KOSZALIŃSKI BIEG GÓRSKI 5KM

Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2016-08-13
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
80
Wystartowało:
69
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
69
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | M-2 | M-3 | M-4 | M-5 | M-6 | M-7

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1FAMULSKI Cezary 314JW 1223 KOSZALIN/FORMA ROSNOWOROSNOWOM-31M 100:00:0600:23:54.2000:24:00.90 4:4612.6
2RUDNIK Krzysztof 343NIGHT RUNNERS SŁUPSKKRĘPA SŁUPSKAM-32M 200:00:0500:26:00.6500:26:05.95+00:02:065:1211.5
3SZEWCZUK Paweł 363ROSNOWOM-33M 300:00:0600:26:15.3500:26:22.20+00:02:215:1511.4
4KLATKA Łukasz 366LUBAŃM-21M 400:00:0500:26:53.5000:26:58.75+00:02:595:2211.2
5KOBUS Maciej 324KOSZALINM-34M 500:00:0700:27:00.8000:27:08.70+00:03:065:2411.1
6ŁAGUTKO Kamila 336ŻYJ Z ENERGIĄDARŁOWOKobiety1K 100:00:0600:27:15.4000:27:21.75+00:03:215:2711
7WALENTOWICZ Ireneusz 361KOSZALINM-61M 600:11:3800:27:40.8000:39:19.50+00:03:465:3210.8
8FIDO Adam 374JW 3837KOŁOBRZEGM-35M 700:00:0500:27:53.3000:27:59.05+00:03:595:3410.8
9GRZESIK Eugeniusz 317TKKF KOSZALINKOSZALINM-51M 800:00:0500:28:07.6500:28:13.40+00:04:135:3710.7
10WEBER Paweł 357CROSSFIT KOSZALINKOSZALINM-36M 900:00:0600:28:18.6000:28:25.55+00:04:245:3910.6
11JADCZAK Tomasz 321SULECHOWOM-37M 1000:00:0600:28:18.9000:28:25.25+00:04:245:3910.6
12CZAPLIŃSKI Jacek 378KOSZALINM-38M 1100:00:0700:28:20.1000:28:27.55+00:04:255:4010.6
13IWANIEC Darek 375TKKF KOSZALINSIERAKOWOM-41M 1200:00:0800:28:36.3500:28:44.35+00:04:425:4310.5
14ZIÓŁKOWSKI Wojciech 380GOCH BYTÓWOKONEKM-39M 1300:00:1000:28:41.4000:28:52.15+00:04:475:4410.5
15RUTKOWSKI Ryszard 346RUTKOWSCY TEAMSIANÓWM-52M 1400:00:0600:28:47.1000:28:53.75+00:04:525:4510.4
16TOMCZAK Wojciech 355KOSZALINM-42M 1500:00:0900:28:58.0500:29:07.45+00:05:035:4710.4
17ŚWIETLIK Tomasz 353KOSZALINM-53M 1600:00:0700:29:06.8500:29:14.60+00:05:125:4910.3
18WINKEL Jerzy 359KMP KOSZALINKOSZALINM-43M 1700:00:0700:29:07.3000:29:15.15+00:05:135:4910.3
19FRONTCZAK Izabela 362TKKF KOSZALINSZCZECINEKKobiety2K 200:00:0700:29:17.6500:29:25.20+00:05:235:5110.2
20WILKOWSKI Krzysztof 358KOSZALINM-310M 1800:00:0800:29:31.6500:29:40.20+00:05:375:5410.2
21SZULC Arek 352ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-311M 1900:00:1400:29:32.2500:29:46.75+00:05:385:5410.2
22KAJKOWSKI Rafał 323MAŁDOMRAF KOSZALINKOSZALINM-44M 2000:00:0600:29:57.4000:30:03.60+00:06:035:5910
23MAJDA Patryk 337JW 1223KOSZALINM-22M 2100:00:1100:30:06.4500:30:17.80+00:06:126:0110
24KOWALCZYK Mariusz 329KOSZALINM-45M 2200:00:1300:30:31.7500:30:45.45+00:06:376:069.8
25SKOWYRSKI Janusz 369TKKF KOSZALINSTARE BIELICEM-54M 2300:00:1200:31:01.4000:31:14.30+00:07:076:129.7
26KRASIŃSKI Witold 332KOSZALINM-46M 2400:00:1600:31:19.1000:31:35.40+00:07:246:159.6
27PUŚCIAN Krzysztof 342GIMNAZJUM W MANOWIEMANOWOM-47M 2500:00:0700:31:22.7000:31:29.95+00:07:286:169.6
28KUŁAKOWSKI Dawid 373TKKF KOSZALINKOSZALINM-312M 2600:00:1400:31:25.2000:31:40.10+00:07:316:179.5
29PEŁECHATA Julita 341ROZBIEGANY KOSZALINKOŁOBRZEGKobiety3K 300:00:0800:31:26.9500:31:35.00+00:07:326:179.5
30SZABLA Ewelina 349MIASTKOKobiety4K 400:00:0800:31:33.4500:31:41.90+00:07:396:189.5
31MICKIEWICZ Adam 338JW3937 MRZEŻYNOMRZEŻYNOM-23M 2700:00:1000:31:54.8500:32:05.80+00:08:006:239.4
32GAŁKA Marcin 315JW3937 MRZEŻYNOTRZEBIATÓWM-313M 2800:00:1000:31:55.1500:32:05.95+00:08:006:239.4
33ROGALSKI Roberto 371TKKF KOSZALINKOSZALINM-314M 2900:00:1000:32:36.4500:32:47.05+00:08:426:319.2
34CHUDZIK Zbigniew 306TKKF KOSZALINSTARE BIELICEM-55M 3000:00:0800:32:38.5000:32:47.25+00:08:446:319.2
35DUDKIEWICZ Leszek 370TKKF KOSZALINKOSZALINM-62M 3100:00:1200:32:38.6000:32:51.10+00:08:446:319.2
36DERENDA Mirosław 310JUMIDEINOWROCLAWM-315M 3200:00:1500:32:45.8000:33:01.20+00:08:516:339.2
37CYBULSKI Robert 307MTS HAMERMIASTKOM-48M 3300:00:1500:32:47.8500:33:03.50+00:08:536:339.1
38ANTOSZ Alicja 376LĘBORKKobiety5K 500:00:0700:33:09.0000:33:16.10+00:09:146:379
39SZAMREJ Piotr 351KOSZALINM-24M 3400:00:0900:33:16.5000:33:25.90+00:09:226:399
40OSOBNIAK Ryszard 339ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-63M 3500:00:1200:33:21.3500:33:34.00+00:09:276:409
41CHODOR Izabela 305GORZEBĄDŹKobiety6K 600:00:0800:33:24.4500:33:33.10+00:09:306:419
42HERBUŚ Julian 319JW 1223KOSZALINM-25M 3600:00:1100:34:15.3000:34:26.55+00:10:216:518.8
43JANUSZEWSKI Jacek 32217 WOG KOSZALINKOSZALINM-56M 3700:00:1400:34:21.4000:34:36.05+00:10:276:528.7
44SOBALA Anna 347KOSZALINKobiety7K 700:00:1700:34:23.0000:34:40.00+00:10:286:528.7
45GŁOWACKI Włodzimierz 316NIEZRZESZONYKOSZALINM-71M 3800:00:0500:34:23.9500:34:29.20+00:10:296:528.7
46LAS Mateusz 364KOSZALINM-26M 3900:00:1700:34:37.6500:34:55.45+00:10:436:558.7
47PYC Paweł 365LUBLINM-316M 4000:00:1800:34:40.1500:34:59.00+00:10:456:568.6
48KOPCZEWSKI Dariusz 326KOSZALINM-57M 4100:00:1300:34:49.1000:35:02.80+00:10:546:578.6
49ZIĘBA Paweł 372TKKF KOSZALINKOSZALINM-49M 4200:00:1500:34:55.0500:35:10.25+00:11:006:598.6
50RUTKOWSKI Lucjan 345ARCAN TEAMTRZCIANKAM-58M 4300:00:1500:35:06.3500:35:21.70+00:11:127:018.5
51KONKEL Joanna 325MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOKobiety8K 800:00:1300:35:52.8000:36:05.90+00:11:587:108.4
52PUCAŁA Jacek 379KOSZALINM-64M 4400:00:1200:36:44.9500:36:57.45+00:12:507:218.2
53PACAN Bartosz 340BYTÓWM-317M 4500:00:1000:36:49.9000:37:00.00+00:12:557:228.1
54ZIĘTARA Ryszard 360KOSZALINM-65M 4600:00:1300:36:54.4500:37:07.55+00:13:007:228.1
55KUPREWICZ Grzegorz 334ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-318M 4700:00:0900:37:35.7500:37:44.85+00:13:417:318
56RUSIECKI Paweł 344KOSAKOWO TEAMBIESIEKIERZM-410M 4800:00:1600:38:23.2500:38:40.15+00:14:297:407.8
57SZYLKA Justyna 367ZSM GdańskKOWALEKobiety9K 900:00:0700:38:29.2500:38:37.20+00:14:357:427.8
58SUSKA Joanna 368DuboisKOSZALINKobiety10K 1000:00:0800:38:43.0500:38:51.70+00:14:487:447.7
59BARAŃSKI Maciej 300SIUREK ROKUKOSZALINM-27M 4900:00:0900:38:54.0000:39:03.40+00:14:597:467.7
60HRANKOWSKA Monika 320SŁUPSKKobiety11K 1100:00:1300:39:24.9500:39:38.05+00:15:307:537.6
61LABUDDA Katarzyna 335REDAKobiety12K 1200:00:0700:39:30.0000:39:37.45+00:15:357:547.6
62BRESZKA Paweł 302DARŁOWODARŁOWOM-411M 5000:00:1600:40:35.8000:40:52.00+00:16:418:077.4
63CHAŁAT Dorota 304ERA KOBIET STOWARZYSZENIEKOSZALINKobiety13K 1300:00:1300:41:16.4000:41:30.05+00:17:228:157.3
64KOROL Dominika 327BABECZKI KOSZALINKOSZALINKobiety14K 1400:00:1300:41:51.0000:42:04.75+00:17:568:227.2
65BUDZYŃSKA Elżbieta 377BBL SŁUPSKSŁUPSKKobiety15K 1500:00:0900:43:11.5500:43:20.65+00:19:178:386.9
66KRAWCZUK-KIEŁB Anna 333ŻYJ Z ENERGIĄWIEKOWOKobiety16K 1600:00:1600:43:26.7500:43:43.25+00:19:328:416.9
67KOZŁOWIECKA Małgorzata 330KOSZALINKobiety17K 1700:00:1200:44:23.3500:44:35.50+00:20:298:526.8
68HAUSMAN Andrzej 318KS ROWERIAKOSZALINM-66M 5100:00:1100:47:19.7500:47:31.60+00:23:259:286.3
69BARTNIK Marian 301TKKF KOSZALINKOSZALINM-72M 5200:00:0500:59:17.0000:59:22.90+00:35:2211:515.1
Znaleziono 69 wynik(ów)