LEGNICA - MISTRZOSTWA EUROPY - NORDIC WALKING – 5 KM
Organizator : PFNW
Data : 2016-10-08
Miejsce : Legnica
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 285
Wystartowało : 257
Nie ukończyło : 7
Ukończyło : 250
Na trasie : 3
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDisabledŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startuStart_All
2.5km
      
1BIK Przemysław 214LUBINM-Child00:01:2100:16:56
2WALENDZIAK Jan 457MALBORKM-Child00:01:2100:17:13
3SŁOWIK Adam 387BYDGOSZCZM-Disabled100:01:2100:20:12
4LUDWICZAK Oskar 328BYDGOSZCZM-Disabled100:01:2100:20:44
5KUBIAK Dorian 311WROCŁAWM-Child100:01:2100:18:54
6WIŚNIEWSKI Krystian 440BYDGOSZCZM-Disabled100:01:2200:20:42
7GŁOWA Michał 254CIESZYNM-Jun.00:01:4200:15:47
8ZYGMUNT Gracjan 460PIŁAM-Jun.00:01:4200:16:33
9KACPRZAK Paweł 283JUSTYNÓWM-Jun.00:01:4200:16:38
10KLIMCZAK Piotr 291BYDGOSZCZM-Disabled100:01:4200:19:23
11KUBIE Dominik 312BYDGOSZCZM-Disabled100:01:4200:20:58
12OLENDRZYŃSKI Mateusz 355BYDGOSZCZM-Disabled1200:01:4300:18:52
13ADAMEK Klaudiusz 201BYDGOSZCZM-Disabled1100:01:4400:20:33
14DELĄG Jakub 231PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM18-2900:01:5700:14:52
15PUSZKIEL Adrian 362ZIELONA GÓRAM18-2900:01:5700:15:59
16KWAPIS Mariusz 483LEGNICAM18-2900:01:5700:17:17
17WIERZCHOSŁAWSKI Mateusz 438BRZOZAM18-2900:01:5700:18:22
18WYSOCKI Paweł 449AUGUSTÓWM18-2900:01:5800:16:45
19KOPCZYŃSKI Jakub 297JELCZ-LASKOWICEM18-2900:01:5800:17:43
20STECYK Marcin 395OŁAWAM18-2900:01:5800:17:45
21STILLER Karol 399CZĘSTOCHOWAM30-3900:02:1500:14:26
22WOJTASIŃSKI Daniel 443CZĘSTOCHOWAM30-3900:02:1500:15:34
23ROSIŃSKI Michał 373TORUŃ / CHEŁMNOM-Disabled100:02:1500:15:59
24MACIEJEWSKI Robert 333WAŁBRZYCHM30-3900:02:1500:16:37
25ŚLUSARCZYK Marcin 416PRUDNIKM30-3900:02:1500:17:15
26KOTULA Jakub 300KATOWICEM30-3900:02:1500:17:55
27ROMANOWSKI Marcin 484LEGNICAM30-3900:02:1600:17:15
28SŁOWIK Dariusz 386NOWY SĄCZM30-3900:02:1600:17:28
29TIAN Qinghua 424BEIJINGM30-3900:02:1600:19:25
30SYKISZ Maksym 409LESZNOM30-39100:02:1600:18:01
31TATARYNOWICZ Namysław 422LESZNOM30-3900:02:1700:20:09
32SAWINIEC Piotr 378ZGORZELECM30-3900:02:1700:20:18
33BOGACKI Sławek 216BRZOZÓWKA KOŁO TORUNIAM40-4400:02:4000:15:38
34SCHOLZ Wolfgang 380REGENSBURGM40-4400:02:4100:14:29
35NIECHWIEJCZYK Piotr 348ŚWIĘTOCHŁOWICE M40-4400:02:4100:15:08
36KUBIAK Tomasz 310JELCZ-LASKOWICEM40-4400:02:4100:15:11
37HOŁUBKA Mariusz 268LEGNICAM40-4400:02:4100:16:29
38TIPPMANN Ronny 425RETTENBACHM40-4400:02:4100:18:02
39KARPIŃSKI Rafał 286GRĄBCZEWOM40-4400:02:4100:19:55
40WOLEK Waldemar 444GNIEZNOM40-4400:02:4200:15:51
41MORAWSKI Jarosław 345LEGNICAM40-4400:02:4200:17:53
42STRZELECKI Sebastian 'Kaszana' 402PIŁAM40-4400:02:4200:20:12
43GAŁĘZA Maciej 248LEGNICAM40-4400:02:4300:16:23
44ŚLUSARCZYK Grzegorz 418PRUDNIKM40-4400:02:4300:19:21
45GORZELA Marcin 257JUSTYNÓWM40-4400:02:4300:22:08
46WALENDZIAK Ryszard 206MALBORKM40-44100:02:4300:14:57
47BOGDAN Cyrus 217STRZEBIŃM45-4900:02:5900:14:18
48KLICZKA Kamil 290SZCZECINM45-4900:03:0000:14:36
49KORDOWSKI Piotr 299KRAKÓWM45-4900:03:0000:15:04
50GRAML Günther 259RODING-WETTERFELDM55-5900:03:0000:16:17
51YANG Liqiang 450BEIJINGM50-5400:03:0000:21:07
52KROMSKI Pawel 306KIEKRZM45-4900:03:0100:16:12
53KRZYŻANOWSKI Wojciech 309BYDGOSZCZM45-4900:03:0100:18:21
54TRATTNIG Manfred 428BLEIBURGERM45-4900:03:0100:20:22
55CHAMIELEC Bogusław 222LUBINM45-4900:03:0200:17:14
56TYLUTKI Andrzej 469TARNOBRZEGM45-4900:03:0200:24:11
57HAUSNER Dariusz 479LUBINM45-4900:03:0300:20:14
58ROŻYNEK Miron 374WROCŁAWM50-5400:03:2400:15:32
59CZŁAPSKI Krzysztof 462CIECHANÓWM50-5400:03:2400:15:47
60ÜBELLEITNER Manfred 432DEUTSCHFEISTRITZM50-5400:03:2400:16:04
61ZAUNER Johann 456NULLM50-54100:03:2400:15:56
62BIK Stanisław 213LUBINM50-5400:03:2500:15:54
63CIERZNIEWSKI Dariusz 225LEGNICAM50-5400:03:2500:16:28
64RAKOWIECKI Zbigniew 368GDAŃSKM50-5400:03:2600:17:17
65ROMANIUK Grzegorz 371KOLBUSZOWAM50-5400:03:2600:20:26
66WOROCH Roman 445DOPIEWOM55-5900:03:5200:15:10
67GAJEWSKI Eugeniusz 247GORZÓW WIELKOPOLSKIM55-5900:03:5200:15:13
68PUSZKIEL Jan 364ZIELONA GÓRAM55-5900:03:5200:17:19
69PUSZKIEL Leszek 363ZIELONA GÓRAM55-59100:03:5200:15:16
70SŁOMIAN Leszek 385KATOWICEM55-5900:03:5300:15:42
71GAPIŃSKI Leszek 251TRZEBINA M55-5900:03:5300:16:44
72WILDAUER Ingo 439MALSCHM55-5900:03:5300:18:08
73MICHALSKI Andrzej 340SANOKM55-5900:03:5400:15:19
74NETKOWSKI Wojciech 347WARSZAWAM55-5900:03:5400:17:03
75KUCZYK Jarosław 314LEGNICAM55-5900:03:5400:17:16
76JANECKI Dariusz 278PIŁAM55-5900:03:5400:17:37
77CHARCZUK Zenon 223OPOLEM55-5900:03:5400:19:18
78WIERCHANOWSKI Bogdan 436POLKOWICEM55-59100:03:5400:17:20
79DRAPIKOWSKI Marek 236LEGNICAM55-5900:03:5500:16:37
80MARCZYK Jerzy 337WARSZAWAM55-5900:03:5500:19:37
81JAGODZIŃSKI Andrzej 274WROCŁAWM55-5900:03:5500:20:27
82WIDAWSKI Andrzej 435WROCŁAWM45-4900:03:5500:25:41
83JANIAK Jarosław 467LEGNICAM-Disabled100:03:5600:17:53
84BERNASIEWICZ Józef 210ZŁOTORYJAM55-5900:04:0100:20:32
85MIELCAREK Leszek 341BYTOMM60-6400:04:2700:16:03
86DONIGIEWICZ Janusz 234KRUSZYNAM60-6400:04:2700:17:56
87CIESIELSKI Krzysztof 226GNIEZNOM60-6400:04:2700:18:23
88RIZZI Giorgio 370COMOM60-6400:04:2700:18:35
89SMUL Andrzej 388TARNOWO PODGÓRNEM60-64100:04:2700:16:06
90HELWICH Stefan 266WIELENM60-6400:04:2800:15:32
91SIKORA Bronisław 382LESZNOM60-6400:04:2800:16:40
92MAJCHERCZYK Krzysztof 478CZELADŹM60-6400:04:2800:18:56
93ZMACZYŃSKI Bogusław 459LUBINM60-6400:04:2900:16:39
94WESOŁOWSKI Wojciech 343GNIEZNOM60-6400:04:2900:17:11
95MIKOŁAJCZAK Jan 342LEGNICAM-Disabled100:04:2900:17:19
96KRÓL Władysław 307STRZEGOMM60-6400:04:2900:20:46
97KOWALCZYK Tadeusz 302KRAKÓWM-Disabled100:04:3000:16:45
98CZYCZ Kazimierz 230ZIELONA GÓRAM60-6400:04:3000:17:51
99MACHAJEK Krzysztof 332POLKOWICEM60-6400:04:3000:22:36
100BIELAWSKI Zdzisław 211LWÓWEK ŚLĄSKIM60-6400:04:3100:20:03
101ADAMUS Marian 203BYTOMM65-6900:05:0200:16:14
102DUDEK Edward 238GŁOGÓWM65-6900:05:0200:16:42
103NOWROTEK Roman 351CIESZYNM65-6900:05:0200:17:18
104ŁOPIŃSKI Aleksy 329PIŁAM65-6900:05:0200:18:30
105URBAN Jacek 433LESZNOM65-6900:05:0200:20:11
106MĄDRY Zdzisław 338CZĘSTOCHOWAM60-64100:05:0200:19:29
107TOMCZYK Edward 427POZNAŃM65-6900:05:0300:16:29
108GRYGOROWICZ Bogdan 463LUBINM65-6900:05:0300:16:39
109ŚLUSARCZYK Andrzej 417PRUDNIKM65-6900:05:0300:18:43
110ILLITSCH Ewald 270BLEIBURGERM60-6400:05:0300:18:44
111KAPECKI Kazimierz 285SZCZYTNAM-Disabled100:05:0300:20:54
112CHUDZIŃSKI Andrzej 468ELBLĄGM65-69100:05:0300:17:15
113PIKSA Kazimierz 473BRZEGM65-6900:05:0400:18:33
114SCHNEIDER Helmut 379WALDMÜNCHENM70+00:05:3000:17:23
115RYBAŁTOWSK Paweł 376OBORNIKI ŚLĄSKIEM70+00:05:3000:17:38
116SOWA Jan 391GLIWICEM70+00:05:3000:18:10
117SUPERNAT Jan 464LEGNICAM70+00:05:3000:22:21
118REMISZEWSKI Adam 369OLEŚNICAM70+00:05:3100:20:03
119LIPOWSKI Zdzisław 327LEGNICAM70+00:05:3100:20:47
120FRAGER Anton 243BLEIBURGERM65-6900:05:3100:23:23
121TATARYNOWICZ Eugeniusz 421NOWE MIASTECZKOM70+100:05:3100:24:24
122THOMALLA Bogdan 423ZABRZEM70+00:05:3200:20:07
123KRAMER Leszek 305OLEŚNICAM70+00:05:3200:20:13
124WÓJCIK Henryk 448OLEŚNICAM70+00:05:3200:20:39
125NIECHWIEJCZYK Kinga 349ŚWIĘTOCHŁOWICE K-Child00:06:0500:20:48
126ŚLUSARCZYK Karolina 419PRUDNIKK-Child00:06:0500:21:37
127GÓRAL Paula 258BYDGOSZCZK-Disabled100:06:0500:21:37
128FOLLHER Jagoda 242BYDGOSZCZK-Disabled100:06:0500:21:40
129STERN Delia 397BLEIBURGERK-Jun.00:06:0600:19:15
130WILCZAK Kaja 474CZELADŹK-Jun.00:06:2900:16:49
131STOLARSKA Joanna 400CZĘSTOCHOWAK-Jun.00:06:3000:17:43
132LASOTA Karolina 322JUSTYNÓWK18-2900:06:5700:17:52
133FIGURSKA Dominika 241ŁÓDŹK18-2900:06:5700:18:41
134WIERZCHOSŁAWSKA Agnieszka 437BYDGOSZCZK18-2900:06:5800:18:34
135BANASZAK Agata 208ZIELONA GÓRAK18-2900:06:5800:19:27
136KOWALCZYK Magdalena 301WROCŁAW JELENIA GÓRAK18-2900:06:5800:22:10
137SOKOŁOWSKA Weronika 390AUGUSTÓWK18-2900:06:5900:21:46
138SKRYCKA Katarzyna 384LUBINK30-3900:07:3800:16:44
139MALCZYK Anna 335SOSNOWIECK30-3900:07:3800:17:54
140RUDOLF Natalia 375NADOLICE WIELKIEK30-3900:07:3900:18:38
141GERLE-KOTULA Anna 253KATOWICEK30-3900:07:3900:19:18
142SZYJKA Izabela 415KAMIENIEC WROCŁAWSKIK30-3900:07:3900:19:17
143BŁASZCZYK Monika 215JUSTYNÓWK30-3900:07:3900:19:19
144PIERZCHAŁA Izabela 359LUBINK30-3900:07:3900:22:37
145KONASZCZUK Agnieszka 295LEGNICAK30-39100:07:3900:18:00
146TOMASIK Marta 426JERZMANOWAK30-3900:07:4000:17:54
147FASOLA Raffaella 240COMOK45-4900:07:4000:19:10
148KOWALCZYK-LACHOWSKA Marta 304KAMIENIEC WROCŁAWSKIK30-3900:07:4000:19:24
149CIEŚLIK Magdalena 227LEGNICAK30-3900:07:4000:20:11
150GORZELA Izabela 256JUSTYNÓWK30-3900:07:4000:20:28
151TUCZYNSKA Barbara 430JERZMANOWAK30-39100:07:4000:17:56
152GAŁĘZA Marta 249LEGNICAK30-3900:07:4100:18:40
153GASYNA Joanna 252LEGNICAK30-3900:07:4100:20:11
154WOJNAROWSKA Małgorzata 442KAMIENIEC WROCŁAWSKIK30-3900:07:4100:21:59
155PUSTELNIK Elżbieta 361LEGNICAK30-3900:07:4100:21:40
156KONOPIŃSKA Daria 296LUBINK30-3900:07:4100:22:35
157SZAŁAJ Aleksandra 410WROCŁAWK30-39100:07:4100:21:58
158KULBAS-LEŚNA Aleksandra 471LEGNICAK30-3900:07:4200:22:15
159PLEBAŃCZYK Anna 360LEGNICAK30-3900:07:4200:22:51
160BŁĘDOWSKA Agata 470LEGNICAK30-3900:07:4300:22:13
161TABOŁA Marta 485LEGNICAK30-3900:07:4300:21:58
162BOSEK Grzegorz 220BYDGOSZCZM-Disabled100:07:4500:22:23
163BOSEK Ewa 219BYDGOSZCZK-Disabled100:07:4600:22:23
164ZAŃKO Katarzyna 455RADZYŃ PODLASKIK40-4400:08:1500:16:46
165KOŁODZIEJCZAK Beata 294SOCHACZEWK40-4400:08:1500:17:09
166AGARWAL Ritu 320KAMIENIEC WROCŁAWSKIK40-4400:08:1500:19:06
167STRZELECKA Małgorzata 401PIŁAK40-4400:08:1500:19:26
168KŁACZYŃSKA Danuta 292SZCZECINK40-4400:08:1600:16:10
169JANECKA Agnieszka 277PIŁAK40-4400:08:1600:17:45
170KORDOWSKA Bogusława 298KRAKÓWK40-4400:08:1600:18:43
171LEWANDOWSKA Małgorzata 324SZCZECINK40-4400:08:1600:20:08
172ZAGRAJEK Katarzyna 453ŻYRARDÓWK40-4400:08:1600:20:26
173ZŁAKOWSKA Korina 458ZIELONA GÓRAK40-4400:08:1600:21:17
174KOWALCZYK Joanna 303KRAKÓWK40-4400:08:1700:19:08
175SULMA Edyta 406BOLESŁAWIECK40-4400:08:1700:20:38
176MIKITIUK Beata 344KOSZALINK40-4400:08:1700:22:36
177ZABŁOTNA Katarzyna 451LEGNICAK40-4400:08:1700:22:26
178TRATTNIG Claudia 429BLEIBURGERK40-4400:08:1800:18:04
179KULESZA Monika 315JUSTYNÓWK40-4400:08:1800:21:01
180LIKOWSKA Lidia 326KOBYLARNIAK40-4400:08:1800:21:05
181BORKOWSKA Lidia 218SIEDLCEK45-4900:08:4000:16:49
182SPYCHAŁA Marzena 392BIAŁAK45-4900:08:4000:16:47
183ŁUKASZEWICZ Joanna 331ZIELONA GÓRAK45-4900:08:4000:16:52
184DROZD Maria 237KRUSZYNAK45-4900:08:4000:19:02
185OLEJCZYK Renata 353ZATORK45-4900:08:4100:26:12
186NIEDL Margot 350EGGENFELDENK45-4900:08:4100:18:11
187PTAŚ Jolanta 477CZELADŹK45-4900:08:4100:18:42
188LASOTA Dorota 321JUSTYNÓWK45-4900:08:4100:18:41
189GABERT Beata 244SZCZECINK45-4900:08:4100:19:07
190RADKA Iwona 366BOLESŁAWIECK45-4900:08:4100:19:43
191KOWALCZYK Edyta 482WAŁBRZYCHK45-4900:08:4200:17:41
192GWAREK Anita 264WARSZAWAK45-4900:08:4200:19:02
193DORUCH Ewa 480LUBINK55-5900:08:4200:23:54
194LESIŃSKA Marzenna 323OLSZANYK50-5400:09:1500:17:08
195STYGA Krystyna 403KOLBUSZOWAK50-5400:09:1500:18:01
196OLEKSYK Malgorzta 354USTRZYKI DOLNEK50-5400:09:1600:16:40
197ŻOŁNO Magdalena 461GORZÓW WIELKOPOLSKIK50-5400:09:1600:17:53
198SUDOŁ Irena 404SKOCZÓWK50-5400:09:1600:20:45
199ROMANIUK Krystyna 372KOLBUSZOWAK50-5400:09:1600:22:22
200JĘDRASIAK Renata 281LUBINK50-54100:09:1600:16:27
201PAKMUR Anna 357CHEŁMNOK50-54100:09:1600:19:05
202GOGÓŁ Jolanta 255LEGNICAK50-5400:09:1700:18:43
203SIERACKA Katarzyna 381LESZNOK50-5400:09:1700:18:53
204BAJ Danuta 207LEGNICAK55-5900:09:1700:18:57
205KUCZYK Jolanta 313LEGNICAK50-5400:09:1700:18:56
206MAŃKOWSKA Dorota 336ZIELONA GÓRAK50-5400:09:1800:19:07
207BABUSKA Mariola 205WROCŁAWK50-5400:09:1800:19:36
208PARTYKA Teresa 358BRZEGK55-5900:09:3600:16:40
209KASPRZYK Lilianna 287POZNAŃK55-5900:09:3700:16:50
210GAPIŃSKA Janina 250TRZEBINA K55-5900:09:3700:17:42
211JAGODZŃSKA Bożena 275WROCŁAWK55-5900:09:3700:21:45
212BASSO Daniela 209COMOK55-5900:09:3800:16:50
213SULECKA Gabriela 405ŚWIECIEK-Disabled100:09:3800:17:51
214ŻUCHOWICZ Elżbieta 472DĄBROWA GÓRNICZAK55-5900:09:3800:18:29
215MOŻDŻEŃ Barbara 346GNIEZNOK55-5900:09:3800:19:26
216OMARSKA Grażyna 356WARSZAWAK55-5900:09:3800:19:56
217SOJA Jolanta 389BOLESŁAWIECK55-5900:09:3800:20:42
218JERNEJ Anna Maria 280BLEIBURGERK55-5900:09:3900:17:11
219CZARNECKA Maria 228BYDGOSZCZK-Disabled100:09:3900:19:40
220GAJEWSKA Aleksandra 246GORZÓW WIELKOPOLSKIK55-5900:09:3900:22:14
221GABIS Elżbieta 245NYSAK55-5900:09:4000:21:27
222SZAŁAJ Anna 411LUBINK60-6400:10:0400:20:10
223ARTYMICZ Maria 204GŁOGÓWK60-6400:10:0400:20:25
224GROBELNA Jadwiga 262LUBINK60-6400:10:0400:20:33
225ŚWIRNIAK Krystyna 420STRZEGOMK60-6400:10:0400:21:23
226STARZYŃSKA Ewa 393LUBINK60-6400:10:0500:18:53
227DOMIN Krystyna 233SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK60-6400:10:0500:19:10
228HOŁDA Jolanta 267OLEŚNICAK60-6400:10:0500:20:25
229HARTMAN Jadwiga 265SZCZYTNAK60-6400:10:0500:21:06
230GRYGOROWICZ Teresa 269LUBINK60-6400:10:0500:22:44
231LOBERT-SUPERNAT Ewa 465LEGNICAK60-6400:10:0500:23:24
232JANCZAK-NALEWAJ Krystyna 276JUSTYNÓWM65-6900:10:0600:24:28
233JANYST Barbara 279JUSTYNÓWK60-6400:10:0600:24:28
234GWÓŹDŹ Danuta 308SZCZYTNAK60-6400:10:0600:21:21
235KURZAWSKA Jolanta 316LUBINK65-6900:10:2900:17:41
236SUSKA Danuta 407ŚREMK-Disabled100:10:2900:18:52
237CHOLEWA Maria 224SZCZYTNAK65-6900:10:2900:22:42
238CZYCZ Emilia 229ZIELONA GÓRAK65-6900:10:3000:17:58
239ŁUCZYSZYN Stanisława 330KRUSZYNAK65-6900:10:3000:21:58
240BIJAK Ewa 212SZCZYTNAK65-6900:10:3000:23:26
241KAPECKA Krystyna 284SZCZYTNAK65-6900:10:3000:23:27
242PACYNA Helena 481POLKOWICEK65-6900:10:3100:20:46
243KOLBUSZ Janina 293LUBINK65-69100:10:3100:21:50
244WORONKO-ZACZYŃSKA Janina 446LUBINK70+00:10:5600:18:57
245RACZYŃSKA Aleksandra 365CHORZÓWK70+00:10:5600:19:27
246TRYBEK Wanda 476CZELADŹK70+00:10:5600:20:31
247TYSIAK Czesława 431SZCZYTNAK70+00:10:5600:22:30
248ZAKRZEWSKA Henryka 454GNIEZNOK70+00:10:5700:19:38
249WÓJCIK Irena 447OLEŚNICAK70+00:10:5700:21:37
250WLAZLO Elżbieta 441KOLBUSZOWAK70+100:10:5700:22:30
Niesklasyfikowani
DQGRIMM Dirk 261RODINGM30-391DQ DQ
DQLICKIEWICZ Ewa 325BOLESŁAWIECK40-441DQ DQ
DQSIWAK Piotr 383RUDNAM55-591DQ00:15:11 DQ
DQMAJCHERCZYK Wacław 475CZELADŹM70+1DQ00:19:59 DQ
DQGRASSL Johann 260BISCHOFSWIESENM60-641DQ00:16:33 DQ
DQZACZYŃSKA Anna 452LUBINK30-391DQ00:15:39 DQ
DQRZEPKA Artur 377BYDGOSZCZM-Disabled11DQ DQ
Znaleziono 257 wynik(ów)