Organizator : | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY LIDER oraz GMINA ŁABISZYN |
Data : | 2016-06-26 |
Miejsce : | Łabiszyn |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 243 |
Wystartowało : | 210 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 209 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | 1Nordic walking | Bieg 5km | Bieg 5km - kobiety | Nordic walking - kobiety | Bieg 5km - mężczyźni | Nordic walking - mężczyźni
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Kategoria zawodnika | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KLAYBOR Natalia | 240 | ŻAGAŃ | Bieg 5km | Bieg | 00:00:02 | ||
2 | SZYMANOWSKA Agnieszka | 59 | SOPOT | Bieg 5km | Bieg | 00:00:02 | ||
3 | GROCHOWSKA Anna | 27 | ŁABISZYN | Bieg 5km | Bieg | 00:00:03 | ||
4 | BRYWCZYŃSKA Justyna | 46 | PIECHCIN | Bieg 5km | Bieg | 00:00:03 | ||
5 | KRAJEWSKA Lucyna | 124 | Pałuki Runing Team | ŻNIN | Bieg 5km | Bieg | 00:00:03 | |
6 | SUDAK Agnieszka | 35 | WYRĘBA | Bieg 5km | Bieg | 00:00:03 | ||
7 | MUCHA Paulina | 119 | ŁABISZYN | Bieg 5km | Bieg | 00:00:03 | ||
8 | MACIEJEWSKA Kamila | 23 | Ślimaki Barcin | BARCIN | Bieg 5km | Bieg | 00:00:03 | |
9 | NOWACZYK Marta | 61 | Gąsawa Run Team | BISKUPIN | Bieg 5km | Bieg | 00:00:03 | |
10 | GŁOGOWSKA Agnieszka | 201 | ŁABISZYN | Bieg 5km | Bieg | 00:00:03 | ||
11 | KRYSZTOFINSKA Aneta | 211 | WSG W BYDGOSZCZY | BYDGOSZCZ | Bieg 5km | Bieg | 00:00:03 | |
12 | LANINO Kinga | 227 | ŁABISZYN | Bieg 5km | Bieg | 00:00:03 | ||
13 | SZYMANSKA Agata | 54 | ŻNIN | Bieg 5km | Bieg | 00:00:04 | ||
14 | PALIWODA Natasza | 109 | BYDGOSZCZ | Bieg 5km | Bieg | 00:00:04 | ||
15 | CHYŁKA Agata | 245 | ŻNIN | Bieg 5km | Bieg | 00:00:04 | ||
16 | KUBIAK Ewelina | 169 | Fitness Club Barcin | BARCIN | Bieg 5km | Bieg | 00:00:05 | |
17 | ŚLIWIŃSKA Kornela | 16 | ŁABISZYN | Bieg 5km | Bieg | 00:00:06 | ||
18 | CZARNECKA Małgorzata | 223 | ZŁOTÓW | Bieg 5km | Bieg | 00:00:06 | ||
19 | GRZECHNIK Paulina | 85 | KRÓLIKOWO | Bieg 5km | Bieg | 00:00:06 | ||
20 | ZYGMUNT Karolina | 134 | Pałuk Running Team | TURZA | Bieg 5km | Bieg | 00:00:06 | |
21 | CZĘSTOCHOWSKA Ilona | 225 | RYBITWY | Bieg 5km | Bieg | 00:00:07 | ||
22 | GRECMAN Anna | 157 | IKS Karate | INOWROCŁAW | Bieg 5km | Bieg | 00:00:07 | |
23 | CZYŻ-DOMAŃSKA Agnieszka | 160 | KOŁACZKOWO | Bieg 5km | Bieg | 00:00:07 | ||
24 | GÓRNA Joanna | 115 | RUN BDG | NOWA WIEŚ WIELKA | Bieg 5km | Bieg | 00:00:07 | |
25 | STACHEL Agnieszka | 113 | ŁABISZYN | Bieg 5km | Bieg | 00:00:07 | ||
26 | SZEFFS Alina | 175 | TUCHOLA | Bieg 5km | Bieg | 00:00:08 | ||
27 | PRACA Joanna | 98 | MUROWANIEC | Bieg 5km | Bieg | 00:00:08 | ||
28 | SZYMANOWSKA Katarzyna | 19 | NOWE DĄBIE | Bieg 5km | Bieg | 00:00:08 | ||
29 | ADAMCZAK Marta | 177 | Run Pasja | BYDGOSZCZ | Bieg 5km | Bieg | 00:00:08 | |
30 | MERECKA Magdalena | 28 | ŁABISZYN | Bieg 5km | Bieg | 00:00:09 | ||
31 | MAJCHER Magdalena | 36 | BYDGOSZCZ | Bieg 5km | Bieg | 00:00:09 | ||
32 | FAZEL Cecylia | 121 | SZUBIN | Bieg 5km | Bieg | 00:00:09 | ||
33 | EWA Gołata | 190 | BBL Inowrocław | INOWROCŁAW | Bieg 5km | Bieg | 00:00:09 | |
34 | PRZYJEMSKA Agnieszka | 111 | Dream Team | BYDGOSZCZ | Bieg 5km | Bieg | 00:00:09 | |
35 | KOTWICA Hanna | 204 | Pałuki Running Team | GODAWY | Bieg 5km | Bieg | 00:00:10 | |
36 | WOJCIECHOWSKA Anna | 5 | ŻNIN | Bieg 5km | Bieg | 00:00:10 | ||
37 | KUCHARCZYK Katarzyna | 116 | KokoRunners | ZAMOŚĆ | Bieg 5km | Bieg | 00:00:11 | |
38 | NIEDBALSKA Anna | 48 | ŻNIN | Bieg 5km | Bieg | 00:00:11 | ||
39 | PRZYBYLIŃSKA Dominika | 86 | ŁABISZYN | Bieg 5km | Bieg | 00:00:11 | ||
40 | SPYCHALSKA Anna | 127 | RYNARZEWO | Bieg 5km | Bieg | 00:00:11 | ||
41 | DEPKA Agnieszka | 69 | BYDGOSZCZ | Bieg 5km | Bieg | 00:00:12 | ||
42 | NIESPOREK Ewa | 222 | TORUŃ | Bieg 5km | Bieg | 00:00:12 | ||
43 | WIKARSKA Dominika | 84 | Janikowo na sportowo | JANIKOWO | Bieg 5km | Bieg | 00:00:13 | |
44 | ŚWIĘCICKA Martyna | 188 | Indywidualnie | BYDGOSZCZ | Bieg 5km | Bieg | 00:00:13 | |
45 | JABŁOŃSKA Anita | 187 | NAKŁO NAD NOTECIĄ | Bieg 5km | Bieg | 00:00:13 | ||
46 | ROJ Danuta | 104 | SZUBIN | Bieg 5km | Bieg | 00:00:14 | ||
47 | HAUS Katarzyna | 141 | SZUBIN | Bieg 5km | Bieg | 00:00:14 | ||
48 | DRABIK Maja | 143 | SGGW Runners | ŁABISZYN | Bieg 5km | Bieg | 00:00:14 | |
49 | LIBERA Sabina | 25 | parkrun Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | Bieg 5km | Bieg | 00:00:14 | |
50 | NOJMAN Izabela | 7 | ŁABISZYN | Bieg 5km | Bieg | 00:00:14 | ||
51 | WIKTOROWICZ Dominika | 15 | ŁABISZYN | Bieg 5km | Bieg | 00:00:15 | ||
52 | TOMASZEWSKA Agnieszka | 108 | ŁABISZYN | Bieg 5km | Bieg | 00:00:15 | ||
53 | MĘTEL Laura | 144 | ŁABISZYN | Bieg 5km | Bieg | 00:00:15 | ||
54 | BOROWIEC Wioleta | 142 | SZUBIN | Bieg 5km | Bieg | 00:00:15 | ||
55 | ZWIERZYKOWSKA Jagoda | 146 | BBL Inowrocław | INOWROCŁAW | Bieg 5km | Bieg | 00:00:16 | |
56 | KRZEWINA Dagmara | 24 | Łabiszyńska Aktywna Młodzież | ŁABISZYN | Bieg 5km | Bieg | 00:00:16 | |
57 | HETEL Beata | 209 | BYDGOSZCZ | Bieg 5km | Bieg | 00:00:17 | ||
58 | KRZANIK Małgorzata | 58 | KAMIEŃ KRAJEŃSKI | Bieg 5km | Bieg | 00:00:17 | ||
59 | MUSZYŃSKA Magdalena | 74 | BARCIN | Bieg 5km | Bieg | 00:00:17 | ||
60 | BRĄGIEL Anna | 166 | Vege Runners | BYDGOSZCZ | Bieg 5km | Bieg | 00:00:18 | |
61 | KLICZKOWSKA Klaudia | 132 | ŁABISZYN | Bieg 5km | Bieg | 00:00:18 | ||
62 | GÓRNA Ewelina | 191 | ZAŁACHOWO | Bieg 5km | Bieg | 00:00:19 | ||
63 | RYBKA Aldona | 195 | ZIELONKA | Bieg 5km | Bieg | 00:00:19 | ||
64 | RASSALSKA-KAUSA Jola | 56 | BYDGOSZCZ | Bieg 5km | Bieg | 00:00:19 | ||
65 | SKOTNY Alicja | 164 | MALIN | Bieg 5km | Bieg | 00:00:27 |
Znaleziono 65 wynik(ów)