KREWKI BIEG VOL 1 - „ŚWIATOWY DZIEŃ KRWIODAWCY”

Wydarzenie:
Organizator:
Tryumf
Data:
2020-06-12
Miejsce:
Polska
Dystans:
15 km
Zgłoszonych:
834
Wystartowało:
690
Nie ukończyło:
17
Ukończyło:
673
Na trasie:
17
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja po poszczególnych dniach: Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7 | Dzień 8 | Dzień 9 | Dzień 10 | Dzień 11 | Dzień 12 | Dzień 13 | Dzień 14 | Dzień 15

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1DUBIAŁ Rafał 614LESZNOM - MASTERS1M 11502:22:30146:28:44173,30,0000:4973,0
2WIETRZYŃSKI Maciej 591KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 11M 71503:19:05152:58:25143,7-29,6531:2343,3
3BERNAT Joanna 671HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAK - MASTERS 1K 11502:31:22148:46:44141,1-32,1921:0455,9
4SCHMIDT Jacek 151ŻW- SZCZECINSZCZECINM - WETERAN 11M 41502:03:10140:11:19138,1-35,2240:5367,3
5PARKITNY Aleksander 67WROCŁAWM - SENIOR 21M 21501:03:01133:05:30112,1-61,2070:33106,8
6PYRZAK Paweł 325WARSZAWAM - SENIOR 24M 111501:09:04150:40:55108,1-65,2210:3893,9
7BŁAUCIAK Monika 692WOJSKOWY KLUB HDK PCK "LOGISTYK" WAŁCZPIŁAK - MASTERS 3K 31501:33:27134:49:18105,3-67,9990:5367,6
8KOLIŃSKI Robert 338COACH COLYNSKYWROCŁAWM - MASTERS11M 361501:45:00154:12:56101,5-71,8781:0258,0
9BERNAT Andrzej 62HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAM - MASTERS2M 61502:08:52164:50:21101,1-72,2271:1647,1
10PLEWA Sylwia 713WOJSKOWY KLUB HDK PCK "LOGISTYK" WAŁCZPIŁAK - MASTERS 2K 21501:27:13154:19:53101,1-72,2830:5169,5
11ANDRUSZKIEWICZ Krzysztof 522DĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS13M 421518:50:5418:50:5695,6-77,70011:495,1
12MĄDRAWSKI Kacper 5KLUB LEGION HDKDREZDENKOM - SENIOR 22M 31500:24:05125:52:3792,1-81,2810:15229,4
13MAZUREK Dariusz 674RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYSTALOWA WOLAM - SENIOR 23M 91501:34:11118:56:5591,4-81,9741:0158,2
14KOZŁOWSKI Jakub 100HDK LEGION - ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM - SENIOR 211M 451501:55:52149:34:3083,9-89,4231:2243,5
15HUTA Wojciech 583KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 16M 191500:57:03144:57:0383,7-89,6500:4088,0
16BŁAUCIAK Mirosław 344WOJSKOWY KLUB HDK PCK "LOGISTYK" WAŁCZPIŁAM - MASTERS4M 131500:58:05158:58:0680,3-93,0760:4382,9
17MALANOWSKA Zuzanna 823HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAK - SENIOR 21K 51501:37:27149:10:2380,2-93,1161:1249,4
18BUDZAJ Robert 772JAKTORÓWM - MASTERS3M 81501:21:20131:07:4379,5-93,8881:0158,6
19KIDOŃ Przemysław 586KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 111M 441502:02:4898:02:4877,4-95,9401:3537,8
20LISEK Mateusz 553KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 15M 181500:42:21144:42:2174,1-99,2200:34105,0
21BIEŃKOWSKI Mariusz 2WOJSKOWY KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK W SZCZECINIESZCZECINM - MASTERS8M 261501:14:46140:04:1874,0-99,3571:0059,4
22DYŚKO Arkadiusz 582KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 17M 211500:34:12132:57:4473,6-99,6920:27129,2
23CZERWIŃSKI Janusz 568DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEM - WETERAN 22M 101501:05:55147:43:5072,0-101,2980:5465,6
24MONCZYŃSKI Bogusław 28KLUB HDK PCK "STRZELC"KALISZM - WETERAN 21M 51501:22:59145:22:5970,4-102,9501:1050,9
25ROGALEWSKI Łukasz 176LEGIONY HDKSTAROGARD GDAŃSKIM - SENIOR 12M 121502:37:27146:37:2770,0-103,3702:1526,7
26JADESZKO Michał 567EŁKM - SENIOR 113M 561501:09:15151:29:1567,4-105,9731:0158,4
27BOŻKO Katarzyna 357KŁODAWAK - SENIOR 11K 61501:24:58145:24:2665,5-107,8601:1746,2
28GIENIECZKO Cezary 569EŁKM - SENIOR 112M 551501:45:16145:45:1665,1-108,2401:3737,1
29RUDNIKOWSKI Andrzej 754BYDGOSZCZM - WETERAN 12M 141500:33:13144:35:2765,0-108,3300:30117,4
30CHRAPEK Daniel 359TYCHYM - SENIOR 25M 201502:05:20145:34:5864,7-108,6411:5631,0
31RAJWA Roman 619TL ATHLETICS JASTRZĘBIECHYBIEM - SENIOR 13M 161519:23:00163:23:0064,0-109,34018:103,3
32KUREK Damian 388HDK KSPTOMASZÓW LUBELSKIM - SENIOR 224M 761506:25:2953:57:4362,7-110,6346:089,8
33MIROSŁAW Rafał 156WARSZAWAM - SENIOR 219M 661501:25:02126:48:4562,4-110,9561:2144,0
34BORKOWSKI Leszek 515NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM - WETERAN 15M 301501:55:42139:37:5062,3-111,0571:5132,3
35RABIEGA Monika 633LUCKY LUKILESZNOK - MASTERS 4K 41501:16:44123:38:5161,0-112,3321:1547,7
36STANIOS Natalia 584KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAK - SENIOR 12K 91500:43:54144:43:5460,4-112,9700:4382,5
37DUDYŃSKI Jacek 501BOLESŁAWIECM - WETERAN 14M 291501:30:08151:47:3259,8-113,5731:3039,8
38SIEK Michał 804KURATORIUM OŚWIATY W OPOLUBRZEGM - WETERAN 13M 221501:15:38145:51:1859,2-114,1481:1647,0
39KOZIOŁKIEWICZ Paweł 544JELENIA GÓRAM - MASTERS14M 461501:16:12141:46:0158,1-115,2301:1845,8
40TKACZ Patryk 292HDK LEGION ODZIAŁ INTERNETOWYGRANICAM - SENIOR 110M 431501:01:50138:01:5258,0-115,3341:0356,3
41KUZIN Krzysztof 367LEGIONOWOM - SENIOR 212M 471501:08:46143:58:1856,8-116,5891:1249,5
42KONOPKA Tomasz 709#TK.X7XGDANSKM - MASTERS6M 231501:05:11144:46:4055,6-117,7801:1051,1
43POŚPIECH Michał 483ZDUN TRIATHLON TEAM / SUPERMARATON KALISZ / PWSZ KALISZWOLICAM - MASTERS22M 641501:02:52145:09:4455,5-117,8101:0753,0
44KRUPA Aleksandra 735MOSTKOWOK - SENIOR 13K 101500:56:23140:53:5955,5-117,8481:0059,1
45KUPILAS Mariusz 592WOJSKOWY KLUB HDK PCK LOGISTYK WAŁCZWAŁCZM - SENIOR 18M 251500:49:51142:05:3054,4-118,9640:5565,4
46FALBA Wioletta 456ROZBIEGANE DZIAŁDOWODZIAŁDOWOK - WETERAN 1 1K 131501:39:43121:39:4353,2-120,1301:5232,0
47JANIC Arkadiusz 500ZŁOCHOWICEM - SENIOR 19M 321501:21:55145:21:5552,9-120,4701:3238,7
48ZAJACZKOWSKI Artur 454KLUB HDK SŁUŻB MUNDUROWYCH W DZIAŁDOWIEDZIAŁDOWOM - MASTERS15M 501501:06:35121:06:3552,6-120,7301:1547,4
49SKOTNICKI Jacek 761LEGION HDKNYSAM - SENIOR 26M 281501:09:26121:10:3351,8-121,5001:2044,8
50MARCINKIEWICZ Magdalena 685KRAKÓWK - SENIOR 22K 71501:11:00142:34:4851,2-122,1891:2343,2
51SKŁODOWSKI Stefan 209ŁOJDY 16/3M - MASTERS20M 591500:53:20145:18:4051,1-122,2691:0257,5
52ADAMCZYK Dorota 261BIAŁACZÓWK - SENIOR 23K 81501:02:17145:02:1750,8-122,5701:1348,9
53POGORZELSKI Kamil 747BIAŁYSTOKM - SENIOR 115M 791502:57:0596:27:3350,8-122,5903:2917,2
54PIETRUSZKIEWICZ Agnieszka 489BRZEGK - MASTERS 7K 171500:47:16143:23:0948,0-125,2970:5961,0
55KUSZAJ Sławomir 320KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICERUMIAM - MASTERS18M 571501:27:01123:29:2548,0-125,3171:4833,1
56GASPEROWICZ Teresa 253PURDAK - MASTERS 16K 421505:07:5505:07:5647,7-125,6406:279,3
57GODYŃ Sylwiusz 69KLUB HDK ZŁOTORYJAWOJCIESZÓWM - MASTERS12M 401501:46:45132:27:0447,5-125,8292:1426,7
58MAŁECKI Dariusz 22364 BLP PŁOCK HDK LEGIONPŁOCKM - WETERAN 16M 391501:04:04127:46:0147,3-125,9971:2144,3
59WŁODARCZYK Bartłomiej 599KLUB HDK WAT PCHORGUBINM - SENIOR 119M 1021500:53:19120:53:1947,3-126,0201:0753,3
60GOLLNIK Adam 131NOWY DWÓR MAZOWIECKIM - SENIOR 27M 331500:46:57144:46:5747,1-126,2900:5960,1
61JĘDRZEJEWSKI Łukasz 55KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ PŁOCKBIELSKM - SENIOR 210M 381501:11:52145:11:5346,9-126,4901:3239,1
62CHYŁA Dawid 272HDK PCK "LOGISTYCY" W BYDGOSZCZYLUBICZ GÓRNYM - SENIOR 217M 611501:30:51121:30:5146,4-126,9501:5730,6
63SZCZEPAŃSKI Wojciech 56SZCZYTNOM - MASTERS5M 151501:46:32145:46:3246,3-127,0102:1726,1
64WRZESZCZ Daniel 232ELBLĄGM - SENIOR 220M 681501:00:52121:00:5245,6-127,7701:2044,9
65PĘKSA Dawid 589KLUB HDK WAT PCHORGDYNIAM - SENIOR 122M 1091501:25:4373:25:4345,0-128,3001:5431,5
66SADURSKI Leszek 601KOŃSKOWOLAM - SENIOR 14M 171502:06:4670:42:4344,9-128,4102:4921,3
67GRUŹLEWSKI Radosław 197LEGION HDK PRZY 10 BKPANCŻAGAŃM - SENIOR 221M 691501:37:4673:40:2344,8-128,5102:1027,5
68PAWEŁCZYK Adam 10KLUB HDK "STRAŻAK" W MIERZECICACHWOJKOWICEM - MASTERS16M 521501:32:57127:37:0644,7-128,6202:0428,9
69TOMASZEWSKA Dorota 37KLUB HDK IM. KSIĘŻNEJ HELENY JABŁONOWSKIEJ W PUSTKOWIE OSIEDLUPUSTKÓW OSIEDLEK - MASTERS 9K 221500:50:39149:40:1644,1-129,2551:0852,2
70TOMALA Paweł 78615GBZORZYSZM - MASTERS7M 241501:18:20121:33:0244,0-129,3271:4633,7
71KONDELA Paweł 664AKTYWNE CHOSZCZNOCHOSZCZNOM - MASTERS23M 651502:20:17145:00:0943,9-129,4503:1118,8
72MICHOŃSKI Sebastian 1697 PBOTSZTUMM - MASTERS36M 1141501:02:49144:18:5743,1-130,2031:2741,2
73RZOSIŃSKI Paweł 27KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - SENIOR 29M 371500:34:25141:43:4442,7-130,6100:4874,5
74KLUSKA Zbigniew 498HDK KWB KONINKONINM - WETERAN 24M 751501:48:39135:56:5642,6-130,7642:3323,5
75STORZYSZ-KORCYL Katarzyna 680KRAKÓWK - SENIOR 25K 141500:52:30144:13:0142,5-130,8581:1448,6
76GOSTOMSKA Małgorzata 218REBELLION OF FREE RUNNERSCZEMPIŃK - MASTERS 8K 181500:56:26120:56:2642,2-131,1501:2044,9
77GUDOWSKA Dominika 684KRAKÓWK - SENIOR 26K 161504:20:0048:07:0042,0-131,3606:119,7
78LACH Agnieszka 198WROCŁAWK - MASTERS 6K 151500:29:28144:29:2841,6-131,7900:4284,6
79GÓRSKI Krzysztof 443ŁOMŻAM - SENIOR 214M 491501:46:10103:08:5741,4-131,9202:3323,4
80NOWAK Tomasz 14AZOTY TARNÓW IM. TYTUSA CHAŁUBIŃSKIEGOTARNÓWM - WETERAN 18M 711500:54:03120:54:0341,1-132,2601:1845,6
81GAŁĘŻIOWSKI Grzegorz 401SHDK LEGIONŚWINOUJŚCIEM - SENIOR 248M 1221501:12:45142:30:2841,0-132,3081:4633,8
82PUCZEL Piotr 252OLSZTYNM - SENIOR 215M 511501:09:28119:05:0341,0-132,3281:4135,4
83KASPRZAK Sylwia 161KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - SENIOR 27K 211501:07:37145:07:3741,0-132,3901:3936,3
84POPOWICZ Bartłomiej 191CHYNÓWM - SENIOR 218M 621501:07:44121:21:3040,4-132,9671:4035,8
85MANDYWEL Grzegorz 595KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - MASTERS9M 311500:49:1096:49:1040,0-133,3301:1348,8
86GIELAS-MGLEJ Edyta 678KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWK - MASTERS 14K 401503:40:39116:52:2839,7-133,6715:3310,8
87LIPIECKA-PISZ Agnieszka 736JASŁOK - MASTERS 5K 121501:36:56145:19:1639,1-134,2342:2824,2
88PŁACZEK Piotr 714HDK LEGIONTARNOWSKIE GÓRYM - SENIOR 114M 601500:33:21144:42:3739,0-134,3900:5170,1
89HALBTUCH Michał 546CHĘTNIE DOŁĄCZĘWROCŁAWM - SENIOR 236M 1011501:59:42146:01:1638,6-134,7713:0619,3
90BLICHARSKI Ireneusz 775LUBOCHNIAM - MASTERS35M 1111501:13:4776:23:1238,2-135,0921:5531,1
91KANCLERZ Marcin 329KĘPNOM - MASTERS40M 1301501:07:0548:52:0338,2-135,1441:4534,2
92ORLIKOWSKA Dorota 682STARGARDK - SENIOR 14K 201500:24:56145:10:0038,1-135,2500:3991,7
93WOJNA Justyna 681KRAKÓWK - MASTERS 15K 411501:36:22120:57:3038,0-135,3412:3223,7
94DMOCHOWSKA Agnieszka 397WATAHA TEAMRADZIONKÓWK - SENIOR 29K 241500:35:1196:35:1137,1-136,2300:5663,3
95ŚPIEWOK Paweł 634BRENNAM - SENIOR 28M 341501:08:54121:08:5436,9-136,4501:5232,1
96TONDEL Krzysztof 155LEGION HDKBIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 223M 721500:33:08144:33:0836,7-136,6200:5466,5
97WADOWSKA Sandra 533WWW.VIRTUAL-IT.PL TEAMZARZECZEK - SENIOR 16K 271500:51:11144:51:1236,5-136,8101:2442,8
98BURNICKI Mateusz 743GDAŃSKM - SENIOR 213M 481500:39:02145:14:0236,4-136,9401:0456,0
99KOCH Dawid 87BUJNYM - SENIOR 237M 1031501:16:20139:41:3536,0-137,3732:0728,3
100JANKOWSKI Marek 409LIPTONPOZNAŃM - SENIOR 238M 1041500:19:0697:01:2935,4-137,9030:32111,3
101TOMACZKOWSKA Bożena 578KOŚCIERZYNAK - WETERAN 1 2K 191500:51:41133:18:0235,3-138,0331:2741,0
102SZCZEPAŃSKA Marta 57SZCZYTNOK - SENIOR 24K 111501:47:47140:50:3635,0-138,3793:0419,5
103GAŁKOWSKI Marcin 316TCZEWM - SENIOR 225M 801501:11:02120:52:5034,8-138,5182:0229,4
104KOZŁOWSKI Adam 830REDAM - MASTERS10M 351500:48:33120:29:2634,6-138,7721:2442,7
105ZABOROWSKI Andrzej 672POTUŁYM - SENIOR 239M 1061500:42:3897:19:5034,5-138,8001:1448,6
106SOCHA Robert 727KURATORIUM OŚWIATY W OPOLUKARŁOWICEM - SENIOR 216M 531500:20:14160:04:0834,4-138,9350:35102,0
107SKAŁKA Adam 220BIEGAM BO LUBIĘNOWY SĄCZM - WETERAN 17M 411500:30:48130:03:4234,0-139,3900:5466,1
108WITKOWSKI Jakub 703OLSZTYNM - JUNIOR1M 1431502:05:0097:16:3533,9-139,3963:4016,3
109JANKOWSKI Andrzej 225ZEGRZEM - MASTERS26M 741501:03:4344:46:2333,2-140,1221:5531,3
110ROSIŃSKI Marcin 91STRZAŁKOWOM - SENIOR 257M 1461500:29:4188:31:5533,2-140,1600:5367,1
111DOBROWOLSKI Piotr 768LUBLINM - MASTERS29M 901500:34:08139:09:2732,9-140,4091:0257,9
112PASOŃ Dariusz 526BĘDZINM - WETERAN 112M 1501502:17:17146:17:1732,3-141,0204:1414,1
113ZBROWSKI Michał 170NOWA WIEŚ WARSZAWSKAM - SENIOR 259M 1521500:45:46144:40:4032,3-141,0301:2442,4
114OJRZANOWSKI Waldemar 721BYDGOSZCZM - MASTERS46M 1531501:00:56147:02:1132,2-141,1251:5331,7
115KONARSKI Leszek 210NORDWALKLEŚNAM - WETERAN 23M 271501:20:06121:20:0632,1-141,2102:2924,1
116KACNER Tomasz 5072 ORELPRZASNYSZM - SENIOR 118M 871502:27:58133:12:3231,8-141,5854:3912,9
117WOŹNIAK Kuba 23KLUB HDK WATWARSZAWAM - SENIOR 130M 1381501:13:3249:22:2631,3-142,0782:2125,5
118OJRZANOWSKA Maria 723BYDGOSZCZK - MASTERS 23K 621501:00:47147:02:1131,2-142,1061:5630,8
119WACHOWIAK Adam 66STANISŁAWÓW DRUGIM - SENIOR 261M 1591500:49:5342:15:0231,0-142,3651:3637,3
120BOREK Wojciech 472KIELCEM - SENIOR 227M 831500:50:17145:48:0331,0-142,3801:3736,9
121MARCZAK Damian 707STALOWA WOLAM - MASTERS48M 1621501:05:04121:13:5530,7-142,6402:0728,3
122PONTUS Tomek 167LEGION HDK 1KRR SZCZECINSZCZECINM - SENIOR 264M 1631501:46:26121:46:2630,6-142,7903:2917,2
123MAJCHRZAK Oskar 378GDAŃSKM - SENIOR 265M 1641500:58:31141:15:1930,5-142,8001:5431,3
124WICHERSKI Tomasz 310KRAKÓWM - SENIOR 232M 941500:54:4073:26:1730,4-142,9231:4733,4
125SUŁYK Krzysztof 424HDK KSPPOMIECHÓWEKM - MASTERS28M 851500:44:08144:44:1630,4-142,9711:2741,3
126KAMIŃSKI Łukasz 177BIEGAM U KOLESIDĘBIEŃM - SENIOR 266M 1661501:36:2192:57:5930,3-142,9983:1018,9
127WODNICKA Julia 789KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWK - JUNIOR 1K 371500:43:29144:18:5230,3-143,0051:2641,9
128DULSKA Katarzyna 779TORUŃK - SENIOR 215K 361500:26:03144:29:5730,1-143,2700:5169,3
129RÓŻAK Alicja 555RADLINK - SENIOR 226K 641500:30:32144:30:3230,0-143,3001:0059,0
130KULIBERDA Dariusz 372WARSZAWAM - MASTERS51M 1721501:00:34148:15:4329,5-143,8852:0329,2
131PRAJS Jakub 813SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR4 OSTROŁĘKALELISM - JUNIOR2M 1751504:30:00146:07:0029,2-144,1609:156,5
132MORDEC Ewelina 88HDK PCK W RZESZOWIERZESZÓWK - SENIOR 222K 501500:28:06152:14:3929,0-144,3340:5861,9
133NIEWIADOMSKI Paweł 651GRYFICEM - SENIOR 272M 1761501:13:1333:48:5629,0-144,3572:3123,8
134OLEJNICZAK Adam 562LEGIONHDKBYTOMM - SENIOR 133M 1771500:52:14144:52:1429,0-144,3801:4833,3
135MASZTAFIAK Piotr 485WWW.VIRTUAL-IT.PL TEAMLUBOŃM - MASTERS21M 631500:31:14149:37:1928,9-144,4061:0455,6
136BŁASZKIEWICZ Malwina 644TORUŃK - SENIOR 15K 251500:33:06144:32:1528,8-144,5401:0852,2
137SIERZANT Adrian 79S-BROTHERSPOZNAŃM - SENIOR 226M 821500:36:05144:36:0528,4-144,9701:1647,2
138YASHTEL Pavel 535WARSZAWAM - SENIOR 124M 1291501:11:15145:11:1528,3-145,0002:3023,9
139DUSZA Rafal 251PRESTONM - MASTERS30M 911500:44:1597:38:2928,3-145,0761:3338,3
140KORDYŃSKI Kamil 302LUBLINIECM - SENIOR 252M 1311500:50:0599:45:2628,2-145,1491:4633,8
141PIETRUSZKIEWICZ Michał 490BRZEGM - SENIOR 247M 1201500:27:10143:01:5928,0-145,3170:5861,9
142KULIKOWSKA Marzena 448ŻAGAŃK - MASTERS 12K 351501:50:00145:50:0028,0-145,3303:5515,3
143DZIEPAK Piotr 5421.BLTR / MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAM - MASTERS17M 541500:27:58128:24:0128,0-145,3460:5960,1
144KAPALKA Agata 806WARSZAWAK - SENIOR 228K 681505:45:2605:45:2627,9-145,42412:224,8
145KAPUŚCIŃSKI Rafał 110KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEWĘGORZEWOM - SENIOR 229M 881500:28:10144:28:1027,5-145,8201:0158,6
146ANDRYSZCZYK Aleksandra 833SZKOLNE KOŁO HDK ZSZ NR.4 OSTROŁĘKAOLSZEWO-BORKIK - JUNIOR 3K 651502:05:35145:02:3627,5-145,8604:3413,1
147KUPIS Kamila 80BBL OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAK - SENIOR 17K 341501:48:0549:23:1727,3-146,0543:5715,1
148KNIE Mariusz 764KB MARATOŃCZYK JAROCINPOTARZYCAM - MASTERS55M 1861501:44:39120:17:0027,2-146,1103:5015,6
149DĘBIŃSKA Adela 319INTERNETOWY KLUB LEGION HDKSZCZECINEKK - SENIOR 217K 431500:33:32144:33:3227,1-146,2201:1448,5
150KONOPKA Adam 3MARKOWI BIEGACZEMARKIM - SENIOR 276M 1871501:01:11101:21:2027,1-146,2312:1526,6
151GAJDA Piotr 762CZĘSTOCHOWSKI LEGION - KLUB HDKCZĘSTOCHOWAM - SENIOR 270M 1711500:36:59132:09:3427,0-146,3291:2243,8
152POKRYWKA Roksana 136RZESZÓWK - JUNIOR 2K 481500:28:43152:15:5826,8-146,5081:0456,1
153SKIERKA Agata 6597 PBOTGDAŃSKK - SENIOR 218K 441500:30:19152:59:3726,8-146,5521:0753,0
154SKOLIMOWSKA Ania 119HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAK - SENIOR 219K 451500:56:36111:48:1626,3-147,0142:0827,9
155ŁAZURKIEWICZ Damian 576KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - SENIOR 269M 1691500:49:42153:45:5526,2-147,1211:5331,7
156WAJDA Bartosz 728KLUB HDK PCK OSTASZEWO TORUŃSKIEPAPOWO BISKUPIEM - MASTERS37M 1191500:52:55120:29:4526,1-147,2002:0129,6
157MAZUR Michal 139LEGION HDKLEGIONOWOM - SENIOR 240M 1081500:35:55120:35:5526,1-147,2001:2243,7
158PĘŚKO Marcin 737HDK LEGIONBŁONIEM - SENIOR 228M 841500:39:30130:44:3626,0-147,2921:3039,6
159LEWANDOWSKI Zbigniew 642BIEGAM BO LUBIĘMURZYNOWOM - SENIOR 279M 1921500:56:2396:56:2326,0-147,3002:0927,7
160JASIŃSKI Michał 1RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKM - SENIOR 280M 1931501:56:1647:18:3526,0-147,3114:2813,4
161GRAMS Dariusz 105UJŚCIEM - SENIOR 126M 1331500:56:42146:42:1626,0-147,3212:1027,5
162HELLER Zdzisław 734HERBMARATONOW.PLKOSZALINM - WETERAN 26M 1571501:12:2298:00:0926,0-147,3602:4721,5
163GRATKOWSKI Michał 35MOSINAM - MASTERS19M 581501:02:2349:25:2426,0-147,3812:2425,0
164TKACZYK Przemek 480RADOMM - SENIOR 281M 1941500:48:1496:57:4825,9-147,4501:5132,2
165MATYSIAK Filip 233WRZOSOWAM - SENIOR 139M 1951500:33:53120:33:5325,9-147,4801:1845,8
166KUBIK Aurelia 173FUN CLUB BOSMANASTALOWAK - SENIOR 220K 461501:10:0973:10:0925,8-147,5702:4322,0
167KUŹMIŃSKA Beata 698KRAKÓWK - SENIOR 210K 261500:39:55144:39:4525,6-147,7101:3338,5
168CZAJA Wojciech 460WROCŁAWM - SENIOR 260M 1551500:28:46119:48:1025,5-147,8091:0753,3
169ŻURAWSKI Emil 11JADWISINM - SENIOR 246M 1181500:26:00125:18:4025,3-148,0001:0158,5
170BIS Sławek 525WARSZAWAM - MASTERS25M 731500:54:23100:17:1325,1-148,2562:1027,7
171KLEKOTKO Fabian 600TRIEAGLESGDAŃSKM - MASTERS58M 2021500:36:50140:20:1424,7-148,6191:2940,3
172CHĘCIŃSKA Agnieszka 504WROCŁAWK - MASTERS 13K 381500:42:59143:48:2224,7-148,6421:4434,5
173GOMOLISZEK Sławek 524GOMOSIŁÓWM - MASTERS31M 931500:31:58144:58:2524,7-148,6671:1746,3
174ZAWIŁŁO Szymon 303WARSZAWAM - SENIOR 262M 1601500:57:22114:44:0224,7-148,6722:1925,8
175WOJTALEWICZ Krystian 822LEGION HDKSZUBINM - SENIOR 263M 1611500:30:4196:26:4624,3-149,0201:1547,6
176KUBIK Wanda 696JASIENICAK - SENIOR 212K 301501:07:3997:17:3424,2-149,1102:4721,5
177BIAŁEK Paweł 51ŁÓDŹM - SENIOR 222M 701500:17:51113:21:0824,1-149,2540:4481,0
178OSTROWSKA Izabela 216JASTRZĘBIE ZDRÓJK - MASTERS 19K 521501:28:1550:15:2724,1-149,2863:4016,4
179TYLAK Piotr 311GŁOGÓWM - SENIOR 233M 971500:32:59137:03:4523,8-149,5101:2343,3
180SZELONGIEWICZ Agnieszka 744WARSZAWAK - SENIOR 28K 231500:32:00167:01:2923,8-149,5231:2044,7
181KURNYTA Stanisław 373TEMMPO WAŁBRZYCHWAŁBRZYCHM - WETERAN 110M 1251500:56:13137:16:5523,6-149,7012:2225,2
182KOSIOREK Darek 347POZNAŃM - WETERAN 114M 2071501:12:5025:12:5023,6-149,7303:0519,4
183ADAMCZAK Mikolaj 41KRWIODAWCY WIELKOPOLSKAPLEWISKAM - SENIOR 287M 2081501:09:1373:09:1323,5-149,8902:5720,3
184PIECZEK Aleksandra 163WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK - MASTERS 29K 771502:02:4872:55:2623,4-149,9065:1411,4
185DOBRZENIECKI Tomasz 352AKB LIDZBARK WARMIŃSKILIDZBARK WARMIŃSKIM - SENIOR 250M 1241500:56:1848:17:3823,4-149,9412:2424,9
186BEDNAREK Marcin 499KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYŚWINICE WARCKIEM - MASTERS34M 981500:43:21120:43:2123,3-150,0201:5132,3
187MIKOLAJCZYK Lukasz 777WK HDK ŻOŁNIERSKA KREWMIĘDZYRZECZM - SENIOR 254M 1391500:52:37120:43:5023,3-150,0402:1526,6
188PIWOWARCZYK Damian 624LEGION KLUB HDKKIELCEM - SENIOR 125M 1321501:34:54142:25:3223,1-150,2224:0614,6
189LEWANDOWSKI Mirosław 784TORUŃM - MASTERS59M 2121500:24:44144:21:5723,1-150,2401:0456,0
190PIEPRZ Piotr 818HDK LEGIONGDAŃSKM - SENIOR 289M 2141201:11:46120:37:4623,0-150,3103:0619,3
191LEGUTKO Edward Dionizy 192NOWY SĄCZM - SENIOR 290M 2151500:38:3496:38:3422,9-150,4201:4035,7
192ZUZEWICZ Kamil 178OSJAKÓWM - SENIOR 144M 2161502:12:2002:12:2022,9-150,4375:4610,4
193KOSECKA Helena 751WOJSKOWY KLUB HDK PCK " LOGISTYK" WAŁCZWAŁCZK - MASTERS 21K 541501:20:1216:55:2822,9-150,4563:3017,1
194DURMAN Dawid 295DARŁOWOM - SENIOR 116M 811500:28:1254:47:0122,9-150,4781:1448,6
195KOŚCIŃSKA Elżbieta 54WOJSKOWY KLUB HDK SZCZECINBEZRZECZEK - MASTERS 18K 511500:50:2872:50:2922,9-150,4802:1227,2
196LEMPART Mateusz 794LEGION HDKKRAKÓWM - SENIOR 256M 1451500:30:31144:31:2522,6-150,7001:2044,5
197TIDE Krzysztof 508ŻORYM - SENIOR 145M 2181501:06:0872:58:5022,6-150,7192:5520,5
198ZACH Paweł 68RZESZÓWM - MASTERS44M 1481500:52:31132:49:0822,4-150,9192:2025,6
199WOŁOCH Justyna 92KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - SENIOR 19K 571500:30:52120:30:5222,4-150,9401:2243,5
200CHMIELEWSKI Adrian 554WARSZAWAM - SENIOR 294M 2231500:58:43120:20:0922,1-151,2132:3922,6
201WÓJCIK Kamil 15KLUB HDK WATWARSZAWAM - SENIOR 123M 1121501:06:3025:55:4522,1-151,2903:0019,9
202ROLNIK Mikołaj 557PIASKIM - SENIOR 127M 1351501:44:2925:44:2922,0-151,3104:4412,7
203OLEJNICZAK Szymon 673PONIECM - SENIOR 134M 1811500:29:5596:29:5522,0-151,3101:2144,2
204KRZYSIAK Aneczka 113OWCZARNIAK - MASTERS 31K 821501:56:3501:56:3522,0-151,3305:1711,3
205GREMBOWSKA Magdalena 25WIELEŃK - SENIOR 216K 391500:28:28144:28:2822,0-151,3501:1746,3
206MATUS Dawid 376GRUDZIĄDZM - SENIOR 120M 1051500:37:04120:37:0421,8-151,5201:4135,3
207SUCHOSTAWSKI Daniel 649KATOWICEM - SENIOR 147M 2251504:06:4428:06:4521,8-151,54011:195,3
208ALBRECHT Paweł 572WOJSKOWY KLUB HDK PCK "BROTHERHOOD OF BLOOD"ELBLĄGM - SENIOR 297M 2271500:52:4748:52:4721,7-151,6902:2624,6
209KOWALIK Dominika 676KRAKÓWK - SENIOR 231K 841502:38:0272:52:0221,7-151,6907:178,2
210MICHALIK Katarzyna 566WROCŁAWK - SENIOR 223K 551501:08:57148:48:0921,4-151,9493:1318,6
211ALENOWICZ Rafał 123DRAWSKO POMORSKIEM - MASTERS64M 2321500:43:0976:12:5321,4-151,9782:0129,7
212PIKAUS Łukasz 496WITNICAM - SENIOR 2100M 2331502:27:3102:27:3121,4-151,9806:548,7
213LANGE Daniel 259LEGION HDK STOŁECZNY LEGION BASZTAWISŁA WIELKAM - SENIOR 268M 1681501:41:00145:41:0021,2-152,1404:4512,6
214KWAS August 213BIEGUSIEM. PLRYKIM - MASTERS65M 2341501:55:4901:55:4921,1-152,2025:2811,0
215LISOWSKA Magdalena 470WILCZYCEK - MASTERS 22K 591501:11:3235:18:0021,1-152,2113:2317,7
216OLEJNICZAK Kamil 78KUTNOM - SENIOR 148M 2361501:44:2501:44:2521,1-152,2204:5612,1
217WYSOCKI Dariusz 1437 PBOTGDAŃSKM - SENIOR 2102M 2371501:58:3101:58:3121,1-152,2305:3610,7
218PĘKAŁA Piotr 749KOSZALINM - MASTERS66M 2381501:42:4401:42:4421,1-152,2374:5212,3
219MISZTAL Łukasz 335RAZEM TRENUJRMY SPORTŁÓDŹM - SENIOR 149M 2391502:24:4802:24:4821,1-152,2406:518,7
220KREFT Krzysztof 442ALL-CHEMIA GDAŃSKGDAŃSKM - MASTERS27M 781500:58:0984:58:1821,0-152,3042:4521,7
221ZINIEWICZ Krzysztof 780LEGIONWARSZAWAM - MASTERS39M 1261500:38:31143:52:4421,0-152,3241:4932,7
222OCELOK Tomasz 479KALETYM - MASTERS53M 1791500:59:5748:59:5721,0-152,3402:5121,0
223HANAK Rafał 588WETERANI RP, OPP KATOWICEPSARYM - MASTERS67M 2411500:28:0848:39:1020,8-152,4951:2044,5
224CHUDZIAK Agnieszka 207KOCMYRZÓWK - SENIOR 211K 281500:31:3176:43:3620,8-152,5271:3039,6
225BANDURA Daria 149KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - MASTERS 20K 531500:53:14120:53:1420,7-152,6602:3423,3
226BINKIEWICZ Grzegorz 356BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMZĄBKIM - SENIOR 2103M 2421500:47:59123:12:3520,6-152,7642:1925,7
227SUDER Michał 265KLUB HDK PCK PRZY OSP W OBROWCUKRAPKOWICEM - SENIOR 251M 1271500:25:4299:43:5720,6-152,7711:1448,0
228WYSOCKI Dominik 293ŁOWICZM - SENIOR 2105M 2451500:55:4357:05:4420,5-152,8512:4322,1
229MANDYWEL Ilona 594KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - MASTERS 11K 331500:53:3196:53:3120,3-153,0502:3822,7
230BRALEWSKI Paweł 382PORĘBAM - SENIOR 2108M 2491500:41:4373:41:3220,3-153,0552:0329,2
231OUPNICZAK Rafał 788LESZNOM - MASTERS70M 2501501:59:2401:59:2420,2-153,1005:5310,2
232MICHALSKA Monika 450LEGIONOWOK - MASTERS 32K 901501:15:2626:47:2020,2-153,1003:4316,1
233PADUCH Piotr 440WOLNYSZCZECINM - SENIOR 2110M 2521504:05:1204:05:1220,2-153,11012:075,0
234KOWALCZYK Artur 537KLUB HDK MSWIAPIASECZNOM - SENIOR 242M 1131500:31:27109:49:5120,2-153,1631:3338,5
235ŁUCZAK Wojciech 473KLUB HDK PCK GARNIZONU LESZNOLESZNOM - SENIOR 2111M 2551500:53:2824:53:2820,0-153,3002:4022,5
236DYMECKI Krystian 6HDK MOSZCZENICAMOSZCZENICAM - SENIOR 151M 2561500:28:4272:28:4220,0-153,3001:2541,9
237FILIPOWSKA Sylwia 608KRAKÓWK - MASTERS 33K 911500:37:15144:37:1520,0-153,3101:5132,3
238SKOCZYLAS Anita 598MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃK - MASTERS 17K 491500:35:1196:39:2920,0-153,3201:4534,1
239PRUS Łukasz 464HDK PCK PRZY AKADEMII WOJSK LĄDOWYCH WE WROCŁAWIUKOŁBIELM - SENIOR 152M 2571500:56:3696:57:1220,0-153,3202:4921,2
240BARDZIK Marzena 304PIEKIELNIE ZGRANIMUROWANA GOŚLINAK - MASTERS 34K 921503:40:2603:40:2620,0-153,33011:005,4
241KASPERCZAK Emilia 290PIEKIELNIE ZGRANIMUROWANA GOŚLINAK - MASTERS 35K 931503:57:2403:57:2420,0-153,34011:525,1
242KŁODA Kamil 827JAWORZNOM - SENIOR 2113M 2591500:40:2249:06:2320,0-153,3402:0129,7
243JAWOREK Damian 32ŚWIĘTOSZÓWM - SENIOR 2114M 2601501:18:2425:28:0919,9-153,4083:5615,3
244ANCYGIER Kamil 106WARSZAWAM - SENIOR 274M 1801500:55:45153:00:1219,9-153,4442:4821,4
245SADOWSKI Krzysztof 183HDK LEGIONGONIĄDZM - SENIOR 267M 1671500:23:3375:15:5619,8-153,5571:1150,4
246ROMANIUK Krzysztof 418WARSZAWAM - MASTERS43M 1471500:00:01142:23:0419,8-153,5760:0071 150,4
247OKRASZEWSKI Jacek 519HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAM - WETERAN 25M 1281500:50:3193:44:1719,7-153,6522:3323,4
248PALESKI Tomasz 654WARSZAWAM - SENIOR 131M 1541500:29:2282:46:4919,7-153,6741:2940,2
249ŚWISTAK Piotr 720WARSZAWAM - SENIOR 2117M 2631504:10:4909:22:4819,6-153,72412:474,7
250BRZĄKAŁA Mateusz 715KUTNOM - SENIOR 143M 2111500:22:36121:37:3219,6-153,7481:0952,0
251STEFANIK Jarosław 831SZCZECINM - MASTERS42M 1421100:19:26155:30:1919,4-153,9081:0060,0
252TRACZYK Marcin 782DZIERZĄŻNIAM - MASTERS49M 1651500:14:28121:25:5319,3-154,0200:4480,1
253SZCZYPA Bartosz 248BLISCY KREWNIDĄBROWA GÓRNICZAM - SENIOR 121M 1071500:32:00144:32:0019,2-154,1801:4035,9
254PYRGIEL Małgorzata 468OSTRÓW WLKP.K - SENIOR 235K 951502:15:4102:15:4119,1-154,1937:058,5
255CIEŚMIELEWSKA Patrycja 274GDYNIAK - SENIOR 117K 961503:31:0379:53:0819,0-154,30411:055,4
256KACZOROWSKI Łukasz 322TORUŃM - SENIOR 2119M 2661500:35:0678:04:2319,0-154,3311:5032,5
257JOCHYMEK Karolina 355HUTKIK - SENIOR 111K 731500:50:10103:38:1619,0-154,3422:3822,7
258SIUDAK Marzena 118WARSZAWAK - SENIOR 118K 971500:47:26144:47:1419,0-154,3502:2924,0
259DZIAŁOWY Krystian 509KRAKÓWM - SENIOR 117M 861500:20:50143:26:5719,0-154,3741:0554,6
260SCHNOBER Jarosław 158LEGION HDKLEBOSZOWICEM - MASTERS72M 2671502:53:5050:55:3319,0-154,3799:106,5
261MISTERSKA Anna 665MIĘDZYRZECZK - SENIOR 213K 311501:00:54120:51:5219,0-154,3903:1218,7
262ZAWADZKA Iwona 190NOWY DWÓR MAZOWIECKIK - SENIOR 236K 981501:10:0073:10:0018,8-154,5803:4316,1
263BEŁZA Michał 551BOCHNIAM - SENIOR 2120M 2711500:22:0646:30:5118,7-154,6651:1150,7
264ŚNIADECKI Paweł 331WIELICZKAM - MASTERS74M 2731501:11:2797:11:2718,7-154,6803:4915,7
265NOWAK Andrzej 8297 PBOTGDAŃSKM - MASTERS50M 1701501:48:0000:56:5918,6-154,7905:4910,3
266KULA Damian 521BOLESŁAWIECM - SENIOR 156M 2761500:46:2349:29:0818,5-154,8312:3023,9
267JODŁOWSKI Mateusz 710STALOWA WOLAM - SENIOR 244M 1161501:44:1299:13:3318,5-154,8695:3810,6
268WRZEŚNIOWSKI Krzysztof 658HDK KSPWARSZAWAM - SENIOR 2125M 2821501:00:00100:15:1618,2-155,1473:1718,2
269PRZYBYLIŃSKI Maciej 587BYDGOSZCZM - SENIOR 140M 2041500:33:43119:26:4618,1-155,1991:5132,3
270KUPREWICZ Małgorzata 790WĘGORZEWOK - SENIOR 214K 321500:54:22120:50:0318,1-155,2403:0020,0
271PASEK Tomasz 778TARNOBRZEGM - MASTERS41M 1401501:06:13144:44:4118,0-155,3403:4016,3
272KRAJEWSKI Karol 741HONOROWYCH DAWCÓW KRWI LEGION ODDZIAŁ PŁOCKPŁOCKM - SENIOR 2128M 2851500:53:5496:50:0918,0-155,3803:0020,0
273MICHALSKI Janusz 179RUDA ŚLĄSKAM - WETERAN 113M 2051500:35:1896:35:1817,9-155,4101:5830,5
274OBERDA Artur 585POLANICA-ZDROJM - SENIOR 258M 1491500:51:27102:06:0817,8-155,5372:5320,8
275BUCHMAN Sebastian 221NOWY SĄCZM - MASTERS77M 2881500:52:1583:44:2417,8-155,5642:5620,4
276CHOJNACKI Radosław 254CIECHANÓWM - SENIOR 2131M 2891501:31:1901:31:1917,7-155,6005:0811,7
277KOSACKI Łukasz 36ZESPÓŁ SZKÓŁ INFORMATYCZNYCH KIELCEKIELCEM - SENIOR 275M 1841501:03:2676:25:0417,5-155,8583:3716,5
278MAZUR Tomasz 108HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAM - SENIOR 245M 1171500:36:53148:12:0417,5-155,8892:0628,4
279NIEDBALIK Grzegorz 677KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWM - MASTERS33M 961500:27:01120:36:2217,4-155,9301:3338,7
280MIKRUT Katarzyna 805IZABELINK - MASTERS 10K 291503:32:1503:32:1517,3-156,04012:164,9
281JAKUBOWSKI Andrzej 122KLUB HDK LEGIONŻAGAŃM - SENIOR 142M 2091500:14:18120:01:4017,2-156,1290:4972,2
282KRAJNIK Wojciech 385KLUB LEGION HDKGRUDZIĄDZM - MASTERS61M 2191500:51:4648:51:4617,1-156,2003:0119,9
283KUPIEC Jakub 750WSKT WROCŁAWWROCŁAWM - SENIOR 273M 1781500:32:01160:36:3117,0-156,3381:5231,9
284KAMIENIARZ Sławomir 380STRZYBNIKM - MASTERS81M 3081500:53:21144:53:2116,9-156,4303:0919,0
285KLIMAS Karol 219KRAKÓWM - SENIOR 277M 1881500:31:3148:31:3116,9-156,4501:5132,2
286KURKOWIAK Marcin 236GDYNIAM - SENIOR 2142M 3101500:43:02120:43:0216,9-156,4902:3323,5
287KRAJEWSKI Mariusz 432SZREŃSKM - SENIOR 163M 3111500:28:5872:54:4916,8-156,5391:4334,8
288JANECKI Mateusz 755BZIEGACZEJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 164M 3121501:32:3101:32:3116,8-156,5415:3010,9
289SPODOBALSKI Patryk 808WOJSKOWY ODDZIAŁ HDK LEGION PRZASNYSZPRZASNYSZM - SENIOR 165M 3141500:46:59144:42:1716,8-156,5702:4821,4
290ŁĘSZCZAK Jarosław 38GAJ WIELKIM - SENIOR 2144M 3151501:01:0996:14:3616,7-156,6003:3916,4
291PRZYBYSZ Szymon 73WARSZAWAM - SENIOR 137M 1891500:35:3241:50:2316,7-156,6162:0728,2
292KACZOREK Mateusz 609LUBLINM - SENIOR 2145M 3181501:31:0001:31:0116,7-156,6505:2711,0
293GAWROŃSKI Paweł 697SIEDLCEM - SENIOR 253M 1341500:15:07106:07:3116,7-156,6620:5466,2
294PIWNICKI Mateusz 430WARKAM - SENIOR 167M 3201500:53:5997:53:4316,7-156,6643:1418,5
295FIGAT Arkadiusz 165BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINYBARTOSZYCEM - MASTERS83M 3231501:51:3501:51:3516,6-156,7406:438,9
296KOPEĆ Marcin 439LIDZBARK WARMIŃSKIM - MASTERS84M 3241501:11:2625:11:2716,6-156,7504:1813,9
297RYBA Adam 821MIEROSZÓWM - SENIOR 2149M 3261500:00:01113:00:2216,6-156,7550:0059 706,0
298KULON Aleksander 547SZCZECINM - SENIOR 168M 3251500:35:3685:33:4816,6-156,7552:0828,0
299FLISS Emilia 766CHRZANÓWK - SENIOR 123K 1151500:43:5548:50:2616,6-156,7902:3922,6
300GRABOWSKA Weronika 402STARGARDK - SENIOR 112K 791500:44:0096:44:0016,6-156,7902:3922,6
301ADAMEK Dominik 733ZALASEWOM - SENIOR 2150M 3281500:13:21120:46:2716,5-156,7980:4874,3
302MARCZAK Marcin 420CAŁA NAPRZÓDŁÓDŹM - SENIOR 2151M 3291501:08:1349:40:1216,5-156,7994:0714,5
303KAJKO Artur 643WARSZAWAM - MASTERS86M 3301501:21:4011:16:2116,5-156,8004:5612,2
304MASZOTA Waldemar 312GDYNIAM - MASTERS52M 1731500:45:0766:36:2316,5-156,8172:4322,0
305KRZESZOWIEC Darek 618KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - MASTERS88M 3341503:47:5003:47:5016,5-156,87113:504,3
306MATUSZEWSKI Piotr 612TOMASZÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 2154M 3361502:04:4002:04:4016,5-156,8797:347,9
307GAJEWSKI Piotr 471KLUB HDK PRZY KSPWARSZAWAM - SENIOR 288M 2101500:20:22150:33:3116,4-156,9071:1448,4
308SMOLIŃSKI Paweł 461KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK PRZY KOMENDZIE STOŁECZNEJ POLICJIOTWOCKM - MASTERS90M 3381500:18:35143:47:0116,4-156,9631:0852,9
309KRYSIAK Paweł 351HDK LEGIONLUBLINM - SENIOR 2156M 3431501:03:2325:03:2316,3-157,0503:5315,4
310ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 58RAKONIEWICEM - SENIOR 2107M 2481500:11:55153:55:0316,3-157,0600:4382,0
311ODRZYWOLSKI Michał 814OŻW SZCZECINSZCZECINM - SENIOR 2158M 3451500:39:3090:08:4116,3-157,0632:2524,7
312SAMOREK Paweł 101PRUSZKÓWM - SENIOR 278M 1911501:38:4101:38:4116,2-157,1106:049,9
313KONIECZNY Bartosz 799POLICYJNI KREWNIACYWRONKIM - SENIOR 283M 1971500:27:14120:58:0216,2-157,1841:4135,6
314PASIK Oliwer 451BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS76M 2781500:45:26120:45:2816,2-157,1902:4821,3
315KOWALSKI Paweł 271KIEKRZM - SENIOR 176M 3501501:07:53121:07:5316,2-157,1904:1214,3
316OWCZARCZYK Paweł 267STANISŁAWÓW PIERWSZYM - MASTERS92M 3511501:31:36101:50:2216,1-157,1995:4010,6
317KUMIŃSKA Anna 834SZKOLNE KOŁO HDK ZSZ NR 4CZERWINK - JUNIOR 7K 120800:28:2773:22:1116,1-157,2351:4534,0
318JAKÓB Marta 112SKWIERZYNAK - MASTERS 28K 741500:14:11144:14:1116,1-157,2400:5268,1
319TRZCIŃSKI Piotr 631OSTROŁĘKAM - SENIOR 2159M 3521500:00:0107:07:0216,1-157,2490:0057 927,6
320ANTOSZ Wojciech 65MIZERÓWM - SENIOR 2162M 3561501:30:3901:30:3916,1-157,2605:3810,6
321CIEMAŁA Szczepan 765WIESZCZĘTAM - SENIOR 177M 3571505:18:5405:18:5416,1-157,27019:503,0
322CZERSKI Tomasz 694KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKOWM - SENIOR 178M 3581500:40:2796:40:2716,1-157,2702:3123,8
323HAŁOŃ Łukasz 447RZESZÓWM - SENIOR 2164M 3601500:38:55148:48:0916,1-157,2712:2524,8
324BORUCZYŃSKI Dariusz 168KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK "OPP SZCZECIN"POLICEM - MASTERS94M 3611502:41:1102:41:1116,1-157,27510:016,0
325MSZANECKI Tomasz 46235 BLP SANOKSANOKM - SENIOR 2167M 3651500:36:4925:19:2716,0-157,3032:1726,1
326ZAWALICH Marcin 597PROSTKIM - SENIOR 2168M 3661500:15:47143:51:4016,0-157,3190:5960,9
327KACZOROWSKI Grzegorz 306GLIWICEM - SENIOR 179M 3671500:39:02121:09:1316,0-157,3222:2624,6
328BUCZYŃSKI Bartłomiej 226TOMASZÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 2169M 3681502:02:4502:02:4516,0-157,3277:397,8
329MOSKWA Tomasz 6285PINŻPĘZINIM - SENIOR 2170M 3691500:42:5248:42:3416,0-157,3272:4022,4
330KURKOWIAK Krzysztof 193WKURW_TEAMWROCŁAWM - SENIOR 2171M 3701501:07:0423:24:0316,0-157,3334:1114,3
331FISZER Bartłomiej 549SULEJÓWEKM - SENIOR 180M 3711501:03:0449:03:0416,0-157,3403:5615,2
332KULIK Angelika 153PCK SULECHÓWCIGACICEK - SENIOR 250K 1221501:02:34121:02:3415,9-157,4003:5515,3
333KWAPISZ Mateusz 742KĘPNOM - SENIOR 231M 921501:30:01120:28:0615,9-157,4605:4010,6
334JAŚKIEWICZ Tomasz 716TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS96M 3761500:38:1297:34:5415,9-157,4692:2424,9
335LITWINEK Cezary 240MICHÓWM - SENIOR 181M 3771501:03:2525:03:2515,9-157,4703:5915,0
336BUDZIAREK Adam 427GDAŃSKM - MASTERS38M 1211500:38:12116:16:3215,8-157,4992:2424,9
337STACH Szymon 705TARNAWA DOLNAM - SENIOR 138M 1901500:18:32120:03:2415,8-157,5071:1051,3
338DUCHNOWSKI Paweł 708OLECKOM - SENIOR 235M 1001500:35:45127:01:0215,8-157,5082:1526,6
339KUTRYB Weronika 811SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR4 OSTROŁĘKAKADZIDŁOK - JUNIOR 8K 1231500:49:4748:40:1115,8-157,5103:0819,1
340STEFANEK Michał 127NOWY DWÓR MAZOWIECKIM - SENIOR 2176M 3781500:40:0248:40:0215,8-157,5302:3123,7
341ŻYŻA Łukasz 6275PINŻSZCZECINM - SENIOR 2177M 3791500:41:0148:40:4115,8-157,5422:3523,1
342ULENBERG Marcin 243LEGION HDKBUKOWINAM - SENIOR 2178M 3801501:02:0749:11:2315,8-157,5593:5615,2
343KRZYŻANOWSKI Maciej 459WWW.POLANDONBIKE.PLŁÓDŹM - MASTERS97M 3821505:58:4305:58:4315,8-157,58722:462,6
344IWAŃCZUK Katarzyna 96WARSZAWAK - SENIOR 252K 1261501:09:1501:09:1515,7-157,6234:2413,6
345HAŃĆKOWIAK Benon 44KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - WETERAN 111M 1441503:45:3203:45:3215,7-157,63014:214,2
346KLUZIAK Jarosław 423MIŃSK MAZOWIECKIM - SENIOR 2181M 3861501:50:3501:50:3515,7-157,6407:028,5
347KUROWSKI Adrian 154LEGION HDKKATOWICEM - SENIOR 132M 1561513:04:0013:04:0015,7-157,64049:561,2
348CICHOCKA Katarzyna 632JÓZEFOSŁAWK - SENIOR 255K 1301500:59:0124:59:0115,6-157,7003:4615,9
349UBERNA Anna 215RZESZÓWK - SENIOR 126K 1311500:49:2496:49:2415,6-157,7303:0919,0
350SZAL Anna 712NOWY DWÓR MAZOWIECKIK - SENIOR 256K 1321500:24:17141:50:5415,6-157,7431:3338,5
351PAŃTA Ernest 333PIŁAWA GÓRNAM - SENIOR 2184M 3891500:32:4173:35:0115,6-157,7532:0528,6
352KIERNOZEK Tomasz 809WOJSKOWY ODDZIAŁ HDK LEGION PRZASNYSZOSTROŁĘKAM - SENIOR 182M 3901000:34:0025:00:0015,6-157,7602:1027,5
353ROKICKI Michał 773DŁUGA SZLACHECKAM - SENIOR 2185M 3911500:40:4648:36:5615,6-157,7602:3622,9
354PŁOSKI Krzysztof 363DARŁOWSKIE CHARTYBOBOLINM - MASTERS101M 3931501:29:5201:29:5215,6-157,7735:4610,4
355DUDA-MACIEJCZEK Katarzyna 175GRÓJECK - SENIOR 234K 881500:35:23110:23:0115,6-157,7742:1626,4
356ROMANIUK Karol 231WARSZAWAM - SENIOR 183M 3941500:30:55106:46:2015,6-157,7771:5930,2
357LATECKI Marcin 185HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃWRZEŚNIAM - MASTERS102M 3951500:00:01112:10:0915,6-157,7790:0056 019,6
358STUDZIŃSKI Radosław 650NOWY DWÓR MAZOWIECKIM - SENIOR 2186M 3961500:40:0396:40:0315,6-157,7802:3423,3
359RAJWA Jan 245BZIEGACZEJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 2187M 3971500:42:4024:42:4015,5-157,8102:4421,8
360CICHOCKI Andrzej 611JÓZEFOSŁAWM - WETERAN 115M 2701501:06:4897:06:4815,5-157,8194:1813,9
361GAJEWSKI Tomasz 753RZESZÓWM - SENIOR 2147M 3211500:11:33156:35:3015,5-157,8200:4480,6
362BARTOSIAK Krzysztof 42LEGION HDKJABŁONNAM - MASTERS56M 1981501:04:4573:04:4515,5-157,8204:1014,4
363STOKARSKA Beata 180GDYNIAK - WETERAN 1 5K 1331500:42:5024:36:2615,5-157,8232:4521,7
364CIEŚLIK Rafał 729WODZISŁAW ŚLĄSKIM - SENIOR 2188M 3981501:47:1801:47:1815,5-157,8306:558,7
365STEFAŃCZYK Joanna 668TOMASZÓW MAZOWIECKIK - SENIOR 127K 1341500:06:3099:28:4915,5-157,8320:25143,2
366WAZ Mateusz 641SZCZERBICEM - SENIOR 184M 3991501:43:4101:43:4115,5-157,8406:419,0
367DĄBKOWSKI Michał 623KRAKÓWM - SENIOR 141M 2061500:40:4458:54:5715,5-157,8462:3722,8
368CICHOCKI Jakub 160KHDK PCK KRWILIJKASZCZECINM - MASTERS103M 4021501:40:3001:40:3015,5-157,8626:299,2
369BORUSZEWSKI Maciej 511WARSZAWA - POLSKAM - MASTERS104M 4031501:44:1301:44:1315,5-157,8706:448,9
370TOPOLSKI Grzegorz 517GDYNIAM - MASTERS105M 4041500:54:36129:13:5115,5-157,8853:3117,0
371LEPER Krystian 491CHOJNICEM - SENIOR 2190M 4051501:22:0014:25:2615,5-157,8865:1811,3
372MICHALSKI Mateusz 640RYBNIKM - SENIOR 129M 1371501:42:5901:42:5915,4-157,9006:409,0
373SIKORA Bartosz 493WROCŁAWM - SENIOR 187M 4071501:27:5301:27:5315,4-157,9085:4110,5
374ZACZ Ludmiła 159KLUB HONOROWYCH DAWCÓW MPKKRAKÓWK - MASTERS 39K 1361501:18:3601:18:3615,4-157,9105:0511,8
375SZAL Robert 617LEGION HDKZAŁUSKIM - MASTERS106M 4081501:29:3601:29:3615,4-157,9105:4810,3
376KUCHARSKI Piotr 510PARKRUN KONSTANCIN-JEZIORNAPARCELAM - SENIOR 241M 1101500:37:3147:44:2315,4-157,9322:2624,6
377DUBIEL Hubert 552DAMY RADE ZEGRZEWARSZAWAM - SENIOR 2116M 2621500:29:3649:32:4015,4-157,9331:5531,2
378LEDWOŃ Jakub 296GLIWICEM - MASTERS107M 4101500:30:16120:45:4815,4-157,9351:5730,5
379KOSTRZEWA Tomasz 635WARSZAWAM - SENIOR 2192M 4111501:40:5401:40:5415,4-157,9616:339,1
380ROŻNIATOWSKI Tomasz 327MIEJSKO - GMINNY KLUB HDK PCK W OŁAWIEOŁAWAM - MASTERS108M 4121500:16:22144:16:2215,4-157,9701:0356,3
381LIPIECKA Anna 629ŻAGAŃK - SENIOR 225K 631502:03:2802:03:2815,4-157,9808:027,5
382ZGŁOBICKA Izabela 399BIAŁYSTOKK - SENIOR 258K 1381500:40:1548:50:1715,4-157,9812:3722,9
383DĄBROWSKI Daniel 334POZNAŃM - SENIOR 296M 2261501:09:3057:43:4315,4-157,9894:3113,3
384NIWIŃSKI Michał 647GLIWICEM - SENIOR 2193M 4141501:42:4201:42:4215,3-157,9926:419,0
385GERASYMENKO Maryna 573WROCLAWK - SENIOR 229K 751521:10:00117:10:0015,3-158,02082:530,7
386CZAPLICKI Bartłomiej 211BYDGOSZCZM - SENIOR 2196M 4181500:24:3195:47:4015,3-158,0231:3637,5
387CZOPEK Edyta 803SKAWINAK - SENIOR 130K 1411501:49:3301:49:3315,3-158,0307:098,4
388ADAMCZYK Bernard 575MILANÓWEKM - MASTERS24M 671501:25:0101:25:0115,3-158,0405:3310,8
389WASILEWSKI Krzysztof 656POLICYJNY KLUB HDK W GDYNIRUMIAM - MASTERS111M 4201500:58:0324:33:2015,3-158,0503:4715,8
390JASTROWICZ Piotr 362ŻARYM - SENIOR 189M 4211501:22:1501:22:1515,3-158,0605:2211,1
391SZCZEPANIAK Klaudia 400WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE /DRUŻYNA SZPIKUŻERKOWK - SENIOR 260K 1431501:36:3301:36:3315,3-158,0806:199,5
392RÓŻAK Paweł 538RADLINM - MASTERS112M 4241500:31:27120:31:2715,3-158,0802:0329,1
393JANZER Janusz 342PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA PRZEMYŚLPRZEMYŚLM - WETERAN 117M 4271501:49:2501:49:2515,3-158,0897:108,4
394ZAGUŁA Wojciech 74RZESZÓWM - SENIOR 190M 4281501:04:4380:07:4215,3-158,0894:1414,1
395WARDENGA Kazimierz 392JEJKOWICE BIEGAJĄJEJKOWICEM - WETERAN 118M 4291500:31:36144:32:0315,2-158,1102:0428,9
396LENCZEWSKA-MACIĄG Dorota 82ZGIERZK - MASTERS 40K 1441501:43:0801:43:0815,2-158,1166:468,9
397OLCZAK Beata 702ŁÓDŹK - MASTERS 27K 721500:58:00121:27:0015,2-158,1203:4815,7
398SŁOWIŃSKI Maurycy 429WROCŁAWM - MASTERS114M 4301501:02:0649:00:2315,2-158,1204:0414,7
399JANUCHOWSKI Jacek 593DOSINM - WETERAN 27M 4311501:36:5901:36:5915,2-158,1236:229,4
400DAMPS Michał 386WOJSKOWY KLUB HDK PRZY 9BKPANCELBLĄGM - SENIOR 2199M 4321501:24:4201:24:4215,2-158,1305:3410,8
401KONOPACKI Piotr 426HDK LEGION OSP GLINIANKAEMÓWM - MASTERS115M 4331500:30:39144:30:3915,2-158,1402:0029,8
402KOLLEK Anna 523BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOK - WETERAN 1 3K 581500:41:14144:41:1415,2-158,1402:4222,1
403IZAJASZ Szymon 341RUMIAM - SENIOR 2200M 4341501:16:4801:16:4815,2-158,1505:0311,9
404WIESZCZEK Karolina 828GŁOGÓW MAŁOPOLSKIK - SENIOR 132K 145801:12:03144:39:4915,2-158,1564:4412,6
405KEMPISTY Michał 513SUWAŁKIM - SENIOR 191M 4361501:38:5201:38:5215,2-158,1576:309,2
406DUSZEŃKO Rafał 4WROCŁAWM - SENIOR 192M 4381500:20:57144:20:5715,2-158,1601:2243,5
407BECHLER Dawid 321WARSZAWAM - SENIOR 2202M 4391501:20:3301:20:3315,2-158,1695:1811,3
408KACZMAREK Mariusz 404WITKOWO BIEGAWITKOWOM - MASTERS117M 4401501:28:0801:28:0815,2-158,1705:4810,3
409GRABOWICZ Marcin 217CSWLĄD POZNAŃPOZNAŃK - SENIOR 261K 1461500:47:1648:47:1615,2-158,1703:0619,3
410SZYMLA Mariusz 81HDK PŁOMIEŃ KOBIERNICEKOBIERNICEM - SENIOR 2205M 4431501:38:3001:38:3015,2-158,1886:309,2
411FURGAŁA Piotr 86BARTOSZYCEM - SENIOR 2166M 3641500:16:27144:23:1315,2-158,1891:0555,3
412PIGOŃ Kacper 410KOSZALINM - SENIOR 286M 2031500:38:0189:01:1215,1-158,1922:3023,9
413PRZYBYŁKA Agnieszka 695BYTOMK - SENIOR 224K 601501:50:0901:50:0915,1-158,2007:168,2
414TATAROWICZ Paweł 31CZĘSTOCHOWSKI LEGION HDKCZĘSTOCHOWAM - SENIOR 193M 4441500:17:1996:17:2015,1-158,2001:0852,5
415CELER Bartosz 194WOJSKOWY KLUB HDK 16 BATALIONU REMONTU LOTNISKKALISZM - SENIOR 271M 1741501:03:50104:30:1715,1-158,2054:1314,2
416MUSIOŁ Helena 657RYBNIKK - MASTERS 43K 1501501:42:0001:42:0015,1-158,2106:448,9
417DOBRUCH Hanna 539WARSZAWAK - WETERAN 1 4K 611500:37:2296:37:2215,1-158,2102:2824,3
418GRUSZKA Jakub 227WARSZAWAM - SENIOR 2206M 4461501:31:2501:31:2515,1-158,2166:029,9
419ŚWIĄTEK Andrzej 701POZNAŃM - MASTERS119M 4481501:37:0801:37:0815,1-158,2206:259,3
420PŁATEK Damian 495RFR TEAMGDYNIAM - SENIOR 2208M 4491501:22:4901:22:4915,1-158,2245:2811,0
421POŚPIECH Michał 662ZDUN TRIATHLON TEAM / KTS SUPERMARATON KALISZ / PWSZ KALISZWOLICAM - MASTERS120M 4501500:59:0324:29:4415,1-158,2383:5415,3
422CISZKOWSKI Paweł 307ZIELONA GÓRAM - SENIOR 194M 4511501:26:4601:26:4615,1-158,2405:4410,4
423ZAGROBELNA Bozena 688KRAKOWK - MASTERS 44K 1521500:25:3472:25:3415,1-158,2401:4135,4
424PRUSIŃSKI Arkadiusz 63ZABRZEM - MASTERS71M 2541500:25:5696:25:5615,1-158,2401:4334,9
425ŁĘŻNIAK Cezary 326JĘDRZEJÓWM - SENIOR 128M 1361500:33:30124:02:2515,1-158,2472:1327,0
426LISOWSKI Łukasz 277THIRTY SPORTS GROUPWILCZYCEM - SENIOR 2212M 4551501:46:2201:46:2215,1-158,2587:038,5
427FILIPOWSKI Rafał 607FILIP RUN TEAMKRAKÓWM - MASTERS121M 4561501:40:3201:40:3215,1-158,2606:409,0
428REJNAT Agata 816WARSZAWAK - SENIOR 134K 153801:58:2801:58:2815,1-158,2607:517,6
429PAMUŁA Grzegorz 59ZDZIESZOWICEKĘDZIERZYN-KOŹLEM - WETERAN 119M 4571500:33:1596:33:1515,1-158,2602:1227,2
430ADAMCZEWSKI Sławomir 704BRZEZINYM - WETERAN 120M 4581501:25:5301:25:5315,1-158,2675:4110,5
431BREJNAK Agnieszka 204FIT&MORE RYBNIKRYBNIKM - SENIOR 2213M 4591501:06:1148:36:5015,1-158,2804:2313,7
432MATUSIAK Piotr 532ŚLESINM - MASTERS122M 4601500:56:2872:56:2815,1-158,2803:4416,0
433JAROSZ Patryk 512POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWASUWAŁKIM - SENIOR 195M 4611501:38:5101:38:5115,1-158,2826:339,1
434HUMIĘCKI Jakub 294KRAKÓWM - SENIOR 197M 4631501:25:2301:25:2315,1-158,2905:4010,6
435KORZYSTKO Bartosz 36921 BLTŚWIDWINM - SENIOR 2214M 4651501:18:4301:18:4315,0-158,2935:1311,5
436GADOWSKI Przemysław 630GRYFINOM - SENIOR 2215M 4671501:15:0501:15:0515,0-158,3004:5912,0
437KACZMAREK Tomasz 667WRZEŚNIAM - MASTERS125M 4681501:25:4401:25:4415,0-158,3005:4210,5
438JANKOWSKI Paweł 406GDAŃSKM - SENIOR 2216M 4701500:40:3170:04:5415,0-158,3052:4122,3
439RATAJCZAK Krzysztof Tomasz 212HDK LEGION 10 BKPANC ŚWIĘTOSZÓWCHEŁMŻAM - SENIOR 198M 4711500:14:06154:55:3415,0-158,3080:5664,0
440SZYMUŚ Michał 529SKAWINAM - SENIOR 2217M 4721501:23:2201:23:2215,0-158,3105:3210,8
441NOGIEĆ Jakub 825GLIWICEM - SENIOR 199M 473802:09:1502:09:1515,0-158,3108:357,0
442SCHAB Krzysztof 49KRZYŻ WIELKOPOLSKIM - MASTERS127M 4741500:00:0124:00:0115,0-158,3100:0054 108,0
443GŁODZIK Tomasz 396CHORZELÓWM - SENIOR 284M 1991500:18:00142:34:3115,0-158,3141:1150,1
444RYBKA Dariusz 540KP PSP KROTOSZYNKROTOSZYNM - WETERAN 121M 4751501:21:1501:21:1515,0-158,3205:2411,1
445KOWALAK Robert 144KOSTRZYNM - SENIOR 2218M 4761501:46:5901:46:5915,0-158,3207:078,4
446CYRULIK Grzegorz 832SCORPEKIPAPRZEMYŚLM - SENIOR 1100M 4771501:50:2801:50:2815,0-158,3207:218,2
447SZULIK Łukasz 152HDK LESZNOWOLAŁAZYM - SENIOR 2219M 4781500:18:19120:04:1915,0-158,3291:1349,2
448DRAJER Sebastian 433OSTRÓW WIELKOPOLSKIM - SENIOR 2220M 4791501:13:5101:13:5115,0-158,3304:5512,2
449WĄDOŁOWSKI Sławomir 666WOJSKOWY KLUB HDK PRZY 9 BBKPANC W BRANIEWIEBRANIEWOM - MASTERS128M 4801501:16:5901:16:5915,0-158,3305:0711,7
450OWSIANIK Sylwia 375MILICZK - MASTERS 45K 1581501:35:0401:35:0415,0-158,3306:209,5
451WOJSIAT Arkadiusz 64ŚWIDNICAM - SENIOR 2221M 4811501:44:3801:44:3815,0-158,3306:588,6
452KATARZYNA Sosnowska 431WARKAK - SENIOR 137K 1601501:03:0961:58:3215,0-158,3394:1214,3
453WALTER Karol 48DRUŻYNA SZPIKUKOKOSZCZYNM - SENIOR 2222M 4831501:12:1101:12:1115,0-158,3404:4812,5
454KREROWICZ Grzegorz 184BIEGAM BO LUBIĘNOWY SACZM - MASTERS129M 4841501:17:4301:17:4315,0-158,3405:1011,6
455JANKOWSKI Karol 258LEGIONŁOMŻAM - SENIOR 234M 991501:20:0001:20:0015,0-158,3405:2011,3
456LUBAŃSKA Alicja 638BUKOWICEK - WETERAN 1 6K 1621501:35:5701:35:5715,0-158,3406:239,4
457KAŁAMAJSKI Dariusz 244HDK LEGION ODDZIAŁ COMMANDO LUBLINIECBYDGOSZCZM - MASTERS130M 4851002:47:3602:47:3615,0-158,34011:105,4
458JANKOWSKI Mateusz 364GDAŃSKM - SENIOR 1102M 4881500:31:58120:31:5815,0-158,3402:0728,2
459KWIATKOWSKI Aleksander 437IPA KATOWICE VIUL. STARZYŃSKIEGO 5/72M - WETERAN 122M 4861500:31:0724:31:0715,0-158,3402:0428,9
460SADOWSKI Bartłomiej 264ZAWSZE GOTOWI ZAWSZE BLISKOLEGIONOWOM - MASTERS131M 4871500:28:2948:28:2915,0-158,3401:5331,6
Poniżej dystansu minimalnego: 15,0 km
461ZWIERZCHOWSKI Marek 530LEGION HDKWARSZAWAM - SENIOR 159M 2931500:27:25144:20:2615,0-158,3451:4932,8
462WOJTCZAK Adrian 241WOJSKOWY KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK W SZCZECINIEEŁKM - MASTERS109M 4131500:31:3397:07:3414,9-158,3972:0628,4
463CZERWIEC Waldemar 124WARSZAWAM - SENIOR 282M 1961501:11:34127:50:0614,6-158,7544:5412,2
464MIKOŁAJCZAK Przemysław 757SŁUPSKM - SENIOR 299M 2301500:25:02144:48:1214,5-158,8551:4334,7
465REJNAT Aleksandra 820GLIWICEK - MASTERS 37K 1071500:22:15120:22:1114,4-158,9201:3238,9
466SUKIENNIK Marcin 384STREET RUN RADOMRADOMM - SENIOR 292M 2201501:04:50101:23:3414,4-158,9514:3013,3
467PAWLOWSKI Marek 40JELCZ-LASKOWICEM - MASTERS47M 1581500:42:2072:42:2014,3-159,0202:5720,3
468PRUCHYŃSKI Kamil 297LEGION HDKNOWA DĘBAM - SENIOR 2122M 2751500:23:31144:23:3114,3-159,0301:3836,5
469SOKOLIŃSKI Patryk 330LEGION HDKKATOWICEM - SENIOR 135M 1831500:58:3572:42:5614,3-159,0404:0514,6
470KALUGA Gracjan 616LEGION HDKPRZEMYŚLM - SENIOR 173M 3471500:35:1398:08:0913,9-159,3962:3123,8
471SOFIŃSKI Andrzej 458KUNIÓWM - MASTERS68M 2431500:45:0048:45:0013,9-159,4603:1418,5
472ROMANOWSKA Joanna 72KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - MASTERS 26K 701500:45:53120:45:5313,9-159,4903:1818,1
473KRAJS Artur 795OPOLEM - SENIOR 2126M 2831500:52:33120:31:0013,8-159,5403:4815,8
474RAJEWSKA Maja 285SZCZECINK - SENIOR 114K 831500:44:0481:53:3913,7-159,6053:1218,7
475ERTELT Piotr 484HDK PRZY KPP W BOCHNIBOCHNIAM - SENIOR 293M 2211500:53:46119:23:0913,7-159,6343:5515,3
476SAJNÓG Małgorzata 796SOSNOWIECK - SENIOR 233K 871500:40:0999:31:1013,6-159,7012:5620,4
477BIAŁEK Laura 332KLUB HDK LEGIONKATOWICEK - SENIOR 110K 711500:53:3672:43:0513,6-159,7303:5615,2
478KOWIERSKI Jacek 740KLUB HDK LEGIONSOSNOWIECM - SENIOR 2209M 4521500:18:0096:40:0013,6-159,7901:1945,2
479LITWA Małgorzata 807SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR 4 OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAK - MASTERS 25K 691500:15:00150:27:1613,5-159,8001:0654,2
480SKOK Marcin 25015 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA - LEGION KLUB HDKGOŁDAPM - SENIOR 2137M 2981501:03:4343:50:4513,5-159,8304:4212,7
481LIGĘZA Dariusz 29ODDZIAŁ KLUBU LEGION HDK PRZY JW 3538 W NISKUSTALOWA WOLAM - SENIOR 2183M 3881500:21:44155:14:0013,5-159,8591:3637,2
482ROSÓŁ Grzegorz 313LEGION HDK SZCZECINSZCZECINM - SENIOR 2135M 2961500:33:44145:14:3413,3-160,0902:3223,6
483PRACOŃ Izabela 606KURYŁÓWKAK - JUNIOR 5K 861500:06:35144:06:3513,2-160,1500:29120,2
484PŁOSA Monika 527SZCZECINK - SENIOR 237K 991501:05:29144:08:4813,2-160,1814:5812,1
485KLOSEK Dariusz 711LEGIONHDKBYDGOSZCZM - WETERAN 116M 4231500:16:40144:16:3113,2-160,1901:1647,3
486CZUBAKOWSKA Beata 787LEGIONOWOK - SENIOR 238K 1011500:26:42125:45:2113,1-160,2162:0229,5
487PISZCZEK Michał 60WOLSZTYNM - MASTERS113M 4251500:26:10121:43:2313,0-160,2962:0029,9
488BIAŁACH Michał 206ŁOMIANKIM - SENIOR 2127M 2841500:38:2696:38:2613,0-160,3302:5720,3
489MROWIEC Michał 22ŚWINNAM - SENIOR 162M 3071500:31:12144:25:5913,0-160,3792:2424,9
490FĄFARA Krzysztof 465KIELCEM - MASTERS32M 951500:21:2075:19:5712,9-160,4241:3936,3
491PYĆ Dorota 481JANÓW LUBELSKIK - SENIOR 124K 1161500:20:42144:20:4212,9-160,4901:3637,2
492KOŁAKOWSKI Karol 398PIASTÓWM - SENIOR 2152M 3311500:51:4696:51:4612,8-160,5204:0214,9
493GOMOLISZEK Małgorzata 579GOMOSIŁÓWK - MASTERS 24K 661500:44:14119:08:3012,8-160,5343:2717,4
494GÓRA Radosław 282BRUDZOWICEM - SENIOR 157M 2811500:38:2996:38:2912,8-160,5403:0020,0
495WOROBIEC Maksymilian 370INTERNETOWY ODDZIAŁ LEGION HDKCZARNÓWM - SENIOR 2153M 3331500:17:34127:43:3412,8-160,5471:2243,7
496KOWALCZYK Darek 142WARSZAWAM - MASTERS69M 2461532:06:0019:06:0012,7-160,640151:390,4
497MAGNUSZEWSKI Maciej 791HDK PCK SZCZYTNOOLSZTYNM - SENIOR 2143M 3131500:39:24116:20:0512,7-160,6653:0619,3
498BIEDKA Adrian 645OSTROŁĘKAM - SENIOR 2179M 3811500:34:49127:35:1412,6-160,6962:4521,8
499PIWOWARCZYK Damian 237HDK LEGIONZAGNAŃSKM - SENIOR 136M 1851501:53:4425:19:5012,6-160,7509:026,6
500GRUBSKI Jacek 718CHELMNOM - SENIOR 2198M 4261500:14:01121:59:4512,5-160,8061:0753,7
501SZCZEPANSKI Michał 655LEGIONOWOM - MASTERS89M 3371500:38:35144:44:1112,5-160,8203:0419,5
502WALAS Katarzyna 824HDK PCK W RZESZOWIEDYLĄGÓWKAK - SENIOR 245K 1131500:20:5873:42:3012,4-160,9011:4135,6
503ROSIAK Grzegorz 550ŚWINOUJŚCIEM - MASTERS62M 2291507:47:00127:47:0012,4-160,96037:431,6
504NIEDZIÓŁKA Monika 85GŁUSZYCA/GRZMIĄCAK - MASTERS 36K 1021501:10:38145:10:3812,4-160,9905:4310,5
505SIKORSKI Mariusz 102ŁÓDŹM - SENIOR 172M 3461500:18:5178:23:5412,3-160,9911:3139,3
506KAMIŃSKA Kornelia 602KROBIAK - SENIOR 131K 1421500:45:3972:45:3912,3-161,0603:4316,1
507MANDYWEL Sławomir 758KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - MASTERS123M 4641500:09:5696:26:4112,0-161,3000:4972,7
508JUZAK Dawid 505PŁOCKM - SENIOR 2140M 3061500:36:1896:36:1812,0-161,3203:0119,9
509SZCZUROWSKI Adam 17HDK LEGIONLUBAŃM - MASTERS54M 1821500:13:00144:13:0012,0-161,3401:0555,4
510DROZDEK Martyna 663BEŁCHATÓWK - SENIOR 120K 1081500:30:07120:30:0712,0-161,3702:3023,8
511ŚWIĄTEK Zbigniew 337ZDUŃSKA WOLAM - SENIOR 2204M 4421500:55:37132:21:0012,0-161,3814:3912,9
512SZAFRAŃSKI Mikołaj 107POZNAŃM - SENIOR 174M 3481500:21:38145:50:5612,0-161,3851:4833,2
513KOWALSKA Natalia 140GDAŃSKK - SENIOR 113K 801500:45:1072:45:1011,9-161,4603:4815,8
514SŁABOSZ Artur 255LEGION HDKĆMIŁÓWM - SENIOR 2165M 3621501:16:1659:05:5111,8-161,5026:269,3
515ŁUNIEWSKI Karol 235KLUB HDK WATTARGÓWKAM - SENIOR 155M 2741500:36:3069:46:4811,8-161,5123:0519,4
516BOJDO Klaudia 752TARNÓWK - SENIOR 244K 1101500:10:17145:37:3911,8-161,5870:5268,6
517PERŁOWSKA-GOZDEK Anna 690KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWK - SENIOR 221K 471500:29:3196:08:1811,7-161,6002:3023,9
518HAWŁAS Małgorzata 620BORKIK - SENIOR 247K 1181500:32:40121:17:4411,7-161,6302:4721,5
519WALCZAK Rafał 783LEGIONOWOM - SENIOR 2180M 3851500:25:4896:05:4511,7-161,6302:1227,2
520KOCHAŃSKI-ONOSZKO Dominik 488WOJSKOWY KLUBU HDK PCK PRZY PWD DWD P-WELBLĄGM - SENIOR 2136M 2971500:28:50108:43:4811,7-161,6852:2824,3
521WILK Paweł 200HDK PCK "VITA"JAROSŁAWM - SENIOR 2121M 2721500:15:35118:32:3811,6-161,7271:2044,7
522BRODOWSKA Pola 360TYCHYK - SENIOR 18K 561500:27:58104:00:5411,4-161,9162:2624,5
523CHABIŃSKI Artur 797SZCZECINM - SENIOR 2104M 2441502:04:4502:04:4511,4-161,93010:565,5
524KIERSZTYN Jan 414HDK PRZY 12 BLP I KWSP IM. MJR F.SZABUNISUWAŁKIM - SENIOR 2130M 2871500:38:18145:00:1511,4-161,9603:2117,8
525DYKACZ Joanna 679KRAKÓWK - MASTERS 38K 1281500:43:42119:02:0211,4-161,9773:5015,6
526TRZMIELEWSKI Krystian 13GOGGLE PAE TEAMLEGNICAM - SENIOR 2139M 3021500:28:0462:42:2111,3-161,9912:2824,3
527DANISEWICZ Przemysław 195KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PRZY WOJSKOWEJ AKADEMII TECHNICZNEJWARSZAWAM - SENIOR 170M 3411500:33:20144:33:2011,3-162,0602:5720,3
528BIELECKI Marcin 95SPORT & ROLLSTALOWA WOLAM - SENIOR 2141M 3091500:20:20144:28:5811,3-162,0721:4833,2
529OKROJEK Patrycja 793KLUB HDK NILKRAKÓWK - SENIOR 125K 1251500:39:1196:37:1911,2-162,1303:2917,2
530CZERWIŃSKI Dariusz 482LOVELASYPOLICEM - WETERAN 19M 771501:14:4901:14:4911,2-162,1506:419,0
531JAJUGA Michał 434DIRTY SPARROWSCZEMPIŃM - MASTERS73M 2681500:24:4234:47:1911,1-162,2052:1327,0
532WŁODEK Katarzyna 239KRAKÓWK - SENIOR 254K 1291500:32:24143:38:4611,1-162,2462:5520,5
533NOWAK Damian 262ZABRZEM - SENIOR 2210M 4531500:28:59136:49:1211,1-162,2562:3622,9
534PĘDRYS Damian 276BOBREKM - SENIOR 2160M 3531500:17:16120:17:1611,1-162,2801:3338,4
535KRÓL Radek 129WROCŁAWM - SENIOR 285M 2001500:27:45111:43:0011,0-162,3062:3023,9
536SMOLIŃSKA Aneta 132LEŹNICOWY BZIKLEŹNICA WIELKAK - SENIOR 263K 1561501:00:0201:00:0411,0-162,3105:2611,0
537JABŁOŃSKI Andrzej 700JULIANÓWM - JUNIOR4M 3041500:11:55120:18:4811,0-162,3101:0455,5
538KURAŚ Rafał 116LEGIN HDKGDAŃSKM - MASTERS82M 3171500:24:5296:24:5211,0-162,3102:1526,6
539PIOTROWSKI Karol 114SŁAWNOM - SENIOR 255M 1411500:26:3172:26:3110,9-162,4402:2524,7
540KOWALCZYK Ilona 732STANISŁAWOWOK - SENIOR 249K 1211500:34:1096:43:4410,8-162,5403:0919,0
541ZAGULSKI Piotr 726OLSZTYŃSKI LEGION - ODDZIAŁ KLUBU HDK LEGIONOLSZTYNM - SENIOR 2118M 2651500:29:3172:31:2110,7-162,6202:4521,8
542CHMURA Katarzyna 202TUSZÓW NARODOWYK - SENIOR 230K 761500:26:00109:50:0610,7-162,6502:2524,7
543WILCZEK Marta 249RUNNERBJABŁONNAK - SENIOR 251K 1241501:01:1101:01:1210,7-162,6905:4410,4
544SZCZYGIEŁ Piotr 381DĘBICAM - SENIOR 2155M 3391200:44:3248:47:4610,6-162,7404:1214,3
545ORAMUS Karina 571MIŃSK MAZOWIECKIK - SENIOR 232K 851501:14:1301:14:1310,5-162,8307:038,5
546BIELECKA Marta 98STALOWA WOLAK - SENIOR 257K 1351500:20:33144:29:1010,5-162,8351:5730,7
547ROMANIUK Remigiusz 730WARSZAWAM - MASTERS99M 3841500:46:35144:42:3210,5-162,8894:2713,5
548KOZIATEK Paweł 172PIASECZNOM - SENIOR 298M 2281500:36:00144:36:0010,4-162,9003:2617,4
549RUDAJKO Borys 315ODDZIAŁ WWL - LEGION HDKTŁUSZCZM - MASTERS78M 2921500:56:15102:38:3610,4-162,9045:2311,1
550MAJOREK Łukasz 45HDK PCK CZERWONA KRWINKA LIBUSZALIBUSZAM - SENIOR 2132M 2911500:18:22120:29:1710,3-162,9911:4633,8
551WARDENGA Joanna 391JEJKOWICE BIEGAJĄJEJKOWICEK - MASTERS 41K 1471500:35:3950:14:4710,3-163,0173:2717,4
552POLAK Łukasz 300OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM - SENIOR 243M 1151500:56:2200:56:2210,3-163,0215:2711,0
553MONCZYŃSKI Sebastian 78112 WBOTPOZNAŃM - SENIOR 2124M 2801500:15:4496:08:4710,3-163,0401:3139,3
554BARANOWSKI Łukasz 393BIAŁACZÓWM - SENIOR 2123M 2791500:27:46120:27:4610,3-163,0602:4222,2
555MASTEK Katarzyna 128ŁAPCZYCAK - SENIOR 241K 1051518:37:00138:37:0010,2-163,140109:300,5
556WOJCIECHOWSKI Krystian 581LEGIONWARSZAWAM - MASTERS98M 3831500:08:3572:08:3510,2-163,1700:5071,1
557SYNOWIEC Aleksander 90WROCŁAWM - SENIOR 188M 4191500:00:01125:00:2010,2-163,1710:0036 608,4
558GROCHOCKA Dorota 502GIŻYCKOK - SENIOR 264K 1571500:27:2769:06:4810,2-163,1822:4222,2
559KURZYWILK Mateusz 626HDK PRZY KPP BRZESKOBOCHNIAM - SENIOR 2115M 2611500:56:1000:56:1010,1-163,2505:3310,8
560JASTRZĘBSKI Tomasz 53HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYLUBLINM - SENIOR 2129M 2861500:11:56118:48:2410,0-163,2911:1150,5
561TERLECKI Krzysztof 134KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ COMMANDOTARNOWSKIE GÓRYM - MASTERS57M 2011500:06:05144:06:0510,0-163,3100:3698,9
562ZDEB Grzegorz 166STRASBOURGM - MASTERS63M 2311500:31:2872:11:5510,0-163,3133:0819,1
563OLEK Adrian 242POLACY NA EMIGRACJI :)PUŁAWYM - SENIOR 175M 3491500:32:2474:09:3210,0-163,3153:1318,6
564PAWŁOWSKI Dariusz 26WKHDK LEGIONSZPROTAWAM - SENIOR 2112M 2581501:07:3401:07:3410,0-163,3306:448,9
565GROBELNY Marcin 34KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCELIDZBARK WARMIŃSKIM - SENIOR 230M 891501:09:3601:09:3610,0-163,3306:578,6
566TOMASZEWSKA Anna 353POZNAŃK - SENIOR 227K 671500:44:54144:44:5410,0-163,3304:2913,4
567RYBKA Sonia 425CHRZANÓW-BALINK - SENIOR 265K 1611500:27:1970:48:4110,0-163,3392:4322,0
568REGUŁA Sławomir 466HDK LEGIONRZESZÓWM - SENIOR 150M 2401500:54:4400:54:4410,0-163,3405:2811,0
569MAZIARCZYK-KOTWICA Katarzyna 9FREDROPOLK - SENIOR 239K 1031501:12:5501:12:5510,0-163,3837:198,2
570KŁOPOTEK GŁÓWCZEWSKI Michał 748CHOJNICEM - SENIOR 2163M 3591500:24:0889:13:149,9-163,4782:2624,5
571SAMSEL Artur 24PUŁTUSKM - SENIOR 171M 3421500:46:4048:46:049,8-163,4934:4412,7
572KIERNOZEK Paweł 810SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR 4 W OSTROŁĘCELIPNIKIM - JUNIOR3M 2531500:16:1072:39:599,8-163,5001:3836,5
573STAFINIAK Marek 222POZNAŃM - SENIOR 2173M 3731500:35:05120:06:579,7-163,5953:3616,7
574BUDZAJ Magdalena 771JAKTORÓWK - MASTERS 46K 1591500:13:08143:57:229,7-163,6411:2144,3
575WOROBIEC Weronika 371CZARNÓWK - SENIOR 119K 1001500:34:54117:30:119,7-163,6883:3616,6
576ZAKRZEWSKI Daniel 366AUGUSTÓWM - SENIOR 2191M 4091501:31:1721:54:469,6-163,7839:336,3
577SEBUNIA Aleksandra 117HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYSWAROŻYNK - MASTERS 42K 1481500:50:0796:33:189,4-163,9645:2011,2
578CYBULSKA Anna 660KRAKÓWK - SENIOR 248K 1191500:30:4196:28:389,3-164,0293:1718,2
579NADZIEJA Maciej 238WYSZKÓWM - SENIOR 2101M 2351500:36:3948:40:169,3-164,0593:5615,2
580GRĄTKIEWICZ Jakub 605KLUB HDK WATSTRAWCZYNM - SENIOR 153M 2641500:15:58120:15:589,2-164,1801:4434,4
581JAROSZEK Jakub 186CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 186M 4061500:28:4196:28:419,1-164,2003:0819,1
582SKWIRUT Daniel 257LEGION HDKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS100M 3921500:36:1672:36:169,1-164,2904:0015,0
583GAJDA Weronika 759OSP LUBLINIECLUBLINIECK - SENIOR 135K 1541500:25:3272:20:299,0-164,3002:4921,2
584MĄKA Michał 309BIAŁOBIELM - MASTERS79M 2991500:27:5948:27:598,8-164,5803:1118,8
585JAKUBIEC Urszula 162ŻARKI LETNISKOK - SENIOR 115K 891500:10:29143:09:328,6-164,7731:1349,0
586ZAUTER Krzysztof 18BYDGOSZCZM - SENIOR 2133M 2941500:54:1100:54:138,5-164,8506:229,4
587ZINIEWICZ Krzysztof 719LEGIONWARSZAWAM - MASTERS85M 3271500:32:12133:02:508,0-165,3674:0214,9
588GRALEWICZ Krzysztof 43SEROCKM - MASTERS45M 1511500:45:1000:45:107,9-165,3925:4010,6
589SKIBNIEWSKI Łukasz 487WATWARSZAWAM - SENIOR 2182M 3871500:49:3000:49:307,9-165,3976:139,6
590PIETRYKA Joanna 520ELBLĄGK - SENIOR 262K 1511500:21:48120:21:487,9-165,4802:4621,6
591ŁUBIŃSKI Paweł 345MŁAWAM - SENIOR 2109M 2511500:13:36144:13:367,9-165,4901:4334,6
592JEDRYCHOWSKA Anna 7HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYSŁOMNIKIK - SENIOR 136K 1551500:11:0948:11:097,8-165,5801:2641,8
593KOZERA Piotr 111OLSZTYNM - SENIOR 161M 3051500:10:48112:05:387,7-165,6051:2343,0
594POLECH Piotr 299MICHALOWOM - SENIOR 160M 3031500:06:33121:40:537,6-165,7160:5169,8
595GALICKA Zuzanna 189ROGOŹNIKK - SENIOR 116K 941500:30:32120:30:327,6-165,7904:0214,8
596WOJTEK Wojtek 646BYDGOSZCZM - MASTERS93M 3541500:07:07144:08:147,5-165,8100:5663,5
597BOGUSIEWICZ Maria 622POZNAŃK - SENIOR 240K 1041500:56:0600:56:067,5-165,8407:288,0
598ZARZECZNA Patrycja 340ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIK - SENIOR 259K 1391501:15:5501:15:557,5-165,85610:085,9
599SIWEK Grzegorz 263HDK LEGION / LANCKORONA-RUNLANCKORONAM - MASTERS87M 3321500:30:0179:50:507,4-165,9034:0214,9
600WACZYŃSKI Kamil 89WROCŁAWM - SENIOR 158M 2901500:19:29102:42:207,4-165,9612:3822,7
601MURAS Łukasz 417ORZESZEM - SENIOR 2194M 4161500:12:28107:49:107,2-166,1451:4334,6
602GAJDEK Mateusz 745HDK PCK "PODHALANCZYK"RZESZÓWM - MASTERS95M 3631500:41:2300:41:237,1-166,2185:4810,3
603WNOROWSKI Kacper 563HDK WATWARSZAWAM - SENIOR 196M 4621500:37:0300:37:037,0-166,3645:1811,3
604LASKOWSKI Waldemar 492LASKOWSKI TEAMSUSZM - SENIOR 249M 1231500:20:0895:47:527,0-166,3852:5320,7
605TOFIL Michał 445RYBNIKM - MASTERS60M 2131500:21:1624:21:167,0-166,3903:0319,6
606BŁASZCZYK Damian 21POZNAŃM - SENIOR 166M 3161500:16:5772:01:466,7-166,6282:3123,8
607KRAUSIEWICZ-JELEN Agnieszka 77KRAKÓWK - MASTERS 30K 811501:04:4701:04:476,7-166,6509:416,2
608DZIEKAN Dawid 137ŁUBNICEM - SENIOR 295M 2241500:52:0101:00:226,7-166,6587:477,7
609PYĆ Gabriela 739WARSZAWAK - SENIOR 253K 1271500:23:12144:13:216,7-166,6703:2817,3
610GABAŁA Aleksandra 477CHORZÓWK - SENIOR 129K 1401500:19:3996:03:566,7-166,6702:5620,4
611NOWAKOWSKI Krzysztof 104BOREK SZLACHECKIM - SENIOR 154M 2691500:39:4100:39:416,6-166,7486:0110,0
612KONOPACKI Szymon 348LEGION HDK POZNAŃPOZNAŃM - SENIOR 2195M 4171500:27:41101:07:506,6-166,7814:1314,2
613JAWORSKA Justyna 767CZĘSTOCHOWAK - SENIOR 121K 1111500:23:22114:33:176,5-166,8523:3616,7
614IDCZAK Paweł 260OPATÓWM - SENIOR 291M 2171500:40:0100:40:016,4-166,9016:129,7
615CHMIELNIK Mikołaj 548LEGION HDK - ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - MASTERS91M 3401500:19:2893:13:216,3-167,0603:0519,4
616PĘDZIWIATR Joanna 174SĄ WOLNIEJSIOLSZTYNK - SENIOR 246K 1171500:41:4100:41:416,2-167,1406:438,9
617KRÓLIKOWSKI Tomasz 559GĄDKIM - SENIOR 2174M 3741500:35:0400:35:046,1-167,1975:4210,5
618DYCHA Marek 731OLSZTYNM - SENIOR 2157M 3441500:18:2972:40:046,1-167,2883:0319,6
619KULIBERDA Łukasz 435ZIELONA GÓRAM - SENIOR 2175M 3751500:40:2600:40:266,0-167,3006:419,0
620TARASEWICZ Łukasz 648MRĄGOWOM - SENIOR 2138M 3001500:14:33144:09:305,8-167,5182:2924,0
621DYMEK Aneta 413WROCŁAWK - SENIOR 242K 1061500:55:5400:55:545,8-167,5509:396,2
622PRZYBYTNIAK Krzysztof 561LEGION HDKWARSZAWAM - MASTERS80M 3011500:32:5700:32:575,6-167,7305:5210,2
623SASS Witold 138ŁÓDŹM - SENIOR 1101M 4821507:19:0579:19:055,5-167,83079:410,8
624MALICKI Mateusz 374KLUB HDK LEGIONPOZNAŃM - SENIOR 2148M 3221500:58:2800:58:285,4-167,93110:485,6
625RATAJCZYK Michał 785GARBYM - SENIOR 2189M 4011500:18:5696:00:165,4-167,9683:3117,0
626DOLEWSKI Konrad 675GDAŃSKM - SENIOR 2134M 2951500:33:4300:33:435,3-168,0006:189,5
627MERECKA Natalia 812SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR 4 W OSTROŁĘCERÓŻANK - JUNIOR 4K 781500:28:2330:01:155,3-168,0245:2011,2
628BŁASZCZYK Sebastian 103TUREKM - SENIOR 185M 4001500:33:4000:33:405,2-168,1006:259,3
629GUZIUR Jakub 528KARTUZYM - SENIOR 2146M 3191500:35:1496:06:355,2-168,1066:438,9
630OLSZAŃSKI Rafał 141ZAKLICZYNM - SENIOR 2203M 4411500:25:2000:25:205,1-168,2004:5512,2
631NASKRĘT Mariusz 46RACOTM - MASTERS118M 4451500:28:1300:28:135,1-168,2405:3110,8
632JUSZYŃSKA Aleksandra 61POŁANIECK - SENIOR 133K 1491500:12:2472:12:245,1-168,2702:2624,5
633DZIAŁOWSKI Dariusz 76DĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS124M 4661500:38:3400:38:345,0-168,3137:407,8
634MARKIEWICZ Radosław 693TEAM DALEJLAMAWARSZAWAM - SENIOR 146M 2221500:27:5400:27:545,0-168,3225:3310,8
635MIESZKOWICZ Wojciech 199CKM +SPORTCHORZELÓWM - SENIOR 2172M 3721501:08:3201:08:325,0-168,34013:424,4
636MĘŻYKOWSKI Krzysztof 792BBL SZUBINSZUBINM - MASTERS116M 4371500:40:3500:40:354,9-168,3988:127,3
637JABŁOŃSKI Tomasz 228HDK SAPERSZCZECINM - MASTERS75M 2771500:05:4972:04:274,9-168,4291:1150,7
638SZULC Miłosz 387BYDGOSZCZM - SENIOR 2106M 2471500:32:2000:32:204,4-168,9047:178,2
639SZUŃKO Hanna 467HDK LEGIONSŁUPSKK - SENIOR 128K 1371500:26:3700:26:374,3-169,0076:089,8
640GODYŃ Przemysław 52KLUB LEGION HDKGIEBUŁTÓWM - MASTERS126M 4691500:30:5100:30:514,3-169,0187:088,4
641KRASOWSKI Tomasz 503WAŁCZM - MASTERS110M 4151500:55:4600:55:464,2-169,17613:234,5
642BAUMGART Maciej 71BIEDRUSKOM - SENIOR 2211M 4541500:20:0600:20:063,9-169,4305:0811,7
643LEWICKI Kewin 39OLSZTYNM - SENIOR 169M 3351500:32:0600:32:063,9-169,4678:177,2
644CZUPRYNA Adam 389LEGION HDKLEGIONOWOM - SENIOR 2161M 3551500:11:04122:18:373,8-169,5572:5520,5
645RAPA Magdalena 774PNIEWYK - SENIOR 122K 1121500:42:0900:42:093,2-170,12013:054,6
646KUREK Bartek 377KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - SENIOR 2201M 4351521:55:0021:55:003,0-170,330436:520,1
647KLISZCZ Beata 514WERBKOWICEK - SENIOR 243K 1091500:22:4300:22:432,0-171,30411:095,4
648STATEK Gabriela 543SIETESZK - JUNIOR 6K 1141500:29:1200:29:121,8-171,53016:073,7
Niesklasyfikowani
DNCSZWARC Ilona 390BIAŁYSTOKK - SENIOR 21501:28:3901:28:3914,9-158,4115:5610,1
DNCBARCZAK Sylwester 157KLUB HDK "STRAŻAK" W MIERZECICACHKNURÓWM - SENIOR 21500:39:2224:39:2213,2-160,1202:5820,1
DNCWOŁOCH Paweł 518HDK KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - SENIOR 11500:37:0048:37:0112,2-161,1403:0119,8
DNCKARBOWSKA Joanna 570WKHDK PRZY PWD DWDP-WELBLAGK - SENIOR 21500:35:3372:35:3312,1-161,2102:5520,5
DNCGÓRNA Justyna 691LEGION HDKDREZDENKOK - MASTERS 1501:30:0601:30:0612,0-161,3407:308,0
DNCMASZKIEWSKI Łukasz 305GNIEWINOM - SENIOR 21500:28:0172:00:1810,9-162,4412:3423,3
DNCSULEJCZYK Piotr 4211.BLTRMIŃSK MAZOWIECKIM - MASTERS1501:42:0013:02:4210,4-162,9779:506,1
DNCKALKOWSKI Paweł 286THIRTY SPORTS GROUPWROCLAWM - SENIOR 21500:26:1823:29:2110,1-163,2392:3623,0
DNCSZAJNA Dariusz 343WARSZAWAM - SENIOR 11501:01:0501:01:0510,1-163,2506:039,9
DNCKLIMASZEWSKI Tobiasz 407HDK PCK TERENOWY ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM - SENIOR 21500:31:2772:31:2710,0-163,3203:0819,1
DNCGODLEWSKI Daniel 545WARSZAWAM - SENIOR 21501:02:1601:02:1610,0-163,3406:139,6
DNCSĘK Jacek 269CHOJNICEM - SENIOR 21500:26:0294:16:499,5-163,8182:4421,9
DNCTROKIELEWICZ Mateusz 436WARSZAWAM - SENIOR 21500:35:4743:50:199,1-164,2403:5515,3
DNCWAWRZEŁA Łukasz 531GDYNIAM - SENIOR 21500:04:5973:01:018,3-165,0180:35100,2
DNCMUSKAŁA Mateusz 145WIRUSYSOSNOWIECM - SENIOR 21501:06:1725:21:367,6-165,7748:456,8
DNCPIĄTEK Dawid 94OGNISTY LEGION CHORZELÓWMIELECM - SENIOR 11500:37:1400:37:147,4-165,9405:0111,9
DNCPLACHA Jan 497IM-POSSIBLE TEAMLASKIM - MASTERS1500:48:2300:48:236,5-166,8717:288,0
DNCBASIAK Mariusz 800SZKOLNY KLUB HDK PRZY CS PSPCZĘSTOCHOWAM - SENIOR 21500:33:0000:33:005,7-167,6405:4710,4
DNCGOLAROWSKI Daniel 444BOBOWICKOM - MASTERS1500:13:1024:13:105,7-167,6502:1825,9
DNCWARDA Anna 610HDK LEGIONKĘTRZYNK - MASTERS 1500:30:1037:17:315,7-167,6765:1911,3
DNCDYCHA Marek 289OLSZTYNM - SENIOR 21500:06:0298:54:145,2-168,1041:0952,1
DNCKORZENIOWSKA Karolina 75QĄSKABALPINKASZCZECINEKK - SENIOR 21501:04:0201:04:025,1-168,24012:334,8
DNCGRZEGORZEWSKI Przemysław 33CAMBRIDGEM - SENIOR 21500:31:3100:31:315,0-168,3206:169,6
DNCMNICH Hubert 358LEGION HDKLEGIONOWOM - MASTERS1500:30:4600:30:465,0-168,3406:099,8
DNCKOŁODZIEJCZYK Marta 280WARSZAWAK - SENIOR 11500:36:5800:36:585,0-168,3407:238,1
DNCLIPCZYŃSKI Przemysław 22918 DYWIZJA ZMECHANIZOWANASIEDLCEM - SENIOR 21500:29:3200:29:324,9-168,3955:5810,0
DNCKIEŁBASIŃSKI Łukasz 75612 WBOTPOZNAŃM - SENIOR 21500:29:2300:29:234,7-168,6106:129,7
DNCMARCINIAK PORADZISZ Justyna Anna 574ŁAPANÓWK - SENIOR 21500:18:3072:18:314,6-168,7704:0214,8
DNCORYCH Jacek 298MARKOWI BIEGACZEMARKIM - MASTERS1500:41:1200:41:124,4-168,9439:226,4
DNCZIÓŁKOWSKI Sebastian 457HDK LEGION / STOŁECZNY LEGION BASZTANASIELSKM - SENIOR 21500:10:31143:24:314,4-168,9592:2425,0
DNCCHOJNOWSKI Wojciech 93ŁOMŻAM - SENIOR 11500:25:0900:25:094,1-169,2826:119,7
DNCROŻEK Katarzyna 247KIELCEK - SENIOR 21500:15:5496:15:544,0-169,3003:5615,2
DNCERNEST Dawid 478BYDGOSZCZM - SENIOR 21500:22:2100:22:224,0-169,3105:3210,8
DNCOCHENKOWSKI Pawel 301KOSZALINM - SENIOR 21500:30:1800:30:184,0-169,3207:328,0
DNCMARER Jakub 760RUMIAM - SENIOR 11500:36:0321:56:463,1-170,22011:335,2
DNCNICPOŃ Mariusz 394WĘGLOWICEM - SENIOR 21500:24:0000:24:002,1-171,20011:125,4
DNCBALACHOWSKI Robert 164NIEPOŁOMICEM - SENIOR 21500:09:1300:09:131,5-171,8406:089,8
DNCKARBOWNIK Karbownik 49410 ŚBOTKIELCEM - SENIOR 21500:08:1300:08:131,1-172,2407:288,0
DNCKULCZAKIEWICZ Karol 291BIAŁYSTOKM - SENIOR 21500:34:3825:19:180,0-173,3252308:530,0
Znaleziono 687 wynik(ów)