KREWKI BIEG VOL 1 - „ŚWIATOWY DZIEŃ KRWIODAWCY”

Wydarzenie:
Organizator:
Tryumf
Data:
2020-06-12
Miejsce:
Polska
Dystans:
15 km
Zgłoszonych:
834
Wystartowało:
690
Nie ukończyło:
17
Ukończyło:
673
Na trasie:
17
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja po poszczególnych dniach: Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7 | Dzień 8 | Dzień 9 | Dzień 10 | Dzień 11 | Dzień 12 | Dzień 13 | Dzień 14 | Dzień 15

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1DUBIAŁ Rafał 614LESZNOM - MASTERS1M 11501:51:02170:50:44191,00,0000:34103,2
2WIETRZYŃSKI Maciej 591KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 11M 71503:18:44179:21:33181,4-9,6251:0554,8
3BERNAT Joanna 671HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAK - MASTERS 1K 11502:50:08161:37:46162,7-28,3001:0257,4
4SCHMIDT Jacek 151ŻW- SZCZECINSZCZECINM - WETERAN 11M 41502:19:40169:55:49160,8-30,2030:5269,1
5PARKITNY Aleksander 67WROCŁAWM - SENIOR 21M 21502:13:01158:15:30134,1-56,8780:5960,5
6BŁAUCIAK Monika 692WOJSKOWY KLUB HDK PCK "LOGISTYK" WAŁCZPIŁAK - MASTERS 3K 31502:49:21169:59:23129,2-61,7401:1845,8
7PYRZAK Paweł 325WARSZAWAM - SENIOR 24M 111501:14:59175:26:26123,2-67,8180:3698,6
8BERNAT Andrzej 62HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAM - MASTERS2M 61502:23:33188:55:10120,1-70,9101:1150,2
9PLEWA Sylwia 713WOJSKOWY KLUB HDK PCK "LOGISTYK" WAŁCZPIŁAK - MASTERS 2K 21500:56:56178:16:59111,2-79,7420:30117,2
10MĄDRAWSKI Kacper 5KLUB LEGION HDKDREZDENKOM - SENIOR 22M 31500:59:24150:27:56103,3-87,7220:34104,3
11KOLIŃSKI Robert 338COACH COLYNSKYWROCŁAWM - MASTERS11M 361501:45:00154:12:56101,5-89,5191:0258,0
12ANDRUSZKIEWICZ Krzysztof 522DĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS13M 421518:50:5418:50:5695,6-95,34111:495,1
13BUDZAJ Robert 772JAKTORÓWM - MASTERS3M 81501:33:06155:47:5095,4-95,6040:5861,5
14BŁAUCIAK Mirosław 344WOJSKOWY KLUB HDK PCK "LOGISTYK" WAŁCZPIŁAM - MASTERS4M 131501:19:46169:47:1391,8-99,2110:5269,0
15MAZUREK Dariusz 674RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYSTALOWA WOLAM - SENIOR 23M 91501:34:11118:56:5591,4-99,6151:0158,2
16MONCZYŃSKI Bogusław 28KLUB HDK PCK "STRZELC"KALISZM - WETERAN 21M 51502:03:20170:03:2186,4-104,6311:2542,0
17KOZŁOWSKI Jakub 100HDK LEGION - ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM - SENIOR 211M 451500:22:41163:54:2385,2-105,7620:15225,4
18BIEŃKOWSKI Mariusz 2WOJSKOWY KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK W SZCZECINIESZCZECINM - MASTERS8M 261501:24:36164:13:3585,0-105,9800:5960,3
19DYŚKO Arkadiusz 582KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 17M 211500:58:10157:21:4283,9-107,0430:4186,6
20HUTA Wojciech 583KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 16M 191500:57:03144:57:0383,7-107,2910:4088,0
21CZERWIŃSKI Janusz 568DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEM - WETERAN 22M 101501:06:45169:48:2581,7-109,2730:4973,4
22LISEK Mateusz 553KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 15M 181500:32:18168:32:1881,3-109,6410:23151,1
23MALANOWSKA Zuzanna 823HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAK - SENIOR 21K 51500:18:50174:38:4281,1-109,8460:13258,5
24RABIEGA Monika 633LUCKY LUKILESZNOK - MASTERS 4K 41502:06:40167:13:0781,0-109,9601:3338,4
25RUDNIKOWSKI Andrzej 754BYDGOSZCZM - WETERAN 12M 141502:10:30168:35:2778,1-112,8511:4035,9
26KIDOŃ Przemysław 586KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 111M 441502:02:4898:02:4877,4-113,5811:3537,8
27ROGALEWSKI Łukasz 176LEGIONY HDKSTAROGARD GDAŃSKIM - SENIOR 12M 121501:00:00169:00:0077,1-113,8710:4677,1
28DUDYŃSKI Jacek 501BOLESŁAWIECM - WETERAN 14M 291501:31:22177:17:3877,0-113,9451:1150,6
29BOŻKO Katarzyna 357KŁODAWAK - SENIOR 11K 61501:30:34169:29:2275,9-115,1311:1150,3
30GIENIECZKO Cezary 569EŁKM - SENIOR 112M 551500:26:43168:26:4369,0-122,0310:23154,8
31STANIOS Natalia 584KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAK - SENIOR 12K 91500:47:18168:47:1868,5-122,4410:4186,9
32JADESZKO Michał 567EŁKM - SENIOR 113M 561501:09:15151:29:1567,4-123,6141:0158,4
33SKOTNICKI Jacek 761LEGION HDKNYSAM - SENIOR 26M 281501:32:29169:10:3365,8-125,1411:2442,7
34POŚPIECH Michał 483ZDUN TRIATHLON TEAM / SUPERMARATON KALISZ / PWSZ KALISZWOLICAM - MASTERS22M 641500:56:33167:37:0365,6-125,4270:5169,6
35CHRAPEK Daniel 359TYCHYM - SENIOR 25M 201502:05:20145:34:5864,7-126,2821:5631,0
36SIEK Michał 804KURATORIUM OŚWIATY W OPOLUBRZEGM - WETERAN 13M 221500:34:29169:11:0664,2-126,7790:32111,7
37RAJWA Roman 619TL ATHLETICS JASTRZĘBIECHYBIEM - SENIOR 13M 161519:23:00163:23:0064,0-126,98118:103,3
38KUPILAS Mariusz 592WOJSKOWY KLUB HDK PCK LOGISTYK WAŁCZWAŁCZM - SENIOR 18M 251501:06:01164:45:1363,7-127,3151:0257,9
39JĘDRZEJEWSKI Łukasz 55KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ PŁOCKBIELSKM - SENIOR 210M 381501:48:31169:48:3262,8-128,1511:4334,7
40KUREK Damian 388HDK KSPTOMASZÓW LUBELSKIM - SENIOR 224M 761506:25:2953:57:4362,7-128,2756:089,8
41MIROSŁAW Rafał 156WARSZAWAM - SENIOR 219M 661501:25:02126:48:4562,4-128,5971:2144,0
42BORKOWSKI Leszek 515NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM - WETERAN 15M 301501:55:42139:37:5062,3-128,6981:5132,3
43KUSZAJ Sławomir 320KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICERUMIAM - MASTERS18M 571501:40:49169:06:3662,2-128,7691:3737,0
44ADAMCZYK Dorota 261BIAŁACZÓWK - SENIOR 23K 81501:00:02169:00:0261,6-129,4110:5861,5
45FALBA Wioletta 456ROZBIEGANE DZIAŁDOWODZIAŁDOWOK - WETERAN 1 1K 131500:46:32168:46:3261,4-129,5910:4579,2
46MAŁECKI Dariusz 22364 BLP PŁOCK HDK LEGIONPŁOCKM - WETERAN 16M 391501:20:49169:48:1560,6-130,3661:1945,0
47TOMALA Paweł 78615GBZORZYSZM - MASTERS7M 241501:24:25169:19:4560,2-130,7481:2442,8
48MARCINKIEWICZ Magdalena 685KRAKÓWK - SENIOR 22K 71501:09:10165:13:3159,1-131,8411:1051,3
49KOZIOŁKIEWICZ Paweł 544JELENIA GÓRAM - MASTERS14M 461501:16:12141:46:0158,1-132,8711:1845,8
50TKACZ Patryk 292HDK LEGION ODZIAŁ INTERNETOWYGRANICAM - SENIOR 110M 431501:01:50138:01:5258,0-132,9751:0356,3
51SADURSKI Leszek 601KOŃSKOWOLAM - SENIOR 14M 171501:16:43169:27:2257,0-133,9791:2044,6
52KUZIN Krzysztof 367LEGIONOWOM - SENIOR 212M 471501:08:46143:58:1856,8-134,2301:1249,5
53JANKOWSKI Andrzej 225ZEGRZEM - MASTERS26M 741502:15:09162:35:0655,9-135,1252:2524,8
54KONOPKA Tomasz 709#TK.X7XGDANSKM - MASTERS6M 231501:05:11144:46:4055,6-135,4211:1051,1
55KRUPA Aleksandra 735MOSTKOWOK - SENIOR 13K 101500:56:23140:53:5955,5-135,4891:0059,1
56GRUŹLEWSKI Radosław 197LEGION HDK PRZY 10 BKPANCŻAGAŃM - SENIOR 221M 691501:36:51169:40:2355,0-136,0111:4534,1
57JANIC Arkadiusz 500ZŁOCHOWICEM - SENIOR 19M 321501:21:55145:21:5552,9-138,1111:3238,7
58ZAJACZKOWSKI Artur 454KLUB HDK SŁUŻB MUNDUROWYCH W DZIAŁDOWIEDZIAŁDOWOM - MASTERS15M 501501:06:35121:06:3552,6-138,3711:1547,4
59POGORZELSKI Kamil 747BIAŁYSTOKM - SENIOR 115M 791500:10:52168:27:3352,5-138,4610:12290,0
60NOWAK Tomasz 14AZOTY TARNÓW IM. TYTUSA CHAŁUBIŃSKIEGOTARNÓWM - WETERAN 18M 711500:59:41168:59:4152,4-138,6111:0852,6
61TOMASZEWSKA Dorota 37KLUB HDK IM. KSIĘŻNEJ HELENY JABŁONOWSKIEJ W PUSTKOWIE OSIEDLUPUSTKÓW OSIEDLEK - MASTERS 9K 221501:17:59170:04:4352,1-138,8781:2940,1
62POPOWICZ Bartłomiej 191CHYNÓWM - SENIOR 218M 621500:57:09167:52:2551,7-139,2351:0654,3
63GÓRSKI Krzysztof 443ŁOMŻAM - SENIOR 214M 491500:59:27175:52:1651,4-139,5851:0951,9
64PUCZEL Piotr 252OLSZTYNM - SENIOR 215M 511501:08:54168:46:2551,2-139,7891:2044,6
65SKŁODOWSKI Stefan 209ŁOJDY 16/3M - MASTERS20M 591500:53:20145:18:4051,1-139,9101:0257,5
66MANDYWEL Grzegorz 595KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - MASTERS9M 311501:02:59169:02:5951,0-139,9611:1448,6
67KLUSKA Zbigniew 498HDK KWB KONINKONINM - WETERAN 24M 751501:30:20158:32:5350,8-140,1971:4633,7
68SZCZEPAŃSKI Wojciech 56SZCZYTNOM - MASTERS5M 151500:28:00168:28:0049,0-142,0210:34104,9
69RZOSIŃSKI Paweł 27KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - SENIOR 29M 371500:36:45169:48:1948,2-142,8100:4578,6
70PIETRUSZKIEWICZ Agnieszka 489BRZEGK - MASTERS 7K 171500:47:16143:23:0948,0-142,9380:5961,0
71GASPEROWICZ Teresa 253PURDAK - MASTERS 16K 421505:07:5505:07:5647,7-143,2816:279,3
72GODYŃ Sylwiusz 69KLUB HDK ZŁOTORYJAWOJCIESZÓWM - MASTERS12M 401501:46:45132:27:0447,5-143,4702:1426,7
73WŁODARCZYK Bartłomiej 599KLUB HDK WAT PCHORGUBINM - SENIOR 119M 1021500:53:19120:53:1947,3-143,6611:0753,3
74ŚPIEWOK Paweł 634BRENNAM - SENIOR 28M 341501:09:02169:09:0247,1-143,8611:2741,0
75GOLLNIK Adam 131NOWY DWÓR MAZOWIECKIM - SENIOR 27M 331500:46:57144:46:5747,1-143,9310:5960,1
76ORLIKOWSKA Dorota 682STARGARDK - SENIOR 14K 201501:36:00169:10:0046,5-144,5312:0429,0
77CHYŁA Dawid 272HDK PCK "LOGISTYCY" W BYDGOSZCZYLUBICZ GÓRNYM - SENIOR 217M 611501:30:51121:30:5146,4-144,5911:5730,6
78LIPIECKA-PISZ Agnieszka 736JASŁOK - MASTERS 5K 121501:02:52170:03:1746,2-144,8241:2144,1
79STORZYSZ-KORCYL Katarzyna 680KRAKÓWK - SENIOR 25K 141500:34:44169:44:5846,1-144,9180:4579,6
80SKAŁKA Adam 220BIEGAM BO LUBIĘNOWY SĄCZM - WETERAN 17M 411501:44:24181:35:5445,6-145,3892:1726,2
81WRZESZCZ Daniel 232ELBLĄGM - SENIOR 220M 681501:00:52121:00:5245,6-145,4111:2044,9
82PĘKSA Dawid 589KLUB HDK WAT PCHORGDYNIAM - SENIOR 122M 1091501:25:4373:25:4345,0-145,9411:5431,5
83PAWEŁCZYK Adam 10KLUB HDK "STRAŻAK" W MIERZECICACHWOJKOWICEM - MASTERS16M 521501:32:57127:37:0644,7-146,2612:0428,9
84DUSZA Rafal 251PRESTONM - MASTERS30M 911501:43:53160:48:5844,7-146,2652:1925,8
85KONDELA Paweł 664AKTYWNE CHOSZCZNOCHOSZCZNOM - MASTERS23M 651502:20:17145:00:0943,9-147,0913:1118,8
86MICHOŃSKI Sebastian 1697 PBOTSZTUMM - MASTERS36M 1141501:02:49144:18:5743,1-147,8441:2741,2
87GOSTOMSKA Małgorzata 218REBELLION OF FREE RUNNERSCZEMPIŃK - MASTERS 8K 181500:56:26120:56:2642,2-148,7911:2044,9
88GUDOWSKA Dominika 684KRAKÓWK - SENIOR 26K 161504:20:0048:07:0042,0-149,0016:119,7
89GRATKOWSKI Michał 35MOSINAM - MASTERS19M 581501:41:10165:03:1741,7-149,2602:2524,7
90LACH Agnieszka 198WROCŁAWK - MASTERS 6K 151500:29:28144:29:2841,6-149,4310:4284,6
91WOJNA Justyna 681KRAKÓWK - MASTERS 15K 411500:33:41169:08:2741,5-149,5180:4873,9
92TOMACZKOWSKA Bożena 578KOŚCIERZYNAK - WETERAN 1 2K 191500:57:21157:21:4741,4-149,5991:2343,3
93KACNER Tomasz 5072 ORELPRZASNYSZM - SENIOR 118M 871500:57:42179:53:4041,1-149,8731:2442,7
94GAŁĘŻIOWSKI Grzegorz 401SHDK LEGIONŚWINOUJŚCIEM - SENIOR 248M 1221501:12:45142:30:2841,0-149,9491:4633,8
95KASPRZAK Sylwia 161KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - SENIOR 27K 211501:07:37145:07:3741,0-150,0311:3936,3
96GAŁKOWSKI Marcin 316TCZEWM - SENIOR 225M 801500:38:09153:59:2640,1-150,9070:5763,0
97GIELAS-MGLEJ Edyta 678KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWK - MASTERS 14K 401503:40:39116:52:2839,7-151,3125:3310,8
98KUPIS Kamila 80BBL OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAK - SENIOR 17K 341501:10:41168:32:5039,6-151,4121:4733,6
99SOCHA Robert 727KURATORIUM OŚWIATY W OPOLUKARŁOWICEM - SENIOR 216M 531500:37:04170:32:0239,5-151,4700:5664,0
100BURNICKI Mateusz 743GDAŃSKM - SENIOR 213M 481500:19:10168:43:0739,4-151,5790:29123,3
101PŁACZEK Piotr 714HDK LEGIONTARNOWSKIE GÓRYM - SENIOR 114M 601500:33:21144:42:3739,0-152,0310:5170,1
102KOZŁOWSKI Adam 830REDAM - MASTERS10M 351500:23:39163:43:0338,7-152,2730:3698,2
103WADOWSKA Sandra 533WWW.VIRTUAL-IT.PL TEAMZARZECZEK - SENIOR 16K 271500:24:19168:24:1938,6-152,3810:3795,2
104HALBTUCH Michał 546CHĘTNIE DOŁĄCZĘWROCŁAWM - SENIOR 236M 1011501:59:42146:01:1638,6-152,4123:0619,3
105BLICHARSKI Ireneusz 775LUBOCHNIAM - MASTERS35M 1111501:13:4776:23:1238,2-152,7331:5531,1
106KANCLERZ Marcin 329KĘPNOM - MASTERS40M 1301501:07:0548:52:0338,2-152,7851:4534,2
107KAPUŚCIŃSKI Rafał 110KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEWĘGORZEWOM - SENIOR 229M 881500:58:03168:58:0337,8-153,1511:3239,1
108MASZTAFIAK Piotr 485WWW.VIRTUAL-IT.PL TEAMLUBOŃM - MASTERS21M 631500:56:55176:44:3437,6-153,4201:3039,6
109SZCZEPAŃSKA Marta 57SZCZYTNOK - SENIOR 24K 111500:27:00168:59:5437,4-153,5320:4383,2
110DMOCHOWSKA Agnieszka 397WATAHA TEAMRADZIONKÓWK - SENIOR 29K 241500:35:1196:35:1137,1-153,8710:5663,3
111TONDEL Krzysztof 155LEGION HDKBIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 223M 721500:33:08144:33:0836,7-154,2610:5466,5
112KOCH Dawid 87BUJNYM - SENIOR 237M 1031500:08:37167:46:2636,5-154,4990:14254,0
113MICHALSKI Mateusz 640RYBNIKM - SENIOR 129M 1371505:38:23182:01:4536,0-155,0229:246,4
114WOŹNIAK Kuba 23KLUB HDK WATWARSZAWAM - SENIOR 130M 1381500:56:58158:11:0835,6-155,4311:3637,4
115JANKOWSKI Marek 409LIPTONPOZNAŃM - SENIOR 238M 1041500:19:0697:01:2935,4-155,5440:32111,3
116DULSKA Katarzyna 779TORUŃK - SENIOR 215K 361500:27:25168:29:5735,2-155,7510:4677,1
117KUBIK Wanda 696JASIENICAK - SENIOR 212K 301501:14:45169:17:3435,0-156,0112:0828,1
118ZABOROWSKI Andrzej 672POTUŁYM - SENIOR 239M 1061500:42:3897:19:5034,5-156,4411:1448,6
119WODNICKA Julia 789KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWK - JUNIOR 1K 371501:03:11172:38:5534,5-156,4431:4932,8
120WITKOWSKI Jakub 703OLSZTYNM - JUNIOR1M 1431502:05:0097:16:3533,9-157,0373:4016,3
121POKRYWKA Roksana 136RZESZÓWK - JUNIOR 2K 481503:20:56172:10:3733,9-157,1225:5610,1
122BŁASZKIEWICZ Malwina 644TORUŃK - SENIOR 15K 251500:31:04168:32:1533,8-157,1610:5565,3
123ROSIŃSKI Marcin 91STRZAŁKOWOM - SENIOR 257M 1461500:29:4188:31:5533,2-157,8010:5367,1
124SKIERKA Agata 6597 PBOTGDAŃSKK - SENIOR 218K 441500:42:05175:32:3433,0-157,9321:1647,1
125DOBROWOLSKI Piotr 768LUBLINM - MASTERS29M 901500:34:08139:09:2732,9-158,0501:0257,9
126WOŁOCH Justyna 92KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - SENIOR 19K 571501:01:00169:01:0032,4-158,5811:5231,9
127PASOŃ Dariusz 526BĘDZINM - WETERAN 112M 1501502:17:17146:17:1732,3-158,6614:1414,1
128ZBROWSKI Michał 170NOWA WIEŚ WARSZAWSKAM - SENIOR 259M 1521500:45:46144:40:4032,3-158,6711:2442,4
129DĘBIŃSKA Adela 319INTERNETOWY KLUB LEGION HDKSZCZECINEKK - SENIOR 217K 431500:49:05168:49:0532,2-158,7511:3139,4
130OJRZANOWSKI Waldemar 721BYDGOSZCZM - MASTERS46M 1531501:00:56147:02:1132,2-158,7661:5331,7
131KONARSKI Leszek 210NORDWALKLEŚNAM - WETERAN 23M 271501:20:06121:20:0632,1-158,8512:2924,1
132DZIAŁOWY Krystian 509KRAKÓWM - SENIOR 117M 861501:25:21171:42:1232,0-159,0142:4022,5
133KUŹMIŃSKA Beata 698KRAKÓWK - SENIOR 210K 261500:54:00168:39:4531,8-159,1711:4135,3
134CZAJA Wojciech 460WROCŁAWM - SENIOR 260M 1551500:37:24169:05:4231,8-159,1751:1051,0
135KREFT Krzysztof 442ALL-CHEMIA GDAŃSKGDAŃSKM - MASTERS27M 781500:59:25178:56:1531,5-159,4421:5331,8
136DURMAN Dawid 295DARŁOWOM - SENIOR 116M 811500:37:31167:05:4131,5-159,4461:1150,4
137MANDYWEL Ilona 594KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - MASTERS 11K 331501:04:14169:04:1431,5-159,5212:0229,4
138DOBRZENIECKI Tomasz 352AKB LIDZBARK WARMIŃSKILIDZBARK WARMIŃSKIM - SENIOR 250M 1241500:47:44168:54:4231,3-159,6401:3139,4
139OJRZANOWSKA Maria 723BYDGOSZCZK - MASTERS 23K 621501:00:47147:02:1131,2-159,7471:5630,8
140PALESKI Tomasz 654WARSZAWAM - SENIOR 131M 1541501:04:46177:19:4231,1-159,8592:0428,8
141WACHOWIAK Adam 66STANISŁAWÓW DRUGIM - SENIOR 261M 1591500:49:5342:15:0231,0-160,0061:3637,3
142BOREK Wojciech 472KIELCEM - SENIOR 227M 831500:50:17145:48:0331,0-160,0211:3736,9
143LIPIECKA Anna 629ŻAGAŃK - SENIOR 225K 631502:03:52170:03:5230,9-160,0714:0015,0
144MARCZAK Damian 707STALOWA WOLAM - MASTERS48M 1621501:05:04121:13:5530,7-160,2812:0728,3
145TYLAK Piotr 311GŁOGÓWM - SENIOR 233M 971500:27:49170:05:0530,7-160,3210:5466,1
146PONTUS Tomek 167LEGION HDK 1KRR SZCZECINSZCZECINM - SENIOR 264M 1631501:46:26121:46:2630,6-160,4313:2917,2
147MAJCHRZAK Oskar 378GDAŃSKM - SENIOR 265M 1641500:58:31141:15:1930,5-160,4411:5431,3
148BIAŁEK Paweł 51ŁÓDŹM - SENIOR 222M 701500:37:29176:02:5230,4-160,5491:1348,7
149WICHERSKI Tomasz 310KRAKÓWM - SENIOR 232M 941500:54:4073:26:1730,4-160,5641:4733,4
150KUPREWICZ Małgorzata 790WĘGORZEWOK - SENIOR 214K 321501:19:05168:50:0330,4-160,5712:3623,1
151SUŁYK Krzysztof 424HDK KSPPOMIECHÓWEKM - MASTERS28M 851500:44:08144:44:1630,4-160,6121:2741,3
152KAMIŃSKI Łukasz 177BIEGAM U KOLESIDĘBIEŃM - SENIOR 266M 1661501:36:2192:57:5930,3-160,6393:1018,9
153MAZUR Michal 139LEGION HDKLEGIONOWOM - SENIOR 240M 1081500:21:31168:21:3130,2-160,8210:4284,1
154ŁAZURKIEWICZ Damian 576KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - SENIOR 269M 1691500:33:15172:05:5030,1-160,8431:0654,4
155RÓŻAK Alicja 555RADLINK - SENIOR 226K 641500:30:32144:30:3230,0-160,9411:0059,0
156KOŚCIŃSKA Elżbieta 54WOJSKOWY KLUB HDK SZCZECINBEZRZECZEK - MASTERS 18K 511500:47:48168:47:4829,9-161,0711:3537,5
157ANDRYSZCZYK Aleksandra 833SZKOLNE KOŁO HDK ZSZ NR.4 OSTROŁĘKAOLSZEWO-BORKIK - JUNIOR 3K 651501:05:40168:08:5329,8-161,1582:1227,2
158KULIBERDA Dariusz 372WARSZAWAM - MASTERS51M 1721501:00:34148:15:4329,5-161,5262:0329,2
159PRAJS Jakub 813SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR4 OSTROŁĘKALELISM - JUNIOR2M 1751504:30:00146:07:0029,2-161,8019:156,5
160MORDEC Ewelina 88HDK PCK W RZESZOWIERZESZÓWK - SENIOR 222K 501500:28:06152:14:3929,0-161,9750:5861,9
161NIEWIADOMSKI Paweł 651GRYFICEM - SENIOR 272M 1761501:13:1333:48:5629,0-161,9982:3123,8
162OLEJNICZAK Adam 562LEGIONHDKBYTOMM - SENIOR 133M 1771500:52:14144:52:1429,0-162,0211:4833,3
163SZELONGIEWICZ Agnieszka 744WARSZAWAK - SENIOR 28K 231500:37:17191:10:3028,9-162,1271:1746,4
164BEDNAREK Marcin 499KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYŚWINICE WARCKIEM - MASTERS34M 981500:47:12168:47:1228,4-162,6011:3936,1
165SIERZANT Adrian 79S-BROTHERSPOZNAŃM - SENIOR 226M 821500:36:05144:36:0528,4-162,6111:1647,2
166YASHTEL Pavel 535WARSZAWAM - SENIOR 124M 1291501:11:15145:11:1528,3-162,6412:3023,9
167KORDYŃSKI Kamil 302LUBLINIECM - SENIOR 252M 1311500:50:0599:45:2628,2-162,7901:4633,8
168MISTERSKA Anna 665MIĘDZYRZECZK - SENIOR 213K 311500:55:22168:51:5228,2-162,8311:5830,5
169PIETRUSZKIEWICZ Michał 490BRZEGM - SENIOR 247M 1201500:27:10143:01:5928,0-162,9580:5861,9
170KULIKOWSKA Marzena 448ŻAGAŃK - MASTERS 12K 351501:50:00145:50:0028,0-162,9713:5515,3
171DZIEPAK Piotr 5421.BLTR / MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAM - MASTERS17M 541500:27:58128:24:0128,0-162,9870:5960,1
172KAPALKA Agata 806WARSZAWAK - SENIOR 228K 681505:45:2605:45:2627,9-163,06512:224,8
173KOWALCZYK Artur 537KLUB HDK MSWIAPIASECZNOM - SENIOR 242M 1131500:44:15168:19:2727,4-163,6071:3637,1
174CHUDZIAK Agnieszka 207KOCMYRZÓWK - SENIOR 211K 281500:41:07165:21:0827,3-163,6821:3039,8
175KNIE Mariusz 764KB MARATOŃCZYK JAROCINPOTARZYCAM - MASTERS55M 1861501:44:39120:17:0027,2-163,7513:5015,6
176KONOPKA Adam 3MARKOWI BIEGACZEMARKIM - SENIOR 276M 1871501:01:11101:21:2027,1-163,8722:1526,6
177GAJDA Piotr 762CZĘSTOCHOWSKI LEGION - KLUB HDKCZĘSTOCHOWAM - SENIOR 270M 1711500:36:59132:09:3427,0-163,9701:2243,8
178PRZYBYSZ Szymon 73WARSZAWAM - SENIOR 137M 1891500:54:59168:14:3626,7-164,2712:0329,1
179ŻURAWSKI Emil 11JADWISINM - SENIOR 246M 1181500:20:00149:12:4026,3-164,6410:4579,0
180SKOLIMOWSKA Ania 119HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAK - SENIOR 219K 451500:56:36111:48:1626,3-164,6552:0827,9
181ROMANIUK Krzysztof 418WARSZAWAM - MASTERS43M 1471500:51:51177:48:2226,3-164,6721:5830,4
182WAJDA Bartosz 728KLUB HDK PCK OSTASZEWO TORUŃSKIEPAPOWO BISKUPIEM - MASTERS37M 1191500:52:55120:29:4526,1-164,8412:0129,6
183PĘŚKO Marcin 737HDK LEGIONBŁONIEM - SENIOR 228M 841500:39:30130:44:3626,0-164,9331:3039,6
184LEWANDOWSKI Zbigniew 642BIEGAM BO LUBIĘMURZYNOWOM - SENIOR 279M 1921500:56:2396:56:2326,0-164,9412:0927,7
185JASIŃSKI Michał 1RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKM - SENIOR 280M 1931501:56:1647:18:3526,0-164,9524:2813,4
186GRAMS Dariusz 105UJŚCIEM - SENIOR 126M 1331500:56:42146:42:1626,0-164,9622:1027,5
187ZINIEWICZ Krzysztof 780LEGIONWARSZAWAM - MASTERS39M 1261500:37:16168:19:1826,0-164,9961:2641,8
188HELLER Zdzisław 734HERBMARATONOW.PLKOSZALINM - WETERAN 26M 1571501:12:2298:00:0926,0-165,0012:4721,5
189KWAPISZ Mateusz 742KĘPNOM - SENIOR 231M 921501:06:32168:28:0625,9-165,0712:3423,4
190TKACZYK Przemek 480RADOMM - SENIOR 281M 1941500:48:1496:57:4825,9-165,0911:5132,2
191MATYSIAK Filip 233WRZOSOWAM - SENIOR 139M 1951500:33:53120:33:5325,9-165,1211:1845,8
192CZERWIEC Waldemar 124WARSZAWAM - SENIOR 282M 1961501:21:04187:29:4025,8-165,1583:0819,1
193KUBIK Aurelia 173FUN CLUB BOSMANASTALOWAK - SENIOR 220K 461501:10:0973:10:0925,8-165,2112:4322,0
194GREMBOWSKA Magdalena 25WIELEŃK - SENIOR 216K 391500:22:54168:22:5425,5-165,4910:5366,8
195SUDER Michał 265KLUB HDK PCK PRZY OSP W OBROWCUKRAPKOWICEM - SENIOR 251M 1271500:26:08172:56:5425,5-165,4921:0158,5
196BIS Sławek 525WARSZAWAM - MASTERS25M 731500:54:23100:17:1325,1-165,8972:1027,7
197SKOCZYLAS Anita 598MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃK - MASTERS 17K 491500:38:03168:39:2925,0-165,9411:3139,5
198MATUS Dawid 376GRUDZIĄDZM - SENIOR 120M 1051500:13:04168:13:0424,9-166,0510:31114,5
199KLEKOTKO Fabian 600TRIEAGLESGDAŃSKM - MASTERS58M 2021500:36:50140:20:1424,7-166,2601:2940,3
200CHĘCIŃSKA Agnieszka 504WROCŁAWK - MASTERS 13K 381500:42:59143:48:2224,7-166,2831:4434,5
201GOMOLISZEK Sławek 524GOMOSIŁÓWM - MASTERS31M 931500:31:58144:58:2524,7-166,3081:1746,3
202ZAWIŁŁO Szymon 303WARSZAWAM - SENIOR 262M 1601500:57:22114:44:0224,7-166,3132:1925,8
203NIEDBALIK Grzegorz 677KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWM - MASTERS33M 961500:39:35168:36:2224,4-166,5611:3737,0
204WOJTALEWICZ Krystian 822LEGION HDKSZUBINM - SENIOR 263M 1611500:30:4196:26:4624,3-166,6611:1547,6
205OSTROWSKA Izabela 216JASTRZĘBIE ZDRÓJK - MASTERS 19K 521501:28:1550:15:2724,1-166,9273:4016,4
206JANKOWSKI Karol 258LEGIONŁOMŻAM - SENIOR 234M 991500:58:51169:20:0024,0-166,9812:2724,5
207MICHALSKI Janusz 179RUDA ŚLĄSKAM - WETERAN 113M 2051500:52:59168:52:5924,0-166,9912:1227,2
208KURNYTA Stanisław 373TEMMPO WAŁBRZYCHWAŁBRZYCHM - WETERAN 110M 1251500:56:13137:16:5523,6-167,3422:2225,2
209DĄBKOWSKI Michał 623KRAKÓWM - SENIOR 141M 2061500:56:55169:24:5323,6-167,3462:2424,9
210KOSIOREK Darek 347POZNAŃM - WETERAN 114M 2071501:12:5025:12:5023,6-167,3713:0519,4
211ADAMCZAK Mikolaj 41KRWIODAWCY WIELKOPOLSKAPLEWISKAM - SENIOR 287M 2081501:09:1373:09:1323,5-167,5312:5720,3
212PIECZEK Aleksandra 163WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK - MASTERS 29K 771502:02:4872:55:2623,4-167,5475:1411,4
213MIKOLAJCZYK Lukasz 777WK HDK ŻOŁNIERSKA KREWMIĘDZYRZECZM - SENIOR 254M 1391500:52:37120:43:5023,3-167,6812:1526,6
214BRZĄKAŁA Mateusz 715KUTNOM - SENIOR 143M 2111500:30:12168:20:5023,2-167,7861:1846,1
215PIWOWARCZYK Damian 624LEGION KLUB HDKKIELCEM - SENIOR 125M 1321501:34:54142:25:3223,1-167,8634:0614,6
216LEWANDOWSKI Mirosław 784TORUŃM - MASTERS59M 2121500:24:44144:21:5723,1-167,8811:0456,0
217PIEPRZ Piotr 818HDK LEGIONGDAŃSKM - SENIOR 289M 2141201:11:46120:37:4623,0-167,9513:0619,3
218LEGUTKO Edward Dionizy 192NOWY SĄCZM - SENIOR 290M 2151500:38:3496:38:3422,9-168,0611:4035,7
219ZUZEWICZ Kamil 178OSJAKÓWM - SENIOR 144M 2161502:12:2002:12:2022,9-168,0785:4610,4
220KOSECKA Helena 751WOJSKOWY KLUB HDK PCK " LOGISTYK" WAŁCZWAŁCZK - MASTERS 21K 541501:20:1216:55:2822,9-168,0973:3017,1
221STEFANIK Jarosław 831SZCZECINM - MASTERS42M 1421100:43:01177:08:1022,7-168,2791:5331,7
222LEMPART Mateusz 794LEGION HDKKRAKÓWM - SENIOR 256M 1451500:30:31144:31:2522,6-168,3411:2044,5
223TIDE Krzysztof 508ŻORYM - SENIOR 145M 2181501:06:0872:58:5022,6-168,3602:5520,5
224SZCZYPA Bartosz 248BLISCY KREWNIDĄBROWA GÓRNICZAM - SENIOR 121M 1071500:35:00168:35:0022,5-168,4611:3338,6
225ZACH Paweł 68RZESZÓWM - MASTERS44M 1481500:52:31132:49:0822,4-168,5602:2025,6
226SUKIENNIK Marcin 384STREET RUN RADOMRADOMM - SENIOR 292M 2201500:51:54163:37:4222,3-168,7292:1925,7
227CHMIELEWSKI Adrian 554WARSZAWAM - SENIOR 294M 2231500:58:43120:20:0922,1-168,8542:3922,6
228WÓJCIK Kamil 15KLUB HDK WATWARSZAWAM - SENIOR 123M 1121501:06:3025:55:4522,1-168,9313:0019,9
229ROLNIK Mikołaj 557PIASKIM - SENIOR 127M 1351501:44:2925:44:2922,0-168,9514:4412,7
230OLEJNICZAK Szymon 673PONIECM - SENIOR 134M 1811500:29:5596:29:5522,0-168,9511:2144,2
231KRZYSIAK Aneczka 113OWCZARNIAK - MASTERS 31K 821501:56:3501:56:3522,0-168,9715:1711,3
232SUCHOSTAWSKI Daniel 649KATOWICEM - SENIOR 147M 2251504:06:4428:06:4521,8-169,18111:195,3
233BARTOSIAK Krzysztof 42LEGION HDKJABŁONNAM - MASTERS56M 1981500:57:24168:57:2421,7-169,2512:3822,7
234ALBRECHT Paweł 572WOJSKOWY KLUB HDK PCK "BROTHERHOOD OF BLOOD"ELBLĄGM - SENIOR 297M 2271500:52:4748:52:4721,7-169,3312:2624,6
235KOWALIK Dominika 676KRAKÓWK - SENIOR 231K 841502:38:0272:52:0221,7-169,3317:178,2
236GAWROŃSKI Paweł 697SIEDLCEM - SENIOR 253M 1341500:22:15165:13:5521,4-169,5881:0257,7
237MICHALIK Katarzyna 566WROCŁAWK - SENIOR 223K 551501:08:57148:48:0921,4-169,5903:1318,6
238ALENOWICZ Rafał 123DRAWSKO POMORSKIEM - MASTERS64M 2321500:43:0976:12:5321,4-169,6192:0129,7
239PIKAUS Łukasz 496WITNICAM - SENIOR 2100M 2331502:27:3102:27:3121,4-169,6216:548,7
240LANGE Daniel 259LEGION HDK STOŁECZNY LEGION BASZTAWISŁA WIELKAM - SENIOR 268M 1681501:41:00145:41:0021,2-169,7814:4512,6
241KWAS August 213BIEGUSIEM. PLRYKIM - MASTERS65M 2341501:55:4901:55:4921,1-169,8435:2811,0
242LISOWSKA Magdalena 470WILCZYCEK - MASTERS 22K 591501:11:3235:18:0021,1-169,8523:2317,7
243OLEJNICZAK Kamil 78KUTNOM - SENIOR 148M 2361501:44:2501:44:2521,1-169,8614:5612,1
244WYSOCKI Dariusz 1437 PBOTGDAŃSKM - SENIOR 2102M 2371501:58:3101:58:3121,1-169,8715:3610,7
245PĘKAŁA Piotr 749KOSZALINM - MASTERS66M 2381501:42:4401:42:4421,1-169,8784:5212,3
246MISZTAL Łukasz 335RAZEM TRENUJRMY SPORTŁÓDŹM - SENIOR 149M 2391502:24:4802:24:4821,1-169,8816:518,7
247OCELOK Tomasz 479KALETYM - MASTERS53M 1791500:59:5748:59:5721,0-169,9812:5121,0
248TRACZYK Marcin 782DZIERZĄŻNIAM - MASTERS49M 1651500:15:43169:25:5320,9-170,0610:4579,9
249HANAK Rafał 588WETERANI RP, OPP KATOWICEPSARYM - MASTERS67M 2411500:28:0848:39:1020,8-170,1361:2044,5
250BANDURA Daria 149KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - MASTERS 20K 531500:53:14120:53:1420,7-170,3012:3423,3
251OLCZAK Beata 702ŁÓDŹK - MASTERS 27K 721501:33:00169:27:0020,6-170,3614:3013,3
252BINKIEWICZ Grzegorz 356BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMZĄBKIM - SENIOR 2103M 2421500:47:59123:12:3520,6-170,4052:1925,7
253WYSOCKI Dominik 293ŁOWICZM - SENIOR 2105M 2451500:55:4357:05:4420,5-170,4922:4322,1
254SOKOLIŃSKI Patryk 330LEGION HDKKATOWICEM - SENIOR 135M 1831500:38:17168:42:5620,5-170,5111:5232,1
255GROBELNY Marcin 34KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCELIDZBARK WARMIŃSKIM - SENIOR 230M 891501:09:01169:09:0120,3-170,6413:2317,7
256BRALEWSKI Paweł 382PORĘBAM - SENIOR 2108M 2491500:41:4373:41:3220,3-170,6962:0329,2
257JAKUBOWSKI Andrzej 122KLUB HDK LEGIONŻAGAŃM - SENIOR 142M 2091500:20:47170:59:0420,2-170,7321:0158,5
258OUPNICZAK Rafał 788LESZNOM - MASTERS70M 2501501:59:2401:59:2420,2-170,7415:5310,2
259MICHALSKA Monika 450LEGIONOWOK - MASTERS 32K 901501:15:2626:47:2020,2-170,7413:4316,1
260PADUCH Piotr 440WOLNYSZCZECINM - SENIOR 2110M 2521504:05:1204:05:1220,2-170,75112:075,0
261PIWOWARCZYK Damian 237HDK LEGIONZAGNAŃSKM - SENIOR 136M 1851501:43:59168:50:1420,2-170,7655:0811,7
262DOBRUCH Hanna 539WARSZAWAK - WETERAN 1 4K 611500:34:51168:34:5120,2-170,8011:4334,7
263KIERNOZEK Paweł 810SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR 4 W OSTROŁĘCELIPNIKIM - JUNIOR3M 2531500:49:47168:39:5920,2-170,8312:2824,3
264MAZUR Tomasz 108HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAM - SENIOR 245M 1171500:21:05170:24:4820,1-170,8661:0257,2
265ŁUCZAK Wojciech 473KLUB HDK PCK GARNIZONU LESZNOLESZNOM - SENIOR 2111M 2551500:53:2824:53:2820,0-170,9412:4022,5
266DYMECKI Krystian 6HDK MOSZCZENICAMOSZCZENICAM - SENIOR 151M 2561500:28:4272:28:4220,0-170,9411:2541,9
267FILIPOWSKA Sylwia 608KRAKÓWK - MASTERS 33K 911500:37:15144:37:1520,0-170,9511:5132,3
268PRUS Łukasz 464HDK PCK PRZY AKADEMII WOJSK LĄDOWYCH WE WROCŁAWIUKOŁBIELM - SENIOR 152M 2571500:56:3696:57:1220,0-170,9612:4921,2
269BARDZIK Marzena 304PIEKIELNIE ZGRANIMUROWANA GOŚLINAK - MASTERS 34K 921503:40:2603:40:2620,0-170,97111:005,4
270KASPERCZAK Emilia 290PIEKIELNIE ZGRANIMUROWANA GOŚLINAK - MASTERS 35K 931503:57:2403:57:2420,0-170,98111:525,1
271KŁODA Kamil 827JAWORZNOM - SENIOR 2113M 2591500:40:2249:06:2320,0-170,9812:0129,7
272JAWOREK Damian 32ŚWIĘTOSZÓWM - SENIOR 2114M 2601501:18:2425:28:0919,9-171,0493:5615,3
273ANCYGIER Kamil 106WARSZAWAM - SENIOR 274M 1801500:55:45153:00:1219,9-171,0852:4821,4
274SADOWSKI Krzysztof 183HDK LEGIONGONIĄDZM - SENIOR 267M 1671500:23:3375:15:5619,8-171,1981:1150,4
275KURZYWILK Mateusz 626HDK PRZY KPP BRZESKOBOCHNIAM - SENIOR 2115M 2611500:53:53168:53:5319,8-171,2312:4322,0
276CHMURA Katarzyna 202TUSZÓW NARODOWYK - SENIOR 230K 761500:58:41182:11:0319,7-171,2692:5820,2
277OKRASZEWSKI Jacek 519HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAM - WETERAN 25M 1281500:50:3193:44:1719,7-171,2932:3323,4
278DUBIEL Hubert 552DAMY RADE ZEGRZEWARSZAWAM - SENIOR 2116M 2621500:27:46168:39:0019,7-171,2991:2442,5
279ŚWISTAK Piotr 720WARSZAWAM - SENIOR 2117M 2631504:10:4909:22:4819,6-171,36512:474,7
280BIAŁEK Laura 332KLUB HDK LEGIONKATOWICEK - SENIOR 110K 711500:38:29168:43:0519,6-171,3711:5730,6
281PAWLOWSKI Marek 40JELCZ-LASKOWICEM - MASTERS47M 1581500:29:37168:29:3719,4-171,6011:3139,3
282PYRGIEL Małgorzata 468OSTRÓW WLKP.K - SENIOR 235K 951502:15:4102:15:4119,1-171,8347:058,5
283PIGOŃ Kacper 410KOSZALINM - SENIOR 286M 2031500:24:01170:52:5419,1-171,8981:1547,7
284CIEŚMIELEWSKA Patrycja 274GDYNIAK - SENIOR 117K 961503:31:0379:53:0819,0-171,94511:055,4
285KACZOROWSKI Łukasz 322TORUŃM - SENIOR 2119M 2661500:35:0678:04:2319,0-171,9721:5032,5
286JOCHYMEK Karolina 355HUTKIK - SENIOR 111K 731500:50:10103:38:1619,0-171,9832:3822,7
287SIUDAK Marzena 118WARSZAWAK - SENIOR 118K 971500:47:26144:47:1419,0-171,9912:2924,0
288SCHNOBER Jarosław 158LEGION HDKLEBOSZOWICEM - MASTERS72M 2671502:53:5050:55:3319,0-172,0209:106,5
289ZAWADZKA Iwona 190NOWY DWÓR MAZOWIECKIK - SENIOR 236K 981501:10:0073:10:0018,8-172,2213:4316,1
290BEŁZA Michał 551BOCHNIAM - SENIOR 2120M 2711500:22:0646:30:5118,7-172,3061:1150,7
291ŚNIADECKI Paweł 331WIELICZKAM - MASTERS74M 2731501:11:2797:11:2718,7-172,3213:4915,7
292PRUCHYŃSKI Kamil 297LEGION HDKNOWA DĘBAM - SENIOR 2122M 2751500:22:31168:22:3118,6-172,3611:1249,6
293NOWAK Andrzej 8297 PBOTGDAŃSKM - MASTERS50M 1701501:48:0000:56:5918,6-172,4315:4910,3
294KULA Damian 521BOLESŁAWIECM - SENIOR 156M 2761500:46:2349:29:0818,5-172,4722:3023,9
295JODŁOWSKI Mateusz 710STALOWA WOLAM - SENIOR 244M 1161501:44:1299:13:3318,5-172,5105:3810,6
296NIEDZIÓŁKA Monika 85GŁUSZYCA/GRZMIĄCAK - MASTERS 36K 1021500:58:34168:58:3418,5-172,5113:1018,9
297GÓRA Radosław 282BRUDZOWICEM - SENIOR 157M 2811500:33:08168:33:0818,3-172,7211:4833,1
298WRZEŚNIOWSKI Krzysztof 658HDK KSPWARSZAWAM - SENIOR 2125M 2821501:00:00100:15:1618,2-172,7883:1718,2
299PRZYBYLIŃSKI Maciej 587BYDGOSZCZM - SENIOR 140M 2041500:33:43119:26:4618,1-172,8401:5132,3
300BIAŁACH Michał 206ŁOMIANKIM - SENIOR 2127M 2841500:28:31168:28:3118,0-172,9611:3437,9
301MAZIARCZYK-KOTWICA Katarzyna 9FREDROPOLK - SENIOR 239K 1031500:54:16166:22:2818,0-172,9793:0019,9
302PASEK Tomasz 778TARNOBRZEGM - MASTERS41M 1401501:06:13144:44:4118,0-172,9813:4016,3
303KRAJEWSKI Karol 741HONOROWYCH DAWCÓW KRWI LEGION ODDZIAŁ PŁOCKPŁOCKM - SENIOR 2128M 2851500:53:5496:50:0918,0-173,0213:0020,0
304OBERDA Artur 585POLANICA-ZDROJM - SENIOR 258M 1491500:51:27102:06:0817,8-173,1782:5320,8
305BOGUSIEWICZ Maria 622POZNAŃK - SENIOR 240K 1041501:19:32169:19:3417,8-173,1814:2813,4
306BUCHMAN Sebastian 221NOWY SĄCZM - MASTERS77M 2881500:52:1583:44:2417,8-173,2052:5620,4
307CHOJNACKI Radosław 254CIECHANÓWM - SENIOR 2131M 2891501:31:1901:31:1917,7-173,2415:0811,7
308ZWIERZCHOWSKI Marek 530LEGION HDKWARSZAWAM - SENIOR 159M 2931500:20:03168:33:5017,6-173,4151:0852,6
309CELER Bartosz 194WOJSKOWY KLUB HDK 16 BATALIONU REMONTU LOTNISKKALISZM - SENIOR 271M 1741500:16:51161:59:3217,6-173,4240:5762,5
310KOSACKI Łukasz 36ZESPÓŁ SZKÓŁ INFORMATYCZNYCH KIELCEKIELCEM - SENIOR 275M 1841501:03:2676:25:0417,5-173,4993:3716,5
311STACH Szymon 705TARNAWA DOLNAM - SENIOR 138M 1901500:13:23168:40:0617,3-173,6520:4677,7
312MIKRUT Katarzyna 805IZABELINK - MASTERS 10K 291503:32:1503:32:1517,3-173,68112:164,9
313KRAJNIK Wojciech 385KLUB LEGION HDKGRUDZIĄDZM - MASTERS61M 2191500:51:4648:51:4617,1-173,8413:0119,9
314TRZMIELEWSKI Krystian 13GOGGLE PAE TEAMLEGNICAM - SENIOR 2139M 3021500:35:54175:35:1517,1-173,8792:0528,6
315JUZAK Dawid 505PŁOCKM - SENIOR 2140M 3061500:25:36168:25:3617,0-173,9511:3039,9
316GRALEWICZ Krzysztof 43SEROCKM - MASTERS45M 1511500:49:33162:59:3317,0-173,9702:5420,6
317KUPIEC Jakub 750WSKT WROCŁAWWROCŁAWM - SENIOR 273M 1781500:32:01160:36:3117,0-173,9791:5231,9
318KAMIENIARZ Sławomir 380STRZYBNIKM - MASTERS81M 3081500:00:01168:00:0116,9-174,0610:0060 912,0
319KLIMAS Karol 219KRAKÓWM - SENIOR 277M 1881500:31:3148:31:3116,9-174,0911:5132,2
320KURKOWIAK Marcin 236GDYNIAM - SENIOR 2142M 3101500:43:02120:43:0216,9-174,1312:3323,5
321KRAJEWSKI Mariusz 432SZREŃSKM - SENIOR 163M 3111500:28:5872:54:4916,8-174,1801:4334,8
322JANECKI Mateusz 755BZIEGACZEJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 164M 3121501:32:3101:32:3116,8-174,1825:3010,9
323SPODOBALSKI Patryk 808WOJSKOWY ODDZIAŁ HDK LEGION PRZASNYSZPRZASNYSZM - SENIOR 165M 3141500:46:59144:42:1716,8-174,2112:4821,4
324ŁĘSZCZAK Jarosław 38GAJ WIELKIM - SENIOR 2144M 3151501:01:0996:14:3616,7-174,2413:3916,4
325KACZOREK Mateusz 609LUBLINM - SENIOR 2145M 3181501:31:0001:31:0116,7-174,2915:2711,0
326PIWNICKI Mateusz 430WARKAM - SENIOR 167M 3201500:53:5997:53:4316,7-174,3053:1418,5
327GAJEWSKI Tomasz 753RZESZÓWM - SENIOR 2147M 3211500:08:07174:31:2816,7-174,3060:29123,3
328FIGAT Arkadiusz 165BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINYBARTOSZYCEM - MASTERS83M 3231501:51:3501:51:3516,6-174,3816:438,9
329KOPEĆ Marcin 439LIDZBARK WARMIŃSKIM - MASTERS84M 3241501:11:2625:11:2716,6-174,3914:1813,9
330RYBA Adam 821MIEROSZÓWM - SENIOR 2149M 3261500:00:01113:00:2216,6-174,3960:0059 706,0
331KULON Aleksander 547SZCZECINM - SENIOR 168M 3251500:35:3685:33:4816,6-174,3962:0828,0
332FLISS Emilia 766CHRZANÓWK - SENIOR 123K 1151500:43:5548:50:2616,6-174,4312:3922,6
333GRABOWSKA Weronika 402STARGARDK - SENIOR 112K 791500:44:0096:44:0016,6-174,4312:3922,6
334ADAMEK Dominik 733ZALASEWOM - SENIOR 2150M 3281500:13:21120:46:2716,5-174,4390:4874,3
335MARCZAK Marcin 420CAŁA NAPRZÓDŁÓDŹM - SENIOR 2151M 3291501:08:1349:40:1216,5-174,4404:0714,5
336KAJKO Artur 643WARSZAWAM - MASTERS86M 3301501:21:4011:16:2116,5-174,4414:5612,2
337MASZOTA Waldemar 312GDYNIAM - MASTERS52M 1731500:45:0766:36:2316,5-174,4582:4322,0
338KOŁAKOWSKI Karol 398PIASTÓWM - SENIOR 2152M 3311500:20:24168:20:2416,5-174,4711:1448,6
339KRZESZOWIEC Darek 618KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - MASTERS88M 3341503:47:5003:47:5016,5-174,51213:504,3
340MATUSZEWSKI Piotr 612TOMASZÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 2154M 3361502:04:4002:04:4016,5-174,5207:347,9
341BRODOWSKA Pola 360TYCHYK - SENIOR 18K 561500:30:03174:30:1416,4-174,5431:4932,8
342GAJEWSKI Piotr 471KLUB HDK PRZY KSPWARSZAWAM - SENIOR 288M 2101500:20:22150:33:3116,4-174,5481:1448,4
343SZCZEPANSKI Michał 655LEGIONOWOM - MASTERS89M 3371500:43:47168:44:1116,4-174,5512:3922,5
344SMOLIŃSKI Paweł 461KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK PRZY KOMENDZIE STOŁECZNEJ POLICJIOTWOCKM - MASTERS90M 3381500:18:35143:47:0116,4-174,6041:0852,9
345SZCZYGIEŁ Piotr 381DĘBICAM - SENIOR 2155M 3391200:44:57168:47:4616,4-174,6112:4421,9
346PIOTROWSKI Karol 114SŁAWNOM - SENIOR 255M 1411500:34:30168:34:3016,3-174,6912:0728,3
347KRYSIAK Paweł 351HDK LEGIONLUBLINM - SENIOR 2156M 3431501:03:2325:03:2316,3-174,6913:5315,4
348ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 58RAKONIEWICEM - SENIOR 2107M 2481500:11:55153:55:0316,3-174,7010:4382,0
349ODRZYWOLSKI Michał 814OŻW SZCZECINSZCZECINM - SENIOR 2158M 3451500:39:3090:08:4116,3-174,7042:2524,7
350SIKORSKI Mariusz 102ŁÓDŹM - SENIOR 172M 3461500:16:58177:06:5616,3-174,7181:0257,5
351LITWA Małgorzata 807SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR 4 OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAK - MASTERS 25K 691500:18:37167:47:2416,3-174,7281:0852,4
352SAMOREK Paweł 101PRUSZKÓWM - SENIOR 278M 1911501:38:4101:38:4116,2-174,7516:049,9
353PRACOŃ Izabela 606KURYŁÓWKAK - JUNIOR 5K 861500:17:29168:17:2916,2-174,7911:0455,6
354OLEK Adrian 242POLACY NA EMIGRACJI :)PUŁAWYM - SENIOR 175M 3491501:03:48170:47:2216,2-174,8243:5615,2
355KONIECZNY Bartosz 799POLICYJNI KREWNIACYWRONKIM - SENIOR 283M 1971500:27:14120:58:0216,2-174,8251:4135,6
356PASIK Oliwer 451BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS76M 2781500:45:26120:45:2816,2-174,8312:4821,3
357KOWALSKI Paweł 271KIEKRZM - SENIOR 176M 3501501:07:53121:07:5316,2-174,8314:1214,3
358OWCZARCZYK Paweł 267STANISŁAWÓW PIERWSZYM - MASTERS92M 3511501:31:36101:50:2216,1-174,8405:4010,6
359JAKÓB Marta 112SKWIERZYNAK - MASTERS 28K 741500:14:11144:14:1116,1-174,8810:5268,1
360TRZCIŃSKI Piotr 631OSTROŁĘKAM - SENIOR 2159M 3521500:00:0107:07:0216,1-174,8900:0057 927,6
361ANTOSZ Wojciech 65MIZERÓWM - SENIOR 2162M 3561501:30:3901:30:3916,1-174,9015:3810,6
362CIEMAŁA Szczepan 765WIESZCZĘTAM - SENIOR 177M 3571505:18:5405:18:5416,1-174,91119:503,0
363KŁOPOTEK GŁÓWCZEWSKI Michał 748CHOJNICEM - SENIOR 2163M 3591500:32:59168:06:2616,1-174,9112:0329,2
364KOWALCZYK Ilona 732STANISŁAWOWOK - SENIOR 249K 1211500:37:42168:43:4416,1-174,9112:2025,6
365CZERSKI Tomasz 694KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKOWM - SENIOR 178M 3581500:40:2796:40:2716,1-174,9112:3123,8
366HAŁOŃ Łukasz 447RZESZÓWM - SENIOR 2164M 3601500:38:55148:48:0916,1-174,9122:2524,8
367BORUCZYŃSKI Dariusz 168KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK "OPP SZCZECIN"POLICEM - MASTERS94M 3611502:41:1102:41:1116,1-174,91610:016,0
368GAJDEK Mateusz 745HDK PCK "PODHALANCZYK"RZESZÓWM - MASTERS95M 3631500:54:15169:39:4816,1-174,9223:2217,8
369MSZANECKI Tomasz 46235 BLP SANOKSANOKM - SENIOR 2167M 3651500:36:4925:19:2716,0-174,9442:1726,1
370ZAWALICH Marcin 597PROSTKIM - SENIOR 2168M 3661500:15:47143:51:4016,0-174,9600:5960,9
371ROSIAK Grzegorz 550ŚWINOUJŚCIEM - MASTERS62M 2291508:16:00176:16:0016,0-174,96130:571,9
372KACZOROWSKI Grzegorz 306GLIWICEM - SENIOR 179M 3671500:39:02121:09:1316,0-174,9632:2624,6
373BUCZYŃSKI Bartłomiej 226TOMASZÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 2169M 3681502:02:4502:02:4516,0-174,9687:397,8
374MOSKWA Tomasz 6285PINŻPĘZINIM - SENIOR 2170M 3691500:42:5248:42:3416,0-174,9682:4022,4
375KURKOWIAK Krzysztof 193WKURW_TEAMWROCŁAWM - SENIOR 2171M 3701501:07:0423:24:0316,0-174,9744:1114,3
376FISZER Bartłomiej 549SULEJÓWEKM - SENIOR 180M 3711501:03:0449:03:0416,0-174,9813:5615,2
377KULIK Angelika 153PCK SULECHÓWCIGACICEK - SENIOR 250K 1221501:02:34121:02:3415,9-175,0413:5515,3
378STAFINIAK Marek 222POZNAŃM - SENIOR 2173M 3731500:38:20167:28:2815,9-175,0902:2424,9
379JAŚKIEWICZ Tomasz 716TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS96M 3761500:38:1297:34:5415,9-175,1102:2424,9
380LITWINEK Cezary 240MICHÓWM - SENIOR 181M 3771501:03:2525:03:2515,9-175,1113:5915,0
381BUDZIAREK Adam 427GDAŃSKM - MASTERS38M 1211500:38:12116:16:3215,8-175,1402:2424,9
382DUCHNOWSKI Paweł 708OLECKOM - SENIOR 235M 1001500:35:45127:01:0215,8-175,1492:1526,6
383KUTRYB Weronika 811SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR4 OSTROŁĘKAKADZIDŁOK - JUNIOR 8K 1231500:49:4748:40:1115,8-175,1513:0819,1
384STEFANEK Michał 127NOWY DWÓR MAZOWIECKIM - SENIOR 2176M 3781500:40:0248:40:0215,8-175,1712:3123,7
385ŻYŻA Łukasz 6275PINŻSZCZECINM - SENIOR 2177M 3791500:41:0148:40:4115,8-175,1832:3523,1
386ULENBERG Marcin 243LEGION HDKBUKOWINAM - SENIOR 2178M 3801501:02:0749:11:2315,8-175,2003:5615,2
387WILCZEK Marta 249RUNNERBJABŁONNAK - SENIOR 251K 1241500:36:01168:36:0115,8-175,2212:1726,3
388KRZYŻANOWSKI Maciej 459WWW.POLANDONBIKE.PLŁÓDŹM - MASTERS97M 3821505:58:4305:58:4315,8-175,22822:462,6
389IWAŃCZUK Katarzyna 96WARSZAWAK - SENIOR 252K 1261501:09:1501:09:1515,7-175,2644:2413,6
390HAŃĆKOWIAK Benon 44KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - WETERAN 111M 1441503:45:3203:45:3215,7-175,27114:214,2
391WALCZAK Rafał 783LEGIONOWOM - SENIOR 2180M 3851500:26:02168:11:5315,7-175,2761:3936,2
392KLUZIAK Jarosław 423MIŃSK MAZOWIECKIM - SENIOR 2181M 3861501:50:3501:50:3515,7-175,2817:028,5
393KUROWSKI Adrian 154LEGION HDKKATOWICEM - SENIOR 132M 1561513:04:0013:04:0015,7-175,28149:561,2
394LIGĘZA Dariusz 29ODDZIAŁ KLUBU LEGION HDK PRZY JW 3538 W NISKUSTALOWA WOLAM - SENIOR 2183M 3881500:14:04175:38:4115,6-175,3410:5366,7
395CICHOCKA Katarzyna 632JÓZEFOSŁAWK - SENIOR 255K 1301500:59:0124:59:0115,6-175,3413:4615,9
396UBERNA Anna 215RZESZÓWK - SENIOR 126K 1311500:49:2496:49:2415,6-175,3713:0919,0
397SZAL Anna 712NOWY DWÓR MAZOWIECKIK - SENIOR 256K 1321500:24:17141:50:5415,6-175,3841:3338,5
398PAŃTA Ernest 333PIŁAWA GÓRNAM - SENIOR 2184M 3891500:32:4173:35:0115,6-175,3942:0528,6
399KIERNOZEK Tomasz 809WOJSKOWY ODDZIAŁ HDK LEGION PRZASNYSZOSTROŁĘKAM - SENIOR 182M 3901000:34:0025:00:0015,6-175,4012:1027,5
400ROKICKI Michał 773DŁUGA SZLACHECKAM - SENIOR 2185M 3911500:40:4648:36:5615,6-175,4012:3622,9
401PŁOSKI Krzysztof 363DARŁOWSKIE CHARTYBOBOLINM - MASTERS101M 3931501:29:5201:29:5215,6-175,4145:4610,4
402DUDA-MACIEJCZEK Katarzyna 175GRÓJECK - SENIOR 234K 881500:35:23110:23:0115,6-175,4152:1626,4
403ROMANIUK Karol 231WARSZAWAM - SENIOR 183M 3941500:30:55106:46:2015,6-175,4181:5930,2
404LATECKI Marcin 185HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃWRZEŚNIAM - MASTERS102M 3951500:00:01112:10:0915,6-175,4200:0056 019,6
405STUDZIŃSKI Radosław 650NOWY DWÓR MAZOWIECKIM - SENIOR 2186M 3961500:40:0396:40:0315,6-175,4212:3423,3
406RAJWA Jan 245BZIEGACZEJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 2187M 3971500:42:4024:42:4015,5-175,4512:4421,8
407CICHOCKI Andrzej 611JÓZEFOSŁAWM - WETERAN 115M 2701501:06:4897:06:4815,5-175,4604:1813,9
408STOKARSKA Beata 180GDYNIAK - WETERAN 1 5K 1331500:42:5024:36:2615,5-175,4642:4521,7
409CIEŚLIK Rafał 729WODZISŁAW ŚLĄSKIM - SENIOR 2188M 3981501:47:1801:47:1815,5-175,4716:558,7
410STEFAŃCZYK Joanna 668TOMASZÓW MAZOWIECKIK - SENIOR 127K 1341500:06:3099:28:4915,5-175,4730:25143,2
411WAZ Mateusz 641SZCZERBICEM - SENIOR 184M 3991501:43:4101:43:4115,5-175,4816:419,0
412CICHOCKI Jakub 160KHDK PCK KRWILIJKASZCZECINM - MASTERS103M 4021501:40:3001:40:3015,5-175,5036:299,2
413BORUSZEWSKI Maciej 511WARSZAWA - POLSKAM - MASTERS104M 4031501:44:1301:44:1315,5-175,5116:448,9
414TOPOLSKI Grzegorz 517GDYNIAM - MASTERS105M 4041500:54:36129:13:5115,5-175,5263:3117,0
415LEPER Krystian 491CHOJNICEM - SENIOR 2190M 4051501:22:0014:25:2615,5-175,5275:1811,3
416ZDEB Grzegorz 166STRASBOURGM - MASTERS63M 2311500:32:23168:12:5715,4-175,5332:0528,6
417SIKORA Bartosz 493WROCŁAWM - SENIOR 187M 4071501:27:5301:27:5315,4-175,5495:4110,5
418ZACZ Ludmiła 159KLUB HONOROWYCH DAWCÓW MPKKRAKÓWK - MASTERS 39K 1361501:18:3601:18:3615,4-175,5515:0511,8
419SZAL Robert 617LEGION HDKZAŁUSKIM - MASTERS106M 4081501:29:3601:29:3615,4-175,5515:4810,3
420KUCHARSKI Piotr 510PARKRUN KONSTANCIN-JEZIORNAPARCELAM - SENIOR 241M 1101500:37:3147:44:2315,4-175,5732:2624,6
421LEDWOŃ Jakub 296GLIWICEM - MASTERS107M 4101500:30:16120:45:4815,4-175,5761:5730,5
422KOSTRZEWA Tomasz 635WARSZAWAM - SENIOR 2192M 4111501:40:5401:40:5415,4-175,6026:339,1
423ROŻNIATOWSKI Tomasz 327MIEJSKO - GMINNY KLUB HDK PCK W OŁAWIEOŁAWAM - MASTERS108M 4121500:16:22144:16:2215,4-175,6111:0356,3
424ZGŁOBICKA Izabela 399BIAŁYSTOKK - SENIOR 258K 1381500:40:1548:50:1715,4-175,6222:3722,9
425ZARZECZNA Patrycja 340ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIK - SENIOR 259K 1391501:10:10169:10:2915,4-175,6234:3413,1
426DĄBROWSKI Daniel 334POZNAŃM - SENIOR 296M 2261501:09:3057:43:4315,4-175,6304:3113,3
427NIWIŃSKI Michał 647GLIWICEM - SENIOR 2193M 4141501:42:4201:42:4215,3-175,6336:419,0
428GERASYMENKO Maryna 573WROCLAWK - SENIOR 229K 751521:10:00117:10:0015,3-175,66182:530,7
429CZAPLICKI Bartłomiej 211BYDGOSZCZM - SENIOR 2196M 4181500:24:3195:47:4015,3-175,6641:3637,5
430CZOPEK Edyta 803SKAWINAK - SENIOR 130K 1411501:49:3301:49:3315,3-175,6717:098,4
431ADAMCZYK Bernard 575MILANÓWEKM - MASTERS24M 671501:25:0101:25:0115,3-175,6815:3310,8
432WASILEWSKI Krzysztof 656POLICYJNY KLUB HDK W GDYNIRUMIAM - MASTERS111M 4201500:58:0324:33:2015,3-175,6913:4715,8
433JASTROWICZ Piotr 362ŻARYM - SENIOR 189M 4211501:22:1501:22:1515,3-175,7015:2211,1
434KLOSEK Dariusz 711LEGIONHDKBYDGOSZCZM - WETERAN 116M 4231500:16:44168:16:3115,3-175,7111:0554,8
435SZCZEPANIAK Klaudia 400WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE /DRUŻYNA SZPIKUŻERKOWK - SENIOR 260K 1431501:36:3301:36:3315,3-175,7216:199,5
436RÓŻAK Paweł 538RADLINM - MASTERS112M 4241500:31:27120:31:2715,3-175,7212:0329,1
437JANZER Janusz 342PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA PRZEMYŚLPRZEMYŚLM - WETERAN 117M 4271501:49:2501:49:2515,3-175,7307:108,4
438ZAGUŁA Wojciech 74RZESZÓWM - SENIOR 190M 4281501:04:4380:07:4215,3-175,7304:1414,1
439WARDENGA Kazimierz 392JEJKOWICE BIEGAJĄJEJKOWICEM - WETERAN 118M 4291500:31:36144:32:0315,2-175,7512:0428,9
440LENCZEWSKA-MACIĄG Dorota 82ZGIERZK - MASTERS 40K 1441501:43:0801:43:0815,2-175,7576:468,9
441SŁOWIŃSKI Maurycy 429WROCŁAWM - MASTERS114M 4301501:02:0649:00:2315,2-175,7614:0414,7
442JANUCHOWSKI Jacek 593DOSINM - WETERAN 27M 4311501:36:5901:36:5915,2-175,7646:229,4
443DAMPS Michał 386WOJSKOWY KLUB HDK PRZY 9BKPANCELBLĄGM - SENIOR 2199M 4321501:24:4201:24:4215,2-175,7715:3410,8
444KONOPACKI Piotr 426HDK LEGION OSP GLINIANKAEMÓWM - MASTERS115M 4331500:30:39144:30:3915,2-175,7812:0029,8
445KOLLEK Anna 523BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOK - WETERAN 1 3K 581500:41:14144:41:1415,2-175,7812:4222,1
446IZAJASZ Szymon 341RUMIAM - SENIOR 2200M 4341501:16:4801:16:4815,2-175,7915:0311,9
447KEMPISTY Michał 513SUWAŁKIM - SENIOR 191M 4361501:38:5201:38:5215,2-175,7986:309,2
448DUSZEŃKO Rafał 4WROCŁAWM - SENIOR 192M 4381500:20:57144:20:5715,2-175,8011:2243,5
449BECHLER Dawid 321WARSZAWAM - SENIOR 2202M 4391501:20:3301:20:3315,2-175,8105:1811,3
450KACZMAREK Mariusz 404WITKOWO BIEGAWITKOWOM - MASTERS117M 4401501:28:0801:28:0815,2-175,8115:4810,3
451GRABOWICZ Marcin 217CSWLĄD POZNAŃPOZNAŃK - SENIOR 261K 1461500:47:1648:47:1615,2-175,8113:0619,3
452SZYMLA Mariusz 81HDK PŁOMIEŃ KOBIERNICEKOBIERNICEM - SENIOR 2205M 4431501:38:3001:38:3015,2-175,8296:309,2
453FURGAŁA Piotr 86BARTOSZYCEM - SENIOR 2166M 3641500:16:27144:23:1315,2-175,8301:0555,3
454PRZYBYŁKA Agnieszka 695BYTOMK - SENIOR 224K 601501:50:0901:50:0915,1-175,8417:168,2
455TATAROWICZ Paweł 31CZĘSTOCHOWSKI LEGION HDKCZĘSTOCHOWAM - SENIOR 193M 4441500:17:1996:17:2015,1-175,8411:0852,5
456MUSIOŁ Helena 657RYBNIKK - MASTERS 43K 1501501:42:0001:42:0015,1-175,8516:448,9
457NASKRĘT Mariusz 46RACOTM - MASTERS118M 4451501:06:00169:06:0015,1-175,8514:2113,8
458GRUSZKA Jakub 227WARSZAWAM - SENIOR 2206M 4461501:31:2501:31:2515,1-175,8576:029,9
459ŚWIĄTEK Andrzej 701POZNAŃM - MASTERS119M 4481501:37:0801:37:0815,1-175,8616:259,3
460PŁATEK Damian 495RFR TEAMGDYNIAM - SENIOR 2208M 4491501:22:4901:22:4915,1-175,8655:2811,0
461POŚPIECH Michał 662ZDUN TRIATHLON TEAM / KTS SUPERMARATON KALISZ / PWSZ KALISZWOLICAM - MASTERS120M 4501500:59:0324:29:4415,1-175,8793:5415,3
462CISZKOWSKI Paweł 307ZIELONA GÓRAM - SENIOR 194M 4511501:26:4601:26:4615,1-175,8815:4410,4
463KOWIERSKI Jacek 740KLUB HDK LEGIONSOSNOWIECM - SENIOR 2209M 4521500:13:00168:40:0015,1-175,8810:5169,7
464ZAGROBELNA Bozena 688KRAKOWK - MASTERS 44K 1521500:25:3472:25:3415,1-175,8811:4135,4
465PRUSIŃSKI Arkadiusz 63ZABRZEM - MASTERS71M 2541500:25:5696:25:5615,1-175,8811:4334,9
466ŁĘŻNIAK Cezary 326JĘDRZEJÓWM - SENIOR 128M 1361500:33:30124:02:2515,1-175,8882:1327,0
467LISOWSKI Łukasz 277THIRTY SPORTS GROUPWILCZYCEM - SENIOR 2212M 4551501:46:2201:46:2215,1-175,8997:038,5
468FILIPOWSKI Rafał 607FILIP RUN TEAMKRAKÓWM - MASTERS121M 4561501:40:3201:40:3215,1-175,9016:409,0
469PAMUŁA Grzegorz 59ZDZIESZOWICEKĘDZIERZYN-KOŹLEM - WETERAN 119M 4571500:33:1596:33:1515,1-175,9012:1227,2
470ADAMCZEWSKI Sławomir 704BRZEZINYM - WETERAN 120M 4581501:25:5301:25:5315,1-175,9085:4110,5
471BREJNAK Agnieszka 204FIT&MORE RYBNIKRYBNIKM - SENIOR 2213M 4591501:06:1148:36:5015,1-175,9214:2313,7
472MATUSIAK Piotr 532ŚLESINM - MASTERS122M 4601500:56:2872:56:2815,1-175,9213:4416,0
473JAROSZ Patryk 512POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWASUWAŁKIM - SENIOR 195M 4611501:38:5101:38:5115,1-175,9236:339,1
474HUMIĘCKI Jakub 294KRAKÓWM - SENIOR 197M 4631501:25:2301:25:2315,1-175,9315:4010,6
475KORZYSTKO Bartosz 36921 BLTŚWIDWINM - SENIOR 2214M 4651501:18:4301:18:4315,0-175,9345:1311,5
476GADOWSKI Przemysław 630GRYFINOM - SENIOR 2215M 4671501:15:0501:15:0515,0-175,9414:5912,0
477KACZMAREK Tomasz 667WRZEŚNIAM - MASTERS125M 4681501:25:4401:25:4415,0-175,9415:4210,5
478JANKOWSKI Paweł 406GDAŃSKM - SENIOR 2216M 4701500:40:3170:04:5415,0-175,9462:4122,3
479RATAJCZAK Krzysztof Tomasz 212HDK LEGION 10 BKPANC ŚWIĘTOSZÓWCHEŁMŻAM - SENIOR 198M 4711500:14:06154:55:3415,0-175,9490:5664,0
480SZYMUŚ Michał 529SKAWINAM - SENIOR 2217M 4721501:23:2201:23:2215,0-175,9515:3210,8
481SCHAB Krzysztof 49KRZYŻ WIELKOPOLSKIM - MASTERS127M 4741500:00:0124:00:0115,0-175,9510:0054 108,0
482GŁODZIK Tomasz 396CHORZELÓWM - SENIOR 284M 1991500:18:00142:34:3115,0-175,9551:1150,1
483RYBKA Dariusz 540KP PSP KROTOSZYNKROTOSZYNM - WETERAN 121M 4751501:21:1501:21:1515,0-175,9615:2411,1
484KOWALAK Robert 144KOSTRZYNM - SENIOR 2218M 4761501:46:5901:46:5915,0-175,9617:078,4
485CYRULIK Grzegorz 832SCORPEKIPAPRZEMYŚLM - SENIOR 1100M 4771501:50:2801:50:2815,0-175,9617:218,2
486SZULIK Łukasz 152HDK LESZNOWOLAŁAZYM - SENIOR 2219M 4781500:18:19120:04:1915,0-175,9701:1349,2
487DRAJER Sebastian 433OSTRÓW WIELKOPOLSKIM - SENIOR 2220M 4791501:13:5101:13:5115,0-175,9714:5512,2
488WĄDOŁOWSKI Sławomir 666WOJSKOWY KLUB HDK PRZY 9 BBKPANC W BRANIEWIEBRANIEWOM - MASTERS128M 4801501:16:5901:16:5915,0-175,9715:0711,7
489OWSIANIK Sylwia 375MILICZK - MASTERS 45K 1581501:35:0401:35:0415,0-175,9716:209,5
490WOJSIAT Arkadiusz 64ŚWIDNICAM - SENIOR 2221M 4811501:44:3801:44:3815,0-175,9716:588,6
491KATARZYNA Sosnowska 431WARKAK - SENIOR 137K 1601501:03:0961:58:3215,0-175,9804:1214,3
492WALTER Karol 48DRUŻYNA SZPIKUKOKOSZCZYNM - SENIOR 2222M 4831501:12:1101:12:1115,0-175,9814:4812,5
493KREROWICZ Grzegorz 184BIEGAM BO LUBIĘNOWY SACZM - MASTERS129M 4841501:17:4301:17:4315,0-175,9815:1011,6
494LUBAŃSKA Alicja 638BUKOWICEK - WETERAN 1 6K 1621501:35:5701:35:5715,0-175,9816:239,4
495KAŁAMAJSKI Dariusz 244HDK LEGION ODDZIAŁ COMMANDO LUBLINIECBYDGOSZCZM - MASTERS130M 4851002:47:3602:47:3615,0-175,98111:105,4
496JANKOWSKI Mateusz 364GDAŃSKM - SENIOR 1102M 4881500:31:58120:31:5815,0-175,9812:0728,2
497KWIATKOWSKI Aleksander 437IPA KATOWICE VIUL. STARZYŃSKIEGO 5/72M - WETERAN 122M 4861500:31:0724:31:0715,0-175,9812:0428,9
498SADOWSKI Bartłomiej 264ZAWSZE GOTOWI ZAWSZE BLISKOLEGIONOWOM - MASTERS131M 4871500:28:2948:28:2915,0-175,9811:5331,6
Poniżej dystansu minimalnego: 15,0 km
499WOJTCZAK Adrian 241WOJSKOWY KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK W SZCZECINIEEŁKM - MASTERS109M 4131500:31:3397:07:3414,9-176,0382:0628,4
500MASTEK Katarzyna 128ŁAPCZYCAK - SENIOR 241K 1051519:37:00187:37:0014,9-176,10179:050,8
501MIKOŁAJCZAK Przemysław 757SŁUPSKM - SENIOR 299M 2301500:25:02144:48:1214,5-176,4961:4334,7
502REJNAT Aleksandra 820GLIWICEK - MASTERS 37K 1071500:22:15120:22:1114,4-176,5611:3238,9
503NADZIEJA Maciej 238WYSZKÓWM - SENIOR 2101M 2351500:36:36169:53:1814,3-176,6982:3323,4
504JABŁOŃSKI Andrzej 700JULIANÓWM - JUNIOR4M 3041500:18:49168:18:4814,0-176,9411:2044,8
505KRÓL Radek 129WROCŁAWM - SENIOR 285M 2001500:15:15163:02:5314,0-176,9481:0555,2
506KALUGA Gracjan 616LEGION HDKPRZEMYŚLM - SENIOR 173M 3471500:35:1398:08:0913,9-177,0372:3123,8
507JASTRZĘBSKI Tomasz 53HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYLUBLINM - SENIOR 2129M 2861500:30:14168:38:2513,9-177,0712:1027,6
508SOFIŃSKI Andrzej 458KUNIÓWM - MASTERS68M 2431500:45:0048:45:0013,9-177,1013:1418,5
509ROMANOWSKA Joanna 72KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - MASTERS 26K 701500:45:53120:45:5313,9-177,1313:1818,1
510BOJDO Klaudia 752TARNÓWK - SENIOR 244K 1101500:19:18167:39:2713,8-177,1501:2343,0
511KRAJS Artur 795OPOLEM - SENIOR 2126M 2831500:52:33120:31:0013,8-177,1813:4815,8
512RAJEWSKA Maja 285SZCZECINK - SENIOR 114K 831500:44:0481:53:3913,7-177,2463:1218,7
513ERTELT Piotr 484HDK PRZY KPP W BOCHNIBOCHNIAM - SENIOR 293M 2211500:53:46119:23:0913,7-177,2753:5515,3
514SAJNÓG Małgorzata 796SOSNOWIECK - SENIOR 233K 871500:40:0999:31:1013,6-177,3422:5620,4
515SKOK Marcin 25015 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA - LEGION KLUB HDKGOŁDAPM - SENIOR 2137M 2981501:03:4343:50:4513,5-177,4714:4212,7
516WACZYŃSKI Kamil 89WROCŁAWM - SENIOR 158M 2901500:46:05168:47:4413,4-177,5433:2517,5
517ROSÓŁ Grzegorz 313LEGION HDK SZCZECINSZCZECINM - SENIOR 2135M 2961500:33:44145:14:3413,3-177,7312:3223,6
518PŁOSA Monika 527SZCZECINK - SENIOR 237K 991501:05:29144:08:4813,2-177,8224:5812,1
519CZUBAKOWSKA Beata 787LEGIONOWOK - SENIOR 238K 1011500:26:42125:45:2113,1-177,8572:0229,5
520GAJDA Weronika 759OSP LUBLINIECLUBLINIECK - SENIOR 135K 1541500:19:21168:20:2913,1-177,9311:2840,5
521PISZCZEK Michał 60WOLSZTYNM - MASTERS113M 4251500:26:10121:43:2313,0-177,9372:0029,9
522MROWIEC Michał 22ŚWINNAM - SENIOR 162M 3071500:31:12144:25:5913,0-178,0202:2424,9
523FĄFARA Krzysztof 465KIELCEM - MASTERS32M 951500:21:2075:19:5712,9-178,0651:3936,3
524PYĆ Dorota 481JANÓW LUBELSKIK - SENIOR 124K 1161500:20:42144:20:4212,9-178,1311:3637,2
525GOMOLISZEK Małgorzata 579GOMOSIŁÓWK - MASTERS 24K 661500:44:14119:08:3012,8-178,1753:2717,4
526WOROBIEC Maksymilian 370INTERNETOWY ODDZIAŁ LEGION HDKCZARNÓWM - SENIOR 2153M 3331500:17:34127:43:3412,8-178,1881:2243,7
527KOWALCZYK Darek 142WARSZAWAM - MASTERS69M 2461532:06:0019:06:0012,7-178,281151:390,4
528MAGNUSZEWSKI Maciej 791HDK PCK SZCZYTNOOLSZTYNM - SENIOR 2143M 3131500:39:24116:20:0512,7-178,3063:0619,3
529BIEDKA Adrian 645OSTROŁĘKAM - SENIOR 2179M 3811500:34:49127:35:1412,6-178,3372:4521,8
530CYBULSKA Anna 660KRAKÓWK - SENIOR 248K 1191500:29:44151:54:2212,6-178,3582:2125,5
531GRUBSKI Jacek 718CHELMNOM - SENIOR 2198M 4261500:14:01121:59:4512,5-178,4471:0753,7
532WALAS Katarzyna 824HDK PCK W RZESZOWIEDYLĄGÓWKAK - SENIOR 245K 1131500:20:5873:42:3012,4-178,5421:4135,6
533SIWEK Grzegorz 263HDK LEGION / LANCKORONA-RUNLANCKORONAM - MASTERS87M 3321500:42:04171:43:4812,3-178,6973:2517,5
534KAMIŃSKA Kornelia 602KROBIAK - SENIOR 131K 1421500:45:3972:45:3912,3-178,7013:4316,1
535WOROBIEC Weronika 371CZARNÓWK - SENIOR 119K 1001502:29:26174:10:0612,2-178,76912:144,9
536GRĄTKIEWICZ Jakub 605KLUB HDK WATSTRAWCZYNM - SENIOR 153M 2641500:15:42168:15:4212,2-178,8111:1746,5
537MANDYWEL Sławomir 758KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - MASTERS123M 4641500:09:5696:26:4112,0-178,9410:4972,7
538SZCZUROWSKI Adam 17HDK LEGIONLUBAŃM - MASTERS54M 1821500:13:00144:13:0012,0-178,9811:0555,4
539DROZDEK Martyna 663BEŁCHATÓWK - SENIOR 120K 1081500:30:07120:30:0712,0-179,0112:3023,8
540ŚWIĄTEK Zbigniew 337ZDUŃSKA WOLAM - SENIOR 2204M 4421500:55:37132:21:0012,0-179,0224:3912,9
541SZAFRAŃSKI Mikołaj 107POZNAŃM - SENIOR 174M 3481500:21:38145:50:5612,0-179,0261:4833,2
542KOWALSKA Natalia 140GDAŃSKK - SENIOR 113K 801500:45:1072:45:1011,9-179,1013:4815,8
543SŁABOSZ Artur 255LEGION HDKĆMIŁÓWM - SENIOR 2165M 3621501:16:1659:05:5111,8-179,1436:269,3
544ŁUNIEWSKI Karol 235KLUB HDK WATTARGÓWKAM - SENIOR 155M 2741500:36:3069:46:4811,8-179,1533:0519,4
545PERŁOWSKA-GOZDEK Anna 690KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWK - SENIOR 221K 471500:29:3196:08:1811,7-179,2412:3023,9
546HAWŁAS Małgorzata 620BORKIK - SENIOR 247K 1181500:32:40121:17:4411,7-179,2712:4721,5
547WOJCIECHOWSKI Krystian 581LEGIONWARSZAWAM - MASTERS98M 3831500:10:44168:10:4411,7-179,3110:5565,2
548KOCHAŃSKI-ONOSZKO Dominik 488WOJSKOWY KLUBU HDK PCK PRZY PWD DWD P-WELBLĄGM - SENIOR 2136M 2971500:28:50108:43:4811,7-179,3262:2824,3
549WILK Paweł 200HDK PCK "VITA"JAROSŁAWM - SENIOR 2121M 2721500:15:35118:32:3811,6-179,3681:2044,7
550DYMEK Aneta 413WROCŁAWK - SENIOR 242K 1061500:53:20168:53:2011,6-179,3814:3513,1
551SASS Witold 138ŁÓDŹM - SENIOR 1101M 4821500:40:55168:40:5511,5-179,4713:3316,9
552CHABIŃSKI Artur 797SZCZECINM - SENIOR 2104M 2441502:04:4502:04:4511,4-179,57110:565,5
553KIERSZTYN Jan 414HDK PRZY 12 BLP I KWSP IM. MJR F.SZABUNISUWAŁKIM - SENIOR 2130M 2871500:38:18145:00:1511,4-179,6013:2117,8
554DYKACZ Joanna 679KRAKÓWK - MASTERS 38K 1281500:43:42119:02:0211,4-179,6183:5015,6
555JEDRYCHOWSKA Anna 7HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYSŁOMNIKIK - SENIOR 136K 1551500:30:06168:30:0611,4-179,6212:3822,6
556DANISEWICZ Przemysław 195KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PRZY WOJSKOWEJ AKADEMII TECHNICZNEJWARSZAWAM - SENIOR 170M 3411500:33:20144:33:2011,3-179,7012:5720,3
557BIELECKI Marcin 95SPORT & ROLLSTALOWA WOLAM - SENIOR 2141M 3091500:20:20144:28:5811,3-179,7131:4833,2
558TERLECKI Krzysztof 134KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ COMMANDOTARNOWSKIE GÓRYM - MASTERS57M 2011500:06:00168:06:0011,2-179,7610:32112,2
559OKROJEK Patrycja 793KLUB HDK NILKRAKÓWK - SENIOR 125K 1251500:39:1196:37:1911,2-179,7713:2917,2
560CZERWIŃSKI Dariusz 482LOVELASYPOLICEM - WETERAN 19M 771501:14:4901:14:4911,2-179,7916:419,0
561JUSZYŃSKA Aleksandra 61POŁANIECK - SENIOR 133K 1491500:32:30168:32:3011,1-179,8412:5520,6
562JAJUGA Michał 434DIRTY SPARROWSCZEMPIŃM - MASTERS73M 2681500:24:4234:47:1911,1-179,8462:1327,0
563WŁODEK Katarzyna 239KRAKÓWK - SENIOR 254K 1291500:32:24143:38:4611,1-179,8872:5520,5
564KONOPACKI Szymon 348LEGION HDK POZNAŃPOZNAŃM - SENIOR 2195M 4171500:26:32172:59:1811,1-179,8902:2325,1
565NOWAK Damian 262ZABRZEM - SENIOR 2210M 4531500:28:59136:49:1211,1-179,8972:3622,9
566PĘDRYS Damian 276BOBREKM - SENIOR 2160M 3531500:17:16120:17:1611,1-179,9211:3338,4
567TOMASZEWSKA Anna 353POZNAŃK - SENIOR 227K 671500:11:32168:11:3211,1-179,9311:0257,5
568SMOLIŃSKA Aneta 132LEŹNICOWY BZIKLEŹNICA WIELKAK - SENIOR 263K 1561501:00:0201:00:0411,0-179,9515:2611,0
569KURAŚ Rafał 116LEGIN HDKGDAŃSKM - MASTERS82M 3171500:24:5296:24:5211,0-179,9512:1526,6
570DZIEKAN Dawid 137ŁUBNICEM - SENIOR 295M 2241500:38:57169:23:2911,0-180,0033:3216,9
571BUDZAJ Magdalena 771JAKTORÓWK - MASTERS 46K 1591500:08:22168:35:4510,9-180,0330:4578,5
572ZAGULSKI Piotr 726OLSZTYŃSKI LEGION - ODDZIAŁ KLUBU HDK LEGIONOLSZTYNM - SENIOR 2118M 2651500:29:3172:31:2110,7-180,2612:4521,8
573ORAMUS Karina 571MIŃSK MAZOWIECKIK - SENIOR 232K 851501:14:1301:14:1310,5-180,4717:038,5
574BIELECKA Marta 98STALOWA WOLAK - SENIOR 257K 1351500:20:33144:29:1010,5-180,4761:5730,7
575ROMANIUK Remigiusz 730WARSZAWAM - MASTERS99M 3841500:00:01173:48:2610,5-180,5290:0037 627,2
576KOZIATEK Paweł 172PIASECZNOM - SENIOR 298M 2281500:36:00144:36:0010,4-180,5413:2617,4
577RUDAJKO Borys 315ODDZIAŁ WWL - LEGION HDKTŁUSZCZM - MASTERS78M 2921500:56:15102:38:3610,4-180,5455:2311,1
578MAJOREK Łukasz 45HDK PCK CZERWONA KRWINKA LIBUSZALIBUSZAM - SENIOR 2132M 2911500:18:22120:29:1710,3-180,6321:4633,8
579WARDENGA Joanna 391JEJKOWICE BIEGAJĄJEJKOWICEK - MASTERS 41K 1471500:35:3950:14:4710,3-180,6583:2717,4
580POLAK Łukasz 300OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM - SENIOR 243M 1151500:56:2200:56:2210,3-180,6625:2711,0
581MONCZYŃSKI Sebastian 78112 WBOTPOZNAŃM - SENIOR 2124M 2801500:15:4496:08:4710,3-180,6811:3139,3
582BARANOWSKI Łukasz 393BIAŁACZÓWM - SENIOR 2123M 2791500:27:46120:27:4610,3-180,7012:4222,2
583SYNOWIEC Aleksander 90WROCŁAWM - SENIOR 188M 4191500:00:01125:00:2010,2-180,8120:0036 608,4
584GROCHOCKA Dorota 502GIŻYCKOK - SENIOR 264K 1571500:27:2769:06:4810,2-180,8232:4222,2
585MARKIEWICZ Radosław 693TEAM DALEJLAMAWARSZAWAM - SENIOR 146M 2221500:25:21168:24:2110,0-180,9422:3123,8
586PAWŁOWSKI Dariusz 26WKHDK LEGIONSZPROTAWAM - SENIOR 2112M 2581501:07:3401:07:3410,0-180,9716:448,9
587RYBKA Sonia 425CHRZANÓW-BALINK - SENIOR 265K 1611500:27:1970:48:4110,0-180,9802:4322,0
588REGUŁA Sławomir 466HDK LEGIONRZESZÓWM - SENIOR 150M 2401500:54:4400:54:4410,0-180,9815:2811,0
589IDCZAK Paweł 260OPATÓWM - SENIOR 291M 2171500:22:53165:51:269,9-181,0552:1826,0
590SAMSEL Artur 24PUŁTUSKM - SENIOR 171M 3421500:46:4048:46:049,8-181,1344:4412,7
591KRÓLIKOWSKI Tomasz 559GĄDKIM - SENIOR 2174M 3741500:18:56166:17:429,8-181,1591:5531,1
592PYĆ Gabriela 739WARSZAWAK - SENIOR 253K 1271500:20:56168:13:219,7-181,2412:0827,9
593JAWORSKA Justyna 767CZĘSTOCHOWAK - SENIOR 121K 1111500:24:15162:35:449,7-181,3052:3023,9
594ZAKRZEWSKI Daniel 366AUGUSTÓWM - SENIOR 2191M 4091501:31:1721:54:469,6-181,4249:336,3
595RATAJCZYK Michał 785GARBYM - SENIOR 2189M 4011500:21:33168:34:459,5-181,5242:1626,3
596SEBUNIA Aleksandra 117HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYSWAROŻYNK - MASTERS 42K 1481500:50:0796:33:189,4-181,6055:2011,2
597KRASOWSKI Tomasz 503WAŁCZM - MASTERS110M 4151500:29:04165:14:199,2-181,8313:1018,9
598JAROSZEK Jakub 186CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 186M 4061500:28:4196:28:419,1-181,8413:0819,1
599TOFIL Michał 445RYBNIKM - MASTERS60M 2131500:15:48168:15:489,1-181,8611:4334,6
600SKWIRUT Daniel 257LEGION HDKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS100M 3921500:36:1672:36:169,1-181,9314:0015,0
601MĄKA Michał 309BIAŁOBIELM - MASTERS79M 2991500:27:5948:27:598,8-182,2213:1118,8
602WOJTEK Wojtek 646BYDGOSZCZM - MASTERS93M 3541500:08:02168:08:148,6-182,3510:5564,5
603JAKUBIEC Urszula 162ŻARKI LETNISKOK - SENIOR 115K 891500:10:29143:09:328,6-182,4141:1349,0
604ZAUTER Krzysztof 18BYDGOSZCZM - SENIOR 2133M 2941500:54:1100:54:138,5-182,4916:229,4
605MERECKA Natalia 812SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR 4 W OSTROŁĘCERÓŻANK - JUNIOR 4K 781500:42:58174:01:158,4-182,5455:0511,8
606BAUMGART Maciej 71BIEDRUSKOM - SENIOR 2211M 4541500:23:02168:20:068,3-182,7112:4721,5
607ZINIEWICZ Krzysztof 719LEGIONWARSZAWAM - MASTERS85M 3271500:32:12133:02:508,0-183,0084:0214,9
608SKIBNIEWSKI Łukasz 487WATWARSZAWAM - SENIOR 2182M 3871500:49:3000:49:307,9-183,0386:139,6
609PIETRYKA Joanna 520ELBLĄGK - SENIOR 262K 1511500:21:48120:21:487,9-183,1212:4621,6
610ŁUBIŃSKI Paweł 345MŁAWAM - SENIOR 2109M 2511500:13:36144:13:367,9-183,1311:4334,6
611KOZERA Piotr 111OLSZTYNM - SENIOR 161M 3051500:10:48112:05:387,7-183,2461:2343,0
612POLECH Piotr 299MICHALOWOM - SENIOR 160M 3031500:06:33121:40:537,6-183,3570:5169,8
613GALICKA Zuzanna 189ROGOŹNIKK - SENIOR 116K 941500:30:32120:30:327,6-183,4314:0214,8
614MURAS Łukasz 417ORZESZEM - SENIOR 2194M 4161500:12:28107:49:107,2-183,7861:4334,6
615WNOROWSKI Kacper 563HDK WATWARSZAWAM - SENIOR 196M 4621500:37:0300:37:037,0-184,0055:1811,3
616LASKOWSKI Waldemar 492LASKOWSKI TEAMSUSZM - SENIOR 249M 1231500:20:0895:47:527,0-184,0262:5320,7
617BŁASZCZYK Damian 21POZNAŃM - SENIOR 166M 3161500:16:5772:01:466,7-184,2692:3123,8
618KRAUSIEWICZ-JELEN Agnieszka 77KRAKÓWK - MASTERS 30K 811501:04:4701:04:476,7-184,2919:416,2
619GABAŁA Aleksandra 477CHORZÓWK - SENIOR 129K 1401500:19:3996:03:566,7-184,3112:5620,4
620NOWAKOWSKI Krzysztof 104BOREK SZLACHECKIM - SENIOR 154M 2691500:39:4100:39:416,6-184,3896:0110,0
621CHMIELNIK Mikołaj 548LEGION HDK - ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - MASTERS91M 3401500:19:2893:13:216,3-184,7013:0519,4
622PĘDZIWIATR Joanna 174SĄ WOLNIEJSIOLSZTYNK - SENIOR 246K 1171500:41:4100:41:416,2-184,7816:438,9
623DYCHA Marek 731OLSZTYNM - SENIOR 2157M 3441500:18:2972:40:046,1-184,9293:0319,6
624KULIBERDA Łukasz 435ZIELONA GÓRAM - SENIOR 2175M 3751500:40:2600:40:266,0-184,9416:419,0
625TARASEWICZ Łukasz 648MRĄGOWOM - SENIOR 2138M 3001500:14:33144:09:305,8-185,1592:2924,0
626PRZYBYTNIAK Krzysztof 561LEGION HDKWARSZAWAM - MASTERS80M 3011500:32:5700:32:575,6-185,3715:5210,2
627MALICKI Mateusz 374KLUB HDK LEGIONPOZNAŃM - SENIOR 2148M 3221500:58:2800:58:285,4-185,57210:485,6
628DOLEWSKI Konrad 675GDAŃSKM - SENIOR 2134M 2951500:33:4300:33:435,3-185,6416:189,5
629KLISZCZ Beata 514WERBKOWICEK - SENIOR 243K 1091500:23:48167:15:525,3-185,7014:3013,3
630BŁASZCZYK Sebastian 103TUREKM - SENIOR 185M 4001500:33:4000:33:405,2-185,7416:259,3
631GUZIUR Jakub 528KARTUZYM - SENIOR 2146M 3191500:35:1496:06:355,2-185,7476:438,9
632OLSZAŃSKI Rafał 141ZAKLICZYNM - SENIOR 2203M 4411500:25:2000:25:205,1-185,8414:5512,2
633DZIAŁOWSKI Dariusz 76DĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS124M 4661500:38:3400:38:345,0-185,9547:407,8
634MIESZKOWICZ Wojciech 199CKM +SPORTCHORZELÓWM - SENIOR 2172M 3721501:08:3201:08:325,0-185,98113:424,4
635MĘŻYKOWSKI Krzysztof 792BBL SZUBINSZUBINM - MASTERS116M 4371500:40:3500:40:354,9-186,0398:127,3
636JABŁOŃSKI Tomasz 228HDK SAPERSZCZECINM - MASTERS75M 2771500:05:4972:04:274,9-186,0701:1150,7
637SZULC Miłosz 387BYDGOSZCZM - SENIOR 2106M 2471500:32:2000:32:204,4-186,5457:178,2
638SZUŃKO Hanna 467HDK LEGIONSŁUPSKK - SENIOR 128K 1371500:26:3700:26:374,3-186,6486:089,8
639GODYŃ Przemysław 52KLUB LEGION HDKGIEBUŁTÓWM - MASTERS126M 4691500:30:5100:30:514,3-186,6597:088,4
640LEWICKI Kewin 39OLSZTYNM - SENIOR 169M 3351500:32:0600:32:063,9-187,1088:177,2
641CZUPRYNA Adam 389LEGION HDKLEGIONOWOM - SENIOR 2161M 3551500:11:04122:18:373,8-187,1982:5520,5
642RAPA Magdalena 774PNIEWYK - SENIOR 122K 1121500:42:0900:42:093,2-187,76113:054,6
643KUREK Bartek 377KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - SENIOR 2201M 4351521:55:0021:55:003,0-187,971436:520,1
644STATEK Gabriela 543SIETESZK - JUNIOR 6K 1141500:29:1200:29:121,8-189,17116:073,7
Niesklasyfikowani
DNCSZWARC Ilona 390BIAŁYSTOKK - SENIOR 21501:28:3901:28:3914,9-176,0525:5610,1
DNCBARCZAK Sylwester 157KLUB HDK "STRAŻAK" W MIERZECICACHKNURÓWM - SENIOR 21500:39:2224:39:2213,2-177,7612:5820,1
DNCWOŁOCH Paweł 518HDK KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - SENIOR 11500:37:0048:37:0112,2-178,7813:0119,8
DNCKARBOWSKA Joanna 570WKHDK PRZY PWD DWDP-WELBLAGK - SENIOR 21500:35:3372:35:3312,1-178,8512:5520,5
DNCGÓRNA Justyna 691LEGION HDKDREZDENKOK - MASTERS 1501:30:0601:30:0612,0-178,9817:308,0
DNCMASZKIEWSKI Łukasz 305GNIEWINOM - SENIOR 21500:28:0172:00:1810,9-180,0822:3423,3
DNCMUSKAŁA Mateusz 145WIRUSYSOSNOWIECM - SENIOR 21501:45:09169:47:4210,7-180,2509:476,1
DNCSULEJCZYK Piotr 4211.BLTRMIŃSK MAZOWIECKIM - MASTERS1501:42:0013:02:4210,4-180,6189:506,1
DNCKALKOWSKI Paweł 286THIRTY SPORTS GROUPWROCLAWM - SENIOR 21500:26:1823:29:2110,1-180,8802:3623,0
DNCSZAJNA Dariusz 343WARSZAWAM - SENIOR 11501:01:0501:01:0510,1-180,8916:039,9
DNCGRZEGORZEWSKI Przemysław 33CAMBRIDGEM - SENIOR 21500:31:21168:31:3110,0-180,9513:0719,2
DNCKLIMASZEWSKI Tobiasz 407HDK PCK TERENOWY ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM - SENIOR 21500:31:2772:31:2710,0-180,9613:0819,1
DNCGODLEWSKI Daniel 545WARSZAWAM - SENIOR 21501:02:1601:02:1610,0-180,9816:139,6
DNCSĘK Jacek 269CHOJNICEM - SENIOR 21500:26:0294:16:499,5-181,4592:4421,9
DNCTROKIELEWICZ Mateusz 436WARSZAWAM - SENIOR 21500:35:4743:50:199,1-181,8813:5515,3
DNCORYCH Jacek 298MARKOWI BIEGACZEMARKIM - MASTERS1500:40:53168:59:409,0-181,9984:3313,2
DNCWAWRZEŁA Łukasz 531GDYNIAM - SENIOR 21500:04:5973:01:018,3-182,6590:35100,2
DNCPIĄTEK Dawid 94OGNISTY LEGION CHORZELÓWMIELECM - SENIOR 11500:37:1400:37:147,4-183,5815:0111,9
DNCDYCHA Marek 289OLSZTYNM - SENIOR 21500:13:45167:51:377,3-183,7281:5331,6
DNCCHOJNOWSKI Wojciech 93ŁOMŻAM - SENIOR 11500:16:02167:30:567,1-183,9142:1626,4
DNCPLACHA Jan 497IM-POSSIBLE TEAMLASKIM - MASTERS1500:48:2300:48:236,5-184,5127:288,0
DNCBASIAK Mariusz 800SZKOLNY KLUB HDK PRZY CS PSPCZĘSTOCHOWAM - SENIOR 21500:33:0000:33:005,7-185,2815:4710,4
DNCGOLAROWSKI Daniel 444BOBOWICKOM - MASTERS1500:13:1024:13:105,7-185,2912:1825,9
DNCWARDA Anna 610HDK LEGIONKĘTRZYNK - MASTERS 1500:30:1037:17:315,7-185,3175:1911,3
DNCKORZENIOWSKA Karolina 75QĄSKABALPINKASZCZECINEKK - SENIOR 21501:04:0201:04:025,1-185,88112:334,8
DNCMNICH Hubert 358LEGION HDKLEGIONOWOM - MASTERS1500:30:4600:30:465,0-185,9816:099,8
DNCKOŁODZIEJCZYK Marta 280WARSZAWAK - SENIOR 11500:36:5800:36:585,0-185,9817:238,1
DNCLIPCZYŃSKI Przemysław 22918 DYWIZJA ZMECHANIZOWANASIEDLCEM - SENIOR 21500:29:3200:29:324,9-186,0365:5810,0
DNCKIEŁBASIŃSKI Łukasz 75612 WBOTPOZNAŃM - SENIOR 21500:29:2300:29:234,7-186,2516:129,7
DNCMARCINIAK PORADZISZ Justyna Anna 574ŁAPANÓWK - SENIOR 21500:18:3072:18:314,6-186,4114:0214,8
DNCZIÓŁKOWSKI Sebastian 457HDK LEGION / STOŁECZNY LEGION BASZTANASIELSKM - SENIOR 21500:10:31143:24:314,4-186,6002:2425,0
DNCROŻEK Katarzyna 247KIELCEK - SENIOR 21500:15:5496:15:544,0-186,9413:5615,2
DNCERNEST Dawid 478BYDGOSZCZM - SENIOR 21500:22:2100:22:224,0-186,9515:3210,8
DNCOCHENKOWSKI Pawel 301KOSZALINM - SENIOR 21500:30:1800:30:184,0-186,9617:328,0
DNCMARER Jakub 760RUMIAM - SENIOR 11500:36:0321:56:463,1-187,86111:335,2
DNCNICPOŃ Mariusz 394WĘGLOWICEM - SENIOR 21500:24:0000:24:002,1-188,84111:125,4
DNCBALACHOWSKI Robert 164NIEPOŁOMICEM - SENIOR 21500:09:1300:09:131,5-189,4816:089,8
DNCKARBOWNIK Karbownik 49410 ŚBOTKIELCEM - SENIOR 21500:08:1300:08:131,1-189,8817:288,0
DNCKULCZAKIEWICZ Karol 291BIAŁYSTOKM - SENIOR 21500:34:3825:19:180,0-190,9662308:530,0
Znaleziono 683 wynik(ów)