KTÓRĘDY NA LUBAŃ - GUT WINTER 24KM

Organizator:
Fundacja Run Vegan
Data:
2021-02-20
Miejsce:
Ochotnica Górna
Dystans:
20.5 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
106
Wystartowało:
99
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
99
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Mieszkanka Ochotnicy | Mieszkaniec Ochotnicy

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MKlasyfikacja mieszkańców gminyCzas startuMoment startuLubań
10km
Czas
netto
20.5km
Czas
brutto
20.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1FRANCUZ Konrad 306VEGE RUNNERSMOGILANYM-OPEN1M 101:58:402021-02-20 08:59:3701:12:4502:06:46.0004:05:26.75 6:119,7
2WETHACZ Dariusz 302LOKOMOTIV MAJDANCISNAM-OPEN2M 201:58:592021-02-20 08:59:5601:15:3402:08:59.3004:07:59.05+00:02:136:179,5
3ZARZYCKI Maciej 303DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPODKOWA LEŚNAM-OPEN3M 301:36:372021-02-20 08:37:3401:13:5202:11:35.9503:48:13.70+00:04:496:259,3
4OPAŁKA Damian 305MYRACEWARSZAWAM-OPEN4M 402:00:212021-02-20 09:01:1801:15:1702:12:34.0504:12:55.30+00:05:486:289,3
5ORCZYKOWSKI Bogdan 308NAWOJOWAM-OPEN5M 502:00:462021-02-20 09:01:4301:14:3702:16:34.6004:17:21.20+00:09:486:399,0
6RATAJ Artur 3923:33 TEAMTRZCIANKAM-OPEN6M 602:10:032021-02-20 09:11:0001:19:2402:17:06.5504:27:10.30+00:10:206:419,0
7KRASOŃ Marcin 383SMASHING PĄPKINS / NBR TEAM / TRINERGYWARSZAWAM-OPEN7M 702:17:122021-02-20 09:18:0901:20:1502:20:03.5504:37:15.65+00:13:176:498,8
8JOŃCZYK Rafał 304JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM-OPEN8M 801:47:062021-02-20 08:48:0301:22:4202:20:32.3004:07:38.30+00:13:466:518,8
9JACHYMSKI Krzysztof 313VEGE RUNNERSWARSZAWAM-OPEN9M 902:00:312021-02-20 09:01:2801:20:5302:24:09.2004:24:40.85+00:17:237:018,5
10STANUCHIEWICZ Oskar 411M-OPEN10M 1002:18:022021-02-20 09:18:5901:21:0902:25:03.7504:43:06.30+00:18:177:048,5
11DARCHUK Oleksandr 312DRPTWĘGRZCEM-OPEN11M 1102:01:492021-02-20 09:02:4601:23:1002:25:57.7504:27:47.30+00:19:117:078,4
12KRZYSIEK Mariusz 318KRAKÓWM-OPEN12M 1202:10:052021-02-20 09:11:0201:25:0002:26:05.1504:36:11.05+00:19:197:078,4
13DZIKI Maciej 341#BIEGIWROGOŹNIKUROGOŹNIKM-OPEN13M 1302:01:382021-02-20 09:02:3501:24:5302:28:34.4004:30:12.65+00:21:487:148,3
14PAPAJ Jakub 393BIELSKO-BIAŁAM-OPEN14M 1401:30:022021-02-20 08:30:5901:24:2902:28:37.9003:58:40.15+00:21:517:148,3
15KOCHNER Jarogniew 3953:33 TEAMTRZCIANKAM-OPEN15M 1502:10:032021-02-20 09:11:0001:23:0402:28:43.0004:38:46.45+00:21:577:158,3
16RZEMIŃSKI Jacek 310STRÓŻEM-OPEN16M 1602:03:232021-02-20 09:04:2001:27:1202:30:32.4504:33:55.60+00:23:467:208,2
17LENARCZYK Jakub 314WARSZAWAM-OPEN17M 1702:01:042021-02-20 09:02:0101:21:5102:31:51.9004:32:56.40+00:25:057:248,1
18WINTER Piotr 319NIGHT RUNNERSCHOMĘCICEM-OPEN18M 1802:00:412021-02-20 09:01:3801:24:0302:32:46.7004:33:27.95+00:26:007:278,1
19RZEŹNICZEK Anna 324STOWARZYSZENIE DZIAŁAMY RAZEMKOWALEWO POMORSKIEK-OPEN1K 102:04:162021-02-20 09:05:1301:29:2202:34:36.1504:38:53.05+00:27:507:328,0
20OLSZEWSKI Artur 315PARKRUN KATOWICEDĄBROWA GÓRNICZAM-OPEN19M 1902:09:062021-02-20 09:10:0301:28:2502:35:11.1004:44:17.35+00:28:257:347,9
21BORYCKI Artur 311TGRDĄBROWA TARNOWSKAM-OPEN20M 2002:05:192021-02-20 09:06:1601:27:3902:35:12.1504:40:31.55+00:28:267:347,9
22WOŹNIAK Dawid 307RUDAWAM-OPEN21M 2102:02:232021-02-20 09:03:2001:07:3902:36:56.5504:39:20.35+00:30:107:397,8
23SMOLINSKI Piotr 320PIASECZNOM-OPEN22M 2202:04:042021-02-20 09:05:0101:31:0902:38:16.5504:42:21.20+00:31:307:437,8
24ADAMCZYK-NOWAK Beata 376BYTOMK-OPEN2K 202:01:582021-02-20 09:02:5501:31:4502:39:14.3004:41:12.85+00:32:287:467,7
25BIELECKI Andrzej 3883:33 TEAMTRZCIANKAM-OPEN23M 2302:08:142021-02-20 09:09:1101:29:2602:39:21.6504:47:36.50+00:32:357:467,7
26MALICKI Emil 378OSTROBIECOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM-OPEN24M 2402:18:342021-02-20 09:19:3101:24:3702:41:37.6005:00:12.40+00:34:517:537,6
27SALIŃSKI Bartosz 326WKURW_TEAMKATOWICEM-OPEN25M 2502:06:302021-02-20 09:07:2701:32:3002:42:56.1004:49:26.15+00:36:107:567,5
28STACHERA Ola 327EFFI RUN TEAMKRYNKIK-OPEN3K 302:05:342021-02-20 09:06:3101:34:5102:43:34.7004:49:09.15+00:36:487:587,5
29SIKLUCKI Grzegorz 402ONE WAY TICKETKRAKÓWM-OPEN26M 2602:01:222021-02-20 09:02:1901:33:0702:46:17.5504:47:40.35+00:39:318:067,4
30STERNAL Sebastian 387GRODZISKI KLUB BIEGACZAGRODZISK WIELKOPOLSKIM-OPEN27M 2702:20:562021-02-20 09:21:5301:30:2502:46:34.2005:07:30.70+00:39:488:077,4
31ŁUSZCZYK Andrzej 389KLUB BIEGACZA MILAJASIENIECM-OPEN28M 2802:05:352021-02-20 09:06:3201:35:1002:48:52.4004:54:27.45+00:42:068:147,3
32BEBEROK Szymon 336PROFIAUTOTEAMKATOWICEM-OPEN29M 2902:30:122021-02-20 09:31:0901:37:4702:49:34.8505:19:47.25+00:42:488:167,3
33TOL Kamil 345MAFIA TEAM LUBLINIECTANINAM-OPEN30M 3002:09:052021-02-20 09:10:0201:33:3702:50:38.5004:59:44.30+00:43:528:197,2
34RUDZIŃSKI Tomasz 401KUNA W AGREŚCIELUBLINIECM-OPEN31M 3102:09:052021-02-20 09:10:0201:33:4302:50:40.2504:59:45.50+00:43:548:197,2
35KUŚPIT Przemek 323WARSZAWAM-OPEN32M 3202:02:322021-02-20 09:03:2901:36:1902:51:30.9504:54:03.45+00:44:448:217,2
36MALESA Tomasz 384PĘCLINM-OPEN33M 3302:15:342021-02-20 09:16:3101:36:5002:51:48.8005:07:23.70+00:45:028:227,2
37BRZEŹNY Sara 317OCHOTNICA DOLNAK-OPEN4K 401:48:562021-02-20 08:49:5301:34:0702:54:07.5004:43:04.30+00:47:218:297,1
38OSZYWA Damian 309DAMCZI RUNKIELCEM-OPEN34M 3401:37:592021-02-20 08:38:5601:36:2002:56:19.9004:34:19.60+00:49:338:367,0
39BUDZIASZEK Agnieszka 372KRAKÓWK-OPEN5K 502:05:292021-02-20 09:06:2601:37:3302:56:55.5005:02:25.15+00:50:098:377,0
40ZAWALSKI Paweł 390SKAŁAM-OPEN35M 3502:01:092021-02-20 09:02:0601:38:3303:00:35.5505:01:45.50+00:53:498:486,8
41TARNAWSKI Marcin 337SKAWICAM-OPEN36M 3601:55:492021-02-20 08:56:4601:41:3103:01:19.4504:57:08.95+00:54:338:506,8
42FALKOWSKI Piotr 316KS PEGAZ PIASECZNOPIASECZNOM-OPEN37M 3701:36:322021-02-20 08:37:2901:50:3503:03:13.1004:39:45.30+00:56:278:566,7
43ŚWIĄDER Bartłomiej 375SISIOOO TEAMWARSZAWAM-OPEN38M 3802:07:522021-02-20 09:08:4901:37:5203:04:03.0005:11:55.30+00:57:178:586,7
44DOMAGALSKI Maciej 394SISIOOO TEAMFLORENTYNÓWM-OPEN39M 3902:07:512021-02-20 09:08:4801:38:0103:04:03.4505:11:55.25+00:57:178:586,7
45ZAPOROWSKI Marcin 407M-OPEN40M 4002:17:182021-02-20 09:18:1501:43:3803:04:04.5005:21:23.25+00:57:188:586,7
46GAWRYSZEWSKI Grzegorz 339ESKALADAGRODZISK MAZOWIECKIM-OPEN41M 4102:04:042021-02-20 09:05:0101:38:5303:05:48.8005:09:53.25+00:59:029:036,6
47WILCZYŃSKI Marcin 328RESHAPE RUNNERSZABRZEM-OPEN42M 4202:20:512021-02-20 09:21:4801:43:0803:05:54.3005:26:45.65+00:59:089:046,6
48LIŚKIEWICZ Hubert 333WRSS WGGIOŚ AGHMICHAŁÓWM-OPEN43M 4302:07:432021-02-20 09:08:4001:43:0803:06:34.6505:14:18.00+00:59:489:066,6
49PRESNAL-ZMYSŁOWSKA Agnieszka 325KATOWICEK-OPEN6K 602:30:092021-02-20 09:31:0601:45:2803:07:56.6005:38:06.15+01:01:109:106,5
50TOL Monika 322MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECK-OPEN7K 702:02:212021-02-20 09:03:1801:43:2703:09:32.5505:11:53.60+01:02:469:146,5
51SZKODA Mariusz 3863:33 TEAMTRZCIANKAM-OPEN44M 4402:07:492021-02-20 09:08:4601:48:1903:11:06.0505:18:55.10+01:04:209:196,4
52JÓZEFIAK Jakub 332NOWY SĄCZM-OPEN45M 4501:40:242021-02-20 08:41:2101:46:5603:11:13.5004:51:38.40+01:04:279:196,4
53JOZEFIAK Marta 338KRAKÓWK-OPEN8K 801:40:252021-02-20 08:41:2201:47:5403:11:13.5504:51:39.30+01:04:279:196,4
54ŁUSZCZYK Magdalena 374KLUB BIEGACZA MILAJASIENIECK-OPEN9K 902:04:402021-02-20 09:05:3701:50:2103:14:24.0505:19:04.55+01:07:389:286,3
55MARONKA Bartosz 409M-OPEN46M 4601:53:042021-02-20 08:54:0101:44:1003:14:34.9505:07:39.45+01:07:489:296,3
56MARONKA Agnieszka 359KRAKÓWK-OPEN10K 1001:53:032021-02-20 08:54:0001:44:0103:14:35.9005:07:39.15+01:07:499:296,3
57BRODZIUK Anna 360PANIWARSZAWAK-OPEN11K 1102:26:442021-02-20 09:27:4101:46:1303:17:05.0005:43:49.55+01:10:199:366,2
58ZIELIŃSKA-KOŁACZ Ewelina 344KRAKÓWK-OPEN12K 1202:01:252021-02-20 09:02:2201:49:5103:17:39.0005:19:04.40+01:10:539:386,2
59KACZMAREK Aleksandra 331CROSSELITECHWASZCZYNOK-OPEN13K 1302:15:062021-02-20 09:16:0301:47:4803:19:37.0005:34:43.65+01:12:519:446,2
60KACZMAREK Piotr 329KACZMAREK TEAMFACIMIECHM-OPEN47M 4702:15:052021-02-20 09:16:0201:47:5403:19:38.4505:34:43.50+01:12:529:446,2
61BEDNAREK Michał 410M-OPEN48M 4802:15:012021-02-20 09:15:5801:48:1703:19:42.3505:34:43.50+01:12:569:446,2
62CHWALISZ Włodzimierz 3733:33 TEAMTRZCIANKAM-OPEN49M 4902:07:432021-02-20 09:08:4001:49:3303:20:35.5005:28:18.50+01:13:499:476,1
63STYLIŃSKI Norbert 385SUCHA BESKIDZKAM-OPEN50M 5001:42:552021-02-20 08:43:5201:53:3703:24:27.5505:07:23.25+01:17:419:586,0
64CZARNIK-PECIAK Aleksandra 335PRZEZCHLEBIEK-OPEN14K 1402:04:292021-02-20 09:05:2601:52:2703:24:58.7005:29:28.00+01:18:129:596,0
65SAHAJDAK Jarosław 396MILANÓWEKM-OPEN51M 5102:04:092021-02-20 09:05:0601:45:2203:26:34.6505:30:44.35+01:19:4810:046,0
66PRZYBYŁA Wioletta 379NIGHTRUNNERS ZABRZEZABRZEK-OPEN15K 1502:20:432021-02-20 09:21:4001:54:2403:26:58.8005:47:42.05+01:20:1210:055,9
67SZELĄG Piotr 362TURBO JEŻE TEAMWARSZAWAM-OPEN52M 5202:26:132021-02-20 09:27:1001:55:1003:27:42.5505:53:56.05+01:20:5610:075,9
68ZWIERZYŃSKI Roman 364LECĘ BO CHCĘLUTYNIAM-OPEN53M 5302:01:412021-02-20 09:02:3801:49:2403:28:21.6005:30:03.25+01:21:3510:095,9
69JACHYMSKA Zofia 370ŁÓDŹK-OPEN16K 1602:00:362021-02-20 09:01:3301:55:5803:32:08.4505:32:45.25+01:25:2210:205,8
70PAWELEC Krystyna 361DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPIASTÓWK-OPEN17K 1702:24:522021-02-20 09:25:4901:49:5903:32:38.0505:57:30.85+01:25:5210:225,8
71PASZEK Krystyna 369DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZK-OPEN18K 1802:24:512021-02-20 09:25:4801:49:3503:32:41.0505:57:32.20+01:25:5510:225,8
72DOROBEK Agata 371RESHAPE RUNNERSZABRZEK-OPEN19K 1902:20:392021-02-20 09:21:3601:54:2403:35:48.3505:56:27.40+01:29:0210:315,7
73PARYSZ Anna 321STARE BABICE BIEGAJĄBLIZNE JASIŃSKIEGOK-OPEN20K 2001:36:202021-02-20 08:37:1702:09:0103:37:18.7505:13:39.25+01:30:3210:365,7
74RÓG Adam 365BIEGAM BO LUBIĘ INOWROCŁAWINOWROCŁAWM-OPEN54M 5402:12:522021-02-20 09:13:4902:00:3103:41:15.9505:54:08.25+01:34:2910:475,6
75POŹNIAK-STYCZYŃSKA Maja 343DDCPUŁAWYK-OPEN21K 2102:05:192021-02-20 09:06:1601:59:0103:44:16.0005:49:35.55+01:37:3010:565,5
76WASIK Marta 355EDC RUNNERSWARSZAWAK-OPEN22K 2202:07:462021-02-20 09:08:4301:57:0203:45:46.7005:53:33.20+01:39:0011:005,4
77POPŁAWSKA Katarzyna 330CZARNE OWCE HIPOLITÓWHALINÓWK-OPEN23K 2302:11:252021-02-20 09:12:2202:12:4303:49:30.1506:00:55.65+01:42:4411:115,4
78BARSKA-OLSZEWSKA Ewa 399ROZBIEGAJMY RADOMSKORADOMSKOK-OPEN24K 2402:09:552021-02-20 09:10:5202:02:0503:51:35.4006:01:31.30+01:44:4911:175,3
79WRONA Sylwester 350KRAKÓWM-OPEN55M 5502:10:522021-02-20 09:11:4902:00:5203:51:39.4006:02:31.75+01:44:5311:185,3
80SIEDLACZEK Zbigniew 358LUBLINM-OPEN56M 5601:41:502021-02-20 08:42:4702:06:0303:51:48.9505:33:39.80+01:45:0211:185,3
81KUCHARSKA Aneta 380ROZBIEGAJMY RADOMSKORADOMSKOK-OPEN25K 2502:09:382021-02-20 09:10:3502:02:2503:51:52.9506:01:31.25+01:45:0611:185,3
82HEJMEJ Kamila 352NOWY SĄCZK-OPEN26K 2602:10:372021-02-20 09:11:3402:02:4103:52:10.9006:02:48.25+01:45:2411:195,3
83BOCEK Sławomir 348WATAHABOGUCHWAŁAM-OPEN57M 5701:36:392021-02-20 08:37:3601:51:3203:52:27.4505:29:07.30+01:45:4111:205,3
84BORCZ Marcin 349DIP-MAR MARCIN BORCZKAŃCZUGAM-OPEN58M 5801:36:402021-02-20 08:37:3702:05:2703:52:28.9505:29:08.95+01:45:4211:205,3
85MATLOK Marek 300RESHAPE RUNNERSZABRZEM-OPEN59M 5902:20:522021-02-20 09:21:4902:04:2403:53:30.7506:14:23.55+01:46:4411:235,3
86KACZMARCZYK Agnieszka 397RESHAPE RUNNERSZABRZEK-OPEN27K 2702:20:472021-02-20 09:21:4402:04:3803:53:35.2506:14:23.00+01:46:4911:235,3
87SIKORA Maciej 356RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹM-OPEN60M 6002:30:012021-02-20 09:30:5802:01:1203:56:36.2506:26:37.50+01:49:5011:325,2
88KARECKI Wojciech 347JÓZEFOSŁAWM-OPEN61M 6102:30:002021-02-20 09:30:5702:01:0803:56:37.9006:26:38.50+01:49:5111:325,2
89BONEK SIKORA Agata 354RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹK-OPEN28K 2802:29:582021-02-20 09:30:5502:00:5903:56:38.5006:26:36.95+01:49:5211:325,2
90KARECKA Anna 346JÓZEFOSŁAWK-OPEN29K 2902:29:592021-02-20 09:30:5602:01:0403:56:39.5506:26:39.10+01:49:5311:325,2
91GOLIŃSKI Mieczysław 382NAUKA BIEGATRZEBINIAM-OPEN62M 6203:18:422021-02-20 10:19:3902:17:3804:00:31.6007:19:14.50+01:53:4511:435,1
92GOLIŃSKA Anna 398NAUKA BIEGATRZEBINIAK-OPEN30K 3003:18:422021-02-20 10:19:3902:18:0804:00:32.8507:19:14.90+01:53:4611:445,1
93STEFAN Edyta 391NAUKA BIEGARUDAWAK-OPEN31K 3103:18:362021-02-20 10:19:3302:17:5504:00:37.2507:19:14.15+01:53:5111:445,1
94ZGODA Tomasz 3773:33 TEA<WARSZAWAM-OPEN63M 6302:07:342021-02-20 09:08:3102:01:4404:01:03.5006:08:37.55+01:54:1711:455,1
95WIERCHOŁA Joanna 366LUBLINK-OPEN32K 3201:41:512021-02-20 08:42:4802:06:1804:05:27.2005:47:19.15+01:58:4111:585,0
96OLĘDZKI Janusz 408M-OPEN64M 6401:37:412021-02-20 08:38:3802:09:5704:07:58.0005:45:39.30+02:01:1212:055,0
97WĄSOWSKA Jagoda 351KS PEGAZ PIASECZNOPIASECZNOK-OPEN33K 3301:36:182021-02-20 08:37:1502:12:2304:12:22.0005:48:40.15+02:05:3612:184,9
98ADAMSKI Adam 368BIERUTÓWM-OPEN65M 6501:34:112021-02-20 08:35:0802:19:2604:14:41.5505:48:52.65+02:07:5512:254,8
99BEDNAREK Michal 363CROSSELITETCZEWM-OPEN66M 6601:05:072021-02-20 08:06:0405:15:02.8506:20:10.40+03:08:1615:223,9
Znaleziono 99 wynik(ów)