LEGNICA - FINAŁ PUCHARU EUROPY - NORDIC WALKING - 10 KM
Organizator : PFNW
Data : 2016-10-08
Miejsce : Legnica
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 115
Wystartowało : 102
Nie ukończyło : 7
Ukończyło : 95
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70-79 | M70-79 | K80+ | M80+
Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startuStart_All
2.5km
Start_All
5km
Start_All
7.5km
       
1PUSZKIEL Adrian 62ZIELONA GÓRAM16-2900:08:0000:15:3800:31:5500:48:01
2MACKIEWICZ Marcin 99CIECHANÓWM16-2900:08:0000:16:3900:34:4600:52:08
3DUSZA Kajetan 104SZCZECINM16-2900:08:0100:17:5800:36:2400:57:04
4WITCZUK Łukasz 112SIEDLCEM30-3900:08:2100:15:2700:31:3500:47:41
5GRIMM Dirk 17RODINGM30-3900:08:2100:15:5200:32:1300:48:42
6WOJTASIŃSKI Daniel 93CZĘSTOCHOWAM30-3900:08:2100:15:5100:32:1000:48:40
7SONG Wenquan 72BEIJINGM30-3900:08:2100:17:5200:36:5200:56:02
8HAŁAS Marcin 18CZECHOWICE-DZIEDZICEM30-39100:08:2100:15:5300:32:1100:48:42
9MACIEJEWSKI Robert 40WAŁBRZYCHM30-3900:08:2200:17:4200:36:0500:55:08
10ŚLUSARCZYK Marcin 80PRUDNIKM30-3900:08:2200:18:0800:37:1100:55:27
11SCHOLZ Wolfgang 69REGENSBURGM40-4900:08:3400:15:3900:31:3200:47:26
12NAKONIECZNY Grzegorz 106SZCZECINM40-4900:08:3400:15:4800:31:4500:47:51
13TRATTNIG Manfred 88BLEIBURGERM40-4900:08:3400:19:1400:39:3400:59:56
14KACPRZAK Sławomir 27JUSTYNÓWM40-49100:08:3400:15:2300:31:2400:47:25
15JENCZELEWSKI Grzegorz 23CIECHANÓWM40-4900:08:3500:16:0600:33:0800:50:20
16JÓZEFAK Dariusz 115WROCŁAWM40-4900:08:3500:18:3100:37:0400:55:37
17BIŃCZYK Jacek 101GRĄBCZEWOM40-4900:08:3500:19:5900:40:1601:00:23
18TIPPMANN Ronny 84RETTENBACHM40-49200:08:3500:18:1300:36:1700:54:39
19BORKOWSKI Witold 6POZNAŃM40-4900:08:3600:18:1600:36:3600:54:55
20KRZYŚCIN Rafał 114WROCŁAWM40-4900:08:3600:22:0000:44:0801:06:17
21MICHALSKI Andrzej 44SANOKM50-5900:08:5900:15:1300:30:4700:46:29
22ZAUNER Johann 95ASKÖ-VILLACHM50-5900:08:5900:15:4700:31:5200:48:09
23KOWALCZYK Mariusz 31ZIELONA GÓRAM50-5900:08:5900:17:4900:35:5800:53:54
24WILDAUER Ingo 91MALSCHM50-5900:08:5900:17:1100:35:1400:53:56
25BAJ Stanisław 110LEGNICAM50-5900:08:5900:18:2100:37:2200:56:12
26SZEWCZYK Marek 78WARSZAWAM50-5900:09:0000:19:1600:38:5000:58:54
27KUTEJ Helmut 36BLEIBURGERM50-5900:09:0000:22:5100:46:4801:10:49
28GRAML Günther 16RODING-WETTERFELDM50-59100:09:0000:15:5600:32:1800:48:58
29TKOCZ Adam 86RUDA ŚLĄSKAM50-59200:09:0000:18:4400:38:1200:57:34
30BADECKI Ryszard 2NIESZCZYCEM50-5900:09:0100:17:1300:35:2400:54:15
31RECZULSKI Mariusz 9CZĘSTOCHOWAM50-5900:09:0100:15:1800:31:0500:47:02
32PFAFF Andreas 56HAGEM60-6900:09:2800:17:0000:34:2200:51:53
33ROGOS Henryk 65LUBIĄŻM70-7900:09:2800:17:5900:35:4000:53:50
34BLATNIK Roman 4KRSKOM60-6900:09:2800:18:1400:36:5500:56:04
35PLANKO Oton 59CELJEM60-6900:09:2800:19:2100:40:4201:01:24
36ŚLUSARCZYK Andrzej 81PRUDNIKM60-69100:09:2800:18:0400:36:2700:55:11
37LANGMANN Herbert 37PRIEN AM CHIEMSEEM60-69200:09:2800:16:2700:33:1800:50:41
38ALBEL Günther 1ASKÖ-VILLACHM60-6900:09:2900:16:2800:33:2100:50:39
39HELL Xaver 97WEISENBURGM60-6900:09:2900:16:2800:33:2100:50:39
40KUBICKI Bernard 34LUBINM60-6900:09:2900:17:2200:35:1200:52:59
41WIŚNIEWSKI Roman 92TWARDORZECZKAM60-6900:09:2900:18:2200:37:4000:57:10
42BERESZKO Waldemar 96SOSNOWIECM60-69100:09:2900:17:4900:36:2500:55:05
43ILLITSCH Ewald 19BLEIBURGERM60-69100:09:3000:18:1400:37:1700:56:49
44SCHNEIDER Helmut 68WALDMÜNCHENM70-7900:09:4800:16:5300:33:5800:51:18
45THOMALLA Bogdan 83ZABRZEM70-7900:09:4800:19:1100:38:5900:58:48
46PIĄTKOWSKI Józef 57POLKOWICEM70-7900:09:4900:18:5700:38:5800:58:51
47NOWROTEK Monika 51WROCŁAWK16-2900:10:1600:16:3300:33:4200:51:10
48PTAŚ Agnieszka 108CZELADŹK16-2900:10:1600:17:3400:35:3000:53:41
49SIEMIEŃSKA Marta 109GORZESZÓWK16-2900:10:1600:17:5100:36:1000:55:03
50CHRAPEK Urszula 11RUDZICAK16-2900:10:1600:20:2100:41:1001:02:07
51PŁOCIŃSKA Sandra 60CHMIELÓWK16-2900:10:1800:18:0700:36:4500:55:22
52BREXLER Jasmin 8PRIEN AM CHIEMSEEK16-2900:10:1800:20:3200:41:3801:03:36
53PASIKOWSKA Mariola 53ŻARKIK30-3900:10:3800:16:3500:33:3800:50:42
54PASIŃSKA-SKOWRON Sylwia 54SZCZODRKOWICEK30-3900:10:3900:17:3800:35:5500:54:21
55IDKOWIAK Magdalena 111MOSINA/KROSINKOK30-3900:10:3900:18:5300:38:1600:57:43
56MARONDEL Katarzyna 42BYTOMK30-3900:10:3900:18:4900:38:2000:57:54
57MOLENDA Magdalena 47MOSINAK30-3900:10:3900:19:3400:39:4501:00:02
58JARYSZ Agnieszka 21OBORNIKIK30-3900:10:3900:21:3700:44:0801:06:07
59SPYCHAŁA Marzena 73BIAŁAK40-4900:11:1600:16:3600:33:4100:50:51
60TRATTING Claudia 87BLEIBURGERK40-49100:11:1600:17:3100:35:2800:53:45
61KOŁODZIEJCZAK Beata 29SOCHACZEWK40-4900:11:1700:16:3600:33:4100:50:55
62KLOSE Andrea 98WEISENBURGK40-4900:11:1700:17:2300:34:5700:53:05
63NIEDL Margot 50EGGENFELDENK40-4900:11:1700:17:3400:35:3600:53:46
64PALIWODA Kasia 55MIERZYNK40-4900:11:1700:17:4900:36:0500:54:37
65KOZŁOWSKA Agnieszka 32POZNAŃK40-4900:11:1700:18:5200:38:3100:58:01
66SUCHOWIECKA Marta 77ZIELONA GÓRAK40-4900:11:1700:18:5200:38:2500:58:02
67CHE Bing 10BEIJINGK40-4900:11:1700:19:5500:40:3901:01:54
68LIPIŃSKA Urszula 39DĘBLINK40-4900:11:1700:22:2400:45:0301:07:38
69SZEWCZYK Agnieszka 79WARSZAWAK40-4900:11:1800:20:0500:40:1901:00:47
70KIDAWA Danuta 116WROCŁAWK40-4900:11:1800:20:3500:41:2901:02:32
71WACHOWIAK Sylwia 90PIŁAK40-4900:11:1900:19:5500:39:3000:59:03
72DUSZA Anna 105SZCZECINK40-4900:11:1900:19:5000:39:5801:00:34
73KRZYŚCIN Mirosława 113WROCŁAWK40-4900:11:1900:21:2900:43:5701:07:25
74BOCZAR Beata 5ZIELONA GÓRAK50-5900:11:4200:16:5700:34:3000:52:08
75MOŻDŻEŃ Barbara 102GNIEZNOK50-5900:11:4200:17:5000:36:4300:56:05
76KUPIBIDA Bogusława 35KATOWICEK50-5900:11:4200:18:4500:38:0600:56:55
77JARZYŃSKA Małgorzata 22BERLINK50-5900:11:4200:18:4000:37:4600:57:03
78DOBROWOLSKA-ŚWIĄTEK Elżbieta 12KAMIENIEC WROCŁAWSKIK50-5900:11:4200:18:5300:38:4600:58:26
79JERNEJ Anna Maria 24BLEIBURGERK50-59100:11:4200:17:0500:34:5000:52:43
80PUZICHOWSKA Małgorzata 103JELCZ-LASKOWICEK50-5900:11:4300:19:0000:38:1700:57:34
81ROSOŁEK Elżbieta 66ZIELONA GÓRAK50-5900:11:4300:19:1300:39:0500:58:29
82MIELEWCZYK Aleksandra 45RUMIAK50-5900:11:4300:20:2900:41:4401:03:27
83TKOCZ Alicja 85RUDA ŚLĄSKAK50-5900:11:4300:22:0400:44:4901:07:10
84ÖSTERREICHER Christine 52ASKÖ-VILLACHK50-59100:11:4300:17:4100:35:5300:54:28
85POSTEK Danuta 61POZNAŃK50-5900:11:4400:19:1300:38:4800:58:17
86RAUCH Sonja 64BLEIBURGERK50-59100:11:4400:19:2100:39:0900:59:59
87MOSTOWSKA-NOWAK Elżbieta 48ŻAKOWOK50-59200:11:4400:20:2000:41:1901:02:49
88FRAGER Barbara 14BLEIBURGERK50-59100:11:4500:23:1000:46:3401:10:26
89ILLITSCH Brigitte 20BLEIBURGERK50-59100:11:4500:20:3900:41:5901:04:07
90SOBAŃSKA Grażyna 71DRUŻBICEK60-6900:12:0400:18:2600:37:1500:56:14
91KATSCHNIG Heidi 28BLEIBURGERK60-6900:12:0400:20:4600:42:0201:03:48
92SCHEJBALOVA Kristina 67ZLATÉ HORYK60-6900:12:0400:18:5800:38:0200:56:44
93WORONKO-ZACZYŃSKA Janina 94LUBINK70-7900:12:1700:18:5000:38:1700:58:11
94RACZYŃSKA Aleksandra 63CHORZÓWK70-7900:12:1700:19:2900:39:5201:00:17
95NAWROCKA Danuta 107DĄBROWA GÓRNICZAK70-7900:12:1700:28:2200:56:3701:24:34
Niesklasyfikowani
JERNEJ Albin 25BLEIBURGERM50-59DNF DNF DNF DNF
DQGRASSL Johann 26BISCHOFSWIESENM60-691DQ00:16:26 DQ DQ DQ
DQÜBELLEITNER Manfred 89DEUTSCHFEISTRITZM50-591DQ00:15:45 DQ00:31:50 DQ DQ
DQCZŁAPSKI Krzysztof 70CIECHANÓWM50-591DQ00:15:18 DQ00:31:05 DQ00:47:01 DQ
DQSTERN Peter 75BLEIBURGERM40-491DQ00:15:42 DQ00:31:41 DQ00:50:47 DQ
DQŚCIBISZ Bogdan 100SOSNOWIECM70-791DQ00:18:47 DQ00:38:16 DQ00:58:25 DQ
DQŚLUSARCZYK Grzegorz 82PRUDNIKM40-491DQ00:19:15 DQ00:39:40 DQ DQ
Znaleziono 102 wynik(ów)