KROSNO BIEGA DLA TOMKA - BIEG I NW 2.3 KM
KROSNO BIEGA DLA TOMKA
Organizator : Fundacja Ultra
Data : 2021-09-29
Miejsce : Zamek Kamieniec w Odrzykoniu
Dystans : 2.3 km
Zgłoszonych : 52
Wystartowało : 47
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 47
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
2.3km
Czas
brutto
2.3km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SMOLIK Bartosz 84Bieg - Mężczyźni1M 100:00:0000:13:33.0000:13:33.00 5:5310,2
2SMERECKI Maciej 226POSMAKUJ RUN TEAMTARGOWISKA M 200:00:0000:15:19.0000:15:19.00+00:01:466:399,0
3BOŻEK Grzegorz 201DZIKIE ŻYCIE RUNTEAMKROSNO M 300:00:0000:16:04.0000:16:04.00+00:02:316:598,6
4ŁOPATKIEWICZ Beata 216KROSNO K 100:00:0000:16:31.0000:16:31.00+00:02:587:108,4
5GUŻKOWSKI Rafał 205KROSNO M 400:00:0000:16:44.0000:16:44.00+00:03:117:168,2
6SUWAJ Dorota 228KROSNO K 200:00:0000:17:10.0000:17:10.00+00:03:377:278,0
7SUWAJ Sławomir 227KROSNO M 500:00:0000:17:12.0000:17:12.00+00:03:397:288,0
8DRWIĘGA Przemysław 245Bieg - Mężczyźni2M 600:00:0000:17:20.0000:17:20.00+00:03:477:328,0
9WOJNAR Alicja 241Bieg - Kobiety1K 300:00:0000:19:52.0000:19:52.00+00:06:198:386,9
10CZELNA Angelika 233Bieg - Kobiety2K 400:00:0000:20:24.0000:20:24.00+00:06:518:526,8
11JASŁOWSKI Łukasz 210KB ATHLETIC ZRĘCINKROSNO M 700:00:0000:21:32.0000:21:32.00+00:07:599:216,4
12KANDEFER Danuta 212ZAPARZYMY.PL-OBIEKTY NAPĘDZANE KAWĄKROSNO K 500:00:0000:21:41.0000:21:41.00+00:08:089:256,4
13ZADYLAK Piotr 230KROSNO M 800:00:0000:21:43.0000:21:43.00+00:08:109:266,4
14MAJKUT Sabina 218SZCZEPAŃCOWA K 600:00:0000:22:18.0000:22:18.00+00:08:459:416,2
15DRZYZGA Klaudia 202KORCZYNA K 700:00:0000:22:28.0000:22:28.00+00:08:559:466,1
16GOLONKA Dawid 203JASŁO M 900:00:0000:22:30.0000:22:30.00+00:08:579:466,1
17KIEŁTYKA GLAZAR Ewa 213ZAPARZYMY.PL-OBIEKTY NAPĘDZANE KAWĄKROŚCIENKO WYŻNE K 800:00:0000:22:43.0000:22:43.00+00:09:109:526,1
18BIEDKA Marcin 242Bieg - Mężczyźni3M 1000:00:0000:22:47.0000:22:47.00+00:09:149:546,1
19POLAK Szymon 237Bieg - Mężczyźni4M 1100:00:0000:23:19.0000:23:19.00+00:09:4610:085,9
20HANUS Joanna 206KROSNO K 900:00:0000:23:25.0000:23:25.00+00:09:5210:105,9
21PÓŁCHŁOPEK Agnieszka 118Bieg - Kobiety3K 1000:00:0000:23:45.0000:23:45.00+00:10:123:2317,7
22JĘCZKOWSKI Remigiusz 247Bieg - Mężczyźni5M 1200:00:0000:23:52.0000:23:52.00+00:10:1910:225,8
23PÓŁCHŁOPEK Krzysztof 119Bieg - Mężczyźni6M 1300:00:0000:24:23.0000:24:23.00+00:10:503:2917,2
24PUDŁO Kacper 223POSMAKUJ RUN TEAMJDLICZE M 1400:00:0000:25:17.0000:25:17.00+00:11:4410:595,5
25JĘCZKOWSKA Maja 248Bieg - Kobiety4K 1100:00:0000:25:18.0000:25:18.00+00:11:4511:005,5
26GUZIK Anna 204ŚWIERZOWA POLSKA K 1200:00:0000:25:21.0000:25:21.00+00:11:4811:015,4
27KUNDYS Magdalena 214WKURW TEAMKROSNO K 1300:00:0000:25:37.0000:25:37.00+00:12:0411:085,4
28PĘKALSKA-JAWORSKA Mariola 120Bieg - Kobiety5K 1400:00:0000:25:39.0000:25:39.00+00:12:063:3916,4
29 243  100:00:0000:25:41.0000:25:41.00+00:12:0811:105,4
30JAMROZ Elzbieta 208KROSNO K 1500:00:0000:25:42.0000:25:42.00+00:12:0911:105,4
31PRAJSNAR Agata 222KROSNO K 1600:00:0000:25:44.0000:25:44.00+00:12:1111:115,4
32WÓJCIK-DRUCIAK Iwona 229KROSNO K 1700:00:0000:26:06.0000:26:06.00+00:12:3311:205,3
33HYZIAK Patryk 207KROSNO M 1500:00:0000:26:49.0000:26:49.00+00:13:1611:395,1
34JASŁOWSKA Justyna 234Bieg - Kobiety6K 1800:00:0000:26:56.0000:26:56.00+00:13:2311:425,1
35WOJTOWICZ Ewelina 239Bieg - Kobiety7K 1900:00:0000:27:34.0000:27:34.00+00:14:0111:595,0
36MARECKA Anna 249Bieg - Kobiety8K 2000:00:0000:27:35.0000:27:35.00+00:14:0211:595,0
37DRWIĘGA Weronika 244Bieg - Kobiety9K 2100:00:0000:28:31.0000:28:31.00+00:14:5812:234,8
38NIEMIEC-DRWIĘGA Bernadeta 220KILOMETRY ODDECHÓWSANOK K 2200:00:0000:28:32.0000:28:32.00+00:14:5912:244,8
39ZAJDEL-BALON Agnieszka 240Bieg - Kobiety10K 2300:00:0000:30:10.0000:30:10.00+00:16:3713:064,6
40PÓŁCHŁOPEK Jolanta 235Bieg - Kobiety11K 2400:00:0000:30:30.0000:30:30.00+00:16:5713:154,5
41PACOŃ Bogumiła 221ZRĘCIN K 2500:00:0000:32:20.0000:32:20.00+00:18:4714:034,3
42LEŚNIAK Dorota 236Bieg - Kobiety12K 2600:00:0000:32:23.0000:32:23.00+00:18:5014:044,3
43ROSIŃSKA Maria 224KROSNO K 2700:00:0000:32:42.0000:32:42.00+00:19:0914:134,2
44ROSIŃSKA Maria 225KROSNO K 2800:00:0000:32:44.0000:32:44.00+00:19:1114:134,2
45BILIK Jakub 232Bieg - Mężczyźni7M 1600:00:0000:35:12.0000:35:12.00+00:21:3915:183,9
46 246  200:00:0000:44:34.0000:44:34.00+00:31:0119:223,1
47POLAK Monik 238Bieg - Kobiety13K 2900:00:0001:12:00.0001:12:00.00+00:58:2731:181,9
Znaleziono 47 wynik(ów)