:35:49.1000:39:39.15+00:05:117:098.4
30SZYMSKA Małgorzata 99EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINPOLSKAK30-391100:06:4400:17:5300:36:02.1500:42:46.55+00:05:247:128.3
31WROŃSKI Włodzimierz 107PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAPOLSKAM65-69400:04:5000:17:4200:36:04.3000:40:55.00+00:05:277:138.3
32SZYMAŃSKI Stefan 98XV KOŁO PZERI DYWITYKIEŹLINYPOLSKAM70+100:05:2000:17:5400:36:05.0500:41:25.60+00:05:277:138.3
33POLISZCZUK Piotr 74PIERNIKI NA CHODZIETORUŃPOLSKAM55-59600:04:2000:17:4200:36:10.2500:40:30.70+00:05:327:148.3
34WOJTACHNIO Edyta 104FACE NORDIC WALKING TEAMMOTARZYNOPOLSKAK45-49300:07:2300:18:1800:36:15.3000:43:39.15+00:05:387:158.3
35WOLNIEWICZ Katarzyna 124FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAPOLSKAK45-49400:07:2300:18:1700:36:16.2500:43:39.30+00:05:387:158.3
36SZUDARSKI Marek 94DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAM18-29200:03:1000:18:0700:36:20.7000:39:30.85+00:05:427:168.3
37WILKOŁEK-SZUDARSKA Saturnina 103DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAK55-59100:08:0100:18:0000:36:25.7000:44:27.25+00:05:487:178.2
38DUDEK Kazimierz 15NIEZRZESZONYŚWIERZAWAPOLSKAM65-69500:04:5100:17:5900:36:26.0000:41:17.65+00:05:487:178.2
39GRUSZKA Michał 28UNIA MIASTLUBLINIECPOLSKAM40-44200:03:3500:17:5400:36:28.1000:40:03.45+00:05:507:178.2
40MARCINKOWSKA Agnieszka 56UNIA MIASTLUBLINIECPOLSKAK-Dzieci100:05:5900:18:3300:36:32.2500:42:31.50+00:05:547:188.2
41MIKOŁAJCZAK Jan 60KS METRACO POLKOWICELEGNICAPOLSKAM-Niepełnosprawni(A)100:05:3500:17:4900:36:36.9000:42:12.15+00:05:597:198.2
42STOLTMANN Helena 89BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYPOLSKAK55-59200:08:0200:18:0800:36:44.3000:44:46.45+00:06:067:208.2
43DOLNA Ewelina 121KSK ŻYJ AKTYWNIE KOLCZYGŁOWYKOLCZYGŁOWYPOLSKAK30-39200:06:4500:18:3900:36:49.6000:43:35.10+00:06:127:228.1
44SULIKOWSKA Agnieszka 92PASJA NORDIC WALKINGSIERADZPOLSKAK30-39300:06:4600:18:3900:36:57.9000:43:44.00+00:06:207:238.1
45GOŁĘBIEWSKI Andrzej 27KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZPOLSKAM60-64200:04:3100:18:1800:37:04.5500:41:36.00+00:06:277:258.1
46KASZUBOWSKI Ireneusz 37GDYNIAPOLSKAM50-54300:04:0500:18:1000:37:09.1000:41:14.15+00:06:317:258.1
47NOWROTEK Roman 67CIESZYNPOLSKAM65-69600:04:5100:17:5100:37:13.3500:42:04.90+00:06:357:268.1
48RAKUĆ Angelika 76RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKPOLSKAK18-29100:06:2200:18:2600:37:14.4500:43:36.55+00:06:367:268.1
49SZYCKO Radek 96DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAM40-44300:03:3500:18:0400:37:19.9500:40:55.15+00:06:427:288
50GAŁAŚ Joanna 128PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAPOLSKAK18-29200:06:2100:18:4500:37:23.7500:43:45.70+00:06:467:288
51DUSZEŃKO Damian 115KS METRACO POLKOWICELUBINPOLSKAM-Niepełnosprawni(B)100:05:3600:19:1100:37:35.2500:43:12.15+00:06:587:318
52KUMPIŃ Jarosław 137LĘBORKPOLSKAM45-495100:07:2400:18:3400:37:35.3000:45:00.25+00:06:587:318
53NOWAK Jakub 65KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZPOLSKAM-Dzieci200:02:4500:19:0100:37:40.9000:40:26.45+00:07:037:328
54DZIEMIŃSKI Jan 19BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYPOLSKAM-Dzieci300:02:4400:19:0000:37:41.5500:40:26.10+00:07:047:328
55STEPNIAK Bogdan 86POZNAŃPOLSKAM-Niepełnosprawni(A)200:05:3700:18:4100:37:44.5500:43:21.65+00:07:067:328
56SOBOLEWSKI Marek 135KOSZALINPOLSKAM45-49600:03:5000:18:3900:37:45.6500:41:36.00+00:07:087:337.9
57SULECKA Gabriela 91ŚWIECIEPOLSKAK-Niepełnosprawni(A)100:08:4300:18:5500:37:58.5000:46:41.55+00:07:207:357.9
58MORYS Agnieszka 61FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAPOLSKAK30-39400:06:4500:18:5000:38:08.6500:44:53.90+00:07:307:377.9
59KĘDZIERSKA Edyta 114PFNWGDAŃSKPOLSKAK40-44200:07:0500:18:5700:38:17.6000:45:22.95+00:07:397:397.8
60PILECKA PRĄDZYŃSKA Anna 71PENDOLINOGDYNIAPOLSKAK60-64100:08:1400:18:5600:38:23.6000:46:38.25+00:07:467:407.8
61GABERT Beata 24EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINPOLSKAK45-49500:07:2200:19:2100:38:27.3000:45:49.65+00:07:497:417.8
62GWAREK Anita 31PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAPOLSKAK45-49600:07:2200:19:0700:38:28.9000:45:51.75+00:07:517:417.8
63SAKOWSKA Krystyna 79PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAPOLSKAK40-44300:07:0400:19:0300:38:33.3000:45:38.20+00:07:567:427.8
64MIKITIUK Tomasz 58KIJOWA PARAKOSZALINPOLSKAM45-49700:03:5100:18:5400:38:34.3500:42:25.40+00:07:567:427.8
65WASILEWSKI Sławomir 127PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAPOLSKAM70+200:05:2100:19:1300:38:38.8500:44:00.70+00:08:017:437.8
66MALKIEWICZ Małgorzata 123KSK ŻYJ AKTYWNIE KOLCZYGŁOWYWIERSZYNOPOLSKAK50-54100:07:4300:19:1100:38:39.9000:46:23.65+00:08:027:447.8
67KUMPIŃ Izabela 138LĘBORKPOLSKAK45-49700:07:2400:19:1700:38:43.5000:46:07.65+00:08:057:447.7
68ZIELIŃSKI Andrzej 134NACŁAWPOLSKAM60-64300:04:3200:19:0300:38:47.4000:43:19.95+00:08:097:457.7
69DANA Kazimiera 12KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZPOLSKAK60-64200:08:1500:19:2200:38:59.0500:47:15.00+00:08:227:487.7
70NACZK Wiktoria 62DYNAMICLĘBORKPOLSKAK-Jun.100:06:2100:19:0600:39:01.4500:45:22.85+00:08:237:487.7
71GIERSZEWSKA Magdalena 122KSK ŻYJ AKTYWNIE KOLCZYGŁOWYKOLCZYGŁOWYPOLSKAK40-44400:07:0500:19:4700:39:02.2500:46:07.55+00:08:247:487.7
72KRECZMER Marzena 49CLLEO ZAWIERCIEZAWIERCIEPOLSKAK30-39500:06:4400:19:2000:39:07.5000:45:52.05+00:08:307:497.7
73JÓŹWIAK Łukasz 34WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKPOLSKAM-Niepełnosprawni(A)300:05:3600:18:5700:39:10.6500:44:47.05+00:08:337:507.7
74DYWELSKI Marek 18KOSZALINPOLSKAM55-59700:04:1900:19:3000:39:15.3500:43:35.10+00:08:387:517.6
75KNITTER Monika 42POLANÓWPOLSKAK30-39600:06:4400:19:2200:39:27.4000:46:12.05+00:08:507:537.6
76GRYGOROWICZ Teresa 120KS METRACO POLKOWICELUBINPOLSKAK65-69100:08:3000:19:3100:39:31.9500:48:02.55+00:08:547:547.6
77NAMSOŁEK Feliks 112GDYNIAPOLSKAM70+300:05:2300:19:2300:39:33.2000:44:56.65+00:08:557:547.6
78DANA Andrzej 13KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZPOLSKAM65-69700:04:5000:18:4900:39:33.6000:44:24.00+00:08:567:547.6
79FOLWARSKA Małgorzata 20FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKPOLSKAK55-59300:08:0300:19:5500:40:09.6500:48:12.90+00:09:318:017.5
80CHOLEWKA Jolanta 9MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃPOLSKAK60-64300:08:1400:20:0100:40:15.8000:48:30.65+00:09:388:037.5
81JURCZYŃSKA Bożena 36VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAPOLSKAK55-59400:08:0300:20:0000:40:29.7000:48:33.35+00:09:528:067.4
82KOSICKA Beata 48ROKIETNICAPOLSKAK45-49800:07:2400:20:0200:40:29.7500:47:54.40+00:09:528:067.4
83ROMANOWSKA Agata 77SŁAWSKOPOLSKAK-Dzieci200:05:5900:19:4900:40:33.4500:46:32.50+00:09:558:067.4
84KULIG Bożena 50KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGPOLSKAK60-64400:08:1500:20:0700:40:35.5000:48:50.55+00:09:578:077.4
85STACHYRA Alfred 84BŁĘKITNI DZIEMIANYBYTÓWPOLSKAM70+400:05:2200:19:4600:40:58.1500:46:20.60+00:10:208:117.3
86KUŚMIEREK Beata 51BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYPOLSKAK40-44500:07:0400:20:3100:41:08.2000:48:12.75+00:10:308:137.3
87SŁOMIŃSKA Marta 83BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYPOLSKAK18-29300:06:2100:20:4200:41:13.4500:47:35.05+00:10:368:147.3
88DUSZEŃKO Jakub 17KS METRACO POLKOWICELUBINPOLSKAM-Niepełnosprawni(B)2100:05:3500:20:0700:41:16.4500:46:52.30+00:10:398:157.3
89ŻAMOJCIN Małgorzata 109NIEZRZESZONASZCZECINPOLSKAK55-59500:08:0200:20:2400:41:24.1500:49:26.85+00:10:468:167.2
90SZYCKO Oliwia 95DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAK-Dzieci300:05:5900:20:1500:41:47.2000:47:46.30+00:11:098:217.2
91WALO Zbigniew 117XKOSZALINPOLSKAM-Niepełnosprawni(A)4100:05:3500:20:2000:41:55.9000:47:31.20+00:11:188:237.2
92WOROCH Jolanta 106DOPIEWODOPIEWOPOLSKAK50-54200:07:4300:20:5600:42:18.1000:50:02.05+00:11:418:277.1
93NIECHWIEJCZYK Kinga 63UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEPOLSKAK-Dzieci400:06:0000:21:0700:42:25.9000:48:25.90+00:11:478:297.1
94SUDOŁ Irena 90SKOCZÓWPOLSKAK55-59600:08:0200:21:0700:42:41.0500:50:44.00+00:12:048:327
95LORENS Kazimierz 53CLLEO ZAWIERCIEMYSZKÓWPOLSKAM60-64400:04:3100:20:0800:42:56.7000:47:28.25+00:12:198:357
96CYRA Grażyna 10SKOSZEWOPOLSKAK60-645100:08:1500:21:2000:43:08.3000:51:23.65+00:12:308:377
97MARCINKOWSKA Renata 55FACE NORDIC WALKING TEAMSOCHACZEWPOLSKAK65-69200:08:3100:21:1700:43:20.9000:51:52.80+00:12:438:406.9
98SZYMAŃSKA Lucyna 97XV KOŁO PZERI DYWITYKIEŹLINYPOLSKAK-Niepełnosprawni(A)200:08:4300:21:2000:43:31.2500:52:14.90+00:12:538:426.9
99NOWROTEK Urszula 126CIESZYNPOLSKAK50-54300:07:4400:21:3400:43:41.8500:51:26.65+00:13:048:446.9
100SMARUJ-SADOWSKA Janina 130BYDGOSZCZPOLSKAK65-69300:08:3000:21:4100:43:42.5000:52:12.60+00:13:048:446.9
101FOREMNA-PILARSKA Monika 21KOSZALINPOLSKAK40-44600:07:0500:21:3900:43:43.0000:50:48.95+00:13:058:446.9
102WĄSOWSKA Monika 102KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGPOLSKAK30-39700:06:4500:21:3900:44:03.0000:50:48.20+00:13:258:486.8
103CETERA Janusz 7EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINDZIWNÓWEKPOLSKAM-Niepełnosprawni(B)300:05:3500:21:3000:44:18.0500:49:53.90+00:13:408:516.8
104WYSOCKI Gabriel 108BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYPOLSKAM-Dzieci400:02:4500:21:2900:44:29.7000:47:14.70+00:13:518:536.7
105DEMBOWIAK Wanda 14MŁODZI DUCHEM SWARZĘDZSWARZĘDZPOLSKAK65-69400:08:3100:22:1000:44:40.4500:53:12.00+00:14:038:566.7
106ZIELIŃSKA Elżbieta 133NACŁAWPOLSKAK60-64600:08:1600:22:4600:45:07.7000:53:24.40+00:14:309:016.6
107MIKITIUK Beata 59KIJOWA PARAKOSZALINPOLSKAK45-49900:07:2400:22:5400:45:15.4500:52:39.45+00:14:379:036.6
108JAZOWIT-KRAWCZYK Ewa 32KOSZALINPOLSKAK50-54400:07:4400:22:5200:46:16.0000:54:00.65+00:15:389:156.5
109STĘPNIEWSKA Agnieszka 87KOSZALINPOLSKAK30-39800:06:4600:23:2900:46:26.3500:53:12.35+00:15:489:176.5
110KAŹMIERSKA Justyna 38AMATORKOSZALINPOLSKAK60-64700:08:1500:22:4000:46:27.4000:54:42.95+00:15:499:176.5
111OGONOWSKA Edyta 68KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZPOLSKAK55-59700:08:0200:23:2200:46:30.9500:54:33.35+00:15:539:186.4
112KILAR Oliwia 40RODZINKA KILAR (PL)KOSZALINPOLSKAK-Dzieci500:06:0000:23:0600:47:19.0000:53:19.15+00:16:419:276.3
113PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia 70GOWINOPOLSKAK65-69500:08:3000:23:3300:47:20.8000:55:51.55+00:16:439:286.3
114JÓŹWIAK Dominik 35WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKPOLSKAM-Niepełnosprawni(B)400:05:3500:21:5700:47:26.3500:53:01.75+00:16:489:296.3
115BARTNIK Marian 113TKKF KOSZALINKOSZALINPOLSKAM70+500:05:2100:22:5600:47:29.4500:52:50.95+00:16:519:296.3
116DUSZEŃKO Elwira 116KS METRACO POLKOWICELUBINPOLSKAK-Niepełnosprawni(A)300:08:4300:23:1800:47:42.4000:56:25.55+00:17:049:326.3
117ALESZCZYK Marek 2SZCZECINEKPOLSKAM50-54400:04:0500:23:2500:47:43.1000:51:49.05+00:17:069:326.3
118ZAJĄCZKOWSKA Jadwiga 118KS METRACO POLKOWICELUBINPOLSKAK40-44700:07:0400:23:3400:48:11.5000:55:15.55+00:17:339:386.2
119WASILUK Helena 101POŁCZYN-ZDRÓJPOLSKAK70+100:08:3400:23:4900:48:19.1000:56:53.80+00:17:419:396.2
120BUDASZ Grażyna 5PILSCY MIŁOŚNICY NWJEZIORKIPOLSKAK60-64800:08:1600:23:4400:48:31.1500:56:47.85+00:17:539:426.2
121BUDASZ Krzysztof 6PILSCY MIŁOŚNICY NWJEZIORKIPOLSKAM60-64500:04:3200:24:5200:49:45.2500:54:17.65+00:19:079:576
122CYRA Zbigniew 11SKOSZEWOPOLSKAM65-69800:04:5000:25:3100:52:18.2000:57:08.95+00:21:4010:275.7
123SKORUPSKI Janusz 81MŁODZI DUCHEM SWARZĘDZSWARZĘDZPOLSKAM65-69900:04:5200:26:4500:55:35.1501:00:27.60+00:24:5711:075.4
124NOWAK Maja 66KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZPOLSKAK-Dzieci600:05:5900:34:3701:07:57.1001:13:56.95+00:37:1913:354.4
DQURANTÓWKA Henryk 111N/ZSKWIERZYNAPOLSKAM70+1DQ00:19:14 DQ00:39:36.95 DQ DQ--
WOLSKI Tomasz 136KOSZALINPOLSKAM30-39DNF00:18:49 DNF DNF DNF--
Znaleziono 126 wynik(ów)