KREWKI BIEG VOL 1 - „ŚWIATOWY DZIEŃ KRWIODAWCY”

Wydarzenie:
Organizator:
Tryumf
Data:
2020-06-12
Miejsce:
Polska
Dystans:
15 km
Zgłoszonych:
834
Wystartowało:
690
Nie ukończyło:
17
Ukończyło:
673
Na trasie:
17
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja po poszczególnych dniach: Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7 | Dzień 8 | Dzień 9 | Dzień 10 | Dzień 11 | Dzień 12 | Dzień 13 | Dzień 14 | Dzień 15

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BERNAT Joanna 671HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAK - MASTERS 1K 11538:49:35.00339:07:15315,20,0007:238,1
2PLEWA Sylwia 713WOJSKOWY KLUB HDK PCK "LOGISTYK" WAŁCZPIŁAK - MASTERS 2K 21528:08:05.00348:27:13261,4-53,8406:279,3
3BŁAUCIAK Monika 692WOJSKOWY KLUB HDK PCK "LOGISTYK" WAŁCZPIŁAK - MASTERS 3K 315206:24:04.0327:10:28260,5-54,70947:321,3
4RABIEGA Monika 633LUCKY LUKILESZNOK - MASTERS 4K 41522:52:16.00335:02:53222,4-92,7936:109,7
5LIPIECKA-PISZ Agnieszka 736JASŁOK - MASTERS 5K 121515:11:07.00337:56:5594,0-221,2129:416,2
6LACH Agnieszka 198WROCŁAWK - MASTERS 6K 151508:46:22.00337:32:1381,6-233,6156:279,3
7PIETRUSZKIEWICZ Agnieszka 489BRZEGK - MASTERS 7K 171508:54:05.00337:40:4779,4-235,7616:438,9
8GOSTOMSKA Małgorzata 218REBELLION OF FREE RUNNERSCZEMPIŃK - MASTERS 8K 181510:17:21.00289:11:2577,8-237,3557:557,6
9TOMASZEWSKA Dorota 37KLUB HDK IM. KSIĘŻNEJ HELENY JABŁONOWSKIEJ W PUSTKOWIE OSIEDLUPUSTKÓW OSIEDLEK - MASTERS 9K 221513:06:40.00288:08:2070,1-245,13411:135,3
10MIKRUT Katarzyna 805IZABELINK - MASTERS 10K 291511:34:39.00329:31:3357,1-258,07912:094,9
11MANDYWEL Ilona 594KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - MASTERS 11K 331504:54:43.00313:02:0852,6-262,6255:3610,7
12KULIKOWSKA Marzena 448ŻAGAŃK - MASTERS 12K 351506:36:33.00315:00:0051,0-264,1857:467,7
13CHĘCIŃSKA Agnieszka 504WROCŁAWK - MASTERS 13K 381506:08:52.00335:53:1950,1-265,1457:228,1
14GIELAS-MGLEJ Edyta 678KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWK - MASTERS 14K 401510:01:04.00338:38:2148,3-266,85512:264,8
15WOJNA Justyna 681KRAKÓWK - MASTERS 15K 411508:47:37.00193:13:1948,2-266,95810:565,5
16GASPEROWICZ Teresa 253PURDAK - MASTERS 16K 421505:07:55.00005:07:5647,7-267,4956:279,3
17SKOCZYLAS Anita 598MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃK - MASTERS 17K 491505:12:16.00336:39:2940,1-275,1357:477,7
18KOŚCIŃSKA Elżbieta 54WOJSKOWY KLUB HDK SZCZECINBEZRZECZEK - MASTERS 18K 511504:21:02.00216:55:1338,1-277,1356:518,7
19OSTROWSKA Izabela 216JASTRZĘBIE ZDRÓJK - MASTERS 19K 521506:21:16.00219:19:2037,4-277,79910:115,9
20BANDURA Daria 149KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - MASTERS 20K 531504:03:44.00312:58:0536,9-278,3056:369,1
21KOSECKA Helena 751WOJSKOWY KLUB HDK PCK " LOGISTYK" WAŁCZWAŁCZK - MASTERS 21K 541504:28:08.00328:50:1935,9-279,2827:278,0
22LISOWSKA Magdalena 470WILCZYCEK - MASTERS 22K 591504:13:46.00319:51:5433,3-281,8797:377,9
23OJRZANOWSKA Maria 723BYDGOSZCZK - MASTERS 23K 621503:31:02.00147:02:1131,2-283,9616:458,9
24GOMOLISZEK Małgorzata 579GOMOSIŁÓWK - MASTERS 24K 661504:52:08.00337:09:3629,6-285,6109:526,1
25LITWA Małgorzata 807SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR 4 OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAK - MASTERS 25K 691503:21:51.00345:38:0927,7-287,5257:178,2
26ROMANOWSKA Joanna 72KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - MASTERS 26K 701503:03:31.00240:53:1427,5-287,6656:399,0
27OLCZAK Beata 702ŁÓDŹK - MASTERS 27K 721504:54:00.00217:27:0026,0-289,24511:195,3
28JAKÓB Marta 112SKWIERZYNAK - MASTERS 28K 741532:15:49.00325:29:0024,7-290,49578:220,8
29PIECZEK Aleksandra 163WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK - MASTERS 29K 771505:28:04.00072:55:2623,4-291,76113:594,3
30KRAUSIEWICZ-JELEN Agnieszka 77KRAKÓWK - MASTERS 30K 811503:06:21.00313:04:4722,1-293,1458:277,1
31KRZYSIAK Aneczka 113OWCZARNIAK - MASTERS 31K 821501:56:35.00001:56:3522,0-293,1855:1711,3
32MICHALSKA Monika 450LEGIONOWOK - MASTERS 32K 901502:35:06.00026:47:2020,2-294,9557:397,8
33FILIPOWSKA Sylwia 608KRAKÓWK - MASTERS 33K 911502:37:25.00144:37:1520,0-295,1657:517,6
34BARDZIK Marzena 304PIEKIELNIE ZGRANIMUROWANA GOŚLINAK - MASTERS 34K 921503:40:26.00003:40:2620,0-295,18511:005,4
35KASPERCZAK Emilia 290PIEKIELNIE ZGRANIMUROWANA GOŚLINAK - MASTERS 35K 931503:57:24.00003:57:2420,0-295,19511:525,1
36NIEDZIÓŁKA Monika 85GŁUSZYCA/GRZMIĄCAK - MASTERS 36K 1021502:56:37.00168:58:3418,5-296,7259:336,3
37REJNAT Aleksandra 820GLIWICEK - MASTERS 37K 1071502:10:33.00216:22:1117,2-298,0357:367,9
38DYKACZ Joanna 679KRAKÓWK - MASTERS 38K 1281506:29:19.00234:20:0315,7-299,50724:482,4
39ZACZ Ludmiła 159KLUB HONOROWYCH DAWCÓW MPKKRAKÓWK - MASTERS 39K 1361501:18:36.00001:18:3615,4-299,7655:0511,8
40LENCZEWSKA-MACIĄG Dorota 82ZGIERZK - MASTERS 40K 1441501:43:08.00001:43:0815,2-299,9716:468,9
41WARDENGA Joanna 391JEJKOWICE BIEGAJĄJEJKOWICEK - MASTERS 41K 1471501:45:30.00180:46:5115,2-300,0276:578,6
42SEBUNIA Aleksandra 117HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYSWAROŻYNK - MASTERS 42K 1481502:01:11.00207:00:0815,2-300,0407:597,5
43MUSIOŁ Helena 657RYBNIKK - MASTERS 43K 1501501:42:00.00001:42:0015,1-300,0656:448,9
44ZAGROBELNA Bozena 688KRAKOWK - MASTERS 44K 1521502:13:49.00072:25:3415,1-300,0958:516,8
45OWSIANIK Sylwia 375MILICZK - MASTERS 45K 1581501:35:04.00001:35:0415,0-300,1856:209,5
46BUDZAJ Magdalena 771JAKTORÓWK - MASTERS 46K 1591501:54:38.00240:10:0615,0-300,1907:387,9
Poniżej dystansu minimalnego: 15,0 km
Niesklasyfikowani
DNCGÓRNA Justyna 691LEGION HDKDREZDENKOK - MASTERS 1501:30:06.00001:30:0612,0-303,1957:308,0
DNCWARDA Anna 610HDK LEGIONKĘTRZYNK - MASTERS 1501:03:49.00037:17:315,7-309,53111:165,3
Znaleziono 48 wynik(ów)