KREWKI BIEG VOL 1 - „ŚWIATOWY DZIEŃ KRWIODAWCY”

Wydarzenie:
Organizator:
Tryumf
Data:
2020-06-12
Miejsce:
Polska
Dystans:
15 km
Zgłoszonych:
834
Wystartowało:
690
Nie ukończyło:
17
Ukończyło:
673
Na trasie:
17
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja po poszczególnych dniach: Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7 | Dzień 8 | Dzień 9 | Dzień 10 | Dzień 11 | Dzień 12 | Dzień 13 | Dzień 14 | Dzień 15

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1DUBIAŁ Rafał 614LESZNOM - MASTERS1M 11507:11:35336:58:43340,90,0001:1547,4
2BERNAT Joanna 671HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAK - MASTERS 1K 11501:38:33339:07:15315,2-25,7370:18191,9
3PARKITNY Aleksander 67WROCŁAWM - SENIOR 21M 21502:10:30326:12:59311,2-29,7390:25143,1
4MĄDRAWSKI Kacper 5KLUB LEGION HDKDREZDENKOM - SENIOR 22M 31504:13:37321:42:12277,5-63,4330:5465,7
5SCHMIDT Jacek 151ŻW- SZCZECINSZCZECINM - WETERAN 11M 41502:35:05338:51:08275,3-65,6060:33106,5
6PLEWA Sylwia 713WOJSKOWY KLUB HDK PCK "LOGISTYK" WAŁCZPIŁAK - MASTERS 2K 21503:09:47348:27:13261,4-79,5770:4382,6
7BŁAUCIAK Monika 692WOJSKOWY KLUB HDK PCK "LOGISTYK" WAŁCZPIŁAK - MASTERS 3K 31501:23:21327:10:28260,5-80,4460:19187,5
8MONCZYŃSKI Bogusław 28KLUB HDK PCK "STRZELC"KALISZM - WETERAN 21M 51503:49:05339:49:07255,0-85,9020:5366,8
9RABIEGA Monika 633LUCKY LUKILESZNOK - MASTERS 4K 41502:34:15335:02:53222,4-118,5300:4186,5
10BERNAT Andrzej 62HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAM - MASTERS2M 61502:15:11325:06:54220,4-120,5500:3697,8
11WIETRZYŃSKI Maciej 591KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 11M 71500:57:20218:15:23206,9-134,0820:16216,5
12BUDZAJ Robert 772JAKTORÓWM - MASTERS3M 81501:08:18322:33:48195,5-145,4360:20171,7
13MAZUREK Dariusz 674RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYSTALOWA WOLAM - SENIOR 23M 91503:40:47310:31:32191,8-149,0851:0952,1
14CZERWIŃSKI Janusz 568DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEM - WETERAN 22M 101501:46:34338:42:46182,4-158,5800:35102,7
15PYRZAK Paweł 325WARSZAWAM - SENIOR 24M 111501:10:39246:45:32181,3-159,6480:23154,0
16ROGALEWSKI Łukasz 176LEGIONY HDKSTAROGARD GDAŃSKIM - SENIOR 12M 121502:39:59338:40:00173,5-167,4220:5565,1
17BŁAUCIAK Mirosław 344WOJSKOWY KLUB HDK PCK "LOGISTYK" WAŁCZPIŁAM - MASTERS4M 131501:00:16347:03:46167,9-173,0230:21167,2
18RUDNIKOWSKI Andrzej 754BYDGOSZCZM - WETERAN 12M 141501:32:45336:35:27155,6-185,2920:35100,7
19BOŻKO Katarzyna 357KŁODAWAK - SENIOR 11K 61501:45:26337:52:51144,6-196,3490:4382,3
20SZCZEPAŃSKI Wojciech 56SZCZYTNOM - MASTERS5M 151500:39:28336:39:28135,9-205,0420:17206,6
21RAJWA Roman 619TL ATHLETICS JASTRZĘBIECHYBIEM - SENIOR 13M 161500:22:59312:22:59135,0-205,9320:10352,4
22SADURSKI Leszek 601KOŃSKOWOLAM - SENIOR 14M 171500:43:03337:21:49132,8-208,1010:19185,1
23LISEK Mateusz 553KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 15M 181501:05:56337:05:56130,0-210,9320:30118,3
24HUTA Wojciech 583KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 16M 191500:33:29336:33:29127,9-213,0020:15229,2
25CHRAPEK Daniel 359TYCHYM - SENIOR 25M 201502:45:13350:46:00121,9-219,0001:2144,3
26DYŚKO Arkadiusz 582KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 17M 211501:19:32301:43:04120,4-220,5440:3990,8
27SIEK Michał 804KURATORIUM OŚWIATY W OPOLUBRZEGM - WETERAN 13M 221500:38:12337:30:57118,8-222,1230:19186,6
28KONOPKA Tomasz 709#TK.X7XGDANSKM - MASTERS6M 231500:48:05336:46:40117,9-223,0420:24147,1
29TOMALA Paweł 78615GBZORZYSZM - MASTERS7M 241501:44:22289:10:59117,5-223,3880:5367,6
30MARCINKIEWICZ Magdalena 685KRAKÓWK - SENIOR 22K 71501:07:46345:19:59117,0-223,9400:34103,6
31KUPILAS Mariusz 592WOJSKOWY KLUB HDK PCK LOGISTYK WAŁCZWAŁCZM - SENIOR 18M 251501:12:17293:35:25116,2-224,7090:3796,5
32BIEŃKOWSKI Mariusz 2WOJSKOWY KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK W SZCZECINIESZCZECINM - MASTERS8M 261502:34:57220:14:53116,1-224,8351:2045,0
33ADAMCZYK Dorota 261BIAŁACZÓWK - SENIOR 23K 81500:43:37312:43:37112,9-228,0020:23155,3
34KONARSKI Leszek 210NORDWALKLEŚNAM - WETERAN 23M 271503:09:12339:09:13112,5-228,4421:4035,7
35STANIOS Natalia 584KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAK - SENIOR 12K 91501:03:55289:03:55112,3-228,6520:34105,4
36SKOTNICKI Jacek 761LEGION HDKNYSAM - SENIOR 26M 281500:51:18337:10:33110,7-230,2120:27129,5
37DUDYŃSKI Jacek 501BOLESŁAWIECM - WETERAN 14M 291501:24:03312:38:50110,3-230,6670:4578,7
38BORKOWSKI Leszek 515NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM - WETERAN 15M 301501:29:38351:39:41106,1-234,8330:5071,0
39MANDYWEL Grzegorz 595KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - MASTERS9M 311500:48:23336:48:23105,4-235,5520:27130,7
40JANIC Arkadiusz 500ZŁOCHOWICEM - SENIOR 19M 321501:08:01313:08:01105,0-235,9220:3892,6
41GOLLNIK Adam 131NOWY DWÓR MAZOWIECKIM - SENIOR 27M 331500:23:58336:23:58103,8-237,1620:13259,8
42ŚPIEWOK Paweł 634BRENNAM - SENIOR 28M 341501:18:47313:18:47102,3-238,6720:4677,9
43KRUPA Aleksandra 735MOSTKOWOK - SENIOR 13K 101502:55:10286:07:31101,9-239,0711:4334,9
44KOLIŃSKI Robert 338COACH COLYNSKYWROCŁAWM - MASTERS11M 361501:45:00154:12:56101,5-239,4701:0258,0
45RZOSIŃSKI Paweł 27KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - SENIOR 29M 371501:12:43337:27:16101,5-239,4720:4383,7
46JĘDRZEJEWSKI Łukasz 55KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ PŁOCKBIELSKM - SENIOR 210M 381501:41:28337:41:28101,3-239,6021:0059,9
47MAŁECKI Dariusz 22364 BLP PŁOCK HDK LEGIONPŁOCKM - WETERAN 16M 391501:43:02310:35:05101,2-239,7671:0158,9
48SZCZEPAŃSKA Marta 57SZCZYTNOK - SENIOR 24K 111501:07:11333:48:50101,0-239,9150:3990,2
49GODYŃ Sylwiusz 69KLUB HDK ZŁOTORYJAWOJCIESZÓWM - MASTERS12M 401502:26:11314:38:50101,0-239,9311:2641,5
50SKAŁKA Adam 220BIEGAM BO LUBIĘNOWY SĄCZM - WETERAN 17M 411501:46:55317:13:2198,5-242,4081:0555,3
51ANDRUSZKIEWICZ Krzysztof 522DĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS13M 421518:50:5418:50:5695,6-245,29211:495,1
52LIPIECKA-PISZ Agnieszka 736JASŁOK - MASTERS 5K 121502:05:44337:56:5594,0-246,9491:2044,8
53FALBA Wioletta 456ROZBIEGANE DZIAŁDOWODZIAŁDOWOK - WETERAN 1 1K 131502:09:12290:09:1294,0-246,9721:2243,6
54TKACZ Patryk 292HDK LEGION ODZIAŁ INTERNETOWYGRANICAM - SENIOR 110M 431500:03:28315:10:1193,7-247,1940:021 622,4
55KIDOŃ Przemysław 586KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 111M 441501:57:00241:57:0093,0-247,9121:1547,7
56KOZŁOWSKI Jakub 100HDK LEGION - ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM - SENIOR 211M 451501:10:23196:32:0690,7-250,1830:4677,4
57STORZYSZ-KORCYL Katarzyna 680KRAKÓWK - SENIOR 25K 141500:35:07324:43:5190,6-250,3410:23154,8
58KOZIOŁKIEWICZ Paweł 544JELENIA GÓRAM - MASTERS14M 461501:09:43254:27:2288,9-252,0660:4776,5
59KUZIN Krzysztof 367LEGIONOWOM - SENIOR 212M 471500:59:08334:23:4388,6-252,3530:4089,9
60BURNICKI Mateusz 743GDAŃSKM - SENIOR 213M 481500:40:43336:49:4088,3-252,6230:27130,1
61GÓRSKI Krzysztof 443ŁOMŻAM - SENIOR 214M 491500:48:02336:25:3588,3-252,6340:32110,3
62ZAJACZKOWSKI Artur 454KLUB HDK SŁUŻB MUNDUROWYCH W DZIAŁDOWIEDZIAŁDOWOM - MASTERS15M 501502:04:15290:04:1586,9-254,0321:2542,0
63PUCZEL Piotr 252OLSZTYNM - SENIOR 215M 511501:45:16330:59:4486,6-254,2891:1249,4
64PAWEŁCZYK Adam 10KLUB HDK "STRAŻAK" W MIERZECICACHWOJKOWICEM - MASTERS16M 521500:42:35319:32:4586,5-254,4530:29121,8
65SOCHA Robert 727KURATORIUM OŚWIATY W OPOLUKARŁOWICEM - SENIOR 216M 531501:04:04351:02:5182,9-257,9900:4677,7
66DZIEPAK Piotr 5421.BLTR / MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAM - MASTERS17M 541501:05:25337:08:5782,5-258,4520:4775,7
67GIENIECZKO Cezary 569EŁKM - SENIOR 112M 551501:30:56193:30:5682,1-258,8821:0654,1
68JADESZKO Michał 567EŁKM - SENIOR 113M 561501:28:39190:02:1082,0-258,8911:0455,5
69LACH Agnieszka 198WROCŁAWK - MASTERS 6K 151501:32:13337:32:1381,6-259,3521:0753,1
70GUDOWSKA Dominika 684KRAKÓWK - SENIOR 26K 161503:00:00192:07:0080,7-260,2622:1326,9
71KUSZAJ Sławomir 320KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICERUMIAM - MASTERS18M 571502:21:52184:19:5180,6-260,3781:4534,1
72GRATKOWSKI Michał 35MOSINAM - MASTERS19M 581502:13:23304:21:4580,3-260,6811:3936,1
73SKŁODOWSKI Stefan 209ŁOJDY 16/3M - MASTERS20M 591501:22:21254:51:3180,1-260,8351:0158,4
74PIETRUSZKIEWICZ Agnieszka 489BRZEGK - MASTERS 7K 171501:13:02337:40:4779,4-261,4980:5565,3
75PŁACZEK Piotr 714HDK LEGIONTARNOWSKIE GÓRYM - SENIOR 114M 601501:19:06336:42:3778,6-262,3821:0059,6
76CHYŁA Dawid 272HDK PCK "LOGISTYCY" W BYDGOSZCZYLUBICZ GÓRNYM - SENIOR 217M 611501:33:37289:33:3778,2-262,7721:1150,1
77POPOWICZ Bartłomiej 191CHYNÓWM - SENIOR 218M 621501:00:54260:24:5678,0-262,9370:4676,8
78GOSTOMSKA Małgorzata 218REBELLION OF FREE RUNNERSCZEMPIŃK - MASTERS 8K 181501:11:25289:11:2577,8-263,0920:5565,4
79MASZTAFIAK Piotr 485WWW.VIRTUAL-IT.PL TEAMLUBOŃM - MASTERS21M 631500:29:51299:01:2977,6-263,2980:23156,0
80POŚPIECH Michał 483ZDUN TRIATHLON TEAM / SUPERMARATON KALISZ / PWSZ KALISZWOLICAM - MASTERS22M 641500:54:24222:04:5075,6-265,3680:4383,3
81TOMACZKOWSKA Bożena 578KOŚCIERZYNAK - WETERAN 1 2K 191500:44:38322:53:3974,3-266,6090:3699,9
82ORLIKOWSKA Dorota 682STARGARDK - SENIOR 14K 201500:12:45289:10:0073,9-267,0320:10347,8
83KONDELA Paweł 664AKTYWNE CHOSZCZNOCHOSZCZNOM - MASTERS23M 651501:52:52337:00:0973,7-267,2121:3139,2
84MIROSŁAW Rafał 156WARSZAWAM - SENIOR 219M 661501:02:01222:25:4373,0-267,8980:5070,7
85ADAMCZYK Bernard 575MILANÓWEKM - MASTERS24M 671501:03:10313:03:1072,9-268,0120:5169,3
86WRZESZCZ Daniel 232ELBLĄGM - SENIOR 220M 681501:28:24265:28:2471,9-269,0221:1348,8
87GRUŹLEWSKI Radosław 197LEGION HDK PRZY 10 BKPANCŻAGAŃM - SENIOR 221M 691501:11:39217:40:2371,1-269,8021:0059,6
88KASPRZAK Sylwia 161KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - SENIOR 27K 211500:59:40312:59:4070,6-270,3220:5071,0
89BIAŁEK Paweł 51ŁÓDŹM - SENIOR 222M 701501:02:04332:07:0370,1-270,8420:5367,8
90TOMASZEWSKA Dorota 37KLUB HDK IM. KSIĘŻNEJ HELENY JABŁONOWSKIEJ W PUSTKOWIE OSIEDLUPUSTKÓW OSIEDLEK - MASTERS 9K 221500:14:35288:08:2070,1-270,8710:12288,3
91NOWAK Tomasz 14AZOTY TARNÓW IM. TYTUSA CHAŁUBIŃSKIEGOTARNÓWM - WETERAN 18M 711500:37:10336:37:1069,7-271,2020:31112,6
92TONDEL Krzysztof 155LEGION HDKBIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 223M 721500:44:24312:44:2469,4-271,5220:3893,8
93BIS Sławek 525WARSZAWAM - MASTERS25M 731501:25:58302:23:4665,4-275,5291:1845,6
94JANKOWSKI Andrzej 225ZEGRZEM - MASTERS26M 741500:41:55333:27:4563,3-277,6230:3990,6
95KLUSKA Zbigniew 498HDK KWB KONINKONINM - WETERAN 24M 751501:56:45187:23:4862,7-278,2051:5132,2
96KUREK Damian 388HDK KSPTOMASZÓW LUBELSKIM - SENIOR 224M 761506:25:2953:57:4362,7-278,2266:089,8
97CZERWIŃSKI Dariusz 482LOVELASYPOLICEM - WETERAN 19M 771502:18:37338:18:3762,1-278,8422:1326,9
98SZELONGIEWICZ Agnieszka 744WARSZAWAK - SENIOR 28K 231500:57:08333:31:1760,4-280,4850:5663,5
99DMOCHOWSKA Agnieszka 397WATAHA TEAMRADZIONKÓWK - SENIOR 29K 241500:47:08312:47:0860,3-280,6820:4676,7
100KREFT Krzysztof 442ALL-CHEMIA GDAŃSKGDAŃSKM - MASTERS27M 781501:32:27347:52:1959,9-281,0081:3238,9
101BŁASZKIEWICZ Malwina 644TORUŃK - SENIOR 15K 251500:37:55336:32:1559,8-281,1620:3894,6
102POGORZELSKI Kamil 747BIAŁYSTOKM - SENIOR 115M 791500:13:10288:27:3359,7-281,2020:13272,2
103KUŹMIŃSKA Beata 698KRAKÓWK - SENIOR 210K 261500:43:02312:39:4559,1-281,8420:4382,4
104WADOWSKA Sandra 533WWW.VIRTUAL-IT.PL TEAMZARZECZEK - SENIOR 16K 271500:41:14312:41:1458,5-282,4620:4285,1
105GAŁKOWSKI Marcin 316TCZEWM - SENIOR 225M 801500:36:06264:17:5558,4-282,5780:3797,0
106DURMAN Dawid 295DARŁOWOM - SENIOR 116M 811501:08:23293:46:2557,4-283,4871:1150,4
107CHUDZIAK Agnieszka 207KOCMYRZÓWK - SENIOR 211K 281500:37:54308:32:2857,3-283,6150:3990,7
108SIERZANT Adrian 79S-BROTHERSPOZNAŃM - SENIOR 226M 821501:12:29337:12:2957,2-283,7521:1647,3
109MIKRUT Katarzyna 805IZABELINK - MASTERS 10K 291502:16:58329:31:3357,1-283,8162:2325,0
110BOREK Wojciech 472KIELCEM - SENIOR 227M 831501:11:05337:02:5055,8-285,0881:1647,1
111KUBIK Wanda 696JASIENICAK - SENIOR 212K 301501:30:41265:17:3455,8-285,1621:3736,9
112PĘŚKO Marcin 737HDK LEGIONBŁONIEM - SENIOR 228M 841501:29:49257:29:0555,6-285,3601:3637,1
113SUŁYK Krzysztof 424HDK KSPPOMIECHÓWEKM - MASTERS28M 851500:53:40338:06:5055,3-285,6170:5861,8
114DZIAŁOWY Krystian 509KRAKÓWM - SENIOR 117M 861500:30:16339:18:2054,4-286,5630:33107,8
115KACNER Tomasz 5072 ORELPRZASNYSZM - SENIOR 118M 871500:19:27328:12:4854,2-286,6830:21167,3
116MISTERSKA Anna 665MIĘDZYRZECZK - SENIOR 213K 311500:48:43312:51:5254,2-286,7520:5366,7
117KUPREWICZ Małgorzata 790WĘGORZEWOK - SENIOR 214K 321501:31:42312:50:0353,8-287,1621:4235,2
118KAPUŚCIŃSKI Rafał 110KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEWĘGORZEWOM - SENIOR 229M 881500:27:40312:27:4053,8-287,1720:30116,6
119GROBELNY Marcin 34KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCELIDZBARK WARMIŃSKIM - SENIOR 230M 891501:43:05313:43:0553,5-287,4621:5531,1
120DOBROWOLSKI Piotr 768LUBLINM - MASTERS29M 901501:00:58283:40:3852,8-288,1421:0952,0
121DUSZA Rafal 251PRESTONM - MASTERS30M 911500:42:50239:09:2752,7-288,1960:4873,9
122MANDYWEL Ilona 594KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - MASTERS 11K 331501:02:08313:02:0852,6-288,3621:1050,8
123KUPIS Kamila 80BBL OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAK - SENIOR 17K 341501:35:13217:15:0352,5-288,4501:4833,1
124KWAPISZ Mateusz 742KĘPNOM - SENIOR 231M 921500:45:30336:28:0652,2-288,7820:5268,8
125KULIKOWSKA Marzena 448ŻAGAŃK - MASTERS 12K 351503:00:00315:00:0051,0-289,9223:3117,0
126GOMOLISZEK Sławek 524GOMOSIŁÓWM - MASTERS31M 931500:32:42336:34:1050,8-290,1030:3893,3
127DULSKA Katarzyna 779TORUŃK - SENIOR 215K 361500:24:29240:29:5750,7-290,2520:28124,2
128WICHERSKI Tomasz 310KRAKÓWM - SENIOR 232M 941500:52:54314:13:2750,7-290,2641:0257,5
129WODNICKA Julia 789KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWK - JUNIOR 1K 371501:30:49275:01:4450,6-290,2891:4733,5
130CHĘCIŃSKA Agnieszka 504WROCŁAWK - MASTERS 13K 381500:52:32335:53:1950,1-290,8821:0257,2
131FĄFARA Krzysztof 465KIELCEM - MASTERS32M 951500:48:27195:12:2949,9-290,9980:5861,8
132NIEDBALIK Grzegorz 677KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWM - MASTERS33M 961500:41:06312:36:2249,9-291,0020:4972,9
133TYLAK Piotr 311GŁOGÓWM - SENIOR 233M 971500:47:55313:25:1249,5-291,4780:5861,9
134GREMBOWSKA Magdalena 25WIELEŃK - SENIOR 216K 391501:08:40337:08:4149,4-291,5421:2343,2
135BEDNAREK Marcin 499KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYŚWINICE WARCKIEM - MASTERS34M 981500:35:43336:35:4348,3-292,5920:4481,2
136GIELAS-MGLEJ Edyta 678KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWK - MASTERS 14K 401500:19:09338:38:2148,3-292,5920:23151,5
137WOJNA Justyna 681KRAKÓWK - MASTERS 15K 411501:04:45193:13:1948,2-292,6951:2044,7
138JANKOWSKI Karol 258LEGIONŁOMŻAM - SENIOR 234M 991500:21:00313:20:0048,0-292,9320:26137,1
139DUCHNOWSKI Paweł 708OLECKOM - SENIOR 235M 1001502:33:41344:52:4347,7-293,2133:1318,6
140GASPEROWICZ Teresa 253PURDAK - MASTERS 16K 421505:07:5505:07:5647,7-293,2326:279,3
141HALBTUCH Michał 546CHĘTNIE DOŁĄCZĘWROCŁAWM - SENIOR 236M 1011502:04:31217:47:2247,6-293,3442:3622,9
142WŁODARCZYK Bartłomiej 599KLUB HDK WAT PCHORGUBINM - SENIOR 119M 1021500:53:19120:53:1947,3-293,6121:0753,3
143KOCH Dawid 87BUJNYM - SENIOR 237M 1031500:27:31217:22:1046,3-294,5930:35101,0
144DĘBIŃSKA Adela 319INTERNETOWY KLUB LEGION HDKSZCZECINEKK - SENIOR 217K 431500:53:21264:53:2145,9-295,0721:0951,6
145JANKOWSKI Marek 409LIPTONPOZNAŃM - SENIOR 238M 1041500:51:00205:37:4345,6-295,2901:0753,7
146MATUS Dawid 376GRUDZIĄDZM - SENIOR 120M 1051500:26:45240:26:4545,5-295,4520:35102,0
147ZABOROWSKI Andrzej 672POTUŁYM - SENIOR 239M 1061500:27:52313:19:5045,5-295,4520:3697,9
148SKIERKA Agata 6597 PBOTGDAŃSKK - SENIOR 218K 441500:43:08297:09:4545,3-295,5870:5763,1
149SZCZYPA Bartosz 248BLISCY KREWNIDĄBROWA GÓRNICZAM - SENIOR 121M 1071500:48:00336:48:0045,3-295,6121:0356,7
150MAZUR Michal 139LEGION HDKLEGIONOWOM - SENIOR 240M 1081500:54:42264:54:4245,3-295,6721:1249,6
151PĘKSA Dawid 589KLUB HDK WAT PCHORGDYNIAM - SENIOR 122M 1091501:25:4373:25:4345,0-295,8921:5431,5
152KUCHARSKI Piotr 510PARKRUN KONSTANCIN-JEZIORNAPARCELAM - SENIOR 241M 1101500:42:58335:33:0544,9-296,0550:5762,7
153BLICHARSKI Ireneusz 775LUBOCHNIAM - MASTERS35M 1111500:44:12196:30:0844,7-296,2800:5960,6
154WÓJCIK Kamil 15KLUB HDK WATWARSZAWAM - SENIOR 123M 1121500:48:05295:58:1843,9-297,0721:0554,7
155KOWALCZYK Artur 537KLUB HDK MSWIAPIASECZNOM - SENIOR 242M 1131500:31:17336:14:2943,3-297,6200:4383,1
156MICHOŃSKI Sebastian 1697 PBOTSZTUMM - MASTERS36M 1141501:02:49144:18:5743,1-297,7951:2741,2
157POLAK Łukasz 300OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM - SENIOR 243M 1151508:07:27319:26:5943,0-297,97711:205,3
158SKOLIMOWSKA Ania 119HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAK - SENIOR 219K 451501:03:07337:06:1642,6-298,3111:2840,5
159KUBIK Aurelia 173FUN CLUB BOSMANASTALOWAK - SENIOR 220K 461501:12:52265:12:5242,0-298,9621:4434,6
160JODŁOWSKI Mateusz 710STALOWA WOLAM - SENIOR 244M 1161501:11:42291:27:5041,8-299,1771:4334,9
161MAZUR Tomasz 108HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAM - SENIOR 245M 1171501:14:52322:26:5041,6-299,3671:4833,3
162ŻURAWSKI Emil 11JADWISINM - SENIOR 246M 1181501:01:00269:53:4041,3-299,5921:2840,7
163PERŁOWSKA-GOZDEK Anna 690KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWK - SENIOR 221K 471500:33:14312:08:1841,3-299,6320:4874,6
164POKRYWKA Roksana 136RZESZÓWK - JUNIOR 2K 481500:30:54321:13:4941,3-299,6480:4480,2
165WAJDA Bartosz 728KLUB HDK PCK OSTASZEWO TORUŃSKIEPAPOWO BISKUPIEM - MASTERS37M 1191500:29:47336:29:4541,2-299,7220:4383,0
166PIETRUSZKIEWICZ Michał 490BRZEGM - SENIOR 247M 1201500:26:49336:53:4641,2-299,7540:3992,1
167BUDZIAREK Adam 427GDAŃSKM - MASTERS38M 1211500:28:18312:25:4641,1-299,8140:4187,2
168GAŁĘŻIOWSKI Grzegorz 401SHDK LEGIONŚWINOUJŚCIEM - SENIOR 248M 1221501:12:45142:30:2841,0-299,9001:4633,8
169LASKOWSKI Waldemar 492LASKOWSKI TEAMSUSZM - SENIOR 249M 1231500:17:39312:32:4640,3-300,6050:26137,1
170SKOCZYLAS Anita 598MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃK - MASTERS 17K 491501:21:09336:39:2940,1-300,8722:0129,6
171MORDEC Ewelina 88HDK PCK W RZESZOWIERZESZÓWK - SENIOR 222K 501500:30:43321:13:3339,7-301,2740:4677,5
172DOBRZENIECKI Tomasz 352AKB LIDZBARK WARMIŃSKILIDZBARK WARMIŃSKIM - SENIOR 250M 1241500:47:23216:42:4739,6-301,3281:1150,1
173KURNYTA Stanisław 373TEMMPO WAŁBRZYCHWAŁBRZYCHM - WETERAN 110M 1251501:43:01291:33:4639,6-301,3682:3623,0
174ZINIEWICZ Krzysztof 780LEGIONWARSZAWAM - MASTERS39M 1261500:19:43263:58:2039,5-301,4790:29120,1
175SUDER Michał 265KLUB HDK PCK PRZY OSP W OBROWCUKRAPKOWICEM - SENIOR 251M 1271501:03:45293:30:2738,7-302,2391:3836,4
176OKRASZEWSKI Jacek 519HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAM - WETERAN 25M 1281501:21:28243:03:2238,7-302,2462:0628,5
177YASHTEL Pavel 535WARSZAWAM - SENIOR 124M 1291500:54:42192:54:4238,4-302,5721:2542,1
178KANCLERZ Marcin 329KĘPNOM - MASTERS40M 1301501:07:0548:52:0338,2-302,7361:4534,2
179KORDYŃSKI Kamil 302LUBLINIECM - SENIOR 252M 1311500:51:56195:19:4738,2-302,7501:2144,1
180KOŚCIŃSKA Elżbieta 54WOJSKOWY KLUB HDK SZCZECINBEZRZECZEK - MASTERS 18K 511500:55:13216:55:1338,1-302,8721:2741,4
181PIWOWARCZYK Damian 624LEGION KLUB HDKKIELCEM - SENIOR 125M 1321501:01:34313:18:3737,6-303,3521:3836,6
182OSTROWSKA Izabela 216JASTRZĘBIE ZDRÓJK - MASTERS 19K 521503:05:41219:19:2037,4-303,5364:5712,1
183GRAMS Dariusz 105UJŚCIEM - SENIOR 126M 1331500:33:46342:19:5037,3-303,6180:5466,3
184GAWROŃSKI Paweł 697SIEDLCEM - SENIOR 253M 1341500:22:23334:11:0737,1-303,8610:3699,4
185ROLNIK Mikołaj 557PIASKIM - SENIOR 127M 1351502:10:19194:10:1937,0-303,9023:3117,0
186BANDURA Daria 149KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - MASTERS 20K 531500:58:05312:58:0536,9-304,0421:3438,1
187ŁĘŻNIAK Cezary 326JĘDRZEJÓWM - SENIOR 128M 1361500:51:43336:15:5236,2-304,7411:2542,0
188MICHALSKI Mateusz 640RYBNIKM - SENIOR 129M 1371505:38:23182:01:4536,0-304,9739:246,4
189KOSECKA Helena 751WOJSKOWY KLUB HDK PCK " LOGISTYK" WAŁCZWAŁCZK - MASTERS 21K 541500:46:37328:50:1935,9-305,0191:1746,2
190MICHALIK Katarzyna 566WROCŁAWK - SENIOR 223K 551500:45:52240:52:4635,7-305,2101:1746,7
191WOŹNIAK Kuba 23KLUB HDK WATWARSZAWAM - SENIOR 130M 1381500:56:58158:11:0835,6-305,3821:3637,4
192MIKOLAJCZYK Lukasz 777WK HDK ŻOŁNIERSKA KREWMIĘDZYRZECZM - SENIOR 254M 1391500:32:52240:43:5035,5-305,4420:5564,8
193PASEK Tomasz 778TARNOBRZEGM - MASTERS41M 1401500:35:40312:44:4135,0-305,9321:0158,9
194BRODOWSKA Pola 360TYCHYK - SENIOR 18K 561500:48:56330:09:0834,8-306,1631:2442,6
195WOŁOCH Justyna 92KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - SENIOR 19K 571500:15:38192:15:3834,7-306,2320:27133,2
196PIOTROWSKI Karol 114SŁAWNOM - SENIOR 255M 1411501:12:46265:12:4634,3-306,6822:0728,2
197WITKOWSKI Jakub 703OLSZTYNM - JUNIOR1M 1431502:05:0097:16:3533,9-306,9883:4016,3
198HAŃĆKOWIAK Benon 44KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - WETERAN 111M 1441502:42:52266:42:5233,5-307,3924:5112,4
199LEMPART Mateusz 794LEGION HDKKRAKÓWM - SENIOR 256M 1451500:36:07288:31:2533,4-307,5021:0455,5
200KOLLEK Anna 523BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOK - WETERAN 1 3K 581500:40:53288:40:5333,4-307,5121:1349,0
201LISOWSKA Magdalena 470WILCZYCEK - MASTERS 22K 591501:43:35319:51:5433,3-307,6163:0619,3
202ROSIŃSKI Marcin 91STRZAŁKOWOM - SENIOR 257M 1461500:29:4188:31:5533,2-307,7520:5367,1
203ROMANIUK Krzysztof 418WARSZAWAM - MASTERS43M 1471500:58:27223:45:3632,8-308,1301:4633,7
204ZACH Paweł 68RZESZÓWM - MASTERS44M 1481500:56:27299:52:4532,5-308,4021:4434,6
205OBERDA Artur 585POLANICA-ZDROJM - SENIOR 258M 1491500:56:53246:36:5632,3-308,6081:4534,1
206PASOŃ Dariusz 526BĘDZINM - WETERAN 112M 1501502:17:17146:17:1732,3-308,6124:1414,1
207GRALEWICZ Krzysztof 43SEROCKM - MASTERS45M 1511500:56:32335:42:4332,3-308,6191:4434,3
208ZBROWSKI Michał 170NOWA WIEŚ WARSZAWSKAM - SENIOR 259M 1521500:45:46144:40:4032,3-308,6221:2442,4
209OJRZANOWSKI Waldemar 721BYDGOSZCZM - MASTERS46M 1531501:00:56147:02:1132,2-308,7171:5331,7
210PRZYBYŁKA Agnieszka 695BYTOMK - SENIOR 224K 601504:00:47196:23:2732,2-308,7457:288,0
211PALESKI Tomasz 654WARSZAWAM - SENIOR 131M 1541500:06:14253:00:5831,9-309,0630:11306,8
212CZAJA Wojciech 460WROCŁAWM - SENIOR 260M 1551500:37:24169:05:4231,8-309,1261:1051,0
213KUROWSKI Adrian 154LEGION HDKKATOWICEM - SENIOR 132M 1561501:13:55193:13:5531,7-309,2222:1925,7
214DOBRUCH Hanna 539WARSZAWAK - WETERAN 1 4K 611500:44:20312:44:2031,4-309,5321:2442,5
215HELLER Zdzisław 734HERBMARATONOW.PLKOSZALINM - WETERAN 26M 1571500:41:07194:00:0931,3-309,6021:1845,7
216OJRZANOWSKA Maria 723BYDGOSZCZK - MASTERS 23K 621501:00:47147:02:1131,2-309,6981:5630,8
217PAWLOWSKI Marek 40JELCZ-LASKOWICEM - MASTERS47M 1581500:33:08288:33:0831,2-309,7721:0356,4
218WACHOWIAK Adam 66STANISŁAWÓW DRUGIM - SENIOR 261M 1591500:49:5342:15:0231,0-309,9571:3637,3
219ZAWIŁŁO Szymon 303WARSZAWAM - SENIOR 262M 1601500:44:51194:37:3731,0-309,9641:2641,4
220LIPIECKA Anna 629ŻAGAŃK - SENIOR 225K 631502:03:52170:03:5230,9-310,0224:0015,0
221WOJTALEWICZ Krystian 822LEGION HDKSZUBINM - SENIOR 263M 1611500:54:12192:26:4630,9-310,0721:4534,2
222MARCZAK Damian 707STALOWA WOLAM - MASTERS48M 1621501:05:04121:13:5530,7-310,2322:0728,3
223PONTUS Tomek 167LEGION HDK 1KRR SZCZECINSZCZECINM - SENIOR 264M 1631501:46:26121:46:2630,6-310,3823:2917,2
224MAJCHRZAK Oskar 378GDAŃSKM - SENIOR 265M 1641500:58:31141:15:1930,5-310,3921:5431,3
225TRACZYK Marcin 782DZIERZĄŻNIAM - MASTERS49M 1651500:32:32313:25:5330,4-310,4921:0456,1
226KAMIŃSKI Łukasz 177BIEGAM U KOLESIDĘBIEŃM - SENIOR 266M 1661501:36:2192:57:5930,3-310,5903:1018,9
227SADOWSKI Krzysztof 183HDK LEGIONGONIĄDZM - SENIOR 267M 1671500:45:00286:06:5330,3-310,6751:2940,3
228LANGE Daniel 259LEGION HDK STOŁECZNY LEGION BASZTAWISŁA WIELKAM - SENIOR 268M 1681501:18:00193:18:0030,2-310,7322:3423,2
229ŁAZURKIEWICZ Damian 576KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - SENIOR 269M 1691500:33:15172:05:5030,1-310,7941:0654,4
230RÓŻAK Alicja 555RADLINK - SENIOR 226K 641500:30:32144:30:3230,0-310,8921:0059,0
231ANDRYSZCZYK Aleksandra 833SZKOLNE KOŁO HDK ZSZ NR.4 OSTROŁĘKAOLSZEWO-BORKIK - JUNIOR 3K 651501:05:40168:08:5329,8-311,1092:1227,2
232GAJDA Piotr 762CZĘSTOCHOWSKI LEGION - KLUB HDKCZĘSTOCHOWAM - SENIOR 270M 1711500:45:46301:17:3529,8-311,1261:3239,1
233GOMOLISZEK Małgorzata 579GOMOSIŁÓWK - MASTERS 24K 661500:44:09337:09:3629,6-311,3471:2940,2
234KULIBERDA Dariusz 372WARSZAWAM - MASTERS51M 1721501:00:34148:15:4329,5-311,4772:0329,2
235MASZOTA Waldemar 312GDYNIAM - MASTERS52M 1731500:29:18234:05:5329,4-311,5450:5960,2
236CELER Bartosz 194WOJSKOWY KLUB HDK 16 BATALIONU REMONTU LOTNISKKALISZM - SENIOR 271M 1741501:03:36311:46:4129,2-311,6942:1027,6
237PRAJS Jakub 813SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR4 OSTROŁĘKALELISM - JUNIOR2M 1751504:30:00146:07:0029,2-311,7529:156,5
238TOMASZEWSKA Anna 353POZNAŃK - SENIOR 227K 671500:15:19336:15:1929,1-311,7920:31114,2
239NIEWIADOMSKI Paweł 651GRYFICEM - SENIOR 272M 1761501:13:1333:48:5629,0-311,9492:3123,8
240OLEJNICZAK Adam 562LEGIONHDKBYTOMM - SENIOR 133M 1771500:52:14144:52:1429,0-311,9721:4833,3
241KUPIEC Jakub 750WSKT WROCŁAWWROCŁAWM - SENIOR 273M 1781500:40:28350:40:1728,8-312,1421:2442,7
242OCELOK Tomasz 479KALETYM - MASTERS53M 1791500:58:26288:58:2628,6-312,3822:0229,3
243ANCYGIER Kamil 106WARSZAWAM - SENIOR 274M 1801500:40:10348:34:3928,2-312,6941:2542,2
244OLEJNICZAK Szymon 673PONIECM - SENIOR 134M 1811500:29:56192:29:5628,0-312,8921:0456,2
245SZCZUROWSKI Adam 17HDK LEGIONLUBAŃM - MASTERS54M 1821500:48:00336:48:0028,0-312,9311:4235,0
246KAPALKA Agata 806WARSZAWAK - SENIOR 228K 681505:45:2605:45:2627,9-313,01612:224,8
247LITWA Małgorzata 807SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR 4 OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAK - MASTERS 25K 691500:21:05345:38:0927,7-313,2620:4578,7
248SOKOLIŃSKI Patryk 330LEGION HDKKATOWICEM - SENIOR 135M 1831500:40:36264:42:5627,5-313,3921:2840,7
249ROMANOWSKA Joanna 72KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - MASTERS 26K 701500:53:14240:53:1427,5-313,4021:5631,0
250KOSACKI Łukasz 36ZESPÓŁ SZKÓŁ INFORMATYCZNYCH KIELCEKIELCEM - SENIOR 275M 1841500:27:08328:21:5827,5-313,4650:5960,7
251PIWOWARCZYK Damian 237HDK LEGIONZAGNAŃSKM - SENIOR 136M 1851501:23:58289:00:5527,2-313,6923:0419,5
252KNIE Mariusz 764KB MARATOŃCZYK JAROCINPOTARZYCAM - MASTERS55M 1861501:44:39120:17:0027,2-313,7023:5015,6
253KONOPKA Adam 3MARKOWI BIEGACZEMARKIM - SENIOR 276M 1871501:01:11101:21:2027,1-313,8232:1526,6
254KLIMAS Karol 219KRAKÓWM - SENIOR 277M 1881500:22:55336:22:5526,8-314,1520:5170,1
255PRZYBYSZ Szymon 73WARSZAWAM - SENIOR 137M 1891500:54:59168:14:3626,7-314,2222:0329,1
256STACH Szymon 705TARNAWA DOLNAM - SENIOR 138M 1901500:46:38265:28:2926,7-314,2591:4434,3
257SAMOREK Paweł 101PRUSZKÓWM - SENIOR 278M 1911501:04:30193:04:3026,6-314,3022:2524,8
258BIAŁEK Laura 332KLUB HDK LEGIONKATOWICEK - SENIOR 110K 711500:40:31264:43:0526,6-314,3021:3139,4
259LEWANDOWSKI Zbigniew 642BIEGAM BO LUBIĘMURZYNOWOM - SENIOR 279M 1921500:56:2396:56:2326,0-314,8922:0927,7
260JASIŃSKI Michał 1RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKM - SENIOR 280M 1931501:56:1647:18:3526,0-314,9034:2813,4
261OLCZAK Beata 702ŁÓDŹK - MASTERS 27K 721500:56:00217:27:0026,0-314,9822:0927,8
262TKACZYK Przemek 480RADOMM - SENIOR 281M 1941500:48:1496:57:4825,9-315,0421:5132,2
263MATYSIAK Filip 233WRZOSOWAM - SENIOR 139M 1951500:33:53120:33:5325,9-315,0721:1845,8
264CZERWIEC Waldemar 124WARSZAWAM - SENIOR 282M 1961501:21:04187:29:4025,8-315,1093:0819,1
265KONIECZNY Bartosz 799POLICYJNI KREWNIACYWRONKIM - SENIOR 283M 1971501:29:36341:15:1225,6-315,2863:2917,2
266BARTOSIAK Krzysztof 42LEGION HDKJABŁONNAM - MASTERS56M 1981500:35:48312:35:4825,6-315,3621:2442,9
267JOCHYMEK Karolina 355HUTKIK - SENIOR 111K 731500:45:13234:23:0225,4-315,5331:4633,7
268GŁODZIK Tomasz 396CHORZELÓWM - SENIOR 284M 1991500:10:34291:43:3525,3-315,6490:25143,6
269KRÓL Radek 129WROCŁAWM - SENIOR 285M 2001500:16:36261:00:5425,0-315,8950:3990,5
270TERLECKI Krzysztof 134KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ COMMANDOTARNOWSKIE GÓRYM - MASTERS57M 2011500:16:16336:16:1624,9-316,0620:3991,7
271KLEKOTKO Fabian 600TRIEAGLESGDAŃSKM - MASTERS58M 2021500:36:50140:20:1424,7-316,2111:2940,3
272JAKÓB Marta 112SKWIERZYNAK - MASTERS 28K 741513:29:00325:29:0024,7-316,23232:451,8
273PIGOŃ Kacper 410KOSZALINM - SENIOR 286M 2031500:29:59241:40:0224,7-316,2401:1249,4
274GERASYMENKO Maryna 573WROCLAWK - SENIOR 229K 751506:35:00270:35:0024,5-316,41216:063,7
275PRZYBYLIŃSKI Maciej 587BYDGOSZCZM - SENIOR 140M 2041500:35:27265:10:0024,2-316,7611:2740,9
276MICHALSKI Janusz 179RUDA ŚLĄSKAM - WETERAN 113M 2051500:52:59168:52:5924,0-316,9422:1227,2
277CHMURA Katarzyna 202TUSZÓW NARODOWYK - SENIOR 230K 761500:29:20277:46:0323,8-317,1171:1348,7
278DĄBKOWSKI Michał 623KRAKÓWM - SENIOR 141M 2061500:56:55169:24:5323,6-317,2972:2424,9
279KOSIOREK Darek 347POZNAŃM - WETERAN 114M 2071501:12:5025:12:5023,6-317,3223:0519,4
280ADAMCZAK Mikolaj 41KRWIODAWCY WIELKOPOLSKAPLEWISKAM - SENIOR 287M 2081501:09:1373:09:1323,5-317,4822:5720,3
281PIECZEK Aleksandra 163WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK - MASTERS 29K 771502:02:4872:55:2623,4-317,4985:1411,4
282JAKUBOWSKI Andrzej 122KLUB HDK LEGIONŻAGAŃM - SENIOR 142M 2091500:23:21224:12:4923,4-317,5140:5960,2
283GAJEWSKI Piotr 471KLUB HDK PRZY KSPWARSZAWAM - SENIOR 288M 2101500:19:40224:48:0623,2-317,6990:5070,9
284MERECKA Natalia 812SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR 4 W OSTROŁĘCERÓŻANK - JUNIOR 4K 781505:09:55270:01:1523,2-317,70613:204,5
285BRZĄKAŁA Mateusz 715KUTNOM - SENIOR 143M 2111500:30:12168:20:5023,2-317,7371:1846,1
286LEWANDOWSKI Mirosław 784TORUŃM - MASTERS59M 2121500:24:44144:21:5723,1-317,8321:0456,0
287TOFIL Michał 445RYBNIKM - MASTERS60M 2131500:30:41336:30:4123,0-317,8921:1945,1
288LEGUTKO Edward Dionizy 192NOWY SĄCZM - SENIOR 290M 2151500:38:3496:38:3422,9-318,0121:4035,7
289ZUZEWICZ Kamil 178OSJAKÓWM - SENIOR 144M 2161502:12:2002:12:2022,9-318,0295:4610,4
290IDCZAK Paweł 260OPATÓWM - SENIOR 291M 2171501:17:00207:29:1022,9-318,0563:2117,8
291TIDE Krzysztof 508ŻORYM - SENIOR 145M 2181501:06:0872:58:5022,6-318,3112:5520,5
292GRABOWSKA Weronika 402STARGARDK - SENIOR 112K 791500:33:00240:33:0022,6-318,3721:2741,0
293KRAJNIK Wojciech 385KLUB LEGION HDKGRUDZIĄDZM - MASTERS61M 2191501:18:18289:18:1822,6-318,3823:2817,3
294KOWALSKA Natalia 140GDAŃSKK - SENIOR 113K 801501:05:22241:05:2222,4-318,5622:5520,5
295SUKIENNIK Marcin 384STREET RUN RADOMRADOMM - SENIOR 292M 2201500:51:54163:37:4222,3-318,6802:1925,7
296ERTELT Piotr 484HDK PRZY KPP W BOCHNIBOCHNIAM - SENIOR 293M 2211500:53:38287:50:1622,2-318,7492:2524,8
297MARKIEWICZ Radosław 693TEAM DALEJLAMAWARSZAWAM - SENIOR 146M 2221501:18:04193:10:5822,2-318,7703:3117,0
298CHMIELEWSKI Adrian 554WARSZAWAM - SENIOR 294M 2231500:58:43120:20:0922,1-318,8052:3922,6
299KRAUSIEWICZ-JELEN Agnieszka 77KRAKÓWK - MASTERS 30K 811500:28:28313:04:4722,1-318,8821:1746,5
300DZIEKAN Dawid 137ŁUBNICEM - SENIOR 295M 2241500:55:59336:46:4522,0-318,8932:3223,6
301KRZYSIAK Aneczka 113OWCZARNIAK - MASTERS 31K 821501:56:3501:56:3522,0-318,9225:1711,3
302SUCHOSTAWSKI Daniel 649KATOWICEM - SENIOR 147M 2251504:06:4428:06:4521,8-319,13211:195,3
303RAJEWSKA Maja 285SZCZECINK - SENIOR 114K 831500:51:37203:27:2821,7-319,2032:2225,3
304DĄBROWSKI Daniel 334POZNAŃM - SENIOR 296M 2261500:37:17295:33:0221,7-319,2741:4334,9
305ALBRECHT Paweł 572WOJSKOWY KLUB HDK PCK "BROTHERHOOD OF BLOOD"ELBLĄGM - SENIOR 297M 2271500:52:4748:52:4721,7-319,2822:2624,6
306KOWALIK Dominika 676KRAKÓWK - SENIOR 231K 841502:38:0272:52:0221,7-319,2827:178,2
307KOZIATEK Paweł 172PIASECZNOM - SENIOR 298M 2281500:36:00288:36:0021,6-319,3321:4036,0
308ROSIAK Grzegorz 550ŚWINOUJŚCIEM - MASTERS62M 2291508:32:00320:32:0021,5-319,41223:472,5
309MIKOŁAJCZAK Przemysław 757SŁUPSKM - SENIOR 299M 2301500:17:02325:02:4821,5-319,4730:4775,6
310ZDEB Grzegorz 166STRASBOURGM - MASTERS63M 2311500:34:49240:17:0321,4-319,5171:3736,9
311ORAMUS Karina 571MIŃSK MAZOWIECKIK - SENIOR 232K 851501:11:15193:14:1321,4-319,5523:1918,0
312ALENOWICZ Rafał 123DRAWSKO POMORSKIEM - MASTERS64M 2321500:43:0976:12:5321,4-319,5702:0129,7
313PIKAUS Łukasz 496WITNICAM - SENIOR 2100M 2331502:27:3102:27:3121,4-319,5726:548,7
314PRACOŃ Izabela 606KURYŁÓWKAK - JUNIOR 5K 861500:05:20312:05:2021,3-319,6820:15239,1
315KWAS August 213BIEGUSIEM. PLRYKIM - MASTERS65M 2341501:55:4901:55:4921,1-319,7945:2811,0
316NADZIEJA Maciej 238WYSZKÓWM - SENIOR 2101M 2351500:48:36289:01:5621,1-319,7962:1726,1
317OLEJNICZAK Kamil 78KUTNOM - SENIOR 148M 2361501:44:2501:44:2521,1-319,8124:5612,1
318WYSOCKI Dariusz 1437 PBOTGDAŃSKM - SENIOR 2102M 2371501:58:3101:58:3121,1-319,8225:3610,7
319PĘKAŁA Piotr 749KOSZALINM - MASTERS66M 2381501:42:4401:42:4421,1-319,8294:5212,3
320MISZTAL Łukasz 335RAZEM TRENUJRMY SPORTŁÓDŹM - SENIOR 149M 2391502:24:4802:24:4821,1-319,8326:518,7
321REGUŁA Sławomir 466HDK LEGIONRZESZÓWM - SENIOR 150M 2401500:31:05288:31:0521,0-319,9021:2840,6
322SAJNÓG Małgorzata 796SOSNOWIECK - SENIOR 233K 871500:45:19217:01:3721,0-319,9192:0927,8
323DUDA-MACIEJCZEK Katarzyna 175GRÓJECK - SENIOR 234K 881500:39:32350:53:4520,6-320,2891:5431,3
324BINKIEWICZ Grzegorz 356BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMZĄBKIM - SENIOR 2103M 2421500:47:59123:12:3520,6-320,3562:1925,7
325SOFIŃSKI Andrzej 458KUNIÓWM - MASTERS68M 2431500:45:00240:45:0020,5-320,4022:1127,4
326CHABIŃSKI Artur 797SZCZECINM - SENIOR 2104M 2441501:36:09194:04:4520,5-320,4124:4112,8
327WYSOCKI Dominik 293ŁOWICZM - SENIOR 2105M 2451500:55:4357:05:4420,5-320,4432:4322,1
328KOWALCZYK Darek 142WARSZAWAM - MASTERS69M 2461500:54:32355:06:0020,4-320,5422:4022,4
329SZULC Miłosz 387BYDGOSZCZM - SENIOR 2106M 2471500:40:37337:41:4520,4-320,5661:5930,1
330ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 58RAKONIEWICEM - SENIOR 2107M 2481500:03:15338:15:0020,4-320,5680:09376,0
331JAKUBIEC Urszula 162ŻARKI LETNISKOK - SENIOR 115K 891500:16:37338:09:1620,3-320,6130:4973,4
332BRALEWSKI Paweł 382PORĘBAM - SENIOR 2108M 2491500:41:4373:41:3220,3-320,6472:0329,2
333OUPNICZAK Rafał 788LESZNOM - MASTERS70M 2501501:59:2401:59:2420,2-320,6925:5310,2
334MICHALSKA Monika 450LEGIONOWOK - MASTERS 32K 901501:15:2626:47:2020,2-320,6923:4316,1
335ŁUBIŃSKI Paweł 345MŁAWAM - SENIOR 2109M 2511500:26:04336:26:0420,2-320,6921:1746,6
336PADUCH Piotr 440WOLNYSZCZECINM - SENIOR 2110M 2521504:05:1204:05:1220,2-320,70212:075,0
337KIERNOZEK Paweł 810SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR 4 W OSTROŁĘCELIPNIKIM - JUNIOR3M 2531500:49:47168:39:5920,2-320,7822:2824,3
338PRUSIŃSKI Arkadiusz 63ZABRZEM - MASTERS71M 2541500:19:02312:19:0220,1-320,8120:5663,4
339ŁUCZAK Wojciech 473KLUB HDK PCK GARNIZONU LESZNOLESZNOM - SENIOR 2111M 2551500:53:2824:53:2820,0-320,8922:4022,5
340DYMECKI Krystian 6HDK MOSZCZENICAMOSZCZENICAM - SENIOR 151M 2561500:28:4272:28:4220,0-320,8921:2541,9
341FILIPOWSKA Sylwia 608KRAKÓWK - MASTERS 33K 911500:37:15144:37:1520,0-320,9021:5132,3
342PRUS Łukasz 464HDK PCK PRZY AKADEMII WOJSK LĄDOWYCH WE WROCŁAWIUKOŁBIELM - SENIOR 152M 2571500:56:3696:57:1220,0-320,9122:4921,2
343BARDZIK Marzena 304PIEKIELNIE ZGRANIMUROWANA GOŚLINAK - MASTERS 34K 921503:40:2603:40:2620,0-320,92211:005,4
344PAWŁOWSKI Dariusz 26WKHDK LEGIONSZPROTAWAM - SENIOR 2112M 2581500:58:24312:58:2520,0-320,9222:5520,6
345KASPERCZAK Emilia 290PIEKIELNIE ZGRANIMUROWANA GOŚLINAK - MASTERS 35K 931503:57:2403:57:2420,0-320,93211:525,1
346KŁODA Kamil 827JAWORZNOM - SENIOR 2113M 2591500:40:2249:06:2320,0-320,9322:0129,7
347JAWOREK Damian 32ŚWIĘTOSZÓWM - SENIOR 2114M 2601501:18:2425:28:0919,9-321,0003:5615,3
348KURZYWILK Mateusz 626HDK PRZY KPP BRZESKOBOCHNIAM - SENIOR 2115M 2611500:53:53168:53:5319,8-321,1822:4322,0
349DUBIEL Hubert 552DAMY RADE ZEGRZEWARSZAWAM - SENIOR 2116M 2621500:27:46168:39:0019,7-321,2501:2442,5
350ŚWISTAK Piotr 720WARSZAWAM - SENIOR 2117M 2631504:10:4909:22:4819,6-321,31612:474,7
351GRĄTKIEWICZ Jakub 605KLUB HDK WATSTRAWCZYNM - SENIOR 153M 2641500:20:40336:20:4019,2-321,7421:0455,7
352GALICKA Zuzanna 189ROGOŹNIKK - SENIOR 116K 941500:59:12288:59:1219,2-321,7723:0519,4
353PYRGIEL Małgorzata 468OSTRÓW WLKP.K - SENIOR 235K 951502:15:4102:15:4119,1-321,7857:058,5
354CIEŚMIELEWSKA Patrycja 274GDYNIAK - SENIOR 117K 961503:31:0379:53:0819,0-321,89611:055,4
355ZAGULSKI Piotr 726OLSZTYŃSKI LEGION - ODDZIAŁ KLUBU HDK LEGIONOLSZTYNM - SENIOR 2118M 2651500:14:59240:31:2119,0-321,9120:4776,2
356KACZOROWSKI Łukasz 322TORUŃM - SENIOR 2119M 2661500:35:0678:04:2319,0-321,9231:5032,5
357SIUDAK Marzena 118WARSZAWAK - SENIOR 118K 971500:47:26144:47:1419,0-321,9422:2924,0
358SCHNOBER Jarosław 158LEGION HDKLEBOSZOWICEM - MASTERS72M 2671502:53:5050:55:3319,0-321,9719:106,5
359JAJUGA Michał 434DIRTY SPARROWSCZEMPIŃM - MASTERS73M 2681500:35:52191:24:3618,9-321,9871:5331,7
360NOWAKOWSKI Krzysztof 104BOREK SZLACHECKIM - SENIOR 154M 2691500:28:24312:19:5818,9-321,9881:2940,0
361ZAWADZKA Iwona 190NOWY DWÓR MAZOWIECKIK - SENIOR 236K 981501:10:0073:10:0018,8-322,1723:4316,1
362CICHOCKI Andrzej 611JÓZEFOSŁAWM - WETERAN 115M 2701500:42:23216:42:2318,8-322,1812:1526,5
363BEŁZA Michał 551BOCHNIAM - SENIOR 2120M 2711500:22:0646:30:5118,7-322,2571:1150,7
364WILK Paweł 200HDK PCK "VITA"JAROSŁAWM - SENIOR 2121M 2721500:53:03172:34:4718,7-322,2692:5021,1
365ŚNIADECKI Paweł 331WIELICZKAM - MASTERS74M 2731501:11:2797:11:2718,7-322,2723:4915,7
366PŁOSA Monika 527SZCZECINK - SENIOR 237K 991500:52:12199:12:5918,6-322,2852:4721,4
367ŁUNIEWSKI Karol 235KLUB HDK WATTARGÓWKAM - SENIOR 155M 2741500:38:17244:32:0718,6-322,2952:0329,2
368WOROBIEC Weronika 371CZARNÓWK - SENIOR 119K 1001500:28:27287:37:3918,6-322,3061:3139,3
369PRUCHYŃSKI Kamil 297LEGION HDKNOWA DĘBAM - SENIOR 2122M 2751500:22:31168:22:3118,6-322,3121:1249,6
370CZUBAKOWSKA Beata 787LEGIONOWOK - SENIOR 238K 1011500:38:22220:08:5718,5-322,4062:0429,0
371KULA Damian 521BOLESŁAWIECM - SENIOR 156M 2761500:46:2349:29:0818,5-322,4232:3023,9
372JABŁOŃSKI Tomasz 228HDK SAPERSZCZECINM - MASTERS75M 2771500:17:58352:50:2518,5-322,4410:5861,8
373NIEDZIÓŁKA Monika 85GŁUSZYCA/GRZMIĄCAK - MASTERS 36K 1021500:58:34168:58:3418,5-322,4623:1018,9
374PASIK Oliwer 451BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS76M 2781500:12:51240:12:5118,4-322,5820:4285,7
375BARANOWSKI Łukasz 393BIAŁACZÓWM - SENIOR 2123M 2791500:43:13288:43:1318,3-322,5922:2125,5
376MONCZYŃSKI Sebastian 78112 WBOTPOZNAŃM - SENIOR 2124M 2801500:16:15336:08:4718,3-322,6220:5367,6
377GÓRA Radosław 282BRUDZOWICEM - SENIOR 157M 2811500:33:08168:33:0818,3-322,6721:4833,1
378WRZEŚNIOWSKI Krzysztof 658HDK KSPWARSZAWAM - SENIOR 2125M 2821501:00:00100:15:1618,2-322,7393:1718,2
379KRAJS Artur 795OPOLEM - SENIOR 2126M 2831500:24:02192:31:0018,1-322,8321:1945,2
380BIAŁACH Michał 206ŁOMIANKIM - SENIOR 2127M 2841500:28:31168:28:3118,0-322,9121:3437,9
381MAZIARCZYK-KOTWICA Katarzyna 9FREDROPOLK - SENIOR 239K 1031500:54:16166:22:2818,0-322,9303:0019,9
382KRAJEWSKI Karol 741HONOROWYCH DAWCÓW KRWI LEGION ODDZIAŁ PŁOCKPŁOCKM - SENIOR 2128M 2851500:53:5496:50:0918,0-322,9723:0020,0
383JASTRZĘBSKI Tomasz 53HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYLUBLINM - SENIOR 2129M 2861500:19:33336:23:2517,8-323,0991:0554,7
384KIERSZTYN Jan 414HDK PRZY 12 BLP I KWSP IM. MJR F.SZABUNISUWAŁKIM - SENIOR 2130M 2871501:34:12217:00:1517,8-323,1025:1611,4
385BOGUSIEWICZ Maria 622POZNAŃK - SENIOR 240K 1041501:19:32169:19:3417,8-323,1324:2813,4
386MASTEK Katarzyna 128ŁAPCZYCAK - SENIOR 241K 1051519:45:00211:45:0017,8-323,13266:340,9
387BUCHMAN Sebastian 221NOWY SĄCZM - MASTERS77M 2881500:52:1583:44:2417,8-323,1562:5620,4
388CHOJNACKI Radosław 254CIECHANÓWM - SENIOR 2131M 2891501:31:1901:31:1917,7-323,1925:0811,7
389WACZYŃSKI Kamil 89WROCŁAWM - SENIOR 158M 2901500:35:23285:49:2517,7-323,2422:0030,0
390MAJOREK Łukasz 45HDK PCK CZERWONA KRWINKA LIBUSZALIBUSZAM - SENIOR 2132M 2911500:20:21333:23:0117,7-323,2441:0952,2
391RUDAJKO Borys 315ODDZIAŁ WWL - LEGION HDKTŁUSZCZM - MASTERS78M 2921500:25:20272:31:0917,6-323,2981:2641,8
392ZWIERZCHOWSKI Marek 530LEGION HDKWARSZAWAM - SENIOR 159M 2931500:20:03168:33:5017,6-323,3661:0852,6
393ZAUTER Krzysztof 18BYDGOSZCZM - SENIOR 2133M 2941500:56:07312:56:0717,6-323,3723:1118,8
394DOLEWSKI Konrad 675GDAŃSKM - SENIOR 2134M 2951500:31:16312:33:4317,5-323,4421:4733,6
395ROSÓŁ Grzegorz 313LEGION HDK SZCZECINSZCZECINM - SENIOR 2135M 2961500:31:13193:34:4017,5-323,4511:4733,6
396KOCHAŃSKI-ONOSZKO Dominik 488WOJSKOWY KLUBU HDK PCK PRZY PWD DWD P-WELBLĄGM - SENIOR 2136M 2971500:30:19264:24:0117,5-323,4531:4434,6
397SKOK Marcin 25015 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA - LEGION KLUB HDKGOŁDAPM - SENIOR 2137M 2981500:25:25233:20:3617,5-323,4581:2741,3
398DYMEK Aneta 413WROCŁAWK - SENIOR 242K 1061500:51:31336:51:3117,4-323,5322:5720,3
399MĄKA Michał 309BIAŁOBIELM - MASTERS79M 2991500:29:48240:29:4817,3-323,6321:4334,8
400TARASEWICZ Łukasz 648MRĄGOWOM - SENIOR 2138M 3001501:02:22192:28:0517,2-323,6983:3716,6
401PRZYBYTNIAK Krzysztof 561LEGION HDKWARSZAWAM - MASTERS80M 3011500:34:22288:34:2217,2-323,7021:5930,1
402REJNAT Aleksandra 820GLIWICEK - MASTERS 37K 1071500:22:14216:22:1117,2-323,7721:1746,3
403TRZMIELEWSKI Krystian 13GOGGLE PAE TEAMLEGNICAM - SENIOR 2139M 3021500:35:54175:35:1517,1-323,8302:0528,6
404DROZDEK Martyna 663BEŁCHATÓWK - SENIOR 120K 1081500:22:34288:22:3417,1-323,8321:1945,5
405KLISZCZ Beata 514WERBKOWICEK - SENIOR 243K 1091500:32:14334:40:5017,1-323,8561:5331,8
406POLECH Piotr 299MICHALOWOM - SENIOR 160M 3031500:03:03335:19:3017,1-323,8620:10335,8
407JABŁOŃSKI Andrzej 700JULIANÓWM - JUNIOR4M 3041500:17:23192:18:4817,1-323,8821:0158,8
408KOZERA Piotr 111OLSZTYNM - SENIOR 161M 3051501:01:01197:45:5617,0-323,9013:3416,7
409JUZAK Dawid 505PŁOCKM - SENIOR 2140M 3061500:25:36168:25:3617,0-323,9021:3039,9
410BOJDO Klaudia 752TARNÓWK - SENIOR 244K 1101500:21:59261:14:1717,0-323,9231:1746,4
411MROWIEC Michał 22ŚWINNAM - SENIOR 162M 3071500:23:25216:55:5316,9-323,9881:2243,4
412KAMIENIARZ Sławomir 380STRZYBNIKM - MASTERS81M 3081500:00:01288:00:0116,9-324,0110:0060 915,6
413BIELECKI Marcin 95SPORT & ROLLSTALOWA WOLAM - SENIOR 2141M 3091500:18:16312:03:1816,9-324,0721:0555,4
414KURKOWIAK Marcin 236GDYNIAM - SENIOR 2142M 3101500:43:02120:43:0216,9-324,0822:3323,5
415KRAJEWSKI Mariusz 432SZREŃSKM - SENIOR 163M 3111500:28:5872:54:4916,8-324,1311:4334,8
416JANECKI Mateusz 755BZIEGACZEJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 164M 3121501:32:3101:32:3116,8-324,1335:3010,9
417MAGNUSZEWSKI Maciej 791HDK PCK SZCZYTNOOLSZTYNM - SENIOR 2143M 3131500:20:03337:35:1416,8-324,1441:1150,2
418SPODOBALSKI Patryk 808WOJSKOWY ODDZIAŁ HDK LEGION PRZASNYSZPRZASNYSZM - SENIOR 165M 3141500:46:59144:42:1716,8-324,1622:4821,4
419JAWORSKA Justyna 767CZĘSTOCHOWAK - SENIOR 121K 1111500:12:23280:16:0616,8-324,1710:4481,2
420ŁĘSZCZAK Jarosław 38GAJ WIELKIM - SENIOR 2144M 3151501:01:0996:14:3616,7-324,1923:3916,4
421RAPA Magdalena 774PNIEWYK - SENIOR 122K 1121500:20:21288:42:0916,7-324,2021:1249,3
422BŁASZCZYK Damian 21POZNAŃM - SENIOR 166M 3161501:05:21238:47:2616,7-324,2103:5415,4
423KURAŚ Rafał 116LEGIN HDKGDAŃSKM - MASTERS82M 3171500:25:41192:25:4116,7-324,2321:3239,0
424KACZOREK Mateusz 609LUBLINM - SENIOR 2145M 3181501:31:0001:31:0116,7-324,2425:2711,0
425GUZIUR Jakub 528KARTUZYM - SENIOR 2146M 3191501:30:14339:46:2016,7-324,2475:2411,1
426PIWNICKI Mateusz 430WARKAM - SENIOR 167M 3201500:53:5997:53:4316,7-324,2563:1418,5
427GAJEWSKI Tomasz 753RZESZÓWM - SENIOR 2147M 3211500:08:07174:31:2816,7-324,2570:29123,3
428MALICKI Mateusz 374KLUB HDK LEGIONPOZNAŃM - SENIOR 2148M 3221500:00:01319:25:4616,7-324,2760:0059 961,6
429WALAS Katarzyna 824HDK PCK W RZESZOWIEDYLĄGÓWKAK - SENIOR 245K 1131500:34:23193:09:2316,6-324,3122:0429,0
430FIGAT Arkadiusz 165BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINYBARTOSZYCEM - MASTERS83M 3231501:51:3501:51:3516,6-324,3326:438,9
431KOPEĆ Marcin 439LIDZBARK WARMIŃSKIM - MASTERS84M 3241501:11:2625:11:2716,6-324,3424:1813,9
432RYBA Adam 821MIEROSZÓWM - SENIOR 2149M 3261500:00:01113:00:2216,6-324,3470:0059 706,0
433KULON Aleksander 547SZCZECINM - SENIOR 168M 3251500:35:3685:33:4816,6-324,3472:0828,0
434STATEK Gabriela 543SIETESZK - JUNIOR 6K 1141500:24:29288:24:2916,6-324,3621:2840,6
435ZINIEWICZ Krzysztof 719LEGIONWARSZAWAM - MASTERS85M 3271500:27:05278:22:5716,6-324,3661:3836,7
436FLISS Emilia 766CHRZANÓWK - SENIOR 123K 1151500:43:5548:50:2616,6-324,3822:3922,6
437ADAMEK Dominik 733ZALASEWOM - SENIOR 2150M 3281500:13:21120:46:2716,5-324,3900:4874,3
438MARCZAK Marcin 420CAŁA NAPRZÓDŁÓDŹM - SENIOR 2151M 3291501:08:1349:40:1216,5-324,3914:0714,5
439KAJKO Artur 643WARSZAWAM - MASTERS86M 3301501:21:4011:16:2116,5-324,3924:5612,2
440KOŁAKOWSKI Karol 398PIASTÓWM - SENIOR 2152M 3311500:20:24168:20:2416,5-324,4221:1448,6
441SIWEK Grzegorz 263HDK LEGION / LANCKORONA-RUNLANCKORONAM - MASTERS87M 3321500:29:45245:30:1116,5-324,4401:4833,3
442PYĆ Dorota 481JANÓW LUBELSKIK - SENIOR 124K 1161500:26:17192:26:1716,5-324,4421:3537,6
443WOROBIEC Maksymilian 370INTERNETOWY ODDZIAŁ LEGION HDKCZARNÓWM - SENIOR 2153M 3331500:16:29296:43:0116,5-324,4450:5960,0
444KRZESZOWIEC Darek 618KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - MASTERS88M 3341503:47:5003:47:5016,5-324,46313:504,3
445LEWICKI Kewin 39OLSZTYNM - SENIOR 169M 3351500:27:23293:32:1916,5-324,4691:3936,1
446MATUSZEWSKI Piotr 612TOMASZÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 2154M 3361502:04:4002:04:4016,5-324,4717:347,9
447PĘDZIWIATR Joanna 174SĄ WOLNIEJSIOLSZTYNK - SENIOR 246K 1171500:31:51264:31:5116,5-324,4821:5631,0
448SZCZEPANSKI Michał 655LEGIONOWOM - MASTERS89M 3371500:43:47168:44:1116,4-324,5022:3922,5
449SMOLIŃSKI Paweł 461KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK PRZY KOMENDZIE STOŁECZNEJ POLICJIOTWOCKM - MASTERS90M 3381500:18:35143:47:0116,4-324,5551:0852,9
450CHMIELNIK Mikołaj 548LEGION HDK - ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - MASTERS91M 3401500:38:18312:20:0516,3-324,5882:2025,6
451DANISEWICZ Przemysław 195KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PRZY WOJSKOWEJ AKADEMII TECHNICZNEJWARSZAWAM - SENIOR 170M 3411500:27:51312:27:5116,3-324,6121:4235,2
452SAMSEL Artur 24PUŁTUSKM - SENIOR 171M 3421500:19:38238:38:0316,3-324,6191:1249,9
453KRYSIAK Paweł 351HDK LEGIONLUBLINM - SENIOR 2156M 3431501:03:2325:03:2316,3-324,6423:5315,4
454DYCHA Marek 731OLSZTYNM - SENIOR 2157M 3441501:19:55216:40:2716,3-324,6514:5412,2
455ODRZYWOLSKI Michał 814OŻW SZCZECINSZCZECINM - SENIOR 2158M 3451500:39:3090:08:4116,3-324,6552:2524,7
456SIKORSKI Mariusz 102ŁÓDŹM - SENIOR 172M 3461500:16:58177:06:5616,3-324,6691:0257,5
457KALUGA Gracjan 616LEGION HDKPRZEMYŚLM - SENIOR 173M 3471500:24:23312:47:4216,2-324,7221:3039,9
458HAWŁAS Małgorzata 620BORKIK - SENIOR 247K 1181500:47:41312:45:5916,2-324,7362:5620,4
459SZAFRAŃSKI Mikołaj 107POZNAŃM - SENIOR 174M 3481500:14:02255:36:1816,2-324,7590:5269,1
460OLEK Adrian 242POLACY NA EMIGRACJI :)PUŁAWYM - SENIOR 175M 3491501:03:48170:47:2216,2-324,7753:5615,2
461KOWALSKI Paweł 271KIEKRZM - SENIOR 176M 3501501:07:53121:07:5316,2-324,7824:1214,3
462OWCZARCZYK Paweł 267STANISŁAWÓW PIERWSZYM - MASTERS92M 3511501:31:36101:50:2216,1-324,7915:4010,6
463CYBULSKA Anna 660KRAKÓWK - SENIOR 248K 1191500:33:25239:31:0216,1-324,8132:0428,9
464TRZCIŃSKI Piotr 631OSTROŁĘKAM - SENIOR 2159M 3521500:00:0107:07:0216,1-324,8410:0057 927,6
465PĘDRYS Damian 276BOBREKM - SENIOR 2160M 3531500:24:46288:24:4616,1-324,8421:3239,0
466WOJTEK Wojtek 646BYDGOSZCZM - MASTERS93M 3541500:06:36336:08:1416,1-324,8420:24146,3
467CZUPRYNA Adam 389LEGION HDKLEGIONOWOM - SENIOR 2161M 3551500:45:55321:00:3816,1-324,8492:5121,0
468ANTOSZ Wojciech 65MIZERÓWM - SENIOR 2162M 3561501:30:3901:30:3916,1-324,8525:3810,6
469CIEMAŁA Szczepan 765WIESZCZĘTAM - SENIOR 177M 3571505:18:5405:18:5416,1-324,86219:503,0
470KŁOPOTEK GŁÓWCZEWSKI Michał 748CHOJNICEM - SENIOR 2163M 3591500:32:59168:06:2616,1-324,8622:0329,2
471KOWALCZYK Ilona 732STANISŁAWOWOK - SENIOR 249K 1211500:37:42168:43:4416,1-324,8622:2025,6
472CZERSKI Tomasz 694KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKOWM - SENIOR 178M 3581500:40:2796:40:2716,1-324,8622:3123,8
473HAŁOŃ Łukasz 447RZESZÓWM - SENIOR 2164M 3601500:38:55148:48:0916,1-324,8632:2524,8
474BORUCZYŃSKI Dariusz 168KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK "OPP SZCZECIN"POLICEM - MASTERS94M 3611502:41:1102:41:1116,1-324,86710:016,0
475SŁABOSZ Artur 255LEGION HDKĆMIŁÓWM - SENIOR 2165M 3621500:40:59308:39:0216,1-324,8722:3323,5
476GAJDEK Mateusz 745HDK PCK "PODHALANCZYK"RZESZÓWM - MASTERS95M 3631500:54:15169:39:4816,1-324,8733:2217,8
477FURGAŁA Piotr 86BARTOSZYCEM - SENIOR 2166M 3641500:09:38216:58:2116,1-324,8820:36100,0
478MSZANECKI Tomasz 46235 BLP SANOKSANOKM - SENIOR 2167M 3651500:36:4925:19:2716,0-324,8952:1726,1
479ZAWALICH Marcin 597PROSTKIM - SENIOR 2168M 3661500:15:47143:51:4016,0-324,9110:5960,9
480KACZOROWSKI Grzegorz 306GLIWICEM - SENIOR 179M 3671500:39:02121:09:1316,0-324,9142:2624,6
481BUCZYŃSKI Bartłomiej 226TOMASZÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 2169M 3681502:02:4502:02:4516,0-324,9197:397,8
482MOSKWA Tomasz 6285PINŻPĘZINIM - SENIOR 2170M 3691500:42:5248:42:3416,0-324,9192:4022,4
483KURKOWIAK Krzysztof 193WKURW_TEAMWROCŁAWM - SENIOR 2171M 3701501:07:0423:24:0316,0-324,9254:1114,3
484FISZER Bartłomiej 549SULEJÓWEKM - SENIOR 180M 3711501:03:0449:03:0416,0-324,9323:5615,2
485MIESZKOWICZ Wojciech 199CKM +SPORTCHORZELÓWM - SENIOR 2172M 3721500:32:25313:09:4015,9-324,9872:0129,5
486KULIK Angelika 153PCK SULECHÓWCIGACICEK - SENIOR 250K 1221501:02:34121:02:3415,9-324,9923:5515,3
487STAFINIAK Marek 222POZNAŃM - SENIOR 2173M 3731500:38:20167:28:2815,9-325,0412:2424,9
488KRÓLIKOWSKI Tomasz 559GĄDKIM - SENIOR 2174M 3741500:31:26287:46:2715,9-325,0461:5830,3
489KULIBERDA Łukasz 435ZIELONA GÓRAM - SENIOR 2175M 3751501:03:47342:53:3115,9-325,0604:0114,9
490JAŚKIEWICZ Tomasz 716TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS96M 3761500:38:1297:34:5415,9-325,0612:2424,9
491LITWINEK Cezary 240MICHÓWM - SENIOR 181M 3771501:03:2525:03:2515,9-325,0623:5915,0
492KUTRYB Weronika 811SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR4 OSTROŁĘKAKADZIDŁOK - JUNIOR 8K 1231500:49:4748:40:1115,8-325,1023:0819,1
493STEFANEK Michał 127NOWY DWÓR MAZOWIECKIM - SENIOR 2176M 3781500:40:0248:40:0215,8-325,1222:3123,7
494ŻYŻA Łukasz 6275PINŻSZCZECINM - SENIOR 2177M 3791500:41:0148:40:4115,8-325,1342:3523,1
495ULENBERG Marcin 243LEGION HDKBUKOWINAM - SENIOR 2178M 3801501:02:0749:11:2315,8-325,1513:5615,2
496BIEDKA Adrian 645OSTROŁĘKAM - SENIOR 2179M 3811500:21:45281:10:0615,8-325,1611:2243,5
497WILCZEK Marta 249RUNNERBJABŁONNAK - SENIOR 251K 1241500:36:01168:36:0115,8-325,1722:1726,3
498KRZYŻANOWSKI Maciej 459WWW.POLANDONBIKE.PLŁÓDŹM - MASTERS97M 3821505:58:4305:58:4315,8-325,17922:462,6
499WOJCIECHOWSKI Krystian 581LEGIONWARSZAWAM - MASTERS98M 3831500:17:39192:08:5015,7-325,2021:0753,5
500OKROJEK Patrycja 793KLUB HDK NILKRAKÓWK - SENIOR 125K 1251500:29:49288:37:1915,7-325,2021:5331,7
501IWAŃCZUK Katarzyna 96WARSZAWAK - SENIOR 252K 1261501:09:1501:09:1515,7-325,2154:2413,6
502ROMANIUK Remigiusz 730WARSZAWAM - MASTERS99M 3841500:43:41254:49:2415,7-325,2222:4621,6
503WALCZAK Rafał 783LEGIONOWOM - SENIOR 2180M 3851500:26:02168:11:5315,7-325,2271:3936,2
504KLUZIAK Jarosław 423MIŃSK MAZOWIECKIM - SENIOR 2181M 3861501:50:3501:50:3515,7-325,2327:028,5
505PYĆ Gabriela 739WARSZAWAK - SENIOR 253K 1271500:22:23264:13:2115,7-325,2421:2542,1
506DYKACZ Joanna 679KRAKÓWK - MASTERS 38K 1281500:18:44234:20:0315,7-325,2441:1150,2
507SKIBNIEWSKI Łukasz 487WATWARSZAWAM - SENIOR 2182M 3871500:44:25192:53:4915,7-325,2582:5021,2
508WŁODEK Katarzyna 239KRAKÓWK - SENIOR 254K 1291500:23:17240:37:3615,7-325,2811:2940,3
509LIGĘZA Dariusz 29ODDZIAŁ KLUBU LEGION HDK PRZY JW 3538 W NISKUSTALOWA WOLAM - SENIOR 2183M 3881500:14:04175:38:4115,6-325,2920:5366,7
510CICHOCKA Katarzyna 632JÓZEFOSŁAWK - SENIOR 255K 1301500:59:0124:59:0115,6-325,2923:4615,9
511UBERNA Anna 215RZESZÓWK - SENIOR 126K 1311500:49:2496:49:2415,6-325,3223:0919,0
512SZAL Anna 712NOWY DWÓR MAZOWIECKIK - SENIOR 256K 1321500:24:17141:50:5415,6-325,3351:3338,5
513PAŃTA Ernest 333PIŁAWA GÓRNAM - SENIOR 2184M 3891500:32:4173:35:0115,6-325,3452:0528,6
514ROKICKI Michał 773DŁUGA SZLACHECKAM - SENIOR 2185M 3911500:40:4648:36:5615,6-325,3522:3622,9
515SKWIRUT Daniel 257LEGION HDKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS100M 3921500:22:36312:22:3615,6-325,3621:2741,3
516PŁOSKI Krzysztof 363DARŁOWSKIE CHARTYBOBOLINM - MASTERS101M 3931501:29:5201:29:5215,6-325,3655:4610,4
517ROMANIUK Karol 231WARSZAWAM - SENIOR 183M 3941500:30:55106:46:2015,6-325,3691:5930,2
518LATECKI Marcin 185HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃWRZEŚNIAM - MASTERS102M 3951500:00:01112:10:0915,6-325,3710:0056 019,6
519STUDZIŃSKI Radosław 650NOWY DWÓR MAZOWIECKIM - SENIOR 2186M 3961500:40:0396:40:0315,6-325,3722:3423,3
520RAJWA Jan 245BZIEGACZEJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 2187M 3971500:42:4024:42:4015,5-325,4022:4421,8
521STOKARSKA Beata 180GDYNIAK - WETERAN 1 5K 1331500:42:5024:36:2615,5-325,4152:4521,7
522CIEŚLIK Rafał 729WODZISŁAW ŚLĄSKIM - SENIOR 2188M 3981501:47:1801:47:1815,5-325,4226:558,7
523STEFAŃCZYK Joanna 668TOMASZÓW MAZOWIECKIK - SENIOR 127K 1341500:06:3099:28:4915,5-325,4240:25143,2
524WAZ Mateusz 641SZCZERBICEM - SENIOR 184M 3991501:43:4101:43:4115,5-325,4326:419,0
525BŁASZCZYK Sebastian 103TUREKM - SENIOR 185M 4001501:08:44193:08:4415,5-325,4324:2613,5
526RATAJCZYK Michał 785GARBYM - SENIOR 2189M 4011500:34:06260:35:3015,5-325,4322:1227,3
527BIELECKA Marta 98STALOWA WOLAK - SENIOR 257K 1351500:18:17312:03:1915,5-325,4411:1050,8
528CICHOCKI Jakub 160KHDK PCK KRWILIJKASZCZECINM - MASTERS103M 4021501:40:3001:40:3015,5-325,4546:299,2
529BORUSZEWSKI Maciej 511WARSZAWA - POLSKAM - MASTERS104M 4031501:44:1301:44:1315,5-325,4626:448,9
530TOPOLSKI Grzegorz 517GDYNIAM - MASTERS105M 4041500:54:36129:13:5115,5-325,4773:3117,0
531LEPER Krystian 491CHOJNICEM - SENIOR 2190M 4051501:22:0014:25:2615,5-325,4785:1811,3
532JAROSZEK Jakub 186CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 186M 4061500:15:05216:15:0515,4-325,4920:5861,4
533SIKORA Bartosz 493WROCŁAWM - SENIOR 187M 4071501:27:5301:27:5315,4-325,5005:4110,5
534ZACZ Ludmiła 159KLUB HONOROWYCH DAWCÓW MPKKRAKÓWK - MASTERS 39K 1361501:18:3601:18:3615,4-325,5025:0511,8
535SZAL Robert 617LEGION HDKZAŁUSKIM - MASTERS106M 4081501:29:3601:29:3615,4-325,5025:4810,3
536ZAKRZEWSKI Daniel 366AUGUSTÓWM - SENIOR 2191M 4091501:22:17189:40:2815,4-325,5255:2011,2
537LEDWOŃ Jakub 296GLIWICEM - MASTERS107M 4101500:30:16120:45:4815,4-325,5271:5730,5
538SZUŃKO Hanna 467HDK LEGIONSŁUPSKK - SENIOR 128K 1371500:29:00287:14:0615,4-325,5481:5331,8
539KOSTRZEWA Tomasz 635WARSZAWAM - SENIOR 2192M 4111501:40:5401:40:5415,4-325,5536:339,1
540ROŻNIATOWSKI Tomasz 327MIEJSKO - GMINNY KLUB HDK PCK W OŁAWIEOŁAWAM - MASTERS108M 4121500:16:22144:16:2215,4-325,5621:0356,3
541WOJTCZAK Adrian 241WOJSKOWY KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK W SZCZECINIEEŁKM - MASTERS109M 4131500:04:00278:13:3915,4-325,5730:15230,4
542ZGŁOBICKA Izabela 399BIAŁYSTOKK - SENIOR 258K 1381500:40:1548:50:1715,4-325,5732:3722,9
543ZARZECZNA Patrycja 340ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIK - SENIOR 259K 1391501:10:10169:10:2915,4-325,5744:3413,1
544NIWIŃSKI Michał 647GLIWICEM - SENIOR 2193M 4141501:42:4201:42:4215,3-325,5846:419,0
545KRASOWSKI Tomasz 503WAŁCZM - MASTERS110M 4151501:21:43191:32:2715,3-325,5875:1911,3
546MURAS Łukasz 417ORZESZEM - SENIOR 2194M 4161500:16:16293:25:2915,3-325,5881:0356,6
547GABAŁA Aleksandra 477CHORZÓWK - SENIOR 129K 1401500:26:11227:24:4015,3-325,5921:4235,2
548KONOPACKI Szymon 348LEGION HDK POZNAŃPOZNAŃM - SENIOR 2195M 4171500:23:50243:42:1615,3-325,5971:3338,6
549CZAPLICKI Bartłomiej 211BYDGOSZCZM - SENIOR 2196M 4181500:24:3195:47:4015,3-325,6151:3637,5
550CZOPEK Edyta 803SKAWINAK - SENIOR 130K 1411501:49:3301:49:3315,3-325,6227:098,4
551SYNOWIEC Aleksander 90WROCŁAWM - SENIOR 188M 4191500:32:35179:48:2715,3-325,6262:0728,2
552WASILEWSKI Krzysztof 656POLICYJNY KLUB HDK W GDYNIRUMIAM - MASTERS111M 4201500:58:0324:33:2015,3-325,6423:4715,8
553JASTROWICZ Piotr 362ŻARYM - SENIOR 189M 4211501:22:1501:22:1515,3-325,6525:2211,1
554KAMIŃSKA Kornelia 602KROBIAK - SENIOR 131K 1421500:17:04192:17:0415,3-325,6521:0753,7
555KLOSEK Dariusz 711LEGIONHDKBYDGOSZCZM - WETERAN 116M 4231500:16:44168:16:3115,3-325,6621:0554,8
556SZCZEPANIAK Klaudia 400WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE /DRUŻYNA SZPIKUŻERKOWK - SENIOR 260K 1431501:36:3301:36:3315,3-325,6726:199,5
557RÓŻAK Paweł 538RADLINM - MASTERS112M 4241500:31:27120:31:2715,3-325,6722:0329,1
558PISZCZEK Michał 60WOLSZTYNM - MASTERS113M 4251500:13:27210:20:5115,3-325,6740:5268,1
559GRUBSKI Jacek 718CHELMNOM - SENIOR 2198M 4261500:19:21269:05:5215,3-325,6751:1647,3
560JANZER Janusz 342PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA PRZEMYŚLPRZEMYŚLM - WETERAN 117M 4271501:49:2501:49:2515,3-325,6817:108,4
561ZAGUŁA Wojciech 74RZESZÓWM - SENIOR 190M 4281501:04:4380:07:4215,3-325,6814:1414,1
562WARDENGA Kazimierz 392JEJKOWICE BIEGAJĄJEJKOWICEM - WETERAN 118M 4291500:31:36144:32:0315,2-325,7022:0428,9
563LENCZEWSKA-MACIĄG Dorota 82ZGIERZK - MASTERS 40K 1441501:43:0801:43:0815,2-325,7086:468,9
564SŁOWIŃSKI Maurycy 429WROCŁAWM - MASTERS114M 4301501:02:0649:00:2315,2-325,7124:0414,7
565JANUCHOWSKI Jacek 593DOSINM - WETERAN 27M 4311501:36:5901:36:5915,2-325,7156:229,4
566DAMPS Michał 386WOJSKOWY KLUB HDK PRZY 9BKPANCELBLĄGM - SENIOR 2199M 4321501:24:4201:24:4215,2-325,7225:3410,8
567KONOPACKI Piotr 426HDK LEGION OSP GLINIANKAEMÓWM - MASTERS115M 4331500:30:39144:30:3915,2-325,7322:0029,8
568IZAJASZ Szymon 341RUMIAM - SENIOR 2200M 4341501:16:4801:16:4815,2-325,7425:0311,9
569KUREK Bartek 377KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - SENIOR 2201M 4351500:58:00336:58:0015,2-325,7423:4915,7
570KEMPISTY Michał 513SUWAŁKIM - SENIOR 191M 4361501:38:5201:38:5215,2-325,7496:309,2
571MĘŻYKOWSKI Krzysztof 792BBL SZUBINSZUBINM - MASTERS116M 4371501:14:30314:26:5315,2-325,7514:5412,2
572DUSZEŃKO Rafał 4WROCŁAWM - SENIOR 192M 4381500:20:57144:20:5715,2-325,7521:2243,5
573BECHLER Dawid 321WARSZAWAM - SENIOR 2202M 4391501:20:3301:20:3315,2-325,7615:1811,3
574KACZMAREK Mariusz 404WITKOWO BIEGAWITKOWOM - MASTERS117M 4401501:28:0801:28:0815,2-325,7625:4810,3
575GRABOWICZ Marcin 217CSWLĄD POZNAŃPOZNAŃK - SENIOR 261K 1461500:47:1648:47:1615,2-325,7623:0619,3
576WARDENGA Joanna 391JEJKOWICE BIEGAJĄJEJKOWICEK - MASTERS 41K 1471500:31:30180:46:5115,2-325,7642:0428,9
577OLSZAŃSKI Rafał 141ZAKLICZYNM - SENIOR 2203M 4411500:53:31192:53:3115,2-325,7723:3117,0
578ŚWIĄTEK Zbigniew 337ZDUŃSKA WOLAM - SENIOR 2204M 4421500:20:50303:48:0415,2-325,7761:2243,6
579SEBUNIA Aleksandra 117HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYSWAROŻYNK - MASTERS 42K 1481500:40:08207:00:0815,2-325,7772:3822,7
580SZYMLA Mariusz 81HDK PŁOMIEŃ KOBIERNICEKOBIERNICEM - SENIOR 2205M 4431501:38:3001:38:3015,2-325,7806:309,2
581JUSZYŃSKA Aleksandra 61POŁANIECK - SENIOR 133K 1491500:49:14216:49:1415,2-325,7823:1418,5
582TATAROWICZ Paweł 31CZĘSTOCHOWSKI LEGION HDKCZĘSTOCHOWAM - SENIOR 193M 4441500:17:1996:17:2015,1-325,7921:0852,5
583MUSIOŁ Helena 657RYBNIKK - MASTERS 43K 1501501:42:0001:42:0015,1-325,8026:448,9
584NASKRĘT Mariusz 46RACOTM - MASTERS118M 4451501:06:00169:06:0015,1-325,8024:2113,8
585GRUSZKA Jakub 227WARSZAWAM - SENIOR 2206M 4461501:31:2501:31:2515,1-325,8086:029,9
586ŚWIĄTEK Andrzej 701POZNAŃM - MASTERS119M 4481501:37:0801:37:0815,1-325,8126:259,3
587PŁATEK Damian 495RFR TEAMGDYNIAM - SENIOR 2208M 4491501:22:4901:22:4915,1-325,8165:2811,0
588PIETRYKA Joanna 520ELBLĄGK - SENIOR 262K 1511500:18:32336:18:3215,1-325,8221:1348,9
589POŚPIECH Michał 662ZDUN TRIATHLON TEAM / KTS SUPERMARATON KALISZ / PWSZ KALISZWOLICAM - MASTERS120M 4501500:59:0324:29:4415,1-325,8303:5415,3
590CISZKOWSKI Paweł 307ZIELONA GÓRAM - SENIOR 194M 4511501:26:4601:26:4615,1-325,8325:4410,4
591KOWIERSKI Jacek 740KLUB HDK LEGIONSOSNOWIECM - SENIOR 2209M 4521500:13:00168:40:0015,1-325,8320:5169,7
592ZAGROBELNA Bozena 688KRAKOWK - MASTERS 44K 1521500:25:3472:25:3415,1-325,8321:4135,4
593NOWAK Damian 262ZABRZEM - SENIOR 2210M 4531500:30:32196:15:4015,1-325,8332:0129,7
594BAUMGART Maciej 71BIEDRUSKOM - SENIOR 2211M 4541500:19:01336:20:0615,1-325,8421:1547,6
595LISOWSKI Łukasz 277THIRTY SPORTS GROUPWILCZYCEM - SENIOR 2212M 4551501:46:2201:46:2215,1-325,8507:038,5
596FILIPOWSKI Rafał 607FILIP RUN TEAMKRAKÓWM - MASTERS121M 4561501:40:3201:40:3215,1-325,8526:409,0
597PAMUŁA Grzegorz 59ZDZIESZOWICEKĘDZIERZYN-KOŹLEM - WETERAN 119M 4571500:33:1596:33:1515,1-325,8522:1227,2
598ADAMCZEWSKI Sławomir 704BRZEZINYM - WETERAN 120M 4581501:25:5301:25:5315,1-325,8595:4110,5
599GAJDA Weronika 759OSP LUBLINIECLUBLINIECK - SENIOR 135K 1541500:09:59192:20:2915,1-325,8620:3990,6
600JEDRYCHOWSKA Anna 7HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYSŁOMNIKIK - SENIOR 136K 1551500:54:33216:54:3415,1-325,8623:3716,6
601BREJNAK Agnieszka 204FIT&MORE RYBNIKRYBNIKM - SENIOR 2213M 4591501:06:1148:36:5015,1-325,8724:2313,7
602MATUSIAK Piotr 532ŚLESINM - MASTERS122M 4601500:56:2872:56:2815,1-325,8723:4416,0
603JAROSZ Patryk 512POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWASUWAŁKIM - SENIOR 195M 4611501:38:5101:38:5115,1-325,8746:339,1
604WNOROWSKI Kacper 563HDK WATWARSZAWAM - SENIOR 196M 4621500:47:46320:19:0915,1-325,8793:1018,9
605HUMIĘCKI Jakub 294KRAKÓWM - SENIOR 197M 4631501:25:2301:25:2315,1-325,8825:4010,6
606MANDYWEL Sławomir 758KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - MASTERS123M 4641500:15:54312:26:4115,1-325,8821:0356,8
607KORZYSTKO Bartosz 36921 BLTŚWIDWINM - SENIOR 2214M 4651501:18:4301:18:4315,0-325,8855:1311,5
608DZIAŁOWSKI Dariusz 76DĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS124M 4661501:20:12201:24:1215,0-325,8865:1911,3
609GADOWSKI Przemysław 630GRYFINOM - SENIOR 2215M 4671501:15:0501:15:0515,0-325,8924:5912,0
610KACZMAREK Tomasz 667WRZEŚNIAM - MASTERS125M 4681501:25:4401:25:4415,0-325,8925:4210,5
611GODYŃ Przemysław 52KLUB LEGION HDKGIEBUŁTÓWM - MASTERS126M 4691500:33:00242:28:2315,0-325,8952:1127,3
612JANKOWSKI Paweł 406GDAŃSKM - SENIOR 2216M 4701500:40:3170:04:5415,0-325,8972:4122,3
613RATAJCZAK Krzysztof Tomasz 212HDK LEGION 10 BKPANC ŚWIĘTOSZÓWCHEŁMŻAM - SENIOR 198M 4711500:14:06154:55:3415,0-325,9000:5664,0
614SZYMUŚ Michał 529SKAWINAM - SENIOR 2217M 4721501:23:2201:23:2215,0-325,9025:3210,8
615SMOLIŃSKA Aneta 132LEŹNICOWY BZIKLEŹNICA WIELKAK - SENIOR 263K 1561500:18:46216:18:4615,0-325,9021:1448,1
616SCHAB Krzysztof 49KRZYŻ WIELKOPOLSKIM - MASTERS127M 4741500:00:0124:00:0115,0-325,9020:0054 108,0
617GROCHOCKA Dorota 502GIŻYCKOK - SENIOR 264K 1571500:43:22237:08:4315,0-325,9112:5320,8
618RYBKA Dariusz 540KP PSP KROTOSZYNKROTOSZYNM - WETERAN 121M 4751501:21:1501:21:1515,0-325,9125:2411,1
619KOWALAK Robert 144KOSTRZYNM - SENIOR 2218M 4761501:46:5901:46:5915,0-325,9127:078,4
620SZULIK Łukasz 152HDK LESZNOWOLAŁAZYM - SENIOR 2219M 4781500:18:19120:04:1915,0-325,9211:1349,2
621DRAJER Sebastian 433OSTRÓW WIELKOPOLSKIM - SENIOR 2220M 4791501:13:5101:13:5115,0-325,9224:5512,2
622WĄDOŁOWSKI Sławomir 666WOJSKOWY KLUB HDK PRZY 9 BBKPANC W BRANIEWIEBRANIEWOM - MASTERS128M 4801501:16:5901:16:5915,0-325,9225:0711,7
623OWSIANIK Sylwia 375MILICZK - MASTERS 45K 1581501:35:0401:35:0415,0-325,9226:209,5
624WOJSIAT Arkadiusz 64ŚWIDNICAM - SENIOR 2221M 4811501:44:3801:44:3815,0-325,9226:588,6
625SASS Witold 138ŁÓDŹM - SENIOR 1101M 4821500:30:00216:30:0015,0-325,9221:5930,0
626BUDZAJ Magdalena 771JAKTORÓWK - MASTERS 46K 1591500:10:58240:10:0615,0-325,9270:4382,1
627RYBKA Sonia 425CHRZANÓW-BALINK - SENIOR 265K 1611500:27:20192:28:3315,0-325,9311:4932,9
628KATARZYNA Sosnowska 431WARKAK - SENIOR 137K 1601501:03:0961:58:3215,0-325,9314:1214,3
629WALTER Karol 48DRUŻYNA SZPIKUKOKOSZCZYNM - SENIOR 2222M 4831501:12:1101:12:1115,0-325,9324:4812,5
630KREROWICZ Grzegorz 184BIEGAM BO LUBIĘNOWY SACZM - MASTERS129M 4841501:17:4301:17:4315,0-325,9325:1011,6
631LUBAŃSKA Alicja 638BUKOWICEK - WETERAN 1 6K 1621501:35:5701:35:5715,0-325,9326:239,4
632JANKOWSKI Mateusz 364GDAŃSKM - SENIOR 1102M 4881500:31:58120:31:5815,0-325,9322:0728,2
633KWIATKOWSKI Aleksander 437IPA KATOWICE VIUL. STARZYŃSKIEGO 5/72M - WETERAN 122M 4861500:31:0724:31:0715,0-325,9322:0428,9
634SADOWSKI Bartłomiej 264ZAWSZE GOTOWI ZAWSZE BLISKOLEGIONOWOM - MASTERS131M 4871500:28:2948:28:2915,0-325,9321:5331,6
Poniżej dystansu minimalnego: 15,0 km
Niesklasyfikowani
DNCSZWARC Ilona 390BIAŁYSTOKK - SENIOR 21501:28:3901:28:3914,9-326,0035:5610,1
DNCMARCINIAK PORADZISZ Justyna Anna 574ŁAPANÓWK - SENIOR 21500:12:38240:12:3814,0-326,9820:5466,3
DNCDYCHA Marek 289OLSZTYNM - SENIOR 21500:15:43329:30:2813,8-327,1641:0852,6
DNCROŻEK Katarzyna 247KIELCEK - SENIOR 21500:33:45312:33:4513,3-327,6822:3223,6
DNCBARCZAK Sylwester 157KLUB HDK "STRAŻAK" W MIERZECICACHKNURÓWM - SENIOR 21500:39:2224:39:2213,2-327,7122:5820,1
DNCMUSKAŁA Mateusz 145WIRUSYSOSNOWIECM - SENIOR 21500:31:11308:32:5112,9-328,0152:2424,9
DNCSĘK Jacek 269CHOJNICEM - SENIOR 21500:22:21191:14:0912,9-328,0691:4434,5
DNCBASIAK Mariusz 800SZKOLNY KLUB HDK PRZY CS PSPCZĘSTOCHOWAM - SENIOR 21500:36:00312:33:0012,2-328,7322:5720,3
DNCWOŁOCH Paweł 518HDK KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - SENIOR 11500:37:0048:37:0112,2-328,7323:0119,8
DNCKARBOWSKA Joanna 570WKHDK PRZY PWD DWDP-WELBLAGK - SENIOR 21500:35:3372:35:3312,1-328,8022:5520,5
DNCGÓRNA Justyna 691LEGION HDKDREZDENKOK - MASTERS 1501:30:0601:30:0612,0-328,9327:308,0
DNCMASZKIEWSKI Łukasz 305GNIEWINOM - SENIOR 21500:28:0172:00:1810,9-330,0332:3423,3
DNCSULEJCZYK Piotr 4211.BLTRMIŃSK MAZOWIECKIM - MASTERS1501:42:0013:02:4210,4-330,5699:506,1
DNCKALKOWSKI Paweł 286THIRTY SPORTS GROUPWROCLAWM - SENIOR 21500:26:1823:29:2110,1-330,8312:3623,0
DNCSZAJNA Dariusz 343WARSZAWAM - SENIOR 11501:01:0501:01:0510,1-330,8426:039,9
DNCGRZEGORZEWSKI Przemysław 33CAMBRIDGEM - SENIOR 21500:31:21168:31:3110,0-330,9023:0719,2
DNCKLIMASZEWSKI Tobiasz 407HDK PCK TERENOWY ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM - SENIOR 21500:31:2772:31:2710,0-330,9123:0819,1
DNCGODLEWSKI Daniel 545WARSZAWAM - SENIOR 21501:02:1601:02:1610,0-330,9326:139,6
DNCKOŁODZIEJCZYK Marta 280WARSZAWAK - SENIOR 11500:35:40288:36:5810,0-330,9323:3416,8
DNCTROKIELEWICZ Mateusz 436WARSZAWAM - SENIOR 21500:35:4743:50:199,1-331,8323:5515,3
DNCORYCH Jacek 298MARKOWI BIEGACZEMARKIM - MASTERS1500:40:53168:59:409,0-331,9494:3313,2
DNCZIÓŁKOWSKI Sebastian 457HDK LEGION / STOŁECZNY LEGION BASZTANASIELSKM - SENIOR 21500:29:46324:49:008,9-332,0593:2117,9
DNCWAWRZEŁA Łukasz 531GDYNIAM - SENIOR 21500:04:5973:01:018,3-332,6100:35100,2
DNCGOLAROWSKI Daniel 444BOBOWICKOM - MASTERS1500:12:45216:12:457,7-333,2721:3936,0
DNCPIĄTEK Dawid 94OGNISTY LEGION CHORZELÓWMIELECM - SENIOR 11500:37:1400:37:147,4-333,5325:0111,9
DNCCHOJNOWSKI Wojciech 93ŁOMŻAM - SENIOR 11500:00:01183:00:597,1-333,8640:0025 444,8
DNCPLACHA Jan 497IM-POSSIBLE TEAMLASKIM - MASTERS1500:48:2300:48:236,5-334,4637:288,0
DNCWARDA Anna 610HDK LEGIONKĘTRZYNK - MASTERS 1500:30:1037:17:315,7-335,2685:1911,3
DNCKORZENIOWSKA Karolina 75QĄSKABALPINKASZCZECINEKK - SENIOR 21501:04:0201:04:025,1-335,83212:334,8
DNCMNICH Hubert 358LEGION HDKLEGIONOWOM - MASTERS1500:30:4600:30:465,0-335,9326:099,8
DNCLIPCZYŃSKI Przemysław 22918 DYWIZJA ZMECHANIZOWANASIEDLCEM - SENIOR 21500:29:3200:29:324,9-335,9875:5810,0
DNCKIEŁBASIŃSKI Łukasz 75612 WBOTPOZNAŃM - SENIOR 21500:29:2300:29:234,7-336,2026:129,7
DNCERNEST Dawid 478BYDGOSZCZM - SENIOR 21500:22:2100:22:224,0-336,9025:3210,8
DNCOCHENKOWSKI Pawel 301KOSZALINM - SENIOR 21500:30:1800:30:184,0-336,9127:328,0
DNCBALACHOWSKI Robert 164NIEPOŁOMICEM - SENIOR 21500:35:16213:34:583,8-337,1059:126,5
DNCMARER Jakub 760RUMIAM - SENIOR 11500:36:0321:56:463,1-337,81211:335,2
DNCNICPOŃ Mariusz 394WĘGLOWICEM - SENIOR 21500:24:0000:24:002,1-338,79211:125,4
DNCKARBOWNIK Karbownik 49410 ŚBOTKIELCEM - SENIOR 21500:08:1300:08:131,1-339,8327:288,0
DNCKULCZAKIEWICZ Karol 291BIAŁYSTOKM - SENIOR 21500:34:3825:19:180,0-340,9172308:530,0
Znaleziono 673 wynik(ów)