KREWKI BIEG VOL 1 - „ŚWIATOWY DZIEŃ KRWIODAWCY”

Wydarzenie:
Organizator:
Tryumf
Data:
2020-06-12
Miejsce:
Polska
Dystans:
15 km
Zgłoszonych:
834
Wystartowało:
690
Nie ukończyło:
17
Ukończyło:
673
Na trasie:
17
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja po poszczególnych dniach: Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7 | Dzień 8 | Dzień 9 | Dzień 10 | Dzień 11 | Dzień 12 | Dzień 13 | Dzień 14 | Dzień 15

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1DUBIAŁ Rafał 614LESZNOM - MASTERS1M 11501:55:20219:08:28230,70,0000:29120,0
2BERNAT Joanna 671HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAK - MASTERS 1K 11503:27:36217:40:16211,6-19,1360:5861,1
3WIETRZYŃSKI Maciej 591KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 11M 71500:57:20218:15:23206,9-23,8420:16216,5
4SCHMIDT Jacek 151ŻW- SZCZECINSZCZECINM - WETERAN 11M 41502:04:42211:10:04204,3-26,3630:3698,3
5PARKITNY Aleksander 67WROCŁAWM - SENIOR 21M 21502:38:02206:40:31185,1-45,5590:5170,3
6BŁAUCIAK Monika 692WOJSKOWY KLUB HDK PCK "LOGISTYK" WAŁCZPIŁAK - MASTERS 3K 31502:27:38212:42:09175,9-54,8220:5071,5
7PYRZAK Paweł 325WARSZAWAM - SENIOR 24M 111501:23:27223:06:44166,9-63,7490:29120,0
8MĄDRAWSKI Kacper 5KLUB LEGION HDKDREZDENKOM - SENIOR 22M 31503:40:22201:08:57157,3-73,3731:2442,8
9BERNAT Andrzej 62HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAM - MASTERS2M 61502:33:11230:36:56157,0-73,6480:5861,5
10PLEWA Sylwia 713WOJSKOWY KLUB HDK PCK "LOGISTYK" WAŁCZPIŁAK - MASTERS 2K 21501:48:42218:20:42145,7-85,0010:4480,4
11MAZUREK Dariusz 674RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYSTALOWA WOLAM - SENIOR 23M 91501:15:54224:06:03132,8-97,8780:34105,0
12MONCZYŃSKI Bogusław 28KLUB HDK PCK "STRZELC"KALISZM - WETERAN 21M 51502:46:24218:46:25125,0-105,7421:1945,1
13RABIEGA Monika 633LUCKY LUKILESZNOK - MASTERS 4K 41501:42:35215:16:46120,8-109,9080:5070,6
14BUDZAJ Robert 772JAKTORÓWM - MASTERS3M 81501:45:08206:24:26119,3-111,3900:5268,1
15BIEŃKOWSKI Mariusz 2WOJSKOWY KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK W SZCZECINIESZCZECINM - MASTERS8M 261502:34:57220:14:53116,1-114,5951:2045,0
16BŁAUCIAK Mirosław 344WOJSKOWY KLUB HDK PCK "LOGISTYK" WAŁCZPIŁAM - MASTERS4M 131501:03:48222:25:45112,9-117,7720:33106,2
17CZERWIŃSKI Janusz 568DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEM - WETERAN 22M 101502:14:06216:43:06106,8-123,9191:1547,8
18RUDNIKOWSKI Andrzej 754BYDGOSZCZM - WETERAN 12M 141502:02:27216:35:27102,5-128,1721:1150,2
19RAJWA Roman 619TL ATHLETICS JASTRZĘBIECHYBIEM - SENIOR 13M 161501:08:46217:08:46102,0-128,6920:4089,0
20KOLIŃSKI Robert 338COACH COLYNSKYWROCŁAWM - MASTERS11M 361501:45:00154:12:56101,5-129,2301:0258,0
21HUTA Wojciech 583KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 16M 191501:23:43217:23:4398,7-131,9920:5070,7
22LISEK Mateusz 553KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 15M 181500:40:00216:40:0097,5-133,1520:24146,3
23DYŚKO Arkadiusz 582KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 17M 211501:10:31181:34:0396,4-134,2640:4382,0
24ANDRUSZKIEWICZ Krzysztof 522DĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS13M 421518:50:5418:50:5695,6-135,05211:495,1
25BOŻKO Katarzyna 357KŁODAWAK - SENIOR 11K 61501:32:50217:35:5794,8-135,8850:5861,3
26KOZŁOWSKI Jakub 100HDK LEGION - ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM - SENIOR 211M 451501:10:23196:32:0690,7-139,9430:4677,4
27SIEK Michał 804KURATORIUM OŚWIATY W OPOLUBRZEGM - WETERAN 13M 221502:15:03211:08:3590,6-140,0731:2940,3
28ROGALEWSKI Łukasz 176LEGIONY HDKSTAROGARD GDAŃSKIM - SENIOR 12M 121502:00:00194:00:0090,6-140,1021:1945,3
29ADAMCZYK Dorota 261BIAŁACZÓWK - SENIOR 23K 81501:26:32217:26:3285,6-145,0721:0059,4
30STANIOS Natalia 584KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAK - SENIOR 12K 91500:51:56216:51:5685,3-145,3720:3698,6
31KUPILAS Mariusz 592WOJSKOWY KLUB HDK PCK LOGISTYK WAŁCZWAŁCZM - SENIOR 18M 251501:56:42198:32:5484,8-145,8631:2243,6
32MALANOWSKA Zuzanna 823HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAK - SENIOR 21K 51500:19:38220:01:3683,8-146,9050:14256,1
33GIENIECZKO Cezary 569EŁKM - SENIOR 112M 551501:30:56193:30:5682,1-148,6421:0654,1
34JADESZKO Michał 567EŁKM - SENIOR 113M 561501:28:39190:02:1082,0-148,6511:0455,5
35GUDOWSKA Dominika 684KRAKÓWK - SENIOR 26K 161503:00:00192:07:0080,7-150,0222:1326,9
36KUSZAJ Sławomir 320KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICERUMIAM - MASTERS18M 571502:21:52184:19:5180,6-150,1381:4534,1
37DUDYŃSKI Jacek 501BOLESŁAWIECM - WETERAN 14M 291500:35:59216:52:4278,9-151,8330:27131,5
38KOZIOŁKIEWICZ Paweł 544JELENIA GÓRAM - MASTERS14M 461502:42:47214:53:3178,5-152,2122:0428,9
39ŚPIEWOK Paweł 634BRENNAM - SENIOR 28M 341505:22:45221:22:4577,9-152,8124:0814,5
40KUZIN Krzysztof 367LEGIONOWOM - SENIOR 212M 471500:57:28214:14:0277,6-153,1070:4481,0
41MARCINKIEWICZ Magdalena 685KRAKÓWK - SENIOR 22K 71501:09:46213:31:0277,5-153,2310:5466,6
42KIDOŃ Przemysław 586KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 111M 441502:02:4898:02:4877,4-153,2921:3537,8
43SKOTNICKI Jacek 761LEGION HDKNYSAM - SENIOR 26M 281501:08:06193:10:3376,5-154,1820:5367,4
44POŚPIECH Michał 483ZDUN TRIATHLON TEAM / SUPERMARATON KALISZ / PWSZ KALISZWOLICAM - MASTERS22M 641500:54:24222:04:5075,6-155,1280:4383,3
45BORKOWSKI Leszek 515NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM - WETERAN 15M 301501:48:37226:59:5374,9-155,8371:2741,4
46SADURSKI Leszek 601KOŃSKOWOLAM - SENIOR 14M 171501:41:36215:20:4974,5-156,1481:2144,0
47CHRAPEK Daniel 359TYCHYM - SENIOR 25M 201500:55:24191:07:4774,4-156,3230:4480,5
48MAŁECKI Dariusz 22364 BLP PŁOCK HDK LEGIONPŁOCKM - WETERAN 16M 391501:16:52212:40:2573,7-157,0371:0257,5
49JANIC Arkadiusz 500ZŁOCHOWICEM - SENIOR 19M 321500:57:02216:57:0273,5-157,1720:4677,3
50SZCZEPAŃSKI Wojciech 56SZCZYTNOM - MASTERS5M 151502:20:15218:20:1673,4-157,3321:5431,4
51GRUŹLEWSKI Radosław 197LEGION HDK PRZY 10 BKPANCŻAGAŃM - SENIOR 221M 691501:11:39217:40:2371,1-159,5621:0059,6
52KRUPA Aleksandra 735MOSTKOWOK - SENIOR 13K 101501:46:57191:16:3270,9-159,8121:3039,8
53FALBA Wioletta 456ROZBIEGANE DZIAŁDOWODZIAŁDOWOK - WETERAN 1 1K 131500:50:22216:50:2270,8-159,9020:4284,3
54GOLLNIK Adam 131NOWY DWÓR MAZOWIECKIM - SENIOR 27M 331501:11:05217:11:0567,1-163,6321:0356,6
55GODYŃ Sylwiusz 69KLUB HDK ZŁOTORYJAWOJCIESZÓWM - MASTERS12M 401500:35:26231:50:0366,7-163,9770:31113,0
56POPOWICZ Bartłomiej 191CHYNÓWM - SENIOR 218M 621501:20:46217:06:3966,7-164,0121:1249,5
57GÓRSKI Krzysztof 443ŁOMŻAM - SENIOR 214M 491501:12:56220:43:1666,4-164,3351:0554,6
58RZOSIŃSKI Paweł 27KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - SENIOR 29M 371500:41:06217:16:3166,0-164,7120:3796,3
59KONOPKA Tomasz 709#TK.X7XGDANSKM - MASTERS6M 231500:57:51192:46:4065,6-165,1020:5268,0
60SKAŁKA Adam 220BIEGAM BO LUBIĘNOWY SĄCZM - WETERAN 17M 411501:45:41207:55:2764,7-166,0341:3836,7
61KONARSKI Leszek 210NORDWALKLEŚNAM - WETERAN 23M 271501:09:46217:09:4664,2-166,5421:0555,2
62ZAJACZKOWSKI Artur 454KLUB HDK SŁUŻB MUNDUROWYCH W DZIAŁDOWIEDZIAŁDOWOM - MASTERS15M 501500:58:13216:58:1364,1-166,5920:5466,1
63PAWEŁCZYK Adam 10KLUB HDK "STRAŻAK" W MIERZECICACHWOJKOWICEM - MASTERS16M 521505:20:48224:03:0863,2-167,5235:0411,8
64JĘDRZEJEWSKI Łukasz 55KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ PŁOCKBIELSKM - SENIOR 210M 381501:48:31169:48:3262,8-167,8621:4334,7
65KLUSKA Zbigniew 498HDK KWB KONINKONINM - WETERAN 24M 751501:56:45187:23:4862,7-167,9651:5132,2
66KUREK Damian 388HDK KSPTOMASZÓW LUBELSKIM - SENIOR 224M 761506:25:2953:57:4362,7-167,9866:089,8
67MIROSŁAW Rafał 156WARSZAWAM - SENIOR 219M 661501:25:02126:48:4562,4-168,3081:2144,0
68CHYŁA Dawid 272HDK PCK "LOGISTYCY" W BYDGOSZCZYLUBICZ GÓRNYM - SENIOR 217M 611501:21:56217:21:5661,5-169,2321:1945,0
69ORLIKOWSKA Dorota 682STARGARDK - SENIOR 14K 201502:52:00217:10:0061,3-169,3722:4821,4
70PUCZEL Piotr 252OLSZTYNM - SENIOR 215M 511501:05:49204:24:0861,3-169,4041:0455,9
71SKŁODOWSKI Stefan 209ŁOJDY 16/3M - MASTERS20M 591500:45:01192:42:5961,1-169,6180:4481,4
72MANDYWEL Grzegorz 595KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - MASTERS9M 311500:55:55192:55:5561,0-169,6620:5465,5
73TOMALA Paweł 78615GBZORZYSZM - MASTERS7M 241501:24:25169:19:4560,2-170,4591:2442,8
74WRZESZCZ Daniel 232ELBLĄGM - SENIOR 220M 681501:47:38193:47:3859,9-170,7621:4733,4
75TKACZ Patryk 292HDK LEGION ODZIAŁ INTERNETOWYGRANICAM - SENIOR 110M 431501:01:50138:01:5258,0-172,6861:0356,3
76POGORZELSKI Kamil 747BIAŁYSTOKM - SENIOR 115M 791500:28:52192:27:3357,6-173,1420:30119,6
77TOMASZEWSKA Dorota 37KLUB HDK IM. KSIĘŻNEJ HELENY JABŁONOWSKIEJ W PUSTKOWIE OSIEDLUPUSTKÓW OSIEDLEK - MASTERS 9K 221501:03:37211:04:4157,4-173,3291:0654,1
78TOMACZKOWSKA Bożena 578KOŚCIERZYNAK - WETERAN 1 2K 191500:59:03213:25:5556,9-173,7481:0257,9
79LACH Agnieszka 198WROCŁAWK - MASTERS 6K 151501:29:52193:29:5256,6-174,1221:3537,8
80SZCZEPAŃSKA Marta 57SZCZYTNOK - SENIOR 24K 111501:44:36222:39:1356,4-174,2461:5132,4
81STORZYSZ-KORCYL Katarzyna 680KRAKÓWK - SENIOR 25K 141501:13:29206:19:4756,0-174,7231:1845,7
82JANKOWSKI Andrzej 225ZEGRZEM - MASTERS26M 741502:15:09162:35:0655,9-174,8362:2524,8
83LIPIECKA-PISZ Agnieszka 736JASŁOK - MASTERS 5K 121501:25:30217:40:0655,5-175,2281:3238,9
84BURNICKI Mateusz 743GDAŃSKM - SENIOR 213M 481500:49:27216:11:2153,7-177,0150:5565,1
85GAŁKOWSKI Marcin 316TCZEWM - SENIOR 225M 801500:35:32217:09:3253,3-177,4040:4090,0
86MASZTAFIAK Piotr 485WWW.VIRTUAL-IT.PL TEAMLUBOŃM - MASTERS21M 631501:07:23214:12:3552,6-178,1171:1646,8
87KUPIS Kamila 80BBL OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAK - SENIOR 17K 341501:35:13217:15:0352,5-178,2101:4833,1
88NOWAK Tomasz 14AZOTY TARNÓW IM. TYTUSA CHAŁUBIŃSKIEGOTARNÓWM - WETERAN 18M 711500:59:41168:59:4152,4-178,3221:0852,6
89SOCHA Robert 727KURATORIUM OŚWIATY W OPOLUKARŁOWICEM - SENIOR 216M 531500:41:44218:23:5451,7-178,9780:4874,3
90KASPRZAK Sylwia 161KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - SENIOR 27K 211501:06:11193:06:1150,9-179,7621:1746,2
91FĄFARA Krzysztof 465KIELCEM - MASTERS32M 951500:48:27195:12:2949,9-180,7580:5861,8
92GOSTOMSKA Małgorzata 218REBELLION OF FREE RUNNERSCZEMPIŃK - MASTERS 8K 181500:56:51192:56:5149,7-180,9921:0852,5
93DZIEPAK Piotr 5421.BLTR / MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAM - MASTERS17M 541502:35:01215:24:1149,1-181,6373:0919,0
94TONDEL Krzysztof 155LEGION HDKBIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 223M 721500:35:39216:35:3948,4-182,2720:4481,5
95WOJNA Justyna 681KRAKÓWK - MASTERS 15K 411501:04:45193:13:1948,2-182,4551:2044,7
96PIETRUSZKIEWICZ Agnieszka 489BRZEGK - MASTERS 7K 171500:47:16143:23:0948,0-182,6490:5961,0
97GASPEROWICZ Teresa 253PURDAK - MASTERS 16K 421505:07:5505:07:5647,7-182,9926:279,3
98HALBTUCH Michał 546CHĘTNIE DOŁĄCZĘWROCŁAWM - SENIOR 236M 1011502:04:31217:47:2247,6-183,1042:3622,9
99WŁODARCZYK Bartłomiej 599KLUB HDK WAT PCHORGUBINM - SENIOR 119M 1021500:53:19120:53:1947,3-183,3721:0753,3
100WADOWSKA Sandra 533WWW.VIRTUAL-IT.PL TEAMZARZECZEK - SENIOR 16K 271501:09:58217:09:5847,2-183,4921:2840,5
101KOCH Dawid 87BUJNYM - SENIOR 237M 1031500:27:31217:22:1046,3-184,3530:35101,0
102KOZŁOWSKI Adam 830REDAM - MASTERS10M 351500:38:25217:03:4245,7-185,0300:5071,3
103DULSKA Katarzyna 779TORUŃK - SENIOR 215K 361500:24:57216:29:5745,7-185,0420:32109,8
104JANKOWSKI Marek 409LIPTONPOZNAŃM - SENIOR 238M 1041500:51:00205:37:4345,6-185,0501:0753,7
105MIKRUT Katarzyna 805IZABELINK - MASTERS 10K 291505:45:26187:00:3945,2-185,4767:387,9
106PŁACZEK Piotr 714HDK LEGIONTARNOWSKIE GÓRYM - SENIOR 114M 601500:46:31192:42:3745,2-185,4921:0158,3
107PĘKSA Dawid 589KLUB HDK WAT PCHORGDYNIAM - SENIOR 122M 1091501:25:4373:25:4345,0-185,6521:5431,5
108DUSZA Rafal 251PRESTONM - MASTERS30M 911501:43:53160:48:5844,7-185,9762:1925,8
109BLICHARSKI Ireneusz 775LUBOCHNIAM - MASTERS35M 1111500:44:12196:30:0844,7-186,0400:5960,6
110GIELAS-MGLEJ Edyta 678KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWK - MASTERS 14K 401500:30:06194:35:3444,2-186,4610:4088,2
111KREFT Krzysztof 442ALL-CHEMIA GDAŃSKGDAŃSKM - MASTERS27M 781501:08:38227:28:0344,0-186,7021:3338,5
112KONDELA Paweł 664AKTYWNE CHOSZCZNOCHOSZCZNOM - MASTERS23M 651502:20:17145:00:0943,9-186,8023:1118,8
113DMOCHOWSKA Agnieszka 397WATAHA TEAMRADZIONKÓWK - SENIOR 29K 241500:43:57192:43:5743,5-187,1721:0059,4
114KUBIK Wanda 696JASIENICAK - SENIOR 212K 301500:56:38217:17:3443,2-187,4521:1845,8
115MICHOŃSKI Sebastian 1697 PBOTSZTUMM - MASTERS36M 1141501:02:49144:18:5743,1-187,5551:2741,2
116TYLAK Piotr 311GŁOGÓWM - SENIOR 233M 971500:29:19215:51:0642,1-188,6370:4186,1
117GRATKOWSKI Michał 35MOSINAM - MASTERS19M 581501:41:10165:03:1741,7-188,9712:2524,7
118DURMAN Dawid 295DARŁOWOM - SENIOR 116M 811500:42:16220:31:1441,6-189,1101:0059,0
119MANDYWEL Ilona 594KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - MASTERS 11K 331500:56:23192:56:2341,5-189,1621:2144,2
120KACNER Tomasz 5072 ORELPRZASNYSZM - SENIOR 118M 871500:57:42179:53:4041,1-189,5841:2442,7
121GAŁĘŻIOWSKI Grzegorz 401SHDK LEGIONŚWINOUJŚCIEM - SENIOR 248M 1221501:12:45142:30:2841,0-189,6601:4633,8
122DOBROWOLSKI Piotr 768LUBLINM - MASTERS29M 901500:28:25211:28:1941,0-189,7240:4186,5
123WODNICKA Julia 789KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWK - JUNIOR 1K 371500:41:55201:28:2340,8-189,9341:0158,3
124DĘBIŃSKA Adela 319INTERNETOWY KLUB LEGION HDKSZCZECINEKK - SENIOR 217K 431500:44:40216:44:4040,7-190,0321:0554,6
125WICHERSKI Tomasz 310KRAKÓWM - SENIOR 232M 941500:54:09217:49:1840,5-190,1471:2044,9
126MATUS Dawid 376GRUDZIĄDZM - SENIOR 120M 1051500:49:41216:49:4140,3-190,3521:1348,7
127BIS Sławek 525WARSZAWAM - MASTERS25M 731500:25:17195:48:0740,3-190,4240:3795,6
128ZABOROWSKI Andrzej 672POTUŁYM - SENIOR 239M 1061500:24:51193:19:5040,1-190,5720:3796,9
129CHUDZIAK Agnieszka 207KOCMYRZÓWK - SENIOR 211K 281500:44:30217:05:2140,0-190,7361:0653,9
130DZIAŁOWY Krystian 509KRAKÓWM - SENIOR 117M 861500:37:17203:00:0639,8-190,8950:5664,0
131KUPREWICZ Małgorzata 790WĘGORZEWOK - SENIOR 214K 321500:56:45216:50:0339,7-191,0121:2542,0
132DOBRZENIECKI Tomasz 352AKB LIDZBARK WARMIŃSKILIDZBARK WARMIŃSKIM - SENIOR 250M 1241500:47:23216:42:4739,6-191,0881:1150,1
133SKIERKA Agata 6597 PBOTGDAŃSKK - SENIOR 218K 441500:40:30223:46:1439,0-191,7281:0257,7
134BIAŁEK Paweł 51ŁÓDŹM - SENIOR 222M 701500:48:19224:27:2938,7-191,9611:1448,1
135SZELONGIEWICZ Agnieszka 744WARSZAWAK - SENIOR 28K 231500:38:57237:22:4538,6-192,0901:0059,5
136YASHTEL Pavel 535WARSZAWAM - SENIOR 124M 1291500:54:42192:54:4238,4-192,3321:2542,1
137KANCLERZ Marcin 329KĘPNOM - MASTERS40M 1301501:07:0548:52:0338,2-192,4961:4534,2
138KORDYŃSKI Kamil 302LUBLINIECM - SENIOR 252M 1311500:51:56195:19:4738,2-192,5101:2144,1
139BŁASZKIEWICZ Malwina 644TORUŃK - SENIOR 15K 251500:12:13216:32:1538,2-192,5120:19187,5
140KOŚCIŃSKA Elżbieta 54WOJSKOWY KLUB HDK SZCZECINBEZRZECZEK - MASTERS 18K 511500:55:13216:55:1338,1-192,6321:2741,4
141KAPUŚCIŃSKI Rafał 110KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEWĘGORZEWOM - SENIOR 229M 881500:58:03168:58:0337,8-192,8621:3239,1
142SIERZANT Adrian 79S-BROTHERSPOZNAŃM - SENIOR 226M 821500:48:18192:48:1837,7-193,0221:1646,8
143OSTROWSKA Izabela 216JASTRZĘBIE ZDRÓJK - MASTERS 19K 521503:05:41219:19:2037,4-193,2964:5712,1
144KUŹMIŃSKA Beata 698KRAKÓWK - SENIOR 210K 261500:46:43216:39:4537,4-193,3321:1548,0
145ROLNIK Mikołaj 557PIASKIM - SENIOR 127M 1351502:10:19194:10:1937,0-193,6623:3117,0
146ZINIEWICZ Krzysztof 780LEGIONWARSZAWAM - MASTERS39M 1261501:24:57217:37:5736,4-194,2452:1925,7
147POKRYWKA Roksana 136RZESZÓWK - JUNIOR 2K 481500:29:49198:58:0136,2-194,4540:4972,9
148MICHALSKI Mateusz 640RYBNIKM - SENIOR 129M 1371505:38:23182:01:4536,0-194,7339:246,4
149GOMOLISZEK Sławek 524GOMOSIŁÓWM - MASTERS31M 931500:36:41217:31:1335,8-194,8961:0158,5
150BOREK Wojciech 472KIELCEM - SENIOR 227M 831500:21:38193:13:5235,7-195,0230:3698,9
151ADAMCZYK Bernard 575MILANÓWEKM - MASTERS24M 671500:55:18216:55:1835,6-195,0921:3338,6
152WOŹNIAK Kuba 23KLUB HDK WATWARSZAWAM - SENIOR 130M 1381500:56:58158:11:0835,6-195,1421:3637,4
153MAZUR Michal 139LEGION HDKLEGIONOWOM - SENIOR 240M 1081500:30:41192:30:4135,2-195,4520:5268,9
154WOŁOCH Justyna 92KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - SENIOR 19K 571500:15:38192:15:3834,7-195,9920:27133,2
155STEFANIK Jarosław 831SZCZECINM - MASTERS42M 1421101:02:19225:18:0334,1-196,6071:4932,8
156JANKOWSKI Karol 258LEGIONŁOMŻAM - SENIOR 234M 991500:54:26217:20:0034,0-196,6921:3637,5
157WITKOWSKI Jakub 703OLSZTYNM - JUNIOR1M 1431502:05:0097:16:3533,9-196,7483:4016,3
158PĘŚKO Marcin 737HDK LEGIONBŁONIEM - SENIOR 228M 841500:54:43179:37:2033,8-196,8671:3737,1
159LASKOWSKI Waldemar 492LASKOWSKI TEAMSUSZM - SENIOR 249M 1231501:29:30202:48:5033,4-197,2732:4022,4
160ROSIŃSKI Marcin 91STRZAŁKOWOM - SENIOR 257M 1461500:29:4188:31:5533,2-197,5120:5367,1
161KWAPISZ Mateusz 742KĘPNOM - SENIOR 231M 921500:49:53216:28:0633,1-197,6421:3039,8
162JODŁOWSKI Mateusz 710STALOWA WOLAM - SENIOR 244M 1161501:28:10219:46:5133,0-197,7342:4022,4
163NIEDBALIK Grzegorz 677KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWM - MASTERS33M 961500:47:27216:36:2232,9-197,7621:2641,6
164ROMANIUK Krzysztof 418WARSZAWAM - MASTERS43M 1471500:58:27223:45:3632,8-197,8901:4633,7
165OKRASZEWSKI Jacek 519HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAM - WETERAN 25M 1281501:23:10219:03:4332,8-197,9162:3223,6
166KOWALCZYK Artur 537KLUB HDK MSWIAPIASECZNOM - SENIOR 242M 1131500:32:13215:28:2632,6-198,1090:5960,7
167ŻURAWSKI Emil 11JADWISINM - SENIOR 246M 1181500:32:00197:24:4032,3-198,3520:5960,6
168PASOŃ Dariusz 526BĘDZINM - WETERAN 112M 1501502:17:17146:17:1732,3-198,3724:1414,1
169ZBROWSKI Michał 170NOWA WIEŚ WARSZAWSKAM - SENIOR 259M 1521500:45:46144:40:4032,3-198,3821:2442,4
170OJRZANOWSKI Waldemar 721BYDGOSZCZM - MASTERS46M 1531501:00:56147:02:1132,2-198,4771:5331,7
171PRZYBYŁKA Agnieszka 695BYTOMK - SENIOR 224K 601504:00:47196:23:2732,2-198,5057:288,0
172GRAMS Dariusz 105UJŚCIEM - SENIOR 126M 1331500:36:02222:43:4232,0-198,7031:0753,3
173KUBIK Aurelia 173FUN CLUB BOSMANASTALOWAK - SENIOR 220K 461500:45:02192:45:0232,0-198,7221:2442,6
174CZAJA Wojciech 460WROCŁAWM - SENIOR 260M 1551500:37:24169:05:4231,8-198,8861:1051,0
175KUROWSKI Adrian 154LEGION HDKKATOWICEM - SENIOR 132M 1561501:13:55193:13:5531,7-198,9822:1925,7
176MORDEC Ewelina 88HDK PCK W RZESZOWIERZESZÓWK - SENIOR 222K 501500:29:53198:57:2631,7-199,0200:5663,6
177HELLER Zdzisław 734HERBMARATONOW.PLKOSZALINM - WETERAN 26M 1571500:41:07194:00:0931,3-199,3621:1845,7
178OJRZANOWSKA Maria 723BYDGOSZCZK - MASTERS 23K 621501:00:47147:02:1131,2-199,4581:5630,8
179WAJDA Bartosz 728KLUB HDK PCK OSTASZEWO TORUŃSKIEPAPOWO BISKUPIEM - MASTERS37M 1191500:30:09216:29:4531,2-199,5220:5862,0
180PALESKI Tomasz 654WARSZAWAM - SENIOR 131M 1541501:04:46177:19:4231,1-199,5702:0428,8
181WACHOWIAK Adam 66STANISŁAWÓW DRUGIM - SENIOR 261M 1591500:49:5342:15:0231,0-199,7171:3637,3
182ZAWIŁŁO Szymon 303WARSZAWAM - SENIOR 262M 1601500:44:51194:37:3731,0-199,7241:2641,4
183LIPIECKA Anna 629ŻAGAŃK - SENIOR 225K 631502:03:52170:03:5230,9-199,7824:0015,0
184WOJTALEWICZ Krystian 822LEGION HDKSZUBINM - SENIOR 263M 1611500:54:12192:26:4630,9-199,8321:4534,2
185CHĘCIŃSKA Agnieszka 504WROCŁAWK - MASTERS 13K 381500:44:27204:35:2130,9-199,8321:2641,7
186MARCZAK Damian 707STALOWA WOLAM - MASTERS48M 1621501:05:04121:13:5530,7-199,9922:0728,3
187PONTUS Tomek 167LEGION HDK 1KRR SZCZECINSZCZECINM - SENIOR 264M 1631501:46:26121:46:2630,6-200,1423:2917,2
188MAJCHRZAK Oskar 378GDAŃSKM - SENIOR 265M 1641500:58:31141:15:1930,5-200,1521:5431,3
189SUŁYK Krzysztof 424HDK KSPPOMIECHÓWEKM - MASTERS28M 851512:00:00198:20:3930,4-200,32223:422,5
190KAMIŃSKI Łukasz 177BIEGAM U KOLESIDĘBIEŃM - SENIOR 266M 1661501:36:2192:57:5930,3-200,3503:1018,9
191LANGE Daniel 259LEGION HDK STOŁECZNY LEGION BASZTAWISŁA WIELKAM - SENIOR 268M 1681501:18:00193:18:0030,2-200,4922:3423,2
192MICHALIK Katarzyna 566WROCŁAWK - SENIOR 223K 551501:33:58197:28:2330,2-200,5143:0619,3
193ŁAZURKIEWICZ Damian 576KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - SENIOR 269M 1691500:33:15172:05:5030,1-200,5541:0654,4
194SKOCZYLAS Anita 598MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃK - MASTERS 17K 491500:41:43192:39:2930,1-200,6421:2343,2
195RÓŻAK Alicja 555RADLINK - SENIOR 226K 641500:30:32144:30:3230,0-200,6521:0059,0
196MIKOLAJCZYK Lukasz 777WK HDK ŻOŁNIERSKA KREWMIĘDZYRZECZM - SENIOR 254M 1391500:56:40192:43:5030,0-200,7221:5331,7
197ANDRYSZCZYK Aleksandra 833SZKOLNE KOŁO HDK ZSZ NR.4 OSTROŁĘKAOLSZEWO-BORKIK - JUNIOR 3K 651501:05:40168:08:5329,8-200,8692:1227,2
198KULIBERDA Dariusz 372WARSZAWAM - MASTERS51M 1721501:00:34148:15:4329,5-201,2372:0329,2
199SZCZYPA Bartosz 248BLISCY KREWNIDĄBROWA GÓRNICZAM - SENIOR 121M 1071500:43:00216:43:0029,4-201,2621:2741,1
200SUDER Michał 265KLUB HDK PCK PRZY OSP W OBROWCUKRAPKOWICEM - SENIOR 251M 1271500:29:43222:17:1429,4-201,3361:0059,3
201PRAJS Jakub 813SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR4 OSTROŁĘKALELISM - JUNIOR2M 1751504:30:00146:07:0029,2-201,5129:156,5
202NIEWIADOMSKI Paweł 651GRYFICEM - SENIOR 272M 1761501:13:1333:48:5629,0-201,7092:3123,8
203GROBELNY Marcin 34KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCELIDZBARK WARMIŃSKIM - SENIOR 230M 891500:56:24216:56:2429,0-201,7221:5630,8
204OLEJNICZAK Adam 562LEGIONHDKBYTOMM - SENIOR 133M 1771500:52:14144:52:1429,0-201,7321:4833,3
205PIWOWARCZYK Damian 624LEGION KLUB HDKKIELCEM - SENIOR 125M 1321501:28:52220:26:1428,6-202,0723:0619,3
206WÓJCIK Kamil 15KLUB HDK WATWARSZAWAM - SENIOR 123M 1121500:39:23202:32:0228,6-202,1221:2243,5
207BEDNAREK Marcin 499KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYŚWINICE WARCKIEM - MASTERS34M 981500:47:12168:47:1228,4-202,3121:3936,1
208MISTERSKA Anna 665MIĘDZYRZECZK - SENIOR 213K 311500:55:22168:51:5228,2-202,5421:5830,5
209OLEJNICZAK Szymon 673PONIECM - SENIOR 134M 1811500:29:56192:29:5628,0-202,6521:0456,2
210PIETRUSZKIEWICZ Michał 490BRZEGM - SENIOR 247M 1201500:27:10143:01:5928,0-202,6690:5861,9
211KULIKOWSKA Marzena 448ŻAGAŃK - MASTERS 12K 351501:50:00145:50:0028,0-202,6823:5515,3
212KAPALKA Agata 806WARSZAWAK - SENIOR 228K 681505:45:2605:45:2627,9-202,77612:224,8
213GAWROŃSKI Paweł 697SIEDLCEM - SENIOR 253M 1341500:26:23210:54:0927,4-203,2930:5762,3
214CZERWIŃSKI Dariusz 482LOVELASYPOLICEM - WETERAN 19M 771501:33:40217:33:4027,2-203,4523:2617,4
215KNIE Mariusz 764KB MARATOŃCZYK JAROCINPOTARZYCAM - MASTERS55M 1861501:44:39120:17:0027,2-203,4623:5015,6
216KONOPKA Adam 3MARKOWI BIEGACZEMARKIM - SENIOR 276M 1871501:01:11101:21:2027,1-203,5832:1526,6
217PERŁOWSKA-GOZDEK Anna 690KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWK - SENIOR 221K 471503:06:29192:08:1827,1-203,6426:538,7
218GAJDA Piotr 762CZĘSTOCHOWSKI LEGION - KLUB HDKCZĘSTOCHOWAM - SENIOR 270M 1711500:36:59132:09:3427,0-203,6811:2243,8
219PRZYBYSZ Szymon 73WARSZAWAM - SENIOR 137M 1891500:54:59168:14:3626,7-203,9822:0329,1
220SAMOREK Paweł 101PRUSZKÓWM - SENIOR 278M 1911501:04:30193:04:3026,6-204,0622:2524,8
221SKOLIMOWSKA Ania 119HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAK - SENIOR 219K 451500:56:36111:48:1626,3-204,3662:0827,9
222LEWANDOWSKI Zbigniew 642BIEGAM BO LUBIĘMURZYNOWOM - SENIOR 279M 1921500:56:2396:56:2326,0-204,6522:0927,7
223JASIŃSKI Michał 1RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKM - SENIOR 280M 1931501:56:1647:18:3526,0-204,6634:2813,4
224OLCZAK Beata 702ŁÓDŹK - MASTERS 27K 721500:56:00217:27:0026,0-204,7422:0927,8
225TKACZYK Przemek 480RADOMM - SENIOR 281M 1941500:48:1496:57:4825,9-204,8021:5132,2
226MATYSIAK Filip 233WRZOSOWAM - SENIOR 139M 1951500:33:53120:33:5325,9-204,8321:1845,8
227CZERWIEC Waldemar 124WARSZAWAM - SENIOR 282M 1961501:21:04187:29:4025,8-204,8693:0819,1
228GREMBOWSKA Magdalena 25WIELEŃK - SENIOR 216K 391500:22:54168:22:5425,5-205,2020:5366,8
229DOBRUCH Hanna 539WARSZAWAK - WETERAN 1 4K 611500:37:59216:37:5925,3-205,4221:3039,9
230OBERDA Artur 585POLANICA-ZDROJM - SENIOR 258M 1491500:57:54222:45:5925,2-205,4692:1726,1
231TRACZYK Marcin 782DZIERZĄŻNIAM - MASTERS49M 1651500:14:37217:25:5324,8-205,9420:35101,6
232KLEKOTKO Fabian 600TRIEAGLESGDAŃSKM - MASTERS58M 2021500:36:50140:20:1424,7-205,9711:2940,3
233MASZOTA Waldemar 312GDYNIAM - MASTERS52M 1731500:45:04186:41:4624,4-206,3171:5032,5
234KOSACKI Łukasz 36ZESPÓŁ SZKÓŁ INFORMATYCZNYCH KIELCEKIELCEM - SENIOR 275M 1841500:59:42184:50:3924,1-206,5462:2824,3
235MAZUR Tomasz 108HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAM - SENIOR 245M 1171500:36:31224:33:5024,0-206,6551:3139,5
236MICHALSKI Janusz 179RUDA ŚLĄSKAM - WETERAN 113M 2051500:52:59168:52:5924,0-206,7022:1227,2
237KURNYTA Stanisław 373TEMMPO WAŁBRZYCHWAŁBRZYCHM - WETERAN 110M 1251500:56:13137:16:5523,6-207,0532:2225,2
238DĄBKOWSKI Michał 623KRAKÓWM - SENIOR 141M 2061500:56:55169:24:5323,6-207,0572:2424,9
239PIOTROWSKI Karol 114SŁAWNOM - SENIOR 255M 1411500:44:41216:44:4123,6-207,0621:5331,7
240KOSIOREK Darek 347POZNAŃM - WETERAN 114M 2071501:12:5025:12:5023,6-207,0823:0519,4
241ADAMCZAK Mikolaj 41KRWIODAWCY WIELKOPOLSKAPLEWISKAM - SENIOR 287M 2081501:09:1373:09:1323,5-207,2422:5720,3
242PIECZEK Aleksandra 163WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK - MASTERS 29K 771502:02:4872:55:2623,4-207,2585:1411,4
243JAKUBOWSKI Andrzej 122KLUB HDK LEGIONŻAGAŃM - SENIOR 142M 2091500:23:21224:12:4923,4-207,2740:5960,2
244SADOWSKI Krzysztof 183HDK LEGIONGONIĄDZM - SENIOR 267M 1671500:23:04216:59:1223,2-207,4550:5960,4
245BRZĄKAŁA Mateusz 715KUTNOM - SENIOR 143M 2111500:30:12168:20:5023,2-207,4971:1846,1
246LEWANDOWSKI Mirosław 784TORUŃM - MASTERS59M 2121500:24:44144:21:5723,1-207,5921:0456,0
247PIEPRZ Piotr 818HDK LEGIONGDAŃSKM - SENIOR 289M 2141201:11:46120:37:4623,0-207,6623:0619,3
248LEGUTKO Edward Dionizy 192NOWY SĄCZM - SENIOR 290M 2151500:38:3496:38:3422,9-207,7721:4035,7
249ZUZEWICZ Kamil 178OSJAKÓWM - SENIOR 144M 2161502:12:2002:12:2022,9-207,7895:4610,4
250KOSECKA Helena 751WOJSKOWY KLUB HDK PCK " LOGISTYK" WAŁCZWAŁCZK - MASTERS 21K 541501:20:1216:55:2822,9-207,8083:3017,1
251IDCZAK Paweł 260OPATÓWM - SENIOR 291M 2171501:17:00207:29:1022,9-207,8163:2117,8
252LEMPART Mateusz 794LEGION HDKKRAKÓWM - SENIOR 256M 1451500:30:31144:31:2522,6-208,0521:2044,5
253TIDE Krzysztof 508ŻORYM - SENIOR 145M 2181501:06:0872:58:5022,6-208,0712:5520,5
254ZACH Paweł 68RZESZÓWM - MASTERS44M 1481500:52:31132:49:0822,4-208,2712:2025,6
255SUKIENNIK Marcin 384STREET RUN RADOMRADOMM - SENIOR 292M 2201500:51:54163:37:4222,3-208,4402:1925,7
256KLIMAS Karol 219KRAKÓWM - SENIOR 277M 1881500:27:12192:27:1222,2-208,4721:1349,0
257MARKIEWICZ Radosław 693TEAM DALEJLAMAWARSZAWAM - SENIOR 146M 2221501:18:04193:10:5822,2-208,5303:3117,0
258CHMIELEWSKI Adrian 554WARSZAWAM - SENIOR 294M 2231500:58:43120:20:0922,1-208,5652:3922,6
259GOMOLISZEK Małgorzata 579GOMOSIŁÓWK - MASTERS 24K 661500:32:59217:22:4222,1-208,5681:2940,2
260KRZYSIAK Aneczka 113OWCZARNIAK - MASTERS 31K 821501:56:3501:56:3522,0-208,6825:1711,3
261SUCHOSTAWSKI Daniel 649KATOWICEM - SENIOR 147M 2251504:06:4428:06:4521,8-208,89211:195,3
262BARTOSIAK Krzysztof 42LEGION HDKJABŁONNAM - MASTERS56M 1981500:57:24168:57:2421,7-208,9622:3822,7
263RAJEWSKA Maja 285SZCZECINK - SENIOR 114K 831500:51:37203:27:2821,7-208,9632:2225,3
264ALBRECHT Paweł 572WOJSKOWY KLUB HDK PCK "BROTHERHOOD OF BLOOD"ELBLĄGM - SENIOR 297M 2271500:52:4748:52:4721,7-209,0422:2624,6
265KOWALIK Dominika 676KRAKÓWK - SENIOR 231K 841502:38:0272:52:0221,7-209,0427:178,2
266KUCHARSKI Piotr 510PARKRUN KONSTANCIN-JEZIORNAPARCELAM - SENIOR 241M 1101500:45:27177:16:0721,5-209,2112:0628,4
267ORAMUS Karina 571MIŃSK MAZOWIECKIK - SENIOR 232K 851501:11:15193:14:1321,4-209,3123:1918,0
268ALENOWICZ Rafał 123DRAWSKO POMORSKIEM - MASTERS64M 2321500:43:0976:12:5321,4-209,3302:0129,7
269PIKAUS Łukasz 496WITNICAM - SENIOR 2100M 2331502:27:3102:27:3121,4-209,3326:548,7
270KWAS August 213BIEGUSIEM. PLRYKIM - MASTERS65M 2341501:55:4901:55:4921,1-209,5545:2811,0
271LISOWSKA Magdalena 470WILCZYCEK - MASTERS 22K 591501:11:3235:18:0021,1-209,5633:2317,7
272OLEJNICZAK Kamil 78KUTNOM - SENIOR 148M 2361501:44:2501:44:2521,1-209,5724:5612,1
273WYSOCKI Dariusz 1437 PBOTGDAŃSKM - SENIOR 2102M 2371501:58:3101:58:3121,1-209,5825:3610,7
274PĘKAŁA Piotr 749KOSZALINM - MASTERS66M 2381501:42:4401:42:4421,1-209,5894:5212,3
275MISZTAL Łukasz 335RAZEM TRENUJRMY SPORTŁÓDŹM - SENIOR 149M 2391502:24:4802:24:4821,1-209,5926:518,7
276SAJNÓG Małgorzata 796SOSNOWIECK - SENIOR 233K 871500:45:19217:01:3721,0-209,6792:0927,8
277OCELOK Tomasz 479KALETYM - MASTERS53M 1791500:59:5748:59:5721,0-209,6922:5121,0
278BUDZIAREK Adam 427GDAŃSKM - MASTERS38M 1211500:30:36221:12:1120,9-209,7681:2741,0
279HANAK Rafał 588WETERANI RP, OPP KATOWICEPSARYM - MASTERS67M 2411500:28:0848:39:1020,8-209,8471:2044,5
280BANDURA Daria 149KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - MASTERS 20K 531500:53:14120:53:1420,7-210,0122:3423,3
281STACH Szymon 705TARNAWA DOLNAM - SENIOR 138M 1901500:25:12192:09:5020,7-210,0261:1349,2
282BINKIEWICZ Grzegorz 356BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMZĄBKIM - SENIOR 2103M 2421500:47:59123:12:3520,6-210,1162:1925,7
283CHABIŃSKI Artur 797SZCZECINM - SENIOR 2104M 2441501:36:09194:04:4520,5-210,1724:4112,8
284WYSOCKI Dominik 293ŁOWICZM - SENIOR 2105M 2451500:55:4357:05:4420,5-210,2032:4322,1
285SOKOLIŃSKI Patryk 330LEGION HDKKATOWICEM - SENIOR 135M 1831500:38:17168:42:5620,5-210,2221:5232,1
286KOLLEK Anna 523BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOK - WETERAN 1 3K 581500:36:44192:36:4420,4-210,2721:4733,4
287BRALEWSKI Paweł 382PORĘBAM - SENIOR 2108M 2491500:41:4373:41:3220,3-210,4072:0329,2
288OUPNICZAK Rafał 788LESZNOM - MASTERS70M 2501501:59:2401:59:2420,2-210,4525:5310,2
289MICHALSKA Monika 450LEGIONOWOK - MASTERS 32K 901501:15:2626:47:2020,2-210,4523:4316,1
290PADUCH Piotr 440WOLNYSZCZECINM - SENIOR 2110M 2521504:05:1204:05:1220,2-210,46212:075,0
291PIWOWARCZYK Damian 237HDK LEGIONZAGNAŃSKM - SENIOR 136M 1851501:43:59168:50:1420,2-210,4765:0811,7
292KIERNOZEK Paweł 810SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR 4 W OSTROŁĘCELIPNIKIM - JUNIOR3M 2531500:49:47168:39:5920,2-210,5422:2824,3
293ŁUCZAK Wojciech 473KLUB HDK PCK GARNIZONU LESZNOLESZNOM - SENIOR 2111M 2551500:53:2824:53:2820,0-210,6522:4022,5
294DYMECKI Krystian 6HDK MOSZCZENICAMOSZCZENICAM - SENIOR 151M 2561500:28:4272:28:4220,0-210,6521:2541,9
295FILIPOWSKA Sylwia 608KRAKÓWK - MASTERS 33K 911500:37:15144:37:1520,0-210,6621:5132,3
296PRUS Łukasz 464HDK PCK PRZY AKADEMII WOJSK LĄDOWYCH WE WROCŁAWIUKOŁBIELM - SENIOR 152M 2571500:56:3696:57:1220,0-210,6722:4921,2
297BARDZIK Marzena 304PIEKIELNIE ZGRANIMUROWANA GOŚLINAK - MASTERS 34K 921503:40:2603:40:2620,0-210,68211:005,4
298KASPERCZAK Emilia 290PIEKIELNIE ZGRANIMUROWANA GOŚLINAK - MASTERS 35K 931503:57:2403:57:2420,0-210,69211:525,1
299KŁODA Kamil 827JAWORZNOM - SENIOR 2113M 2591500:40:2249:06:2320,0-210,6922:0129,7
300ROMANOWSKA Joanna 72KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - MASTERS 26K 701500:38:12216:38:1220,0-210,7021:5431,4
301GAJEWSKI Piotr 471KLUB HDK PRZY KSPWARSZAWAM - SENIOR 288M 2101500:19:35200:48:0120,0-210,7390:5861,1
302JAWOREK Damian 32ŚWIĘTOSZÓWM - SENIOR 2114M 2601501:18:2425:28:0919,9-210,7603:5615,3
303ANCYGIER Kamil 106WARSZAWAM - SENIOR 274M 1801500:55:45153:00:1219,9-210,7962:4821,4
304KURZYWILK Mateusz 626HDK PRZY KPP BRZESKOBOCHNIAM - SENIOR 2115M 2611500:53:53168:53:5319,8-210,9422:4322,0
305CHMURA Katarzyna 202TUSZÓW NARODOWYK - SENIOR 230K 761500:58:41182:11:0319,7-210,9802:5820,2
306DUBIEL Hubert 552DAMY RADE ZEGRZEWARSZAWAM - SENIOR 2116M 2621500:27:46168:39:0019,7-211,0101:2442,5
307ŚWISTAK Piotr 720WARSZAWAM - SENIOR 2117M 2631504:10:4909:22:4819,6-211,07612:474,7
308BIAŁEK Laura 332KLUB HDK LEGIONKATOWICEK - SENIOR 110K 711500:38:29168:43:0519,6-211,0821:5730,6
309CELER Bartosz 194WOJSKOWY KLUB HDK 16 BATALIONU REMONTU LOTNISKKALISZM - SENIOR 271M 1741500:12:28209:55:4119,5-211,1660:3894,0
310GŁODZIK Tomasz 396CHORZELÓWM - SENIOR 284M 1991500:14:58216:48:5419,5-211,1850:4678,2
311PAWLOWSKI Marek 40JELCZ-LASKOWICEM - MASTERS47M 1581500:29:37168:29:3719,4-211,3121:3139,3
312PYRGIEL Małgorzata 468OSTRÓW WLKP.K - SENIOR 235K 951502:15:4102:15:4119,1-211,5457:058,5
313ŁĘŻNIAK Cezary 326JĘDRZEJÓWM - SENIOR 128M 1361500:20:56218:50:3019,1-211,5931:0554,7
314PIGOŃ Kacper 410KOSZALINM - SENIOR 286M 2031500:24:01170:52:5419,1-211,6091:1547,7
315CIEŚMIELEWSKA Patrycja 274GDYNIAK - SENIOR 117K 961503:31:0379:53:0819,0-211,65611:055,4
316KACZOROWSKI Łukasz 322TORUŃM - SENIOR 2119M 2661500:35:0678:04:2319,0-211,6831:5032,5
317JOCHYMEK Karolina 355HUTKIK - SENIOR 111K 731500:50:10103:38:1619,0-211,6942:3822,7
318SIUDAK Marzena 118WARSZAWAK - SENIOR 118K 971500:47:26144:47:1419,0-211,7022:2924,0
319SCHNOBER Jarosław 158LEGION HDKLEBOSZOWICEM - MASTERS72M 2671502:53:5050:55:3319,0-211,7319:106,5
320JAJUGA Michał 434DIRTY SPARROWSCZEMPIŃM - MASTERS73M 2681500:35:52191:24:3618,9-211,7471:5331,7
321ZAWADZKA Iwona 190NOWY DWÓR MAZOWIECKIK - SENIOR 236K 981501:10:0073:10:0018,8-211,9323:4316,1
322CICHOCKI Andrzej 611JÓZEFOSŁAWM - WETERAN 115M 2701500:42:23216:42:2318,8-211,9412:1526,5
323BEŁZA Michał 551BOCHNIAM - SENIOR 2120M 2711500:22:0646:30:5118,7-212,0171:1150,7
324WILK Paweł 200HDK PCK "VITA"JAROSŁAWM - SENIOR 2121M 2721500:53:03172:34:4718,7-212,0292:5021,1
325ŚNIADECKI Paweł 331WIELICZKAM - MASTERS74M 2731501:11:2797:11:2718,7-212,0323:4915,7
326PŁOSA Monika 527SZCZECINK - SENIOR 237K 991500:52:12199:12:5918,6-212,0452:4721,4
327PRUCHYŃSKI Kamil 297LEGION HDKNOWA DĘBAM - SENIOR 2122M 2751500:22:31168:22:3118,6-212,0721:1249,6
328NOWAK Andrzej 8297 PBOTGDAŃSKM - MASTERS50M 1701501:48:0000:56:5918,6-212,1425:4910,3
329CZUBAKOWSKA Beata 787LEGIONOWOK - SENIOR 238K 1011500:38:22220:08:5718,5-212,1662:0429,0
330KULA Damian 521BOLESŁAWIECM - SENIOR 156M 2761500:46:2349:29:0818,5-212,1832:3023,9
331NIEDZIÓŁKA Monika 85GŁUSZYCA/GRZMIĄCAK - MASTERS 36K 1021500:58:34168:58:3418,5-212,2223:1018,9
332MIKOŁAJCZAK Przemysław 757SŁUPSKM - SENIOR 299M 2301500:23:23229:18:1118,5-212,2221:1547,4
333GÓRA Radosław 282BRUDZOWICEM - SENIOR 157M 2811500:33:08168:33:0818,3-212,4321:4833,1
334PRACOŃ Izabela 606KURYŁÓWKAK - JUNIOR 5K 861500:04:27216:04:2718,3-212,4420:14246,1
335JAKÓB Marta 112SKWIERZYNAK - MASTERS 28K 741500:13:58216:13:5818,3-212,4420:4578,4
336WRZEŚNIOWSKI Krzysztof 658HDK KSPWARSZAWAM - SENIOR 2125M 2821501:00:00100:15:1618,2-212,4993:1718,2
337PRZYBYLIŃSKI Maciej 587BYDGOSZCZM - SENIOR 140M 2041500:33:43119:26:4618,1-212,5511:5132,3
338KRAJS Artur 795OPOLEM - SENIOR 2126M 2831500:24:02192:31:0018,1-212,5921:1945,2
339BIAŁACH Michał 206ŁOMIANKIM - SENIOR 2127M 2841500:28:31168:28:3118,0-212,6721:3437,9
340MAZIARCZYK-KOTWICA Katarzyna 9FREDROPOLK - SENIOR 239K 1031500:54:16166:22:2818,0-212,6903:0019,9
341PASEK Tomasz 778TARNOBRZEGM - MASTERS41M 1401501:06:13144:44:4118,0-212,6923:4016,3
342KRAJEWSKI Karol 741HONOROWYCH DAWCÓW KRWI LEGION ODDZIAŁ PŁOCKPŁOCKM - SENIOR 2128M 2851500:53:5496:50:0918,0-212,7323:0020,0
343KIERSZTYN Jan 414HDK PRZY 12 BLP I KWSP IM. MJR F.SZABUNISUWAŁKIM - SENIOR 2130M 2871501:34:12217:00:1517,8-212,8625:1611,4
344BOGUSIEWICZ Maria 622POZNAŃK - SENIOR 240K 1041501:19:32169:19:3417,8-212,8924:2813,4
345MASTEK Katarzyna 128ŁAPCZYCAK - SENIOR 241K 1051519:45:00211:45:0017,8-212,89266:340,9
346BUCHMAN Sebastian 221NOWY SĄCZM - MASTERS77M 2881500:52:1583:44:2417,8-212,9162:5620,4
347CHOJNACKI Radosław 254CIECHANÓWM - SENIOR 2131M 2891501:31:1901:31:1917,7-212,9525:0811,7
348ZWIERZCHOWSKI Marek 530LEGION HDKWARSZAWAM - SENIOR 159M 2931500:20:03168:33:5017,6-213,1261:0852,6
349ROSÓŁ Grzegorz 313LEGION HDK SZCZECINSZCZECINM - SENIOR 2135M 2961500:31:13193:34:4017,5-213,2111:4733,6
350KONIECZNY Bartosz 799POLICYJNI KREWNIACYWRONKIM - SENIOR 283M 1971500:12:35225:21:4017,4-213,2770:4383,0
351TARASEWICZ Łukasz 648MRĄGOWOM - SENIOR 2138M 3001501:02:22192:28:0517,2-213,4583:3716,6
352REJNAT Aleksandra 820GLIWICEK - MASTERS 37K 1071500:22:14216:22:1117,2-213,5321:1746,3
353KRAJNIK Wojciech 385KLUB LEGION HDKGRUDZIĄDZM - MASTERS61M 2191500:51:4648:51:4617,1-213,5523:0119,9
354TRZMIELEWSKI Krystian 13GOGGLE PAE TEAMLEGNICAM - SENIOR 2139M 3021500:35:54175:35:1517,1-213,5902:0528,6
355JABŁOŃSKI Andrzej 700JULIANÓWM - JUNIOR4M 3041500:17:23192:18:4817,1-213,6421:0158,8
356KRÓL Radek 129WROCŁAWM - SENIOR 285M 2001500:16:02206:46:4217,0-213,6540:5663,8
357KOZERA Piotr 111OLSZTYNM - SENIOR 161M 3051501:01:01197:45:5617,0-213,6613:3416,7
358JUZAK Dawid 505PŁOCKM - SENIOR 2140M 3061500:25:36168:25:3617,0-213,6621:3039,9
359GRALEWICZ Krzysztof 43SEROCKM - MASTERS45M 1511500:49:33162:59:3317,0-213,6812:5420,6
360KUPIEC Jakub 750WSKT WROCŁAWWROCŁAWM - SENIOR 273M 1781500:32:01160:36:3117,0-213,6901:5231,9
361MROWIEC Michał 22ŚWINNAM - SENIOR 162M 3071500:23:25216:55:5316,9-213,7481:2243,4
362KAMIENIARZ Sławomir 380STRZYBNIKM - MASTERS81M 3081500:00:01168:00:0116,9-213,7720:0060 912,0
363KURKOWIAK Marcin 236GDYNIAM - SENIOR 2142M 3101500:43:02120:43:0216,9-213,8422:3323,5
364KRAJEWSKI Mariusz 432SZREŃSKM - SENIOR 163M 3111500:28:5872:54:4916,8-213,8911:4334,8
365JANECKI Mateusz 755BZIEGACZEJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 164M 3121501:32:3101:32:3116,8-213,8935:3010,9
366SPODOBALSKI Patryk 808WOJSKOWY ODDZIAŁ HDK LEGION PRZASNYSZPRZASNYSZM - SENIOR 165M 3141500:46:59144:42:1716,8-213,9222:4821,4
367ŁĘSZCZAK Jarosław 38GAJ WIELKIM - SENIOR 2144M 3151501:01:0996:14:3616,7-213,9523:3916,4
368KURAŚ Rafał 116LEGIN HDKGDAŃSKM - MASTERS82M 3171500:25:41192:25:4116,7-213,9921:3239,0
369KACZOREK Mateusz 609LUBLINM - SENIOR 2145M 3181501:31:0001:31:0116,7-214,0025:2711,0
370PIWNICKI Mateusz 430WARKAM - SENIOR 167M 3201500:53:5997:53:4316,7-214,0163:1418,5
371GAJEWSKI Tomasz 753RZESZÓWM - SENIOR 2147M 3211500:08:07174:31:2816,7-214,0170:29123,3
372WALAS Katarzyna 824HDK PCK W RZESZOWIEDYLĄGÓWKAK - SENIOR 245K 1131500:34:23193:09:2316,6-214,0722:0429,0
373FIGAT Arkadiusz 165BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINYBARTOSZYCEM - MASTERS83M 3231501:51:3501:51:3516,6-214,0926:438,9
374KOPEĆ Marcin 439LIDZBARK WARMIŃSKIM - MASTERS84M 3241501:11:2625:11:2716,6-214,1024:1813,9
375RYBA Adam 821MIEROSZÓWM - SENIOR 2149M 3261500:00:01113:00:2216,6-214,1070:0059 706,0
376KULON Aleksander 547SZCZECINM - SENIOR 168M 3251500:35:3685:33:4816,6-214,1072:0828,0
377FLISS Emilia 766CHRZANÓWK - SENIOR 123K 1151500:43:5548:50:2616,6-214,1422:3922,6
378GRABOWSKA Weronika 402STARGARDK - SENIOR 112K 791500:44:0096:44:0016,6-214,1422:3922,6
379ADAMEK Dominik 733ZALASEWOM - SENIOR 2150M 3281500:13:21120:46:2716,5-214,1500:4874,3
380MARCZAK Marcin 420CAŁA NAPRZÓDŁÓDŹM - SENIOR 2151M 3291501:08:1349:40:1216,5-214,1514:0714,5
381KAJKO Artur 643WARSZAWAM - MASTERS86M 3301501:21:4011:16:2116,5-214,1524:5612,2
382KOŁAKOWSKI Karol 398PIASTÓWM - SENIOR 2152M 3311500:20:24168:20:2416,5-214,1821:1448,6
383PYĆ Dorota 481JANÓW LUBELSKIK - SENIOR 124K 1161500:26:17192:26:1716,5-214,2021:3537,6
384KRZESZOWIEC Darek 618KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - MASTERS88M 3341503:47:5003:47:5016,5-214,22313:504,3
385MATUSZEWSKI Piotr 612TOMASZÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 2154M 3361502:04:4002:04:4016,5-214,2317:347,9
386BRODOWSKA Pola 360TYCHYK - SENIOR 18K 561500:30:03174:30:1416,4-214,2541:4932,8
387SZCZEPANSKI Michał 655LEGIONOWOM - MASTERS89M 3371500:43:47168:44:1116,4-214,2622:3922,5
388SMOLIŃSKI Paweł 461KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK PRZY KOMENDZIE STOŁECZNEJ POLICJIOTWOCKM - MASTERS90M 3381500:18:35143:47:0116,4-214,3151:0852,9
389SZCZYGIEŁ Piotr 381DĘBICAM - SENIOR 2155M 3391200:44:57168:47:4616,4-214,3222:4421,9
390KRYSIAK Paweł 351HDK LEGIONLUBLINM - SENIOR 2156M 3431501:03:2325:03:2316,3-214,4023:5315,4
391DYCHA Marek 731OLSZTYNM - SENIOR 2157M 3441501:19:55216:40:2716,3-214,4114:5412,2
392ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 58RAKONIEWICEM - SENIOR 2107M 2481500:11:55153:55:0316,3-214,4120:4382,0
393ODRZYWOLSKI Michał 814OŻW SZCZECINSZCZECINM - SENIOR 2158M 3451500:39:3090:08:4116,3-214,4152:2524,7
394SIKORSKI Mariusz 102ŁÓDŹM - SENIOR 172M 3461500:16:58177:06:5616,3-214,4291:0257,5
395LITWA Małgorzata 807SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR 4 OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAK - MASTERS 25K 691500:18:37167:47:2416,3-214,4391:0852,4
396OLEK Adrian 242POLACY NA EMIGRACJI :)PUŁAWYM - SENIOR 175M 3491501:03:48170:47:2216,2-214,5353:5615,2
397PASIK Oliwer 451BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS76M 2781500:45:26120:45:2816,2-214,5422:4821,3
398KOWALSKI Paweł 271KIEKRZM - SENIOR 176M 3501501:07:53121:07:5316,2-214,5424:1214,3
399OWCZARCZYK Paweł 267STANISŁAWÓW PIERWSZYM - MASTERS92M 3511501:31:36101:50:2216,1-214,5515:4010,6
400TRZCIŃSKI Piotr 631OSTROŁĘKAM - SENIOR 2159M 3521500:00:0107:07:0216,1-214,6010:0057 927,6
401ANTOSZ Wojciech 65MIZERÓWM - SENIOR 2162M 3561501:30:3901:30:3916,1-214,6125:3810,6
402CIEMAŁA Szczepan 765WIESZCZĘTAM - SENIOR 177M 3571505:18:5405:18:5416,1-214,62219:503,0
403KŁOPOTEK GŁÓWCZEWSKI Michał 748CHOJNICEM - SENIOR 2163M 3591500:32:59168:06:2616,1-214,6222:0329,2
404KOWALCZYK Ilona 732STANISŁAWOWOK - SENIOR 249K 1211500:37:42168:43:4416,1-214,6222:2025,6
405CZERSKI Tomasz 694KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKOWM - SENIOR 178M 3581500:40:2796:40:2716,1-214,6222:3123,8
406HAŁOŃ Łukasz 447RZESZÓWM - SENIOR 2164M 3601500:38:55148:48:0916,1-214,6232:2524,8
407BORUCZYŃSKI Dariusz 168KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK "OPP SZCZECIN"POLICEM - MASTERS94M 3611502:41:1102:41:1116,1-214,62710:016,0
408GAJDEK Mateusz 745HDK PCK "PODHALANCZYK"RZESZÓWM - MASTERS95M 3631500:54:15169:39:4816,1-214,6333:2217,8
409KOZIATEK Paweł 172PIASECZNOM - SENIOR 298M 2281500:36:00216:36:0016,1-214,6422:1426,8
410FURGAŁA Piotr 86BARTOSZYCEM - SENIOR 2166M 3641500:09:38216:58:2116,1-214,6420:36100,0
411MSZANECKI Tomasz 46235 BLP SANOKSANOKM - SENIOR 2167M 3651500:36:4925:19:2716,0-214,6552:1726,1
412ZAWALICH Marcin 597PROSTKIM - SENIOR 2168M 3661500:15:47143:51:4016,0-214,6710:5960,9
413ROSIAK Grzegorz 550ŚWINOUJŚCIEM - MASTERS62M 2291508:16:00176:16:0016,0-214,67230:571,9
414KACZOROWSKI Grzegorz 306GLIWICEM - SENIOR 179M 3671500:39:02121:09:1316,0-214,6742:2624,6
415BUCZYŃSKI Bartłomiej 226TOMASZÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 2169M 3681502:02:4502:02:4516,0-214,6797:397,8
416MOSKWA Tomasz 6285PINŻPĘZINIM - SENIOR 2170M 3691500:42:5248:42:3416,0-214,6792:4022,4
417KURKOWIAK Krzysztof 193WKURW_TEAMWROCŁAWM - SENIOR 2171M 3701501:07:0423:24:0316,0-214,6854:1114,3
418ZAGULSKI Piotr 726OLSZTYŃSKI LEGION - ODDZIAŁ KLUBU HDK LEGIONOLSZTYNM - SENIOR 2118M 2651500:28:20192:31:2116,0-214,6921:4633,9
419SZCZUROWSKI Adam 17HDK LEGIONLUBAŃM - MASTERS54M 1821500:54:00192:54:0016,0-214,6923:2217,8
420FISZER Bartłomiej 549SULEJÓWEKM - SENIOR 180M 3711501:03:0449:03:0416,0-214,6923:5615,2
421KULIK Angelika 153PCK SULECHÓWCIGACICEK - SENIOR 250K 1221501:02:34121:02:3415,9-214,7523:5515,3
422STAFINIAK Marek 222POZNAŃM - SENIOR 2173M 3731500:38:20167:28:2815,9-214,8012:2424,9
423JAŚKIEWICZ Tomasz 716TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS96M 3761500:38:1297:34:5415,9-214,8212:2424,9
424LITWINEK Cezary 240MICHÓWM - SENIOR 181M 3771501:03:2525:03:2515,9-214,8223:5915,0
425DUCHNOWSKI Paweł 708OLECKOM - SENIOR 235M 1001500:35:45127:01:0215,8-214,8602:1526,6
426KUTRYB Weronika 811SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR4 OSTROŁĘKAKADZIDŁOK - JUNIOR 8K 1231500:49:4748:40:1115,8-214,8623:0819,1
427STEFANEK Michał 127NOWY DWÓR MAZOWIECKIM - SENIOR 2176M 3781500:40:0248:40:0215,8-214,8822:3123,7
428ŻYŻA Łukasz 6275PINŻSZCZECINM - SENIOR 2177M 3791500:41:0148:40:4115,8-214,8942:3523,1
429ULENBERG Marcin 243LEGION HDKBUKOWINAM - SENIOR 2178M 3801501:02:0749:11:2315,8-214,9113:5615,2
430WILCZEK Marta 249RUNNERBJABŁONNAK - SENIOR 251K 1241500:36:01168:36:0115,8-214,9322:1726,3
431KRZYŻANOWSKI Maciej 459WWW.POLANDONBIKE.PLŁÓDŹM - MASTERS97M 3821505:58:4305:58:4315,8-214,93922:462,6
432WOJCIECHOWSKI Krystian 581LEGIONWARSZAWAM - MASTERS98M 3831500:17:39192:08:5015,7-214,9621:0753,5
433IWAŃCZUK Katarzyna 96WARSZAWAK - SENIOR 252K 1261501:09:1501:09:1515,7-214,9754:2413,6
434HAŃĆKOWIAK Benon 44KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - WETERAN 111M 1441503:45:3203:45:3215,7-214,98214:214,2
435WALCZAK Rafał 783LEGIONOWOM - SENIOR 2180M 3851500:26:02168:11:5315,7-214,9871:3936,2
436KLUZIAK Jarosław 423MIŃSK MAZOWIECKIM - SENIOR 2181M 3861501:50:3501:50:3515,7-214,9927:028,5
437SKIBNIEWSKI Łukasz 487WATWARSZAWAM - SENIOR 2182M 3871500:44:25192:53:4915,7-215,0182:5021,2
438LIGĘZA Dariusz 29ODDZIAŁ KLUBU LEGION HDK PRZY JW 3538 W NISKUSTALOWA WOLAM - SENIOR 2183M 3881500:14:04175:38:4115,6-215,0520:5366,7
439CICHOCKA Katarzyna 632JÓZEFOSŁAWK - SENIOR 255K 1301500:59:0124:59:0115,6-215,0523:4615,9
440UBERNA Anna 215RZESZÓWK - SENIOR 126K 1311500:49:2496:49:2415,6-215,0823:0919,0
441SZAL Anna 712NOWY DWÓR MAZOWIECKIK - SENIOR 256K 1321500:24:17141:50:5415,6-215,0951:3338,5
442PAŃTA Ernest 333PIŁAWA GÓRNAM - SENIOR 2184M 3891500:32:4173:35:0115,6-215,1052:0528,6
443ROKICKI Michał 773DŁUGA SZLACHECKAM - SENIOR 2185M 3911500:40:4648:36:5615,6-215,1122:3622,9
444PŁOSKI Krzysztof 363DARŁOWSKIE CHARTYBOBOLINM - MASTERS101M 3931501:29:5201:29:5215,6-215,1255:4610,4
445DUDA-MACIEJCZEK Katarzyna 175GRÓJECK - SENIOR 234K 881500:35:23110:23:0115,6-215,1262:1626,4
446ROMANIUK Karol 231WARSZAWAM - SENIOR 183M 3941500:30:55106:46:2015,6-215,1291:5930,2
447LATECKI Marcin 185HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃWRZEŚNIAM - MASTERS102M 3951500:00:01112:10:0915,6-215,1310:0056 019,6
448STUDZIŃSKI Radosław 650NOWY DWÓR MAZOWIECKIM - SENIOR 2186M 3961500:40:0396:40:0315,6-215,1322:3423,3
449RAJWA Jan 245BZIEGACZEJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 2187M 3971500:42:4024:42:4015,5-215,1622:4421,8
450STOKARSKA Beata 180GDYNIAK - WETERAN 1 5K 1331500:42:5024:36:2615,5-215,1752:4521,7
451CIEŚLIK Rafał 729WODZISŁAW ŚLĄSKIM - SENIOR 2188M 3981501:47:1801:47:1815,5-215,1826:558,7
452STEFAŃCZYK Joanna 668TOMASZÓW MAZOWIECKIK - SENIOR 127K 1341500:06:3099:28:4915,5-215,1840:25143,2
453WAZ Mateusz 641SZCZERBICEM - SENIOR 184M 3991501:43:4101:43:4115,5-215,1926:419,0
454BŁASZCZYK Sebastian 103TUREKM - SENIOR 185M 4001501:08:44193:08:4415,5-215,1924:2613,5
455CICHOCKI Jakub 160KHDK PCK KRWILIJKASZCZECINM - MASTERS103M 4021501:40:3001:40:3015,5-215,2146:299,2
456BORUSZEWSKI Maciej 511WARSZAWA - POLSKAM - MASTERS104M 4031501:44:1301:44:1315,5-215,2226:448,9
457TOPOLSKI Grzegorz 517GDYNIAM - MASTERS105M 4041500:54:36129:13:5115,5-215,2373:3117,0
458LEPER Krystian 491CHOJNICEM - SENIOR 2190M 4051501:22:0014:25:2615,5-215,2385:1811,3
459ZDEB Grzegorz 166STRASBOURGM - MASTERS63M 2311500:32:23168:12:5715,4-215,2442:0528,6
460JAROSZEK Jakub 186CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 186M 4061500:15:05216:15:0515,4-215,2520:5861,4
461SIKORA Bartosz 493WROCŁAWM - SENIOR 187M 4071501:27:5301:27:5315,4-215,2605:4110,5
462ZACZ Ludmiła 159KLUB HONOROWYCH DAWCÓW MPKKRAKÓWK - MASTERS 39K 1361501:18:3601:18:3615,4-215,2625:0511,8
463SZAL Robert 617LEGION HDKZAŁUSKIM - MASTERS106M 4081501:29:3601:29:3615,4-215,2625:4810,3
464ZAKRZEWSKI Daniel 366AUGUSTÓWM - SENIOR 2191M 4091501:22:17189:40:2815,4-215,2855:2011,2
465LEDWOŃ Jakub 296GLIWICEM - MASTERS107M 4101500:30:16120:45:4815,4-215,2871:5730,5
466DZIEKAN Dawid 137ŁUBNICEM - SENIOR 295M 2241500:37:12222:29:5015,4-215,2932:2424,8
467KOSTRZEWA Tomasz 635WARSZAWAM - SENIOR 2192M 4111501:40:5401:40:5415,4-215,3136:339,1
468ROŻNIATOWSKI Tomasz 327MIEJSKO - GMINNY KLUB HDK PCK W OŁAWIEOŁAWAM - MASTERS108M 4121500:16:22144:16:2215,4-215,3221:0356,3
469ZGŁOBICKA Izabela 399BIAŁYSTOKK - SENIOR 258K 1381500:40:1548:50:1715,4-215,3332:3722,9
470ZARZECZNA Patrycja 340ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIK - SENIOR 259K 1391501:10:10169:10:2915,4-215,3344:3413,1
471DĄBROWSKI Daniel 334POZNAŃM - SENIOR 296M 2261501:09:3057:43:4315,4-215,3414:3113,3
472NIWIŃSKI Michał 647GLIWICEM - SENIOR 2193M 4141501:42:4201:42:4215,3-215,3446:419,0
473KRASOWSKI Tomasz 503WAŁCZM - MASTERS110M 4151501:21:43191:32:2715,3-215,3475:1911,3
474GABAŁA Aleksandra 477CHORZÓWK - SENIOR 129K 1401500:26:11227:24:4015,3-215,3521:4235,2
475GERASYMENKO Maryna 573WROCLAWK - SENIOR 229K 751521:10:00117:10:0015,3-215,37282:530,7
476CZAPLICKI Bartłomiej 211BYDGOSZCZM - SENIOR 2196M 4181500:24:3195:47:4015,3-215,3751:3637,5
477CZOPEK Edyta 803SKAWINAK - SENIOR 130K 1411501:49:3301:49:3315,3-215,3827:098,4
478SYNOWIEC Aleksander 90WROCŁAWM - SENIOR 188M 4191500:32:35179:48:2715,3-215,3862:0728,2
479WASILEWSKI Krzysztof 656POLICYJNY KLUB HDK W GDYNIRUMIAM - MASTERS111M 4201500:58:0324:33:2015,3-215,4023:4715,8
480JASTROWICZ Piotr 362ŻARYM - SENIOR 189M 4211501:22:1501:22:1515,3-215,4125:2211,1
481KAMIŃSKA Kornelia 602KROBIAK - SENIOR 131K 1421500:17:04192:17:0415,3-215,4121:0753,7
482KLOSEK Dariusz 711LEGIONHDKBYDGOSZCZM - WETERAN 116M 4231500:16:44168:16:3115,3-215,4221:0554,8
483SZCZEPANIAK Klaudia 400WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE /DRUŻYNA SZPIKUŻERKOWK - SENIOR 260K 1431501:36:3301:36:3315,3-215,4326:199,5
484RÓŻAK Paweł 538RADLINM - MASTERS112M 4241500:31:27120:31:2715,3-215,4322:0329,1
485PISZCZEK Michał 60WOLSZTYNM - MASTERS113M 4251500:13:27210:20:5115,3-215,4340:5268,1
486JANZER Janusz 342PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA PRZEMYŚLPRZEMYŚLM - WETERAN 117M 4271501:49:2501:49:2515,3-215,4417:108,4
487ZAGUŁA Wojciech 74RZESZÓWM - SENIOR 190M 4281501:04:4380:07:4215,3-215,4414:1414,1
488WARDENGA Kazimierz 392JEJKOWICE BIEGAJĄJEJKOWICEM - WETERAN 118M 4291500:31:36144:32:0315,2-215,4622:0428,9
489LENCZEWSKA-MACIĄG Dorota 82ZGIERZK - MASTERS 40K 1441501:43:0801:43:0815,2-215,4686:468,9
490SŁOWIŃSKI Maurycy 429WROCŁAWM - MASTERS114M 4301501:02:0649:00:2315,2-215,4724:0414,7
491JANUCHOWSKI Jacek 593DOSINM - WETERAN 27M 4311501:36:5901:36:5915,2-215,4756:229,4
492JASTRZĘBSKI Tomasz 53HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYLUBLINM - SENIOR 2129M 2861500:09:16192:31:3815,2-215,4780:3698,5
493DAMPS Michał 386WOJSKOWY KLUB HDK PRZY 9BKPANCELBLĄGM - SENIOR 2199M 4321501:24:4201:24:4215,2-215,4825:3410,8
494KONOPACKI Piotr 426HDK LEGION OSP GLINIANKAEMÓWM - MASTERS115M 4331500:30:39144:30:3915,2-215,4922:0029,8
495IZAJASZ Szymon 341RUMIAM - SENIOR 2200M 4341501:16:4801:16:4815,2-215,5025:0311,9
496KEMPISTY Michał 513SUWAŁKIM - SENIOR 191M 4361501:38:5201:38:5215,2-215,5096:309,2
497DUSZEŃKO Rafał 4WROCŁAWM - SENIOR 192M 4381500:20:57144:20:5715,2-215,5121:2243,5
498BECHLER Dawid 321WARSZAWAM - SENIOR 2202M 4391501:20:3301:20:3315,2-215,5215:1811,3
499KACZMAREK Mariusz 404WITKOWO BIEGAWITKOWOM - MASTERS117M 4401501:28:0801:28:0815,2-215,5225:4810,3
500GRABOWICZ Marcin 217CSWLĄD POZNAŃPOZNAŃK - SENIOR 261K 1461500:47:1648:47:1615,2-215,5223:0619,3
501WARDENGA Joanna 391JEJKOWICE BIEGAJĄJEJKOWICEK - MASTERS 41K 1471500:31:30180:46:5115,2-215,5242:0428,9
502OLSZAŃSKI Rafał 141ZAKLICZYNM - SENIOR 2203M 4411500:53:31192:53:3115,2-215,5323:3117,0
503SEBUNIA Aleksandra 117HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYSWAROŻYNK - MASTERS 42K 1481500:40:08207:00:0815,2-215,5372:3822,7
504SZYMLA Mariusz 81HDK PŁOMIEŃ KOBIERNICEKOBIERNICEM - SENIOR 2205M 4431501:38:3001:38:3015,2-215,5406:309,2
505JUSZYŃSKA Aleksandra 61POŁANIECK - SENIOR 133K 1491500:49:14216:49:1415,2-215,5423:1418,5
506WOROBIEC Weronika 371CZARNÓWK - SENIOR 119K 1001500:32:45216:03:5915,1-215,5462:0927,7
507TATAROWICZ Paweł 31CZĘSTOCHOWSKI LEGION HDKCZĘSTOCHOWAM - SENIOR 193M 4441500:17:1996:17:2015,1-215,5521:0852,5
508MUSIOŁ Helena 657RYBNIKK - MASTERS 43K 1501501:42:0001:42:0015,1-215,5626:448,9
509NASKRĘT Mariusz 46RACOTM - MASTERS118M 4451501:06:00169:06:0015,1-215,5624:2113,8
510GRUSZKA Jakub 227WARSZAWAM - SENIOR 2206M 4461501:31:2501:31:2515,1-215,5686:029,9
511ŚWIĄTEK Andrzej 701POZNAŃM - MASTERS119M 4481501:37:0801:37:0815,1-215,5726:259,3
512PŁATEK Damian 495RFR TEAMGDYNIAM - SENIOR 2208M 4491501:22:4901:22:4915,1-215,5765:2811,0
513POŚPIECH Michał 662ZDUN TRIATHLON TEAM / KTS SUPERMARATON KALISZ / PWSZ KALISZWOLICAM - MASTERS120M 4501500:59:0324:29:4415,1-215,5903:5415,3
514CISZKOWSKI Paweł 307ZIELONA GÓRAM - SENIOR 194M 4511501:26:4601:26:4615,1-215,5925:4410,4
515KOWIERSKI Jacek 740KLUB HDK LEGIONSOSNOWIECM - SENIOR 2209M 4521500:13:00168:40:0015,1-215,5920:5169,7
516ZAGROBELNA Bozena 688KRAKOWK - MASTERS 44K 1521500:25:3472:25:3415,1-215,5921:4135,4
517PRUSIŃSKI Arkadiusz 63ZABRZEM - MASTERS71M 2541500:25:5696:25:5615,1-215,5921:4334,9
518NOWAK Damian 262ZABRZEM - SENIOR 2210M 4531500:30:32196:15:4015,1-215,5932:0129,7
519LISOWSKI Łukasz 277THIRTY SPORTS GROUPWILCZYCEM - SENIOR 2212M 4551501:46:2201:46:2215,1-215,6107:038,5
520FILIPOWSKI Rafał 607FILIP RUN TEAMKRAKÓWM - MASTERS121M 4561501:40:3201:40:3215,1-215,6126:409,0
521PAMUŁA Grzegorz 59ZDZIESZOWICEKĘDZIERZYN-KOŹLEM - WETERAN 119M 4571500:33:1596:33:1515,1-215,6122:1227,2
522ADAMCZEWSKI Sławomir 704BRZEZINYM - WETERAN 120M 4581501:25:5301:25:5315,1-215,6195:4110,5
523GAJDA Weronika 759OSP LUBLINIECLUBLINIECK - SENIOR 135K 1541500:09:59192:20:2915,1-215,6220:3990,6
524JEDRYCHOWSKA Anna 7HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYSŁOMNIKIK - SENIOR 136K 1551500:54:33216:54:3415,1-215,6223:3716,6
525BREJNAK Agnieszka 204FIT&MORE RYBNIKRYBNIKM - SENIOR 2213M 4591501:06:1148:36:5015,1-215,6324:2313,7
526MATUSIAK Piotr 532ŚLESINM - MASTERS122M 4601500:56:2872:56:2815,1-215,6323:4416,0
527JAROSZ Patryk 512POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWASUWAŁKIM - SENIOR 195M 4611501:38:5101:38:5115,1-215,6346:339,1
528HUMIĘCKI Jakub 294KRAKÓWM - SENIOR 197M 4631501:25:2301:25:2315,1-215,6425:4010,6
529KORZYSTKO Bartosz 36921 BLTŚWIDWINM - SENIOR 2214M 4651501:18:4301:18:4315,0-215,6455:1311,5
530DZIAŁOWSKI Dariusz 76DĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS124M 4661501:20:12201:24:1215,0-215,6465:1911,3
531GADOWSKI Przemysław 630GRYFINOM - SENIOR 2215M 4671501:15:0501:15:0515,0-215,6524:5912,0
532KACZMAREK Tomasz 667WRZEŚNIAM - MASTERS125M 4681501:25:4401:25:4415,0-215,6525:4210,5
533JANKOWSKI Paweł 406GDAŃSKM - SENIOR 2216M 4701500:40:3170:04:5415,0-215,6572:4122,3
534RATAJCZAK Krzysztof Tomasz 212HDK LEGION 10 BKPANC ŚWIĘTOSZÓWCHEŁMŻAM - SENIOR 198M 4711500:14:06154:55:3415,0-215,6600:5664,0
535SZYMUŚ Michał 529SKAWINAM - SENIOR 2217M 4721501:23:2201:23:2215,0-215,6625:3210,8
536SMOLIŃSKA Aneta 132LEŹNICOWY BZIKLEŹNICA WIELKAK - SENIOR 263K 1561500:18:46216:18:4615,0-215,6621:1448,1
537SCHAB Krzysztof 49KRZYŻ WIELKOPOLSKIM - MASTERS127M 4741500:00:0124:00:0115,0-215,6620:0054 108,0
538RYBKA Dariusz 540KP PSP KROTOSZYNKROTOSZYNM - WETERAN 121M 4751501:21:1501:21:1515,0-215,6725:2411,1
539KOWALAK Robert 144KOSTRZYNM - SENIOR 2218M 4761501:46:5901:46:5915,0-215,6727:078,4
540CYRULIK Grzegorz 832SCORPEKIPAPRZEMYŚLM - SENIOR 1100M 4771501:50:2801:50:2815,0-215,6727:218,2
541SZULIK Łukasz 152HDK LESZNOWOLAŁAZYM - SENIOR 2219M 4781500:18:19120:04:1915,0-215,6811:1349,2
542DRAJER Sebastian 433OSTRÓW WIELKOPOLSKIM - SENIOR 2220M 4791501:13:5101:13:5115,0-215,6824:5512,2
543WĄDOŁOWSKI Sławomir 666WOJSKOWY KLUB HDK PRZY 9 BBKPANC W BRANIEWIEBRANIEWOM - MASTERS128M 4801501:16:5901:16:5915,0-215,6825:0711,7
544OWSIANIK Sylwia 375MILICZK - MASTERS 45K 1581501:35:0401:35:0415,0-215,6826:209,5
545WOJSIAT Arkadiusz 64ŚWIDNICAM - SENIOR 2221M 4811501:44:3801:44:3815,0-215,6826:588,6
546SASS Witold 138ŁÓDŹM - SENIOR 1101M 4821500:30:00216:30:0015,0-215,6821:5930,0
547RYBKA Sonia 425CHRZANÓW-BALINK - SENIOR 265K 1611500:27:20192:28:3315,0-215,6911:4932,9
548KATARZYNA Sosnowska 431WARKAK - SENIOR 137K 1601501:03:0961:58:3215,0-215,6914:1214,3
549WALTER Karol 48DRUŻYNA SZPIKUKOKOSZCZYNM - SENIOR 2222M 4831501:12:1101:12:1115,0-215,6924:4812,5
550KREROWICZ Grzegorz 184BIEGAM BO LUBIĘNOWY SACZM - MASTERS129M 4841501:17:4301:17:4315,0-215,6925:1011,6
551LUBAŃSKA Alicja 638BUKOWICEK - WETERAN 1 6K 1621501:35:5701:35:5715,0-215,6926:239,4
552JANKOWSKI Mateusz 364GDAŃSKM - SENIOR 1102M 4881500:31:58120:31:5815,0-215,6922:0728,2
553KWIATKOWSKI Aleksander 437IPA KATOWICE VIUL. STARZYŃSKIEGO 5/72M - WETERAN 122M 4861500:31:0724:31:0715,0-215,6922:0428,9
554SADOWSKI Bartłomiej 264ZAWSZE GOTOWI ZAWSZE BLISKOLEGIONOWOM - MASTERS131M 4871500:28:2948:28:2915,0-215,6921:5331,6
Poniżej dystansu minimalnego: 15,0 km
555WOJTCZAK Adrian 241WOJSKOWY KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK W SZCZECINIEEŁKM - MASTERS109M 4131500:31:3397:07:3414,9-215,7492:0628,4
556STATEK Gabriela 543SIETESZK - JUNIOR 6K 1141504:07:41220:07:4214,9-215,83216:403,6
557BOJDO Klaudia 752TARNÓWK - SENIOR 244K 1101500:01:52217:30:5414,6-216,0680:07470,1
558DYKACZ Joanna 679KRAKÓWK - MASTERS 38K 1281501:11:18216:46:4014,5-216,1564:5412,2
559NADZIEJA Maciej 238WYSZKÓWM - SENIOR 2101M 2351500:36:36169:53:1814,3-216,4092:3323,4
560NOWAKOWSKI Krzysztof 104BOREK SZLACHECKIM - SENIOR 154M 2691500:44:30192:20:4414,1-216,6203:0919,0
561BIELECKI Marcin 95SPORT & ROLLSTALOWA WOLAM - SENIOR 2141M 3091500:18:30206:26:0614,0-216,7401:1945,2
562TOMASZEWSKA Anna 353POZNAŃK - SENIOR 227K 671500:28:51216:28:5114,0-216,7422:0429,0
563KALUGA Gracjan 616LEGION HDKPRZEMYŚLM - SENIOR 173M 3471500:35:1398:08:0913,9-216,7482:3123,8
564WOROBIEC Maksymilian 370INTERNETOWY ODDZIAŁ LEGION HDKCZARNÓWM - SENIOR 2153M 3331500:12:55200:26:1613,9-216,7630:5564,7
565SZAFRAŃSKI Mikołaj 107POZNAŃM - SENIOR 174M 3481500:13:05207:05:2213,9-216,7760:5663,8
566SOFIŃSKI Andrzej 458KUNIÓWM - MASTERS68M 2431500:45:0048:45:0013,9-216,8123:1418,5
567ERTELT Piotr 484HDK PRZY KPP W BOCHNIBOCHNIAM - SENIOR 293M 2211500:53:46119:23:0913,7-216,9863:5515,3
568TERLECKI Krzysztof 134KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ COMMANDOTARNOWSKIE GÓRYM - MASTERS57M 2011500:06:12216:06:1213,7-216,9920:27132,6
569BIEDKA Adrian 645OSTROŁĘKAM - SENIOR 2179M 3811500:08:56205:06:3213,7-217,0380:3991,7
570SKOK Marcin 25015 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA - LEGION KLUB HDKGOŁDAPM - SENIOR 2137M 2981501:03:4343:50:4513,5-217,1824:4212,7
571WŁODEK Katarzyna 239KRAKÓWK - SENIOR 254K 1291500:24:49192:39:4013,5-217,1881:5032,6
572WACZYŃSKI Kamil 89WROCŁAWM - SENIOR 158M 2901500:46:05168:47:4413,4-217,2543:2517,5
573BUDZAJ Magdalena 771JAKTORÓWK - MASTERS 46K 1591500:08:20216:36:0413,4-217,2580:3796,7
574BIELECKA Marta 98STALOWA WOLAK - SENIOR 257K 1351500:44:07206:51:4113,2-217,4653:2018,0
575SAMSEL Artur 24PUŁTUSKM - SENIOR 171M 3421500:19:47189:24:0513,1-217,6111:3039,7
576GROCHOCKA Dorota 502GIŻYCKOK - SENIOR 264K 1571500:24:55188:39:4813,0-217,6801:5431,3
577ZINIEWICZ Krzysztof 719LEGIONWARSZAWAM - MASTERS85M 3271500:39:57230:04:3113,0-217,7123:0419,5
578JAWORSKA Justyna 767CZĘSTOCHOWAK - SENIOR 121K 1111500:25:57210:15:5612,9-217,8332:0129,7
579MĄKA Michał 309BIAŁOBIELM - MASTERS79M 2991500:27:44216:27:4412,9-217,8422:0927,8
580KOWALCZYK Darek 142WARSZAWAM - MASTERS69M 2461532:06:0019:06:0012,7-217,992151:390,4
581MAGNUSZEWSKI Maciej 791HDK PCK SZCZYTNOOLSZTYNM - SENIOR 2143M 3131500:39:24116:20:0512,7-218,0173:0619,3
582CYBULSKA Anna 660KRAKÓWK - SENIOR 248K 1191500:29:44151:54:2212,6-218,0692:2125,5
583GRUBSKI Jacek 718CHELMNOM - SENIOR 2198M 4261500:14:01121:59:4512,5-218,1581:0753,7
584PYĆ Gabriela 739WARSZAWAK - SENIOR 253K 1271500:19:51216:13:2112,4-218,2921:3637,5
585SIWEK Grzegorz 263HDK LEGION / LANCKORONA-RUNLANCKORONAM - MASTERS87M 3321500:42:04171:43:4812,3-218,4083:2517,5
586GRĄTKIEWICZ Jakub 605KLUB HDK WATSTRAWCZYNM - SENIOR 153M 2641500:15:42168:15:4212,2-218,5221:1746,5
587PĘDRYS Damian 276BOBREKM - SENIOR 2160M 3531500:09:37192:09:3712,1-218,6220:4775,3
588MANDYWEL Sławomir 758KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - MASTERS123M 4641500:09:5696:26:4112,0-218,6520:4972,7
589DROZDEK Martyna 663BEŁCHATÓWK - SENIOR 120K 1081500:30:07120:30:0712,0-218,7222:3023,8
590ŚWIĄTEK Zbigniew 337ZDUŃSKA WOLAM - SENIOR 2204M 4421500:55:37132:21:0012,0-218,7334:3912,9
591KOWALSKA Natalia 140GDAŃSKK - SENIOR 113K 801500:45:1072:45:1011,9-218,8123:4815,8
592SŁABOSZ Artur 255LEGION HDKĆMIŁÓWM - SENIOR 2165M 3621501:16:1659:05:5111,8-218,8546:269,3
593ŁUNIEWSKI Karol 235KLUB HDK WATTARGÓWKAM - SENIOR 155M 2741500:36:3069:46:4811,8-218,8643:0519,4
594HAWŁAS Małgorzata 620BORKIK - SENIOR 247K 1181500:32:40121:17:4411,7-218,9822:4721,5
595BAUMGART Maciej 71BIEDRUSKOM - SENIOR 2211M 4541500:17:34192:20:0611,7-219,0221:3039,9
596KOCHAŃSKI-ONOSZKO Dominik 488WOJSKOWY KLUBU HDK PCK PRZY PWD DWD P-WELBLĄGM - SENIOR 2136M 2971500:28:50108:43:4811,7-219,0372:2824,3
597KRAUSIEWICZ-JELEN Agnieszka 77KRAKÓWK - MASTERS 30K 811500:46:18217:04:4711,7-219,0423:5815,1
598DYMEK Aneta 413WROCŁAWK - SENIOR 242K 1061500:53:20168:53:2011,6-219,0924:3513,1
599MALICKI Mateusz 374KLUB HDK LEGIONPOZNAŃM - SENIOR 2148M 3221500:56:46219:58:3511,6-219,1424:5412,2
600PĘDZIWIATR Joanna 174SĄ WOLNIEJSIOLSZTYNK - SENIOR 246K 1171500:32:32216:32:3211,4-219,3422:5120,9
601TOFIL Michał 445RYBNIKM - MASTERS60M 2131500:15:24192:15:2411,3-219,4021:2144,0
602DANISEWICZ Przemysław 195KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PRZY WOJSKOWEJ AKADEMII TECHNICZNEJWARSZAWAM - SENIOR 170M 3411500:33:20144:33:2011,3-219,4122:5720,3
603OKROJEK Patrycja 793KLUB HDK NILKRAKÓWK - SENIOR 125K 1251500:39:1196:37:1911,2-219,4823:2917,2
604ŁUBIŃSKI Paweł 345MŁAWAM - SENIOR 2109M 2511500:23:13192:23:1311,2-219,4922:0428,9
605JAKUBIEC Urszula 162ŻARKI LETNISKOK - SENIOR 115K 891500:12:31193:22:0811,1-219,5871:0753,2
606KONOPACKI Szymon 348LEGION HDK POZNAŃPOZNAŃM - SENIOR 2195M 4171500:26:32172:59:1811,1-219,6012:2325,1
607WOJTEK Wojtek 646BYDGOSZCZM - MASTERS93M 3541500:07:17216:08:1410,7-219,9820:4088,2
608ROMANIUK Remigiusz 730WARSZAWAM - MASTERS99M 3841500:00:01173:48:2610,5-220,2400:0037 627,2
609RUDAJKO Borys 315ODDZIAŁ WWL - LEGION HDKTŁUSZCZM - MASTERS78M 2921500:56:15102:38:3610,4-220,2565:2311,1
610MAJOREK Łukasz 45HDK PCK CZERWONA KRWINKA LIBUSZALIBUSZAM - SENIOR 2132M 2911500:18:22120:29:1710,3-220,3431:4633,8
611POLAK Łukasz 300OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM - SENIOR 243M 1151500:56:2200:56:2210,3-220,3735:2711,0
612MONCZYŃSKI Sebastian 78112 WBOTPOZNAŃM - SENIOR 2124M 2801500:15:4496:08:4710,3-220,3921:3139,3
613BARANOWSKI Łukasz 393BIAŁACZÓWM - SENIOR 2123M 2791500:27:46120:27:4610,3-220,4122:4222,2
614PAWŁOWSKI Dariusz 26WKHDK LEGIONSZPROTAWAM - SENIOR 2112M 2581501:07:3401:07:3410,0-220,6826:448,9
615REGUŁA Sławomir 466HDK LEGIONRZESZÓWM - SENIOR 150M 2401500:54:4400:54:4410,0-220,6925:2811,0
616PIETRYKA Joanna 520ELBLĄGK - SENIOR 262K 1511500:11:37216:11:379,9-220,7721:1051,2
617KRÓLIKOWSKI Tomasz 559GĄDKIM - SENIOR 2174M 3741500:18:56166:17:429,8-220,8701:5531,1
618RATAJCZYK Michał 785GARBYM - SENIOR 2189M 4011500:21:33168:34:459,5-221,2352:1626,3
619GODYŃ Przemysław 52KLUB LEGION HDKGIEBUŁTÓWM - MASTERS126M 4691500:29:05193:41:009,4-221,2653:0519,4
620SZULC Miłosz 387BYDGOSZCZM - SENIOR 2106M 2471500:41:53216:58:039,1-221,6024:3613,0
621SKWIRUT Daniel 257LEGION HDKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS100M 3921500:36:1672:36:169,1-221,6424:0015,0
622ZAUTER Krzysztof 18BYDGOSZCZM - SENIOR 2133M 2941500:54:1100:54:138,5-222,2026:229,4
623MERECKA Natalia 812SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR 4 W OSTROŁĘCERÓŻANK - JUNIOR 4K 781500:42:58174:01:158,4-222,2565:0511,8
624LEWICKI Kewin 39OLSZTYNM - SENIOR 169M 3351500:13:35173:18:318,3-222,4091:3836,6
625MIESZKOWICZ Wojciech 199CKM +SPORTCHORZELÓWM - SENIOR 2172M 3721500:19:06203:41:198,0-222,6902:2325,1
626POLECH Piotr 299MICHALOWOM - SENIOR 160M 3031500:06:33121:40:537,6-223,0680:5169,8
627GALICKA Zuzanna 189ROGOŹNIKK - SENIOR 116K 941500:30:32120:30:327,6-223,1424:0214,8
628KUREK Bartek 377KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - SENIOR 2201M 4351500:30:00192:30:007,4-223,3124:0314,8
629MURAS Łukasz 417ORZESZEM - SENIOR 2194M 4161500:12:28107:49:107,2-223,4971:4334,6
630WNOROWSKI Kacper 563HDK WATWARSZAWAM - SENIOR 196M 4621500:37:0300:37:037,0-223,7165:1811,3
631BŁASZCZYK Damian 21POZNAŃM - SENIOR 166M 3161500:16:5772:01:466,7-223,9802:3123,8
632CHMIELNIK Mikołaj 548LEGION HDK - ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - MASTERS91M 3401500:19:2893:13:216,3-224,4123:0519,4
633KULIBERDA Łukasz 435ZIELONA GÓRAM - SENIOR 2175M 3751500:40:2600:40:266,0-224,6526:419,0
634CZUPRYNA Adam 389LEGION HDKLEGIONOWOM - SENIOR 2161M 3551500:30:10218:34:445,9-224,8315:0811,7
635PRZYBYTNIAK Krzysztof 561LEGION HDKWARSZAWAM - MASTERS80M 3011500:32:5700:32:575,6-225,0825:5210,2
636DOLEWSKI Konrad 675GDAŃSKM - SENIOR 2134M 2951500:33:4300:33:435,3-225,3526:189,5
637KLISZCZ Beata 514WERBKOWICEK - SENIOR 243K 1091500:23:48167:15:525,3-225,4124:3013,3
638GUZIUR Jakub 528KARTUZYM - SENIOR 2146M 3191500:35:1496:06:355,2-225,4586:438,9
639MĘŻYKOWSKI Krzysztof 792BBL SZUBINSZUBINM - MASTERS116M 4371500:40:3500:40:354,9-225,7508:127,3
640JABŁOŃSKI Tomasz 228HDK SAPERSZCZECINM - MASTERS75M 2771500:05:4972:04:274,9-225,7811:1150,7
641SZUŃKO Hanna 467HDK LEGIONSŁUPSKK - SENIOR 128K 1371500:26:3700:26:374,3-226,3596:089,8
642RAPA Magdalena 774PNIEWYK - SENIOR 122K 1121500:42:0900:42:093,2-227,47213:054,6
Niesklasyfikowani
DNCSZWARC Ilona 390BIAŁYSTOKK - SENIOR 21501:28:3901:28:3914,9-215,7635:5610,1
DNCBARCZAK Sylwester 157KLUB HDK "STRAŻAK" W MIERZECICACHKNURÓWM - SENIOR 21500:39:2224:39:2213,2-217,4722:5820,1
DNCSĘK Jacek 269CHOJNICEM - SENIOR 21500:22:21191:14:0912,9-217,8291:4434,5
DNCMARCINIAK PORADZISZ Justyna Anna 574ŁAPANÓWK - SENIOR 21500:55:07216:55:0712,4-218,3124:2713,5
DNCWOŁOCH Paweł 518HDK KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - SENIOR 11500:37:0048:37:0112,2-218,4923:0119,8
DNCKARBOWSKA Joanna 570WKHDK PRZY PWD DWDP-WELBLAGK - SENIOR 21500:35:3372:35:3312,1-218,5622:5520,5
DNCGÓRNA Justyna 691LEGION HDKDREZDENKOK - MASTERS 1501:30:0601:30:0612,0-218,6927:308,0
DNCMASZKIEWSKI Łukasz 305GNIEWINOM - SENIOR 21500:28:0172:00:1810,9-219,7932:3423,3
DNCMUSKAŁA Mateusz 145WIRUSYSOSNOWIECM - SENIOR 21501:45:09169:47:4210,7-219,9619:476,1
DNCSULEJCZYK Piotr 4211.BLTRMIŃSK MAZOWIECKIM - MASTERS1501:42:0013:02:4210,4-220,3299:506,1
DNCKALKOWSKI Paweł 286THIRTY SPORTS GROUPWROCLAWM - SENIOR 21500:26:1823:29:2110,1-220,5912:3623,0
DNCSZAJNA Dariusz 343WARSZAWAM - SENIOR 11501:01:0501:01:0510,1-220,6026:039,9
DNCGRZEGORZEWSKI Przemysław 33CAMBRIDGEM - SENIOR 21500:31:21168:31:3110,0-220,6623:0719,2
DNCKLIMASZEWSKI Tobiasz 407HDK PCK TERENOWY ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM - SENIOR 21500:31:2772:31:2710,0-220,6723:0819,1
DNCGODLEWSKI Daniel 545WARSZAWAM - SENIOR 21501:02:1601:02:1610,0-220,6926:139,6
DNCTROKIELEWICZ Mateusz 436WARSZAWAM - SENIOR 21500:35:4743:50:199,1-221,5923:5515,3
DNCORYCH Jacek 298MARKOWI BIEGACZEMARKIM - MASTERS1500:40:53168:59:409,0-221,7094:3313,2
DNCWAWRZEŁA Łukasz 531GDYNIAM - SENIOR 21500:04:5973:01:018,3-222,3700:35100,2
DNCGOLAROWSKI Daniel 444BOBOWICKOM - MASTERS1500:12:45216:12:457,7-223,0321:3936,0
DNCPIĄTEK Dawid 94OGNISTY LEGION CHORZELÓWMIELECM - SENIOR 11500:37:1400:37:147,4-223,2925:0111,9
DNCDYCHA Marek 289OLSZTYNM - SENIOR 21500:13:45167:51:377,3-223,4391:5331,6
DNCCHOJNOWSKI Wojciech 93ŁOMŻAM - SENIOR 11500:00:01183:00:597,1-223,6240:0025 444,8
DNCPLACHA Jan 497IM-POSSIBLE TEAMLASKIM - MASTERS1500:48:2300:48:236,5-224,2237:288,0
DNCROŻEK Katarzyna 247KIELCEK - SENIOR 21500:15:12192:15:126,1-224,6322:3023,9
DNCBASIAK Mariusz 800SZKOLNY KLUB HDK PRZY CS PSPCZĘSTOCHOWAM - SENIOR 21500:33:0000:33:005,7-224,9925:4710,4
DNCWARDA Anna 610HDK LEGIONKĘTRZYNK - MASTERS 1500:30:1037:17:315,7-225,0285:1911,3
DNCKORZENIOWSKA Karolina 75QĄSKABALPINKASZCZECINEKK - SENIOR 21501:04:0201:04:025,1-225,59212:334,8
DNCMNICH Hubert 358LEGION HDKLEGIONOWOM - MASTERS1500:30:4600:30:465,0-225,6926:099,8
DNCKOŁODZIEJCZYK Marta 280WARSZAWAK - SENIOR 11500:36:5800:36:585,0-225,6927:238,1
DNCLIPCZYŃSKI Przemysław 22918 DYWIZJA ZMECHANIZOWANASIEDLCEM - SENIOR 21500:29:3200:29:324,9-225,7475:5810,0
DNCKIEŁBASIŃSKI Łukasz 75612 WBOTPOZNAŃM - SENIOR 21500:29:2300:29:234,7-225,9626:129,7
DNCZIÓŁKOWSKI Sebastian 457HDK LEGION / STOŁECZNY LEGION BASZTANASIELSKM - SENIOR 21500:10:31143:24:314,4-226,3112:2425,0
DNCERNEST Dawid 478BYDGOSZCZM - SENIOR 21500:22:2100:22:224,0-226,6625:3210,8
DNCOCHENKOWSKI Pawel 301KOSZALINM - SENIOR 21500:30:1800:30:184,0-226,6727:328,0
DNCBALACHOWSKI Robert 164NIEPOŁOMICEM - SENIOR 21500:35:16213:34:583,8-226,8659:126,5
DNCMARER Jakub 760RUMIAM - SENIOR 11500:36:0321:56:463,1-227,57211:335,2
DNCNICPOŃ Mariusz 394WĘGLOWICEM - SENIOR 21500:24:0000:24:002,1-228,55211:125,4
DNCKARBOWNIK Karbownik 49410 ŚBOTKIELCEM - SENIOR 21500:08:1300:08:131,1-229,5927:288,0
DNCKULCZAKIEWICZ Karol 291BIAŁYSTOKM - SENIOR 21500:34:3825:19:180,0-230,6772308:530,0
Znaleziono 681 wynik(ów)