KREWKI BIEG VOL 1 - „ŚWIATOWY DZIEŃ KRWIODAWCY”

Wydarzenie:
Organizator:
Tryumf
Data:
2020-06-12
Miejsce:
Polska
Dystans:
15 km
Zgłoszonych:
834
Wystartowało:
690
Nie ukończyło:
17
Ukończyło:
673
Na trasie:
17
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja po poszczególnych dniach: Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7 | Dzień 8 | Dzień 9 | Dzień 10 | Dzień 11 | Dzień 12 | Dzień 13 | Dzień 14 | Dzień 15

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1DUBIAŁ Rafał 614LESZNOM - MASTERS1M 11503:23:4298:35:44129,10,0001:3438,0
2BERNAT Joanna 671HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAK - MASTERS 1K 11502:36:29101:59:21100,5-28,5431:3338,5
3ANDRUSZKIEWICZ Krzysztof 522DĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS13M 421518:50:5418:50:5695,6-33,42511:495,1
4SCHMIDT Jacek 151ŻW- SZCZECINSZCZECINM - WETERAN 11M 41502:29:3087:41:5195,3-33,8121:3438,2
5MĄDRAWSKI Kacper 5KLUB LEGION HDKDREZDENKOM - SENIOR 22M 31501:29:2678:57:5979,9-49,1361:0753,6
6PYRZAK Paweł 325WARSZAWAM - SENIOR 24M 111501:07:15102:45:2478,6-50,4210:5170,2
7KIDOŃ Przemysław 586KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 111M 441502:02:4898:02:4877,4-51,6651:3537,8
8WIETRZYŃSKI Maciej 591KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 11M 71501:05:45103:41:1176,9-52,2070:5170,1
9MAZUREK Dariusz 674RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYSTALOWA WOLAM - SENIOR 23M 91501:38:5096:16:2275,4-53,6771:1845,8
10BŁAUCIAK Monika 692WOJSKOWY KLUB HDK PCK "LOGISTYK" WAŁCZPIŁAK - MASTERS 3K 31500:38:1288:00:1873,4-55,6250:31115,4
11BERNAT Andrzej 62HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAM - MASTERS2M 61501:53:26117:13:0568,6-60,4261:3936,3
12KOLIŃSKI Robert 338COACH COLYNSKYWROCŁAWM - MASTERS11M 361501:27:0299:27:3167,3-61,7171:1746,4
13PLEWA Sylwia 713WOJSKOWY KLUB HDK PCK "LOGISTYK" WAŁCZPIŁAK - MASTERS 2K 21501:21:5497:17:1264,5-64,5261:1647,3
14PARKITNY Aleksander 67WROCŁAWM - SENIOR 21M 21501:56:3161:59:0064,1-64,9621:4933,0
15HUTA Wojciech 583KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 16M 191500:53:3996:53:3963,5-65,5250:5071,1
16KUREK Damian 388HDK KSPTOMASZÓW LUBELSKIM - SENIOR 224M 761506:25:2953:57:4362,7-66,3596:089,8
17KOZŁOWSKI Jakub 100HDK LEGION - ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM - SENIOR 211M 451502:02:5978:17:4259,0-70,0832:0528,8
18BŁAUCIAK Mirosław 344WOJSKOWY KLUB HDK PCK "LOGISTYK" WAŁCZPIŁAM - MASTERS4M 131503:32:1386:42:0358,3-70,7503:3816,5
19DYŚKO Arkadiusz 582KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 17M 211500:56:4985:20:2157,3-71,7570:5960,5
20MONCZYŃSKI Bogusław 28KLUB HDK PCK "STRZELC"KALISZM - WETERAN 21M 51501:27:4197:27:4157,2-71,9151:3239,1
21JADESZKO Michał 567EŁKM - SENIOR 113M 561500:57:2981:15:5155,7-73,3431:0158,2
22DUDYŃSKI Jacek 501BOLESŁAWIECM - WETERAN 14M 291502:13:45105:52:2555,0-74,0412:2524,7
23BUDZAJ Robert 772JAKTORÓWM - MASTERS3M 81504:00:4785:58:5153,8-75,2614:2813,4
24BIEŃKOWSKI Mariusz 2WOJSKOWY KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK W SZCZECINIESZCZECINM - MASTERS8M 261502:09:3198:43:2553,3-75,7582:2524,7
25CZERWIŃSKI Janusz 568DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEM - WETERAN 22M 101501:25:4897:51:3752,4-76,7061:3836,6
26RUDNIKOWSKI Andrzej 754BYDGOSZCZM - WETERAN 12M 141501:52:1496:35:2751,3-77,7652:1127,4
27LISEK Mateusz 553KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 15M 181500:39:3996:39:3951,0-78,0850:4677,1
28MALANOWSKA Zuzanna 823HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAK - SENIOR 21K 51506:19:21106:35:1750,8-78,2877:288,0
29POGORZELSKI Kamil 747BIAŁYSTOKM - SENIOR 115M 791502:57:0596:27:3350,8-78,3153:2917,2
30BORKOWSKI Leszek 515NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM - WETERAN 15M 301503:13:5582:38:4847,7-81,3254:0314,8
31GASPEROWICZ Teresa 253PURDAK - MASTERS 16K 421505:07:5505:07:5647,7-81,3656:279,3
32KOZIOŁKIEWICZ Paweł 544JELENIA GÓRAM - MASTERS14M 461502:39:0489:09:5847,6-81,4563:2018,0
33RABIEGA Monika 633LUCKY LUKILESZNOK - MASTERS 4K 41501:22:0286:43:4847,5-81,6081:4334,7
34GIENIECZKO Cezary 569EŁKM - SENIOR 112M 551501:39:3873:39:3847,2-81,8452:0628,4
35RAJWA Roman 619TL ATHLETICS JASTRZĘBIECHYBIEM - SENIOR 13M 161500:31:4196:31:4147,0-82,0650:4089,0
36BOŻKO Katarzyna 357KŁODAWAK - SENIOR 11K 61501:30:3697:22:2546,9-82,1371:5531,1
37MIROSŁAW Rafał 156WARSZAWAM - SENIOR 219M 661502:44:0856:07:5146,1-82,9613:3316,9
38STANIOS Natalia 584KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAK - SENIOR 12K 91501:09:2697:09:2645,6-83,5051:3139,4
39PĘKSA Dawid 589KLUB HDK WAT PCHORGDYNIAM - SENIOR 122M 1091501:25:4373:25:4345,0-84,0251:5431,5
40SADURSKI Leszek 601KOŃSKOWOLAM - SENIOR 14M 171502:06:4670:42:4344,9-84,1352:4921,3
41GRUŹLEWSKI Radosław 197LEGION HDK PRZY 10 BKPANCŻAGAŃM - SENIOR 221M 691501:37:4673:40:2344,8-84,2352:1027,5
42FALBA Wioletta 456ROZBIEGANE DZIAŁDOWODZIAŁDOWOK - WETERAN 1 1K 131501:06:3197:06:3242,2-86,8551:3438,1
43GUDOWSKA Dominika 684KRAKÓWK - SENIOR 26K 161504:20:0048:07:0042,0-87,0856:119,7
44SIEK Michał 804KURATORIUM OŚWIATY W OPOLUBRZEGM - WETERAN 13M 221500:38:0894:43:5241,9-87,1180:5466,0
45KONOPKA Tomasz 709#TK.X7XGDANSKM - MASTERS6M 231501:02:5596:46:4041,9-87,1751:3039,9
46CHRAPEK Daniel 359TYCHYM - SENIOR 25M 201500:55:2495:19:2441,6-87,5101:1945,0
47SKOTNICKI Jacek 761LEGION HDKNYSAM - SENIOR 26M 281501:41:5073:10:3341,5-87,5652:2724,5
48GÓRSKI Krzysztof 443ŁOMŻAM - SENIOR 214M 491501:46:10103:08:5741,4-87,6452:3323,4
49ZAJACZKOWSKI Artur 454KLUB HDK SŁUŻB MUNDUROWYCH W DZIAŁDOWIEDZIAŁDOWOM - MASTERS15M 501501:02:2897:02:2840,5-88,6151:3238,9
50MANDYWEL Grzegorz 595KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - MASTERS9M 311500:49:1096:49:1040,0-89,0551:1348,8
51ADAMCZYK Dorota 261BIAŁACZÓWK - SENIOR 23K 81500:30:5596:30:5539,6-89,4950:4676,8
52ROGALEWSKI Łukasz 176LEGIONY HDKSTAROGARD GDAŃSKIM - SENIOR 12M 121500:15:1396:15:1339,3-89,8050:23154,8
53SKŁODOWSKI Stefan 209ŁOJDY 16/3M - MASTERS20M 591500:58:0692:01:2539,1-89,9411:2940,4
54KUPILAS Mariusz 592WOJSKOWY KLUB HDK PCK LOGISTYK WAŁCZWAŁCZM - SENIOR 18M 251500:46:4292:01:3139,0-90,0921:1150,1
55BLICHARSKI Ireneusz 775LUBOCHNIAM - MASTERS35M 1111501:13:4776:23:1238,2-90,8171:5531,1
56KANCLERZ Marcin 329KĘPNOM - MASTERS40M 1301501:07:0548:52:0338,2-90,8691:4534,2
57WŁODARCZYK Bartłomiej 599KLUB HDK WAT PCHORGUBINM - SENIOR 119M 1021501:04:1873:04:1837,3-91,7751:4334,8
58WRZESZCZ Daniel 232ELBLĄGM - SENIOR 220M 681501:19:3873:19:3837,2-91,8952:0828,0
59DMOCHOWSKA Agnieszka 397WATAHA TEAMRADZIONKÓWK - SENIOR 29K 241500:35:1196:35:1137,1-91,9550:5663,3
60GOLLNIK Adam 131NOWY DWÓR MAZOWIECKIM - SENIOR 27M 331500:36:3872:36:3837,0-92,0450:5960,6
61JĘDRZEJEWSKI Łukasz 55KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ PŁOCKBIELSKM - SENIOR 210M 381501:00:3097:00:3036,7-92,3951:3836,4
62KRUPA Aleksandra 735MOSTKOWOK - SENIOR 13K 101501:02:4370:15:2836,5-92,5501:4334,9
63MAŁECKI Dariusz 22364 BLP PŁOCK HDK LEGIONPŁOCKM - WETERAN 16M 391501:06:3479:02:2236,4-92,7041:4932,8
64MARCINKIEWICZ Magdalena 685KRAKÓWK - SENIOR 22K 71501:08:0794:04:5035,8-93,2651:5431,5
65TKACZ Patryk 292HDK LEGION ODZIAŁ INTERNETOWYGRANICAM - SENIOR 110M 431500:22:1099:09:1735,7-93,4080:3796,5
66KUSZAJ Sławomir 320KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICERUMIAM - MASTERS18M 571500:51:4374:34:1235,6-93,5071:2741,3
67JANKOWSKI Marek 409LIPTONPOZNAŃM - SENIOR 238M 1041500:19:0697:01:2935,4-93,6280:32111,3
68POŚPIECH Michał 483ZDUN TRIATHLON TEAM / SUPERMARATON KALISZ / PWSZ KALISZWOLICAM - MASTERS22M 641501:25:4782:26:4034,8-94,2162:2724,4
69GOSTOMSKA Małgorzata 218REBELLION OF FREE RUNNERSCZEMPIŃK - MASTERS 8K 181501:28:2573:28:2534,7-94,3852:3223,5
70ZABOROWSKI Andrzej 672POTUŁYM - SENIOR 239M 1061500:42:3897:19:5034,5-94,5251:1448,6
71PIETRUSZKIEWICZ Agnieszka 489BRZEGK - MASTERS 7K 171501:22:2082:42:0934,4-94,6372:2325,1
72ORLIKOWSKA Dorota 682STARGARDK - SENIOR 14K 201501:00:0273:10:0034,1-95,0151:4534,0
73TOMASZEWSKA Dorota 37KLUB HDK IM. KSIĘŻNEJ HELENY JABŁONOWSKIEJ W PUSTKOWIE OSIEDLUPUSTKÓW OSIEDLEK - MASTERS 9K 221501:17:54101:20:2134,0-95,0692:1726,2
74WITKOWSKI Jakub 703OLSZTYNM - JUNIOR1M 1431502:05:0097:16:3533,9-95,1213:4016,3
75JANKOWSKI Andrzej 225ZEGRZEM - MASTERS26M 741501:03:4344:46:2333,2-95,8471:5531,3
76ROSIŃSKI Marcin 91STRZAŁKOWOM - SENIOR 257M 1461500:29:4188:31:5533,2-95,8850:5367,1
77MICHOŃSKI Sebastian 1697 PBOTSZTUMM - MASTERS36M 1141501:24:05101:01:2833,1-95,9252:3223,6
78SZCZEPAŃSKI Wojciech 56SZCZYTNOM - MASTERS5M 151501:29:1497:29:1532,6-96,4852:4421,9
79STORZYSZ-KORCYL Katarzyna 680KRAKÓWK - SENIOR 25K 141501:08:4997:48:1631,7-97,3252:1027,7
80PAWEŁCZYK Adam 10KLUB HDK "STRAŻAK" W MIERZECICACHWOJKOWICEM - MASTERS16M 521501:51:19105:54:5131,7-97,3393:3017,1
81RZOSIŃSKI Paweł 27KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - SENIOR 29M 371500:57:0074:23:0231,3-97,7871:4932,9
82WOŹNIAK Kuba 23KLUB HDK WATWARSZAWAM - SENIOR 130M 1381501:13:3249:22:2631,3-97,8032:2125,5
83WACHOWIAK Adam 66STANISŁAWÓW DRUGIM - SENIOR 261M 1591500:49:5342:15:0231,0-98,0901:3637,3
84NOWAK Tomasz 14AZOTY TARNÓW IM. TYTUSA CHAŁUBIŃSKIEGOTARNÓWM - WETERAN 18M 711501:12:5049:12:5030,9-98,1352:2125,5
85KASPRZAK Sylwia 161KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - SENIOR 27K 211501:00:4597:00:4530,7-98,3951:5830,3
86PUCZEL Piotr 252OLSZTYNM - SENIOR 215M 511501:30:2384:00:5530,6-98,4542:5720,3
87CHYŁA Dawid 272HDK PCK "LOGISTYCY" W BYDGOSZCZYLUBICZ GÓRNYM - SENIOR 217M 611501:26:2349:26:2330,6-98,4652:4921,3
88WADOWSKA Sandra 533WWW.VIRTUAL-IT.PL TEAMZARZECZEK - SENIOR 16K 271501:11:5597:11:5630,5-98,6052:2125,4
89WICHERSKI Tomasz 310KRAKÓWM - SENIOR 232M 941500:54:4073:26:1730,4-98,6481:4733,4
90KAMIŃSKI Łukasz 177BIEGAM U KOLESIDĘBIEŃM - SENIOR 266M 1661501:36:2192:57:5930,3-98,7233:1018,9
91KUZIN Krzysztof 367LEGIONOWOM - SENIOR 212M 471501:23:3648:06:2230,2-98,9112:4621,6
92TOMALA Paweł 78615GBZORZYSZM - MASTERS7M 241501:16:1897:28:3429,3-99,7972:3623,0
93NIEWIADOMSKI Paweł 651GRYFICEM - SENIOR 272M 1761501:13:1333:48:5629,0-100,0822:3123,8
94JANIC Arkadiusz 500ZŁOCHOWICEM - SENIOR 19M 321501:29:4497:29:4428,9-100,2153:0619,3
95LIPIECKA-PISZ Agnieszka 736JASŁOK - MASTERS 5K 121501:18:3374:14:4628,7-100,3212:4322,0
96SKAŁKA Adam 220BIEGAM BO LUBIĘNOWY SĄCZM - WETERAN 17M 411501:07:46100:26:5728,7-100,3302:2125,4
97GODYŃ Sylwiusz 69KLUB HDK ZŁOTORYJAWOJCIESZÓWM - MASTERS12M 401501:23:5249:41:3228,5-100,5162:5620,4
98WOJNA Justyna 681KRAKÓWK - MASTERS 15K 411501:15:2684:47:3628,3-100,7622:3922,5
99POPOWICZ Bartłomiej 191CHYNÓWM - SENIOR 218M 621500:59:4894:05:2628,3-100,7682:0628,4
100DUSZA Rafal 251PRESTONM - MASTERS30M 911500:44:1597:38:2928,3-100,8011:3338,3
101KORDYŃSKI Kamil 302LUBLINIECM - SENIOR 252M 1311500:50:0599:45:2628,2-100,8741:4633,8
102PŁACZEK Piotr 714HDK LEGIONTARNOWSKIE GÓRYM - SENIOR 114M 601500:33:3996:42:3728,1-100,9851:1150,1
103SOCHA Robert 727KURATORIUM OŚWIATY W OPOLUKARŁOWICEM - SENIOR 216M 531500:45:4399:44:0528,0-101,0491:3736,8
104KAPALKA Agata 806WARSZAWAK - SENIOR 228K 681505:45:2605:45:2627,9-101,14912:224,8
105KOCH Dawid 87BUJNYM - SENIOR 237M 1031500:29:1193:06:2627,4-101,6651:0356,3
106KUPIS Kamila 80BBL OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAK - SENIOR 17K 341501:48:0549:23:1727,3-101,7793:5715,1
107TONDEL Krzysztof 155LEGION HDKBIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 223M 721500:45:1396:45:1327,2-101,8851:3936,1
108KONOPKA Adam 3MARKOWI BIEGACZEMARKIM - SENIOR 276M 1871501:01:11101:21:2027,1-101,9562:1526,6
109ŚPIEWOK Paweł 634BRENNAM - SENIOR 28M 341501:42:4549:42:4526,9-102,1553:4915,7
110DOBROWOLSKI Piotr 768LUBLINM - MASTERS29M 901500:35:1359:58:2226,9-102,1761:1845,8
111KOZŁOWSKI Adam 830REDAM - MASTERS10M 351501:11:4362:56:5226,4-102,6852:4322,1
112LEWANDOWSKI Zbigniew 642BIEGAM BO LUBIĘMURZYNOWOM - SENIOR 279M 1921500:56:2396:56:2326,0-103,0252:0927,7
113JASIŃSKI Michał 1RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKM - SENIOR 280M 1931501:56:1647:18:3526,0-103,0364:2813,4
114HELLER Zdzisław 734HERBMARATONOW.PLKOSZALINM - WETERAN 26M 1571501:12:2298:00:0926,0-103,0852:4721,5
115GRATKOWSKI Michał 35MOSINAM - MASTERS19M 581501:02:2349:25:2426,0-103,1062:2425,0
116BURNICKI Mateusz 743GDAŃSKM - SENIOR 213M 481500:39:4497:06:4425,9-103,1571:3239,1
117TKACZYK Przemek 480RADOMM - SENIOR 281M 1941500:48:1496:57:4825,9-103,1751:5132,2
118KUBIK Aurelia 173FUN CLUB BOSMANASTALOWAK - SENIOR 220K 461501:10:0973:10:0925,8-103,2952:4322,0
119KACNER Tomasz 5072 ORELPRZASNYSZM - SENIOR 118M 871502:08:3382:20:3225,4-103,7085:0411,8
120KONDELA Paweł 664AKTYWNE CHOSZCZNOCHOSZCZNOM - MASTERS23M 651500:31:5873:00:0925,2-103,8351:1647,4
121DULSKA Katarzyna 779TORUŃK - SENIOR 215K 361500:26:1796:29:5725,1-104,0051:0257,2
122GAŁKOWSKI Marcin 316TCZEWM - SENIOR 225M 801500:34:4895:57:2824,8-104,2251:2442,8
123SZCZEPAŃSKA Marta 57SZCZYTNOK - SENIOR 24K 111501:06:58102:58:0324,8-104,3152:4222,2
124GIELAS-MGLEJ Edyta 678KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWK - MASTERS 14K 401503:49:3492:01:2924,6-104,4609:196,4
125WOJTALEWICZ Krystian 822LEGION HDKSZUBINM - SENIOR 263M 1611500:30:4196:26:4624,3-104,7451:1547,6
126WODNICKA Julia 789KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWK - JUNIOR 1K 371500:44:4572:47:1124,2-104,8271:5032,5
127KUBIK Wanda 696JASIENICAK - SENIOR 212K 301501:07:3997:17:3424,2-104,8352:4721,5
128TOMACZKOWSKA Bożena 578KOŚCIERZYNAK - WETERAN 1 2K 191500:51:0395:29:2024,2-104,8582:0628,5
129ZBROWSKI Michał 170NOWA WIEŚ WARSZAWSKAM - SENIOR 259M 1521500:34:5896:40:4024,2-104,8651:2641,5
130OSTROWSKA Izabela 216JASTRZĘBIE ZDRÓJK - MASTERS 19K 521501:28:1550:15:2724,1-105,0113:4016,4
131KOSIOREK Darek 347POZNAŃM - WETERAN 114M 2071501:12:5025:12:5023,6-105,4553:0519,4
132ADAMCZAK Mikolaj 41KRWIODAWCY WIELKOPOLSKAPLEWISKAM - SENIOR 287M 2081501:09:1373:09:1323,5-105,6152:5720,3
133PIECZEK Aleksandra 163WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK - MASTERS 29K 771502:02:4872:55:2623,4-105,6315:1411,4
134DOBRZENIECKI Tomasz 352AKB LIDZBARK WARMIŃSKILIDZBARK WARMIŃSKIM - SENIOR 250M 1241500:56:1848:17:3823,4-105,6662:2424,9
135KLUSKA Zbigniew 498HDK KWB KONINKONINM - WETERAN 24M 751500:19:0665:27:5823,3-105,7600:4973,2
136SUŁYK Krzysztof 424HDK KSPPOMIECHÓWEKM - MASTERS28M 851500:43:5297:16:0323,0-106,0871:5431,4
137LEGUTKO Edward Dionizy 192NOWY SĄCZM - SENIOR 290M 2151500:38:3496:38:3422,9-106,1451:4035,7
138ZUZEWICZ Kamil 178OSJAKÓWM - SENIOR 144M 2161502:12:2002:12:2022,9-106,1625:4610,4
139KOSECKA Helena 751WOJSKOWY KLUB HDK PCK " LOGISTYK" WAŁCZWAŁCZK - MASTERS 21K 541501:20:1216:55:2822,9-106,1813:3017,1
140DURMAN Dawid 295DARŁOWOM - SENIOR 116M 811500:28:1254:47:0122,9-106,2031:1448,6
141KOŚCIŃSKA Elżbieta 54WOJSKOWY KLUB HDK SZCZECINBEZRZECZEK - MASTERS 18K 511500:50:2872:50:2922,9-106,2052:1227,2
142TIDE Krzysztof 508ŻORYM - SENIOR 145M 2181501:06:0872:58:5022,6-106,4442:5520,5
143SKIERKA Agata 6597 PBOTGDAŃSKK - SENIOR 218K 441500:29:2481:04:5022,6-106,4661:1846,1
144HALBTUCH Michał 546CHĘTNIE DOŁĄCZĘWROCŁAWM - SENIOR 236M 1011500:27:5997:09:0322,4-106,6311:1448,1
145KAPUŚCIŃSKI Rafał 110KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEWĘGORZEWOM - SENIOR 229M 881500:29:4248:29:4222,3-106,7651:1945,1
146KONARSKI Leszek 210NORDWALKLEŚNAM - WETERAN 23M 271503:31:5627:31:5722,1-107,0059:366,2
147WÓJCIK Kamil 15KLUB HDK WATWARSZAWAM - SENIOR 123M 1121501:06:3025:55:4522,1-107,0153:0019,9
148ROLNIK Mikołaj 557PIASKIM - SENIOR 127M 1351501:44:2925:44:2922,0-107,0354:4412,7
149OLEJNICZAK Szymon 673PONIECM - SENIOR 134M 1811500:29:5596:29:5522,0-107,0351:2144,2
150ŻURAWSKI Emil 11JADWISINM - SENIOR 246M 1181501:41:0078:33:4022,0-107,0544:3513,1
151KRZYSIAK Aneczka 113OWCZARNIAK - MASTERS 31K 821501:56:3501:56:3522,0-107,0555:1711,3
152SUCHOSTAWSKI Daniel 649KATOWICEM - SENIOR 147M 2251504:06:4428:06:4521,8-107,26511:195,3
153ALBRECHT Paweł 572WOJSKOWY KLUB HDK PCK "BROTHERHOOD OF BLOOD"ELBLĄGM - SENIOR 297M 2271500:52:4748:52:4721,7-107,4152:2624,6
154KOWALIK Dominika 676KRAKÓWK - SENIOR 231K 841502:38:0272:52:0221,7-107,4157:178,2
155SIERZANT Adrian 79S-BROTHERSPOZNAŃM - SENIOR 226M 821500:25:2596:25:2521,6-107,4651:1051,0
156ALENOWICZ Rafał 123DRAWSKO POMORSKIEM - MASTERS64M 2321500:43:0976:12:5321,4-107,7032:0129,7
157PIKAUS Łukasz 496WITNICAM - SENIOR 2100M 2331502:27:3102:27:3121,4-107,7056:548,7
158MORDEC Ewelina 88HDK PCK W RZESZOWIERZESZÓWK - SENIOR 222K 501500:39:10104:10:5421,2-107,8951:5132,4
159KWAS August 213BIEGUSIEM. PLRYKIM - MASTERS65M 2341501:55:4901:55:4921,1-107,9275:2811,0
160LISOWSKA Magdalena 470WILCZYCEK - MASTERS 22K 591501:11:3235:18:0021,1-107,9363:2317,7
161OLEJNICZAK Kamil 78KUTNOM - SENIOR 148M 2361501:44:2501:44:2521,1-107,9454:5612,1
162WYSOCKI Dariusz 1437 PBOTGDAŃSKM - SENIOR 2102M 2371501:58:3101:58:3121,1-107,9555:3610,7
163PĘKAŁA Piotr 749KOSZALINM - MASTERS66M 2381501:42:4401:42:4421,1-107,9624:5212,3
164MISZTAL Łukasz 335RAZEM TRENUJRMY SPORTŁÓDŹM - SENIOR 149M 2391502:24:4802:24:4821,1-107,9656:518,7
165KREFT Krzysztof 442ALL-CHEMIA GDAŃSKGDAŃSKM - MASTERS27M 781500:58:0984:58:1821,0-108,0292:4521,7
166OCELOK Tomasz 479KALETYM - MASTERS53M 1791500:59:5748:59:5721,0-108,0652:5121,0
167KUŹMIŃSKA Beata 698KRAKÓWK - SENIOR 210K 261500:41:1596:39:4521,0-108,0751:5730,5
168BIAŁEK Paweł 51ŁÓDŹM - SENIOR 222M 701500:29:3589:29:3421,0-108,1051:2442,5
169HANAK Rafał 588WETERANI RP, OPP KATOWICEPSARYM - MASTERS67M 2411500:28:0848:39:1020,8-108,2201:2044,5
170CHUDZIAK Agnieszka 207KOCMYRZÓWK - SENIOR 211K 281500:31:3176:43:3620,8-108,2521:3039,6
171PĘŚKO Marcin 737HDK LEGIONBŁONIEM - SENIOR 228M 841500:30:3341:12:4520,8-108,2811:2840,8
172BOREK Wojciech 472KIELCEM - SENIOR 227M 831500:26:0597:43:3220,8-108,3021:1547,8
173LEWANDOWSKI Mirosław 784TORUŃM - MASTERS59M 2121501:35:4196:21:5720,6-108,4654:3812,9
174SUDER Michał 265KLUB HDK PCK PRZY OSP W OBROWCUKRAPKOWICEM - SENIOR 251M 1271500:25:4299:43:5720,6-108,4961:1448,0
175CZAJA Wojciech 460WROCŁAWM - SENIOR 260M 1551500:32:4673:16:1920,5-108,5721:3537,5
176WYSOCKI Dominik 293ŁOWICZM - SENIOR 2105M 2451500:55:4357:05:4420,5-108,5762:4322,1
177MANDYWEL Ilona 594KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - MASTERS 11K 331500:53:3196:53:3120,3-108,7752:3822,7
178BRALEWSKI Paweł 382PORĘBAM - SENIOR 2108M 2491500:41:4373:41:3220,3-108,7802:0329,2
179MAJCHRZAK Oskar 378GDAŃSKM - SENIOR 265M 1641500:30:2997:14:0020,3-108,8061:3039,9
180OUPNICZAK Rafał 788LESZNOM - MASTERS70M 2501501:59:2401:59:2420,2-108,8255:5310,2
181MICHALSKA Monika 450LEGIONOWOK - MASTERS 32K 901501:15:2626:47:2020,2-108,8253:4316,1
182PADUCH Piotr 440WOLNYSZCZECINM - SENIOR 2110M 2521504:05:1204:05:1220,2-108,83512:075,0
183MASZTAFIAK Piotr 485WWW.VIRTUAL-IT.PL TEAMLUBOŃM - MASTERS21M 631500:40:0297:46:1820,1-108,9711:5930,1
184ŁUCZAK Wojciech 473KLUB HDK PCK GARNIZONU LESZNOLESZNOM - SENIOR 2111M 2551500:53:2824:53:2820,0-109,0252:4022,5
185RÓŻAK Alicja 555RADLINK - SENIOR 226K 641501:02:2525:02:2620,0-109,0253:0619,3
186DYMECKI Krystian 6HDK MOSZCZENICAMOSZCZENICAM - SENIOR 151M 2561500:28:4272:28:4220,0-109,0251:2541,9
187SKOCZYLAS Anita 598MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃK - MASTERS 17K 491500:35:1196:39:2920,0-109,0451:4534,1
188PRUS Łukasz 464HDK PCK PRZY AKADEMII WOJSK LĄDOWYCH WE WROCŁAWIUKOŁBIELM - SENIOR 152M 2571500:56:3696:57:1220,0-109,0452:4921,2
189BARDZIK Marzena 304PIEKIELNIE ZGRANIMUROWANA GOŚLINAK - MASTERS 34K 921503:40:2603:40:2620,0-109,05511:005,4
190KASPERCZAK Emilia 290PIEKIELNIE ZGRANIMUROWANA GOŚLINAK - MASTERS 35K 931503:57:2403:57:2420,0-109,06511:525,1
191KŁODA Kamil 827JAWORZNOM - SENIOR 2113M 2591500:40:2249:06:2320,0-109,0652:0129,7
192JAWOREK Damian 32ŚWIĘTOSZÓWM - SENIOR 2114M 2601501:18:2425:28:0919,9-109,1333:5615,3
193SADOWSKI Krzysztof 183HDK LEGIONGONIĄDZM - SENIOR 267M 1671500:23:3375:15:5619,8-109,2821:1150,4
194POKRYWKA Roksana 136RZESZÓWK - JUNIOR 2K 481500:32:54104:04:4119,7-109,3491:4036,0
195MARCZAK Damian 707STALOWA WOLAM - MASTERS48M 1621500:55:5673:13:5519,7-109,3752:5021,1
196OKRASZEWSKI Jacek 519HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAM - WETERAN 25M 1281500:50:3193:44:1719,7-109,3772:3323,4
197PALESKI Tomasz 654WARSZAWAM - SENIOR 131M 1541500:29:2282:46:4919,7-109,3991:2940,2
198ŚWISTAK Piotr 720WARSZAWAM - SENIOR 2117M 2631504:10:4909:22:4819,6-109,44912:474,7
199SKOLIMOWSKA Ania 119HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAK - SENIOR 219K 451501:09:0297:30:5019,6-109,4523:3117,0
200MATYSIAK Filip 233WRZOSOWAM - SENIOR 139M 1951501:01:4973:01:4919,5-109,5753:1018,9
201PYRGIEL Małgorzata 468OSTRÓW WLKP.K - SENIOR 235K 951502:15:4102:15:4119,1-109,9187:058,5
202CIEŚMIELEWSKA Patrycja 274GDYNIAK - SENIOR 117K 961503:31:0379:53:0819,0-110,02911:055,4
203PIETRUSZKIEWICZ Michał 490BRZEGM - SENIOR 247M 1201500:32:4481:55:3319,0-110,0481:4334,9
204KACZOROWSKI Łukasz 322TORUŃM - SENIOR 2119M 2661500:35:0678:04:2319,0-110,0561:5032,5
205JOCHYMEK Karolina 355HUTKIK - SENIOR 111K 731500:50:10103:38:1619,0-110,0672:3822,7
206SCHNOBER Jarosław 158LEGION HDKLEBOSZOWICEM - MASTERS72M 2671502:53:5050:55:3319,0-110,1049:106,5
207OLEJNICZAK Adam 562LEGIONHDKBYTOMM - SENIOR 133M 1771500:28:3824:28:3818,9-110,1351:3039,7
208ANDRYSZCZYK Aleksandra 833SZKOLNE KOŁO HDK ZSZ NR.4 OSTROŁĘKAOLSZEWO-BORKIK - JUNIOR 3K 651501:05:5849:29:3718,8-110,2883:3017,1
209ROMANIUK Krzysztof 418WARSZAWAM - MASTERS43M 1471502:46:1389:58:4918,8-110,3018:516,8
210ZAWADZKA Iwona 190NOWY DWÓR MAZOWIECKIK - SENIOR 236K 981501:10:0073:10:0018,8-110,3053:4316,1
211BEŁZA Michał 551BOCHNIAM - SENIOR 2120M 2711500:22:0646:30:5118,7-110,3901:1150,7
212ŚNIADECKI Paweł 331WIELICZKAM - MASTERS74M 2731501:11:2797:11:2718,7-110,4053:4915,7
213TYLAK Piotr 311GŁOGÓWM - SENIOR 233M 971500:26:2841:34:2718,7-110,4081:2542,3
214BŁASZKIEWICZ Malwina 644TORUŃK - SENIOR 15K 251500:15:4596:32:1518,6-110,4350:5071,0
215NOWAK Andrzej 8297 PBOTGDAŃSKM - MASTERS50M 1701501:48:0000:56:5918,6-110,5155:4910,3
216KULA Damian 521BOLESŁAWIECM - SENIOR 156M 2761500:46:2349:29:0818,5-110,5562:3023,9
217JODŁOWSKI Mateusz 710STALOWA WOLAM - SENIOR 244M 1161501:44:1299:13:3318,5-110,5945:3810,6
218MAZUR Michal 139LEGION HDKLEGIONOWOM - SENIOR 240M 1081500:13:2796:13:2718,5-110,6150:4382,3
219KULIBERDA Dariusz 372WARSZAWAM - MASTERS51M 1721500:51:1853:58:5218,4-110,6952:4721,5
220BEDNAREK Marcin 499KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYŚWINICE WARCKIEM - MASTERS34M 981500:46:5172:46:5118,2-110,8252:3423,4
221WRZEŚNIOWSKI Krzysztof 658HDK KSPWARSZAWAM - SENIOR 2125M 2821501:00:00100:15:1618,2-110,8723:1718,2
222WAJDA Bartosz 728KLUB HDK PCK OSTASZEWO TORUŃSKIEPAPOWO BISKUPIEM - MASTERS37M 1191501:28:0648:29:4518,1-110,9954:5212,3
223KRAJEWSKI Karol 741HONOROWYCH DAWCÓW KRWI LEGION ODDZIAŁ PŁOCKPŁOCKM - SENIOR 2128M 2851500:53:5496:50:0918,0-111,1053:0020,0
224DZIEPAK Piotr 5421.BLTR / MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAM - MASTERS17M 541501:08:5392:42:0818,0-111,1083:5015,6
225MICHALSKI Janusz 179RUDA ŚLĄSKAM - WETERAN 113M 2051500:35:1896:35:1817,9-111,1351:5830,5
226OBERDA Artur 585POLANICA-ZDROJM - SENIOR 258M 1491500:51:27102:06:0817,8-111,2622:5320,8
227BUCHMAN Sebastian 221NOWY SĄCZM - MASTERS77M 2881500:52:1583:44:2417,8-111,2892:5620,4
228CHOJNACKI Radosław 254CIECHANÓWM - SENIOR 2131M 2891501:31:1901:31:1917,7-111,3255:0811,7
229ZAWIŁŁO Szymon 303WARSZAWAM - SENIOR 262M 1601500:39:3998:18:2517,6-111,4232:1426,7
230LEMPART Mateusz 794LEGION HDKKRAKÓWM - SENIOR 256M 1451500:33:0596:31:2517,6-111,4451:5232,0
231KOSACKI Łukasz 36ZESPÓŁ SZKÓŁ INFORMATYCZNYCH KIELCEKIELCEM - SENIOR 275M 1841501:03:2676:25:0417,5-111,5833:3716,5
232GOMOLISZEK Sławek 524GOMOSIŁÓWM - MASTERS31M 931500:48:3495:50:0917,4-111,6242:4721,5
233TRACZYK Marcin 782DZIERZĄŻNIAM - MASTERS49M 1651500:09:5273:25:5317,4-111,6450:33105,9
234KLEKOTKO Fabian 600TRIEAGLESGDAŃSKM - MASTERS58M 2021500:33:3473:07:5817,4-111,6981:5531,0
235MIKRUT Katarzyna 805IZABELINK - MASTERS 10K 291503:32:1503:32:1517,3-111,76512:164,9
236WOŁOCH Justyna 92KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - SENIOR 19K 571500:51:0896:51:0817,3-111,7652:5720,3
237STEFANIK Jarosław 831SZCZECINM - MASTERS42M 1421100:07:4499:50:0417,2-111,8650:26133,4
238KRAJNIK Wojciech 385KLUB LEGION HDKGRUDZIĄDZM - MASTERS61M 2191500:51:4648:51:4617,1-111,9253:0119,9
239DĘBIŃSKA Adela 319INTERNETOWY KLUB LEGION HDKSZCZECINEKK - SENIOR 217K 431500:33:3696:33:3617,0-112,0551:5830,4
240KLIMAS Karol 219KRAKÓWM - SENIOR 277M 1881500:31:3148:31:3116,9-112,1751:5132,2
241MIKOLAJCZYK Lukasz 777WK HDK ŻOŁNIERSKA KREWMIĘDZYRZECZM - SENIOR 254M 1391500:32:2996:43:5016,8-112,2551:5531,0
242KRAJEWSKI Mariusz 432SZREŃSKM - SENIOR 163M 3111500:28:5872:54:4916,8-112,2641:4334,8
243JANECKI Mateusz 755BZIEGACZEJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 164M 3121501:32:3101:32:3116,8-112,2665:3010,9
244ŁĘSZCZAK Jarosław 38GAJ WIELKIM - SENIOR 2144M 3151501:01:0996:14:3616,7-112,3253:3916,4
245PRZYBYSZ Szymon 73WARSZAWAM - SENIOR 137M 1891500:35:3241:50:2316,7-112,3412:0728,2
246KACZOREK Mateusz 609LUBLINM - SENIOR 2145M 3181501:31:0001:31:0116,7-112,3755:2711,0
247PIWNICKI Mateusz 430WARKAM - SENIOR 167M 3201500:53:5997:53:4316,7-112,3893:1418,5
248FIGAT Arkadiusz 165BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINYBARTOSZYCEM - MASTERS83M 3231501:51:3501:51:3516,6-112,4656:438,9
249KOPEĆ Marcin 439LIDZBARK WARMIŃSKIM - MASTERS84M 3241501:11:2625:11:2716,6-112,4754:1813,9
250RYBA Adam 821MIEROSZÓWM - SENIOR 2149M 3261500:00:01113:00:2216,6-112,4800:0059 706,0
251KULON Aleksander 547SZCZECINM - SENIOR 168M 3251500:35:3685:33:4816,6-112,4802:0828,0
252YASHTEL Pavel 535WARSZAWAM - SENIOR 124M 1291501:05:4525:05:4516,6-112,5153:5815,1
253FLISS Emilia 766CHRZANÓWK - SENIOR 123K 1151500:43:5548:50:2616,6-112,5152:3922,6
254GRABOWSKA Weronika 402STARGARDK - SENIOR 112K 791500:44:0096:44:0016,6-112,5152:3922,6
255MARCZAK Marcin 420CAŁA NAPRZÓDŁÓDŹM - SENIOR 2151M 3291501:08:1349:40:1216,5-112,5244:0714,5
256KAJKO Artur 643WARSZAWAM - MASTERS86M 3301501:21:4011:16:2116,5-112,5254:5612,2
257MASZOTA Waldemar 312GDYNIAM - MASTERS52M 1731500:45:0766:36:2316,5-112,5422:4322,0
258GRAMS Dariusz 105UJŚCIEM - SENIOR 126M 1331500:40:5371:11:0516,5-112,5752:2824,2
259KRZESZOWIEC Darek 618KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - MASTERS88M 3341503:47:5003:47:5016,5-112,59613:504,3
260MATUSZEWSKI Piotr 612TOMASZÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 2154M 3361502:04:4002:04:4016,5-112,6047:347,9
261KRYSIAK Paweł 351HDK LEGIONLUBLINM - SENIOR 2156M 3431501:03:2325:03:2316,3-112,7753:5315,4
262ODRZYWOLSKI Michał 814OŻW SZCZECINSZCZECINM - SENIOR 2158M 3451500:39:3090:08:4116,3-112,7882:2524,7
263SAMOREK Paweł 101PRUSZKÓWM - SENIOR 278M 1911501:38:4101:38:4116,2-112,8356:049,9
264OWCZARCZYK Paweł 267STANISŁAWÓW PIERWSZYM - MASTERS92M 3511501:31:36101:50:2216,1-112,9245:4010,6
265KUMIŃSKA Anna 834SZKOLNE KOŁO HDK ZSZ NR 4CZERWINK - JUNIOR 7K 120800:28:2773:22:1116,1-112,9601:4534,0
266TRZCIŃSKI Piotr 631OSTROŁĘKAM - SENIOR 2159M 3521500:00:0107:07:0216,1-112,9740:0057 927,6
267ANTOSZ Wojciech 65MIZERÓWM - SENIOR 2162M 3561501:30:3901:30:3916,1-112,9855:3810,6
268CIEMAŁA Szczepan 765WIESZCZĘTAM - SENIOR 177M 3571505:18:5405:18:5416,1-112,99519:503,0
269CZERSKI Tomasz 694KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKOWM - SENIOR 178M 3581500:40:2796:40:2716,1-112,9952:3123,8
270BORUCZYŃSKI Dariusz 168KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK "OPP SZCZECIN"POLICEM - MASTERS94M 3611502:41:1102:41:1116,1-113,00010:016,0
271MSZANECKI Tomasz 46235 BLP SANOKSANOKM - SENIOR 2167M 3651500:36:4925:19:2716,0-113,0282:1726,1
272ZINIEWICZ Krzysztof 780LEGIONWARSZAWAM - MASTERS39M 1261500:35:4696:15:4916,0-113,0502:1326,9
273BUCZYŃSKI Bartłomiej 226TOMASZÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 2169M 3681502:02:4502:02:4516,0-113,0527:397,8
274MOSKWA Tomasz 6285PINŻPĘZINIM - SENIOR 2170M 3691500:42:5248:42:3416,0-113,0522:4022,4
275KURKOWIAK Krzysztof 193WKURW_TEAMWROCŁAWM - SENIOR 2171M 3701501:07:0423:24:0316,0-113,0584:1114,3
276FISZER Bartłomiej 549SULEJÓWEKM - SENIOR 180M 3711501:03:0449:03:0416,0-113,0653:5615,2
277GAJDA Piotr 762CZĘSTOCHOWSKI LEGION - KLUB HDKCZĘSTOCHOWAM - SENIOR 270M 1711500:53:3672:35:5115,9-113,1923:2217,8
278JAŚKIEWICZ Tomasz 716TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS96M 3761500:38:1297:34:5415,9-113,1942:2424,9
279LITWINEK Cezary 240MICHÓWM - SENIOR 181M 3771501:03:2525:03:2515,9-113,1953:5915,0
280KUTRYB Weronika 811SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR4 OSTROŁĘKAKADZIDŁOK - JUNIOR 8K 1231500:49:4748:40:1115,8-113,2353:0819,1
281GAŁĘŻIOWSKI Grzegorz 401SHDK LEGIONŚWINOUJŚCIEM - SENIOR 248M 1221501:38:2701:38:2715,8-113,2376:139,6
282STEFANEK Michał 127NOWY DWÓR MAZOWIECKIM - SENIOR 2176M 3781500:40:0248:40:0215,8-113,2552:3123,7
283ŻYŻA Łukasz 6275PINŻSZCZECINM - SENIOR 2177M 3791500:41:0148:40:4115,8-113,2672:3523,1
284ULENBERG Marcin 243LEGION HDKBUKOWINAM - SENIOR 2178M 3801501:02:0749:11:2315,8-113,2843:5615,2
285KRZYŻANOWSKI Maciej 459WWW.POLANDONBIKE.PLŁÓDŹM - MASTERS97M 3821505:58:4305:58:4315,8-113,31222:462,6
286IWAŃCZUK Katarzyna 96WARSZAWAK - SENIOR 252K 1261501:09:1501:09:1515,7-113,3484:2413,6
287HAŃĆKOWIAK Benon 44KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - WETERAN 111M 1441503:45:3203:45:3215,7-113,35514:214,2
288KLUZIAK Jarosław 423MIŃSK MAZOWIECKIM - SENIOR 2181M 3861501:50:3501:50:3515,7-113,3657:028,5
289KUROWSKI Adrian 154LEGION HDKKATOWICEM - SENIOR 132M 1561513:04:0013:04:0015,7-113,36549:561,2
290CICHOCKA Katarzyna 632JÓZEFOSŁAWK - SENIOR 255K 1301500:59:0124:59:0115,6-113,4253:4615,9
291UBERNA Anna 215RZESZÓWK - SENIOR 126K 1311500:49:2496:49:2415,6-113,4553:0919,0
292PAŃTA Ernest 333PIŁAWA GÓRNAM - SENIOR 2184M 3891500:32:4173:35:0115,6-113,4782:0528,6
293KIERNOZEK Tomasz 809WOJSKOWY ODDZIAŁ HDK LEGION PRZASNYSZOSTROŁĘKAM - SENIOR 182M 3901000:34:0025:00:0015,6-113,4852:1027,5
294ROKICKI Michał 773DŁUGA SZLACHECKAM - SENIOR 2185M 3911500:40:4648:36:5615,6-113,4852:3622,9
295PŁOSKI Krzysztof 363DARŁOWSKIE CHARTYBOBOLINM - MASTERS101M 3931501:29:5201:29:5215,6-113,4985:4610,4
296DUDA-MACIEJCZEK Katarzyna 175GRÓJECK - SENIOR 234K 881500:35:23110:23:0115,6-113,4992:1626,4
297LATECKI Marcin 185HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃWRZEŚNIAM - MASTERS102M 3951500:42:25110:41:2515,6-113,5052:4322,0
298MATUS Dawid 376GRUDZIĄDZM - SENIOR 120M 1051500:30:1696:30:1615,6-113,5051:5630,8
299STUDZIŃSKI Radosław 650NOWY DWÓR MAZOWIECKIM - SENIOR 2186M 3961500:40:0396:40:0315,6-113,5052:3423,3
300RAJWA Jan 245BZIEGACZEJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 2187M 3971500:42:4024:42:4015,5-113,5352:4421,8
301CICHOCKI Andrzej 611JÓZEFOSŁAWM - WETERAN 115M 2701501:06:4897:06:4815,5-113,5444:1813,9
302BARTOSIAK Krzysztof 42LEGION HDKJABŁONNAM - MASTERS56M 1981501:04:4573:04:4515,5-113,5454:1014,4
303STOKARSKA Beata 180GDYNIAK - WETERAN 1 5K 1331500:42:5024:36:2615,5-113,5482:4521,7
304CIEŚLIK Rafał 729WODZISŁAW ŚLĄSKIM - SENIOR 2188M 3981501:47:1801:47:1815,5-113,5556:558,7
305STEFAŃCZYK Joanna 668TOMASZÓW MAZOWIECKIK - SENIOR 127K 1341500:06:3099:28:4915,5-113,5570:25143,2
306WAZ Mateusz 641SZCZERBICEM - SENIOR 184M 3991501:43:4101:43:4115,5-113,5656:419,0
307DĄBKOWSKI Michał 623KRAKÓWM - SENIOR 141M 2061500:40:4458:54:5715,5-113,5712:3722,8
308CICHOCKI Jakub 160KHDK PCK KRWILIJKASZCZECINM - MASTERS103M 4021501:40:3001:40:3015,5-113,5876:299,2
309BORUSZEWSKI Maciej 511WARSZAWA - POLSKAM - MASTERS104M 4031501:44:1301:44:1315,5-113,5956:448,9
310LEPER Krystian 491CHOJNICEM - SENIOR 2190M 4051501:22:0014:25:2615,5-113,6115:1811,3
311MICHALSKI Mateusz 640RYBNIKM - SENIOR 129M 1371501:42:5901:42:5915,4-113,6256:409,0
312SIKORA Bartosz 493WROCŁAWM - SENIOR 187M 4071501:27:5301:27:5315,4-113,6335:4110,5
313ZACZ Ludmiła 159KLUB HONOROWYCH DAWCÓW MPKKRAKÓWK - MASTERS 39K 1361501:18:3601:18:3615,4-113,6355:0511,8
314SZAL Robert 617LEGION HDKZAŁUSKIM - MASTERS106M 4081501:29:3601:29:3615,4-113,6355:4810,3
315KUCHARSKI Piotr 510PARKRUN KONSTANCIN-JEZIORNAPARCELAM - SENIOR 241M 1101500:37:3147:44:2315,4-113,6572:2624,6
316DUBIEL Hubert 552DAMY RADE ZEGRZEWARSZAWAM - SENIOR 2116M 2621500:29:3649:32:4015,4-113,6581:5531,2
317KOSTRZEWA Tomasz 635WARSZAWAM - SENIOR 2192M 4111501:40:5401:40:5415,4-113,6866:339,1
318LIPIECKA Anna 629ŻAGAŃK - SENIOR 225K 631502:03:2802:03:2815,4-113,7058:027,5
319ZGŁOBICKA Izabela 399BIAŁYSTOKK - SENIOR 258K 1381500:40:1548:50:1715,4-113,7062:3722,9
320PIWOWARCZYK Damian 624LEGION KLUB HDKKIELCEM - SENIOR 125M 1321500:00:0155:46:3715,4-113,7120:0055 270,8
321DĄBROWSKI Daniel 334POZNAŃM - SENIOR 296M 2261501:09:3057:43:4315,4-113,7144:3113,3
322NIWIŃSKI Michał 647GLIWICEM - SENIOR 2193M 4141501:42:4201:42:4215,3-113,7176:419,0
323BRZĄKAŁA Mateusz 715KUTNOM - SENIOR 143M 2111500:35:1696:44:3015,3-113,7232:1726,1
324GERASYMENKO Maryna 573WROCLAWK - SENIOR 229K 751521:10:00117:10:0015,3-113,74582:530,7
325CZAPLICKI Bartłomiej 211BYDGOSZCZM - SENIOR 2196M 4181500:24:3195:47:4015,3-113,7481:3637,5
326CZOPEK Edyta 803SKAWINAK - SENIOR 130K 1411501:49:3301:49:3315,3-113,7557:098,4
327ADAMCZYK Bernard 575MILANÓWEKM - MASTERS24M 671501:25:0101:25:0115,3-113,7655:3310,8
328WASILEWSKI Krzysztof 656POLICYJNY KLUB HDK W GDYNIRUMIAM - MASTERS111M 4201500:58:0324:33:2015,3-113,7753:4715,8
329JASTROWICZ Piotr 362ŻARYM - SENIOR 189M 4211501:22:1501:22:1515,3-113,7855:2211,1
330LACH Agnieszka 198WROCŁAWK - MASTERS 6K 151500:32:0072:32:0015,3-113,7852:0528,7
331SZELONGIEWICZ Agnieszka 744WARSZAWAK - SENIOR 28K 231500:23:42119:20:2515,3-113,7961:3338,7
332SZCZEPANIAK Klaudia 400WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE /DRUŻYNA SZPIKUŻERKOWK - SENIOR 260K 1431501:36:3301:36:3315,3-113,8056:199,5
333JANZER Janusz 342PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA PRZEMYŚLPRZEMYŚLM - WETERAN 117M 4271501:49:2501:49:2515,3-113,8147:108,4
334ZAGUŁA Wojciech 74RZESZÓWM - SENIOR 190M 4281501:04:4380:07:4215,3-113,8144:1414,1
335LENCZEWSKA-MACIĄG Dorota 82ZGIERZK - MASTERS 40K 1441501:43:0801:43:0815,2-113,8416:468,9
336SŁOWIŃSKI Maurycy 429WROCŁAWM - MASTERS114M 4301501:02:0649:00:2315,2-113,8454:0414,7
337JANUCHOWSKI Jacek 593DOSINM - WETERAN 27M 4311501:36:5901:36:5915,2-113,8486:229,4
338DAMPS Michał 386WOJSKOWY KLUB HDK PRZY 9BKPANCELBLĄGM - SENIOR 2199M 4321501:24:4201:24:4215,2-113,8555:3410,8
339JAKUBOWSKI Andrzej 122KLUB HDK LEGIONŻAGAŃM - SENIOR 142M 2091501:18:0632:12:1315,2-113,8585:0811,7
340IZAJASZ Szymon 341RUMIAM - SENIOR 2200M 4341501:16:4801:16:4815,2-113,8755:0311,9
341KEMPISTY Michał 513SUWAŁKIM - SENIOR 191M 4361501:38:5201:38:5215,2-113,8826:309,2
342KURNYTA Stanisław 373TEMMPO WAŁBRZYCHWAŁBRZYCHM - WETERAN 110M 1251501:37:1701:37:1715,2-113,8926:249,4
343KOWALCZYK Artur 537KLUB HDK MSWIAPIASECZNOM - SENIOR 242M 1131500:35:1172:23:1115,2-113,8922:1925,9
344BECHLER Dawid 321WARSZAWAM - SENIOR 2202M 4391501:20:3301:20:3315,2-113,8945:1811,3
345KACZMAREK Mariusz 404WITKOWO BIEGAWITKOWOM - MASTERS117M 4401501:28:0801:28:0815,2-113,8955:4810,3
346GRABOWICZ Marcin 217CSWLĄD POZNAŃPOZNAŃK - SENIOR 261K 1461500:47:1648:47:1615,2-113,8953:0619,3
347SZYMLA Mariusz 81HDK PŁOMIEŃ KOBIERNICEKOBIERNICEM - SENIOR 2205M 4431501:38:3001:38:3015,2-113,9136:309,2
348PIGOŃ Kacper 410KOSZALINM - SENIOR 286M 2031500:38:0189:01:1215,1-113,9172:3023,9
349PRZYBYŁKA Agnieszka 695BYTOMK - SENIOR 224K 601501:50:0901:50:0915,1-113,9257:168,2
350TATAROWICZ Paweł 31CZĘSTOCHOWSKI LEGION HDKCZĘSTOCHOWAM - SENIOR 193M 4441500:17:1996:17:2015,1-113,9251:0852,5
351CELER Bartosz 194WOJSKOWY KLUB HDK 16 BATALIONU REMONTU LOTNISKKALISZM - SENIOR 271M 1741501:03:50104:30:1715,1-113,9304:1314,2
352MUSIOŁ Helena 657RYBNIKK - MASTERS 43K 1501501:42:0001:42:0015,1-113,9356:448,9
353DOBRUCH Hanna 539WARSZAWAK - WETERAN 1 4K 611500:37:2296:37:2215,1-113,9352:2824,3
354GRUSZKA Jakub 227WARSZAWAM - SENIOR 2206M 4461501:31:2501:31:2515,1-113,9416:029,9
355ŚWIĄTEK Andrzej 701POZNAŃM - MASTERS119M 4481501:37:0801:37:0815,1-113,9456:259,3
356PŁATEK Damian 495RFR TEAMGDYNIAM - SENIOR 2208M 4491501:22:4901:22:4915,1-113,9495:2811,0
357POŚPIECH Michał 662ZDUN TRIATHLON TEAM / KTS SUPERMARATON KALISZ / PWSZ KALISZWOLICAM - MASTERS120M 4501500:59:0324:29:4415,1-113,9633:5415,3
358CISZKOWSKI Paweł 307ZIELONA GÓRAM - SENIOR 194M 4511501:26:4601:26:4615,1-113,9655:4410,4
359ZAGROBELNA Bozena 688KRAKOWK - MASTERS 44K 1521500:25:3472:25:3415,1-113,9651:4135,4
360PRUSIŃSKI Arkadiusz 63ZABRZEM - MASTERS71M 2541500:25:5696:25:5615,1-113,9651:4334,9
361BIS Sławek 525WARSZAWAM - MASTERS25M 731500:27:2327:50:1315,1-113,9811:4833,1
362LISOWSKI Łukasz 277THIRTY SPORTS GROUPWILCZYCEM - SENIOR 2212M 4551501:46:2201:46:2215,1-113,9837:038,5
363FILIPOWSKI Rafał 607FILIP RUN TEAMKRAKÓWM - MASTERS121M 4561501:40:3201:40:3215,1-113,9856:409,0
364REJNAT Agata 816WARSZAWAK - SENIOR 134K 153801:58:2801:58:2815,1-113,9857:517,6
365PAMUŁA Grzegorz 59ZDZIESZOWICEKĘDZIERZYN-KOŹLEM - WETERAN 119M 4571500:33:1596:33:1515,1-113,9852:1227,2
366ADAMCZEWSKI Sławomir 704BRZEZINYM - WETERAN 120M 4581501:25:5301:25:5315,1-113,9925:4110,5
367BREJNAK Agnieszka 204FIT&MORE RYBNIKRYBNIKM - SENIOR 2213M 4591501:06:1148:36:5015,1-114,0054:2313,7
368MATUSIAK Piotr 532ŚLESINM - MASTERS122M 4601500:56:2872:56:2815,1-114,0053:4416,0
369JAROSZ Patryk 512POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWASUWAŁKIM - SENIOR 195M 4611501:38:5101:38:5115,1-114,0076:339,1
370HUMIĘCKI Jakub 294KRAKÓWM - SENIOR 197M 4631501:25:2301:25:2315,1-114,0155:4010,6
371KORZYSTKO Bartosz 36921 BLTŚWIDWINM - SENIOR 2214M 4651501:18:4301:18:4315,0-114,0185:1311,5
372GADOWSKI Przemysław 630GRYFINOM - SENIOR 2215M 4671501:15:0501:15:0515,0-114,0254:5912,0
373KACZMAREK Tomasz 667WRZEŚNIAM - MASTERS125M 4681501:25:4401:25:4415,0-114,0255:4210,5
374JANKOWSKI Paweł 406GDAŃSKM - SENIOR 2216M 4701500:40:3170:04:5415,0-114,0302:4122,3
375SZYMUŚ Michał 529SKAWINAM - SENIOR 2217M 4721501:23:2201:23:2215,0-114,0355:3210,8
376NOGIEĆ Jakub 825GLIWICEM - SENIOR 199M 473802:09:1502:09:1515,0-114,0358:357,0
377SCHAB Krzysztof 49KRZYŻ WIELKOPOLSKIM - MASTERS127M 4741500:00:0124:00:0115,0-114,0350:0054 108,0
378RYBKA Dariusz 540KP PSP KROTOSZYNKROTOSZYNM - WETERAN 121M 4751501:21:1501:21:1515,0-114,0455:2411,1
379KOWALAK Robert 144KOSTRZYNM - SENIOR 2218M 4761501:46:5901:46:5915,0-114,0457:078,4
380CYRULIK Grzegorz 832SCORPEKIPAPRZEMYŚLM - SENIOR 1100M 4771501:50:2801:50:2815,0-114,0457:218,2
381FILIPOWSKA Sylwia 608KRAKÓWK - MASTERS 33K 911500:35:2848:35:2815,0-114,0452:2125,4
382DRAJER Sebastian 433OSTRÓW WIELKOPOLSKIM - SENIOR 2220M 4791501:13:5101:13:5115,0-114,0554:5512,2
383WĄDOŁOWSKI Sławomir 666WOJSKOWY KLUB HDK PRZY 9 BBKPANC W BRANIEWIEBRANIEWOM - MASTERS128M 4801501:16:5901:16:5915,0-114,0555:0711,7
384OWSIANIK Sylwia 375MILICZK - MASTERS 45K 1581501:35:0401:35:0415,0-114,0556:209,5
385WOJSIAT Arkadiusz 64ŚWIDNICAM - SENIOR 2221M 4811501:44:3801:44:3815,0-114,0556:588,6
386KATARZYNA Sosnowska 431WARKAK - SENIOR 137K 1601501:03:0961:58:3215,0-114,0644:1214,3
387WALTER Karol 48DRUŻYNA SZPIKUKOKOSZCZYNM - SENIOR 2222M 4831501:12:1101:12:1115,0-114,0654:4812,5
388KREROWICZ Grzegorz 184BIEGAM BO LUBIĘNOWY SACZM - MASTERS129M 4841501:17:4301:17:4315,0-114,0655:1011,6
389JANKOWSKI Karol 258LEGIONŁOMŻAM - SENIOR 234M 991501:20:0001:20:0015,0-114,0655:2011,3
390LUBAŃSKA Alicja 638BUKOWICEK - WETERAN 1 6K 1621501:35:5701:35:5715,0-114,0656:239,4
391KAŁAMAJSKI Dariusz 244HDK LEGION ODDZIAŁ COMMANDO LUBLINIECBYDGOSZCZM - MASTERS130M 4851002:47:3602:47:3615,0-114,06511:105,4
392KWIATKOWSKI Aleksander 437IPA KATOWICE VIUL. STARZYŃSKIEGO 5/72M - WETERAN 122M 4861500:31:0724:31:0715,0-114,0652:0428,9
393SADOWSKI Bartłomiej 264ZAWSZE GOTOWI ZAWSZE BLISKOLEGIONOWOM - MASTERS131M 4871500:28:2948:28:2915,0-114,0651:5331,6
Poniżej dystansu minimalnego: 15,0 km
394WOJTCZAK Adrian 241WOJSKOWY KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK W SZCZECINIEEŁKM - MASTERS109M 4131500:31:3397:07:3414,9-114,1222:0628,4
395ŁAZURKIEWICZ Damian 576KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - SENIOR 269M 1691500:48:3800:48:3814,9-114,1543:1518,4
396ADAMEK Dominik 733ZALASEWOM - SENIOR 2150M 3281500:24:08100:39:5614,6-114,4931:3936,2
397ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 58RAKONIEWICEM - SENIOR 2107M 2481500:26:00103:51:0914,5-114,5331:4733,5
398SUKIENNIK Marcin 384STREET RUN RADOMRADOMM - SENIOR 292M 2201501:04:50101:23:3414,4-114,6764:3013,3
399PAWLOWSKI Marek 40JELCZ-LASKOWICEM - MASTERS47M 1581500:42:2072:42:2014,3-114,7452:5720,3
400SOKOLIŃSKI Patryk 330LEGION HDKKATOWICEM - SENIOR 135M 1831500:58:3572:42:5614,3-114,7654:0514,6
401JAKÓB Marta 112SKWIERZYNAK - MASTERS 28K 741500:14:2072:14:2014,0-115,1151:0158,4
402KALUGA Gracjan 616LEGION HDKPRZEMYŚLM - SENIOR 173M 3471500:35:1398:08:0913,9-115,1212:3123,8
403SOFIŃSKI Andrzej 458KUNIÓWM - MASTERS68M 2431500:45:0048:45:0013,9-115,1853:1418,5
404SMOLIŃSKI Paweł 461KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK PRZY KOMENDZIE STOŁECZNEJ POLICJIOTWOCKM - MASTERS90M 3381500:37:3795:09:4113,8-115,2652:4322,0
405ANCYGIER Kamil 106WARSZAWAM - SENIOR 274M 1801500:35:29108:11:0013,8-115,3012:3423,3
406RAJEWSKA Maja 285SZCZECINK - SENIOR 114K 831500:44:0481:53:3913,7-115,3303:1218,7
407KULIKOWSKA Marzena 448ŻAGAŃK - MASTERS 12K 351501:46:3301:46:3313,7-115,3557:467,7
408SAJNÓG Małgorzata 796SOSNOWIECK - SENIOR 233K 871500:40:0999:31:1013,6-115,4262:5620,4
409BIAŁEK Laura 332KLUB HDK LEGIONKATOWICEK - SENIOR 110K 711500:53:3672:43:0513,6-115,4553:5615,2
410MICHALIK Katarzyna 566WROCŁAWK - SENIOR 223K 551500:58:1573:07:4513,6-115,4814:1714,0
411KOWIERSKI Jacek 740KLUB HDK LEGIONSOSNOWIECM - SENIOR 2209M 4521500:18:0096:40:0013,6-115,5151:1945,2
412SKOK Marcin 25015 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA - LEGION KLUB HDKGOŁDAPM - SENIOR 2137M 2981501:03:4343:50:4513,5-115,5554:4212,7
413FURGAŁA Piotr 86BARTOSZYCEM - SENIOR 2166M 3641500:14:0374:43:5313,4-115,6391:0257,3
414GAWROŃSKI Paweł 697SIEDLCEM - SENIOR 253M 1341500:33:1070:57:5913,3-115,7492:2924,1
415DZIAŁOWY Krystian 509KRAKÓWM - SENIOR 117M 861500:50:5792:38:5013,3-115,7933:5015,6
416BANDURA Daria 149KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - MASTERS 20K 531500:38:1296:38:1213,1-115,9252:5420,6
417GAJEWSKI Tomasz 753RZESZÓWM - SENIOR 2147M 3211500:09:11109:54:2913,1-115,9340:4185,8
418BINKIEWICZ Grzegorz 356BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMZĄBKIM - SENIOR 2103M 2421501:30:2814:07:0713,1-115,9886:558,7
419SZULIK Łukasz 152HDK LESZNOWOLAŁAZYM - SENIOR 2219M 4781501:03:5449:06:4313,1-115,9924:5312,3
420SZCZYPA Bartosz 248BLISCY KREWNIDĄBROWA GÓRNICZAM - SENIOR 121M 1071500:34:0096:34:0013,1-116,0152:3623,0
421BIAŁACH Michał 206ŁOMIANKIM - SENIOR 2127M 2841500:38:2696:38:2613,0-116,0552:5720,3
422GAJEWSKI Piotr 471KLUB HDK PRZY KSPWARSZAWAM - SENIOR 288M 2101501:21:0230:16:3113,0-116,0676:149,6
423KNIE Mariusz 764KB MARATOŃCZYK JAROCINPOTARZYCAM - MASTERS55M 1861501:05:3601:05:3613,0-116,1015:0311,9
424FĄFARA Krzysztof 465KIELCEM - MASTERS32M 951500:21:2075:19:5712,9-116,1491:3936,3
425ZAWALICH Marcin 597PROSTKIM - SENIOR 2168M 3661500:16:4095:34:4412,9-116,1711:1746,4
426CHĘCIŃSKA Agnieszka 504WROCŁAWK - MASTERS 13K 381500:41:1647:41:2812,8-116,2173:1218,7
427STACH Szymon 705TARNAWA DOLNAM - SENIOR 138M 1901500:23:2297:17:0912,8-116,2281:4933,0
428KOŁAKOWSKI Karol 398PIASTÓWM - SENIOR 2152M 3311500:51:4696:51:4612,8-116,2454:0214,9
429GÓRA Radosław 282BRUDZOWICEM - SENIOR 157M 2811500:38:2996:38:2912,8-116,2653:0020,0
430GREMBOWSKA Magdalena 25WIELEŃK - SENIOR 216K 391500:28:1048:28:1012,7-116,3252:1227,1
431KOWALCZYK Darek 142WARSZAWAM - MASTERS69M 2461532:06:0019:06:0012,7-116,365151:390,4
432PIWOWARCZYK Damian 237HDK LEGIONZAGNAŃSKM - SENIOR 136M 1851501:53:4425:19:5012,6-116,4759:026,6
433PONTUS Tomek 167LEGION HDK 1KRR SZCZECINSZCZECINM - SENIOR 264M 1631501:13:5601:13:5612,5-116,5655:5410,1
434WALAS Katarzyna 824HDK PCK W RZESZOWIEDYLĄGÓWKAK - SENIOR 245K 1131500:20:5873:42:3012,4-116,6261:4135,6
435ZACH Paweł 68RZESZÓWM - MASTERS44M 1481500:39:0360:08:3512,4-116,6983:0919,0
436SZAL Anna 712NOWY DWÓR MAZOWIECKIK - SENIOR 256K 1321501:39:1601:39:1612,4-116,7048:017,5
437SIKORSKI Mariusz 102ŁÓDŹM - SENIOR 172M 3461500:18:5178:23:5412,3-116,7161:3139,3
438KAMIŃSKA Kornelia 602KROBIAK - SENIOR 131K 1421500:45:3972:45:3912,3-116,7853:4316,1
439CHMIELEWSKI Adrian 554WARSZAWAM - SENIOR 294M 2231500:08:3595:26:1812,2-116,8380:4285,5
440DUSZEŃKO Rafał 4WROCŁAWM - SENIOR 192M 4381500:34:0396:34:0312,2-116,9152:4821,4
441PRZYBYLIŃSKI Maciej 587BYDGOSZCZM - SENIOR 140M 2041500:34:2272:30:5412,1-116,9642:5021,1
442MANDYWEL Sławomir 758KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - MASTERS123M 4641500:09:5696:26:4112,0-117,0250:4972,7
443JUZAK Dawid 505PŁOCKM - SENIOR 2140M 3061500:36:1896:36:1812,0-117,0453:0119,9
444NIEDBALIK Grzegorz 677KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWM - MASTERS33M 961522:55:0072:36:2212,0-117,065114:350,5
445KUPIEC Jakub 750WSKT WROCŁAWWROCŁAWM - SENIOR 273M 1781500:35:09111:00:0911,9-117,1212:5620,4
446KOWALSKA Natalia 140GDAŃSKK - SENIOR 113K 801500:45:1072:45:1011,9-117,1853:4815,8
447SIUDAK Marzena 118WARSZAWAK - SENIOR 118K 971500:42:5226:01:0111,9-117,2043:3616,6
448SŁABOSZ Artur 255LEGION HDKĆMIŁÓWM - SENIOR 2165M 3621501:16:1659:05:5111,8-117,2276:269,3
449ŁUNIEWSKI Karol 235KLUB HDK WATTARGÓWKAM - SENIOR 155M 2741500:36:3069:46:4811,8-117,2373:0519,4
450PERŁOWSKA-GOZDEK Anna 690KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWK - SENIOR 221K 471500:29:3196:08:1811,7-117,3252:3023,9
451WALCZAK Rafał 783LEGIONOWOM - SENIOR 2180M 3851500:25:4896:05:4511,7-117,3552:1227,2
452KOCHAŃSKI-ONOSZKO Dominik 488WOJSKOWY KLUBU HDK PCK PRZY PWD DWD P-WELBLĄGM - SENIOR 2136M 2971500:28:50108:43:4811,7-117,4102:2824,3
453REJNAT Aleksandra 820GLIWICEK - MASTERS 37K 1071500:19:1196:22:1111,4-117,6351:4035,7
454BRODOWSKA Pola 360TYCHYK - SENIOR 18K 561500:27:58104:00:5411,4-117,6412:2624,5
455CHABIŃSKI Artur 797SZCZECINM - SENIOR 2104M 2441502:04:4502:04:4511,4-117,65510:565,5
456OJRZANOWSKI Waldemar 721BYDGOSZCZM - MASTERS46M 1531501:14:2201:14:2211,4-117,6746:319,2
457TRZMIELEWSKI Krystian 13GOGGLE PAE TEAMLEGNICAM - SENIOR 2139M 3021500:28:0462:42:2111,3-117,7162:2824,3
458KONIECZNY Bartosz 799POLICYJNI KREWNIACYWRONKIM - SENIOR 283M 1971500:13:2299:17:4011,3-117,7641:1050,7
459DUCHNOWSKI Paweł 708OLECKOM - SENIOR 235M 1001500:33:5075:14:2811,2-117,8283:0019,9
460OKROJEK Patrycja 793KLUB HDK NILKRAKÓWK - SENIOR 125K 1251500:39:1196:37:1911,2-117,8553:2917,2
461CZERWIŃSKI Dariusz 482LOVELASYPOLICEM - WETERAN 19M 771501:14:4901:14:4911,2-117,8756:419,0
462PRACOŃ Izabela 606KURYŁÓWKAK - JUNIOR 5K 861500:05:2696:05:2611,2-117,9150:29123,1
463ZWIERZCHOWSKI Marek 530LEGION HDKWARSZAWAM - SENIOR 159M 2931500:25:4696:49:4111,1-117,9162:1826,0
464JAJUGA Michał 434DIRTY SPARROWSCZEMPIŃM - MASTERS73M 2681500:24:4234:47:1911,1-117,9302:1327,0
465SMOLIŃSKA Aneta 132LEŹNICOWY BZIKLEŹNICA WIELKAK - SENIOR 263K 1561501:00:0201:00:0411,0-118,0355:2611,0
466KURAŚ Rafał 116LEGIN HDKGDAŃSKM - MASTERS82M 3171500:24:5296:24:5211,0-118,0352:1526,6
467PIEPRZ Piotr 818HDK LEGIONGDAŃSKM - SENIOR 289M 2141200:30:0172:37:4610,9-118,1452:4421,8
468PIOTROWSKI Karol 114SŁAWNOM - SENIOR 255M 1411500:26:3172:26:3110,9-118,1652:2524,7
469OJRZANOWSKA Maria 723BYDGOSZCZK - MASTERS 23K 621501:14:3201:14:3210,9-118,1956:518,8
470GŁODZIK Tomasz 396CHORZELÓWM - SENIOR 284M 1991500:42:0696:40:4210,8-118,2463:5315,4
471KOWALCZYK Ilona 732STANISŁAWOWOK - SENIOR 249K 1211500:34:1096:43:4410,8-118,2653:0919,0
472PASOŃ Dariusz 526BĘDZINM - WETERAN 112M 1501500:28:2148:28:2110,8-118,2852:3722,8
473KAMIENIARZ Sławomir 380STRZYBNIKM - MASTERS81M 3081500:39:2872:39:2810,7-118,3353:4016,3
474ZAGULSKI Piotr 726OLSZTYŃSKI LEGION - ODDZIAŁ KLUBU HDK LEGIONOLSZTYNM - SENIOR 2118M 2651500:29:3172:31:2110,7-118,3452:4521,8
475CHMURA Katarzyna 202TUSZÓW NARODOWYK - SENIOR 230K 761500:26:00109:50:0610,7-118,3752:2524,7
476WILCZEK Marta 249RUNNERBJABŁONNAK - SENIOR 251K 1241501:01:1101:01:1210,7-118,4155:4410,4
477SPODOBALSKI Patryk 808WOJSKOWY ODDZIAŁ HDK LEGION PRZASNYSZPRZASNYSZM - SENIOR 165M 3141500:48:2396:42:1710,6-118,4454:3313,2
478SZCZYGIEŁ Piotr 381DĘBICAM - SENIOR 2155M 3391200:44:3248:47:4610,6-118,4654:1214,3
479OLCZAK Beata 702ŁÓDŹK - MASTERS 27K 721501:27:0001:27:0010,5-118,5458:167,3
480ORAMUS Karina 571MIŃSK MAZOWIECKIK - SENIOR 232K 851501:14:1301:14:1310,5-118,5557:038,5
481PRUCHYŃSKI Kamil 297LEGION HDKNOWA DĘBAM - SENIOR 2122M 2751500:32:3624:32:3610,5-118,6153:0719,2
482RUDAJKO Borys 315ODDZIAŁ WWL - LEGION HDKTŁUSZCZM - MASTERS78M 2921500:56:15102:38:3610,4-118,6295:2311,1
483GRUBSKI Jacek 718CHELMNOM - SENIOR 2198M 4261500:18:0696:13:1710,4-118,6811:4434,4
484LEDWOŃ Jakub 296GLIWICEM - MASTERS107M 4101500:47:0517:44:2410,3-118,7384:3313,2
485WARDENGA Joanna 391JEJKOWICE BIEGAJĄJEJKOWICEK - MASTERS 41K 1471500:35:3950:14:4710,3-118,7423:2717,4
486POLAK Łukasz 300OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM - SENIOR 243M 1151500:56:2200:56:2210,3-118,7465:2711,0
487WOROBIEC Maksymilian 370INTERNETOWY ODDZIAŁ LEGION HDKCZARNÓWM - SENIOR 2153M 3331500:23:52104:36:2810,3-118,7652:1925,9
488MONCZYŃSKI Sebastian 78112 WBOTPOZNAŃM - SENIOR 2124M 2801500:15:4496:08:4710,3-118,7651:3139,3
489BUDZIAREK Adam 427GDAŃSKM - MASTERS38M 1211501:03:5401:03:5410,2-118,8226:149,6
490MIKOŁAJCZAK Przemysław 757SŁUPSKM - SENIOR 299M 2301500:24:0696:35:3410,2-118,8232:2125,5
491WILK Paweł 200HDK PCK "VITA"JAROSŁAWM - SENIOR 2121M 2721500:45:0360:50:2510,2-118,8644:2413,6
492KULIK Angelika 153PCK SULECHÓWCIGACICEK - SENIOR 250K 1221501:51:0701:51:0710,2-118,87510:545,5
493KONOPACKI Piotr 426HDK LEGION OSP GLINIANKAEMÓWM - MASTERS115M 4331500:30:2948:30:2910,2-118,8952:5920,0
494WOJCIECHOWSKI Krystian 581LEGIONWARSZAWAM - MASTERS98M 3831500:08:3572:08:3510,2-118,8950:5071,1
495SYNOWIEC Aleksander 90WROCŁAWM - SENIOR 188M 4191500:30:4343:05:5110,2-118,8973:0119,9
496WARDENGA Kazimierz 392JEJKOWICE BIEGAJĄJEJKOWICEM - WETERAN 118M 4291500:34:1348:32:0310,2-118,9053:2217,8
497GROCHOCKA Dorota 502GIŻYCKOK - SENIOR 264K 1571500:27:2769:06:4810,2-118,9072:4222,2
498RÓŻAK Paweł 538RADLINM - MASTERS112M 4241500:31:2724:31:2710,1-118,9353:0619,3
499KURZYWILK Mateusz 626HDK PRZY KPP BRZESKOBOCHNIAM - SENIOR 2115M 2611500:56:1000:56:1010,1-118,9755:3310,8
500ZDEB Grzegorz 166STRASBOURGM - MASTERS63M 2311500:31:2872:11:5510,0-119,0383:0819,1
501OLEK Adrian 242POLACY NA EMIGRACJI :)PUŁAWYM - SENIOR 175M 3491500:32:2474:09:3210,0-119,0403:1318,6
502PAWŁOWSKI Dariusz 26WKHDK LEGIONSZPROTAWAM - SENIOR 2112M 2581501:07:3401:07:3410,0-119,0556:448,9
503GROBELNY Marcin 34KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCELIDZBARK WARMIŃSKIM - SENIOR 230M 891501:09:3601:09:3610,0-119,0556:578,6
504RYBKA Sonia 425CHRZANÓW-BALINK - SENIOR 265K 1611500:27:1970:48:4110,0-119,0642:4322,0
505REGUŁA Sławomir 466HDK LEGIONRZESZÓWM - SENIOR 150M 2401500:54:4400:54:4410,0-119,0655:2811,0
506KURKOWIAK Marcin 236GDYNIAM - SENIOR 2142M 3101500:23:0072:23:0010,0-119,0652:1826,1
507JANKOWSKI Mateusz 364GDAŃSKM - SENIOR 1102M 4881500:31:3296:31:3210,0-119,0653:0919,0
508KOLLEK Anna 523BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOK - WETERAN 1 3K 581500:54:2596:54:2510,0-119,0655:2611,0
509DYKACZ Joanna 679KRAKÓWK - MASTERS 38K 1281500:27:1670:19:3410,0-119,0692:4322,0
510KACZOROWSKI Grzegorz 306GLIWICEM - SENIOR 179M 3671501:07:0701:07:0710,0-119,0776:438,9
511MAZIARCZYK-KOTWICA Katarzyna 9FREDROPOLK - SENIOR 239K 1031501:12:5501:12:5510,0-119,1087:198,2
512KŁOPOTEK GŁÓWCZEWSKI Michał 748CHOJNICEM - SENIOR 2163M 3591500:24:0889:13:149,9-119,2032:2624,5
513PYĆ Dorota 481JANÓW LUBELSKIK - SENIOR 124K 1161500:24:3896:24:389,9-119,2152:3024,0
514SAMSEL Artur 24PUŁTUSKM - SENIOR 171M 3421500:46:4048:46:049,8-119,2184:4412,7
515ROMANIUK Karol 231WARSZAWAM - SENIOR 183M 3941500:33:0110:48:269,8-119,2223:2117,9
516ROSÓŁ Grzegorz 313LEGION HDK SZCZECINSZCZECINM - SENIOR 2135M 2961500:31:2997:37:479,8-119,2233:1118,8
517KIERNOZEK Paweł 810SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR 4 W OSTROŁĘCELIPNIKIM - JUNIOR3M 2531500:16:1072:39:599,8-119,2251:3836,5
518ZAKRZEWSKI Daniel 366AUGUSTÓWM - SENIOR 2191M 4091501:31:1721:54:469,6-119,5089:336,3
519BOJDO Klaudia 752TARNÓWK - SENIOR 244K 1101500:09:0698:57:069,5-119,6100:5762,3
520SEBUNIA Aleksandra 117HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYSWAROŻYNK - MASTERS 42K 1481500:50:0796:33:189,4-119,6895:2011,2
521CYBULSKA Anna 660KRAKÓWK - SENIOR 248K 1191500:30:4196:28:389,3-119,7543:1718,2
522NADZIEJA Maciej 238WYSZKÓWM - SENIOR 2101M 2351500:36:3948:40:169,3-119,7843:5615,2
523KLOSEK Dariusz 711LEGIONHDKBYDGOSZCZM - WETERAN 116M 4231500:19:5296:16:319,2-119,8652:0927,8
524JAROSZEK Jakub 186CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 186M 4061500:28:4196:28:419,1-119,9253:0819,1
525KIERSZTYN Jan 414HDK PRZY 12 BLP I KWSP IM. MJR F.SZABUNISUWAŁKIM - SENIOR 2130M 2871501:08:1073:00:159,1-119,9557:288,0
526CZUBAKOWSKA Beata 787LEGIONOWOK - SENIOR 238K 1011500:26:2853:39:009,1-119,9562:5420,7
527ŚWIĄTEK Zbigniew 337ZDUŃSKA WOLAM - SENIOR 2204M 4421500:53:1947:51:309,1-120,0005:5210,2
528HAŁOŃ Łukasz 447RZESZÓWM - SENIOR 2164M 3601501:11:4528:32:299,1-120,0017:547,6
529SKWIRUT Daniel 257LEGION HDKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS100M 3921500:36:1672:36:169,1-120,0154:0015,0
530ŁĘŻNIAK Cezary 326JĘDRZEJÓWM - SENIOR 128M 1361500:15:3274:15:159,0-120,0191:4334,9
531GAJDA Weronika 759OSP LUBLINIECLUBLINIECK - SENIOR 135K 1541500:25:3272:20:299,0-120,0252:4921,2
532JABŁOŃSKI Andrzej 700JULIANÓWM - JUNIOR4M 3041500:13:3996:18:489,0-120,0351:3039,7
533PRAJS Jakub 813SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR4 OSTROŁĘKALELISM - JUNIOR2M 1751500:54:0026:07:009,0-120,0555:5910,0
534RATAJCZAK Krzysztof Tomasz 212HDK LEGION 10 BKPANC ŚWIĘTOSZÓWCHEŁMŻAM - SENIOR 198M 4711500:20:0985:54:079,0-120,0622:1426,8
535SZCZUROWSKI Adam 17HDK LEGIONLUBAŃM - MASTERS54M 1821500:53:0096:53:009,0-120,0655:5310,2
536MAZUR Tomasz 108HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAM - SENIOR 245M 1171500:24:3881:51:369,0-120,0712:4421,9
537HAWŁAS Małgorzata 620BORKIK - SENIOR 247K 1181500:25:0873:39:578,9-120,1612:4921,3
538ROŻNIATOWSKI Tomasz 327MIEJSKO - GMINNY KLUB HDK PCK W OŁAWIEOŁAWAM - MASTERS108M 4121500:29:0596:29:058,9-120,1853:1618,3
539BIEDKA Adrian 645OSTROŁĘKAM - SENIOR 2179M 3811500:08:11119:05:488,9-120,1920:5565,1
540MISTERSKA Anna 665MIĘDZYRZECZK - SENIOR 213K 311500:51:5200:51:528,8-120,2355:5210,2
541ROSIAK Grzegorz 550ŚWINOUJŚCIEM - MASTERS62M 2291511:33:00107:33:008,8-120,29579:010,8
542MĄKA Michał 309BIAŁOBIELM - MASTERS79M 2991500:27:5948:27:598,8-120,3053:1118,8
543PISZCZEK Michał 60WOLSZTYNM - MASTERS113M 4251500:28:1741:21:448,7-120,3893:1518,4
544GOMOLISZEK Małgorzata 579GOMOSIŁÓWK - MASTERS 24K 661500:25:0896:38:138,6-120,4732:5520,5
545DROZDEK Martyna 663BEŁCHATÓWK - SENIOR 120K 1081500:43:1148:43:118,5-120,5355:0311,9
546ZAUTER Krzysztof 18BYDGOSZCZM - SENIOR 2133M 2941500:54:1100:54:138,5-120,5756:229,4
547JASTRZĘBSKI Tomasz 53HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYLUBLINM - SENIOR 2129M 2861500:18:4096:15:518,4-120,6412:1227,1
548PASIK Oliwer 451BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS76M 2781500:17:5248:17:528,4-120,6652:0728,2
549BIELECKI Marcin 95SPORT & ROLLSTALOWA WOLAM - SENIOR 2141M 3091500:19:2972:36:568,3-120,7822:2125,5
550LITWA Małgorzata 807SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR 4 OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAK - MASTERS 25K 691500:23:3554:37:238,3-120,8002:5121,0
551KUPREWICZ Małgorzata 790WĘGORZEWOK - SENIOR 214K 321500:50:0300:50:038,1-120,9956:129,7
552PĘDRYS Damian 276BOBREKM - SENIOR 2160M 3531500:27:1348:27:138,0-121,0353:2317,7
553PASEK Tomasz 778TARNOBRZEGM - MASTERS41M 1401500:44:4100:44:418,0-121,0655:3510,7
554TOPOLSKI Grzegorz 517GDYNIAM - MASTERS105M 4041500:38:4948:59:148,0-121,0874:5112,3
555GRALEWICZ Krzysztof 43SEROCKM - MASTERS45M 1511500:45:1000:45:107,9-121,1175:4010,6
556SKIBNIEWSKI Łukasz 487WATWARSZAWAM - SENIOR 2182M 3871500:49:3000:49:307,9-121,1226:139,6
557MROWIEC Michał 22ŚWINNAM - SENIOR 162M 3071500:23:2272:41:127,9-121,1922:5820,2
558JEDRYCHOWSKA Anna 7HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYSŁOMNIKIK - SENIOR 136K 1551500:11:0948:11:097,8-121,3051:2641,8
559WŁODEK Katarzyna 239KRAKÓWK - SENIOR 254K 1291500:31:2871:50:127,7-121,3684:0514,7
560TERLECKI Krzysztof 134KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ COMMANDOTARNOWSKIE GÓRYM - MASTERS57M 2011500:08:0496:08:047,6-121,5051:0456,2
561MAJOREK Łukasz 45HDK PCK CZERWONA KRWINKA LIBUSZALIBUSZAM - SENIOR 2132M 2911500:18:3665:22:037,5-121,5482:2824,2
562BOGUSIEWICZ Maria 622POZNAŃK - SENIOR 240K 1041500:56:0600:56:067,5-121,5657:288,0
563ZARZECZNA Patrycja 340ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIK - SENIOR 259K 1391501:15:5501:15:557,5-121,58110:085,9
564BIELECKA Marta 98STALOWA WOLAK - SENIOR 257K 1351500:20:0072:37:277,5-121,5812:4022,5
565SIWEK Grzegorz 263HDK LEGION / LANCKORONA-RUNLANCKORONAM - MASTERS87M 3321500:30:0179:50:507,4-121,6284:0214,9
566WACZYŃSKI Kamil 89WROCŁAWM - SENIOR 158M 2901500:19:29102:42:207,4-121,6862:3822,7
567MASTEK Katarzyna 128ŁAPCZYCAK - SENIOR 241K 1051518:23:0066:23:007,3-121,765151:050,4
568LIGĘZA Dariusz 29ODDZIAŁ KLUBU LEGION HDK PRZY JW 3538 W NISKUSTALOWA WOLAM - SENIOR 2183M 3881500:19:1047:35:487,3-121,7912:3822,8
569GAJDEK Mateusz 745HDK PCK "PODHALANCZYK"RZESZÓWM - MASTERS95M 3631500:41:2300:41:237,1-121,9435:4810,3
570NOWAK Damian 262ZABRZEM - SENIOR 2210M 4531500:27:1151:56:047,0-122,0593:5215,5
571WNOROWSKI Kacper 563HDK WATWARSZAWAM - SENIOR 196M 4621500:37:0300:37:037,0-122,0895:1811,3
572LASKOWSKI Waldemar 492LASKOWSKI TEAMSUSZM - SENIOR 249M 1231500:20:0895:47:527,0-122,1102:5320,7
573TOFIL Michał 445RYBNIKM - MASTERS60M 2131500:21:1624:21:167,0-122,1153:0319,6
574ROMANOWSKA Joanna 72KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - MASTERS 26K 701500:46:1200:46:126,9-122,2156:448,9
575JAKUBIEC Urszula 162ŻARKI LETNISKOK - SENIOR 115K 891500:03:1474:05:076,7-122,3370:28124,8
576BŁASZCZYK Damian 21POZNAŃM - SENIOR 166M 3161500:16:5772:01:466,7-122,3532:3123,8
577KRAUSIEWICZ-JELEN Agnieszka 77KRAKÓWK - MASTERS 30K 811501:04:4701:04:476,7-122,3759:416,2
578DZIEKAN Dawid 137ŁUBNICEM - SENIOR 295M 2241500:52:0101:00:226,7-122,3837:477,7
579GABAŁA Aleksandra 477CHORZÓWK - SENIOR 129K 1401500:19:3996:03:566,7-122,3952:5620,4
580POLECH Piotr 299MICHALOWOM - SENIOR 160M 3031500:06:1397:41:486,6-122,4580:5663,8
581NOWAKOWSKI Krzysztof 104BOREK SZLACHECKIM - SENIOR 154M 2691500:39:4100:39:416,6-122,4736:0110,0
582PŁOSA Monika 527SZCZECINK - SENIOR 237K 991500:58:4200:58:426,6-122,4888:556,7
583KONOPACKI Szymon 348LEGION HDK POZNAŃPOZNAŃM - SENIOR 2195M 4171500:27:41101:07:506,6-122,5064:1314,2
584WOROBIEC Weronika 371CZARNÓWK - SENIOR 119K 1001514:05:3845:45:036,5-122,521129:130,5
585SZAFRAŃSKI Mikołaj 107POZNAŃM - SENIOR 174M 3481500:37:2072:13:596,5-122,6005:4610,4
586TOMASZEWSKA Anna 353POZNAŃK - SENIOR 227K 671500:14:4996:14:496,4-122,6252:1826,1
587IDCZAK Paweł 260OPATÓWM - SENIOR 291M 2171500:40:0100:40:016,4-122,6266:129,7
588CHMIELNIK Mikołaj 548LEGION HDK - ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - MASTERS91M 3401500:19:2893:13:216,3-122,7853:0519,4
589KOZERA Piotr 111OLSZTYNM - SENIOR 161M 3051500:36:3300:36:336,2-122,8355:5210,2
590MAGNUSZEWSKI Maciej 791HDK PCK SZCZYTNOOLSZTYNM - SENIOR 2143M 3131500:34:4100:34:416,2-122,8615:3510,7
591PĘDZIWIATR Joanna 174SĄ WOLNIEJSIOLSZTYNK - SENIOR 246K 1171500:41:4100:41:416,2-122,8656:438,9
592LANGE Daniel 259LEGION HDK STOŁECZNY LEGION BASZTAWISŁA WIELKAM - SENIOR 268M 1681500:49:0000:49:006,2-122,8657:547,6
593BUDZAJ Magdalena 771JAKTORÓWK - MASTERS 46K 1591500:10:1196:25:346,2-122,8801:3836,4
594KRÓLIKOWSKI Tomasz 559GĄDKIM - SENIOR 2174M 3741500:35:0400:35:046,1-122,9225:4210,5
595GRĄTKIEWICZ Jakub 605KLUB HDK WATSTRAWCZYNM - SENIOR 153M 2641500:17:1624:17:166,1-122,9652:4921,2
596DYCHA Marek 731OLSZTYNM - SENIOR 2157M 3441500:18:2972:40:046,1-123,0133:0319,6
597KOWALSKI Paweł 271KIEKRZM - SENIOR 176M 3501500:34:1200:34:126,0-123,0255:3910,6
598KULIBERDA Łukasz 435ZIELONA GÓRAM - SENIOR 2175M 3751500:40:2600:40:266,0-123,0256:419,0
599KRÓL Radek 129WROCŁAWM - SENIOR 285M 2001500:16:4164:27:116,0-123,1102:4821,4
600KRAJS Artur 795OPOLEM - SENIOR 2126M 2831500:31:0000:31:005,8-123,2655:2011,2
601DYMEK Aneta 413WROCŁAWK - SENIOR 242K 1061500:55:5400:55:545,8-123,2759:396,2
602ŁUBIŃSKI Paweł 345MŁAWAM - SENIOR 2109M 2511500:23:5348:23:535,7-123,3354:1014,4
603CZERWIEC Waldemar 124WARSZAWAM - SENIOR 282M 1961500:37:3700:37:375,7-123,3656:359,1
604PRZYBYTNIAK Krzysztof 561LEGION HDKWARSZAWAM - MASTERS80M 3011500:32:5700:32:575,6-123,4555:5210,2
605WIESZCZEK Karolina 828GŁOGÓW MAŁOPOLSKIK - SENIOR 132K 145800:39:4900:39:495,5-123,5167:108,4
606MURAS Łukasz 417ORZESZEM - SENIOR 2194M 4161500:15:3775:53:475,5-123,5282:4921,3
607SASS Witold 138ŁÓDŹM - SENIOR 1101M 4821507:19:0579:19:055,5-123,55579:410,8
608MALICKI Mateusz 374KLUB HDK LEGIONPOZNAŃM - SENIOR 2148M 3221500:58:2800:58:285,4-123,65610:485,6
609WOJTEK Wojtek 646BYDGOSZCZM - MASTERS93M 3541500:07:2096:08:145,4-123,6851:2144,0
610RATAJCZYK Michał 785GARBYM - SENIOR 2189M 4011500:18:5696:00:165,4-123,6933:3117,0
611NIEDZIÓŁKA Monika 85GŁUSZYCA/GRZMIĄCAK - MASTERS 36K 1021500:47:2500:47:255,4-123,7158:516,8
612DOLEWSKI Konrad 675GDAŃSKM - SENIOR 2134M 2951500:33:4300:33:435,3-123,7256:189,5
613MERECKA Natalia 812SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR 4 W OSTROŁĘCERÓŻANK - JUNIOR 4K 781500:28:2330:01:155,3-123,7495:2011,2
614KOZIATEK Paweł 172PIASECZNOM - SENIOR 298M 2281500:31:0000:31:005,3-123,7555:5010,3
615BARANOWSKI Łukasz 393BIAŁACZÓWM - SENIOR 2123M 2791500:30:0500:30:055,3-123,7955:4210,5
616BŁASZCZYK Sebastian 103TUREKM - SENIOR 185M 4001500:33:4000:33:405,2-123,8256:259,3
617GUZIUR Jakub 528KARTUZYM - SENIOR 2146M 3191500:35:1496:06:355,2-123,8316:438,9
618DANISEWICZ Przemysław 195KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PRZY WOJSKOWEJ AKADEMII TECHNICZNEJWARSZAWAM - SENIOR 170M 3411500:29:0500:29:055,2-123,8755:3610,7
619ROMANIUK Remigiusz 730WARSZAWAM - MASTERS99M 3841500:43:3000:43:305,2-123,9108:267,1
620OLSZAŃSKI Rafał 141ZAKLICZYNM - SENIOR 2203M 4411500:25:2000:25:205,1-123,9254:5512,2
621NASKRĘT Mariusz 46RACOTM - MASTERS118M 4451500:28:1300:28:135,1-123,9655:3110,8
622JUSZYŃSKA Aleksandra 61POŁANIECK - SENIOR 133K 1491500:12:2472:12:245,1-123,9952:2624,5
623DZIAŁOWSKI Dariusz 76DĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS124M 4661500:38:3400:38:345,0-124,0387:407,8
624MARKIEWICZ Radosław 693TEAM DALEJLAMAWARSZAWAM - SENIOR 146M 2221500:27:5400:27:545,0-124,0475:3310,8
625KWAPISZ Mateusz 742KĘPNOM - SENIOR 231M 921500:28:0600:28:065,0-124,0655:3710,7
626MIESZKOWICZ Wojciech 199CKM +SPORTCHORZELÓWM - SENIOR 2172M 3721501:08:3201:08:325,0-124,06513:424,4
627MĘŻYKOWSKI Krzysztof 792BBL SZUBINSZUBINM - MASTERS116M 4371500:40:3500:40:354,9-124,1238:127,3
628JABŁOŃSKI Tomasz 228HDK SAPERSZCZECINM - MASTERS75M 2771500:05:4972:04:274,9-124,1541:1150,7
629ERTELT Piotr 484HDK PRZY KPP W BOCHNIBOCHNIAM - SENIOR 293M 2211500:31:5100:31:514,9-124,1756:309,2
630PYĆ Gabriela 739WARSZAWAK - SENIOR 253K 1271500:18:4296:13:214,6-124,4354:0214,9
631PIETRYKA Joanna 520ELBLĄGK - SENIOR 262K 1511500:15:1472:15:144,5-124,6153:2517,5
632SZULC Miłosz 387BYDGOSZCZM - SENIOR 2106M 2471500:32:2000:32:204,4-124,6297:178,2
633ZINIEWICZ Krzysztof 719LEGIONWARSZAWAM - MASTERS85M 3271500:13:5871:55:124,4-124,6793:1118,8
634SZUŃKO Hanna 467HDK LEGIONSŁUPSKK - SENIOR 128K 1371500:26:3700:26:374,3-124,7326:089,8
635GODYŃ Przemysław 52KLUB LEGION HDKGIEBUŁTÓWM - MASTERS126M 4691500:30:5100:30:514,3-124,7437:088,4
636KRASOWSKI Tomasz 503WAŁCZM - MASTERS110M 4151500:55:4600:55:464,2-124,90113:234,5
637STAFINIAK Marek 222POZNAŃM - SENIOR 2173M 3731500:23:4000:23:403,9-125,1546:039,9
638BAUMGART Maciej 71BIEDRUSKOM - SENIOR 2211M 4541500:20:0600:20:063,9-125,1555:0811,7
639LEWICKI Kewin 39OLSZTYNM - SENIOR 169M 3351500:32:0600:32:063,9-125,1928:177,2
640JAWORSKA Justyna 767CZĘSTOCHOWAK - SENIOR 121K 1111509:10:0031:59:393,5-125,517155:010,4
641SZCZEPANSKI Michał 655LEGIONOWOM - MASTERS89M 3371500:44:1100:44:113,5-125,53512:304,8
642TARASEWICZ Łukasz 648MRĄGOWOM - SENIOR 2138M 3001500:19:3500:19:353,3-125,7355:5210,2
643RAPA Magdalena 774PNIEWYK - SENIOR 122K 1121500:42:0900:42:093,2-125,84513:054,6
644GALICKA Zuzanna 189ROGOŹNIKK - SENIOR 116K 941500:18:3900:18:393,0-126,0256:089,8
645KUREK Bartek 377KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - SENIOR 2201M 4351521:55:0021:55:003,0-126,055436:520,1
646CZUPRYNA Adam 389LEGION HDKLEGIONOWOM - SENIOR 2161M 3551500:18:4000:18:402,4-126,6227:387,9
647KLISZCZ Beata 514WERBKOWICEK - SENIOR 243K 1091500:22:4300:22:432,0-127,02911:095,4
648STATEK Gabriela 543SIETESZK - JUNIOR 6K 1141500:29:1200:29:121,8-127,25516:073,7
Niesklasyfikowani
DNCSZWARC Ilona 390BIAŁYSTOKK - SENIOR 21501:28:3901:28:3914,9-114,1365:5610,1
DNCBARCZAK Sylwester 157KLUB HDK "STRAŻAK" W MIERZECICACHKNURÓWM - SENIOR 21500:39:2224:39:2213,2-115,8452:5820,1
DNCWOŁOCH Paweł 518HDK KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - SENIOR 11500:37:0048:37:0112,2-116,8653:0119,8
DNCKARBOWSKA Joanna 570WKHDK PRZY PWD DWDP-WELBLAGK - SENIOR 21500:35:3372:35:3312,1-116,9352:5520,5
DNCGÓRNA Justyna 691LEGION HDKDREZDENKOK - MASTERS 1501:30:0601:30:0612,0-117,0657:308,0
DNCMASZKIEWSKI Łukasz 305GNIEWINOM - SENIOR 21500:28:0172:00:1810,9-118,1662:3423,3
DNCSULEJCZYK Piotr 4211.BLTRMIŃSK MAZOWIECKIM - MASTERS1501:42:0013:02:4210,4-118,7029:506,1
DNCKALKOWSKI Paweł 286THIRTY SPORTS GROUPWROCLAWM - SENIOR 21500:26:1823:29:2110,1-118,9642:3623,0
DNCSZAJNA Dariusz 343WARSZAWAM - SENIOR 11501:01:0501:01:0510,1-118,9756:039,9
DNCKLIMASZEWSKI Tobiasz 407HDK PCK TERENOWY ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM - SENIOR 21500:31:2772:31:2710,0-119,0453:0819,1
DNCGODLEWSKI Daniel 545WARSZAWAM - SENIOR 21501:02:1601:02:1610,0-119,0656:139,6
DNCSĘK Jacek 269CHOJNICEM - SENIOR 21500:26:0294:16:499,5-119,5432:4421,9
DNCTROKIELEWICZ Mateusz 436WARSZAWAM - SENIOR 21500:35:4743:50:199,1-119,9653:5515,3
DNCWAWRZEŁA Łukasz 531GDYNIAM - SENIOR 21500:04:5973:01:018,3-120,7430:35100,2
DNCMUSKAŁA Mateusz 145WIRUSYSOSNOWIECM - SENIOR 21501:06:1725:21:367,6-121,4998:456,8
DNCPIĄTEK Dawid 94OGNISTY LEGION CHORZELÓWMIELECM - SENIOR 11500:37:1400:37:147,4-121,6655:0111,9
DNCPLACHA Jan 497IM-POSSIBLE TEAMLASKIM - MASTERS1500:48:2300:48:236,5-122,5967:288,0
DNCBASIAK Mariusz 800SZKOLNY KLUB HDK PRZY CS PSPCZĘSTOCHOWAM - SENIOR 21500:33:0000:33:005,7-123,3655:4710,4
DNCGOLAROWSKI Daniel 444BOBOWICKOM - MASTERS1500:13:1024:13:105,7-123,3752:1825,9
DNCWARDA Anna 610HDK LEGIONKĘTRZYNK - MASTERS 1500:30:1037:17:315,7-123,4015:1911,3
DNCDYCHA Marek 289OLSZTYNM - SENIOR 21500:06:0298:54:145,2-123,8291:0952,1
DNCKORZENIOWSKA Karolina 75QĄSKABALPINKASZCZECINEKK - SENIOR 21501:04:0201:04:025,1-123,96512:334,8
DNCGRZEGORZEWSKI Przemysław 33CAMBRIDGEM - SENIOR 21500:31:3100:31:315,0-124,0456:169,6
DNCMNICH Hubert 358LEGION HDKLEGIONOWOM - MASTERS1500:30:4600:30:465,0-124,0656:099,8
DNCKOŁODZIEJCZYK Marta 280WARSZAWAK - SENIOR 11500:36:5800:36:585,0-124,0657:238,1
DNCLIPCZYŃSKI Przemysław 22918 DYWIZJA ZMECHANIZOWANASIEDLCEM - SENIOR 21500:29:3200:29:324,9-124,1205:5810,0
DNCKIEŁBASIŃSKI Łukasz 75612 WBOTPOZNAŃM - SENIOR 21500:29:2300:29:234,7-124,3356:129,7
DNCMARCINIAK PORADZISZ Justyna Anna 574ŁAPANÓWK - SENIOR 21500:18:3072:18:314,6-124,4954:0214,8
DNCORYCH Jacek 298MARKOWI BIEGACZEMARKIM - MASTERS1500:41:1200:41:124,4-124,6689:226,4
DNCCHOJNOWSKI Wojciech 93ŁOMŻAM - SENIOR 11500:25:0900:25:094,1-125,0076:119,7
DNCROŻEK Katarzyna 247KIELCEK - SENIOR 21500:15:5496:15:544,0-125,0253:5615,2
DNCERNEST Dawid 478BYDGOSZCZM - SENIOR 21500:22:2100:22:224,0-125,0355:3210,8
DNCOCHENKOWSKI Pawel 301KOSZALINM - SENIOR 21500:30:1800:30:184,0-125,0457:328,0
DNCMARER Jakub 760RUMIAM - SENIOR 11500:36:0321:56:463,1-125,94511:335,2
DNCZIÓŁKOWSKI Sebastian 457HDK LEGION / STOŁECZNY LEGION BASZTANASIELSKM - SENIOR 21500:18:0300:18:032,4-126,6217:238,1
DNCNICPOŃ Mariusz 394WĘGLOWICEM - SENIOR 21500:24:0000:24:002,1-126,92511:125,4
DNCBALACHOWSKI Robert 164NIEPOŁOMICEM - SENIOR 21500:09:1300:09:131,5-127,5656:089,8
DNCKARBOWNIK Karbownik 49410 ŚBOTKIELCEM - SENIOR 21500:08:1300:08:131,1-127,9657:288,0
DNCKULCZAKIEWICZ Karol 291BIAŁYSTOKM - SENIOR 21500:34:3825:19:180,0-129,0502308:530,0
Znaleziono 687 wynik(ów)