KROSNO BIEGA DLA TOMKA - BIEG 7 KM
KROSNO BIEGA DLA TOMKA
Organizator : Fundacja Ultra
Data : 2021-09-29
Miejsce : Zamek Kamieniec w Odrzykoniu
Dystans : 7 km
Zgłoszonych : 80
Wystartowało : 74
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 73
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
7km
Czas
brutto
7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1WIERNUSZ Krzysztof 68OPEN Mężczyźni1M 100:00:0000:33:36.0000:33:36.00 4:4812,5
2MACHOWSKI Karol 70OPEN Mężczyźni2M 200:00:0000:33:37.0000:33:37.00+00:00:014:4812,5
3SKRZYSIŃSKI Gniewomir 53OPEN Mężczyźni3M 300:00:0000:34:07.0000:34:07.00+00:00:314:5212,3
4TOMKIEWICZ Paweł 64OPEN Mężczyźni4M 400:00:0000:35:41.0000:35:41.00+00:02:055:0511,8
5CHMIELOWSKI Artur 67OPEN Mężczyźni5M 500:00:0000:37:04.0000:37:04.00+00:03:285:1711,3
6KWIATEK Jakub 26KROSNOOPEN Mężczyźni6M 600:00:0000:37:34.0000:37:34.00+00:03:585:2211,2
7MIELNIK Michał 36MAXSTONEKROSNOOPEN Mężczyźni7M 700:00:0000:37:55.0000:37:55.00+00:04:195:2511,1
8LITWIN Bartłomiej 79OPEN Mężczyźni8M 800:00:0000:37:59.0000:37:59.00+00:04:235:2511,1
9GIERULA Grzegorz 63OPEN Mężczyźni9M 900:00:0000:38:27.0000:38:27.00+00:04:515:2910,9
10KOSTKA Małgorzata 21CUBE TEAMKROŚCIENKO WYŻNEOPEN Kobiety1K 100:00:0000:40:11.0000:40:11.00+00:06:355:4410,5
11MOSKAL Żaneta 37KORCZYNAOPEN Kobiety2K 200:00:0000:40:17.0000:40:17.00+00:06:415:4510,4
12KRUKAR Tomasz 75OPEN Mężczyźni10M 1000:00:0000:42:02.0000:42:02.00+00:08:266:0010,0
13WAJDA Barbara 58KGB KORCZYNAKORCZYNAOPEN Kobiety3K 300:00:0000:42:36.0000:42:36.00+00:09:006:059,9
14KOSTKA Janusz 20POSMAKUJ RUN TEAMSZCZEPAŃCOWAOPEN Mężczyźni11M 1100:00:0000:43:02.0000:43:02.00+00:09:266:089,8
15KRUKAR Adam 74OPEN Mężczyźni12M 1200:00:0000:43:08.0000:43:08.00+00:09:326:099,7
16KASPRZYCKA Kinga 17SYMETRIAKROSNOOPEN Kobiety4K 400:00:0000:43:12.0000:43:12.00+00:09:366:109,7
17SKRZYSIŃSKI Gniewomir 52TEAM INSTINCTKRASNAOPEN Mężczyźni13M 1300:00:0000:43:16.0000:43:16.00+00:09:406:109,7
18GAJDA Roman 73OPEN Mężczyźni14M 1400:00:0000:43:27.0000:43:27.00+00:09:516:129,7
19LEMIEC Agnieszka 27PŁOCKOPEN Kobiety5K 500:00:0000:43:35.0000:43:35.00+00:09:596:139,6
20KOZIOŁ Sylwester 76OPEN Mężczyźni15M 1500:00:0000:43:48.0000:43:48.00+00:10:126:159,6
21OCHWAT Marta 39KORCZYŃSKA GRUPA BIEGOWAKORCZYNAOPEN Kobiety6K 600:00:0000:44:20.0000:44:20.00+00:10:446:209,5
22KANDEFER Beata 66OPEN Kobiety7K 700:00:0000:45:25.0000:45:25.00+00:11:496:299,2
23HACZ Paweł 81OPEN Mężczyźni16M 1600:00:0000:45:28.0000:45:28.00+00:11:526:299,2
24CZEKAŃSKI Wojciech 7KILOMETRY ODDECHÓWKROŚCIENKO WYŻNEOPEN Mężczyźni17M 1700:00:0000:45:48.0000:45:48.00+00:12:126:329,2
25KOSTKA Andrzej 22CUBE TEAMKROŚCIENKO WYŻNEOPEN Mężczyźni18M 1800:00:0000:46:04.0000:46:04.00+00:12:286:349,1
26KOZIOŁ Wiesław 23DZIKIE ZYCIE RUN TEAMKROSNOOPEN Mężczyźni19M 1900:00:0000:46:05.0000:46:05.00+00:12:296:359,1
27BODKOWSKI Paweł 2KROSNOOPEN Mężczyźni20M 2000:00:0000:46:16.0000:46:16.00+00:12:406:369,1
28PASEK Tomasz 41GANG ZAKRĘCONYCH MASTERSÓWTARNOBRZEGOPEN Mężczyźni21M 2100:00:0000:46:46.0000:46:46.00+00:13:106:409,0
29SZUBA Dariusz 55KGB KORCZYNAKORCZYNAOPEN Mężczyźni22M 2200:00:0000:46:57.0000:46:57.00+00:13:216:428,9
30PÓŁCHŁOPEK Krzysztof 44KROSNOOPEN Mężczyźni23M 2300:00:0000:47:00.0000:47:00.00+00:13:246:428,9
31ŻYWIEC Roman 71OPEN Mężczyźni24M 2400:00:0000:47:37.0000:47:37.00+00:14:016:488,8
32SZUREK Paulina 56MODERÓWKAOPEN Kobiety8K 800:00:0000:48:09.0000:48:09.00+00:14:336:528,7
33KOMARNICKI David 19NOWY STYL GROUP RUNNING TEAMKROSNOOPEN Mężczyźni25M 2500:00:0000:48:56.0000:48:56.00+00:15:206:598,6
34ZAJCHOWSKI Marek 72OPEN Mężczyźni26M 2600:00:0000:49:09.0000:49:09.00+00:15:337:018,5
35KOLANKO Michał 18KILOMETRY ODDECHÓWKROŚCIENKO WYŻNEOPEN Mężczyźni27M 2700:00:0000:49:43.0000:49:43.00+00:16:077:068,4
36 65  100:00:0000:49:46.0000:49:46.00+00:16:107:068,4
37ŻELIGOWSKI Kuba 62DOMARADZOPEN Mężczyźni28M 2800:00:0000:49:48.0000:49:48.00+00:16:127:068,4
38ZIÓŁKOWSKA Bożena 60BIEGUNY WALBAKROSNOOPEN Kobiety9K 900:00:0000:50:13.0000:50:13.00+00:16:377:108,4
39KULIGA Sławomir 25POSMAKUJ RUN TEAMKROSNOOPEN Mężczyźni29M 2900:00:0000:50:16.0000:50:16.00+00:16:407:108,4
40PAWLIK -ŚLAWSKA Jadwiga 42SPACE MORSY JASŁOJASŁOOPEN Kobiety10K 1000:00:0000:50:21.0000:50:21.00+00:16:457:118,3
41SERAFIN Jacek 50KGB KORCZYNANOWOTANIECOPEN Mężczyźni30M 3000:00:0000:50:23.0000:50:23.00+00:16:477:118,3
42JATCZAK Monika 15KROSNOOPEN Kobiety11K 1100:00:0000:50:40.0000:50:40.00+00:17:047:148,3
43ZIOBRO Tomasz 59KGB KORCZYNAKROSNOOPEN Mężczyźni31M 3100:00:0000:51:08.0000:51:08.00+00:17:327:188,2
44HONKISZ-GODLEWSKA Urszula 80OPEN Kobiety12K 1200:00:0000:51:38.0000:51:38.00+00:18:027:228,1
45SZELC Marcin 69OPEN Mężczyźni32M 3200:00:0000:51:44.0000:51:44.00+00:18:087:238,1
46JEDZINIAK Kamila 16KROSNOOPEN Kobiety13K 1300:00:0000:52:23.0000:52:23.00+00:18:477:298,0
47ĆWIĄKALA Halina 9ATHLETIC ZRĘCINKROSNOOPEN Kobiety14K 1400:00:0000:52:28.0000:52:28.00+00:18:527:298,0
48SIDOR Radosław 51POSMAKUJ RUN TEAMWIDACZOPEN Mężczyźni33M 3300:00:0000:52:31.0000:52:31.00+00:18:557:308,0
49HELIŃSKI Jacek 14DZIKIE ŻYCIE RUN TEAMKROSNOOPEN Mężczyźni34M 3400:00:0000:53:07.0000:53:07.00+00:19:317:357,9
50MATERNIAK Anna 33KROSNOOPEN Kobiety15K 1500:00:0000:53:41.0000:53:41.00+00:20:057:407,8
51BALABAN Waldemar 1BIEGUNY WALBAKROSNOOPEN Mężczyźni35M 3500:00:0000:54:22.0000:54:22.00+00:20:467:467,7
52BRÓZDA Ewa 3RYMANÓWOPEN Kobiety16K 1600:00:0000:55:57.0000:55:57.00+00:22:217:597,5
53SZUREK Piotr 57JASŁOOPEN Mężczyźni36M 3600:00:0000:56:07.0000:56:07.00+00:22:318:017,5
54CHLEBIŃSKI Maciej 6RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓW 3/67OPEN Mężczyźni37M 3700:00:0000:57:21.0000:57:21.00+00:23:458:117,3
55OLBRYCHT Paweł 40ZAPARZYMY.PL - OBIEKTY NAPĘDZANE KAWĄKROSNOOPEN Mężczyźni38M 3800:00:0000:57:56.0000:57:56.00+00:24:208:167,2
56NOWOSADZKI Wojciech 38KROSNOOPEN Mężczyźni39M 3900:00:0000:57:59.0000:57:59.00+00:24:238:177,2
57REC Bartosz 47KROSNOOPEN Mężczyźni40M 4000:00:0000:58:06.0000:58:06.00+00:24:308:187,2
58FILAR Ewa 10KLIMKÓWKAOPEN Kobiety17K 1700:00:0000:58:21.0000:58:21.00+00:24:458:207,2
59 82  200:00:0000:59:34.0000:59:34.00+00:25:588:307,1
60 83  300:00:0000:59:37.0000:59:37.00+00:26:018:317,0
61ŻELIGOWSKI Kuba 61DOMARADZOPEN Mężczyźni41M 4100:00:0000:59:54.0000:59:54.00+00:26:188:337,0
62MAREK Jarek 32KROSNOOPEN Mężczyźni42M 4200:00:0001:00:58.0001:00:58.00+00:27:228:426,9
63PELCZAR Joanna 43ODRZYKOŃOPEN Kobiety18K 1800:00:0001:01:00.0001:01:00.00+00:27:248:426,9
64CZERWONKA Hubert 8SPACE MORSY JASIELSKI KLUB ENDORFINJASŁOOPEN Mężczyźni43M 4300:00:0001:01:02.0001:01:02.00+00:27:268:436,9
65KĘTRZYŃSKI Ryszard 78OPEN Mężczyźni44M 4400:00:0001:06:31.0001:06:31.00+00:32:559:306,3
66MACNAR Katarzyna 29RYMANÓWOPEN Kobiety19K 1900:00:0001:07:26.0001:07:26.00+00:33:509:386,2
67MARCHEWKA Elzbieta 31SPACE MORSY JASLOJASLOOPEN Kobiety20K 2000:00:0001:08:25.0001:08:25.00+00:34:499:466,1
68MICHALEC Marcin 35KKB MOSIR KROSNOKROSNOOPEN Mężczyźni45M 4500:00:0001:08:27.0001:08:27.00+00:34:519:466,1
69MENET Justyna 34KORCZYNAOPEN Kobiety21K 2100:00:0001:12:27.0001:12:27.00+00:38:5110:215,8
70MANSZ Marta 30KROSNOOPEN Kobiety22K 2200:00:0001:16:51.0001:16:51.00+00:43:1510:585,5
71 91  400:00:004942:36:30.4942:36:30.+4942:02:42365:120,0
72PÓŁCHŁOPEK Agnieszka 45KROSNOOPEN Kobiety23K 2300:00:004942:41:58.4942:41:58.+4942:07:42365:590,0
73CHACHAJ Piotr 5KROSNOOPEN Mężczyźni46M 4600:00:006433:57:41.6433:57:41.+6433:23:55148:140,0
Niesklasyfikowani
GAJDZIŃSKI Krzysztof 13KROSNOOPEN MężczyźniDNF DNF DNF--
Znaleziono 74 wynik(ów)