LEGNICA - FINAŁ PUCHARU EUROPY - NORDIC WALKING - 10 KM

Organizator:
PFNW
Data:
2016-10-08
Miejsce:
Legnica
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
115
Wystartowało:
102
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
95
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70-79 | M70-79 | K80+ | M80+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startuStart_All
2.5km
Start_All
5km
Start_All
7.5km
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1MICHALSKI Andrzej 44SANOKM50-591M 100:08:5900:15:1300:30:4700:46:2901:02:16.8501:11:16.05 6:139.6
2RECZULSKI Mariusz 9CZĘSTOCHOWAM50-592M 200:09:0100:15:1800:31:0500:47:0201:03:10.5501:12:12.25+00:00:536:199.5
3SCHOLZ Wolfgang 69REGENSBURGM40-491M 300:08:3400:15:3900:31:3200:47:2601:03:30.9501:12:05.10+00:01:146:219.4
4WITCZUK Łukasz 112SIEDLCEM30-391M 400:08:2100:15:2700:31:3500:47:4101:03:45.9501:12:07.15+00:01:296:229.4
5NAKONIECZNY Grzegorz 106SZCZECINM40-492M 500:08:3400:15:4800:31:4500:47:5101:04:01.1501:12:35.40+00:01:446:249.4
6KACPRZAK Sławomir 27JUSTYNÓWM40-493M 6100:08:3400:15:2300:31:2400:47:2501:04:13.3001:12:48.20+00:01:566:259.3
7ZAUNER Johann 95ASKÖ-VILLACHM50-593M 700:08:5900:15:4700:31:5200:48:0901:04:19.3501:13:18.85+00:02:026:259.3
8PUSZKIEL Adrian 62ZIELONA GÓRAM16-291M 800:08:0000:15:3800:31:5500:48:0101:04:20.3001:12:21.25+00:02:036:269.3
9GRIMM Dirk 17RODINGM30-392M 900:08:2100:15:5200:32:1300:48:4201:04:41.9501:13:03.00+00:02:256:289.3
10WOJTASIŃSKI Daniel 93CZĘSTOCHOWAM30-393M 1000:08:2100:15:5100:32:1000:48:4001:04:47.6501:13:08.85+00:02:306:289.3
11HAŁAS Marcin 18CZECHOWICE-DZIEDZICEM30-394M 11100:08:2100:15:5300:32:1100:48:4201:04:48.5501:13:10.10+00:02:316:289.3
12GRAML Günther 16RODING-WETTERFELDM50-594M 12100:09:0000:15:5600:32:1800:48:5801:05:59.2001:14:59.20+00:03:426:359.1
13LANGMANN Herbert 37PRIEN AM CHIEMSEEM60-691M 13200:09:2800:16:2700:33:1800:50:4101:07:42.4501:17:10.80+00:05:256:468.9
14HELL Xaver 97WEISENBURGM60-692M 1400:09:2900:16:2800:33:2100:50:3901:07:48.5501:17:18.25+00:05:316:468.8
15ALBEL Günther 1ASKÖ-VILLACHM60-693M 1500:09:2900:16:2800:33:2100:50:3901:07:49.0001:17:18.80+00:05:326:468.8
16JENCZELEWSKI Grzegorz 23CIECHANÓWM40-494M 1600:08:3500:16:0600:33:0800:50:2001:07:50.0001:16:25.95+00:05:336:478.8
17PASIKOWSKA Mariola 53ŻARKIK30-391K 100:10:3800:16:3500:33:3800:50:4201:07:58.8501:18:37.50+00:05:426:478.8
18SPYCHAŁA Marzena 73BIAŁAK40-491K 200:11:1600:16:3600:33:4100:50:5101:08:08.5001:19:25.20+00:05:516:488.8
19KOŁODZIEJCZAK Beata 29SOCHACZEWK40-492K 300:11:1700:16:3600:33:4100:50:5501:08:24.1501:19:41.50+00:06:076:508.8
20NOWROTEK Monika 51WROCŁAWK16-291K 400:10:1600:16:3300:33:4200:51:1001:08:30.4501:18:46.45+00:06:136:518.8
21SCHNEIDER Helmut 68WALDMÜNCHENM70-791M 1700:09:4800:16:5300:33:5800:51:1801:08:33.9501:18:22.60+00:06:176:518.8
22MACKIEWICZ Marcin 99CIECHANÓWM16-292M 1800:08:0000:16:3900:34:4600:52:0801:09:06.2501:17:07.15+00:06:496:548.7
23PFAFF Andreas 56HAGEM60-694M 1900:09:2800:17:0000:34:2200:51:5301:09:14.6501:18:43.35+00:06:576:558.7
24BOCZAR Beata 5ZIELONA GÓRAK50-591K 500:11:4200:16:5700:34:3000:52:0801:09:48.1501:21:30.15+00:07:316:588.6
25JERNEJ Anna Maria 24BLEIBURGERK50-592K 6100:11:4200:17:0500:34:5000:52:4301:10:24.6001:22:06.70+00:08:077:028.5
26KUBICKI Bernard 34LUBINM60-695M 2000:09:2900:17:2200:35:1200:52:5901:11:10.2001:20:39.25+00:08:537:078.4
27KLOSE Andrea 98WEISENBURGK40-493K 700:11:1700:17:2300:34:5700:53:0501:11:17.4001:22:34.70+00:09:007:078.4
28ROGOS Henryk 65LUBIĄŻM70-792M 2100:09:2800:17:5900:35:4000:53:5001:11:48.6501:21:16.65+00:09:317:108.4
29PTAŚ Agnieszka 108CZELADŹK16-292K 800:10:1600:17:3400:35:3000:53:4101:11:49.3001:22:05.30+00:09:327:108.4
30TRATTING Claudia 87BLEIBURGERK40-494K 9100:11:1600:17:3100:35:2800:53:4501:11:53.0501:23:09.95+00:09:367:118.3
31NIEDL Margot 50EGGENFELDENK40-495K 1000:11:1700:17:3400:35:3600:53:4601:11:54.5501:23:11.60+00:09:377:118.3
32KOWALCZYK Mariusz 31ZIELONA GÓRAM50-595M 2200:08:5900:17:4900:35:5800:53:5401:11:57.9501:20:57.30+00:09:417:118.3
33PASIŃSKA-SKOWRON Sylwia 54SZCZODRKOWICEK30-392K 1100:10:3900:17:3800:35:5500:54:2101:12:29.7001:23:08.85+00:10:127:148.3
34WILDAUER Ingo 91MALSCHM50-596M 2300:08:5900:17:1100:35:1400:53:5601:12:37.1501:21:36.45+00:10:207:158.3
35BADECKI Ryszard 2NIESZCZYCEM50-597M 2400:09:0100:17:1300:35:2400:54:1501:12:46.4501:21:48.10+00:10:297:168.2
36PALIWODA Kasia 55MIERZYNK40-496K 1200:11:1700:17:4900:36:0500:54:3701:12:53.3501:24:10.60+00:10:367:178.2
37BORKOWSKI Witold 6POZNAŃM40-495M 2500:08:3600:18:1600:36:3600:54:5501:13:08.9501:21:45.60+00:10:527:188.2
38TIPPMANN Ronny 84RETTENBACHM40-496M 26200:08:3500:18:1300:36:1700:54:3901:13:11.5001:21:46.70+00:10:547:198.2
39ÖSTERREICHER Christine 52ASKÖ-VILLACHK50-593K 13100:11:4300:17:4100:35:5300:54:2801:13:15.1001:24:58.65+00:10:587:198.2
40MACIEJEWSKI Robert 40WAŁBRZYCHM30-395M 2700:08:2200:17:4200:36:0500:55:0801:13:21.6501:21:43.70+00:11:047:208.2
41BERESZKO Waldemar 96SOSNOWIECM60-696M 28100:09:2900:17:4900:36:2500:55:0501:13:34.4501:23:03.85+00:11:177:218.2
42ŚLUSARCZYK Andrzej 81PRUDNIKM60-697M 29100:09:2800:18:0400:36:2700:55:1101:13:38.3501:23:06.70+00:11:217:218.1
43SIEMIEŃSKA Marta 109GORZESZÓWK16-293K 1400:10:1600:17:5100:36:1000:55:0301:13:41.1501:23:57.40+00:11:247:228.1
44ŚLUSARCZYK Marcin 80PRUDNIKM30-396M 3000:08:2200:18:0800:37:1100:55:2701:13:42.5501:22:04.75+00:11:257:228.1
45PŁOCIŃSKA Sandra 60CHMIELÓWK16-294K 1500:10:1800:18:0700:36:4500:55:2201:13:43.9001:24:02.65+00:11:277:228.1
46JÓZEFAK Dariusz 115WROCŁAWM40-497M 3100:08:3500:18:3100:37:0400:55:3701:13:58.1001:22:33.50+00:11:417:238.1
47MOŻDŻEŃ Barbara 102GNIEZNOK50-594K 1600:11:4200:17:5000:36:4300:56:0501:15:19.0001:27:01.65+00:13:027:318
48BLATNIK Roman 4KRSKOM60-698M 3200:09:2800:18:1400:36:5500:56:0401:15:21.6001:24:50.00+00:13:047:328
49SOBAŃSKA Grażyna 71DRUŻBICEK60-691K 1700:12:0400:18:2600:37:1500:56:1401:15:22.0501:27:26.25+00:13:057:328
50BAJ Stanisław 110LEGNICAM50-598M 3300:08:5900:18:2100:37:2200:56:1201:15:23.3501:24:23.15+00:13:067:328
51SONG Wenquan 72BEIJINGM30-397M 3400:08:2100:17:5200:36:5200:56:0201:15:28.3001:23:50.15+00:13:117:327.9
52KUPIBIDA Bogusława 35KATOWICEK50-595K 1800:11:4200:18:4500:38:0600:56:5501:15:47.6501:27:30.05+00:13:307:347.9
53ILLITSCH Ewald 19BLEIBURGERM60-699M 35100:09:3000:18:1400:37:1700:56:4901:16:17.4001:25:47.50+00:14:007:377.9
54WIŚNIEWSKI Roman 92TWARDORZECZKAM60-6910M 3600:09:2900:18:2200:37:4000:57:1001:16:23.1501:25:52.95+00:14:067:387.9
55SCHEJBALOVA Kristina 67ZLATÉ HORYK60-692K 1900:12:0400:18:5800:38:0200:56:4401:16:25.5001:28:30.15+00:14:087:387.8
56JARZYŃSKA Małgorzata 22BERLINK50-596K 2000:11:4200:18:4000:37:4600:57:0301:16:25.9001:28:08.45+00:14:097:387.8
57PUZICHOWSKA Małgorzata 103JELCZ-LASKOWICEK50-597K 2100:11:4300:19:0000:38:1700:57:3401:16:57.7501:28:40.90+00:14:407:417.8
58TKOCZ Adam 86RUDA ŚLĄSKAM50-599M 37200:09:0000:18:4400:38:1200:57:3401:17:01.0001:26:01.95+00:14:447:427.8
59ROSOŁEK Elżbieta 66ZIELONA GÓRAK50-598K 2200:11:4300:19:1300:39:0500:58:2901:17:01.5501:28:44.80+00:14:447:427.8
60IDKOWIAK Magdalena 111MOSINA/KROSINKOK30-393K 2300:10:3900:18:5300:38:1600:57:4301:17:08.3001:27:47.40+00:14:517:427.8
61KOZŁOWSKA Agnieszka 32POZNAŃK40-497K 2400:11:1700:18:5200:38:3100:58:0101:17:34.9001:28:51.90+00:15:187:457.7
62MARONDEL Katarzyna 42BYTOMK30-394K 2500:10:3900:18:4900:38:2000:57:5401:17:36.3001:28:15.40+00:15:197:457.7
63POSTEK Danuta 61POZNAŃK50-599K 2600:11:4400:19:1300:38:4800:58:1701:17:44.5001:29:28.65+00:15:277:467.7
64DOBROWOLSKA-ŚWIĄTEK Elżbieta 12KAMIENIEC WROCŁAWSKIK50-5910K 2700:11:4200:18:5300:38:4600:58:2601:17:58.1501:29:41.05+00:15:417:477.7
65SUCHOWIECKA Marta 77ZIELONA GÓRAK40-498K 2800:11:1700:18:5200:38:2500:58:0201:17:59.5001:29:17.45+00:15:427:487.7
66PIĄTKOWSKI Józef 57POLKOWICEM70-793M 3800:09:4900:18:5700:38:5800:58:5101:18:11.9501:28:00.95+00:15:557:497.7
67WORONKO-ZACZYŃSKA Janina 94LUBINK70-791K 2900:12:1700:18:5000:38:1700:58:1101:18:44.6001:31:01.85+00:16:277:527.6
68WACHOWIAK Sylwia 90PIŁAK40-499K 3000:11:1900:19:5500:39:3000:59:0301:18:48.9001:30:08.05+00:16:327:527.6
69SZEWCZYK Marek 78WARSZAWAM50-5910M 3900:09:0000:19:1600:38:5000:58:5401:18:49.8001:27:50.50+00:16:327:537.6
70DUSZA Kajetan 104SZCZECINM16-293M 4000:08:0100:17:5800:36:2400:57:0401:18:57.2001:26:58.50+00:16:407:537.6
71THOMALLA Bogdan 83ZABRZEM70-794M 4100:09:4800:19:1100:38:5900:58:4801:19:07.1501:28:55.80+00:16:507:547.6
72TRATTNIG Manfred 88BLEIBURGERM40-498M 4200:08:3400:19:1400:39:3400:59:5601:20:16.5001:28:51.30+00:17:598:017.5
73BIŃCZYK Jacek 101GRĄBCZEWOM40-499M 4300:08:3500:19:5900:40:1601:00:2301:20:22.6501:28:57.65+00:18:058:027.5
74MOLENDA Magdalena 47MOSINAK30-395K 3100:10:3900:19:3400:39:4501:00:0201:20:26.8501:31:06.55+00:18:108:027.5
75RACZYŃSKA Aleksandra 63CHORZÓWK70-792K 3200:12:1700:19:2900:39:5201:00:1701:20:32.8501:32:49.95+00:18:168:037.5
76RAUCH Sonja 64BLEIBURGERK50-5911K 33100:11:4400:19:2100:39:0900:59:5901:20:33.1501:32:17.45+00:18:168:037.4
77DUSZA Anna 105SZCZECINK40-4910K 3400:11:1900:19:5000:39:5801:00:3401:20:42.9001:32:01.90+00:18:268:047.4
78SZEWCZYK Agnieszka 79WARSZAWAK40-4911K 3500:11:1800:20:0500:40:1901:00:4701:21:45.7501:33:04.45+00:19:288:107.3
79PLANKO Oton 59CELJEM60-6911M 4400:09:2800:19:2100:40:4201:01:2401:21:50.7001:31:19.65+00:19:338:117.3
80KIDAWA Danuta 116WROCŁAWK40-4912K 3600:11:1800:20:3500:41:2901:02:3201:23:36.4001:34:54.60+00:21:198:217.2
81CHE Bing 10BEIJINGK40-4913K 3700:11:1700:19:5500:40:3901:01:5401:23:46.0001:35:03.90+00:21:298:227.2
82CHRAPEK Urszula 11RUDZICAK16-295K 3800:10:1600:20:2100:41:1001:02:0701:23:54.4001:34:10.55+00:21:378:237.2
83MOSTOWSKA-NOWAK Elżbieta 48ŻAKOWOK50-5912K 39200:11:4400:20:2000:41:1901:02:4901:24:06.1001:35:50.10+00:21:498:247.1
84MIELEWCZYK Aleksandra 45RUMIAK50-5913K 4000:11:4300:20:2900:41:4401:03:2701:25:23.5001:37:06.75+00:23:068:327
85KATSCHNIG Heidi 28BLEIBURGERK60-693K 4100:12:0400:20:4600:42:0201:03:4801:26:07.0501:38:11.30+00:23:508:367
86ILLITSCH Brigitte 20BLEIBURGERK50-5914K 42100:11:4500:20:3900:41:5901:04:0701:26:24.9001:38:10.35+00:24:088:386.9
87BREXLER Jasmin 8PRIEN AM CHIEMSEEK16-296K 4300:10:1800:20:3200:41:3801:03:3601:26:55.5501:37:14.10+00:24:388:416.9
88JARYSZ Agnieszka 21OBORNIKIK30-396K 4400:10:3900:21:3700:44:0801:06:0701:27:42.6001:38:22.45+00:25:258:466.8
89KRZYŚCIN Rafał 114WROCŁAWM40-4910M 4500:08:3600:22:0000:44:0801:06:1701:27:49.3501:36:25.35+00:25:328:466.8
90TKOCZ Alicja 85RUDA ŚLĄSKAK50-5915K 4500:11:4300:22:0400:44:4901:07:1001:29:10.5001:40:54.35+00:26:538:556.7
91KRZYŚCIN Mirosława 113WROCŁAWK40-4914K 4600:11:1900:21:2900:43:5701:07:2501:29:30.4001:40:49.85+00:27:138:576.7
92LIPIŃSKA Urszula 39DĘBLINK40-4915K 4700:11:1700:22:2400:45:0301:07:3801:30:13.2001:41:31.10+00:27:569:016.6
93FRAGER Barbara 14BLEIBURGERK50-5916K 48100:11:4500:23:1000:46:3401:10:2601:35:04.3001:46:49.85+00:32:479:306.3
94KUTEJ Helmut 36BLEIBURGERM50-5911M 4600:09:0000:22:5100:46:4801:10:4901:35:09.8501:44:10.70+00:32:539:316.3
95NAWROCKA Danuta 107DĄBROWA GÓRNICZAK70-793K 4900:12:1700:28:2200:56:3701:24:3401:52:25.2002:04:43.05+00:50:0811:145.3
DQCZŁAPSKI Krzysztof 70CIECHANÓWM50-591DQ00:15:18 DQ00:31:05 DQ00:47:01 DQ DQ DQ--
DQSTERN Peter 75BLEIBURGERM40-491DQ00:15:42 DQ00:31:41 DQ00:50:47 DQ DQ DQ--
DQŚCIBISZ Bogdan 100SOSNOWIECM70-791DQ00:18:47 DQ00:38:16 DQ00:58:25 DQ DQ DQ--
DQÜBELLEITNER Manfred 89DEUTSCHFEISTRITZM50-591DQ00:15:45 DQ00:31:50 DQ DQ DQ DQ--
DQŚLUSARCZYK Grzegorz 82PRUDNIKM40-491DQ00:19:15 DQ00:39:40 DQ DQ DQ DQ--
DQGRASSL Johann 26BISCHOFSWIESENM60-691DQ00:16:26 DQ DQ DQ DQ DQ--
JERNEJ Albin 25BLEIBURGERM50-59DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 102 wynik(ów)