KREWKI BIEG VOL 1 - „ŚWIATOWY DZIEŃ KRWIODAWCY”

Wydarzenie:
Organizator:
Tryumf
Data:
2020-06-12
Miejsce:
Polska
Dystans:
15 km
Zgłoszonych:
834
Wystartowało:
690
Nie ukończyło:
17
Ukończyło:
673
Na trasie:
17
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja po poszczególnych dniach: Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7 | Dzień 8 | Dzień 9 | Dzień 10 | Dzień 11 | Dzień 12 | Dzień 13 | Dzień 14 | Dzień 15

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ANDRUSZKIEWICZ Krzysztof 522DĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS13M 421518:50:5418:50:5695,60,00011:495,1
2GASPEROWICZ Teresa 253PURDAK - MASTERS 16K 421505:07:5505:07:5647,7-47,9406:279,3
3MAZUREK Dariusz 674RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYSTALOWA WOLAM - SENIOR 23M 91503:12:5708:55:2531,4-64,2316:089,8
4KAPALKA Agata 806WARSZAWAK - SENIOR 228K 681505:45:2605:45:2627,9-67,72412:224,8
5RAJWA Roman 619TL ATHLETICS JASTRZĘBIECHYBIEM - SENIOR 13M 161501:57:5201:57:5225,0-70,6404:4212,7
6SCHMIDT Jacek 151ŻW- SZCZECINSZCZECINM - WETERAN 11M 41502:06:5602:06:5623,7-71,9755:2111,2
7JADESZKO Michał 567EŁKM - SENIOR 113M 561502:24:5802:24:5823,5-72,1176:099,7
8ZUZEWICZ Kamil 178OSJAKÓWM - SENIOR 144M 2161502:12:2002:12:2022,9-72,7375:4610,4
9KANCLERZ Marcin 329KĘPNOM - MASTERS40M 1301501:42:1901:42:1922,7-72,8934:2913,3
10JANKOWSKI Andrzej 225ZEGRZEM - MASTERS26M 741502:28:0502:28:0522,7-72,9896:329,2
11GIENIECZKO Cezary 569EŁKM - SENIOR 112M 551502:25:2302:25:2322,1-73,5206:349,1
12KRZYSIAK Aneczka 113OWCZARNIAK - MASTERS 31K 821501:56:3501:56:3522,0-73,6305:1711,3
13PIKAUS Łukasz 496WITNICAM - SENIOR 2100M 2331502:27:3102:27:3121,4-74,2806:548,7
14DUBIAŁ Rafał 614LESZNOM - MASTERS1M 11502:11:5002:11:5021,3-74,3496:119,7
15KWAS August 213BIEGUSIEM. PLRYKIM - MASTERS65M 2341501:55:4901:55:4921,1-74,5025:2811,0
16OLEJNICZAK Kamil 78KUTNOM - SENIOR 148M 2361501:44:2501:44:2521,1-74,5204:5612,1
17WYSOCKI Dariusz 1437 PBOTGDAŃSKM - SENIOR 2102M 2371501:58:3101:58:3121,1-74,5305:3610,7
18PĘKAŁA Piotr 749KOSZALINM - MASTERS66M 2381501:42:4401:42:4421,1-74,5374:5212,3
19MISZTAL Łukasz 335RAZEM TRENUJRMY SPORTŁÓDŹM - SENIOR 149M 2391502:24:4802:24:4821,1-74,5406:518,7
20GUDOWSKA Dominika 684KRAKÓWK - SENIOR 26K 161500:07:0000:07:0021,0-74,6500:20179,9
21OUPNICZAK Rafał 788LESZNOM - MASTERS70M 2501501:59:2401:59:2420,2-75,4005:5310,2
22PADUCH Piotr 440WOLNYSZCZECINM - SENIOR 2110M 2521504:05:1204:05:1220,2-75,41012:075,0
23BARDZIK Marzena 304PIEKIELNIE ZGRANIMUROWANA GOŚLINAK - MASTERS 34K 921503:40:2603:40:2620,0-75,63011:005,4
24KASPERCZAK Emilia 290PIEKIELNIE ZGRANIMUROWANA GOŚLINAK - MASTERS 35K 931503:57:2403:57:2420,0-75,64011:525,1
25BERNAT Joanna 671HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAK - MASTERS 1K 11502:23:3502:23:3519,9-75,7617:138,3
26ŚWISTAK Piotr 720WARSZAWAM - SENIOR 2117M 2631504:10:4909:22:4819,6-76,02412:474,7
27PYRGIEL Małgorzata 468OSTRÓW WLKP.K - SENIOR 235K 951502:15:4102:15:4119,1-76,4937:058,5
28KONOPKA Adam 3MARKOWI BIEGACZEMARKIM - SENIOR 276M 1871502:42:2802:42:2818,6-77,0698:446,9
29NOWAK Andrzej 8297 PBOTGDAŃSKM - MASTERS50M 1701501:48:0000:56:5918,6-77,0905:4910,3
30SKIERKA Agata 6597 PBOTGDAŃSKK - SENIOR 218K 441505:26:3205:26:3218,4-77,21017:433,4
31PLEWA Sylwia 713WOJSKOWY KLUB HDK PCK "LOGISTYK" WAŁCZPIŁAK - MASTERS 2K 21501:49:5401:49:5418,2-77,4776:039,9
32CHOJNACKI Radosław 254CIECHANÓWM - SENIOR 2131M 2891501:31:1901:31:1917,7-77,9005:0811,7
33ADAMCZYK Dorota 261BIAŁACZÓWK - SENIOR 23K 81501:31:5101:31:5117,5-78,1205:1411,4
34MIKRUT Katarzyna 805IZABELINK - MASTERS 10K 291503:32:1503:32:1517,3-78,34012:164,9
35KAPUŚCIŃSKI Rafał 110KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEWĘGORZEWOM - SENIOR 229M 881501:43:1601:43:1617,2-78,4306:0010,0
36DUDYŃSKI Jacek 501BOLESŁAWIECM - WETERAN 14M 291503:14:3008:53:4817,2-78,43911:185,3
37POPOWICZ Bartłomiej 191CHYNÓWM - SENIOR 218M 621501:34:3901:34:3917,0-78,6245:3310,8
38WITKOWSKI Jakub 703OLSZTYNM - JUNIOR1M 1431502:02:2602:02:2616,9-78,7477:148,3
39JANECKI Mateusz 755BZIEGACZEJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 164M 3121501:32:3101:32:3116,8-78,8415:3010,9
40KACZOREK Mateusz 609LUBLINM - SENIOR 2145M 3181501:31:0001:31:0116,7-78,9505:2711,0
41FIGAT Arkadiusz 165BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINYBARTOSZYCEM - MASTERS83M 3231501:51:3501:51:3516,6-79,0406:438,9
42KRZESZOWIEC Darek 618KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - MASTERS88M 3341503:47:5003:47:5016,5-79,17113:504,3
43MATUSZEWSKI Piotr 612TOMASZÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 2154M 3361502:04:4002:04:4016,5-79,1797:347,9
44SAMOREK Paweł 101PRUSZKÓWM - SENIOR 278M 1911501:38:4101:38:4116,2-79,4106:049,9
45JASIŃSKI Michał 1RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKM - SENIOR 280M 1931502:59:2702:59:2716,2-79,42811:045,4
46DURMAN Dawid 295DARŁOWOM - SENIOR 116M 811501:10:4901:10:4916,2-79,4614:2213,7
47TRZCIŃSKI Piotr 631OSTROŁĘKAM - SENIOR 2159M 3521503:09:2503:09:2516,1-79,55011:465,1
48ANTOSZ Wojciech 65MIZERÓWM - SENIOR 2162M 3561501:30:3901:30:3916,1-79,5605:3810,6
49CIEMAŁA Szczepan 765WIESZCZĘTAM - SENIOR 177M 3571505:18:5405:18:5416,1-79,57019:503,0
50BORUCZYŃSKI Dariusz 168KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK "OPP SZCZECIN"POLICEM - MASTERS94M 3611502:41:1102:41:1116,1-79,57510:016,0
51LEWANDOWSKI Zbigniew 642BIEGAM BO LUBIĘMURZYNOWOM - SENIOR 279M 1921501:35:1401:35:1416,0-79,6205:5610,1
52BUCZYŃSKI Bartłomiej 226TOMASZÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 2169M 3681502:02:4502:02:4516,0-79,6277:397,8
53GODYŃ Sylwiusz 69KLUB HDK ZŁOTORYJAWOJCIESZÓWM - MASTERS12M 401501:36:0901:36:0916,0-79,6506:0010,0
54KOZŁOWSKI Jakub 100HDK LEGION - ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM - SENIOR 211M 451503:03:1203:03:1216,0-79,65011:275,2
55GAŁĘŻIOWSKI Grzegorz 401SHDK LEGIONŚWINOUJŚCIEM - SENIOR 248M 1221501:38:2701:38:2715,8-79,8126:139,6
56LEGUTKO Edward Dionizy 192NOWY SĄCZM - SENIOR 290M 2151501:50:3601:50:3715,8-79,8607:008,6
57SKOTNICKI Jacek 761LEGION HDKNYSAM - SENIOR 26M 281501:48:2301:10:3315,8-79,8706:528,7
58KRZYŻANOWSKI Maciej 459WWW.POLANDONBIKE.PLŁÓDŹM - MASTERS97M 3821505:58:4305:58:4315,8-79,88722:462,6
59IWAŃCZUK Katarzyna 96WARSZAWAK - SENIOR 252K 1261501:09:1501:09:1515,7-79,9234:2413,6
60HAŃĆKOWIAK Benon 44KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - WETERAN 111M 1441503:45:3203:45:3215,7-79,93014:214,2
61KLUZIAK Jarosław 423MIŃSK MAZOWIECKIM - SENIOR 2181M 3861501:50:3501:50:3515,7-79,9407:028,5
62HELLER Zdzisław 734HERBMARATONOW.PLKOSZALINM - WETERAN 26M 1571502:00:0902:00:0915,7-79,9407:397,8
63KUROWSKI Adrian 154LEGION HDKKATOWICEM - SENIOR 132M 1561513:04:0013:04:0015,7-79,94049:561,2
64ZAJACZKOWSKI Artur 454KLUB HDK SŁUŻB MUNDUROWYCH W DZIAŁDOWIEDZIAŁDOWOM - MASTERS15M 501501:25:3101:25:3115,6-80,0105:2811,0
65KOŚCIŃSKA Elżbieta 54WOJSKOWY KLUB HDK SZCZECINBEZRZECZEK - MASTERS 18K 511501:47:3301:47:3315,6-80,0406:538,7
66FALBA Wioletta 456ROZBIEGANE DZIAŁDOWODZIAŁDOWOK - WETERAN 1 1K 131501:26:2101:26:2115,6-80,0505:3210,8
67JĘDRZEJEWSKI Łukasz 55KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ PŁOCKBIELSKM - SENIOR 210M 381501:33:2901:33:3015,6-80,0706:0010,0
68PŁOSKI Krzysztof 363DARŁOWSKIE CHARTYBOBOLINM - MASTERS101M 3931501:29:5201:29:5215,6-80,0735:4610,4
69CIEŚLIK Rafał 729WODZISŁAW ŚLĄSKIM - SENIOR 2188M 3981501:47:1801:47:1815,5-80,1306:558,7
70WAZ Mateusz 641SZCZERBICEM - SENIOR 184M 3991501:43:4101:43:4115,5-80,1406:419,0
71PARKITNY Aleksander 67WROCŁAWM - SENIOR 21M 21501:40:0301:40:0315,5-80,1576:279,3
72CICHOCKI Jakub 160KHDK PCK KRWILIJKASZCZECINM - MASTERS103M 4021501:40:3001:40:3015,5-80,1626:299,2
73BORUSZEWSKI Maciej 511WARSZAWA - POLSKAM - MASTERS104M 4031501:44:1301:44:1315,5-80,1706:448,9
74MICHALSKI Mateusz 640RYBNIKM - SENIOR 129M 1371501:42:5901:42:5915,4-80,2006:409,0
75SIKORA Bartosz 493WROCŁAWM - SENIOR 187M 4071501:27:5301:27:5315,4-80,2085:4110,5
76ZACZ Ludmiła 159KLUB HONOROWYCH DAWCÓW MPKKRAKÓWK - MASTERS 39K 1361501:18:3601:18:3615,4-80,2105:0511,8
77SZAL Robert 617LEGION HDKZAŁUSKIM - MASTERS106M 4081501:29:3601:29:3615,4-80,2105:4810,3
78KOSTRZEWA Tomasz 635WARSZAWAM - SENIOR 2192M 4111501:40:5401:40:5415,4-80,2616:339,1
79LIPIECKA Anna 629ŻAGAŃK - SENIOR 225K 631502:03:2802:03:2815,4-80,2808:027,5
80KOZIOŁKIEWICZ Paweł 544JELENIA GÓRAM - MASTERS14M 461501:32:1701:32:1715,4-80,2846:0010,0
81NIWIŃSKI Michał 647GLIWICEM - SENIOR 2193M 4141501:42:4201:42:4215,3-80,2926:419,0
82BORKOWSKI Leszek 515NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM - WETERAN 15M 301502:12:2402:12:2415,3-80,3008:377,0
83CZOPEK Edyta 803SKAWINAK - SENIOR 130K 1411501:49:3301:49:3315,3-80,3307:098,4
84MIROSŁAW Rafał 156WARSZAWAM - SENIOR 219M 661501:40:3201:40:3215,3-80,3366:349,1
85ADAMCZYK Bernard 575MILANÓWEKM - MASTERS24M 671501:25:0101:25:0115,3-80,3405:3310,8
86SIEK Michał 804KURATORIUM OŚWIATY W OPOLUBRZEGM - WETERAN 13M 221501:43:3501:43:3515,3-80,3416:468,9
87JASTROWICZ Piotr 362ŻARYM - SENIOR 189M 4211501:22:1501:22:1515,3-80,3605:2211,1
88STĘPIEŃ Bartek 346MYSZKÓWM - SENIOR 2197M 422303:08:5803:43:3415,3-80,36912:224,8
89SZCZEPANIAK Klaudia 400WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE /DRUŻYNA SZPIKUŻERKOWK - SENIOR 260K 1431501:36:3301:36:3315,3-80,3806:199,5
90JANZER Janusz 342PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA PRZEMYŚLPRZEMYŚLM - WETERAN 117M 4271501:49:2501:49:2515,3-80,3897:108,4
91GRATKOWSKI Michał 35MOSINAM - MASTERS19M 581501:33:3901:33:3915,2-80,3996:089,8
92LENCZEWSKA-MACIĄG Dorota 82ZGIERZK - MASTERS 40K 1441501:43:0801:43:0815,2-80,4166:468,9
93JANUCHOWSKI Jacek 593DOSINM - WETERAN 27M 4311501:36:5901:36:5915,2-80,4236:229,4
94DAMPS Michał 386WOJSKOWY KLUB HDK PRZY 9BKPANCELBLĄGM - SENIOR 2199M 4321501:24:4201:24:4215,2-80,4305:3410,8
95IZAJASZ Szymon 341RUMIAM - SENIOR 2200M 4341501:16:4801:16:4815,2-80,4505:0311,9
96KEMPISTY Michał 513SUWAŁKIM - SENIOR 191M 4361501:38:5201:38:5215,2-80,4576:309,2
97KURNYTA Stanisław 373TEMMPO WAŁBRZYCHWAŁBRZYCHM - WETERAN 110M 1251501:37:1701:37:1715,2-80,4676:249,4
98BECHLER Dawid 321WARSZAWAM - SENIOR 2202M 4391501:20:3301:20:3315,2-80,4695:1811,3
99KACZMAREK Mariusz 404WITKOWO BIEGAWITKOWOM - MASTERS117M 4401501:28:0801:28:0815,2-80,4705:4810,3
100ZABOROWSKI Andrzej 672POTUŁYM - SENIOR 239M 1061501:19:5001:19:5015,2-80,4805:1511,4
101SZYMLA Mariusz 81HDK PŁOMIEŃ KOBIERNICEKOBIERNICEM - SENIOR 2205M 4431501:38:3001:38:3015,2-80,4886:309,2
102MAŁECKI Dariusz 22364 BLP PŁOCK HDK LEGIONPŁOCKM - WETERAN 16M 391501:27:4201:27:4215,1-80,4985:4710,4
103PRZYBYŁKA Agnieszka 695BYTOMK - SENIOR 224K 601501:50:0901:50:0915,1-80,5007:168,2
104KUREK Damian 388HDK KSPTOMASZÓW LUBELSKIM - SENIOR 224M 761505:45:4505:45:4515,1-80,50222:502,6
105MUSIOŁ Helena 657RYBNIKK - MASTERS 43K 1501501:42:0001:42:0015,1-80,5106:448,9
106GRUSZKA Jakub 227WARSZAWAM - SENIOR 2206M 4461501:31:2501:31:2515,1-80,5166:029,9
107ŚWIĄTEK Andrzej 701POZNAŃM - MASTERS119M 4481501:37:0801:37:0815,1-80,5206:259,3
108PŁATEK Damian 495RFR TEAMGDYNIAM - SENIOR 2208M 4491501:22:4901:22:4915,1-80,5245:2811,0
109KUZIN Krzysztof 367LEGIONOWOM - SENIOR 212M 471501:21:2701:21:2715,1-80,5385:2311,1
110CISZKOWSKI Paweł 307ZIELONA GÓRAM - SENIOR 194M 4511501:26:4601:26:4615,1-80,5405:4410,4
111LISOWSKI Łukasz 277THIRTY SPORTS GROUPWILCZYCEM - SENIOR 2212M 4551501:46:2201:46:2215,1-80,5587:038,5
112FILIPOWSKI Rafał 607FILIP RUN TEAMKRAKÓWM - MASTERS121M 4561501:40:3201:40:3215,1-80,5606:409,0
113REJNAT Agata 816WARSZAWAK - SENIOR 134K 153801:58:2801:58:2815,1-80,5607:517,6
114ADAMCZEWSKI Sławomir 704BRZEZINYM - WETERAN 120M 4581501:25:5301:25:5315,1-80,5675:4110,5
115RZOSIŃSKI Paweł 27KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - SENIOR 29M 371501:48:5901:48:5915,1-80,5707:138,3
116JAROSZ Patryk 512POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWASUWAŁKIM - SENIOR 195M 4611501:38:5101:38:5115,1-80,5826:339,1
117KUPIS Kamila 80BBL OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAK - SENIOR 17K 341501:23:4701:23:4715,1-80,5845:3310,8
118HUMIĘCKI Jakub 294KRAKÓWM - SENIOR 197M 4631501:25:2301:25:2315,1-80,5905:4010,6
119KORZYSTKO Bartosz 36921 BLTŚWIDWINM - SENIOR 2214M 4651501:18:4301:18:4315,0-80,5935:1311,5
120GADOWSKI Przemysław 630GRYFINOM - SENIOR 2215M 4671501:15:0501:15:0515,0-80,6004:5912,0
121KACZMAREK Tomasz 667WRZEŚNIAM - MASTERS125M 4681501:25:4401:25:4415,0-80,6005:4210,5
122SZYMUŚ Michał 529SKAWINAM - SENIOR 2217M 4721501:23:2201:23:2215,0-80,6105:3210,8
123NOGIEĆ Jakub 825GLIWICEM - SENIOR 199M 473802:09:1502:09:1515,0-80,6108:357,0
124RYBKA Dariusz 540KP PSP KROTOSZYNKROTOSZYNM - WETERAN 121M 4751501:21:1501:21:1515,0-80,6205:2411,1
125CHYŁA Dawid 272HDK PCK "LOGISTYCY" W BYDGOSZCZYLUBICZ GÓRNYM - SENIOR 217M 611501:26:1401:26:1415,0-80,6205:4410,5
126KOWALAK Robert 144KOSTRZYNM - SENIOR 2218M 4761501:46:5901:46:5915,0-80,6207:078,4
127CYRULIK Grzegorz 832SCORPEKIPAPRZEMYŚLM - SENIOR 1100M 4771501:50:2801:50:2815,0-80,6207:218,2
128SCHAB Krzysztof 49KRZYŻ WIELKOPOLSKIM - MASTERS127M 4741501:53:2101:53:2115,0-80,6207:328,0
129GOLLNIK Adam 131NOWY DWÓR MAZOWIECKIM - SENIOR 27M 331501:09:3301:09:3315,0-80,6304:3812,9
130DRAJER Sebastian 433OSTRÓW WIELKOPOLSKIM - SENIOR 2220M 4791501:13:5101:13:5115,0-80,6304:5512,2
131WĄDOŁOWSKI Sławomir 666WOJSKOWY KLUB HDK PRZY 9 BBKPANC W BRANIEWIEBRANIEWOM - MASTERS128M 4801501:16:5901:16:5915,0-80,6305:0711,7
132OWSIANIK Sylwia 375MILICZK - MASTERS 45K 1581501:35:0401:35:0415,0-80,6306:209,5
133WOJSIAT Arkadiusz 64ŚWIDNICAM - SENIOR 2221M 4811501:44:3801:44:3815,0-80,6306:588,6
134WALTER Karol 48DRUŻYNA SZPIKUKOKOSZCZYNM - SENIOR 2222M 4831501:12:1101:12:1115,0-80,6404:4812,5
135KREROWICZ Grzegorz 184BIEGAM BO LUBIĘNOWY SACZM - MASTERS129M 4841501:17:4301:17:4315,0-80,6405:1011,6
136JANKOWSKI Karol 258LEGIONŁOMŻAM - SENIOR 234M 991501:20:0001:20:0015,0-80,6405:2011,3
137LUBAŃSKA Alicja 638BUKOWICEK - WETERAN 1 6K 1621501:35:5701:35:5715,0-80,6406:239,4
138KAŁAMAJSKI Dariusz 244HDK LEGION ODDZIAŁ COMMANDO LUBLINIECBYDGOSZCZM - MASTERS130M 4851002:47:3602:47:3615,0-80,64011:105,4
Poniżej dystansu minimalnego: 15,0 km
139BEŁZA Michał 551BOCHNIAM - SENIOR 2120M 2711501:39:4101:39:4115,0-80,6896:409,0
140ŁAZURKIEWICZ Damian 576KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - SENIOR 269M 1691500:48:3800:48:3814,9-80,7293:1518,4
141TRACZYK Marcin 782DZIERZĄŻNIAM - MASTERS49M 1651501:25:5301:25:5314,9-80,7305:4510,4
142PALESKI Tomasz 654WARSZAWAM - SENIOR 131M 1541501:24:0901:24:0914,6-81,0505:4610,4
143PYRZAK Paweł 325WARSZAWAM - SENIOR 24M 111501:09:0201:09:0214,4-81,2904:4812,5
144KAMIŃSKI Łukasz 177BIEGAM U KOLESIDĘBIEŃM - SENIOR 266M 1661501:22:3201:22:3214,1-81,5005:5010,3
145OLEJNICZAK Adam 562LEGIONHDKBYTOMM - SENIOR 133M 1771501:08:5801:08:5914,1-81,5404:5312,3
146BŁAUCIAK Monika 692WOJSKOWY KLUB HDK PCK "LOGISTYK" WAŁCZPIŁAK - MASTERS 3K 31501:38:4401:38:4414,0-81,6057:028,5
147KACZOROWSKI Łukasz 322TORUŃM - SENIOR 2119M 2661501:31:0601:31:0614,0-81,6206:299,2
148DOBRZENIECKI Tomasz 352AKB LIDZBARK WARMIŃSKILIDZBARK WARMIŃSKIM - SENIOR 250M 1241501:28:0901:28:0913,8-81,8556:239,4
149KULIKOWSKA Marzena 448ŻAGAŃK - MASTERS 12K 351501:46:3301:46:3313,7-81,9307:467,7
150NIEWIADOMSKI Paweł 651GRYFICEM - SENIOR 272M 1761501:20:0001:20:0013,5-82,1005:5410,2
151BINKIEWICZ Grzegorz 356BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMZĄBKIM - SENIOR 2103M 2421501:30:2814:07:0713,1-82,5636:558,7
152KACNER Tomasz 5072 ORELPRZASNYSZM - SENIOR 118M 871503:08:4213:57:1913,0-82,61414:294,1
153KNIE Mariusz 764KB MARATOŃCZYK JAROCINPOTARZYCAM - MASTERS55M 1861501:05:3601:05:3613,0-82,6765:0311,9
154SUDER Michał 265KLUB HDK PCK PRZY OSP W OBROWCUKRAPKOWICEM - SENIOR 251M 1271501:05:4605:09:3212,8-82,8485:0811,7
155KOWALCZYK Darek 142WARSZAWAM - MASTERS69M 2461532:06:0019:06:0012,7-82,940151:390,4
156CZERWIŃSKI Janusz 568DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEM - WETERAN 22M 101501:21:5901:21:5912,7-82,9816:289,3
157PONTUS Tomek 167LEGION HDK 1KRR SZCZECINSZCZECINM - SENIOR 264M 1631501:13:5601:13:5612,5-83,1405:5410,1
158SZAL Anna 712NOWY DWÓR MAZOWIECKIK - SENIOR 256K 1321501:39:1601:39:1612,4-83,2798:017,5
159SKAŁKA Adam 220BIEGAM BO LUBIĘNOWY SĄCZM - WETERAN 17M 411501:12:1001:12:1012,3-83,3805:5310,2
160KIDOŃ Przemysław 586KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 111M 441501:24:0501:24:0512,2-83,4006:528,7
161ROGALEWSKI Łukasz 176LEGIONY HDKSTAROGARD GDAŃSKIM - SENIOR 12M 121501:42:5601:42:5612,2-83,4208:257,1
162SADURSKI Leszek 601KOŃSKOWOLAM - SENIOR 14M 171501:12:5101:12:5112,2-83,4725:5910,0
163OSTROWSKA Izabela 216JASTRZĘBIE ZDRÓJK - MASTERS 19K 521501:47:2001:47:2012,1-83,5798:536,7
164RABIEGA Monika 633LUCKY LUKILESZNOK - MASTERS 4K 41501:01:3901:01:3912,1-83,5905:0611,7
165JOCHYMEK Karolina 355HUTKIK - SENIOR 111K 731501:33:3501:33:3512,0-83,6017:467,7
166KŁODA Kamil 827JAWORZNOM - SENIOR 2113M 2591501:06:2301:06:2312,0-83,6405:3110,8
167KOSIOREK Darek 347POZNAŃM - WETERAN 114M 2071501:11:2001:11:2011,7-83,9106:049,9
168LIPIECKA-PISZ Agnieszka 736JASŁOK - MASTERS 5K 121501:56:3501:57:5911,6-84,02910:026,0
169ALBRECHT Paweł 572WOJSKOWY KLUB HDK PCK "BROTHERHOOD OF BLOOD"ELBLĄGM - SENIOR 297M 2271501:09:2101:09:2111,6-84,0305:5810,0
170ORLIKOWSKA Dorota 682STARGARDK - SENIOR 14K 201501:10:0001:10:0011,6-84,0306:0110,0
171BŁAUCIAK Mirosław 344WOJSKOWY KLUB HDK PCK "LOGISTYK" WAŁCZPIŁAM - MASTERS4M 131501:20:1501:20:1511,4-84,2017:008,6
172CHABIŃSKI Artur 797SZCZECINM - SENIOR 2104M 2441502:04:4502:04:4511,4-84,23010:565,5
173OJRZANOWSKI Waldemar 721BYDGOSZCZM - MASTERS46M 1531501:14:2201:14:2211,4-84,2496:319,2
174WIETRZYŃSKI Maciej 591KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 11M 71501:01:5901:01:5911,3-84,2975:2711,0
175WRZESZCZ Daniel 232ELBLĄGM - SENIOR 220M 681501:25:4401:25:4411,3-84,3307:347,9
176KRUPA Aleksandra 735MOSTKOWOK - SENIOR 13K 101501:11:1401:11:1411,3-84,3406:189,5
177PĘKSA Dawid 589KLUB HDK WAT PCHORGDYNIAM - SENIOR 122M 1091501:01:2801:01:2811,2-84,4005:2811,0
178CHRAPEK Daniel 359TYCHYM - SENIOR 25M 201500:55:0801:01:2211,2-84,4144:5412,2
179CZERWIŃSKI Dariusz 482LOVELASYPOLICEM - WETERAN 19M 771501:14:4901:14:4911,2-84,4506:419,0
180GRUŹLEWSKI Radosław 197LEGION HDK PRZY 10 BKPANCŻAGAŃM - SENIOR 221M 691501:40:2301:40:2311,0-84,6009:056,6
181SMOLIŃSKA Aneta 132LEŹNICOWY BZIKLEŹNICA WIELKAK - SENIOR 263K 1561501:00:0201:00:0411,0-84,6105:2611,0
182KONDELA Paweł 664AKTYWNE CHOSZCZNOCHOSZCZNOM - MASTERS23M 651501:00:0901:00:0911,0-84,6305:2711,0
183SKŁODOWSKI Stefan 209ŁOJDY 16/3M - MASTERS20M 591500:49:1300:49:1311,0-84,6334:2813,4
184HUTA Wojciech 583KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 16M 191500:59:3800:59:3811,0-84,6405:2511,1
185TIDE Krzysztof 508ŻORYM - SENIOR 145M 2181501:03:0601:03:0611,0-84,6415:4410,5
186DUBIEL Hubert 552DAMY RADE ZEGRZEWARSZAWAM - SENIOR 2116M 2621501:18:3701:18:3711,0-84,6707:098,4
187KLIMAS Karol 219KRAKÓWM - SENIOR 277M 1881500:54:1000:54:1110,9-84,7604:5812,1
188OJRZANOWSKA Maria 723BYDGOSZCZK - MASTERS 23K 621501:14:3201:14:3210,9-84,7706:518,8
189KUBIK Wanda 696JASIENICAK - SENIOR 212K 301501:17:3401:17:3410,8-84,8007:098,4
190KOSECKA Helena 751WOJSKOWY KLUB HDK PCK " LOGISTYK" WAŁCZWAŁCZK - MASTERS 21K 541501:41:0301:41:0310,8-84,8809:236,4
191LISOWSKA Magdalena 470WILCZYCEK - MASTERS 22K 591501:18:3901:18:3910,8-84,8827:188,2
192PRZYBYSZ Szymon 73WARSZAWAM - SENIOR 137M 1891501:02:5001:02:5010,7-84,9385:5210,2
193WILCZEK Marta 249RUNNERBJABŁONNAK - SENIOR 251K 1241501:01:1101:01:1210,7-84,9905:4410,4
194MARCZAK Damian 707STALOWA WOLAM - MASTERS48M 1621501:13:5501:13:5510,6-85,0406:588,6
195NOWAK Tomasz 14AZOTY TARNÓW IM. TYTUSA CHAŁUBIŃSKIEGOTARNÓWM - WETERAN 18M 711500:59:1500:59:1510,6-85,0705:3610,7
196OLCZAK Beata 702ŁÓDŹK - MASTERS 27K 721501:27:0001:27:0010,5-85,1208:167,3
197BOREK Wojciech 472KIELCEM - SENIOR 227M 831500:51:5100:51:5110,5-85,1264:5512,2
198ORAMUS Karina 571MIŃSK MAZOWIECKIK - SENIOR 232K 851501:14:1301:14:1310,5-85,1307:038,5
199RYBA Adam 821MIEROSZÓWM - SENIOR 2149M 3261501:31:4001:31:4010,5-85,1758:456,8
200ADAMCZAK Mikolaj 41KRWIODAWCY WIELKOPOLSKAPLEWISKAM - SENIOR 287M 2081500:59:2600:59:2710,4-85,2005:4110,5
201STANIOS Natalia 584KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAK - SENIOR 12K 91501:17:2801:17:2810,4-85,2307:268,1
202KUSZAJ Sławomir 320KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICERUMIAM - MASTERS18M 571501:12:0601:12:0610,4-85,2346:558,7
203ŁUCZAK Wojciech 473KLUB HDK PCK GARNIZONU LESZNOLESZNOM - SENIOR 2111M 2551500:52:5100:52:5110,4-85,2405:0411,8
204POLAK Łukasz 300OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM - SENIOR 243M 1151500:56:2200:56:2210,3-85,3215:2711,0
205KASPRZAK Sylwia 161KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - SENIOR 27K 211501:04:2601:04:2610,3-85,3306:149,6
206KLEKOTKO Fabian 600TRIEAGLESGDAŃSKM - MASTERS58M 2021500:51:4200:51:4210,3-85,3575:0111,9
207WYSOCKI Dominik 293ŁOWICZM - SENIOR 2105M 2451500:50:0200:50:0210,2-85,3914:5212,3
208BUDZIAREK Adam 427GDAŃSKM - MASTERS38M 1211501:03:5401:03:5410,2-85,3976:149,6
209PAWEŁCZYK Adam 10KLUB HDK "STRAŻAK" W MIERZECICACHWOJKOWICEM - MASTERS16M 521501:03:2401:03:2410,2-85,4486:139,6
210KULIK Angelika 153PCK SULECHÓWCIGACICEK - SENIOR 250K 1221501:51:0701:51:0710,2-85,45010:545,5
211GRAMS Dariusz 105UJŚCIEM - SENIOR 126M 1331501:03:0001:03:0010,2-85,4686:119,7
212MICHALSKA Monika 450LEGIONOWOK - MASTERS 32K 901501:19:4001:19:4010,2-85,4857:507,6
213OWCZARCZYK Paweł 267STANISŁAWÓW PIERWSZYM - MASTERS92M 3511501:04:0101:04:0110,1-85,4926:189,5
214DUSZA Rafal 251PRESTONM - MASTERS30M 911501:16:0501:16:0510,1-85,5007:308,0
215WICHERSKI Tomasz 310KRAKÓWM - SENIOR 232M 941500:53:5900:53:5910,1-85,5135:1911,3
216MICHOŃSKI Sebastian 1697 PBOTSZTUMM - MASTERS36M 1141501:04:1301:04:1310,1-85,5256:209,5
217FURGAŁA Piotr 86BARTOSZYCEM - SENIOR 2166M 3641501:34:4508:34:4410,1-85,5349:226,4
218KURZYWILK Mateusz 626HDK PRZY KPP BRZESKOBOCHNIAM - SENIOR 2115M 2611500:56:1000:56:1010,1-85,5505:3310,8
219BIS Sławek 525WARSZAWAM - MASTERS25M 731500:59:4600:59:4610,1-85,5665:5510,1
220MANDYWEL Ilona 594KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - MASTERS 11K 331500:58:2700:58:2710,1-85,5705:4810,3
221STOKARSKA Beata 180GDYNIAK - WETERAN 1 5K 1331501:25:3401:25:3410,1-85,5758:307,1
222CZAJA Wojciech 460WROCŁAWM - SENIOR 260M 1551501:00:0901:00:0910,0-85,6176:0010,0
223RÓŻAK Alicja 555RADLINK - SENIOR 226K 641501:01:5601:01:5710,0-85,6206:109,7
224FILIPOWSKA Sylwia 608KRAKÓWK - MASTERS 33K 911501:24:4201:24:4310,0-85,6208:277,1
225PRUS Łukasz 464HDK PCK PRZY AKADEMII WOJSK LĄDOWYCH WE WROCŁAWIUKOŁBIELM - SENIOR 152M 2571500:57:1200:57:1210,0-85,6305:4210,5
226LACH Agnieszka 198WROCŁAWK - MASTERS 6K 151500:57:3600:57:3610,0-85,6305:4510,4
227PAWŁOWSKI Dariusz 26WKHDK LEGIONSZPROTAWAM - SENIOR 2112M 2581501:07:3401:07:3410,0-85,6306:448,9
228GROBELNY Marcin 34KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCELIDZBARK WARMIŃSKIM - SENIOR 230M 891501:09:3601:09:3610,0-85,6306:578,6
229ROLNIK Mikołaj 557PIASKIM - SENIOR 127M 1351501:20:5301:20:5310,0-85,6308:047,4
230SIERZANT Adrian 79S-BROTHERSPOZNAŃM - SENIOR 226M 821500:51:5500:51:5510,0-85,6405:1111,6
231REGUŁA Sławomir 466HDK LEGIONRZESZÓWM - SENIOR 150M 2401500:54:4400:54:4410,0-85,6405:2811,0
232WŁODARCZYK Bartłomiej 599KLUB HDK WAT PCHORGUBINM - SENIOR 119M 1021500:55:4800:55:4810,0-85,6405:3410,8
233MANDYWEL Grzegorz 595KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - MASTERS9M 311500:57:4900:57:4910,0-85,6405:4610,4
234SADOWSKI Bartłomiej 264ZAWSZE GOTOWI ZAWSZE BLISKOLEGIONOWOM - MASTERS131M 4871500:59:4600:59:4610,0-85,6405:5810,0
235KIERNOZEK Tomasz 809WOJSKOWY ODDZIAŁ HDK LEGION PRZASNYSZOSTROŁĘKAM - SENIOR 182M 3901001:00:0001:00:0010,0-85,6406:0010,0
236KWIATKOWSKI Aleksander 437IPA KATOWICE VIUL. STARZYŃSKIEGO 5/72M - WETERAN 122M 4861501:01:2701:01:2710,0-85,6406:089,8
237WÓJCIK Kamil 15KLUB HDK WATWARSZAWAM - SENIOR 123M 1121501:07:0901:07:0910,0-85,6466:438,9
238POŚPIECH Michał 483ZDUN TRIATHLON TEAM / SUPERMARATON KALISZ / PWSZ KALISZWOLICAM - MASTERS22M 641500:55:2900:55:2910,0-85,6525:3310,8
239KACZOROWSKI Grzegorz 306GLIWICEM - SENIOR 179M 3671501:07:0701:07:0710,0-85,6526:438,9
240WOŹNIAK Kuba 23KLUB HDK WATWARSZAWAM - SENIOR 130M 1381501:08:0301:08:0310,0-85,6586:498,8
241PUCZEL Piotr 252OLSZTYNM - SENIOR 215M 511501:08:3301:08:3310,0-85,6606:528,7
242BLICHARSKI Ireneusz 775LUBOCHNIAM - MASTERS35M 1111500:54:3800:54:3810,0-85,6625:2811,0
243KULA Damian 521BOLESŁAWIECM - SENIOR 156M 2761500:54:4100:54:4110,0-85,6645:2810,9
244GÓRSKI Krzysztof 443ŁOMŻAM - SENIOR 214M 491500:55:0300:55:0310,0-85,6735:3110,9
245TKACZYK Przemek 480RADOMM - SENIOR 281M 1941501:01:0601:01:0610,0-85,6736:079,8
246MAZIARCZYK-KOTWICA Katarzyna 9FREDROPOLK - SENIOR 239K 1031501:12:5501:12:5510,0-85,6837:198,2
247ODRZYWOLSKI Michał 814OŻW SZCZECINSZCZECINM - SENIOR 2158M 3451500:58:4800:58:489,9-85,7155:5510,1
248MĄDRAWSKI Kacper 5KLUB LEGION HDKDREZDENKOM - SENIOR 22M 31501:16:4202:00:529,9-85,7217:437,8
249ŚPIEWOK Paweł 634BRENNAM - SENIOR 28M 341501:03:5901:03:599,3-86,3006:518,8
250DĄBKOWSKI Michał 623KRAKÓWM - SENIOR 141M 2061501:07:0101:07:019,3-86,3287:118,3
251KONIECZNY Bartosz 799POLICYJNI KREWNIACYWRONKIM - SENIOR 283M 1971501:07:4505:56:499,3-86,3417:178,2
252MALANOWSKA Zuzanna 823HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAK - SENIOR 21K 51501:23:5610:34:219,1-86,5309:126,5
253KREFT Krzysztof 442ALL-CHEMIA GDAŃSKGDAŃSKM - MASTERS27M 781500:47:5600:47:569,1-86,5875:1711,3
254MASZOTA Waldemar 312GDYNIAM - MASTERS52M 1731500:56:0500:56:059,0-86,6226:139,6
255ZAWADZKA Iwona 190NOWY DWÓR MAZOWIECKIK - SENIOR 236K 981501:05:4101:05:419,0-86,6407:178,2
256TKACZ Patryk 292HDK LEGION ODZIAŁ INTERNETOWYGRANICAM - SENIOR 110M 431500:41:2300:41:239,0-86,6494:3613,0
257MSZANECKI Tomasz 46235 BLP SANOKSANOKM - SENIOR 2167M 3651500:48:0000:48:009,0-86,6655:2011,2
258MISTERSKA Anna 665MIĘDZYRZECZK - SENIOR 213K 311500:51:5200:51:528,8-86,8105:5210,2
259STEFANEK Michał 127NOWY DWÓR MAZOWIECKIM - SENIOR 2176M 3781501:06:4301:06:438,7-86,9607:417,8
260BUCHMAN Sebastian 221NOWY SĄCZM - MASTERS77M 2881501:02:0801:02:088,7-86,9647:098,4
261KUPILAS Mariusz 592WOJSKOWY KLUB HDK PCK LOGISTYK WAŁCZWAŁCZM - SENIOR 18M 251500:45:2400:45:248,7-86,9785:1411,4
262KRAJNIK Wojciech 385KLUB LEGION HDKGRUDZIĄDZM - MASTERS61M 2191500:51:3600:51:368,6-87,0005:5810,0
263PIWNICKI Mateusz 430WARKAM - SENIOR 167M 3201500:52:0800:52:088,6-87,0426:039,9
264BEDNAREK Marcin 499KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYŚWINICE WARCKIEM - MASTERS34M 981501:23:3001:23:318,6-87,0609:436,2
265SUCHOSTAWSKI Daniel 649KATOWICEM - SENIOR 147M 2251503:00:0603:00:068,6-87,06020:592,9
266SUŁYK Krzysztof 424HDK KSPPOMIECHÓWEKM - MASTERS28M 851500:46:1500:46:158,6-87,0675:2311,1
267GRABOWSKA Weronika 402STARGARDK - SENIOR 112K 791500:44:0800:44:098,5-87,1005:1011,6
268ZAUTER Krzysztof 18BYDGOSZCZM - SENIOR 2133M 2941500:54:1100:54:138,5-87,1506:229,4
269PIWOWARCZYK Damian 624LEGION KLUB HDKKIELCEM - SENIOR 125M 1321501:17:0301:17:038,4-87,1939:076,6
270KULIBERDA Dariusz 372WARSZAWAM - MASTERS51M 1721500:45:5800:45:588,4-87,2285:2711,0
271FĄFARA Krzysztof 465KIELCEM - MASTERS32M 951502:00:4202:00:428,4-87,24714:224,2
272CHUDZIAK Agnieszka 207KOCMYRZÓWK - SENIOR 211K 281500:55:2600:55:268,3-87,3796:428,9
273KOWALIK Dominika 676KRAKÓWK - SENIOR 231K 841500:52:0200:52:028,1-87,5006:239,4
274KRYSIAK Paweł 351HDK LEGIONLUBLINM - SENIOR 2156M 3431500:58:5400:58:548,1-87,5207:158,3
275ŻYŻA Łukasz 6275PINŻSZCZECINM - SENIOR 2177M 3791500:44:1300:44:138,1-87,5485:2711,0
276KUPREWICZ Małgorzata 790WĘGORZEWOK - SENIOR 214K 321500:50:0300:50:038,1-87,5706:129,7
277PIETRUSZKIEWICZ Agnieszka 489BRZEGK - MASTERS 7K 171500:48:3800:48:388,1-87,5906:029,9
278OLEJNICZAK Szymon 673PONIECM - SENIOR 134M 1811500:38:2700:38:278,0-87,6204:4712,5
279PASEK Tomasz 778TARNOBRZEGM - MASTERS41M 1401500:44:4100:44:418,0-87,6405:3510,7
280BERNAT Andrzej 62HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAM - MASTERS2M 61500:53:5200:53:528,0-87,6406:448,9
281MOSKWA Tomasz 6285PINŻPĘZINIM - SENIOR 2170M 3691500:44:0900:44:098,0-87,6445:3110,9
282GRALEWICZ Krzysztof 43SEROCKM - MASTERS45M 1511500:45:1000:45:107,9-87,6925:4010,6
283SKIBNIEWSKI Łukasz 487WATWARSZAWAM - SENIOR 2182M 3871500:49:3000:49:307,9-87,6976:139,6
284KOLIŃSKI Robert 338COACH COLYNSKYWROCŁAWM - MASTERS11M 361500:40:0500:40:057,9-87,7515:0411,8
285MARCZAK Marcin 420CAŁA NAPRZÓDŁÓDŹM - SENIOR 2151M 3291500:56:5400:56:547,9-87,7527:128,3
286PĘŚKO Marcin 737HDK LEGIONBŁONIEM - SENIOR 228M 841501:00:0301:00:037,8-87,7917:397,8
287MATYSIAK Filip 233WRZOSOWAM - SENIOR 139M 1951500:41:1900:41:197,8-87,8605:1811,3
288CICHOCKA Katarzyna 632JÓZEFOSŁAWK - SENIOR 255K 1301500:54:5400:54:547,8-87,8607:038,5
289KUBIK Aurelia 173FUN CLUB BOSMANASTALOWAK - SENIOR 220K 461500:57:5300:57:537,8-87,8907:288,0
290KONOPKA Tomasz 709#TK.X7XGDANSKM - MASTERS6M 231500:46:4000:46:407,7-87,9206:029,9
291SCHNOBER Jarosław 158LEGION HDKLEBOSZOWICEM - MASTERS72M 2671502:50:4502:50:457,5-88,09722:382,7
292GOSTOMSKA Małgorzata 218REBELLION OF FREE RUNNERSCZEMPIŃK - MASTERS 8K 181500:52:2900:52:297,5-88,1006:578,6
293PRAJS Jakub 813SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR4 OSTROŁĘKALELISM - JUNIOR2M 1751502:07:0002:07:007,5-88,13016:543,5
294BOGUSIEWICZ Maria 622POZNAŃK - SENIOR 240K 1041500:56:0600:56:067,5-88,1407:288,0
295OCELOK Tomasz 479KALETYM - MASTERS53M 1791501:06:0001:06:007,5-88,1408:486,8
296FISZER Bartłomiej 549SULEJÓWEKM - SENIOR 180M 3711501:06:3501:06:357,5-88,1408:526,8
297ZARZECZNA Patrycja 340ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIK - SENIOR 259K 1391501:15:5501:15:557,5-88,15610:085,9
298LISEK Mateusz 553KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 15M 181500:34:2700:34:277,5-88,1904:3713,0
299TOMALA Paweł 78615GBZORZYSZM - MASTERS7M 241500:38:0500:57:097,4-88,2895:1011,6
300UBERNA Anna 215RZESZÓWK - SENIOR 126K 1311500:48:5400:48:547,4-88,2906:399,0
301KOSACKI Łukasz 36ZESPÓŁ SZKÓŁ INFORMATYCZNYCH KIELCEKIELCEM - SENIOR 275M 1841500:42:2600:45:037,3-88,3285:4810,3
302BOŻKO Katarzyna 357KŁODAWAK - SENIOR 11K 61500:59:1700:59:177,3-88,3908:107,3
303ROKICKI Michał 773DŁUGA SZLACHECKAM - SENIOR 2185M 3911500:36:5600:36:567,2-88,4705:0911,6
304SZCZEPAŃSKI Wojciech 56SZCZYTNOM - MASTERS5M 151500:39:4400:39:447,2-88,4905:3310,8
305GAJDEK Mateusz 745HDK PCK "PODHALANCZYK"RZESZÓWM - MASTERS95M 3631500:41:2300:41:237,1-88,5185:4810,3
306RAJWA Jan 245BZIEGACZEJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 2187M 3971500:37:1600:37:167,1-88,5505:1511,4
307ALENOWICZ Rafał 123DRAWSKO POMORSKIEM - MASTERS64M 2321500:46:3300:46:337,1-88,5746:359,1
308GLAZIK Jan 798MROCZAM - SENIOR 2207M 447300:44:2300:44:237,0-88,5946:179,5
309ZBROWSKI Michał 170NOWA WIEŚ WARSZAWSKAM - SENIOR 259M 1521500:40:4000:40:407,0-88,6005:4610,4
310MIKOLAJCZYK Lukasz 777WK HDK ŻOŁNIERSKA KREWMIĘDZYRZECZM - SENIOR 254M 1391500:43:5000:43:507,0-88,6006:139,6
311RAJEWSKA Maja 285SZCZECINK - SENIOR 114K 831500:48:3000:48:307,0-88,6126:548,7
312PAWLOWSKI Marek 40JELCZ-LASKOWICEM - MASTERS47M 1581500:43:5600:43:567,0-88,6306:169,6
313NIEDBALIK Grzegorz 677KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWM - MASTERS33M 961500:36:2200:36:227,0-88,6405:1111,5
314BANDURA Daria 149KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - MASTERS 20K 531500:45:5300:45:537,0-88,6406:339,2
315WNOROWSKI Kacper 563HDK WATWARSZAWAM - SENIOR 196M 4621500:37:0300:37:037,0-88,6645:1811,3
316SAJNÓG Małgorzata 796SOSNOWIECK - SENIOR 233K 871500:44:1900:44:197,0-88,6846:229,4
317PIECZEK Aleksandra 163WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK - MASTERS 29K 771501:30:0401:30:046,9-88,69912:584,6
318ULENBERG Marcin 243LEGION HDKBUKOWINAM - SENIOR 2178M 3801500:42:3700:42:376,9-88,7626:119,7
319ROMANOWSKA Joanna 72KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - MASTERS 26K 701500:46:1200:46:126,9-88,7906:448,9
320SOFIŃSKI Andrzej 458KUNIÓWM - MASTERS68M 2431500:35:0000:35:006,8-88,8205:0711,7
321TRZMIELEWSKI Krystian 13GOGGLE PAE TEAMLEGNICAM - SENIOR 2139M 3021501:02:5901:02:596,8-88,8509:166,5
322WRZEŚNIOWSKI Krzysztof 658HDK KSPWARSZAWAM - SENIOR 2125M 2821500:39:3000:39:306,7-88,9095:5210,2
323KRAUSIEWICZ-JELEN Agnieszka 77KRAKÓWK - MASTERS 30K 811501:04:4701:04:476,7-88,9509:416,2
324DZIEKAN Dawid 137ŁUBNICEM - SENIOR 295M 2241500:52:0101:00:226,7-88,9587:477,7
325ZAGUŁA Wojciech 74RZESZÓWM - SENIOR 190M 4281501:10:4201:10:426,6-88,99910:385,6
326MARCINKIEWICZ Magdalena 685KRAKÓWK - SENIOR 22K 71501:02:4801:02:486,6-89,0319:306,3
327NOWAKOWSKI Krzysztof 104BOREK SZLACHECKIM - SENIOR 154M 2691500:39:4100:39:416,6-89,0486:0110,0
328PŁOSA Monika 527SZCZECINK - SENIOR 237K 991500:58:4200:58:426,6-89,0638:556,7
329SIKORSKI Mariusz 102ŁÓDŹM - SENIOR 172M 3461500:58:0500:58:056,6-89,0708:506,8
330GERASYMENKO Maryna 573WROCLAWK - SENIOR 229K 751511:32:0011:32:006,6-89,090105:380,6
331DOBROWOLSKI Piotr 768LUBLINM - MASTERS29M 901500:32:0400:32:046,5-89,1004:5412,2
332KOWALSKA Natalia 140GDAŃSKK - SENIOR 113K 801500:43:5600:43:566,5-89,1206:448,9
333MICHALIK Katarzyna 566WROCŁAWK - SENIOR 223K 551500:54:4600:54:466,5-89,1348:257,1
334KRAJEWSKI Karol 741HONOROWYCH DAWCÓW KRWI LEGION ODDZIAŁ PŁOCKPŁOCKM - SENIOR 2128M 2851501:19:5600:50:096,5-89,17012:214,9
335IDCZAK Paweł 260OPATÓWM - SENIOR 291M 2171500:40:0100:40:016,4-89,2016:129,7
336SZELONGIEWICZ Agnieszka 744WARSZAWAK - SENIOR 28K 231500:51:1922:51:206,4-89,2488:017,5
337GÓRA Radosław 282BRUDZOWICEM - SENIOR 157M 2811500:34:4400:34:456,4-89,2505:2611,0
338BRODOWSKA Pola 360TYCHYK - SENIOR 18K 561500:37:5300:37:536,4-89,2575:5610,1
339JANIC Arkadiusz 500ZŁOCHOWICEM - SENIOR 19M 321500:43:4400:43:446,4-89,2706:518,7
340KOZŁOWSKI Adam 830REDAM - MASTERS10M 351500:39:0300:39:036,4-89,2716:079,8
341BURNICKI Mateusz 743GDAŃSKM - SENIOR 213M 481500:45:0100:45:016,3-89,3057:068,4
342RUDNIKOWSKI Andrzej 754BYDGOSZCZM - WETERAN 12M 141500:48:5500:35:276,3-89,3307:457,7
343WADOWSKA Sandra 533WWW.VIRTUAL-IT.PL TEAMZARZECZEK - SENIOR 16K 271501:21:3401:21:346,3-89,34012:564,6
344KUPIEC Jakub 750WSKT WROCŁAWWROCŁAWM - SENIOR 273M 1781500:40:0100:40:016,3-89,3736:239,4
345PIWOWARCZYK Damian 237HDK LEGIONZAGNAŃSKM - SENIOR 136M 1851500:33:4900:33:496,3-89,3895:2411,1
346KOZERA Piotr 111OLSZTYNM - SENIOR 161M 3051500:36:3300:36:336,2-89,4105:5210,2
347TOMASZEWSKA Dorota 37KLUB HDK IM. KSIĘŻNEJ HELENY JABŁONOWSKIEJ W PUSTKOWIE OSIEDLUPUSTKÓW OSIEDLEK - MASTERS 9K 221501:08:4401:08:446,2-89,41311:025,4
348MAGNUSZEWSKI Maciej 791HDK PCK SZCZYTNOOLSZTYNM - SENIOR 2143M 3131500:34:4100:34:416,2-89,4365:3510,7
349ZAWIŁŁO Szymon 303WARSZAWAM - SENIOR 262M 1601500:47:1503:58:386,2-89,4387:377,9
350PĘDZIWIATR Joanna 174SĄ WOLNIEJSIOLSZTYNK - SENIOR 246K 1171500:41:4100:41:416,2-89,4406:438,9
351LANGE Daniel 259LEGION HDK STOŁECZNY LEGION BASZTAWISŁA WIELKAM - SENIOR 268M 1681500:49:0000:49:006,2-89,4407:547,6
352GAWROŃSKI Paweł 697SIEDLCEM - SENIOR 253M 1341500:30:1300:30:136,2-89,4444:5212,3
353FLISS Emilia 766CHRZANÓWK - SENIOR 123K 1151501:17:0700:50:266,2-89,45012:274,8
354KRÓLIKOWSKI Tomasz 559GĄDKIM - SENIOR 2174M 3741500:35:0400:35:046,1-89,4975:4210,5
355WODNICKA Julia 789KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWK - JUNIOR 1K 371500:43:5900:43:596,1-89,5457:128,3
356PRZYBYLIŃSKI Maciej 587BYDGOSZCZM - SENIOR 140M 2041500:34:1600:34:166,1-89,5635:3810,6
357WALAS Katarzyna 824HDK PCK W RZESZOWIEDYLĄGÓWKAK - SENIOR 245K 1131500:28:5800:28:586,1-89,5644:4612,6
358KRAJEWSKI Mariusz 432SZREŃSKM - SENIOR 163M 3111500:41:4500:41:456,1-89,5696:528,7
359JAJUGA Michał 434DIRTY SPARROWSCZEMPIŃM - MASTERS73M 2681500:28:1500:28:156,1-89,5774:3912,9
360DUCHNOWSKI Paweł 708OLECKOM - SENIOR 235M 1001500:36:0500:36:056,1-89,5815:5710,1
361KOWALSKI Paweł 271KIEKRZM - SENIOR 176M 3501500:34:1200:34:126,0-89,6005:3910,6
362KULIBERDA Łukasz 435ZIELONA GÓRAM - SENIOR 2175M 3751500:40:2600:40:266,0-89,6006:419,0
363KOWALCZYK Ilona 732STANISŁAWOWOK - SENIOR 249K 1211500:43:4400:43:446,0-89,6007:148,3
364SOKOLIŃSKI Patryk 330LEGION HDKKATOWICEM - SENIOR 135M 1831500:42:5600:42:566,0-89,6107:078,4
365MATUS Dawid 376GRUDZIĄDZM - SENIOR 120M 1051500:32:5500:32:556,0-89,6305:2811,0
366PIEPRZ Piotr 818HDK LEGIONGDAŃSKM - SENIOR 289M 2141200:37:4600:37:466,0-89,6306:179,5
367ŁĘŻNIAK Cezary 326JĘDRZEJÓWM - SENIOR 128M 1361500:34:0600:34:066,0-89,6375:4010,6
368YASHTEL Pavel 535WARSZAWAM - SENIOR 124M 1291500:32:4900:32:496,0-89,6405:2811,0
369KURKOWIAK Marcin 236GDYNIAM - SENIOR 2142M 3101500:34:4000:34:406,0-89,6405:4610,4
370JAWOREK Damian 32ŚWIĘTOSZÓWM - SENIOR 2114M 2601500:29:0300:29:036,0-89,6644:5112,3
371CHĘCIŃSKA Agnieszka 504WROCŁAWK - MASTERS 13K 381500:46:0600:46:066,0-89,6817:447,8
372ROSIŃSKI Marcin 91STRZAŁKOWOM - SENIOR 257M 1461500:46:1700:46:176,0-89,6867:467,7
373BIEŃKOWSKI Mariusz 2WOJSKOWY KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK W SZCZECINIESZCZECINM - MASTERS8M 261500:41:2800:41:285,9-89,6936:588,6
374SKOK Marcin 25015 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA - LEGION KLUB HDKGOŁDAPM - SENIOR 2137M 2981500:40:0600:40:065,9-89,7306:478,8
375KOCHAŃSKI-ONOSZKO Dominik 488WOJSKOWY KLUBU HDK PCK PRZY PWD DWD P-WELBLĄGM - SENIOR 2136M 2971500:26:5900:26:595,8-89,8244:3812,9
376KRAJS Artur 795OPOLEM - SENIOR 2126M 2831500:31:0000:31:005,8-89,8405:2011,2
377DYMEK Aneta 413WROCŁAWK - SENIOR 242K 1061500:55:5400:55:545,8-89,8509:396,2
378DYŚKO Arkadiusz 582KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 17M 211500:31:0900:31:095,8-89,8825:2411,1
379CZERWIEC Waldemar 124WARSZAWAM - SENIOR 282M 1961500:37:3700:37:375,7-89,9406:359,1
380KŁOPOTEK GŁÓWCZEWSKI Michał 748CHOJNICEM - SENIOR 2163M 3591500:30:5500:30:555,7-89,9585:2611,0
381OKRASZEWSKI Jacek 519HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAM - WETERAN 25M 1281501:38:4701:38:475,7-89,97617:263,4
382PRZYBYTNIAK Krzysztof 561LEGION HDKWARSZAWAM - MASTERS80M 3011500:32:5700:32:575,6-90,0305:5210,2
383TYLAK Piotr 311GŁOGÓWM - SENIOR 233M 971500:42:1500:42:155,6-90,0677:347,9
384WIESZCZEK Karolina 828GŁOGÓW MAŁOPOLSKIK - SENIOR 132K 145800:39:4900:39:495,5-90,0917:108,4
385KUTRYB Weronika 811SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR4 OSTROŁĘKAKADZIDŁOK - JUNIOR 8K 1231500:55:5800:40:115,5-90,12010:085,9
386SIUDAK Marzena 118WARSZAWAK - SENIOR 118K 971500:39:4000:39:405,5-90,1257:118,3
387ZAGULSKI Piotr 726OLSZTYŃSKI LEGION - ODDZIAŁ KLUBU HDK LEGIONOLSZTYNM - SENIOR 2118M 2651500:31:2100:31:215,5-90,1305:4110,5
388PŁACZEK Piotr 714HDK LEGIONTARNOWSKIE GÓRYM - SENIOR 114M 601500:42:3700:42:375,5-90,1407:447,7
389ROMANIUK Karol 231WARSZAWAM - SENIOR 183M 3941500:29:4900:29:495,5-90,1575:2611,0
390PASOŃ Dariusz 526BĘDZINM - WETERAN 112M 1501500:28:3600:28:365,5-90,1705:1311,5
391ANCYGIER Kamil 106WARSZAWAM - SENIOR 274M 1801500:50:0200:50:025,5-90,1729:096,6
392ŚNIADECKI Paweł 331WIELICZKAM - MASTERS74M 2731500:48:0200:48:025,5-90,1808:476,8
393SZULIK Łukasz 152HDK LESZNOWOLAŁAZYM - SENIOR 2219M 4781500:50:4600:50:465,5-90,1839:186,4
394SZCZYGIEŁ Piotr 381DĘBICAM - SENIOR 2155M 3391200:47:4600:47:465,4-90,2308:496,8
395MALICKI Mateusz 374KLUB HDK LEGIONPOZNAŃM - SENIOR 2148M 3221500:58:2800:58:285,4-90,23110:485,6
396KOŁAKOWSKI Karol 398PIASTÓWM - SENIOR 2152M 3311500:35:0800:35:085,4-90,2606:319,2
397BIAŁEK Laura 332KLUB HDK LEGIONKATOWICEK - SENIOR 110K 711500:43:0500:43:055,4-90,2808:027,5
398NIEDZIÓŁKA Monika 85GŁUSZYCA/GRZMIĄCAK - MASTERS 36K 1021500:47:2500:47:255,4-90,2908:516,8
399DOLEWSKI Konrad 675GDAŃSKM - SENIOR 2134M 2951500:33:4300:33:435,3-90,3006:189,5
400KOZIATEK Paweł 172PIASECZNOM - SENIOR 298M 2281500:31:0000:31:005,3-90,3305:5010,3
401KOWIERSKI Jacek 740KLUB HDK LEGIONSOSNOWIECM - SENIOR 2209M 4521500:40:0000:40:005,3-90,3407:328,0
402ZGŁOBICKA Izabela 399BIAŁYSTOKK - SENIOR 258K 1381500:42:3600:42:365,3-90,3598:037,4
403BARANOWSKI Łukasz 393BIAŁACZÓWM - SENIOR 2123M 2791500:30:0500:30:055,3-90,3705:4210,5
404WASILEWSKI Krzysztof 656POLICYJNY KLUB HDK W GDYNIRUMIAM - MASTERS111M 4201500:33:2000:33:205,3-90,3706:199,5
405JAKUBOWSKI Andrzej 122KLUB HDK LEGIONŻAGAŃM - SENIOR 142M 2091500:38:3000:38:305,3-90,3727:188,2
406LITWINEK Cezary 240MICHÓWM - SENIOR 181M 3771500:39:5200:39:525,3-90,3807:347,9
407KAMIŃSKA Kornelia 602KROBIAK - SENIOR 131K 1421500:33:4200:33:425,3-90,3906:259,3
408ANDRYSZCZYK Aleksandra 833SZKOLNE KOŁO HDK ZSZ NR.4 OSTROŁĘKAOLSZEWO-BORKIK - JUNIOR 3K 651500:54:0800:54:085,2-90,39510:195,8
409BŁASZCZYK Sebastian 103TUREKM - SENIOR 185M 4001500:33:4000:33:405,2-90,4006:259,3
410SPODOBALSKI Patryk 808WOJSKOWY ODDZIAŁ HDK LEGION PRZASNYSZPRZASNYSZM - SENIOR 165M 3141500:42:1700:42:175,2-90,4108:057,4
411SOCHA Robert 727KURATORIUM OŚWIATY W OPOLUKARŁOWICEM - SENIOR 216M 531500:42:2300:42:235,2-90,4118:067,4
412STUDZIŃSKI Radosław 650NOWY DWÓR MAZOWIECKIM - SENIOR 2186M 3961500:42:0400:42:045,2-90,4208:037,4
413DMOCHOWSKA Agnieszka 397WATAHA TEAMRADZIONKÓWK - SENIOR 29K 241500:33:2100:33:215,2-90,4306:249,4
414HALBTUCH Michał 546CHĘTNIE DOŁĄCZĘWROCŁAWM - SENIOR 236M 1011500:46:3100:46:315,2-90,4378:566,7
415DANISEWICZ Przemysław 195KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PRZY WOJSKOWEJ AKADEMII TECHNICZNEJWARSZAWAM - SENIOR 170M 3411500:29:0500:29:055,2-90,4505:3610,7
416LEMPART Mateusz 794LEGION HDKKRAKÓWM - SENIOR 256M 1451500:31:2500:31:255,2-90,4506:039,9
417JAŚKIEWICZ Tomasz 716TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS96M 3761500:31:1200:31:125,2-90,4566:0110,0
418OKROJEK Patrycja 793KLUB HDK NILKRAKÓWK - SENIOR 125K 1251500:37:1900:37:195,2-90,4707:138,3
419GOMOLISZEK Sławek 524GOMOSIŁÓWM - MASTERS31M 931500:57:1900:57:195,2-90,47311:055,4
420PAŃTA Ernest 333PIŁAWA GÓRNAM - SENIOR 2184M 3891500:28:1800:28:185,2-90,4845:2910,9
421ROMANIUK Remigiusz 730WARSZAWAM - MASTERS99M 3841500:43:3000:43:305,2-90,4858:267,1
422SYNOWIEC Aleksander 90WROCŁAWM - SENIOR 188M 4191500:35:3900:35:395,1-90,4986:558,7
423OLSZAŃSKI Rafał 141ZAKLICZYNM - SENIOR 2203M 4411500:25:2000:25:205,1-90,5004:5512,2
424KAJKO Artur 643WARSZAWAM - MASTERS86M 3301500:31:3100:31:315,1-90,5006:079,8
425KONOPACKI Piotr 426HDK LEGION OSP GLINIANKAEMÓWM - MASTERS115M 4331500:32:0700:32:075,1-90,5006:149,6
426CZAPLICKI Bartłomiej 211BYDGOSZCZM - SENIOR 2196M 4181500:29:5400:29:545,1-90,5015:4910,3
427SŁOWIŃSKI Maurycy 429WROCŁAWM - MASTERS114M 4301500:30:4500:30:455,1-90,5166:0010,0
428LATECKI Marcin 185HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃWRZEŚNIAM - MASTERS102M 3951500:44:3400:44:345,1-90,5188:426,9
429WARDENGA Joanna 391JEJKOWICE BIEGAJĄJEJKOWICEK - MASTERS 41K 1471500:38:2100:38:215,1-90,5297:308,0
430KURAŚ Rafał 116LEGIN HDKGDAŃSKM - MASTERS82M 3171500:24:0200:24:025,1-90,5304:4212,8
431BIAŁEK Paweł 51ŁÓDŹM - SENIOR 222M 701501:23:4801:23:485,1-90,53516:243,7
432NASKRĘT Mariusz 46RACOTM - MASTERS118M 4451500:28:1300:28:135,1-90,5405:3110,8
433MAZUR Michal 139LEGION HDKLEGIONOWOM - SENIOR 240M 1081500:26:3000:26:305,1-90,5505:1211,5
434WARDENGA Kazimierz 392JEJKOWICE BIEGAJĄJEJKOWICEM - WETERAN 118M 4291500:32:0300:32:035,1-90,5606:189,5
435LEDWOŃ Jakub 296GLIWICEM - MASTERS107M 4101500:33:1800:33:185,1-90,5746:349,1
436KATARZYNA Sosnowska 431WARKAK - SENIOR 137K 1601500:53:4500:53:455,1-90,57410:365,7
437CZUBAKOWSKA Beata 787LEGIONOWOK - SENIOR 238K 1011500:31:0400:31:045,1-90,5826:089,8
438GRABOWICZ Marcin 217CSWLĄD POZNAŃPOZNAŃK - SENIOR 261K 1461500:28:0400:28:045,1-90,5905:3310,8
439DĄBROWSKI Daniel 334POZNAŃM - SENIOR 296M 2261501:15:3501:15:355,0-90,59814:594,0
440OLEK Adrian 242POLACY NA EMIGRACJI :)PUŁAWYM - SENIOR 175M 3491501:06:4501:06:455,0-90,60313:154,5
441ZACH Paweł 68RZESZÓWM - MASTERS44M 1481500:28:5100:28:515,0-90,6065:4310,5
442MATUSIAK Piotr 532ŚLESINM - MASTERS122M 4601500:28:1800:28:185,0-90,6105:3710,7
443BREJNAK Agnieszka 204FIT&MORE RYBNIKRYBNIKM - SENIOR 2213M 4591500:31:0100:31:015,0-90,6106:099,7
444KULON Aleksander 547SZCZECINM - SENIOR 168M 3251500:25:1100:25:115,0-90,6115:0012,0
445DZIAŁOWSKI Dariusz 76DĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS124M 4661500:38:3400:38:345,0-90,6137:407,8
446MANDYWEL Sławomir 758KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - MASTERS123M 4641500:26:4100:26:415,0-90,6205:1811,3
447JUZAK Dawid 505PŁOCKM - SENIOR 2140M 3061500:27:0000:27:005,0-90,6205:2211,2
448TONDEL Krzysztof 155LEGION HDKBIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 223M 721500:28:2600:28:265,0-90,6205:3910,6
449WAJDA Bartosz 728KLUB HDK PCK OSTASZEWO TORUŃSKIEPAPOWO BISKUPIEM - MASTERS37M 1191500:29:4500:29:455,0-90,6205:5510,1
450PĘDRYS Damian 276BOBREKM - SENIOR 2160M 3531500:33:3800:33:385,0-90,6206:419,0
451DOBRUCH Hanna 539WARSZAWAK - WETERAN 1 4K 611500:35:1800:35:185,0-90,6207:018,5
452MARKIEWICZ Radosław 693TEAM DALEJLAMAWARSZAWAM - SENIOR 146M 2221500:27:5400:27:545,0-90,6225:3310,8
453PRUCHYŃSKI Kamil 297LEGION HDKNOWA DĘBAM - SENIOR 2122M 2751500:26:4600:26:465,0-90,6305:2011,2
454KOPEĆ Marcin 439LIDZBARK WARMIŃSKIM - MASTERS84M 3241500:28:2100:28:215,0-90,6305:3910,6
455DULSKA Katarzyna 779TORUŃK - SENIOR 215K 361500:29:5700:29:575,0-90,6305:5810,0
456DYMECKI Krystian 6HDK MOSZCZENICAMOSZCZENICAM - SENIOR 151M 2561500:31:2000:31:205,0-90,6306:159,6
457PAMUŁA Grzegorz 59ZDZIESZOWICEKĘDZIERZYN-KOŹLEM - WETERAN 119M 4571500:32:1200:32:125,0-90,6306:259,3
458DZIEPAK Piotr 5421.BLTR / MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAM - MASTERS17M 541500:31:1000:31:105,0-90,6336:139,6
459WACHOWIAK Adam 66STANISŁAWÓW DRUGIM - SENIOR 261M 1591500:30:3900:30:395,0-90,6346:079,8
460MAJCHRZAK Oskar 378GDAŃSKM - SENIOR 265M 1641500:23:3900:23:395,0-90,6354:4312,7
461PRACOŃ Izabela 606KURYŁÓWKAK - JUNIOR 5K 861500:27:2400:27:245,0-90,6405:2810,9
462KWAPISZ Mateusz 742KĘPNOM - SENIOR 231M 921500:28:0600:28:065,0-90,6405:3710,7
463BIAŁACH Michał 206ŁOMIANKIM - SENIOR 2127M 2841500:28:2400:28:245,0-90,6405:4010,6
464JANKOWSKI Mateusz 364GDAŃSKM - SENIOR 1102M 4881500:30:4400:30:445,0-90,6406:089,8
465RÓŻAK Paweł 538RADLINM - MASTERS112M 4241500:36:2900:36:295,0-90,6407:178,2
466KONARSKI Leszek 210NORDWALKLEŚNAM - WETERAN 23M 271500:36:4800:36:485,0-90,6407:218,2
467SKOCZYLAS Anita 598MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃK - MASTERS 17K 491500:39:2900:39:295,0-90,6407:537,6
468KOLLEK Anna 523BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOK - WETERAN 1 3K 581500:54:1500:54:155,0-90,64010:515,5
469MIESZKOWICZ Wojciech 199CKM +SPORTCHORZELÓWM - SENIOR 2172M 3721501:08:3201:08:325,0-90,64013:424,4
470RYBKA Sonia 425CHRZANÓW-BALINK - SENIOR 265K 1611500:27:4500:27:455,0-90,6415:3310,8
471CELER Bartosz 194WOJSKOWY KLUB HDK 16 BATALIONU REMONTU LOTNISKKALISZM - SENIOR 271M 1741500:35:0800:35:085,0-90,6427:018,5
472ZINIEWICZ Krzysztof 780LEGIONWARSZAWAM - MASTERS39M 1261500:39:2400:39:245,0-90,6497:537,6
473WOJTCZAK Adrian 241WOJSKOWY KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK W SZCZECINIEEŁKM - MASTERS109M 4131500:31:2900:31:295,0-90,6556:189,5
474BŁASZKIEWICZ Malwina 644TORUŃK - SENIOR 15K 251500:32:1500:32:155,0-90,6606:289,3
475ŁUNIEWSKI Karol 235KLUB HDK WATTARGÓWKAM - SENIOR 155M 2741500:24:2800:24:285,0-90,6614:5412,2
476KORDYŃSKI Kamil 302LUBLINIECM - SENIOR 252M 1311500:26:2300:26:235,0-90,6705:1811,3
477KAMIENIARZ Sławomir 380STRZYBNIKM - MASTERS81M 3081500:48:0000:48:005,0-90,6809:406,2
478KOWALCZYK Artur 537KLUB HDK MSWIAPIASECZNOM - SENIOR 242M 1131500:32:4700:32:475,0-90,6896:379,1
479DUDA-MACIEJCZEK Katarzyna 175GRÓJECK - SENIOR 234K 881500:35:5100:35:515,0-90,6897:148,3
480MĘŻYKOWSKI Krzysztof 792BBL SZUBINSZUBINM - MASTERS116M 4371500:40:3500:40:354,9-90,6988:127,3
481JANKOWSKI Marek 409LIPTONPOZNAŃM - SENIOR 238M 1041500:22:5700:22:574,9-90,7084:3912,9
482ERTELT Piotr 484HDK PRZY KPP W BOCHNIBOCHNIAM - SENIOR 293M 2211500:31:5100:31:514,9-90,7506:309,2
483POKRYWKA Roksana 136RZESZÓWK - JUNIOR 2K 481500:50:3408:47:574,9-90,76410:225,8
484MORDEC Ewelina 88HDK PCK W RZESZOWIERZESZÓWK - SENIOR 222K 501500:49:4608:47:584,8-90,85710:245,8
485SŁABOSZ Artur 255LEGION HDKĆMIŁÓWM - SENIOR 2165M 3621500:43:0000:43:004,7-90,9409:086,6
486KUCHARSKI Piotr 510PARKRUN KONSTANCIN-JEZIORNAPARCELAM - SENIOR 241M 1101500:29:1900:29:194,6-90,9956:189,5
487ZDEB Grzegorz 166STRASBOURGM - MASTERS63M 2311500:26:4100:26:414,6-91,0065:4510,4
488CIEŚMIELEWSKA Patrycja 274GDYNIAK - SENIOR 117K 961501:29:3603:12:224,6-91,05919:333,1
489WACZYŃSKI Kamil 89WROCŁAWM - SENIOR 158M 2901500:34:1800:34:184,6-91,0767:308,0
490MĄKA Michał 309BIAŁOBIELM - MASTERS79M 2991500:29:2500:29:254,5-91,1406:329,2
491OBERDA Artur 585POLANICA-ZDROJM - SENIOR 258M 1491500:26:1200:26:124,5-91,1795:5210,2
492KIERSZTYN Jan 414HDK PRZY 12 BLP I KWSP IM. MJR F.SZABUNISUWAŁKIM - SENIOR 2130M 2871501:00:1501:00:154,5-91,19013:324,4
493MICHALSKI Janusz 179RUDA ŚLĄSKAM - WETERAN 113M 2051500:38:3700:38:374,4-91,2008:416,9
494SZULC Miłosz 387BYDGOSZCZM - SENIOR 2106M 2471500:32:2000:32:204,4-91,2047:178,2
495SZCZEPAŃSKA Marta 57SZCZYTNOK - SENIOR 24K 111500:41:4900:41:494,4-91,2579:326,3
496MASTEK Katarzyna 128ŁAPCZYCAK - SENIOR 241K 1051518:15:0518:15:054,4-91,290251:440,2
497SZUŃKO Hanna 467HDK LEGIONSŁUPSKK - SENIOR 128K 1371500:26:3700:26:374,3-91,3076:089,8
498GODYŃ Przemysław 52KLUB LEGION HDKGIEBUŁTÓWM - MASTERS126M 4691500:30:5100:30:514,3-91,3187:088,4
499SMOLIŃSKI Paweł 461KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK PRZY KOMENDZIE STOŁECZNEJ POLICJIOTWOCKM - MASTERS90M 3381500:30:3800:30:384,3-91,3577:098,4
500MONCZYŃSKI Sebastian 78112 WBOTPOZNAŃM - SENIOR 2124M 2801500:24:5000:08:474,3-91,3605:4810,3
501POGORZELSKI Kamil 747BIAŁYSTOKM - SENIOR 115M 791500:27:3300:27:334,2-91,4006:299,2
502WOJCIECHOWSKI Krystian 581LEGIONWARSZAWAM - MASTERS98M 3831500:32:3100:23:304,2-91,4107:417,8
503GREMBOWSKA Magdalena 25WIELEŃK - SENIOR 216K 391500:28:2200:28:224,2-91,4406:458,9
504BRZĄKAŁA Mateusz 715KUTNOM - SENIOR 143M 2111500:35:0300:35:034,2-91,4438:217,2
505KUŹMIŃSKA Beata 698KRAKÓWK - SENIOR 210K 261500:39:4500:39:454,2-91,4509:296,3
506STORZYSZ-KORCYL Katarzyna 680KRAKÓWK - SENIOR 25K 141500:41:4600:41:464,2-91,46610:006,0
507ADAMEK Dominik 733ZALASEWOM - SENIOR 2150M 3281500:38:2800:38:284,2-91,4769:146,5
508KRASOWSKI Tomasz 503WAŁCZM - MASTERS110M 4151500:55:4600:55:464,2-91,47613:234,5
509NADZIEJA Maciej 238WYSZKÓWM - SENIOR 2101M 2351500:29:4400:29:444,2-91,4887:098,4
510WILK Paweł 200HDK PCK "VITA"JAROSŁAWM - SENIOR 2121M 2721500:30:2700:30:274,1-91,5017:218,2
511GAŁKOWSKI Marcin 316TCZEWM - SENIOR 225M 801500:30:1300:30:134,1-91,5107:188,2
512POŚPIECH Michał 662ZDUN TRIATHLON TEAM / KTS SUPERMARATON KALISZ / PWSZ KALISZWOLICAM - MASTERS120M 4501500:23:1500:51:584,1-91,5165:3810,6
513PISZCZEK Michał 60WOLSZTYNM - MASTERS113M 4251500:25:5100:25:514,1-91,5266:179,5
514KUMIŃSKA Anna 834SZKOLNE KOŁO HDK ZSZ NR 4CZERWINK - JUNIOR 7K 120800:27:4500:27:454,1-91,5346:458,9
515SAMSEL Artur 24PUŁTUSKM - SENIOR 171M 3421500:29:5200:29:524,1-91,5377:168,2
516RUDAJKO Borys 315ODDZIAŁ WWL - LEGION HDKTŁUSZCZM - MASTERS78M 2921500:35:2600:35:264,1-91,5608:416,9
517HANAK Rafał 588WETERANI RP, OPP KATOWICEPSARYM - MASTERS67M 2411500:23:3600:23:364,1-91,5645:4710,4
518SKOLIMOWSKA Ania 119HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAK - SENIOR 219K 451500:28:0100:28:014,1-91,5756:538,7
519PIGOŃ Kacper 410KOSZALINM - SENIOR 286M 2031500:21:0000:21:004,1-91,5835:1011,6
520MROWIEC Michał 22ŚWINNAM - SENIOR 162M 3071500:25:3400:25:344,0-91,5936:199,5
521BRALEWSKI Paweł 382PORĘBAM - SENIOR 2108M 2491500:25:0300:25:034,0-91,5946:119,7
522TATAROWICZ Paweł 31CZĘSTOCHOWSKI LEGION HDKCZĘSTOCHOWAM - SENIOR 193M 4441500:28:0100:28:014,0-91,6006:568,7
523JAROSZEK Jakub 186CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 186M 4061500:28:0100:28:014,0-91,6006:568,7
524GAJDA Weronika 759OSP LUBLINIECLUBLINIECK - SENIOR 135K 1541500:20:2900:20:294,0-91,6105:0411,8
525HAŁOŃ Łukasz 447RZESZÓWM - SENIOR 2164M 3601500:28:5000:28:504,0-91,6187:108,4
526CZERSKI Tomasz 694KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKOWM - SENIOR 178M 3581500:22:3500:22:354,0-91,6205:3710,7
527SKWIRUT Daniel 257LEGION HDKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS100M 3921500:30:0500:30:054,0-91,6207:298,0
528KURKOWIAK Krzysztof 193WKURW_TEAMWROCŁAWM - SENIOR 2171M 3701500:18:3400:18:344,0-91,6344:3812,9
529STACH Szymon 705TARNAWA DOLNAM - SENIOR 138M 1901500:28:4900:28:494,0-91,6347:118,3
530SUKIENNIK Marcin 384STREET RUN RADOMRADOMM - SENIOR 292M 2201500:22:3300:22:334,0-91,6545:3910,6
531PIETRUSZKIEWICZ Michał 490BRZEGM - SENIOR 247M 1201500:26:0000:26:004,0-91,6696:329,2
532CHMIELEWSKI Adrian 554WARSZAWAM - SENIOR 294M 2231500:23:5800:23:584,0-91,6776:029,9
533SADOWSKI Krzysztof 183HDK LEGIONGONIĄDZM - SENIOR 267M 1671500:25:5800:25:583,9-91,7236:379,1
534STAFINIAK Marek 222POZNAŃM - SENIOR 2173M 3731500:23:4000:23:403,9-91,7296:039,9
535BAUMGART Maciej 71BIEDRUSKOM - SENIOR 2211M 4541500:20:0600:20:063,9-91,7305:0811,7
536MONCZYŃSKI Bogusław 28KLUB HDK PCK "STRZELC"KALISZM - WETERAN 21M 51500:45:2800:45:283,9-91,75011:415,1
537LEWICKI Kewin 39OLSZTYNM - SENIOR 169M 3351500:32:0600:32:063,9-91,7678:177,2
538KALUGA Gracjan 616LEGION HDKPRZEMYŚLM - SENIOR 173M 3471500:45:3600:45:363,9-91,78511:495,1
539BŁASZCZYK Damian 21POZNAŃM - SENIOR 166M 3161500:29:0800:29:083,8-91,8637:427,8
540JABŁOŃSKI Tomasz 228HDK SAPERSZCZECINM - MASTERS75M 2771500:22:5400:22:543,8-91,8856:059,8
541WALCZAK Rafał 783LEGIONOWOM - SENIOR 2180M 3851500:23:2500:23:253,7-91,9116:169,6
542LEPER Krystian 491CHOJNICEM - SENIOR 2190M 4051500:30:3000:30:303,7-91,9308:137,3
543KIERNOZEK Paweł 810SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR 4 W OSTROŁĘCELIPNIKIM - JUNIOR3M 2531500:39:5900:39:593,7-91,95010:505,5
544TOFIL Michał 445RYBNIKM - MASTERS60M 2131500:20:5900:20:593,7-91,9705:4310,5
545POLECH Piotr 299MICHALOWOM - SENIOR 160M 3031500:23:4200:23:423,6-92,0396:349,1
546DYCHA Marek 731OLSZTYNM - SENIOR 2157M 3441500:27:0100:27:013,5-92,0947:377,9
547BARTOSIAK Krzysztof 42LEGION HDKJABŁONNAM - MASTERS56M 1981500:32:3600:32:363,5-92,1009:126,5
548SZCZEPANSKI Michał 655LEGIONOWOM - MASTERS89M 3371500:44:1100:44:113,5-92,11012:304,8
549ROSIAK Grzegorz 550ŚWINOUJŚCIEM - MASTERS62M 2291507:42:0007:42:003,5-92,110130:520,5
550ROMANIUK Krzysztof 418WARSZAWAM - MASTERS43M 1471500:25:2600:25:263,5-92,1317:148,3
551WOJTALEWICZ Krystian 822LEGION HDKSZUBINM - SENIOR 263M 1611500:26:4600:26:463,5-92,1607:417,8
552KLUSKA Zbigniew 498HDK KWB KONINKONINM - WETERAN 24M 751500:39:5100:39:513,5-92,16611:285,2
553ZAWALICH Marcin 597PROSTKIM - SENIOR 2168M 3661500:19:0900:19:093,5-92,1775:3110,9
554GAJDA Piotr 762CZĘSTOCHOWSKI LEGION - KLUB HDKCZĘSTOCHOWAM - SENIOR 270M 1711500:25:3500:25:353,5-92,1787:238,1
555JAWORSKA Justyna 767CZĘSTOCHOWAK - SENIOR 121K 1111500:32:0700:32:073,4-92,1929:186,4
556NOWAK Damian 262ZABRZEM - SENIOR 2210M 4531500:30:4200:30:423,4-92,1968:546,7
557TOMACZKOWSKA Bożena 578KOŚCIERZYNAK - WETERAN 1 2K 191500:33:4600:33:463,4-92,2439:566,0
558ZAGROBELNA Bozena 688KRAKOWK - MASTERS 44K 1521500:27:2100:27:213,4-92,2508:047,4
559GAJEWSKI Piotr 471KLUB HDK PRZY KSPWARSZAWAM - SENIOR 288M 2101500:27:2500:27:253,4-92,2648:077,4
560TARASEWICZ Łukasz 648MRĄGOWOM - SENIOR 2138M 3001500:19:3500:19:353,3-92,3105:5210,2
561DROZDEK Martyna 663BEŁCHATÓWK - SENIOR 120K 1081500:48:4800:48:483,3-92,32014:414,1
562WOŁOCH Justyna 92KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - SENIOR 19K 571500:20:2400:20:243,3-92,3406:109,7
563SIWEK Grzegorz 263HDK LEGION / LANCKORONA-RUNLANCKORONAM - MASTERS87M 3321500:25:0500:25:053,3-92,3907:437,8
564RAPA Magdalena 774PNIEWYK - SENIOR 122K 1121500:42:0900:42:093,2-92,42013:054,6
565ŁĘSZCZAK Jarosław 38GAJ WIELKIM - SENIOR 2144M 3151500:20:2300:20:233,2-92,4526:239,4
566LIGĘZA Dariusz 29ODDZIAŁ KLUBU LEGION HDK PRZY JW 3538 W NISKUSTALOWA WOLAM - SENIOR 2183M 3881503:40:2204:09:073,2-92,46069:170,9
567JEDRYCHOWSKA Anna 7HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYSŁOMNIKIK - SENIOR 136K 1551500:25:5000:25:503,2-92,4708:087,4
568PIOTROWSKI Karol 114SŁAWNOM - SENIOR 255M 1411500:19:2000:19:203,1-92,5206:119,7
569ŚWIĄTEK Zbigniew 337ZDUŃSKA WOLAM - SENIOR 2204M 4421500:31:3000:31:303,1-92,53410:085,9
570SZAFRAŃSKI Mikołaj 107POZNAŃM - SENIOR 174M 3481500:28:5500:28:553,1-92,5509:216,4
571DĘBIŃSKA Adela 319INTERNETOWY KLUB LEGION HDKSZCZECINEKK - SENIOR 217K 431500:30:2000:30:203,1-92,5709:526,1
572CHMURA Katarzyna 202TUSZÓW NARODOWYK - SENIOR 230K 761500:21:4800:21:483,1-92,5767:068,4
573DUSZEŃKO Rafał 4WROCŁAWM - SENIOR 192M 4381500:18:0300:18:033,0-92,6005:5610,1
574GALICKA Zuzanna 189ROGOŹNIKK - SENIOR 116K 941500:18:3900:18:393,0-92,6006:089,8
575MERECKA Natalia 812SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR 4 W OSTROŁĘCERÓŻANK - JUNIOR 4K 781500:39:4300:39:433,0-92,60413:044,6
576BOJDO Klaudia 752TARNÓWK - SENIOR 244K 1101500:49:0800:49:083,0-92,60516:113,7
577JANKOWSKI Paweł 406GDAŃSKM - SENIOR 2216M 4701500:14:2000:14:203,0-92,6124:4412,7
578DZIAŁOWY Krystian 509KRAKÓWM - SENIOR 117M 861500:23:1200:23:123,0-92,6197:407,8
579JABŁOŃSKI Andrzej 700JULIANÓWM - JUNIOR4M 3041500:18:4800:18:483,0-92,6306:149,6
580KUREK Bartek 377KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - SENIOR 2201M 4351521:55:0021:55:003,0-92,630436:520,1
581MAZUR Tomasz 108HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAM - SENIOR 245M 1171500:23:1900:23:193,0-92,6317:447,7
582KRÓL Radek 129WROCŁAWM - SENIOR 285M 2001500:15:1300:15:133,0-92,6365:0311,8
583ZINIEWICZ Krzysztof 719LEGIONWARSZAWAM - MASTERS85M 3271500:25:3500:25:353,0-92,6498:337,0
584ZAKRZEWSKI Daniel 366AUGUSTÓWM - SENIOR 2191M 4091500:50:5000:50:503,0-92,65017:003,5
585JAKÓB Marta 112SKWIERZYNAK - MASTERS 28K 741516:48:0016:48:003,0-92,690341:410,2
586REJNAT Aleksandra 820GLIWICEK - MASTERS 37K 1071500:22:1100:22:112,9-92,7307:377,9
587SEBUNIA Aleksandra 117HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYSWAROŻYNK - MASTERS 42K 1481500:30:5600:30:562,9-92,73610:395,6
588GAJEWSKI Tomasz 753RZESZÓWM - SENIOR 2147M 3211500:13:5200:13:522,9-92,7714:4912,4
589GROCHOCKA Dorota 502GIŻYCKOK - SENIOR 264K 1571500:23:2300:23:232,8-92,8038:147,3
590CYBULSKA Anna 660KRAKÓWK - SENIOR 248K 1191500:24:4300:26:032,8-92,8088:436,9
591ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 58RAKONIEWICEM - SENIOR 2107M 2481500:18:3800:18:382,8-92,8136:359,1
592PYĆ Dorota 481JANÓW LUBELSKIK - SENIOR 124K 1161519:55:0019:55:002,8-92,850428:180,1
593GOMOLISZEK Małgorzata 579GOMOSIŁÓWK - MASTERS 24K 661500:33:5200:33:522,8-92,87412:144,9
594SASS Witold 138ŁÓDŹM - SENIOR 1101M 4821500:18:2300:18:232,8-92,8806:399,0
595ZWIERZCHOWSKI Marek 530LEGION HDKWARSZAWAM - SENIOR 159M 2931500:28:3400:28:342,7-92,90010:255,8
596MIKOŁAJCZAK Przemysław 757SŁUPSKM - SENIOR 299M 2301500:15:4600:15:462,7-92,9125:4610,4
597BIELECKA Marta 98STALOWA WOLAK - SENIOR 257K 1351500:17:5800:17:582,7-92,9166:359,1
598BIELECKI Marcin 95SPORT & ROLLSTALOWA WOLAM - SENIOR 2141M 3091500:18:1700:18:172,7-92,9346:458,9
599GRĄTKIEWICZ Jakub 605KLUB HDK WATSTRAWCZYNM - SENIOR 153M 2641500:14:3300:14:332,7-92,9405:2311,1
600PASIK Oliwer 451BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS76M 2781500:15:2700:15:272,7-92,9505:4410,4
601GIELAS-MGLEJ Edyta 678KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWK - MASTERS 14K 401500:16:1600:16:162,6-92,9926:089,8
602ROSÓŁ Grzegorz 313LEGION HDK SZCZECINSZCZECINM - SENIOR 2135M 2961500:20:4500:20:452,6-93,0908:087,4
603LEWANDOWSKI Mirosław 784TORUŃM - MASTERS59M 2121500:21:5700:21:572,5-93,1408:466,8
604DYKACZ Joanna 679KRAKÓWK - MASTERS 38K 1281500:54:4300:54:432,5-93,15221:592,7
605TERLECKI Krzysztof 134KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ COMMANDOTARNOWSKIE GÓRYM - MASTERS57M 2011500:11:4100:11:412,5-93,1604:4212,7
606KONOPACKI Szymon 348LEGION HDK POZNAŃPOZNAŃM - SENIOR 2195M 4171500:23:2000:23:202,5-93,1609:246,4
607STEFANIK Jarosław 831SZCZECINM - MASTERS42M 1421100:14:3200:14:322,5-93,1845:5510,1
608ŁUBIŃSKI Paweł 345MŁAWAM - SENIOR 2109M 2511500:17:1000:17:102,5-93,1907:008,6
609CZUPRYNA Adam 389LEGION HDKLEGIONOWOM - SENIOR 2161M 3551500:18:4000:18:402,4-93,1977:387,9
610WOJNA Justyna 681KRAKÓWK - MASTERS 15K 411501:00:5401:00:542,4-93,21925:092,4
611PRUSIŃSKI Arkadiusz 63ZABRZEM - MASTERS71M 2541500:17:5900:17:592,4-93,2607:337,9
612JAKUBIEC Urszula 162ŻARKI LETNISKOK - SENIOR 115K 891500:13:1100:13:112,4-93,2625:3210,8
613MASZTAFIAK Piotr 485WWW.VIRTUAL-IT.PL TEAMLUBOŃM - MASTERS21M 631500:14:2000:14:202,4-93,2686:029,9
614RATAJCZYK Michał 785GARBYM - SENIOR 2189M 4011500:19:2400:19:242,4-93,2748:117,3
615MAJOREK Łukasz 45HDK PCK CZERWONA KRWINKA LIBUSZALIBUSZAM - SENIOR 2132M 2911500:17:3700:17:372,4-93,2797:278,0
616SZCZYPA Bartosz 248BLISCY KREWNIDĄBROWA GÓRNICZAM - SENIOR 121M 1071500:31:0000:31:002,3-93,34013:284,5
617WŁODEK Katarzyna 239KRAKÓWK - SENIOR 254K 1291500:22:4200:22:422,3-93,3449:536,1
618LITWA Małgorzata 807SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR 4 OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAK - MASTERS 25K 691500:18:0300:18:032,3-93,3487:527,6
619GABAŁA Aleksandra 477CHORZÓWK - SENIOR 129K 1401500:18:3900:18:392,1-93,5088:446,9
620GRUBSKI Jacek 718CHELMNOM - SENIOR 2198M 4261500:25:1500:25:152,1-93,52811:575,0
621KLOSEK Dariusz 711LEGIONHDKBYDGOSZCZM - WETERAN 116M 4231500:16:3100:16:312,1-93,5307:497,7
622LASKOWSKI Waldemar 492LASKOWSKI TEAMSUSZM - SENIOR 249M 1231500:16:3000:16:302,1-93,5577:557,6
623WOROBIEC Maksymilian 370INTERNETOWY ODDZIAŁ LEGION HDKCZARNÓWM - SENIOR 2153M 3331500:38:0200:38:022,1-93,56218:183,3
624PYĆ Gabriela 739WARSZAWAK - SENIOR 253K 1271500:13:2100:13:212,0-93,6006:329,2
625KLISZCZ Beata 514WERBKOWICEK - SENIOR 243K 1091500:22:4300:22:432,0-93,60411:095,4
626SZCZUROWSKI Adam 17HDK LEGIONLUBAŃM - MASTERS54M 1821500:27:0000:27:002,0-93,64013:304,4
627WOROBIEC Weronika 371CZARNÓWK - SENIOR 119K 1001500:17:1700:17:172,0-93,6558:426,9
628RATAJCZAK Krzysztof Tomasz 212HDK LEGION 10 BKPANC ŚWIĘTOSZÓWCHEŁMŻAM - SENIOR 198M 4711500:13:4100:13:412,0-93,6887:008,6
629MURAS Łukasz 417ORZESZEM - SENIOR 2194M 4161500:16:4200:16:421,9-93,6948:347,0
630PIETRYKA Joanna 520ELBLĄGK - SENIOR 262K 1511500:11:4600:11:461,9-93,7106:059,8
631JODŁOWSKI Mateusz 710STALOWA WOLAM - SENIOR 244M 1161500:35:5900:35:591,9-93,74318:583,2
632KOCH Dawid 87BUJNYM - SENIOR 237M 1031500:22:0600:22:061,9-93,77611:515,1
633STATEK Gabriela 543SIETESZK - JUNIOR 6K 1141500:29:1200:29:121,8-93,83016:073,7
634TOPOLSKI Grzegorz 517GDYNIAM - MASTERS105M 4041500:13:0900:13:091,8-93,8417:188,2
635JASTRZĘBSKI Tomasz 53HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYLUBLINM - SENIOR 2129M 2861500:12:3800:12:381,7-93,9457:278,1
636PERŁOWSKA-GOZDEK Anna 690KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWK - SENIOR 221K 471500:08:1800:08:181,5-94,1605:3610,7
637CHMIELNIK Mikołaj 548LEGION HDK - ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - MASTERS91M 3401500:10:0800:10:081,5-94,1696:538,7
638GŁODZIK Tomasz 396CHORZELÓWM - SENIOR 284M 1991500:09:3900:09:391,4-94,2226:488,8
639TOMASZEWSKA Anna 353POZNAŃK - SENIOR 227K 671500:22:1500:22:151,3-94,31016:433,6
640ŻURAWSKI Emil 11JADWISINM - SENIOR 246M 1181500:08:5600:08:561,3-94,3476:548,7
641BUDZAJ Magdalena 771JAKTORÓWK - MASTERS 46K 1591500:09:5600:09:561,2-94,4568:237,2
642BUDZAJ Robert 772JAKTORÓWM - MASTERS3M 81500:09:5600:09:561,2-94,4568:237,2
643WOJTEK Wojtek 646BYDGOSZCZM - MASTERS93M 3541500:08:1400:08:141,0-94,6007:557,6
644GUZIUR Jakub 528KARTUZYM - SENIOR 2146M 3191500:08:1200:08:121,0-94,6107:577,5
645STEFAŃCZYK Joanna 668TOMASZÓW MAZOWIECKIK - SENIOR 127K 1341500:05:0500:05:051,0-94,6265:0012,0
646ROŻNIATOWSKI Tomasz 327MIEJSKO - GMINNY KLUB HDK PCK W OŁAWIEOŁAWAM - MASTERS108M 4121500:07:5900:07:591,0-94,6307:547,6
647JUSZYŃSKA Aleksandra 61POŁANIECK - SENIOR 133K 1491500:09:1700:09:171,0-94,6309:116,5
648HAWŁAS Małgorzata 620BORKIK - SENIOR 247K 1181500:09:4800:09:480,9-94,75211:025,4
649CICHOCKI Andrzej 611JÓZEFOSŁAWM - WETERAN 115M 2701500:00:0100:00:010,0-95,63916:403,6
650BIEDKA Adrian 645OSTROŁĘKAM - SENIOR 2179M 3811500:00:0100:00:010,0-95,63916:403,6
651ZABOROWSKI Maciej 541RUCH PRZYJACIÓŁ HARCERSTWA ZHP JAROCINJAROCINM - MASTERS132M 4892069944664:570,000--
Niesklasyfikowani
DNCSZWARC Ilona 390BIAŁYSTOKK - SENIOR 21501:28:3901:28:3914,9-80,7115:5610,1
DNCGÓRNA Justyna 691LEGION HDKDREZDENKOK - MASTERS 1501:30:0601:30:0612,0-83,6407:308,0
DNCSZAJNA Dariusz 343WARSZAWAM - SENIOR 11501:01:0501:01:0510,1-85,5506:039,9
DNCGODLEWSKI Daniel 545WARSZAWAM - SENIOR 21501:02:1601:02:1610,0-85,6406:139,6
DNCPIĄTEK Dawid 94OGNISTY LEGION CHORZELÓWMIELECM - SENIOR 11500:37:1400:37:147,4-88,2405:0111,9
DNCWOŁOCH Paweł 518HDK KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - SENIOR 11500:48:2000:48:207,2-88,4606:438,9
DNCKARBOWSKA Joanna 570WKHDK PRZY PWD DWDP-WELBLAGK - SENIOR 21500:50:1200:50:127,1-88,5407:048,5
DNCPLACHA Jan 497IM-POSSIBLE TEAMLASKIM - MASTERS1500:48:2300:48:236,5-89,1717:288,0
DNCBARCZAK Sylwester 157KLUB HDK "STRAŻAK" W MIERZECICACHKNURÓWM - SENIOR 21500:37:5100:37:516,4-89,2505:5510,1
DNCMASZKIEWSKI Łukasz 305GNIEWINOM - SENIOR 21500:35:0100:35:015,7-89,8936:059,8
DNCBASIAK Mariusz 800SZKOLNY KLUB HDK PRZY CS PSPCZĘSTOCHOWAM - SENIOR 21500:33:0000:33:005,7-89,9405:4710,4
DNCKORZENIOWSKA Karolina 75QĄSKABALPINKASZCZECINEKK - SENIOR 21501:04:0201:04:025,1-90,54012:334,8
DNCSULEJCZYK Piotr 4211.BLTRMIŃSK MAZOWIECKIM - MASTERS1500:30:5500:30:555,1-90,5576:049,9
DNCGRZEGORZEWSKI Przemysław 33CAMBRIDGEM - SENIOR 21500:31:3100:31:315,0-90,6206:169,6
DNCKALKOWSKI Paweł 286THIRTY SPORTS GROUPWROCLAWM - SENIOR 21500:26:2300:26:235,0-90,6225:1511,4
DNCKLIMASZEWSKI Tobiasz 407HDK PCK TERENOWY ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM - SENIOR 21500:31:2800:31:285,0-90,6306:169,6
DNCMNICH Hubert 358LEGION HDKLEGIONOWOM - MASTERS1500:30:4600:30:465,0-90,6406:099,8
DNCKOŁODZIEJCZYK Marta 280WARSZAWAK - SENIOR 11500:36:5800:36:585,0-90,6407:238,1
DNCLIPCZYŃSKI Przemysław 22918 DYWIZJA ZMECHANIZOWANASIEDLCEM - SENIOR 21500:29:3200:29:324,9-90,6955:5810,0
DNCKIEŁBASIŃSKI Łukasz 75612 WBOTPOZNAŃM - SENIOR 21500:29:2300:29:234,7-90,9106:129,7
DNCORYCH Jacek 298MARKOWI BIEGACZEMARKIM - MASTERS1500:41:1200:41:124,4-91,2439:226,4
DNCMUSKAŁA Mateusz 145WIRUSYSOSNOWIECM - SENIOR 21501:38:1901:38:194,2-91,42923:202,6
DNCCHOJNOWSKI Wojciech 93ŁOMŻAM - SENIOR 11500:25:0900:25:094,1-91,5826:119,7
DNCERNEST Dawid 478BYDGOSZCZM - SENIOR 21500:22:2100:22:224,0-91,6105:3210,8
DNCOCHENKOWSKI Pawel 301KOSZALINM - SENIOR 21500:30:1800:30:184,0-91,6207:328,0
DNCGOLAROWSKI Daniel 444BOBOWICKOM - MASTERS1500:26:5000:26:513,9-91,7806:578,6
DNCSĘK Jacek 269CHOJNICEM - SENIOR 21500:21:2100:21:213,4-92,2246:159,6
DNCWAWRZEŁA Łukasz 531GDYNIAM - SENIOR 21500:45:5900:45:593,1-92,52814:464,1
DNCWARDA Anna 610HDK LEGIONKĘTRZYNK - MASTERS 1500:33:3900:33:392,9-92,71311:295,2
DNCTROKIELEWICZ Mateusz 436WARSZAWAM - SENIOR 21500:20:3000:20:302,5-93,1378:117,3
DNCZIÓŁKOWSKI Sebastian 457HDK LEGION / STOŁECZNY LEGION BASZTANASIELSKM - SENIOR 21500:18:0300:18:032,4-93,1967:238,1
DNCNICPOŃ Mariusz 394WĘGLOWICEM - SENIOR 21500:24:0000:24:002,1-93,50011:125,4
DNCMARER Jakub 760RUMIAM - SENIOR 11500:27:4600:27:462,0-93,62413:464,4
DNCROŻEK Katarzyna 247KIELCEK - SENIOR 21500:15:3500:15:352,0-93,6407:477,7
DNCBALACHOWSKI Robert 164NIEPOŁOMICEM - SENIOR 21500:09:1300:09:131,5-94,1406:089,8
DNCDYCHA Marek 289OLSZTYNM - SENIOR 21500:09:5300:09:531,4-94,2597:098,4
DNCKARBOWNIK Karbownik 49410 ŚBOTKIELCEM - SENIOR 21500:08:1300:08:131,1-94,5407:288,0
DNCMARCINIAK PORADZISZ Justyna Anna 574ŁAPANÓWK - SENIOR 21500:09:2100:09:210,9-94,71010:036,0
DNCKULCZAKIEWICZ Karol 291BIAŁYSTOKM - SENIOR 21501:19:1801:19:180,0-95,6307930:000,0
Znaleziono 690 wynik(ów)