KREWKI BIEG VOL 1 - „ŚWIATOWY DZIEŃ KRWIODAWCY”

Organizator:
Tryumf
Data:
2020-06-12
Miejsce:
Polska
Dystans:
15 km
Zgłoszonych:
617
Wystartowało:
438
Nie ukończyło:
110
Ukończyło:
328
Na trasie:
110
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja po poszczególnych dniach: Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7 | Dzień 8 | Dzień 9 | Dzień 10 | Dzień 11 | Dzień 12 | Dzień 13 | Dzień 14 | Dzień 15

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1LACH Agnieszka 198WROCŁAWK - MASTERS 1K 51508:46:22.00337:32:1381,5800,0006:279,3
2PIETRUSZKIEWICZ Agnieszka 489BRZEGK - MASTERS 2K 61508:54:05.00337:40:4779,434-2,1466:438,9
3GOSTOMSKA Małgorzata 218REBELLION OF FREE RUNNERSCZEMPIŃK - MASTERS 3K 71510:17:21.00289:11:2577,840-3,7407:557,6
4TOMASZEWSKA Dorota 37KLUB HDK IM. KSIĘŻNEJ HELENY JABŁONOWSKIEJ W PUSTKOWIE OSIEDLUPUSTKÓW OSIEDLEK - MASTERS 4K 91513:06:40.00288:08:2070,061-11,51911:135,3
5GASPEROWICZ Teresa 253PURDAK - MASTERS 5K 141505:07:55.00005:07:5647,700-33,8806:279,3
6KOŚCIŃSKA Elżbieta 54WOJSKOWY KLUB HDK SZCZECINBEZRZECZEK - MASTERS 6K 221504:21:02.00216:55:1338,060-43,5206:518,7
7CHĘCIŃSKA Agnieszka 504WROCŁAWK - MASTERS 7K 231204:30:52.00240:28:0137,697-43,8837:118,4
8OSTROWSKA Izabela 216JASTRZĘBIE ZDRÓJK - MASTERS 8K 241506:21:16.00219:19:2037,396-44,18410:115,9
9BANDURA Daria 149KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - MASTERS 9K 251504:03:44.00312:58:0536,890-44,6906:369,1
10LISOWSKA Magdalena 470WILCZYCEK - MASTERS 10K 281504:13:46.00319:51:5433,316-48,2647:377,9
11KULIKOWSKA Marzena 448ŻAGAŃK - MASTERS 11K 301203:36:33.00145:50:0028,010-53,5707:437,8
12ROMANOWSKA Joanna 72KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - MASTERS 12K 311503:03:31.00240:53:1427,530-54,0506:399,0
13JAKÓB Marta 112SKWIERZYNAK - MASTERS 13K 351532:15:49.00325:29:0024,700-56,88078:220,8
14PIECZEK Aleksandra 163WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK - MASTERS 14K 371505:28:04.00072:55:2623,434-58,14613:594,3
15KRZYSIAK Aneczka 113OWCZARNIAK - MASTERS 15K 401501:56:35.00001:56:3522,010-59,5705:1711,3
16MANDYWEL Ilona 594KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - MASTERS 16K 44701:51:58.00096:53:3120,290-61,2905:3110,9
17MICHALSKA Monika 450LEGIONOWOK - MASTERS 17K 451502:35:06.00026:47:2020,240-61,3407:397,8
18BARDZIK Marzena 304PIEKIELNIE ZGRANIMUROWANA GOŚLINAK - MASTERS 18K 461503:40:26.00003:40:2620,010-61,57011:005,4
19KASPERCZAK Emilia 290PIEKIELNIE ZGRANIMUROWANA GOŚLINAK - MASTERS 19K 471503:57:24.00003:57:2420,000-61,58011:525,1
20NIEDZIÓŁKA Monika 85GŁUSZYCA/GRZMIĄCAK - MASTERS 20K 541402:56:37.00168:58:3418,470-63,1109:336,3
21ZACZ Ludmiła 159KLUB HONOROWYCH DAWCÓW MPKKRAKÓWK - MASTERS 21K 67801:18:36.00001:18:3615,430-66,1505:0511,8
22LENCZEWSKA-MACIĄG Dorota 82ZGIERZK - MASTERS 22K 721501:43:08.00001:43:0815,224-66,3566:468,9
23SEBUNIA Aleksandra 117HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYSWAROŻYNK - MASTERS 23K 741502:01:11.00207:00:0815,155-66,4257:597,5
24GOMOLISZEK Małgorzata 579GOMOSIŁÓWK - MASTERS 24K 81902:11:55.00119:08:3012,806-68,77410:185,8
Znaleziono 24 wynik(ów)