Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2021-05-09
Miejsce : Kudowa-Zdrój
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 126
Wystartowało : 104
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 104
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 5.3km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5.3km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startuJakubowice
5.3km
   
1WRZESZCZ Mariusz 4117Przedwojewski TeamSOBÓTKAM-302021-05-09 09:00:4800:29:13
2ROGOZIŃSKI Olaf 4096POZNAŃM-402021-05-09 09:04:3700:29:15
3WŁODARCZYK Krzysztof 4084KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCEM-402021-05-09 09:00:4200:29:35
4LEŚNIAK Michał 4101ASICS FRONTRUNNER POLAND / @BIEGIEM_PO_EUROPIECERADZ DOLNYM-302021-05-09 09:35:1900:29:56
5DUNAJ Paweł 4113GT RATWROCŁAWM-302021-05-09 09:05:3100:31:29
6SWATOWSKI Tomasz 4124KB Kąty WrocławskieKĄTY WROCŁAWSKIEM-302021-05-09 09:35:0300:31:40
7GRZEGOREK Grzegorz 4125KB Kąty WrocławskieKĄTY WROCŁAWSKIEM-502021-05-09 09:35:0000:31:44
8CEPIELIK Wojciech 4070SAMOTNY WILKMARCISZÓWM-302021-05-09 09:07:5300:31:59
9SWORSKI Roman 4110KASTYO / VEGAN / VEGE RUNNERSŁÓDŹM-302021-05-09 09:13:4500:32:02
10PRYSTARZ Krzysztof 4119M-402021-05-09 09:02:2000:32:56
11LEWANDOWSKI Paweł 4120RZESZÓWM-402021-05-09 09:16:2900:34:09
12OLSZEWSKI Tomasz 4122MOSINAM-402021-05-09 09:05:2600:34:10
13PRZYBYSZEWSKI Łukasz 4106BIELAWAM-302021-05-09 09:01:2700:34:53
14DUBANIEWICZ Michał 4114KUDOWIANKA WEMECOKUDOWA-ZDRÓJM-202021-05-09 09:04:2800:34:53
15SASIN Dominika 4009KB SOBÓTKAŚWIDNICAK-202021-05-09 09:01:2200:35:23
16ALTEWĘGIER Jarosław 4058WROCŁAWM-402021-05-09 09:24:5500:35:29
17URBAN Alicja 4021KACZKATEAMWROCŁAWK-202021-05-09 09:04:4100:36:44
18PIJANOWSKI Paweł 4093KUDOWA-ZDRÓJM-402021-05-09 09:22:5800:37:37
19TYSZKIEWICZ Krzysztof 4123SKAWINAM-402021-05-09 09:04:5000:37:38
20STRASZKO Monika 4104WROCŁAWK-402021-05-09 09:04:0900:37:42
21PĘCZAR Aneta 4063MAD RUNNERSŚWIDNICAK-202021-05-09 09:01:5000:37:57
22RĘBIAŁKOWSKI Jakub 4094RNB TEAM POLANICA ZDROJPOLANICA ZDRÓJM-302021-05-09 09:20:0000:38:01
23JAGODZIK Michał 4100#FEIFERTRENUJELESZNOM-302021-05-09 09:35:2400:38:08
24MAZIAREK Adela 4008NIEMODLINK-302021-05-09 09:01:3500:38:37
25JACUKOWICZ Monika 4042FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINK-302021-05-09 09:04:1800:39:02
26GĘBSKI Łukasz 4056FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINM-302021-05-09 09:04:4500:39:05
27MIŁOSZEWICZ Aleksandra 4044FIZJOBIEGACZESZCZECINK-202021-05-09 09:03:1200:40:28
28KAWA Hubert 4045NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM-302021-05-09 09:00:3200:40:50
29GOCYŁA Michał 40793M RUNNING TEAMWROCŁAWM-402021-05-09 09:03:0400:40:50
30KĘDZIOR Joanna 4010KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEJELCZ-LASKOWICEK-402021-05-09 09:01:0700:41:43
31MOSÓR Mariusz 4026LISY PUSTYNIKLUCZEM-502021-05-09 09:03:4700:41:46
32BARNAŚ Maciej 4069BARDOM-502021-05-09 09:05:2100:41:47
33PISULA Łukasz 4076KUDOWA-ZDRÓJM-302021-05-09 09:19:5900:41:52
34DULĘBA Łukasz 4111KUDOWA ZDRÓJM-302021-05-09 09:04:0000:42:02
35DROŻYŃSKA Iwona 4077NYSAK-302021-05-09 09:05:1500:42:10
36KORCZYŃSKA Agata 4018POZNAŃK-302021-05-09 09:05:0300:42:12
37MAZIAREK Michał 4022NIEMODLINM-302021-05-09 09:01:4000:42:41
38LESIŃSKI Piotr 4078ATOSWROCŁAWM-302021-05-09 09:03:0200:42:46
39KULA Krystian 4007KB HARCOWNIK JELCZ LASKOWICEJELCZ LASKOWICEM-402021-05-09 09:01:1100:42:54
40SZYMYŚLIK Jacek 4035LESZNOM-402021-05-09 09:00:2700:43:35
41KARWACKI Krzysztof 4071KAMIENNA GÓRAM-402021-05-09 09:04:5800:43:48
42HONSZA-ŻGUTOWICZ Tomasz 4053WROCŁAWM-302021-05-09 09:10:1600:43:55
43PATYK Joanna 4054FIZJOBIEGACZESZCZECINK-302021-05-09 09:04:2200:44:09
44MOSKWA Karolina 4067BATORY LOTOCHORZÓWK-302021-05-09 09:05:3500:44:13
45KIRCUŃ Paweł 4091WROCŁAWM-402021-05-09 09:01:5900:44:14
46PASZKE Joanna 4072TORUŃK-302021-05-09 09:14:1000:44:18
47KORCZYŃSKA Anna 4066WROCŁAWK-402021-05-09 09:05:0700:44:24
48GOŁASZEWSKI Robert 4012BERLINM-402021-05-09 09:02:5300:44:35
49BAJER Karol 4034LESZNOM-402021-05-09 09:00:1600:44:51
50SZYMAŃSKI Grzegorz 4083ZWYCIĘZCÓW 6FPOLANICA-ZDRÓJM-402021-05-09 09:11:4000:44:52
51MŁYNARCZYK Arkadiusz 4016SZCZECINM-202021-05-09 09:02:3000:44:55
52MŁYNARCZYK Krzysztof 4015SZCZECINM-402021-05-09 09:02:2500:45:00
53ŁUCZKA Sylwia 4001VEGE RUNNERS / KASTYOTOMASZÓW MAZOWIECKIK-302021-05-09 09:13:4800:45:07
54MATLAK Grzegorz 40803M RUNNING TEAMWROCŁAWM-402021-05-09 09:05:4000:45:30
55ŻYGIEŁO Monika 4108CHOSZCZEŃSKA 10CHOSZCZNOK-402021-05-09 09:03:2600:45:40
56TOPOLEWSKA Ewelina 4121WARSZAWAK-302021-05-09 09:08:4500:45:40
57ŻUROWSKI Mikołaj 4074GVTWROCŁAWM-202021-05-09 09:02:3400:45:42
58LEWICKI Tomasz 4105DOBROSZYCEM-402021-05-09 09:02:1600:45:51
59KORCZYŃSKA Paulina 4051TARNOWSKIE GÓRYK-402021-05-09 09:05:1100:46:34
60ŚMIECHOWSKA Małgorzata 4043RECZRECZK-402021-05-09 09:01:3100:46:40
61ŁUŻNY Agnieszka 4087TYCHYK-302021-05-09 09:03:3600:46:43
62TEŚLAK Dawid 4085LUBNÓWM-302021-05-09 09:05:5000:46:43
63WERLE Nelly 4103WARSZAWAK-302021-05-09 09:03:5100:46:49
64RYBKOWSKA Ewa 4030ŻYCHLINK-302021-05-09 09:21:1500:46:49
65JAROSZ Marta 4086TOSZOWICEK-402021-05-09 09:02:4400:47:13
66TECHNER Magdalena 4090DĄBRÓWKAK-402021-05-09 09:04:1300:47:13
67RATAJCZAK Grzegorz 4107GORZÓW WLKP.M-502021-05-09 09:04:0300:47:16
68POMAŁECKA Barbara 4048KRAKÓWK-302021-05-09 09:08:3400:48:13
69TOPOLEWSKA Agnieszka 4025WROCŁAWK-302021-05-09 09:10:0200:48:46
70BACHURSKA Ewa 4005KB HARCOWNIK JELCZ LASKOWICEMIŁOSZYCEK-402021-05-09 09:01:0500:48:54
71HOJKO Adrianna 4041TEAM HOJKOWROCŁAWK-302021-05-09 09:03:5500:49:45
72NABIELEC Kamila 4064JAWORZYNA ŚLĄSKAK-202021-05-09 09:01:4500:50:08
73UPTAS Tomasz 4017FITNESS & SQUASH COMPLEXGŁOGÓWM-402021-05-09 09:19:2600:50:22
74BLAUT Marta 4062KRAKOWK-302021-05-09 09:08:3600:50:24
75TSUSHKA Iryna 4118K-202021-05-09 09:03:0900:50:35
76SZYMURA Izabela 4052DECATHLON RYBNIK & PRZYJACIELERYBNIKK-402021-05-09 09:02:0500:50:57
77STOŁOWSKA Natalia 4112WROCŁAWK-402021-05-09 09:09:5800:51:46
78KROPACZ Jagoda 4033SZCZECINK-202021-05-09 09:03:1900:52:08
79STACHNIO Agnieszka 4032MIESZKOWICEK-202021-05-09 09:03:2200:52:08
80KORDYLEWSKA Marlena 4031TRITON KONINKONINK-302021-05-09 09:21:1500:52:59
81DYJA Magdalena 4092RNB TEAM POLANICA ZDRÓJPOLANICA ZDRÓJK-302021-05-09 09:10:5700:54:01
82KUŁACH Lesław 4115WOLA RADZISZOWSKAM-502021-05-09 09:05:4600:54:06
83PISULA Maja 4000KUDOWA-ZDRÓJK-402021-05-09 09:10:3700:54:19
84PRZYŁUSKA Mirosława 4095RAZ SZCZECINSZCZECINK-602021-05-09 09:02:1000:55:49
85SZCZEPANSKA Ilona 4046BERLINK-302021-05-09 09:02:4900:56:10
86BRĄGIEL Piotr 4029ŚWIEBODZICEM-402021-05-09 09:06:0800:58:28
87BARTNIK Fatima 4075SŁUPNOK-302021-05-09 09:06:0400:58:32
88OGRODNIK Anna 4109ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIUWROCŁAWK-302021-05-09 09:02:3800:58:39
89HETMAŃCZYK Katarzyna 4002HETMANTEAMPACZKOWOK-402021-05-09 09:04:5400:59:45
90DEKOWSKA Marta 4038WĄGROWIECK-302021-05-09 09:01:1501:00:22
91WESOŁOWSKI Damian 4019TOMASZÓW MAZ.TOMASZÓW MAZ.M-402021-05-09 09:06:0001:00:22
92KWIATKOWSKA Honorata 4020TOMASZÓW MAZ.TOMASZÓW MAZ.K-402021-05-09 09:05:5501:00:28
93DEKOWSKI Marcin 4039WĄGROWIECM-302021-05-09 09:01:1601:00:51
94MOSÓR Lilla 4027LISY PUSTYNIKLUCZEK-502021-05-09 09:03:4101:01:16
95MICHALIK Katarzyna 4004PRT - PRECEL RACING TEAMWROCŁAWK-302021-05-09 09:09:5101:01:55
96GONERA Janina 4014KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCEK-602021-05-09 09:00:1101:02:17
97ŁUSZCZ Karina 4065TŁUSTE KOTYWROCŁAWK-302021-05-09 09:06:1201:02:17
98MYSZYWODA Monika 4116WROCŁAWK-302021-05-09 09:01:5401:06:56
99BLICHERT Anna 4055I DON'T KURWA CAREWROCŁAWK-302021-05-09 09:24:2201:07:18
100BORKOWSKI Damian 4081BORKOŚ TEAMOŁOBOKM-302021-05-09 09:00:3701:08:34
101LEWANDOWSKA Anna 4023BORKOŚ TEAMGORZÓW WIELKOPOLSKIK-302021-05-09 09:00:2201:08:46
102UCHEREK Kinga 4013ŻORYK-402021-05-09 09:14:2301:09:48
103JÓŹWIAK Wiola 4050ŁÓDŹK-302021-05-09 09:03:3101:11:21
104KUSZ Joanna 4073FITNESS & SQUASH COMPLEX GŁOGÓWGŁOGÓWK-302021-05-09 09:19:33
Znaleziono 104 wynik(ów)