ŁEMKO MARATON 48
Łemkowyna Ultra-Trail 2021
Organizator : Fundacja Ultra
Data : 2021-05-15
Miejsce : Komańcza
Dystans : 48 km
Zgłoszonych : 371
Wystartowało : 279
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 276
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 18.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startuPuławy Górne
18.7km
   
1SZKARADEK Mariusz 2437Visegrad Maraton RytroNOWY SACZOpen M2021-05-15 07:00:07
2MORMUL Przemek 2288DSVKRAKÓWOpen M2021-05-15 07:00:0801:34:36
3WYSOKIŃSKI Konrad 2664Mesmerik RunnersPIASECZNOOpen M2021-05-15 07:00:0801:35:24
4DYŚ Paweł 2557Stay InsaneLUBLINOpen M2021-05-15 07:00:1001:40:38
5ARAK Tomasz 2546TriWawa / Mesmerik RunnersPIASECZNOOpen M2021-05-15 07:00:3701:34:40
6CZYRNIA Martin 2066Mafia Team LubliniecDOBRODZIEŃOpen M2021-05-15 07:00:3801:39:12
7ŠTRAUB Daniel 2416STRUŽNICEOpen M2021-05-15 07:01:0601:38:18
8KAMIŃSKI Piotr 2170Łódź Kocha Sport/Run Your TrailINOWROCŁAWOpen M2021-05-15 07:01:0701:39:23
9KRAUSE Kuba 2525Natural Born RunnersPOZNAŃOpen M2021-05-15 07:01:3701:47:03
10KRENZEL Regina 2213RZESZÓWOpen K2021-05-15 07:02:0602:01:55
11ZBORUCKI Jan 2667Latający CyrkKRAKÓWOpen M2021-05-15 07:02:3601:50:59
12KACZMAREK Tomasz 2577WIELICZKAOpen M2021-05-15 07:02:3601:44:24
13WIKTOROWICZ Tomasz 2660WARSZAWAOpen M2021-05-15 07:02:3702:01:31
14GLAB Krzysztof 2564Vege KlobuckKŁOBUCKOpen M2021-05-15 07:02:3701:48:03
15BORUSZEWSKA Beata 2040SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOpen K2021-05-15 07:03:0701:52:00
16ASŁANOWICZ Marcin 2008WARSZAWAOpen M2021-05-15 07:03:0701:56:59
17FURTEK Iwona 2103Lacho TeamKRAKÓWOpen K2021-05-15 07:03:0801:59:54
18BORYCKI Artur 2041TGRDABROWA TARNOWSKAOpen M2021-05-15 07:03:3702:05:50
19DĄBROWSKI Michał 2072CinclusŚWIĘTOCHŁOWICEOpen M2021-05-15 07:03:3701:45:22
20LESIAK Tomasz 2237ŁÓDŹOpen M2021-05-15 07:03:3701:45:47
21STAROBRAT Arkadiusz 2640aleTEMPOWARSZAWAOpen M2021-05-15 07:03:3801:52:11
22WAŁACH-BIŚTA Zuza 2654KATOWICEOpen K2021-05-15 07:04:0602:03:29
23LATOS Sławomir 2235WROCŁAWOpen M2021-05-15 07:04:0702:19:53
24HACZ Paweł 2133www.fizjo-top.plKROSNOOpen M2021-05-15 07:04:0802:02:13
25HOŁÓWKA Sławomir 2138KRAKÓWOpen M2021-05-15 07:04:0801:59:06
26MAŚLANY Daniel 2603SANOKOpen M2021-05-15 07:04:3601:52:19
27PIETRZAK Jacek 2617Waka/JawakaŁÓDŹOpen M2021-05-15 07:04:3602:00:29
28SŁABOŃ Mariusz 2398KIWK-a biegaWOLBROMOpen M2021-05-15 07:04:3702:04:33
29PISKADŁO Jacek 2618Nowy Styl Group Running TeamŻYZNÓWOpen M2021-05-15 07:04:4101:43:38
30ANISZEWSKI Bartłomiej 2544RossmannŁÓDŹOpen M2021-05-15 07:05:0601:58:53
31LACHERA Tomasz 2594ZABRZEOpen M2021-05-15 07:05:0602:27:37
32KALISZUK Szymon 2168KROŚCIENKO WYŻNEOpen M2021-05-15 07:05:0701:51:52
33GĄTKIEWICZ Paweł 2114Eskadra KrakówKRAKÓWOpen M2021-05-15 07:05:3702:04:30
34PANEK Damian 2326MUKS Podkarpacie JedliczeWARSZAWAOpen M2021-05-15 07:05:3701:58:13
35STPICZYŃSKI Marcin 2414LUBLINOpen M2021-05-15 07:06:0902:07:11
36CEGIEŁKO Paweł 2050LUBLINOpen M2021-05-15 07:06:1002:12:21
37NAZIM Adam 2300runonlineKRAKÓWOpen M2021-05-15 07:06:1202:07:45
38BLADY Bogdan 2031KRAKÓWOpen M2021-05-15 07:06:1302:06:05
39KURASZKIEWICZ Robert 2228ROPCZYCEOpen M2021-05-15 07:06:1501:57:40
40SOŁTYSIAK Marta 2407ŁÓDŹOpen K2021-05-15 07:06:2002:09:36
41ŚCIBOR Adrian 2450PRZYSIETNICAOpen M2021-05-15 07:07:0602:12:03
42DADEJ Grzegorz 2069KS Masters Jordan KrakówKRAKÓWOpen M2021-05-15 07:07:0701:57:17
43CZARNECKI Zbigniew 2553Stare Babice BiegająWARSZAWAOpen M2021-05-15 07:07:0702:02:35
44SMOLIŃSKI Piotr 2637KULESZÓWKAOpen M2021-05-15 07:07:0702:06:23
45ORCZYKOWSKI Bogdan 2613NAWOJOWAOpen M2021-05-15 07:07:0901:49:57
46NOWAKOWSKI Wiesław 2612-PRZEMYŚLOpen M2021-05-15 07:07:1002:16:41
47MŁYNARCZYK Krzysztof 2284WARSZAWAOpen M2021-05-15 07:07:3702:06:47
48SZPAŁA Jakub 2441ŻAGAŃOpen M2021-05-15 07:07:3702:06:06
49MIRSKI Maciej 2280WARSZAWAOpen M2021-05-15 07:07:3801:57:27
50ROSIECKI Marcin 2373BYKÓWOpen M2021-05-15 07:08:0602:02:56
51TOMASZEWSKI Michał 2651OPOLEOpen M2021-05-15 07:08:0702:32:55
52KOSTKA Andrzej 2204Cube TeamKROŚCIENKO WYŻNEOpen M2021-05-15 07:08:0802:05:26
53ZYGMUNT Paweł 2518LEŻAJSKOpen M2021-05-15 07:08:0802:02:06
54KUBIK Marek 2589ŁÓDŹOpen M2021-05-15 07:08:0902:15:38
55FIEDOROWICZ Asia 2558OLSZTYNOpen K2021-05-15 07:08:3601:58:48
56KRUKAR Michał 2215Finisz RymanówIWONICZ ZDRÓJOpen M2021-05-15 07:08:3702:11:20
57KULIK Karolina 2224SKWIERZYNAOpen K2021-05-15 07:08:3702:00:08
58NOWAK Dominik 2611ZIELONKIOpen M2021-05-15 07:08:3802:06:25
59HADRYS Tomasz 2134TmteamWROCŁAWOpen M2021-05-15 07:09:1101:43:55
60GORCZYŃSKI Wojciech 2123AIRBUSWARSZAWAOpen M2021-05-15 07:09:1102:01:59
61STRZESAK Patrycja 2419SZCZEPANOWICEOpen K2021-05-15 07:09:1202:12:17
62WIĄCKIEWICZ Piotr 2658Dzik KomandoŁÓDŹOpen M2021-05-15 07:09:1201:59:22
63KOSTKA Małgorzata 2205Cube TeamKROŚCIENKO WYŻNEOpen K2021-05-15 07:09:4002:04:01
64KOZARSKI Krzysztof 2586RK LEGALWARSZAWAOpen M2021-05-15 07:09:4201:52:54
65PARYSZ Anna 2327Stare Babice BiegająBLIZNE JASIŃSKIEGOOpen K2021-05-15 07:09:4302:40:56
66MONCZYŃSKI Bartłomiej 2286Remmers Running Team / #OwocBiegaPOZNAŃOpen M2021-05-15 07:10:0601:56:28
67DĄBROWSKI Marcin 2073obozybiegowe.plWARSZAWAOpen M2021-05-15 07:10:0601:51:52
68PĄPROWICZ Wojciech 2335WARSZAWAOpen M2021-05-15 07:10:0901:53:56
69BAŁCHAN Krzysztof 2013CPR RzeszówKRASNEOpen M2021-05-15 07:10:3601:56:22
70LACHOWICZ Jerzy 2595PCTSportDYSOpen M2021-05-15 07:10:3601:58:03
71PROKOPCZUK Łukasz 2622RADZYŃ PODLASKIOpen M2021-05-15 07:10:3702:03:40
72ZBOROWSKI Kazimierz 2510Vege RunnersKRYNICA-ZDRÓJOpen M2021-05-15 07:10:3802:16:59
73GONCERZEWICZ Anna 2566Stare Babice BiegająKWIRYNÓWOpen K2021-05-15 07:11:0602:13:41
74SIEMIESZ Paweł 2632JASŁOOpen M2021-05-15 07:11:0602:04:05
75RECLIK Łukasz 2370Aktywna Pszczyna Runners TeamPSZCZYNAOpen M2021-05-15 07:11:0802:02:29
76JAWOREK Grzegorz 2573MiG TeamWARSZAWAOpen M2021-05-15 07:11:0802:01:46
77OCHREMIAK Michał 2313WARSZAWAOpen M2021-05-15 07:11:3601:55:10
78BAKALARSKI Paweł 2011TARNÓWOpen M2021-05-15 07:11:3602:10:06
79KOSIELSKI Robert 2202ŁÓDŹOpen M2021-05-15 07:11:3802:02:18
80SOJDA Adam 2639Dzieci Ojca MarkaGLIWICEOpen M2021-05-15 07:12:0702:03:05
81TURNIAK Miłosz 2652GLIWICEOpen M2021-05-15 07:12:0802:05:17
82CZAPRAN Magdalena 2062PYSKOWICEOpen K2021-05-15 07:12:0802:05:14
83JANOWICZ Rafał 2571Miękki ŻelekWARSZAWAOpen M2021-05-15 07:12:1002:13:15
84BIEDROŃ Artur 2025ERP Heart TeamWARSZAWAOpen M2021-05-15 07:12:2602:27:14
85BAZYLUK Andrzej 2548KB ErgoWARSZAWAOpen M2021-05-15 07:12:4702:17:44
86SITEK Andrzej 2393WROCŁAWOpen M2021-05-15 07:13:0601:53:14
87HELIŃSKI Jacek 2137Dzikie Życie Run TeamKROSNOOpen M2021-05-15 07:13:0702:20:36
88MRYCZKO Roman 2292Aktywny DynówDYNÓWOpen M2021-05-15 07:13:0702:11:30
89BUDZYŃSKI Mateusz 2045WROCŁAWOpen M2021-05-15 07:13:0702:22:38
90BODZIOCH Grzegorz 2035Gorlicka Grupa BegowaGORLICEOpen M2021-05-15 07:13:3502:06:59
91PISKORSKI Krzysztof 2619WARSZAWAOpen M2021-05-15 07:13:3502:20:28
92PAKULSKA-TOMZA Dorota 2323SUCHY LASOpen K2021-05-15 07:13:3802:25:22
93DZIEWONSKI Konrad 2090KRAKÓWOpen M2021-05-15 07:13:3902:12:24
94POCIĘGIEL Michał 2351Skawina BiegaRADZISZÓWOpen M2021-05-15 07:14:0702:22:12
95MARCINIAK Rafał 26018a.plGLIWICEOpen M2021-05-15 07:14:0702:07:17
96JEGER Piotr 2574Sklep Biegacza Running TeamOLSZTYNOpen M2021-05-15 07:14:0802:04:50
97PIĄTOŃ Piotr 2616Niepołomice BiegająWIELICZKAOpen M2021-05-15 07:14:0802:15:48
98WYCZÓŁKOWSKI Grzegorz 2499Józef Cytrus TeamJÓZEGOSŁAWOpen M2021-05-15 07:14:3602:01:13
99KACZMAREK Katarzyna 2167#AdamCzerwinskiTeamSUŁKÓWOpen K2021-05-15 07:14:3702:17:03
100MZYK Fabian 2295STS BIEGATON MikołówORZESZEOpen M2021-05-15 07:14:3902:35:25
101NIEDŹWIEDŹ Grzegorz 2304Sta Biegaton MikołówŁAZISKA GÓRNEOpen M2021-05-15 07:14:3902:35:03
102BODKOWSKI Paweł 2033KROSNOOpen M2021-05-15 07:15:0702:06:41
103WÓŁKIEWICZ Paweł 2495KS StaszewscyPRUSZKOWOpen M2021-05-15 07:15:0702:04:41
104TYLIBA Ireneusz 2467Jura TEAMPRZEGINIAOpen M2021-05-15 07:15:0802:06:10
105GANCZEWSKI Paweł 2110KS StaszewscyGRANICAOpen M2021-05-15 07:15:0902:05:40
106TARNAWSKI Marcin 2454SKAWICAOpen M2021-05-15 07:15:3802:10:49
107IDZIKOWSKI Piotr 2569POZNAŃOpen M2021-05-15 07:15:4002:23:17
108ŻMUDZIŃSKI Krzysztof 2669POZNAŃOpen M2021-05-15 07:15:4002:23:15
109RUDNIK Sławomir 2628Nadaktywni Białystok - Podlasie 4x4BIAŁYSTOKOpen M2021-05-15 07:15:4002:14:46
110TROCHANOWSKA Kamila 2462RUSYN-LEMSOBINOpen K2021-05-15 07:16:0602:25:12
111FIGUŁA Sławomir 2559KRZĘCINOpen M2021-05-15 07:16:0602:22:42
112CZERWONKA Zbigniew 2064Eskadra ŁódźŁÓDŹOpen M2021-05-15 07:16:0702:52:48
113GRABOWSKA Aleksandra 2129RZESZÓWOpen K2021-05-15 07:16:0702:07:20
114TOMASZEWSKA Ewa 2649OPOLEOpen K2021-05-15 07:16:3702:24:36
115GRABCZAK Jarosław 2567Wieczorne Bieganie w OpoluOPOLEOpen M2021-05-15 07:16:3702:13:26
116MIGDAŁ Marcin 2277MM_BBBIELSKO-BIAŁAOpen M2021-05-15 07:16:3802:16:39
117BAKA Marcin 2547GTSGRODZISK MAZOWIECKIOpen M2021-05-15 07:16:3802:27:29
118KACZMAREK Adam 2165Maximus CNCJÓZEFOSŁAWOpen M2021-05-15 07:17:0602:14:23
119KACZMAREK Tomasz 2166WARSZAWAOpen M2021-05-15 07:17:0702:00:43
120CZAJKA Roman 2061GLIWICEOpen M2021-05-15 07:17:0802:02:53
121KAZUBOWSKA Aleksandra 2180parkrun Gorzów Wlkp.GORZÓŁW WIELKOPOLSKIOpen K2021-05-15 07:17:0802:07:34
122SKROBEK Karolina 2635Vege RunnersRUDNIKIOpen K2021-05-15 07:17:3702:34:44
123STRADOMSKA Agnieszka 2641Markowi BiegaczeWARSZAWAOpen K2021-05-15 07:17:3702:44:16
124PAPIERNIK Aneta 2524Markowi BiegaczeMARKIOpen K2021-05-15 07:17:3702:44:20
125KARGOL Marcin 2176Nbr team / smashing pąpkinsWARSZAWAOpen M2021-05-15 07:17:3902:13:55
126DĄBROWSKI Marcin 2554SIENIAWA ŻARSKAOpen M2021-05-15 07:17:4002:27:32
127SZYMANIK Paweł 2447WARSZAWAOpen M2021-05-15 07:18:0702:26:37
128KRZESIŃSKA Renata 2219WARSZAWAOpen K2021-05-15 07:18:0802:26:46
129WITKOWSKI Michał 2484JÓZEFÓWOpen M2021-05-15 07:18:0902:31:45
130OSIKOWSKA Teresa 2320ZAKOPANEOpen K2021-05-15 07:18:0902:23:25
131GRABOWSKA Justyna 2127HTF Ludwik SikorskiŁÓDŹOpen K2021-05-15 07:18:3602:10:05
132SUŁEK Tomek 2423WARSZAWAOpen M2021-05-15 07:18:3702:12:00
133FYDA Piotr 2105KROSNOOpen M2021-05-15 07:18:3702:20:27
134HOROSZCZAK Adrian 2140RUSYN-LEMWARSZAWAOpen M2021-05-15 07:18:3802:22:18
135CAŁKA Agnieszka 2048Radzymin Run TeamRADZYMINOpen K2021-05-15 07:19:0602:31:26
136LIPIŃSKI Damian 2596Radzymin Run TeamRADZYMINOpen M2021-05-15 07:19:0702:15:34
137JARZĄBEK Agnieszka 2153Radzymin Run TeamRADZYMINOpen K2021-05-15 07:19:0802:31:19
137SZYMANSKA Agata 2448Radzymin Run TeamRADZYMINOpen K2021-05-15 07:19:0902:31:31
139CHYLIŃSKI Łukasz 2054GRUDZIĄDZOpen M2021-05-15 07:19:3602:14:53
140FURMANIUK Jaromir 2102Samotny Biały ŻagielPOZNAŃOpen M2021-05-15 07:19:3602:10:33
141ZAPOROWSKI Marcin 2665WARSZAWAOpen M2021-05-15 07:19:3802:09:44
142HUNKIEWICZ Ewelina 2568Markowi BiegaczeMARKIOpen K2021-05-15 07:20:0602:28:15
143RZEPNIEWSKA Joanna 2630Markowi BiegaczeMARKIOpen K2021-05-15 07:20:0602:22:14
144JAROCH Michał 2572Markowi BiegaczeMARKIOpen M2021-05-15 07:20:0802:41:43
145ROSTEK Andzrej 2627Markowi biegaczeMARKIOpen M2021-05-15 07:20:0802:41:57
146MISZCZYK Marcin 2282KRAKÓWOpen M2021-05-15 07:20:4802:33:42
147URBANOWICZ Łukasz 2468KRAKÓWOpen M2021-05-15 07:20:4802:33:33
148ADAMSKI Bartłomiej 2003MODLNICAOpen M2021-05-15 07:20:4802:44:31
149SKÓRA Marcin 2395TARNÓWOpen M2021-05-15 07:20:4802:23:47
150NOWOSADZKI Wojciech 2312FFKROSNOOpen M2021-05-15 07:21:0602:09:58
151MARONKA Agnieszka 2261KRAKÓWOpen K2021-05-15 07:21:0602:27:59
152WIŚNIEWSKA Ewa 2481WARSZAWAOpen K2021-05-15 07:21:0802:27:20
153SZELĄG Piotr 2434Turbo Jeże TeamWARSZAWAOpen M2021-05-15 07:21:0802:28:23
154TOMALA Marek 2648Dzieci Ojca MarkaTARNOWSKIE GORYOpen M2021-05-15 07:21:3702:18:23
155WRĘCZYCKI Łukasz 26625 Pułk ChemicznyLUBLINIECOpen M2021-05-15 07:21:3702:29:21
156CHODZIŃSKI Piotr 2551RZESZÓWOpen M2021-05-15 07:21:3802:18:09
157SZYMELFENIG Gabriela 2643AkademiaBiegacza.pl S.L SALOS-WODNA ŁódźŁÓDŹOpen K2021-05-15 07:21:3802:29:07
158RÓŻYCKA Dorota 2376Nowy Styl Group Running TeamJASŁOOpen K2021-05-15 07:22:0602:26:18
159WARZOCHA Paweł 2656NiechBiegaNIECHOBRZOpen M2021-05-15 07:22:0602:07:55
160DWORZAŃSKI Marcin 2085Biegam bo lubięRYMANÓW ZDRÓJOpen M2021-05-15 07:22:0702:33:40
161RABSZTYN Andrzej 2363WROCLAWOpen M2021-05-15 07:22:0802:19:00
162OSTASZEWSKI Mariusz 2614GDAŃSKOpen M2021-05-15 07:22:3602:19:00
163MAMCARCZYK Tomasz 2598EkobiegiWARSZAWAOpen M2021-05-15 07:22:3602:16:00
164BIELIŃSKI Tomasz 2029BYDGOSZCZOpen M2021-05-15 07:22:3702:28:16
165SZREK Łukasz 2642WROCŁAWOpen M2021-05-15 07:22:3802:15:54
166DUDZIEC Mateusz 2084GDAŃSKOpen M2021-05-15 07:23:0702:03:47
167KOWALSKI Szymon 2585HTF Ludwik SikorskiŁÓDŹOpen M2021-05-15 07:23:0802:05:30
168JANDA Piotr 2145Gdańscy PomykaczeGDAŃSKOpen M2021-05-15 07:23:0801:59:01
169MICHALSKI Damian 2275Alior Running TeamWARSZAWAOpen M2021-05-15 07:23:0901:47:39
170BŁASZAK Monika 2032UBS Krakow Running TeamKRAKÓWOpen K2021-05-15 07:23:3602:27:52
171GADAMSKA-KABATA Paulina 2108GDAŃSKOpen K2021-05-15 07:23:3602:30:23
172ŁĄCKA Ilona 2247EkobiegiWARSZAWAOpen K2021-05-15 07:23:3702:47:31
173CZARNOTA Piotr 2063WARSZAWAOpen M2021-05-15 07:23:3701:48:26
174JARZYNA Jan 2154Polskie KwasyKRAKÓWOpen M2021-05-15 07:24:0602:27:26
175WŁODEK-JARZYNA Magdalena 2487Polskie KwasyKRAKÓWOpen K2021-05-15 07:24:0602:31:58
176ZYGMUNT Monika 2519LEŻAJSKOpen K2021-05-15 07:24:0802:24:16
177KORZENIOWSKA Anna 2583Galanci CiekaczeŁÓDŹOpen K2021-05-15 07:24:0802:10:42
178ZIĘBA Tomasz 2668JacekBiega Running TeamWARSZAWAOpen M2021-05-15 07:24:3601:48:02
179MARJAŃSKI Tomasz 2258KS PIDRINA GDYNIAGDYNIAOpen M2021-05-15 07:24:3702:26:42
180SOCHA Jacek 2404JASŁOOpen M2021-05-15 07:24:3702:33:16
181SIEDLECKI Cezary 2388GDAŃSKOpen M2021-05-15 07:24:3702:15:59
182ROMANOWSKA Monika 2626RADZYŃ PODLASKIOpen K2021-05-15 07:25:0602:24:42
183JANDA Rafał 2146Gdańscy PomykaczeGDAŃSKOpen M2021-05-15 07:25:0702:22:30
184WIKLIŃSKI Jarosław 2659Czysta AmatorkaMARKIOpen M2021-05-15 07:25:0802:08:22
185SIEŃSKA-PROKOPCZUK Anna 2633RADZYŃ PODLASKIOpen K2021-05-15 07:25:0802:24:35
186BURCHARD Beata 2046PIASECZNOOpen K2021-05-15 07:25:3702:22:04
187MOSZ Tomasz 2606W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZAOpen M2021-05-15 07:25:3702:23:20
188GWIZDEK Marcin 2132KASY-SHOP.PLWROCŁAWOpen M2021-05-15 07:25:3801:47:24
189MICHALCZUK Zenon 2274SEMPER ACTIVESANOKOpen M2021-05-15 07:25:3802:42:46
190FRĄCZEK Iwona 2097NOAWROCŁAWOpen K2021-05-15 07:26:0602:21:53
191SZCZEPOCKI Andrzej 2432Niepołomice BiegająNIEPOŁOMICEOpen M2021-05-15 07:26:0702:50:19
192WOŁOWIEC Krzysztof 2492LABORATORYJNIE.PLKIELCEOpen M2021-05-15 07:26:0802:30:17
Przekroczony limit czasu: 08:00:00
193NAPIÓRKOWSKA Ingrid 2297Boat City TeamDĄBRÓWKA WIELKAOpen K2021-05-15 07:26:3703:01:11
194JUSZCZYK Małgorzata 2163Niepołomice BiegająNIEPOŁOMICEOpen K2021-05-15 07:26:3702:49:56
195KUMIEGA Józef 2227JODŁOWAOpen M2021-05-15 07:26:3902:29:41
196ZIĘBA Witold 2514ROPCZYCEOpen M2021-05-15 07:26:4002:05:11
197MAŁKIEWICZ Maciej 2257WOJCIECHOWICEOpen M2021-05-15 07:27:1802:44:00
198FILIP-PASEK Kasia 2093WARSZAWAOpen K2021-05-15 07:27:1802:22:54
199SMORAWIŃSKI Marcin 2638SquashteamKONINOpen M2021-05-15 07:28:0702:17:01
200RZYMOWSKA Krystyna 2384WARSZAWAOpen K2021-05-15 07:28:0802:33:10
201HRABEC KOTULKOVA Sona 2141Columbia Montrail/Running2.czPRAHAOpen K2021-05-15 07:28:0802:25:02
202DYBCZYNSKI Jan 2086WARSZAWAOpen M2021-05-15 07:28:0902:33:13
203KOZŁOWSKI Piotr 2209KS Husaria SzczecinekJASTROWIEOpen M2021-05-15 07:28:3602:39:25
204JAKIMIEC Tadeusz 2570K.S.Husaria SzczecinekSZCZECINEKOpen M2021-05-15 07:28:3701:57:14
205DEMKO Anna 2074żółtyczerwonypandaMAŁA NIESZAWKAOpen K2021-05-15 07:28:3802:19:07
206DYCZKOWSKI Andrzej 2556KS Husaria SzczecinekSYPNIEWOOpen M2021-05-15 07:28:4002:13:34
207KORECKI Marcin 22004FI16DOBCZYCEOpen M2021-05-15 07:29:0602:34:33
208NAKONIECZNY Jacek 2609SII RUNNING TEAMLUBLINOpen M2021-05-15 07:29:0602:33:02
209DUDEK Wojciech 2555WADOWICE GORNEOpen M2021-05-15 07:29:0701:41:48
210RAGHAVJEE Yashin 2526Cape TownWILANOV¸ WARSZAWAOpen M2021-05-15 07:29:0801:59:27
211SKOLIMOWSKA Aga 2394SoloRunMIŃSK MAZOWIECKIOpen K2021-05-15 07:29:3702:41:37
212KWIATEK Monika 2229MIŃSK MAZOWIECKIOpen K2021-05-15 07:29:3702:33:29
213RYSIAWA Joanna 2381MIŃSK MAZOWIECKIOpen K2021-05-15 07:29:3802:49:31
214WARA-WĄSOWSKI Maciej 2655ŁÓDŹOpen M2021-05-15 07:29:3802:41:52
215PYRZEWSKI Dariusz 2362TORUŃOpen M2021-05-15 07:30:0602:35:43
216BUTOWSKI Michał 2047Bydgoszcz na startBYDGOSZCZOpen M2021-05-15 07:30:0602:35:38
217ARGALSKI Grzegorz 2007KWT / Dzikie Wieprze PółnocyGDYNIAOpen M2021-05-15 07:30:0702:35:40
218SIŁAKOWSKI Ariel 2392Wtorkowy TreningBYDGOSZCZOpen M2021-05-15 07:30:3702:40:59
219JABŁOŃSKA Małgorzata 2144Wtorkowy TreningGRUDZIĄDZOpen K2021-05-15 07:30:3702:39:02
220MANIURA Adam 2599BYTOMOpen M2021-05-15 07:30:3803:21:57
221WEIN Tomasz 2657LESZNOOpen M2021-05-15 07:30:3902:37:48
222ROMANOWICZ Katarzyna 2371BRWINÓWOpen K2021-05-15 07:31:0602:44:21
223NASKRĘT Arkadiusz 2610JacekBiega Running TeamWARSZAWAOpen M2021-05-15 07:31:0602:42:49
224GAWORECKI Sławomir 2113Klub Sportowy Husaria Szczecinek¸ Nadleśnictwo Borne SulinowoSZCZECINEKOpen M2021-05-15 07:31:0702:31:36
225MRÓWKA Michał 2607ŁÓDŹOpen M2021-05-15 07:31:0802:01:25
226KACZMAREK Łukasz 2576Dzik KomandoCZARNOCINOpen M2021-05-15 07:31:3502:00:01
227ŚLĄSKI Bartosz 2644Dzik KomandoŁÓDŹOpen M2021-05-15 07:31:3602:01:59
228ZAKRZEWSKI Piotr 2505RZESZÓWOpen M2021-05-15 07:31:3702:20:57
229ANTUSZEWSKI Michał 2545BIAŁYSTOKOpen M2021-05-15 07:31:3802:41:32
230MAJEWSKI Błażej Majewski 2252fanclub Papa DanceWARSZAWAOpen M2021-05-15 07:32:0702:41:56
231MAJEWSKA Regina 2251KS ''Tęcza''WARSZAWAOpen K2021-05-15 07:32:0802:41:49
232FIRA-KREMPA Edyta 2560JÓZEFÓWOpen K2021-05-15 07:32:3602:25:15
233KREMPA Sławomir 2587Lemiesz TeamJÓZEFÓWOpen M2021-05-15 07:32:3702:25:11
234PATYK Joanna 2333CHORZÓWOpen K2021-05-15 07:32:3702:56:53
235MUSIOLIK Mariusz 2608GORZYCEOpen M2021-05-15 07:32:3702:11:40
236MARCHLEWICZ Przemysław 2600SOPOTOpen M2021-05-15 07:33:0602:14:50
237WALUGA Michał 2472WROCŁAWOpen M2021-05-15 07:33:0702:41:12
238ŻUBER Leszek 2521KATOWICEOpen M2021-05-15 07:33:0902:39:50
238KRYPCZYK Katarzyna 2217CHORZÓWOpen K2021-05-15 07:33:0902:39:53
240WALERCZYK Bartosz 2471DOBRZYKOWICEOpen M2021-05-15 07:33:3701:59:33
241PAŁUSZNA Anna 2325Harpagan SosnowiecCZELADŻOpen K2021-05-15 07:33:3702:15:19
242JANOWSKI Paweł 2149SOSNOWIECOpen M2021-05-15 07:33:3802:15:12
243CHMIELEWSKI Grzegorz Chmielewski 2052FunTriSUCHY DWÓROpen M2021-05-15 07:34:0502:00:52
244LEŚNIAK Karolina 2238WROCŁAWOpen K2021-05-15 07:34:0601:57:20
245ZIELENKIEWICZ Marcin 2511WROCŁAWOpen M2021-05-15 07:34:0702:14:27
246WARMUŁA Piotr 2474FunTriPEŁCZYCEOpen M2021-05-15 07:34:0702:06:15
247JELONEK Piotr 2158FUNTRIŻERNIKI WROCŁAWSKIEOpen M2021-05-15 07:34:3702:06:57
248ŻYLIŃSKA Agnieszka 2523555DĄBRÓWKAOpen K2021-05-15 07:34:3702:16:34
249STRYCZNIEWICZ Krzysztof 2418555WROCŁAWOpen M2021-05-15 07:34:3802:16:30
250GARNCARZ Lucyna 2561POGÓRSKA WOLAOpen K2021-05-15 07:34:3802:58:40
251REGULSKI Cezary 2625RZESZÓWOpen M2021-05-15 07:35:0602:06:24
252KUTERNOGA Michał 2593Rękaw rzeszowski klub sportów walkiRZESZÓWOpen M2021-05-15 07:35:0602:06:20
253KUFFEL Piotr 2223Bractwo Biegowe BGKWARSZAWAOpen M2021-05-15 07:35:0701:55:41
254POPEK Dominika 2620WM TriselfKRAKÓWOpen K2021-05-15 07:35:0702:06:42
255WYPCHAŁOWSKI Jakub 2501KATOWICEOpen M2021-05-15 07:35:3602:28:00
256ZAJĄC Mateusz 2504GLIWICEOpen M2021-05-15 07:35:3702:01:20
257BIAŁECKI Aleksander 2549BiegaMYsłowiceMYSŁOWICEOpen M2021-05-15 07:35:3702:22:31
258RZUCIDŁO Paweł 2631Euroclear Running TeamRZESZÓWOpen M2021-05-15 07:35:3802:18:14
259POPIELSKI Błażej 2354WARSZAWAOpen M2021-05-15 07:36:0602:12:36
260TOL Kamil Tol 2459Mafia Team LubliniecTANINA¸ LISOWOpen M2021-05-15 07:36:0702:16:34
261WITKOWSKI Robert 2483GFDAŃSKOpen M2021-05-15 07:36:3602:13:32
262PASEK Łukasz 2328WARSZAWAOpen M2021-05-15 07:36:3602:30:31
263GĘBORYS Patryk 2563KROSNOOpen M2021-05-15 07:36:3701:50:43
264ŚLEMP Tomasz 2645KROSNOOpen M2021-05-15 07:36:3702:09:30
265GNIADEK Gosia 2117Dabex - BoltKRAKÓWOpen K2021-05-15 07:37:0502:08:32
266PRELICH Tomasz 2358Dabex-BoltKRAKÓWOpen M2021-05-15 07:37:0602:08:35
267TOKARSKI Piotr 2647PRUSZKÓWOpen M2021-05-15 07:37:0602:09:53
268PRĘGOWSKI Michał 2621Vege Runners / Stare Babice BiegająKLAUDYNOpen M2021-05-15 07:37:4602:18:21
269RATKA Adriana 2624KACZORYOpen K2021-05-15 07:38:4502:05:26
270STEFANOWICZ Adam 2410WM TriselfKRAKÓWOpen M2021-05-15 07:39:2402:03:59
271KUCZYŃSKI Grzegorz 2527Białystok Biega TeamBIAŁYSTOKOpen M2021-05-15 07:40:0202:22:51
272PARFIENIUK Michał 2528Białystok Biega TeamWASILKÓWOpen M2021-05-15 07:40:0202:22:49
273JURKOWSKI Adrian 2575Łódź Kocha SportŁÓDŹOpen M2021-05-15 07:40:5102:06:10
274WRÓBLEWSKI Jacek 2497JÓZEFÓWOpen M2021-05-15 07:41:1202:08:50
275ZAWADZKI Wit 2666MATNER RUNNING TEAMBIESTRZYKÓWOpen M2021-05-15 07:44:2701:35:14
276TALAGA Bartosz 2646Maratonka GrajewoWARSZAWAOpen M2021-05-15 07:48:2602:45:35
Niesklasyfikowani
BIAŁAS Andrzej 2021BYTOMOpen M2021-05-15 07:32:0702:39:20 DNF
NAPIÓRKOWSKI Michał 2298Boat City TeamŁÓDŹOpen M03:44:18 DNF
LASEK Piotr 2233RZESZÓWOpen M2021-05-15 07:19:3802:58:12 DNF
Znaleziono 279 wynik(ów)