LEGNICA - MISTRZOSTWA EUROPY NORDIC WALKING – 5 KM

Organizator/ Organizer:
PFNW
Data/ Date:
2017-09-30
Miejsce/ Place:
Legnica
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
228
Wystartowało/ Started:
207
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
207
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Child | M-Child | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70+ | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkŻół. kartkiCzer. kartki2.5kmCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1STILLER Karol 239KING&QUEENCZĘSTOCHOWAM30-39100:14:1300:28:49.55 5:4610.4
2KLICZKA Kamil 158SANPROBI SZCZECINSZCZECINM45-491100:14:3400:29:48.90+00:00:595:5710.1
3DELĄG Jakub 123LUKI TEAM SIEDLCEPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM18-29100:14:4500:29:52.95+00:01:035:5810
4KARASIŃSKI Maciej 157SIEDLCEM45-49200:14:3600:30:07.80+00:01:186:0110
5OLUWAGBEMI Melvin 355PARISPARIS (PANTIN)M18-292200:14:5800:30:28.15+00:01:386:059.8
6WOROCH Roman 267KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOM55-59100:15:0700:30:30.60+00:01:416:069.8
7WETOSZKA Piotr 262BIAŁA PODLASKAM30-39200:14:5700:30:37.45+00:01:476:079.8
8HELWICH Stefan 145KS METRACO POLKOWICEWIELENM60-641200:15:0900:30:44.10+00:01:546:089.8
9NIECHWIEJCZYK Piotr 196OPEL ACTIVE TEAMŚWIĘTOCHŁOWICEM40-44100:15:1400:30:46.60+00:01:576:099.7
10LASKOWSKI Mirosław 178AGRO CORN MILANÓWKOMARÓWKA PODLASKAM45-49300:15:1100:30:53.30+00:02:036:109.7
11TRZCIŃSKI Franciszek 254SPORT I REKREACJA START (CHEŁMNO)CHEŁMNOM50-54100:15:2400:31:00.50+00:02:106:129.7
12ROŻYNEK Miron 218WROCŁAWM50-54200:15:2300:31:05.85+00:02:166:139.6
13MIELECKA Agnieszka 191SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK45-49100:15:3000:31:07.25+00:02:176:139.6
14KRYŚ Artur 166WAŁBRZYCHM45-49400:15:1500:31:08.90+00:02:196:139.6
15RECZULSKI Mariusz 370SMS EFEKT CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-54300:15:2800:31:11.75+00:02:226:149.6
16SIWAK Piotr 228KS METRACO POLKOWICERUDNAM55-59200:15:3800:31:14.20+00:02:246:149.6
17CHAMIELEC Bogusław 116A EMERYT BIEGA/LUBINLUBINM50-54400:15:2900:31:18.45+00:02:286:159.6
18GAJEWSKI Eugeniusz 134GORZÓWPRZYSTAŃGORZÓW WIELKOPOLSKIM60-64200:15:2100:31:26.60+00:02:376:179.5
19MICHALSKI Andrzej 360POZYTYWNI ZABIEGANISIEDLCEM55-59300:15:3900:31:39.35+00:02:496:199.5
20LESIŃSKI Grzegorz 181KS METRACO POLKOWICEOLSZANYM50-54500:15:2700:31:45.45+00:02:556:219.4
21KUBIAK Tomasz 168JELCZ-LASKOWICEM40-44200:15:5500:31:54.75+00:03:056:239.4
22ZACZYŃSKA Anna 272MTS DRUZYNA SZPIKU KGHM ZG LUBINLUBINK30-39100:15:5700:31:58.85+00:03:096:239.4
23WOJTASIŃSKI Daniel 266VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-39300:15:4200:32:02.75+00:03:136:249.4
24BOGACKI Sławek 110ENERGA NW TEAMBRZOZÓWKA K. TORUNIAM40-44300:15:5000:32:06.35+00:03:166:259.3
25KUBISZYN Małgorzata 171LUBACZÓWK30-39200:15:5900:32:14.85+00:03:256:279.3
26PUSZKIEL Leszek 103GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM60-64300:15:5300:32:17.45+00:03:276:279.3
27HAŁAS Marcin 144CZECHOWICE-DZIEDZICEM30-394100:15:5300:32:22.80+00:03:336:289.3
28HOŁUBKA Mariusz 148LEGNICAM45-495100:16:0300:32:23.80+00:03:346:289.3
29TRZCIŃSKI Eugeniusz 255SPORT I REKREACJA START (CHEŁMNO)BYDGOSZCZM60-64400:15:5600:32:24.35+00:03:346:299.3
30SŁOMIAN Leszek 230UNIA MIASTKATOWICEM55-59400:15:5900:32:32.15+00:03:426:309.2
31JUREK Adam 98KS METRACO POLKOWICELUBINM55-595200:15:5300:32:36.05+00:03:466:319.2
32BIK Stanisław 108KS METRACO POLKOWICEKSIĘGINICEM55-59600:16:0400:32:38.10+00:03:486:319.2
33CYRAN Ryszard 119KUSTRZYCEM30-395200:15:4800:32:47.00+00:03:576:339.2
34PAKOSZ Irena 96SOLIDARNOŚĆ OŚWIATOWA ŚLĄSKA OPOLSKIEGOJANUSZKOWICEK50-54100:16:2200:32:55.55+00:04:066:359.1
35GRAML Günther 140NW TEAM CITY FIT & SPORT FERSTLRODINGM55-59700:16:2600:33:00.25+00:04:106:369.1
36SANIUK Edward 184FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM65-69100:16:3400:33:00.35+00:04:106:369.1
37SMUL Andrzej 231MARSZ PO ZDROWIETARNOWO PODGÓRNEM60-64500:15:5800:33:02.35+00:04:126:369.1
38CELIŃSKI Tomasz 114TUPTUŚ OTWOCKOTWOCKM45-49600:16:2600:33:04.40+00:04:146:379.1
39GRIMM Dirk 141NW TEAM CITY FIT & SPORT FERSTLRODINGM30-39600:16:0100:33:15.85+00:04:266:399
40JACHIMOWICZ Renata 151LUKI TEAM SIEDLCEWIERZBNOK50-54200:16:3500:33:21.90+00:04:326:409
41BORKOWSKA Lidia 359NOWI SIEDLCESIEDLCEK50-54300:16:3500:33:41.75+00:04:526:448.9
42OLEKSYK Małgorzata 199MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE. BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGUSTRZYKI DOLNEK55-591100:16:3600:33:50.85+00:05:016:468.9
43ROSADZIŃSKI Sławomir 217LESZNO :)LESZNOM45-49700:16:4700:33:53.00+00:05:036:468.9
44ADAMUS Marian 358SILESIA NW TEAMBYTOMM65-69200:16:4100:33:53.35+00:05:036:468.9
45MIKOŁAJCZAK Jan 192KS METRACO POLKOWICELEGNICAM60-64600:16:3600:33:58.70+00:05:096:478.8
46SZYMSKA Małgorzata 248EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK30-39300:16:5900:34:10.40+00:05:206:508.8
47LANGMANN Herbert 353NORDIC WALKING TEAM BAYERNBAYERNM65-693100:16:5500:34:22.65+00:05:336:528.7
48HRYNDIO Jerzy 150FABRIKANORDICAKATOWICEM60-64700:17:0700:34:25.30+00:05:356:538.7
49POLISZCZUK Piotr 207TORUŃM55-59800:16:4800:34:29.10+00:05:396:538.7
50SZYMAŃSKI Stefan 247XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW DYWITACHKIEŹLINYM70+100:17:1400:34:31.00+00:05:416:548.7
51JÓŹWIAK Marianna 154WTWWŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-44100:17:1200:34:37.90+00:05:486:558.7
52PINTAK Artur 366WESOŁY BORSUK TEAMKOLNOWICEM30-39700:17:0300:34:38.85+00:05:496:558.7
53USS Jola 260TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAK55-59200:16:5200:34:39.65+00:05:506:568.7
54LESIŃSKA Marzenna 180KS METRACO POLKOWICEOLSZANYK50-54400:17:1000:34:41.55+00:05:526:568.6
55PALIWODA Kasia 203EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINMIERZYNK40-44200:17:0900:34:42.95+00:05:536:568.6
56UJEJSKI Zbigniew 258STOWARZYSZENIE KIJOMANIACYMYSZKÓWM55-59900:17:0800:34:44.80+00:05:556:578.6
57STĘPIEŃ Lucyna 237KS METRACO POLKOWICELUBINK60-64100:17:2100:34:47.45+00:05:576:578.6
58TRATTNIG Claudia 252BLEIBURGER WALKER TEAM AUSTRIAAUSTRIAK45-49200:17:0900:34:50.30+00:06:006:588.6
59RYBAŁTOWSKI Paweł 222BASITOBORNIKI ŚLĄSKIEM70+200:17:1600:34:51.90+00:06:026:588.6
60PASIKOWSKA Mariola 204POSITIVE ENERGYŻARKIK30-39400:17:1400:34:54.45+00:06:046:598.6
61KRYSZCZUK Krzysztof 164NOWI SIEDLCESIEDLCEM50-54600:17:1700:34:56.60+00:06:076:598.6
62MACIEJEWSKI Robert 100WAŁBRZYCHM30-39800:16:5700:34:58.25+00:06:086:598.6
63BASSO Daniela 106NORDIC WALKING COMOCOMOK55-59300:17:2900:34:58.45+00:06:086:598.6
64GŁOWA Michał 137UNIA MIASTCIESZYNM-Jun.100:16:5800:35:00.15+00:06:107:008.6
65SCHNEIDER Helmut 225NW TEAM CITY FIT & SPORT FERSTLRODINGM70+300:17:2400:35:00.35+00:06:107:008.6
66FRĄCKOWIAK Krzysztof 132NOWI SIEDLCESIEDLCEM45-49800:17:1000:35:01.50+00:06:117:008.6
67SPYCHAŁA Marzena 236WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAK45-49300:17:1400:35:07.30+00:06:177:018.5
68KOWALCZYK Edyta 95WAŁBRZYCHK45-49400:17:2400:35:18.90+00:06:297:038.5
69KUBISZYN Mirosław 172LUBACZÓWM30-39900:17:1900:35:19.55+00:06:307:038.5
70KURZAWSKA Jolanta 175KS METRACO POLKOWICELUBINK65-69100:17:2500:35:26.55+00:06:377:058.5
71PASIŃSKA-SKOWRON Sylwia 363PRUSZYŃSKI NORDIC WALIKNGSZCZODRKOWICEK40-44300:17:2800:35:29.00+00:06:397:058.5
72FIJAŁKOWSKI Marek 129MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM55-591000:17:4400:35:35.90+00:06:467:078.4
73GRYGOROWICZ Bogdan 143KS METRACO POLKOWICELUBINM65-69400:17:4000:35:49.50+00:06:597:108.4
74RIZZI Giorgio 214NORDIC WALKING COMOCOMOM60-64800:17:4000:35:51.80+00:07:027:108.4
75SKRYCKA Katarzyna 229LUBINK30-39500:17:5700:35:53.70+00:07:047:108.4
76ZACHARCZUK Zofia 270NOWI SIEDLCESIEDLCEK60-64200:17:4100:35:54.20+00:07:047:108.4
77CHARCZUK Zenon 368WESOŁY BORSUK TEAMOPOLEM60-64900:17:5000:35:56.05+00:07:067:118.3
78MARCINCZAK Beata 187LUCA TEAM ZDUŃSKA WOLAZDUŃSKA WOLAK50-54500:17:3000:35:59.45+00:07:097:128.3
79BARUCH Henryka 105DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK65-69200:17:3900:36:01.50+00:07:117:128.3
80RECZULSKA Katarzyna 369SMS EFEKT CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK45-49500:17:4100:36:03.00+00:07:137:128.3
81KUBIAK Dorian 169SP 74 WROCŁAWWROCŁAWM-Child100:18:1700:36:22.60+00:07:337:168.2
82WILDAUER Ingo 361TEAM ERDINGER ALKOHOLFREIM55-591100:18:2600:36:24.40+00:07:347:168.2
83DANELSKI Krystian 120SP 74 WROCŁAWWROCŁAWM-Child200:18:2600:36:25.00+00:07:357:178.2
84DONIGIEWICZ Janusz 125NORDC WOLKING KRUSZYNABRZEGM60-641000:18:1200:36:25.95+00:07:367:178.2
85DIDYK Mateusz 124SP 74 WROCŁAWWROCŁAWM-Child300:18:1700:36:26.55+00:07:377:178.2
86ŻOŁNO Magdalena 275EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINGORZÓW WLKP.K50-54600:18:1500:36:36.05+00:07:467:198.2
87ZAWADA Łukasz 52LUCA TEAMZDUŃSKA WOLAM40-44400:18:0800:36:36.80+00:07:477:198.2
88NIEDL Margot 351BAYERNK45-49600:17:5800:36:47.50+00:07:577:218.2
89KARASIŃSKA Alicja 156NOWI SIEDLCESIEDLCEK45-49700:18:1300:36:48.00+00:07:587:218.2
90FURTAK Krzysztof 290REPREZENTACJA LEGNICYLEGNICAM55-591200:18:1400:36:57.25+00:08:077:238.1
91SUROWIEC Zbyszek 243GRUPA BIEGOWA DZIKOWIECBOGUSZÓW-GORCEM45-49900:18:2600:36:59.80+00:08:107:248.1
92KONASZCZUK Agnieszka 284REPREZENTACJA LEGNICYLEGNICAK40-44400:18:0200:37:03.10+00:08:137:248.1
93KOTULA Jakub 163UNIA MIASTKATOWICEM30-391000:18:1700:37:05.30+00:08:157:258.1
94JERNEJ Anna Maria 153BLEIBURGER WALKER TEAM AUSTRIAAUSTRIAK55-594100:18:0900:37:06.55+00:08:177:258.1
95DUKAT Radosław 126ŚREMM40-44500:18:3800:37:08.70+00:08:197:258.1
96SIERACKA Katarzyna 227AZYMUTLESZNOK50-54700:18:2400:37:10.80+00:08:217:268.1
97PRZYBYŁEK Marysia 208PSŻ NATURALNA MEDYCYNA POZNAŃŚMIGIELK40-44500:18:2700:37:23.30+00:08:337:288
98TIPPMANN Ronny 251NW TEAM CITY FIT & SPORT FERSTLRODINGM40-44600:18:3600:37:26.55+00:08:377:298
99SUROWIEC Michał 364GRUPA BIEGOWA DZIKOWIECM30-391100:18:3000:37:28.45+00:08:387:298
100KOPCZYŃSKI Jakub 160JELCZ-LASKOWICEM18-29300:18:4700:37:30.75+00:08:417:308
101BERGER Katarzyna 107GUBIŃSKA GRUPA NORDIC WALKINGGUBINK-Jun.100:18:4100:37:32.70+00:08:437:308
102SOBAŃSKA Grażyna 232DRUŻBICEK60-64300:18:4400:37:34.35+00:08:447:308
103ROSADZIŃSKA Natalia 216LESZNO :)LESZNOK18-29100:18:3800:37:46.30+00:08:567:337.9
104PIĄTKOWSKI Józef 205KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM70+400:18:4800:37:50.25+00:09:007:347.9
105GOGÓŁ Jolanta 300LEGNICAK55-59500:18:4100:37:51.70+00:09:027:347.9
106SZYJKA Izabela 246NORDIKIKAMIENIEC WROCŁAWSKIK30-39600:18:2800:37:53.40+00:09:037:347.9
107KACZMARCZYK Tomasz 155DOBRE MIASTOM18-294100:18:5000:37:59.80+00:09:107:367.9
108MOŻDŻEŃ Barbara 194NIEZRZESZONAGNIEZNOK55-59600:18:5200:38:03.70+00:09:147:367.9
109PAKOSZ Piotr 97SOLIDARNOŚĆ OŚWIATOWA ŚLĄSKA OPOLSKIEGOJANUSZKOWICEM65-695100:19:0700:38:10.75+00:09:217:387.9
110FILUSZ Alfred 130ZDZIESZOWICEM45-491000:18:4300:38:12.20+00:09:227:387.8
111OLSZAŃSKA Krystyna 200SEKCJA NW KLUBU BIAŁA BIEGA/TKKFBIAŁA PODLASKAK60-64400:18:4200:38:15.10+00:09:257:397.8
112ŚLUSARCZYK Grzegorz 277WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-447100:18:5700:38:15.10+00:09:257:397.8
113LASZCZKOWSKA Klaudia 179SP 74 WROCŁAWWROCŁAWK-Child100:18:5200:38:16.50+00:09:267:397.8
114PUZICHOWSKA Małgorzata 210NORDIKIJELCZ-LASKOWICEK55-59700:18:5700:38:16.70+00:09:277:397.8
115DROZD Maria 362NORDC WOLKING KRUSZYNAKRUSZYNAK50-54800:19:1400:38:17.90+00:09:287:397.8
116FASOLA Raffaella 127NORDIC WALKING COMOCOMOK45-49800:18:4800:38:19.05+00:09:297:397.8
117BUSKA Roksana 367CKZIU NYSAGŁUCHOŁAZYK-Jun.200:18:5700:38:29.50+00:09:397:427.8
118GERLE-KOTULA Anna 135UNIA MIASTKATOWICEK30-39700:19:0900:38:33.40+00:09:437:427.8
119KRZYŻANOWSKI Wojciech 167AZS UMK COLLEGIUM MEDICUM W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM45-491100:18:5700:38:38.65+00:09:497:437.8
120MATYJA Anna 189ŚREMK45-49900:18:5900:38:38.75+00:09:497:437.8
121ADAMOWICZ Andrzej 101ŁÓDŹM70+500:19:1200:38:42.45+00:09:527:447.7
122GLISZCZYŃSKI Mirosław 136TARNOGÓRSKIE ŁAZĘGIMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM60-641100:18:5500:38:45.20+00:09:557:457.7
123NIECHWIEJCZYK Kinga 197UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEK-Child200:19:1000:38:57.80+00:10:087:477.7
124JASIK Beata 365WESOŁY BORSUK TEAMK30-39800:19:2100:39:10.45+00:10:207:507.7
125STARZYŃSKA Ewa 99LUBINK65-69300:19:3000:39:17.15+00:10:277:517.6
126MROZIŃSKA Justyna 195GRUPA BIEGOWA DZIKOWIECBOGUSZÓW-GORCEK30-39900:19:5300:39:18.30+00:10:287:517.6
127GÓRSKI Henryk 139UTW OLEŚNICAOLEŚNICAM70+600:19:3900:39:23.15+00:10:337:527.6
128SULMA Edyta 241BOLESŁAWIECK40-44600:19:4900:39:30.75+00:10:417:547.6
129MIECZKOWSKA Katarzyna 190STOWARZYSZENIE KIJOMANIACYPIŃCZYCEK40-44700:19:1800:39:31.80+00:10:427:547.6
130SCHULZ Sigrid 226NW TEAM CITY FIT & SPORT FERSTLRODINGK55-59800:19:5100:39:37.65+00:10:487:557.6
131URBAN Jacek 286STOWARZYSZENIE AZYMUTLESZNOM65-69600:19:4700:39:44.95+00:10:557:577.5
132ŚLUSARCZYK Karolina 278WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK-Child300:19:1900:39:48.65+00:10:597:577.5
133DĄBROWA Dorota 121CHODZ Z NAMIGOSŁAWICEK45-491000:19:4900:39:54.30+00:11:047:587.5
134LIKOWSKA Lidia 182KOBYLARNIAK40-44800:19:4200:39:55.65+00:11:067:597.5
135THOMALLA Bogdan 357SILESIA NW TEAMZABRZEM70+700:19:3300:39:59.55+00:11:107:597.5
136DEJA Agnieszka 122FABRIKANORDICARUDA ŚLĄSKAK30-391000:19:4900:40:00.75+00:11:118:007.5
137ZAWADZKA Maria 273KS METRACO POLKOWICELUBINK65-69400:19:5200:40:03.10+00:11:138:007.5
138WIESZOŁEK Ewelina 263IZBICKOK30-391100:20:2300:40:13.95+00:11:248:027.5
139ROMANOWSKA Dagmara 215GUBIŃSKA GRUPA NORDIC WALKINGGUBINK30-391200:19:4600:40:14.95+00:11:258:037.5
140SOJA Jolanta 234AKTYWNY BOLESŁAWIECBOLESŁAWIECK55-59900:19:5900:40:15.35+00:11:258:037.5
141STONCEL Barbara 240GRUPA BIEGOWA DZIKOWIECBOGUSZOW GORCEK40-44900:20:0000:40:17.20+00:11:278:037.4
142RADKA Iwona 212AKTYWNY BOLESŁAWIECBOLESŁAWIECK45-491100:20:1200:40:19.25+00:11:298:047.4
143BUŁAK Joanna 113MIŁAKOWOK18-29200:20:0700:40:24.90+00:11:358:057.4
144HOŁDA Jolanta 147KUBISIA TEAM OLEŚNICAOLEŚNICAK60-64500:20:1200:40:30.00+00:11:408:067.4
145KRYSZCZUK Kacper 165NOWI SIEDLCESIEDLCEM18-29500:20:0800:40:31.35+00:11:418:067.4
146GORCZYŃSKA Patrycja 138SP 74 WROCŁAWWROCŁAWK-Child400:19:3700:40:42.45+00:11:528:087.4
147PIÓRO Roksana 206SP 74 WROCŁAWWROCŁAWK-Child500:20:0700:40:43.45+00:11:538:087.4
148ORZECHOWSKI Marcin 201SETI-WYNAJEM MASZYN CZYSZCZĄCYCHPOZNAŃM30-391200:20:2300:40:47.90+00:11:588:097.4
149HEWAK Anna 146AKTYWNY BOLESŁAWIECBOLESŁAWIECK50-54900:20:1300:40:49.05+00:11:598:097.3
150ZGID Małgorzata 356K50-541000:20:1600:40:49.40+00:11:598:107.3
151KOSICKA Beata 162ROKIETNICAK45-491200:20:3700:40:49.75+00:12:008:097.3
152ZACZYNSKA Janina 271KS METRACO POLKOWICELUBINK70+100:19:4400:40:58.55+00:12:098:117.3
153JARZĘBOWSKA Beata 152OLSZTYNK18-29300:20:1900:41:00.45+00:12:108:127.3
154KOPACZ Kamila 159OLSZTYNK18-29400:20:1800:41:00.60+00:12:118:127.3
155SCHNEIDER Leokadia 224WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAK45-491300:20:3100:41:01.90+00:12:128:127.3
156WALEWACZ Kinga 261OLSZTYNK18-29500:20:2000:41:02.10+00:12:128:127.3
157STĘŻALSKI Krzysztof 238SP 74 WROCŁAWWROCŁAWM-Child400:18:5900:41:02.55+00:12:138:127.3
158REMISZEWSKI Adam 213UTW OLEŚNICAOLEŚNICAM70+800:20:1700:41:03.70+00:12:148:127.3
159ARTYMICZ Maria 102GŁOGÓWK60-64600:20:1100:41:07.20+00:12:178:137.3
160CETERA Janusz 115EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINDZIWNÓWEKM55-591300:20:1800:41:12.70+00:12:238:147.3
161WOROCH Jolanta 268DOPIEWODOPIEWOK50-541100:20:4200:41:21.80+00:12:328:167.3
162FURTAK Anna 296REPREZENTACJA LEGNICYLEGNICAK50-541200:20:3000:41:22.60+00:12:338:167.2
163RACZYŃSKA Aleksandra 211NORDIC WALKING STADION ŚLĄSKICHORZÓWK70+200:20:2300:41:25.60+00:12:368:177.2
164PUZIO Urszula 298REPREZENTACJA LEGNICYLEGNICAK40-441000:20:5100:41:30.75+00:12:418:187.2
165PIĘTKA Justyna 55POZNAŃK30-3913100:20:1900:41:33.90+00:12:448:187.2
166ŚWIDURSKA Dorota 249WROCŁAWK45-491400:21:0100:41:37.90+00:12:488:197.2
167SZEMET Zbigniew 245KARWIANY - WROCŁAWM70+900:20:0600:41:38.05+00:12:488:197.2
168ŻURAWSKA Małgorzata 276WROCŁAWK55-5910100:20:3800:41:38.50+00:12:488:197.2
169TRATTNIG Manfred 253BLEIBURGER WALKER TEAM AUSTRIAAUSTRIAM45-491200:20:3500:41:41.80+00:12:528:207.2
170PACYNA Helena 202KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEK65-69500:20:4900:41:59.55+00:13:108:247.1
171SOKÓLSKA Małgorzata 235TKKF KRZNA/ KLUB BIEGACZA BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAK55-591100:20:4300:42:32.60+00:13:438:307.1
172BŁĘDOWSKA Agata 283REPREZENTACJA LEGNICYLEGNICAK40-441100:21:4300:42:34.90+00:13:458:317
173KULCZYCKI Jan 173BEZ KLUBUGDAŃSKM65-69700:21:1700:42:44.20+00:13:548:327
174MASCALI Giuseppe 188GRUPA BIEGOWA DZIKOWIECWARSZAWAM30-3913100:21:2300:42:46.85+00:13:578:337
175BIK Katarzyna 109KS METRACO POLKOWICEKSIĘGINICEK-Jun.300:21:2900:42:56.00+00:14:068:357
176KULBAS-LEŚNIAK Aleksandra 282REPREZENTACJA LEGNICYLEGNICAK40-441200:21:4400:43:01.40+00:14:118:367
177CUPIAŁ Wiktoria 118KS METRACO POLKOWICERASZOWAK-Jun.400:21:3500:43:03.50+00:14:138:367
178TARGOSZ Zofia 295REPREZENTACJA LEGNICYLEGNICAK65-69600:21:4700:43:03.85+00:14:148:367
179URBAŃSKA Łucja 259GUBIŃSKA GRUPA NORDIC WALKINGGUBINK60-64700:21:0000:43:08.10+00:14:188:377
180SZAŁAJ Aleksandra 244WROCŁAWK30-391400:21:3100:43:30.45+00:14:408:426.9
181WINIARSKI Robert 264LEGNICAM45-4913100:21:2900:43:42.05+00:14:528:446.9
182KRZYŻANOWSKA Aneta 281REPREZENTACJA LEGNICYLEGNICAK40-441300:21:2000:43:42.75+00:14:538:446.9
183GROBELNA Jadwiga 142KS METRACO POLKOWICELUBINK60-64800:21:5200:43:45.80+00:14:568:456.9
184RUTKOWSKI Janusz 221RZEPINM55-5914100:21:4800:43:46.65+00:14:578:456.9
185BREXLER Jasmin 352NORDIC WALKING TEAM BAYERNBAYERNK18-29600:21:0500:43:46.85+00:14:578:456.9
186TUREK Jan 257WROCŁAWM65-69800:21:0500:43:54.75+00:15:058:476.8
187KRZYŻANOWSKA Monika 280REPREZENTACJA LEGNICYLEGNICAK45-491500:21:4100:44:00.80+00:15:118:486.8
188TUREK Krystyna 256WROCŁAWK55-591200:21:5800:44:15.85+00:15:268:516.8
189WÓJCIK Irena 269UTW OLEŚNICAOLEŚNICAK70+300:21:5900:44:17.65+00:15:288:516.8
190FREUS Agnieszka 133RIGHTWAYWROCŁAWK50-541300:22:2200:44:37.75+00:15:488:556.7
191HARASIMOWICZ Maria 293REPREZENTACJA LEGNICYLEGNICAK65-69700:22:0400:44:51.45+00:16:018:586.7
192KOWALCZYK Magdalena 279JELENIA GÓRAK18-29700:22:4500:45:53.75+00:17:049:106.5
193BANDACH Wiktoria 104GUBIŃSKA GRUPA NORDIC WALKINGGUBINK-Child600:21:3700:46:05.80+00:17:169:136.5
194MIKOS Jolanta 193WROCŁAWK45-491600:22:3700:46:11.65+00:17:229:146.5
195SUROPEK Wiesław 242FACE NORDIC WALKING TEAMTARNOBRZEGM55-591500:23:2100:46:43.65+00:17:549:206.4
196KUNIKOWSKI Zenon 174WROCŁAWM60-641200:23:2600:47:33.10+00:18:439:306.3
197RUTKOWSKA Maria 220RZEPINK50-5414100:23:3300:47:49.35+00:18:599:336.3
198FRAGER Anton 131BLEIBURGER WALKER TEAM AUSTRIAAUSTRIAM65-69900:23:4700:48:05.70+00:19:169:376.2
199TATARYNOWICZ Eugeniusz 250NIEZRZESZONYNOWE MIASTECZKOM70+1000:23:4500:48:15.50+00:19:259:396.2
200KUTEJ Helmut 176BLEIBURGER WALKER TEAM AUSTRIAAUSTRIAM50-54700:24:0600:48:37.60+00:19:489:436.2
201WODZIŃSKA Małgorzata 297REPREZENTACJA LEGNICYLEGNICAK50-541500:23:0600:49:19.30+00:20:299:516.1
202ZIELIŃSKI Waldemar 274GUBIŃSKA GRUPA NORDIC WALKINGGUBINM60-641300:23:5300:49:37.50+00:20:479:556
203MACHAJEK Krzysztof 186KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM60-641400:23:5500:49:38.35+00:20:489:556
204MONASTERSKA Halina 294REPREZENTACJA LEGNICYLEGNICAK55-591300:24:2700:49:47.15+00:20:579:576
205BANASIEWICZ Barbara 292REPREZENTACJA LEGNICYLEGNICAK65-698100:24:4400:50:17.75+00:21:2810:036
206ŁUCZYSZYN Stanisława 185NORDIC WALKING KRUSZYNAKRUSZYNAK65-69900:22:1800:50:23.60+00:21:3410:046
207OTWINOWSKA Teresa 354K70+400:24:0000:50:35.40+00:21:4510:075.9
Znaleziono 207 wynik(ów)