KREWKI BIEG VOL 1 - „ŚWIATOWY DZIEŃ KRWIODAWCY”

Wydarzenie:
Organizator:
Tryumf
Data:
2020-06-12
Miejsce:
Polska
Dystans:
15 km
Zgłoszonych:
834
Wystartowało:
690
Nie ukończyło:
17
Ukończyło:
673
Na trasie:
17
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja po poszczególnych dniach: Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7 | Dzień 8 | Dzień 9 | Dzień 10 | Dzień 11 | Dzień 12 | Dzień 13 | Dzień 14 | Dzień 15

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDni rywaliazacji
 
1ZINIEWICZ Krzysztof 780LEGIONWARSZAWAM - MASTERS15
2WALAS Katarzyna 824HDK PCK W RZESZOWIEDYLĄGÓWKAK - SENIOR 215
3NOGIEĆ Jakub 825GLIWICEM - SENIOR 18
4LEMPART Mateusz 794LEGION HDKKRAKÓWM - SENIOR 215
5SAJNÓG Małgorzata 796SOSNOWIECK - SENIOR 215
6KŁODA Kamil 827JAWORZNOM - SENIOR 215
7FISZER Bartłomiej 549SULEJÓWEKM - SENIOR 115
8HALBTUCH Michał 546CHĘTNIE DOŁĄCZĘWROCŁAWM - SENIOR 215
9SŁABOSZ Artur 255LEGION HDKĆMIŁÓWM - SENIOR 215
10ROSIAK Grzegorz 550ŚWINOUJŚCIEM - MASTERS15
11CHABIŃSKI Artur 797SZCZECINM - SENIOR 215
12KULON Aleksander 547SZCZECINM - SENIOR 115
13NADZIEJA Maciej 238WYSZKÓWM - SENIOR 215
14JANZER Janusz 342PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA PRZEMYŚLPRZEMYŚLM - WETERAN 115
15SMOLIŃSKA Aneta 132LEŹNICOWY BZIKLEŹNICA WIELKAK - SENIOR 215
16GRABOWICZ Marcin 217CSWLĄD POZNAŃPOZNAŃK - SENIOR 215
17MASTEK Katarzyna 128ŁAPCZYCAK - SENIOR 215
18RAJEWSKA Maja 285SZCZECINK - SENIOR 115
19MOSKWA Tomasz 6285PINŻPĘZINIM - SENIOR 215
20ŻYŻA Łukasz 6275PINŻSZCZECINM - SENIOR 215
21STORZYSZ-KORCYL Katarzyna 680KRAKÓWK - SENIOR 215
22TOMACZKOWSKA Bożena 578KOŚCIERZYNAK - WETERAN 1 15
23TERLECKI Krzysztof 134KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ COMMANDOTARNOWSKIE GÓRYM - MASTERS15
24BRZĄKAŁA Mateusz 715KUTNOM - SENIOR 115
Poniżej dystansu minimalnego: 15,0 km
Niesklasyfikowani
DNCZIÓŁKOWSKI Sebastian 457HDK LEGION / STOŁECZNY LEGION BASZTANASIELSKM - SENIOR 215
26KOZŁOWSKI Adam 830REDAM - MASTERS15
27CYRULIK Grzegorz 832SCORPEKIPAPRZEMYŚLM - SENIOR 115
28ANDRYSZCZYK Aleksandra 833SZKOLNE KOŁO HDK ZSZ NR.4 OSTROŁĘKAOLSZEWO-BORKIK - JUNIOR 15
29PLEWA Sylwia 713WOJSKOWY KLUB HDK PCK "LOGISTYK" WAŁCZPIŁAK - MASTERS 15
30TOMASZEWSKA Anna 353POZNAŃK - SENIOR 215
31JOCHYMEK Karolina 355HUTKIK - SENIOR 115
32BRODOWSKA Pola 360TYCHYK - SENIOR 115
DNCMNICH Hubert 358LEGION HDKLEGIONOWOM - MASTERS15
34KLUZIAK Jarosław 423MIŃSK MAZOWIECKIM - SENIOR 215
35ZAKRZEWSKI Daniel 366AUGUSTÓWM - SENIOR 215
36MSZANECKI Tomasz 46235 BLP SANOKSANOKM - SENIOR 215
37PYRGIEL Małgorzata 468OSTRÓW WLKP.K - SENIOR 215
38MASZOTA Waldemar 312GDYNIAM - MASTERS15
39TARASEWICZ Łukasz 648MRĄGOWOM - SENIOR 215
40PALESKI Tomasz 654WARSZAWAM - SENIOR 115
41SZCZEPANSKI Michał 655LEGIONOWOM - MASTERS15
42CZERSKI Tomasz 694KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKOWM - SENIOR 115
43KUŹMIŃSKA Beata 698KRAKÓWK - SENIOR 215
44MAZUR Tomasz 108HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAM - SENIOR 215
45WARDENGA Joanna 391JEJKOWICE BIEGAJĄJEJKOWICEK - MASTERS 15
46KIERSZTYN Jan 414HDK PRZY 12 BLP I KWSP IM. MJR F.SZABUNISUWAŁKIM - SENIOR 215
47DYMEK Aneta 413WROCŁAWK - SENIOR 215
48FALBA Wioletta 456ROZBIEGANE DZIAŁDOWODZIAŁDOWOK - WETERAN 1 15
DNCKARBOWSKA Joanna 570WKHDK PRZY PWD DWDP-WELBLAGK - SENIOR 215
DNCBARCZAK Sylwester 157KLUB HDK "STRAŻAK" W MIERZECICACHKNURÓWM - SENIOR 215
51GRĄTKIEWICZ Jakub 605KLUB HDK WATSTRAWCZYNM - SENIOR 115
52JANKOWSKI Marek 409LIPTONPOZNAŃM - SENIOR 215
53BARTOSIAK Krzysztof 42LEGION HDKJABŁONNAM - MASTERS15
54KUMIŃSKA Anna 834SZKOLNE KOŁO HDK ZSZ NR 4CZERWINK - JUNIOR 8
55CZOPEK Edyta 803SKAWINAK - SENIOR 115
56SZAL Anna 712NOWY DWÓR MAZOWIECKIK - SENIOR 215
57WOROBIEC Maksymilian 370INTERNETOWY ODDZIAŁ LEGION HDKCZARNÓWM - SENIOR 215
58SIEK Michał 804KURATORIUM OŚWIATY W OPOLUBRZEGM - WETERAN 115
59TOMASZEWSKA Dorota 37KLUB HDK IM. KSIĘŻNEJ HELENY JABŁONOWSKIEJ W PUSTKOWIE OSIEDLUPUSTKÓW OSIEDLEK - MASTERS 15
DNCSZWARC Ilona 390BIAŁYSTOKK - SENIOR 215
61PRACOŃ Izabela 606KURYŁÓWKAK - JUNIOR 15
62DOLEWSKI Konrad 675GDAŃSKM - SENIOR 215
63KONIECZNY Bartosz 799POLICYJNI KREWNIACYWRONKIM - SENIOR 215
64MIKRUT Katarzyna 805IZABELINK - MASTERS 15
65SPODOBALSKI Patryk 808WOJSKOWY ODDZIAŁ HDK LEGION PRZASNYSZPRZASNYSZM - SENIOR 115
66KIERNOZEK Tomasz 809WOJSKOWY ODDZIAŁ HDK LEGION PRZASNYSZOSTROŁĘKAM - SENIOR 110
67KUTRYB Weronika 811SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR4 OSTROŁĘKAKADZIDŁOK - JUNIOR 15
68MERECKA Natalia 812SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR 4 W OSTROŁĘCERÓŻANK - JUNIOR 15
69KAPALKA Agata 806WARSZAWAK - SENIOR 215
70PRAJS Jakub 813SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR4 OSTROŁĘKALELISM - JUNIOR15
71KIERNOZEK Paweł 810SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR 4 W OSTROŁĘCELIPNIKIM - JUNIOR15
72PRUS Łukasz 464HDK PCK PRZY AKADEMII WOJSK LĄDOWYCH WE WROCŁAWIUKOŁBIELM - SENIOR 115
73KRAJS Artur 795OPOLEM - SENIOR 215
74MONCZYŃSKI Sebastian 78112 WBOTPOZNAŃM - SENIOR 215
75LITWA Małgorzata 807SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR 4 OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAK - MASTERS 15
76ODRZYWOLSKI Michał 814OŻW SZCZECINSZCZECINM - SENIOR 215
77REJNAT Agata 816WARSZAWAK - SENIOR 18
78PIEPRZ Piotr 818HDK LEGIONGDAŃSKM - SENIOR 212
79REJNAT Aleksandra 820GLIWICEK - MASTERS 15
80RYBA Adam 821MIEROSZÓWM - SENIOR 215
81WOJTALEWICZ Krystian 822LEGION HDKSZUBINM - SENIOR 215
82KLIMAS Karol 219KRAKÓWM - SENIOR 215
83SZCZYPA Bartosz 248BLISCY KREWNIDĄBROWA GÓRNICZAM - SENIOR 115
84BUCZYŃSKI Bartłomiej 226TOMASZÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 215
85SKWIRUT Daniel 257LEGION HDKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS15
86ŁUNIEWSKI Karol 235KLUB HDK WATTARGÓWKAM - SENIOR 115
87KASPRZAK Sylwia 161KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - SENIOR 215
DNCBALACHOWSKI Robert 164NIEPOŁOMICEM - SENIOR 215
89PONTUS Tomek 167LEGION HDK 1KRR SZCZECINSZCZECINM - SENIOR 215
90ZDEB Grzegorz 166STRASBOURGM - MASTERS15
91BORUCZYŃSKI Dariusz 168KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK "OPP SZCZECIN"POLICEM - MASTERS15
92ZBROWSKI Michał 170NOWA WIEŚ WARSZAWSKAM - SENIOR 215
93SKOK Marcin 25015 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA - LEGION KLUB HDKGOŁDAPM - SENIOR 215
94BUCHMAN Sebastian 221NOWY SĄCZM - MASTERS15
95OLEK Adrian 242POLACY NA EMIGRACJI :)PUŁAWYM - SENIOR 115
96DUSZA Rafal 251PRESTONM - MASTERS15
97UBERNA Anna 215RZESZÓWK - SENIOR 115
98ULENBERG Marcin 243LEGION HDKBUKOWINAM - SENIOR 215
99LANGE Daniel 259LEGION HDK STOŁECZNY LEGION BASZTAWISŁA WIELKAM - SENIOR 215
100KAŁAMAJSKI Dariusz 244HDK LEGION ODDZIAŁ COMMANDO LUBLINIECBYDGOSZCZM - MASTERS10
101OSTROWSKA Izabela 216JASTRZĘBIE ZDRÓJK - MASTERS 15
102KURKOWIAK Marcin 236GDYNIAM - SENIOR 215
DNCLIPCZYŃSKI Przemysław 22918 DYWIZJA ZMECHANIZOWANASIEDLCEM - SENIOR 215
104GASPEROWICZ Teresa 253PURDAK - MASTERS 15
105CHOJNACKI Radosław 254CIECHANÓWM - SENIOR 215
106RAJWA Jan 245BZIEGACZEJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 215
107ROMANIUK Karol 231WARSZAWAM - SENIOR 115
108STAFINIAK Marek 222POZNAŃM - SENIOR 215
109GOSTOMSKA Małgorzata 218REBELLION OF FREE RUNNERSCZEMPIŃK - MASTERS 15
DNCROŻEK Katarzyna 247KIELCEK - SENIOR 215
111MALANOWSKA Zuzanna 823HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAK - SENIOR 215
112PIWOWARCZYK Damian 237HDK LEGIONZAGNAŃSKM - SENIOR 115
113MĄDRAWSKI Kacper 5KLUB LEGION HDKDREZDENKOM - SENIOR 215
114BIEŃKOWSKI Mariusz 2WOJSKOWY KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK W SZCZECINIESZCZECINM - MASTERS15
115KONOPKA Adam 3MARKOWI BIEGACZEMARKIM - SENIOR 215
116DYMECKI Krystian 6HDK MOSZCZENICAMOSZCZENICAM - SENIOR 115
117JASIŃSKI Michał 1RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKM - SENIOR 215
118DUSZEŃKO Rafał 4WROCŁAWM - SENIOR 115
119JEDRYCHOWSKA Anna 7HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYSŁOMNIKIK - SENIOR 115
120ZAUTER Krzysztof 18BYDGOSZCZM - SENIOR 215
121WOŹNIAK Kuba 23KLUB HDK WATWARSZAWAM - SENIOR 115
122GREMBOWSKA Magdalena 25WIELEŃK - SENIOR 215
123SAMSEL Artur 24PUŁTUSKM - SENIOR 115
124PAWŁOWSKI Dariusz 26WKHDK LEGIONSZPROTAWAM - SENIOR 215
125RZOSIŃSKI Paweł 27KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - SENIOR 215
126MONCZYŃSKI Bogusław 28KLUB HDK PCK "STRZELC"KALISZM - WETERAN 215
127MAZIARCZYK-KOTWICA Katarzyna 9FREDROPOLK - SENIOR 215
DNCGRZEGORZEWSKI Przemysław 33CAMBRIDGEM - SENIOR 215
129GROBELNY Marcin 34KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCELIDZBARK WARMIŃSKIM - SENIOR 215
130LEWICKI Kewin 39OLSZTYNM - SENIOR 115
131HAŃĆKOWIAK Benon 44KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - WETERAN 115
132MAJOREK Łukasz 45HDK PCK CZERWONA KRWINKA LIBUSZALIBUSZAM - SENIOR 215
133NASKRĘT Mariusz 46RACOTM - MASTERS15
134WALTER Karol 48DRUŻYNA SZPIKUKOKOSZCZYNM - SENIOR 215
135BIAŁEK Paweł 51ŁÓDŹM - SENIOR 215
136KOŚCIŃSKA Elżbieta 54WOJSKOWY KLUB HDK SZCZECINBEZRZECZEK - MASTERS 15
137JĘDRZEJEWSKI Łukasz 55KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ PŁOCKBIELSKM - SENIOR 215
138SZCZEPAŃSKI Wojciech 56SZCZYTNOM - MASTERS15
139SZCZEPAŃSKA Marta 57SZCZYTNOK - SENIOR 215
140ŻURAWSKI Emil 11JADWISINM - SENIOR 215
141PAMUŁA Grzegorz 59ZDZIESZOWICEKĘDZIERZYN-KOŹLEM - WETERAN 115
142PISZCZEK Michał 60WOLSZTYNM - MASTERS15
143PRUSIŃSKI Arkadiusz 63ZABRZEM - MASTERS15
144ROMANOWSKA Joanna 72KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - MASTERS 15
145PRZYBYSZ Szymon 73WARSZAWAM - SENIOR 115
146ZAGUŁA Wojciech 74RZESZÓWM - SENIOR 115
147DZIAŁOWSKI Dariusz 76DĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS15
DNCKORZENIOWSKA Karolina 75QĄSKABALPINKASZCZECINEKK - SENIOR 215
149SZYMLA Mariusz 81HDK PŁOMIEŃ KOBIERNICEKOBIERNICEM - SENIOR 215
150LENCZEWSKA-MACIĄG Dorota 82ZGIERZK - MASTERS 15
151WACZYŃSKI Kamil 89WROCŁAWM - SENIOR 115
152MORDEC Ewelina 88HDK PCK W RZESZOWIERZESZÓWK - SENIOR 215
153GRAMS Dariusz 105UJŚCIEM - SENIOR 115
154SZCZUROWSKI Adam 17HDK LEGIONLUBAŃM - MASTERS15
155MROWIEC Michał 22ŚWINNAM - SENIOR 115
156KUPIS Kamila 80BBL OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAK - SENIOR 115
157ROSIŃSKI Marcin 91STRZAŁKOWOM - SENIOR 215
158ANCYGIER Kamil 106WARSZAWAM - SENIOR 215
159SZAFRAŃSKI Mikołaj 107POZNAŃM - SENIOR 115
160JAKÓB Marta 112SKWIERZYNAK - MASTERS 15
161KRZYSIAK Aneczka 113OWCZARNIAK - MASTERS 15
162KURAŚ Rafał 116LEGIN HDKGDAŃSKM - MASTERS15
163SKOLIMOWSKA Ania 119HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAK - SENIOR 215
164SEBUNIA Aleksandra 117HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYSWAROŻYNK - MASTERS 15
165SIUDAK Marzena 118WARSZAWAK - SENIOR 115
166BŁASZCZYK Damian 21POZNAŃM - SENIOR 115
167LIGĘZA Dariusz 29ODDZIAŁ KLUBU LEGION HDK PRZY JW 3538 W NISKUSTALOWA WOLAM - SENIOR 215
168TATAROWICZ Paweł 31CZĘSTOCHOWSKI LEGION HDKCZĘSTOCHOWAM - SENIOR 115
169JAWOREK Damian 32ŚWIĘTOSZÓWM - SENIOR 215
170KOSACKI Łukasz 36ZESPÓŁ SZKÓŁ INFORMATYCZNYCH KIELCEKIELCEM - SENIOR 215
171GRATKOWSKI Michał 35MOSINAM - MASTERS15
172ŁĘSZCZAK Jarosław 38GAJ WIELKIM - SENIOR 215
173ADAMCZAK Mikolaj 41KRWIODAWCY WIELKOPOLSKAPLEWISKAM - SENIOR 215
174SCHAB Krzysztof 49KRZYŻ WIELKOPOLSKIM - MASTERS15
175GODYŃ Przemysław 52KLUB LEGION HDKGIEBUŁTÓWM - MASTERS15
176JASTRZĘBSKI Tomasz 53HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYLUBLINM - SENIOR 215
177ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 58RAKONIEWICEM - SENIOR 215
178JUSZYŃSKA Aleksandra 61POŁANIECK - SENIOR 115
179ANTOSZ Wojciech 65MIZERÓWM - SENIOR 215
180BERNAT Andrzej 62HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAM - MASTERS15
181CZERWIEC Waldemar 124WARSZAWAM - SENIOR 215
182STEFANEK Michał 127NOWY DWÓR MAZOWIECKIM - SENIOR 215
183GOLLNIK Adam 131NOWY DWÓR MAZOWIECKIM - SENIOR 215
184GODYŃ Sylwiusz 69KLUB HDK ZŁOTORYJAWOJCIESZÓWM - MASTERS15
185JAKUBOWSKI Andrzej 122KLUB HDK LEGIONŻAGAŃM - SENIOR 115
186SASS Witold 138ŁÓDŹM - SENIOR 115
187BANDURA Daria 149KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - MASTERS 15
188CICHOCKI Jakub 160KHDK PCK KRWILIJKASZCZECINM - MASTERS15
189PIECZEK Aleksandra 163WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK - MASTERS 15
190FIGAT Arkadiusz 165BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINYBARTOSZYCEM - MASTERS15
191MICHOŃSKI Sebastian 1697 PBOTSZTUMM - MASTERS15
192KOZIATEK Paweł 172PIASECZNOM - SENIOR 215
193DUDA-MACIEJCZEK Katarzyna 175GRÓJECK - SENIOR 215
194MICHALSKI Janusz 179RUDA ŚLĄSKAM - WETERAN 115
195KREROWICZ Grzegorz 184BIEGAM BO LUBIĘNOWY SACZM - MASTERS15
196JAROSZEK Jakub 186CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 115
197LATECKI Marcin 185HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃWRZEŚNIAM - MASTERS15
198DANISEWICZ Przemysław 195KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PRZY WOJSKOWEJ AKADEMII TECHNICZNEJWARSZAWAM - SENIOR 115
199WILK Paweł 200HDK PCK "VITA"JAROSŁAWM - SENIOR 215
200GRUŹLEWSKI Radosław 197LEGION HDK PRZY 10 BKPANCŻAGAŃM - SENIOR 215
201LACH Agnieszka 198WROCŁAWK - MASTERS 15
202MIESZKOWICZ Wojciech 199CKM +SPORTCHORZELÓWM - SENIOR 215
203CHUDZIAK Agnieszka 207KOCMYRZÓWK - SENIOR 215
204LITWINEK Cezary 240MICHÓWM - SENIOR 115
205SIWEK Grzegorz 263HDK LEGION / LANCKORONA-RUNLANCKORONAM - MASTERS15
206IDCZAK Paweł 260OPATÓWM - SENIOR 215
207NOWAK Damian 262ZABRZEM - SENIOR 215
208SADOWSKI Bartłomiej 264ZAWSZE GOTOWI ZAWSZE BLISKOLEGIONOWOM - MASTERS15
209OWCZARCZYK Paweł 267STANISŁAWÓW PIERWSZYM - MASTERS15
DNCSĘK Jacek 269CHOJNICEM - SENIOR 215
211KOWALSKI Paweł 271KIEKRZM - SENIOR 115
212SKŁODOWSKI Stefan 209ŁOJDY 16/3M - MASTERS15
213CHYŁA Dawid 272HDK PCK "LOGISTYCY" W BYDGOSZCZYLUBICZ GÓRNYM - SENIOR 215
DNCKOŁODZIEJCZYK Marta 280WARSZAWAK - SENIOR 115
215TKACZ Patryk 292HDK LEGION ODZIAŁ INTERNETOWYGRANICAM - SENIOR 115
DNCDYCHA Marek 289OLSZTYNM - SENIOR 215
217KASPERCZAK Emilia 290PIEKIELNIE ZGRANIMUROWANA GOŚLINAK - MASTERS 15
218WYSOCKI Dominik 293ŁOWICZM - SENIOR 215
219PRUCHYŃSKI Kamil 297LEGION HDKNOWA DĘBAM - SENIOR 215
220POLAK Łukasz 300OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM - SENIOR 215
DNCOCHENKOWSKI Pawel 301KOSZALINM - SENIOR 215
222ROSÓŁ Grzegorz 313LEGION HDK SZCZECINSZCZECINM - SENIOR 215
223WICHERSKI Tomasz 310KRAKÓWM - SENIOR 215
224TYLAK Piotr 311GŁOGÓWM - SENIOR 215
225DĘBIŃSKA Adela 319INTERNETOWY KLUB LEGION HDKSZCZECINEKK - SENIOR 215
226KANCLERZ Marcin 329KĘPNOM - MASTERS15
227KUSZAJ Sławomir 320KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICERUMIAM - MASTERS15
228SOKOLIŃSKI Patryk 330LEGION HDKKATOWICEM - SENIOR 115
DNCSULEJCZYK Piotr 4211.BLTRMIŃSK MAZOWIECKIM - MASTERS15
230ŚNIADECKI Paweł 331WIELICZKAM - MASTERS15
231BIAŁEK Laura 332KLUB HDK LEGIONKATOWICEK - SENIOR 115
232PAŃTA Ernest 333PIŁAWA GÓRNAM - SENIOR 215
233DĄBROWSKI Daniel 334POZNAŃM - SENIOR 215
234MISZTAL Łukasz 335RAZEM TRENUJRMY SPORTŁÓDŹM - SENIOR 115
DNCSZAJNA Dariusz 343WARSZAWAM - SENIOR 115
236BŁAUCIAK Mirosław 344WOJSKOWY KLUB HDK PCK "LOGISTYK" WAŁCZPIŁAM - MASTERS15
237KOSIOREK Darek 347POZNAŃM - WETERAN 115
238ŁUBIŃSKI Paweł 345MŁAWAM - SENIOR 215
239KONOPACKI Szymon 348LEGION HDK POZNAŃPOZNAŃM - SENIOR 215
240KUBIK Aurelia 173FUN CLUB BOSMANASTALOWAK - SENIOR 215
241STĘPIEŃ Bartek 346MYSZKÓWM - SENIOR 23
242KRYSIAK Paweł 351HDK LEGIONLUBLINM - SENIOR 215
243CHRAPEK Daniel 359TYCHYM - SENIOR 215
244BINKIEWICZ Grzegorz 356BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMZĄBKIM - SENIOR 215
245JASTROWICZ Piotr 362ŻARYM - SENIOR 115
246PŁOSKI Krzysztof 363DARŁOWSKIE CHARTYBOBOLINM - MASTERS15
247JANKOWSKI Mateusz 364GDAŃSKM - SENIOR 115
248KUZIN Krzysztof 367LEGIONOWOM - SENIOR 215
249WOROBIEC Weronika 371CZARNÓWK - SENIOR 115
250KORZYSTKO Bartosz 36921 BLTŚWIDWINM - SENIOR 215
251KULIBERDA Dariusz 372WARSZAWAM - MASTERS15
252KURNYTA Stanisław 373TEMMPO WAŁBRZYCHWAŁBRZYCHM - WETERAN 115
253MATUS Dawid 376GRUDZIĄDZM - SENIOR 115
254KOZŁOWSKI Jakub 100HDK LEGION - ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM - SENIOR 215
255MALICKI Mateusz 374KLUB HDK LEGIONPOZNAŃM - SENIOR 215
256OWSIANIK Sylwia 375MILICZK - MASTERS 15
257KUREK Bartek 377KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - SENIOR 215
258MAJCHRZAK Oskar 378GDAŃSKM - SENIOR 215
259BRALEWSKI Paweł 382PORĘBAM - SENIOR 215
260SUKIENNIK Marcin 384STREET RUN RADOMRADOMM - SENIOR 215
261WARDENGA Kazimierz 392JEJKOWICE BIEGAJĄJEJKOWICEM - WETERAN 115
262BARANOWSKI Łukasz 393BIAŁACZÓWM - SENIOR 215
DNCNICPOŃ Mariusz 394WĘGLOWICEM - SENIOR 215
264GRABOWSKA Weronika 402STARGARDK - SENIOR 115
265JANKOWSKI Paweł 406GDAŃSKM - SENIOR 215
266KACZMAREK Mariusz 404WITKOWO BIEGAWITKOWOM - MASTERS15
DNCKLIMASZEWSKI Tobiasz 407HDK PCK TERENOWY ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM - SENIOR 215
268ALENOWICZ Rafał 123DRAWSKO POMORSKIEM - MASTERS15
269BREJNAK Agnieszka 204FIT&MORE RYBNIKRYBNIKM - SENIOR 215
270GÓRA Radosław 282BRUDZOWICEM - SENIOR 115
271ROMANIUK Krzysztof 418WARSZAWAM - MASTERS15
272KONOPACKI Piotr 426HDK LEGION OSP GLINIANKAEMÓWM - MASTERS15
273DRAJER Sebastian 433OSTRÓW WIELKOPOLSKIM - SENIOR 215
274JAJUGA Michał 434DIRTY SPARROWSCZEMPIŃM - MASTERS15
275KULIBERDA Łukasz 435ZIELONA GÓRAM - SENIOR 215
276KREFT Krzysztof 442ALL-CHEMIA GDAŃSKGDAŃSKM - MASTERS15
DNCTROKIELEWICZ Mateusz 436WARSZAWAM - SENIOR 215
278HAŁOŃ Łukasz 447RZESZÓWM - SENIOR 215
279MICHALSKA Monika 450LEGIONOWOK - MASTERS 15
280WILCZEK Marta 249RUNNERBJABŁONNAK - SENIOR 215
281KWAS August 213BIEGUSIEM. PLRYKIM - MASTERS15
282PASIK Oliwer 451BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS15
283SMOLIŃSKI Paweł 461KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK PRZY KOMENDZIE STOŁECZNEJ POLICJIOTWOCKM - MASTERS15
284KRZYŻANOWSKI Maciej 459WWW.POLANDONBIKE.PLŁÓDŹM - MASTERS15
285PUCZEL Piotr 252OLSZTYNM - SENIOR 215
286REGUŁA Sławomir 466HDK LEGIONRZESZÓWM - SENIOR 115
287SZUŃKO Hanna 467HDK LEGIONSŁUPSKK - SENIOR 115
288SUDER Michał 265KLUB HDK PCK PRZY OSP W OBROWCUKRAPKOWICEM - SENIOR 215
289KWIATKOWSKI Aleksander 437IPA KATOWICE VIUL. STARZYŃSKIEGO 5/72M - WETERAN 115
290SOFIŃSKI Andrzej 458KUNIÓWM - MASTERS15
291CZAJA Wojciech 460WROCŁAWM - SENIOR 215
292FĄFARA Krzysztof 465KIELCEM - MASTERS15
293LISOWSKA Magdalena 470WILCZYCEK - MASTERS 15
294ŁUCZAK Wojciech 473KLUB HDK PCK GARNIZONU LESZNOLESZNOM - SENIOR 215
295BOREK Wojciech 472KIELCEM - SENIOR 215
296GABAŁA Aleksandra 477CHORZÓWK - SENIOR 115
297SIKORSKI Mariusz 102ŁÓDŹM - SENIOR 115
DNCERNEST Dawid 478BYDGOSZCZM - SENIOR 215
299PYĆ Dorota 481JANÓW LUBELSKIK - SENIOR 115
300OCELOK Tomasz 479KALETYM - MASTERS15
301TKACZYK Przemek 480RADOMM - SENIOR 215
302BIELECKA Marta 98STALOWA WOLAK - SENIOR 215
303SAMOREK Paweł 101PRUSZKÓWM - SENIOR 215
304NOWAKOWSKI Krzysztof 104BOREK SZLACHECKIM - SENIOR 115
305PIETRUSZKIEWICZ Agnieszka 489BRZEGK - MASTERS 15
306MASZTAFIAK Piotr 485WWW.VIRTUAL-IT.PL TEAMLUBOŃM - MASTERS15
307LASKOWSKI Waldemar 492LASKOWSKI TEAMSUSZM - SENIOR 215
308PIETRUSZKIEWICZ Michał 490BRZEGM - SENIOR 215
309LEPER Krystian 491CHOJNICEM - SENIOR 215
310KOLIŃSKI Robert 338COACH COLYNSKYWROCŁAWM - MASTERS15
311DOBRZENIECKI Tomasz 352AKB LIDZBARK WARMIŃSKILIDZBARK WARMIŃSKIM - SENIOR 215
312SIKORA Bartosz 493WROCŁAWM - SENIOR 115
DNCKARBOWNIK Karbownik 49410 ŚBOTKIELCEM - SENIOR 215
314PŁATEK Damian 495RFR TEAMGDYNIAM - SENIOR 215
315PIKAUS Łukasz 496WITNICAM - SENIOR 215
316GAJEWSKI Piotr 471KLUB HDK PRZY KSPWARSZAWAM - SENIOR 215
317LEDWOŃ Jakub 296GLIWICEM - MASTERS15
DNCPLACHA Jan 497IM-POSSIBLE TEAMLASKIM - MASTERS15
319KLUSKA Zbigniew 498HDK KWB KONINKONINM - WETERAN 215
320JANIC Arkadiusz 500ZŁOCHOWICEM - SENIOR 115
321KRASOWSKI Tomasz 503WAŁCZM - MASTERS15
322DUDYŃSKI Jacek 501BOLESŁAWIECM - WETERAN 115
323JUZAK Dawid 505PŁOCKM - SENIOR 215
324TIDE Krzysztof 508ŻORYM - SENIOR 115
325KUCHARSKI Piotr 510PARKRUN KONSTANCIN-JEZIORNAPARCELAM - SENIOR 215
326BORUSZEWSKI Maciej 511WARSZAWA - POLSKAM - MASTERS15
327JAROSZ Patryk 512POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWASUWAŁKIM - SENIOR 115
328BORKOWSKI Leszek 515NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM - WETERAN 115
329KEMPISTY Michał 513SUWAŁKIM - SENIOR 115
330KLISZCZ Beata 514WERBKOWICEK - SENIOR 215
331TOPOLSKI Grzegorz 517GDYNIAM - MASTERS15
DNCWOŁOCH Paweł 518HDK KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - SENIOR 115
333CHMIELEWSKI Adrian 554WARSZAWAM - SENIOR 215
334JADESZKO Michał 567EŁKM - SENIOR 115
335PRZYBYTNIAK Krzysztof 561LEGION HDKWARSZAWAM - MASTERS15
336RÓŻAK Alicja 555RADLINK - SENIOR 215
337ORAMUS Karina 571MIŃSK MAZOWIECKIK - SENIOR 215
338KRÓLIKOWSKI Tomasz 559GĄDKIM - SENIOR 215
339OLSZAŃSKI Rafał 141ZAKLICZYNM - SENIOR 215
340PIETRYKA Joanna 520ELBLĄGK - SENIOR 215
341OKRASZEWSKI Jacek 519HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAM - WETERAN 215
342MATUSIAK Piotr 532ŚLESINM - MASTERS15
343PASOŃ Dariusz 526BĘDZINM - WETERAN 115
344KOLLEK Anna 523BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOK - WETERAN 1 15
345GOMOLISZEK Sławek 524GOMOSIŁÓWM - MASTERS15
346YASHTEL Pavel 535WARSZAWAM - SENIOR 115
347RÓŻAK Paweł 538RADLINM - MASTERS15
348DOBRUCH Hanna 539WARSZAWAK - WETERAN 1 15
349KOWALCZYK Artur 537KLUB HDK MSWIAPIASECZNOM - SENIOR 215
350RYBKA Dariusz 540KP PSP KROTOSZYNKROTOSZYNM - WETERAN 115
351ZACZ Ludmiła 159KLUB HONOROWYCH DAWCÓW MPKKRAKÓWK - MASTERS 15
352DZIEPAK Piotr 5421.BLTR / MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAM - MASTERS15
353STATEK Gabriela 543SIETESZK - JUNIOR 15
DNCGODLEWSKI Daniel 545WARSZAWAM - SENIOR 215
355OLEJNICZAK Adam 562LEGIONHDKBYTOMM - SENIOR 115
356CHMIELNIK Mikołaj 548LEGION HDK - ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - MASTERS15
357BEŁZA Michał 551BOCHNIAM - SENIOR 215
358DUBIEL Hubert 552DAMY RADE ZEGRZEWARSZAWAM - SENIOR 215
359SKAŁKA Adam 220BIEGAM BO LUBIĘNOWY SĄCZM - WETERAN 115
360WOJTCZAK Adrian 241WOJSKOWY KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK W SZCZECINIEEŁKM - MASTERS15
361JANKOWSKI Karol 258LEGIONŁOMŻAM - SENIOR 215
362RATAJCZAK Krzysztof Tomasz 212HDK LEGION 10 BKPANC ŚWIĘTOSZÓWCHEŁMŻAM - SENIOR 115
363WNOROWSKI Kacper 563HDK WATWARSZAWAM - SENIOR 115
364ALBRECHT Paweł 572WOJSKOWY KLUB HDK PCK "BROTHERHOOD OF BLOOD"ELBLĄGM - SENIOR 215
DNCPIĄTEK Dawid 94OGNISTY LEGION CHORZELÓWMIELECM - SENIOR 115
366WOŁOCH Justyna 92KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - SENIOR 115
DNCCHOJNOWSKI Wojciech 93ŁOMŻAM - SENIOR 115
368BIELECKI Marcin 95SPORT & ROLLSTALOWA WOLAM - SENIOR 215
369IWAŃCZUK Katarzyna 96WARSZAWAK - SENIOR 215
370BŁASZCZYK Sebastian 103TUREKM - SENIOR 115
371POKRYWKA Roksana 136RZESZÓWK - JUNIOR 15
372KOWALSKA Natalia 140GDAŃSKK - SENIOR 115
373SZULIK Łukasz 152HDK LESZNOWOLAŁAZYM - SENIOR 215
374KULIK Angelika 153PCK SULECHÓWCIGACICEK - SENIOR 215
375TONDEL Krzysztof 155LEGION HDKBIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 215
376KUROWSKI Adrian 154LEGION HDKKATOWICEM - SENIOR 115
377MIROSŁAW Rafał 156WARSZAWAM - SENIOR 215
378GOMOLISZEK Małgorzata 579GOMOSIŁÓWK - MASTERS 15
379WOJCIECHOWSKI Krystian 581LEGIONWARSZAWAM - MASTERS15
DNCORYCH Jacek 298MARKOWI BIEGACZEMARKIM - MASTERS15
381KORDYŃSKI Kamil 302LUBLINIECM - SENIOR 215
382POLECH Piotr 299MICHALOWOM - SENIOR 115
383ZAWIŁŁO Szymon 303WARSZAWAM - SENIOR 215
384BARDZIK Marzena 304PIEKIELNIE ZGRANIMUROWANA GOŚLINAK - MASTERS 15
DNCMASZKIEWSKI Łukasz 305GNIEWINOM - SENIOR 215
386KACZOROWSKI Grzegorz 306GLIWICEM - SENIOR 115
387CISZKOWSKI Paweł 307ZIELONA GÓRAM - SENIOR 115
388MĄKA Michał 309BIAŁOBIELM - MASTERS15
389WACHOWIAK Adam 66STANISŁAWÓW DRUGIM - SENIOR 215
390PARKITNY Aleksander 67WROCŁAWM - SENIOR 215
391GERASYMENKO Maryna 573WROCLAWK - SENIOR 215
392ZACH Paweł 68RZESZÓWM - MASTERS15
393BAUMGART Maciej 71BIEDRUSKOM - SENIOR 215
394OLEJNICZAK Kamil 78KUTNOM - SENIOR 115
DNCMARCINIAK PORADZISZ Justyna Anna 574ŁAPANÓWK - SENIOR 215
396SIERZANT Adrian 79S-BROTHERSPOZNAŃM - SENIOR 215
397STANIOS Natalia 584KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAK - SENIOR 115
398HUTA Wojciech 583KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 115
399KIDOŃ Przemysław 586KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 115
400PĘKSA Dawid 589KLUB HDK WAT PCHORGDYNIAM - SENIOR 115
401DYŚKO Arkadiusz 582KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 115
402KUPILAS Mariusz 592WOJSKOWY KLUB HDK PCK LOGISTYK WAŁCZWAŁCZM - SENIOR 115
403WIETRZYŃSKI Maciej 591KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 115
404WÓJCIK Kamil 15KLUB HDK WATWARSZAWAM - SENIOR 115
405GÓRSKI Krzysztof 443ŁOMŻAM - SENIOR 215
406MANDYWEL Grzegorz 595KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - MASTERS15
407JANUCHOWSKI Jacek 593DOSINM - WETERAN 215
408MANDYWEL Ilona 594KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - MASTERS 15
409ZAWALICH Marcin 597PROSTKIM - SENIOR 215
410SKOCZYLAS Anita 598MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃK - MASTERS 15
411GALICKA Zuzanna 189ROGOŹNIKK - SENIOR 115
412ZAWADZKA Iwona 190NOWY DWÓR MAZOWIECKIK - SENIOR 215
413POPOWICZ Bartłomiej 191CHYNÓWM - SENIOR 215
414LEGUTKO Edward Dionizy 192NOWY SĄCZM - SENIOR 215
415KURKOWIAK Krzysztof 193WKURW_TEAMWROCŁAWM - SENIOR 215
416CELER Bartosz 194WOJSKOWY KLUB HDK 16 BATALIONU REMONTU LOTNISKKALISZM - SENIOR 215
417GRUSZKA Jakub 227WARSZAWAM - SENIOR 215
418KONARSKI Leszek 210NORDWALKLEŚNAM - WETERAN 215
419CZAPLICKI Bartłomiej 211BYDGOSZCZM - SENIOR 215
420SADURSKI Leszek 601KOŃSKOWOLAM - SENIOR 115
421PĘDRYS Damian 276BOBREKM - SENIOR 215
422KAMIŃSKA Kornelia 602KROBIAK - SENIOR 115
423LISOWSKI Łukasz 277THIRTY SPORTS GROUPWILCZYCEM - SENIOR 215
424ADAMCZYK Dorota 261BIAŁACZÓWK - SENIOR 215
DNCKALKOWSKI Paweł 286THIRTY SPORTS GROUPWROCLAWM - SENIOR 215
DNCKULCZAKIEWICZ Karol 291BIAŁYSTOKM - SENIOR 215
427HUMIĘCKI Jakub 294KRAKÓWM - SENIOR 115
428DURMAN Dawid 295DARŁOWOM - SENIOR 115
429RUDAJKO Borys 315ODDZIAŁ WWL - LEGION HDKTŁUSZCZM - MASTERS15
430GAŁKOWSKI Marcin 316TCZEWM - SENIOR 215
431BECHLER Dawid 321WARSZAWAM - SENIOR 215
432PYRZAK Paweł 325WARSZAWAM - SENIOR 215
433KACZOROWSKI Łukasz 322TORUŃM - SENIOR 215
434ŁĘŻNIAK Cezary 326JĘDRZEJÓWM - SENIOR 115
435ROŻNIATOWSKI Tomasz 327MIEJSKO - GMINNY KLUB HDK PCK W OŁAWIEOŁAWAM - MASTERS15
436CHMURA Katarzyna 202TUSZÓW NARODOWYK - SENIOR 215
437ROLNIK Mikołaj 557PIASKIM - SENIOR 115
438FILIPOWSKI Rafał 607FILIP RUN TEAMKRAKÓWM - MASTERS15
439FILIPOWSKA Sylwia 608KRAKÓWK - MASTERS 15
440PIWNICKI Mateusz 430WARKAM - SENIOR 115
441SUŁYK Krzysztof 424HDK KSPPOMIECHÓWEKM - MASTERS15
442BOŻKO Katarzyna 357KŁODAWAK - SENIOR 115
443RYBKA Sonia 425CHRZANÓW-BALINK - SENIOR 215
444BUDZIAREK Adam 427GDAŃSKM - MASTERS15
445SCHMIDT Jacek 151ŻW- SZCZECINSZCZECINM - WETERAN 115
446SŁOWIŃSKI Maurycy 429WROCŁAWM - MASTERS15
447KATARZYNA Sosnowska 431WARKAK - SENIOR 115
448KRAJEWSKI Mariusz 432SZREŃSKM - SENIOR 115
449KACZOREK Mateusz 609LUBLINM - SENIOR 215
450MATUSZEWSKI Piotr 612TOMASZÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 215
451CICHOCKI Andrzej 611JÓZEFOSŁAWM - WETERAN 115
DNCWARDA Anna 610HDK LEGIONKĘTRZYNK - MASTERS 15
453DUBIAŁ Rafał 614LESZNOM - MASTERS15
454ŁAZURKIEWICZ Damian 576KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - SENIOR 215
455KALUGA Gracjan 616LEGION HDKPRZEMYŚLM - SENIOR 115
456SZAL Robert 617LEGION HDKZAŁUSKIM - MASTERS15
457KRZESZOWIEC Darek 618KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - MASTERS15
458RAJWA Roman 619TL ATHLETICS JASTRZĘBIECHYBIEM - SENIOR 115
459HAWŁAS Małgorzata 620BORKIK - SENIOR 215
460BOGUSIEWICZ Maria 622POZNAŃK - SENIOR 215
461DĄBKOWSKI Michał 623KRAKÓWM - SENIOR 115
462KURZYWILK Mateusz 626HDK PRZY KPP BRZESKOBOCHNIAM - SENIOR 215
463PIWOWARCZYK Damian 624LEGION KLUB HDKKIELCEM - SENIOR 115
464LIPIECKA Anna 629ŻAGAŃK - SENIOR 215
465GADOWSKI Przemysław 630GRYFINOM - SENIOR 215
466KOSTRZEWA Tomasz 635WARSZAWAM - SENIOR 215
467TRZCIŃSKI Piotr 631OSTROŁĘKAM - SENIOR 215
468ŚPIEWOK Paweł 634BRENNAM - SENIOR 215
469WAZ Mateusz 641SZCZERBICEM - SENIOR 115
470LUBAŃSKA Alicja 638BUKOWICEK - WETERAN 1 15
471MICHALSKI Mateusz 640RYBNIKM - SENIOR 115
472LEWANDOWSKI Zbigniew 642BIEGAM BO LUBIĘMURZYNOWOM - SENIOR 215
473WYSOCKI Dariusz 1437 PBOTGDAŃSKM - SENIOR 215
DNCMUSKAŁA Mateusz 145WIRUSYSOSNOWIECM - SENIOR 215
475KAJKO Artur 643WARSZAWAM - MASTERS15
476BŁASZKIEWICZ Malwina 644TORUŃK - SENIOR 115
477BIEDKA Adrian 645OSTROŁĘKAM - SENIOR 215
478WOJTEK Wojtek 646BYDGOSZCZM - MASTERS15
479NIEWIADOMSKI Paweł 651GRYFICEM - SENIOR 215
480NIWIŃSKI Michał 647GLIWICEM - SENIOR 215
481STUDZIŃSKI Radosław 650NOWY DWÓR MAZOWIECKIM - SENIOR 215
482SUCHOSTAWSKI Daniel 649KATOWICEM - SENIOR 115
483WASILEWSKI Krzysztof 656POLICYJNY KLUB HDK W GDYNIRUMIAM - MASTERS15
484MUSIOŁ Helena 657RYBNIKK - MASTERS 15
485WRZEŚNIOWSKI Krzysztof 658HDK KSPWARSZAWAM - SENIOR 215
486SKIERKA Agata 6597 PBOTGDAŃSKK - SENIOR 215
487TOFIL Michał 445RYBNIKM - MASTERS15
DNCGOLAROWSKI Daniel 444BOBOWICKOM - MASTERS15
489CIEŚMIELEWSKA Patrycja 274GDYNIAK - SENIOR 115
490KULIKOWSKA Marzena 448ŻAGAŃK - MASTERS 15
491KLEKOTKO Fabian 600TRIEAGLESGDAŃSKM - MASTERS15
492WŁODARCZYK Bartłomiej 599KLUB HDK WAT PCHORGUBINM - SENIOR 115
493CYBULSKA Anna 660KRAKÓWK - SENIOR 215
494CICHOCKA Katarzyna 632JÓZEFOSŁAWK - SENIOR 215
495POŚPIECH Michał 662ZDUN TRIATHLON TEAM / KTS SUPERMARATON KALISZ / PWSZ KALISZWOLICAM - MASTERS15
496DROZDEK Martyna 663BEŁCHATÓWK - SENIOR 115
497KONDELA Paweł 664AKTYWNE CHOSZCZNOCHOSZCZNOM - MASTERS15
498MISTERSKA Anna 665MIĘDZYRZECZK - SENIOR 215
499WĄDOŁOWSKI Sławomir 666WOJSKOWY KLUB HDK PRZY 9 BBKPANC W BRANIEWIEBRANIEWOM - MASTERS15
500KRÓL Radek 129WROCŁAWM - SENIOR 215
501KACNER Tomasz 5072 ORELPRZASNYSZM - SENIOR 115
502KOZIOŁKIEWICZ Paweł 544JELENIA GÓRAM - MASTERS15
503KACZMAREK Tomasz 667WRZEŚNIAM - MASTERS15
504STEFAŃCZYK Joanna 668TOMASZÓW MAZOWIECKIK - SENIOR 115
505BERNAT Joanna 671HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAK - MASTERS 15
506ZABOROWSKI Andrzej 672POTUŁYM - SENIOR 215
507OLEJNICZAK Szymon 673PONIECM - SENIOR 115
508MAZUREK Dariusz 674RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYSTALOWA WOLAM - SENIOR 215
509NIEDBALIK Grzegorz 677KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWM - MASTERS15
510WOJNA Justyna 681KRAKÓWK - MASTERS 15
511ORLIKOWSKA Dorota 682STARGARDK - SENIOR 115
DNCGÓRNA Justyna 691LEGION HDKDREZDENKOK - MASTERS 15
513MARKIEWICZ Radosław 693TEAM DALEJLAMAWARSZAWAM - SENIOR 115
514PRZYBYŁKA Agnieszka 695BYTOMK - SENIOR 215
515KUBIK Wanda 696JASIENICAK - SENIOR 215
516GAWROŃSKI Paweł 697SIEDLCEM - SENIOR 215
517ŚWIĄTEK Andrzej 701POZNAŃM - MASTERS15
518JABŁOŃSKI Andrzej 700JULIANÓWM - JUNIOR15
519OLCZAK Beata 702ŁÓDŹK - MASTERS 15
520WITKOWSKI Jakub 703OLSZTYNM - JUNIOR15
521ADAMCZEWSKI Sławomir 704BRZEZINYM - WETERAN 115
522STACH Szymon 705TARNAWA DOLNAM - SENIOR 115
523MARCZAK Damian 707STALOWA WOLAM - MASTERS15
524DUCHNOWSKI Paweł 708OLECKOM - SENIOR 215
525KONOPKA Tomasz 709#TK.X7XGDANSKM - MASTERS15
526RABIEGA Monika 633LUCKY LUKILESZNOK - MASTERS 15
527JODŁOWSKI Mateusz 710STALOWA WOLAM - SENIOR 215
528KLOSEK Dariusz 711LEGIONHDKBYDGOSZCZM - WETERAN 115
529PŁACZEK Piotr 714HDK LEGIONTARNOWSKIE GÓRYM - SENIOR 115
530JAŚKIEWICZ Tomasz 716TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS15
531ZINIEWICZ Krzysztof 719LEGIONWARSZAWAM - MASTERS15
532GRUBSKI Jacek 718CHELMNOM - SENIOR 215
533ZAJACZKOWSKI Artur 454KLUB HDK SŁUŻB MUNDUROWYCH W DZIAŁDOWIEDZIAŁDOWOM - MASTERS15
534ŚWISTAK Piotr 720WARSZAWAM - SENIOR 215
535OJRZANOWSKI Waldemar 721BYDGOSZCZM - MASTERS15
536OJRZANOWSKA Maria 723BYDGOSZCZK - MASTERS 15
537ZAGULSKI Piotr 726OLSZTYŃSKI LEGION - ODDZIAŁ KLUBU HDK LEGIONOLSZTYNM - SENIOR 215
538SOCHA Robert 727KURATORIUM OŚWIATY W OPOLUKARŁOWICEM - SENIOR 215
539WAJDA Bartosz 728KLUB HDK PCK OSTASZEWO TORUŃSKIEPAPOWO BISKUPIEM - MASTERS15
540CIEŚLIK Rafał 729WODZISŁAW ŚLĄSKIM - SENIOR 215
541ROMANIUK Remigiusz 730WARSZAWAM - MASTERS15
542KOWALCZYK Ilona 732STANISŁAWOWOK - SENIOR 215
543DYCHA Marek 731OLSZTYNM - SENIOR 215
544ADAMEK Dominik 733ZALASEWOM - SENIOR 215
545BŁAUCIAK Monika 692WOJSKOWY KLUB HDK PCK "LOGISTYK" WAŁCZPIŁAK - MASTERS 15
546HELLER Zdzisław 734HERBMARATONOW.PLKOSZALINM - WETERAN 215
547SKIBNIEWSKI Łukasz 487WATWARSZAWAM - SENIOR 215
548KOCHAŃSKI-ONOSZKO Dominik 488WOJSKOWY KLUBU HDK PCK PRZY PWD DWD P-WELBLĄGM - SENIOR 215
549KRUPA Aleksandra 735MOSTKOWOK - SENIOR 115
550PĘŚKO Marcin 737HDK LEGIONBŁONIEM - SENIOR 215
551PYĆ Gabriela 739WARSZAWAK - SENIOR 215
552KOWIERSKI Jacek 740KLUB HDK LEGIONSOSNOWIECM - SENIOR 215
553KRAJEWSKI Karol 741HONOROWYCH DAWCÓW KRWI LEGION ODDZIAŁ PŁOCKPŁOCKM - SENIOR 215
554KWAPISZ Mateusz 742KĘPNOM - SENIOR 215
555BURNICKI Mateusz 743GDAŃSKM - SENIOR 215
556DZIEKAN Dawid 137ŁUBNICEM - SENIOR 215
557MAZUR Michal 139LEGION HDKLEGIONOWOM - SENIOR 215
558KOWALAK Robert 144KOSTRZYNM - SENIOR 215
559KOWALCZYK Darek 142WARSZAWAM - MASTERS15
560SCHNOBER Jarosław 158LEGION HDKLEBOSZOWICEM - MASTERS15
561WOJSIAT Arkadiusz 64ŚWIDNICAM - SENIOR 215
562ROGALEWSKI Łukasz 176LEGIONY HDKSTAROGARD GDAŃSKIM - SENIOR 115
563PĘDZIWIATR Joanna 174SĄ WOLNIEJSIOLSZTYNK - SENIOR 215
564ZUZEWICZ Kamil 178OSJAKÓWM - SENIOR 115
565KAMIŃSKI Łukasz 177BIEGAM U KOLESIDĘBIEŃM - SENIOR 215
566STOKARSKA Beata 180GDYNIAK - WETERAN 1 15
567SADOWSKI Krzysztof 183HDK LEGIONGONIĄDZM - SENIOR 215
568ANDRUSZKIEWICZ Krzysztof 522DĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS15
569LISEK Mateusz 553KLUB HDK WAT PCHORWARSZAWAM - SENIOR 115
570LIPIECKA-PISZ Agnieszka 736JASŁOK - MASTERS 15
571SZELONGIEWICZ Agnieszka 744WARSZAWAK - SENIOR 215
572GAJDEK Mateusz 745HDK PCK "PODHALANCZYK"RZESZÓWM - MASTERS15
573POGORZELSKI Kamil 747BIAŁYSTOKM - SENIOR 115
574PĘKAŁA Piotr 749KOSZALINM - MASTERS15
575KŁOPOTEK GŁÓWCZEWSKI Michał 748CHOJNICEM - SENIOR 215
576KUPIEC Jakub 750WSKT WROCŁAWWROCŁAWM - SENIOR 215
577PAWEŁCZYK Adam 10KLUB HDK "STRAŻAK" W MIERZECICACHWOJKOWICEM - MASTERS15
578TRZMIELEWSKI Krystian 13GOGGLE PAE TEAMLEGNICAM - SENIOR 215
579NOWAK Tomasz 14AZOTY TARNÓW IM. TYTUSA CHAŁUBIŃSKIEGOTARNÓWM - WETERAN 115
580KRAUSIEWICZ-JELEN Agnieszka 77KRAKÓWK - MASTERS 15
581WRZESZCZ Daniel 232ELBLĄGM - SENIOR 215
582MATYSIAK Filip 233WRZOSOWAM - SENIOR 115
583MARCZAK Marcin 420CAŁA NAPRZÓDŁÓDŹM - SENIOR 215
584KAPUŚCIŃSKI Rafał 110KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEWĘGORZEWOM - SENIOR 215
585SYNOWIEC Aleksander 90WROCŁAWM - SENIOR 115
586KOZERA Piotr 111OLSZTYNM - SENIOR 115
587PIOTROWSKI Karol 114SŁAWNOM - SENIOR 215
588JANKOWSKI Andrzej 225ZEGRZEM - MASTERS15
589PAWLOWSKI Marek 40JELCZ-LASKOWICEM - MASTERS15
590BOJDO Klaudia 752TARNÓWK - SENIOR 215
591GAJEWSKI Tomasz 753RZESZÓWM - SENIOR 215
592RUDNIKOWSKI Andrzej 754BYDGOSZCZM - WETERAN 115
593JANECKI Mateusz 755BZIEGACZEJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 115
DNCKIEŁBASIŃSKI Łukasz 75612 WBOTPOZNAŃM - SENIOR 215
595MIKOŁAJCZAK Przemysław 757SŁUPSKM - SENIOR 215
596MANDYWEL Sławomir 758KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - MASTERS15
597GAJDA Weronika 759OSP LUBLINIECLUBLINIECK - SENIOR 115
DNCMARER Jakub 760RUMIAM - SENIOR 115
599SKOTNICKI Jacek 761LEGION HDKNYSAM - SENIOR 215
600GAJDA Piotr 762CZĘSTOCHOWSKI LEGION - KLUB HDKCZĘSTOCHOWAM - SENIOR 215
601KNIE Mariusz 764KB MARATOŃCZYK JAROCINPOTARZYCAM - MASTERS15
602CIEMAŁA Szczepan 765WIESZCZĘTAM - SENIOR 115
603FLISS Emilia 766CHRZANÓWK - SENIOR 115
604JAWORSKA Justyna 767CZĘSTOCHOWAK - SENIOR 115
605BUDZAJ Magdalena 771JAKTORÓWK - MASTERS 15
606BUDZAJ Robert 772JAKTORÓWM - MASTERS15
607ROKICKI Michał 773DŁUGA SZLACHECKAM - SENIOR 215
608KAMIENIARZ Sławomir 380STRZYBNIKM - MASTERS15
609DAMPS Michał 386WOJSKOWY KLUB HDK PRZY 9BKPANCELBLĄGM - SENIOR 215
610KRAJNIK Wojciech 385KLUB LEGION HDKGRUDZIĄDZM - MASTERS15
611SZULC Miłosz 387BYDGOSZCZM - SENIOR 215
612KUREK Damian 388HDK KSPTOMASZÓW LUBELSKIM - SENIOR 215
613CZUPRYNA Adam 389LEGION HDKLEGIONOWOM - SENIOR 215
614GŁODZIK Tomasz 396CHORZELÓWM - SENIOR 215
615DMOCHOWSKA Agnieszka 397WATAHA TEAMRADZIONKÓWK - SENIOR 215
616KOŁAKOWSKI Karol 398PIASTÓWM - SENIOR 215
617GAŁĘŻIOWSKI Grzegorz 401SHDK LEGIONŚWINOUJŚCIEM - SENIOR 215
618CZERWIŃSKI Dariusz 482LOVELASYPOLICEM - WETERAN 115
619ERTELT Piotr 484HDK PRZY KPP W BOCHNIBOCHNIAM - SENIOR 215
620POŚPIECH Michał 483ZDUN TRIATHLON TEAM / SUPERMARATON KALISZ / PWSZ KALISZWOLICAM - MASTERS15
621BEDNAREK Marcin 499KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYŚWINICE WARCKIEM - MASTERS15
622DZIAŁOWY Krystian 509KRAKÓWM - SENIOR 115
623KOWALIK Dominika 676KRAKÓWK - SENIOR 215
624GIELAS-MGLEJ Edyta 678KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWK - MASTERS 15
625DYKACZ Joanna 679KRAKÓWK - MASTERS 15
626MICHALIK Katarzyna 566WROCŁAWK - SENIOR 215
627CZERWIŃSKI Janusz 568DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEM - WETERAN 215
628GIENIECZKO Cezary 569EŁKM - SENIOR 115
629DOBROWOLSKI Piotr 768LUBLINM - MASTERS15
630BLICHARSKI Ireneusz 775LUBOCHNIAM - MASTERS15
631RAPA Magdalena 774PNIEWYK - SENIOR 115
632ZGŁOBICKA Izabela 399BIAŁYSTOKK - SENIOR 215
633JABŁOŃSKI Tomasz 228HDK SAPERSZCZECINM - MASTERS15
634WŁODEK Katarzyna 239KRAKÓWK - SENIOR 215
635NIEDZIÓŁKA Monika 85GŁUSZYCA/GRZMIĄCAK - MASTERS 15
636FURGAŁA Piotr 86BARTOSZYCEM - SENIOR 215
637KOCH Dawid 87BUJNYM - SENIOR 215
638IZAJASZ Szymon 341RUMIAM - SENIOR 215
639ZARZECZNA Patrycja 340ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIK - SENIOR 215
640PIGOŃ Kacper 410KOSZALINM - SENIOR 215
641BIAŁACH Michał 206ŁOMIANKIM - SENIOR 215
642MURAS Łukasz 417ORZESZEM - SENIOR 215
DNCWAWRZEŁA Łukasz 531GDYNIAM - SENIOR 215
644BIS Sławek 525WARSZAWAM - MASTERS15
645GUZIUR Jakub 528KARTUZYM - SENIOR 215
646WADOWSKA Sandra 533WWW.VIRTUAL-IT.PL TEAMZARZECZEK - SENIOR 115
647PŁOSA Monika 527SZCZECINK - SENIOR 215
648ZWIERZCHOWSKI Marek 530LEGION HDKWARSZAWAM - SENIOR 115
649SZYMUŚ Michał 529SKAWINAM - SENIOR 215
650OBERDA Artur 585POLANICA-ZDROJM - SENIOR 215
651PRZYBYLIŃSKI Maciej 587BYDGOSZCZM - SENIOR 115
652GRALEWICZ Krzysztof 43SEROCKM - MASTERS15
653KOSECKA Helena 751WOJSKOWY KLUB HDK PCK " LOGISTYK" WAŁCZWAŁCZK - MASTERS 15
654SZCZEPANIAK Klaudia 400WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE /DRUŻYNA SZPIKUŻERKOWK - SENIOR 215
655GUDOWSKA Dominika 684KRAKÓWK - SENIOR 215
656MARCINKIEWICZ Magdalena 685KRAKÓWK - SENIOR 215
657ZAGROBELNA Bozena 688KRAKOWK - MASTERS 15
658PERŁOWSKA-GOZDEK Anna 690KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWK - SENIOR 215
659ADAMCZYK Bernard 575MILANÓWEKM - MASTERS15
660ŚWIĄTEK Zbigniew 337ZDUŃSKA WOLAM - SENIOR 215
661PADUCH Piotr 440WOLNYSZCZECINM - SENIOR 215
662KOPEĆ Marcin 439LIDZBARK WARMIŃSKIM - MASTERS15
663GROCHOCKA Dorota 502GIŻYCKOK - SENIOR 215
664CHĘCIŃSKA Agnieszka 504WROCŁAWK - MASTERS 15
665MIKOLAJCZYK Lukasz 777WK HDK ŻOŁNIERSKA KREWMIĘDZYRZECZM - SENIOR 215
666PASEK Tomasz 778TARNOBRZEGM - MASTERS15
667DULSKA Katarzyna 779TORUŃK - SENIOR 215
668TRACZYK Marcin 782DZIERZĄŻNIAM - MASTERS15
669LEWANDOWSKI Mirosław 784TORUŃM - MASTERS15
670RATAJCZYK Michał 785GARBYM - SENIOR 215
671TOMALA Paweł 78615GBZORZYSZM - MASTERS15
672CZUBAKOWSKA Beata 787LEGIONOWOK - SENIOR 215
673OUPNICZAK Rafał 788LESZNOM - MASTERS15
674KULA Damian 521BOLESŁAWIECM - SENIOR 115
675WODNICKA Julia 789KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWK - JUNIOR 15
676KUPREWICZ Małgorzata 790WĘGORZEWOK - SENIOR 215
677MAGNUSZEWSKI Maciej 791HDK PCK SZCZYTNOOLSZTYNM - SENIOR 215
678WALCZAK Rafał 783LEGIONOWOM - SENIOR 215
679MĘŻYKOWSKI Krzysztof 792BBL SZUBINSZUBINM - MASTERS15
680OKROJEK Patrycja 793KLUB HDK NILKRAKÓWK - SENIOR 115
681GLAZIK Jan 798MROCZAM - SENIOR 23
682WIESZCZEK Karolina 828GŁOGÓW MAŁOPOLSKIK - SENIOR 18
683NOWAK Andrzej 8297 PBOTGDAŃSKM - MASTERS15
684HANAK Rafał 588WETERANI RP, OPP KATOWICEPSARYM - MASTERS15
DNCBASIAK Mariusz 800SZKOLNY KLUB HDK PRZY CS PSPCZĘSTOCHOWAM - SENIOR 215
686ZABOROWSKI Maciej 541RUCH PRZYJACIÓŁ HARCERSTWA ZHP JAROCINJAROCINM - MASTERS2
687STEFANIK Jarosław 831SZCZECINM - MASTERS11
688SZCZYGIEŁ Piotr 381DĘBICAM - SENIOR 212
689MAŁECKI Dariusz 22364 BLP PŁOCK HDK LEGIONPŁOCKM - WETERAN 115
690JAKUBIEC Urszula 162ŻARKI LETNISKOK - SENIOR 115
Znaleziono 690 wynik(ów)