KREWKI BIEG VOL 1 - „ŚWIATOWY DZIEŃ KRWIODAWCY”

Wydarzenie:
Organizator:
Tryumf
Data:
2020-06-12
Miejsce:
Polska
Dystans:
15 km
Zgłoszonych:
834
Wystartowało:
690
Nie ukończyło:
17
Ukończyło:
673
Na trasie:
17
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja po poszczególnych dniach: Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7 | Dzień 8 | Dzień 9 | Dzień 10 | Dzień 11 | Dzień 12 | Dzień 13 | Dzień 14 | Dzień 15

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1DUBIAŁ Rafał 614LESZNOM - MASTERS1M 11501:54:47291:01:26279,50,0000:24146,1
2BERNAT Joanna 671HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAK - MASTERS 1K 11502:35:55290:45:19274,2-5,2670:34105,5
3PARKITNY Aleksander 67WROCŁAWM - SENIOR 21M 21503:00:01279:02:30264,9-14,5940:4088,3
4BŁAUCIAK Monika 692WOJSKOWY KLUB HDK PCK "LOGISTYK" WAŁCZPIŁAK - MASTERS 3K 31502:17:18290:45:37233,3-46,1360:35102,0
5SCHMIDT Jacek 151ŻW- SZCZECINSZCZECINM - WETERAN 11M 41502:11:13282:42:53227,4-52,1190:34104,0
6PLEWA Sylwia 713WOJSKOWY KLUB HDK PCK "LOGISTYK" WAŁCZPIŁAK - MASTERS 2K 21501:34:24294:37:52207,6-71,9110:27131,9
7MĄDRAWSKI Kacper 5KLUB LEGION HDKDREZDENKOM - SENIOR 22M 31501:16:56270:45:28207,2-72,2780:22161,6
8WIETRZYŃSKI Maciej 591KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 11M 71500:57:20218:15:23206,9-72,6270:16216,5
9BERNAT Andrzej 62HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAM - MASTERS2M 61503:10:23285:09:07204,3-75,1500:5564,4
10MONCZYŃSKI Bogusław 28KLUB HDK PCK "STRZELC"KALISZM - WETERAN 21M 51503:32:46291:32:47186,7-92,8271:0852,6
11PYRZAK Paweł 325WARSZAWAM - SENIOR 24M 111501:10:39246:45:32181,3-98,1930:23154,0
12BUDZAJ Robert 772JAKTORÓWM - MASTERS3M 81501:38:39275:19:38172,4-107,1200:34104,8
13RABIEGA Monika 633LUCKY LUKILESZNOK - MASTERS 4K 41502:12:12285:12:36170,3-109,2270:4677,3
14MAZUREK Dariusz 674RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYSTALOWA WOLAM - SENIOR 23M 91501:49:56299:00:30159,6-119,9140:4187,1
15CZERWIŃSKI Janusz 568DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEM - WETERAN 22M 101501:52:58289:42:33151,8-127,6510:4480,6
16MALANOWSKA Zuzanna 823HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAK - SENIOR 21K 51503:22:58298:12:15150,0-129,4951:2144,3
17ROGALEWSKI Łukasz 176LEGIONY HDKSTAROGARD GDAŃSKIM - SENIOR 12M 121503:03:00291:03:00140,1-139,3971:1845,9
18RUDNIKOWSKI Andrzej 754BYDGOSZCZM - WETERAN 12M 141502:07:37288:35:27136,3-143,2270:5664,1
19BŁAUCIAK Mirosław 344WOJSKOWY KLUB HDK PCK "LOGISTYK" WAŁCZPIŁAM - MASTERS4M 131502:00:08276:42:35130,6-148,8770:5565,2
20RAJWA Roman 619TL ATHLETICS JASTRZĘBIECHYBIEM - SENIOR 13M 161500:55:43288:55:43130,0-149,4770:25140,0
21BOŻKO Katarzyna 357KŁODAWAK - SENIOR 11K 61501:27:58289:35:32121,7-157,8160:4383,0
22SZCZEPAŃSKI Wojciech 56SZCZYTNOM - MASTERS5M 151502:12:31290:12:33118,5-160,9571:0753,7
23TOMALA Paweł 78615GBZORZYSZM - MASTERS7M 241501:44:22289:10:59117,5-161,9330:5367,6
24KUPILAS Mariusz 592WOJSKOWY KLUB HDK PCK LOGISTYK WAŁCZWAŁCZM - SENIOR 18M 251501:12:17293:35:25116,2-163,2540:3796,5
25BIEŃKOWSKI Mariusz 2WOJSKOWY KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK W SZCZECINIESZCZECINM - MASTERS8M 261502:34:57220:14:53116,1-163,3801:2045,0
26STANIOS Natalia 584KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAK - SENIOR 12K 91501:03:55289:03:55112,3-167,1970:34105,4
27SADURSKI Leszek 601KOŃSKOWOLAM - SENIOR 14M 171501:49:10289:06:55110,4-169,0460:5960,7
28DYŚKO Arkadiusz 582KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 17M 211501:15:32229:39:04107,6-171,8690:4285,5
29SIEK Michał 804KURATORIUM OŚWIATY W OPOLUBRZEGM - WETERAN 13M 221500:38:00288:51:44107,3-172,1630:21169,4
30DUDYŃSKI Jacek 501BOLESŁAWIECM - WETERAN 14M 291501:20:11295:27:54105,1-174,3830:4578,6
31ADAMCZYK Dorota 261BIAŁACZÓWK - SENIOR 23K 81501:49:52289:49:53104,8-174,7071:0257,2
32LISEK Mateusz 553KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 15M 181500:33:33240:33:33104,6-174,8670:19187,1
33MARCINKIEWICZ Magdalena 685KRAKÓWK - SENIOR 22K 71501:05:57285:42:48102,0-177,4820:3892,8
34KRUPA Aleksandra 735MOSTKOWOK - SENIOR 13K 101502:55:10286:07:31101,9-177,6161:4334,9
35KOLIŃSKI Robert 338COACH COLYNSKYWROCŁAWM - MASTERS11M 361501:45:00154:12:56101,5-178,0151:0258,0
36GOLLNIK Adam 131NOWY DWÓR MAZOWIECKIM - SENIOR 27M 331501:47:40289:47:4098,8-180,7071:0555,0
37HUTA Wojciech 583KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 16M 191501:23:43217:23:4398,7-180,7770:5070,7
38ANDRUSZKIEWICZ Krzysztof 522DĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS13M 421518:50:5418:50:5695,6-183,83711:495,1
39JANIC Arkadiusz 500ZŁOCHOWICEM - SENIOR 19M 321501:16:59289:16:5995,5-184,0270:4874,4
40SKOTNICKI Jacek 761LEGION HDKNYSAM - SENIOR 26M 281500:34:13265:10:3394,1-185,3370:21165,1
41FALBA Wioletta 456ROZBIEGANE DZIAŁDOWODZIAŁDOWOK - WETERAN 1 1K 131502:09:12290:09:1294,0-185,5171:2243,6
42TKACZ Patryk 292HDK LEGION ODZIAŁ INTERNETOWYGRANICAM - SENIOR 110M 431500:54:42291:06:3593,2-186,2760:35102,2
43KIDOŃ Przemysław 586KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 111M 441501:57:00241:57:0093,0-186,4571:1547,7
44KONOPKA Tomasz 709#TK.X7XGDANSKM - MASTERS6M 231501:25:09288:46:4092,1-187,3670:5564,9
45KOZŁOWSKI Jakub 100HDK LEGION - ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM - SENIOR 211M 451501:10:23196:32:0690,7-188,7280:4677,4
46ŚPIEWOK Paweł 634BRENNAM - SENIOR 28M 341501:20:06289:20:0689,9-189,5470:5367,4
47KONARSKI Leszek 210NORDWALKLEŚNAM - WETERAN 23M 271501:17:25289:17:2589,9-189,5970:5169,7
48KOZIOŁKIEWICZ Paweł 544JELENIA GÓRAM - MASTERS14M 461501:09:43254:27:2288,9-190,6110:4776,5
49ZAJACZKOWSKI Artur 454KLUB HDK SŁUŻB MUNDUROWYCH W DZIAŁDOWIEDZIAŁDOWOM - MASTERS15M 501502:04:15290:04:1586,9-192,5771:2542,0
50SKAŁKA Adam 220BIEGAM BO LUBIĘNOWY SĄCZM - WETERAN 17M 411500:16:53289:29:0085,7-193,7650:11304,6
51BORKOWSKI Leszek 515NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM - WETERAN 15M 301501:23:03282:45:0985,7-193,7740:5861,9
52MANDYWEL Grzegorz 595KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - MASTERS9M 311501:06:46289:06:4685,0-194,4370:4776,4
53MAŁECKI Dariusz 22364 BLP PŁOCK HDK LEGIONPŁOCKM - WETERAN 16M 391501:03:33261:51:4084,0-195,4540:4579,3
54SZCZEPAŃSKA Marta 57SZCZYTNOK - SENIOR 24K 111501:04:49295:31:5683,1-196,3960:4676,9
55KOZŁOWSKI Adam 830REDAM - MASTERS10M 351501:22:13288:28:2982,5-197,0090:5960,2
56GIENIECZKO Cezary 569EŁKM - SENIOR 112M 551501:30:56193:30:5682,1-197,4271:0654,1
57JADESZKO Michał 567EŁKM - SENIOR 113M 561501:28:39190:02:1082,0-197,4361:0455,5
58RZOSIŃSKI Paweł 27KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - SENIOR 29M 371500:38:33277:04:1880,8-198,6730:28125,8
59GUDOWSKA Dominika 684KRAKÓWK - SENIOR 26K 161503:00:00192:07:0080,7-198,8072:1326,9
60KUSZAJ Sławomir 320KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICERUMIAM - MASTERS18M 571502:21:52184:19:5180,6-198,9231:4534,1
61PAWEŁCZYK Adam 10KLUB HDK "STRAŻAK" W MIERZECICACHWOJKOWICEM - MASTERS16M 521502:19:43297:33:0980,4-199,0601:4434,5
62CHRAPEK Daniel 359TYCHYM - SENIOR 25M 201500:30:26300:24:3180,1-199,3360:22158,0
63SKŁODOWSKI Stefan 209ŁOJDY 16/3M - MASTERS20M 591501:22:21254:51:3180,1-199,3801:0158,4
64GODYŃ Sylwiusz 69KLUB HDK ZŁOTORYJAWOJCIESZÓWM - MASTERS12M 401501:25:51280:51:2678,8-200,6451:0555,1
65GÓRSKI Krzysztof 443ŁOMŻAM - SENIOR 214M 491500:59:19268:59:0878,3-201,1460:4579,2
66CHYŁA Dawid 272HDK PCK "LOGISTYCY" W BYDGOSZCZYLUBICZ GÓRNYM - SENIOR 217M 611501:33:37289:33:3778,2-201,3171:1150,1
67POPOWICZ Bartłomiej 191CHYNÓWM - SENIOR 218M 621501:00:54260:24:5678,0-201,4820:4676,8
68GOSTOMSKA Małgorzata 218REBELLION OF FREE RUNNERSCZEMPIŃK - MASTERS 8K 181501:11:25289:11:2577,8-201,6370:5565,4
69STORZYSZ-KORCYL Katarzyna 680KRAKÓWK - SENIOR 25K 141502:13:19292:28:1977,6-201,8291:4334,9
70KUZIN Krzysztof 367LEGIONOWOM - SENIOR 212M 471500:57:28214:14:0277,6-201,8920:4481,0
71POŚPIECH Michał 483ZDUN TRIATHLON TEAM / SUPERMARATON KALISZ / PWSZ KALISZWOLICAM - MASTERS22M 641500:54:24222:04:5075,6-203,9130:4383,3
72BURNICKI Mateusz 743GDAŃSKM - SENIOR 213M 481500:47:41289:30:1875,0-204,5070:3894,3
73ORLIKOWSKA Dorota 682STARGARDK - SENIOR 14K 201500:12:45289:10:0073,9-205,5770:10347,8
74JĘDRZEJEWSKI Łukasz 55KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ PŁOCKBIELSKM - SENIOR 210M 381501:07:42265:07:4273,4-206,0870:5565,0
75MIROSŁAW Rafał 156WARSZAWAM - SENIOR 219M 661501:02:01222:25:4373,0-206,4430:5070,7
76SOCHA Robert 727KURATORIUM OŚWIATY W OPOLUKARŁOWICEM - SENIOR 216M 531500:13:24303:22:0872,5-206,9660:11324,7
77DZIEPAK Piotr 5421.BLTR / MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAM - MASTERS17M 541500:19:45286:12:0172,1-207,3480:16219,1
78WRZESZCZ Daniel 232ELBLĄGM - SENIOR 220M 681501:28:24265:28:2471,9-207,5671:1348,8
79MASZTAFIAK Piotr 485WWW.VIRTUAL-IT.PL TEAMLUBOŃM - MASTERS21M 631500:18:54274:50:3271,8-207,6330:15228,1
80PUCZEL Piotr 252OLSZTYNM - SENIOR 215M 511501:08:35274:47:4071,4-208,0340:5762,5
81GRUŹLEWSKI Radosław 197LEGION HDK PRZY 10 BKPANCŻAGAŃM - SENIOR 221M 691501:11:39217:40:2371,1-208,3471:0059,6
82LIPIECKA-PISZ Agnieszka 736JASŁOK - MASTERS 5K 121501:34:54287:17:1370,3-209,2221:2144,4
83TOMASZEWSKA Dorota 37KLUB HDK IM. KSIĘŻNEJ HELENY JABŁONOWSKIEJ W PUSTKOWIE OSIEDLUPUSTKÓW OSIEDLEK - MASTERS 9K 221500:14:35288:08:2070,1-209,4160:12288,3
84LACH Agnieszka 198WROCŁAWK - MASTERS 6K 151500:58:06264:58:0666,6-212,8970:5268,8
85TOMACZKOWSKA Bożena 578KOŚCIERZYNAK - WETERAN 1 2K 191500:26:40275:00:4564,7-214,7780:24145,6
86KLUSKA Zbigniew 498HDK KWB KONINKONINM - WETERAN 24M 751501:56:45187:23:4862,7-216,7501:5132,2
87KUREK Damian 388HDK KSPTOMASZÓW LUBELSKIM - SENIOR 224M 761506:25:2953:57:4362,7-216,7716:089,8
88NOWAK Tomasz 14AZOTY TARNÓW IM. TYTUSA CHAŁUBIŃSKIEGOTARNÓWM - WETERAN 18M 711500:53:58240:53:5862,5-217,0170:5169,4
89KASPRZAK Sylwia 161KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - SENIOR 27K 211501:12:14241:12:1462,3-217,1971:0951,7
90ADAMCZYK Bernard 575MILANÓWEKM - MASTERS24M 671501:32:46289:32:4662,2-217,3071:2940,2
91TONDEL Krzysztof 155LEGION HDKBIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 223M 721500:42:28288:42:2861,8-217,6470:4187,4
92PŁACZEK Piotr 714HDK LEGIONTARNOWSKIE GÓRYM - SENIOR 114M 601501:26:31288:42:3760,6-218,9271:2542,0
93POGORZELSKI Kamil 747BIAŁYSTOKM - SENIOR 115M 791500:13:10288:27:3359,7-219,7470:13272,2
94BIAŁEK Paweł 51ŁÓDŹM - SENIOR 222M 701500:44:36295:48:5359,7-219,7650:4480,3
95GRATKOWSKI Michał 35MOSINAM - MASTERS19M 581501:38:51240:16:0758,8-220,6661:4035,7
96PIETRUSZKIEWICZ Agnieszka 489BRZEGK - MASTERS 7K 171500:59:03264:39:1958,4-221,0971:0059,3
97GAŁKOWSKI Marcin 316TCZEWM - SENIOR 225M 801500:36:06264:17:5558,4-221,1230:3797,0
98DURMAN Dawid 295DARŁOWOM - SENIOR 116M 811501:08:23293:46:2557,4-222,0321:1150,4
99JANKOWSKI Andrzej 225ZEGRZEM - MASTERS26M 741502:15:09162:35:0655,9-223,6212:2524,8
100KUBIK Wanda 696JASIENICAK - SENIOR 212K 301501:30:41265:17:3455,8-223,7071:3736,9
101PĘŚKO Marcin 737HDK LEGIONBŁONIEM - SENIOR 228M 841501:29:49257:29:0555,6-223,9051:3637,1
102KONDELA Paweł 664AKTYWNE CHOSZCZNOCHOSZCZNOM - MASTERS23M 651501:10:35265:00:0955,5-223,9671:1647,2
103WADOWSKA Sandra 533WWW.VIRTUAL-IT.PL TEAMZARZECZEK - SENIOR 16K 271500:27:31288:27:3155,4-224,0670:29120,8
104KUŹMIŃSKA Beata 698KRAKÓWK - SENIOR 210K 261500:39:47288:39:4554,5-225,0270:4382,1
105SZELONGIEWICZ Agnieszka 744WARSZAWAK - SENIOR 28K 231500:58:37309:56:3854,1-225,3511:0455,4
106DMOCHOWSKA Agnieszka 397WATAHA TEAMRADZIONKÓWK - SENIOR 29K 241501:06:11265:06:1153,0-226,4871:1448,0
107DOBROWOLSKI Piotr 768LUBLINM - MASTERS29M 901501:00:58283:40:3852,8-226,6871:0952,0
108DUSZA Rafal 251PRESTONM - MASTERS30M 911500:42:50239:09:2752,7-226,7410:4873,9
109KUPIS Kamila 80BBL OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAK - SENIOR 17K 341501:35:13217:15:0352,5-226,9951:4833,1
110CHUDZIAK Agnieszka 207KOCMYRZÓWK - SENIOR 211K 281500:43:54268:55:5951,6-227,8680:5170,5
111DULSKA Katarzyna 779TORUŃK - SENIOR 215K 361500:24:29240:29:5750,7-228,7970:28124,2
112WODNICKA Julia 789KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWK - JUNIOR 1K 371501:30:49275:01:4450,6-228,8341:4733,5
113BIS Sławek 525WARSZAWAM - MASTERS25M 731500:52:12244:15:0250,3-229,1891:0257,8
114KACNER Tomasz 5072 ORELPRZASNYSZM - SENIOR 118M 871502:06:22268:42:4050,2-229,2282:3023,9
115DZIAŁOWY Krystian 509KRAKÓWM - SENIOR 117M 861500:29:04274:51:5250,0-229,4450:34103,3
116FĄFARA Krzysztof 465KIELCEM - MASTERS32M 951500:48:27195:12:2949,9-229,5430:5861,8
117BŁASZKIEWICZ Malwina 644TORUŃK - SENIOR 15K 251500:33:42288:32:1548,8-230,7170:4186,8
118KAPUŚCIŃSKI Rafał 110KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEWĘGORZEWOM - SENIOR 229M 881500:57:21264:57:2148,2-231,2371:1150,5
119WOJNA Justyna 681KRAKÓWK - MASTERS 15K 411501:04:45193:13:1948,2-231,2401:2044,7
120SUŁYK Krzysztof 424HDK KSPPOMIECHÓWEKM - MASTERS28M 851500:49:16291:24:2947,9-231,6111:0158,3
121GASPEROWICZ Teresa 253PURDAK - MASTERS 16K 421505:07:5505:07:5647,7-231,7776:279,3
122HALBTUCH Michał 546CHĘTNIE DOŁĄCZĘWROCŁAWM - SENIOR 236M 1011502:04:31217:47:2247,6-231,8892:3622,9
123WŁODARCZYK Bartłomiej 599KLUB HDK WAT PCHORGUBINM - SENIOR 119M 1021500:53:19120:53:1947,3-232,1571:0753,3
124KOCH Dawid 87BUJNYM - SENIOR 237M 1031500:27:31217:22:1046,3-233,1380:35101,0
125MISTERSKA Anna 665MIĘDZYRZECZK - SENIOR 213K 311500:53:51288:51:5246,2-233,3071:0951,4
126DĘBIŃSKA Adela 319INTERNETOWY KLUB LEGION HDKSZCZECINEKK - SENIOR 217K 431500:53:21264:53:2145,9-233,6171:0951,6
127JANKOWSKI Marek 409LIPTONPOZNAŃM - SENIOR 238M 1041500:51:00205:37:4345,6-233,8351:0753,7
128MATUS Dawid 376GRUDZIĄDZM - SENIOR 120M 1051500:26:45240:26:4545,5-233,9970:35102,0
129SKIERKA Agata 6597 PBOTGDAŃSKK - SENIOR 218K 441500:43:08297:09:4545,3-234,1320:5763,1
130MAZUR Michal 139LEGION HDKLEGIONOWOM - SENIOR 240M 1081500:54:42264:54:4245,3-234,2171:1249,6
131MIKRUT Katarzyna 805IZABELINK - MASTERS 10K 291505:45:26187:00:3945,2-234,2617:387,9
132GIELAS-MGLEJ Edyta 678KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWK - MASTERS 14K 401500:09:46242:13:3145,1-234,3920:12277,0
133PĘKSA Dawid 589KLUB HDK WAT PCHORGDYNIAM - SENIOR 122M 1091501:25:4373:25:4345,0-234,4371:5431,5
134JANKOWSKI Karol 258LEGIONŁOMŻAM - SENIOR 234M 991500:57:34265:20:0045,0-234,4771:1646,9
135BLICHARSKI Ireneusz 775LUBOCHNIAM - MASTERS35M 1111500:44:12196:30:0844,7-234,8250:5960,6
136SIERZANT Adrian 79S-BROTHERSPOZNAŃM - SENIOR 226M 821500:34:49240:34:4944,2-235,3070:4776,1
137BEDNAREK Marcin 499KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYŚWINICE WARCKIEM - MASTERS34M 981500:40:39288:40:3944,1-235,3670:5565,1
138KREFT Krzysztof 442ALL-CHEMIA GDAŃSKGDAŃSKM - MASTERS27M 781501:08:38227:28:0344,0-235,4871:3338,5
139WÓJCIK Kamil 15KLUB HDK WATWARSZAWAM - SENIOR 123M 1121500:48:05295:58:1843,9-235,6171:0554,7
140CHĘCIŃSKA Agnieszka 504WROCŁAWK - MASTERS 13K 381500:45:28301:04:0043,6-235,8361:0257,6
141MICHOŃSKI Sebastian 1697 PBOTSZTUMM - MASTERS36M 1141501:02:49144:18:5743,1-236,3401:2741,2
142TYLAK Piotr 311GŁOGÓWM - SENIOR 233M 971500:29:19215:51:0642,1-237,4220:4186,1
143KUBIK Aurelia 173FUN CLUB BOSMANASTALOWAK - SENIOR 220K 461501:12:52265:12:5242,0-237,5071:4434,6
144NIEDBALIK Grzegorz 677KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWM - MASTERS33M 961500:49:57240:36:2241,9-237,5471:1150,4
145JODŁOWSKI Mateusz 710STALOWA WOLAM - SENIOR 244M 1161501:11:42291:27:5041,8-237,7221:4334,9
146MANDYWEL Ilona 594KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - MASTERS 11K 331500:56:23192:56:2341,5-237,9471:2144,2
147ŻURAWSKI Emil 11JADWISINM - SENIOR 246M 1181501:01:00269:53:4041,3-238,1371:2840,7
148GAŁĘŻIOWSKI Grzegorz 401SHDK LEGIONŚWINOUJŚCIEM - SENIOR 248M 1221501:12:45142:30:2841,0-238,4451:4633,8
149CZERWIŃSKI Dariusz 482LOVELASYPOLICEM - WETERAN 19M 771501:18:58265:18:5840,9-238,5971:5531,1
150GOMOLISZEK Sławek 524GOMOSIŁÓWM - MASTERS31M 931500:43:33238:19:3940,7-238,8081:0456,0
151WICHERSKI Tomasz 310KRAKÓWM - SENIOR 232M 941500:54:09217:49:1840,5-238,9321:2044,9
152ZABOROWSKI Andrzej 672POTUŁYM - SENIOR 239M 1061500:24:51193:19:5040,1-239,3570:3796,9
153KUPREWICZ Małgorzata 790WĘGORZEWOK - SENIOR 214K 321500:56:45216:50:0339,7-239,7971:2542,0
154DOBRZENIECKI Tomasz 352AKB LIDZBARK WARMIŃSKILIDZBARK WARMIŃSKIM - SENIOR 250M 1241500:47:23216:42:4739,6-239,8731:1150,1
155KURNYTA Stanisław 373TEMMPO WAŁBRZYCHWAŁBRZYCHM - WETERAN 110M 1251501:43:01291:33:4639,6-239,9132:3623,0
156ZINIEWICZ Krzysztof 780LEGIONWARSZAWAM - MASTERS39M 1261500:19:43263:58:2039,5-240,0240:29120,1
157SZCZYPA Bartosz 248BLISCY KREWNIDĄBROWA GÓRNICZAM - SENIOR 121M 1071500:37:00288:37:0039,2-240,2770:5663,6
158KUCHARSKI Piotr 510PARKRUN KONSTANCIN-JEZIORNAPARCELAM - SENIOR 241M 1101500:36:23287:38:0138,9-240,5920:5664,1
159SUDER Michał 265KLUB HDK PCK PRZY OSP W OBROWCUKRAPKOWICEM - SENIOR 251M 1271501:03:45293:30:2738,7-240,7841:3836,4
160OKRASZEWSKI Jacek 519HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAM - WETERAN 25M 1281501:21:28243:03:2238,7-240,7912:0628,5
161POKRYWKA Roksana 136RZESZÓWK - JUNIOR 2K 481500:36:34246:23:0138,6-240,8970:5663,3
162YASHTEL Pavel 535WARSZAWAM - SENIOR 124M 1291500:54:42192:54:4238,4-241,1171:2542,1
163KANCLERZ Marcin 329KĘPNOM - MASTERS40M 1301501:07:0548:52:0338,2-241,2811:4534,2
164KORDYŃSKI Kamil 302LUBLINIECM - SENIOR 252M 1311500:51:56195:19:4738,2-241,2951:2144,1
165GROBELNY Marcin 34KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCELIDZBARK WARMIŃSKIM - SENIOR 230M 891500:59:28264:59:2838,2-241,3071:3338,5
166KOŚCIŃSKA Elżbieta 54WOJSKOWY KLUB HDK SZCZECINBEZRZECZEK - MASTERS 18K 511500:55:13216:55:1338,1-241,4171:2741,4
167LASKOWSKI Waldemar 492LASKOWSKI TEAMSUSZM - SENIOR 249M 1231500:17:48263:52:3038,0-241,4540:28128,2
168OSTROWSKA Izabela 216JASTRZĘBIE ZDRÓJK - MASTERS 19K 521503:05:41219:19:2037,4-242,0814:5712,1
169ROLNIK Mikołaj 557PIASKIM - SENIOR 127M 1351502:10:19194:10:1937,0-242,4473:3117,0
170MORDEC Ewelina 88HDK PCK W RZESZOWIERZESZÓWK - SENIOR 222K 501500:25:42272:50:3436,8-242,6560:4186,0
171WAJDA Bartosz 728KLUB HDK PCK OSTASZEWO TORUŃSKIEPAPOWO BISKUPIEM - MASTERS37M 1191500:29:58288:29:4536,2-243,2870:4972,5
172BUDZIAREK Adam 427GDAŃSKM - MASTERS38M 1211501:07:24269:24:2936,1-243,3991:5232,1
173MICHALSKI Mateusz 640RYBNIKM - SENIOR 129M 1371505:38:23182:01:4536,0-243,5189:246,4
174MICHALIK Katarzyna 566WROCŁAWK - SENIOR 223K 551500:45:52240:52:4635,7-243,7551:1746,7
175BOREK Wojciech 472KIELCEM - SENIOR 227M 831500:21:38193:13:5235,7-243,8080:3698,9
176WOŹNIAK Kuba 23KLUB HDK WATWARSZAWAM - SENIOR 130M 1381500:56:58158:11:0835,6-243,9271:3637,4
177MIKOLAJCZYK Lukasz 777WK HDK ŻOŁNIERSKA KREWMIĘDZYRZECZM - SENIOR 254M 1391500:32:52240:43:5035,5-243,9870:5564,8
178PERŁOWSKA-GOZDEK Anna 690KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWK - SENIOR 221K 471500:45:36240:08:1835,3-244,1871:1746,4
179GREMBOWSKA Magdalena 25WIELEŃK - SENIOR 216K 391500:34:10264:34:1035,0-244,5170:5861,4
180WOŁOCH Justyna 92KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - SENIOR 19K 571500:15:38192:15:3834,7-244,7770:27133,2
181PIOTROWSKI Karol 114SŁAWNOM - SENIOR 255M 1411501:12:46265:12:4634,3-245,2272:0728,2
182SKOLIMOWSKA Ania 119HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAK - SENIOR 219K 451500:58:50240:13:4134,1-245,3561:4334,8
183WITKOWSKI Jakub 703OLSZTYNM - JUNIOR1M 1431502:05:0097:16:3533,9-245,5333:4016,3
184HAŃĆKOWIAK Benon 44KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - WETERAN 111M 1441502:42:52266:42:5233,5-245,9374:5112,4
185LEMPART Mateusz 794LEGION HDKKRAKÓWM - SENIOR 256M 1451500:36:07288:31:2533,4-246,0471:0455,5
186KOLLEK Anna 523BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOK - WETERAN 1 3K 581500:40:53288:40:5333,4-246,0571:1349,0
187ROSIŃSKI Marcin 91STRZAŁKOWOM - SENIOR 257M 1461500:29:4188:31:5533,2-246,2970:5367,1
188PIWOWARCZYK Damian 624LEGION KLUB HDKKIELCEM - SENIOR 125M 1321501:02:53268:08:4833,1-246,3491:5331,6
189KWAPISZ Mateusz 742KĘPNOM - SENIOR 231M 921500:49:53216:28:0633,1-246,4271:3039,8
190ROMANIUK Krzysztof 418WARSZAWAM - MASTERS43M 1471500:58:27223:45:3632,8-246,6751:4633,7
191KOWALCZYK Artur 537KLUB HDK MSWIAPIASECZNOM - SENIOR 242M 1131500:32:13215:28:2632,6-246,8940:5960,7
192ZACH Paweł 68RZESZÓWM - MASTERS44M 1481500:56:27299:52:4532,5-246,9471:4434,6
193OBERDA Artur 585POLANICA-ZDROJM - SENIOR 258M 1491500:56:53246:36:5632,3-247,1531:4534,1
194PASOŃ Dariusz 526BĘDZINM - WETERAN 112M 1501502:17:17146:17:1732,3-247,1574:1414,1
195ZBROWSKI Michał 170NOWA WIEŚ WARSZAWSKAM - SENIOR 259M 1521500:45:46144:40:4032,3-247,1671:2442,4
196OJRZANOWSKI Waldemar 721BYDGOSZCZM - MASTERS46M 1531501:00:56147:02:1132,2-247,2621:5331,7
197PRZYBYŁKA Agnieszka 695BYTOMK - SENIOR 224K 601504:00:47196:23:2732,2-247,2907:288,0
198PIETRUSZKIEWICZ Michał 490BRZEGM - SENIOR 247M 1201500:26:12264:05:3232,0-247,4320:4973,4
199GRAMS Dariusz 105UJŚCIEM - SENIOR 126M 1331500:36:02222:43:4232,0-247,4881:0753,3
200PALESKI Tomasz 654WARSZAWAM - SENIOR 131M 1541500:06:14253:00:5831,9-247,6080:11306,8
201GAWROŃSKI Paweł 697SIEDLCEM - SENIOR 253M 1341500:19:34274:13:4131,9-247,6200:3697,7
202CZAJA Wojciech 460WROCŁAWM - SENIOR 260M 1551500:37:24169:05:4231,8-247,6711:1051,0
203KUROWSKI Adrian 154LEGION HDKKATOWICEM - SENIOR 132M 1561501:13:55193:13:5531,7-247,7672:1925,7
204DUCHNOWSKI Paweł 708OLECKOM - SENIOR 235M 1001501:33:38296:17:2831,6-247,8442:5720,3
205MAZUR Tomasz 108HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAM - SENIOR 245M 1171500:30:09299:23:3831,6-247,9160:5762,8
206HELLER Zdzisław 734HERBMARATONOW.PLKOSZALINM - WETERAN 26M 1571500:41:07194:00:0931,3-248,1471:1845,7
207OJRZANOWSKA Maria 723BYDGOSZCZK - MASTERS 23K 621501:00:47147:02:1131,2-248,2431:5630,8
208PAWLOWSKI Marek 40JELCZ-LASKOWICEM - MASTERS47M 1581500:33:08288:33:0831,2-248,3171:0356,4
209WACHOWIAK Adam 66STANISŁAWÓW DRUGIM - SENIOR 261M 1591500:49:5342:15:0231,0-248,5021:3637,3
210ZAWIŁŁO Szymon 303WARSZAWAM - SENIOR 262M 1601500:44:51194:37:3731,0-248,5091:2641,4
211LIPIECKA Anna 629ŻAGAŃK - SENIOR 225K 631502:03:52170:03:5230,9-248,5674:0015,0
212WOJTALEWICZ Krystian 822LEGION HDKSZUBINM - SENIOR 263M 1611500:54:12192:26:4630,9-248,6171:4534,2
213MARCZAK Damian 707STALOWA WOLAM - MASTERS48M 1621501:05:04121:13:5530,7-248,7772:0728,3
214PONTUS Tomek 167LEGION HDK 1KRR SZCZECINSZCZECINM - SENIOR 264M 1631501:46:26121:46:2630,6-248,9273:2917,2
215MAJCHRZAK Oskar 378GDAŃSKM - SENIOR 265M 1641500:58:31141:15:1930,5-248,9371:5431,3
216KAMIŃSKI Łukasz 177BIEGAM U KOLESIDĘBIEŃM - SENIOR 266M 1661501:36:2192:57:5930,3-249,1353:1018,9
217SADOWSKI Krzysztof 183HDK LEGIONGONIĄDZM - SENIOR 267M 1671500:45:00286:06:5330,3-249,2201:2940,3
218LANGE Daniel 259LEGION HDK STOŁECZNY LEGION BASZTAWISŁA WIELKAM - SENIOR 268M 1681501:18:00193:18:0030,2-249,2772:3423,2
219ŁAZURKIEWICZ Damian 576KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - SENIOR 269M 1691500:33:15172:05:5030,1-249,3391:0654,4
220SKOCZYLAS Anita 598MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃK - MASTERS 17K 491500:41:43192:39:2930,1-249,4271:2343,2
221RÓŻAK Alicja 555RADLINK - SENIOR 226K 641500:30:32144:30:3230,0-249,4371:0059,0
222ANDRYSZCZYK Aleksandra 833SZKOLNE KOŁO HDK ZSZ NR.4 OSTROŁĘKAOLSZEWO-BORKIK - JUNIOR 3K 651501:05:40168:08:5329,8-249,6542:1227,2
223KULIBERDA Dariusz 372WARSZAWAM - MASTERS51M 1721501:00:34148:15:4329,5-250,0222:0329,2
224MASZOTA Waldemar 312GDYNIAM - MASTERS52M 1731500:29:18234:05:5329,4-250,0900:5960,2
225PRAJS Jakub 813SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR4 OSTROŁĘKALELISM - JUNIOR2M 1751504:30:00146:07:0029,2-250,2979:156,5
226PASEK Tomasz 778TARNOBRZEGM - MASTERS41M 1401500:59:51288:44:4129,0-250,4772:0329,1
227NIEWIADOMSKI Paweł 651GRYFICEM - SENIOR 272M 1761501:13:1333:48:5629,0-250,4942:3123,8
228OLEJNICZAK Adam 562LEGIONHDKBYTOMM - SENIOR 133M 1771500:52:14144:52:1429,0-250,5171:4833,3
229OCELOK Tomasz 479KALETYM - MASTERS53M 1791500:58:26288:58:2628,6-250,9272:0229,3
230OLEJNICZAK Szymon 673PONIECM - SENIOR 134M 1811500:29:56192:29:5628,0-251,4371:0456,2
231KULIKOWSKA Marzena 448ŻAGAŃK - MASTERS 12K 351501:50:00145:50:0028,0-251,4673:5515,3
232KAPALKA Agata 806WARSZAWAK - SENIOR 228K 681505:45:2605:45:2627,9-251,56112:224,8
233BANDURA Daria 149KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - MASTERS 20K 531500:48:20264:48:2027,9-251,6171:4434,6
234SOKOLIŃSKI Patryk 330LEGION HDKKATOWICEM - SENIOR 135M 1831500:40:36264:42:5627,5-251,9371:2840,7
235ROMANOWSKA Joanna 72KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - MASTERS 26K 701500:53:14240:53:1427,5-251,9471:5631,0
236TRACZYK Marcin 782DZIERZĄŻNIAM - MASTERS49M 1651500:32:13265:25:5327,4-252,1071:1051,0
237PIWOWARCZYK Damian 237HDK LEGIONZAGNAŃSKM - SENIOR 136M 1851501:23:58289:00:5527,2-252,2373:0419,5
238KNIE Mariusz 764KB MARATOŃCZYK JAROCINPOTARZYCAM - MASTERS55M 1861501:44:39120:17:0027,2-252,2473:5015,6
239KONOPKA Adam 3MARKOWI BIEGACZEMARKIM - SENIOR 276M 1871501:01:11101:21:2027,1-252,3682:1526,6
240TOMASZEWSKA Anna 353POZNAŃK - SENIOR 227K 671502:39:36290:39:3627,1-252,4175:5310,2
241GAJDA Piotr 762CZĘSTOCHOWSKI LEGION - KLUB HDKCZĘSTOCHOWAM - SENIOR 270M 1711500:36:59132:09:3427,0-252,4661:2243,8
242PRZYBYSZ Szymon 73WARSZAWAM - SENIOR 137M 1891500:54:59168:14:3626,7-252,7672:0329,1
243STACH Szymon 705TARNAWA DOLNAM - SENIOR 138M 1901500:46:38265:28:2926,7-252,8041:4434,3
244SAMOREK Paweł 101PRUSZKÓWM - SENIOR 278M 1911501:04:30193:04:3026,6-252,8472:2524,8
245BIAŁEK Laura 332KLUB HDK LEGIONKATOWICEK - SENIOR 110K 711500:40:31264:43:0526,6-252,8471:3139,4
246BRODOWSKA Pola 360TYCHYK - SENIOR 18K 561501:00:56248:32:0026,5-252,9912:1826,1
247LEWANDOWSKI Zbigniew 642BIEGAM BO LUBIĘMURZYNOWOM - SENIOR 279M 1921500:56:2396:56:2326,0-253,4372:0927,7
248JASIŃSKI Michał 1RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKM - SENIOR 280M 1931501:56:1647:18:3526,0-253,4484:2813,4
249OLCZAK Beata 702ŁÓDŹK - MASTERS 27K 721500:56:00217:27:0026,0-253,5272:0927,8
250TKACZYK Przemek 480RADOMM - SENIOR 281M 1941500:48:1496:57:4825,9-253,5871:5132,2
251MATYSIAK Filip 233WRZOSOWAM - SENIOR 139M 1951500:33:53120:33:5325,9-253,6171:1845,8
252CZERWIEC Waldemar 124WARSZAWAM - SENIOR 282M 1961501:21:04187:29:4025,8-253,6543:0819,1
253GOMOLISZEK Małgorzata 579GOMOSIŁÓWK - MASTERS 24K 661500:34:27264:43:5625,7-253,7711:2044,8
254JOCHYMEK Karolina 355HUTKIK - SENIOR 111K 731500:45:13234:23:0225,4-254,0781:4633,7
255DOBRUCH Hanna 539WARSZAWAK - WETERAN 1 4K 611500:37:59216:37:5925,3-254,2071:3039,9
256KRÓL Radek 129WROCŁAWM - SENIOR 285M 2001500:16:36261:00:5425,0-254,4400:3990,5
257KLEKOTKO Fabian 600TRIEAGLESGDAŃSKM - MASTERS58M 2021500:36:50140:20:1424,7-254,7561:2940,3
258PIGOŃ Kacper 410KOSZALINM - SENIOR 286M 2031500:29:59241:40:0224,7-254,7851:1249,4
259LITWA Małgorzata 807SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR 4 OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAK - MASTERS 25K 691500:35:41287:29:0124,6-254,9151:2741,3
260GERASYMENKO Maryna 573WROCLAWK - SENIOR 229K 751506:35:00270:35:0024,5-254,95716:063,7
261PRZYBYLIŃSKI Maciej 587BYDGOSZCZM - SENIOR 140M 2041500:35:27265:10:0024,2-255,3061:2740,9
262KOSACKI Łukasz 36ZESPÓŁ SZKÓŁ INFORMATYCZNYCH KIELCEKIELCEM - SENIOR 275M 1841500:59:42184:50:3924,1-255,3312:2824,3
263MICHALSKI Janusz 179RUDA ŚLĄSKAM - WETERAN 113M 2051500:52:59168:52:5924,0-255,4872:1227,2
264CHMURA Katarzyna 202TUSZÓW NARODOWYK - SENIOR 230K 761500:29:20277:46:0323,8-255,6621:1348,7
265ANCYGIER Kamil 106WARSZAWAM - SENIOR 274M 1801500:33:33262:40:5623,8-255,7031:2442,5
266GŁODZIK Tomasz 396CHORZELÓWM - SENIOR 284M 1991500:14:45243:47:4623,7-255,7540:3796,5
267DĄBKOWSKI Michał 623KRAKÓWM - SENIOR 141M 2061500:56:55169:24:5323,6-255,8422:2424,9
268KOSIOREK Darek 347POZNAŃM - WETERAN 114M 2071501:12:5025:12:5023,6-255,8673:0519,4
269ADAMCZAK Mikolaj 41KRWIODAWCY WIELKOPOLSKAPLEWISKAM - SENIOR 287M 2081501:09:1373:09:1323,5-256,0272:5720,3
270PIECZEK Aleksandra 163WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK - MASTERS 29K 771502:02:4872:55:2623,4-256,0435:1411,4
271JAKUBOWSKI Andrzej 122KLUB HDK LEGIONŻAGAŃM - SENIOR 142M 2091500:23:21224:12:4923,4-256,0590:5960,2
272GAJEWSKI Piotr 471KLUB HDK PRZY KSPWARSZAWAM - SENIOR 288M 2101500:19:40224:48:0623,2-256,2440:5070,9
273MERECKA Natalia 812SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR 4 W OSTROŁĘCERÓŻANK - JUNIOR 4K 781505:09:55270:01:1523,2-256,25113:204,5
274BRZĄKAŁA Mateusz 715KUTNOM - SENIOR 143M 2111500:30:12168:20:5023,2-256,2821:1846,1
275LEWANDOWSKI Mirosław 784TORUŃM - MASTERS59M 2121500:24:44144:21:5723,1-256,3771:0456,0
276GRALEWICZ Krzysztof 43SEROCKM - MASTERS45M 1511500:32:13243:50:3623,1-256,3801:2343,0
277LEGUTKO Edward Dionizy 192NOWY SĄCZM - SENIOR 290M 2151500:38:3496:38:3422,9-256,5571:4035,7
278ZUZEWICZ Kamil 178OSJAKÓWM - SENIOR 144M 2161502:12:2002:12:2022,9-256,5745:4610,4
279KOSECKA Helena 751WOJSKOWY KLUB HDK PCK " LOGISTYK" WAŁCZWAŁCZK - MASTERS 21K 541501:20:1216:55:2822,9-256,5933:3017,1
280IDCZAK Paweł 260OPATÓWM - SENIOR 291M 2171501:17:00207:29:1022,9-256,6013:2117,8
281TIDE Krzysztof 508ŻORYM - SENIOR 145M 2181501:06:0872:58:5022,6-256,8562:5520,5
282ŁĘŻNIAK Cezary 326JĘDRZEJÓWM - SENIOR 128M 1361500:17:42267:58:5222,6-256,8660:4676,6
283GRABOWSKA Weronika 402STARGARDK - SENIOR 112K 791500:33:00240:33:0022,6-256,9171:2741,0
284JAKÓB Marta 112SKWIERZYNAK - MASTERS 28K 741500:13:08288:13:0822,6-256,9270:34103,0
285KRAJNIK Wojciech 385KLUB LEGION HDKGRUDZIĄDZM - MASTERS61M 2191501:18:18289:18:1822,6-256,9273:2817,3
286KOWALSKA Natalia 140GDAŃSKK - SENIOR 113K 801501:05:22241:05:2222,4-257,1072:5520,5
287SUKIENNIK Marcin 384STREET RUN RADOMRADOMM - SENIOR 292M 2201500:51:54163:37:4222,3-257,2252:1925,7
288KLIMAS Karol 219KRAKÓWM - SENIOR 277M 1881500:27:12192:27:1222,2-257,2571:1349,0
289ERTELT Piotr 484HDK PRZY KPP W BOCHNIBOCHNIAM - SENIOR 293M 2211500:53:38287:50:1622,2-257,2942:2524,8
290MARKIEWICZ Radosław 693TEAM DALEJLAMAWARSZAWAM - SENIOR 146M 2221501:18:04193:10:5822,2-257,3153:3117,0
291CHMIELEWSKI Adrian 554WARSZAWAM - SENIOR 294M 2231500:58:43120:20:0922,1-257,3502:3922,6
292KRZYSIAK Aneczka 113OWCZARNIAK - MASTERS 31K 821501:56:3501:56:3522,0-257,4675:1711,3
293SUCHOSTAWSKI Daniel 649KATOWICEM - SENIOR 147M 2251504:06:4428:06:4521,8-257,67711:195,3
294BARTOSIAK Krzysztof 42LEGION HDKJABŁONNAM - MASTERS56M 1981500:57:24168:57:2421,7-257,7472:3822,7
295RAJEWSKA Maja 285SZCZECINK - SENIOR 114K 831500:51:37203:27:2821,7-257,7482:2225,3
296DĄBROWSKI Daniel 334POZNAŃM - SENIOR 296M 2261500:37:17295:33:0221,7-257,8191:4334,9
297ALBRECHT Paweł 572WOJSKOWY KLUB HDK PCK "BROTHERHOOD OF BLOOD"ELBLĄGM - SENIOR 297M 2271500:52:4748:52:4721,7-257,8272:2624,6
298KOWALIK Dominika 676KRAKÓWK - SENIOR 231K 841502:38:0272:52:0221,7-257,8277:178,2
299KOZIATEK Paweł 172PIASECZNOM - SENIOR 298M 2281500:36:00288:36:0021,6-257,8771:4036,0
300ZDEB Grzegorz 166STRASBOURGM - MASTERS63M 2311500:34:49240:17:0321,4-258,0621:3736,9
301ORAMUS Karina 571MIŃSK MAZOWIECKIK - SENIOR 232K 851501:11:15193:14:1321,4-258,0973:1918,0
302ALENOWICZ Rafał 123DRAWSKO POMORSKIEM - MASTERS64M 2321500:43:0976:12:5321,4-258,1152:0129,7
303PIKAUS Łukasz 496WITNICAM - SENIOR 2100M 2331502:27:3102:27:3121,4-258,1176:548,7
304KUPIEC Jakub 750WSKT WROCŁAWWROCŁAWM - SENIOR 273M 1781500:34:26304:16:5321,3-258,1931:3737,1
305KWAS August 213BIEGUSIEM. PLRYKIM - MASTERS65M 2341501:55:4901:55:4921,1-258,3395:2811,0
306NADZIEJA Maciej 238WYSZKÓWM - SENIOR 2101M 2351500:48:36289:01:5621,1-258,3412:1726,1
307LISOWSKA Magdalena 470WILCZYCEK - MASTERS 22K 591501:11:3235:18:0021,1-258,3483:2317,7
308OLEJNICZAK Kamil 78KUTNOM - SENIOR 148M 2361501:44:2501:44:2521,1-258,3574:5612,1
309WYSOCKI Dariusz 1437 PBOTGDAŃSKM - SENIOR 2102M 2371501:58:3101:58:3121,1-258,3675:3610,7
310PĘKAŁA Piotr 749KOSZALINM - MASTERS66M 2381501:42:4401:42:4421,1-258,3744:5212,3
311MISZTAL Łukasz 335RAZEM TRENUJRMY SPORTŁÓDŹM - SENIOR 149M 2391502:24:4802:24:4821,1-258,3776:518,7
312REGUŁA Sławomir 466HDK LEGIONRZESZÓWM - SENIOR 150M 2401500:31:05288:31:0521,0-258,4471:2840,6
313SAJNÓG Małgorzata 796SOSNOWIECK - SENIOR 233K 871500:45:19217:01:3721,0-258,4642:0927,8
314HANAK Rafał 588WETERANI RP, OPP KATOWICEPSARYM - MASTERS67M 2411500:28:0848:39:1020,8-258,6321:2044,5
315BINKIEWICZ Grzegorz 356BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMZĄBKIM - SENIOR 2103M 2421500:47:59123:12:3520,6-258,9012:1925,7
316SOFIŃSKI Andrzej 458KUNIÓWM - MASTERS68M 2431500:45:00240:45:0020,5-258,9472:1127,4
317CHABIŃSKI Artur 797SZCZECINM - SENIOR 2104M 2441501:36:09194:04:4520,5-258,9574:4112,8
318WYSOCKI Dominik 293ŁOWICZM - SENIOR 2105M 2451500:55:4357:05:4420,5-258,9882:4322,1
319BRALEWSKI Paweł 382PORĘBAM - SENIOR 2108M 2491500:41:4373:41:3220,3-259,1922:0329,2
320PRACOŃ Izabela 606KURYŁÓWKAK - JUNIOR 5K 861500:05:20288:05:2020,3-259,2270:15227,8
321OUPNICZAK Rafał 788LESZNOM - MASTERS70M 2501501:59:2401:59:2420,2-259,2375:5310,2
322MICHALSKA Monika 450LEGIONOWOK - MASTERS 32K 901501:15:2626:47:2020,2-259,2373:4316,1
323PADUCH Piotr 440WOLNYSZCZECINM - SENIOR 2110M 2521504:05:1204:05:1220,2-259,24712:075,0
324KIERNOZEK Paweł 810SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR 4 W OSTROŁĘCELIPNIKIM - JUNIOR3M 2531500:49:47168:39:5920,2-259,3272:2824,3
325TERLECKI Krzysztof 134KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ COMMANDOTARNOWSKIE GÓRYM - MASTERS57M 2011500:07:58288:07:5820,1-259,4170:23151,1
326ŁUCZAK Wojciech 473KLUB HDK PCK GARNIZONU LESZNOLESZNOM - SENIOR 2111M 2551500:53:2824:53:2820,0-259,4372:4022,5
327DYMECKI Krystian 6HDK MOSZCZENICAMOSZCZENICAM - SENIOR 151M 2561500:28:4272:28:4220,0-259,4371:2541,9
328FILIPOWSKA Sylwia 608KRAKÓWK - MASTERS 33K 911500:37:15144:37:1520,0-259,4471:5132,3
329PRUS Łukasz 464HDK PCK PRZY AKADEMII WOJSK LĄDOWYCH WE WROCŁAWIUKOŁBIELM - SENIOR 152M 2571500:56:3696:57:1220,0-259,4572:4921,2
330BARDZIK Marzena 304PIEKIELNIE ZGRANIMUROWANA GOŚLINAK - MASTERS 34K 921503:40:2603:40:2620,0-259,46711:005,4
331SZCZUROWSKI Adam 17HDK LEGIONLUBAŃM - MASTERS54M 1821500:43:00288:43:0020,0-259,4762:0827,9
332KASPERCZAK Emilia 290PIEKIELNIE ZGRANIMUROWANA GOŚLINAK - MASTERS 35K 931503:57:2403:57:2420,0-259,47711:525,1
333KŁODA Kamil 827JAWORZNOM - SENIOR 2113M 2591500:40:2249:06:2320,0-259,4772:0129,7
334ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 58RAKONIEWICEM - SENIOR 2107M 2481500:25:25274:19:0620,0-259,4881:1647,2
335JAWOREK Damian 32ŚWIĘTOSZÓWM - SENIOR 2114M 2601501:18:2425:28:0919,9-259,5453:5615,3
336KURZYWILK Mateusz 626HDK PRZY KPP BRZESKOBOCHNIAM - SENIOR 2115M 2611500:53:53168:53:5319,8-259,7272:4322,0
337DUBIEL Hubert 552DAMY RADE ZEGRZEWARSZAWAM - SENIOR 2116M 2621500:27:46168:39:0019,7-259,7951:2442,5
338ŚWISTAK Piotr 720WARSZAWAM - SENIOR 2117M 2631504:10:4909:22:4819,6-259,86112:474,7
339CELER Bartosz 194WOJSKOWY KLUB HDK 16 BATALIONU REMONTU LOTNISKKALISZM - SENIOR 271M 1741500:12:28209:55:4119,5-259,9510:3894,0
340GALICKA Zuzanna 189ROGOŹNIKK - SENIOR 116K 941500:59:12288:59:1219,2-260,3173:0519,4
341PYRGIEL Małgorzata 468OSTRÓW WLKP.K - SENIOR 235K 951502:15:4102:15:4119,1-260,3307:058,5
342CIEŚMIELEWSKA Patrycja 274GDYNIAK - SENIOR 117K 961503:31:0379:53:0819,0-260,44111:055,4
343ZAGULSKI Piotr 726OLSZTYŃSKI LEGION - ODDZIAŁ KLUBU HDK LEGIONOLSZTYNM - SENIOR 2118M 2651500:14:59240:31:2119,0-260,4570:4776,2
344KACZOROWSKI Łukasz 322TORUŃM - SENIOR 2119M 2661500:35:0678:04:2319,0-260,4681:5032,5
345SIUDAK Marzena 118WARSZAWAK - SENIOR 118K 971500:47:26144:47:1419,0-260,4872:2924,0
346SCHNOBER Jarosław 158LEGION HDKLEBOSZOWICEM - MASTERS72M 2671502:53:5050:55:3319,0-260,5169:106,5
347JAJUGA Michał 434DIRTY SPARROWSCZEMPIŃM - MASTERS73M 2681500:35:52191:24:3618,9-260,5321:5331,7
348ZAWADZKA Iwona 190NOWY DWÓR MAZOWIECKIK - SENIOR 236K 981501:10:0073:10:0018,8-260,7173:4316,1
349CICHOCKI Andrzej 611JÓZEFOSŁAWM - WETERAN 115M 2701500:42:23216:42:2318,8-260,7262:1526,5
350BEŁZA Michał 551BOCHNIAM - SENIOR 2120M 2711500:22:0646:30:5118,7-260,8021:1150,7
351WILK Paweł 200HDK PCK "VITA"JAROSŁAWM - SENIOR 2121M 2721500:53:03172:34:4718,7-260,8142:5021,1
352ŚNIADECKI Paweł 331WIELICZKAM - MASTERS74M 2731501:11:2797:11:2718,7-260,8173:4915,7
353PŁOSA Monika 527SZCZECINK - SENIOR 237K 991500:52:12199:12:5918,6-260,8302:4721,4
354ŁUNIEWSKI Karol 235KLUB HDK WATTARGÓWKAM - SENIOR 155M 2741500:38:17244:32:0718,6-260,8402:0329,2
355WOROBIEC Weronika 371CZARNÓWK - SENIOR 119K 1001500:28:27287:37:3918,6-260,8511:3139,3
356PRUCHYŃSKI Kamil 297LEGION HDKNOWA DĘBAM - SENIOR 2122M 2751500:22:31168:22:3118,6-260,8571:1249,6
357NOWAK Andrzej 8297 PBOTGDAŃSKM - MASTERS50M 1701501:48:0000:56:5918,6-260,9275:4910,3
358CZUBAKOWSKA Beata 787LEGIONOWOK - SENIOR 238K 1011500:38:22220:08:5718,5-260,9512:0429,0
359KULA Damian 521BOLESŁAWIECM - SENIOR 156M 2761500:46:2349:29:0818,5-260,9682:3023,9
360NIEDZIÓŁKA Monika 85GŁUSZYCA/GRZMIĄCAK - MASTERS 36K 1021500:58:34168:58:3418,5-261,0073:1018,9
361MIKOŁAJCZAK Przemysław 757SŁUPSKM - SENIOR 299M 2301500:23:23229:18:1118,5-261,0071:1547,4
362PASIK Oliwer 451BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS76M 2781500:12:51240:12:5118,4-261,1270:4285,7
363BARANOWSKI Łukasz 393BIAŁACZÓWM - SENIOR 2123M 2791500:43:13288:43:1318,3-261,1372:2125,5
364GÓRA Radosław 282BRUDZOWICEM - SENIOR 157M 2811500:33:08168:33:0818,3-261,2171:4833,1
365WRZEŚNIOWSKI Krzysztof 658HDK KSPWARSZAWAM - SENIOR 2125M 2821501:00:00100:15:1618,2-261,2843:1718,2
366KRAJS Artur 795OPOLEM - SENIOR 2126M 2831500:24:02192:31:0018,1-261,3771:1945,2
367BIAŁACH Michał 206ŁOMIANKIM - SENIOR 2127M 2841500:28:31168:28:3118,0-261,4571:3437,9
368MAZIARCZYK-KOTWICA Katarzyna 9FREDROPOLK - SENIOR 239K 1031500:54:16166:22:2818,0-261,4753:0019,9
369KRAUSIEWICZ-JELEN Agnieszka 77KRAKÓWK - MASTERS 30K 811500:46:48265:04:4718,0-261,5172:3623,0
370KRAJEWSKI Karol 741HONOROWYCH DAWCÓW KRWI LEGION ODDZIAŁ PŁOCKPŁOCKM - SENIOR 2128M 2851500:53:5496:50:0918,0-261,5173:0020,0
371KIERSZTYN Jan 414HDK PRZY 12 BLP I KWSP IM. MJR F.SZABUNISUWAŁKIM - SENIOR 2130M 2871501:34:12217:00:1517,8-261,6475:1611,4
372BOGUSIEWICZ Maria 622POZNAŃK - SENIOR 240K 1041501:19:32169:19:3417,8-261,6774:2813,4
373MASTEK Katarzyna 128ŁAPCZYCAK - SENIOR 241K 1051519:45:00211:45:0017,8-261,67766:340,9
374BUCHMAN Sebastian 221NOWY SĄCZM - MASTERS77M 2881500:52:1583:44:2417,8-261,7012:5620,4
375CHOJNACKI Radosław 254CIECHANÓWM - SENIOR 2131M 2891501:31:1901:31:1917,7-261,7375:0811,7
376ŁUBIŃSKI Paweł 345MŁAWAM - SENIOR 2109M 2511500:29:04288:29:0417,7-261,7771:3836,5
377WACZYŃSKI Kamil 89WROCŁAWM - SENIOR 158M 2901500:35:23285:49:2517,7-261,7872:0030,0
378RUDAJKO Borys 315ODDZIAŁ WWL - LEGION HDKTŁUSZCZM - MASTERS78M 2921500:25:20272:31:0917,6-261,8431:2641,8
379ZWIERZCHOWSKI Marek 530LEGION HDKWARSZAWAM - SENIOR 159M 2931500:20:03168:33:5017,6-261,9111:0852,6
380ROSÓŁ Grzegorz 313LEGION HDK SZCZECINSZCZECINM - SENIOR 2135M 2961500:31:13193:34:4017,5-261,9961:4733,6
381PRUSIŃSKI Arkadiusz 63ZABRZEM - MASTERS71M 2541500:15:40288:15:4017,5-261,9970:5366,9
382KOCHAŃSKI-ONOSZKO Dominik 488WOJSKOWY KLUBU HDK PCK PRZY PWD DWD P-WELBLĄGM - SENIOR 2136M 2971500:30:19264:24:0117,5-261,9981:4434,6
383SKOK Marcin 25015 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA - LEGION KLUB HDKGOŁDAPM - SENIOR 2137M 2981500:25:25233:20:3617,5-262,0031:2741,3
384KONIECZNY Bartosz 799POLICYJNI KREWNIACYWRONKIM - SENIOR 283M 1971500:12:35225:21:4017,4-262,0620:4383,0
385MĄKA Michał 309BIAŁOBIELM - MASTERS79M 2991500:29:48240:29:4817,3-262,1771:4334,8
386TARASEWICZ Łukasz 648MRĄGOWOM - SENIOR 2138M 3001501:02:22192:28:0517,2-262,2433:3716,6
387PRZYBYTNIAK Krzysztof 561LEGION HDKWARSZAWAM - MASTERS80M 3011500:34:22288:34:2217,2-262,2471:5930,1
388REJNAT Aleksandra 820GLIWICEK - MASTERS 37K 1071500:22:14216:22:1117,2-262,3171:1746,3
389JAKUBIEC Urszula 162ŻARKI LETNISKOK - SENIOR 115K 891500:13:08288:22:3917,1-262,3630:4678,2
390TRZMIELEWSKI Krystian 13GOGGLE PAE TEAMLEGNICAM - SENIOR 2139M 3021500:35:54175:35:1517,1-262,3752:0528,6
391DROZDEK Martyna 663BEŁCHATÓWK - SENIOR 120K 1081500:22:34288:22:3417,1-262,3771:1945,5
392JABŁOŃSKI Andrzej 700JULIANÓWM - JUNIOR4M 3041500:17:23192:18:4817,1-262,4271:0158,8
393KOZERA Piotr 111OLSZTYNM - SENIOR 161M 3051501:01:01197:45:5617,0-262,4463:3416,7
394JUZAK Dawid 505PŁOCKM - SENIOR 2140M 3061500:25:36168:25:3617,0-262,4471:3039,9
395BOJDO Klaudia 752TARNÓWK - SENIOR 244K 1101500:21:59261:14:1717,0-262,4681:1746,4
396MROWIEC Michał 22ŚWINNAM - SENIOR 162M 3071500:23:25216:55:5316,9-262,5331:2243,4
397KAMIENIARZ Sławomir 380STRZYBNIKM - MASTERS81M 3081500:00:01288:00:0116,9-262,5560:0060 915,6
398KURKOWIAK Marcin 236GDYNIAM - SENIOR 2142M 3101500:43:02120:43:0216,9-262,6272:3323,5
399KRAJEWSKI Mariusz 432SZREŃSKM - SENIOR 163M 3111500:28:5872:54:4916,8-262,6761:4334,8
400JANECKI Mateusz 755BZIEGACZEJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 164M 3121501:32:3101:32:3116,8-262,6785:3010,9
401SPODOBALSKI Patryk 808WOJSKOWY ODDZIAŁ HDK LEGION PRZASNYSZPRZASNYSZM - SENIOR 165M 3141500:46:59144:42:1716,8-262,7072:4821,4
402JAWORSKA Justyna 767CZĘSTOCHOWAK - SENIOR 121K 1111500:12:23280:16:0616,8-262,7160:4481,2
403ŁĘSZCZAK Jarosław 38GAJ WIELKIM - SENIOR 2144M 3151501:01:0996:14:3616,7-262,7373:3916,4
404RAPA Magdalena 774PNIEWYK - SENIOR 122K 1121500:20:21288:42:0916,7-262,7471:1249,3
405BŁASZCZYK Damian 21POZNAŃM - SENIOR 166M 3161501:05:21238:47:2616,7-262,7553:5415,4
406KURAŚ Rafał 116LEGIN HDKGDAŃSKM - MASTERS82M 3171500:25:41192:25:4116,7-262,7771:3239,0
407KACZOREK Mateusz 609LUBLINM - SENIOR 2145M 3181501:31:0001:31:0116,7-262,7875:2711,0
408PIWNICKI Mateusz 430WARKAM - SENIOR 167M 3201500:53:5997:53:4316,7-262,8013:1418,5
409GAJEWSKI Tomasz 753RZESZÓWM - SENIOR 2147M 3211500:08:07174:31:2816,7-262,8020:29123,3
410MALICKI Mateusz 374KLUB HDK LEGIONPOZNAŃM - SENIOR 2148M 3221500:46:41268:15:2316,7-262,8222:4821,4
411WALAS Katarzyna 824HDK PCK W RZESZOWIEDYLĄGÓWKAK - SENIOR 245K 1131500:34:23193:09:2316,6-262,8572:0429,0
412FIGAT Arkadiusz 165BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINYBARTOSZYCEM - MASTERS83M 3231501:51:3501:51:3516,6-262,8776:438,9
413KOPEĆ Marcin 439LIDZBARK WARMIŃSKIM - MASTERS84M 3241501:11:2625:11:2716,6-262,8874:1813,9
414RYBA Adam 821MIEROSZÓWM - SENIOR 2149M 3261500:00:01113:00:2216,6-262,8920:0059 706,0
415KULON Aleksander 547SZCZECINM - SENIOR 168M 3251500:35:3685:33:4816,6-262,8922:0828,0
416STATEK Gabriela 543SIETESZK - JUNIOR 6K 1141500:24:29288:24:2916,6-262,9071:2840,6
417ZINIEWICZ Krzysztof 719LEGIONWARSZAWAM - MASTERS85M 3271500:27:05278:22:5716,6-262,9111:3836,7
418FLISS Emilia 766CHRZANÓWK - SENIOR 123K 1151500:43:5548:50:2616,6-262,9272:3922,6
419ADAMEK Dominik 733ZALASEWOM - SENIOR 2150M 3281500:13:21120:46:2716,5-262,9350:4874,3
420MARCZAK Marcin 420CAŁA NAPRZÓDŁÓDŹM - SENIOR 2151M 3291501:08:1349:40:1216,5-262,9364:0714,5
421KAJKO Artur 643WARSZAWAM - MASTERS86M 3301501:21:4011:16:2116,5-262,9374:5612,2
422KOŁAKOWSKI Karol 398PIASTÓWM - SENIOR 2152M 3311500:20:24168:20:2416,5-262,9671:1448,6
423POLECH Piotr 299MICHALOWOM - SENIOR 160M 3031500:35:12264:21:5516,5-262,9732:0728,1
424SIWEK Grzegorz 263HDK LEGION / LANCKORONA-RUNLANCKORONAM - MASTERS87M 3321500:29:45245:30:1116,5-262,9851:4833,3
425PYĆ Dorota 481JANÓW LUBELSKIK - SENIOR 124K 1161500:26:17192:26:1716,5-262,9871:3537,6
426WOROBIEC Maksymilian 370INTERNETOWY ODDZIAŁ LEGION HDKCZARNÓWM - SENIOR 2153M 3331500:16:29296:43:0116,5-262,9900:5960,0
427KRZESZOWIEC Darek 618KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - MASTERS88M 3341503:47:5003:47:5016,5-263,00813:504,3
428MATUSZEWSKI Piotr 612TOMASZÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 2154M 3361502:04:4002:04:4016,5-263,0167:347,9
429PĘDZIWIATR Joanna 174SĄ WOLNIEJSIOLSZTYNK - SENIOR 246K 1171500:31:51264:31:5116,5-263,0271:5631,0
430SZCZEPANSKI Michał 655LEGIONOWOM - MASTERS89M 3371500:43:47168:44:1116,4-263,0472:3922,5
431SMOLIŃSKI Paweł 461KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK PRZY KOMENDZIE STOŁECZNEJ POLICJIOTWOCKM - MASTERS90M 3381500:18:35143:47:0116,4-263,1001:0852,9
432SAMSEL Artur 24PUŁTUSKM - SENIOR 171M 3421500:19:38238:38:0316,3-263,1641:1249,9
433KRYSIAK Paweł 351HDK LEGIONLUBLINM - SENIOR 2156M 3431501:03:2325:03:2316,3-263,1873:5315,4
434DYCHA Marek 731OLSZTYNM - SENIOR 2157M 3441501:19:55216:40:2716,3-263,1964:5412,2
435ODRZYWOLSKI Michał 814OŻW SZCZECINSZCZECINM - SENIOR 2158M 3451500:39:3090:08:4116,3-263,2002:2524,7
436SIKORSKI Mariusz 102ŁÓDŹM - SENIOR 172M 3461500:16:58177:06:5616,3-263,2141:0257,5
437SZAFRAŃSKI Mikołaj 107POZNAŃM - SENIOR 174M 3481500:14:02255:36:1816,2-263,3040:5269,1
438OLEK Adrian 242POLACY NA EMIGRACJI :)PUŁAWYM - SENIOR 175M 3491501:03:48170:47:2216,2-263,3203:5615,2
439KOWALSKI Paweł 271KIEKRZM - SENIOR 176M 3501501:07:53121:07:5316,2-263,3274:1214,3
440OWCZARCZYK Paweł 267STANISŁAWÓW PIERWSZYM - MASTERS92M 3511501:31:36101:50:2216,1-263,3365:4010,6
441CYBULSKA Anna 660KRAKÓWK - SENIOR 248K 1191500:33:25239:31:0216,1-263,3582:0428,9
442TRZCIŃSKI Piotr 631OSTROŁĘKAM - SENIOR 2159M 3521500:00:0107:07:0216,1-263,3860:0057 927,6
443PĘDRYS Damian 276BOBREKM - SENIOR 2160M 3531500:24:46288:24:4616,1-263,3871:3239,0
444ANTOSZ Wojciech 65MIZERÓWM - SENIOR 2162M 3561501:30:3901:30:3916,1-263,3975:3810,6
445CIEMAŁA Szczepan 765WIESZCZĘTAM - SENIOR 177M 3571505:18:5405:18:5416,1-263,40719:503,0
446KŁOPOTEK GŁÓWCZEWSKI Michał 748CHOJNICEM - SENIOR 2163M 3591500:32:59168:06:2616,1-263,4072:0329,2
447KOWALCZYK Ilona 732STANISŁAWOWOK - SENIOR 249K 1211500:37:42168:43:4416,1-263,4072:2025,6
448CZERSKI Tomasz 694KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKOWM - SENIOR 178M 3581500:40:2796:40:2716,1-263,4072:3123,8
449HAŁOŃ Łukasz 447RZESZÓWM - SENIOR 2164M 3601500:38:55148:48:0916,1-263,4082:2524,8
450BORUCZYŃSKI Dariusz 168KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK "OPP SZCZECIN"POLICEM - MASTERS94M 3611502:41:1102:41:1116,1-263,41210:016,0
451SŁABOSZ Artur 255LEGION HDKĆMIŁÓWM - SENIOR 2165M 3621500:40:59308:39:0216,1-263,4172:3323,5
452GAJDEK Mateusz 745HDK PCK "PODHALANCZYK"RZESZÓWM - MASTERS95M 3631500:54:15169:39:4816,1-263,4183:2217,8
453FURGAŁA Piotr 86BARTOSZYCEM - SENIOR 2166M 3641500:09:38216:58:2116,1-263,4270:36100,0
454MSZANECKI Tomasz 46235 BLP SANOKSANOKM - SENIOR 2167M 3651500:36:4925:19:2716,0-263,4402:1726,1
455ZAWALICH Marcin 597PROSTKIM - SENIOR 2168M 3661500:15:47143:51:4016,0-263,4560:5960,9
456ROSIAK Grzegorz 550ŚWINOUJŚCIEM - MASTERS62M 2291508:16:00176:16:0016,0-263,45730:571,9
457KACZOROWSKI Grzegorz 306GLIWICEM - SENIOR 179M 3671500:39:02121:09:1316,0-263,4592:2624,6
458BUCZYŃSKI Bartłomiej 226TOMASZÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 2169M 3681502:02:4502:02:4516,0-263,4647:397,8
459MOSKWA Tomasz 6285PINŻPĘZINIM - SENIOR 2170M 3691500:42:5248:42:3416,0-263,4642:4022,4
460KURKOWIAK Krzysztof 193WKURW_TEAMWROCŁAWM - SENIOR 2171M 3701501:07:0423:24:0316,0-263,4704:1114,3
461FISZER Bartłomiej 549SULEJÓWEKM - SENIOR 180M 3711501:03:0449:03:0416,0-263,4773:5615,2
462KULIK Angelika 153PCK SULECHÓWCIGACICEK - SENIOR 250K 1221501:02:34121:02:3415,9-263,5373:5515,3
463STAFINIAK Marek 222POZNAŃM - SENIOR 2173M 3731500:38:20167:28:2815,9-263,5862:2424,9
464KRÓLIKOWSKI Tomasz 559GĄDKIM - SENIOR 2174M 3741500:31:26287:46:2715,9-263,5911:5830,3
465JAŚKIEWICZ Tomasz 716TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS96M 3761500:38:1297:34:5415,9-263,6062:2424,9
466LITWINEK Cezary 240MICHÓWM - SENIOR 181M 3771501:03:2525:03:2515,9-263,6073:5915,0
467KUTRYB Weronika 811SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR4 OSTROŁĘKAKADZIDŁOK - JUNIOR 8K 1231500:49:4748:40:1115,8-263,6473:0819,1
468STEFANEK Michał 127NOWY DWÓR MAZOWIECKIM - SENIOR 2176M 3781500:40:0248:40:0215,8-263,6672:3123,7
469ŻYŻA Łukasz 6275PINŻSZCZECINM - SENIOR 2177M 3791500:41:0148:40:4115,8-263,6792:3523,1
470ULENBERG Marcin 243LEGION HDKBUKOWINAM - SENIOR 2178M 3801501:02:0749:11:2315,8-263,6963:5615,2
471BIEDKA Adrian 645OSTROŁĘKAM - SENIOR 2179M 3811500:21:45281:10:0615,8-263,7061:2243,5
472WILCZEK Marta 249RUNNERBJABŁONNAK - SENIOR 251K 1241500:36:01168:36:0115,8-263,7172:1726,3
473KRZYŻANOWSKI Maciej 459WWW.POLANDONBIKE.PLŁÓDŹM - MASTERS97M 3821505:58:4305:58:4315,8-263,72422:462,6
474WOJCIECHOWSKI Krystian 581LEGIONWARSZAWAM - MASTERS98M 3831500:17:39192:08:5015,7-263,7471:0753,5
475OKROJEK Patrycja 793KLUB HDK NILKRAKÓWK - SENIOR 125K 1251500:29:49288:37:1915,7-263,7471:5331,7
476IWAŃCZUK Katarzyna 96WARSZAWAK - SENIOR 252K 1261501:09:1501:09:1515,7-263,7604:2413,6
477ROMANIUK Remigiusz 730WARSZAWAM - MASTERS99M 3841500:43:41254:49:2415,7-263,7672:4621,6
478WALCZAK Rafał 783LEGIONOWOM - SENIOR 2180M 3851500:26:02168:11:5315,7-263,7721:3936,2
479KLUZIAK Jarosław 423MIŃSK MAZOWIECKIM - SENIOR 2181M 3861501:50:3501:50:3515,7-263,7777:028,5
480PYĆ Gabriela 739WARSZAWAK - SENIOR 253K 1271500:22:23264:13:2115,7-263,7871:2542,1
481DYKACZ Joanna 679KRAKÓWK - MASTERS 38K 1281500:18:44234:20:0315,7-263,7891:1150,2
482SKIBNIEWSKI Łukasz 487WATWARSZAWAM - SENIOR 2182M 3871500:44:25192:53:4915,7-263,8032:5021,2
483WŁODEK Katarzyna 239KRAKÓWK - SENIOR 254K 1291500:23:17240:37:3615,7-263,8261:2940,3
484LIGĘZA Dariusz 29ODDZIAŁ KLUBU LEGION HDK PRZY JW 3538 W NISKUSTALOWA WOLAM - SENIOR 2183M 3881500:14:04175:38:4115,6-263,8370:5366,7
485CICHOCKA Katarzyna 632JÓZEFOSŁAWK - SENIOR 255K 1301500:59:0124:59:0115,6-263,8373:4615,9
486UBERNA Anna 215RZESZÓWK - SENIOR 126K 1311500:49:2496:49:2415,6-263,8673:0919,0
487SZAL Anna 712NOWY DWÓR MAZOWIECKIK - SENIOR 256K 1321500:24:17141:50:5415,6-263,8801:3338,5
488PAŃTA Ernest 333PIŁAWA GÓRNAM - SENIOR 2184M 3891500:32:4173:35:0115,6-263,8902:0528,6
489ROKICKI Michał 773DŁUGA SZLACHECKAM - SENIOR 2185M 3911500:40:4648:36:5615,6-263,8972:3622,9
490PŁOSKI Krzysztof 363DARŁOWSKIE CHARTYBOBOLINM - MASTERS101M 3931501:29:5201:29:5215,6-263,9105:4610,4
491DUDA-MACIEJCZEK Katarzyna 175GRÓJECK - SENIOR 234K 881500:35:23110:23:0115,6-263,9112:1626,4
492ROMANIUK Karol 231WARSZAWAM - SENIOR 183M 3941500:30:55106:46:2015,6-263,9141:5930,2
493LATECKI Marcin 185HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃWRZEŚNIAM - MASTERS102M 3951500:00:01112:10:0915,6-263,9160:0056 019,6
494STUDZIŃSKI Radosław 650NOWY DWÓR MAZOWIECKIM - SENIOR 2186M 3961500:40:0396:40:0315,6-263,9172:3423,3
495RAJWA Jan 245BZIEGACZEJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 2187M 3971500:42:4024:42:4015,5-263,9472:4421,8
496STOKARSKA Beata 180GDYNIAK - WETERAN 1 5K 1331500:42:5024:36:2615,5-263,9602:4521,7
497CIEŚLIK Rafał 729WODZISŁAW ŚLĄSKIM - SENIOR 2188M 3981501:47:1801:47:1815,5-263,9676:558,7
498STEFAŃCZYK Joanna 668TOMASZÓW MAZOWIECKIK - SENIOR 127K 1341500:06:3099:28:4915,5-263,9690:25143,2
499WAZ Mateusz 641SZCZERBICEM - SENIOR 184M 3991501:43:4101:43:4115,5-263,9776:419,0
500BŁASZCZYK Sebastian 103TUREKM - SENIOR 185M 4001501:08:44193:08:4415,5-263,9774:2613,5
501RATAJCZYK Michał 785GARBYM - SENIOR 2189M 4011500:34:06260:35:3015,5-263,9772:1227,3
502CICHOCKI Jakub 160KHDK PCK KRWILIJKASZCZECINM - MASTERS103M 4021501:40:3001:40:3015,5-263,9996:299,2
503BORUSZEWSKI Maciej 511WARSZAWA - POLSKAM - MASTERS104M 4031501:44:1301:44:1315,5-264,0076:448,9
504TOPOLSKI Grzegorz 517GDYNIAM - MASTERS105M 4041500:54:36129:13:5115,5-264,0223:3117,0
505LEPER Krystian 491CHOJNICEM - SENIOR 2190M 4051501:22:0014:25:2615,5-264,0235:1811,3
506JAROSZEK Jakub 186CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 186M 4061500:15:05216:15:0515,4-264,0370:5861,4
507SIKORA Bartosz 493WROCŁAWM - SENIOR 187M 4071501:27:5301:27:5315,4-264,0455:4110,5
508ZACZ Ludmiła 159KLUB HONOROWYCH DAWCÓW MPKKRAKÓWK - MASTERS 39K 1361501:18:3601:18:3615,4-264,0475:0511,8
509SZAL Robert 617LEGION HDKZAŁUSKIM - MASTERS106M 4081501:29:3601:29:3615,4-264,0475:4810,3
510ZAKRZEWSKI Daniel 366AUGUSTÓWM - SENIOR 2191M 4091501:22:17189:40:2815,4-264,0705:2011,2
511LEDWOŃ Jakub 296GLIWICEM - MASTERS107M 4101500:30:16120:45:4815,4-264,0721:5730,5
512DZIEKAN Dawid 137ŁUBNICEM - SENIOR 295M 2241500:37:12222:29:5015,4-264,0782:2424,8
513SZUŃKO Hanna 467HDK LEGIONSŁUPSKK - SENIOR 128K 1371500:29:00287:14:0615,4-264,0931:5331,8
514KOSTRZEWA Tomasz 635WARSZAWAM - SENIOR 2192M 4111501:40:5401:40:5415,4-264,0986:339,1
515ROŻNIATOWSKI Tomasz 327MIEJSKO - GMINNY KLUB HDK PCK W OŁAWIEOŁAWAM - MASTERS108M 4121500:16:22144:16:2215,4-264,1071:0356,3
516WOJTCZAK Adrian 241WOJSKOWY KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK W SZCZECINIEEŁKM - MASTERS109M 4131500:04:00278:13:3915,4-264,1180:15230,4
517ZGŁOBICKA Izabela 399BIAŁYSTOKK - SENIOR 258K 1381500:40:1548:50:1715,4-264,1182:3722,9
518ZARZECZNA Patrycja 340ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIK - SENIOR 259K 1391501:10:10169:10:2915,4-264,1194:3413,1
519NIWIŃSKI Michał 647GLIWICEM - SENIOR 2193M 4141501:42:4201:42:4215,3-264,1296:419,0
520KRASOWSKI Tomasz 503WAŁCZM - MASTERS110M 4151501:21:43191:32:2715,3-264,1325:1911,3
521GABAŁA Aleksandra 477CHORZÓWK - SENIOR 129K 1401500:26:11227:24:4015,3-264,1371:4235,2
522KONOPACKI Szymon 348LEGION HDK POZNAŃPOZNAŃM - SENIOR 2195M 4171500:23:50243:42:1615,3-264,1421:3338,6
523CZAPLICKI Bartłomiej 211BYDGOSZCZM - SENIOR 2196M 4181500:24:3195:47:4015,3-264,1601:3637,5
524CZOPEK Edyta 803SKAWINAK - SENIOR 130K 1411501:49:3301:49:3315,3-264,1677:098,4
525SYNOWIEC Aleksander 90WROCŁAWM - SENIOR 188M 4191500:32:35179:48:2715,3-264,1712:0728,2
526MONCZYŃSKI Sebastian 78112 WBOTPOZNAŃM - SENIOR 2124M 2801500:28:42288:08:4715,3-264,1771:5232,0
527WASILEWSKI Krzysztof 656POLICYJNY KLUB HDK W GDYNIRUMIAM - MASTERS111M 4201500:58:0324:33:2015,3-264,1873:4715,8
528JASTROWICZ Piotr 362ŻARYM - SENIOR 189M 4211501:22:1501:22:1515,3-264,1975:2211,1
529KAMIŃSKA Kornelia 602KROBIAK - SENIOR 131K 1421500:17:04192:17:0415,3-264,1971:0753,7
530KLOSEK Dariusz 711LEGIONHDKBYDGOSZCZM - WETERAN 116M 4231500:16:44168:16:3115,3-264,2071:0554,8
531SZCZEPANIAK Klaudia 400WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE /DRUŻYNA SZPIKUŻERKOWK - SENIOR 260K 1431501:36:3301:36:3315,3-264,2176:199,5
532RÓŻAK Paweł 538RADLINM - MASTERS112M 4241500:31:27120:31:2715,3-264,2172:0329,1
533PISZCZEK Michał 60WOLSZTYNM - MASTERS113M 4251500:13:27210:20:5115,3-264,2190:5268,1
534GRUBSKI Jacek 718CHELMNOM - SENIOR 2198M 4261500:19:21269:05:5215,3-264,2201:1647,3
535JANZER Janusz 342PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA PRZEMYŚLPRZEMYŚLM - WETERAN 117M 4271501:49:2501:49:2515,3-264,2267:108,4
536ZAGUŁA Wojciech 74RZESZÓWM - SENIOR 190M 4281501:04:4380:07:4215,3-264,2264:1414,1
537WARDENGA Kazimierz 392JEJKOWICE BIEGAJĄJEJKOWICEM - WETERAN 118M 4291500:31:36144:32:0315,2-264,2472:0428,9
538LENCZEWSKA-MACIĄG Dorota 82ZGIERZK - MASTERS 40K 1441501:43:0801:43:0815,2-264,2536:468,9
539SŁOWIŃSKI Maurycy 429WROCŁAWM - MASTERS114M 4301501:02:0649:00:2315,2-264,2574:0414,7
540JANUCHOWSKI Jacek 593DOSINM - WETERAN 27M 4311501:36:5901:36:5915,2-264,2606:229,4
541JASTRZĘBSKI Tomasz 53HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYLUBLINM - SENIOR 2129M 2861500:09:16192:31:3815,2-264,2630:3698,5
542DAMPS Michał 386WOJSKOWY KLUB HDK PRZY 9BKPANCELBLĄGM - SENIOR 2199M 4321501:24:4201:24:4215,2-264,2675:3410,8
543KONOPACKI Piotr 426HDK LEGION OSP GLINIANKAEMÓWM - MASTERS115M 4331500:30:39144:30:3915,2-264,2772:0029,8
544IZAJASZ Szymon 341RUMIAM - SENIOR 2200M 4341501:16:4801:16:4815,2-264,2875:0311,9
545KEMPISTY Michał 513SUWAŁKIM - SENIOR 191M 4361501:38:5201:38:5215,2-264,2946:309,2
546DUSZEŃKO Rafał 4WROCŁAWM - SENIOR 192M 4381500:20:57144:20:5715,2-264,2971:2243,5
547GRĄTKIEWICZ Jakub 605KLUB HDK WATSTRAWCZYNM - SENIOR 153M 2641500:15:03240:15:0315,2-264,2970:5960,5
548BECHLER Dawid 321WARSZAWAM - SENIOR 2202M 4391501:20:3301:20:3315,2-264,3065:1811,3
549KACZMAREK Mariusz 404WITKOWO BIEGAWITKOWOM - MASTERS117M 4401501:28:0801:28:0815,2-264,3075:4810,3
550GRABOWICZ Marcin 217CSWLĄD POZNAŃPOZNAŃK - SENIOR 261K 1461500:47:1648:47:1615,2-264,3073:0619,3
551WARDENGA Joanna 391JEJKOWICE BIEGAJĄJEJKOWICEK - MASTERS 41K 1471500:31:30180:46:5115,2-264,3092:0428,9
552OLSZAŃSKI Rafał 141ZAKLICZYNM - SENIOR 2203M 4411500:53:31192:53:3115,2-264,3173:3117,0
553SEBUNIA Aleksandra 117HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYSWAROŻYNK - MASTERS 42K 1481500:40:08207:00:0815,2-264,3222:3822,7
554SZYMLA Mariusz 81HDK PŁOMIEŃ KOBIERNICEKOBIERNICEM - SENIOR 2205M 4431501:38:3001:38:3015,2-264,3256:309,2
555JUSZYŃSKA Aleksandra 61POŁANIECK - SENIOR 133K 1491500:49:14216:49:1415,2-264,3273:1418,5
556TATAROWICZ Paweł 31CZĘSTOCHOWSKI LEGION HDKCZĘSTOCHOWAM - SENIOR 193M 4441500:17:1996:17:2015,1-264,3371:0852,5
557MUSIOŁ Helena 657RYBNIKK - MASTERS 43K 1501501:42:0001:42:0015,1-264,3476:448,9
558NASKRĘT Mariusz 46RACOTM - MASTERS118M 4451501:06:00169:06:0015,1-264,3474:2113,8
559GRUSZKA Jakub 227WARSZAWAM - SENIOR 2206M 4461501:31:2501:31:2515,1-264,3536:029,9
560ŚWIĄTEK Andrzej 701POZNAŃM - MASTERS119M 4481501:37:0801:37:0815,1-264,3576:259,3
561PŁATEK Damian 495RFR TEAMGDYNIAM - SENIOR 2208M 4491501:22:4901:22:4915,1-264,3615:2811,0
562POŚPIECH Michał 662ZDUN TRIATHLON TEAM / KTS SUPERMARATON KALISZ / PWSZ KALISZWOLICAM - MASTERS120M 4501500:59:0324:29:4415,1-264,3753:5415,3
563CISZKOWSKI Paweł 307ZIELONA GÓRAM - SENIOR 194M 4511501:26:4601:26:4615,1-264,3775:4410,4
564KOWIERSKI Jacek 740KLUB HDK LEGIONSOSNOWIECM - SENIOR 2209M 4521500:13:00168:40:0015,1-264,3770:5169,7
565ZAGROBELNA Bozena 688KRAKOWK - MASTERS 44K 1521500:25:3472:25:3415,1-264,3771:4135,4
566NOWAK Damian 262ZABRZEM - SENIOR 2210M 4531500:30:32196:15:4015,1-264,3782:0129,7
567LISOWSKI Łukasz 277THIRTY SPORTS GROUPWILCZYCEM - SENIOR 2212M 4551501:46:2201:46:2215,1-264,3957:038,5
568FILIPOWSKI Rafał 607FILIP RUN TEAMKRAKÓWM - MASTERS121M 4561501:40:3201:40:3215,1-264,3976:409,0
569PAMUŁA Grzegorz 59ZDZIESZOWICEKĘDZIERZYN-KOŹLEM - WETERAN 119M 4571500:33:1596:33:1515,1-264,3972:1227,2
570ADAMCZEWSKI Sławomir 704BRZEZINYM - WETERAN 120M 4581501:25:5301:25:5315,1-264,4045:4110,5
571GAJDA Weronika 759OSP LUBLINIECLUBLINIECK - SENIOR 135K 1541500:09:59192:20:2915,1-264,4070:3990,6
572JEDRYCHOWSKA Anna 7HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYSŁOMNIKIK - SENIOR 136K 1551500:54:33216:54:3415,1-264,4073:3716,6
573BREJNAK Agnieszka 204FIT&MORE RYBNIKRYBNIKM - SENIOR 2213M 4591501:06:1148:36:5015,1-264,4174:2313,7
574MATUSIAK Piotr 532ŚLESINM - MASTERS122M 4601500:56:2872:56:2815,1-264,4173:4416,0
575JAROSZ Patryk 512POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWASUWAŁKIM - SENIOR 195M 4611501:38:5101:38:5115,1-264,4196:339,1
576HUMIĘCKI Jakub 294KRAKÓWM - SENIOR 197M 4631501:25:2301:25:2315,1-264,4275:4010,6
577KORZYSTKO Bartosz 36921 BLTŚWIDWINM - SENIOR 2214M 4651501:18:4301:18:4315,0-264,4305:1311,5
578DZIAŁOWSKI Dariusz 76DĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS124M 4661501:20:12201:24:1215,0-264,4315:1911,3
579GADOWSKI Przemysław 630GRYFINOM - SENIOR 2215M 4671501:15:0501:15:0515,0-264,4374:5912,0
580KACZMAREK Tomasz 667WRZEŚNIAM - MASTERS125M 4681501:25:4401:25:4415,0-264,4375:4210,5
581GODYŃ Przemysław 52KLUB LEGION HDKGIEBUŁTÓWM - MASTERS126M 4691500:33:00242:28:2315,0-264,4402:1127,3
582JANKOWSKI Paweł 406GDAŃSKM - SENIOR 2216M 4701500:40:3170:04:5415,0-264,4422:4122,3
583RATAJCZAK Krzysztof Tomasz 212HDK LEGION 10 BKPANC ŚWIĘTOSZÓWCHEŁMŻAM - SENIOR 198M 4711500:14:06154:55:3415,0-264,4450:5664,0
584SZYMUŚ Michał 529SKAWINAM - SENIOR 2217M 4721501:23:2201:23:2215,0-264,4475:3210,8
585SMOLIŃSKA Aneta 132LEŹNICOWY BZIKLEŹNICA WIELKAK - SENIOR 263K 1561500:18:46216:18:4615,0-264,4471:1448,1
586SCHAB Krzysztof 49KRZYŻ WIELKOPOLSKIM - MASTERS127M 4741500:00:0124:00:0115,0-264,4470:0054 108,0
587GROCHOCKA Dorota 502GIŻYCKOK - SENIOR 264K 1571500:43:22237:08:4315,0-264,4562:5320,8
588RYBKA Dariusz 540KP PSP KROTOSZYNKROTOSZYNM - WETERAN 121M 4751501:21:1501:21:1515,0-264,4575:2411,1
589KOWALAK Robert 144KOSTRZYNM - SENIOR 2218M 4761501:46:5901:46:5915,0-264,4577:078,4
590CYRULIK Grzegorz 832SCORPEKIPAPRZEMYŚLM - SENIOR 1100M 4771501:50:2801:50:2815,0-264,4577:218,2
591SZULIK Łukasz 152HDK LESZNOWOLAŁAZYM - SENIOR 2219M 4781500:18:19120:04:1915,0-264,4661:1349,2
592DRAJER Sebastian 433OSTRÓW WIELKOPOLSKIM - SENIOR 2220M 4791501:13:5101:13:5115,0-264,4674:5512,2
593WĄDOŁOWSKI Sławomir 666WOJSKOWY KLUB HDK PRZY 9 BBKPANC W BRANIEWIEBRANIEWOM - MASTERS128M 4801501:16:5901:16:5915,0-264,4675:0711,7
594OWSIANIK Sylwia 375MILICZK - MASTERS 45K 1581501:35:0401:35:0415,0-264,4676:209,5
595WOJSIAT Arkadiusz 64ŚWIDNICAM - SENIOR 2221M 4811501:44:3801:44:3815,0-264,4676:588,6
596SASS Witold 138ŁÓDŹM - SENIOR 1101M 4821500:30:00216:30:0015,0-264,4671:5930,0
597BUDZAJ Magdalena 771JAKTORÓWK - MASTERS 46K 1591500:10:58240:10:0615,0-264,4720:4382,1
598RYBKA Sonia 425CHRZANÓW-BALINK - SENIOR 265K 1611500:27:20192:28:3315,0-264,4761:4932,9
599KATARZYNA Sosnowska 431WARKAK - SENIOR 137K 1601501:03:0961:58:3215,0-264,4764:1214,3
600WALTER Karol 48DRUŻYNA SZPIKUKOKOSZCZYNM - SENIOR 2222M 4831501:12:1101:12:1115,0-264,4774:4812,5
601KREROWICZ Grzegorz 184BIEGAM BO LUBIĘNOWY SACZM - MASTERS129M 4841501:17:4301:17:4315,0-264,4775:1011,6
602LUBAŃSKA Alicja 638BUKOWICEK - WETERAN 1 6K 1621501:35:5701:35:5715,0-264,4776:239,4
603JANKOWSKI Mateusz 364GDAŃSKM - SENIOR 1102M 4881500:31:58120:31:5815,0-264,4772:0728,2
604KWIATKOWSKI Aleksander 437IPA KATOWICE VIUL. STARZYŃSKIEGO 5/72M - WETERAN 122M 4861500:31:0724:31:0715,0-264,4772:0428,9
605SADOWSKI Bartłomiej 264ZAWSZE GOTOWI ZAWSZE BLISKOLEGIONOWOM - MASTERS131M 4871500:28:2948:28:2915,0-264,4771:5331,6
Poniżej dystansu minimalnego: 15,0 km
606JABŁOŃSKI Tomasz 228HDK SAPERSZCZECINM - MASTERS75M 2771500:56:06256:50:2515,0-264,5163:4416,0
607TOFIL Michał 445RYBNIKM - MASTERS60M 2131500:23:36288:23:3614,5-264,9671:3736,9
608SZULC Miłosz 387BYDGOSZCZM - SENIOR 2106M 2471500:35:54265:54:5814,3-265,1662:3023,9
609NOWAKOWSKI Krzysztof 104BOREK SZLACHECKIM - SENIOR 154M 2691500:44:30192:20:4414,1-265,4053:0919,0
610WOJTEK Wojtek 646BYDGOSZCZM - MASTERS93M 3541500:07:28288:08:1414,0-265,5170:32112,2
611BIELECKI Marcin 95SPORT & ROLLSTALOWA WOLAM - SENIOR 2141M 3091500:18:30206:26:0614,0-265,5251:1945,2
612KALUGA Gracjan 616LEGION HDKPRZEMYŚLM - SENIOR 173M 3471500:35:1398:08:0913,9-265,5332:3123,8
613MURAS Łukasz 417ORZESZEM - SENIOR 2194M 4161500:19:01269:28:1413,5-266,0231:2442,4
614CZUPRYNA Adam 389LEGION HDKLEGIONOWOM - SENIOR 2161M 3551500:20:27298:55:0113,3-266,2001:3239,0
615BIELECKA Marta 98STALOWA WOLAK - SENIOR 257K 1351500:44:07206:51:4113,2-266,2503:2018,0
616MAJOREK Łukasz 45HDK PCK CZERWONA KRWINKA LIBUSZALIBUSZAM - SENIOR 2132M 2911500:18:31239:48:0613,1-266,3291:2442,6
617KLISZCZ Beata 514WERBKOWICEK - SENIOR 243K 1091500:29:24284:35:3712,8-266,6472:1726,2
618ŚWIĄTEK Zbigniew 337ZDUŃSKA WOLAM - SENIOR 2204M 4421500:19:48283:54:4412,8-266,6871:3238,8
619KOWALCZYK Darek 142WARSZAWAM - MASTERS69M 2461532:06:0019:06:0012,7-266,777151:390,4
620MAGNUSZEWSKI Maciej 791HDK PCK SZCZYTNOOLSZTYNM - SENIOR 2143M 3131500:39:24116:20:0512,7-266,8023:0619,3
621SKWIRUT Daniel 257LEGION HDKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS100M 3921500:22:37288:22:3812,4-267,1271:4932,8
622MANDYWEL Sławomir 758KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - MASTERS123M 4641500:09:5696:26:4112,0-267,4370:4972,7
623DOLEWSKI Konrad 675GDAŃSKM - SENIOR 2134M 2951500:38:15264:33:4311,9-267,5873:1318,7
624HAWŁAS Małgorzata 620BORKIK - SENIOR 247K 1181500:32:40121:17:4411,7-267,7672:4721,5
625BAUMGART Maciej 71BIEDRUSKOM - SENIOR 2211M 4541500:17:34192:20:0611,7-267,8071:3039,9
626DYMEK Aneta 413WROCŁAWK - SENIOR 242K 1061500:53:20168:53:2011,6-267,8774:3513,1
627CHMIELNIK Mikołaj 548LEGION HDK - ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - MASTERS91M 3401500:38:08288:13:2011,3-268,1573:2217,8
628DANISEWICZ Przemysław 195KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PRZY WOJSKOWEJ AKADEMII TECHNICZNEJWARSZAWAM - SENIOR 170M 3411500:33:20144:33:2011,3-268,1972:5720,3
629MIESZKOWICZ Wojciech 199CKM +SPORTCHORZELÓWM - SENIOR 2172M 3721500:20:23240:56:4211,0-268,4891:5132,3
630POLAK Łukasz 300OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM - SENIOR 243M 1151500:56:2200:56:2210,3-269,1585:2711,0
631PAWŁOWSKI Dariusz 26WKHDK LEGIONSZPROTAWAM - SENIOR 2112M 2581501:07:3401:07:3410,0-269,4676:448,9
632PIETRYKA Joanna 520ELBLĄGK - SENIOR 262K 1511500:11:37216:11:379,9-269,5571:1051,2
633ZAUTER Krzysztof 18BYDGOSZCZM - SENIOR 2133M 2941500:54:1100:54:138,5-270,9876:229,4
634LEWICKI Kewin 39OLSZTYNM - SENIOR 169M 3351500:13:35173:18:318,3-271,1941:3836,6
635KUREK Bartek 377KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - SENIOR 2201M 4351500:30:00192:30:007,4-272,0974:0314,8
636WNOROWSKI Kacper 563HDK WATWARSZAWAM - SENIOR 196M 4621500:37:0300:37:037,0-272,5015:1811,3
637KULIBERDA Łukasz 435ZIELONA GÓRAM - SENIOR 2175M 3751500:40:2600:40:266,0-273,4376:419,0
638GUZIUR Jakub 528KARTUZYM - SENIOR 2146M 3191500:35:1496:06:355,2-274,2436:438,9
639MĘŻYKOWSKI Krzysztof 792BBL SZUBINSZUBINM - MASTERS116M 4371500:40:3500:40:354,9-274,5358:127,3
Niesklasyfikowani
DNCSZWARC Ilona 390BIAŁYSTOKK - SENIOR 21501:28:3901:28:3914,9-264,5485:5610,1
DNCMARCINIAK PORADZISZ Justyna Anna 574ŁAPANÓWK - SENIOR 21500:12:38240:12:3814,0-265,5270:5466,3
DNCBARCZAK Sylwester 157KLUB HDK "STRAŻAK" W MIERZECICACHKNURÓWM - SENIOR 21500:39:2224:39:2213,2-266,2572:5820,1
DNCSĘK Jacek 269CHOJNICEM - SENIOR 21500:22:21191:14:0912,9-266,6141:4434,5
DNCWOŁOCH Paweł 518HDK KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - SENIOR 11500:37:0048:37:0112,2-267,2773:0119,8
DNCKARBOWSKA Joanna 570WKHDK PRZY PWD DWDP-WELBLAGK - SENIOR 21500:35:3372:35:3312,1-267,3472:5520,5
DNCGÓRNA Justyna 691LEGION HDKDREZDENKOK - MASTERS 1501:30:0601:30:0612,0-267,4777:308,0
DNCMASZKIEWSKI Łukasz 305GNIEWINOM - SENIOR 21500:28:0172:00:1810,9-268,5782:3423,3
DNCMUSKAŁA Mateusz 145WIRUSYSOSNOWIECM - SENIOR 21501:45:09169:47:4210,7-268,7469:476,1
DNCSULEJCZYK Piotr 4211.BLTRMIŃSK MAZOWIECKIM - MASTERS1501:42:0013:02:4210,4-269,1149:506,1
DNCKALKOWSKI Paweł 286THIRTY SPORTS GROUPWROCLAWM - SENIOR 21500:26:1823:29:2110,1-269,3762:3623,0
DNCSZAJNA Dariusz 343WARSZAWAM - SENIOR 11501:01:0501:01:0510,1-269,3876:039,9
DNCROŻEK Katarzyna 247KIELCEK - SENIOR 21500:30:07288:30:0810,1-269,4072:5920,1
DNCGRZEGORZEWSKI Przemysław 33CAMBRIDGEM - SENIOR 21500:31:21168:31:3110,0-269,4473:0719,2
DNCKLIMASZEWSKI Tobiasz 407HDK PCK TERENOWY ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM - SENIOR 21500:31:2772:31:2710,0-269,4573:0819,1
DNCGODLEWSKI Daniel 545WARSZAWAM - SENIOR 21501:02:1601:02:1610,0-269,4776:139,6
DNCKOŁODZIEJCZYK Marta 280WARSZAWAK - SENIOR 11500:35:40288:36:5810,0-269,4773:3416,8
DNCTROKIELEWICZ Mateusz 436WARSZAWAM - SENIOR 21500:35:4743:50:199,1-270,3773:5515,3
DNCORYCH Jacek 298MARKOWI BIEGACZEMARKIM - MASTERS1500:40:53168:59:409,0-270,4944:3313,2
DNCWAWRZEŁA Łukasz 531GDYNIAM - SENIOR 21500:04:5973:01:018,3-271,1550:35100,2
DNCGOLAROWSKI Daniel 444BOBOWICKOM - MASTERS1500:12:45216:12:457,7-271,8171:3936,0
DNCPIĄTEK Dawid 94OGNISTY LEGION CHORZELÓWMIELECM - SENIOR 11500:37:1400:37:147,4-272,0775:0111,9
DNCDYCHA Marek 289OLSZTYNM - SENIOR 21500:13:45167:51:377,3-272,2241:5331,6
DNCCHOJNOWSKI Wojciech 93ŁOMŻAM - SENIOR 11500:00:01183:00:597,1-272,4090:0025 444,8
DNCPLACHA Jan 497IM-POSSIBLE TEAMLASKIM - MASTERS1500:48:2300:48:236,5-273,0087:288,0
DNCBASIAK Mariusz 800SZKOLNY KLUB HDK PRZY CS PSPCZĘSTOCHOWAM - SENIOR 21500:33:0000:33:005,7-273,7775:4710,4
DNCWARDA Anna 610HDK LEGIONKĘTRZYNK - MASTERS 1500:30:1037:17:315,7-273,8135:1911,3
DNCKORZENIOWSKA Karolina 75QĄSKABALPINKASZCZECINEKK - SENIOR 21501:04:0201:04:025,1-274,37712:334,8
DNCMNICH Hubert 358LEGION HDKLEGIONOWOM - MASTERS1500:30:4600:30:465,0-274,4776:099,8
DNCLIPCZYŃSKI Przemysław 22918 DYWIZJA ZMECHANIZOWANASIEDLCEM - SENIOR 21500:29:3200:29:324,9-274,5325:5810,0
DNCKIEŁBASIŃSKI Łukasz 75612 WBOTPOZNAŃM - SENIOR 21500:29:2300:29:234,7-274,7476:129,7
DNCZIÓŁKOWSKI Sebastian 457HDK LEGION / STOŁECZNY LEGION BASZTANASIELSKM - SENIOR 21500:10:31143:24:314,4-275,0962:2425,0
DNCERNEST Dawid 478BYDGOSZCZM - SENIOR 21500:22:2100:22:224,0-275,4475:3210,8
DNCOCHENKOWSKI Pawel 301KOSZALINM - SENIOR 21500:30:1800:30:184,0-275,4577:328,0
DNCBALACHOWSKI Robert 164NIEPOŁOMICEM - SENIOR 21500:35:16213:34:583,8-275,6509:126,5
DNCMARER Jakub 760RUMIAM - SENIOR 11500:36:0321:56:463,1-276,35711:335,2
DNCNICPOŃ Mariusz 394WĘGLOWICEM - SENIOR 21500:24:0000:24:002,1-277,33711:125,4
DNCKARBOWNIK Karbownik 49410 ŚBOTKIELCEM - SENIOR 21500:08:1300:08:131,1-278,3777:288,0
DNCKULCZAKIEWICZ Karol 291BIAŁYSTOKM - SENIOR 21500:34:3825:19:180,0-279,4622308:530,0
Znaleziono 678 wynik(ów)