Organizator : | Polska Federacja Nordic Walking |
Data : | 2019-06-23 |
Miejsce : | Legnica |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 88 |
Wystartowało : | 82 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 81 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Herk_All 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ROSAK Marcin | 194 | runnerski.pl | ZIELONA GÓRA | M40-49 | 1 | 00:15:14 | ||
2 | SKIBA Krzysztof | 197 | mSport TEAM | LEGNICA | M50-59 | 2 | 00:15:16 | ||
3 | KUŹMICZ Adam | 174 | Polipack Team GWE | MASZEWKO | M30-39 | 00:15:33 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||
DQ | CYRUS Bogdan | 144 | Victoria Strzebiń | STRZEBIŃ | M40-49 | 3 | 1 | 00:15:46 DQ | |
5 | KŁOS Maciej | 165 | NW Wyspa Sobieszewska | GDAŃSK | M30-39 | 1 | 00:15:59 | ||
6 | WOROCH Roman | 210 | ks metraco polkowice | DOPIEWO | M60-69 | 00:15:59 | |||
7 | MICHALSKI Andrzej | 182 | Nordic Walking Sanok | SANOK | M60-69 | 1 | 00:15:59 | ||
8 | KLIMSIAK Sebastian | 164 | STRZEGOM | M40-49 | 00:16:03 | ||||
9 | WOJCIECHOWSKA Elżbieta | 225 | PAKOŚĆ | K30-39 | 1 | 00:16:09 | |||
10 | ZACZYŃSKA Anna | 112 | mSport Team | LEGNICA | K40-49 | 00:16:09 | |||
11 | SIROTKINA Tetiana | 196 | 5 Element | KYIV | K40-49 | 1 | 00:16:13 | ||
12 | BRZOZOWSKI Piotr | 226 | AKTYWNI POSTOMINO | SŁAWNO | M30-39 | 00:16:17 | |||
13 | HAŁAS Marcin | 153 | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M30-39 | 00:16:18 | ||||
14 | SIWAK Piotr | 227 | KS METRACO POLKOWICE | RUDIVIA | M50-59 | 00:16:27 | |||
15 | KUBISZYN Małgorzata | 173 | KS METRACO POLKOWICE | LUBACZÓW | K30-39 | 00:16:34 | |||
16 | WOJTASIŃSKI Daniel | 208 | Nordic Team Częstochowa | CZĘSTOCHOWA | M40-49 | 00:16:39 | |||
17 | PODOLAK Marius | 190 | HAGEN | M30-39 | 00:17:03 | ||||
18 | DREWA Marian | 146 | POLIPACK TEAM GWE | GOŚCICINO | M60-69 | 00:17:08 | |||
19 | KLIMCZAK Adam | 163 | Gosadi Nordic Team | WARSZAWA | M50-59 | 00:17:09 | |||
20 | ŚLUSARCZYK Marcin | 205 | Wesoły Borsuk Team | PRUDNIK | M40-49 | 00:17:10 | |||
21 | SANIUK Edward | 195 | Face Nordic Walking Team | GDAŃSK | M70+ | 1 | 00:17:11 | ||
22 | WOLNIEWICZ Katarzyna | 209 | PPPP.com.pl | RUDA ŚLĄSKA | K40-49 | 1 | 00:17:23 | ||
23 | SZYMAŃSKI Stefan | 204 | XV Koło Polskiego Związku Emerytów i Rencistów w Dywitach | KIEŹLINY | M70+ | 1 | 00:17:28 | ||
24 | ADAMCZYK Adam | 141 | Pasja Nordic Walking | WARSZAWA | M70+ | 1 | 00:17:28 | ||
25 | SCHNEIDER Helmut | 217 | NW TEAM CITY FIT&SPORTFERSTE | WALDMUNCHEN | M70+ | 2 | 00:17:29 | ||
26 | HELL Xaver | 215 | REHASPORTZENTRUM XAVER HELL | WEISSENBURG | M60-69 | 2 | 00:17:32 | ||
27 | MĄDRY Grzegorz | 181 | kijkowe Trzemeszno | TRZEMESZNO | M60-69 | 2 | 00:17:35 | ||
28 | OLEKSYK Malgorzata | 187 | Bioeszczadzki Klub NW. Klub Biegacza halicz Ustrzyki Dolne | USTRZYKI DOLNE | K50-59 | 2 | 00:17:35 | ||
29 | KOŃCZEWSKA Bożena | 167 | Bieszczadzki Klub Nordic Walking | USTRZYKI DOLNE | K50-59 | 1 | 00:17:35 | ||
30 | NIEDL Margot | 213 | NW TEAM BAYERN | EGGENFELDEN | K50-59 | 2 | 00:17:37 | ||
31 | ADAMUS Marian | 222 | SILESIA NORDIC TEAM | BYTOM | M70+ | 1 | 00:17:38 | ||
DQ | ŚWISŁOCKI Bogdan | 207 | Face Nordic Walking Team | MIKOSZEWO | M50-59 | 3 | 1 | 00:17:38 DQ | |
DQ | FELDMEIER Christiane | 216 | NW TEAM CITY FIT&SPORTFERSTE | RODING | K50-59 | 3 | 1 | 00:17:38 DQ | |
34 | KLOSE Andrea | 214 | REHASPORTZENTRUM XAVER HELL | WEISSENBURG | K40-49 | 2 | 00:17:39 | ||
35 | SZCZUDLIK Małgorzata | 202 | Kijkowe Trzemeszno | TRZEMESZNO | K30-39 | 00:17:40 | |||
36 | JÓŹWIAK Marianna | 155 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K40-49 | 00:17:43 | |||
37 | MIKOŁAJCZAK Jan | 184 | LEGNICA | M60-69 | 00:17:50 | ||||
38 | OSTROCHALSK Aleksandra | 188 | Polipack Team GWE | LĘBORK | K40-49 | 00:17:55 | |||
39 | KOSECKI Marek | 169 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | M50-59 | 00:17:57 | |||
40 | PASIŃSKA - SKOWRON Sylwia | 189 | Pruszyński Sport Team | SZCZODRKOWICE | K40-49 | 00:17:57 | |||
41 | POLISZCZUK Piotr | 192 | Pierniki na chodzie | TORUŃ | M50-59 | 00:18:00 | |||
42 | DUSIEL Ewa | 148 | NORDIC TEAM CZESTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K50-59 | 00:18:11 | |||
43 | ZIELIŃSKI Szczepan | 212 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M40-49 | 00:18:18 | |||
44 | BADOCHA-DUDA Małgorzata | 142 | Elite Team | GDAŃSK | K50-59 | 00:18:20 | |||
45 | ŚLUSARCZYK Andrzej | 206 | Wesoły Borsuk Team | PRUDNIK | M60-69 | 00:18:23 | |||
46 | GAPIŃSKA Janina | 150 | ŁŻE Trzebina | 48-200 TRZEBINA | K60-69 | 00:18:32 | |||
47 | PODOLAK Monika | 191 | HAGEN | K40-49 | 00:18:34 | ||||
48 | DUDA Aleksandra | 147 | GDAŃSK | K20-29 | 00:18:36 | ||||
DQ | KONASZCZUK Agnieszka | 229 | LEGNICA | K40-49 | 3 | 1 | 00:18:38 DQ | ||
50 | LIBARDI-KŁYŚ Sylwia | 178 | STADION ŚLĄSKI | GLIWICE | K60-69 | 00:18:46 | |||
51 | WILDAUER Ingo | 221 | TEAM ERDINGER ALKOHOLFREI | MALSCH | M50-59 | 00:18:50 | |||
52 | LEBIT-MIKINIK Małgorzata | 177 | JERZMANOWA | K40-49 | 1 | 00:18:53 | |||
53 | SCHULZ Sigrid Renate | 220 | NW TEAM CITY FIT&SPORTFERSTE | REGENSBURG | K50-59 | 1 | 00:18:53 | ||
54 | MARONDEL Katarzyna | 180 | Silesia Nordic Team | BYTOM | K30-39 | 00:18:58 | |||
55 | KORYCKA Mariola | 168 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | ZGIERZ | K30-39 | 00:19:02 | |||
56 | DANA Kazimiera | 145 | KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K60-69 | 2 | 00:19:05 | ||
57 | WENSAUER Konrad | 219 | NW TEAM CITY FIT&SPORTFERSTE | RODING | M50-59 | 2 | 00:19:13 | ||
58 | KACZMAREK Maja | 159 | Polipack Team GWE | WEJHEROWO | K30-39 | 1 | 00:19:14 | ||
DQ | MIERNICKI Mariusz | 183 | Pasja nordic walking | DZIERŻONIÓW | M60-69 | 3 | 1 | 00:19:27 DQ | |
60 | LADEMANN Damian | 176 | POLIPACK TEAM GWE | BOLSZEWO | M30-39 | 1 | 00:19:36 | ||
61 | PONKA Radosław | 193 | POLIPACK TEAM GWE | WEJHEROWO | M40-49 | 00:19:38 | |||
62 | KOLMETZ Katarzyna | 166 | POLIPACK TEAM GWE | GOŚCICINO | K40-49 | 00:19:55 | |||
63 | LACHOWSKA Ewa | 175 | Bieszczadzki Klub Nordic Walking | USTRZYKI DOLNE | K60-69 | 00:19:55 | |||
64 | FRYDRYCH Krzysztof | 149 | Wesoły Borsuk Team | PRUDNIK | M40-49 | 00:19:56 | |||
65 | SUMIŃSKI Tomasz | 201 | SIEMYSŁÓW | M40-49 | 2 | 00:19:56 | |||
66 | GOŁĘBIEWSKI Andrzej | 152 | KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | M60-69 | 1 | 00:20:04 | ||
67 | KOSTUJ Marcin | 170 | AZS SUM | KOLBUSZOWA | M20-29 | 2 | 00:20:05 | ||
68 | SOBAŃSKA Grażyna | 198 | DRUŻBICE | K60-69 | 00:20:06 | ||||
69 | JURCZYŃSKA Bożena | 158 | Nordic Team Częstochowa | CZĘSTOCHOWA | K60-69 | 00:20:24 | |||
70 | ALEKSANDROWICZ Maria | 224 | MKS MOS WROCŁAW | CHRZĄSTAWA WLK. | K16-19 | 1 | 00:20:58 | ||
71 | MALINOWSKI Paweł | 179 | KRAKÓW | M20-29 | 00:21:08 | ||||
72 | KAMIŃSKA Adriana | 161 | Nordic Walking Opole | OPOLE | K30-39 | 1 | 00:21:20 | ||
73 | MACIĄG Anna | 223 | AZS ŚUM | KOLBUSZOWA | K20-29 | 2 | 00:21:29 | ||
74 | BAUER Max | 218 | NW TEAM CITY FIT&SPORTFERSTE | RODING | M70+ | 00:21:46 | |||
75 | CHMIELEWSKA Anna | 143 | JEDLINA-ZDRÓJ | K40-49 | 00:21:47 | ||||
76 | MRÓZ Agnieszka | 185 | RZYMÓWKA | K40-49 | 1 | 00:21:59 | |||
77 | SZELIGA Justyna | 203 | LIDER Grodzisk Mazowiecki | GRODZISK MAZOWIECKI | K40-49 | 1 | 00:22:01 | ||
78 | STANKOWSKA Marzena | 200 | Kijkowe Trzemeszno | TRZEMESZNO | K40-49 | 00:22:44 | |||
79 | JÓŹWIAK Łukasz | 157 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M50-59 | 00:23:06 | |||
80 | SYPEK Karina | 85 | AZS SUM | RZESZÓW | K20-29 | 00:23:25 | |||
81 | OGONOWSKA Edyta | 186 | KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K50-59 | 1 | 00:23:44 | ||
82 | JÓŹWIAK Dominik | 156 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M20-29 | 00:24:50 |
Znaleziono 82 wynik(ów)