LEGNICA - WYŚCIG PRZYJAŹNI NORDIC WALKING – 5 KM

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking
Data:
2019-06-23
Miejsce:
Legnica
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
126
Wystartowało:
106
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
105
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN-K | OPEN-M | K-Child | M-Child | K-Jun. | M-Jun. | K18-44 | M18-44 | K45-59 | M45-59 | K60+ | M60+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiHerk_All
2.5km
Czas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1TOPOLNICKI Konrad 91CKZiU Mechanik NysaPRZECHÓDM18-441M 100:16:1300:31:44.65 6:219.4
2STĘPAK Piotr 82Lux Torpeda MałopolskaZBYLITOWSKA GÓRAM18-442M 200:16:1600:32:00.10+00:00:156:249.4
3KŁYŚ Ryszard 37STADION ŚLĄSKIGLIWICEM45-591M 3200:16:1000:32:39.35+00:00:546:319.2
4ROŻYNEK Miron 73KS Metraco PolkowiceWROCŁAWM45-592M 400:16:0800:32:51.50+00:01:066:349.1
5SPYCHAŁA Lesław 76CKZiUMechanik NysaBIAŁAM45-593M 500:16:3500:33:31.00+00:01:466:429
6PODGÓRSKI Szymon 66CKZiU MechanikNysaWĘŻAM-Jun.1M 6100:16:4900:33:39.75+00:01:556:448.9
7HOŁUBKA Mariusz 29LEGNICAM45-594M 700:16:3500:33:43.60+00:01:586:448.9
8HAŁAS Marcin 26CZECHOWICE-DZIEDZICEM18-443M 800:16:2800:33:46.75+00:02:026:458.9
9KLIMCZAK Adam 36Gosadi Nordic TeamWARSZAWAM45-595M 900:17:0900:34:15.10+00:02:306:518.8
10WOJTASIŃSKI Daniel 104Nordic Team CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM18-444M 1000:16:4600:34:24.15+00:02:396:528.7
11WIŚNIEWSKI Sławomir 123FUIGGER TEAMGDAŃSKM45-596M 1100:16:5600:34:49.45+00:03:046:588.6
12KUBISZYN Małgorzata 42KS METRACO POLKOWICELUBACZÓWK18-441K 100:17:4300:35:23.05+00:03:387:048.5
13MICHALSKI Andrzej 52Nordic Walking SanokSANOKM60+1M 1200:16:4700:35:27.00+00:03:427:058.5
14PODOLAK Marius 124HAGENM18-445M 1300:17:1300:35:42.85+00:03:587:088.4
15SPYCHAŁA Marzena 77CKZiu Mechanik NysaBIAŁAK45-591K 200:17:4300:35:47.30+00:04:027:098.4
16HRYNBIO Jerzy 120STADION ŚLĄSKIKATOWICEM60+2M 1400:17:4600:36:12.05+00:04:277:148.3
17KRYŚ Artur 121WAŁBRZYCHM45-597M 1500:18:0300:36:28.90+00:04:447:178.2
18TOMCZYK Edward 90Marsz po ZdrowiePOZNAŃM60+3M 16200:18:0500:36:38.20+00:04:537:198.2
19PUSZKARSKA Małgorzata 69Gosadi Nordic TeamWARSZAWAK18-442K 300:18:1700:36:41.50+00:04:567:208.2
20MIKOŁAJCZAK Jan 54LEGNICAM60+4M 1700:18:1100:36:59.50+00:05:147:248.1
21WOLNIEWICZ Katarzyna 1051970RUDA ŚLĄSKAK45-592K 400:17:5800:37:02.35+00:05:177:248.1
22MARCINKOWSKA Agnieszka 49UNIA MIASTLUBLINIECK-Jun.1K 500:18:2800:37:20.60+00:05:357:288
23PIĄTEK Dariusz 117POLIPACK TEAM GWEGNIEWINOM18-446M 1800:18:3600:37:29.30+00:05:447:308
24GĄGÓŁ Krzysztof 20GŁOGÓWM18-447M 19200:18:2200:37:40.95+00:05:567:328
25JÓŻWIAK Marianna 228SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-593K 600:18:3400:37:59.20+00:06:147:357.9
26PASIŃSKA - SKOWRON Sylwia 64Pruszyński Sport TeamSZCZODRKOWICEK18-443K 700:18:4100:38:02.65+00:06:187:367.9
27STAŃCZAK Grażyna 79GDAŃSKK60+1K 800:18:4000:38:05.65+00:06:217:377.9
28GRYGOROWICZ Bogdan 40KS METRACO POLKOWICELUBINM60+5M 20100:19:0400:38:07.45+00:06:227:377.9
29ADAMUS Marian 118Silesia Nordic TeamBYTOMM60+6M 2100:18:5500:38:34.40+00:06:497:437.8
30KAMIŃSKA Beata 34Nordic Team CzęstochowaCZĘSTOCHOWAK45-594K 900:19:3800:38:37.85+00:06:537:437.8
31WILDAUER Ingo 115TEAM ERDINGER ALKOHOLFREIMALSCHM45-598M 2200:19:3600:38:39.40+00:06:547:437.8
32SULECKA Gabriela 83ŚWIECIEK60+2K 1000:19:1400:38:46.50+00:07:017:457.7
33GAPIŃSKI Leszek 151ŁŻE Trzebina48-200 TRZEBINAM60+7M 2300:20:0200:38:52.90+00:07:087:467.7
34GOGÓŁ Jolanta 22LEGNICAK45-595K 1100:19:2700:38:57.20+00:07:127:477.7
35TOPOLNICKI Mariusz 92CKZIU MECHANIK NYSAPRZECHÓDM45-599M 2400:19:5600:39:01.15+00:07:167:487.7
36KOWALCZYK Edyta 122KS METRACO POLKOWICEWAŁBRZYCHK45-596K 1200:19:0900:39:05.45+00:07:207:497.7
37KONASZCZUK Agnieszka 125LEGNICAK18-444K 1300:19:2600:39:10.55+00:07:257:507.7
38LADEMANN Anita 44POLIPACK TEAM GWEBOLSZEWOK18-445K 14200:19:3500:39:14.45+00:07:297:517.6
39KOSECKA Katarzyna 41FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK45-597K 1500:19:2500:39:24.25+00:07:397:527.6
40TUZIMEK Agata 93KURÓWK18-446K 1600:19:4300:39:25.65+00:07:417:537.6
41WALESZKO Andrzej 97WARSZAWAM45-5910M 2500:19:3500:39:37.50+00:07:527:557.6
42WOJCIECHOWSKI Adam 103Pleszewskie WłóczykijePLESZEWM18-448M 26100:19:0900:39:38.45+00:07:537:557.6
43DAROSZEWSKA Krystyna 12SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60+3K 1700:19:3300:39:38.60+00:07:537:557.6
44SZYJKA Izabela 87NORDIKIKAMIENIEC WROCŁAWSKIK18-447K 1800:19:3400:39:48.85+00:08:047:577.5
45WOJCIECHOWSKA Katarzyna 102Pleszewskie WłóczykijePLESZEWK18-448K 1900:19:4000:39:51.25+00:08:067:587.5
46NOGA Boleslaw 58Zespół Niespokojnych NógŻÓRAWINAM60+8M 2700:19:3400:39:55.25+00:08:107:597.5
47CZEKAŃSKI Damian 63WESOŁY BORSUK TEAM PRUDNIKM18-449M 28100:19:4100:39:57.85+00:08:137:597.5
48STAŃCZAK Ryszard 80GDAŃSKM60+9M 2900:19:4700:39:59.70+00:08:158:007.5
49GAŁKOWSKA Elżbieta 19Puszcza ZielonkaTUCZNOK60+4K 2000:19:4300:40:01.10+00:08:168:007.5
50ŚLUSARCZYK Karolina 88Wesoły Borsuk TeamPRUDNIKK-Jun.2K 2100:19:3200:40:23.70+00:08:398:047.4
51MARONDEL Katarzyna 50Silesia Nordic TeamBYTOMK18-449K 2200:19:5300:40:23.70+00:08:398:047.4
52URBANIAK Krystyna 95PRZEMKÓWK45-598K 2300:20:5100:40:31.15+00:08:468:067.4
53GUTOWSKI Paweł 2PRUDNIKM18-4410M 3000:19:5000:40:32.70+00:08:488:067.4
54ZGRZEBNICKI Krzysztof 114POLKOWICEM18-4411M 3100:19:5200:40:44.70+00:09:008:087.4
55PONKA Barbara 67POLIPACK TEAM GWEWEJHEROWOK45-599K 2400:20:0700:40:46.45+00:09:018:097.4
56WALESZKO Anna 98WARSZAWAK45-5910K 2500:20:2900:40:57.90+00:09:138:117.3
57TOMALA Bogdan 119STADION ŚLĄSKIZABRZEM60+10M 3200:20:3600:41:20.45+00:09:358:167.3
58WOROCH Jolanta 107KS Metraco PolkowiceDOPIEWOK45-5911K 2600:20:4900:41:21.40+00:09:368:167.3
59GÓRSKI Henryk 23OUTW OleśnicaOLEŚNICAM60+11M 3300:20:3700:41:25.45+00:09:408:177.2
60REMISZEWSKI Adam 72OUTW OleśnicaOLEŚNICAM60+12M 3400:20:3900:41:28.00+00:09:438:177.2
61NIECHWIEJCZYK Kinga 57UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEK-Jun.3K 2700:20:3400:41:36.35+00:09:518:197.2
62POSTEK Danuta 68Marsz Po zdrowiePOZNAŃK45-5912K 2800:20:2900:41:42.85+00:09:588:207.2
63BABUŚKA Mariola 53WROCŁAWK45-5913K 29100:20:4200:41:51.40+00:10:068:227.2
64DYBEŁ Agnieszka 17Nordic Team CzęstochowaCZĘSTOCHOWAK18-4410K 3000:20:5900:42:20.70+00:10:368:287.1
65DRAPIKOWSKI Marek 15Drapiki i Pasjonaci Nordic WalkingLEGNICAM45-5911M 3500:20:4200:42:21.00+00:10:368:287.1
66BERNASIEWICZ Józef 8Drapiki i Pasjonaci Nordic WalkingLEGNICAM45-5912M 3600:20:4200:42:21.20+00:10:368:287.1
67ANGIELCZYK Małgorzata 1Marsz po ZdrowiePOZNAŃK60+5K 3100:20:5100:42:35.20+00:10:508:317
68WALESZKO Adam 99WARSZAWAM-Jun.2M 3700:21:1400:42:58.90+00:11:148:357
69ZGRZEBNICKA Agnieszka 113POLKOWICEK45-5914K 3200:21:1800:43:04.10+00:11:198:367
70WRONECKA Julia 110SISU WrocławWROCŁAWK18-4411K 3300:21:0000:43:06.00+00:11:218:377
71DUDA Marek 16GDAŃSKM-Child1M 38200:22:0000:43:19.55+00:11:348:406.9
72MACIEJEWSKA Beata 47LEGNICAK45-5915K 3400:21:1400:43:36.25+00:11:518:436.9
73POLITOVA Tatiana 96SISU Lifestyle & SportsWROCŁAWK18-4412K 3500:21:3200:43:51.20+00:12:068:466.8
74NOWAK Ewa 59STADION ŚLĄSKICZĘSTOCHOWAK45-5916K 3600:22:1300:44:44.50+00:12:598:566.7
75DRAPIKOWSKA Beata 14Drapiki i Pasjonaci Nordic WalkingLEGNICAK45-5917K 3700:23:0400:46:09.00+00:14:249:136.5
76WINIARSKI Robert 101LEGNICAM45-5913M 3900:22:2600:46:12.45+00:14:279:146.5
77MALINOWSKA Grażyna 48LKS Zantyr SztumSZTUMK60+6K 3800:22:5800:46:33.30+00:14:489:186.4
78MAZUR Marlena 51LEGNICKA GRUPA GŁUCHYCHLUBINK18-4413K 3900:23:2100:46:40.95+00:14:569:206.4
79OWCZAREK Henryka 62Marsz po zdrowiePOZNAŃK60+7K 4000:23:1400:46:44.50+00:14:599:216.4
80KUCHAR Magdalena 43Drapiki i Pasjonaci Nordic WalkingLEGNICAK18-4414K 4100:23:0900:46:49.25+00:15:049:226.4
81HABOWSKA Aneta 24Drapiki i Pasjonaci Nordic WalkingLEGNICAK18-4415K 4200:22:2700:46:51.95+00:15:079:226.4
82SPYT Teresa 78Drapiki i Pasjonaci Nordic WalkingLEGNICAK60+8K 4300:23:2600:46:55.75+00:15:119:236.4
83WÓJCIK Irena 108OUTW OleśnicaOLEŚNICAK60+9K 4400:23:3000:46:59.00+00:15:149:236.4
84ONDYCZ Sylwia 60NordikiDOBRZYKOWICEK45-5918K 4500:23:2600:47:13.20+00:15:289:266.4
85KALINOWSKA Małgorzata 31Legnicka Grupa GłuchychLEGNICAK45-5919K 46100:23:1000:48:03.20+00:16:189:366.2
86BACDORF Alicja 3LIDER Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIK60+10K 4700:23:4700:48:04.60+00:16:199:376.2
87WÓJCIK Henryk 109OUTW OleśnicaOLEŚNICAM60+13M 4000:24:1200:48:07.90+00:16:239:376.2
88NICPOŃ Roman 56Drapiki i Pasjonaci Nordic WalkingLEGNICAM60+14M 4100:23:0400:48:14.80+00:16:309:396.2
89HARASIMOWICZ Maria 28Drapiki i Pasjonaci Nordic WalkingLEGNICAK60+11K 4800:23:5400:48:56.20+00:17:119:476.1
90GŁODO Genowefa 21Drapiki i Pasjonaci Nordic WalkingLEGNICAK60+12K 4900:23:5800:48:59.05+00:17:149:476.1
91SULIKOWSKA Stanisława 84Drapiki i Pasjonaci Nordic WalkingLEGNICAK60+13K 5000:23:5900:48:59.40+00:17:149:476.1
92RAKOWSKA Agnieszka 71Legnicka Grupa GłuchychLEGNICAK18-4416K 5100:25:2000:50:01.75+00:18:1710:006
93DZIURA Piotr 18Drapiki i Pasjonaci Nordic WalkingLEGNICAM45-5914M 42100:25:4500:50:30.95+00:18:4610:065.9
94MOROZ Czesława 55LEGNICAK60+14K 5200:24:5400:50:50.05+00:19:0510:105.9
95LEWANDOWSKI Jacek 45STADION ŚLĄSKICZĘSTOCHOWAM45-5915M 4300:25:0900:50:53.25+00:19:0810:105.9
96MACHAJEK Krzysztof 46Stowarzyszenie Transplantacji Serca koło ZabrzePOLKOWICEM60+15M 4400:24:5900:51:36.35+00:19:5110:195.8
97STERKOWICZ Franciszek 81Drapiki i Pasjonaci Nordic WalkingLEGNICAM60+16M 4500:25:3200:51:57.10+00:20:1210:235.8
98TATARYNOWICZ Eugeniusz 89niezrzeszonyNOWE MIASTECZKOM60+17M 4600:24:4800:52:07.20+00:20:2210:255.8
99OSMAN Justyna 61LEGNICKA GRUPA GŁUCHYCHWĄGRODNOK18-4417K 5300:26:1700:53:10.70+00:21:2610:385.6
100DMOCHOWSKA Halinka 13Drapiki i Pasjonaci Nordic WalkingLEGNICAK60+15K 5400:25:2300:53:35.20+00:21:5010:435.6
101HANUSZEWICZ-DROZD Zofia 27Drapiki i Pasjonaci Nordic WalkingLEGNICAK60+16K 5500:26:5200:55:22.85+00:23:3811:045.4
102BIERNACKA Jadwiga 9Drapki i Pasjonaci Nordic WalkingLEGNICAK60+17K 5600:26:5300:55:23.00+00:23:3811:045.4
DQWOROCH Roman 106ks metraco polkowiceDOPIEWOM60+3100:16:25 DQ00:33:47.90 DQ--
DQURBANIAK Waldemar 94PRZEMKÓWM45-593100:18:04 DQ00:37:09.25 DQ--
DQKOŁPAK Jan 39LKS SZTUMSZTUMM60+3100:18:20 DQ00:37:24.65 DQ--
KAŁAMAJSKA Barbara 32KLUB NW PATYCZAKI-GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK60+00:28:05 DNF DNF--
Znaleziono 106 wynik(ów)