KREWKI BIEG VOL 1 - „ŚWIATOWY DZIEŃ KRWIODAWCY”

Wydarzenie:
Organizator:
Tryumf
Data:
2020-06-12
Miejsce:
Polska
Dystans:
15 km
Zgłoszonych:
834
Wystartowało:
690
Nie ukończyło:
17
Ukończyło:
673
Na trasie:
17
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja po poszczególnych dniach: Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7 | Dzień 8 | Dzień 9 | Dzień 10 | Dzień 11 | Dzień 12 | Dzień 13 | Dzień 14 | Dzień 15

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1DUBIAŁ Rafał 614LESZNOM - MASTERS1M 11538:38:09.00336:58:43340,90,0006:478,8
2BERNAT Andrzej 62HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAM - MASTERS2M 61528:32:37.00325:06:54220,4-120,5507:467,7
3BUDZAJ Robert 772JAKTORÓWM - MASTERS3M 81522:02:35.00322:33:48195,5-145,4366:458,9
4BŁAUCIAK Mirosław 344WOJSKOWY KLUB HDK PCK "LOGISTYK" WAŁCZPIŁAM - MASTERS4M 131518:11:47.00347:03:46167,9-173,0236:309,2
5SZCZEPAŃSKI Wojciech 56SZCZYTNOM - MASTERS5M 151520:21:19.00336:39:28135,9-205,0428:596,7
6KONOPKA Tomasz 709#TK.X7XGDANSKM - MASTERS6M 231510:23:43.00336:46:40117,9-223,0425:1711,3
7TOMALA Paweł 78615GBZORZYSZM - MASTERS7M 241509:48:33.00289:10:59117,5-223,3885:0012,0
8BIEŃKOWSKI Mariusz 2WOJSKOWY KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK W SZCZECINIESZCZECINM - MASTERS8M 261514:19:48.00220:14:53116,1-224,8357:248,1
9MANDYWEL Grzegorz 595KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - MASTERS9M 311509:05:40.00336:48:23105,4-235,5525:1011,6
10KOZŁOWSKI Adam 830REDAM - MASTERS10M 351510:12:49.00313:53:33101,7-239,2476:0110,0
11KOLIŃSKI Robert 338COACH COLYNSKYWROCŁAWM - MASTERS11M 361510:17:08.00154:12:56101,5-239,4706:049,9
12GODYŃ Sylwiusz 69KLUB HDK ZŁOTORYJAWOJCIESZÓWM - MASTERS12M 401510:50:55.00314:38:50101,0-239,9316:269,3
13ANDRUSZKIEWICZ Krzysztof 522DĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS13M 421518:50:54.00018:50:5695,6-245,29211:495,1
14KOZIOŁKIEWICZ Paweł 544JELENIA GÓRAM - MASTERS14M 461510:22:12.00254:27:2288,9-252,0667:008,6
15ZAJACZKOWSKI Artur 454KLUB HDK SŁUŻB MUNDUROWYCH W DZIAŁDOWIEDZIAŁDOWOM - MASTERS15M 501507:38:56.00290:04:1586,9-254,0325:1611,4
16PAWEŁCZYK Adam 10KLUB HDK "STRAŻAK" W MIERZECICACHWOJKOWICEM - MASTERS16M 521515:26:04.00319:32:4586,5-254,45310:425,6
17DZIEPAK Piotr 5421.BLTR / MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAM - MASTERS17M 541509:08:02.00337:08:5782,5-258,4526:389,0
18KUSZAJ Sławomir 320KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICERUMIAM - MASTERS18M 571509:35:43.00184:19:5180,6-260,3787:088,4
19GRATKOWSKI Michał 35MOSINAM - MASTERS19M 581508:09:26.00304:21:4580,3-260,6816:059,8
20SKŁODOWSKI Stefan 209ŁOJDY 16/3M - MASTERS20M 591505:58:53.00254:51:3180,1-260,8354:2813,4
21MASZTAFIAK Piotr 485WWW.VIRTUAL-IT.PL TEAMLUBOŃM - MASTERS21M 631511:41:06.00299:01:2977,6-263,2989:016,6
22POŚPIECH Michał 483ZDUN TRIATHLON TEAM / SUPERMARATON KALISZ / PWSZ KALISZWOLICAM - MASTERS22M 641507:18:17.00222:04:5075,6-265,3685:4810,3
23KONDELA Paweł 664AKTYWNE CHOSZCZNOCHOSZCZNOM - MASTERS23M 651507:39:29.00337:00:0973,7-267,2126:139,6
24ADAMCZYK Bernard 575MILANÓWEKM - MASTERS24M 671506:49:17.00313:03:1072,9-268,0125:3610,7
25BIS Sławek 525WARSZAWAM - MASTERS25M 731506:03:21.00302:23:4665,4-275,5295:3310,8
26JANKOWSKI Andrzej 225ZEGRZEM - MASTERS26M 741506:28:52.00333:27:4563,3-277,6236:089,8
27KREFT Krzysztof 442ALL-CHEMIA GDAŃSKGDAŃSKM - MASTERS27M 781505:26:35.00347:52:1959,9-281,0085:2611,0
28SUŁYK Krzysztof 424HDK KSPPOMIECHÓWEKM - MASTERS28M 851517:23:48.00338:06:5055,3-285,61718:523,2
29DOBROWOLSKI Piotr 768LUBLINM - MASTERS29M 901505:20:47.00283:40:3852,8-288,1426:049,9
30DUSZA Rafal 251PRESTONM - MASTERS30M 911505:39:05.00239:09:2752,7-288,1966:259,3
31GOMOLISZEK Sławek 524GOMOSIŁÓWM - MASTERS31M 931507:12:08.00336:34:1050,8-290,1038:307,1
32FĄFARA Krzysztof 465KIELCEM - MASTERS32M 951503:22:38.00195:12:2949,9-290,9984:0314,8
33NIEDBALIK Grzegorz 677KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWM - MASTERS33M 961526:56:28.00312:36:2249,9-291,00232:221,9
34BEDNAREK Marcin 499KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYŚWINICE WARCKIEM - MASTERS34M 981507:07:05.00336:35:4348,3-292,5928:506,8
35BLICHARSKI Ireneusz 775LUBOCHNIAM - MASTERS35M 1111504:31:52.00196:30:0844,7-296,2806:059,9
36MICHOŃSKI Sebastian 1697 PBOTSZTUMM - MASTERS36M 1141504:39:42.00144:18:5743,1-297,7956:299,3
37WAJDA Bartosz 728KLUB HDK PCK OSTASZEWO TORUŃSKIEPAPOWO BISKUPIEM - MASTERS37M 1191504:20:40.00336:29:4541,2-299,7226:199,5
38BUDZIAREK Adam 427GDAŃSKM - MASTERS38M 1211504:20:11.00312:25:4641,1-299,8146:199,5
39ZINIEWICZ Krzysztof 780LEGIONWARSZAWAM - MASTERS39M 1261505:03:32.00263:58:2039,5-301,4797:417,8
40KANCLERZ Marcin 329KĘPNOM - MASTERS40M 1301502:49:24.00048:52:0338,2-302,7364:2613,5
41PASEK Tomasz 778TARNOBRZEGM - MASTERS41M 1401503:26:25.00312:44:4135,0-305,9325:5310,2
42STEFANIK Jarosław 831SZCZECINM - MASTERS42M 1421104:27:39.00225:18:0334,1-306,8477:517,6
43ROMANIUK Krzysztof 418WARSZAWAM - MASTERS43M 1471505:39:06.00223:45:3632,8-308,13010:205,8
44ZACH Paweł 68RZESZÓWM - MASTERS44M 1481502:56:52.00299:52:4532,5-308,4025:2611,0
45GRALEWICZ Krzysztof 43SEROCKM - MASTERS45M 1511503:03:28.00335:42:4332,3-308,6195:4010,6
46OJRZANOWSKI Waldemar 721BYDGOSZCZM - MASTERS46M 1531503:30:53.00147:02:1132,2-308,7176:329,2
47PAWLOWSKI Marek 40JELCZ-LASKOWICEM - MASTERS47M 1581503:07:30.00288:33:0831,2-309,7726:0110,0
48MARCZAK Damian 707STALOWA WOLAM - MASTERS48M 1621503:14:55.00121:13:5530,7-310,2326:209,5
49TRACZYK Marcin 782DZIERZĄŻNIAM - MASTERS49M 1651504:05:42.00313:25:5330,4-310,4928:047,4
50NOWAK Andrzej 8297 PBOTGDAŃSKM - MASTERS50M 1701502:47:08.00312:56:5929,9-311,0625:3510,7
51KULIBERDA Dariusz 372WARSZAWAM - MASTERS51M 1721502:37:50.00148:15:4329,5-311,4775:2111,2
52MASZOTA Waldemar 312GDYNIAM - MASTERS52M 1731502:55:34.00234:05:5329,4-311,5455:5810,0
53OCELOK Tomasz 479KALETYM - MASTERS53M 1791504:10:23.00288:58:2628,6-312,3828:466,8
54SZCZUROWSKI Adam 17HDK LEGIONLUBAŃM - MASTERS54M 1821506:47:00.00336:48:0028,0-312,93114:324,1
55KNIE Mariusz 764KB MARATOŃCZYK JAROCINPOTARZYCAM - MASTERS55M 1861502:50:15.00120:17:0027,2-313,7026:159,6
56BARTOSIAK Krzysztof 42LEGION HDKJABŁONNAM - MASTERS56M 1981504:00:23.00312:35:4825,6-315,3629:246,4
57TERLECKI Krzysztof 134KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ COMMANDOTARNOWSKIE GÓRYM - MASTERS57M 2011502:01:15.00336:16:1624,9-316,0624:5212,3
58KLEKOTKO Fabian 600TRIEAGLESGDAŃSKM - MASTERS58M 2021502:02:06.00140:20:1424,7-316,2114:5612,1
59LEWANDOWSKI Mirosław 784TORUŃM - MASTERS59M 2121503:25:39.00144:21:5723,1-317,8328:546,7
60TOFIL Michał 445RYBNIKM - MASTERS60M 2131502:32:53.00336:30:4123,0-317,8926:389,0
61KRAJNIK Wojciech 385KLUB LEGION HDKGRUDZIĄDZM - MASTERS61M 2191503:01:40.00289:18:1822,6-318,3828:037,4
62ROSIAK Grzegorz 550ŚWINOUJŚCIEM - MASTERS62M 2291561:43:00.00320:32:0021,5-319,412172:040,3
63ZDEB Grzegorz 166STRASBOURGM - MASTERS63M 2311502:05:21.00240:17:0321,4-319,5175:5110,3
64ALENOWICZ Rafał 123DRAWSKO POMORSKIEM - MASTERS64M 2321502:14:05.00076:12:5321,4-319,5706:169,6
65KWAS August 213BIEGUSIEM. PLRYKIM - MASTERS65M 2341501:55:49.00001:55:4921,1-319,7945:2811,0
66PĘKAŁA Piotr 749KOSZALINM - MASTERS66M 2381501:42:44.00001:42:4421,1-319,8294:5212,3
67HANAK Rafał 588WETERANI RP, OPP KATOWICEPSARYM - MASTERS67M 2411502:02:24.00048:39:1020,8-320,0875:5210,2
68SOFIŃSKI Andrzej 458KUNIÓWM - MASTERS68M 2431502:05:00.00240:45:0020,5-320,4026:059,9
69KOWALCZYK Darek 142WARSZAWAM - MASTERS69M 2461533:00:32.00355:06:0020,4-320,54297:070,6
70OUPNICZAK Rafał 788LESZNOM - MASTERS70M 2501501:59:24.00001:59:2420,2-320,6925:5310,2
71PRUSIŃSKI Arkadiusz 63ZABRZEM - MASTERS71M 2541502:22:02.00312:19:0220,1-320,8127:038,5
72SCHNOBER Jarosław 158LEGION HDKLEBOSZOWICEM - MASTERS72M 2671506:45:40.00050:55:3319,0-321,97121:232,8
73JAJUGA Michał 434DIRTY SPARROWSCZEMPIŃM - MASTERS73M 2681501:28:49.00191:24:3618,9-321,9874:4112,8
74ŚNIADECKI Paweł 331WIELICZKAM - MASTERS74M 2731502:47:32.00097:11:2718,7-322,2728:586,7
75JABŁOŃSKI Tomasz 228HDK SAPERSZCZECINM - MASTERS75M 2771501:42:47.00352:50:2518,5-322,4415:3310,8
76PASIK Oliwer 451BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS76M 2781501:44:12.00240:12:5118,4-322,5825:4010,6
77BUCHMAN Sebastian 221NOWY SĄCZM - MASTERS77M 2881501:54:23.00083:44:2417,8-323,1566:269,3
78RUDAJKO Borys 315ODDZIAŁ WWL - LEGION HDKTŁUSZCZM - MASTERS78M 2921503:05:00.00272:31:0917,6-323,29810:295,7
79MĄKA Michał 309BIAŁOBIELM - MASTERS79M 2991501:54:56.00240:29:4817,3-323,6326:389,0
80PRZYBYTNIAK Krzysztof 561LEGION HDKWARSZAWAM - MASTERS80M 3011501:41:43.00288:34:2217,2-323,7025:5410,2
81KAMIENIARZ Sławomir 380STRZYBNIKM - MASTERS81M 3081502:20:51.00288:00:0116,9-324,0118:197,2
82KURAŚ Rafał 116LEGIN HDKGDAŃSKM - MASTERS82M 3171501:37:43.00192:25:4116,7-324,2325:5110,3
83FIGAT Arkadiusz 165BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINYBARTOSZYCEM - MASTERS83M 3231501:51:35.00001:51:3516,6-324,3326:438,9
84KOPEĆ Marcin 439LIDZBARK WARMIŃSKIM - MASTERS84M 3241501:39:47.00025:11:2716,6-324,3426:0010,0
85ZINIEWICZ Krzysztof 719LEGIONWARSZAWAM - MASTERS85M 3271502:18:47.00278:22:5716,6-324,3668:227,2
86KAJKO Artur 643WARSZAWAM - MASTERS86M 3301501:53:11.00011:16:2116,5-324,3926:508,8
87SIWEK Grzegorz 263HDK LEGION / LANCKORONA-RUNLANCKORONAM - MASTERS87M 3321502:06:55.00245:30:1116,5-324,4407:417,8
88KRZESZOWIEC Darek 618KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - MASTERS88M 3341503:47:50.00003:47:5016,5-324,46313:504,3
89SZCZEPANSKI Michał 655LEGIONOWOM - MASTERS89M 3371503:16:04.00168:44:1116,4-324,50211:565,0
90SMOLIŃSKI Paweł 461KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK PRZY KOMENDZIE STOŁECZNEJ POLICJIOTWOCKM - MASTERS90M 3381502:00:04.00143:47:0116,4-324,5557:198,2
91CHMIELNIK Mikołaj 548LEGION HDK - ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - MASTERS91M 3401502:05:40.00312:20:0516,3-324,5887:417,8
92OWCZARCZYK Paweł 267STANISŁAWÓW PIERWSZYM - MASTERS92M 3511502:35:37.00101:50:2216,1-324,7919:386,2
93WOJTEK Wojtek 646BYDGOSZCZM - MASTERS93M 3541501:51:52.00336:08:1416,1-324,8426:578,6
94BORUCZYŃSKI Dariusz 168KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK "OPP SZCZECIN"POLICEM - MASTERS94M 3611502:41:11.00002:41:1116,1-324,86710:016,0
95GAJDEK Mateusz 745HDK PCK "PODHALANCZYK"RZESZÓWM - MASTERS95M 3631501:35:38.00169:39:4816,1-324,8735:5710,1
96JAŚKIEWICZ Tomasz 716TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS96M 3761501:40:40.00097:34:5415,9-325,0616:209,5
97KRZYŻANOWSKI Maciej 459WWW.POLANDONBIKE.PLŁÓDŹM - MASTERS97M 3821505:58:43.00005:58:4315,8-325,17922:462,6
98WOJCIECHOWSKI Krystian 581LEGIONWARSZAWAM - MASTERS98M 3831501:41:18.00192:08:5015,7-325,2026:269,3
99ROMANIUK Remigiusz 730WARSZAWAM - MASTERS99M 3841502:13:47.00254:49:2415,7-325,2228:307,0
100SKWIRUT Daniel 257LEGION HDKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS100M 3921501:51:34.00312:22:3615,6-325,3627:098,4
101PŁOSKI Krzysztof 363DARŁOWSKIE CHARTYBOBOLINM - MASTERS101M 3931501:29:52.00001:29:5215,6-325,3655:4610,4
102LATECKI Marcin 185HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃWRZEŚNIAM - MASTERS102M 3951502:10:29.00112:10:0915,6-325,3718:237,2
103CICHOCKI Jakub 160KHDK PCK KRWILIJKASZCZECINM - MASTERS103M 4021501:40:30.00001:40:3015,5-325,4546:299,2
104BORUSZEWSKI Maciej 511WARSZAWA - POLSKAM - MASTERS104M 4031501:44:13.00001:44:1315,5-325,4626:448,9
105TOPOLSKI Grzegorz 517GDYNIAM - MASTERS105M 4041501:46:34.00129:13:5115,5-325,4776:538,7
106SZAL Robert 617LEGION HDKZAŁUSKIM - MASTERS106M 4081501:29:36.00001:29:3615,4-325,5025:4810,3
107LEDWOŃ Jakub 296GLIWICEM - MASTERS107M 4101501:50:39.00120:45:4815,4-325,5277:108,4
108ROŻNIATOWSKI Tomasz 327MIEJSKO - GMINNY KLUB HDK PCK W OŁAWIEOŁAWAM - MASTERS108M 4121503:00:41.00144:16:2215,4-325,56211:455,1
109WOJTCZAK Adrian 241WOJSKOWY KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK W SZCZECINIEEŁKM - MASTERS109M 4131501:37:15.00278:13:3915,4-325,5736:199,5
110KRASOWSKI Tomasz 503WAŁCZM - MASTERS110M 4151502:46:33.00191:32:2715,3-325,58710:515,5
111WASILEWSKI Krzysztof 656POLICYJNY KLUB HDK W GDYNIRUMIAM - MASTERS111M 4201501:31:23.00024:33:2015,3-325,6425:5810,0
112RÓŻAK Paweł 538RADLINM - MASTERS112M 4241501:39:23.00120:31:2715,3-325,6726:309,2
113PISZCZEK Michał 60WOLSZTYNM - MASTERS113M 4251501:33:45.00210:20:5115,3-325,6746:089,8
114SŁOWIŃSKI Maurycy 429WROCŁAWM - MASTERS114M 4301501:32:51.00049:00:2315,2-325,7126:069,8
115KONOPACKI Piotr 426HDK LEGION OSP GLINIANKAEMÓWM - MASTERS115M 4331501:33:15.00144:30:3915,2-325,7326:089,8
116MĘŻYKOWSKI Krzysztof 792BBL SZUBINSZUBINM - MASTERS116M 4371501:55:05.00314:26:5315,2-325,7517:347,9
117KACZMAREK Mariusz 404WITKOWO BIEGAWITKOWOM - MASTERS117M 4401501:28:08.00001:28:0815,2-325,7625:4810,3
118NASKRĘT Mariusz 46RACOTM - MASTERS118M 4451501:34:13.00169:06:0015,1-325,8026:139,6
119ŚWIĄTEK Andrzej 701POZNAŃM - MASTERS119M 4481501:37:08.00001:37:0815,1-325,8126:259,3
120POŚPIECH Michał 662ZDUN TRIATHLON TEAM / KTS SUPERMARATON KALISZ / PWSZ KALISZWOLICAM - MASTERS120M 4501501:22:18.00024:29:4415,1-325,8305:2611,0
121FILIPOWSKI Rafał 607FILIP RUN TEAMKRAKÓWM - MASTERS121M 4561501:40:32.00001:40:3215,1-325,8526:409,0
122MATUSIAK Piotr 532ŚLESINM - MASTERS122M 4601501:24:46.00072:56:2815,1-325,8725:3710,7
123MANDYWEL Sławomir 758KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - MASTERS123M 4641501:19:48.00312:26:4115,1-325,8825:1811,3
124DZIAŁOWSKI Dariusz 76DĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS124M 4661501:58:46.00201:24:1215,0-325,8867:537,6
125KACZMAREK Tomasz 667WRZEŚNIAM - MASTERS125M 4681501:25:44.00001:25:4415,0-325,8925:4210,5
126GODYŃ Przemysław 52KLUB LEGION HDKGIEBUŁTÓWM - MASTERS126M 4691501:32:56.00242:28:2315,0-325,8956:109,7
127SCHAB Krzysztof 49KRZYŻ WIELKOPOLSKIM - MASTERS127M 4741501:53:22.00024:00:0115,0-325,9027:328,0
128WĄDOŁOWSKI Sławomir 666WOJSKOWY KLUB HDK PRZY 9 BBKPANC W BRANIEWIEBRANIEWOM - MASTERS128M 4801501:16:59.00001:16:5915,0-325,9225:0711,7
129KREROWICZ Grzegorz 184BIEGAM BO LUBIĘNOWY SACZM - MASTERS129M 4841501:17:43.00001:17:4315,0-325,9325:1011,6
130KAŁAMAJSKI Dariusz 244HDK LEGION ODDZIAŁ COMMANDO LUBLINIECBYDGOSZCZM - MASTERS130M 4851002:47:36.00002:47:3615,0-325,93211:105,4
131SADOWSKI Bartłomiej 264ZAWSZE GOTOWI ZAWSZE BLISKOLEGIONOWOM - MASTERS131M 4871501:28:15.00048:28:2915,0-325,9325:5310,2
Poniżej dystansu minimalnego: 15,0 km
132ZABOROWSKI Maciej 541RUCH PRZYJACIÓŁ HARCERSTWA ZHP JAROCINJAROCINM - MASTERS132M 4892069944664:570,000  
Niesklasyfikowani
DNCSULEJCZYK Piotr 4211.BLTRMIŃSK MAZOWIECKIM - MASTERS1502:12:55.00013:02:4210,4-330,56912:494,7
DNCORYCH Jacek 298MARKOWI BIEGACZEMARKIM - MASTERS1501:22:05.00168:59:409,0-331,9499:086,6
DNCGOLAROWSKI Daniel 444BOBOWICKOM - MASTERS1500:52:45.00216:12:457,7-333,2726:538,7
DNCPLACHA Jan 497IM-POSSIBLE TEAMLASKIM - MASTERS1500:48:23.00000:48:236,5-334,4637:288,0
DNCMNICH Hubert 358LEGION HDKLEGIONOWOM - MASTERS1500:30:46.00000:30:465,0-335,9326:099,8
Znaleziono 137 wynik(ów)