Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2021-05-09
Miejsce : Kudowa-Zdrój
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 126
Wystartowało : 104
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 104
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5.3km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuJakubowice
5.3km
Czas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1WRZESZCZ Mariusz 4117Przedwojewski TeamSOBÓTKAM-301M 12021-05-09 09:00:4800:29:1300:49:14.25 4:5512,2
2LEŚNIAK Michał 4101ASICS FRONTRUNNER POLAND / @BIEGIEM_PO_EUROPIECERADZ DOLNYM-302M 42021-05-09 09:35:1900:29:5600:50:21.10+00:01:065:0211,9
3SWORSKI Roman 4110KASTYO / VEGAN / VEGE RUNNERSŁÓDŹM-303M 52021-05-09 09:13:4500:32:0200:52:36.30+00:03:225:1511,4
4DUNAJ Paweł 4113GT RATWROCŁAWM-304M 62021-05-09 09:05:3100:31:2900:52:42.10+00:03:275:1611,4
5SWATOWSKI Tomasz 4124KB Kąty WrocławskieKĄTY WROCŁAWSKIEM-305M 72021-05-09 09:35:0300:31:4000:52:43.85+00:03:295:1611,4
6CEPIELIK Wojciech 4070SAMOTNY WILKMARCISZÓWM-306M 102021-05-09 09:07:5300:31:5900:53:21.80+00:04:075:2011,2
7PRZYBYSZEWSKI Łukasz 4106BIELAWAM-307M 112021-05-09 09:01:2700:34:5300:56:07.30+00:06:535:3610,7
8RĘBIAŁKOWSKI Jakub 4094RNB TEAM POLANICA ZDROJPOLANICA ZDRÓJM-308M 162021-05-09 09:20:0000:38:0101:00:24.75+00:11:106:029,9
9JAGODZIK Michał 4100#FEIFERTRENUJELESZNOM-309M 182021-05-09 09:35:2400:38:0801:02:44.20+00:13:296:169,6
10GĘBSKI Łukasz 4056FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINM-3010M 202021-05-09 09:04:4500:39:0501:05:24.75+00:16:106:329,2
11PISULA Łukasz 4076KUDOWA-ZDRÓJM-3011M 212021-05-09 09:19:5900:41:5201:06:36.15+00:17:216:399,0
12KAWA Hubert 4045NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM-3012M 222021-05-09 09:00:3200:40:5001:08:00.00+00:18:456:488,8
13DULĘBA Łukasz 4111KUDOWA ZDRÓJM-3013M 242021-05-09 09:04:0000:42:0201:09:03.00+00:19:486:548,7
14MAZIAREK Michał 4022NIEMODLINM-3014M 262021-05-09 09:01:4000:42:4101:10:16.70+00:21:027:018,5
15LESIŃSKI Piotr 4078ATOSWROCŁAWM-3015M 272021-05-09 09:03:0200:42:4601:10:17.20+00:21:027:018,5
16HONSZA-ŻGUTOWICZ Tomasz 4053WROCŁAWM-3016M 332021-05-09 09:10:1600:43:5501:13:24.60+00:24:107:208,2
17TEŚLAK Dawid 4085LUBNÓWM-3017M 402021-05-09 09:05:5000:46:4301:15:58.05+00:26:437:357,9
18DEKOWSKI Marcin 4039WĄGROWIECM-3018M 472021-05-09 09:01:1601:00:5101:43:12.75+00:53:5810:195,8
19BORKOWSKI Damian 4081BORKOŚ TEAMOŁOBOKM-3019M 492021-05-09 09:00:3701:08:3401:53:43.85+01:04:2911:225,3
Znaleziono 19 wynik(ów)