KREWKI BIEG VOL 1 - „ŚWIATOWY DZIEŃ KRWIODAWCY”

Wydarzenie:
Organizator:
Tryumf
Data:
2020-06-12
Miejsce:
Polska
Dystans:
15 km
Zgłoszonych:
834
Wystartowało:
690
Nie ukończyło:
17
Ukończyło:
673
Na trasie:
17
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja po poszczególnych dniach: Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7 | Dzień 8 | Dzień 9 | Dzień 10 | Dzień 11 | Dzień 12 | Dzień 13 | Dzień 14 | Dzień 15

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BERNAT Joanna 671HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAK - MASTERS 1K 11503:03:59314:36:08301,10,0000:3698,2
2PARKITNY Aleksander 67WROCŁAWM - SENIOR 21M 21502:44:00302:46:29289,9-11,1700:33106,1
3DUBIAŁ Rafał 614LESZNOM - MASTERS1M 1150291:01:26279,5-21,6160:00INF
4BŁAUCIAK Monika 692WOJSKOWY KLUB HDK PCK "LOGISTYK" WAŁCZPIŁAK - MASTERS 3K 31504:40:57311:29:30251,0-50,0811:0753,6
5SCHMIDT Jacek 151ŻW- SZCZECINSZCZECINM - WETERAN 11M 41501:58:49314:50:06247,3-53,7780:28124,9
6PLEWA Sylwia 713WOJSKOWY KLUB HDK PCK "LOGISTYK" WAŁCZPIŁAK - MASTERS 2K 21502:55:22321:55:20229,4-71,6500:4578,5
7MĄDRAWSKI Kacper 5KLUB LEGION HDKDREZDENKOM - SENIOR 22M 31501:57:35295:26:07228,3-72,7940:30116,5
8BERNAT Andrzej 62HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAM - MASTERS2M 61502:15:11325:06:54220,4-80,7110:3697,8
9MONCZYŃSKI Bogusław 28KLUB HDK PCK "STRZELC"KALISZM - WETERAN 21M 51505:53:18317:53:19219,2-81,8931:3637,2
10WIETRZYŃSKI Maciej 591KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 11M 71500:57:20218:15:23206,9-94,2430:16216,5
11RABIEGA Monika 633LUCKY LUKILESZNOK - MASTERS 4K 41502:25:36313:40:51196,0-105,0680:4480,8
12MAZUREK Dariusz 674RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYSTALOWA WOLAM - SENIOR 23M 91503:40:47310:31:32191,8-109,2461:0952,1
13BUDZAJ Robert 772JAKTORÓWM - MASTERS3M 81501:11:30298:27:05184,0-117,0710:23154,4
14PYRZAK Paweł 325WARSZAWAM - SENIOR 24M 111501:10:39246:45:32181,3-119,8090:23154,0
15CZERWIŃSKI Janusz 568DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEM - WETERAN 22M 101501:56:23312:11:11168,0-133,0950:4186,6
16BŁAUCIAK Mirosław 344WOJSKOWY KLUB HDK PCK "LOGISTYK" WAŁCZPIŁAM - MASTERS4M 131502:49:12321:31:54158,5-142,5901:0456,2
17ROGALEWSKI Łukasz 176LEGIONY HDKSTAROGARD GDAŃSKIM - SENIOR 12M 121502:00:00314:00:00153,6-147,4930:4676,8
18MALANOWSKA Zuzanna 823HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAK - SENIOR 21K 51503:22:58298:12:15150,0-151,1111:2144,3
19RUDNIKOWSKI Andrzej 754BYDGOSZCZM - WETERAN 12M 141501:11:45312:35:27143,8-157,2830:29120,3
20RAJWA Roman 619TL ATHLETICS JASTRZĘBIECHYBIEM - SENIOR 13M 161500:22:59312:22:59135,0-166,0930:10352,4
21BOŻKO Katarzyna 357KŁODAWAK - SENIOR 11K 61501:18:53323:05:14134,4-166,7230:35102,2
22SZCZEPAŃSKI Wojciech 56SZCZYTNOM - MASTERS5M 151501:55:49313:55:49130,4-170,7030:5367,5
23SADURSKI Leszek 601KOŃSKOWOLAM - SENIOR 14M 171502:39:32314:54:09127,4-173,6521:1547,9
24HUTA Wojciech 583KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 16M 191502:29:12314:29:13121,9-179,1631:1349,0
25DYŚKO Arkadiusz 582KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 17M 211501:19:32301:43:04120,4-180,7050:3990,8
26TOMALA Paweł 78615GBZORZYSZM - MASTERS7M 241501:44:22289:10:59117,5-183,5490:5367,6
27LISEK Mateusz 553KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 15M 181500:56:06312:56:07117,0-184,0730:28125,2
28KUPILAS Mariusz 592WOJSKOWY KLUB HDK PCK LOGISTYK WAŁCZWAŁCZM - SENIOR 18M 251501:12:17293:35:25116,2-184,8700:3796,5
29BIEŃKOWSKI Mariusz 2WOJSKOWY KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK W SZCZECINIESZCZECINM - MASTERS8M 261502:34:57220:14:53116,1-184,9961:2045,0
30SIEK Michał 804KURATORIUM OŚWIATY W OPOLUBRZEGM - WETERAN 13M 221500:48:55307:59:39113,6-187,4990:25139,3
31ADAMCZYK Dorota 261BIAŁACZÓWK - SENIOR 23K 81500:43:37312:43:37112,9-188,1630:23155,3
32STANIOS Natalia 584KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAK - SENIOR 12K 91501:03:55289:03:55112,3-188,8130:34105,4
33DUDYŃSKI Jacek 501BOLESŁAWIECM - WETERAN 14M 291501:24:03312:38:50110,3-190,8280:4578,7
34MARCINKIEWICZ Magdalena 685KRAKÓWK - SENIOR 22K 71501:11:02311:48:38109,0-192,0530:3992,1
35KONOPKA Tomasz 709#TK.X7XGDANSKM - MASTERS6M 231501:13:11312:46:40107,8-193,2630:4088,4
36JANIC Arkadiusz 500ZŁOCHOWICEM - SENIOR 19M 321501:08:01313:08:01105,0-196,0830:3892,6
37SKOTNICKI Jacek 761LEGION HDKNYSAM - SENIOR 26M 281500:56:05313:10:33102,4-198,6830:32109,6
38ŚPIEWOK Paweł 634BRENNAM - SENIOR 28M 341501:18:47313:18:47102,3-198,8330:4677,9
39KRUPA Aleksandra 735MOSTKOWOK - SENIOR 13K 101502:55:10286:07:31101,9-199,2321:4334,9
40KOZŁOWSKI Adam 830REDAM - MASTERS10M 351501:58:07313:53:33101,7-199,4081:0951,7
41KOLIŃSKI Robert 338COACH COLYNSKYWROCŁAWM - MASTERS11M 361501:45:00154:12:56101,5-199,6311:0258,0
42MAŁECKI Dariusz 22364 BLP PŁOCK HDK LEGIONPŁOCKM - WETERAN 16M 391501:43:02310:35:05101,2-199,9281:0158,9
43GODYŃ Sylwiusz 69KLUB HDK ZŁOTORYJAWOJCIESZÓWM - MASTERS12M 401502:26:11314:38:50101,0-200,0921:2641,5
44GOLLNIK Adam 131NOWY DWÓR MAZOWIECKIM - SENIOR 27M 331501:47:40289:47:4098,8-202,3231:0555,0
45SKAŁKA Adam 220BIEGAM BO LUBIĘNOWY SĄCZM - WETERAN 17M 411501:46:55317:13:2198,5-202,5691:0555,3
46BORKOWSKI Leszek 515NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM - WETERAN 15M 301501:23:54327:01:4295,9-205,1540:5268,6
47ANDRUSZKIEWICZ Krzysztof 522DĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS13M 421518:50:5418:50:5695,6-205,45311:495,1
48MANDYWEL Grzegorz 595KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - MASTERS9M 311500:58:35312:58:3595,4-205,7130:3697,7
49CHRAPEK Daniel 359TYCHYM - SENIOR 25M 201501:15:56311:54:1194,2-206,8970:4874,4
50FALBA Wioletta 456ROZBIEGANE DZIAŁDOWODZIAŁDOWOK - WETERAN 1 1K 131502:09:12290:09:1294,0-207,1331:2243,6
51TKACZ Patryk 292HDK LEGION ODZIAŁ INTERNETOWYGRANICAM - SENIOR 110M 431500:03:28315:10:1193,7-207,3550:021 622,4
52SZCZEPAŃSKA Marta 57SZCZYTNOK - SENIOR 24K 111501:56:04309:56:2993,4-207,7251:1448,3
53KIDOŃ Przemysław 586KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 111M 441501:57:00241:57:0093,0-208,0731:1547,7
54RZOSIŃSKI Paweł 27KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - SENIOR 29M 371501:13:59309:34:4191,4-209,6920:4874,1
55KOZŁOWSKI Jakub 100HDK LEGION - ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM - SENIOR 211M 451501:10:23196:32:0690,7-210,3440:4677,4
56KONARSKI Leszek 210NORDWALKLEŚNAM - WETERAN 23M 271501:17:25289:17:2589,9-211,2130:5169,7
57JĘDRZEJEWSKI Łukasz 55KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ PŁOCKBIELSKM - SENIOR 210M 381501:39:08313:39:0989,0-212,0831:0653,9
58KOZIOŁKIEWICZ Paweł 544JELENIA GÓRAM - MASTERS14M 461501:09:43254:27:2288,9-212,2270:4776,5
59STORZYSZ-KORCYL Katarzyna 680KRAKÓWK - SENIOR 25K 141502:31:13316:56:5687,6-213,5291:4334,7
60ZAJACZKOWSKI Artur 454KLUB HDK SŁUŻB MUNDUROWYCH W DZIAŁDOWIEDZIAŁDOWOM - MASTERS15M 501502:04:15290:04:1586,9-214,1931:2542,0
61PAWEŁCZYK Adam 10KLUB HDK "STRAŻAK" W MIERZECICACHWOJKOWICEM - MASTERS16M 521500:42:35319:32:4586,5-214,6140:29121,8
62GIENIECZKO Cezary 569EŁKM - SENIOR 112M 551501:30:56193:30:5682,1-219,0431:0654,1
63JADESZKO Michał 567EŁKM - SENIOR 113M 561501:28:39190:02:1082,0-219,0521:0455,5
64BURNICKI Mateusz 743GDAŃSKM - SENIOR 213M 481500:44:14312:30:1881,9-219,2180:32111,1
65LIPIECKA-PISZ Agnieszka 736JASŁOK - MASTERS 5K 121501:57:23309:35:0681,5-219,6131:2641,6
66GUDOWSKA Dominika 684KRAKÓWK - SENIOR 26K 161503:00:00192:07:0080,7-220,4232:1326,9
67KUSZAJ Sławomir 320KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICERUMIAM - MASTERS18M 571502:21:52184:19:5180,6-220,5391:4534,1
68GRATKOWSKI Michał 35MOSINAM - MASTERS19M 581502:13:23304:21:4580,3-220,8421:3936,1
69SKŁODOWSKI Stefan 209ŁOJDY 16/3M - MASTERS20M 591501:22:21254:51:3180,1-220,9961:0158,4
70GÓRSKI Krzysztof 443ŁOMŻAM - SENIOR 214M 491500:59:19268:59:0878,3-222,7620:4579,2
71CHYŁA Dawid 272HDK PCK "LOGISTYCY" W BYDGOSZCZYLUBICZ GÓRNYM - SENIOR 217M 611501:33:37289:33:3778,2-222,9331:1150,1
72POPOWICZ Bartłomiej 191CHYNÓWM - SENIOR 218M 621501:00:54260:24:5678,0-223,0980:4676,8
73GOSTOMSKA Małgorzata 218REBELLION OF FREE RUNNERSCZEMPIŃK - MASTERS 8K 181501:11:25289:11:2577,8-223,2530:5565,4
74MASZTAFIAK Piotr 485WWW.VIRTUAL-IT.PL TEAMLUBOŃM - MASTERS21M 631500:29:51299:01:2977,6-223,4590:23156,0
75KUZIN Krzysztof 367LEGIONOWOM - SENIOR 212M 471500:57:28214:14:0277,6-223,5080:4481,0
76SOCHA Robert 727KURATORIUM OŚWIATY W OPOLUKARŁOWICEM - SENIOR 216M 531500:19:34327:21:5775,6-225,5250:15231,7
77POŚPIECH Michał 483ZDUN TRIATHLON TEAM / SUPERMARATON KALISZ / PWSZ KALISZWOLICAM - MASTERS22M 641500:54:24222:04:5075,6-225,5290:4383,3
78ORLIKOWSKA Dorota 682STARGARDK - SENIOR 14K 201500:12:45289:10:0073,9-227,1930:10347,8
79MIROSŁAW Rafał 156WARSZAWAM - SENIOR 219M 661501:02:01222:25:4373,0-228,0590:5070,7
80ADAMCZYK Bernard 575MILANÓWEKM - MASTERS24M 671501:03:10313:03:1072,9-228,1730:5169,3
81DZIEPAK Piotr 5421.BLTR / MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAM - MASTERS17M 541500:19:45286:12:0172,1-228,9640:16219,1
82WRZESZCZ Daniel 232ELBLĄGM - SENIOR 220M 681501:28:24265:28:2471,9-229,1831:1348,8
83PUCZEL Piotr 252OLSZTYNM - SENIOR 215M 511501:08:35274:47:4071,4-229,6500:5762,5
84GRUŹLEWSKI Radosław 197LEGION HDK PRZY 10 BKPANCŻAGAŃM - SENIOR 221M 691501:11:39217:40:2371,1-229,9631:0059,6
85KASPRZAK Sylwia 161KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - SENIOR 27K 211500:59:40312:59:4070,6-230,4830:5071,0
86TOMASZEWSKA Dorota 37KLUB HDK IM. KSIĘŻNEJ HELENY JABŁONOWSKIEJ W PUSTKOWIE OSIEDLUPUSTKÓW OSIEDLEK - MASTERS 9K 221500:14:35288:08:2070,1-231,0320:12288,3
87PŁACZEK Piotr 714HDK LEGIONTARNOWSKIE GÓRYM - SENIOR 114M 601501:11:20312:42:3769,7-231,3831:0158,6
88TOMACZKOWSKA Bożena 578KOŚCIERZYNAK - WETERAN 1 2K 191500:54:47312:16:0169,7-231,4050:4776,3
89TONDEL Krzysztof 155LEGION HDKBIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 223M 721500:44:24312:44:2469,4-231,6830:3893,8
90PIETRUSZKIEWICZ Agnieszka 489BRZEGK - MASTERS 7K 171500:57:39320:50:4468,4-232,6570:5071,2
91LACH Agnieszka 198WROCŁAWK - MASTERS 6K 151500:58:06264:58:0666,6-234,5130:5268,8
92BIS Sławek 525WARSZAWAM - MASTERS25M 731501:25:58302:23:4665,4-235,6901:1845,6
93KLUSKA Zbigniew 498HDK KWB KONINKONINM - WETERAN 24M 751501:56:45187:23:4862,7-238,3661:5132,2
94KUREK Damian 388HDK KSPTOMASZÓW LUBELSKIM - SENIOR 224M 761506:25:2953:57:4362,7-238,3876:089,8
95NOWAK Tomasz 14AZOTY TARNÓW IM. TYTUSA CHAŁUBIŃSKIEGOTARNÓWM - WETERAN 18M 711500:53:58240:53:5862,5-238,6330:5169,4
96SZELONGIEWICZ Agnieszka 744WARSZAWAK - SENIOR 28K 231500:57:08333:31:1760,4-240,6460:5663,5
97DMOCHOWSKA Agnieszka 397WATAHA TEAMRADZIONKÓWK - SENIOR 29K 241500:47:08312:47:0860,3-240,8430:4676,7
98POGORZELSKI Kamil 747BIAŁYSTOKM - SENIOR 115M 791500:13:10288:27:3359,7-241,3630:13272,2
99BIAŁEK Paweł 51ŁÓDŹM - SENIOR 222M 701500:44:36295:48:5359,7-241,3810:4480,3
100KUŹMIŃSKA Beata 698KRAKÓWK - SENIOR 210K 261500:43:02312:39:4559,1-242,0030:4382,4
101WADOWSKA Sandra 533WWW.VIRTUAL-IT.PL TEAMZARZECZEK - SENIOR 16K 271500:41:14312:41:1458,5-242,6230:4285,1
102GAŁKOWSKI Marcin 316TCZEWM - SENIOR 225M 801500:36:06264:17:5558,4-242,7390:3797,0
103DURMAN Dawid 295DARŁOWOM - SENIOR 116M 811501:08:23293:46:2557,4-243,6481:1150,4
104CHUDZIAK Agnieszka 207KOCMYRZÓWK - SENIOR 211K 281500:37:54308:32:2857,3-243,7760:3990,7
105JANKOWSKI Andrzej 225ZEGRZEM - MASTERS26M 741502:15:09162:35:0655,9-245,2372:2524,8
106KUBIK Wanda 696JASIENICAK - SENIOR 212K 301501:30:41265:17:3455,8-245,3231:3736,9
107PĘŚKO Marcin 737HDK LEGIONBŁONIEM - SENIOR 228M 841501:29:49257:29:0555,6-245,5211:3637,1
108KONDELA Paweł 664AKTYWNE CHOSZCZNOCHOSZCZNOM - MASTERS23M 651501:10:35265:00:0955,5-245,5831:1647,2
109BŁASZKIEWICZ Malwina 644TORUŃK - SENIOR 15K 251500:34:11312:32:1554,3-246,8430:3795,2
110MISTERSKA Anna 665MIĘDZYRZECZK - SENIOR 213K 311500:48:43312:51:5254,2-246,9130:5366,7
111KUPREWICZ Małgorzata 790WĘGORZEWOK - SENIOR 214K 321501:31:42312:50:0353,8-247,3231:4235,2
112KAPUŚCIŃSKI Rafał 110KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEWĘGORZEWOM - SENIOR 229M 881500:27:40312:27:4053,8-247,3330:30116,6
113GROBELNY Marcin 34KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCELIDZBARK WARMIŃSKIM - SENIOR 230M 891501:43:05313:43:0553,5-247,6231:5531,1
114DOBROWOLSKI Piotr 768LUBLINM - MASTERS29M 901501:00:58283:40:3852,8-248,3031:0952,0
115DUSZA Rafal 251PRESTONM - MASTERS30M 911500:42:50239:09:2752,7-248,3570:4873,9
116MANDYWEL Ilona 594KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - MASTERS 11K 331501:02:08313:02:0852,6-248,5231:1050,8
117KUPIS Kamila 80BBL OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAK - SENIOR 17K 341501:35:13217:15:0352,5-248,6111:4833,1
118DZIAŁOWY Krystian 509KRAKÓWM - SENIOR 117M 861500:18:52316:23:4951,3-249,8290:22163,0
119KULIKOWSKA Marzena 448ŻAGAŃK - MASTERS 12K 351503:00:00315:00:0051,0-250,0833:3117,0
120DULSKA Katarzyna 779TORUŃK - SENIOR 215K 361500:24:29240:29:5750,7-250,4130:28124,2
121WICHERSKI Tomasz 310KRAKÓWM - SENIOR 232M 941500:52:54314:13:2750,7-250,4251:0257,5
122WODNICKA Julia 789KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWK - JUNIOR 1K 371501:30:49275:01:4450,6-250,4501:4733,5
123KACNER Tomasz 5072 ORELPRZASNYSZM - SENIOR 118M 871502:06:22268:42:4050,2-250,8442:3023,9
124FĄFARA Krzysztof 465KIELCEM - MASTERS32M 951500:48:27195:12:2949,9-251,1590:5861,8
125NIEDBALIK Grzegorz 677KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWM - MASTERS33M 961500:41:06312:36:2249,9-251,1630:4972,9
126TYLAK Piotr 311GŁOGÓWM - SENIOR 233M 971500:47:55313:25:1249,5-251,6390:5861,9
127WOJNA Justyna 681KRAKÓWK - MASTERS 15K 411501:04:45193:13:1948,2-252,8561:2044,7
128JANKOWSKI Karol 258LEGIONŁOMŻAM - SENIOR 234M 991500:21:00313:20:0048,0-253,0930:26137,1
129SUŁYK Krzysztof 424HDK KSPPOMIECHÓWEKM - MASTERS28M 851500:49:16291:24:2947,9-253,2271:0158,3
130GASPEROWICZ Teresa 253PURDAK - MASTERS 16K 421505:07:5505:07:5647,7-253,3936:279,3
131HALBTUCH Michał 546CHĘTNIE DOŁĄCZĘWROCŁAWM - SENIOR 236M 1011502:04:31217:47:2247,6-253,5052:3622,9
132WŁODARCZYK Bartłomiej 599KLUB HDK WAT PCHORGUBINM - SENIOR 119M 1021500:53:19120:53:1947,3-253,7731:0753,3
133GOMOLISZEK Sławek 524GOMOSIŁÓWM - MASTERS31M 931500:46:44310:23:2046,7-254,4101:0059,9
134KOCH Dawid 87BUJNYM - SENIOR 237M 1031500:27:31217:22:1046,3-254,7540:35101,0
135DĘBIŃSKA Adela 319INTERNETOWY KLUB LEGION HDKSZCZECINEKK - SENIOR 217K 431500:53:21264:53:2145,9-255,2331:0951,6
136JANKOWSKI Marek 409LIPTONPOZNAŃM - SENIOR 238M 1041500:51:00205:37:4345,6-255,4511:0753,7
137MATUS Dawid 376GRUDZIĄDZM - SENIOR 120M 1051500:26:45240:26:4545,5-255,6130:35102,0
138ZABOROWSKI Andrzej 672POTUŁYM - SENIOR 239M 1061500:27:52313:19:5045,5-255,6130:3697,9
139SKIERKA Agata 6597 PBOTGDAŃSKK - SENIOR 218K 441500:43:08297:09:4545,3-255,7480:5763,1
140MAZUR Michal 139LEGION HDKLEGIONOWOM - SENIOR 240M 1081500:54:42264:54:4245,3-255,8331:1249,6
141MIKRUT Katarzyna 805IZABELINK - MASTERS 10K 291505:45:26187:00:3945,2-255,8777:387,9
142GIELAS-MGLEJ Edyta 678KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWK - MASTERS 14K 401500:09:46242:13:3145,1-256,0080:12277,0
143PĘKSA Dawid 589KLUB HDK WAT PCHORGDYNIAM - SENIOR 122M 1091501:25:4373:25:4345,0-256,0531:5431,5
144KWAPISZ Mateusz 742KĘPNOM - SENIOR 231M 921501:27:40312:28:0645,0-256,0931:5630,8
145BLICHARSKI Ireneusz 775LUBOCHNIAM - MASTERS35M 1111500:44:12196:30:0844,7-256,4410:5960,6
146SIERZANT Adrian 79S-BROTHERSPOZNAŃM - SENIOR 226M 821500:34:49240:34:4944,2-256,9230:4776,1
147BEDNAREK Marcin 499KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYŚWINICE WARCKIEM - MASTERS34M 981500:40:39288:40:3944,1-256,9830:5565,1
148KREFT Krzysztof 442ALL-CHEMIA GDAŃSKGDAŃSKM - MASTERS27M 781501:08:38227:28:0344,0-257,1031:3338,5
149WÓJCIK Kamil 15KLUB HDK WATWARSZAWAM - SENIOR 123M 1121500:48:05295:58:1843,9-257,2331:0554,7
150CHĘCIŃSKA Agnieszka 504WROCŁAWK - MASTERS 13K 381500:45:28301:04:0043,6-257,4521:0257,6
151MICHOŃSKI Sebastian 1697 PBOTSZTUMM - MASTERS36M 1141501:02:49144:18:5743,1-257,9561:2741,2
152POLAK Łukasz 300OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM - SENIOR 243M 1151508:07:27319:26:5943,0-258,13811:205,3
153SZCZYPA Bartosz 248BLISCY KREWNIDĄBROWA GÓRNICZAM - SENIOR 121M 1071500:47:00312:47:0042,3-258,8331:0653,9
154KUBIK Aurelia 173FUN CLUB BOSMANASTALOWAK - SENIOR 220K 461501:12:52265:12:5242,0-259,1231:4434,6
155JODŁOWSKI Mateusz 710STALOWA WOLAM - SENIOR 244M 1161501:11:42291:27:5041,8-259,3381:4334,9
156MAZUR Tomasz 108HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAM - SENIOR 245M 1171501:14:52322:26:5041,6-259,5281:4833,3
157ŻURAWSKI Emil 11JADWISINM - SENIOR 246M 1181501:01:00269:53:4041,3-259,7531:2840,7
158PERŁOWSKA-GOZDEK Anna 690KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWK - SENIOR 221K 471500:33:14312:08:1841,3-259,7930:4874,6
159POKRYWKA Roksana 136RZESZÓWK - JUNIOR 2K 481500:30:54321:13:4941,3-259,8090:4480,2
160BUDZIAREK Adam 427GDAŃSKM - MASTERS38M 1211500:28:18312:25:4641,1-259,9750:4187,2
161GAŁĘŻIOWSKI Grzegorz 401SHDK LEGIONŚWINOUJŚCIEM - SENIOR 248M 1221501:12:45142:30:2841,0-260,0611:4633,8
162BOREK Wojciech 472KIELCEM - SENIOR 227M 831500:25:05313:28:2540,9-260,1960:3697,8
163CZERWIŃSKI Dariusz 482LOVELASYPOLICEM - WETERAN 19M 771501:18:58265:18:5840,9-260,2131:5531,1
164LASKOWSKI Waldemar 492LASKOWSKI TEAMSUSZM - SENIOR 249M 1231500:17:39312:32:4640,3-260,7660:26137,1
165MORDEC Ewelina 88HDK PCK W RZESZOWIERZESZÓWK - SENIOR 222K 501500:30:43321:13:3339,7-261,4350:4677,5
166DOBRZENIECKI Tomasz 352AKB LIDZBARK WARMIŃSKILIDZBARK WARMIŃSKIM - SENIOR 250M 1241500:47:23216:42:4739,6-261,4891:1150,1
167KURNYTA Stanisław 373TEMMPO WAŁBRZYCHWAŁBRZYCHM - WETERAN 110M 1251501:43:01291:33:4639,6-261,5292:3623,0
168ZINIEWICZ Krzysztof 780LEGIONWARSZAWAM - MASTERS39M 1261500:19:43263:58:2039,5-261,6400:29120,1
169GREMBOWSKA Magdalena 25WIELEŃK - SENIOR 216K 391500:28:01312:28:0139,2-261,9330:4283,9
170KUCHARSKI Piotr 510PARKRUN KONSTANCIN-JEZIORNAPARCELAM - SENIOR 241M 1101500:36:23287:38:0138,9-262,2080:5664,1
171SUDER Michał 265KLUB HDK PCK PRZY OSP W OBROWCUKRAPKOWICEM - SENIOR 251M 1271501:03:45293:30:2738,7-262,4001:3836,4
172OKRASZEWSKI Jacek 519HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAM - WETERAN 25M 1281501:21:28243:03:2238,7-262,4072:0628,5
173YASHTEL Pavel 535WARSZAWAM - SENIOR 124M 1291500:54:42192:54:4238,4-262,7331:2542,1
174KANCLERZ Marcin 329KĘPNOM - MASTERS40M 1301501:07:0548:52:0338,2-262,8971:4534,2
175KORDYŃSKI Kamil 302LUBLINIECM - SENIOR 252M 1311500:51:56195:19:4738,2-262,9111:2144,1
176KOWALCZYK Artur 537KLUB HDK MSWIAPIASECZNOM - SENIOR 242M 1131500:34:04311:02:0838,1-262,9790:5367,1
177KOŚCIŃSKA Elżbieta 54WOJSKOWY KLUB HDK SZCZECINBEZRZECZEK - MASTERS 18K 511500:55:13216:55:1338,1-263,0331:2741,4
178PIWOWARCZYK Damian 624LEGION KLUB HDKKIELCEM - SENIOR 125M 1321501:01:34313:18:3737,6-263,5131:3836,6
179OSTROWSKA Izabela 216JASTRZĘBIE ZDRÓJK - MASTERS 19K 521503:05:41219:19:2037,4-263,6974:5712,1
180PIETRUSZKIEWICZ Michał 490BRZEGM - SENIOR 247M 1201500:35:20320:31:0737,1-263,9630:5763,1
181ROLNIK Mikołaj 557PIASKIM - SENIOR 127M 1351502:10:19194:10:1937,0-264,0633:3117,0
182BANDURA Daria 149KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - MASTERS 20K 531500:58:05312:58:0536,9-264,2031:3438,1
183WAJDA Bartosz 728KLUB HDK PCK OSTASZEWO TORUŃSKIEPAPOWO BISKUPIEM - MASTERS37M 1191500:29:58288:29:4536,2-264,9030:4972,5
184MICHALSKI Mateusz 640RYBNIKM - SENIOR 129M 1371505:38:23182:01:4536,0-265,1349:246,4
185MICHALIK Katarzyna 566WROCŁAWK - SENIOR 223K 551500:45:52240:52:4635,7-265,3711:1746,7
186WOŹNIAK Kuba 23KLUB HDK WATWARSZAWAM - SENIOR 130M 1381500:56:58158:11:0835,6-265,5431:3637,4
187MIKOLAJCZYK Lukasz 777WK HDK ŻOŁNIERSKA KREWMIĘDZYRZECZM - SENIOR 254M 1391500:32:52240:43:5035,5-265,6030:5564,8
188PASEK Tomasz 778TARNOBRZEGM - MASTERS41M 1401500:35:40312:44:4135,0-266,0931:0158,9
189WOŁOCH Justyna 92KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - SENIOR 19K 571500:15:38192:15:3834,7-266,3930:27133,2
190PIOTROWSKI Karol 114SŁAWNOM - SENIOR 255M 1411501:12:46265:12:4634,3-266,8432:0728,2
191SKOLIMOWSKA Ania 119HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAK - SENIOR 219K 451500:58:50240:13:4134,1-266,9721:4334,8
192WITKOWSKI Jakub 703OLSZTYNM - JUNIOR1M 1431502:05:0097:16:3533,9-267,1493:4016,3
193HAŃĆKOWIAK Benon 44KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - WETERAN 111M 1441502:42:52266:42:5233,5-267,5534:5112,4
194LEMPART Mateusz 794LEGION HDKKRAKÓWM - SENIOR 256M 1451500:36:07288:31:2533,4-267,6631:0455,5
195KOLLEK Anna 523BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOK - WETERAN 1 3K 581500:40:53288:40:5333,4-267,6731:1349,0
196LISOWSKA Magdalena 470WILCZYCEK - MASTERS 22K 591501:43:35319:51:5433,3-267,7773:0619,3
197ROSIŃSKI Marcin 91STRZAŁKOWOM - SENIOR 257M 1461500:29:4188:31:5533,2-267,9130:5367,1
198ROMANIUK Krzysztof 418WARSZAWAM - MASTERS43M 1471500:58:27223:45:3632,8-268,2911:4633,7
199ZACH Paweł 68RZESZÓWM - MASTERS44M 1481500:56:27299:52:4532,5-268,5631:4434,6
200OBERDA Artur 585POLANICA-ZDROJM - SENIOR 258M 1491500:56:53246:36:5632,3-268,7691:4534,1
201PASOŃ Dariusz 526BĘDZINM - WETERAN 112M 1501502:17:17146:17:1732,3-268,7734:1414,1
202ZBROWSKI Michał 170NOWA WIEŚ WARSZAWSKAM - SENIOR 259M 1521500:45:46144:40:4032,3-268,7831:2442,4
203OJRZANOWSKI Waldemar 721BYDGOSZCZM - MASTERS46M 1531501:00:56147:02:1132,2-268,8781:5331,7
204PRZYBYŁKA Agnieszka 695BYTOMK - SENIOR 224K 601504:00:47196:23:2732,2-268,9067:288,0
205GRAMS Dariusz 105UJŚCIEM - SENIOR 126M 1331500:36:02222:43:4232,0-269,1041:0753,3
206PALESKI Tomasz 654WARSZAWAM - SENIOR 131M 1541500:06:14253:00:5831,9-269,2240:11306,8
207GAWROŃSKI Paweł 697SIEDLCEM - SENIOR 253M 1341500:19:34274:13:4131,9-269,2360:3697,7
208CZAJA Wojciech 460WROCŁAWM - SENIOR 260M 1551500:37:24169:05:4231,8-269,2871:1051,0
209KUROWSKI Adrian 154LEGION HDKKATOWICEM - SENIOR 132M 1561501:13:55193:13:5531,7-269,3832:1925,7
210DUCHNOWSKI Paweł 708OLECKOM - SENIOR 235M 1001501:33:38296:17:2831,6-269,4602:5720,3
211DOBRUCH Hanna 539WARSZAWAK - WETERAN 1 4K 611500:44:20312:44:2031,4-269,6931:2442,5
212HELLER Zdzisław 734HERBMARATONOW.PLKOSZALINM - WETERAN 26M 1571500:41:07194:00:0931,3-269,7631:1845,7
213OJRZANOWSKA Maria 723BYDGOSZCZK - MASTERS 23K 621501:00:47147:02:1131,2-269,8591:5630,8
214PAWLOWSKI Marek 40JELCZ-LASKOWICEM - MASTERS47M 1581500:33:08288:33:0831,2-269,9331:0356,4
215WACHOWIAK Adam 66STANISŁAWÓW DRUGIM - SENIOR 261M 1591500:49:5342:15:0231,0-270,1181:3637,3
216ZAWIŁŁO Szymon 303WARSZAWAM - SENIOR 262M 1601500:44:51194:37:3731,0-270,1251:2641,4
217LIPIECKA Anna 629ŻAGAŃK - SENIOR 225K 631502:03:52170:03:5230,9-270,1834:0015,0
218WOJTALEWICZ Krystian 822LEGION HDKSZUBINM - SENIOR 263M 1611500:54:12192:26:4630,9-270,2331:4534,2
219MARCZAK Damian 707STALOWA WOLAM - MASTERS48M 1621501:05:04121:13:5530,7-270,3932:0728,3
220PONTUS Tomek 167LEGION HDK 1KRR SZCZECINSZCZECINM - SENIOR 264M 1631501:46:26121:46:2630,6-270,5433:2917,2
221MAJCHRZAK Oskar 378GDAŃSKM - SENIOR 265M 1641500:58:31141:15:1930,5-270,5531:5431,3
222TRACZYK Marcin 782DZIERZĄŻNIAM - MASTERS49M 1651500:32:32313:25:5330,4-270,6531:0456,1
223KAMIŃSKI Łukasz 177BIEGAM U KOLESIDĘBIEŃM - SENIOR 266M 1661501:36:2192:57:5930,3-270,7513:1018,9
224SADOWSKI Krzysztof 183HDK LEGIONGONIĄDZM - SENIOR 267M 1671500:45:00286:06:5330,3-270,8361:2940,3
225LANGE Daniel 259LEGION HDK STOŁECZNY LEGION BASZTAWISŁA WIELKAM - SENIOR 268M 1681501:18:00193:18:0030,2-270,8932:3423,2
226ŁAZURKIEWICZ Damian 576KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - SENIOR 269M 1691500:33:15172:05:5030,1-270,9551:0654,4
227SKOCZYLAS Anita 598MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃK - MASTERS 17K 491500:41:43192:39:2930,1-271,0431:2343,2
228RÓŻAK Alicja 555RADLINK - SENIOR 226K 641500:30:32144:30:3230,0-271,0531:0059,0
229NOWAK Andrzej 8297 PBOTGDAŃSKM - MASTERS50M 1701500:59:08312:56:5929,9-271,2231:5830,3
230ANDRYSZCZYK Aleksandra 833SZKOLNE KOŁO HDK ZSZ NR.4 OSTROŁĘKAOLSZEWO-BORKIK - JUNIOR 3K 651501:05:40168:08:5329,8-271,2702:1227,2
231GAJDA Piotr 762CZĘSTOCHOWSKI LEGION - KLUB HDKCZĘSTOCHOWAM - SENIOR 270M 1711500:45:46301:17:3529,8-271,2871:3239,1
232KULIBERDA Dariusz 372WARSZAWAM - MASTERS51M 1721501:00:34148:15:4329,5-271,6382:0329,2
233MASZOTA Waldemar 312GDYNIAM - MASTERS52M 1731500:29:18234:05:5329,4-271,7060:5960,2
234CELER Bartosz 194WOJSKOWY KLUB HDK 16 BATALIONU REMONTU LOTNISKKALISZM - SENIOR 271M 1741501:03:36311:46:4129,2-271,8552:1027,6
235PRAJS Jakub 813SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR4 OSTROŁĘKALELISM - JUNIOR2M 1751504:30:00146:07:0029,2-271,9139:156,5
236KOSECKA Helena 751WOJSKOWY KLUB HDK PCK " LOGISTYK" WAŁCZWAŁCZK - MASTERS 21K 541500:40:16307:18:5029,0-272,0581:2343,3
237NIEWIADOMSKI Paweł 651GRYFICEM - SENIOR 272M 1761501:13:1333:48:5629,0-272,1102:3123,8
238OLEJNICZAK Adam 562LEGIONHDKBYTOMM - SENIOR 133M 1771500:52:14144:52:1429,0-272,1331:4833,3
239OCELOK Tomasz 479KALETYM - MASTERS53M 1791500:58:26288:58:2628,6-272,5432:0229,3
240ŁĘŻNIAK Cezary 326JĘDRZEJÓWM - SENIOR 128M 1361500:29:53316:07:3228,1-272,9781:0356,4
241TOMASZEWSKA Anna 353POZNAŃK - SENIOR 227K 671500:14:11312:14:1128,1-272,9830:30118,9
242OLEJNICZAK Szymon 673PONIECM - SENIOR 134M 1811500:29:56192:29:5628,0-273,0531:0456,2
243KAPALKA Agata 806WARSZAWAK - SENIOR 228K 681505:45:2605:45:2627,9-273,17712:224,8
244SOKOLIŃSKI Patryk 330LEGION HDKKATOWICEM - SENIOR 135M 1831500:40:36264:42:5627,5-273,5531:2840,7
245ROMANOWSKA Joanna 72KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - MASTERS 26K 701500:53:14240:53:1427,5-273,5631:5631,0
246PIWOWARCZYK Damian 237HDK LEGIONZAGNAŃSKM - SENIOR 136M 1851501:23:58289:00:5527,2-273,8533:0419,5
247KNIE Mariusz 764KB MARATOŃCZYK JAROCINPOTARZYCAM - MASTERS55M 1861501:44:39120:17:0027,2-273,8633:5015,6
248KONOPKA Adam 3MARKOWI BIEGACZEMARKIM - SENIOR 276M 1871501:01:11101:21:2027,1-273,9842:1526,6
249PRZYBYSZ Szymon 73WARSZAWAM - SENIOR 137M 1891500:54:59168:14:3626,7-274,3832:0329,1
250STACH Szymon 705TARNAWA DOLNAM - SENIOR 138M 1901500:46:38265:28:2926,7-274,4201:4434,3
251SAMOREK Paweł 101PRUSZKÓWM - SENIOR 278M 1911501:04:30193:04:3026,6-274,4632:2524,8
252BIAŁEK Laura 332KLUB HDK LEGIONKATOWICEK - SENIOR 110K 711500:40:31264:43:0526,6-274,4631:3139,4
253BRODOWSKA Pola 360TYCHYK - SENIOR 18K 561501:00:56248:32:0026,5-274,6072:1826,1
254LEWANDOWSKI Zbigniew 642BIEGAM BO LUBIĘMURZYNOWOM - SENIOR 279M 1921500:56:2396:56:2326,0-275,0532:0927,7
255JASIŃSKI Michał 1RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKM - SENIOR 280M 1931501:56:1647:18:3526,0-275,0644:2813,4
256OLCZAK Beata 702ŁÓDŹK - MASTERS 27K 721500:56:00217:27:0026,0-275,1432:0927,8
257TKACZYK Przemek 480RADOMM - SENIOR 281M 1941500:48:1496:57:4825,9-275,2031:5132,2
258MATYSIAK Filip 233WRZOSOWAM - SENIOR 139M 1951500:33:53120:33:5325,9-275,2331:1845,8
259CZERWIEC Waldemar 124WARSZAWAM - SENIOR 282M 1961501:21:04187:29:4025,8-275,2703:0819,1
260GOMOLISZEK Małgorzata 579GOMOSIŁÓWK - MASTERS 24K 661500:34:27264:43:5625,7-275,3871:2044,8
261BARTOSIAK Krzysztof 42LEGION HDKJABŁONNAM - MASTERS56M 1981500:35:48312:35:4825,6-275,5231:2442,9
262JOCHYMEK Karolina 355HUTKIK - SENIOR 111K 731500:45:13234:23:0225,4-275,6941:4633,7
263GŁODZIK Tomasz 396CHORZELÓWM - SENIOR 284M 1991500:10:34291:43:3525,3-275,8100:25143,6
264KRÓL Radek 129WROCŁAWM - SENIOR 285M 2001500:16:36261:00:5425,0-276,0560:3990,5
265SZCZUROWSKI Adam 17HDK LEGIONLUBAŃM - MASTERS54M 1821501:27:00313:27:0025,0-276,0923:2817,2
266KLEKOTKO Fabian 600TRIEAGLESGDAŃSKM - MASTERS58M 2021500:36:50140:20:1424,7-276,3721:2940,3
267JAKÓB Marta 112SKWIERZYNAK - MASTERS 28K 741513:29:00325:29:0024,7-276,39332:451,8
268PIGOŃ Kacper 410KOSZALINM - SENIOR 286M 2031500:29:59241:40:0224,7-276,4011:1249,4
269LITWA Małgorzata 807SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR 4 OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAK - MASTERS 25K 691500:35:41287:29:0124,6-276,5311:2741,3
270GERASYMENKO Maryna 573WROCLAWK - SENIOR 229K 751506:35:00270:35:0024,5-276,57316:063,7
271PRZYBYLIŃSKI Maciej 587BYDGOSZCZM - SENIOR 140M 2041500:35:27265:10:0024,2-276,9221:2740,9
272KOSACKI Łukasz 36ZESPÓŁ SZKÓŁ INFORMATYCZNYCH KIELCEKIELCEM - SENIOR 275M 1841500:59:42184:50:3924,1-276,9472:2824,3
273MICHALSKI Janusz 179RUDA ŚLĄSKAM - WETERAN 113M 2051500:52:59168:52:5924,0-277,1032:1227,2
274CHMURA Katarzyna 202TUSZÓW NARODOWYK - SENIOR 230K 761500:29:20277:46:0323,8-277,2781:1348,7
275ANCYGIER Kamil 106WARSZAWAM - SENIOR 274M 1801500:33:33262:40:5623,8-277,3191:2442,5
276DĄBKOWSKI Michał 623KRAKÓWM - SENIOR 141M 2061500:56:55169:24:5323,6-277,4582:2424,9
277KOSIOREK Darek 347POZNAŃM - WETERAN 114M 2071501:12:5025:12:5023,6-277,4833:0519,4
278ADAMCZAK Mikolaj 41KRWIODAWCY WIELKOPOLSKAPLEWISKAM - SENIOR 287M 2081501:09:1373:09:1323,5-277,6432:5720,3
279PIECZEK Aleksandra 163WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK - MASTERS 29K 771502:02:4872:55:2623,4-277,6595:1411,4
280JAKUBOWSKI Andrzej 122KLUB HDK LEGIONŻAGAŃM - SENIOR 142M 2091500:23:21224:12:4923,4-277,6750:5960,2
281GAJEWSKI Piotr 471KLUB HDK PRZY KSPWARSZAWAM - SENIOR 288M 2101500:19:40224:48:0623,2-277,8600:5070,9
282MERECKA Natalia 812SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR 4 W OSTROŁĘCERÓŻANK - JUNIOR 4K 781505:09:55270:01:1523,2-277,86713:204,5
283BRZĄKAŁA Mateusz 715KUTNOM - SENIOR 143M 2111500:30:12168:20:5023,2-277,8981:1846,1
284LEWANDOWSKI Mirosław 784TORUŃM - MASTERS59M 2121500:24:44144:21:5723,1-277,9931:0456,0
285GRALEWICZ Krzysztof 43SEROCKM - MASTERS45M 1511500:32:13243:50:3623,1-277,9961:2343,0
286LEGUTKO Edward Dionizy 192NOWY SĄCZM - SENIOR 290M 2151500:38:3496:38:3422,9-278,1731:4035,7
287ZUZEWICZ Kamil 178OSJAKÓWM - SENIOR 144M 2161502:12:2002:12:2022,9-278,1905:4610,4
288IDCZAK Paweł 260OPATÓWM - SENIOR 291M 2171501:17:00207:29:1022,9-278,2173:2117,8
289TIDE Krzysztof 508ŻORYM - SENIOR 145M 2181501:06:0872:58:5022,6-278,4722:5520,5
290GRABOWSKA Weronika 402STARGARDK - SENIOR 112K 791500:33:00240:33:0022,6-278,5331:2741,0
291KRAJNIK Wojciech 385KLUB LEGION HDKGRUDZIĄDZM - MASTERS61M 2191501:18:18289:18:1822,6-278,5433:2817,3
292KOWALSKA Natalia 140GDAŃSKK - SENIOR 113K 801501:05:22241:05:2222,4-278,7232:5520,5
293SUKIENNIK Marcin 384STREET RUN RADOMRADOMM - SENIOR 292M 2201500:51:54163:37:4222,3-278,8412:1925,7
294KLIMAS Karol 219KRAKÓWM - SENIOR 277M 1881500:27:12192:27:1222,2-278,8731:1349,0
295ERTELT Piotr 484HDK PRZY KPP W BOCHNIBOCHNIAM - SENIOR 293M 2211500:53:38287:50:1622,2-278,9102:2524,8
296MARKIEWICZ Radosław 693TEAM DALEJLAMAWARSZAWAM - SENIOR 146M 2221501:18:04193:10:5822,2-278,9313:3117,0
297CHMIELEWSKI Adrian 554WARSZAWAM - SENIOR 294M 2231500:58:43120:20:0922,1-278,9662:3922,6
298KRAUSIEWICZ-JELEN Agnieszka 77KRAKÓWK - MASTERS 30K 811500:28:28313:04:4722,1-279,0431:1746,5
299KRZYSIAK Aneczka 113OWCZARNIAK - MASTERS 31K 821501:56:3501:56:3522,0-279,0835:1711,3
300SUCHOSTAWSKI Daniel 649KATOWICEM - SENIOR 147M 2251504:06:4428:06:4521,8-279,29311:195,3
301RAJEWSKA Maja 285SZCZECINK - SENIOR 114K 831500:51:37203:27:2821,7-279,3642:2225,3
302DĄBROWSKI Daniel 334POZNAŃM - SENIOR 296M 2261500:37:17295:33:0221,7-279,4351:4334,9
303ALBRECHT Paweł 572WOJSKOWY KLUB HDK PCK "BROTHERHOOD OF BLOOD"ELBLĄGM - SENIOR 297M 2271500:52:4748:52:4721,7-279,4432:2624,6
304KOWALIK Dominika 676KRAKÓWK - SENIOR 231K 841502:38:0272:52:0221,7-279,4437:178,2
305KOZIATEK Paweł 172PIASECZNOM - SENIOR 298M 2281500:36:00288:36:0021,6-279,4931:4036,0
306ROSIAK Grzegorz 550ŚWINOUJŚCIEM - MASTERS62M 2291508:32:00320:32:0021,5-279,57323:472,5
307MIKOŁAJCZAK Przemysław 757SŁUPSKM - SENIOR 299M 2301500:17:02325:02:4821,5-279,6340:4775,6
308ZDEB Grzegorz 166STRASBOURGM - MASTERS63M 2311500:34:49240:17:0321,4-279,6781:3736,9
309ORAMUS Karina 571MIŃSK MAZOWIECKIK - SENIOR 232K 851501:11:15193:14:1321,4-279,7133:1918,0
310ALENOWICZ Rafał 123DRAWSKO POMORSKIEM - MASTERS64M 2321500:43:0976:12:5321,4-279,7312:0129,7
311PIKAUS Łukasz 496WITNICAM - SENIOR 2100M 2331502:27:3102:27:3121,4-279,7336:548,7
312KUPIEC Jakub 750WSKT WROCŁAWWROCŁAWM - SENIOR 273M 1781500:34:26304:16:5321,3-279,8091:3737,1
313PRACOŃ Izabela 606KURYŁÓWKAK - JUNIOR 5K 861500:05:20312:05:2021,3-279,8430:15239,1
314KWAS August 213BIEGUSIEM. PLRYKIM - MASTERS65M 2341501:55:4901:55:4921,1-279,9555:2811,0
315NADZIEJA Maciej 238WYSZKÓWM - SENIOR 2101M 2351500:48:36289:01:5621,1-279,9572:1726,1
316OLEJNICZAK Kamil 78KUTNOM - SENIOR 148M 2361501:44:2501:44:2521,1-279,9734:5612,1
317WYSOCKI Dariusz 1437 PBOTGDAŃSKM - SENIOR 2102M 2371501:58:3101:58:3121,1-279,9835:3610,7
318PĘKAŁA Piotr 749KOSZALINM - MASTERS66M 2381501:42:4401:42:4421,1-279,9904:5212,3
319MISZTAL Łukasz 335RAZEM TRENUJRMY SPORTŁÓDŹM - SENIOR 149M 2391502:24:4802:24:4821,1-279,9936:518,7
320TERLECKI Krzysztof 134KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ COMMANDOTARNOWSKIE GÓRYM - MASTERS57M 2011500:05:07312:05:0721,1-280,0130:14247,2
321REGUŁA Sławomir 466HDK LEGIONRZESZÓWM - SENIOR 150M 2401500:31:05288:31:0521,0-280,0631:2840,6
322SAJNÓG Małgorzata 796SOSNOWIECK - SENIOR 233K 871500:45:19217:01:3721,0-280,0802:0927,8
323HANAK Rafał 588WETERANI RP, OPP KATOWICEPSARYM - MASTERS67M 2411500:28:0848:39:1020,8-280,2481:2044,5
324BINKIEWICZ Grzegorz 356BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMZĄBKIM - SENIOR 2103M 2421500:47:59123:12:3520,6-280,5172:1925,7
325SOFIŃSKI Andrzej 458KUNIÓWM - MASTERS68M 2431500:45:00240:45:0020,5-280,5632:1127,4
326CHABIŃSKI Artur 797SZCZECINM - SENIOR 2104M 2441501:36:09194:04:4520,5-280,5734:4112,8
327WYSOCKI Dominik 293ŁOWICZM - SENIOR 2105M 2451500:55:4357:05:4420,5-280,6042:4322,1
328BRALEWSKI Paweł 382PORĘBAM - SENIOR 2108M 2491500:41:4373:41:3220,3-280,8082:0329,2
329OUPNICZAK Rafał 788LESZNOM - MASTERS70M 2501501:59:2401:59:2420,2-280,8535:5310,2
330MICHALSKA Monika 450LEGIONOWOK - MASTERS 32K 901501:15:2626:47:2020,2-280,8533:4316,1
331PADUCH Piotr 440WOLNYSZCZECINM - SENIOR 2110M 2521504:05:1204:05:1220,2-280,86312:075,0
332KIERNOZEK Paweł 810SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR 4 W OSTROŁĘCELIPNIKIM - JUNIOR3M 2531500:49:47168:39:5920,2-280,9432:2824,3
333PRUSIŃSKI Arkadiusz 63ZABRZEM - MASTERS71M 2541500:19:02312:19:0220,1-280,9730:5663,4
334ŁUCZAK Wojciech 473KLUB HDK PCK GARNIZONU LESZNOLESZNOM - SENIOR 2111M 2551500:53:2824:53:2820,0-281,0532:4022,5
335DYMECKI Krystian 6HDK MOSZCZENICAMOSZCZENICAM - SENIOR 151M 2561500:28:4272:28:4220,0-281,0531:2541,9
336FILIPOWSKA Sylwia 608KRAKÓWK - MASTERS 33K 911500:37:15144:37:1520,0-281,0631:5132,3
337PRUS Łukasz 464HDK PCK PRZY AKADEMII WOJSK LĄDOWYCH WE WROCŁAWIUKOŁBIELM - SENIOR 152M 2571500:56:3696:57:1220,0-281,0732:4921,2
338BARDZIK Marzena 304PIEKIELNIE ZGRANIMUROWANA GOŚLINAK - MASTERS 34K 921503:40:2603:40:2620,0-281,08311:005,4
339PAWŁOWSKI Dariusz 26WKHDK LEGIONSZPROTAWAM - SENIOR 2112M 2581500:58:24312:58:2520,0-281,0832:5520,6
340KASPERCZAK Emilia 290PIEKIELNIE ZGRANIMUROWANA GOŚLINAK - MASTERS 35K 931503:57:2403:57:2420,0-281,09311:525,1
341KŁODA Kamil 827JAWORZNOM - SENIOR 2113M 2591500:40:2249:06:2320,0-281,0932:0129,7
342ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 58RAKONIEWICEM - SENIOR 2107M 2481500:25:25274:19:0620,0-281,1041:1647,2
343JAWOREK Damian 32ŚWIĘTOSZÓWM - SENIOR 2114M 2601501:18:2425:28:0919,9-281,1613:5615,3
344KURZYWILK Mateusz 626HDK PRZY KPP BRZESKOBOCHNIAM - SENIOR 2115M 2611500:53:53168:53:5319,8-281,3432:4322,0
345DUBIEL Hubert 552DAMY RADE ZEGRZEWARSZAWAM - SENIOR 2116M 2621500:27:46168:39:0019,7-281,4111:2442,5
346ŚWISTAK Piotr 720WARSZAWAM - SENIOR 2117M 2631504:10:4909:22:4819,6-281,47712:474,7
347GALICKA Zuzanna 189ROGOŹNIKK - SENIOR 116K 941500:59:12288:59:1219,2-281,9333:0519,4
348PYRGIEL Małgorzata 468OSTRÓW WLKP.K - SENIOR 235K 951502:15:4102:15:4119,1-281,9467:058,5
349CIEŚMIELEWSKA Patrycja 274GDYNIAK - SENIOR 117K 961503:31:0379:53:0819,0-282,05711:055,4
350ZAGULSKI Piotr 726OLSZTYŃSKI LEGION - ODDZIAŁ KLUBU HDK LEGIONOLSZTYNM - SENIOR 2118M 2651500:14:59240:31:2119,0-282,0730:4776,2
351KACZOROWSKI Łukasz 322TORUŃM - SENIOR 2119M 2661500:35:0678:04:2319,0-282,0841:5032,5
352SIUDAK Marzena 118WARSZAWAK - SENIOR 118K 971500:47:26144:47:1419,0-282,1032:2924,0
353SCHNOBER Jarosław 158LEGION HDKLEBOSZOWICEM - MASTERS72M 2671502:53:5050:55:3319,0-282,1329:106,5
354JAJUGA Michał 434DIRTY SPARROWSCZEMPIŃM - MASTERS73M 2681500:35:52191:24:3618,9-282,1481:5331,7
355NOWAKOWSKI Krzysztof 104BOREK SZLACHECKIM - SENIOR 154M 2691500:28:24312:19:5818,9-282,1491:2940,0
356ZAWADZKA Iwona 190NOWY DWÓR MAZOWIECKIK - SENIOR 236K 981501:10:0073:10:0018,8-282,3333:4316,1
357CICHOCKI Andrzej 611JÓZEFOSŁAWM - WETERAN 115M 2701500:42:23216:42:2318,8-282,3422:1526,5
358BEŁZA Michał 551BOCHNIAM - SENIOR 2120M 2711500:22:0646:30:5118,7-282,4181:1150,7
359WILK Paweł 200HDK PCK "VITA"JAROSŁAWM - SENIOR 2121M 2721500:53:03172:34:4718,7-282,4302:5021,1
360ŚNIADECKI Paweł 331WIELICZKAM - MASTERS74M 2731501:11:2797:11:2718,7-282,4333:4915,7
361PŁOSA Monika 527SZCZECINK - SENIOR 237K 991500:52:12199:12:5918,6-282,4462:4721,4
362ŁUNIEWSKI Karol 235KLUB HDK WATTARGÓWKAM - SENIOR 155M 2741500:38:17244:32:0718,6-282,4562:0329,2
363WOROBIEC Weronika 371CZARNÓWK - SENIOR 119K 1001500:28:27287:37:3918,6-282,4671:3139,3
364PRUCHYŃSKI Kamil 297LEGION HDKNOWA DĘBAM - SENIOR 2122M 2751500:22:31168:22:3118,6-282,4731:1249,6
365CZUBAKOWSKA Beata 787LEGIONOWOK - SENIOR 238K 1011500:38:22220:08:5718,5-282,5672:0429,0
366KULA Damian 521BOLESŁAWIECM - SENIOR 156M 2761500:46:2349:29:0818,5-282,5842:3023,9
367NIEDZIÓŁKA Monika 85GŁUSZYCA/GRZMIĄCAK - MASTERS 36K 1021500:58:34168:58:3418,5-282,6233:1018,9
368TOFIL Michał 445RYBNIKM - MASTERS60M 2131500:25:09312:25:0918,4-282,6931:2243,9
369PASIK Oliwer 451BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS76M 2781500:12:51240:12:5118,4-282,7430:4285,7
370BARANOWSKI Łukasz 393BIAŁACZÓWM - SENIOR 2123M 2791500:43:13288:43:1318,3-282,7532:2125,5
371GÓRA Radosław 282BRUDZOWICEM - SENIOR 157M 2811500:33:08168:33:0818,3-282,8331:4833,1
372WRZEŚNIOWSKI Krzysztof 658HDK KSPWARSZAWAM - SENIOR 2125M 2821501:00:00100:15:1618,2-282,9003:1718,2
373KRAJS Artur 795OPOLEM - SENIOR 2126M 2831500:24:02192:31:0018,1-282,9931:1945,2
374BIAŁACH Michał 206ŁOMIANKIM - SENIOR 2127M 2841500:28:31168:28:3118,0-283,0731:3437,9
375MAZIARCZYK-KOTWICA Katarzyna 9FREDROPOLK - SENIOR 239K 1031500:54:16166:22:2818,0-283,0913:0019,9
376KRAJEWSKI Karol 741HONOROWYCH DAWCÓW KRWI LEGION ODDZIAŁ PŁOCKPŁOCKM - SENIOR 2128M 2851500:53:5496:50:0918,0-283,1333:0020,0
377KIERSZTYN Jan 414HDK PRZY 12 BLP I KWSP IM. MJR F.SZABUNISUWAŁKIM - SENIOR 2130M 2871501:34:12217:00:1517,8-283,2635:1611,4
378BOGUSIEWICZ Maria 622POZNAŃK - SENIOR 240K 1041501:19:32169:19:3417,8-283,2934:2813,4
379MASTEK Katarzyna 128ŁAPCZYCAK - SENIOR 241K 1051519:45:00211:45:0017,8-283,29366:340,9
380BUCHMAN Sebastian 221NOWY SĄCZM - MASTERS77M 2881500:52:1583:44:2417,8-283,3172:5620,4
381CHOJNACKI Radosław 254CIECHANÓWM - SENIOR 2131M 2891501:31:1901:31:1917,7-283,3535:0811,7
382ŁUBIŃSKI Paweł 345MŁAWAM - SENIOR 2109M 2511500:29:04288:29:0417,7-283,3931:3836,5
383WACZYŃSKI Kamil 89WROCŁAWM - SENIOR 158M 2901500:35:23285:49:2517,7-283,4032:0030,0
384RUDAJKO Borys 315ODDZIAŁ WWL - LEGION HDKTŁUSZCZM - MASTERS78M 2921500:25:20272:31:0917,6-283,4591:2641,8
385ZWIERZCHOWSKI Marek 530LEGION HDKWARSZAWAM - SENIOR 159M 2931500:20:03168:33:5017,6-283,5271:0852,6
386ZAUTER Krzysztof 18BYDGOSZCZM - SENIOR 2133M 2941500:56:07312:56:0717,6-283,5333:1118,8
387DOLEWSKI Konrad 675GDAŃSKM - SENIOR 2134M 2951500:31:16312:33:4317,5-283,6031:4733,6
388ROSÓŁ Grzegorz 313LEGION HDK SZCZECINSZCZECINM - SENIOR 2135M 2961500:31:13193:34:4017,5-283,6121:4733,6
389KOCHAŃSKI-ONOSZKO Dominik 488WOJSKOWY KLUBU HDK PCK PRZY PWD DWD P-WELBLĄGM - SENIOR 2136M 2971500:30:19264:24:0117,5-283,6141:4434,6
390SKOK Marcin 25015 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA - LEGION KLUB HDKGOŁDAPM - SENIOR 2137M 2981500:25:25233:20:3617,5-283,6191:2741,3
391KONIECZNY Bartosz 799POLICYJNI KREWNIACYWRONKIM - SENIOR 283M 1971500:12:35225:21:4017,4-283,6780:4383,0
392MĄKA Michał 309BIAŁOBIELM - MASTERS79M 2991500:29:48240:29:4817,3-283,7931:4334,8
393TARASEWICZ Łukasz 648MRĄGOWOM - SENIOR 2138M 3001501:02:22192:28:0517,2-283,8593:3716,6
394PRZYBYTNIAK Krzysztof 561LEGION HDKWARSZAWAM - MASTERS80M 3011500:34:22288:34:2217,2-283,8631:5930,1
395REJNAT Aleksandra 820GLIWICEK - MASTERS 37K 1071500:22:14216:22:1117,2-283,9331:1746,3
396JAKUBIEC Urszula 162ŻARKI LETNISKOK - SENIOR 115K 891500:13:08288:22:3917,1-283,9790:4678,2
397TRZMIELEWSKI Krystian 13GOGGLE PAE TEAMLEGNICAM - SENIOR 2139M 3021500:35:54175:35:1517,1-283,9912:0528,6
398DROZDEK Martyna 663BEŁCHATÓWK - SENIOR 120K 1081500:22:34288:22:3417,1-283,9931:1945,5
399JABŁOŃSKI Andrzej 700JULIANÓWM - JUNIOR4M 3041500:17:23192:18:4817,1-284,0431:0158,8
400KOZERA Piotr 111OLSZTYNM - SENIOR 161M 3051501:01:01197:45:5617,0-284,0623:3416,7
401JUZAK Dawid 505PŁOCKM - SENIOR 2140M 3061500:25:36168:25:3617,0-284,0631:3039,9
402BOJDO Klaudia 752TARNÓWK - SENIOR 244K 1101500:21:59261:14:1717,0-284,0841:1746,4
403MROWIEC Michał 22ŚWINNAM - SENIOR 162M 3071500:23:25216:55:5316,9-284,1491:2243,4
404KAMIENIARZ Sławomir 380STRZYBNIKM - MASTERS81M 3081500:00:01288:00:0116,9-284,1720:0060 915,6
405BIELECKI Marcin 95SPORT & ROLLSTALOWA WOLAM - SENIOR 2141M 3091500:18:16312:03:1816,9-284,2331:0555,4
406KURKOWIAK Marcin 236GDYNIAM - SENIOR 2142M 3101500:43:02120:43:0216,9-284,2432:3323,5
407KRAJEWSKI Mariusz 432SZREŃSKM - SENIOR 163M 3111500:28:5872:54:4916,8-284,2921:4334,8
408JANECKI Mateusz 755BZIEGACZEJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 164M 3121501:32:3101:32:3116,8-284,2945:3010,9
409SPODOBALSKI Patryk 808WOJSKOWY ODDZIAŁ HDK LEGION PRZASNYSZPRZASNYSZM - SENIOR 165M 3141500:46:59144:42:1716,8-284,3232:4821,4
410JAWORSKA Justyna 767CZĘSTOCHOWAK - SENIOR 121K 1111500:12:23280:16:0616,8-284,3320:4481,2
411ŁĘSZCZAK Jarosław 38GAJ WIELKIM - SENIOR 2144M 3151501:01:0996:14:3616,7-284,3533:3916,4
412RAPA Magdalena 774PNIEWYK - SENIOR 122K 1121500:20:21288:42:0916,7-284,3631:1249,3
413BŁASZCZYK Damian 21POZNAŃM - SENIOR 166M 3161501:05:21238:47:2616,7-284,3713:5415,4
414KURAŚ Rafał 116LEGIN HDKGDAŃSKM - MASTERS82M 3171500:25:41192:25:4116,7-284,3931:3239,0
415KACZOREK Mateusz 609LUBLINM - SENIOR 2145M 3181501:31:0001:31:0116,7-284,4035:2711,0
416PIWNICKI Mateusz 430WARKAM - SENIOR 167M 3201500:53:5997:53:4316,7-284,4173:1418,5
417GAJEWSKI Tomasz 753RZESZÓWM - SENIOR 2147M 3211500:08:07174:31:2816,7-284,4180:29123,3
418MALICKI Mateusz 374KLUB HDK LEGIONPOZNAŃM - SENIOR 2148M 3221500:46:41268:15:2316,7-284,4382:4821,4
419WALAS Katarzyna 824HDK PCK W RZESZOWIEDYLĄGÓWKAK - SENIOR 245K 1131500:34:23193:09:2316,6-284,4732:0429,0
420FIGAT Arkadiusz 165BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINYBARTOSZYCEM - MASTERS83M 3231501:51:3501:51:3516,6-284,4936:438,9
421KOPEĆ Marcin 439LIDZBARK WARMIŃSKIM - MASTERS84M 3241501:11:2625:11:2716,6-284,5034:1813,9
422RYBA Adam 821MIEROSZÓWM - SENIOR 2149M 3261500:00:01113:00:2216,6-284,5080:0059 706,0
423KULON Aleksander 547SZCZECINM - SENIOR 168M 3251500:35:3685:33:4816,6-284,5082:0828,0
424STATEK Gabriela 543SIETESZK - JUNIOR 6K 1141500:24:29288:24:2916,6-284,5231:2840,6
425ZINIEWICZ Krzysztof 719LEGIONWARSZAWAM - MASTERS85M 3271500:27:05278:22:5716,6-284,5271:3836,7
426FLISS Emilia 766CHRZANÓWK - SENIOR 123K 1151500:43:5548:50:2616,6-284,5432:3922,6
427ADAMEK Dominik 733ZALASEWOM - SENIOR 2150M 3281500:13:21120:46:2716,5-284,5510:4874,3
428MARCZAK Marcin 420CAŁA NAPRZÓDŁÓDŹM - SENIOR 2151M 3291501:08:1349:40:1216,5-284,5524:0714,5
429KAJKO Artur 643WARSZAWAM - MASTERS86M 3301501:21:4011:16:2116,5-284,5534:5612,2
430KOŁAKOWSKI Karol 398PIASTÓWM - SENIOR 2152M 3311500:20:24168:20:2416,5-284,5831:1448,6
431POLECH Piotr 299MICHALOWOM - SENIOR 160M 3031500:35:12264:21:5516,5-284,5892:0728,1
432SIWEK Grzegorz 263HDK LEGION / LANCKORONA-RUNLANCKORONAM - MASTERS87M 3321500:29:45245:30:1116,5-284,6011:4833,3
433PYĆ Dorota 481JANÓW LUBELSKIK - SENIOR 124K 1161500:26:17192:26:1716,5-284,6031:3537,6
434WOROBIEC Maksymilian 370INTERNETOWY ODDZIAŁ LEGION HDKCZARNÓWM - SENIOR 2153M 3331500:16:29296:43:0116,5-284,6060:5960,0
435KRZESZOWIEC Darek 618KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - MASTERS88M 3341503:47:5003:47:5016,5-284,62413:504,3
436LEWICKI Kewin 39OLSZTYNM - SENIOR 169M 3351500:27:23293:32:1916,5-284,6301:3936,1
437MATUSZEWSKI Piotr 612TOMASZÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 2154M 3361502:04:4002:04:4016,5-284,6327:347,9
438PĘDZIWIATR Joanna 174SĄ WOLNIEJSIOLSZTYNK - SENIOR 246K 1171500:31:51264:31:5116,5-284,6431:5631,0
439SZCZEPANSKI Michał 655LEGIONOWOM - MASTERS89M 3371500:43:47168:44:1116,4-284,6632:3922,5
440SMOLIŃSKI Paweł 461KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK PRZY KOMENDZIE STOŁECZNEJ POLICJIOTWOCKM - MASTERS90M 3381500:18:35143:47:0116,4-284,7161:0852,9
441CHMIELNIK Mikołaj 548LEGION HDK - ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - MASTERS91M 3401500:38:18312:20:0516,3-284,7492:2025,6
442DANISEWICZ Przemysław 195KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PRZY WOJSKOWEJ AKADEMII TECHNICZNEJWARSZAWAM - SENIOR 170M 3411500:27:51312:27:5116,3-284,7731:4235,2
443SAMSEL Artur 24PUŁTUSKM - SENIOR 171M 3421500:19:38238:38:0316,3-284,7801:1249,9
444KRYSIAK Paweł 351HDK LEGIONLUBLINM - SENIOR 2156M 3431501:03:2325:03:2316,3-284,8033:5315,4
445DYCHA Marek 731OLSZTYNM - SENIOR 2157M 3441501:19:55216:40:2716,3-284,8124:5412,2
446ODRZYWOLSKI Michał 814OŻW SZCZECINSZCZECINM - SENIOR 2158M 3451500:39:3090:08:4116,3-284,8162:2524,7
447SIKORSKI Mariusz 102ŁÓDŹM - SENIOR 172M 3461500:16:58177:06:5616,3-284,8301:0257,5
448KALUGA Gracjan 616LEGION HDKPRZEMYŚLM - SENIOR 173M 3471500:24:23312:47:4216,2-284,8831:3039,9
449HAWŁAS Małgorzata 620BORKIK - SENIOR 247K 1181500:47:41312:45:5916,2-284,8972:5620,4
450SZAFRAŃSKI Mikołaj 107POZNAŃM - SENIOR 174M 3481500:14:02255:36:1816,2-284,9200:5269,1
451OLEK Adrian 242POLACY NA EMIGRACJI :)PUŁAWYM - SENIOR 175M 3491501:03:48170:47:2216,2-284,9363:5615,2
452KOWALSKI Paweł 271KIEKRZM - SENIOR 176M 3501501:07:53121:07:5316,2-284,9434:1214,3
453OWCZARCZYK Paweł 267STANISŁAWÓW PIERWSZYM - MASTERS92M 3511501:31:36101:50:2216,1-284,9525:4010,6
454CYBULSKA Anna 660KRAKÓWK - SENIOR 248K 1191500:33:25239:31:0216,1-284,9742:0428,9
455TRZCIŃSKI Piotr 631OSTROŁĘKAM - SENIOR 2159M 3521500:00:0107:07:0216,1-285,0020:0057 927,6
456PĘDRYS Damian 276BOBREKM - SENIOR 2160M 3531500:24:46288:24:4616,1-285,0031:3239,0
457CZUPRYNA Adam 389LEGION HDKLEGIONOWOM - SENIOR 2161M 3551500:45:55321:00:3816,1-285,0102:5121,0
458ANTOSZ Wojciech 65MIZERÓWM - SENIOR 2162M 3561501:30:3901:30:3916,1-285,0135:3810,6
459CIEMAŁA Szczepan 765WIESZCZĘTAM - SENIOR 177M 3571505:18:5405:18:5416,1-285,02319:503,0
460KŁOPOTEK GŁÓWCZEWSKI Michał 748CHOJNICEM - SENIOR 2163M 3591500:32:59168:06:2616,1-285,0232:0329,2
461KOWALCZYK Ilona 732STANISŁAWOWOK - SENIOR 249K 1211500:37:42168:43:4416,1-285,0232:2025,6
462CZERSKI Tomasz 694KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKOWM - SENIOR 178M 3581500:40:2796:40:2716,1-285,0232:3123,8
463HAŁOŃ Łukasz 447RZESZÓWM - SENIOR 2164M 3601500:38:55148:48:0916,1-285,0242:2524,8
464BORUCZYŃSKI Dariusz 168KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK "OPP SZCZECIN"POLICEM - MASTERS94M 3611502:41:1102:41:1116,1-285,02810:016,0
465SŁABOSZ Artur 255LEGION HDKĆMIŁÓWM - SENIOR 2165M 3621500:40:59308:39:0216,1-285,0332:3323,5
466GAJDEK Mateusz 745HDK PCK "PODHALANCZYK"RZESZÓWM - MASTERS95M 3631500:54:15169:39:4816,1-285,0343:2217,8
467FURGAŁA Piotr 86BARTOSZYCEM - SENIOR 2166M 3641500:09:38216:58:2116,1-285,0430:36100,0
468MSZANECKI Tomasz 46235 BLP SANOKSANOKM - SENIOR 2167M 3651500:36:4925:19:2716,0-285,0562:1726,1
469ZAWALICH Marcin 597PROSTKIM - SENIOR 2168M 3661500:15:47143:51:4016,0-285,0720:5960,9
470KACZOROWSKI Grzegorz 306GLIWICEM - SENIOR 179M 3671500:39:02121:09:1316,0-285,0752:2624,6
471BUCZYŃSKI Bartłomiej 226TOMASZÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 2169M 3681502:02:4502:02:4516,0-285,0807:397,8
472MOSKWA Tomasz 6285PINŻPĘZINIM - SENIOR 2170M 3691500:42:5248:42:3416,0-285,0802:4022,4
473KURKOWIAK Krzysztof 193WKURW_TEAMWROCŁAWM - SENIOR 2171M 3701501:07:0423:24:0316,0-285,0864:1114,3
474FISZER Bartłomiej 549SULEJÓWEKM - SENIOR 180M 3711501:03:0449:03:0416,0-285,0933:5615,2
475MIESZKOWICZ Wojciech 199CKM +SPORTCHORZELÓWM - SENIOR 2172M 3721500:32:25313:09:4015,9-285,1482:0129,5
476KULIK Angelika 153PCK SULECHÓWCIGACICEK - SENIOR 250K 1221501:02:34121:02:3415,9-285,1533:5515,3
477STAFINIAK Marek 222POZNAŃM - SENIOR 2173M 3731500:38:20167:28:2815,9-285,2022:2424,9
478KRÓLIKOWSKI Tomasz 559GĄDKIM - SENIOR 2174M 3741500:31:26287:46:2715,9-285,2071:5830,3
479JAŚKIEWICZ Tomasz 716TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS96M 3761500:38:1297:34:5415,9-285,2222:2424,9
480LITWINEK Cezary 240MICHÓWM - SENIOR 181M 3771501:03:2525:03:2515,9-285,2233:5915,0
481KUTRYB Weronika 811SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR4 OSTROŁĘKAKADZIDŁOK - JUNIOR 8K 1231500:49:4748:40:1115,8-285,2633:0819,1
482STEFANEK Michał 127NOWY DWÓR MAZOWIECKIM - SENIOR 2176M 3781500:40:0248:40:0215,8-285,2832:3123,7
483ŻYŻA Łukasz 6275PINŻSZCZECINM - SENIOR 2177M 3791500:41:0148:40:4115,8-285,2952:3523,1
484ULENBERG Marcin 243LEGION HDKBUKOWINAM - SENIOR 2178M 3801501:02:0749:11:2315,8-285,3123:5615,2
485BIEDKA Adrian 645OSTROŁĘKAM - SENIOR 2179M 3811500:21:45281:10:0615,8-285,3221:2243,5
486WILCZEK Marta 249RUNNERBJABŁONNAK - SENIOR 251K 1241500:36:01168:36:0115,8-285,3332:1726,3
487KRZYŻANOWSKI Maciej 459WWW.POLANDONBIKE.PLŁÓDŹM - MASTERS97M 3821505:58:4305:58:4315,8-285,34022:462,6
488WOJCIECHOWSKI Krystian 581LEGIONWARSZAWAM - MASTERS98M 3831500:17:39192:08:5015,7-285,3631:0753,5
489OKROJEK Patrycja 793KLUB HDK NILKRAKÓWK - SENIOR 125K 1251500:29:49288:37:1915,7-285,3631:5331,7
490IWAŃCZUK Katarzyna 96WARSZAWAK - SENIOR 252K 1261501:09:1501:09:1515,7-285,3764:2413,6
491ROMANIUK Remigiusz 730WARSZAWAM - MASTERS99M 3841500:43:41254:49:2415,7-285,3832:4621,6
492WALCZAK Rafał 783LEGIONOWOM - SENIOR 2180M 3851500:26:02168:11:5315,7-285,3881:3936,2
493KLUZIAK Jarosław 423MIŃSK MAZOWIECKIM - SENIOR 2181M 3861501:50:3501:50:3515,7-285,3937:028,5
494PYĆ Gabriela 739WARSZAWAK - SENIOR 253K 1271500:22:23264:13:2115,7-285,4031:2542,1
495DYKACZ Joanna 679KRAKÓWK - MASTERS 38K 1281500:18:44234:20:0315,7-285,4051:1150,2
496SKIBNIEWSKI Łukasz 487WATWARSZAWAM - SENIOR 2182M 3871500:44:25192:53:4915,7-285,4192:5021,2
497WŁODEK Katarzyna 239KRAKÓWK - SENIOR 254K 1291500:23:17240:37:3615,7-285,4421:2940,3
498LIGĘZA Dariusz 29ODDZIAŁ KLUBU LEGION HDK PRZY JW 3538 W NISKUSTALOWA WOLAM - SENIOR 2183M 3881500:14:04175:38:4115,6-285,4530:5366,7
499CICHOCKA Katarzyna 632JÓZEFOSŁAWK - SENIOR 255K 1301500:59:0124:59:0115,6-285,4533:4615,9
500UBERNA Anna 215RZESZÓWK - SENIOR 126K 1311500:49:2496:49:2415,6-285,4833:0919,0
501SZAL Anna 712NOWY DWÓR MAZOWIECKIK - SENIOR 256K 1321500:24:17141:50:5415,6-285,4961:3338,5
502PAŃTA Ernest 333PIŁAWA GÓRNAM - SENIOR 2184M 3891500:32:4173:35:0115,6-285,5062:0528,6
503ROKICKI Michał 773DŁUGA SZLACHECKAM - SENIOR 2185M 3911500:40:4648:36:5615,6-285,5132:3622,9
504SKWIRUT Daniel 257LEGION HDKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS100M 3921500:22:36312:22:3615,6-285,5231:2741,3
505PŁOSKI Krzysztof 363DARŁOWSKIE CHARTYBOBOLINM - MASTERS101M 3931501:29:5201:29:5215,6-285,5265:4610,4
506DUDA-MACIEJCZEK Katarzyna 175GRÓJECK - SENIOR 234K 881500:35:23110:23:0115,6-285,5272:1626,4
507ROMANIUK Karol 231WARSZAWAM - SENIOR 183M 3941500:30:55106:46:2015,6-285,5301:5930,2
508LATECKI Marcin 185HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃWRZEŚNIAM - MASTERS102M 3951500:00:01112:10:0915,6-285,5320:0056 019,6
509STUDZIŃSKI Radosław 650NOWY DWÓR MAZOWIECKIM - SENIOR 2186M 3961500:40:0396:40:0315,6-285,5332:3423,3
510RAJWA Jan 245BZIEGACZEJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 2187M 3971500:42:4024:42:4015,5-285,5632:4421,8
511STOKARSKA Beata 180GDYNIAK - WETERAN 1 5K 1331500:42:5024:36:2615,5-285,5762:4521,7
512CIEŚLIK Rafał 729WODZISŁAW ŚLĄSKIM - SENIOR 2188M 3981501:47:1801:47:1815,5-285,5836:558,7
513STEFAŃCZYK Joanna 668TOMASZÓW MAZOWIECKIK - SENIOR 127K 1341500:06:3099:28:4915,5-285,5850:25143,2
514WAZ Mateusz 641SZCZERBICEM - SENIOR 184M 3991501:43:4101:43:4115,5-285,5936:419,0
515BŁASZCZYK Sebastian 103TUREKM - SENIOR 185M 4001501:08:44193:08:4415,5-285,5934:2613,5
516RATAJCZYK Michał 785GARBYM - SENIOR 2189M 4011500:34:06260:35:3015,5-285,5932:1227,3
517BIELECKA Marta 98STALOWA WOLAK - SENIOR 257K 1351500:18:17312:03:1915,5-285,6021:1050,8
518CICHOCKI Jakub 160KHDK PCK KRWILIJKASZCZECINM - MASTERS103M 4021501:40:3001:40:3015,5-285,6156:299,2
519BORUSZEWSKI Maciej 511WARSZAWA - POLSKAM - MASTERS104M 4031501:44:1301:44:1315,5-285,6236:448,9
520TOPOLSKI Grzegorz 517GDYNIAM - MASTERS105M 4041500:54:36129:13:5115,5-285,6383:3117,0
521LEPER Krystian 491CHOJNICEM - SENIOR 2190M 4051501:22:0014:25:2615,5-285,6395:1811,3
522JAROSZEK Jakub 186CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 186M 4061500:15:05216:15:0515,4-285,6530:5861,4
523SIKORA Bartosz 493WROCŁAWM - SENIOR 187M 4071501:27:5301:27:5315,4-285,6615:4110,5
524ZACZ Ludmiła 159KLUB HONOROWYCH DAWCÓW MPKKRAKÓWK - MASTERS 39K 1361501:18:3601:18:3615,4-285,6635:0511,8
525SZAL Robert 617LEGION HDKZAŁUSKIM - MASTERS106M 4081501:29:3601:29:3615,4-285,6635:4810,3
526ZAKRZEWSKI Daniel 366AUGUSTÓWM - SENIOR 2191M 4091501:22:17189:40:2815,4-285,6865:2011,2
527LEDWOŃ Jakub 296GLIWICEM - MASTERS107M 4101500:30:16120:45:4815,4-285,6881:5730,5
528DZIEKAN Dawid 137ŁUBNICEM - SENIOR 295M 2241500:37:12222:29:5015,4-285,6942:2424,8
529SZUŃKO Hanna 467HDK LEGIONSŁUPSKK - SENIOR 128K 1371500:29:00287:14:0615,4-285,7091:5331,8
530KOSTRZEWA Tomasz 635WARSZAWAM - SENIOR 2192M 4111501:40:5401:40:5415,4-285,7146:339,1
531ROŻNIATOWSKI Tomasz 327MIEJSKO - GMINNY KLUB HDK PCK W OŁAWIEOŁAWAM - MASTERS108M 4121500:16:22144:16:2215,4-285,7231:0356,3
532WOJTCZAK Adrian 241WOJSKOWY KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK W SZCZECINIEEŁKM - MASTERS109M 4131500:04:00278:13:3915,4-285,7340:15230,4
533ZGŁOBICKA Izabela 399BIAŁYSTOKK - SENIOR 258K 1381500:40:1548:50:1715,4-285,7342:3722,9
534ZARZECZNA Patrycja 340ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIK - SENIOR 259K 1391501:10:10169:10:2915,4-285,7354:3413,1
535NIWIŃSKI Michał 647GLIWICEM - SENIOR 2193M 4141501:42:4201:42:4215,3-285,7456:419,0
536KRASOWSKI Tomasz 503WAŁCZM - MASTERS110M 4151501:21:43191:32:2715,3-285,7485:1911,3
537MURAS Łukasz 417ORZESZEM - SENIOR 2194M 4161500:16:16293:25:2915,3-285,7491:0356,6
538GABAŁA Aleksandra 477CHORZÓWK - SENIOR 129K 1401500:26:11227:24:4015,3-285,7531:4235,2
539KONOPACKI Szymon 348LEGION HDK POZNAŃPOZNAŃM - SENIOR 2195M 4171500:23:50243:42:1615,3-285,7581:3338,6
540CZAPLICKI Bartłomiej 211BYDGOSZCZM - SENIOR 2196M 4181500:24:3195:47:4015,3-285,7761:3637,5
541CZOPEK Edyta 803SKAWINAK - SENIOR 130K 1411501:49:3301:49:3315,3-285,7837:098,4
542SYNOWIEC Aleksander 90WROCŁAWM - SENIOR 188M 4191500:32:35179:48:2715,3-285,7872:0728,2
543MONCZYŃSKI Sebastian 78112 WBOTPOZNAŃM - SENIOR 2124M 2801500:28:42288:08:4715,3-285,7931:5232,0
544WASILEWSKI Krzysztof 656POLICYJNY KLUB HDK W GDYNIRUMIAM - MASTERS111M 4201500:58:0324:33:2015,3-285,8033:4715,8
545JASTROWICZ Piotr 362ŻARYM - SENIOR 189M 4211501:22:1501:22:1515,3-285,8135:2211,1
546KAMIŃSKA Kornelia 602KROBIAK - SENIOR 131K 1421500:17:04192:17:0415,3-285,8131:0753,7
547KLOSEK Dariusz 711LEGIONHDKBYDGOSZCZM - WETERAN 116M 4231500:16:44168:16:3115,3-285,8231:0554,8
548SZCZEPANIAK Klaudia 400WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE /DRUŻYNA SZPIKUŻERKOWK - SENIOR 260K 1431501:36:3301:36:3315,3-285,8336:199,5
549RÓŻAK Paweł 538RADLINM - MASTERS112M 4241500:31:27120:31:2715,3-285,8332:0329,1
550PISZCZEK Michał 60WOLSZTYNM - MASTERS113M 4251500:13:27210:20:5115,3-285,8350:5268,1
551GRUBSKI Jacek 718CHELMNOM - SENIOR 2198M 4261500:19:21269:05:5215,3-285,8361:1647,3
552JANZER Janusz 342PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA PRZEMYŚLPRZEMYŚLM - WETERAN 117M 4271501:49:2501:49:2515,3-285,8427:108,4
553ZAGUŁA Wojciech 74RZESZÓWM - SENIOR 190M 4281501:04:4380:07:4215,3-285,8424:1414,1
554WARDENGA Kazimierz 392JEJKOWICE BIEGAJĄJEJKOWICEM - WETERAN 118M 4291500:31:36144:32:0315,2-285,8632:0428,9
555LENCZEWSKA-MACIĄG Dorota 82ZGIERZK - MASTERS 40K 1441501:43:0801:43:0815,2-285,8696:468,9
556SŁOWIŃSKI Maurycy 429WROCŁAWM - MASTERS114M 4301501:02:0649:00:2315,2-285,8734:0414,7
557JANUCHOWSKI Jacek 593DOSINM - WETERAN 27M 4311501:36:5901:36:5915,2-285,8766:229,4
558JASTRZĘBSKI Tomasz 53HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYLUBLINM - SENIOR 2129M 2861500:09:16192:31:3815,2-285,8790:3698,5
559DAMPS Michał 386WOJSKOWY KLUB HDK PRZY 9BKPANCELBLĄGM - SENIOR 2199M 4321501:24:4201:24:4215,2-285,8835:3410,8
560KONOPACKI Piotr 426HDK LEGION OSP GLINIANKAEMÓWM - MASTERS115M 4331500:30:39144:30:3915,2-285,8932:0029,8
561IZAJASZ Szymon 341RUMIAM - SENIOR 2200M 4341501:16:4801:16:4815,2-285,9035:0311,9
562KEMPISTY Michał 513SUWAŁKIM - SENIOR 191M 4361501:38:5201:38:5215,2-285,9106:309,2
563MĘŻYKOWSKI Krzysztof 792BBL SZUBINSZUBINM - MASTERS116M 4371501:14:30314:26:5315,2-285,9124:5412,2
564DUSZEŃKO Rafał 4WROCŁAWM - SENIOR 192M 4381500:20:57144:20:5715,2-285,9131:2243,5
565GRĄTKIEWICZ Jakub 605KLUB HDK WATSTRAWCZYNM - SENIOR 153M 2641500:15:03240:15:0315,2-285,9130:5960,5
566BECHLER Dawid 321WARSZAWAM - SENIOR 2202M 4391501:20:3301:20:3315,2-285,9225:1811,3
567KACZMAREK Mariusz 404WITKOWO BIEGAWITKOWOM - MASTERS117M 4401501:28:0801:28:0815,2-285,9235:4810,3
568GRABOWICZ Marcin 217CSWLĄD POZNAŃPOZNAŃK - SENIOR 261K 1461500:47:1648:47:1615,2-285,9233:0619,3
569WARDENGA Joanna 391JEJKOWICE BIEGAJĄJEJKOWICEK - MASTERS 41K 1471500:31:30180:46:5115,2-285,9252:0428,9
570OLSZAŃSKI Rafał 141ZAKLICZYNM - SENIOR 2203M 4411500:53:31192:53:3115,2-285,9333:3117,0
571ŚWIĄTEK Zbigniew 337ZDUŃSKA WOLAM - SENIOR 2204M 4421500:20:50303:48:0415,2-285,9371:2243,6
572SEBUNIA Aleksandra 117HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYSWAROŻYNK - MASTERS 42K 1481500:40:08207:00:0815,2-285,9382:3822,7
573SZYMLA Mariusz 81HDK PŁOMIEŃ KOBIERNICEKOBIERNICEM - SENIOR 2205M 4431501:38:3001:38:3015,2-285,9416:309,2
574JUSZYŃSKA Aleksandra 61POŁANIECK - SENIOR 133K 1491500:49:14216:49:1415,2-285,9433:1418,5
575TATAROWICZ Paweł 31CZĘSTOCHOWSKI LEGION HDKCZĘSTOCHOWAM - SENIOR 193M 4441500:17:1996:17:2015,1-285,9531:0852,5
576MUSIOŁ Helena 657RYBNIKK - MASTERS 43K 1501501:42:0001:42:0015,1-285,9636:448,9
577NASKRĘT Mariusz 46RACOTM - MASTERS118M 4451501:06:00169:06:0015,1-285,9634:2113,8
578GRUSZKA Jakub 227WARSZAWAM - SENIOR 2206M 4461501:31:2501:31:2515,1-285,9696:029,9
579ŚWIĄTEK Andrzej 701POZNAŃM - MASTERS119M 4481501:37:0801:37:0815,1-285,9736:259,3
580PŁATEK Damian 495RFR TEAMGDYNIAM - SENIOR 2208M 4491501:22:4901:22:4915,1-285,9775:2811,0
581POŚPIECH Michał 662ZDUN TRIATHLON TEAM / KTS SUPERMARATON KALISZ / PWSZ KALISZWOLICAM - MASTERS120M 4501500:59:0324:29:4415,1-285,9913:5415,3
582CISZKOWSKI Paweł 307ZIELONA GÓRAM - SENIOR 194M 4511501:26:4601:26:4615,1-285,9935:4410,4
583KOWIERSKI Jacek 740KLUB HDK LEGIONSOSNOWIECM - SENIOR 2209M 4521500:13:00168:40:0015,1-285,9930:5169,7
584ZAGROBELNA Bozena 688KRAKOWK - MASTERS 44K 1521500:25:3472:25:3415,1-285,9931:4135,4
585NOWAK Damian 262ZABRZEM - SENIOR 2210M 4531500:30:32196:15:4015,1-285,9942:0129,7
586LISOWSKI Łukasz 277THIRTY SPORTS GROUPWILCZYCEM - SENIOR 2212M 4551501:46:2201:46:2215,1-286,0117:038,5
587FILIPOWSKI Rafał 607FILIP RUN TEAMKRAKÓWM - MASTERS121M 4561501:40:3201:40:3215,1-286,0136:409,0
588PAMUŁA Grzegorz 59ZDZIESZOWICEKĘDZIERZYN-KOŹLEM - WETERAN 119M 4571500:33:1596:33:1515,1-286,0132:1227,2
589ADAMCZEWSKI Sławomir 704BRZEZINYM - WETERAN 120M 4581501:25:5301:25:5315,1-286,0205:4110,5
590GAJDA Weronika 759OSP LUBLINIECLUBLINIECK - SENIOR 135K 1541500:09:59192:20:2915,1-286,0230:3990,6
591JEDRYCHOWSKA Anna 7HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYSŁOMNIKIK - SENIOR 136K 1551500:54:33216:54:3415,1-286,0233:3716,6
592WOJTEK Wojtek 646BYDGOSZCZM - MASTERS93M 3541500:08:06312:08:1415,1-286,0330:32111,6
593BREJNAK Agnieszka 204FIT&MORE RYBNIKRYBNIKM - SENIOR 2213M 4591501:06:1148:36:5015,1-286,0334:2313,7
594MATUSIAK Piotr 532ŚLESINM - MASTERS122M 4601500:56:2872:56:2815,1-286,0333:4416,0
595JAROSZ Patryk 512POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWASUWAŁKIM - SENIOR 195M 4611501:38:5101:38:5115,1-286,0356:339,1
596WNOROWSKI Kacper 563HDK WATWARSZAWAM - SENIOR 196M 4621500:47:46320:19:0915,1-286,0403:1018,9
597HUMIĘCKI Jakub 294KRAKÓWM - SENIOR 197M 4631501:25:2301:25:2315,1-286,0435:4010,6
598MANDYWEL Sławomir 758KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - MASTERS123M 4641500:15:54312:26:4115,1-286,0431:0356,8
599KORZYSTKO Bartosz 36921 BLTŚWIDWINM - SENIOR 2214M 4651501:18:4301:18:4315,0-286,0465:1311,5
600DZIAŁOWSKI Dariusz 76DĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS124M 4661501:20:12201:24:1215,0-286,0475:1911,3
601GADOWSKI Przemysław 630GRYFINOM - SENIOR 2215M 4671501:15:0501:15:0515,0-286,0534:5912,0
602KACZMAREK Tomasz 667WRZEŚNIAM - MASTERS125M 4681501:25:4401:25:4415,0-286,0535:4210,5
603GODYŃ Przemysław 52KLUB LEGION HDKGIEBUŁTÓWM - MASTERS126M 4691500:33:00242:28:2315,0-286,0562:1127,3
604JANKOWSKI Paweł 406GDAŃSKM - SENIOR 2216M 4701500:40:3170:04:5415,0-286,0582:4122,3
605RATAJCZAK Krzysztof Tomasz 212HDK LEGION 10 BKPANC ŚWIĘTOSZÓWCHEŁMŻAM - SENIOR 198M 4711500:14:06154:55:3415,0-286,0610:5664,0
606SZYMUŚ Michał 529SKAWINAM - SENIOR 2217M 4721501:23:2201:23:2215,0-286,0635:3210,8
607SMOLIŃSKA Aneta 132LEŹNICOWY BZIKLEŹNICA WIELKAK - SENIOR 263K 1561500:18:46216:18:4615,0-286,0631:1448,1
608SCHAB Krzysztof 49KRZYŻ WIELKOPOLSKIM - MASTERS127M 4741500:00:0124:00:0115,0-286,0630:0054 108,0
609GROCHOCKA Dorota 502GIŻYCKOK - SENIOR 264K 1571500:43:22237:08:4315,0-286,0722:5320,8
610RYBKA Dariusz 540KP PSP KROTOSZYNKROTOSZYNM - WETERAN 121M 4751501:21:1501:21:1515,0-286,0735:2411,1
611KOWALAK Robert 144KOSTRZYNM - SENIOR 2218M 4761501:46:5901:46:5915,0-286,0737:078,4
612CYRULIK Grzegorz 832SCORPEKIPAPRZEMYŚLM - SENIOR 1100M 4771501:50:2801:50:2815,0-286,0737:218,2
613SZULIK Łukasz 152HDK LESZNOWOLAŁAZYM - SENIOR 2219M 4781500:18:19120:04:1915,0-286,0821:1349,2
614DRAJER Sebastian 433OSTRÓW WIELKOPOLSKIM - SENIOR 2220M 4791501:13:5101:13:5115,0-286,0834:5512,2
615WĄDOŁOWSKI Sławomir 666WOJSKOWY KLUB HDK PRZY 9 BBKPANC W BRANIEWIEBRANIEWOM - MASTERS128M 4801501:16:5901:16:5915,0-286,0835:0711,7
616OWSIANIK Sylwia 375MILICZK - MASTERS 45K 1581501:35:0401:35:0415,0-286,0836:209,5
617WOJSIAT Arkadiusz 64ŚWIDNICAM - SENIOR 2221M 4811501:44:3801:44:3815,0-286,0836:588,6
618SASS Witold 138ŁÓDŹM - SENIOR 1101M 4821500:30:00216:30:0015,0-286,0831:5930,0
619BUDZAJ Magdalena 771JAKTORÓWK - MASTERS 46K 1591500:10:58240:10:0615,0-286,0880:4382,1
620RYBKA Sonia 425CHRZANÓW-BALINK - SENIOR 265K 1611500:27:20192:28:3315,0-286,0921:4932,9
621KATARZYNA Sosnowska 431WARKAK - SENIOR 137K 1601501:03:0961:58:3215,0-286,0924:1214,3
622WALTER Karol 48DRUŻYNA SZPIKUKOKOSZCZYNM - SENIOR 2222M 4831501:12:1101:12:1115,0-286,0934:4812,5
623KREROWICZ Grzegorz 184BIEGAM BO LUBIĘNOWY SACZM - MASTERS129M 4841501:17:4301:17:4315,0-286,0935:1011,6
624LUBAŃSKA Alicja 638BUKOWICEK - WETERAN 1 6K 1621501:35:5701:35:5715,0-286,0936:239,4
625JANKOWSKI Mateusz 364GDAŃSKM - SENIOR 1102M 4881500:31:58120:31:5815,0-286,0932:0728,2
626KWIATKOWSKI Aleksander 437IPA KATOWICE VIUL. STARZYŃSKIEGO 5/72M - WETERAN 122M 4861500:31:0724:31:0715,0-286,0932:0428,9
627SADOWSKI Bartłomiej 264ZAWSZE GOTOWI ZAWSZE BLISKOLEGIONOWOM - MASTERS131M 4871500:28:2948:28:2915,0-286,0931:5331,6
Poniżej dystansu minimalnego: 15,0 km
628JABŁOŃSKI Tomasz 228HDK SAPERSZCZECINM - MASTERS75M 2771500:56:06256:50:2515,0-286,1323:4416,0
629MAJOREK Łukasz 45HDK PCK CZERWONA KRWINKA LIBUSZALIBUSZAM - SENIOR 2132M 2911501:43:48304:27:0414,8-286,3347:018,5
630SZULC Miłosz 387BYDGOSZCZM - SENIOR 2106M 2471500:35:54265:54:5814,3-286,7822:3023,9
631KLISZCZ Beata 514WERBKOWICEK - SENIOR 243K 1091500:29:24284:35:3712,8-288,2632:1726,2
632KOWALCZYK Darek 142WARSZAWAM - MASTERS69M 2461532:06:0019:06:0012,7-288,393151:390,4
633MAGNUSZEWSKI Maciej 791HDK PCK SZCZYTNOOLSZTYNM - SENIOR 2143M 3131500:39:24116:20:0512,7-288,4183:0619,3
634PIETRYKA Joanna 520ELBLĄGK - SENIOR 262K 1511500:12:54312:12:5412,1-288,9831:0356,3
635BAUMGART Maciej 71BIEDRUSKOM - SENIOR 2211M 4541500:17:34192:20:0611,7-289,4231:3039,9
636DYMEK Aneta 413WROCŁAWK - SENIOR 242K 1061500:53:20168:53:2011,6-289,4934:3513,1
637KUREK Bartek 377KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - SENIOR 2201M 4351500:30:00192:30:007,4-293,7134:0314,8
638KULIBERDA Łukasz 435ZIELONA GÓRAM - SENIOR 2175M 3751500:40:2600:40:266,0-295,0536:419,0
639GUZIUR Jakub 528KARTUZYM - SENIOR 2146M 3191500:35:1496:06:355,2-295,8596:438,9
Niesklasyfikowani
DNCSZWARC Ilona 390BIAŁYSTOKK - SENIOR 21501:28:3901:28:3914,9-286,1645:5610,1
DNCMARCINIAK PORADZISZ Justyna Anna 574ŁAPANÓWK - SENIOR 21500:12:38240:12:3814,0-287,1430:5466,3
DNCROŻEK Katarzyna 247KIELCEK - SENIOR 21500:33:45312:33:4513,3-287,8432:3223,6
DNCBARCZAK Sylwester 157KLUB HDK "STRAŻAK" W MIERZECICACHKNURÓWM - SENIOR 21500:39:2224:39:2213,2-287,8732:5820,1
DNCMUSKAŁA Mateusz 145WIRUSYSOSNOWIECM - SENIOR 21500:31:11308:32:5112,9-288,1762:2424,9
DNCSĘK Jacek 269CHOJNICEM - SENIOR 21500:22:21191:14:0912,9-288,2301:4434,5
DNCBASIAK Mariusz 800SZKOLNY KLUB HDK PRZY CS PSPCZĘSTOCHOWAM - SENIOR 21500:36:00312:33:0012,2-288,8932:5720,3
DNCWOŁOCH Paweł 518HDK KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - SENIOR 11500:37:0048:37:0112,2-288,8933:0119,8
DNCKARBOWSKA Joanna 570WKHDK PRZY PWD DWDP-WELBLAGK - SENIOR 21500:35:3372:35:3312,1-288,9632:5520,5
DNCGÓRNA Justyna 691LEGION HDKDREZDENKOK - MASTERS 1501:30:0601:30:0612,0-289,0937:308,0
DNCDYCHA Marek 289OLSZTYNM - SENIOR 21500:30:08314:22:2511,6-289,5322:3623,0
DNCMASZKIEWSKI Łukasz 305GNIEWINOM - SENIOR 21500:28:0172:00:1810,9-290,1942:3423,3
DNCSULEJCZYK Piotr 4211.BLTRMIŃSK MAZOWIECKIM - MASTERS1501:42:0013:02:4210,4-290,7309:506,1
DNCKALKOWSKI Paweł 286THIRTY SPORTS GROUPWROCLAWM - SENIOR 21500:26:1823:29:2110,1-290,9922:3623,0
DNCSZAJNA Dariusz 343WARSZAWAM - SENIOR 11501:01:0501:01:0510,1-291,0036:039,9
DNCGRZEGORZEWSKI Przemysław 33CAMBRIDGEM - SENIOR 21500:31:21168:31:3110,0-291,0633:0719,2
DNCKLIMASZEWSKI Tobiasz 407HDK PCK TERENOWY ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM - SENIOR 21500:31:2772:31:2710,0-291,0733:0819,1
DNCGODLEWSKI Daniel 545WARSZAWAM - SENIOR 21501:02:1601:02:1610,0-291,0936:139,6
DNCKOŁODZIEJCZYK Marta 280WARSZAWAK - SENIOR 11500:35:40288:36:5810,0-291,0933:3416,8
DNCTROKIELEWICZ Mateusz 436WARSZAWAM - SENIOR 21500:35:4743:50:199,1-291,9933:5515,3
DNCORYCH Jacek 298MARKOWI BIEGACZEMARKIM - MASTERS1500:40:53168:59:409,0-292,1104:3313,2
DNCZIÓŁKOWSKI Sebastian 457HDK LEGION / STOŁECZNY LEGION BASZTANASIELSKM - SENIOR 21500:29:46324:49:008,9-292,2203:2117,9
DNCWAWRZEŁA Łukasz 531GDYNIAM - SENIOR 21500:04:5973:01:018,3-292,7710:35100,2
DNCGOLAROWSKI Daniel 444BOBOWICKOM - MASTERS1500:12:45216:12:457,7-293,4331:3936,0
DNCPIĄTEK Dawid 94OGNISTY LEGION CHORZELÓWMIELECM - SENIOR 11500:37:1400:37:147,4-293,6935:0111,9
DNCCHOJNOWSKI Wojciech 93ŁOMŻAM - SENIOR 11500:00:01183:00:597,1-294,0250:0025 444,8
DNCPLACHA Jan 497IM-POSSIBLE TEAMLASKIM - MASTERS1500:48:2300:48:236,5-294,6247:288,0
DNCWARDA Anna 610HDK LEGIONKĘTRZYNK - MASTERS 1500:30:1037:17:315,7-295,4295:1911,3
DNCKORZENIOWSKA Karolina 75QĄSKABALPINKASZCZECINEKK - SENIOR 21501:04:0201:04:025,1-295,99312:334,8
DNCMNICH Hubert 358LEGION HDKLEGIONOWOM - MASTERS1500:30:4600:30:465,0-296,0936:099,8
DNCLIPCZYŃSKI Przemysław 22918 DYWIZJA ZMECHANIZOWANASIEDLCEM - SENIOR 21500:29:3200:29:324,9-296,1485:5810,0
DNCKIEŁBASIŃSKI Łukasz 75612 WBOTPOZNAŃM - SENIOR 21500:29:2300:29:234,7-296,3636:129,7
DNCERNEST Dawid 478BYDGOSZCZM - SENIOR 21500:22:2100:22:224,0-297,0635:3210,8
DNCOCHENKOWSKI Pawel 301KOSZALINM - SENIOR 21500:30:1800:30:184,0-297,0737:328,0
DNCBALACHOWSKI Robert 164NIEPOŁOMICEM - SENIOR 21500:35:16213:34:583,8-297,2669:126,5
DNCMARER Jakub 760RUMIAM - SENIOR 11500:36:0321:56:463,1-297,97311:335,2
DNCNICPOŃ Mariusz 394WĘGLOWICEM - SENIOR 21500:24:0000:24:002,1-298,95311:125,4
DNCKARBOWNIK Karbownik 49410 ŚBOTKIELCEM - SENIOR 21500:08:1300:08:131,1-299,9937:288,0
DNCKULCZAKIEWICZ Karol 291BIAŁYSTOKM - SENIOR 21500:34:3825:19:180,0-301,0782308:530,0
Znaleziono 678 wynik(ów)