KREWKI BIEG VOL 1 - „ŚWIATOWY DZIEŃ KRWIODAWCY”

Wydarzenie:
Organizator:
Tryumf
Data:
2020-06-12
Miejsce:
Polska
Dystans:
15 km
Zgłoszonych:
834
Wystartowało:
690
Nie ukończyło:
17
Ukończyło:
673
Na trasie:
17
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja po poszczególnych dniach: Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7 | Dzień 8 | Dzień 9 | Dzień 10 | Dzień 11 | Dzień 12 | Dzień 13 | Dzień 14 | Dzień 15

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SCHMIDT Jacek 151ŻW- SZCZECINSZCZECINM - WETERAN 11M 41525:55:07.00338:51:08275,30,0005:3810,6
2RUDNIKOWSKI Andrzej 754BYDGOSZCZM - WETERAN 12M 141523:20:22.00336:35:27155,6-119,6868:596,7
3SIEK Michał 804KURATORIUM OŚWIATY W OPOLUBRZEGM - WETERAN 13M 221513:45:20.00337:30:57118,8-156,5176:568,6
4DUDYŃSKI Jacek 501BOLESŁAWIECM - WETERAN 14M 291518:24:00.00312:38:50110,3-165,06110:006,0
5BORKOWSKI Leszek 515NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM - WETERAN 15M 301514:55:54.00351:39:41106,1-169,2278:267,1
6MAŁECKI Dariusz 22364 BLP PŁOCK HDK LEGIONPŁOCKM - WETERAN 16M 391510:12:35.00310:35:05101,2-174,1616:039,9
7SKAŁKA Adam 220BIEGAM BO LUBIĘNOWY SĄCZM - WETERAN 17M 411511:46:25.00317:13:2198,5-176,8027:108,4
8NOWAK Tomasz 14AZOTY TARNÓW IM. TYTUSA CHAŁUBIŃSKIEGOTARNÓWM - WETERAN 18M 711506:15:38.00336:37:1069,7-205,5965:2311,1
9CZERWIŃSKI Dariusz 482LOVELASYPOLICEM - WETERAN 19M 771506:26:04.00338:18:3762,1-213,2366:139,6
10KURNYTA Stanisław 373TEMMPO WAŁBRZYCHWAŁBRZYCHM - WETERAN 110M 1251504:16:31.00291:33:4639,6-235,7626:299,3
11HAŃĆKOWIAK Benon 44KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - WETERAN 111M 1441506:28:24.00266:42:5233,5-241,78611:345,2
12PASOŃ Dariusz 526BĘDZINM - WETERAN 112M 1501503:14:14.00146:17:1732,3-243,0066:0010,0
13MICHALSKI Janusz 179RUDA ŚLĄSKAM - WETERAN 113M 2051503:31:41.00168:52:5924,0-251,3368:496,8
14KOSIOREK Darek 347POZNAŃM - WETERAN 114M 2071502:24:10.00025:12:5023,6-251,7166:069,8
15CICHOCKI Andrzej 611JÓZEFOSŁAWM - WETERAN 115M 2701502:42:35.00216:42:2318,8-256,5758:406,9
16KLOSEK Dariusz 711LEGIONHDKBYDGOSZCZM - WETERAN 116M 4231502:02:48.00168:16:3115,3-260,0568:027,5
17JANZER Janusz 342PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA PRZEMYŚLPRZEMYŚLM - WETERAN 117M 4271501:49:25.00001:49:2515,3-260,0757:108,4
18WARDENGA Kazimierz 392JEJKOWICE BIEGAJĄJEJKOWICEM - WETERAN 118M 4291501:37:52.00144:32:0315,2-260,0966:259,3
19PAMUŁA Grzegorz 59ZDZIESZOWICEKĘDZIERZYN-KOŹLEM - WETERAN 119M 4571501:40:22.00096:33:1515,1-260,2466:399,0
20ADAMCZEWSKI Sławomir 704BRZEZINYM - WETERAN 120M 4581501:25:53.00001:25:5315,1-260,2535:4110,5
21RYBKA Dariusz 540KP PSP KROTOSZYNKROTOSZYNM - WETERAN 121M 4751501:21:15.00001:21:1515,0-260,3065:2411,1
22KWIATKOWSKI Aleksander 437IPA KATOWICE VIUL. STARZYŃSKIEGO 5/72M - WETERAN 122M 4861501:32:34.00024:31:0715,0-260,3266:109,7
Znaleziono 22 wynik(ów)