KREWKI BIEG VOL 1 - „ŚWIATOWY DZIEŃ KRWIODAWCY”

Wydarzenie:
Organizator:
Tryumf
Data:
2020-06-12
Miejsce:
Polska
Dystans:
15 km
Zgłoszonych:
834
Wystartowało:
690
Nie ukończyło:
17
Ukończyło:
673
Na trasie:
17
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja po poszczególnych dniach: Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7 | Dzień 8 | Dzień 9 | Dzień 10 | Dzień 11 | Dzień 12 | Dzień 13 | Dzień 14 | Dzień 15

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1DUBIAŁ Rafał 614LESZNOM - MASTERS1M 11502:29:09193:23:46213,40,0000:4185,8
2WIETRZYŃSKI Maciej 591KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 11M 71501:29:59194:27:21196,8-16,5560:27131,2
3BERNAT Joanna 671HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAK - MASTERS 1K 11502:43:15194:48:17184,6-28,7400:5367,9
4SCHMIDT Jacek 151ŻW- SZCZECINSZCZECINM - WETERAN 11M 41502:00:37193:38:24182,4-31,0270:3990,7
5PARKITNY Aleksander 67WROCŁAWM - SENIOR 21M 21502:39:21182:41:50160,1-53,2570:5960,3
6BŁAUCIAK Monika 692WOJSKOWY KLUB HDK PCK "LOGISTYK" WAŁCZPIŁAK - MASTERS 3K 315172:48:24193:15:25159,3-54,12965:060,9
7PYRZAK Paweł 325WARSZAWAM - SENIOR 24M 111502:24:05200:46:38150,5-62,8430:5762,7
8BERNAT Andrzej 62HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAM - MASTERS2M 61502:13:16211:46:17137,5-75,8500:5861,9
9PLEWA Sylwia 713WOJSKOWY KLUB HDK PCK "LOGISTYK" WAŁCZPIŁAK - MASTERS 2K 21502:08:40204:27:35127,6-85,7831:0059,5
10MAZUREK Dariusz 674RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYSTALOWA WOLAM - SENIOR 23M 91502:58:36201:41:29120,8-92,5751:2840,6
11MĄDRAWSKI Kacper 5KLUB LEGION HDKDREZDENKOM - SENIOR 22M 31501:06:23174:34:55116,7-96,7210:34105,4
12BUDZAJ Robert 772JAKTORÓWM - MASTERS3M 81501:11:36178:31:08107,0-106,4010:4089,6
13BŁAUCIAK Mirosław 344WOJSKOWY KLUB HDK PCK "LOGISTYK" WAŁCZPIŁAM - MASTERS4M 131501:14:16193:37:45102,7-110,6410:4383,0
14RABIEGA Monika 633LUCKY LUKILESZNOK - MASTERS 4K 41503:37:29187:54:44102,5-110,9072:0728,3
15MONCZYŃSKI Bogusław 28KLUB HDK PCK "STRZELC"KALISZM - WETERAN 21M 51502:17:17194:17:18102,5-110,9101:2044,8
16KOLIŃSKI Robert 338COACH COLYNSKYWROCŁAWM - MASTERS11M 361501:45:00154:12:56101,5-111,9181:0258,0
17DYŚKO Arkadiusz 582KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 17M 211501:10:31181:34:0396,4-116,9520:4382,0
18ANDRUSZKIEWICZ Krzysztof 522DĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS13M 421518:50:5418:50:5695,6-117,74011:495,1
19BIEŃKOWSKI Mariusz 2WOJSKOWY KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK W SZCZECINIESZCZECINM - MASTERS8M 261501:15:07188:16:5795,1-118,2990:4775,9
20KOZŁOWSKI Jakub 100HDK LEGION - ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM - SENIOR 211M 451501:10:23196:32:0690,7-122,6310:4677,4
21ROGALEWSKI Łukasz 176LEGIONY HDKSTAROGARD GDAŃSKIM - SENIOR 12M 121502:00:00194:00:0090,6-122,7901:1945,3
22LISEK Mateusz 553KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 15M 181500:37:36192:37:3689,2-124,1800:25142,3
23RUDNIKOWSKI Andrzej 754BYDGOSZCZM - WETERAN 12M 141501:42:42192:35:2789,2-124,1901:0952,1
24RAJWA Roman 619TL ATHLETICS JASTRZĘBIECHYBIEM - SENIOR 13M 161501:58:28193:58:2889,0-124,3801:1945,1
25CZERWIŃSKI Janusz 568DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEM - WETERAN 22M 101500:36:09180:35:3686,8-126,6220:25144,0
26BOŻKO Katarzyna 357KŁODAWAK - SENIOR 11K 61501:31:52193:33:5985,6-127,7841:0455,9
27KUPILAS Mariusz 592WOJSKOWY KLUB HDK PCK LOGISTYK WAŁCZWAŁCZM - SENIOR 18M 251501:56:42198:32:5484,8-128,5511:2243,6
28HUTA Wojciech 583KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 16M 191500:57:03144:57:0383,7-129,6900:4088,0
29GIENIECZKO Cezary 569EŁKM - SENIOR 112M 551501:30:56193:30:5682,1-131,3301:0654,1
30JADESZKO Michał 567EŁKM - SENIOR 113M 561501:28:39190:02:1082,0-131,3391:0455,5
31MALANOWSKA Zuzanna 823HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAK - SENIOR 21K 51500:18:50174:38:4281,1-132,2450:13258,5
32GUDOWSKA Dominika 684KRAKÓWK - SENIOR 26K 161503:00:00192:07:0080,7-132,7102:1326,9
33KUSZAJ Sławomir 320KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICERUMIAM - MASTERS18M 571502:21:52184:19:5180,6-132,8261:4534,1
34KIDOŃ Przemysław 586KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 111M 441502:02:4898:02:4877,4-135,9801:3537,8
35DUDYŃSKI Jacek 501BOLESŁAWIECM - WETERAN 14M 291501:31:22177:17:3877,0-136,3441:1150,6
36STANIOS Natalia 584KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAK - SENIOR 12K 91500:47:28192:47:2876,7-136,7300:3796,9
37SKOTNICKI Jacek 761LEGION HDKNYSAM - SENIOR 26M 281501:08:06193:10:3376,5-136,8700:5367,4
38CHRAPEK Daniel 359TYCHYM - SENIOR 25M 201500:55:24191:07:4774,4-139,0110:4480,5
39KRUPA Aleksandra 735MOSTKOWOK - SENIOR 13K 101501:46:57191:16:3270,9-142,5001:3039,8
40ADAMCZYK Dorota 261BIAŁACZÓWK - SENIOR 23K 81500:43:30192:43:3069,6-143,8000:3796,0
41MARCINKIEWICZ Magdalena 685KRAKÓWK - SENIOR 22K 71501:33:23198:26:3869,4-143,9621:2044,6
42SIEK Michał 804KURATORIUM OŚWIATY W OPOLUBRZEGM - WETERAN 13M 221500:43:00183:06:5769,4-143,9700:3796,9
43KUZIN Krzysztof 367LEGIONOWOM - SENIOR 212M 471500:55:06191:33:4266,1-147,2630:5072,0
44KONOPKA Tomasz 709#TK.X7XGDANSKM - MASTERS6M 231500:57:51192:46:4065,6-147,7900:5268,0
45POŚPIECH Michał 483ZDUN TRIATHLON TEAM / SUPERMARATON KALISZ / PWSZ KALISZWOLICAM - MASTERS22M 641500:56:33167:37:0365,6-147,8260:5169,6
46JANIC Arkadiusz 500ZŁOCHOWICEM - SENIOR 19M 321501:22:15193:22:1565,0-148,4001:1547,4
47SKAŁKA Adam 220BIEGAM BO LUBIĘNOWY SĄCZM - WETERAN 17M 411501:45:41207:55:2764,7-148,7221:3836,7
48GRUŹLEWSKI Radosław 197LEGION HDK PRZY 10 BKPANCŻAGAŃM - SENIOR 221M 691501:00:30193:40:2363,1-150,3000:5762,6
49JĘDRZEJEWSKI Łukasz 55KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ PŁOCKBIELSKM - SENIOR 210M 381501:48:31169:48:3262,8-150,5501:4334,7
50KLUSKA Zbigniew 498HDK KWB KONINKONINM - WETERAN 24M 751501:56:45187:23:4862,7-150,6531:5132,2
51KUREK Damian 388HDK KSPTOMASZÓW LUBELSKIM - SENIOR 224M 761506:25:2953:57:4362,7-150,6746:089,8
52MIROSŁAW Rafał 156WARSZAWAM - SENIOR 219M 661501:25:02126:48:4562,4-150,9961:2144,0
53BORKOWSKI Leszek 515NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM - WETERAN 15M 301501:55:42139:37:5062,3-151,0971:5132,3
54FALBA Wioletta 456ROZBIEGANE DZIAŁDOWODZIAŁDOWOK - WETERAN 1 1K 131500:46:32168:46:3261,4-151,9900:4579,2
55PUCZEL Piotr 252OLSZTYNM - SENIOR 215M 511501:05:49204:24:0861,3-152,0921:0455,9
56SKŁODOWSKI Stefan 209ŁOJDY 16/3M - MASTERS20M 591500:45:01192:42:5961,1-152,3060:4481,4
57MANDYWEL Grzegorz 595KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - MASTERS9M 311500:55:55192:55:5561,0-152,3500:5465,5
58GODYŃ Sylwiusz 69KLUB HDK ZŁOTORYJAWOJCIESZÓWM - MASTERS12M 401501:36:41207:23:3360,7-152,7261:3537,6
59MAŁECKI Dariusz 22364 BLP PŁOCK HDK LEGIONPŁOCKM - WETERAN 16M 391501:20:49169:48:1560,6-152,7651:1945,0
60TOMALA Paweł 78615GBZORZYSZM - MASTERS7M 241501:24:25169:19:4560,2-153,1471:2442,8
61WRZESZCZ Daniel 232ELBLĄGM - SENIOR 220M 681501:47:38193:47:3859,9-153,4501:4733,4
62RZOSIŃSKI Paweł 27KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - SENIOR 29M 371501:22:32192:54:2959,9-153,4511:2243,6
63KOZIOŁKIEWICZ Paweł 544JELENIA GÓRAM - MASTERS14M 461501:16:12141:46:0158,1-155,2701:1845,8
64TKACZ Patryk 292HDK LEGION ODZIAŁ INTERNETOWYGRANICAM - SENIOR 110M 431501:01:50138:01:5258,0-155,3741:0356,3
65POGORZELSKI Kamil 747BIAŁYSTOKM - SENIOR 115M 791500:28:52192:27:3357,6-155,8300:30119,6
66SADURSKI Leszek 601KOŃSKOWOLAM - SENIOR 14M 171501:16:43169:27:2257,0-156,3781:2044,6
67LACH Agnieszka 198WROCŁAWK - MASTERS 6K 151501:29:52193:29:5256,6-156,8101:3537,8
68JANKOWSKI Andrzej 225ZEGRZEM - MASTERS26M 741502:15:09162:35:0655,9-157,5242:2524,8
69SZCZEPAŃSKI Wojciech 56SZCZYTNOM - MASTERS5M 151500:51:02192:51:0255,6-157,8100:5565,3
70KONARSKI Leszek 210NORDWALKLEŚNAM - WETERAN 23M 271502:52:45194:52:4754,9-158,4403:0819,1
71GOLLNIK Adam 131NOWY DWÓR MAZOWIECKIM - SENIOR 27M 331500:40:44192:40:4454,1-159,3200:4579,6
72TOMASZEWSKA Dorota 37KLUB HDK IM. KSIĘŻNEJ HELENY JABŁONOWSKIEJ W PUSTKOWIE OSIEDLUPUSTKÓW OSIEDLEK - MASTERS 9K 221500:14:13192:07:4653,3-160,1210:16224,8
73ZAJACZKOWSKI Artur 454KLUB HDK SŁUŻB MUNDUROWYCH W DZIAŁDOWIEDZIAŁDOWOM - MASTERS15M 501501:06:35121:06:3552,6-160,7701:1547,4
74NOWAK Tomasz 14AZOTY TARNÓW IM. TYTUSA CHAŁUBIŃSKIEGOTARNÓWM - WETERAN 18M 711500:59:41168:59:4152,4-161,0101:0852,6
75POPOWICZ Bartłomiej 191CHYNÓWM - SENIOR 218M 621500:57:09167:52:2551,7-161,6341:0654,3
76GÓRSKI Krzysztof 443ŁOMŻAM - SENIOR 214M 491500:59:27175:52:1651,4-161,9841:0951,9
77KASPRZAK Sylwia 161KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - SENIOR 27K 211501:06:11193:06:1150,9-162,4501:1746,2
78PAWEŁCZYK Adam 10KLUB HDK "STRAŻAK" W MIERZECICACHWOJKOWICEM - MASTERS16M 521500:39:27205:13:1450,8-162,5690:4677,3
79TOMACZKOWSKA Bożena 578KOŚCIERZYNAK - WETERAN 1 2K 191501:38:09182:57:3450,8-162,5701:5531,1
80STORZYSZ-KORCYL Katarzyna 680KRAKÓWK - SENIOR 25K 141500:38:38190:54:4450,0-163,3950:4677,6
81FĄFARA Krzysztof 465KIELCEM - MASTERS32M 951500:48:27195:12:2949,9-163,4460:5861,8
82GOSTOMSKA Małgorzata 218REBELLION OF FREE RUNNERSCZEMPIŃK - MASTERS 8K 181500:56:51192:56:5149,7-163,6801:0852,5
83WOJNA Justyna 681KRAKÓWK - MASTERS 15K 411501:04:45193:13:1948,2-165,1431:2044,7
84GAŁKOWSKI Marcin 316TCZEWM - SENIOR 225M 801500:57:01192:20:2748,2-165,2201:1150,7
85PIETRUSZKIEWICZ Agnieszka 489BRZEGK - MASTERS 7K 171500:47:16143:23:0948,0-165,3370:5961,0
86GASPEROWICZ Teresa 253PURDAK - MASTERS 16K 421505:07:5505:07:5647,7-165,6806:279,3
87WŁODARCZYK Bartłomiej 599KLUB HDK WAT PCHORGUBINM - SENIOR 119M 1021500:53:19120:53:1947,3-166,0601:0753,3
88ŚPIEWOK Paweł 634BRENNAM - SENIOR 28M 341501:09:02169:09:0247,1-166,2601:2741,0
89ORLIKOWSKA Dorota 682STARGARDK - SENIOR 14K 201501:36:00169:10:0046,5-166,9302:0429,0
90CHYŁA Dawid 272HDK PCK "LOGISTYCY" W BYDGOSZCZYLUBICZ GÓRNYM - SENIOR 217M 611501:30:51121:30:5146,4-166,9901:5730,6
91MASZTAFIAK Piotr 485WWW.VIRTUAL-IT.PL TEAMLUBOŃM - MASTERS21M 631501:44:59188:43:3646,4-166,9992:1526,5
92BURNICKI Mateusz 743GDAŃSKM - SENIOR 213M 481500:53:20192:26:4346,3-167,0851:0952,1
93LIPIECKA-PISZ Agnieszka 736JASŁOK - MASTERS 5K 121501:02:52170:03:1746,2-167,2231:2144,1
94SOCHA Robert 727KURATORIUM OŚWIATY W OPOLUKARŁOWICEM - SENIOR 216M 531500:40:04204:04:3645,7-167,6610:5268,5
95MIKRUT Katarzyna 805IZABELINK - MASTERS 10K 291505:45:26187:00:3945,2-168,1647:387,9
96PŁACZEK Piotr 714HDK LEGIONTARNOWSKIE GÓRYM - SENIOR 114M 601500:46:31192:42:3745,2-168,1801:0158,3
97PĘKSA Dawid 589KLUB HDK WAT PCHORGDYNIAM - SENIOR 122M 1091501:25:4373:25:4345,0-168,3401:5431,5
98DUSZA Rafal 251PRESTONM - MASTERS30M 911501:43:53160:48:5844,7-168,6642:1925,8
99BLICHARSKI Ireneusz 775LUBOCHNIAM - MASTERS35M 1111500:44:12196:30:0844,7-168,7280:5960,6
100GIELAS-MGLEJ Edyta 678KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWK - MASTERS 14K 401500:30:06194:35:3444,2-169,1490:4088,2
101KOCH Dawid 87BUJNYM - SENIOR 237M 1031502:11:16190:54:3444,2-169,2132:5820,2
102KONDELA Paweł 664AKTYWNE CHOSZCZNOCHOSZCZNOM - MASTERS23M 651502:20:17145:00:0943,9-169,4903:1118,8
103SZCZEPAŃSKA Marta 57SZCZYTNOK - SENIOR 24K 111500:49:55198:57:4543,6-169,7801:0852,4
104DMOCHOWSKA Agnieszka 397WATAHA TEAMRADZIONKÓWK - SENIOR 29K 241500:43:57192:43:5743,5-169,8601:0059,4
105MICHOŃSKI Sebastian 1697 PBOTSZTUMM - MASTERS36M 1141501:02:49144:18:5743,1-170,2431:2741,2
106TONDEL Krzysztof 155LEGION HDKBIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 223M 721500:31:46192:31:4642,4-170,9600:4480,1
107GRATKOWSKI Michał 35MOSINAM - MASTERS19M 581501:41:10165:03:1741,7-171,6592:2524,7
108MANDYWEL Ilona 594KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - MASTERS 11K 331500:56:23192:56:2341,5-171,8501:2144,2
109WADOWSKA Sandra 533WWW.VIRTUAL-IT.PL TEAMZARZECZEK - SENIOR 16K 271500:25:32192:25:3241,2-172,1800:3796,8
110KACNER Tomasz 5072 ORELPRZASNYSZM - SENIOR 118M 871500:57:42179:53:4041,1-172,2721:2442,7
111GAŁĘŻIOWSKI Grzegorz 401SHDK LEGIONŚWINOUJŚCIEM - SENIOR 248M 1221501:12:45142:30:2841,0-172,3481:4633,8
112WODNICKA Julia 789KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWK - JUNIOR 1K 371500:41:55201:28:2340,8-172,6221:0158,3
113DULSKA Katarzyna 779TORUŃK - SENIOR 215K 361500:30:07192:29:5740,6-172,7500:4480,9
114ZABOROWSKI Andrzej 672POTUŁYM - SENIOR 239M 1061500:24:51193:19:5040,1-173,2600:3796,9
115KUPIS Kamila 80BBL OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAK - SENIOR 17K 341501:10:41168:32:5039,6-173,8111:4733,6
116KOZŁOWSKI Adam 830REDAM - MASTERS10M 351500:23:39163:43:0338,7-174,6720:3698,2
117HALBTUCH Michał 546CHĘTNIE DOŁĄCZĘWROCŁAWM - SENIOR 236M 1011501:59:42146:01:1638,6-174,8113:0619,3
118YASHTEL Pavel 535WARSZAWAM - SENIOR 124M 1291500:54:42192:54:4238,4-175,0201:2542,1
119KANCLERZ Marcin 329KĘPNOM - MASTERS40M 1301501:07:0548:52:0338,2-175,1841:4534,2
120KORDYŃSKI Kamil 302LUBLINIECM - SENIOR 252M 1311500:51:56195:19:4738,2-175,1981:2144,1
121KAPUŚCIŃSKI Rafał 110KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEWĘGORZEWOM - SENIOR 229M 881500:58:03168:58:0337,8-175,5501:3239,1
122SIERZANT Adrian 79S-BROTHERSPOZNAŃM - SENIOR 226M 821500:48:18192:48:1837,7-175,7101:1646,8
123TYLAK Piotr 311GŁOGÓWM - SENIOR 233M 971500:46:37193:45:1137,4-175,9881:1448,1
124ROLNIK Mikołaj 557PIASKIM - SENIOR 127M 1351502:10:19194:10:1937,0-176,3503:3117,0
125DĘBIŃSKA Adela 319INTERNETOWY KLUB LEGION HDKSZCZECINEKK - SENIOR 217K 431500:37:58192:37:5836,3-177,1301:0257,3
126POKRYWKA Roksana 136RZESZÓWK - JUNIOR 2K 481500:29:49198:58:0136,2-177,1420:4972,9
127DOBROWOLSKI Piotr 768LUBLINM - MASTERS29M 901500:17:01178:49:1236,2-177,1800:28127,6
128BŁASZKIEWICZ Malwina 644TORUŃK - SENIOR 15K 251500:13:22192:32:1536,0-177,3700:22161,6
129MICHALSKI Mateusz 640RYBNIKM - SENIOR 129M 1371505:38:23182:01:4536,0-177,4219:246,4
130DZIAŁOWY Krystian 509KRAKÓWM - SENIOR 117M 861500:36:19178:59:0835,9-177,4931:0059,3
131BOREK Wojciech 472KIELCEM - SENIOR 227M 831500:21:38193:13:5235,7-177,7110:3698,9
132WOŹNIAK Kuba 23KLUB HDK WATWARSZAWAM - SENIOR 130M 1381500:56:58158:11:0835,6-177,8301:3637,4
133JANKOWSKI Marek 409LIPTONPOZNAŃM - SENIOR 238M 1041500:19:0697:01:2935,4-177,9430:32111,3
134MAZUR Michal 139LEGION HDKLEGIONOWOM - SENIOR 240M 1081500:30:41192:30:4135,2-178,1400:5268,9
135BIS Sławek 525WARSZAWAM - MASTERS25M 731500:58:22192:19:4235,2-178,1421:3936,2
136KUBIK Wanda 696JASIENICAK - SENIOR 212K 301501:14:45169:17:3435,0-178,4102:0828,1
137WOŁOCH Justyna 92KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - SENIOR 19K 571500:15:38192:15:3834,7-178,6800:27133,2
138WITKOWSKI Jakub 703OLSZTYNM - JUNIOR1M 1431502:05:0097:16:3533,9-179,4363:4016,3
139PĘŚKO Marcin 737HDK LEGIONBŁONIEM - SENIOR 228M 841500:54:43179:37:2033,8-179,5551:3737,1
140SZELONGIEWICZ Agnieszka 744WARSZAWAK - SENIOR 28K 231500:37:37213:22:0733,4-179,9791:0753,3
141CHUDZIAK Agnieszka 207KOCMYRZÓWK - SENIOR 211K 281500:34:09172:46:1433,3-180,0711:0158,5
142ROSIŃSKI Marcin 91STRZAŁKOWOM - SENIOR 257M 1461500:29:4188:31:5533,2-180,2000:5367,1
143SKIERKA Agata 6597 PBOTGDAŃSKK - SENIOR 218K 441500:42:05175:32:3433,0-180,3311:1647,1
144PASOŃ Dariusz 526BĘDZINM - WETERAN 112M 1501502:17:17146:17:1732,3-181,0604:1414,1
145ZBROWSKI Michał 170NOWA WIEŚ WARSZAWSKAM - SENIOR 259M 1521500:45:46144:40:4032,3-181,0701:2442,4
146OJRZANOWSKI Waldemar 721BYDGOSZCZM - MASTERS46M 1531501:00:56147:02:1132,2-181,1651:5331,7
147PRZYBYŁKA Agnieszka 695BYTOMK - SENIOR 224K 601504:00:47196:23:2732,2-181,1937:288,0
148KUBIK Aurelia 173FUN CLUB BOSMANASTALOWAK - SENIOR 220K 461500:45:02192:45:0232,0-181,4101:2442,6
149KUŹMIŃSKA Beata 698KRAKÓWK - SENIOR 210K 261500:54:00168:39:4531,8-181,5701:4135,3
150CZAJA Wojciech 460WROCŁAWM - SENIOR 260M 1551500:37:24169:05:4231,8-181,5741:1051,0
151KUROWSKI Adrian 154LEGION HDKKATOWICEM - SENIOR 132M 1561501:13:55193:13:5531,7-181,6702:1925,7
152MORDEC Ewelina 88HDK PCK W RZESZOWIERZESZÓWK - SENIOR 222K 501500:29:53198:57:2631,7-181,7080:5663,6
153KREFT Krzysztof 442ALL-CHEMIA GDAŃSKGDAŃSKM - MASTERS27M 781500:59:25178:56:1531,5-181,8411:5331,8
154DURMAN Dawid 295DARŁOWOM - SENIOR 116M 811500:37:31167:05:4131,5-181,8451:1150,4
155DOBRZENIECKI Tomasz 352AKB LIDZBARK WARMIŃSKILIDZBARK WARMIŃSKIM - SENIOR 250M 1241500:47:44168:54:4231,3-182,0391:3139,4
156HELLER Zdzisław 734HERBMARATONOW.PLKOSZALINM - WETERAN 26M 1571500:41:07194:00:0931,3-182,0501:1845,7
157OJRZANOWSKA Maria 723BYDGOSZCZK - MASTERS 23K 621501:00:47147:02:1131,2-182,1461:5630,8
158PALESKI Tomasz 654WARSZAWAM - SENIOR 131M 1541501:04:46177:19:4231,1-182,2582:0428,8
159WACHOWIAK Adam 66STANISŁAWÓW DRUGIM - SENIOR 261M 1591500:49:5342:15:0231,0-182,4051:3637,3
160ZAWIŁŁO Szymon 303WARSZAWAM - SENIOR 262M 1601500:44:51194:37:3731,0-182,4121:2641,4
161LIPIECKA Anna 629ŻAGAŃK - SENIOR 225K 631502:03:52170:03:5230,9-182,4704:0015,0
162WOJTALEWICZ Krystian 822LEGION HDKSZUBINM - SENIOR 263M 1611500:54:12192:26:4630,9-182,5201:4534,2
163CHĘCIŃSKA Agnieszka 504WROCŁAWK - MASTERS 13K 381500:44:27204:35:2130,9-182,5201:2641,7
164GOMOLISZEK Sławek 524GOMOSIŁÓWM - MASTERS31M 931500:46:08191:48:2530,8-182,5621:2940,1
165MARCZAK Damian 707STALOWA WOLAM - MASTERS48M 1621501:05:04121:13:5530,7-182,6802:0728,3
166PONTUS Tomek 167LEGION HDK 1KRR SZCZECINSZCZECINM - SENIOR 264M 1631501:46:26121:46:2630,6-182,8303:2917,2
167MAJCHRZAK Oskar 378GDAŃSKM - SENIOR 265M 1641500:58:31141:15:1930,5-182,8401:5431,3
168BIAŁEK Paweł 51ŁÓDŹM - SENIOR 222M 701500:37:29176:02:5230,4-182,9481:1348,7
169WICHERSKI Tomasz 310KRAKÓWM - SENIOR 232M 941500:54:4073:26:1730,4-182,9631:4733,4
170KUPREWICZ Małgorzata 790WĘGORZEWOK - SENIOR 214K 321501:19:05168:50:0330,4-182,9702:3623,1
171SUŁYK Krzysztof 424HDK KSPPOMIECHÓWEKM - MASTERS28M 851512:00:00198:20:3930,4-183,01023:422,5
172KAMIŃSKI Łukasz 177BIEGAM U KOLESIDĘBIEŃM - SENIOR 266M 1661501:36:2192:57:5930,3-183,0383:1018,9
173ŻURAWSKI Emil 11JADWISINM - SENIOR 246M 1181500:58:00173:50:4030,3-183,0401:5431,4
174LANGE Daniel 259LEGION HDK STOŁECZNY LEGION BASZTAWISŁA WIELKAM - SENIOR 268M 1681501:18:00193:18:0030,2-183,1802:3423,2
175MICHALIK Katarzyna 566WROCŁAWK - SENIOR 223K 551501:33:58197:28:2330,2-183,2023:0619,3
176ŁAZURKIEWICZ Damian 576KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - SENIOR 269M 1691500:33:15172:05:5030,1-183,2421:0654,4
177SKOCZYLAS Anita 598MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃK - MASTERS 17K 491500:41:43192:39:2930,1-183,3301:2343,2
178RÓŻAK Alicja 555RADLINK - SENIOR 226K 641500:30:32144:30:3230,0-183,3401:0059,0
179MATUS Dawid 376GRUDZIĄDZM - SENIOR 120M 1051500:26:47192:26:4730,0-183,3600:5367,3
180MIKOLAJCZYK Lukasz 777WK HDK ŻOŁNIERSKA KREWMIĘDZYRZECZM - SENIOR 254M 1391500:56:40192:43:5030,0-183,4101:5331,7
181KOŚCIŃSKA Elżbieta 54WOJSKOWY KLUB HDK SZCZECINBEZRZECZEK - MASTERS 18K 511500:47:48168:47:4829,9-183,4701:3537,5
182ANDRYSZCZYK Aleksandra 833SZKOLNE KOŁO HDK ZSZ NR.4 OSTROŁĘKAOLSZEWO-BORKIK - JUNIOR 3K 651501:05:40168:08:5329,8-183,5572:1227,2
183KULIBERDA Dariusz 372WARSZAWAM - MASTERS51M 1721501:00:34148:15:4329,5-183,9252:0329,2
184PRAJS Jakub 813SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR4 OSTROŁĘKALELISM - JUNIOR2M 1751504:30:00146:07:0029,2-184,2009:156,5
185NIEWIADOMSKI Paweł 651GRYFICEM - SENIOR 272M 1761501:13:1333:48:5629,0-184,3972:3123,8
186OLEJNICZAK Adam 562LEGIONHDKBYTOMM - SENIOR 133M 1771500:52:14144:52:1429,0-184,4201:4833,3
187WÓJCIK Kamil 15KLUB HDK WATWARSZAWAM - SENIOR 123M 1121500:39:23202:32:0228,6-184,8101:2243,5
188BEDNAREK Marcin 499KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYŚWINICE WARCKIEM - MASTERS34M 981500:47:12168:47:1228,4-185,0001:3936,1
189MISTERSKA Anna 665MIĘDZYRZECZK - SENIOR 213K 311500:55:22168:51:5228,2-185,2301:5830,5
190OLEJNICZAK Szymon 673PONIECM - SENIOR 134M 1811500:29:56192:29:5628,0-185,3401:0456,2
191PIETRUSZKIEWICZ Michał 490BRZEGM - SENIOR 247M 1201500:27:10143:01:5928,0-185,3570:5861,9
192KULIKOWSKA Marzena 448ŻAGAŃK - MASTERS 12K 351501:50:00145:50:0028,0-185,3703:5515,3
193DZIEPAK Piotr 5421.BLTR / MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAM - MASTERS17M 541500:27:58128:24:0128,0-185,3860:5960,1
194KAPALKA Agata 806WARSZAWAK - SENIOR 228K 681505:45:2605:45:2627,9-185,46412:224,8
195KOWALCZYK Artur 537KLUB HDK MSWIAPIASECZNOM - SENIOR 242M 1131500:44:15168:19:2727,4-186,0061:3637,1
196KNIE Mariusz 764KB MARATOŃCZYK JAROCINPOTARZYCAM - MASTERS55M 1861501:44:39120:17:0027,2-186,1503:5015,6
197KONOPKA Adam 3MARKOWI BIEGACZEMARKIM - SENIOR 276M 1871501:01:11101:21:2027,1-186,2712:1526,6
198PERŁOWSKA-GOZDEK Anna 690KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWK - SENIOR 221K 471503:06:29192:08:1827,1-186,3306:538,7
199GAJDA Piotr 762CZĘSTOCHOWSKI LEGION - KLUB HDKCZĘSTOCHOWAM - SENIOR 270M 1711500:36:59132:09:3427,0-186,3691:2243,8
200JODŁOWSKI Mateusz 710STALOWA WOLAM - SENIOR 244M 1161502:57:51195:07:5326,8-186,5536:379,1
201PRZYBYSZ Szymon 73WARSZAWAM - SENIOR 137M 1891500:54:59168:14:3626,7-186,6702:0329,1
202SAMOREK Paweł 101PRUSZKÓWM - SENIOR 278M 1911501:04:30193:04:3026,6-186,7502:2524,8
203SKOLIMOWSKA Ania 119HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAK - SENIOR 219K 451500:56:36111:48:1626,3-187,0542:0827,9
204ROMANIUK Krzysztof 418WARSZAWAM - MASTERS43M 1471500:51:51177:48:2226,3-187,0711:5830,4
205WAJDA Bartosz 728KLUB HDK PCK OSTASZEWO TORUŃSKIEPAPOWO BISKUPIEM - MASTERS37M 1191500:52:55120:29:4526,1-187,2402:0129,6
206LEWANDOWSKI Zbigniew 642BIEGAM BO LUBIĘMURZYNOWOM - SENIOR 279M 1921500:56:2396:56:2326,0-187,3402:0927,7
207JASIŃSKI Michał 1RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKM - SENIOR 280M 1931501:56:1647:18:3526,0-187,3514:2813,4
208GRAMS Dariusz 105UJŚCIEM - SENIOR 126M 1331500:56:42146:42:1626,0-187,3612:1027,5
209SZCZYPA Bartosz 248BLISCY KREWNIDĄBROWA GÓRNICZAM - SENIOR 121M 1071500:34:00192:34:0026,0-187,3701:1845,9
210ZINIEWICZ Krzysztof 780LEGIONWARSZAWAM - MASTERS39M 1261500:37:16168:19:1826,0-187,3951:2641,8
211STEFANIK Jarosław 831SZCZECINM - MASTERS42M 1421100:30:49202:21:1326,0-187,4221:1150,5
212KWAPISZ Mateusz 742KĘPNOM - SENIOR 231M 921501:06:32168:28:0625,9-187,4702:3423,4
213TKACZYK Przemek 480RADOMM - SENIOR 281M 1941500:48:1496:57:4825,9-187,4901:5132,2
214MATYSIAK Filip 233WRZOSOWAM - SENIOR 139M 1951500:33:53120:33:5325,9-187,5201:1845,8
215CZERWIEC Waldemar 124WARSZAWAM - SENIOR 282M 1961501:21:04187:29:4025,8-187,5573:0819,1
216OKRASZEWSKI Jacek 519HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAM - WETERAN 25M 1281501:09:36194:06:2025,7-187,6942:4222,1
217GREMBOWSKA Magdalena 25WIELEŃK - SENIOR 216K 391500:22:54168:22:5425,5-187,8900:5366,8
218SUDER Michał 265KLUB HDK PCK PRZY OSP W OBROWCUKRAPKOWICEM - SENIOR 251M 1271500:26:08172:56:5425,5-187,8911:0158,5
219ADAMCZYK Bernard 575MILANÓWEKM - MASTERS24M 671500:52:15192:52:1525,4-187,9802:0329,2
220KLEKOTKO Fabian 600TRIEAGLESGDAŃSKM - MASTERS58M 2021500:36:50140:20:1424,7-188,6591:2940,3
221NIEDBALIK Grzegorz 677KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWM - MASTERS33M 961500:39:35168:36:2224,4-188,9601:3737,0
222MASZOTA Waldemar 312GDYNIAM - MASTERS52M 1731500:45:04186:41:4624,4-189,0051:5032,5
223KOSACKI Łukasz 36ZESPÓŁ SZKÓŁ INFORMATYCZNYCH KIELCEKIELCEM - SENIOR 275M 1841500:59:42184:50:3924,1-189,2342:2824,3
224OSTROWSKA Izabela 216JASTRZĘBIE ZDRÓJK - MASTERS 19K 521501:28:1550:15:2724,1-189,3263:4016,4
225JANKOWSKI Karol 258LEGIONŁOMŻAM - SENIOR 234M 991500:58:51169:20:0024,0-189,3802:2724,5
226MICHALSKI Janusz 179RUDA ŚLĄSKAM - WETERAN 113M 2051500:52:59168:52:5924,0-189,3902:1227,2
227KURNYTA Stanisław 373TEMMPO WAŁBRZYCHWAŁBRZYCHM - WETERAN 110M 1251500:56:13137:16:5523,6-189,7412:2225,2
228DĄBKOWSKI Michał 623KRAKÓWM - SENIOR 141M 2061500:56:55169:24:5323,6-189,7452:2424,9
229KOSIOREK Darek 347POZNAŃM - WETERAN 114M 2071501:12:5025:12:5023,6-189,7703:0519,4
230ADAMCZAK Mikolaj 41KRWIODAWCY WIELKOPOLSKAPLEWISKAM - SENIOR 287M 2081501:09:1373:09:1323,5-189,9302:5720,3
231PIECZEK Aleksandra 163WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK - MASTERS 29K 771502:02:4872:55:2623,4-189,9465:1411,4
232TRACZYK Marcin 782DZIERZĄŻNIAM - MASTERS49M 1651500:25:27193:25:5323,3-190,1301:0554,8
233BRZĄKAŁA Mateusz 715KUTNOM - SENIOR 143M 2111500:30:12168:20:5023,2-190,1851:1846,1
234PIWOWARCZYK Damian 624LEGION KLUB HDKKIELCEM - SENIOR 125M 1321501:34:54142:25:3223,1-190,2624:0614,6
235LEWANDOWSKI Mirosław 784TORUŃM - MASTERS59M 2121500:24:44144:21:5723,1-190,2801:0456,0
236PIEPRZ Piotr 818HDK LEGIONGDAŃSKM - SENIOR 289M 2141201:11:46120:37:4623,0-190,3503:0619,3
237LEGUTKO Edward Dionizy 192NOWY SĄCZM - SENIOR 290M 2151500:38:3496:38:3422,9-190,4601:4035,7
238ZUZEWICZ Kamil 178OSJAKÓWM - SENIOR 144M 2161502:12:2002:12:2022,9-190,4775:4610,4
239KOSECKA Helena 751WOJSKOWY KLUB HDK PCK " LOGISTYK" WAŁCZWAŁCZK - MASTERS 21K 541501:20:1216:55:2822,9-190,4963:3017,1
240LEMPART Mateusz 794LEGION HDKKRAKÓWM - SENIOR 256M 1451500:30:31144:31:2522,6-190,7401:2044,5
241TIDE Krzysztof 508ŻORYM - SENIOR 145M 2181501:06:0872:58:5022,6-190,7592:5520,5
242ZACH Paweł 68RZESZÓWM - MASTERS44M 1481500:52:31132:49:0822,4-190,9592:2025,6
243SUKIENNIK Marcin 384STREET RUN RADOMRADOMM - SENIOR 292M 2201500:51:54163:37:4222,3-191,1282:1925,7
244KLIMAS Karol 219KRAKÓWM - SENIOR 277M 1881500:27:12192:27:1222,2-191,1601:1349,0
245MARKIEWICZ Radosław 693TEAM DALEJLAMAWARSZAWAM - SENIOR 146M 2221501:18:04193:10:5822,2-191,2183:3117,0
246CHMIELEWSKI Adrian 554WARSZAWAM - SENIOR 294M 2231500:58:43120:20:0922,1-191,2532:3922,6
247KRZYSIAK Aneczka 113OWCZARNIAK - MASTERS 31K 821501:56:3501:56:3522,0-191,3705:1711,3
248SUCHOSTAWSKI Daniel 649KATOWICEM - SENIOR 147M 2251504:06:4428:06:4521,8-191,58011:195,3
249BARTOSIAK Krzysztof 42LEGION HDKJABŁONNAM - MASTERS56M 1981500:57:24168:57:2421,7-191,6502:3822,7
250RAJEWSKA Maja 285SZCZECINK - SENIOR 114K 831500:51:37203:27:2821,7-191,6512:2225,3
251ALBRECHT Paweł 572WOJSKOWY KLUB HDK PCK "BROTHERHOOD OF BLOOD"ELBLĄGM - SENIOR 297M 2271500:52:4748:52:4721,7-191,7302:2624,6
252KOWALIK Dominika 676KRAKÓWK - SENIOR 231K 841502:38:0272:52:0221,7-191,7307:178,2
253KUCHARSKI Piotr 510PARKRUN KONSTANCIN-JEZIORNAPARCELAM - SENIOR 241M 1101500:45:27177:16:0721,5-191,8992:0628,4
254GAWROŃSKI Paweł 697SIEDLCEM - SENIOR 253M 1341500:22:15165:13:5521,4-191,9871:0257,7
255ORAMUS Karina 571MIŃSK MAZOWIECKIK - SENIOR 232K 851501:11:15193:14:1321,4-192,0003:1918,0
256ALENOWICZ Rafał 123DRAWSKO POMORSKIEM - MASTERS64M 2321500:43:0976:12:5321,4-192,0182:0129,7
257PIKAUS Łukasz 496WITNICAM - SENIOR 2100M 2331502:27:3102:27:3121,4-192,0206:548,7
258KWAS August 213BIEGUSIEM. PLRYKIM - MASTERS65M 2341501:55:4901:55:4921,1-192,2425:2811,0
259LISOWSKA Magdalena 470WILCZYCEK - MASTERS 22K 591501:11:3235:18:0021,1-192,2513:2317,7
260OLEJNICZAK Kamil 78KUTNOM - SENIOR 148M 2361501:44:2501:44:2521,1-192,2604:5612,1
261WYSOCKI Dariusz 1437 PBOTGDAŃSKM - SENIOR 2102M 2371501:58:3101:58:3121,1-192,2705:3610,7
262PĘKAŁA Piotr 749KOSZALINM - MASTERS66M 2381501:42:4401:42:4421,1-192,2774:5212,3
263MISZTAL Łukasz 335RAZEM TRENUJRMY SPORTŁÓDŹM - SENIOR 149M 2391502:24:4802:24:4821,1-192,2806:518,7
264OCELOK Tomasz 479KALETYM - MASTERS53M 1791500:59:5748:59:5721,0-192,3802:5121,0
265HANAK Rafał 588WETERANI RP, OPP KATOWICEPSARYM - MASTERS67M 2411500:28:0848:39:1020,8-192,5351:2044,5
266BANDURA Daria 149KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - MASTERS 20K 531500:53:14120:53:1420,7-192,7002:3423,3
267STACH Szymon 705TARNAWA DOLNAM - SENIOR 138M 1901500:25:12192:09:5020,7-192,7141:1349,2
268OLCZAK Beata 702ŁÓDŹK - MASTERS 27K 721501:33:00169:27:0020,6-192,7604:3013,3
269BINKIEWICZ Grzegorz 356BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMZĄBKIM - SENIOR 2103M 2421500:47:59123:12:3520,6-192,8042:1925,7
270CHABIŃSKI Artur 797SZCZECINM - SENIOR 2104M 2441501:36:09194:04:4520,5-192,8604:4112,8
271WYSOCKI Dominik 293ŁOWICZM - SENIOR 2105M 2451500:55:4357:05:4420,5-192,8912:4322,1
272SOKOLIŃSKI Patryk 330LEGION HDKKATOWICEM - SENIOR 135M 1831500:38:17168:42:5620,5-192,9101:5232,1
273KOLLEK Anna 523BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOK - WETERAN 1 3K 581500:36:44192:36:4420,4-192,9601:4733,4
274GROBELNY Marcin 34KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCELIDZBARK WARMIŃSKIM - SENIOR 230M 891501:09:01169:09:0120,3-193,0403:2317,7
275BRALEWSKI Paweł 382PORĘBAM - SENIOR 2108M 2491500:41:4373:41:3220,3-193,0952:0329,2
276JAKUBOWSKI Andrzej 122KLUB HDK LEGIONŻAGAŃM - SENIOR 142M 2091500:20:47170:59:0420,2-193,1311:0158,5
277OUPNICZAK Rafał 788LESZNOM - MASTERS70M 2501501:59:2401:59:2420,2-193,1405:5310,2
278MICHALSKA Monika 450LEGIONOWOK - MASTERS 32K 901501:15:2626:47:2020,2-193,1403:4316,1
279PADUCH Piotr 440WOLNYSZCZECINM - SENIOR 2110M 2521504:05:1204:05:1220,2-193,15012:075,0
280PIWOWARCZYK Damian 237HDK LEGIONZAGNAŃSKM - SENIOR 136M 1851501:43:59168:50:1420,2-193,1645:0811,7
281DOBRUCH Hanna 539WARSZAWAK - WETERAN 1 4K 611500:34:51168:34:5120,2-193,2001:4334,7
282KIERNOZEK Paweł 810SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR 4 W OSTROŁĘCELIPNIKIM - JUNIOR3M 2531500:49:47168:39:5920,2-193,2302:2824,3
283MAZUR Tomasz 108HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAM - SENIOR 245M 1171500:21:05170:24:4820,1-193,2651:0257,2
284ŁUCZAK Wojciech 473KLUB HDK PCK GARNIZONU LESZNOLESZNOM - SENIOR 2111M 2551500:53:2824:53:2820,0-193,3402:4022,5
285DYMECKI Krystian 6HDK MOSZCZENICAMOSZCZENICAM - SENIOR 151M 2561500:28:4272:28:4220,0-193,3401:2541,9
286FILIPOWSKA Sylwia 608KRAKÓWK - MASTERS 33K 911500:37:15144:37:1520,0-193,3501:5132,3
287PRUS Łukasz 464HDK PCK PRZY AKADEMII WOJSK LĄDOWYCH WE WROCŁAWIUKOŁBIELM - SENIOR 152M 2571500:56:3696:57:1220,0-193,3602:4921,2
288BARDZIK Marzena 304PIEKIELNIE ZGRANIMUROWANA GOŚLINAK - MASTERS 34K 921503:40:2603:40:2620,0-193,37011:005,4
289KASPERCZAK Emilia 290PIEKIELNIE ZGRANIMUROWANA GOŚLINAK - MASTERS 35K 931503:57:2403:57:2420,0-193,38011:525,1
290KŁODA Kamil 827JAWORZNOM - SENIOR 2113M 2591500:40:2249:06:2320,0-193,3802:0129,7
291JAWOREK Damian 32ŚWIĘTOSZÓWM - SENIOR 2114M 2601501:18:2425:28:0919,9-193,4483:5615,3
292ANCYGIER Kamil 106WARSZAWAM - SENIOR 274M 1801500:55:45153:00:1219,9-193,4842:4821,4
293SADOWSKI Krzysztof 183HDK LEGIONGONIĄDZM - SENIOR 267M 1671500:23:3375:15:5619,8-193,5971:1150,4
294KURZYWILK Mateusz 626HDK PRZY KPP BRZESKOBOCHNIAM - SENIOR 2115M 2611500:53:53168:53:5319,8-193,6302:4322,0
295CHMURA Katarzyna 202TUSZÓW NARODOWYK - SENIOR 230K 761500:58:41182:11:0319,7-193,6682:5820,2
296DUBIEL Hubert 552DAMY RADE ZEGRZEWARSZAWAM - SENIOR 2116M 2621500:27:46168:39:0019,7-193,6981:2442,5
297ŚWISTAK Piotr 720WARSZAWAM - SENIOR 2117M 2631504:10:4909:22:4819,6-193,76412:474,7
298BIAŁEK Laura 332KLUB HDK LEGIONKATOWICEK - SENIOR 110K 711500:38:29168:43:0519,6-193,7701:5730,6
299PAWLOWSKI Marek 40JELCZ-LASKOWICEM - MASTERS47M 1581500:29:37168:29:3719,4-194,0001:3139,3
300PYRGIEL Małgorzata 468OSTRÓW WLKP.K - SENIOR 235K 951502:15:4102:15:4119,1-194,2337:058,5
301PIGOŃ Kacper 410KOSZALINM - SENIOR 286M 2031500:24:01170:52:5419,1-194,2971:1547,7
302CIEŚMIELEWSKA Patrycja 274GDYNIAK - SENIOR 117K 961503:31:0379:53:0819,0-194,34411:055,4
303KACZOROWSKI Łukasz 322TORUŃM - SENIOR 2119M 2661500:35:0678:04:2319,0-194,3711:5032,5
304JOCHYMEK Karolina 355HUTKIK - SENIOR 111K 731500:50:10103:38:1619,0-194,3822:3822,7
305SIUDAK Marzena 118WARSZAWAK - SENIOR 118K 971500:47:26144:47:1419,0-194,3902:2924,0
306SCHNOBER Jarosław 158LEGION HDKLEBOSZOWICEM - MASTERS72M 2671502:53:5050:55:3319,0-194,4199:106,5
307JAJUGA Michał 434DIRTY SPARROWSCZEMPIŃM - MASTERS73M 2681500:35:52191:24:3618,9-194,4351:5331,7
308ZAWADZKA Iwona 190NOWY DWÓR MAZOWIECKIK - SENIOR 236K 981501:10:0073:10:0018,8-194,6203:4316,1
309BEŁZA Michał 551BOCHNIAM - SENIOR 2120M 2711500:22:0646:30:5118,7-194,7051:1150,7
310WILK Paweł 200HDK PCK "VITA"JAROSŁAWM - SENIOR 2121M 2721500:53:03172:34:4718,7-194,7172:5021,1
311ŚNIADECKI Paweł 331WIELICZKAM - MASTERS74M 2731501:11:2797:11:2718,7-194,7203:4915,7
312PŁOSA Monika 527SZCZECINK - SENIOR 237K 991500:52:12199:12:5918,6-194,7332:4721,4
313PRUCHYŃSKI Kamil 297LEGION HDKNOWA DĘBAM - SENIOR 2122M 2751500:22:31168:22:3118,6-194,7601:1249,6
314NOWAK Andrzej 8297 PBOTGDAŃSKM - MASTERS50M 1701501:48:0000:56:5918,6-194,8305:4910,3
315KULA Damian 521BOLESŁAWIECM - SENIOR 156M 2761500:46:2349:29:0818,5-194,8712:3023,9
316GOMOLISZEK Małgorzata 579GOMOSIŁÓWK - MASTERS 24K 661500:48:38191:11:4218,5-194,9012:3722,8
317NIEDZIÓŁKA Monika 85GŁUSZYCA/GRZMIĄCAK - MASTERS 36K 1021500:58:34168:58:3418,5-194,9103:1018,9
318GÓRA Radosław 282BRUDZOWICEM - SENIOR 157M 2811500:33:08168:33:0818,3-195,1201:4833,1
319WRZEŚNIOWSKI Krzysztof 658HDK KSPWARSZAWAM - SENIOR 2125M 2821501:00:00100:15:1618,2-195,1873:1718,2
320PRZYBYLIŃSKI Maciej 587BYDGOSZCZM - SENIOR 140M 2041500:33:43119:26:4618,1-195,2391:5132,3
321KRAJS Artur 795OPOLEM - SENIOR 2126M 2831500:24:02192:31:0018,1-195,2801:1945,2
322BIAŁACH Michał 206ŁOMIANKIM - SENIOR 2127M 2841500:28:31168:28:3118,0-195,3601:3437,9
323MAZIARCZYK-KOTWICA Katarzyna 9FREDROPOLK - SENIOR 239K 1031500:54:16166:22:2818,0-195,3783:0019,9
324PASEK Tomasz 778TARNOBRZEGM - MASTERS41M 1401501:06:13144:44:4118,0-195,3803:4016,3
325KRAJEWSKI Karol 741HONOROWYCH DAWCÓW KRWI LEGION ODDZIAŁ PŁOCKPŁOCKM - SENIOR 2128M 2851500:53:5496:50:0918,0-195,4203:0020,0
326OBERDA Artur 585POLANICA-ZDROJM - SENIOR 258M 1491500:51:27102:06:0817,8-195,5772:5320,8
327BOGUSIEWICZ Maria 622POZNAŃK - SENIOR 240K 1041501:19:32169:19:3417,8-195,5804:2813,4
328MASTEK Katarzyna 128ŁAPCZYCAK - SENIOR 241K 1051519:45:00211:45:0017,8-195,58066:340,9
329BUCHMAN Sebastian 221NOWY SĄCZM - MASTERS77M 2881500:52:1583:44:2417,8-195,6042:5620,4
330CHOJNACKI Radosław 254CIECHANÓWM - SENIOR 2131M 2891501:31:1901:31:1917,7-195,6405:0811,7
331ZWIERZCHOWSKI Marek 530LEGION HDKWARSZAWAM - SENIOR 159M 2931500:20:03168:33:5017,6-195,8141:0852,6
332CELER Bartosz 194WOJSKOWY KLUB HDK 16 BATALIONU REMONTU LOTNISKKALISZM - SENIOR 271M 1741500:16:51161:59:3217,6-195,8230:5762,5
333ROSÓŁ Grzegorz 313LEGION HDK SZCZECINSZCZECINM - SENIOR 2135M 2961500:31:13193:34:4017,5-195,8991:4733,6
334GŁODZIK Tomasz 396CHORZELÓWM - SENIOR 284M 1991500:15:27193:01:2617,3-196,1280:5367,0
335PRACOŃ Izabela 606KURYŁÓWKAK - JUNIOR 5K 861500:06:41192:06:4117,3-196,1300:23154,9
336TARASEWICZ Łukasz 648MRĄGOWOM - SENIOR 2138M 3001501:02:22192:28:0517,2-196,1463:3716,6
337KRAJNIK Wojciech 385KLUB LEGION HDKGRUDZIĄDZM - MASTERS61M 2191500:51:4648:51:4617,1-196,2403:0119,9
338TRZMIELEWSKI Krystian 13GOGGLE PAE TEAMLEGNICAM - SENIOR 2139M 3021500:35:54175:35:1517,1-196,2782:0528,6
339JABŁOŃSKI Andrzej 700JULIANÓWM - JUNIOR4M 3041500:17:23192:18:4817,1-196,3301:0158,8
340JUZAK Dawid 505PŁOCKM - SENIOR 2140M 3061500:25:36168:25:3617,0-196,3501:3039,9
341KOZERA Piotr 111OLSZTYNM - SENIOR 161M 3051500:53:16191:53:0517,0-196,3503:0719,2
342GRALEWICZ Krzysztof 43SEROCKM - MASTERS45M 1511500:49:33162:59:3317,0-196,3692:5420,6
343KUPIEC Jakub 750WSKT WROCŁAWWROCŁAWM - SENIOR 273M 1781500:32:01160:36:3117,0-196,3781:5231,9
344KAMIENIARZ Sławomir 380STRZYBNIKM - MASTERS81M 3081500:00:01168:00:0116,9-196,4600:0060 912,0
345KURKOWIAK Marcin 236GDYNIAM - SENIOR 2142M 3101500:43:02120:43:0216,9-196,5302:3323,5
346KRAJEWSKI Mariusz 432SZREŃSKM - SENIOR 163M 3111500:28:5872:54:4916,8-196,5791:4334,8
347JANECKI Mateusz 755BZIEGACZEJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 164M 3121501:32:3101:32:3116,8-196,5815:3010,9
348SPODOBALSKI Patryk 808WOJSKOWY ODDZIAŁ HDK LEGION PRZASNYSZPRZASNYSZM - SENIOR 165M 3141500:46:59144:42:1716,8-196,6102:4821,4
349ŁĘSZCZAK Jarosław 38GAJ WIELKIM - SENIOR 2144M 3151501:01:0996:14:3616,7-196,6403:3916,4
350KURAŚ Rafał 116LEGIN HDKGDAŃSKM - MASTERS82M 3171500:25:41192:25:4116,7-196,6801:3239,0
351KACZOREK Mateusz 609LUBLINM - SENIOR 2145M 3181501:31:0001:31:0116,7-196,6905:2711,0
352PIWNICKI Mateusz 430WARKAM - SENIOR 167M 3201500:53:5997:53:4316,7-196,7043:1418,5
353GAJEWSKI Tomasz 753RZESZÓWM - SENIOR 2147M 3211500:08:07174:31:2816,7-196,7050:29123,3
354WALAS Katarzyna 824HDK PCK W RZESZOWIEDYLĄGÓWKAK - SENIOR 245K 1131500:34:23193:09:2316,6-196,7602:0429,0
355FIGAT Arkadiusz 165BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINYBARTOSZYCEM - MASTERS83M 3231501:51:3501:51:3516,6-196,7806:438,9
356KOPEĆ Marcin 439LIDZBARK WARMIŃSKIM - MASTERS84M 3241501:11:2625:11:2716,6-196,7904:1813,9
357RYBA Adam 821MIEROSZÓWM - SENIOR 2149M 3261500:00:01113:00:2216,6-196,7950:0059 706,0
358KULON Aleksander 547SZCZECINM - SENIOR 168M 3251500:35:3685:33:4816,6-196,7952:0828,0
359FLISS Emilia 766CHRZANÓWK - SENIOR 123K 1151500:43:5548:50:2616,6-196,8302:3922,6
360GRABOWSKA Weronika 402STARGARDK - SENIOR 112K 791500:44:0096:44:0016,6-196,8302:3922,6
361ADAMEK Dominik 733ZALASEWOM - SENIOR 2150M 3281500:13:21120:46:2716,5-196,8380:4874,3
362MARCZAK Marcin 420CAŁA NAPRZÓDŁÓDŹM - SENIOR 2151M 3291501:08:1349:40:1216,5-196,8394:0714,5
363KAJKO Artur 643WARSZAWAM - MASTERS86M 3301501:21:4011:16:2116,5-196,8404:5612,2
364KOŁAKOWSKI Karol 398PIASTÓWM - SENIOR 2152M 3311500:20:24168:20:2416,5-196,8701:1448,6
365PYĆ Dorota 481JANÓW LUBELSKIK - SENIOR 124K 1161500:26:17192:26:1716,5-196,8901:3537,6
366KRZESZOWIEC Darek 618KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - MASTERS88M 3341503:47:5003:47:5016,5-196,91113:504,3
367MATUSZEWSKI Piotr 612TOMASZÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 2154M 3361502:04:4002:04:4016,5-196,9197:347,9
368BRODOWSKA Pola 360TYCHYK - SENIOR 18K 561500:30:03174:30:1416,4-196,9421:4932,8
369GAJEWSKI Piotr 471KLUB HDK PRZY KSPWARSZAWAM - SENIOR 288M 2101500:20:22150:33:3116,4-196,9471:1448,4
370SZCZEPANSKI Michał 655LEGIONOWOM - MASTERS89M 3371500:43:47168:44:1116,4-196,9502:3922,5
371SMOLIŃSKI Paweł 461KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK PRZY KOMENDZIE STOŁECZNEJ POLICJIOTWOCKM - MASTERS90M 3381500:18:35143:47:0116,4-197,0031:0852,9
372SZCZYGIEŁ Piotr 381DĘBICAM - SENIOR 2155M 3391200:44:57168:47:4616,4-197,0102:4421,9
373PIOTROWSKI Karol 114SŁAWNOM - SENIOR 255M 1411500:34:30168:34:3016,3-197,0902:0728,3
374KRYSIAK Paweł 351HDK LEGIONLUBLINM - SENIOR 2156M 3431501:03:2325:03:2316,3-197,0903:5315,4
375ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 58RAKONIEWICEM - SENIOR 2107M 2481500:11:55153:55:0316,3-197,1000:4382,0
376ODRZYWOLSKI Michał 814OŻW SZCZECINSZCZECINM - SENIOR 2158M 3451500:39:3090:08:4116,3-197,1032:2524,7
377SIKORSKI Mariusz 102ŁÓDŹM - SENIOR 172M 3461500:16:58177:06:5616,3-197,1171:0257,5
378LITWA Małgorzata 807SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR 4 OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAK - MASTERS 25K 691500:18:37167:47:2416,3-197,1271:0852,4
379OLEK Adrian 242POLACY NA EMIGRACJI :)PUŁAWYM - SENIOR 175M 3491501:03:48170:47:2216,2-197,2233:5615,2
380KONIECZNY Bartosz 799POLICYJNI KREWNIACYWRONKIM - SENIOR 283M 1971500:27:14120:58:0216,2-197,2241:4135,6
381PASIK Oliwer 451BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS76M 2781500:45:26120:45:2816,2-197,2302:4821,3
382KOWALSKI Paweł 271KIEKRZM - SENIOR 176M 3501501:07:53121:07:5316,2-197,2304:1214,3
383OWCZARCZYK Paweł 267STANISŁAWÓW PIERWSZYM - MASTERS92M 3511501:31:36101:50:2216,1-197,2395:4010,6
384JAKÓB Marta 112SKWIERZYNAK - MASTERS 28K 741500:14:11144:14:1116,1-197,2800:5268,1
385TRZCIŃSKI Piotr 631OSTROŁĘKAM - SENIOR 2159M 3521500:00:0107:07:0216,1-197,2890:0057 927,6
386ANTOSZ Wojciech 65MIZERÓWM - SENIOR 2162M 3561501:30:3901:30:3916,1-197,3005:3810,6
387CIEMAŁA Szczepan 765WIESZCZĘTAM - SENIOR 177M 3571505:18:5405:18:5416,1-197,31019:503,0
388KŁOPOTEK GŁÓWCZEWSKI Michał 748CHOJNICEM - SENIOR 2163M 3591500:32:59168:06:2616,1-197,3102:0329,2
389KOWALCZYK Ilona 732STANISŁAWOWOK - SENIOR 249K 1211500:37:42168:43:4416,1-197,3102:2025,6
390CZERSKI Tomasz 694KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKOWM - SENIOR 178M 3581500:40:2796:40:2716,1-197,3102:3123,8
391HAŁOŃ Łukasz 447RZESZÓWM - SENIOR 2164M 3601500:38:55148:48:0916,1-197,3112:2524,8
392BORUCZYŃSKI Dariusz 168KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK "OPP SZCZECIN"POLICEM - MASTERS94M 3611502:41:1102:41:1116,1-197,31510:016,0
393GAJDEK Mateusz 745HDK PCK "PODHALANCZYK"RZESZÓWM - MASTERS95M 3631500:54:15169:39:4816,1-197,3213:2217,8
394MSZANECKI Tomasz 46235 BLP SANOKSANOKM - SENIOR 2167M 3651500:36:4925:19:2716,0-197,3432:1726,1
395ZAWALICH Marcin 597PROSTKIM - SENIOR 2168M 3661500:15:47143:51:4016,0-197,3590:5960,9
396ROSIAK Grzegorz 550ŚWINOUJŚCIEM - MASTERS62M 2291508:16:00176:16:0016,0-197,36030:571,9
397KACZOROWSKI Grzegorz 306GLIWICEM - SENIOR 179M 3671500:39:02121:09:1316,0-197,3622:2624,6
398BUCZYŃSKI Bartłomiej 226TOMASZÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 2169M 3681502:02:4502:02:4516,0-197,3677:397,8
399MOSKWA Tomasz 6285PINŻPĘZINIM - SENIOR 2170M 3691500:42:5248:42:3416,0-197,3672:4022,4
400KURKOWIAK Krzysztof 193WKURW_TEAMWROCŁAWM - SENIOR 2171M 3701501:07:0423:24:0316,0-197,3734:1114,3
401ZAGULSKI Piotr 726OLSZTYŃSKI LEGION - ODDZIAŁ KLUBU HDK LEGIONOLSZTYNM - SENIOR 2118M 2651500:28:20192:31:2116,0-197,3801:4633,9
402SZCZUROWSKI Adam 17HDK LEGIONLUBAŃM - MASTERS54M 1821500:54:00192:54:0016,0-197,3803:2217,8
403FISZER Bartłomiej 549SULEJÓWEKM - SENIOR 180M 3711501:03:0449:03:0416,0-197,3803:5615,2
404KULIK Angelika 153PCK SULECHÓWCIGACICEK - SENIOR 250K 1221501:02:34121:02:3415,9-197,4403:5515,3
405STAFINIAK Marek 222POZNAŃM - SENIOR 2173M 3731500:38:20167:28:2815,9-197,4892:2424,9
406JAŚKIEWICZ Tomasz 716TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS96M 3761500:38:1297:34:5415,9-197,5092:2424,9
407LITWINEK Cezary 240MICHÓWM - SENIOR 181M 3771501:03:2525:03:2515,9-197,5103:5915,0
408BUDZIAREK Adam 427GDAŃSKM - MASTERS38M 1211500:38:12116:16:3215,8-197,5392:2424,9
409DUCHNOWSKI Paweł 708OLECKOM - SENIOR 235M 1001500:35:45127:01:0215,8-197,5482:1526,6
410KUTRYB Weronika 811SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR4 OSTROŁĘKAKADZIDŁOK - JUNIOR 8K 1231500:49:4748:40:1115,8-197,5503:0819,1
411STEFANEK Michał 127NOWY DWÓR MAZOWIECKIM - SENIOR 2176M 3781500:40:0248:40:0215,8-197,5702:3123,7
412ŻYŻA Łukasz 6275PINŻSZCZECINM - SENIOR 2177M 3791500:41:0148:40:4115,8-197,5822:3523,1
413ULENBERG Marcin 243LEGION HDKBUKOWINAM - SENIOR 2178M 3801501:02:0749:11:2315,8-197,5993:5615,2
414WILCZEK Marta 249RUNNERBJABŁONNAK - SENIOR 251K 1241500:36:01168:36:0115,8-197,6202:1726,3
415KRZYŻANOWSKI Maciej 459WWW.POLANDONBIKE.PLŁÓDŹM - MASTERS97M 3821505:58:4305:58:4315,8-197,62722:462,6
416WOJCIECHOWSKI Krystian 581LEGIONWARSZAWAM - MASTERS98M 3831500:17:39192:08:5015,7-197,6501:0753,5
417IWAŃCZUK Katarzyna 96WARSZAWAK - SENIOR 252K 1261501:09:1501:09:1515,7-197,6634:2413,6
418HAŃĆKOWIAK Benon 44KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - WETERAN 111M 1441503:45:3203:45:3215,7-197,67014:214,2
419WALCZAK Rafał 783LEGIONOWOM - SENIOR 2180M 3851500:26:02168:11:5315,7-197,6751:3936,2
420KLUZIAK Jarosław 423MIŃSK MAZOWIECKIM - SENIOR 2181M 3861501:50:3501:50:3515,7-197,6807:028,5
421SKIBNIEWSKI Łukasz 487WATWARSZAWAM - SENIOR 2182M 3871500:44:25192:53:4915,7-197,7062:5021,2
422LIGĘZA Dariusz 29ODDZIAŁ KLUBU LEGION HDK PRZY JW 3538 W NISKUSTALOWA WOLAM - SENIOR 2183M 3881500:14:04175:38:4115,6-197,7400:5366,7
423CICHOCKA Katarzyna 632JÓZEFOSŁAWK - SENIOR 255K 1301500:59:0124:59:0115,6-197,7403:4615,9
424UBERNA Anna 215RZESZÓWK - SENIOR 126K 1311500:49:2496:49:2415,6-197,7703:0919,0
425SZAL Anna 712NOWY DWÓR MAZOWIECKIK - SENIOR 256K 1321500:24:17141:50:5415,6-197,7831:3338,5
426PAŃTA Ernest 333PIŁAWA GÓRNAM - SENIOR 2184M 3891500:32:4173:35:0115,6-197,7932:0528,6
427KIERNOZEK Tomasz 809WOJSKOWY ODDZIAŁ HDK LEGION PRZASNYSZOSTROŁĘKAM - SENIOR 182M 3901000:34:0025:00:0015,6-197,8002:1027,5
428ROKICKI Michał 773DŁUGA SZLACHECKAM - SENIOR 2185M 3911500:40:4648:36:5615,6-197,8002:3622,9
429PŁOSKI Krzysztof 363DARŁOWSKIE CHARTYBOBOLINM - MASTERS101M 3931501:29:5201:29:5215,6-197,8135:4610,4
430DUDA-MACIEJCZEK Katarzyna 175GRÓJECK - SENIOR 234K 881500:35:23110:23:0115,6-197,8142:1626,4
431ROMANIUK Karol 231WARSZAWAM - SENIOR 183M 3941500:30:55106:46:2015,6-197,8171:5930,2
432LATECKI Marcin 185HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃWRZEŚNIAM - MASTERS102M 3951500:00:01112:10:0915,6-197,8190:0056 019,6
433STUDZIŃSKI Radosław 650NOWY DWÓR MAZOWIECKIM - SENIOR 2186M 3961500:40:0396:40:0315,6-197,8202:3423,3
434RAJWA Jan 245BZIEGACZEJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 2187M 3971500:42:4024:42:4015,5-197,8502:4421,8
435CICHOCKI Andrzej 611JÓZEFOSŁAWM - WETERAN 115M 2701501:06:4897:06:4815,5-197,8594:1813,9
436STOKARSKA Beata 180GDYNIAK - WETERAN 1 5K 1331500:42:5024:36:2615,5-197,8632:4521,7
437CIEŚLIK Rafał 729WODZISŁAW ŚLĄSKIM - SENIOR 2188M 3981501:47:1801:47:1815,5-197,8706:558,7
438STEFAŃCZYK Joanna 668TOMASZÓW MAZOWIECKIK - SENIOR 127K 1341500:06:3099:28:4915,5-197,8720:25143,2
439WAZ Mateusz 641SZCZERBICEM - SENIOR 184M 3991501:43:4101:43:4115,5-197,8806:419,0
440BŁASZCZYK Sebastian 103TUREKM - SENIOR 185M 4001501:08:44193:08:4415,5-197,8804:2613,5
441CICHOCKI Jakub 160KHDK PCK KRWILIJKASZCZECINM - MASTERS103M 4021501:40:3001:40:3015,5-197,9026:299,2
442BORUSZEWSKI Maciej 511WARSZAWA - POLSKAM - MASTERS104M 4031501:44:1301:44:1315,5-197,9106:448,9
443TOPOLSKI Grzegorz 517GDYNIAM - MASTERS105M 4041500:54:36129:13:5115,5-197,9253:3117,0
444LEPER Krystian 491CHOJNICEM - SENIOR 2190M 4051501:22:0014:25:2615,5-197,9265:1811,3
445ZDEB Grzegorz 166STRASBOURGM - MASTERS63M 2311500:32:23168:12:5715,4-197,9322:0528,6
446SIKORA Bartosz 493WROCŁAWM - SENIOR 187M 4071501:27:5301:27:5315,4-197,9485:4110,5
447ZACZ Ludmiła 159KLUB HONOROWYCH DAWCÓW MPKKRAKÓWK - MASTERS 39K 1361501:18:3601:18:3615,4-197,9505:0511,8
448SZAL Robert 617LEGION HDKZAŁUSKIM - MASTERS106M 4081501:29:3601:29:3615,4-197,9505:4810,3
449ZAKRZEWSKI Daniel 366AUGUSTÓWM - SENIOR 2191M 4091501:22:17189:40:2815,4-197,9735:2011,2
450LEDWOŃ Jakub 296GLIWICEM - MASTERS107M 4101500:30:16120:45:4815,4-197,9751:5730,5
451KOSTRZEWA Tomasz 635WARSZAWAM - SENIOR 2192M 4111501:40:5401:40:5415,4-198,0016:339,1
452ROŻNIATOWSKI Tomasz 327MIEJSKO - GMINNY KLUB HDK PCK W OŁAWIEOŁAWAM - MASTERS108M 4121500:16:22144:16:2215,4-198,0101:0356,3
453ZGŁOBICKA Izabela 399BIAŁYSTOKK - SENIOR 258K 1381500:40:1548:50:1715,4-198,0212:3722,9
454ZARZECZNA Patrycja 340ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIK - SENIOR 259K 1391501:10:10169:10:2915,4-198,0224:3413,1
455DĄBROWSKI Daniel 334POZNAŃM - SENIOR 296M 2261501:09:3057:43:4315,4-198,0294:3113,3
456NIWIŃSKI Michał 647GLIWICEM - SENIOR 2193M 4141501:42:4201:42:4215,3-198,0326:419,0
457KRASOWSKI Tomasz 503WAŁCZM - MASTERS110M 4151501:21:43191:32:2715,3-198,0355:1911,3
458GERASYMENKO Maryna 573WROCLAWK - SENIOR 229K 751521:10:00117:10:0015,3-198,06082:530,7
459CZAPLICKI Bartłomiej 211BYDGOSZCZM - SENIOR 2196M 4181500:24:3195:47:4015,3-198,0631:3637,5
460CZOPEK Edyta 803SKAWINAK - SENIOR 130K 1411501:49:3301:49:3315,3-198,0707:098,4
461SYNOWIEC Aleksander 90WROCŁAWM - SENIOR 188M 4191500:32:35179:48:2715,3-198,0742:0728,2
462WASILEWSKI Krzysztof 656POLICYJNY KLUB HDK W GDYNIRUMIAM - MASTERS111M 4201500:58:0324:33:2015,3-198,0903:4715,8
463JASTROWICZ Piotr 362ŻARYM - SENIOR 189M 4211501:22:1501:22:1515,3-198,1005:2211,1
464KAMIŃSKA Kornelia 602KROBIAK - SENIOR 131K 1421500:17:04192:17:0415,3-198,1001:0753,7
465KLOSEK Dariusz 711LEGIONHDKBYDGOSZCZM - WETERAN 116M 4231500:16:44168:16:3115,3-198,1101:0554,8
466SZCZEPANIAK Klaudia 400WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE /DRUŻYNA SZPIKUŻERKOWK - SENIOR 260K 1431501:36:3301:36:3315,3-198,1206:199,5
467RÓŻAK Paweł 538RADLINM - MASTERS112M 4241500:31:27120:31:2715,3-198,1202:0329,1
468JANZER Janusz 342PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA PRZEMYŚLPRZEMYŚLM - WETERAN 117M 4271501:49:2501:49:2515,3-198,1297:108,4
469ZAGUŁA Wojciech 74RZESZÓWM - SENIOR 190M 4281501:04:4380:07:4215,3-198,1294:1414,1
470WARDENGA Kazimierz 392JEJKOWICE BIEGAJĄJEJKOWICEM - WETERAN 118M 4291500:31:36144:32:0315,2-198,1502:0428,9
471LENCZEWSKA-MACIĄG Dorota 82ZGIERZK - MASTERS 40K 1441501:43:0801:43:0815,2-198,1566:468,9
472SŁOWIŃSKI Maurycy 429WROCŁAWM - MASTERS114M 4301501:02:0649:00:2315,2-198,1604:0414,7
473JANUCHOWSKI Jacek 593DOSINM - WETERAN 27M 4311501:36:5901:36:5915,2-198,1636:229,4
474JASTRZĘBSKI Tomasz 53HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYLUBLINM - SENIOR 2129M 2861500:09:16192:31:3815,2-198,1660:3698,5
475DAMPS Michał 386WOJSKOWY KLUB HDK PRZY 9BKPANCELBLĄGM - SENIOR 2199M 4321501:24:4201:24:4215,2-198,1705:3410,8
476KONOPACKI Piotr 426HDK LEGION OSP GLINIANKAEMÓWM - MASTERS115M 4331500:30:39144:30:3915,2-198,1802:0029,8
477IZAJASZ Szymon 341RUMIAM - SENIOR 2200M 4341501:16:4801:16:4815,2-198,1905:0311,9
478KEMPISTY Michał 513SUWAŁKIM - SENIOR 191M 4361501:38:5201:38:5215,2-198,1976:309,2
479DUSZEŃKO Rafał 4WROCŁAWM - SENIOR 192M 4381500:20:57144:20:5715,2-198,2001:2243,5
480BECHLER Dawid 321WARSZAWAM - SENIOR 2202M 4391501:20:3301:20:3315,2-198,2095:1811,3
481KACZMAREK Mariusz 404WITKOWO BIEGAWITKOWOM - MASTERS117M 4401501:28:0801:28:0815,2-198,2105:4810,3
482GRABOWICZ Marcin 217CSWLĄD POZNAŃPOZNAŃK - SENIOR 261K 1461500:47:1648:47:1615,2-198,2103:0619,3
483WARDENGA Joanna 391JEJKOWICE BIEGAJĄJEJKOWICEK - MASTERS 41K 1471500:31:30180:46:5115,2-198,2122:0428,9
484OLSZAŃSKI Rafał 141ZAKLICZYNM - SENIOR 2203M 4411500:53:31192:53:3115,2-198,2203:3117,0
485SZYMLA Mariusz 81HDK PŁOMIEŃ KOBIERNICEKOBIERNICEM - SENIOR 2205M 4431501:38:3001:38:3015,2-198,2286:309,2
486FURGAŁA Piotr 86BARTOSZYCEM - SENIOR 2166M 3641500:16:27144:23:1315,2-198,2291:0555,3
487TATAROWICZ Paweł 31CZĘSTOCHOWSKI LEGION HDKCZĘSTOCHOWAM - SENIOR 193M 4441500:17:1996:17:2015,1-198,2401:0852,5
488MUSIOŁ Helena 657RYBNIKK - MASTERS 43K 1501501:42:0001:42:0015,1-198,2506:448,9
489NASKRĘT Mariusz 46RACOTM - MASTERS118M 4451501:06:00169:06:0015,1-198,2504:2113,8
490GRUSZKA Jakub 227WARSZAWAM - SENIOR 2206M 4461501:31:2501:31:2515,1-198,2566:029,9
491ŚWIĄTEK Andrzej 701POZNAŃM - MASTERS119M 4481501:37:0801:37:0815,1-198,2606:259,3
492PŁATEK Damian 495RFR TEAMGDYNIAM - SENIOR 2208M 4491501:22:4901:22:4915,1-198,2645:2811,0
493POŚPIECH Michał 662ZDUN TRIATHLON TEAM / KTS SUPERMARATON KALISZ / PWSZ KALISZWOLICAM - MASTERS120M 4501500:59:0324:29:4415,1-198,2783:5415,3
494CISZKOWSKI Paweł 307ZIELONA GÓRAM - SENIOR 194M 4511501:26:4601:26:4615,1-198,2805:4410,4
495KOWIERSKI Jacek 740KLUB HDK LEGIONSOSNOWIECM - SENIOR 2209M 4521500:13:00168:40:0015,1-198,2800:5169,7
496ZAGROBELNA Bozena 688KRAKOWK - MASTERS 44K 1521500:25:3472:25:3415,1-198,2801:4135,4
497PRUSIŃSKI Arkadiusz 63ZABRZEM - MASTERS71M 2541500:25:5696:25:5615,1-198,2801:4334,9
498NOWAK Damian 262ZABRZEM - SENIOR 2210M 4531500:30:32196:15:4015,1-198,2812:0129,7
499ŁĘŻNIAK Cezary 326JĘDRZEJÓWM - SENIOR 128M 1361500:33:30124:02:2515,1-198,2872:1327,0
500LISOWSKI Łukasz 277THIRTY SPORTS GROUPWILCZYCEM - SENIOR 2212M 4551501:46:2201:46:2215,1-198,2987:038,5
501FILIPOWSKI Rafał 607FILIP RUN TEAMKRAKÓWM - MASTERS121M 4561501:40:3201:40:3215,1-198,3006:409,0
502PAMUŁA Grzegorz 59ZDZIESZOWICEKĘDZIERZYN-KOŹLEM - WETERAN 119M 4571500:33:1596:33:1515,1-198,3002:1227,2
503ADAMCZEWSKI Sławomir 704BRZEZINYM - WETERAN 120M 4581501:25:5301:25:5315,1-198,3075:4110,5
504GAJDA Weronika 759OSP LUBLINIECLUBLINIECK - SENIOR 135K 1541500:09:59192:20:2915,1-198,3100:3990,6
505BREJNAK Agnieszka 204FIT&MORE RYBNIKRYBNIKM - SENIOR 2213M 4591501:06:1148:36:5015,1-198,3204:2313,7
506MATUSIAK Piotr 532ŚLESINM - MASTERS122M 4601500:56:2872:56:2815,1-198,3203:4416,0
507JAROSZ Patryk 512POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWASUWAŁKIM - SENIOR 195M 4611501:38:5101:38:5115,1-198,3226:339,1
508HUMIĘCKI Jakub 294KRAKÓWM - SENIOR 197M 4631501:25:2301:25:2315,1-198,3305:4010,6
509KORZYSTKO Bartosz 36921 BLTŚWIDWINM - SENIOR 2214M 4651501:18:4301:18:4315,0-198,3335:1311,5
510GADOWSKI Przemysław 630GRYFINOM - SENIOR 2215M 4671501:15:0501:15:0515,0-198,3404:5912,0
511KACZMAREK Tomasz 667WRZEŚNIAM - MASTERS125M 4681501:25:4401:25:4415,0-198,3405:4210,5
512JANKOWSKI Paweł 406GDAŃSKM - SENIOR 2216M 4701500:40:3170:04:5415,0-198,3452:4122,3
513RATAJCZAK Krzysztof Tomasz 212HDK LEGION 10 BKPANC ŚWIĘTOSZÓWCHEŁMŻAM - SENIOR 198M 4711500:14:06154:55:3415,0-198,3480:5664,0
514SZYMUŚ Michał 529SKAWINAM - SENIOR 2217M 4721501:23:2201:23:2215,0-198,3505:3210,8
515SCHAB Krzysztof 49KRZYŻ WIELKOPOLSKIM - MASTERS127M 4741500:00:0124:00:0115,0-198,3500:0054 108,0
516RYBKA Dariusz 540KP PSP KROTOSZYNKROTOSZYNM - WETERAN 121M 4751501:21:1501:21:1515,0-198,3605:2411,1
517KOWALAK Robert 144KOSTRZYNM - SENIOR 2218M 4761501:46:5901:46:5915,0-198,3607:078,4
518CYRULIK Grzegorz 832SCORPEKIPAPRZEMYŚLM - SENIOR 1100M 4771501:50:2801:50:2815,0-198,3607:218,2
519SZULIK Łukasz 152HDK LESZNOWOLAŁAZYM - SENIOR 2219M 4781500:18:19120:04:1915,0-198,3691:1349,2
520DRAJER Sebastian 433OSTRÓW WIELKOPOLSKIM - SENIOR 2220M 4791501:13:5101:13:5115,0-198,3704:5512,2
521WĄDOŁOWSKI Sławomir 666WOJSKOWY KLUB HDK PRZY 9 BBKPANC W BRANIEWIEBRANIEWOM - MASTERS128M 4801501:16:5901:16:5915,0-198,3705:0711,7
522OWSIANIK Sylwia 375MILICZK - MASTERS 45K 1581501:35:0401:35:0415,0-198,3706:209,5
523WOJSIAT Arkadiusz 64ŚWIDNICAM - SENIOR 2221M 4811501:44:3801:44:3815,0-198,3706:588,6
524RYBKA Sonia 425CHRZANÓW-BALINK - SENIOR 265K 1611500:27:20192:28:3315,0-198,3791:4932,9
525KATARZYNA Sosnowska 431WARKAK - SENIOR 137K 1601501:03:0961:58:3215,0-198,3794:1214,3
526WALTER Karol 48DRUŻYNA SZPIKUKOKOSZCZYNM - SENIOR 2222M 4831501:12:1101:12:1115,0-198,3804:4812,5
527KREROWICZ Grzegorz 184BIEGAM BO LUBIĘNOWY SACZM - MASTERS129M 4841501:17:4301:17:4315,0-198,3805:1011,6
528LUBAŃSKA Alicja 638BUKOWICEK - WETERAN 1 6K 1621501:35:5701:35:5715,0-198,3806:239,4
529KAŁAMAJSKI Dariusz 244HDK LEGION ODDZIAŁ COMMANDO LUBLINIECBYDGOSZCZM - MASTERS130M 4851002:47:3602:47:3615,0-198,38011:105,4
530JANKOWSKI Mateusz 364GDAŃSKM - SENIOR 1102M 4881500:31:58120:31:5815,0-198,3802:0728,2
531KWIATKOWSKI Aleksander 437IPA KATOWICE VIUL. STARZYŃSKIEGO 5/72M - WETERAN 122M 4861500:31:0724:31:0715,0-198,3802:0428,9
532SADOWSKI Bartłomiej 264ZAWSZE GOTOWI ZAWSZE BLISKOLEGIONOWOM - MASTERS131M 4871500:28:2948:28:2915,0-198,3801:5331,6
Poniżej dystansu minimalnego: 15,0 km
533WOJTCZAK Adrian 241WOJSKOWY KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK W SZCZECINIEEŁKM - MASTERS109M 4131500:31:3397:07:3414,9-198,4372:0628,4
534BOJDO Klaudia 752TARNÓWK - SENIOR 244K 1101500:05:59192:49:1314,6-198,8250:24146,0
535MIKOŁAJCZAK Przemysław 757SŁUPSKM - SENIOR 299M 2301500:25:02144:48:1214,5-198,8951:4334,7
536REJNAT Aleksandra 820GLIWICEK - MASTERS 37K 1071500:22:15120:22:1114,4-198,9601:3238,9
537NADZIEJA Maciej 238WYSZKÓWM - SENIOR 2101M 2351500:36:36169:53:1814,3-199,0972:3323,4
538NOWAKOWSKI Krzysztof 104BOREK SZLACHECKIM - SENIOR 154M 2691500:44:30192:20:4414,1-199,3083:0919,0
539KRÓL Radek 129WROCŁAWM - SENIOR 285M 2001500:15:15163:02:5314,0-199,3471:0555,2
540KALUGA Gracjan 616LEGION HDKPRZEMYŚLM - SENIOR 173M 3471500:35:1398:08:0913,9-199,4362:3123,8
541WOROBIEC Maksymilian 370INTERNETOWY ODDZIAŁ LEGION HDKCZARNÓWM - SENIOR 2153M 3331500:12:55200:26:1613,9-199,4510:5564,7
542SOFIŃSKI Andrzej 458KUNIÓWM - MASTERS68M 2431500:45:0048:45:0013,9-199,5003:1418,5
543ROMANOWSKA Joanna 72KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - MASTERS 26K 701500:45:53120:45:5313,9-199,5303:1818,1
544ERTELT Piotr 484HDK PRZY KPP W BOCHNIBOCHNIAM - SENIOR 293M 2211500:53:46119:23:0913,7-199,6743:5515,3
545BIEDKA Adrian 645OSTROŁĘKAM - SENIOR 2179M 3811500:08:56205:06:3213,7-199,7260:3991,7
546SAJNÓG Małgorzata 796SOSNOWIECK - SENIOR 233K 871500:40:0999:31:1013,6-199,7412:5620,4
547SKOK Marcin 25015 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA - LEGION KLUB HDKGOŁDAPM - SENIOR 2137M 2981501:03:4343:50:4513,5-199,8704:4212,7
548WŁODEK Katarzyna 239KRAKÓWK - SENIOR 254K 1291500:24:49192:39:4013,5-199,8761:5032,6
549WACZYŃSKI Kamil 89WROCŁAWM - SENIOR 158M 2901500:46:05168:47:4413,4-199,9423:2517,5
550WOROBIEC Weronika 371CZARNÓWK - SENIOR 119K 1001500:29:15193:16:0913,4-199,9712:1027,5
551CZUBAKOWSKA Beata 787LEGIONOWOK - SENIOR 238K 1011500:26:42125:45:2113,1-200,2562:0229,5
552SAMSEL Artur 24PUŁTUSKM - SENIOR 171M 3421500:19:47189:24:0513,1-200,2991:3039,7
553PISZCZEK Michał 60WOLSZTYNM - MASTERS113M 4251500:26:10121:43:2313,0-200,3362:0029,9
554GROCHOCKA Dorota 502GIŻYCKOK - SENIOR 264K 1571500:24:55188:39:4813,0-200,3681:5431,3
555MROWIEC Michał 22ŚWINNAM - SENIOR 162M 3071500:31:12144:25:5913,0-200,4192:2424,9
556DYKACZ Joanna 679KRAKÓWK - MASTERS 38K 1281500:44:44186:05:2012,8-200,6263:3017,1
557KOWALCZYK Darek 142WARSZAWAM - MASTERS69M 2461532:06:0019:06:0012,7-200,680151:390,4
558MAGNUSZEWSKI Maciej 791HDK PCK SZCZYTNOOLSZTYNM - SENIOR 2143M 3131500:39:24116:20:0512,7-200,7053:0619,3
559CYBULSKA Anna 660KRAKÓWK - SENIOR 248K 1191500:29:44151:54:2212,6-200,7572:2125,5
560GRUBSKI Jacek 718CHELMNOM - SENIOR 2198M 4261500:14:01121:59:4512,5-200,8461:0753,7
561TERLECKI Krzysztof 134KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ COMMANDOTARNOWSKIE GÓRYM - MASTERS57M 2011500:06:24192:06:2412,4-200,9600:30116,4
562JAROSZEK Jakub 186CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 186M 4061500:17:47192:17:4712,3-201,0401:2641,6
563GABAŁA Aleksandra 477CHORZÓWK - SENIOR 129K 1401500:49:03204:38:2012,3-201,0723:5915,1
564SIWEK Grzegorz 263HDK LEGION / LANCKORONA-RUNLANCKORONAM - MASTERS87M 3321500:42:04171:43:4812,3-201,0963:2517,5
565BUDZAJ Magdalena 771JAKTORÓWK - MASTERS 46K 1591500:08:42191:37:0912,2-201,1790:4284,1
566GRĄTKIEWICZ Jakub 605KLUB HDK WATSTRAWCZYNM - SENIOR 153M 2641500:15:42168:15:4212,2-201,2101:1746,5
567TOMASZEWSKA Anna 353POZNAŃK - SENIOR 227K 671500:15:53192:15:5312,1-201,2801:1845,7
568PĘDRYS Damian 276BOBREKM - SENIOR 2160M 3531500:09:37192:09:3712,1-201,3100:4775,3
569MANDYWEL Sławomir 758KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - MASTERS123M 4641500:09:5696:26:4112,0-201,3400:4972,7
570DROZDEK Martyna 663BEŁCHATÓWK - SENIOR 120K 1081500:30:07120:30:0712,0-201,4102:3023,8
571ŚWIĄTEK Zbigniew 337ZDUŃSKA WOLAM - SENIOR 2204M 4421500:55:37132:21:0012,0-201,4214:3912,9
572SZAFRAŃSKI Mikołaj 107POZNAŃM - SENIOR 174M 3481500:21:38145:50:5612,0-201,4251:4833,2
573KOWALSKA Natalia 140GDAŃSKK - SENIOR 113K 801500:45:1072:45:1011,9-201,5003:4815,8
574SŁABOSZ Artur 255LEGION HDKĆMIŁÓWM - SENIOR 2165M 3621501:16:1659:05:5111,8-201,5426:269,3
575ŁUNIEWSKI Karol 235KLUB HDK WATTARGÓWKAM - SENIOR 155M 2741500:36:3069:46:4811,8-201,5523:0519,4
576HAWŁAS Małgorzata 620BORKIK - SENIOR 247K 1181500:32:40121:17:4411,7-201,6702:4721,5
577BAUMGART Maciej 71BIEDRUSKOM - SENIOR 2211M 4541500:17:34192:20:0611,7-201,7101:3039,9
578KOCHAŃSKI-ONOSZKO Dominik 488WOJSKOWY KLUBU HDK PCK PRZY PWD DWD P-WELBLĄGM - SENIOR 2136M 2971500:28:50108:43:4811,7-201,7252:2824,3
579DYMEK Aneta 413WROCŁAWK - SENIOR 242K 1061500:53:20168:53:2011,6-201,7804:3513,1
580SASS Witold 138ŁÓDŹM - SENIOR 1101M 4821500:40:55168:40:5511,5-201,8703:3316,9
581KIERSZTYN Jan 414HDK PRZY 12 BLP I KWSP IM. MJR F.SZABUNISUWAŁKIM - SENIOR 2130M 2871500:38:18145:00:1511,4-202,0003:2117,8
582JEDRYCHOWSKA Anna 7HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYSŁOMNIKIK - SENIOR 136K 1551500:30:06168:30:0611,4-202,0202:3822,6
583TOFIL Michał 445RYBNIKM - MASTERS60M 2131500:15:24192:15:2411,3-202,0901:2144,0
584DANISEWICZ Przemysław 195KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PRZY WOJSKOWEJ AKADEMII TECHNICZNEJWARSZAWAM - SENIOR 170M 3411500:33:20144:33:2011,3-202,1002:5720,3
585BIELECKI Marcin 95SPORT & ROLLSTALOWA WOLAM - SENIOR 2141M 3091500:20:20144:28:5811,3-202,1121:4833,2
586OKROJEK Patrycja 793KLUB HDK NILKRAKÓWK - SENIOR 125K 1251500:39:1196:37:1911,2-202,1703:2917,2
587ŁUBIŃSKI Paweł 345MŁAWAM - SENIOR 2109M 2511500:23:13192:23:1311,2-202,1802:0428,9
588CZERWIŃSKI Dariusz 482LOVELASYPOLICEM - WETERAN 19M 771501:14:4901:14:4911,2-202,1906:419,0
589JUSZYŃSKA Aleksandra 61POŁANIECK - SENIOR 133K 1491500:32:30168:32:3011,1-202,2402:5520,6
590JAKUBIEC Urszula 162ŻARKI LETNISKOK - SENIOR 115K 891500:12:31193:22:0811,1-202,2751:0753,2
591KONOPACKI Szymon 348LEGION HDK POZNAŃPOZNAŃM - SENIOR 2195M 4171500:26:32172:59:1811,1-202,2892:2325,1
592SMOLIŃSKA Aneta 132LEŹNICOWY BZIKLEŹNICA WIELKAK - SENIOR 263K 1561501:00:0201:00:0411,0-202,3505:2611,0
593DZIEKAN Dawid 137ŁUBNICEM - SENIOR 295M 2241500:38:57169:23:2911,0-202,4023:3216,9
594BIELECKA Marta 98STALOWA WOLAK - SENIOR 257K 1351500:20:33144:29:1010,5-202,8751:5730,7
595ROMANIUK Remigiusz 730WARSZAWAM - MASTERS99M 3841500:00:01173:48:2610,5-202,9280:0037 627,2
596KOZIATEK Paweł 172PIASECZNOM - SENIOR 298M 2281500:36:00144:36:0010,4-202,9403:2617,4
597RUDAJKO Borys 315ODDZIAŁ WWL - LEGION HDKTŁUSZCZM - MASTERS78M 2921500:56:15102:38:3610,4-202,9445:2311,1
598MAJOREK Łukasz 45HDK PCK CZERWONA KRWINKA LIBUSZALIBUSZAM - SENIOR 2132M 2911500:18:22120:29:1710,3-203,0311:4633,8
599POLAK Łukasz 300OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM - SENIOR 243M 1151500:56:2200:56:2210,3-203,0615:2711,0
600MONCZYŃSKI Sebastian 78112 WBOTPOZNAŃM - SENIOR 2124M 2801500:15:4496:08:4710,3-203,0801:3139,3
601BARANOWSKI Łukasz 393BIAŁACZÓWM - SENIOR 2123M 2791500:27:46120:27:4610,3-203,1002:4222,2
602PAWŁOWSKI Dariusz 26WKHDK LEGIONSZPROTAWAM - SENIOR 2112M 2581501:07:3401:07:3410,0-203,3706:448,9
603REGUŁA Sławomir 466HDK LEGIONRZESZÓWM - SENIOR 150M 2401500:54:4400:54:4410,0-203,3805:2811,0
604IDCZAK Paweł 260OPATÓWM - SENIOR 291M 2171500:22:53165:51:269,9-203,4542:1826,0
605KRÓLIKOWSKI Tomasz 559GĄDKIM - SENIOR 2174M 3741500:18:56166:17:429,8-203,5581:5531,1
606PYĆ Gabriela 739WARSZAWAK - SENIOR 253K 1271500:20:56168:13:219,7-203,6402:0827,9
607JAWORSKA Justyna 767CZĘSTOCHOWAK - SENIOR 121K 1111500:24:15162:35:449,7-203,7042:3023,9
608WOJTEK Wojtek 646BYDGOSZCZM - MASTERS93M 3541500:07:37192:08:149,7-203,7200:4776,1
609RATAJCZYK Michał 785GARBYM - SENIOR 2189M 4011500:21:33168:34:459,5-203,9232:1626,3
610GODYŃ Przemysław 52KLUB LEGION HDKGIEBUŁTÓWM - MASTERS126M 4691500:29:05193:41:009,4-203,9533:0519,4
611SEBUNIA Aleksandra 117HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYSWAROŻYNK - MASTERS 42K 1481500:50:0796:33:189,4-204,0045:2011,2
612SKWIRUT Daniel 257LEGION HDKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS100M 3921500:36:1672:36:169,1-204,3304:0015,0
613MĄKA Michał 309BIAŁOBIELM - MASTERS79M 2991500:27:5948:27:598,8-204,6203:1118,8
614ZAUTER Krzysztof 18BYDGOSZCZM - SENIOR 2133M 2941500:54:1100:54:138,5-204,8906:229,4
615MERECKA Natalia 812SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR 4 W OSTROŁĘCERÓŻANK - JUNIOR 4K 781500:42:58174:01:158,4-204,9445:0511,8
616LEWICKI Kewin 39OLSZTYNM - SENIOR 169M 3351500:13:35173:18:318,3-205,0971:3836,6
617ZINIEWICZ Krzysztof 719LEGIONWARSZAWAM - MASTERS85M 3271500:32:12133:02:508,0-205,4074:0214,9
618PIETRYKA Joanna 520ELBLĄGK - SENIOR 262K 1511500:21:48120:21:487,9-205,5202:4621,6
619POLECH Piotr 299MICHALOWOM - SENIOR 160M 3031500:06:33121:40:537,6-205,7560:5169,8
620GALICKA Zuzanna 189ROGOŹNIKK - SENIOR 116K 941500:30:32120:30:327,6-205,8304:0214,8
621KUREK Bartek 377KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - SENIOR 2201M 4351500:30:00192:30:007,4-206,0004:0314,8
622MURAS Łukasz 417ORZESZEM - SENIOR 2194M 4161500:12:28107:49:107,2-206,1851:4334,6
623WNOROWSKI Kacper 563HDK WATWARSZAWAM - SENIOR 196M 4621500:37:0300:37:037,0-206,4045:1811,3
624LASKOWSKI Waldemar 492LASKOWSKI TEAMSUSZM - SENIOR 249M 1231500:20:0895:47:527,0-206,4252:5320,7
625BŁASZCZYK Damian 21POZNAŃM - SENIOR 166M 3161500:16:5772:01:466,7-206,6682:3123,8
626KRAUSIEWICZ-JELEN Agnieszka 77KRAKÓWK - MASTERS 30K 811501:04:4701:04:476,7-206,6909:416,2
627CHMIELNIK Mikołaj 548LEGION HDK - ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - MASTERS91M 3401500:19:2893:13:216,3-207,1003:0519,4
628PĘDZIWIATR Joanna 174SĄ WOLNIEJSIOLSZTYNK - SENIOR 246K 1171500:41:4100:41:416,2-207,1806:438,9
629DYCHA Marek 731OLSZTYNM - SENIOR 2157M 3441500:18:2972:40:046,1-207,3283:0319,6
630KULIBERDA Łukasz 435ZIELONA GÓRAM - SENIOR 2175M 3751500:40:2600:40:266,0-207,3406:419,0
631PRZYBYTNIAK Krzysztof 561LEGION HDKWARSZAWAM - MASTERS80M 3011500:32:5700:32:575,6-207,7705:5210,2
632MALICKI Mateusz 374KLUB HDK LEGIONPOZNAŃM - SENIOR 2148M 3221500:58:2800:58:285,4-207,97110:485,6
633DOLEWSKI Konrad 675GDAŃSKM - SENIOR 2134M 2951500:33:4300:33:435,3-208,0406:189,5
634KLISZCZ Beata 514WERBKOWICEK - SENIOR 243K 1091500:23:48167:15:525,3-208,1004:3013,3
635GUZIUR Jakub 528KARTUZYM - SENIOR 2146M 3191500:35:1496:06:355,2-208,1466:438,9
636DZIAŁOWSKI Dariusz 76DĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS124M 4661500:38:3400:38:345,0-208,3537:407,8
637MIESZKOWICZ Wojciech 199CKM +SPORTCHORZELÓWM - SENIOR 2172M 3721501:08:3201:08:325,0-208,38013:424,4
638MĘŻYKOWSKI Krzysztof 792BBL SZUBINSZUBINM - MASTERS116M 4371500:40:3500:40:354,9-208,4388:127,3
639JABŁOŃSKI Tomasz 228HDK SAPERSZCZECINM - MASTERS75M 2771500:05:4972:04:274,9-208,4691:1150,7
640SZULC Miłosz 387BYDGOSZCZM - SENIOR 2106M 2471500:32:2000:32:204,4-208,9447:178,2
641SZUŃKO Hanna 467HDK LEGIONSŁUPSKK - SENIOR 128K 1371500:26:3700:26:374,3-209,0476:089,8
642CZUPRYNA Adam 389LEGION HDKLEGIONOWOM - SENIOR 2161M 3551500:11:04122:18:373,8-209,5972:5520,5
643RAPA Magdalena 774PNIEWYK - SENIOR 122K 1121500:42:0900:42:093,2-210,16013:054,6
644STATEK Gabriela 543SIETESZK - JUNIOR 6K 1141500:29:1200:29:121,8-211,57016:073,7
Niesklasyfikowani
DNCSZWARC Ilona 390BIAŁYSTOKK - SENIOR 21501:28:3901:28:3914,9-198,4515:5610,1
DNCBARCZAK Sylwester 157KLUB HDK "STRAŻAK" W MIERZECICACHKNURÓWM - SENIOR 21500:39:2224:39:2213,2-200,1602:5820,1
DNCSĘK Jacek 269CHOJNICEM - SENIOR 21500:22:21191:14:0912,9-200,5171:4434,5
DNCWOŁOCH Paweł 518HDK KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - SENIOR 11500:37:0048:37:0112,2-201,1803:0119,8
DNCKARBOWSKA Joanna 570WKHDK PRZY PWD DWDP-WELBLAGK - SENIOR 21500:35:3372:35:3312,1-201,2502:5520,5
DNCGÓRNA Justyna 691LEGION HDKDREZDENKOK - MASTERS 1501:30:0601:30:0612,0-201,3807:308,0
DNCMASZKIEWSKI Łukasz 305GNIEWINOM - SENIOR 21500:28:0172:00:1810,9-202,4812:3423,3
DNCMUSKAŁA Mateusz 145WIRUSYSOSNOWIECM - SENIOR 21501:45:09169:47:4210,7-202,6499:476,1
DNCSULEJCZYK Piotr 4211.BLTRMIŃSK MAZOWIECKIM - MASTERS1501:42:0013:02:4210,4-203,0179:506,1
DNCKALKOWSKI Paweł 286THIRTY SPORTS GROUPWROCLAWM - SENIOR 21500:26:1823:29:2110,1-203,2792:3623,0
DNCSZAJNA Dariusz 343WARSZAWAM - SENIOR 11501:01:0501:01:0510,1-203,2906:039,9
DNCGRZEGORZEWSKI Przemysław 33CAMBRIDGEM - SENIOR 21500:31:21168:31:3110,0-203,3503:0719,2
DNCKLIMASZEWSKI Tobiasz 407HDK PCK TERENOWY ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM - SENIOR 21500:31:2772:31:2710,0-203,3603:0819,1
DNCGODLEWSKI Daniel 545WARSZAWAM - SENIOR 21501:02:1601:02:1610,0-203,3806:139,6
DNCTROKIELEWICZ Mateusz 436WARSZAWAM - SENIOR 21500:35:4743:50:199,1-204,2803:5515,3
DNCORYCH Jacek 298MARKOWI BIEGACZEMARKIM - MASTERS1500:40:53168:59:409,0-204,3974:3313,2
DNCWAWRZEŁA Łukasz 531GDYNIAM - SENIOR 21500:04:5973:01:018,3-205,0580:35100,2
DNCPIĄTEK Dawid 94OGNISTY LEGION CHORZELÓWMIELECM - SENIOR 11500:37:1400:37:147,4-205,9805:0111,9
DNCDYCHA Marek 289OLSZTYNM - SENIOR 21500:13:45167:51:377,3-206,1271:5331,6
DNCCHOJNOWSKI Wojciech 93ŁOMŻAM - SENIOR 11500:00:01183:00:597,1-206,3120:0025 444,8
DNCPLACHA Jan 497IM-POSSIBLE TEAMLASKIM - MASTERS1500:48:2300:48:236,5-206,9117:288,0
DNCROŻEK Katarzyna 247KIELCEK - SENIOR 21500:15:12192:15:126,1-207,3202:3023,9
DNCBASIAK Mariusz 800SZKOLNY KLUB HDK PRZY CS PSPCZĘSTOCHOWAM - SENIOR 21500:33:0000:33:005,7-207,6805:4710,4
DNCGOLAROWSKI Daniel 444BOBOWICKOM - MASTERS1500:13:1024:13:105,7-207,6902:1825,9
DNCWARDA Anna 610HDK LEGIONKĘTRZYNK - MASTERS 1500:30:1037:17:315,7-207,7165:1911,3
DNCKORZENIOWSKA Karolina 75QĄSKABALPINKASZCZECINEKK - SENIOR 21501:04:0201:04:025,1-208,28012:334,8
DNCMNICH Hubert 358LEGION HDKLEGIONOWOM - MASTERS1500:30:4600:30:465,0-208,3806:099,8
DNCKOŁODZIEJCZYK Marta 280WARSZAWAK - SENIOR 11500:36:5800:36:585,0-208,3807:238,1
DNCLIPCZYŃSKI Przemysław 22918 DYWIZJA ZMECHANIZOWANASIEDLCEM - SENIOR 21500:29:3200:29:324,9-208,4355:5810,0
DNCKIEŁBASIŃSKI Łukasz 75612 WBOTPOZNAŃM - SENIOR 21500:29:2300:29:234,7-208,6506:129,7
DNCMARCINIAK PORADZISZ Justyna Anna 574ŁAPANÓWK - SENIOR 21500:18:3072:18:314,6-208,8104:0214,8
DNCZIÓŁKOWSKI Sebastian 457HDK LEGION / STOŁECZNY LEGION BASZTANASIELSKM - SENIOR 21500:10:31143:24:314,4-208,9992:2425,0
DNCERNEST Dawid 478BYDGOSZCZM - SENIOR 21500:22:2100:22:224,0-209,3505:3210,8
DNCOCHENKOWSKI Pawel 301KOSZALINM - SENIOR 21500:30:1800:30:184,0-209,3607:328,0
DNCMARER Jakub 760RUMIAM - SENIOR 11500:36:0321:56:463,1-210,26011:335,2
DNCNICPOŃ Mariusz 394WĘGLOWICEM - SENIOR 21500:24:0000:24:002,1-211,24011:125,4
DNCBALACHOWSKI Robert 164NIEPOŁOMICEM - SENIOR 21500:09:1300:09:131,5-211,8806:089,8
DNCKARBOWNIK Karbownik 49410 ŚBOTKIELCEM - SENIOR 21500:08:1300:08:131,1-212,2807:288,0
DNCKULCZAKIEWICZ Karol 291BIAŁYSTOKM - SENIOR 21500:34:3825:19:180,0-213,3652308:530,0
Znaleziono 683 wynik(ów)