LEGNICA - FINAŁ PUCHARU EUROPY - NORDIC WALKING - 10 KM
Organizator : PFNW
Data : 2016-10-08
Miejsce : Legnica
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 115
Wystartowało : 102
Nie ukończyło : 7
Ukończyło : 95
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 2.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70-79 | M70-79 | K80+ | M80+
Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startuStart_All
2.5km
     
1MICHALSKI Andrzej 44SANOKM50-5900:08:5900:15:13
2RECZULSKI Mariusz 9CZĘSTOCHOWAM50-5900:09:0100:15:18
Niesklasyfikowani
DQCZŁAPSKI Krzysztof 70CIECHANÓWM50-591DQ00:15:18 DQ
4KACPRZAK Sławomir 27JUSTYNÓWM40-49100:08:3400:15:23
5WITCZUK Łukasz 112SIEDLCEM30-3900:08:2100:15:27
6PUSZKIEL Adrian 62ZIELONA GÓRAM16-2900:08:0000:15:38
7SCHOLZ Wolfgang 69REGENSBURGM40-4900:08:3400:15:39
DQSTERN Peter 75BLEIBURGERM40-491DQ00:15:42 DQ
DQÜBELLEITNER Manfred 89DEUTSCHFEISTRITZM50-591DQ00:15:45 DQ
10ZAUNER Johann 95ASKÖ-VILLACHM50-5900:08:5900:15:47
11NAKONIECZNY Grzegorz 106SZCZECINM40-4900:08:3400:15:48
12WOJTASIŃSKI Daniel 93CZĘSTOCHOWAM30-3900:08:2100:15:51
13GRIMM Dirk 17RODINGM30-3900:08:2100:15:52
14HAŁAS Marcin 18CZECHOWICE-DZIEDZICEM30-39100:08:2100:15:53
15GRAML Günther 16RODING-WETTERFELDM50-59100:09:0000:15:56
16JENCZELEWSKI Grzegorz 23CIECHANÓWM40-4900:08:3500:16:06
DQGRASSL Johann 26BISCHOFSWIESENM60-691DQ00:16:26 DQ
18LANGMANN Herbert 37PRIEN AM CHIEMSEEM60-69200:09:2800:16:27
19ALBEL Günther 1ASKÖ-VILLACHM60-6900:09:2900:16:28
20HELL Xaver 97WEISENBURGM60-6900:09:2900:16:28
21NOWROTEK Monika 51WROCŁAWK16-2900:10:1600:16:33
22PASIKOWSKA Mariola 53ŻARKIK30-3900:10:3800:16:35
23SPYCHAŁA Marzena 73BIAŁAK40-4900:11:1600:16:36
24KOŁODZIEJCZAK Beata 29SOCHACZEWK40-4900:11:1700:16:36
25MACKIEWICZ Marcin 99CIECHANÓWM16-2900:08:0000:16:39
26SCHNEIDER Helmut 68WALDMÜNCHENM70-7900:09:4800:16:53
27BOCZAR Beata 5ZIELONA GÓRAK50-5900:11:4200:16:57
28PFAFF Andreas 56HAGEM60-6900:09:2800:17:00
29JERNEJ Anna Maria 24BLEIBURGERK50-59100:11:4200:17:05
30WILDAUER Ingo 91MALSCHM50-5900:08:5900:17:11
31BADECKI Ryszard 2NIESZCZYCEM50-5900:09:0100:17:13
32KUBICKI Bernard 34LUBINM60-6900:09:2900:17:22
33KLOSE Andrea 98WEISENBURGK40-4900:11:1700:17:23
34TRATTING Claudia 87BLEIBURGERK40-49100:11:1600:17:31
35PTAŚ Agnieszka 108CZELADŹK16-2900:10:1600:17:34
36NIEDL Margot 50EGGENFELDENK40-4900:11:1700:17:34
37PASIŃSKA-SKOWRON Sylwia 54SZCZODRKOWICEK30-3900:10:3900:17:38
38ÖSTERREICHER Christine 52ASKÖ-VILLACHK50-59100:11:4300:17:41
39MACIEJEWSKI Robert 40WAŁBRZYCHM30-3900:08:2200:17:42
40KOWALCZYK Mariusz 31ZIELONA GÓRAM50-5900:08:5900:17:49
41BERESZKO Waldemar 96SOSNOWIECM60-69100:09:2900:17:49
42PALIWODA Kasia 55MIERZYNK40-4900:11:1700:17:49
43MOŻDŻEŃ Barbara 102GNIEZNOK50-5900:11:4200:17:50
44SIEMIEŃSKA Marta 109GORZESZÓWK16-2900:10:1600:17:51
45SONG Wenquan 72BEIJINGM30-3900:08:2100:17:52
46DUSZA Kajetan 104SZCZECINM16-2900:08:0100:17:58
47ROGOS Henryk 65LUBIĄŻM70-7900:09:2800:17:59
48ŚLUSARCZYK Andrzej 81PRUDNIKM60-69100:09:2800:18:04
49PŁOCIŃSKA Sandra 60CHMIELÓWK16-2900:10:1800:18:07
50ŚLUSARCZYK Marcin 80PRUDNIKM30-3900:08:2200:18:08
51TIPPMANN Ronny 84RETTENBACHM40-49200:08:3500:18:13
52BLATNIK Roman 4KRSKOM60-6900:09:2800:18:14
53ILLITSCH Ewald 19BLEIBURGERM60-69100:09:3000:18:14
54BORKOWSKI Witold 6POZNAŃM40-4900:08:3600:18:16
55BAJ Stanisław 110LEGNICAM50-5900:08:5900:18:21
56WIŚNIEWSKI Roman 92TWARDORZECZKAM60-6900:09:2900:18:22
57SOBAŃSKA Grażyna 71DRUŻBICEK60-6900:12:0400:18:26
58JÓZEFAK Dariusz 115WROCŁAWM40-4900:08:3500:18:31
59JARZYŃSKA Małgorzata 22BERLINK50-5900:11:4200:18:40
60TKOCZ Adam 86RUDA ŚLĄSKAM50-59200:09:0000:18:44
61KUPIBIDA Bogusława 35KATOWICEK50-5900:11:4200:18:45
DQŚCIBISZ Bogdan 100SOSNOWIECM70-791DQ00:18:47 DQ
63MARONDEL Katarzyna 42BYTOMK30-3900:10:3900:18:49
64WORONKO-ZACZYŃSKA Janina 94LUBINK70-7900:12:1700:18:50
65KOZŁOWSKA Agnieszka 32POZNAŃK40-4900:11:1700:18:52
66SUCHOWIECKA Marta 77ZIELONA GÓRAK40-4900:11:1700:18:52
67IDKOWIAK Magdalena 111MOSINA/KROSINKOK30-3900:10:3900:18:53
68DOBROWOLSKA-ŚWIĄTEK Elżbieta 12KAMIENIEC WROCŁAWSKIK50-5900:11:4200:18:53
69PIĄTKOWSKI Józef 57POLKOWICEM70-7900:09:4900:18:57
70SCHEJBALOVA Kristina 67ZLATÉ HORYK60-6900:12:0400:18:58
71PUZICHOWSKA Małgorzata 103JELCZ-LASKOWICEK50-5900:11:4300:19:00
72THOMALLA Bogdan 83ZABRZEM70-7900:09:4800:19:11
73ROSOŁEK Elżbieta 66ZIELONA GÓRAK50-5900:11:4300:19:13
74POSTEK Danuta 61POZNAŃK50-5900:11:4400:19:13
75TRATTNIG Manfred 88BLEIBURGERM40-4900:08:3400:19:14
DQŚLUSARCZYK Grzegorz 82PRUDNIKM40-491DQ00:19:15 DQ
77SZEWCZYK Marek 78WARSZAWAM50-5900:09:0000:19:16
78PLANKO Oton 59CELJEM60-6900:09:2800:19:21
79RAUCH Sonja 64BLEIBURGERK50-59100:11:4400:19:21
80RACZYŃSKA Aleksandra 63CHORZÓWK70-7900:12:1700:19:29
81MOLENDA Magdalena 47MOSINAK30-3900:10:3900:19:34
82DUSZA Anna 105SZCZECINK40-4900:11:1900:19:50
83CHE Bing 10BEIJINGK40-4900:11:1700:19:55
84WACHOWIAK Sylwia 90PIŁAK40-4900:11:1900:19:55
85BIŃCZYK Jacek 101GRĄBCZEWOM40-4900:08:3500:19:59
86SZEWCZYK Agnieszka 79WARSZAWAK40-4900:11:1800:20:05
87MOSTOWSKA-NOWAK Elżbieta 48ŻAKOWOK50-59200:11:4400:20:20
88CHRAPEK Urszula 11RUDZICAK16-2900:10:1600:20:21
89MIELEWCZYK Aleksandra 45RUMIAK50-5900:11:4300:20:29
90BREXLER Jasmin 8PRIEN AM CHIEMSEEK16-2900:10:1800:20:32
91KIDAWA Danuta 116WROCŁAWK40-4900:11:1800:20:35
92ILLITSCH Brigitte 20BLEIBURGERK50-59100:11:4500:20:39
93KATSCHNIG Heidi 28BLEIBURGERK60-6900:12:0400:20:46
94KRZYŚCIN Mirosława 113WROCŁAWK40-4900:11:1900:21:29
95JARYSZ Agnieszka 21OBORNIKIK30-3900:10:3900:21:37
96KRZYŚCIN Rafał 114WROCŁAWM40-4900:08:3600:22:00
97TKOCZ Alicja 85RUDA ŚLĄSKAK50-5900:11:4300:22:04
98LIPIŃSKA Urszula 39DĘBLINK40-4900:11:1700:22:24
99KUTEJ Helmut 36BLEIBURGERM50-5900:09:0000:22:51
100FRAGER Barbara 14BLEIBURGERK50-59100:11:4500:23:10
101NAWROCKA Danuta 107DĄBROWA GÓRNICZAK70-7900:12:1700:28:22
JERNEJ Albin 25BLEIBURGERM50-59DNF DNF
Znaleziono 102 wynik(ów)