LEGNICA - PUCHAR EUROPY NORDIC WALKING - 10 KM

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking
Data:
2019-06-23
Miejsce:
Legnica
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
88
Wystartowało:
82
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
81
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K16-19 | M16-19 | K20-29 | M20-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiHerk_All
2.5km
Herk_All
5km
Herk_All
7.5km
Czas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1ROSAK Marcin 194runnerski.plZIELONA GÓRAM40-491M 1100:15:1400:30:3400:46:0001:01:30.75 6:099.8
2SKIBA Krzysztof 197mSport TEAMLEGNICAM50-591M 2200:15:1600:30:5400:46:4001:02:48.60+00:01:176:169.6
3KUŹMICZ Adam 174Polipack Team GWEMASZEWKOM30-391M 300:15:3300:31:2600:47:5201:04:26.05+00:02:556:269.3
4WOROCH Roman 210ks metraco polkowiceDOPIEWOM60-691M 400:15:5900:32:2200:48:5201:05:51.95+00:04:216:359.1
5ZACZYŃSKA Anna 112mSport TeamLEGNICAK40-491K 100:16:0900:32:4600:49:1801:06:09.20+00:04:386:369.1
6KŁOS Maciej 165NW Wyspa SobieszewskaGDAŃSKM30-392M 5100:15:5900:32:3600:49:3901:06:26.30+00:04:556:389
7HAŁAS Marcin 153CZECHOWICE-DZIEDZICEM30-393M 600:16:1800:33:1200:50:0501:06:40.70+00:05:096:409
8WOJCIECHOWSKA Elżbieta 225PAKOŚĆK30-391K 2100:16:0900:32:5000:49:5501:06:47.80+00:05:176:409
9MICHALSKI Andrzej 182Nordic Walking SanokSANOKM60-692M 7100:15:5900:32:2100:48:5201:06:53.30+00:05:226:419
10SIROTKINA Tetiana 1965 ElementKYIVK40-492K 3100:16:1300:33:0200:49:5401:06:59.35+00:05:286:419
11BRZOZOWSKI Piotr 226AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM30-394M 800:16:1700:33:1100:50:0501:07:09.95+00:05:396:438.9
12KLIMSIAK Sebastian 164STRZEGOMM40-492M 900:16:0300:32:4700:50:0401:07:59.45+00:06:286:488.8
13SIWAK Piotr 227KS METRACO POLKOWICERUDIVIAM50-592M 1000:16:2700:33:4500:50:4801:08:06.75+00:06:366:488.8
14KLIMCZAK Adam 163Gosadi Nordic TeamWARSZAWAM50-593M 1100:17:0900:34:3400:51:5701:09:05.00+00:07:346:548.7
15KUBISZYN Małgorzata 173KS METRACO POLKOWICELUBACZÓWK30-392K 400:16:3400:33:5000:51:2801:09:07.65+00:07:366:548.7
16WOJTASIŃSKI Daniel 208Nordic Team CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM40-493M 1200:16:3900:33:5400:51:2901:09:10.65+00:07:396:558.7
17PODOLAK Marius 190HAGENM30-395M 1300:17:0300:34:2500:51:5601:09:27.50+00:07:566:568.6
18SANIUK Edward 195Face Nordic Walking TeamGDAŃSKM70+1M 14100:17:1100:34:3700:52:2701:10:20.25+00:08:497:028.5
19DREWA Marian 146POLIPACK TEAM GWEGOŚCICINOM60-693M 1500:17:0800:34:5300:52:3701:10:29.50+00:08:587:038.5
20ADAMCZYK Adam 141Pasja Nordic WalkingWARSZAWAM70+2M 16100:17:2800:35:1000:53:0401:11:12.50+00:09:417:078.4
21ŚLUSARCZYK Marcin 205Wesoły Borsuk TeamPRUDNIKM40-494M 1700:17:1000:35:1500:53:2401:11:32.85+00:10:027:098.4
22KOŃCZEWSKA Bożena 167Bieszczadzki Klub Nordic WalkingUSTRZYKI DOLNEK50-591K 5100:17:3500:35:2300:53:5401:11:36.75+00:10:067:098.4
23WOLNIEWICZ Katarzyna 209PPPP.com.plRUDA ŚLĄSKAK40-493K 6100:17:2300:35:2900:53:4501:11:53.30+00:10:227:118.3
24OLEKSYK Malgorzata 187Bioeszczadzki Klub NW. Klub Biegacza halicz Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEK50-592K 7200:17:3500:35:2800:54:0201:12:14.95+00:10:447:138.3
25POLISZCZUK Piotr 192Pierniki na chodzieTORUŃM50-594M 1800:18:0000:36:2400:54:2601:12:17.75+00:10:477:138.3
26SZCZUDLIK Małgorzata 202Kijkowe TrzemesznoTRZEMESZNOK30-393K 800:17:4000:35:4000:53:5901:12:23.35+00:10:527:148.3
27MĄDRY Grzegorz 181kijkowe TrzemesznoTRZEMESZNOM60-694M 19200:17:3500:35:3000:53:3701:12:24.60+00:10:537:148.3
28SZYMAŃSKI Stefan 204XV Koło Polskiego Związku Emerytów i Rencistów w DywitachKIEŹLINYM70+3M 20100:17:2800:35:1200:53:2301:12:28.20+00:10:577:148.3
29HELL Xaver 215REHASPORTZENTRUM XAVER HELLWEISSENBURGM60-695M 21200:17:3200:35:3300:54:3301:12:47.15+00:11:167:168.2
30NIEDL Margot 213NW TEAM BAYERNEGGENFELDENK50-593K 9200:17:3700:35:4500:54:1101:12:49.30+00:11:187:168.2
31OSTROCHALSK Aleksandra 188Polipack Team GWELĘBORKK40-494K 1000:17:5500:36:0900:54:3001:12:52.70+00:11:217:178.2
32SCHNEIDER Helmut 217NW TEAM CITY FIT&SPORTFERSTEWALDMUNCHENM70+4M 22200:17:2900:35:3300:54:2301:13:31.85+00:12:017:218.2
33JÓŹWIAK Marianna 155SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-495K 1100:17:4300:36:0400:54:5501:13:41.25+00:12:107:228.1
34KLOSE Andrea 214REHASPORTZENTRUM XAVER HELLWEISSENBURGK40-496K 12200:17:3900:35:4900:54:3401:13:41.40+00:12:107:228.1
35ZIELIŃSKI Szczepan 212SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM40-495M 2300:18:1800:36:4000:55:2901:13:52.10+00:12:217:238.1
36MIKOŁAJCZAK Jan 184LEGNICAM60-696M 2400:17:5000:36:3000:55:2501:14:02.45+00:12:317:248.1
37KOLMETZ Katarzyna 166POLIPACK TEAM GWEGOŚCICINOK40-497K 1300:19:5500:36:5300:53:5601:14:11.00+00:12:407:258.1
38KOSECKI Marek 169FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEM50-595M 2500:17:5700:36:2300:55:2401:14:15.30+00:12:447:258.1
39ŚLUSARCZYK Andrzej 206Wesoły Borsuk TeamPRUDNIKM60-697M 2600:18:2300:37:1900:56:0801:14:36.70+00:13:057:278
40PASIŃSKA - SKOWRON Sylwia 189Pruszyński Sport TeamSZCZODRKOWICEK40-498K 1400:17:5700:36:3600:55:4001:14:43.45+00:13:127:288
41ADAMUS Marian 222SILESIA NORDIC TEAMBYTOMM70+5M 27100:17:3800:36:3000:55:3101:14:58.30+00:13:277:298
42GAPIŃSKA Janina 150ŁŻE Trzebina48-200 TRZEBINAK60-691K 1500:18:3200:37:1600:56:0701:15:17.30+00:13:467:318
43PODOLAK Monika 191HAGENK40-499K 1600:18:3400:37:3700:56:5201:16:19.35+00:14:487:377.9
44DUSIEL Ewa 148NORDIC TEAM CZESTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-594K 1700:18:1100:37:1600:56:4001:16:22.00+00:14:517:387.9
45SCHULZ Sigrid Renate 220NW TEAM CITY FIT&SPORTFERSTEREGENSBURGK50-595K 18100:18:5300:37:4700:57:0901:17:03.55+00:15:327:427.8
46MARONDEL Katarzyna 180Silesia Nordic TeamBYTOMK30-394K 1900:18:5800:38:1500:57:5201:17:40.35+00:16:097:467.7
47WILDAUER Ingo 221TEAM ERDINGER ALKOHOLFREIMALSCHM50-596M 2800:18:5000:37:5800:57:4201:17:44.90+00:16:147:467.7
48BADOCHA-DUDA Małgorzata 142Elite TeamGDAŃSKK50-596K 2000:18:2000:37:2600:57:1601:17:50.45+00:16:197:477.7
49KORYCKA Mariola 168FORMA NA PIĄTKĘ NWZGIERZK30-395K 2100:19:0200:38:2300:58:0501:17:50.80+00:16:207:477.7
50LIBARDI-KŁYŚ Sylwia 178STADION ŚLĄSKIGLIWICEK60-692K 2200:18:4600:38:1700:58:0101:18:09.70+00:16:387:497.7
51LEBIT-MIKINIK Małgorzata 177JERZMANOWAK40-4910K 23100:18:5300:38:2800:58:4001:18:37.10+00:17:067:517.6
52WENSAUER Konrad 219NW TEAM CITY FIT&SPORTFERSTERODINGM50-597M 29200:19:1300:38:5500:59:2301:19:06.05+00:17:357:547.6
53DANA Kazimiera 145KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK60-693K 24200:19:0500:38:5500:59:0501:19:11.50+00:17:407:557.6
54GOŁĘBIEWSKI Andrzej 152KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM60-698M 30100:20:0400:40:0400:59:4101:19:57.30+00:18:267:597.5
55PONKA Radosław 193POLIPACK TEAM GWEWEJHEROWOM40-496M 3100:19:3800:39:5401:00:2001:20:18.25+00:18:478:017.5
56LADEMANN Damian 176POLIPACK TEAM GWEBOLSZEWOM30-396M 32100:19:3600:39:0901:00:0401:20:37.75+00:19:078:037.4
57DUDA Aleksandra 147GDAŃSKK20-291K 2500:18:3600:38:0400:59:0801:20:39.55+00:19:088:037.4
58ALEKSANDROWICZ Maria 224MKS MOS WROCŁAWCHRZĄSTAWA WLK.K16-191K 26100:20:5800:41:2301:00:5201:20:54.50+00:19:238:057.4
59SUMIŃSKI Tomasz 201SIEMYSŁÓWM40-497M 33200:19:5600:40:0301:00:4801:21:39.80+00:20:098:107.3
60SOBAŃSKA Grażyna 198DRUŻBICEK60-694K 2700:20:0600:40:3201:01:1101:21:41.75+00:20:118:107.3
61FRYDRYCH Krzysztof 149Wesoły Borsuk TeamPRUDNIKM40-498M 3400:19:5600:40:4601:01:0501:21:51.10+00:20:208:117.3
62LACHOWSKA Ewa 175Bieszczadzki Klub Nordic WalkingUSTRZYKI DOLNEK60-695K 2800:19:5500:40:5101:01:2801:21:54.00+00:20:238:117.3
63KACZMAREK Maja 159Polipack Team GWEWEJHEROWOK30-396K 29100:19:1400:39:4001:00:4801:22:17.25+00:20:468:137.3
64KOSTUJ Marcin 170AZS SUMKOLBUSZOWAM20-291M 35200:20:0500:41:3901:02:4501:24:14.20+00:22:438:257.1
65MALINOWSKI Paweł 179KRAKÓWM20-292M 3600:21:0800:42:4201:03:3301:24:47.20+00:23:168:287.1
66JURCZYŃSKA Bożena 158Nordic Team CzęstochowaCZĘSTOCHOWAK60-696K 3000:20:2400:41:2001:02:5501:25:26.60+00:23:558:327
67MACIĄG Anna 223AZS ŚUMKOLBUSZOWAK20-292K 31200:21:2900:42:5001:04:5801:26:21.55+00:24:508:386.9
68STANKOWSKA Marzena 200Kijkowe TrzemesznoTRZEMESZNOK40-4911K 3200:22:4400:44:0401:05:2501:26:34.00+00:25:038:396.9
69CHMIELEWSKA Anna 143JEDLINA-ZDRÓJK40-4912K 3300:21:4700:43:4801:05:5701:27:41.65+00:26:108:466.8
70SZELIGA Justyna 203LIDER Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIK40-4913K 34100:22:0100:44:1901:06:3101:28:24.15+00:26:538:506.8
71KAMIŃSKA Adriana 161Nordic Walking OpoleOPOLEK30-397K 35100:21:2000:43:2601:05:5401:29:10.40+00:27:398:556.7
72MRÓZ Agnieszka 185RZYMÓWKAK40-4914K 36100:21:5900:44:2201:06:4301:29:42.70+00:28:118:586.7
73BAUER Max 218NW TEAM CITY FIT&SPORTFERSTERODINGM70+6M 3700:21:4600:44:2501:07:1501:30:25.20+00:28:549:026.6
74JÓŹWIAK Łukasz 157SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM50-598M 3800:23:0600:46:5001:10:3601:34:12.60+00:32:419:256.4
75JÓŹWIAK Dominik 156SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM20-293M 3900:24:5000:48:3401:12:2001:35:57.30+00:34:269:356.3
76OGONOWSKA Edyta 186KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK50-597K 37100:23:4400:47:4801:12:0701:36:17.85+00:34:479:376.2
77SYPEK Karina 85AZS SUMRZESZÓWK20-293K 3800:23:2500:49:0201:13:1901:37:30.25+00:35:599:456.2
DQFELDMEIER Christiane 216NW TEAM CITY FIT&SPORTFERSTERODINGK50-593100:17:38 DQ00:35:28 DQ00:53:56 DQ01:12:26.05 DQ--
DQŚWISŁOCKI Bogdan 207Face Nordic Walking TeamMIKOSZEWOM50-593100:17:38 DQ00:35:42 DQ00:54:12 DQ01:13:13.40 DQ--
DQKONASZCZUK Agnieszka 229LEGNICAK40-493100:18:38 DQ00:38:11 DQ00:57:48 DQ01:17:52.75 DQ--
DQMIERNICKI Mariusz 183Pasja nordic walkingDZIERŻONIÓWM60-693100:19:27 DQ00:39:24 DQ01:00:36 DQ01:21:27.05 DQ--
DQCYRUS Bogdan 144Victoria StrzebińSTRZEBIŃM40-493100:15:46 DQ00:32:09 DQ00:49:08 DQ DQ--
Znaleziono 82 wynik(ów)