KREWKI BIEG VOL 1 - „ŚWIATOWY DZIEŃ KRWIODAWCY”

Wydarzenie:
Organizator:
Tryumf
Data:
2020-06-12
Miejsce:
Polska
Dystans:
15 km
Zgłoszonych:
834
Wystartowało:
690
Nie ukończyło:
17
Ukończyło:
673
Na trasie:
17
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja po poszczególnych dniach: Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7 | Dzień 8 | Dzień 9 | Dzień 10 | Dzień 11 | Dzień 12 | Dzień 13 | Dzień 14 | Dzień 15

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1DUBIAŁ Rafał 614LESZNOM - MASTERS1M 11502:17:48122:03:32151,10,0000:5465,8
2BERNAT Joanna 671HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAK - MASTERS 1K 11502:30:15124:09:54120,8-30,3431:1448,2
3SCHMIDT Jacek 151ŻW- SZCZECINSZCZECINM - WETERAN 11M 41501:57:42122:07:49116,2-34,9221:0059,2
4WIETRZYŃSKI Maciej 591KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 11M 71502:36:04129:14:07106,4-44,7601:2840,9
5PARKITNY Aleksander 67WROCŁAWM - SENIOR 21M 21503:40:02111:42:32100,5-50,6792:1127,4
6ANDRUSZKIEWICZ Krzysztof 522DĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS13M 421518:50:5418:50:5695,6-55,50211:495,1
7PYRZAK Paweł 325WARSZAWAM - SENIOR 24M 111501:14:21126:59:1794,0-57,1710:4775,8
8MAZUREK Dariusz 674RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYSTALOWA WOLAM - SENIOR 23M 91501:34:11118:56:5591,4-59,7761:0158,2
9BŁAUCIAK Monika 692WOJSKOWY KLUB HDK PCK "LOGISTYK" WAŁCZPIŁAK - MASTERS 3K 31501:52:38111:13:1791,3-59,8261:1448,6
10MĄDRAWSKI Kacper 5KLUB LEGION HDKDREZDENKOM - SENIOR 22M 31500:34:31102:03:0387,0-64,1830:23151,2
11PLEWA Sylwia 713WOJSKOWY KLUB HDK PCK "LOGISTYK" WAŁCZPIŁAK - MASTERS 2K 21502:11:06122:06:2185,9-65,2631:3139,3
12BERNAT Andrzej 62HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAM - MASTERS2M 61502:04:25135:10:2284,0-67,1381:2840,5
13KOLIŃSKI Robert 338COACH COLYNSKYWROCŁAWM - MASTERS11M 361501:23:16129:46:5183,1-68,0501:0059,9
14KIDOŃ Przemysław 586KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 111M 441502:02:4898:02:4877,4-73,7421:3537,8
15KOZŁOWSKI Jakub 100HDK LEGION - ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM - SENIOR 211M 451502:30:02125:45:2876,7-74,4551:5730,7
16HUTA Wojciech 583KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 16M 191500:56:56120:56:5673,7-77,4820:4677,6
17MALANOWSKA Zuzanna 823HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAK - SENIOR 21K 51502:41:40130:07:5771,3-79,8812:1626,4
18BŁAUCIAK Mirosław 344WOJSKOWY KLUB HDK PCK "LOGISTYK" WAŁCZPIŁAM - MASTERS4M 131501:37:33136:58:4270,8-80,3341:2243,6
19DYŚKO Arkadiusz 582KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 17M 211500:57:44109:21:1667,9-83,2440:5170,6
20MONCZYŃSKI Bogusław 28KLUB HDK PCK "STRZELC"KALISZM - WETERAN 21M 51501:23:22121:23:2265,4-85,7521:1647,1
21BUDZAJ Robert 772JAKTORÓWM - MASTERS3M 81501:11:10107:40:1165,4-85,7601:0555,1
22LISEK Mateusz 553KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 15M 181501:05:01121:05:0164,5-86,6821:0059,5
23BIEŃKOWSKI Mariusz 2WOJSKOWY KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK W SZCZECINIESZCZECINM - MASTERS8M 261501:14:06115:59:1563,4-87,7741:1051,3
24KUREK Damian 388HDK KSPTOMASZÓW LUBELSKIM - SENIOR 224M 761506:25:2953:57:4362,7-88,4366:089,8
25CZERWIŃSKI Janusz 568DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEM - WETERAN 22M 101501:13:46122:20:3962,7-88,4441:1051,0
26BORKOWSKI Leszek 515NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM - WETERAN 15M 301501:55:42139:37:5062,3-88,8591:5132,3
27RABIEGA Monika 633LUCKY LUKILESZNOK - MASTERS 4K 41501:16:44123:38:5161,0-90,1341:1547,7
28RUDNIKOWSKI Andrzej 754BYDGOSZCZM - WETERAN 12M 141501:26:46120:35:2760,0-91,1521:2641,5
29RAJWA Roman 619TL ATHLETICS JASTRZĘBIECHYBIEM - SENIOR 13M 161500:56:38120:56:3859,0-92,1420:5762,5
30BOŻKO Katarzyna 357KŁODAWAK - SENIOR 11K 61501:30:27121:32:4456,7-94,4501:3537,6
31JADESZKO Michał 567EŁKM - SENIOR 113M 561500:57:2981:15:5155,7-95,4201:0158,2
32DUDYŃSKI Jacek 501BOLESŁAWIECM - WETERAN 14M 291502:13:45105:52:2555,0-96,1182:2524,7
33FALBA Wioletta 456ROZBIEGANE DZIAŁDOWODZIAŁDOWOK - WETERAN 1 1K 131501:39:43121:39:4353,2-97,9321:5232,0
34STANIOS Natalia 584KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAK - SENIOR 12K 91500:44:53120:44:5353,1-98,0320:5071,0
35ZAJACZKOWSKI Artur 454KLUB HDK SŁUŻB MUNDUROWYCH W DZIAŁDOWIEDZIAŁDOWOM - MASTERS15M 501501:06:35121:06:3552,6-98,5321:1547,4
36SKOTNICKI Jacek 761LEGION HDKNYSAM - SENIOR 26M 281501:09:26121:10:3351,8-99,3021:2044,8
37POGORZELSKI Kamil 747BIAŁYSTOKM - SENIOR 115M 791502:57:0596:27:3350,8-100,3923:2917,2
38ROGALEWSKI Łukasz 176LEGIONY HDKSTAROGARD GDAŃSKIM - SENIOR 12M 121501:30:00121:30:0049,9-101,2821:4833,2
39SIEK Michał 804KURATORIUM OŚWIATY W OPOLUBRZEGM - WETERAN 13M 221500:40:08118:54:3648,0-103,0950:5071,8
40KUSZAJ Sławomir 320KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICERUMIAM - MASTERS18M 571501:27:01123:29:2548,0-103,1191:4833,1
41GASPEROWICZ Teresa 253PURDAK - MASTERS 16K 421505:07:5505:07:5647,7-103,4426:279,3
42KOZIOŁKIEWICZ Paweł 544JELENIA GÓRAM - MASTERS14M 461502:39:0489:09:5847,6-103,5333:2018,0
43GODYŃ Sylwiusz 69KLUB HDK ZŁOTORYJAWOJCIESZÓWM - MASTERS12M 401501:46:45132:27:0447,5-103,6312:1426,7
44MAŁECKI Dariusz 22364 BLP PŁOCK HDK LEGIONPŁOCKM - WETERAN 16M 391501:04:04127:46:0147,3-103,7991:2144,3
45WŁODARCZYK Bartłomiej 599KLUB HDK WAT PCHORGUBINM - SENIOR 119M 1021500:53:19120:53:1947,3-103,8221:0753,3
46GIENIECZKO Cezary 569EŁKM - SENIOR 112M 551501:39:3873:39:3847,2-103,9222:0628,4
47KUPILAS Mariusz 592WOJSKOWY KLUB HDK PCK LOGISTYK WAŁCZWAŁCZM - SENIOR 18M 251500:35:36115:49:2546,4-104,7450:4678,2
48CHYŁA Dawid 272HDK PCK "LOGISTYCY" W BYDGOSZCZYLUBICZ GÓRNYM - SENIOR 217M 611501:30:51121:30:5146,4-104,7521:5730,6
49KRUPA Aleksandra 735MOSTKOWOK - SENIOR 13K 101501:07:48117:23:0346,2-104,9671:2840,9
50MIROSŁAW Rafał 156WARSZAWAM - SENIOR 219M 661502:44:0856:07:5146,1-105,0383:3316,9
51TKACZ Patryk 292HDK LEGION ODZIAŁ INTERNETOWYGRANICAM - SENIOR 110M 431500:52:34123:47:0146,0-105,1611:0852,5
52WRZESZCZ Daniel 232ELBLĄGM - SENIOR 220M 681501:00:52121:00:5245,6-105,5721:2044,9
53KUZIN Krzysztof 367LEGIONOWOM - SENIOR 212M 471501:22:51119:46:2645,2-105,9401:4932,7
54PĘKSA Dawid 589KLUB HDK WAT PCHORGDYNIAM - SENIOR 122M 1091501:25:4373:25:4345,0-106,1021:5431,5
55SADURSKI Leszek 601KOŃSKOWOLAM - SENIOR 14M 171502:06:4670:42:4344,9-106,2122:4921,3
56POŚPIECH Michał 483ZDUN TRIATHLON TEAM / SUPERMARATON KALISZ / PWSZ KALISZWOLICAM - MASTERS22M 641500:55:19119:56:1544,8-106,3061:1448,6
57GRUŹLEWSKI Radosław 197LEGION HDK PRZY 10 BKPANCŻAGAŃM - SENIOR 221M 691501:37:4673:40:2344,8-106,3122:1027,5
58PAWEŁCZYK Adam 10KLUB HDK "STRAŻAK" W MIERZECICACHWOJKOWICEM - MASTERS16M 521501:32:57127:37:0644,7-106,4222:0428,9
59TOMALA Paweł 78615GBZORZYSZM - MASTERS7M 241501:18:20121:33:0244,0-107,1291:4633,7
60CHRAPEK Daniel 359TYCHYM - SENIOR 25M 201500:14:26133:14:3543,7-107,4710:19181,5
61MARCINKIEWICZ Magdalena 685KRAKÓWK - SENIOR 22K 71501:07:28118:25:5743,2-107,9091:3338,4
62GOSTOMSKA Małgorzata 218REBELLION OF FREE RUNNERSCZEMPIŃK - MASTERS 8K 181500:56:26120:56:2642,2-108,9521:2044,9
63GUDOWSKA Dominika 684KRAKÓWK - SENIOR 26K 161504:20:0048:07:0042,0-109,1626:119,7
64KONOPKA Tomasz 709#TK.X7XGDANSKM - MASTERS6M 231501:02:5596:46:4041,9-109,2521:3039,9
65GÓRSKI Krzysztof 443ŁOMŻAM - SENIOR 214M 491501:46:10103:08:5741,4-109,7222:3323,4
66NOWAK Tomasz 14AZOTY TARNÓW IM. TYTUSA CHAŁUBIŃSKIEGOTARNÓWM - WETERAN 18M 711500:54:03120:54:0341,1-110,0621:1845,6
67PUCZEL Piotr 252OLSZTYNM - SENIOR 215M 511501:09:28119:05:0341,0-110,1301:4135,4
68JANIC Arkadiusz 500ZŁOCHOWICEM - SENIOR 19M 321501:24:37121:24:3740,9-110,2922:0429,0
69POPOWICZ Bartłomiej 191CHYNÓWM - SENIOR 218M 621501:07:44121:21:3040,4-110,7691:4035,8
70MANDYWEL Grzegorz 595KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - MASTERS9M 311500:49:1096:49:1040,0-111,1321:1348,8
71PIETRUSZKIEWICZ Agnieszka 489BRZEGK - MASTERS 7K 171500:37:22130:47:4140,0-111,1820:5664,2
72GIELAS-MGLEJ Edyta 678KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWK - MASTERS 14K 401503:40:39116:52:2839,7-111,4735:3310,8
73TOMASZEWSKA Dorota 37KLUB HDK IM. KSIĘŻNEJ HELENY JABŁONOWSKIEJ W PUSTKOWIE OSIEDLUPUSTKÓW OSIEDLEK - MASTERS 9K 221500:51:37125:30:5939,6-111,5301:1846,0
74ADAMCZYK Dorota 261BIAŁACZÓWK - SENIOR 23K 81500:30:5596:30:5539,6-111,5720:4676,8
75SKŁODOWSKI Stefan 209ŁOJDY 16/3M - MASTERS20M 591500:58:0692:01:2539,1-112,0181:2940,4
76BLICHARSKI Ireneusz 775LUBOCHNIAM - MASTERS35M 1111501:13:4776:23:1238,2-112,8941:5531,1
77KANCLERZ Marcin 329KĘPNOM - MASTERS40M 1301501:07:0548:52:0338,2-112,9461:4534,2
78WOJNA Justyna 681KRAKÓWK - MASTERS 15K 411501:36:22120:57:3038,0-113,1432:3223,7
79RZOSIŃSKI Paweł 27KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - SENIOR 29M 371500:41:05119:42:4537,6-113,5321:0554,9
80DMOCHOWSKA Agnieszka 397WATAHA TEAMRADZIONKÓWK - SENIOR 29K 241500:35:1196:35:1137,1-114,0320:5663,3
81GOLLNIK Adam 131NOWY DWÓR MAZOWIECKIM - SENIOR 27M 331500:36:3872:36:3837,0-114,1220:5960,6
82ŚPIEWOK Paweł 634BRENNAM - SENIOR 28M 341501:08:54121:08:5436,9-114,2521:5232,1
83STORZYSZ-KORCYL Katarzyna 680KRAKÓWK - SENIOR 25K 141500:46:36107:57:0636,8-114,3551:1647,4
84JĘDRZEJEWSKI Łukasz 55KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ PŁOCKBIELSKM - SENIOR 210M 381501:00:3097:00:3036,7-114,4721:3836,4
85LACH Agnieszka 198WROCŁAWK - MASTERS 6K 151502:47:07122:47:0736,5-114,6924:3513,1
86JANKOWSKI Marek 409LIPTONPOZNAŃM - SENIOR 238M 1041500:19:0697:01:2935,4-115,7050:32111,3
87SZCZEPAŃSKI Wojciech 56SZCZYTNOM - MASTERS5M 151500:29:18120:29:1835,2-115,9320:4972,1
88GAŁKOWSKI Marcin 316TCZEWM - SENIOR 225M 801501:11:02120:52:5034,8-116,3202:0229,4
89KOZŁOWSKI Adam 830REDAM - MASTERS10M 351500:48:33120:29:2634,6-116,5741:2442,7
90ZABOROWSKI Andrzej 672POTUŁYM - SENIOR 239M 1061500:42:3897:19:5034,5-116,6021:1448,6
91ORLIKOWSKA Dorota 682STARGARDK - SENIOR 14K 201501:00:0273:10:0034,1-117,0921:4534,0
92SKAŁKA Adam 220BIEGAM BO LUBIĘNOWY SĄCZM - WETERAN 17M 411500:30:48130:03:4234,0-117,1920:5466,1
93WITKOWSKI Jakub 703OLSZTYNM - JUNIOR1M 1431502:05:0097:16:3533,9-117,1983:4016,3
94PŁACZEK Piotr 714HDK LEGIONTARNOWSKIE GÓRYM - SENIOR 114M 601500:37:03120:42:3733,5-117,6921:0654,2
95JANKOWSKI Andrzej 225ZEGRZEM - MASTERS26M 741501:03:4344:46:2333,2-117,9241:5531,3
96ROSIŃSKI Marcin 91STRZAŁKOWOM - SENIOR 257M 1461500:29:4188:31:5533,2-117,9620:5367,1
97MICHOŃSKI Sebastian 1697 PBOTSZTUMM - MASTERS36M 1141501:24:05101:01:2833,1-118,0022:3223,6
98SOCHA Robert 727KURATORIUM OŚWIATY W OPOLUKARŁOWICEM - SENIOR 216M 531500:28:01134:34:1132,2-118,9320:5269,0
99WADOWSKA Sandra 533WWW.VIRTUAL-IT.PL TEAMZARZECZEK - SENIOR 16K 271500:23:01120:23:0132,2-118,9620:4283,9
100KONARSKI Leszek 210NORDWALKLEŚNAM - WETERAN 23M 271501:20:06121:20:0632,1-119,0122:2924,1
101KACNER Tomasz 5072 ORELPRZASNYSZM - SENIOR 118M 871502:27:58133:12:3231,8-119,3874:3912,9
102BURNICKI Mateusz 743GDAŃSKM - SENIOR 213M 481500:41:42120:51:3731,4-119,7331:1945,2
103WOŹNIAK Kuba 23KLUB HDK WATWARSZAWAM - SENIOR 130M 1381501:13:3249:22:2631,3-119,8802:2125,5
104TONDEL Krzysztof 155LEGION HDKBIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 223M 721500:25:17120:25:1731,2-119,9520:4874,0
105WACHOWIAK Adam 66STANISŁAWÓW DRUGIM - SENIOR 261M 1591500:49:5342:15:0231,0-120,1671:3637,3
106KLUSKA Zbigniew 498HDK KWB KONINKONINM - WETERAN 24M 751501:09:27114:59:0130,9-120,2342:1426,7
107MARCZAK Damian 707STALOWA WOLAM - MASTERS48M 1621501:05:04121:13:5530,7-120,4422:0728,3
108KASPRZAK Sylwia 161KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - SENIOR 27K 211501:00:4597:00:4530,7-120,4721:5830,3
109PONTUS Tomek 167LEGION HDK 1KRR SZCZECINSZCZECINM - SENIOR 264M 1631501:46:26121:46:2630,6-120,5923:2917,2
110WICHERSKI Tomasz 310KRAKÓWM - SENIOR 232M 941500:54:4073:26:1730,4-120,7251:4733,4
111KOCH Dawid 87BUJNYM - SENIOR 237M 1031500:36:19122:33:4230,4-120,7721:1150,2
112KAMIŃSKI Łukasz 177BIEGAM U KOLESIDĘBIEŃM - SENIOR 266M 1661501:36:2192:57:5930,3-120,8003:1018,9
113GAŁĘŻIOWSKI Grzegorz 401SHDK LEGIONŚWINOUJŚCIEM - SENIOR 248M 1221501:50:37120:26:0230,0-121,1683:4116,3
114TOMACZKOWSKA Bożena 578KOŚCIERZYNAK - WETERAN 1 2K 191500:49:13109:36:0129,7-121,4251:3936,2
115NIEWIADOMSKI Paweł 651GRYFICEM - SENIOR 272M 1761501:13:1333:48:5629,0-122,1592:3123,8
116LIPIECKA-PISZ Agnieszka 736JASŁOK - MASTERS 5K 121501:18:3374:14:4628,7-122,3982:4322,0
117DUSZA Rafal 251PRESTONM - MASTERS30M 911500:44:1597:38:2928,3-122,8781:3338,3
118KORDYŃSKI Kamil 302LUBLINIECM - SENIOR 252M 1311500:50:0599:45:2628,2-122,9511:4633,8
119KAPALKA Agata 806WARSZAWAK - SENIOR 228K 681505:45:2605:45:2627,9-123,22612:224,8
120KUPIS Kamila 80BBL OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAK - SENIOR 17K 341501:48:0549:23:1727,3-123,8563:5715,1
121KNIE Mariusz 764KB MARATOŃCZYK JAROCINPOTARZYCAM - MASTERS55M 1861501:44:39120:17:0027,2-123,9123:5015,6
122KONOPKA Adam 3MARKOWI BIEGACZEMARKIM - SENIOR 276M 1871501:01:11101:21:2027,1-124,0332:1526,6
123DOBROWOLSKI Piotr 768LUBLINM - MASTERS29M 901500:35:1359:58:2226,9-124,2531:1845,8
124MORDEC Ewelina 88HDK PCK W RZESZOWIERZESZÓWK - SENIOR 222K 501500:57:11128:41:4626,5-124,6012:0927,8
125SKOLIMOWSKA Ania 119HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAK - SENIOR 219K 451500:56:36111:48:1626,3-124,8162:0827,9
126WAJDA Bartosz 728KLUB HDK PCK OSTASZEWO TORUŃSKIEPAPOWO BISKUPIEM - MASTERS37M 1191500:52:55120:29:4526,1-125,0022:0129,6
127MAZUR Michal 139LEGION HDKLEGIONOWOM - SENIOR 240M 1081500:35:55120:35:5526,1-125,0021:2243,7
128LEWANDOWSKI Zbigniew 642BIEGAM BO LUBIĘMURZYNOWOM - SENIOR 279M 1921500:56:2396:56:2326,0-125,1022:0927,7
129JASIŃSKI Michał 1RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKM - SENIOR 280M 1931501:56:1647:18:3526,0-125,1134:2813,4
130HELLER Zdzisław 734HERBMARATONOW.PLKOSZALINM - WETERAN 26M 1571501:12:2298:00:0926,0-125,1622:4721,5
131GRATKOWSKI Michał 35MOSINAM - MASTERS19M 581501:02:2349:25:2426,0-125,1832:2425,0
132TKACZYK Przemek 480RADOMM - SENIOR 281M 1941500:48:1496:57:4825,9-125,2521:5132,2
133MATYSIAK Filip 233WRZOSOWAM - SENIOR 139M 1951500:33:53120:33:5325,9-125,2821:1845,8
134KUBIK Aurelia 173FUN CLUB BOSMANASTALOWAK - SENIOR 220K 461501:10:0973:10:0925,8-125,3722:4322,0
135MASZTAFIAK Piotr 485WWW.VIRTUAL-IT.PL TEAMLUBOŃM - MASTERS21M 631500:35:22128:00:5925,6-125,5651:2243,4
136CZAJA Wojciech 460WROCŁAWM - SENIOR 260M 1551500:28:46119:48:1025,5-125,6111:0753,3
137KONDELA Paweł 664AKTYWNE CHOSZCZNOCHOSZCZNOM - MASTERS23M 651500:31:5873:00:0925,2-125,9121:1647,4
138POKRYWKA Roksana 136RZESZÓWK - JUNIOR 2K 481500:57:11128:41:4525,1-126,0552:1626,3
139BIS Sławek 525WARSZAWAM - MASTERS25M 731500:54:23100:17:1325,1-126,0582:1027,7
140DULSKA Katarzyna 779TORUŃK - SENIOR 215K 361500:26:1796:29:5725,1-126,0821:0257,2
141RÓŻAK Alicja 555RADLINK - SENIOR 226K 641500:31:53120:31:5325,0-126,1021:1647,1
142SZCZEPAŃSKA Marta 57SZCZYTNOK - SENIOR 24K 111501:06:58102:58:0324,8-126,3922:4222,2
143ZAWIŁŁO Szymon 303WARSZAWAM - SENIOR 262M 1601500:57:22114:44:0224,7-126,4742:1925,8
144WOJTALEWICZ Krystian 822LEGION HDKSZUBINM - SENIOR 263M 1611500:30:4196:26:4624,3-126,8221:1547,6
145WODNICKA Julia 789KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWK - JUNIOR 1K 371500:44:4572:47:1124,2-126,9041:5032,5
146KUBIK Wanda 696JASIENICAK - SENIOR 212K 301501:07:3997:17:3424,2-126,9122:4721,5
147ZBROWSKI Michał 170NOWA WIEŚ WARSZAWSKAM - SENIOR 259M 1521500:34:5896:40:4024,2-126,9421:2641,5
148BIAŁEK Paweł 51ŁÓDŹM - SENIOR 222M 701500:17:51113:21:0824,1-127,0560:4481,0
149OSTROWSKA Izabela 216JASTRZĘBIE ZDRÓJK - MASTERS 19K 521501:28:1550:15:2724,1-127,0883:4016,4
150PIETRUSZKIEWICZ Michał 490BRZEGM - SENIOR 247M 1201500:35:17129:58:1824,0-127,1561:2840,8
151BŁASZKIEWICZ Malwina 644TORUŃK - SENIOR 15K 251500:33:03120:32:1523,7-127,4121:2343,1
152KOSIOREK Darek 347POZNAŃM - WETERAN 114M 2071501:12:5025:12:5023,6-127,5323:0519,4
153DĘBIŃSKA Adela 319INTERNETOWY KLUB LEGION HDKSZCZECINEKK - SENIOR 217K 431501:00:00121:00:0023,5-127,6222:3323,5
154ADAMCZAK Mikolaj 41KRWIODAWCY WIELKOPOLSKAPLEWISKAM - SENIOR 287M 2081501:09:1373:09:1323,5-127,6922:5720,3
155PIECZEK Aleksandra 163WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK - MASTERS 29K 771502:02:4872:55:2623,4-127,7085:1411,4
156DOBRZENIECKI Tomasz 352AKB LIDZBARK WARMIŃSKILIDZBARK WARMIŃSKIM - SENIOR 250M 1241500:56:1848:17:3823,4-127,7432:2424,9
157ŻURAWSKI Emil 11JADWISINM - SENIOR 246M 1181500:09:20119:13:3323,3-127,8020:23150,0
158BEDNAREK Marcin 499KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYŚWINICE WARCKIEM - MASTERS34M 981500:43:21120:43:2123,3-127,8221:5132,3
159MIKOLAJCZYK Lukasz 777WK HDK ŻOŁNIERSKA KREWMIĘDZYRZECZM - SENIOR 254M 1391500:52:37120:43:5023,3-127,8422:1526,6
160ANDRYSZCZYK Aleksandra 833SZKOLNE KOŁO HDK ZSZ NR.4 OSTROŁĘKAOLSZEWO-BORKIK - JUNIOR 3K 651500:31:33120:18:1823,2-127,9321:2144,1
161PIEPRZ Piotr 818HDK LEGIONGDAŃSKM - SENIOR 289M 2141201:11:46120:37:4623,0-128,1123:0619,3
162SUŁYK Krzysztof 424HDK KSPPOMIECHÓWEKM - MASTERS28M 851500:43:5297:16:0323,0-128,1641:5431,4
163DZIEPAK Piotr 5421.BLTR / MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAM - MASTERS17M 541500:31:31117:38:1923,0-128,1811:2243,7
164LEGUTKO Edward Dionizy 192NOWY SĄCZM - SENIOR 290M 2151500:38:3496:38:3422,9-128,2221:4035,7
165ZUZEWICZ Kamil 178OSJAKÓWM - SENIOR 144M 2161502:12:2002:12:2022,9-128,2395:4610,4
166KOSECKA Helena 751WOJSKOWY KLUB HDK PCK " LOGISTYK" WAŁCZWAŁCZK - MASTERS 21K 541501:20:1216:55:2822,9-128,2583:3017,1
167DURMAN Dawid 295DARŁOWOM - SENIOR 116M 811500:28:1254:47:0122,9-128,2801:1448,6
168KOŚCIŃSKA Elżbieta 54WOJSKOWY KLUB HDK SZCZECINBEZRZECZEK - MASTERS 18K 511500:50:2872:50:2922,9-128,2822:1227,2
169OJRZANOWSKI Waldemar 721BYDGOSZCZM - MASTERS46M 1531501:15:35120:10:3822,7-128,4363:1918,0
170TIDE Krzysztof 508ŻORYM - SENIOR 145M 2181501:06:0872:58:5022,6-128,5212:5520,5
171SKIERKA Agata 6597 PBOTGDAŃSKK - SENIOR 218K 441500:29:2481:04:5022,6-128,5431:1846,1
172HALBTUCH Michał 546CHĘTNIE DOŁĄCZĘWROCŁAWM - SENIOR 236M 1011500:27:5997:09:0322,4-128,7081:1448,1
173ZACH Paweł 68RZESZÓWM - MASTERS44M 1481500:52:31132:49:0822,4-128,7212:2025,6
174WOŁOCH Justyna 92KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - SENIOR 19K 571500:30:52120:30:5222,4-128,7421:2243,5
175KAPUŚCIŃSKI Rafał 110KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEWĘGORZEWOM - SENIOR 229M 881500:29:4248:29:4222,3-128,8421:1945,1
176CHMIELEWSKI Adrian 554WARSZAWAM - SENIOR 294M 2231500:58:43120:20:0922,1-129,0152:3922,6
177WÓJCIK Kamil 15KLUB HDK WATWARSZAWAM - SENIOR 123M 1121501:06:3025:55:4522,1-129,0923:0019,9
178ROLNIK Mikołaj 557PIASKIM - SENIOR 127M 1351501:44:2925:44:2922,0-129,1124:4412,7
179OLEJNICZAK Szymon 673PONIECM - SENIOR 134M 1811500:29:5596:29:5522,0-129,1121:2144,2
180KRZYSIAK Aneczka 113OWCZARNIAK - MASTERS 31K 821501:56:3501:56:3522,0-129,1325:1711,3
181OJRZANOWSKA Maria 723BYDGOSZCZK - MASTERS 23K 621501:15:43120:10:5022,0-129,1693:2617,4
182MATUS Dawid 376GRUDZIĄDZM - SENIOR 120M 1051500:37:04120:37:0421,8-129,3221:4135,3
183SUCHOSTAWSKI Daniel 649KATOWICEM - SENIOR 147M 2251504:06:4428:06:4521,8-129,34211:195,3
184ALBRECHT Paweł 572WOJSKOWY KLUB HDK PCK "BROTHERHOOD OF BLOOD"ELBLĄGM - SENIOR 297M 2271500:52:4748:52:4721,7-129,4922:2624,6
185KOWALIK Dominika 676KRAKÓWK - SENIOR 231K 841502:38:0272:52:0221,7-129,4927:178,2
186SIERZANT Adrian 79S-BROTHERSPOZNAŃM - SENIOR 226M 821500:25:2596:25:2521,6-129,5421:1051,0
187GAJDA Piotr 762CZĘSTOCHOWSKI LEGION - KLUB HDKCZĘSTOCHOWAM - SENIOR 270M 1711500:39:54107:58:5121,4-129,6931:5132,3
188ALENOWICZ Rafał 123DRAWSKO POMORSKIEM - MASTERS64M 2321500:43:0976:12:5321,4-129,7802:0129,7
189PIKAUS Łukasz 496WITNICAM - SENIOR 2100M 2331502:27:3102:27:3121,4-129,7826:548,7
190KWAS August 213BIEGUSIEM. PLRYKIM - MASTERS65M 2341501:55:4901:55:4921,1-130,0045:2811,0
191LISOWSKA Magdalena 470WILCZYCEK - MASTERS 22K 591501:11:3235:18:0021,1-130,0133:2317,7
192OLEJNICZAK Kamil 78KUTNOM - SENIOR 148M 2361501:44:2501:44:2521,1-130,0224:5612,1
193WYSOCKI Dariusz 1437 PBOTGDAŃSKM - SENIOR 2102M 2371501:58:3101:58:3121,1-130,0325:3610,7
194PĘKAŁA Piotr 749KOSZALINM - MASTERS66M 2381501:42:4401:42:4421,1-130,0394:5212,3
195MISZTAL Łukasz 335RAZEM TRENUJRMY SPORTŁÓDŹM - SENIOR 149M 2391502:24:4802:24:4821,1-130,0426:518,7
196KREFT Krzysztof 442ALL-CHEMIA GDAŃSKGDAŃSKM - MASTERS27M 781500:58:0984:58:1821,0-130,1062:4521,7
197OCELOK Tomasz 479KALETYM - MASTERS53M 1791500:59:5748:59:5721,0-130,1422:5121,0
198KUŹMIŃSKA Beata 698KRAKÓWK - SENIOR 210K 261500:41:1596:39:4521,0-130,1521:5730,5
199HANAK Rafał 588WETERANI RP, OPP KATOWICEPSARYM - MASTERS67M 2411500:28:0848:39:1020,8-130,2971:2044,5
200CHUDZIAK Agnieszka 207KOCMYRZÓWK - SENIOR 211K 281500:31:3176:43:3620,8-130,3291:3039,6
201PĘŚKO Marcin 737HDK LEGIONBŁONIEM - SENIOR 228M 841500:30:3341:12:4520,8-130,3581:2840,8
202BOREK Wojciech 472KIELCEM - SENIOR 227M 831500:26:0597:43:3220,8-130,3791:1547,8
203GOMOLISZEK Sławek 524GOMOSIŁÓWM - MASTERS31M 931500:28:57119:43:3720,7-130,4251:2342,9
204BANDURA Daria 149KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - MASTERS 20K 531500:53:14120:53:1420,7-130,4622:3423,3
205LEWANDOWSKI Mirosław 784TORUŃM - MASTERS59M 2121501:35:4196:21:5720,6-130,5424:3812,9
206BINKIEWICZ Grzegorz 356BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMZĄBKIM - SENIOR 2103M 2421500:47:59123:12:3520,6-130,5662:1925,7
207SUDER Michał 265KLUB HDK PCK PRZY OSP W OBROWCUKRAPKOWICEM - SENIOR 251M 1271500:25:4299:43:5720,6-130,5731:1448,0
208WYSOCKI Dominik 293ŁOWICZM - SENIOR 2105M 2451500:55:4357:05:4420,5-130,6532:4322,1
209MANDYWEL Ilona 594KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - MASTERS 11K 331500:53:3196:53:3120,3-130,8522:3822,7
210BRALEWSKI Paweł 382PORĘBAM - SENIOR 2108M 2491500:41:4373:41:3220,3-130,8572:0329,2
211MAJCHRZAK Oskar 378GDAŃSKM - SENIOR 265M 1641500:30:2997:14:0020,3-130,8831:3039,9
212OUPNICZAK Rafał 788LESZNOM - MASTERS70M 2501501:59:2401:59:2420,2-130,9025:5310,2
213MICHALSKA Monika 450LEGIONOWOK - MASTERS 32K 901501:15:2626:47:2020,2-130,9023:4316,1
214PADUCH Piotr 440WOLNYSZCZECINM - SENIOR 2110M 2521504:05:1204:05:1220,2-130,91212:075,0
215KOWALCZYK Artur 537KLUB HDK MSWIAPIASECZNOM - SENIOR 242M 1131500:31:27109:49:5120,2-130,9651:3338,5
216ŁUCZAK Wojciech 473KLUB HDK PCK GARNIZONU LESZNOLESZNOM - SENIOR 2111M 2551500:53:2824:53:2820,0-131,1022:4022,5
217DYMECKI Krystian 6HDK MOSZCZENICAMOSZCZENICAM - SENIOR 151M 2561500:28:4272:28:4220,0-131,1021:2541,9
218SKOCZYLAS Anita 598MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃK - MASTERS 17K 491500:35:1196:39:2920,0-131,1221:4534,1
219PRUS Łukasz 464HDK PCK PRZY AKADEMII WOJSK LĄDOWYCH WE WROCŁAWIUKOŁBIELM - SENIOR 152M 2571500:56:3696:57:1220,0-131,1222:4921,2
220BARDZIK Marzena 304PIEKIELNIE ZGRANIMUROWANA GOŚLINAK - MASTERS 34K 921503:40:2603:40:2620,0-131,13211:005,4
221KASPERCZAK Emilia 290PIEKIELNIE ZGRANIMUROWANA GOŚLINAK - MASTERS 35K 931503:57:2403:57:2420,0-131,14211:525,1
222KŁODA Kamil 827JAWORZNOM - SENIOR 2113M 2591500:40:2249:06:2320,0-131,1422:0129,7
223JAWOREK Damian 32ŚWIĘTOSZÓWM - SENIOR 2114M 2601501:18:2425:28:0919,9-131,2103:5615,3
224SADOWSKI Krzysztof 183HDK LEGIONGONIĄDZM - SENIOR 267M 1671500:23:3375:15:5619,8-131,3591:1150,4
225OKRASZEWSKI Jacek 519HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAM - WETERAN 25M 1281500:50:3193:44:1719,7-131,4542:3323,4
226PALESKI Tomasz 654WARSZAWAM - SENIOR 131M 1541500:29:2282:46:4919,7-131,4761:2940,2
227ŚWISTAK Piotr 720WARSZAWAM - SENIOR 2117M 2631504:10:4909:22:4819,6-131,52612:474,7
228BRZĄKAŁA Mateusz 715KUTNOM - SENIOR 143M 2111500:22:36121:37:3219,6-131,5501:0952,0
229TRACZYK Marcin 782DZIERZĄŻNIAM - MASTERS49M 1651500:14:28121:25:5319,3-131,8220:4480,1
230SZELONGIEWICZ Agnieszka 744WARSZAWAK - SENIOR 28K 231500:29:21143:41:2919,3-131,8351:3139,5
231PYRGIEL Małgorzata 468OSTRÓW WLKP.K - SENIOR 235K 951502:15:4102:15:4119,1-131,9957:058,5
232CIEŚMIELEWSKA Patrycja 274GDYNIAK - SENIOR 117K 961503:31:0379:53:0819,0-132,10611:055,4
233KACZOROWSKI Łukasz 322TORUŃM - SENIOR 2119M 2661500:35:0678:04:2319,0-132,1331:5032,5
234JOCHYMEK Karolina 355HUTKIK - SENIOR 111K 731500:50:10103:38:1619,0-132,1442:3822,7
235SCHNOBER Jarosław 158LEGION HDKLEBOSZOWICEM - MASTERS72M 2671502:53:5050:55:3319,0-132,1819:106,5
236MISTERSKA Anna 665MIĘDZYRZECZK - SENIOR 213K 311501:00:54120:51:5219,0-132,1923:1218,7
237OLEJNICZAK Adam 562LEGIONHDKBYTOMM - SENIOR 133M 1771500:28:3824:28:3818,9-132,2121:3039,7
238ŁAZURKIEWICZ Damian 576KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - SENIOR 269M 1691500:37:48130:17:1518,8-132,3032:0029,9
239ROMANIUK Krzysztof 418WARSZAWAM - MASTERS43M 1471502:46:1389:58:4918,8-132,3788:516,8
240ZAWADZKA Iwona 190NOWY DWÓR MAZOWIECKIK - SENIOR 236K 981501:10:0073:10:0018,8-132,3823:4316,1
241BEŁZA Michał 551BOCHNIAM - SENIOR 2120M 2711500:22:0646:30:5118,7-132,4671:1150,7
242ŚNIADECKI Paweł 331WIELICZKAM - MASTERS74M 2731501:11:2797:11:2718,7-132,4823:4915,7
243TYLAK Piotr 311GŁOGÓWM - SENIOR 233M 971500:26:2841:34:2718,7-132,4851:2542,3
244CHĘCIŃSKA Agnieszka 504WROCŁAWK - MASTERS 13K 381500:42:50121:28:4118,6-132,4962:1726,1
245NOWAK Andrzej 8297 PBOTGDAŃSKM - MASTERS50M 1701501:48:0000:56:5918,6-132,5925:4910,3
246KULA Damian 521BOLESŁAWIECM - SENIOR 156M 2761500:46:2349:29:0818,5-132,6332:3023,9
247JODŁOWSKI Mateusz 710STALOWA WOLAM - SENIOR 244M 1161501:44:1299:13:3318,5-132,6715:3810,6
248KULIBERDA Dariusz 372WARSZAWAM - MASTERS51M 1721500:51:1853:58:5218,4-132,7722:4721,5
249WRZEŚNIOWSKI Krzysztof 658HDK KSPWARSZAWAM - SENIOR 2125M 2821501:00:00100:15:1618,2-132,9493:1718,2
250PRZYBYLIŃSKI Maciej 587BYDGOSZCZM - SENIOR 140M 2041500:33:43119:26:4618,1-133,0011:5132,3
251KUPREWICZ Małgorzata 790WĘGORZEWOK - SENIOR 214K 321500:54:22120:50:0318,1-133,0423:0020,0
252KRAJEWSKI Karol 741HONOROWYCH DAWCÓW KRWI LEGION ODDZIAŁ PŁOCKPŁOCKM - SENIOR 2128M 2851500:53:5496:50:0918,0-133,1823:0020,0
253MICHALSKI Janusz 179RUDA ŚLĄSKAM - WETERAN 113M 2051500:35:1896:35:1817,9-133,2121:5830,5
254OBERDA Artur 585POLANICA-ZDROJM - SENIOR 258M 1491500:51:27102:06:0817,8-133,3392:5320,8
255GREMBOWSKA Magdalena 25WIELEŃK - SENIOR 216K 391500:32:54120:32:5417,8-133,3621:5132,4
256BUCHMAN Sebastian 221NOWY SĄCZM - MASTERS77M 2881500:52:1583:44:2417,8-133,3662:5620,4
257CHOJNACKI Radosław 254CIECHANÓWM - SENIOR 2131M 2891501:31:1901:31:1917,7-133,4025:0811,7
258LEMPART Mateusz 794LEGION HDKKRAKÓWM - SENIOR 256M 1451500:33:0596:31:2517,6-133,5221:5232,0
259KOSACKI Łukasz 36ZESPÓŁ SZKÓŁ INFORMATYCZNYCH KIELCEKIELCEM - SENIOR 275M 1841501:03:2676:25:0417,5-133,6603:3716,5
260NIEDBALIK Grzegorz 677KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWM - MASTERS33M 961500:27:01120:36:2217,4-133,7321:3338,7
261KLEKOTKO Fabian 600TRIEAGLESGDAŃSKM - MASTERS58M 2021500:33:3473:07:5817,4-133,7751:5531,0
262MIKRUT Katarzyna 805IZABELINK - MASTERS 10K 291503:32:1503:32:1517,3-133,84212:164,9
263JAKUBOWSKI Andrzej 122KLUB HDK LEGIONŻAGAŃM - SENIOR 142M 2091500:14:18120:01:4017,2-133,9310:4972,2
264STEFANIK Jarosław 831SZCZECINM - MASTERS42M 1421100:07:4499:50:0417,2-133,9420:26133,4
265DZIAŁOWY Krystian 509KRAKÓWM - SENIOR 117M 861500:36:53125:47:0517,2-133,9472:0828,0
266KRAJNIK Wojciech 385KLUB LEGION HDKGRUDZIĄDZM - MASTERS61M 2191500:51:4648:51:4617,1-134,0023:0119,9
267KLIMAS Karol 219KRAKÓWM - SENIOR 277M 1881500:31:3148:31:3116,9-134,2521:5132,2
268KURKOWIAK Marcin 236GDYNIAM - SENIOR 2142M 3101500:43:02120:43:0216,9-134,2922:3323,5
269KRAJEWSKI Mariusz 432SZREŃSKM - SENIOR 163M 3111500:28:5872:54:4916,8-134,3411:4334,8
270JANECKI Mateusz 755BZIEGACZEJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 164M 3121501:32:3101:32:3116,8-134,3435:3010,9
271ŁĘSZCZAK Jarosław 38GAJ WIELKIM - SENIOR 2144M 3151501:01:0996:14:3616,7-134,4023:3916,4
272PRZYBYSZ Szymon 73WARSZAWAM - SENIOR 137M 1891500:35:3241:50:2316,7-134,4182:0728,2
273KACZOREK Mateusz 609LUBLINM - SENIOR 2145M 3181501:31:0001:31:0116,7-134,4525:2711,0
274GAWROŃSKI Paweł 697SIEDLCEM - SENIOR 253M 1341500:15:07106:07:3116,7-134,4640:5466,2
275PIWNICKI Mateusz 430WARKAM - SENIOR 167M 3201500:53:5997:53:4316,7-134,4663:1418,5
276FIGAT Arkadiusz 165BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINYBARTOSZYCEM - MASTERS83M 3231501:51:3501:51:3516,6-134,5426:438,9
277KOPEĆ Marcin 439LIDZBARK WARMIŃSKIM - MASTERS84M 3241501:11:2625:11:2716,6-134,5524:1813,9
278RYBA Adam 821MIEROSZÓWM - SENIOR 2149M 3261500:00:01113:00:2216,6-134,5570:0059 706,0
279KULON Aleksander 547SZCZECINM - SENIOR 168M 3251500:35:3685:33:4816,6-134,5572:0828,0
280YASHTEL Pavel 535WARSZAWAM - SENIOR 124M 1291501:05:4525:05:4516,6-134,5923:5815,1
281FLISS Emilia 766CHRZANÓWK - SENIOR 123K 1151500:43:5548:50:2616,6-134,5922:3922,6
282GRABOWSKA Weronika 402STARGARDK - SENIOR 112K 791500:44:0096:44:0016,6-134,5922:3922,6
283ADAMEK Dominik 733ZALASEWOM - SENIOR 2150M 3281500:13:21120:46:2716,5-134,6000:4874,3
284MARCZAK Marcin 420CAŁA NAPRZÓDŁÓDŹM - SENIOR 2151M 3291501:08:1349:40:1216,5-134,6014:0714,5
285KAJKO Artur 643WARSZAWAM - MASTERS86M 3301501:21:4011:16:2116,5-134,6024:5612,2
286MASZOTA Waldemar 312GDYNIAM - MASTERS52M 1731500:45:0766:36:2316,5-134,6192:4322,0
287GRAMS Dariusz 105UJŚCIEM - SENIOR 126M 1331500:40:5371:11:0516,5-134,6522:2824,2
288KRZESZOWIEC Darek 618KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - MASTERS88M 3341503:47:5003:47:5016,5-134,67313:504,3
289MATUSZEWSKI Piotr 612TOMASZÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 2154M 3361502:04:4002:04:4016,5-134,6817:347,9
290KRYSIAK Paweł 351HDK LEGIONLUBLINM - SENIOR 2156M 3431501:03:2325:03:2316,3-134,8523:5315,4
291ODRZYWOLSKI Michał 814OŻW SZCZECINSZCZECINM - SENIOR 2158M 3451500:39:3090:08:4116,3-134,8652:2524,7
292SAMOREK Paweł 101PRUSZKÓWM - SENIOR 278M 1911501:38:4101:38:4116,2-134,9126:049,9
293KONIECZNY Bartosz 799POLICYJNI KREWNIACYWRONKIM - SENIOR 283M 1971500:27:14120:58:0216,2-134,9861:4135,6
294PASIK Oliwer 451BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS76M 2781500:45:26120:45:2816,2-134,9922:4821,3
295KOWALSKI Paweł 271KIEKRZM - SENIOR 176M 3501501:07:53121:07:5316,2-134,9924:1214,3
296OWCZARCZYK Paweł 267STANISŁAWÓW PIERWSZYM - MASTERS92M 3511501:31:36101:50:2216,1-135,0015:4010,6
297KUMIŃSKA Anna 834SZKOLNE KOŁO HDK ZSZ NR 4CZERWINK - JUNIOR 7K 120800:28:2773:22:1116,1-135,0371:4534,0
298TRZCIŃSKI Piotr 631OSTROŁĘKAM - SENIOR 2159M 3521500:00:0107:07:0216,1-135,0510:0057 927,6
299ANTOSZ Wojciech 65MIZERÓWM - SENIOR 2162M 3561501:30:3901:30:3916,1-135,0625:3810,6
300CIEMAŁA Szczepan 765WIESZCZĘTAM - SENIOR 177M 3571505:18:5405:18:5416,1-135,07219:503,0
301CZERSKI Tomasz 694KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKOWM - SENIOR 178M 3581500:40:2796:40:2716,1-135,0722:3123,8
302BORUCZYŃSKI Dariusz 168KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK "OPP SZCZECIN"POLICEM - MASTERS94M 3611502:41:1102:41:1116,1-135,07710:016,0
303MSZANECKI Tomasz 46235 BLP SANOKSANOKM - SENIOR 2167M 3651500:36:4925:19:2716,0-135,1052:1726,1
304KACZOROWSKI Grzegorz 306GLIWICEM - SENIOR 179M 3671500:39:02121:09:1316,0-135,1242:2624,6
305ZINIEWICZ Krzysztof 780LEGIONWARSZAWAM - MASTERS39M 1261500:35:4696:15:4916,0-135,1272:1326,9
306BUCZYŃSKI Bartłomiej 226TOMASZÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 2169M 3681502:02:4502:02:4516,0-135,1297:397,8
307MOSKWA Tomasz 6285PINŻPĘZINIM - SENIOR 2170M 3691500:42:5248:42:3416,0-135,1292:4022,4
308KURKOWIAK Krzysztof 193WKURW_TEAMWROCŁAWM - SENIOR 2171M 3701501:07:0423:24:0316,0-135,1354:1114,3
309SZCZYPA Bartosz 248BLISCY KREWNIDĄBROWA GÓRNICZAM - SENIOR 121M 1071500:29:00120:29:0016,0-135,1421:4833,1
310FISZER Bartłomiej 549SULEJÓWEKM - SENIOR 180M 3711501:03:0449:03:0416,0-135,1423:5615,2
311KULIK Angelika 153PCK SULECHÓWCIGACICEK - SENIOR 250K 1221501:02:34121:02:3415,9-135,2023:5515,3
312KWAPISZ Mateusz 742KĘPNOM - SENIOR 231M 921501:30:01120:28:0615,9-135,2625:4010,6
313JAŚKIEWICZ Tomasz 716TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS96M 3761500:38:1297:34:5415,9-135,2712:2424,9
314LITWINEK Cezary 240MICHÓWM - SENIOR 181M 3771501:03:2525:03:2515,9-135,2723:5915,0
315BUDZIAREK Adam 427GDAŃSKM - MASTERS38M 1211500:38:12116:16:3215,8-135,3012:2424,9
316STACH Szymon 705TARNAWA DOLNAM - SENIOR 138M 1901500:18:32120:03:2415,8-135,3091:1051,3
317DUCHNOWSKI Paweł 708OLECKOM - SENIOR 235M 1001500:35:45127:01:0215,8-135,3102:1526,6
318KUTRYB Weronika 811SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR4 OSTROŁĘKAKADZIDŁOK - JUNIOR 8K 1231500:49:4748:40:1115,8-135,3123:0819,1
319STEFANEK Michał 127NOWY DWÓR MAZOWIECKIM - SENIOR 2176M 3781500:40:0248:40:0215,8-135,3322:3123,7
320ŻYŻA Łukasz 6275PINŻSZCZECINM - SENIOR 2177M 3791500:41:0148:40:4115,8-135,3442:3523,1
321ULENBERG Marcin 243LEGION HDKBUKOWINAM - SENIOR 2178M 3801501:02:0749:11:2315,8-135,3613:5615,2
322KRZYŻANOWSKI Maciej 459WWW.POLANDONBIKE.PLŁÓDŹM - MASTERS97M 3821505:58:4305:58:4315,8-135,38922:462,6
323IWAŃCZUK Katarzyna 96WARSZAWAK - SENIOR 252K 1261501:09:1501:09:1515,7-135,4254:2413,6
324HAŃĆKOWIAK Benon 44KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - WETERAN 111M 1441503:45:3203:45:3215,7-135,43214:214,2
325KLUZIAK Jarosław 423MIŃSK MAZOWIECKIM - SENIOR 2181M 3861501:50:3501:50:3515,7-135,4427:028,5
326KUROWSKI Adrian 154LEGION HDKKATOWICEM - SENIOR 132M 1561513:04:0013:04:0015,7-135,44249:561,2
327CICHOCKA Katarzyna 632JÓZEFOSŁAWK - SENIOR 255K 1301500:59:0124:59:0115,6-135,5023:4615,9
328UBERNA Anna 215RZESZÓWK - SENIOR 126K 1311500:49:2496:49:2415,6-135,5323:0919,0
329PAŃTA Ernest 333PIŁAWA GÓRNAM - SENIOR 2184M 3891500:32:4173:35:0115,6-135,5552:0528,6
330KIERNOZEK Tomasz 809WOJSKOWY ODDZIAŁ HDK LEGION PRZASNYSZOSTROŁĘKAM - SENIOR 182M 3901000:34:0025:00:0015,6-135,5622:1027,5
331ROKICKI Michał 773DŁUGA SZLACHECKAM - SENIOR 2185M 3911500:40:4648:36:5615,6-135,5622:3622,9
332PŁOSKI Krzysztof 363DARŁOWSKIE CHARTYBOBOLINM - MASTERS101M 3931501:29:5201:29:5215,6-135,5755:4610,4
333DUDA-MACIEJCZEK Katarzyna 175GRÓJECK - SENIOR 234K 881500:35:23110:23:0115,6-135,5762:1626,4
334ROMANIUK Karol 231WARSZAWAM - SENIOR 183M 3941500:30:55106:46:2015,6-135,5791:5930,2
335LATECKI Marcin 185HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃWRZEŚNIAM - MASTERS102M 3951500:00:01112:10:0915,6-135,5810:0056 019,6
336STUDZIŃSKI Radosław 650NOWY DWÓR MAZOWIECKIM - SENIOR 2186M 3961500:40:0396:40:0315,6-135,5822:3423,3
337RAJWA Jan 245BZIEGACZEJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 2187M 3971500:42:4024:42:4015,5-135,6122:4421,8
338CICHOCKI Andrzej 611JÓZEFOSŁAWM - WETERAN 115M 2701501:06:4897:06:4815,5-135,6214:1813,9
339BARTOSIAK Krzysztof 42LEGION HDKJABŁONNAM - MASTERS56M 1981501:04:4573:04:4515,5-135,6224:1014,4
340STOKARSKA Beata 180GDYNIAK - WETERAN 1 5K 1331500:42:5024:36:2615,5-135,6252:4521,7
341CIEŚLIK Rafał 729WODZISŁAW ŚLĄSKIM - SENIOR 2188M 3981501:47:1801:47:1815,5-135,6326:558,7
342STEFAŃCZYK Joanna 668TOMASZÓW MAZOWIECKIK - SENIOR 127K 1341500:06:3099:28:4915,5-135,6340:25143,2
343WAZ Mateusz 641SZCZERBICEM - SENIOR 184M 3991501:43:4101:43:4115,5-135,6426:419,0
344DĄBKOWSKI Michał 623KRAKÓWM - SENIOR 141M 2061500:40:4458:54:5715,5-135,6482:3722,8
345CICHOCKI Jakub 160KHDK PCK KRWILIJKASZCZECINM - MASTERS103M 4021501:40:3001:40:3015,5-135,6646:299,2
346BORUSZEWSKI Maciej 511WARSZAWA - POLSKAM - MASTERS104M 4031501:44:1301:44:1315,5-135,6726:448,9
347TOPOLSKI Grzegorz 517GDYNIAM - MASTERS105M 4041500:54:36129:13:5115,5-135,6873:3117,0
348LEPER Krystian 491CHOJNICEM - SENIOR 2190M 4051501:22:0014:25:2615,5-135,6885:1811,3
349MICHALSKI Mateusz 640RYBNIKM - SENIOR 129M 1371501:42:5901:42:5915,4-135,7026:409,0
350SIKORA Bartosz 493WROCŁAWM - SENIOR 187M 4071501:27:5301:27:5315,4-135,7105:4110,5
351ZACZ Ludmiła 159KLUB HONOROWYCH DAWCÓW MPKKRAKÓWK - MASTERS 39K 1361501:18:3601:18:3615,4-135,7125:0511,8
352SZAL Robert 617LEGION HDKZAŁUSKIM - MASTERS106M 4081501:29:3601:29:3615,4-135,7125:4810,3
353KUCHARSKI Piotr 510PARKRUN KONSTANCIN-JEZIORNAPARCELAM - SENIOR 241M 1101500:37:3147:44:2315,4-135,7342:2624,6
354DUBIEL Hubert 552DAMY RADE ZEGRZEWARSZAWAM - SENIOR 2116M 2621500:29:3649:32:4015,4-135,7351:5531,2
355LEDWOŃ Jakub 296GLIWICEM - MASTERS107M 4101500:30:16120:45:4815,4-135,7371:5730,5
356KOSTRZEWA Tomasz 635WARSZAWAM - SENIOR 2192M 4111501:40:5401:40:5415,4-135,7636:339,1
357LIPIECKA Anna 629ŻAGAŃK - SENIOR 225K 631502:03:2802:03:2815,4-135,7828:027,5
358ZGŁOBICKA Izabela 399BIAŁYSTOKK - SENIOR 258K 1381500:40:1548:50:1715,4-135,7832:3722,9
359PIWOWARCZYK Damian 624LEGION KLUB HDKKIELCEM - SENIOR 125M 1321500:00:0155:46:3715,4-135,7890:0055 270,8
360DĄBROWSKI Daniel 334POZNAŃM - SENIOR 296M 2261501:09:3057:43:4315,4-135,7914:3113,3
361NIWIŃSKI Michał 647GLIWICEM - SENIOR 2193M 4141501:42:4201:42:4215,3-135,7946:419,0
362GERASYMENKO Maryna 573WROCLAWK - SENIOR 229K 751521:10:00117:10:0015,3-135,82282:530,7
363CZAPLICKI Bartłomiej 211BYDGOSZCZM - SENIOR 2196M 4181500:24:3195:47:4015,3-135,8251:3637,5
364CZOPEK Edyta 803SKAWINAK - SENIOR 130K 1411501:49:3301:49:3315,3-135,8327:098,4
365ADAMCZYK Bernard 575MILANÓWEKM - MASTERS24M 671501:25:0101:25:0115,3-135,8425:3310,8
366WASILEWSKI Krzysztof 656POLICYJNY KLUB HDK W GDYNIRUMIAM - MASTERS111M 4201500:58:0324:33:2015,3-135,8523:4715,8
367JASTROWICZ Piotr 362ŻARYM - SENIOR 189M 4211501:22:1501:22:1515,3-135,8625:2211,1
368SZCZEPANIAK Klaudia 400WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE /DRUŻYNA SZPIKUŻERKOWK - SENIOR 260K 1431501:36:3301:36:3315,3-135,8826:199,5
369RÓŻAK Paweł 538RADLINM - MASTERS112M 4241500:31:27120:31:2715,3-135,8822:0329,1
370JANZER Janusz 342PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA PRZEMYŚLPRZEMYŚLM - WETERAN 117M 4271501:49:2501:49:2515,3-135,8917:108,4
371ZAGUŁA Wojciech 74RZESZÓWM - SENIOR 190M 4281501:04:4380:07:4215,3-135,8914:1414,1
372LENCZEWSKA-MACIĄG Dorota 82ZGIERZK - MASTERS 40K 1441501:43:0801:43:0815,2-135,9186:468,9
373OLCZAK Beata 702ŁÓDŹK - MASTERS 27K 721500:58:00121:27:0015,2-135,9223:4815,7
374SŁOWIŃSKI Maurycy 429WROCŁAWM - MASTERS114M 4301501:02:0649:00:2315,2-135,9224:0414,7
375JANUCHOWSKI Jacek 593DOSINM - WETERAN 27M 4311501:36:5901:36:5915,2-135,9256:229,4
376DAMPS Michał 386WOJSKOWY KLUB HDK PRZY 9BKPANCELBLĄGM - SENIOR 2199M 4321501:24:4201:24:4215,2-135,9325:3410,8
377IZAJASZ Szymon 341RUMIAM - SENIOR 2200M 4341501:16:4801:16:4815,2-135,9525:0311,9
378KEMPISTY Michał 513SUWAŁKIM - SENIOR 191M 4361501:38:5201:38:5215,2-135,9596:309,2
379KURNYTA Stanisław 373TEMMPO WAŁBRZYCHWAŁBRZYCHM - WETERAN 110M 1251501:37:1701:37:1715,2-135,9696:249,4
380BECHLER Dawid 321WARSZAWAM - SENIOR 2202M 4391501:20:3301:20:3315,2-135,9715:1811,3
381KACZMAREK Mariusz 404WITKOWO BIEGAWITKOWOM - MASTERS117M 4401501:28:0801:28:0815,2-135,9725:4810,3
382GRABOWICZ Marcin 217CSWLĄD POZNAŃPOZNAŃK - SENIOR 261K 1461500:47:1648:47:1615,2-135,9723:0619,3
383SZYMLA Mariusz 81HDK PŁOMIEŃ KOBIERNICEKOBIERNICEM - SENIOR 2205M 4431501:38:3001:38:3015,2-135,9906:309,2
384PIGOŃ Kacper 410KOSZALINM - SENIOR 286M 2031500:38:0189:01:1215,1-135,9942:3023,9
385PRZYBYŁKA Agnieszka 695BYTOMK - SENIOR 224K 601501:50:0901:50:0915,1-136,0027:168,2
386TATAROWICZ Paweł 31CZĘSTOCHOWSKI LEGION HDKCZĘSTOCHOWAM - SENIOR 193M 4441500:17:1996:17:2015,1-136,0021:0852,5
387CELER Bartosz 194WOJSKOWY KLUB HDK 16 BATALIONU REMONTU LOTNISKKALISZM - SENIOR 271M 1741501:03:50104:30:1715,1-136,0074:1314,2
388MUSIOŁ Helena 657RYBNIKK - MASTERS 43K 1501501:42:0001:42:0015,1-136,0126:448,9
389DOBRUCH Hanna 539WARSZAWAK - WETERAN 1 4K 611500:37:2296:37:2215,1-136,0122:2824,3
390GRUSZKA Jakub 227WARSZAWAM - SENIOR 2206M 4461501:31:2501:31:2515,1-136,0186:029,9
391ŚWIĄTEK Andrzej 701POZNAŃM - MASTERS119M 4481501:37:0801:37:0815,1-136,0226:259,3
392PŁATEK Damian 495RFR TEAMGDYNIAM - SENIOR 2208M 4491501:22:4901:22:4915,1-136,0265:2811,0
393POŚPIECH Michał 662ZDUN TRIATHLON TEAM / KTS SUPERMARATON KALISZ / PWSZ KALISZWOLICAM - MASTERS120M 4501500:59:0324:29:4415,1-136,0403:5415,3
394CISZKOWSKI Paweł 307ZIELONA GÓRAM - SENIOR 194M 4511501:26:4601:26:4615,1-136,0425:4410,4
395ZAGROBELNA Bozena 688KRAKOWK - MASTERS 44K 1521500:25:3472:25:3415,1-136,0421:4135,4
396PRUSIŃSKI Arkadiusz 63ZABRZEM - MASTERS71M 2541500:25:5696:25:5615,1-136,0421:4334,9
397ŁĘŻNIAK Cezary 326JĘDRZEJÓWM - SENIOR 128M 1361500:33:30124:02:2515,1-136,0492:1327,0
398LISOWSKI Łukasz 277THIRTY SPORTS GROUPWILCZYCEM - SENIOR 2212M 4551501:46:2201:46:2215,1-136,0607:038,5
399FILIPOWSKI Rafał 607FILIP RUN TEAMKRAKÓWM - MASTERS121M 4561501:40:3201:40:3215,1-136,0626:409,0
400REJNAT Agata 816WARSZAWAK - SENIOR 134K 153801:58:2801:58:2815,1-136,0627:517,6
401PAMUŁA Grzegorz 59ZDZIESZOWICEKĘDZIERZYN-KOŹLEM - WETERAN 119M 4571500:33:1596:33:1515,1-136,0622:1227,2
402ADAMCZEWSKI Sławomir 704BRZEZINYM - WETERAN 120M 4581501:25:5301:25:5315,1-136,0695:4110,5
403BREJNAK Agnieszka 204FIT&MORE RYBNIKRYBNIKM - SENIOR 2213M 4591501:06:1148:36:5015,1-136,0824:2313,7
404MATUSIAK Piotr 532ŚLESINM - MASTERS122M 4601500:56:2872:56:2815,1-136,0823:4416,0
405JAROSZ Patryk 512POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWASUWAŁKIM - SENIOR 195M 4611501:38:5101:38:5115,1-136,0846:339,1
406HUMIĘCKI Jakub 294KRAKÓWM - SENIOR 197M 4631501:25:2301:25:2315,1-136,0925:4010,6
407KORZYSTKO Bartosz 36921 BLTŚWIDWINM - SENIOR 2214M 4651501:18:4301:18:4315,0-136,0955:1311,5
408GADOWSKI Przemysław 630GRYFINOM - SENIOR 2215M 4671501:15:0501:15:0515,0-136,1024:5912,0
409KACZMAREK Tomasz 667WRZEŚNIAM - MASTERS125M 4681501:25:4401:25:4415,0-136,1025:4210,5
410JANKOWSKI Paweł 406GDAŃSKM - SENIOR 2216M 4701500:40:3170:04:5415,0-136,1072:4122,3
411SZYMUŚ Michał 529SKAWINAM - SENIOR 2217M 4721501:23:2201:23:2215,0-136,1125:3210,8
412NOGIEĆ Jakub 825GLIWICEM - SENIOR 199M 473802:09:1502:09:1515,0-136,1128:357,0
413SCHAB Krzysztof 49KRZYŻ WIELKOPOLSKIM - MASTERS127M 4741500:00:0124:00:0115,0-136,1120:0054 108,0
414RYBKA Dariusz 540KP PSP KROTOSZYNKROTOSZYNM - WETERAN 121M 4751501:21:1501:21:1515,0-136,1225:2411,1
415KOWALAK Robert 144KOSTRZYNM - SENIOR 2218M 4761501:46:5901:46:5915,0-136,1227:078,4
416CYRULIK Grzegorz 832SCORPEKIPAPRZEMYŚLM - SENIOR 1100M 4771501:50:2801:50:2815,0-136,1227:218,2
417FILIPOWSKA Sylwia 608KRAKÓWK - MASTERS 33K 911500:35:2848:35:2815,0-136,1222:2125,4
418SZULIK Łukasz 152HDK LESZNOWOLAŁAZYM - SENIOR 2219M 4781500:18:19120:04:1915,0-136,1311:1349,2
419DRAJER Sebastian 433OSTRÓW WIELKOPOLSKIM - SENIOR 2220M 4791501:13:5101:13:5115,0-136,1324:5512,2
420WĄDOŁOWSKI Sławomir 666WOJSKOWY KLUB HDK PRZY 9 BBKPANC W BRANIEWIEBRANIEWOM - MASTERS128M 4801501:16:5901:16:5915,0-136,1325:0711,7
421OWSIANIK Sylwia 375MILICZK - MASTERS 45K 1581501:35:0401:35:0415,0-136,1326:209,5
422WOJSIAT Arkadiusz 64ŚWIDNICAM - SENIOR 2221M 4811501:44:3801:44:3815,0-136,1326:588,6
423KATARZYNA Sosnowska 431WARKAK - SENIOR 137K 1601501:03:0961:58:3215,0-136,1414:1214,3
424WALTER Karol 48DRUŻYNA SZPIKUKOKOSZCZYNM - SENIOR 2222M 4831501:12:1101:12:1115,0-136,1424:4812,5
425KREROWICZ Grzegorz 184BIEGAM BO LUBIĘNOWY SACZM - MASTERS129M 4841501:17:4301:17:4315,0-136,1425:1011,6
426JANKOWSKI Karol 258LEGIONŁOMŻAM - SENIOR 234M 991501:20:0001:20:0015,0-136,1425:2011,3
427LUBAŃSKA Alicja 638BUKOWICEK - WETERAN 1 6K 1621501:35:5701:35:5715,0-136,1426:239,4
428KAŁAMAJSKI Dariusz 244HDK LEGION ODDZIAŁ COMMANDO LUBLINIECBYDGOSZCZM - MASTERS130M 4851002:47:3602:47:3615,0-136,14211:105,4
429JANKOWSKI Mateusz 364GDAŃSKM - SENIOR 1102M 4881500:31:58120:31:5815,0-136,1422:0728,2
430KWIATKOWSKI Aleksander 437IPA KATOWICE VIUL. STARZYŃSKIEGO 5/72M - WETERAN 122M 4861500:31:0724:31:0715,0-136,1422:0428,9
431SADOWSKI Bartłomiej 264ZAWSZE GOTOWI ZAWSZE BLISKOLEGIONOWOM - MASTERS131M 4871500:28:2948:28:2915,0-136,1421:5331,6
Poniżej dystansu minimalnego: 15,0 km
432WOJTCZAK Adrian 241WOJSKOWY KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK W SZCZECINIEEŁKM - MASTERS109M 4131500:31:3397:07:3414,9-136,1992:0628,4
433CZERWIEC Waldemar 124WARSZAWAM - SENIOR 282M 1961501:11:34127:50:0614,6-136,5564:5412,2
434ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 58RAKONIEWICEM - SENIOR 2107M 2481500:26:00103:51:0914,5-136,6101:4733,5
435REJNAT Aleksandra 820GLIWICEK - MASTERS 37K 1071500:22:15120:22:1114,4-136,7221:3238,9
436SUKIENNIK Marcin 384STREET RUN RADOMRADOMM - SENIOR 292M 2201501:04:50101:23:3414,4-136,7534:3013,3
437GAJEWSKI Tomasz 753RZESZÓWM - SENIOR 2147M 3211500:07:55132:24:5814,3-136,8110:33108,6
438ROŻNIATOWSKI Tomasz 327MIEJSKO - GMINNY KLUB HDK PCK W OŁAWIEOŁAWAM - MASTERS108M 4121500:57:16120:57:1714,3-136,8123:5915,0
439PAWLOWSKI Marek 40JELCZ-LASKOWICEM - MASTERS47M 1581500:42:2072:42:2014,3-136,8222:5720,3
440SOKOLIŃSKI Patryk 330LEGION HDKKATOWICEM - SENIOR 135M 1831500:58:3572:42:5614,3-136,8424:0514,6
441JAKÓB Marta 112SKWIERZYNAK - MASTERS 28K 741500:14:2072:14:2014,0-137,1921:0158,4
442KALUGA Gracjan 616LEGION HDKPRZEMYŚLM - SENIOR 173M 3471500:35:1398:08:0913,9-137,1982:3123,8
443SOFIŃSKI Andrzej 458KUNIÓWM - MASTERS68M 2431500:45:0048:45:0013,9-137,2623:1418,5
444ROMANOWSKA Joanna 72KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - MASTERS 26K 701500:45:53120:45:5313,9-137,2923:1818,1
445KRAJS Artur 795OPOLEM - SENIOR 2126M 2831500:52:33120:31:0013,8-137,3423:4815,8
446SMOLIŃSKI Paweł 461KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK PRZY KOMENDZIE STOŁECZNEJ POLICJIOTWOCKM - MASTERS90M 3381500:37:3795:09:4113,8-137,3422:4322,0
447ANCYGIER Kamil 106WARSZAWAM - SENIOR 274M 1801500:35:29108:11:0013,8-137,3782:3423,3
448RAJEWSKA Maja 285SZCZECINK - SENIOR 114K 831500:44:0481:53:3913,7-137,4073:1218,7
449KULIKOWSKA Marzena 448ŻAGAŃK - MASTERS 12K 351501:46:3301:46:3313,7-137,4327:467,7
450ERTELT Piotr 484HDK PRZY KPP W BOCHNIBOCHNIAM - SENIOR 293M 2211500:53:46119:23:0913,7-137,4363:5515,3
451SAJNÓG Małgorzata 796SOSNOWIECK - SENIOR 233K 871500:40:0999:31:1013,6-137,5032:5620,4
452BIAŁEK Laura 332KLUB HDK LEGIONKATOWICEK - SENIOR 110K 711500:53:3672:43:0513,6-137,5323:5615,2
453MICHALIK Katarzyna 566WROCŁAWK - SENIOR 223K 551500:58:1573:07:4513,6-137,5584:1714,0
454KOWIERSKI Jacek 740KLUB HDK LEGIONSOSNOWIECM - SENIOR 2209M 4521500:18:0096:40:0013,6-137,5921:1945,2
455SKOK Marcin 25015 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA - LEGION KLUB HDKGOŁDAPM - SENIOR 2137M 2981501:03:4343:50:4513,5-137,6324:4212,7
456FURGAŁA Piotr 86BARTOSZYCEM - SENIOR 2166M 3641500:14:0374:43:5313,4-137,7161:0257,3
457CZUBAKOWSKA Beata 787LEGIONOWOK - SENIOR 238K 1011500:26:42125:45:2113,1-138,0182:0229,5
458PISZCZEK Michał 60WOLSZTYNM - MASTERS113M 4251500:26:10121:43:2313,0-138,0982:0029,9
459BIAŁACH Michał 206ŁOMIANKIM - SENIOR 2127M 2841500:38:2696:38:2613,0-138,1322:5720,3
460GAJEWSKI Piotr 471KLUB HDK PRZY KSPWARSZAWAM - SENIOR 288M 2101501:21:0230:16:3113,0-138,1446:149,6
461RATAJCZAK Krzysztof Tomasz 212HDK LEGION 10 BKPANC ŚWIĘTOSZÓWCHEŁMŻAM - SENIOR 198M 4711500:27:30132:36:1713,0-138,1662:0728,3
462FĄFARA Krzysztof 465KIELCEM - MASTERS32M 951500:21:2075:19:5712,9-138,2261:3936,3
463ZAWALICH Marcin 597PROSTKIM - SENIOR 2168M 3661500:16:4095:34:4412,9-138,2481:1746,4
464KOŁAKOWSKI Karol 398PIASTÓWM - SENIOR 2152M 3311500:51:4696:51:4612,8-138,3224:0214,9
465GOMOLISZEK Małgorzata 579GOMOSIŁÓWK - MASTERS 24K 661500:44:14119:08:3012,8-138,3363:2717,4
466GÓRA Radosław 282BRUDZOWICEM - SENIOR 157M 2811500:38:2996:38:2912,8-138,3423:0020,0
467WOROBIEC Maksymilian 370INTERNETOWY ODDZIAŁ LEGION HDKCZARNÓWM - SENIOR 2153M 3331500:17:34127:43:3412,8-138,3491:2243,7
468KOWALCZYK Darek 142WARSZAWAM - MASTERS69M 2461532:06:0019:06:0012,7-138,442151:390,4
469MAGNUSZEWSKI Maciej 791HDK PCK SZCZYTNOOLSZTYNM - SENIOR 2143M 3131500:39:24116:20:0512,7-138,4673:0619,3
470BIEDKA Adrian 645OSTROŁĘKAM - SENIOR 2179M 3811500:34:49127:35:1412,6-138,4982:4521,8
471PIWOWARCZYK Damian 237HDK LEGIONZAGNAŃSKM - SENIOR 136M 1851501:53:4425:19:5012,6-138,5529:026,6
472PRAJS Jakub 813SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR4 OSTROŁĘKALELISM - JUNIOR2M 1751500:55:00122:07:0012,6-138,5724:2213,7
473GRUBSKI Jacek 718CHELMNOM - SENIOR 2198M 4261500:14:01121:59:4512,5-138,6081:0753,7
474WALAS Katarzyna 824HDK PCK W RZESZOWIEDYLĄGÓWKAK - SENIOR 245K 1131500:20:5873:42:3012,4-138,7031:4135,6
475ROSIAK Grzegorz 550ŚWINOUJŚCIEM - MASTERS62M 2291507:47:00127:47:0012,4-138,76237:431,6
476SZAL Anna 712NOWY DWÓR MAZOWIECKIK - SENIOR 256K 1321501:39:1601:39:1612,4-138,7818:017,5
477SIKORSKI Mariusz 102ŁÓDŹM - SENIOR 172M 3461500:18:5178:23:5412,3-138,7931:3139,3
478KAMIŃSKA Kornelia 602KROBIAK - SENIOR 131K 1421500:45:3972:45:3912,3-138,8623:4316,1
479GŁODZIK Tomasz 396CHORZELÓWM - SENIOR 284M 1991500:09:05117:52:0412,2-138,9120:4480,8
480PRACOŃ Izabela 606KURYŁÓWKAK - JUNIOR 5K 861500:05:00120:05:0012,2-138,9620:24146,2
481DUSZEŃKO Rafał 4WROCŁAWM - SENIOR 192M 4381500:34:0396:34:0312,2-138,9922:4821,4
482MANDYWEL Sławomir 758KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - MASTERS123M 4641500:09:5696:26:4112,0-139,1020:4972,7
483JUZAK Dawid 505PŁOCKM - SENIOR 2140M 3061500:36:1896:36:1812,0-139,1223:0119,9
484DROZDEK Martyna 663BEŁCHATÓWK - SENIOR 120K 1081500:30:07120:30:0712,0-139,1722:3023,8
485KUPIEC Jakub 750WSKT WROCŁAWWROCŁAWM - SENIOR 273M 1781500:35:09111:00:0911,9-139,1982:5620,4
486KOWALSKA Natalia 140GDAŃSKK - SENIOR 113K 801500:45:1072:45:1011,9-139,2623:4815,8
487SIUDAK Marzena 118WARSZAWAK - SENIOR 118K 971500:42:5226:01:0111,9-139,2813:3616,6
488SŁABOSZ Artur 255LEGION HDKĆMIŁÓWM - SENIOR 2165M 3621501:16:1659:05:5111,8-139,3046:269,3
489ŁUNIEWSKI Karol 235KLUB HDK WATTARGÓWKAM - SENIOR 155M 2741500:36:3069:46:4811,8-139,3143:0519,4
490MAZUR Tomasz 108HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAM - SENIOR 245M 1171500:22:21130:27:2511,8-139,3731:5331,6
491PERŁOWSKA-GOZDEK Anna 690KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWK - SENIOR 221K 471500:29:3196:08:1811,7-139,4022:3023,9
492HAWŁAS Małgorzata 620BORKIK - SENIOR 247K 1181500:32:40121:17:4411,7-139,4322:4721,5
493WALCZAK Rafał 783LEGIONOWOM - SENIOR 2180M 3851500:25:4896:05:4511,7-139,4322:1227,2
494KOCHAŃSKI-ONOSZKO Dominik 488WOJSKOWY KLUBU HDK PCK PRZY PWD DWD P-WELBLĄGM - SENIOR 2136M 2971500:28:50108:43:4811,7-139,4872:2824,3
495WILK Paweł 200HDK PCK "VITA"JAROSŁAWM - SENIOR 2121M 2721500:15:35118:32:3811,6-139,5291:2044,7
496BRODOWSKA Pola 360TYCHYK - SENIOR 18K 561500:27:58104:00:5411,4-139,7182:2624,5
497LITWA Małgorzata 807SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR 4 OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAK - MASTERS 25K 691500:23:13119:09:2111,4-139,7302:0229,5
498CHABIŃSKI Artur 797SZCZECINM - SENIOR 2104M 2441502:04:4502:04:4511,4-139,73210:565,5
499DYKACZ Joanna 679KRAKÓWK - MASTERS 38K 1281500:43:42119:02:0211,4-139,7793:5015,6
500TRZMIELEWSKI Krystian 13GOGGLE PAE TEAMLEGNICAM - SENIOR 2139M 3021500:28:0462:42:2111,3-139,7932:2824,3
501OKROJEK Patrycja 793KLUB HDK NILKRAKÓWK - SENIOR 125K 1251500:39:1196:37:1911,2-139,9323:2917,2
502CZERWIŃSKI Dariusz 482LOVELASYPOLICEM - WETERAN 19M 771501:14:4901:14:4911,2-139,9526:419,0
503ZWIERZCHOWSKI Marek 530LEGION HDKWARSZAWAM - SENIOR 159M 2931500:25:4696:49:4111,1-139,9932:1826,0
504JAJUGA Michał 434DIRTY SPARROWSCZEMPIŃM - MASTERS73M 2681500:24:4234:47:1911,1-140,0072:1327,0
505PĘDRYS Damian 276BOBREKM - SENIOR 2160M 3531500:17:16120:17:1611,1-140,0821:3338,4
506KRÓL Radek 129WROCŁAWM - SENIOR 285M 2001500:27:45111:43:0011,0-140,1082:3023,9
507SMOLIŃSKA Aneta 132LEŹNICOWY BZIKLEŹNICA WIELKAK - SENIOR 263K 1561501:00:0201:00:0411,0-140,1125:2611,0
508JABŁOŃSKI Andrzej 700JULIANÓWM - JUNIOR4M 3041500:11:55120:18:4811,0-140,1121:0455,5
509KURAŚ Rafał 116LEGIN HDKGDAŃSKM - MASTERS82M 3171500:24:5296:24:5211,0-140,1122:1526,6
510KLOSEK Dariusz 711LEGIONHDKBYDGOSZCZM - WETERAN 116M 4231500:15:16120:16:3111,0-140,1421:2343,2
511SZCZUROWSKI Adam 17HDK LEGIONLUBAŃM - MASTERS54M 1821500:22:00120:22:0011,0-140,1422:0030,0
512PIOTROWSKI Karol 114SŁAWNOM - SENIOR 255M 1411500:26:3172:26:3110,9-140,2422:2524,7
513KOWALCZYK Ilona 732STANISŁAWOWOK - SENIOR 249K 1211500:34:1096:43:4410,8-140,3423:0919,0
514PASOŃ Dariusz 526BĘDZINM - WETERAN 112M 1501500:28:2148:28:2110,8-140,3622:3722,8
515KAMIENIARZ Sławomir 380STRZYBNIKM - MASTERS81M 3081500:39:2872:39:2810,7-140,4123:4016,3
516ZAGULSKI Piotr 726OLSZTYŃSKI LEGION - ODDZIAŁ KLUBU HDK LEGIONOLSZTYNM - SENIOR 2118M 2651500:29:3172:31:2110,7-140,4222:4521,8
517CHMURA Katarzyna 202TUSZÓW NARODOWYK - SENIOR 230K 761500:26:00109:50:0610,7-140,4522:2524,7
518BOJDO Klaudia 752TARNÓWK - SENIOR 244K 1101500:09:53121:29:3310,7-140,4860:5564,7
519WILCZEK Marta 249RUNNERBJABŁONNAK - SENIOR 251K 1241501:01:1101:01:1210,7-140,4925:4410,4
520SPODOBALSKI Patryk 808WOJSKOWY ODDZIAŁ HDK LEGION PRZASNYSZPRZASNYSZM - SENIOR 165M 3141500:48:2396:42:1710,6-140,5224:3313,2
521SZCZYGIEŁ Piotr 381DĘBICAM - SENIOR 2155M 3391200:44:3248:47:4610,6-140,5424:1214,3
522ORAMUS Karina 571MIŃSK MAZOWIECKIK - SENIOR 232K 851501:14:1301:14:1310,5-140,6327:038,5
523PRUCHYŃSKI Kamil 297LEGION HDKNOWA DĘBAM - SENIOR 2122M 2751500:32:3624:32:3610,5-140,6923:0719,2
524RUDAJKO Borys 315ODDZIAŁ WWL - LEGION HDKTŁUSZCZM - MASTERS78M 2921500:56:15102:38:3610,4-140,7065:2311,1
525LIGĘZA Dariusz 29ODDZIAŁ KLUBU LEGION HDK PRZY JW 3538 W NISKUSTALOWA WOLAM - SENIOR 2183M 3881500:22:23131:24:0210,4-140,7622:0927,8
526MAJOREK Łukasz 45HDK PCK CZERWONA KRWINKA LIBUSZALIBUSZAM - SENIOR 2132M 2911500:18:22120:29:1710,3-140,7931:4633,8
527WARDENGA Joanna 391JEJKOWICE BIEGAJĄJEJKOWICEK - MASTERS 41K 1471500:35:3950:14:4710,3-140,8193:2717,4
528POLAK Łukasz 300OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM - SENIOR 243M 1151500:56:2200:56:2210,3-140,8235:2711,0
529MONCZYŃSKI Sebastian 78112 WBOTPOZNAŃM - SENIOR 2124M 2801500:15:4496:08:4710,3-140,8421:3139,3
530BARANOWSKI Łukasz 393BIAŁACZÓWM - SENIOR 2123M 2791500:27:46120:27:4610,3-140,8622:4222,2
531MIKOŁAJCZAK Przemysław 757SŁUPSKM - SENIOR 299M 2301500:24:0696:35:3410,2-140,9002:2125,5
532MASTEK Katarzyna 128ŁAPCZYCAK - SENIOR 241K 1051518:37:00138:37:0010,2-140,942109:300,5
533KONOPACKI Piotr 426HDK LEGION OSP GLINIANKAEMÓWM - MASTERS115M 4331500:30:2948:30:2910,2-140,9722:5920,0
534WOJCIECHOWSKI Krystian 581LEGIONWARSZAWAM - MASTERS98M 3831500:08:3572:08:3510,2-140,9720:5071,1
535SYNOWIEC Aleksander 90WROCŁAWM - SENIOR 188M 4191500:30:4343:05:5110,2-140,9743:0119,9
536WARDENGA Kazimierz 392JEJKOWICE BIEGAJĄJEJKOWICEM - WETERAN 118M 4291500:34:1348:32:0310,2-140,9823:2217,8
537GROCHOCKA Dorota 502GIŻYCKOK - SENIOR 264K 1571500:27:2769:06:4810,2-140,9842:4222,2
538KURZYWILK Mateusz 626HDK PRZY KPP BRZESKOBOCHNIAM - SENIOR 2115M 2611500:56:1000:56:1010,1-141,0525:3310,8
539JASTRZĘBSKI Tomasz 53HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYLUBLINM - SENIOR 2129M 2861500:11:56118:48:2410,0-141,0931:1150,5
540ZDEB Grzegorz 166STRASBOURGM - MASTERS63M 2311500:31:2872:11:5510,0-141,1153:0819,1
541OLEK Adrian 242POLACY NA EMIGRACJI :)PUŁAWYM - SENIOR 175M 3491500:32:2474:09:3210,0-141,1173:1318,6
542PAWŁOWSKI Dariusz 26WKHDK LEGIONSZPROTAWAM - SENIOR 2112M 2581501:07:3401:07:3410,0-141,1326:448,9
543GROBELNY Marcin 34KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCELIDZBARK WARMIŃSKIM - SENIOR 230M 891501:09:3601:09:3610,0-141,1326:578,6
544RYBKA Sonia 425CHRZANÓW-BALINK - SENIOR 265K 1611500:27:1970:48:4110,0-141,1412:4322,0
545REGUŁA Sławomir 466HDK LEGIONRZESZÓWM - SENIOR 150M 2401500:54:4400:54:4410,0-141,1425:2811,0
546KOLLEK Anna 523BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOK - WETERAN 1 3K 581500:54:2596:54:2510,0-141,1425:2611,0
547MAZIARCZYK-KOTWICA Katarzyna 9FREDROPOLK - SENIOR 239K 1031501:12:5501:12:5510,0-141,1857:198,2
548KŁOPOTEK GŁÓWCZEWSKI Michał 748CHOJNICEM - SENIOR 2163M 3591500:24:0889:13:149,9-141,2802:2624,5
549PYĆ Dorota 481JANÓW LUBELSKIK - SENIOR 124K 1161500:24:3896:24:389,9-141,2922:3024,0
550SAMSEL Artur 24PUŁTUSKM - SENIOR 171M 3421500:46:4048:46:049,8-141,2954:4412,7
551ROSÓŁ Grzegorz 313LEGION HDK SZCZECINSZCZECINM - SENIOR 2135M 2961500:31:2997:37:479,8-141,3003:1118,8
552KIERNOZEK Paweł 810SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR 4 W OSTROŁĘCELIPNIKIM - JUNIOR3M 2531500:16:1072:39:599,8-141,3021:3836,5
553STAFINIAK Marek 222POZNAŃM - SENIOR 2173M 3731500:35:05120:06:579,7-141,3973:3616,7
554WOROBIEC Weronika 371CZARNÓWK - SENIOR 119K 1001500:34:54117:30:119,7-141,4903:3616,6
555ZAKRZEWSKI Daniel 366AUGUSTÓWM - SENIOR 2191M 4091501:31:1721:54:469,6-141,5859:336,3
556SEBUNIA Aleksandra 117HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYSWAROŻYNK - MASTERS 42K 1481500:50:0796:33:189,4-141,7665:2011,2
557CYBULSKA Anna 660KRAKÓWK - SENIOR 248K 1191500:30:4196:28:389,3-141,8313:1718,2
558NADZIEJA Maciej 238WYSZKÓWM - SENIOR 2101M 2351500:36:3948:40:169,3-141,8613:5615,2
559GRĄTKIEWICZ Jakub 605KLUB HDK WATSTRAWCZYNM - SENIOR 153M 2641500:15:58120:15:589,2-141,9821:4434,4
560JAROSZEK Jakub 186CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 186M 4061500:28:4196:28:419,1-142,0023:0819,1
561KIERSZTYN Jan 414HDK PRZY 12 BLP I KWSP IM. MJR F.SZABUNISUWAŁKIM - SENIOR 2130M 2871501:08:1073:00:159,1-142,0327:288,0
562ŚWIĄTEK Zbigniew 337ZDUŃSKA WOLAM - SENIOR 2204M 4421500:53:1947:51:309,1-142,0775:5210,2
563HAŁOŃ Łukasz 447RZESZÓWM - SENIOR 2164M 3601501:11:4528:32:299,1-142,0787:547,6
564SKWIRUT Daniel 257LEGION HDKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS100M 3921500:36:1672:36:169,1-142,0924:0015,0
565GAJDA Weronika 759OSP LUBLINIECLUBLINIECK - SENIOR 135K 1541500:25:3272:20:299,0-142,1022:4921,2
566MĄKA Michał 309BIAŁOBIELM - MASTERS79M 2991500:27:5948:27:598,8-142,3823:1118,8
567TERLECKI Krzysztof 134KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ COMMANDOTARNOWSKIE GÓRYM - MASTERS57M 2011500:06:04120:06:048,7-142,4020:4186,4
568SZAFRAŃSKI Mikołaj 107POZNAŃM - SENIOR 174M 3481500:14:04113:26:588,6-142,5381:3836,7
569ZAUTER Krzysztof 18BYDGOSZCZM - SENIOR 2133M 2941500:54:1100:54:138,5-142,6526:229,4
570SZCZEPANSKI Michał 655LEGIONOWOM - MASTERS89M 3371501:09:31120:44:118,5-142,6628:117,3
571BIELECKI Marcin 95SPORT & ROLLSTALOWA WOLAM - SENIOR 2141M 3091500:19:2972:36:568,3-142,8592:2125,5
572BUDZAJ Magdalena 771JAKTORÓWK - MASTERS 46K 1591500:14:18120:11:388,1-143,0451:4534,0
573PASEK Tomasz 778TARNOBRZEGM - MASTERS41M 1401500:44:4100:44:418,0-143,1425:3510,7
574ZINIEWICZ Krzysztof 719LEGIONWARSZAWAM - MASTERS85M 3271500:32:12133:02:508,0-143,1694:0214,9
575GRALEWICZ Krzysztof 43SEROCKM - MASTERS45M 1511500:45:1000:45:107,9-143,1945:4010,6
576SKIBNIEWSKI Łukasz 487WATWARSZAWAM - SENIOR 2182M 3871500:49:3000:49:307,9-143,1996:139,6
577MROWIEC Michał 22ŚWINNAM - SENIOR 162M 3071500:23:2272:41:127,9-143,2692:5820,2
578PIETRYKA Joanna 520ELBLĄGK - SENIOR 262K 1511500:21:48120:21:487,9-143,2822:4621,6
579JEDRYCHOWSKA Anna 7HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYSŁOMNIKIK - SENIOR 136K 1551500:11:0948:11:097,8-143,3821:2641,8
580KOZERA Piotr 111OLSZTYNM - SENIOR 161M 3051500:10:48112:05:387,7-143,4071:2343,0
581WŁODEK Katarzyna 239KRAKÓWK - SENIOR 254K 1291500:31:2871:50:127,7-143,4454:0514,7
582POLECH Piotr 299MICHALOWOM - SENIOR 160M 3031500:06:33121:40:537,6-143,5180:5169,8
583GALICKA Zuzanna 189ROGOŹNIKK - SENIOR 116K 941500:30:32120:30:327,6-143,5924:0214,8
584BOGUSIEWICZ Maria 622POZNAŃK - SENIOR 240K 1041500:56:0600:56:067,5-143,6427:288,0
585ZARZECZNA Patrycja 340ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIK - SENIOR 259K 1391501:15:5501:15:557,5-143,65810:085,9
586BIELECKA Marta 98STALOWA WOLAK - SENIOR 257K 1351500:20:0072:37:277,5-143,6582:4022,5
587TOMASZEWSKA Anna 353POZNAŃK - SENIOR 227K 671500:14:33120:14:337,5-143,6621:5630,8
588SIWEK Grzegorz 263HDK LEGION / LANCKORONA-RUNLANCKORONAM - MASTERS87M 3321500:30:0179:50:507,4-143,7054:0214,9
589WACZYŃSKI Kamil 89WROCŁAWM - SENIOR 158M 2901500:19:29102:42:207,4-143,7632:3822,7
590MURAS Łukasz 417ORZESZEM - SENIOR 2194M 4161500:12:28107:49:107,2-143,9471:4334,6
591GAJDEK Mateusz 745HDK PCK "PODHALANCZYK"RZESZÓWM - MASTERS95M 3631500:41:2300:41:237,1-144,0205:4810,3
592NOWAK Damian 262ZABRZEM - SENIOR 2210M 4531500:27:1151:56:047,0-144,1363:5215,5
593WNOROWSKI Kacper 563HDK WATWARSZAWAM - SENIOR 196M 4621500:37:0300:37:037,0-144,1665:1811,3
594LASKOWSKI Waldemar 492LASKOWSKI TEAMSUSZM - SENIOR 249M 1231500:20:0895:47:527,0-144,1872:5320,7
595TOFIL Michał 445RYBNIKM - MASTERS60M 2131500:21:1624:21:167,0-144,1923:0319,6
596JAKUBIEC Urszula 162ŻARKI LETNISKOK - SENIOR 115K 891500:03:1474:05:076,7-144,4140:28124,8
597BŁASZCZYK Damian 21POZNAŃM - SENIOR 166M 3161500:16:5772:01:466,7-144,4302:3123,8
598KRAUSIEWICZ-JELEN Agnieszka 77KRAKÓWK - MASTERS 30K 811501:04:4701:04:476,7-144,4529:416,2
599DZIEKAN Dawid 137ŁUBNICEM - SENIOR 295M 2241500:52:0101:00:226,7-144,4607:477,7
600GABAŁA Aleksandra 477CHORZÓWK - SENIOR 129K 1401500:19:3996:03:566,7-144,4722:5620,4
601NOWAKOWSKI Krzysztof 104BOREK SZLACHECKIM - SENIOR 154M 2691500:39:4100:39:416,6-144,5506:0110,0
602PŁOSA Monika 527SZCZECINK - SENIOR 237K 991500:58:4200:58:426,6-144,5658:556,7
603KONOPACKI Szymon 348LEGION HDK POZNAŃPOZNAŃM - SENIOR 2195M 4171500:27:41101:07:506,6-144,5834:1314,2
604JAWORSKA Justyna 767CZĘSTOCHOWAK - SENIOR 121K 1111500:23:22114:33:176,5-144,6543:3616,7
605WOJTEK Wojtek 646BYDGOSZCZM - MASTERS93M 3541500:07:44120:08:146,5-144,6621:1150,3
606IDCZAK Paweł 260OPATÓWM - SENIOR 291M 2171500:40:0100:40:016,4-144,7036:129,7
607CHMIELNIK Mikołaj 548LEGION HDK - ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - MASTERS91M 3401500:19:2893:13:216,3-144,8623:0519,4
608PĘDZIWIATR Joanna 174SĄ WOLNIEJSIOLSZTYNK - SENIOR 246K 1171500:41:4100:41:416,2-144,9426:438,9
609LANGE Daniel 259LEGION HDK STOŁECZNY LEGION BASZTAWISŁA WIELKAM - SENIOR 268M 1681500:49:0000:49:006,2-144,9427:547,6
610KRÓLIKOWSKI Tomasz 559GĄDKIM - SENIOR 2174M 3741500:35:0400:35:046,1-144,9995:4210,5
611DYCHA Marek 731OLSZTYNM - SENIOR 2157M 3441500:18:2972:40:046,1-145,0903:0319,6
612KULIBERDA Łukasz 435ZIELONA GÓRAM - SENIOR 2175M 3751500:40:2600:40:266,0-145,1026:419,0
613DYMEK Aneta 413WROCŁAWK - SENIOR 242K 1061500:55:5400:55:545,8-145,3529:396,2
614ŁUBIŃSKI Paweł 345MŁAWAM - SENIOR 2109M 2511500:23:5348:23:535,7-145,4124:1014,4
615PRZYBYTNIAK Krzysztof 561LEGION HDKWARSZAWAM - MASTERS80M 3011500:32:5700:32:575,6-145,5325:5210,2
616WIESZCZEK Karolina 828GŁOGÓW MAŁOPOLSKIK - SENIOR 132K 145800:39:4900:39:495,5-145,5937:108,4
617SASS Witold 138ŁÓDŹM - SENIOR 1101M 4821507:19:0579:19:055,5-145,63279:410,8
618MALICKI Mateusz 374KLUB HDK LEGIONPOZNAŃM - SENIOR 2148M 3221500:58:2800:58:285,4-145,73310:485,6
619RATAJCZYK Michał 785GARBYM - SENIOR 2189M 4011500:18:5696:00:165,4-145,7703:3117,0
620NIEDZIÓŁKA Monika 85GŁUSZYCA/GRZMIĄCAK - MASTERS 36K 1021500:47:2500:47:255,4-145,7928:516,8
621DOLEWSKI Konrad 675GDAŃSKM - SENIOR 2134M 2951500:33:4300:33:435,3-145,8026:189,5
622MERECKA Natalia 812SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR 4 W OSTROŁĘCERÓŻANK - JUNIOR 4K 781500:28:2330:01:155,3-145,8265:2011,2
623KOZIATEK Paweł 172PIASECZNOM - SENIOR 298M 2281500:31:0000:31:005,3-145,8325:5010,3
624BŁASZCZYK Sebastian 103TUREKM - SENIOR 185M 4001500:33:4000:33:405,2-145,9026:259,3
625GUZIUR Jakub 528KARTUZYM - SENIOR 2146M 3191500:35:1496:06:355,2-145,9086:438,9
626DANISEWICZ Przemysław 195KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PRZY WOJSKOWEJ AKADEMII TECHNICZNEJWARSZAWAM - SENIOR 170M 3411500:29:0500:29:055,2-145,9525:3610,7
627ROMANIUK Remigiusz 730WARSZAWAM - MASTERS99M 3841500:43:3000:43:305,2-145,9878:267,1
628OLSZAŃSKI Rafał 141ZAKLICZYNM - SENIOR 2203M 4411500:25:2000:25:205,1-146,0024:5512,2
629NASKRĘT Mariusz 46RACOTM - MASTERS118M 4451500:28:1300:28:135,1-146,0425:3110,8
630JUSZYŃSKA Aleksandra 61POŁANIECK - SENIOR 133K 1491500:12:2472:12:245,1-146,0722:2624,5
631DZIAŁOWSKI Dariusz 76DĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS124M 4661500:38:3400:38:345,0-146,1157:407,8
632MARKIEWICZ Radosław 693TEAM DALEJLAMAWARSZAWAM - SENIOR 146M 2221500:27:5400:27:545,0-146,1245:3310,8
633MIESZKOWICZ Wojciech 199CKM +SPORTCHORZELÓWM - SENIOR 2172M 3721501:08:3201:08:325,0-146,14213:424,4
634MĘŻYKOWSKI Krzysztof 792BBL SZUBINSZUBINM - MASTERS116M 4371500:40:3500:40:354,9-146,2008:127,3
635JABŁOŃSKI Tomasz 228HDK SAPERSZCZECINM - MASTERS75M 2771500:05:4972:04:274,9-146,2311:1150,7
636PYĆ Gabriela 739WARSZAWAK - SENIOR 253K 1271500:18:4296:13:214,6-146,5124:0214,9
637SZULC Miłosz 387BYDGOSZCZM - SENIOR 2106M 2471500:32:2000:32:204,4-146,7067:178,2
638SZUŃKO Hanna 467HDK LEGIONSŁUPSKK - SENIOR 128K 1371500:26:3700:26:374,3-146,8096:089,8
639GODYŃ Przemysław 52KLUB LEGION HDKGIEBUŁTÓWM - MASTERS126M 4691500:30:5100:30:514,3-146,8207:088,4
640KRASOWSKI Tomasz 503WAŁCZM - MASTERS110M 4151500:55:4600:55:464,2-146,97813:234,5
641BAUMGART Maciej 71BIEDRUSKOM - SENIOR 2211M 4541500:20:0600:20:063,9-147,2325:0811,7
642LEWICKI Kewin 39OLSZTYNM - SENIOR 169M 3351500:32:0600:32:063,9-147,2698:177,2
643CZUPRYNA Adam 389LEGION HDKLEGIONOWOM - SENIOR 2161M 3551500:11:04122:18:373,8-147,3592:5520,5
644TARASEWICZ Łukasz 648MRĄGOWOM - SENIOR 2138M 3001500:19:3500:19:353,3-147,8125:5210,2
645RAPA Magdalena 774PNIEWYK - SENIOR 122K 1121500:42:0900:42:093,2-147,92213:054,6
646KUREK Bartek 377KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - SENIOR 2201M 4351521:55:0021:55:003,0-148,132436:520,1
647KLISZCZ Beata 514WERBKOWICEK - SENIOR 243K 1091500:22:4300:22:432,0-149,10611:095,4
648STATEK Gabriela 543SIETESZK - JUNIOR 6K 1141500:29:1200:29:121,8-149,33216:073,7
Niesklasyfikowani
DNCSZWARC Ilona 390BIAŁYSTOKK - SENIOR 21501:28:3901:28:3914,9-136,2135:5610,1
DNCBARCZAK Sylwester 157KLUB HDK "STRAŻAK" W MIERZECICACHKNURÓWM - SENIOR 21500:39:2224:39:2213,2-137,9222:5820,1
DNCWOŁOCH Paweł 518HDK KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - SENIOR 11500:37:0048:37:0112,2-138,9423:0119,8
DNCKARBOWSKA Joanna 570WKHDK PRZY PWD DWDP-WELBLAGK - SENIOR 21500:35:3372:35:3312,1-139,0122:5520,5
DNCGÓRNA Justyna 691LEGION HDKDREZDENKOK - MASTERS 1501:30:0601:30:0612,0-139,1427:308,0
DNCMASZKIEWSKI Łukasz 305GNIEWINOM - SENIOR 21500:28:0172:00:1810,9-140,2432:3423,3
DNCSULEJCZYK Piotr 4211.BLTRMIŃSK MAZOWIECKIM - MASTERS1501:42:0013:02:4210,4-140,7799:506,1
DNCKALKOWSKI Paweł 286THIRTY SPORTS GROUPWROCLAWM - SENIOR 21500:26:1823:29:2110,1-141,0412:3623,0
DNCSZAJNA Dariusz 343WARSZAWAM - SENIOR 11501:01:0501:01:0510,1-141,0526:039,9
DNCKLIMASZEWSKI Tobiasz 407HDK PCK TERENOWY ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM - SENIOR 21500:31:2772:31:2710,0-141,1223:0819,1
DNCGODLEWSKI Daniel 545WARSZAWAM - SENIOR 21501:02:1601:02:1610,0-141,1426:139,6
DNCSĘK Jacek 269CHOJNICEM - SENIOR 21500:26:0294:16:499,5-141,6202:4421,9
DNCTROKIELEWICZ Mateusz 436WARSZAWAM - SENIOR 21500:35:4743:50:199,1-142,0423:5515,3
DNCWAWRZEŁA Łukasz 531GDYNIAM - SENIOR 21500:04:5973:01:018,3-142,8200:35100,2
DNCMUSKAŁA Mateusz 145WIRUSYSOSNOWIECM - SENIOR 21501:06:1725:21:367,6-143,5768:456,8
DNCPIĄTEK Dawid 94OGNISTY LEGION CHORZELÓWMIELECM - SENIOR 11500:37:1400:37:147,4-143,7425:0111,9
DNCPLACHA Jan 497IM-POSSIBLE TEAMLASKIM - MASTERS1500:48:2300:48:236,5-144,6737:288,0
DNCBASIAK Mariusz 800SZKOLNY KLUB HDK PRZY CS PSPCZĘSTOCHOWAM - SENIOR 21500:33:0000:33:005,7-145,4425:4710,4
DNCGOLAROWSKI Daniel 444BOBOWICKOM - MASTERS1500:13:1024:13:105,7-145,4522:1825,9
DNCWARDA Anna 610HDK LEGIONKĘTRZYNK - MASTERS 1500:30:1037:17:315,7-145,4785:1911,3
DNCDYCHA Marek 289OLSZTYNM - SENIOR 21500:06:0298:54:145,2-145,9061:0952,1
DNCKORZENIOWSKA Karolina 75QĄSKABALPINKASZCZECINEKK - SENIOR 21501:04:0201:04:025,1-146,04212:334,8
DNCGRZEGORZEWSKI Przemysław 33CAMBRIDGEM - SENIOR 21500:31:3100:31:315,0-146,1226:169,6
DNCMNICH Hubert 358LEGION HDKLEGIONOWOM - MASTERS1500:30:4600:30:465,0-146,1426:099,8
DNCKOŁODZIEJCZYK Marta 280WARSZAWAK - SENIOR 11500:36:5800:36:585,0-146,1427:238,1
DNCLIPCZYŃSKI Przemysław 22918 DYWIZJA ZMECHANIZOWANASIEDLCEM - SENIOR 21500:29:3200:29:324,9-146,1975:5810,0
DNCKIEŁBASIŃSKI Łukasz 75612 WBOTPOZNAŃM - SENIOR 21500:29:2300:29:234,7-146,4126:129,7
DNCMARCINIAK PORADZISZ Justyna Anna 574ŁAPANÓWK - SENIOR 21500:18:3072:18:314,6-146,5724:0214,8
DNCORYCH Jacek 298MARKOWI BIEGACZEMARKIM - MASTERS1500:41:1200:41:124,4-146,7459:226,4
DNCCHOJNOWSKI Wojciech 93ŁOMŻAM - SENIOR 11500:25:0900:25:094,1-147,0846:119,7
DNCROŻEK Katarzyna 247KIELCEK - SENIOR 21500:15:5496:15:544,0-147,1023:5615,2
DNCERNEST Dawid 478BYDGOSZCZM - SENIOR 21500:22:2100:22:224,0-147,1125:3210,8
DNCOCHENKOWSKI Pawel 301KOSZALINM - SENIOR 21500:30:1800:30:184,0-147,1227:328,0
DNCMARER Jakub 760RUMIAM - SENIOR 11500:36:0321:56:463,1-148,02211:335,2
DNCZIÓŁKOWSKI Sebastian 457HDK LEGION / STOŁECZNY LEGION BASZTANASIELSKM - SENIOR 21500:18:0300:18:032,4-148,6987:238,1
DNCNICPOŃ Mariusz 394WĘGLOWICEM - SENIOR 21500:24:0000:24:002,1-149,00211:125,4
DNCBALACHOWSKI Robert 164NIEPOŁOMICEM - SENIOR 21500:09:1300:09:131,5-149,6426:089,8
DNCKARBOWNIK Karbownik 49410 ŚBOTKIELCEM - SENIOR 21500:08:1300:08:131,1-150,0427:288,0
DNCKULCZAKIEWICZ Karol 291BIAŁYSTOKM - SENIOR 21500:34:3825:19:180,0-151,1272308:530,0
Znaleziono 687 wynik(ów)