LEGNICA - MISTRZOSTWA EUROPY - NORDIC WALKING – 5 KM
Organizator : PFNW
Data : 2016-10-08
Miejsce : Legnica
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 285
Wystartowało : 257
Nie ukończyło : 7
Ukończyło : 250
Na trasie : 3
Pełne wyniki dla 2.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDisabledŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startuStart_All
2.5km
      
1BOGDAN Cyrus 217STRZEBIŃM45-4900:02:5900:14:18
2STILLER Karol 399CZĘSTOCHOWAM30-3900:02:1500:14:26
3SCHOLZ Wolfgang 380REGENSBURGM40-4400:02:4100:14:29
4KLICZKA Kamil 290SZCZECINM45-4900:03:0000:14:36
5DELĄG Jakub 231PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM18-2900:01:5700:14:52
6WALENDZIAK Ryszard 206MALBORKM40-44100:02:4300:14:57
7KORDOWSKI Piotr 299KRAKÓWM45-4900:03:0000:15:04
8NIECHWIEJCZYK Piotr 348ŚWIĘTOCHŁOWICE M40-4400:02:4100:15:08
9WOROCH Roman 445DOPIEWOM55-5900:03:5200:15:10
10KUBIAK Tomasz 310JELCZ-LASKOWICEM40-4400:02:4100:15:11
Niesklasyfikowani
DQSIWAK Piotr 383RUDNAM55-591DQ00:15:11 DQ
12GAJEWSKI Eugeniusz 247GORZÓW WIELKOPOLSKIM55-5900:03:5200:15:13
13PUSZKIEL Leszek 363ZIELONA GÓRAM55-59100:03:5200:15:16
14MICHALSKI Andrzej 340SANOKM55-5900:03:5400:15:19
15ROŻYNEK Miron 374WROCŁAWM50-5400:03:2400:15:32
16HELWICH Stefan 266WIELENM60-6400:04:2800:15:32
17WOJTASIŃSKI Daniel 443CZĘSTOCHOWAM30-3900:02:1500:15:34
18BOGACKI Sławek 216BRZOZÓWKA KOŁO TORUNIAM40-4400:02:4000:15:38
DQZACZYŃSKA Anna 452LUBINK30-391DQ00:15:39 DQ
20SŁOMIAN Leszek 385KATOWICEM55-5900:03:5300:15:42
21GŁOWA Michał 254CIESZYNM-Jun.00:01:4200:15:47
22CZŁAPSKI Krzysztof 462CIECHANÓWM50-5400:03:2400:15:47
23WOLEK Waldemar 444GNIEZNOM40-4400:02:4200:15:51
24BIK Stanisław 213LUBINM50-5400:03:2500:15:54
25ZAUNER Johann 456NULLM50-54100:03:2400:15:56
26PUSZKIEL Adrian 362ZIELONA GÓRAM18-2900:01:5700:15:59
27ROSIŃSKI Michał 373TORUŃ / CHEŁMNOM-Disabled100:02:1500:15:59
28MIELCAREK Leszek 341BYTOMM60-6400:04:2700:16:03
29ÜBELLEITNER Manfred 432DEUTSCHFEISTRITZM50-5400:03:2400:16:04
30SMUL Andrzej 388TARNOWO PODGÓRNEM60-64100:04:2700:16:06
31KŁACZYŃSKA Danuta 292SZCZECINK40-4400:08:1600:16:10
32KROMSKI Pawel 306KIEKRZM45-4900:03:0100:16:12
33ADAMUS Marian 203BYTOMM65-6900:05:0200:16:14
34GRAML Günther 259RODING-WETTERFELDM55-5900:03:0000:16:17
35GAŁĘZA Maciej 248LEGNICAM40-4400:02:4300:16:23
36JĘDRASIAK Renata 281LUBINK50-54100:09:1600:16:27
37CIERZNIEWSKI Dariusz 225LEGNICAM50-5400:03:2500:16:28
38HOŁUBKA Mariusz 268LEGNICAM40-4400:02:4100:16:29
39TOMCZYK Edward 427POZNAŃM65-6900:05:0300:16:29
40ZYGMUNT Gracjan 460PIŁAM-Jun.00:01:4200:16:33
DQGRASSL Johann 260BISCHOFSWIESENM60-641DQ00:16:33 DQ
42MACIEJEWSKI Robert 333WAŁBRZYCHM30-3900:02:1500:16:37
43DRAPIKOWSKI Marek 236LEGNICAM55-5900:03:5500:16:37
44KACPRZAK Paweł 283JUSTYNÓWM-Jun.00:01:4200:16:38
45ZMACZYŃSKI Bogusław 459LUBINM60-6400:04:2900:16:39
46GRYGOROWICZ Bogdan 463LUBINM65-6900:05:0300:16:39
47SIKORA Bronisław 382LESZNOM60-6400:04:2800:16:40
48OLEKSYK Malgorzta 354USTRZYKI DOLNEK50-5400:09:1600:16:40
49PARTYKA Teresa 358BRZEGK55-5900:09:3600:16:40
50DUDEK Edward 238GŁOGÓWM65-6900:05:0200:16:42
51GAPIŃSKI Leszek 251TRZEBINA M55-5900:03:5300:16:44
52SKRYCKA Katarzyna 384LUBINK30-3900:07:3800:16:44
53WYSOCKI Paweł 449AUGUSTÓWM18-2900:01:5800:16:45
54KOWALCZYK Tadeusz 302KRAKÓWM-Disabled100:04:3000:16:45
55ZAŃKO Katarzyna 455RADZYŃ PODLASKIK40-4400:08:1500:16:46
56SPYCHAŁA Marzena 392BIAŁAK45-4900:08:4000:16:47
57WILCZAK Kaja 474CZELADŹK-Jun.00:06:2900:16:49
58BORKOWSKA Lidia 218SIEDLCEK45-4900:08:4000:16:49
59KASPRZYK Lilianna 287POZNAŃK55-5900:09:3700:16:50
60BASSO Daniela 209COMOK55-5900:09:3800:16:50
61ŁUKASZEWICZ Joanna 331ZIELONA GÓRAK45-4900:08:4000:16:52
62BIK Przemysław 214LUBINM-Child00:01:2100:16:56
63NETKOWSKI Wojciech 347WARSZAWAM55-5900:03:5400:17:03
64LESIŃSKA Marzenna 323OLSZANYK50-5400:09:1500:17:08
65KOŁODZIEJCZAK Beata 294SOCHACZEWK40-4400:08:1500:17:09
66WESOŁOWSKI Wojciech 343GNIEZNOM60-6400:04:2900:17:11
67JERNEJ Anna Maria 280BLEIBURGERK55-5900:09:3900:17:11
68WALENDZIAK Jan 457MALBORKM-Child00:01:2100:17:13
69CHAMIELEC Bogusław 222LUBINM45-4900:03:0200:17:14
70ŚLUSARCZYK Marcin 416PRUDNIKM30-3900:02:1500:17:15
71ROMANOWSKI Marcin 484LEGNICAM30-3900:02:1600:17:15
72CHUDZIŃSKI Andrzej 468ELBLĄGM65-69100:05:0300:17:15
73KUCZYK Jarosław 314LEGNICAM55-5900:03:5400:17:16
74KWAPIS Mariusz 483LEGNICAM18-2900:01:5700:17:17
75RAKOWIECKI Zbigniew 368GDAŃSKM50-5400:03:2600:17:17
76NOWROTEK Roman 351CIESZYNM65-6900:05:0200:17:18
77PUSZKIEL Jan 364ZIELONA GÓRAM55-5900:03:5200:17:19
78MIKOŁAJCZAK Jan 342LEGNICAM-Disabled100:04:2900:17:19
79WIERCHANOWSKI Bogdan 436POLKOWICEM55-59100:03:5400:17:20
80SCHNEIDER Helmut 379WALDMÜNCHENM70+00:05:3000:17:23
81SŁOWIK Dariusz 386NOWY SĄCZM30-3900:02:1600:17:28
82JANECKI Dariusz 278PIŁAM55-5900:03:5400:17:37
83RYBAŁTOWSK Paweł 376OBORNIKI ŚLĄSKIEM70+00:05:3000:17:38
84KOWALCZYK Edyta 482WAŁBRZYCHK45-4900:08:4200:17:41
85KURZAWSKA Jolanta 316LUBINK65-6900:10:2900:17:41
86GAPIŃSKA Janina 250TRZEBINA K55-5900:09:3700:17:42
87KOPCZYŃSKI Jakub 297JELCZ-LASKOWICEM18-2900:01:5800:17:43
88STOLARSKA Joanna 400CZĘSTOCHOWAK-Jun.00:06:3000:17:43
89STECYK Marcin 395OŁAWAM18-2900:01:5800:17:45
90JANECKA Agnieszka 277PIŁAK40-4400:08:1600:17:45
91CZYCZ Kazimierz 230ZIELONA GÓRAM60-6400:04:3000:17:51
92SULECKA Gabriela 405ŚWIECIEK-Disabled100:09:3800:17:51
93LASOTA Karolina 322JUSTYNÓWK18-2900:06:5700:17:52
94MORAWSKI Jarosław 345LEGNICAM40-4400:02:4200:17:53
95JANIAK Jarosław 467LEGNICAM-Disabled100:03:5600:17:53
96ŻOŁNO Magdalena 461GORZÓW WIELKOPOLSKIK50-5400:09:1600:17:53
97MALCZYK Anna 335SOSNOWIECK30-3900:07:3800:17:54
98TOMASIK Marta 426JERZMANOWAK30-3900:07:4000:17:54
99KOTULA Jakub 300KATOWICEM30-3900:02:1500:17:55
100DONIGIEWICZ Janusz 234KRUSZYNAM60-6400:04:2700:17:56
101TUCZYNSKA Barbara 430JERZMANOWAK30-39100:07:4000:17:56
102CZYCZ Emilia 229ZIELONA GÓRAK65-6900:10:3000:17:58
103KONASZCZUK Agnieszka 295LEGNICAK30-39100:07:3900:18:00
104SYKISZ Maksym 409LESZNOM30-39100:02:1600:18:01
105STYGA Krystyna 403KOLBUSZOWAK50-5400:09:1500:18:01
106TIPPMANN Ronny 425RETTENBACHM40-4400:02:4100:18:02
107TRATTNIG Claudia 429BLEIBURGERK40-4400:08:1800:18:04
108WILDAUER Ingo 439MALSCHM55-5900:03:5300:18:08
109SOWA Jan 391GLIWICEM70+00:05:3000:18:10
110NIEDL Margot 350EGGENFELDENK45-4900:08:4100:18:11
111KRZYŻANOWSKI Wojciech 309BYDGOSZCZM45-4900:03:0100:18:21
112WIERZCHOSŁAWSKI Mateusz 438BRZOZAM18-2900:01:5700:18:22
113CIESIELSKI Krzysztof 226GNIEZNOM60-6400:04:2700:18:23
114ŻUCHOWICZ Elżbieta 472DĄBROWA GÓRNICZAK55-5900:09:3800:18:29
115ŁOPIŃSKI Aleksy 329PIŁAM65-6900:05:0200:18:30
116PIKSA Kazimierz 473BRZEGM65-6900:05:0400:18:33
117WIERZCHOSŁAWSKA Agnieszka 437BYDGOSZCZK18-2900:06:5800:18:34
118RIZZI Giorgio 370COMOM60-6400:04:2700:18:35
119RUDOLF Natalia 375NADOLICE WIELKIEK30-3900:07:3900:18:38
120GAŁĘZA Marta 249LEGNICAK30-3900:07:4100:18:40
121FIGURSKA Dominika 241ŁÓDŹK18-2900:06:5700:18:41
122LASOTA Dorota 321JUSTYNÓWK45-4900:08:4100:18:41
123PTAŚ Jolanta 477CZELADŹK45-4900:08:4100:18:42
124ŚLUSARCZYK Andrzej 417PRUDNIKM65-6900:05:0300:18:43
125KORDOWSKA Bogusława 298KRAKÓWK40-4400:08:1600:18:43
126GOGÓŁ Jolanta 255LEGNICAK50-5400:09:1700:18:43
127ILLITSCH Ewald 270BLEIBURGERM60-6400:05:0300:18:44
128OLENDRZYŃSKI Mateusz 355BYDGOSZCZM-Disabled1200:01:4300:18:52
129SUSKA Danuta 407ŚREMK-Disabled100:10:2900:18:52
130SIERACKA Katarzyna 381LESZNOK50-5400:09:1700:18:53
131STARZYŃSKA Ewa 393LUBINK60-6400:10:0500:18:53
132KUBIAK Dorian 311WROCŁAWM-Child100:01:2100:18:54
133MAJCHERCZYK Krzysztof 478CZELADŹM60-6400:04:2800:18:56
134KUCZYK Jolanta 313LEGNICAK50-5400:09:1700:18:56
135BAJ Danuta 207LEGNICAK55-5900:09:1700:18:57
136WORONKO-ZACZYŃSKA Janina 446LUBINK70+00:10:5600:18:57
137DROZD Maria 237KRUSZYNAK45-4900:08:4000:19:02
138GWAREK Anita 264WARSZAWAK45-4900:08:4200:19:02
139PAKMUR Anna 357CHEŁMNOK50-54100:09:1600:19:05
140AGARWAL Ritu 320KAMIENIEC WROCŁAWSKIK40-4400:08:1500:19:06
141GABERT Beata 244SZCZECINK45-4900:08:4100:19:07
142MAŃKOWSKA Dorota 336ZIELONA GÓRAK50-5400:09:1800:19:07
143KOWALCZYK Joanna 303KRAKÓWK40-4400:08:1700:19:08
144FASOLA Raffaella 240COMOK45-4900:07:4000:19:10
145DOMIN Krystyna 233SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK60-6400:10:0500:19:10
146STERN Delia 397BLEIBURGERK-Jun.00:06:0600:19:15
147SZYJKA Izabela 415KAMIENIEC WROCŁAWSKIK30-3900:07:3900:19:17
148CHARCZUK Zenon 223OPOLEM55-5900:03:5400:19:18
149GERLE-KOTULA Anna 253KATOWICEK30-3900:07:3900:19:18
150BŁASZCZYK Monika 215JUSTYNÓWK30-3900:07:3900:19:19
151ŚLUSARCZYK Grzegorz 418PRUDNIKM40-4400:02:4300:19:21
152KLIMCZAK Piotr 291BYDGOSZCZM-Disabled100:01:4200:19:23
153KOWALCZYK-LACHOWSKA Marta 304KAMIENIEC WROCŁAWSKIK30-3900:07:4000:19:24
154TIAN Qinghua 424BEIJINGM30-3900:02:1600:19:25
155STRZELECKA Małgorzata 401PIŁAK40-4400:08:1500:19:26
156MOŻDŻEŃ Barbara 346GNIEZNOK55-5900:09:3800:19:26
157BANASZAK Agata 208ZIELONA GÓRAK18-2900:06:5800:19:27
158RACZYŃSKA Aleksandra 365CHORZÓWK70+00:10:5600:19:27
159MĄDRY Zdzisław 338CZĘSTOCHOWAM60-64100:05:0200:19:29
160BABUSKA Mariola 205WROCŁAWK50-5400:09:1800:19:36
161MARCZYK Jerzy 337WARSZAWAM55-5900:03:5500:19:37
162ZAKRZEWSKA Henryka 454GNIEZNOK70+00:10:5700:19:38
163CZARNECKA Maria 228BYDGOSZCZK-Disabled100:09:3900:19:40
164RADKA Iwona 366BOLESŁAWIECK45-4900:08:4100:19:43
165KARPIŃSKI Rafał 286GRĄBCZEWOM40-4400:02:4100:19:55
166OMARSKA Grażyna 356WARSZAWAK55-5900:09:3800:19:56
DQMAJCHERCZYK Wacław 475CZELADŹM70+1DQ00:19:59 DQ
168BIELAWSKI Zdzisław 211LWÓWEK ŚLĄSKIM60-6400:04:3100:20:03
169REMISZEWSKI Adam 369OLEŚNICAM70+00:05:3100:20:03
170THOMALLA Bogdan 423ZABRZEM70+00:05:3200:20:07
171LEWANDOWSKA Małgorzata 324SZCZECINK40-4400:08:1600:20:08
172TATARYNOWICZ Namysław 422LESZNOM30-3900:02:1700:20:09
173SZAŁAJ Anna 411LUBINK60-6400:10:0400:20:10
174URBAN Jacek 433LESZNOM65-6900:05:0200:20:11
175CIEŚLIK Magdalena 227LEGNICAK30-3900:07:4000:20:11
176GASYNA Joanna 252LEGNICAK30-3900:07:4100:20:11
177SŁOWIK Adam 387BYDGOSZCZM-Disabled100:01:2100:20:12
178STRZELECKI Sebastian 'Kaszana' 402PIŁAM40-4400:02:4200:20:12
179KRAMER Leszek 305OLEŚNICAM70+00:05:3200:20:13
180HAUSNER Dariusz 479LUBINM45-4900:03:0300:20:14
181SAWINIEC Piotr 378ZGORZELECM30-3900:02:1700:20:18
182TRATTNIG Manfred 428BLEIBURGERM45-4900:03:0100:20:22
183ARTYMICZ Maria 204GŁOGÓWK60-6400:10:0400:20:25
184HOŁDA Jolanta 267OLEŚNICAK60-6400:10:0500:20:25
185ROMANIUK Grzegorz 371KOLBUSZOWAM50-5400:03:2600:20:26
186ZAGRAJEK Katarzyna 453ŻYRARDÓWK40-4400:08:1600:20:26
187JAGODZIŃSKI Andrzej 274WROCŁAWM55-5900:03:5500:20:27
188GORZELA Izabela 256JUSTYNÓWK30-3900:07:4000:20:28
189TRYBEK Wanda 476CZELADŹK70+00:10:5600:20:31
190BERNASIEWICZ Józef 210ZŁOTORYJAM55-5900:04:0100:20:32
191ADAMEK Klaudiusz 201BYDGOSZCZM-Disabled1100:01:4400:20:33
192GROBELNA Jadwiga 262LUBINK60-6400:10:0400:20:33
193SULMA Edyta 406BOLESŁAWIECK40-4400:08:1700:20:38
194WÓJCIK Henryk 448OLEŚNICAM70+00:05:3200:20:39
195WIŚNIEWSKI Krystian 440BYDGOSZCZM-Disabled100:01:2200:20:42
196SOJA Jolanta 389BOLESŁAWIECK55-5900:09:3800:20:42
197LUDWICZAK Oskar 328BYDGOSZCZM-Disabled100:01:2100:20:44
198SUDOŁ Irena 404SKOCZÓWK50-5400:09:1600:20:45
199KRÓL Władysław 307STRZEGOMM60-6400:04:2900:20:46
200PACYNA Helena 481POLKOWICEK65-6900:10:3100:20:46
201LIPOWSKI Zdzisław 327LEGNICAM70+00:05:3100:20:47
202NIECHWIEJCZYK Kinga 349ŚWIĘTOCHŁOWICE K-Child00:06:0500:20:48
203KAPECKI Kazimierz 285SZCZYTNAM-Disabled100:05:0300:20:54
204KUBIE Dominik 312BYDGOSZCZM-Disabled100:01:4200:20:58
205KULESZA Monika 315JUSTYNÓWK40-4400:08:1800:21:01
206LIKOWSKA Lidia 326KOBYLARNIAK40-4400:08:1800:21:05
207HARTMAN Jadwiga 265SZCZYTNAK60-6400:10:0500:21:06
208YANG Liqiang 450BEIJINGM50-5400:03:0000:21:07
209ZŁAKOWSKA Korina 458ZIELONA GÓRAK40-4400:08:1600:21:17
210GWÓŹDŹ Danuta 308SZCZYTNAK60-6400:10:0600:21:21
211ŚWIRNIAK Krystyna 420STRZEGOMK60-6400:10:0400:21:23
212GABIS Elżbieta 245NYSAK55-5900:09:4000:21:27
213ŚLUSARCZYK Karolina 419PRUDNIKK-Child00:06:0500:21:37
214GÓRAL Paula 258BYDGOSZCZK-Disabled100:06:0500:21:37
215WÓJCIK Irena 447OLEŚNICAK70+00:10:5700:21:37
216FOLLHER Jagoda 242BYDGOSZCZK-Disabled100:06:0500:21:40
217PUSTELNIK Elżbieta 361LEGNICAK30-3900:07:4100:21:40
218JAGODZŃSKA Bożena 275WROCŁAWK55-5900:09:3700:21:45
219SOKOŁOWSKA Weronika 390AUGUSTÓWK18-2900:06:5900:21:46
220KOLBUSZ Janina 293LUBINK65-69100:10:3100:21:50
221SZAŁAJ Aleksandra 410WROCŁAWK30-39100:07:4100:21:58
222TABOŁA Marta 485LEGNICAK30-3900:07:4300:21:58
223ŁUCZYSZYN Stanisława 330KRUSZYNAK65-6900:10:3000:21:58
224WOJNAROWSKA Małgorzata 442KAMIENIEC WROCŁAWSKIK30-3900:07:4100:21:59
225GORZELA Marcin 257JUSTYNÓWM40-4400:02:4300:22:08
226KOWALCZYK Magdalena 301WROCŁAW JELENIA GÓRAK18-2900:06:5800:22:10
227BŁĘDOWSKA Agata 470LEGNICAK30-3900:07:4300:22:13
228GAJEWSKA Aleksandra 246GORZÓW WIELKOPOLSKIK55-5900:09:3900:22:14
229KULBAS-LEŚNA Aleksandra 471LEGNICAK30-3900:07:4200:22:15
230SUPERNAT Jan 464LEGNICAM70+00:05:3000:22:21
231ROMANIUK Krystyna 372KOLBUSZOWAK50-5400:09:1600:22:22
232BOSEK Grzegorz 220BYDGOSZCZM-Disabled100:07:4500:22:23
233BOSEK Ewa 219BYDGOSZCZK-Disabled100:07:4600:22:23
234ZABŁOTNA Katarzyna 451LEGNICAK40-4400:08:1700:22:26
235TYSIAK Czesława 431SZCZYTNAK70+00:10:5600:22:30
236WLAZLO Elżbieta 441KOLBUSZOWAK70+100:10:5700:22:30
237KONOPIŃSKA Daria 296LUBINK30-3900:07:4100:22:35
238MACHAJEK Krzysztof 332POLKOWICEM60-6400:04:3000:22:36
239MIKITIUK Beata 344KOSZALINK40-4400:08:1700:22:36
240PIERZCHAŁA Izabela 359LUBINK30-3900:07:3900:22:37
241CHOLEWA Maria 224SZCZYTNAK65-6900:10:2900:22:42
242GRYGOROWICZ Teresa 269LUBINK60-6400:10:0500:22:44
243PLEBAŃCZYK Anna 360LEGNICAK30-3900:07:4200:22:51
244FRAGER Anton 243BLEIBURGERM65-6900:05:3100:23:23
245LOBERT-SUPERNAT Ewa 465LEGNICAK60-6400:10:0500:23:24
246BIJAK Ewa 212SZCZYTNAK65-6900:10:3000:23:26
247KAPECKA Krystyna 284SZCZYTNAK65-6900:10:3000:23:27
248DORUCH Ewa 480LUBINK55-5900:08:4200:23:54
249TYLUTKI Andrzej 469TARNOBRZEGM45-4900:03:0200:24:11
250TATARYNOWICZ Eugeniusz 421NOWE MIASTECZKOM70+100:05:3100:24:24
251JANCZAK-NALEWAJ Krystyna 276JUSTYNÓWM65-6900:10:0600:24:28
252JANYST Barbara 279JUSTYNÓWK60-6400:10:0600:24:28
253WIDAWSKI Andrzej 435WROCŁAWM45-4900:03:5500:25:41
254OLEJCZYK Renata 353ZATORK45-4900:08:4100:26:12
DQGRIMM Dirk 261RODINGM30-391DQ DQ
DQLICKIEWICZ Ewa 325BOLESŁAWIECK40-441DQ DQ
DQRZEPKA Artur 377BYDGOSZCZM-Disabled11DQ DQ
Znaleziono 257 wynik(ów)