KREWKI BIEG VOL 1 - „ŚWIATOWY DZIEŃ KRWIODAWCY”

Wydarzenie:
Organizator:
Tryumf
Data:
2020-06-12
Miejsce:
Polska
Dystans:
15 km
Zgłoszonych:
834
Wystartowało:
690
Nie ukończyło:
17
Ukończyło:
673
Na trasie:
17
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja po poszczególnych dniach: Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7 | Dzień 8 | Dzień 9 | Dzień 10 | Dzień 11 | Dzień 12 | Dzień 13 | Dzień 14 | Dzień 15

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1DUBIAŁ Rafał 614LESZNOM - MASTERS1M 11502:50:13239:34:38242,00,0000:4285,3
2BERNAT Joanna 671HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAK - MASTERS 1K 11502:41:03244:17:47233,3-8,6650:4186,9
3PARKITNY Aleksander 67WROCŁAWM - SENIOR 21M 21502:34:01230:36:30210,4-31,6070:4382,0
4WIETRZYŃSKI Maciej 591KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 11M 71500:57:20218:15:23206,9-35,1200:16216,5
5SCHMIDT Jacek 151ŻW- SZCZECINSZCZECINM - WETERAN 11M 41502:04:42211:10:04204,3-37,6410:3698,3
6BŁAUCIAK Monika 692WOJSKOWY KLUB HDK PCK "LOGISTYK" WAŁCZPIŁAK - MASTERS 3K 31502:01:34234:07:33187,5-54,4550:3892,5
7PYRZAK Paweł 325WARSZAWAM - SENIOR 24M 111501:10:39246:45:32181,3-60,6860:23154,0
8BERNAT Andrzej 62HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAM - MASTERS2M 61503:04:58261:25:54180,3-61,6941:0158,5
9MĄDRAWSKI Kacper 5KLUB LEGION HDKDREZDENKOM - SENIOR 22M 31502:02:10223:30:43179,8-62,1710:4088,3
10PLEWA Sylwia 713WOJSKOWY KLUB HDK PCK "LOGISTYK" WAŁCZPIŁAK - MASTERS 2K 21501:22:25241:29:55161,1-80,8860:30117,3
11MONCZYŃSKI Bogusław 28KLUB HDK PCK "STRZELC"KALISZM - WETERAN 21M 51502:42:14242:42:15144,0-98,0201:0753,2
12BUDZAJ Robert 772JAKTORÓWM - MASTERS3M 81501:35:43227:58:25134,1-107,9010:4284,0
13MAZUREK Dariusz 674RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYSTALOWA WOLAM - SENIOR 23M 91501:15:54224:06:03132,8-109,1560:34105,0
14CZERWIŃSKI Janusz 568DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEM - WETERAN 22M 101501:55:51242:25:44122,4-119,6170:5663,4
15RABIEGA Monika 633LUCKY LUKILESZNOK - MASTERS 4K 41501:42:35215:16:46120,8-121,1860:5070,6
16RAJWA Roman 619TL ATHLETICS JASTRZĘBIECHYBIEM - SENIOR 13M 161501:12:43241:12:43118,0-123,9700:3697,4
17RUDNIKOWSKI Andrzej 754BYDGOSZCZM - WETERAN 12M 141501:48:09240:35:27116,1-125,8600:5564,4
18BIEŃKOWSKI Mariusz 2WOJSKOWY KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK W SZCZECINIESZCZECINM - MASTERS8M 261502:34:57220:14:53116,1-125,8731:2045,0
19BŁAUCIAK Mirosław 344WOJSKOWY KLUB HDK PCK "LOGISTYK" WAŁCZPIŁAM - MASTERS4M 131501:03:48222:25:45112,9-129,0500:33106,2
20MALANOWSKA Zuzanna 823HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAK - SENIOR 21K 51507:57:55250:32:21111,2-130,8014:1714,0
21DYŚKO Arkadiusz 582KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 17M 211501:15:32229:39:04107,6-134,3620:4285,5
22LISEK Mateusz 553KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 15M 181500:33:33240:33:33104,6-137,3600:19187,1
23BOŻKO Katarzyna 357KŁODAWAK - SENIOR 11K 61501:32:18241:38:54103,7-138,2660:5367,4
24KOLIŃSKI Robert 338COACH COLYNSKYWROCŁAWM - MASTERS11M 361501:45:00154:12:56101,5-140,5081:0258,0
25ROGALEWSKI Łukasz 176LEGIONY HDKSTAROGARD GDAŃSKIM - SENIOR 12M 121501:23:06241:23:06100,7-141,2800:4972,7
26HUTA Wojciech 583KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 16M 191501:23:43217:23:4398,7-143,2700:5070,7
27SADURSKI Leszek 601KOŃSKOWOLAM - SENIOR 14M 171502:24:44239:23:3296,8-145,1901:2940,1
28SIEK Michał 804KURATORIUM OŚWIATY W OPOLUBRZEGM - WETERAN 13M 221500:51:07238:32:5296,7-145,2950:31113,5
29ANDRUSZKIEWICZ Krzysztof 522DĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS13M 421518:50:5418:50:5695,6-146,33011:495,1
30STANIOS Natalia 584KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAK - SENIOR 12K 91500:57:41240:57:4294,0-147,9800:3697,8
31KIDOŃ Przemysław 586KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 111M 441501:57:00241:57:0093,0-148,9501:1547,7
32KOZŁOWSKI Jakub 100HDK LEGION - ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM - SENIOR 211M 451501:10:23196:32:0690,7-151,2210:4677,4
33SKOTNICKI Jacek 761LEGION HDKNYSAM - SENIOR 26M 281501:22:30241:10:3388,5-153,4300:5564,4
34SZCZEPAŃSKI Wojciech 56SZCZYTNOM - MASTERS5M 151501:56:23241:56:2487,5-154,5101:1945,1
35MARCINKIEWICZ Magdalena 685KRAKÓWK - SENIOR 22K 71501:33:39238:29:1986,6-155,4081:0455,5
36ADAMCZYK Dorota 261BIAŁACZÓWK - SENIOR 23K 81501:26:32217:26:3285,6-156,3501:0059,4
37KUPILAS Mariusz 592WOJSKOWY KLUB HDK PCK LOGISTYK WAŁCZWAŁCZM - SENIOR 18M 251501:56:42198:32:5484,8-157,1411:2243,6
38DUDYŃSKI Jacek 501BOLESŁAWIECM - WETERAN 14M 291501:17:45245:07:2484,5-157,4590:5565,2
39GIENIECZKO Cezary 569EŁKM - SENIOR 112M 551501:30:56193:30:5682,1-159,9201:0654,1
40JADESZKO Michał 567EŁKM - SENIOR 113M 561501:28:39190:02:1082,0-159,9291:0455,5
41GUDOWSKA Dominika 684KRAKÓWK - SENIOR 26K 161503:00:00192:07:0080,7-161,3002:1326,9
42KUSZAJ Sławomir 320KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICERUMIAM - MASTERS18M 571502:21:52184:19:5180,6-161,4161:4534,1
43KRUPA Aleksandra 735MOSTKOWOK - SENIOR 13K 101501:21:45237:39:3780,4-161,5661:0159,0
44KOZIOŁKIEWICZ Paweł 544JELENIA GÓRAM - MASTERS14M 461502:42:47214:53:3178,5-163,4902:0428,9
45ŚPIEWOK Paweł 634BRENNAM - SENIOR 28M 341505:22:45221:22:4577,9-164,0904:0814,5
46KUZIN Krzysztof 367LEGIONOWOM - SENIOR 212M 471500:57:28214:14:0277,6-164,3850:4481,0
47KONOPKA Tomasz 709#TK.X7XGDANSKM - MASTERS6M 231500:59:41240:46:4075,7-166,2600:4776,1
48POŚPIECH Michał 483ZDUN TRIATHLON TEAM / SUPERMARATON KALISZ / PWSZ KALISZWOLICAM - MASTERS22M 641500:54:24222:04:5075,6-166,4060:4383,3
49RZOSIŃSKI Paweł 27KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - SENIOR 29M 371501:05:53241:34:2975,6-166,4120:5268,8
50TOMALA Paweł 78615GBZORZYSZM - MASTERS7M 241501:13:17240:56:1275,2-166,7380:5861,6
51BORKOWSKI Leszek 515NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM - WETERAN 15M 301501:48:37226:59:5374,9-167,1151:2741,4
52GOLLNIK Adam 131NOWY DWÓR MAZOWIECKIM - SENIOR 27M 331500:36:31240:36:3174,8-167,2000:29122,9
53CHRAPEK Daniel 359TYCHYM - SENIOR 25M 201500:55:24191:07:4774,4-167,6010:4480,5
54MAŁECKI Dariusz 22364 BLP PŁOCK HDK LEGIONPŁOCKM - WETERAN 16M 391501:16:52212:40:2573,7-168,3151:0257,5
55JANIC Arkadiusz 500ZŁOCHOWICEM - SENIOR 19M 321500:57:02216:57:0273,5-168,4500:4677,3
56MIROSŁAW Rafał 156WARSZAWAM - SENIOR 219M 661501:02:01222:25:4373,0-168,9360:5070,7
57GRUŹLEWSKI Radosław 197LEGION HDK PRZY 10 BKPANCŻAGAŃM - SENIOR 221M 691501:11:39217:40:2371,1-170,8401:0059,6
58MANDYWEL Grzegorz 595KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - MASTERS9M 311500:49:39240:49:3971,0-170,9300:4185,8
59FALBA Wioletta 456ROZBIEGANE DZIAŁDOWODZIAŁDOWOK - WETERAN 1 1K 131500:50:22216:50:2270,8-171,1800:4284,3
60KONARSKI Leszek 210NORDWALKLEŚNAM - WETERAN 23M 271500:37:16240:37:1669,4-172,5900:32111,7
61PAWEŁCZYK Adam 10KLUB HDK "STRAŻAK" W MIERZECICACHWOJKOWICEM - MASTERS16M 521500:39:45252:36:5069,1-172,8270:34104,4
62GOSTOMSKA Małgorzata 218REBELLION OF FREE RUNNERSCZEMPIŃK - MASTERS 8K 181502:54:27242:54:2768,7-173,2402:3223,6
63SZCZEPAŃSKA Marta 57SZCZYTNOK - SENIOR 24K 111501:29:17247:06:1167,2-174,7791:1945,2
64GODYŃ Sylwiusz 69KLUB HDK ZŁOTORYJAWOJCIESZÓWM - MASTERS12M 401500:35:26231:50:0366,7-175,2550:31113,0
65POPOWICZ Bartłomiej 191CHYNÓWM - SENIOR 218M 621501:20:46217:06:3966,7-175,2901:1249,5
66GÓRSKI Krzysztof 443ŁOMŻAM - SENIOR 214M 491501:12:56220:43:1666,4-175,6131:0554,6
67TOMASZEWSKA Dorota 37KLUB HDK IM. KSIĘŻNEJ HELENY JABŁONOWSKIEJ W PUSTKOWIE OSIEDLUPUSTKÓW OSIEDLEK - MASTERS 9K 221501:45:03244:31:4866,2-175,7551:3537,8
68TKACZ Patryk 292HDK LEGION ODZIAŁ INTERNETOWYGRANICAM - SENIOR 110M 431501:29:26240:44:1865,6-176,3631:2144,0
69SKAŁKA Adam 220BIEGAM BO LUBIĘNOWY SĄCZM - WETERAN 17M 411501:45:41207:55:2764,7-177,3121:3836,7
70ZAJACZKOWSKI Artur 454KLUB HDK SŁUŻB MUNDUROWYCH W DZIAŁDOWIEDZIAŁDOWOM - MASTERS15M 501500:58:13216:58:1364,1-177,8700:5466,1
71JĘDRZEJEWSKI Łukasz 55KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ PŁOCKBIELSKM - SENIOR 210M 381501:48:31169:48:3262,8-179,1401:4334,7
72KLUSKA Zbigniew 498HDK KWB KONINKONINM - WETERAN 24M 751501:56:45187:23:4862,7-179,2431:5132,2
73KUREK Damian 388HDK KSPTOMASZÓW LUBELSKIM - SENIOR 224M 761506:25:2953:57:4362,7-179,2646:089,8
74NOWAK Tomasz 14AZOTY TARNÓW IM. TYTUSA CHAŁUBIŃSKIEGOTARNÓWM - WETERAN 18M 711500:53:58240:53:5862,5-179,5100:5169,4
75STORZYSZ-KORCYL Katarzyna 680KRAKÓWK - SENIOR 25K 141501:22:37242:11:4762,3-179,6361:1945,3
76KASPRZAK Sylwia 161KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - SENIOR 27K 211501:12:14241:12:1462,3-179,6901:0951,7
77CHYŁA Dawid 272HDK PCK "LOGISTYCY" W BYDGOSZCZYLUBICZ GÓRNYM - SENIOR 217M 611501:21:56217:21:5661,5-180,5101:1945,0
78ORLIKOWSKA Dorota 682STARGARDK - SENIOR 14K 201502:52:00217:10:0061,3-180,6502:4821,4
79PUCZEL Piotr 252OLSZTYNM - SENIOR 215M 511501:05:49204:24:0861,3-180,6821:0455,9
80BURNICKI Mateusz 743GDAŃSKM - SENIOR 213M 481500:50:04240:28:2561,2-180,8040:4973,3
81SKŁODOWSKI Stefan 209ŁOJDY 16/3M - MASTERS20M 591500:45:01192:42:5961,1-180,8960:4481,4
82TOMACZKOWSKA Bożena 578KOŚCIERZYNAK - WETERAN 1 2K 191500:33:24227:08:4960,5-181,4670:33108,7
83WRZESZCZ Daniel 232ELBLĄGM - SENIOR 220M 681501:47:38193:47:3859,9-182,0401:4733,4
84SOCHA Robert 727KURATORIUM OŚWIATY W OPOLUKARŁOWICEM - SENIOR 216M 531501:01:06248:56:3159,8-182,1731:0158,7
85GRATKOWSKI Michał 35MOSINAM - MASTERS19M 581501:38:51240:16:0758,8-183,1591:4035,7
86LIPIECKA-PISZ Agnieszka 736JASŁOK - MASTERS 5K 121500:18:18228:54:5158,0-184,0100:18190,0
87POGORZELSKI Kamil 747BIAŁYSTOKM - SENIOR 115M 791500:28:52192:27:3357,6-184,4200:30119,6
88MASZTAFIAK Piotr 485WWW.VIRTUAL-IT.PL TEAMLUBOŃM - MASTERS21M 631500:21:29248:36:2456,6-185,3540:22158,1
89LACH Agnieszka 198WROCŁAWK - MASTERS 6K 151501:29:52193:29:5256,6-185,4001:3537,8
90KOZŁOWSKI Adam 830REDAM - MASTERS10M 351501:03:13237:56:1456,1-185,9151:0753,2
91JANKOWSKI Andrzej 225ZEGRZEM - MASTERS26M 741502:15:09162:35:0655,9-186,1142:2524,8
92DZIEPAK Piotr 5421.BLTR / MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAM - MASTERS17M 541500:33:31237:38:5254,1-187,8710:3796,8
93GAŁKOWSKI Marcin 316TCZEWM - SENIOR 225M 801500:35:32217:09:3253,3-188,6820:4090,0
94DUSZA Rafal 251PRESTONM - MASTERS30M 911500:42:50239:09:2752,7-189,2340:4873,9
95KUPIS Kamila 80BBL OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAK - SENIOR 17K 341501:35:13217:15:0352,5-189,4881:4833,1
96WADOWSKA Sandra 533WWW.VIRTUAL-IT.PL TEAMZARZECZEK - SENIOR 16K 271501:12:13241:12:1352,2-189,7701:2343,4
97DULSKA Katarzyna 779TORUŃK - SENIOR 215K 361500:24:29240:29:5750,7-191,2900:28124,2
98FĄFARA Krzysztof 465KIELCEM - MASTERS32M 951500:48:27195:12:2949,9-192,0360:5861,8
99TONDEL Krzysztof 155LEGION HDKBIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 223M 721500:35:39216:35:3948,4-193,5500:4481,5
100WOJNA Justyna 681KRAKÓWK - MASTERS 15K 411501:04:45193:13:1948,2-193,7331:2044,7
101PIETRUSZKIEWICZ Agnieszka 489BRZEGK - MASTERS 7K 171500:47:16143:23:0948,0-193,9270:5961,0
102GASPEROWICZ Teresa 253PURDAK - MASTERS 16K 421505:07:5505:07:5647,7-194,2706:279,3
103HALBTUCH Michał 546CHĘTNIE DOŁĄCZĘWROCŁAWM - SENIOR 236M 1011502:04:31217:47:2247,6-194,3822:3622,9
104WŁODARCZYK Bartłomiej 599KLUB HDK WAT PCHORGUBINM - SENIOR 119M 1021500:53:19120:53:1947,3-194,6501:0753,3
105KOCH Dawid 87BUJNYM - SENIOR 237M 1031500:27:31217:22:1046,3-195,6310:35101,0
106JANKOWSKI Marek 409LIPTONPOZNAŃM - SENIOR 238M 1041500:51:00205:37:4345,6-196,3281:0753,7
107MATUS Dawid 376GRUDZIĄDZM - SENIOR 120M 1051500:26:45240:26:4545,5-196,4900:35102,0
108MIKRUT Katarzyna 805IZABELINK - MASTERS 10K 291505:45:26187:00:3945,2-196,7547:387,9
109PŁACZEK Piotr 714HDK LEGIONTARNOWSKIE GÓRYM - SENIOR 114M 601500:46:31192:42:3745,2-196,7701:0158,3
110GIELAS-MGLEJ Edyta 678KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWK - MASTERS 14K 401500:09:46242:13:3145,1-196,8850:12277,0
111BIAŁEK Paweł 51ŁÓDŹM - SENIOR 222M 701500:38:06247:47:0945,1-196,9200:5070,9
112PĘKSA Dawid 589KLUB HDK WAT PCHORGDYNIAM - SENIOR 122M 1091501:25:4373:25:4345,0-196,9301:5431,5
113DZIAŁOWY Krystian 509KRAKÓWM - SENIOR 117M 861500:50:31244:06:0944,9-197,1181:0753,3
114BLICHARSKI Ireneusz 775LUBOCHNIAM - MASTERS35M 1111500:44:12196:30:0844,7-197,3180:5960,6
115CHUDZIAK Agnieszka 207KOCMYRZÓWK - SENIOR 211K 281500:27:46230:02:1444,4-197,5710:3795,9
116KACNER Tomasz 5072 ORELPRZASNYSZM - SENIOR 118M 871500:23:35251:42:2444,3-197,6550:31112,7
117SIERZANT Adrian 79S-BROTHERSPOZNAŃM - SENIOR 226M 821500:34:49240:34:4944,2-197,8000:4776,1
118KREFT Krzysztof 442ALL-CHEMIA GDAŃSKGDAŃSKM - MASTERS27M 781501:08:38227:28:0344,0-197,9801:3338,5
119KONDELA Paweł 664AKTYWNE CHOSZCZNOCHOSZCZNOM - MASTERS23M 651502:20:17145:00:0943,9-198,0803:1118,8
120DMOCHOWSKA Agnieszka 397WATAHA TEAMRADZIONKÓWK - SENIOR 29K 241500:43:57192:43:5743,5-198,4501:0059,4
121KUŹMIŃSKA Beata 698KRAKÓWK - SENIOR 210K 261500:45:35240:39:4543,3-198,7001:0357,0
122KUBIK Wanda 696JASIENICAK - SENIOR 212K 301500:56:38217:17:3443,2-198,7301:1845,8
123MICHOŃSKI Sebastian 1697 PBOTSZTUMM - MASTERS36M 1141501:02:49144:18:5743,1-198,8331:2741,2
124SZELONGIEWICZ Agnieszka 744WARSZAWAK - SENIOR 28K 231500:28:46261:00:1342,7-199,2380:4089,1
125PĘŚKO Marcin 737HDK LEGIONBŁONIEM - SENIOR 228M 841501:00:03227:55:5242,5-199,5061:2442,4
126TYLAK Piotr 311GŁOGÓWM - SENIOR 233M 971500:29:19215:51:0642,1-199,9150:4186,1
127NIEDBALIK Grzegorz 677KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWM - MASTERS33M 961500:49:57240:36:2241,9-200,0401:1150,4
128DURMAN Dawid 295DARŁOWOM - SENIOR 116M 811500:42:16220:31:1441,6-200,3881:0059,0
129MANDYWEL Ilona 594KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - MASTERS 11K 331500:56:23192:56:2341,5-200,4401:2144,2
130GAŁĘŻIOWSKI Grzegorz 401SHDK LEGIONŚWINOUJŚCIEM - SENIOR 248M 1221501:12:45142:30:2841,0-200,9381:4633,8
131DOBROWOLSKI Piotr 768LUBLINM - MASTERS29M 901500:28:25211:28:1941,0-201,0020:4186,5
132WODNICKA Julia 789KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWK - JUNIOR 1K 371500:41:55201:28:2340,8-201,2121:0158,3
133GOMOLISZEK Sławek 524GOMOSIŁÓWM - MASTERS31M 931500:43:33238:19:3940,7-201,3011:0456,0
134DĘBIŃSKA Adela 319INTERNETOWY KLUB LEGION HDKSZCZECINEKK - SENIOR 217K 431500:44:40216:44:4040,7-201,3101:0554,6
135WICHERSKI Tomasz 310KRAKÓWM - SENIOR 232M 941500:54:09217:49:1840,5-201,4251:2044,9
136BIS Sławek 525WARSZAWAM - MASTERS25M 731500:25:17195:48:0740,3-201,7020:3795,6
137BŁASZKIEWICZ Malwina 644TORUŃK - SENIOR 15K 251500:14:05240:32:1540,2-201,7400:21171,4
138ZABOROWSKI Andrzej 672POTUŁYM - SENIOR 239M 1061500:24:51193:19:5040,1-201,8500:3796,9
139SUŁYK Krzysztof 424HDK KSPPOMIECHÓWEKM - MASTERS28M 851500:46:33241:38:3539,7-202,2311:1051,2
140KUPREWICZ Małgorzata 790WĘGORZEWOK - SENIOR 214K 321500:56:45216:50:0339,7-202,2901:2542,0
141DOBRZENIECKI Tomasz 352AKB LIDZBARK WARMIŃSKILIDZBARK WARMIŃSKIM - SENIOR 250M 1241500:47:23216:42:4739,6-202,3661:1150,1
142SKIERKA Agata 6597 PBOTGDAŃSKK - SENIOR 218K 441500:40:30223:46:1439,0-203,0061:0257,7
143OKRASZEWSKI Jacek 519HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAM - WETERAN 25M 1281501:21:28243:03:2238,7-203,2842:0628,5
144POKRYWKA Roksana 136RZESZÓWK - JUNIOR 2K 481500:36:34246:23:0138,6-203,3900:5663,3
145YASHTEL Pavel 535WARSZAWAM - SENIOR 124M 1291500:54:42192:54:4238,4-203,6101:2542,1
146KANCLERZ Marcin 329KĘPNOM - MASTERS40M 1301501:07:0548:52:0338,2-203,7741:4534,2
147KORDYŃSKI Kamil 302LUBLINIECM - SENIOR 252M 1311500:51:56195:19:4738,2-203,7881:2144,1
148KOŚCIŃSKA Elżbieta 54WOJSKOWY KLUB HDK SZCZECINBEZRZECZEK - MASTERS 18K 511500:55:13216:55:1338,1-203,9101:2741,4
149KAPUŚCIŃSKI Rafał 110KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEWĘGORZEWOM - SENIOR 229M 881500:58:03168:58:0337,8-204,1401:3239,1
150CHĘCIŃSKA Agnieszka 504WROCŁAWK - MASTERS 13K 381500:53:14240:28:0137,7-204,2731:2442,5
151MISTERSKA Anna 665MIĘDZYRZECZK - SENIOR 213K 311500:56:57240:51:5237,6-204,3401:3039,6
152OSTROWSKA Izabela 216JASTRZĘBIE ZDRÓJK - MASTERS 19K 521503:05:41219:19:2037,4-204,5744:5712,1
153ROLNIK Mikołaj 557PIASKIM - SENIOR 127M 1351502:10:19194:10:1937,0-204,9403:3117,0
154ZINIEWICZ Krzysztof 780LEGIONWARSZAWAM - MASTERS39M 1261501:24:57217:37:5736,4-205,5232:1925,7
155MICHALSKI Mateusz 640RYBNIKM - SENIOR 129M 1371505:38:23182:01:4536,0-206,0119:246,4
156LASKOWSKI Waldemar 492LASKOWSKI TEAMSUSZM - SENIOR 249M 1231500:17:17239:52:2135,8-206,1680:28124,3
157MICHALIK Katarzyna 566WROCŁAWK - SENIOR 223K 551500:45:52240:52:4635,7-206,2481:1746,7
158BOREK Wojciech 472KIELCEM - SENIOR 227M 831500:21:38193:13:5235,7-206,3010:3698,9
159WÓJCIK Kamil 15KLUB HDK WATWARSZAWAM - SENIOR 123M 1121500:37:04252:00:5535,6-206,3231:0257,7
160ADAMCZYK Bernard 575MILANÓWEKM - MASTERS24M 671500:55:18216:55:1835,6-206,3701:3338,6
161WOŹNIAK Kuba 23KLUB HDK WATWARSZAWAM - SENIOR 130M 1381500:56:58158:11:0835,6-206,4201:3637,4
162MIKOLAJCZYK Lukasz 777WK HDK ŻOŁNIERSKA KREWMIĘDZYRZECZM - SENIOR 254M 1391500:32:52240:43:5035,5-206,4800:5564,8
163PERŁOWSKA-GOZDEK Anna 690KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWK - SENIOR 221K 471500:45:36240:08:1835,3-206,6801:1746,4
164MAZUR Michal 139LEGION HDKLEGIONOWOM - SENIOR 240M 1081500:30:41192:30:4135,2-206,7300:5268,9
165WOŁOCH Justyna 92KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - SENIOR 19K 571500:15:38192:15:3834,7-207,2700:27133,2
166MORDEC Ewelina 88HDK PCK W RZESZOWIERZESZÓWK - SENIOR 222K 501500:32:15246:23:0834,5-207,5020:5664,1
167SKOLIMOWSKA Ania 119HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAK - SENIOR 219K 451500:58:50240:13:4134,1-207,8491:4334,8
168JANKOWSKI Karol 258LEGIONŁOMŻAM - SENIOR 234M 991500:54:26217:20:0034,0-207,9701:3637,5
169WITKOWSKI Jakub 703OLSZTYNM - JUNIOR1M 1431502:05:0097:16:3533,9-208,0263:4016,3
170BEDNAREK Marcin 499KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYŚWINICE WARCKIEM - MASTERS34M 981500:50:56240:50:5633,8-208,1401:3039,9
171ŻURAWSKI Emil 11JADWISINM - SENIOR 246M 1181500:10:00221:02:4033,3-208,6300:17200,0
172ROSIŃSKI Marcin 91STRZAŁKOWOM - SENIOR 257M 1461500:29:4188:31:5533,2-208,7900:5367,1
173KWAPISZ Mateusz 742KĘPNOM - SENIOR 231M 921500:49:53216:28:0633,1-208,9201:3039,8
174JODŁOWSKI Mateusz 710STALOWA WOLAM - SENIOR 244M 1161501:28:10219:46:5133,0-209,0122:4022,4
175ROMANIUK Krzysztof 418WARSZAWAM - MASTERS43M 1471500:58:27223:45:3632,8-209,1681:4633,7
176KOWALCZYK Artur 537KLUB HDK MSWIAPIASECZNOM - SENIOR 242M 1131500:32:13215:28:2632,6-209,3870:5960,7
177OBERDA Artur 585POLANICA-ZDROJM - SENIOR 258M 1491500:56:53246:36:5632,3-209,6461:4534,1
178PASOŃ Dariusz 526BĘDZINM - WETERAN 112M 1501502:17:17146:17:1732,3-209,6504:1414,1
179ZBROWSKI Michał 170NOWA WIEŚ WARSZAWSKAM - SENIOR 259M 1521500:45:46144:40:4032,3-209,6601:2442,4
180OJRZANOWSKI Waldemar 721BYDGOSZCZM - MASTERS46M 1531501:00:56147:02:1132,2-209,7551:5331,7
181PRZYBYŁKA Agnieszka 695BYTOMK - SENIOR 224K 601504:00:47196:23:2732,2-209,7837:288,0
182GRAMS Dariusz 105UJŚCIEM - SENIOR 126M 1331500:36:02222:43:4232,0-209,9811:0753,3
183KUBIK Aurelia 173FUN CLUB BOSMANASTALOWAK - SENIOR 220K 461500:45:02192:45:0232,0-210,0001:2442,6
184SZCZYPA Bartosz 248BLISCY KREWNIDĄBROWA GÓRNICZAM - SENIOR 121M 1071500:44:00240:44:0032,0-210,0101:2243,6
185PALESKI Tomasz 654WARSZAWAM - SENIOR 131M 1541500:06:14253:00:5831,9-210,1010:11306,8
186CZAJA Wojciech 460WROCŁAWM - SENIOR 260M 1551500:37:24169:05:4231,8-210,1641:1051,0
187KUROWSKI Adrian 154LEGION HDKKATOWICEM - SENIOR 132M 1561501:13:55193:13:5531,7-210,2602:1925,7
188HELLER Zdzisław 734HERBMARATONOW.PLKOSZALINM - WETERAN 26M 1571500:41:07194:00:0931,3-210,6401:1845,7
189OJRZANOWSKA Maria 723BYDGOSZCZK - MASTERS 23K 621501:00:47147:02:1131,2-210,7361:5630,8
190WAJDA Bartosz 728KLUB HDK PCK OSTASZEWO TORUŃSKIEPAPOWO BISKUPIEM - MASTERS37M 1191500:30:09216:29:4531,2-210,8000:5862,0
191WACHOWIAK Adam 66STANISŁAWÓW DRUGIM - SENIOR 261M 1591500:49:5342:15:0231,0-210,9951:3637,3
192ZAWIŁŁO Szymon 303WARSZAWAM - SENIOR 262M 1601500:44:51194:37:3731,0-211,0021:2641,4
193LIPIECKA Anna 629ŻAGAŃK - SENIOR 225K 631502:03:52170:03:5230,9-211,0604:0015,0
194WOJTALEWICZ Krystian 822LEGION HDKSZUBINM - SENIOR 263M 1611500:54:12192:26:4630,9-211,1101:4534,2
195MARCZAK Damian 707STALOWA WOLAM - MASTERS48M 1621501:05:04121:13:5530,7-211,2702:0728,3
196PONTUS Tomek 167LEGION HDK 1KRR SZCZECINSZCZECINM - SENIOR 264M 1631501:46:26121:46:2630,6-211,4203:2917,2
197MAJCHRZAK Oskar 378GDAŃSKM - SENIOR 265M 1641500:58:31141:15:1930,5-211,4301:5431,3
198KAMIŃSKI Łukasz 177BIEGAM U KOLESIDĘBIEŃM - SENIOR 266M 1661501:36:2192:57:5930,3-211,6283:1018,9
199LANGE Daniel 259LEGION HDK STOŁECZNY LEGION BASZTAWISŁA WIELKAM - SENIOR 268M 1681501:18:00193:18:0030,2-211,7702:3423,2
200ŁAZURKIEWICZ Damian 576KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - SENIOR 269M 1691500:33:15172:05:5030,1-211,8321:0654,4
201SKOCZYLAS Anita 598MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃK - MASTERS 17K 491500:41:43192:39:2930,1-211,9201:2343,2
202RÓŻAK Alicja 555RADLINK - SENIOR 226K 641500:30:32144:30:3230,0-211,9301:0059,0
203GREMBOWSKA Magdalena 25WIELEŃK - SENIOR 216K 391500:29:03240:29:0329,9-212,0700:5861,8
204ANDRYSZCZYK Aleksandra 833SZKOLNE KOŁO HDK ZSZ NR.4 OSTROŁĘKAOLSZEWO-BORKIK - JUNIOR 3K 651501:05:40168:08:5329,8-212,1472:1227,2
205KULIBERDA Dariusz 372WARSZAWAM - MASTERS51M 1721501:00:34148:15:4329,5-212,5152:0329,2
206MASZOTA Waldemar 312GDYNIAM - MASTERS52M 1731500:29:18234:05:5329,4-212,5830:5960,2
207SUDER Michał 265KLUB HDK PCK PRZY OSP W OBROWCUKRAPKOWICEM - SENIOR 251M 1271500:29:43222:17:1429,4-212,6141:0059,3
208PRAJS Jakub 813SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR4 OSTROŁĘKALELISM - JUNIOR2M 1751504:30:00146:07:0029,2-212,7909:156,5
209NIEWIADOMSKI Paweł 651GRYFICEM - SENIOR 272M 1761501:13:1333:48:5629,0-212,9872:3123,8
210GROBELNY Marcin 34KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCELIDZBARK WARMIŃSKIM - SENIOR 230M 891500:56:24216:56:2429,0-213,0001:5630,8
211OLEJNICZAK Adam 562LEGIONHDKBYTOMM - SENIOR 133M 1771500:52:14144:52:1429,0-213,0101:4833,3
212PIWOWARCZYK Damian 624LEGION KLUB HDKKIELCEM - SENIOR 125M 1321501:28:52220:26:1428,6-213,3503:0619,3
213OLEJNICZAK Szymon 673PONIECM - SENIOR 134M 1811500:29:56192:29:5628,0-213,9301:0456,2
214PIETRUSZKIEWICZ Michał 490BRZEGM - SENIOR 247M 1201500:27:10143:01:5928,0-213,9470:5861,9
215KULIKOWSKA Marzena 448ŻAGAŃK - MASTERS 12K 351501:50:00145:50:0028,0-213,9603:5515,3
216KAPALKA Agata 806WARSZAWAK - SENIOR 228K 681505:45:2605:45:2627,9-214,05412:224,8
217ROMANOWSKA Joanna 72KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - MASTERS 26K 701500:53:14240:53:1427,5-214,4401:5631,0
218KOLLEK Anna 523BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOK - WETERAN 1 3K 581500:47:57240:47:5727,4-214,5501:4434,3
219GAWROŃSKI Paweł 697SIEDLCEM - SENIOR 253M 1341500:26:23210:54:0927,4-214,5710:5762,3
220CZERWIŃSKI Dariusz 482LOVELASYPOLICEM - WETERAN 19M 771501:33:40217:33:4027,2-214,7303:2617,4
221KNIE Mariusz 764KB MARATOŃCZYK JAROCINPOTARZYCAM - MASTERS55M 1861501:44:39120:17:0027,2-214,7403:5015,6
222KONOPKA Adam 3MARKOWI BIEGACZEMARKIM - SENIOR 276M 1871501:01:11101:21:2027,1-214,8612:1526,6
223GAJDA Piotr 762CZĘSTOCHOWSKI LEGION - KLUB HDKCZĘSTOCHOWAM - SENIOR 270M 1711500:36:59132:09:3427,0-214,9591:2243,8
224PRZYBYSZ Szymon 73WARSZAWAM - SENIOR 137M 1891500:54:59168:14:3626,7-215,2602:0329,1
225SAMOREK Paweł 101PRUSZKÓWM - SENIOR 278M 1911501:04:30193:04:3026,6-215,3402:2524,8
226BRODOWSKA Pola 360TYCHYK - SENIOR 18K 561501:00:56248:32:0026,5-215,4842:1826,1
227KUCHARSKI Piotr 510PARKRUN KONSTANCIN-JEZIORNAPARCELAM - SENIOR 241M 1101500:38:38239:38:5026,5-215,5051:2741,1
228LEWANDOWSKI Zbigniew 642BIEGAM BO LUBIĘMURZYNOWOM - SENIOR 279M 1921500:56:2396:56:2326,0-215,9302:0927,7
229JASIŃSKI Michał 1RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKM - SENIOR 280M 1931501:56:1647:18:3526,0-215,9414:2813,4
230BUDZIAREK Adam 427GDAŃSKM - MASTERS38M 1211500:31:47246:44:5926,0-216,0111:1349,0
231OLCZAK Beata 702ŁÓDŹK - MASTERS 27K 721500:56:00217:27:0026,0-216,0202:0927,8
232TKACZYK Przemek 480RADOMM - SENIOR 281M 1941500:48:1496:57:4825,9-216,0801:5132,2
233MATYSIAK Filip 233WRZOSOWAM - SENIOR 139M 1951500:33:53120:33:5325,9-216,1101:1845,8
234CZERWIEC Waldemar 124WARSZAWAM - SENIOR 282M 1961501:21:04187:29:4025,8-216,1473:0819,1
235PAWLOWSKI Marek 40JELCZ-LASKOWICEM - MASTERS47M 1581500:38:29240:38:2925,8-216,2201:2940,1
236JOCHYMEK Karolina 355HUTKIK - SENIOR 111K 731500:45:13234:23:0225,4-216,5711:4633,7
237DOBRUCH Hanna 539WARSZAWAK - WETERAN 1 4K 611500:37:59216:37:5925,3-216,7001:3039,9
238TRACZYK Marcin 782DZIERZĄŻNIAM - MASTERS49M 1651500:14:37217:25:5324,8-217,2200:35101,6
239KLEKOTKO Fabian 600TRIEAGLESGDAŃSKM - MASTERS58M 2021500:36:50140:20:1424,7-217,2491:2940,3
240PIGOŃ Kacper 410KOSZALINM - SENIOR 286M 2031500:29:59241:40:0224,7-217,2781:1249,4
241KOSACKI Łukasz 36ZESPÓŁ SZKÓŁ INFORMATYCZNYCH KIELCEKIELCEM - SENIOR 275M 1841500:59:42184:50:3924,1-217,8242:2824,3
242MAZUR Tomasz 108HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAM - SENIOR 245M 1171500:36:31224:33:5024,0-217,9331:3139,5
243MICHALSKI Janusz 179RUDA ŚLĄSKAM - WETERAN 113M 2051500:52:59168:52:5924,0-217,9802:1227,2
244KURNYTA Stanisław 373TEMMPO WAŁBRZYCHWAŁBRZYCHM - WETERAN 110M 1251500:56:13137:16:5523,6-218,3312:2225,2
245DĄBKOWSKI Michał 623KRAKÓWM - SENIOR 141M 2061500:56:55169:24:5323,6-218,3352:2424,9
246PIOTROWSKI Karol 114SŁAWNOM - SENIOR 255M 1411500:44:41216:44:4123,6-218,3401:5331,7
247KOSIOREK Darek 347POZNAŃM - WETERAN 114M 2071501:12:5025:12:5023,6-218,3603:0519,4
248ADAMCZAK Mikolaj 41KRWIODAWCY WIELKOPOLSKAPLEWISKAM - SENIOR 287M 2081501:09:1373:09:1323,5-218,5202:5720,3
249PIECZEK Aleksandra 163WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK - MASTERS 29K 771502:02:4872:55:2623,4-218,5365:1411,4
250JAKUBOWSKI Andrzej 122KLUB HDK LEGIONŻAGAŃM - SENIOR 142M 2091500:23:21224:12:4923,4-218,5520:5960,2
251SADOWSKI Krzysztof 183HDK LEGIONGONIĄDZM - SENIOR 267M 1671500:23:04216:59:1223,2-218,7330:5960,4
252GAJEWSKI Piotr 471KLUB HDK PRZY KSPWARSZAWAM - SENIOR 288M 2101500:19:40224:48:0623,2-218,7370:5070,9
253BRZĄKAŁA Mateusz 715KUTNOM - SENIOR 143M 2111500:30:12168:20:5023,2-218,7751:1846,1
254LEWANDOWSKI Mirosław 784TORUŃM - MASTERS59M 2121500:24:44144:21:5723,1-218,8701:0456,0
255GRALEWICZ Krzysztof 43SEROCKM - MASTERS45M 1511500:32:13243:50:3623,1-218,8731:2343,0
256PIEPRZ Piotr 818HDK LEGIONGDAŃSKM - SENIOR 289M 2141201:11:46120:37:4623,0-218,9403:0619,3
257LEGUTKO Edward Dionizy 192NOWY SĄCZM - SENIOR 290M 2151500:38:3496:38:3422,9-219,0501:4035,7
258ZUZEWICZ Kamil 178OSJAKÓWM - SENIOR 144M 2161502:12:2002:12:2022,9-219,0675:4610,4
259KOSECKA Helena 751WOJSKOWY KLUB HDK PCK " LOGISTYK" WAŁCZWAŁCZK - MASTERS 21K 541501:20:1216:55:2822,9-219,0863:3017,1
260IDCZAK Paweł 260OPATÓWM - SENIOR 291M 2171501:17:00207:29:1022,9-219,0943:2117,8
261LEMPART Mateusz 794LEGION HDKKRAKÓWM - SENIOR 256M 1451500:30:31144:31:2522,6-219,3301:2044,5
262TIDE Krzysztof 508ŻORYM - SENIOR 145M 2181501:06:0872:58:5022,6-219,3492:5520,5
263GRABOWSKA Weronika 402STARGARDK - SENIOR 112K 791500:33:00240:33:0022,6-219,4101:2741,0
264ZACH Paweł 68RZESZÓWM - MASTERS44M 1481500:52:31132:49:0822,4-219,5492:2025,6
265DUCHNOWSKI Paweł 708OLECKOM - SENIOR 235M 1001500:41:41242:59:5222,4-219,5711:5132,2
266KOWALSKA Natalia 140GDAŃSKK - SENIOR 113K 801501:05:22241:05:2222,4-219,6002:5520,5
267SUKIENNIK Marcin 384STREET RUN RADOMRADOMM - SENIOR 292M 2201500:51:54163:37:4222,3-219,7182:1925,7
268KLIMAS Karol 219KRAKÓWM - SENIOR 277M 1881500:27:12192:27:1222,2-219,7501:1349,0
269MARKIEWICZ Radosław 693TEAM DALEJLAMAWARSZAWAM - SENIOR 146M 2221501:18:04193:10:5822,2-219,8083:3117,0
270CHMIELEWSKI Adrian 554WARSZAWAM - SENIOR 294M 2231500:58:43120:20:0922,1-219,8432:3922,6
271GOMOLISZEK Małgorzata 579GOMOSIŁÓWK - MASTERS 24K 661500:32:59217:22:4222,1-219,8461:2940,2
272KRÓL Radek 129WROCŁAWM - SENIOR 285M 2001500:26:24237:06:2422,0-219,9261:1150,1
273KRZYSIAK Aneczka 113OWCZARNIAK - MASTERS 31K 821501:56:3501:56:3522,0-219,9605:1711,3
274SUCHOSTAWSKI Daniel 649KATOWICEM - SENIOR 147M 2251504:06:4428:06:4521,8-220,17011:195,3
275BARTOSIAK Krzysztof 42LEGION HDKJABŁONNAM - MASTERS56M 1981500:57:24168:57:2421,7-220,2402:3822,7
276RAJEWSKA Maja 285SZCZECINK - SENIOR 114K 831500:51:37203:27:2821,7-220,2412:2225,3
277ALBRECHT Paweł 572WOJSKOWY KLUB HDK PCK "BROTHERHOOD OF BLOOD"ELBLĄGM - SENIOR 297M 2271500:52:4748:52:4721,7-220,3202:2624,6
278KOWALIK Dominika 676KRAKÓWK - SENIOR 231K 841502:38:0272:52:0221,7-220,3207:178,2
279GŁODZIK Tomasz 396CHORZELÓWM - SENIOR 284M 1991500:12:53241:12:5921,5-220,4770:35100,1
280ZDEB Grzegorz 166STRASBOURGM - MASTERS63M 2311500:34:49240:17:0321,4-220,5551:3736,9
281ORAMUS Karina 571MIŃSK MAZOWIECKIK - SENIOR 232K 851501:11:15193:14:1321,4-220,5903:1918,0
282ALENOWICZ Rafał 123DRAWSKO POMORSKIEM - MASTERS64M 2321500:43:0976:12:5321,4-220,6082:0129,7
283PIKAUS Łukasz 496WITNICAM - SENIOR 2100M 2331502:27:3102:27:3121,4-220,6106:548,7
284KWAS August 213BIEGUSIEM. PLRYKIM - MASTERS65M 2341501:55:4901:55:4921,1-220,8325:2811,0
285LISOWSKA Magdalena 470WILCZYCEK - MASTERS 22K 591501:11:3235:18:0021,1-220,8413:2317,7
286OLEJNICZAK Kamil 78KUTNOM - SENIOR 148M 2361501:44:2501:44:2521,1-220,8504:5612,1
287WYSOCKI Dariusz 1437 PBOTGDAŃSKM - SENIOR 2102M 2371501:58:3101:58:3121,1-220,8605:3610,7
288PĘKAŁA Piotr 749KOSZALINM - MASTERS66M 2381501:42:4401:42:4421,1-220,8674:5212,3
289MISZTAL Łukasz 335RAZEM TRENUJRMY SPORTŁÓDŹM - SENIOR 149M 2391502:24:4802:24:4821,1-220,8706:518,7
290SAJNÓG Małgorzata 796SOSNOWIECK - SENIOR 233K 871500:45:19217:01:3721,0-220,9572:0927,8
291OCELOK Tomasz 479KALETYM - MASTERS53M 1791500:59:5748:59:5721,0-220,9702:5121,0
292HANAK Rafał 588WETERANI RP, OPP KATOWICEPSARYM - MASTERS67M 2411500:28:0848:39:1020,8-221,1251:2044,5
293BANDURA Daria 149KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - MASTERS 20K 531500:53:14120:53:1420,7-221,2902:3423,3
294STACH Szymon 705TARNAWA DOLNAM - SENIOR 138M 1901500:25:12192:09:5020,7-221,3041:1349,2
295BINKIEWICZ Grzegorz 356BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMZĄBKIM - SENIOR 2103M 2421500:47:59123:12:3520,6-221,3942:1925,7
296SOFIŃSKI Andrzej 458KUNIÓWM - MASTERS68M 2431500:45:00240:45:0020,5-221,4402:1127,4
297CHABIŃSKI Artur 797SZCZECINM - SENIOR 2104M 2441501:36:09194:04:4520,5-221,4504:4112,8
298WYSOCKI Dominik 293ŁOWICZM - SENIOR 2105M 2451500:55:4357:05:4420,5-221,4812:4322,1
299SOKOLIŃSKI Patryk 330LEGION HDKKATOWICEM - SENIOR 135M 1831500:38:17168:42:5620,5-221,5001:5232,1
300JAKÓB Marta 112SKWIERZYNAK - MASTERS 28K 741500:13:24240:13:2420,4-221,5700:3991,3
301BRALEWSKI Paweł 382PORĘBAM - SENIOR 2108M 2491500:41:4373:41:3220,3-221,6852:0329,2
302OUPNICZAK Rafał 788LESZNOM - MASTERS70M 2501501:59:2401:59:2420,2-221,7305:5310,2
303MICHALSKA Monika 450LEGIONOWOK - MASTERS 32K 901501:15:2626:47:2020,2-221,7303:4316,1
304PADUCH Piotr 440WOLNYSZCZECINM - SENIOR 2110M 2521504:05:1204:05:1220,2-221,74012:075,0
305PIWOWARCZYK Damian 237HDK LEGIONZAGNAŃSKM - SENIOR 136M 1851501:43:59168:50:1420,2-221,7545:0811,7
306KIERNOZEK Paweł 810SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR 4 W OSTROŁĘCELIPNIKIM - JUNIOR3M 2531500:49:47168:39:5920,2-221,8202:2824,3
307ŁUCZAK Wojciech 473KLUB HDK PCK GARNIZONU LESZNOLESZNOM - SENIOR 2111M 2551500:53:2824:53:2820,0-221,9302:4022,5
308DYMECKI Krystian 6HDK MOSZCZENICAMOSZCZENICAM - SENIOR 151M 2561500:28:4272:28:4220,0-221,9301:2541,9
309FILIPOWSKA Sylwia 608KRAKÓWK - MASTERS 33K 911500:37:15144:37:1520,0-221,9401:5132,3
310PRUS Łukasz 464HDK PCK PRZY AKADEMII WOJSK LĄDOWYCH WE WROCŁAWIUKOŁBIELM - SENIOR 152M 2571500:56:3696:57:1220,0-221,9502:4921,2
311BARDZIK Marzena 304PIEKIELNIE ZGRANIMUROWANA GOŚLINAK - MASTERS 34K 921503:40:2603:40:2620,0-221,96011:005,4
312KASPERCZAK Emilia 290PIEKIELNIE ZGRANIMUROWANA GOŚLINAK - MASTERS 35K 931503:57:2403:57:2420,0-221,97011:525,1
313KŁODA Kamil 827JAWORZNOM - SENIOR 2113M 2591500:40:2249:06:2320,0-221,9702:0129,7
314JAWOREK Damian 32ŚWIĘTOSZÓWM - SENIOR 2114M 2601501:18:2425:28:0919,9-222,0383:5615,3
315ANCYGIER Kamil 106WARSZAWAM - SENIOR 274M 1801500:55:45153:00:1219,9-222,0742:4821,4
316KURZYWILK Mateusz 626HDK PRZY KPP BRZESKOBOCHNIAM - SENIOR 2115M 2611500:53:53168:53:5319,8-222,2202:4322,0
317CHMURA Katarzyna 202TUSZÓW NARODOWYK - SENIOR 230K 761500:58:41182:11:0319,7-222,2582:5820,2
318DUBIEL Hubert 552DAMY RADE ZEGRZEWARSZAWAM - SENIOR 2116M 2621500:27:46168:39:0019,7-222,2881:2442,5
319ŚWISTAK Piotr 720WARSZAWAM - SENIOR 2117M 2631504:10:4909:22:4819,6-222,35412:474,7
320BIAŁEK Laura 332KLUB HDK LEGIONKATOWICEK - SENIOR 110K 711500:38:29168:43:0519,6-222,3601:5730,6
321CELER Bartosz 194WOJSKOWY KLUB HDK 16 BATALIONU REMONTU LOTNISKKALISZM - SENIOR 271M 1741500:12:28209:55:4119,5-222,4440:3894,0
322LITWA Małgorzata 807SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR 4 OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAK - MASTERS 25K 691500:21:26245:40:1319,5-222,5091:0654,5
323PRACOŃ Izabela 606KURYŁÓWKAK - JUNIOR 5K 861500:05:15240:05:1519,3-222,7200:16220,0
324PYRGIEL Małgorzata 468OSTRÓW WLKP.K - SENIOR 235K 951502:15:4102:15:4119,1-222,8237:058,5
325ŁĘŻNIAK Cezary 326JĘDRZEJÓWM - SENIOR 128M 1361500:20:56218:50:3019,1-222,8711:0554,7
326CIEŚMIELEWSKA Patrycja 274GDYNIAK - SENIOR 117K 961503:31:0379:53:0819,0-222,93411:055,4
327ZAGULSKI Piotr 726OLSZTYŃSKI LEGION - ODDZIAŁ KLUBU HDK LEGIONOLSZTYNM - SENIOR 2118M 2651500:14:59240:31:2119,0-222,9500:4776,2
328KACZOROWSKI Łukasz 322TORUŃM - SENIOR 2119M 2661500:35:0678:04:2319,0-222,9611:5032,5
329SIUDAK Marzena 118WARSZAWAK - SENIOR 118K 971500:47:26144:47:1419,0-222,9802:2924,0
330SCHNOBER Jarosław 158LEGION HDKLEBOSZOWICEM - MASTERS72M 2671502:53:5050:55:3319,0-223,0099:106,5
331JAJUGA Michał 434DIRTY SPARROWSCZEMPIŃM - MASTERS73M 2681500:35:52191:24:3618,9-223,0251:5331,7
332ZAWADZKA Iwona 190NOWY DWÓR MAZOWIECKIK - SENIOR 236K 981501:10:0073:10:0018,8-223,2103:4316,1
333CICHOCKI Andrzej 611JÓZEFOSŁAWM - WETERAN 115M 2701500:42:23216:42:2318,8-223,2192:1526,5
334BEŁZA Michał 551BOCHNIAM - SENIOR 2120M 2711500:22:0646:30:5118,7-223,2951:1150,7
335WILK Paweł 200HDK PCK "VITA"JAROSŁAWM - SENIOR 2121M 2721500:53:03172:34:4718,7-223,3072:5021,1
336ŚNIADECKI Paweł 331WIELICZKAM - MASTERS74M 2731501:11:2797:11:2718,7-223,3103:4915,7
337PŁOSA Monika 527SZCZECINK - SENIOR 237K 991500:52:12199:12:5918,6-223,3232:4721,4
338ŁUNIEWSKI Karol 235KLUB HDK WATTARGÓWKAM - SENIOR 155M 2741500:38:17244:32:0718,6-223,3332:0329,2
339PRUCHYŃSKI Kamil 297LEGION HDKNOWA DĘBAM - SENIOR 2122M 2751500:22:31168:22:3118,6-223,3501:1249,6
340NOWAK Andrzej 8297 PBOTGDAŃSKM - MASTERS50M 1701501:48:0000:56:5918,6-223,4205:4910,3
341CZUBAKOWSKA Beata 787LEGIONOWOK - SENIOR 238K 1011500:38:22220:08:5718,5-223,4442:0429,0
342KULA Damian 521BOLESŁAWIECM - SENIOR 156M 2761500:46:2349:29:0818,5-223,4612:3023,9
343NIEDZIÓŁKA Monika 85GŁUSZYCA/GRZMIĄCAK - MASTERS 36K 1021500:58:34168:58:3418,5-223,5003:1018,9
344MIKOŁAJCZAK Przemysław 757SŁUPSKM - SENIOR 299M 2301500:23:23229:18:1118,5-223,5001:1547,4
345PASIK Oliwer 451BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS76M 2781500:12:51240:12:5118,4-223,6200:4285,7
346GÓRA Radosław 282BRUDZOWICEM - SENIOR 157M 2811500:33:08168:33:0818,3-223,7101:4833,1
347WRZEŚNIOWSKI Krzysztof 658HDK KSPWARSZAWAM - SENIOR 2125M 2821501:00:00100:15:1618,2-223,7773:1718,2
348PRZYBYLIŃSKI Maciej 587BYDGOSZCZM - SENIOR 140M 2041500:33:43119:26:4618,1-223,8291:5132,3
349KRAJS Artur 795OPOLEM - SENIOR 2126M 2831500:24:02192:31:0018,1-223,8701:1945,2
350BIAŁACH Michał 206ŁOMIANKIM - SENIOR 2127M 2841500:28:31168:28:3118,0-223,9501:3437,9
351MAZIARCZYK-KOTWICA Katarzyna 9FREDROPOLK - SENIOR 239K 1031500:54:16166:22:2818,0-223,9683:0019,9
352PASEK Tomasz 778TARNOBRZEGM - MASTERS41M 1401501:06:13144:44:4118,0-223,9703:4016,3
353KRAJEWSKI Karol 741HONOROWYCH DAWCÓW KRWI LEGION ODDZIAŁ PŁOCKPŁOCKM - SENIOR 2128M 2851500:53:5496:50:0918,0-224,0103:0020,0
354KIERSZTYN Jan 414HDK PRZY 12 BLP I KWSP IM. MJR F.SZABUNISUWAŁKIM - SENIOR 2130M 2871501:34:12217:00:1517,8-224,1405:1611,4
355BOGUSIEWICZ Maria 622POZNAŃK - SENIOR 240K 1041501:19:32169:19:3417,8-224,1704:2813,4
356MASTEK Katarzyna 128ŁAPCZYCAK - SENIOR 241K 1051519:45:00211:45:0017,8-224,17066:340,9
357BUCHMAN Sebastian 221NOWY SĄCZM - MASTERS77M 2881500:52:1583:44:2417,8-224,1942:5620,4
358CHOJNACKI Radosław 254CIECHANÓWM - SENIOR 2131M 2891501:31:1901:31:1917,7-224,2305:0811,7
359ZWIERZCHOWSKI Marek 530LEGION HDKWARSZAWAM - SENIOR 159M 2931500:20:03168:33:5017,6-224,4041:0852,6
360ROSÓŁ Grzegorz 313LEGION HDK SZCZECINSZCZECINM - SENIOR 2135M 2961500:31:13193:34:4017,5-224,4891:4733,6
361SKOK Marcin 25015 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA - LEGION KLUB HDKGOŁDAPM - SENIOR 2137M 2981500:25:25233:20:3617,5-224,4961:2741,3
362KONIECZNY Bartosz 799POLICYJNI KREWNIACYWRONKIM - SENIOR 283M 1971500:12:35225:21:4017,4-224,5550:4383,0
363MĄKA Michał 309BIAŁOBIELM - MASTERS79M 2991500:29:48240:29:4817,3-224,6701:4334,8
364TARASEWICZ Łukasz 648MRĄGOWOM - SENIOR 2138M 3001501:02:22192:28:0517,2-224,7363:3716,6
365REJNAT Aleksandra 820GLIWICEK - MASTERS 37K 1071500:22:14216:22:1117,2-224,8101:1746,3
366KRAJNIK Wojciech 385KLUB LEGION HDKGRUDZIĄDZM - MASTERS61M 2191500:51:4648:51:4617,1-224,8303:0119,9
367TRZMIELEWSKI Krystian 13GOGGLE PAE TEAMLEGNICAM - SENIOR 2139M 3021500:35:54175:35:1517,1-224,8682:0528,6
368JABŁOŃSKI Andrzej 700JULIANÓWM - JUNIOR4M 3041500:17:23192:18:4817,1-224,9201:0158,8
369KOZERA Piotr 111OLSZTYNM - SENIOR 161M 3051501:01:01197:45:5617,0-224,9393:3416,7
370JUZAK Dawid 505PŁOCKM - SENIOR 2140M 3061500:25:36168:25:3617,0-224,9401:3039,9
371KUPIEC Jakub 750WSKT WROCŁAWWROCŁAWM - SENIOR 273M 1781500:32:01160:36:3117,0-224,9681:5231,9
372MROWIEC Michał 22ŚWINNAM - SENIOR 162M 3071500:23:25216:55:5316,9-225,0261:2243,4
373KAMIENIARZ Sławomir 380STRZYBNIKM - MASTERS81M 3081500:00:01168:00:0116,9-225,0500:0060 912,0
374KURKOWIAK Marcin 236GDYNIAM - SENIOR 2142M 3101500:43:02120:43:0216,9-225,1202:3323,5
375KRAJEWSKI Mariusz 432SZREŃSKM - SENIOR 163M 3111500:28:5872:54:4916,8-225,1691:4334,8
376JANECKI Mateusz 755BZIEGACZEJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 164M 3121501:32:3101:32:3116,8-225,1715:3010,9
377SPODOBALSKI Patryk 808WOJSKOWY ODDZIAŁ HDK LEGION PRZASNYSZPRZASNYSZM - SENIOR 165M 3141500:46:59144:42:1716,8-225,2002:4821,4
378ŁĘSZCZAK Jarosław 38GAJ WIELKIM - SENIOR 2144M 3151501:01:0996:14:3616,7-225,2303:3916,4
379BŁASZCZYK Damian 21POZNAŃM - SENIOR 166M 3161501:05:21238:47:2616,7-225,2483:5415,4
380KURAŚ Rafał 116LEGIN HDKGDAŃSKM - MASTERS82M 3171500:25:41192:25:4116,7-225,2701:3239,0
381KACZOREK Mateusz 609LUBLINM - SENIOR 2145M 3181501:31:0001:31:0116,7-225,2805:2711,0
382PIWNICKI Mateusz 430WARKAM - SENIOR 167M 3201500:53:5997:53:4316,7-225,2943:1418,5
383GAJEWSKI Tomasz 753RZESZÓWM - SENIOR 2147M 3211500:08:07174:31:2816,7-225,2950:29123,3
384WALAS Katarzyna 824HDK PCK W RZESZOWIEDYLĄGÓWKAK - SENIOR 245K 1131500:34:23193:09:2316,6-225,3502:0429,0
385FIGAT Arkadiusz 165BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINYBARTOSZYCEM - MASTERS83M 3231501:51:3501:51:3516,6-225,3706:438,9
386KOPEĆ Marcin 439LIDZBARK WARMIŃSKIM - MASTERS84M 3241501:11:2625:11:2716,6-225,3804:1813,9
387RYBA Adam 821MIEROSZÓWM - SENIOR 2149M 3261500:00:01113:00:2216,6-225,3850:0059 706,0
388KULON Aleksander 547SZCZECINM - SENIOR 168M 3251500:35:3685:33:4816,6-225,3852:0828,0
389FLISS Emilia 766CHRZANÓWK - SENIOR 123K 1151500:43:5548:50:2616,6-225,4202:3922,6
390ADAMEK Dominik 733ZALASEWOM - SENIOR 2150M 3281500:13:21120:46:2716,5-225,4280:4874,3
391MARCZAK Marcin 420CAŁA NAPRZÓDŁÓDŹM - SENIOR 2151M 3291501:08:1349:40:1216,5-225,4294:0714,5
392KAJKO Artur 643WARSZAWAM - MASTERS86M 3301501:21:4011:16:2116,5-225,4304:5612,2
393KOŁAKOWSKI Karol 398PIASTÓWM - SENIOR 2152M 3311500:20:24168:20:2416,5-225,4601:1448,6
394SIWEK Grzegorz 263HDK LEGION / LANCKORONA-RUNLANCKORONAM - MASTERS87M 3321500:29:45245:30:1116,5-225,4781:4833,3
395PYĆ Dorota 481JANÓW LUBELSKIK - SENIOR 124K 1161500:26:17192:26:1716,5-225,4801:3537,6
396KRZESZOWIEC Darek 618KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - MASTERS88M 3341503:47:5003:47:5016,5-225,50113:504,3
397MATUSZEWSKI Piotr 612TOMASZÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 2154M 3361502:04:4002:04:4016,5-225,5097:347,9
398SZCZEPANSKI Michał 655LEGIONOWOM - MASTERS89M 3371500:43:47168:44:1116,4-225,5402:3922,5
399SMOLIŃSKI Paweł 461KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK PRZY KOMENDZIE STOŁECZNEJ POLICJIOTWOCKM - MASTERS90M 3381500:18:35143:47:0116,4-225,5931:0852,9
400SZCZYGIEŁ Piotr 381DĘBICAM - SENIOR 2155M 3391200:44:57168:47:4616,4-225,6002:4421,9
401TERLECKI Krzysztof 134KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ COMMANDOTARNOWSKIE GÓRYM - MASTERS57M 2011500:12:15240:12:1516,3-225,6500:4579,9
402SAMSEL Artur 24PUŁTUSKM - SENIOR 171M 3421500:19:38238:38:0316,3-225,6571:1249,9
403KRYSIAK Paweł 351HDK LEGIONLUBLINM - SENIOR 2156M 3431501:03:2325:03:2316,3-225,6803:5315,4
404DYCHA Marek 731OLSZTYNM - SENIOR 2157M 3441501:19:55216:40:2716,3-225,6894:5412,2
405ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 58RAKONIEWICEM - SENIOR 2107M 2481500:11:55153:55:0316,3-225,6900:4382,0
406ODRZYWOLSKI Michał 814OŻW SZCZECINSZCZECINM - SENIOR 2158M 3451500:39:3090:08:4116,3-225,6932:2524,7
407SIKORSKI Mariusz 102ŁÓDŹM - SENIOR 172M 3461500:16:58177:06:5616,3-225,7071:0257,5
408OLEK Adrian 242POLACY NA EMIGRACJI :)PUŁAWYM - SENIOR 175M 3491501:03:48170:47:2216,2-225,8133:5615,2
409KOWALSKI Paweł 271KIEKRZM - SENIOR 176M 3501501:07:53121:07:5316,2-225,8204:1214,3
410OWCZARCZYK Paweł 267STANISŁAWÓW PIERWSZYM - MASTERS92M 3511501:31:36101:50:2216,1-225,8295:4010,6
411CYBULSKA Anna 660KRAKÓWK - SENIOR 248K 1191500:33:25239:31:0216,1-225,8512:0428,9
412TRZCIŃSKI Piotr 631OSTROŁĘKAM - SENIOR 2159M 3521500:00:0107:07:0216,1-225,8790:0057 927,6
413ANTOSZ Wojciech 65MIZERÓWM - SENIOR 2162M 3561501:30:3901:30:3916,1-225,8905:3810,6
414CIEMAŁA Szczepan 765WIESZCZĘTAM - SENIOR 177M 3571505:18:5405:18:5416,1-225,90019:503,0
415KŁOPOTEK GŁÓWCZEWSKI Michał 748CHOJNICEM - SENIOR 2163M 3591500:32:59168:06:2616,1-225,9002:0329,2
416KOWALCZYK Ilona 732STANISŁAWOWOK - SENIOR 249K 1211500:37:42168:43:4416,1-225,9002:2025,6
417CZERSKI Tomasz 694KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKOWM - SENIOR 178M 3581500:40:2796:40:2716,1-225,9002:3123,8
418HAŁOŃ Łukasz 447RZESZÓWM - SENIOR 2164M 3601500:38:55148:48:0916,1-225,9012:2524,8
419BORUCZYŃSKI Dariusz 168KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK "OPP SZCZECIN"POLICEM - MASTERS94M 3611502:41:1102:41:1116,1-225,90510:016,0
420GAJDEK Mateusz 745HDK PCK "PODHALANCZYK"RZESZÓWM - MASTERS95M 3631500:54:15169:39:4816,1-225,9113:2217,8
421KOZIATEK Paweł 172PIASECZNOM - SENIOR 298M 2281500:36:00216:36:0016,1-225,9202:1426,8
422FURGAŁA Piotr 86BARTOSZYCEM - SENIOR 2166M 3641500:09:38216:58:2116,1-225,9200:36100,0
423MSZANECKI Tomasz 46235 BLP SANOKSANOKM - SENIOR 2167M 3651500:36:4925:19:2716,0-225,9332:1726,1
424ZAWALICH Marcin 597PROSTKIM - SENIOR 2168M 3661500:15:47143:51:4016,0-225,9490:5960,9
425ROSIAK Grzegorz 550ŚWINOUJŚCIEM - MASTERS62M 2291508:16:00176:16:0016,0-225,95030:571,9
426KACZOROWSKI Grzegorz 306GLIWICEM - SENIOR 179M 3671500:39:02121:09:1316,0-225,9522:2624,6
427BUCZYŃSKI Bartłomiej 226TOMASZÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 2169M 3681502:02:4502:02:4516,0-225,9577:397,8
428MOSKWA Tomasz 6285PINŻPĘZINIM - SENIOR 2170M 3691500:42:5248:42:3416,0-225,9572:4022,4
429KURKOWIAK Krzysztof 193WKURW_TEAMWROCŁAWM - SENIOR 2171M 3701501:07:0423:24:0316,0-225,9634:1114,3
430SZCZUROWSKI Adam 17HDK LEGIONLUBAŃM - MASTERS54M 1821500:54:00192:54:0016,0-225,9703:2217,8
431FISZER Bartłomiej 549SULEJÓWEKM - SENIOR 180M 3711501:03:0449:03:0416,0-225,9703:5615,2
432TOMASZEWSKA Anna 353POZNAŃK - SENIOR 227K 671500:25:28240:25:2816,0-226,0001:3537,6
433KULIK Angelika 153PCK SULECHÓWCIGACICEK - SENIOR 250K 1221501:02:34121:02:3415,9-226,0303:5515,3
434STAFINIAK Marek 222POZNAŃM - SENIOR 2173M 3731500:38:20167:28:2815,9-226,0792:2424,9
435JAŚKIEWICZ Tomasz 716TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS96M 3761500:38:1297:34:5415,9-226,0992:2424,9
436LITWINEK Cezary 240MICHÓWM - SENIOR 181M 3771501:03:2525:03:2515,9-226,1003:5915,0
437KUTRYB Weronika 811SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR4 OSTROŁĘKAKADZIDŁOK - JUNIOR 8K 1231500:49:4748:40:1115,8-226,1403:0819,1
438STEFANEK Michał 127NOWY DWÓR MAZOWIECKIM - SENIOR 2176M 3781500:40:0248:40:0215,8-226,1602:3123,7
439ŻYŻA Łukasz 6275PINŻSZCZECINM - SENIOR 2177M 3791500:41:0148:40:4115,8-226,1722:3523,1
440ULENBERG Marcin 243LEGION HDKBUKOWINAM - SENIOR 2178M 3801501:02:0749:11:2315,8-226,1893:5615,2
441WILCZEK Marta 249RUNNERBJABŁONNAK - SENIOR 251K 1241500:36:01168:36:0115,8-226,2102:1726,3
442KRZYŻANOWSKI Maciej 459WWW.POLANDONBIKE.PLŁÓDŹM - MASTERS97M 3821505:58:4305:58:4315,8-226,21722:462,6
443WOJCIECHOWSKI Krystian 581LEGIONWARSZAWAM - MASTERS98M 3831500:17:39192:08:5015,7-226,2401:0753,5
444IWAŃCZUK Katarzyna 96WARSZAWAK - SENIOR 252K 1261501:09:1501:09:1515,7-226,2534:2413,6
445HAŃĆKOWIAK Benon 44KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - WETERAN 111M 1441503:45:3203:45:3215,7-226,26014:214,2
446WALCZAK Rafał 783LEGIONOWOM - SENIOR 2180M 3851500:26:02168:11:5315,7-226,2651:3936,2
447KLUZIAK Jarosław 423MIŃSK MAZOWIECKIM - SENIOR 2181M 3861501:50:3501:50:3515,7-226,2707:028,5
448DYKACZ Joanna 679KRAKÓWK - MASTERS 38K 1281500:18:44234:20:0315,7-226,2821:1150,2
449SKIBNIEWSKI Łukasz 487WATWARSZAWAM - SENIOR 2182M 3871500:44:25192:53:4915,7-226,2962:5021,2
450WŁODEK Katarzyna 239KRAKÓWK - SENIOR 254K 1291500:23:17240:37:3615,7-226,3191:2940,3
451LIGĘZA Dariusz 29ODDZIAŁ KLUBU LEGION HDK PRZY JW 3538 W NISKUSTALOWA WOLAM - SENIOR 2183M 3881500:14:04175:38:4115,6-226,3300:5366,7
452CICHOCKA Katarzyna 632JÓZEFOSŁAWK - SENIOR 255K 1301500:59:0124:59:0115,6-226,3303:4615,9
453UBERNA Anna 215RZESZÓWK - SENIOR 126K 1311500:49:2496:49:2415,6-226,3603:0919,0
454SZAL Anna 712NOWY DWÓR MAZOWIECKIK - SENIOR 256K 1321500:24:17141:50:5415,6-226,3731:3338,5
455PAŃTA Ernest 333PIŁAWA GÓRNAM - SENIOR 2184M 3891500:32:4173:35:0115,6-226,3832:0528,6
456ROKICKI Michał 773DŁUGA SZLACHECKAM - SENIOR 2185M 3911500:40:4648:36:5615,6-226,3902:3622,9
457PŁOSKI Krzysztof 363DARŁOWSKIE CHARTYBOBOLINM - MASTERS101M 3931501:29:5201:29:5215,6-226,4035:4610,4
458DUDA-MACIEJCZEK Katarzyna 175GRÓJECK - SENIOR 234K 881500:35:23110:23:0115,6-226,4042:1626,4
459ROMANIUK Karol 231WARSZAWAM - SENIOR 183M 3941500:30:55106:46:2015,6-226,4071:5930,2
460LATECKI Marcin 185HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃWRZEŚNIAM - MASTERS102M 3951500:00:01112:10:0915,6-226,4090:0056 019,6
461STUDZIŃSKI Radosław 650NOWY DWÓR MAZOWIECKIM - SENIOR 2186M 3961500:40:0396:40:0315,6-226,4102:3423,3
462RAJWA Jan 245BZIEGACZEJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 2187M 3971500:42:4024:42:4015,5-226,4402:4421,8
463STOKARSKA Beata 180GDYNIAK - WETERAN 1 5K 1331500:42:5024:36:2615,5-226,4532:4521,7
464CIEŚLIK Rafał 729WODZISŁAW ŚLĄSKIM - SENIOR 2188M 3981501:47:1801:47:1815,5-226,4606:558,7
465STEFAŃCZYK Joanna 668TOMASZÓW MAZOWIECKIK - SENIOR 127K 1341500:06:3099:28:4915,5-226,4620:25143,2
466WAZ Mateusz 641SZCZERBICEM - SENIOR 184M 3991501:43:4101:43:4115,5-226,4706:419,0
467BŁASZCZYK Sebastian 103TUREKM - SENIOR 185M 4001501:08:44193:08:4415,5-226,4704:2613,5
468CICHOCKI Jakub 160KHDK PCK KRWILIJKASZCZECINM - MASTERS103M 4021501:40:3001:40:3015,5-226,4926:299,2
469BORUSZEWSKI Maciej 511WARSZAWA - POLSKAM - MASTERS104M 4031501:44:1301:44:1315,5-226,5006:448,9
470TOPOLSKI Grzegorz 517GDYNIAM - MASTERS105M 4041500:54:36129:13:5115,5-226,5153:3117,0
471LEPER Krystian 491CHOJNICEM - SENIOR 2190M 4051501:22:0014:25:2615,5-226,5165:1811,3
472JAROSZEK Jakub 186CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 186M 4061500:15:05216:15:0515,4-226,5300:5861,4
473SIKORA Bartosz 493WROCŁAWM - SENIOR 187M 4071501:27:5301:27:5315,4-226,5385:4110,5
474ZACZ Ludmiła 159KLUB HONOROWYCH DAWCÓW MPKKRAKÓWK - MASTERS 39K 1361501:18:3601:18:3615,4-226,5405:0511,8
475SZAL Robert 617LEGION HDKZAŁUSKIM - MASTERS106M 4081501:29:3601:29:3615,4-226,5405:4810,3
476ZAKRZEWSKI Daniel 366AUGUSTÓWM - SENIOR 2191M 4091501:22:17189:40:2815,4-226,5635:2011,2
477LEDWOŃ Jakub 296GLIWICEM - MASTERS107M 4101500:30:16120:45:4815,4-226,5651:5730,5
478DZIEKAN Dawid 137ŁUBNICEM - SENIOR 295M 2241500:37:12222:29:5015,4-226,5712:2424,8
479KOSTRZEWA Tomasz 635WARSZAWAM - SENIOR 2192M 4111501:40:5401:40:5415,4-226,5916:339,1
480ROŻNIATOWSKI Tomasz 327MIEJSKO - GMINNY KLUB HDK PCK W OŁAWIEOŁAWAM - MASTERS108M 4121500:16:22144:16:2215,4-226,6001:0356,3
481ZGŁOBICKA Izabela 399BIAŁYSTOKK - SENIOR 258K 1381500:40:1548:50:1715,4-226,6112:3722,9
482ZARZECZNA Patrycja 340ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIK - SENIOR 259K 1391501:10:10169:10:2915,4-226,6124:3413,1
483DĄBROWSKI Daniel 334POZNAŃM - SENIOR 296M 2261501:09:3057:43:4315,4-226,6194:3113,3
484NIWIŃSKI Michał 647GLIWICEM - SENIOR 2193M 4141501:42:4201:42:4215,3-226,6226:419,0
485KRASOWSKI Tomasz 503WAŁCZM - MASTERS110M 4151501:21:43191:32:2715,3-226,6255:1911,3
486GABAŁA Aleksandra 477CHORZÓWK - SENIOR 129K 1401500:26:11227:24:4015,3-226,6301:4235,2
487KONOPACKI Szymon 348LEGION HDK POZNAŃPOZNAŃM - SENIOR 2195M 4171500:23:50243:42:1615,3-226,6351:3338,6
488GERASYMENKO Maryna 573WROCLAWK - SENIOR 229K 751521:10:00117:10:0015,3-226,65082:530,7
489CZAPLICKI Bartłomiej 211BYDGOSZCZM - SENIOR 2196M 4181500:24:3195:47:4015,3-226,6531:3637,5
490CZOPEK Edyta 803SKAWINAK - SENIOR 130K 1411501:49:3301:49:3315,3-226,6607:098,4
491SYNOWIEC Aleksander 90WROCŁAWM - SENIOR 188M 4191500:32:35179:48:2715,3-226,6642:0728,2
492WASILEWSKI Krzysztof 656POLICYJNY KLUB HDK W GDYNIRUMIAM - MASTERS111M 4201500:58:0324:33:2015,3-226,6803:4715,8
493JASTROWICZ Piotr 362ŻARYM - SENIOR 189M 4211501:22:1501:22:1515,3-226,6905:2211,1
494KAMIŃSKA Kornelia 602KROBIAK - SENIOR 131K 1421500:17:04192:17:0415,3-226,6901:0753,7
495KLOSEK Dariusz 711LEGIONHDKBYDGOSZCZM - WETERAN 116M 4231500:16:44168:16:3115,3-226,7001:0554,8
496SZCZEPANIAK Klaudia 400WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE /DRUŻYNA SZPIKUŻERKOWK - SENIOR 260K 1431501:36:3301:36:3315,3-226,7106:199,5
497RÓŻAK Paweł 538RADLINM - MASTERS112M 4241500:31:27120:31:2715,3-226,7102:0329,1
498PISZCZEK Michał 60WOLSZTYNM - MASTERS113M 4251500:13:27210:20:5115,3-226,7120:5268,1
499JANZER Janusz 342PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA PRZEMYŚLPRZEMYŚLM - WETERAN 117M 4271501:49:2501:49:2515,3-226,7197:108,4
500ZAGUŁA Wojciech 74RZESZÓWM - SENIOR 190M 4281501:04:4380:07:4215,3-226,7194:1414,1
501WARDENGA Kazimierz 392JEJKOWICE BIEGAJĄJEJKOWICEM - WETERAN 118M 4291500:31:36144:32:0315,2-226,7402:0428,9
502LENCZEWSKA-MACIĄG Dorota 82ZGIERZK - MASTERS 40K 1441501:43:0801:43:0815,2-226,7466:468,9
503SŁOWIŃSKI Maurycy 429WROCŁAWM - MASTERS114M 4301501:02:0649:00:2315,2-226,7504:0414,7
504JANUCHOWSKI Jacek 593DOSINM - WETERAN 27M 4311501:36:5901:36:5915,2-226,7536:229,4
505JASTRZĘBSKI Tomasz 53HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYLUBLINM - SENIOR 2129M 2861500:09:16192:31:3815,2-226,7560:3698,5
506DAMPS Michał 386WOJSKOWY KLUB HDK PRZY 9BKPANCELBLĄGM - SENIOR 2199M 4321501:24:4201:24:4215,2-226,7605:3410,8
507KONOPACKI Piotr 426HDK LEGION OSP GLINIANKAEMÓWM - MASTERS115M 4331500:30:39144:30:3915,2-226,7702:0029,8
508IZAJASZ Szymon 341RUMIAM - SENIOR 2200M 4341501:16:4801:16:4815,2-226,7805:0311,9
509KEMPISTY Michał 513SUWAŁKIM - SENIOR 191M 4361501:38:5201:38:5215,2-226,7876:309,2
510DUSZEŃKO Rafał 4WROCŁAWM - SENIOR 192M 4381500:20:57144:20:5715,2-226,7901:2243,5
511GRĄTKIEWICZ Jakub 605KLUB HDK WATSTRAWCZYNM - SENIOR 153M 2641500:15:03240:15:0315,2-226,7900:5960,5
512BECHLER Dawid 321WARSZAWAM - SENIOR 2202M 4391501:20:3301:20:3315,2-226,7995:1811,3
513KACZMAREK Mariusz 404WITKOWO BIEGAWITKOWOM - MASTERS117M 4401501:28:0801:28:0815,2-226,8005:4810,3
514GRABOWICZ Marcin 217CSWLĄD POZNAŃPOZNAŃK - SENIOR 261K 1461500:47:1648:47:1615,2-226,8003:0619,3
515WARDENGA Joanna 391JEJKOWICE BIEGAJĄJEJKOWICEK - MASTERS 41K 1471500:31:30180:46:5115,2-226,8022:0428,9
516OLSZAŃSKI Rafał 141ZAKLICZYNM - SENIOR 2203M 4411500:53:31192:53:3115,2-226,8103:3117,0
517SEBUNIA Aleksandra 117HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYSWAROŻYNK - MASTERS 42K 1481500:40:08207:00:0815,2-226,8152:3822,7
518SZYMLA Mariusz 81HDK PŁOMIEŃ KOBIERNICEKOBIERNICEM - SENIOR 2205M 4431501:38:3001:38:3015,2-226,8186:309,2
519JUSZYŃSKA Aleksandra 61POŁANIECK - SENIOR 133K 1491500:49:14216:49:1415,2-226,8203:1418,5
520WOROBIEC Weronika 371CZARNÓWK - SENIOR 119K 1001500:32:45216:03:5915,1-226,8242:0927,7
521TATAROWICZ Paweł 31CZĘSTOCHOWSKI LEGION HDKCZĘSTOCHOWAM - SENIOR 193M 4441500:17:1996:17:2015,1-226,8301:0852,5
522MUSIOŁ Helena 657RYBNIKK - MASTERS 43K 1501501:42:0001:42:0015,1-226,8406:448,9
523NASKRĘT Mariusz 46RACOTM - MASTERS118M 4451501:06:00169:06:0015,1-226,8404:2113,8
524GRUSZKA Jakub 227WARSZAWAM - SENIOR 2206M 4461501:31:2501:31:2515,1-226,8466:029,9
525ŚWIĄTEK Andrzej 701POZNAŃM - MASTERS119M 4481501:37:0801:37:0815,1-226,8506:259,3
526PŁATEK Damian 495RFR TEAMGDYNIAM - SENIOR 2208M 4491501:22:4901:22:4915,1-226,8545:2811,0
527POŚPIECH Michał 662ZDUN TRIATHLON TEAM / KTS SUPERMARATON KALISZ / PWSZ KALISZWOLICAM - MASTERS120M 4501500:59:0324:29:4415,1-226,8683:5415,3
528CISZKOWSKI Paweł 307ZIELONA GÓRAM - SENIOR 194M 4511501:26:4601:26:4615,1-226,8705:4410,4
529KOWIERSKI Jacek 740KLUB HDK LEGIONSOSNOWIECM - SENIOR 2209M 4521500:13:00168:40:0015,1-226,8700:5169,7
530ZAGROBELNA Bozena 688KRAKOWK - MASTERS 44K 1521500:25:3472:25:3415,1-226,8701:4135,4
531PRUSIŃSKI Arkadiusz 63ZABRZEM - MASTERS71M 2541500:25:5696:25:5615,1-226,8701:4334,9
532NOWAK Damian 262ZABRZEM - SENIOR 2210M 4531500:30:32196:15:4015,1-226,8712:0129,7
533LISOWSKI Łukasz 277THIRTY SPORTS GROUPWILCZYCEM - SENIOR 2212M 4551501:46:2201:46:2215,1-226,8887:038,5
534FILIPOWSKI Rafał 607FILIP RUN TEAMKRAKÓWM - MASTERS121M 4561501:40:3201:40:3215,1-226,8906:409,0
535PAMUŁA Grzegorz 59ZDZIESZOWICEKĘDZIERZYN-KOŹLEM - WETERAN 119M 4571500:33:1596:33:1515,1-226,8902:1227,2
536ADAMCZEWSKI Sławomir 704BRZEZINYM - WETERAN 120M 4581501:25:5301:25:5315,1-226,8975:4110,5
537GAJDA Weronika 759OSP LUBLINIECLUBLINIECK - SENIOR 135K 1541500:09:59192:20:2915,1-226,9000:3990,6
538JEDRYCHOWSKA Anna 7HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYSŁOMNIKIK - SENIOR 136K 1551500:54:33216:54:3415,1-226,9003:3716,6
539BREJNAK Agnieszka 204FIT&MORE RYBNIKRYBNIKM - SENIOR 2213M 4591501:06:1148:36:5015,1-226,9104:2313,7
540MATUSIAK Piotr 532ŚLESINM - MASTERS122M 4601500:56:2872:56:2815,1-226,9103:4416,0
541JAROSZ Patryk 512POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWASUWAŁKIM - SENIOR 195M 4611501:38:5101:38:5115,1-226,9126:339,1
542HUMIĘCKI Jakub 294KRAKÓWM - SENIOR 197M 4631501:25:2301:25:2315,1-226,9205:4010,6
543KORZYSTKO Bartosz 36921 BLTŚWIDWINM - SENIOR 2214M 4651501:18:4301:18:4315,0-226,9235:1311,5
544DZIAŁOWSKI Dariusz 76DĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS124M 4661501:20:12201:24:1215,0-226,9245:1911,3
545GADOWSKI Przemysław 630GRYFINOM - SENIOR 2215M 4671501:15:0501:15:0515,0-226,9304:5912,0
546KACZMAREK Tomasz 667WRZEŚNIAM - MASTERS125M 4681501:25:4401:25:4415,0-226,9305:4210,5
547GODYŃ Przemysław 52KLUB LEGION HDKGIEBUŁTÓWM - MASTERS126M 4691500:33:00242:28:2315,0-226,9332:1127,3
548JANKOWSKI Paweł 406GDAŃSKM - SENIOR 2216M 4701500:40:3170:04:5415,0-226,9352:4122,3
549RATAJCZAK Krzysztof Tomasz 212HDK LEGION 10 BKPANC ŚWIĘTOSZÓWCHEŁMŻAM - SENIOR 198M 4711500:14:06154:55:3415,0-226,9380:5664,0
550SZYMUŚ Michał 529SKAWINAM - SENIOR 2217M 4721501:23:2201:23:2215,0-226,9405:3210,8
551SMOLIŃSKA Aneta 132LEŹNICOWY BZIKLEŹNICA WIELKAK - SENIOR 263K 1561500:18:46216:18:4615,0-226,9401:1448,1
552SCHAB Krzysztof 49KRZYŻ WIELKOPOLSKIM - MASTERS127M 4741500:00:0124:00:0115,0-226,9400:0054 108,0
553GROCHOCKA Dorota 502GIŻYCKOK - SENIOR 264K 1571500:43:22237:08:4315,0-226,9492:5320,8
554RYBKA Dariusz 540KP PSP KROTOSZYNKROTOSZYNM - WETERAN 121M 4751501:21:1501:21:1515,0-226,9505:2411,1
555KOWALAK Robert 144KOSTRZYNM - SENIOR 2218M 4761501:46:5901:46:5915,0-226,9507:078,4
556CYRULIK Grzegorz 832SCORPEKIPAPRZEMYŚLM - SENIOR 1100M 4771501:50:2801:50:2815,0-226,9507:218,2
557SZULIK Łukasz 152HDK LESZNOWOLAŁAZYM - SENIOR 2219M 4781500:18:19120:04:1915,0-226,9591:1349,2
558DRAJER Sebastian 433OSTRÓW WIELKOPOLSKIM - SENIOR 2220M 4791501:13:5101:13:5115,0-226,9604:5512,2
559WĄDOŁOWSKI Sławomir 666WOJSKOWY KLUB HDK PRZY 9 BBKPANC W BRANIEWIEBRANIEWOM - MASTERS128M 4801501:16:5901:16:5915,0-226,9605:0711,7
560OWSIANIK Sylwia 375MILICZK - MASTERS 45K 1581501:35:0401:35:0415,0-226,9606:209,5
561WOJSIAT Arkadiusz 64ŚWIDNICAM - SENIOR 2221M 4811501:44:3801:44:3815,0-226,9606:588,6
562SASS Witold 138ŁÓDŹM - SENIOR 1101M 4821500:30:00216:30:0015,0-226,9601:5930,0
563BUDZAJ Magdalena 771JAKTORÓWK - MASTERS 46K 1591500:10:58240:10:0615,0-226,9650:4382,1
564RYBKA Sonia 425CHRZANÓW-BALINK - SENIOR 265K 1611500:27:20192:28:3315,0-226,9691:4932,9
565KATARZYNA Sosnowska 431WARKAK - SENIOR 137K 1601501:03:0961:58:3215,0-226,9694:1214,3
566WALTER Karol 48DRUŻYNA SZPIKUKOKOSZCZYNM - SENIOR 2222M 4831501:12:1101:12:1115,0-226,9704:4812,5
567KREROWICZ Grzegorz 184BIEGAM BO LUBIĘNOWY SACZM - MASTERS129M 4841501:17:4301:17:4315,0-226,9705:1011,6
568LUBAŃSKA Alicja 638BUKOWICEK - WETERAN 1 6K 1621501:35:5701:35:5715,0-226,9706:239,4
569JANKOWSKI Mateusz 364GDAŃSKM - SENIOR 1102M 4881500:31:58120:31:5815,0-226,9702:0728,2
570KWIATKOWSKI Aleksander 437IPA KATOWICE VIUL. STARZYŃSKIEGO 5/72M - WETERAN 122M 4861500:31:0724:31:0715,0-226,9702:0428,9
571SADOWSKI Bartłomiej 264ZAWSZE GOTOWI ZAWSZE BLISKOLEGIONOWOM - MASTERS131M 4871500:28:2948:28:2915,0-226,9701:5331,6
Poniżej dystansu minimalnego: 15,0 km
572JABŁOŃSKI Tomasz 228HDK SAPERSZCZECINM - MASTERS75M 2771500:56:06256:50:2515,0-227,0093:4416,0
573WOJTCZAK Adrian 241WOJSKOWY KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK W SZCZECINIEEŁKM - MASTERS109M 4131500:31:3397:07:3414,9-227,0272:0628,4
574STATEK Gabriela 543SIETESZK - JUNIOR 6K 1141504:07:41220:07:4214,9-227,11016:403,6
575RUDAJKO Borys 315ODDZIAŁ WWL - LEGION HDKTŁUSZCZM - MASTERS78M 2921501:07:59248:50:5614,6-227,3304:3812,9
576BOJDO Klaudia 752TARNÓWK - SENIOR 244K 1101500:01:52217:30:5414,6-227,3460:07470,1
577NADZIEJA Maciej 238WYSZKÓWM - SENIOR 2101M 2351500:36:36169:53:1814,3-227,6872:3323,4
578JAKUBIEC Urszula 162ŻARKI LETNISKOK - SENIOR 115K 891500:15:11241:46:3814,1-227,8821:0455,7
579NOWAKOWSKI Krzysztof 104BOREK SZLACHECKIM - SENIOR 154M 2691500:44:30192:20:4414,1-227,8983:0919,0
580BIELECKI Marcin 95SPORT & ROLLSTALOWA WOLAM - SENIOR 2141M 3091500:18:30206:26:0614,0-228,0181:1945,2
581KALUGA Gracjan 616LEGION HDKPRZEMYŚLM - SENIOR 173M 3471500:35:1398:08:0913,9-228,0262:3123,8
582WOROBIEC Maksymilian 370INTERNETOWY ODDZIAŁ LEGION HDKCZARNÓWM - SENIOR 2153M 3331500:12:55200:26:1613,9-228,0410:5564,7
583SZAFRAŃSKI Mikołaj 107POZNAŃM - SENIOR 174M 3481500:13:05207:05:2213,9-228,0540:5663,8
584ERTELT Piotr 484HDK PRZY KPP W BOCHNIBOCHNIAM - SENIOR 293M 2211500:53:46119:23:0913,7-228,2643:5515,3
585BIEDKA Adrian 645OSTROŁĘKAM - SENIOR 2179M 3811500:08:56205:06:3213,7-228,3160:3991,7
586ŁUBIŃSKI Paweł 345MŁAWAM - SENIOR 2109M 2511500:29:22240:29:2213,5-228,4502:1027,6
587WACZYŃSKI Kamil 89WROCŁAWM - SENIOR 158M 2901500:46:05168:47:4413,4-228,5323:2517,5
588BIELECKA Marta 98STALOWA WOLAK - SENIOR 257K 1351500:44:07206:51:4113,2-228,7433:2018,0
589MAJOREK Łukasz 45HDK PCK CZERWONA KRWINKA LIBUSZALIBUSZAM - SENIOR 2132M 2911500:18:31239:48:0613,1-228,8221:2442,6
590ZINIEWICZ Krzysztof 719LEGIONWARSZAWAM - MASTERS85M 3271500:39:57230:04:3113,0-228,9903:0419,5
591GALICKA Zuzanna 189ROGOŹNIKK - SENIOR 116K 941500:38:43240:38:4312,9-229,0402:5920,0
592JAWORSKA Justyna 767CZĘSTOCHOWAK - SENIOR 121K 1111500:25:57210:15:5612,9-229,1112:0129,7
593KOWALCZYK Darek 142WARSZAWAM - MASTERS69M 2461532:06:0019:06:0012,7-229,270151:390,4
594MAGNUSZEWSKI Maciej 791HDK PCK SZCZYTNOOLSZTYNM - SENIOR 2143M 3131500:39:24116:20:0512,7-229,2953:0619,3
595GRUBSKI Jacek 718CHELMNOM - SENIOR 2198M 4261500:14:01121:59:4512,5-229,4361:0753,7
596PYĆ Gabriela 739WARSZAWAK - SENIOR 253K 1271500:19:51216:13:2112,4-229,5701:3637,5
597PĘDRYS Damian 276BOBREKM - SENIOR 2160M 3531500:09:37192:09:3712,1-229,9000:4775,3
598MANDYWEL Sławomir 758KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - MASTERS123M 4641500:09:5696:26:4112,0-229,9300:4972,7
599DROZDEK Martyna 663BEŁCHATÓWK - SENIOR 120K 1081500:30:07120:30:0712,0-230,0002:3023,8
600ŚWIĄTEK Zbigniew 337ZDUŃSKA WOLAM - SENIOR 2204M 4421500:55:37132:21:0012,0-230,0114:3912,9
601SŁABOSZ Artur 255LEGION HDKĆMIŁÓWM - SENIOR 2165M 3621501:16:1659:05:5111,8-230,1326:269,3
602WOJTEK Wojtek 646BYDGOSZCZM - MASTERS93M 3541500:06:52240:08:1411,8-230,1500:34103,3
603HAWŁAS Małgorzata 620BORKIK - SENIOR 247K 1181500:32:40121:17:4411,7-230,2602:4721,5
604BAUMGART Maciej 71BIEDRUSKOM - SENIOR 2211M 4541500:17:34192:20:0611,7-230,3001:3039,9
605KOCHAŃSKI-ONOSZKO Dominik 488WOJSKOWY KLUBU HDK PCK PRZY PWD DWD P-WELBLĄGM - SENIOR 2136M 2971500:28:50108:43:4811,7-230,3152:2824,3
606KRAUSIEWICZ-JELEN Agnieszka 77KRAKÓWK - MASTERS 30K 811500:46:18217:04:4711,7-230,3203:5815,1
607DYMEK Aneta 413WROCŁAWK - SENIOR 242K 1061500:53:20168:53:2011,6-230,3704:3513,1
608MALICKI Mateusz 374KLUB HDK LEGIONPOZNAŃM - SENIOR 2148M 3221500:56:46219:58:3511,6-230,4204:5412,2
609PĘDZIWIATR Joanna 174SĄ WOLNIEJSIOLSZTYNK - SENIOR 246K 1171500:32:32216:32:3211,4-230,6202:5120,9
610TOFIL Michał 445RYBNIKM - MASTERS60M 2131500:15:24192:15:2411,3-230,6801:2144,0
611POLECH Piotr 299MICHALOWOM - SENIOR 160M 3031500:22:46238:25:0111,3-230,6822:0129,7
612DANISEWICZ Przemysław 195KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PRZY WOJSKOWEJ AKADEMII TECHNICZNEJWARSZAWAM - SENIOR 170M 3411500:33:20144:33:2011,3-230,6902:5720,3
613OKROJEK Patrycja 793KLUB HDK NILKRAKÓWK - SENIOR 125K 1251500:39:1196:37:1911,2-230,7603:2917,2
614MIESZKOWICZ Wojciech 199CKM +SPORTCHORZELÓWM - SENIOR 2172M 3721500:20:23240:56:4211,0-230,9821:5132,3
615ROMANIUK Remigiusz 730WARSZAWAM - MASTERS99M 3841500:00:01173:48:2610,5-231,5180:0037 627,2
616POLAK Łukasz 300OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM - SENIOR 243M 1151500:56:2200:56:2210,3-231,6515:2711,0
617MONCZYŃSKI Sebastian 78112 WBOTPOZNAŃM - SENIOR 2124M 2801500:15:4496:08:4710,3-231,6701:3139,3
618BARANOWSKI Łukasz 393BIAŁACZÓWM - SENIOR 2123M 2791500:27:46120:27:4610,3-231,6902:4222,2
619PAWŁOWSKI Dariusz 26WKHDK LEGIONSZPROTAWAM - SENIOR 2112M 2581501:07:3401:07:3410,0-231,9606:448,9
620REGUŁA Sławomir 466HDK LEGIONRZESZÓWM - SENIOR 150M 2401500:54:4400:54:4410,0-231,9705:2811,0
621PIETRYKA Joanna 520ELBLĄGK - SENIOR 262K 1511500:11:37216:11:379,9-232,0501:1051,2
622KRÓLIKOWSKI Tomasz 559GĄDKIM - SENIOR 2174M 3741500:18:56166:17:429,8-232,1481:5531,1
623RATAJCZYK Michał 785GARBYM - SENIOR 2189M 4011500:21:33168:34:459,5-232,5132:1626,3
624CZUPRYNA Adam 389LEGION HDKLEGIONOWOM - SENIOR 2161M 3551500:19:33249:14:149,1-232,8702:0827,9
625SZULC Miłosz 387BYDGOSZCZM - SENIOR 2106M 2471500:41:53216:58:039,1-232,8804:3613,0
626SKWIRUT Daniel 257LEGION HDKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS100M 3921500:36:1672:36:169,1-232,9204:0015,0
627KLISZCZ Beata 514WERBKOWICEK - SENIOR 243K 1091500:22:34239:01:308,6-233,3812:3722,8
628ZAUTER Krzysztof 18BYDGOSZCZM - SENIOR 2133M 2941500:54:1100:54:138,5-233,4806:229,4
629MERECKA Natalia 812SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR 4 W OSTROŁĘCERÓŻANK - JUNIOR 4K 781500:42:58174:01:158,4-233,5345:0511,8
630LEWICKI Kewin 39OLSZTYNM - SENIOR 169M 3351500:13:35173:18:318,3-233,6871:3836,6
631KUREK Bartek 377KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - SENIOR 2201M 4351500:30:00192:30:007,4-234,5904:0314,8
632MURAS Łukasz 417ORZESZEM - SENIOR 2194M 4161500:12:28107:49:107,2-234,7751:4334,6
633WNOROWSKI Kacper 563HDK WATWARSZAWAM - SENIOR 196M 4621500:37:0300:37:037,0-234,9945:1811,3
634CHMIELNIK Mikołaj 548LEGION HDK - ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - MASTERS91M 3401500:19:2893:13:216,3-235,6903:0519,4
635KULIBERDA Łukasz 435ZIELONA GÓRAM - SENIOR 2175M 3751500:40:2600:40:266,0-235,9306:419,0
636PRZYBYTNIAK Krzysztof 561LEGION HDKWARSZAWAM - MASTERS80M 3011500:32:5700:32:575,6-236,3605:5210,2
637DOLEWSKI Konrad 675GDAŃSKM - SENIOR 2134M 2951500:33:4300:33:435,3-236,6306:189,5
638GUZIUR Jakub 528KARTUZYM - SENIOR 2146M 3191500:35:1496:06:355,2-236,7366:438,9
639MĘŻYKOWSKI Krzysztof 792BBL SZUBINSZUBINM - MASTERS116M 4371500:40:3500:40:354,9-237,0288:127,3
640SZUŃKO Hanna 467HDK LEGIONSŁUPSKK - SENIOR 128K 1371500:26:3700:26:374,3-237,6376:089,8
641RAPA Magdalena 774PNIEWYK - SENIOR 122K 1121500:42:0900:42:093,2-238,75013:054,6
Niesklasyfikowani
DNCSZWARC Ilona 390BIAŁYSTOKK - SENIOR 21501:28:3901:28:3914,9-227,0415:5610,1
DNCMARCINIAK PORADZISZ Justyna Anna 574ŁAPANÓWK - SENIOR 21500:12:38240:12:3814,0-228,0200:5466,3
DNCBARCZAK Sylwester 157KLUB HDK "STRAŻAK" W MIERZECICACHKNURÓWM - SENIOR 21500:39:2224:39:2213,2-228,7502:5820,1
DNCSĘK Jacek 269CHOJNICEM - SENIOR 21500:22:21191:14:0912,9-229,1071:4434,5
DNCWOŁOCH Paweł 518HDK KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - SENIOR 11500:37:0048:37:0112,2-229,7703:0119,8
DNCKARBOWSKA Joanna 570WKHDK PRZY PWD DWDP-WELBLAGK - SENIOR 21500:35:3372:35:3312,1-229,8402:5520,5
DNCGÓRNA Justyna 691LEGION HDKDREZDENKOK - MASTERS 1501:30:0601:30:0612,0-229,9707:308,0
DNCMASZKIEWSKI Łukasz 305GNIEWINOM - SENIOR 21500:28:0172:00:1810,9-231,0712:3423,3
DNCMUSKAŁA Mateusz 145WIRUSYSOSNOWIECM - SENIOR 21501:45:09169:47:4210,7-231,2399:476,1
DNCSULEJCZYK Piotr 4211.BLTRMIŃSK MAZOWIECKIM - MASTERS1501:42:0013:02:4210,4-231,6079:506,1
DNCKALKOWSKI Paweł 286THIRTY SPORTS GROUPWROCLAWM - SENIOR 21500:26:1823:29:2110,1-231,8692:3623,0
DNCSZAJNA Dariusz 343WARSZAWAM - SENIOR 11501:01:0501:01:0510,1-231,8806:039,9
DNCGRZEGORZEWSKI Przemysław 33CAMBRIDGEM - SENIOR 21500:31:21168:31:3110,0-231,9403:0719,2
DNCKLIMASZEWSKI Tobiasz 407HDK PCK TERENOWY ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM - SENIOR 21500:31:2772:31:2710,0-231,9503:0819,1
DNCGODLEWSKI Daniel 545WARSZAWAM - SENIOR 21501:02:1601:02:1610,0-231,9706:139,6
DNCTROKIELEWICZ Mateusz 436WARSZAWAM - SENIOR 21500:35:4743:50:199,1-232,8703:5515,3
DNCORYCH Jacek 298MARKOWI BIEGACZEMARKIM - MASTERS1500:40:53168:59:409,0-232,9874:3313,2
DNCWAWRZEŁA Łukasz 531GDYNIAM - SENIOR 21500:04:5973:01:018,3-233,6480:35100,2
DNCGOLAROWSKI Daniel 444BOBOWICKOM - MASTERS1500:12:45216:12:457,7-234,3101:3936,0
DNCPIĄTEK Dawid 94OGNISTY LEGION CHORZELÓWMIELECM - SENIOR 11500:37:1400:37:147,4-234,5705:0111,9
DNCDYCHA Marek 289OLSZTYNM - SENIOR 21500:13:45167:51:377,3-234,7171:5331,6
DNCCHOJNOWSKI Wojciech 93ŁOMŻAM - SENIOR 11500:00:01183:00:597,1-234,9020:0025 444,8
DNCPLACHA Jan 497IM-POSSIBLE TEAMLASKIM - MASTERS1500:48:2300:48:236,5-235,5017:288,0
DNCROŻEK Katarzyna 247KIELCEK - SENIOR 21500:15:12192:15:126,1-235,9102:3023,9
DNCBASIAK Mariusz 800SZKOLNY KLUB HDK PRZY CS PSPCZĘSTOCHOWAM - SENIOR 21500:33:0000:33:005,7-236,2705:4710,4
DNCWARDA Anna 610HDK LEGIONKĘTRZYNK - MASTERS 1500:30:1037:17:315,7-236,3065:1911,3
DNCKORZENIOWSKA Karolina 75QĄSKABALPINKASZCZECINEKK - SENIOR 21501:04:0201:04:025,1-236,87012:334,8
DNCMNICH Hubert 358LEGION HDKLEGIONOWOM - MASTERS1500:30:4600:30:465,0-236,9706:099,8
DNCKOŁODZIEJCZYK Marta 280WARSZAWAK - SENIOR 11500:36:5800:36:585,0-236,9707:238,1
DNCLIPCZYŃSKI Przemysław 22918 DYWIZJA ZMECHANIZOWANASIEDLCEM - SENIOR 21500:29:3200:29:324,9-237,0255:5810,0
DNCKIEŁBASIŃSKI Łukasz 75612 WBOTPOZNAŃM - SENIOR 21500:29:2300:29:234,7-237,2406:129,7
DNCZIÓŁKOWSKI Sebastian 457HDK LEGION / STOŁECZNY LEGION BASZTANASIELSKM - SENIOR 21500:10:31143:24:314,4-237,5892:2425,0
DNCERNEST Dawid 478BYDGOSZCZM - SENIOR 21500:22:2100:22:224,0-237,9405:3210,8
DNCOCHENKOWSKI Pawel 301KOSZALINM - SENIOR 21500:30:1800:30:184,0-237,9507:328,0
DNCBALACHOWSKI Robert 164NIEPOŁOMICEM - SENIOR 21500:35:16213:34:583,8-238,1439:126,5
DNCMARER Jakub 760RUMIAM - SENIOR 11500:36:0321:56:463,1-238,85011:335,2
DNCNICPOŃ Mariusz 394WĘGLOWICEM - SENIOR 21500:24:0000:24:002,1-239,83011:125,4
DNCKARBOWNIK Karbownik 49410 ŚBOTKIELCEM - SENIOR 21500:08:1300:08:131,1-240,8707:288,0
DNCKULCZAKIEWICZ Karol 291BIAŁYSTOKM - SENIOR 21500:34:3825:19:180,0-241,9552308:530,0
Znaleziono 680 wynik(ów)