ŁEMKOWYNA ULTRA-TRAIL® 150

Organizator:
Fundacja Ultra
Data:
2019-10-12
Miejsce:
Komańcza
Dystans:
150 km
Zgłoszonych:
430
Wystartowało:
352
Nie ukończyło:
92
Ukończyło:
260
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 19.6km | 30km | 64.2km | 82km | 102.3km | 121km | 130km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuRopki
19.6km
Zdynia
30km
Przełęcz Hałbowska
64.2km
Chyrowa
82km
Iwonicz-Zdrój
102.3km
Puławy Górne
121km
Wilcze Budy
130km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
150km
Czas
brutto
150km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
               
1UZNAŃSKI Piotr 4Pamtrans / Euroclear Running TeamKRAKÓWOpen M1M 100:00:0201:49:3403:21:3306:39:2408:31:2310:54:2613:03:3414:11:2916:45:03.6516:45:06.05 6:429
2GAWLIK Sławek 94MarcinŚwiercTeamKRAKÓWOpen M2M 200:00:0201:49:3103:21:3606:52:1309:00:2911:45:3914:00:2715:04:1717:36:53.6017:36:55.85+00:51:497:028.5
3DĄBROWSKI Kamil 59Marcin Świerc TeamWROCŁAWOpen M3M 300:00:0401:55:1603:39:4007:17:4609:22:5211:54:3614:12:3215:14:4017:39:57.2017:40:01.70+00:54:557:038.5
4GONCZARENKO Jarek 9ŻYWIECOpen M4M 400:00:0301:55:3103:32:4007:06:5509:19:5212:06:1814:36:2015:47:1218:25:56.7518:25:59.80+01:40:537:228.1
5BABIS Piotr 19LEKI POLSKAWALOpen M5M 500:00:0201:55:4903:32:4407:34:1209:56:5112:27:0614:48:1315:56:5518:40:16.7518:40:19.70+01:55:137:288
6KUBASIK Łukasz 173PRZEWORSKOpen M6M 600:00:2502:10:1404:00:3907:56:3510:13:0912:44:1115:01:4816:07:0818:47:47.8018:48:12.90+02:03:067:318
7KARASEV Gennady 134MOSCOWOpen M7M 700:00:0602:02:3903:41:5107:17:4909:33:0712:20:5315:00:2916:08:5919:12:57.5519:13:03.95+02:27:577:417.8
8GORZKOWSKI Bartłomiej 101TARNOWSKIE GÓRYOpen M8M 800:00:0602:01:0303:47:2607:34:4510:09:0513:00:0115:39:2216:52:2319:31:48.0519:31:54.10+02:46:487:487.7
9PIĄTEK Mateusz 261SM KaMos/ Hercog Running TeamBUKOWNOOpen M9M 900:00:0402:02:0903:49:4207:35:0010:14:3612:57:0915:28:4016:44:4419:34:36.7019:34:41.05+02:49:357:497.7
10GAJOS Daniel 12GrupaLuktrans.plKRAKÓWOpen M10M 1000:00:0502:01:0403:49:1107:40:5310:08:5812:54:5215:23:3616:44:4019:46:11.0519:46:16.35+03:01:107:547.6
11MIEDZIEJEWSKI Andrzej 216WPRunning PruszkówPRUSZKÓWOpen M11M 1100:00:0301:59:3203:44:5207:36:2010:11:4913:01:5215:38:2916:51:5719:46:13.4519:46:16.60+03:01:107:547.6
12RUBIKOWSKI Jacek 300ŻYRARDÓWOpen M12M 1200:00:4402:10:2004:06:0308:15:0310:31:2013:27:3316:02:1317:13:0320:10:22.3020:11:06.35+03:26:008:047.4
13BANASZEK Adam 21biegusiem.plWARSZAWAOpen M13M 1300:00:0802:11:0804:03:0907:55:4310:25:4813:15:3315:54:5217:19:0920:15:23.1020:15:31.55+03:30:258:067.4
14WICHŁACZ Paweł 389KB Maniac PoznańSZRENIAWAOpen M14M 1400:00:1302:10:3203:57:2807:51:0210:25:0913:18:2516:05:1917:29:4920:19:58.2520:20:11.30+03:35:058:077.4
15SZOSTEK Michał 347BeFit24TeamKRAKÓWOpen M15M 1500:00:2002:01:4003:49:2907:46:5310:19:2813:09:3615:50:3317:05:5320:20:29.4520:20:49.85+03:35:438:087.4
16POLNY Daniel 275PASS RUNNING TEAMSANOKOpen M16M 1600:00:0602:12:2804:05:3608:07:1110:40:4213:36:2516:15:0617:28:3520:22:42.1020:22:48.45+03:37:428:097.4
17WANTUCH Marcin 381CHOJNIKOpen M17M 1700:00:0302:01:4603:51:4207:56:0610:34:4413:26:1816:07:4017:28:3120:31:38.2520:31:42.00+03:46:358:127.3
18BARTOSIŃSKI Mariusz 26Załoga GórskaWARSZAWAOpen M18M 1800:00:0602:10:2904:01:2608:00:0010:31:4413:33:0616:30:3517:48:1320:39:21.0520:39:27.80+03:54:218:157.3
19KWIATKOWSKA Kinga 1Salco Garmin TeamKRAKÓWOpen K1K 100:00:0302:11:0404:01:1507:50:1110:20:0313:23:4316:07:0017:28:3620:42:55.4020:42:58.80+03:57:528:177.2
20SARNA Zdzisław 311KRAKÓWOpen M19M 1900:00:1102:19:3204:14:5308:17:2510:53:0314:00:4216:41:5617:49:4520:47:03.1520:47:14.40+04:02:088:187.2
21PERYKASZA Paweł 259GrupaLuktras.plKRAKÓWOpen M20M 2000:00:0702:10:4703:59:0407:50:0010:40:1913:40:0016:30:3017:53:0320:47:06.9520:47:14.55+04:02:088:187.2
22RIDIRA Jean-Stéphane 292PILISVÖRÖSVÁROpen M21M 2100:00:0202:15:3604:15:0708:16:3611:04:4013:52:3116:30:3517:46:3620:50:46.2520:50:49.20+04:05:438:207.2
23KORDECKI Łukasz 153WCHSZTBRZESKOOpen M22M 2200:00:0502:15:5704:12:4408:14:5510:47:1013:56:0516:42:1517:59:4320:57:42.4520:57:48.20+04:12:428:237.2
24ŚCIUBA Aneta 3Stay InsaneLUBLINOpen K2K 200:00:0402:14:1704:11:4608:27:2011:01:1614:00:5016:42:1617:53:5320:57:44.0020:57:48.35+04:12:428:237.2
25PACZUSKI Michał 247Forever Young LodzŁÓDŹOpen M23M 2300:00:0502:10:3504:03:2608:07:1710:46:2713:38:1816:30:3617:53:0921:23:04.8521:23:10.60+04:38:048:337
26PALUCH Marek 250Biegiem Przez Góry/Zakochany w BNJAWORZEOpen M24M 2400:00:0402:13:0304:06:4508:07:2310:50:5613:49:2116:40:3718:01:4721:23:13.1021:23:17.65+04:38:118:337
27BUJAK Krzysztof 43KRAKÓWOpen M25M 2500:00:0502:09:5303:59:1307:50:1210:40:2213:40:0216:30:3517:53:1721:23:28.0521:23:33.20+04:38:278:337
28ŚLIWA Arkadiusz 355SportowaKrynicaKRYNICA ZDROJOpen M26M 2600:00:0702:11:0804:11:5108:31:0411:16:1614:00:3916:48:4018:16:4221:25:38.9521:25:46.55+04:40:408:347
29WALCZAK Maciej 376QUAY Poznań/Hercog Running TeamPOZNAŃOpen M27M 2700:00:0602:21:2304:27:2808:44:5511:21:2314:27:5417:16:2218:38:3121:37:12.1021:37:18.45+04:52:128:386.9
30KOTARBA Wojciech 157KIELCEOpen M28M 2800:00:0702:18:4804:21:0008:45:0711:27:3214:27:5417:18:4118:35:4021:40:22.3021:40:29.45+04:55:238:406.9
31ADAMOWYCZ Bogusław 15Bojadelska Brać BiegowaBOJADŁAOpen M29M 2900:00:3602:23:1604:22:0908:23:0411:03:0014:22:3617:12:0518:37:0521:46:18.3021:46:54.60+05:01:488:426.9
32PAJĄK Łukasz 249wlaczoszczedzanie.plWIELICZKAOpen M30M 3000:00:0702:11:4404:12:0508:27:2111:28:2514:32:5617:17:1318:36:5521:55:34.6521:55:42.50+05:10:368:466.8
33JASTRZĄB Piotr 121Dekan LeskoLESKOOpen M31M 3100:00:0402:11:4004:15:0708:31:0011:16:0114:23:5717:17:2718:42:4422:03:34.0022:03:38.55+05:18:328:496.8
34BUCHOWICZ Krzysztof 42WIELOGŁOWYOpen M32M 3200:00:0202:15:1404:12:3008:24:2011:08:2514:28:2717:20:0018:39:2622:05:31.3522:05:33.70+05:20:278:506.8
35KOBIERSKI Piotr 143UKA Ultras RunnersWARSZAWAOpen M33M 3300:00:0302:00:1203:50:1508:04:4110:49:2813:54:1016:46:1218:25:1322:12:17.5522:12:21.10+05:27:158:526.8
36PAGÓRSKI Łukasz 248NULLPRUSZCZ GDAŃSKIOpen M34M 3400:00:1602:12:2404:05:5608:07:4310:54:4813:58:3016:50:3418:20:1022:13:36.5522:13:53.15+05:28:478:536.7
37KRZESZOWSKI Marcin 170STSSTRZEGOMOpen M35M 3500:00:1702:21:2604:19:1008:34:4711:47:5614:58:5718:15:1119:30:1022:31:28.4022:31:45.95+05:46:399:006.7
38JUSZKO Krzysztof 127WARSZAWAOpen M36M 3600:00:0602:14:2304:13:1708:30:3811:27:0614:32:4617:26:4918:58:0622:33:55.1522:34:01.85+05:48:559:016.6
39DVOŘÁKOVÁ Martina 5Columbia MontrailBRNOOpen K3K 300:00:0302:14:1304:14:2108:41:4111:27:1314:33:0117:34:5919:06:0222:43:32.5522:43:36.45+05:58:309:056.6
40ABLORH Titus 13Columbia MontrailBRNOOpen M37M 3700:00:0302:10:0104:14:5008:41:3811:28:2314:33:0017:34:5919:06:0822:43:34.8022:43:37.85+05:58:319:056.6
41MOĆKO Jacek 222OSIEDLE KANIÓWOpen M38M 3800:00:0902:20:1504:31:2108:49:5011:47:3015:06:2518:11:5019:43:1522:44:33.5522:44:42.80+05:59:369:056.6
42KAMERDUŁA Łukasz 129#teamczteryBOBROWICEOpen M39M 3900:00:0202:08:0504:06:0408:50:3011:31:1514:46:4617:49:3419:14:1022:46:54.5022:46:57.25+06:01:519:066.6
43STĘPNIK Paweł 332SmigaSieKIELCEOpen M40M 4000:00:0302:11:4304:14:2308:41:5111:28:0014:40:3817:37:3319:00:1422:48:26.7522:48:30.70+06:03:249:076.6
44KRZYSZŁOWSKI Rafał 171Ultra OpoleOPOLEOpen M41M 4100:00:1602:28:0204:32:4409:04:4111:56:2315:07:5518:05:1719:34:3122:50:44.7522:51:01.05+06:05:559:086.6
45TOMALSKI Marcin 362KLESZCZÓWOpen M42M 4200:00:0802:14:4104:16:0908:37:5711:29:3314:45:0817:48:3519:27:0622:58:13.8022:58:21.95+06:13:159:116.5
46ZAKRZEWSKI Paweł 414SZCZECINOpen M43M 4300:00:0602:19:1904:23:4508:46:2311:35:0314:46:5617:48:5919:27:1222:58:15.3522:58:22.00+06:13:159:116.5
47SZCZEPANIAK Marcin 343xRunnersKONINOpen M44M 4400:00:0502:16:1104:14:1808:25:3411:33:5414:57:1218:03:4519:29:5123:06:25.8523:06:31.40+06:21:259:146.5
48KOCIUBA Przemysław 147TT SzczecinSZCZECINOpen M45M 4500:00:1202:20:5004:28:5109:01:3812:04:2315:21:1618:19:2419:49:0423:09:01.0523:09:13.70+06:24:079:156.5
49WALCZYK Krzysztof 379ŁOWCEOpen M46M 4600:00:2502:10:4604:04:2608:14:1810:56:2313:55:2317:19:3218:42:2623:09:31.5023:09:57.10+06:24:519:156.5
50MEZINCESCU Alice 213Banchory Running ClubABERDEENOpen K4K 400:00:1702:23:1904:31:3709:03:1011:57:5815:07:3818:03:2819:34:1523:11:06.2523:11:23.70+06:26:179:166.5
51PAŁKOWSKI Jakub 252KRAKÓWOpen M47M 4700:00:2102:06:4504:02:5308:28:3511:17:4714:43:4718:07:5219:34:0323:11:02.2023:11:23.80+06:26:179:166.5
52WALCZAK Patryk 377xRunnersKONINOpen M48M 4800:00:0502:16:0404:15:3508:25:2511:33:5314:52:3918:03:4819:29:5923:18:54.5523:19:00.15+06:33:549:196.4
53KAPALA Oskar 132AKS Polonia WarszawaWARSZAWAOpen M49M 4900:00:2702:33:1004:39:5909:05:1111:59:5215:12:2918:13:1419:39:3523:22:20.0523:22:47.45+06:37:419:206.4
54KIJEK Łukasz 140LUBLINOpen M50M 5000:00:0502:12:5004:17:4908:38:0311:49:3515:08:0218:11:2919:40:0123:22:42.4023:22:47.80+06:37:419:216.4
55KANIA Piotr 131HiltiBiegaWARSZAWAOpen M51M 5100:00:0402:16:1604:16:5108:28:5411:19:4814:29:1317:49:5519:46:0023:24:13.6023:24:18.55+06:39:129:216.4
56REDZIAK Łukasz 291wkurw_teamSOSNOWIECOpen M52M 5200:00:0402:16:0904:28:0509:01:4112:13:3915:19:3518:22:1319:54:1023:34:01.5023:34:06.00+06:48:599:256.4
57MLOST Tomasz 221Endorfiny WadowiceWADOWICEOpen M53M 5300:00:3002:43:2804:55:2909:18:0412:22:5715:31:3718:27:2319:53:4623:34:11.4023:34:42.20+06:49:369:256.4
58KAPROŃ Sebastian 133RAKOWNIAOpen M54M 5400:00:0502:07:3403:58:5507:59:5810:42:3514:18:0618:08:1419:52:4323:34:55.7023:35:00.80+06:49:549:256.4
59FERSZT Piotr 77AKM Olsztyn/sklepbiegacza.comOLSZTYNOpen M55M 5500:00:0702:19:2204:29:1309:04:3912:24:5415:41:1818:37:2620:09:5723:36:05.7023:36:12.95+06:51:069:266.4
60WYROBA Wojciech 411BeFit24TeamKRAKÓWOpen M56M 5600:00:2202:15:1104:22:0309:14:1612:57:3816:13:3819:00:3720:19:2023:36:23.0023:36:45.35+06:51:399:266.4
61RUDNIK Tomasz 301Rozbiegane Solne WariatyWIELICZKAOpen M57M 5700:00:2202:31:1704:41:0209:14:0412:17:2815:54:4018:55:0620:20:0423:36:33.8523:36:56.60+06:51:509:266.4
62TYSZKA Dariusz 372WARSZAWAOpen M58M 5800:00:1602:17:3104:26:1609:04:3612:09:0715:13:4918:19:2019:53:2723:37:24.6523:37:41.05+06:52:359:266.3
63WIERZCHOWIAK Jarosław 392Ultra Para - biegamy w górachWARSZAWAOpen M59M 5900:00:1102:48:0205:04:3809:54:3612:59:5716:21:0419:02:2820:20:5723:37:38.1523:37:50.10+06:52:449:276.3
64KORULCZYK Łukasz 154LUBLINOpen M60M 6000:00:1902:23:1004:29:3509:04:2112:13:4015:25:4218:28:2120:09:3223:40:05.4023:40:24.90+06:55:189:286.3
65TELEPSKI Michał 361Lufthansa Systems Poland ActivePRUSZCZ GDAŃSKIOpen M61M 6100:00:1702:15:0104:12:2208:27:1612:03:3415:16:5818:17:5120:09:3123:41:26.3023:41:43.70+06:56:379:286.3
66BUCHLA Marcin 41WROCŁAWOpen M62M 6200:00:0602:29:5204:40:3009:15:3412:33:0515:56:1519:07:5720:32:3323:43:52.6023:43:59.35+06:58:539:296.3
67RADZIEMSKI Paweł 287ViaConOSIECZNAOpen M63M 6300:00:4202:31:1504:34:3508:48:3611:50:2015:20:2118:29:3220:04:1623:43:38.0523:44:20.50+06:59:149:296.3
68GOŁĄB Mateusz 99Jurne KnuryPOZNAŃOpen M64M 6400:00:1502:18:3504:27:0108:58:0612:16:5215:33:4218:54:1220:27:3123:46:54.5023:47:10.00+07:02:039:306.3
69PUCHNIARZ Mateusz 283Jurne KnuryGDAŃSKOpen M65M 6500:00:1502:18:3504:27:0408:58:0812:16:5315:33:4218:54:1520:28:0823:46:54.9523:47:10.15+07:02:049:306.3
70WŁODARCZYK Michał 400EVErRUNŁÓDŹOpen M66M 6600:00:1702:28:3404:53:1009:24:0812:40:2615:41:0918:53:5720:27:2123:50:28.3023:50:46.05+07:05:409:326.3
71URYGA Jakub 373Deutsche Bank Marathon TeamKRAKÓWOpen M67M 6700:00:4302:45:4205:07:4209:53:5913:10:0916:31:4419:36:4721:08:0923:50:53.2523:51:36.25+07:06:309:326.3
72POŁUBOK Kajetan 276KS ŚcinkaTYCHYOpen M68M 6800:00:0402:11:5104:01:3608:18:3111:26:1515:48:4019:00:2220:39:3723:52:54.5523:52:59.10+07:07:539:336.3
73ZAJDEL Sławomir 412Mrówka Jarosław Active TeamJAROSŁAWOpen M69M 6900:00:2702:42:5205:04:4009:41:0112:50:5116:08:1719:11:1620:39:0923:54:26.3023:54:53.95+07:09:479:336.3
74GRZESZCZUK Łukasz 110Sztafeta NadzieiGDAŃSKOpen M70M 7000:00:0802:29:3804:43:1009:19:2412:25:5515:55:3519:09:0120:33:1624:02:52.6024:03:01.20+07:17:559:376.2
75WIŚNIEWSKI Bartłomiej 396ProvidentWARSZAWAOpen M71M 7100:00:1202:28:0204:41:4309:27:0912:30:4515:57:2719:04:4420:33:3324:05:34.9024:05:46.90+07:20:409:386.2
76MARCHEL Przemek 204Judo LemurWARSZAWAOpen M72M 7200:00:1202:28:0204:41:4009:27:0512:30:4615:57:2619:04:4420:33:3824:05:34.2024:05:46.95+07:20:409:386.2
76ZAWADZKI Dariusz 420Radlinioki w bieguRADLINOpen M72M 7200:00:1902:33:2204:54:0909:21:5412:32:3915:43:3818:53:5520:27:2024:05:27.1524:05:46.95+07:20:409:386.2
78DAVIES David Davies 58Cool CatsLONDONOpen M74M 7400:00:1602:24:5504:31:1909:00:3712:31:3115:43:0918:55:3120:36:2824:14:14.4024:14:31.10+07:29:259:416.2
79BURKE Michael 44Haywards Heath HarriersHAYWARDS HEATHOpen M75M 7500:00:1602:22:0504:32:0409:24:5812:32:5816:12:2219:18:4220:52:2224:20:00.8024:20:17.05+07:35:119:446.2
80WOSIEK Paweł 407OstroBiecOSTROWIEC ŚW.Open M76M 7600:00:5102:36:0404:56:1809:37:0412:51:1716:09:0119:14:2420:47:2924:24:14.5024:25:05.90+07:39:599:456.1
81SZCZOTKA Paweł 346WARSZAWAOpen M77M 7700:00:1002:32:0904:44:0009:22:1112:15:3215:33:1318:34:4420:07:5624:26:04.5524:26:14.70+07:41:089:466.1
82TRZASKA Marcin 368KRAKÓWOpen M78M 7800:00:1202:33:5804:40:2209:14:1112:20:2215:56:3319:07:2620:37:2024:35:53.8524:36:06.80+07:51:009:506.1
83FIGURA Marcin 80Kwidzyn RunKWIDZYNOpen M79M 7900:00:4002:50:1405:09:1009:47:4912:58:3116:20:1519:40:0521:14:3924:35:26.9024:36:07.50+07:51:019:506.1
84JAWOROWICZ Tomasz 123KS PegazKONSTANCINOpen M80M 8000:00:1002:25:4204:44:1909:24:0312:35:0915:57:0419:06:3620:49:2924:42:00.2524:42:10.30+07:57:049:526.1
85KALANDYK Wojciech 128Turlam Się Do MetyRZESZÓWOpen M81M 8100:00:4402:49:1605:09:1709:53:2213:07:4516:37:1519:55:5521:25:0824:45:47.9524:46:32.40+08:01:269:546.1
86ZIMKOWSKI Marcin 425KGHM ZG RUNGŁOGÓWOpen M82M 8200:00:0402:08:0704:08:1009:01:3912:41:3816:14:3519:40:3121:21:3424:48:05.6024:48:10.40+08:03:049:556
87PRZYBYŁ Rafał 282Przybył z PomocąPIASKIOpen M83M 8300:00:2802:24:0404:33:2009:26:4612:46:3016:14:1519:22:1221:00:0224:50:33.5024:51:02.30+08:05:569:566
88OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 242Kolorowa Drużyna NessiKATOWICEOpen K5K 500:00:3102:39:1705:02:0009:55:3313:20:5516:48:0520:01:3221:35:4424:53:14.5024:53:45.65+08:08:399:576
89JAROŃSKI Jacek 119ZapierdalaczeBOGUMIŁOWICEOpen M84M 8400:00:2402:37:0604:50:4409:10:3111:52:5215:44:2819:14:2621:16:3524:54:15.1524:54:39.70+08:09:339:576
90KUŁACH Maciej 179ZAKOPANEOpen M85M 8500:00:0602:32:4205:02:3109:50:1712:46:2416:20:5319:37:5721:13:0625:00:36.4525:00:42.45+08:15:3610:006
91TALAGA Tomasz 359MKS WyzwolenieDĄBROWAOpen M86M 8600:00:1302:25:4204:34:3509:10:5112:16:1415:48:0619:00:0220:36:2925:00:40.7025:00:54.35+08:15:4810:006
92PODOLECKI Norbert 271NIEPOŁOMICEOpen M87M 8700:00:1402:25:4004:34:3809:10:4612:16:1415:48:0419:00:0120:36:2525:00:40.7525:00:54.80+08:15:4810:006
93ŁOSKOT Tomasz 192WILGAOpen M88M 8800:00:2902:23:5604:41:0909:41:5913:02:4216:42:0520:02:3821:35:2825:09:42.3025:10:11.35+08:25:0510:036
94ŚWITAŁA Marcin 358KATOWICEOpen M89M 8900:00:1902:32:3304:42:3409:21:0912:39:1016:09:3419:42:1121:25:1825:09:51.6525:10:11.50+08:25:0510:036
95POPKO Łukasz 278LUBAŃOpen M90M 9000:00:3102:33:5804:41:0209:15:0712:52:1416:28:4519:40:5121:32:3825:21:19.1025:21:50.50+08:36:4410:085.9
96DOMINIAK Michał 65KB Ożarów Mazowiecki BiegaOŻARÓW MAZOWIECKIOpen M91M 9100:00:1002:27:2604:34:0609:37:5613:02:2116:27:5419:44:3321:42:0025:32:36.5025:32:47.40+08:47:4110:135.9
97ZIĘBA Marcin 424Poranny PatrolKRAKÓWOpen M92M 9200:00:2702:47:0904:58:5109:22:0812:57:5416:14:5419:23:5121:13:4325:36:32.5525:37:00.30+08:51:5410:145.9
98ŚLANDA Maciej 353KS JanuszeGRODZISKO DOLNEOpen M93M 9300:00:1102:34:3504:47:5009:38:0012:36:4415:57:2819:09:5721:10:3325:36:48.9025:37:00.45+08:51:5410:145.9
99BASZAK Tomasz 27SiłaOgraSOBÓTKAOpen M94M 9400:00:1602:44:3704:59:3109:59:3012:43:5316:27:4720:07:4921:56:3325:38:45.0525:39:01.15+08:53:5510:155.8
100OSTAPIŃSKI Wojtek 246OSTreSROkiPIASECZNOOpen M95M 9500:00:2902:39:5304:58:3709:57:4413:20:1516:39:3420:04:5421:40:5825:42:11.9525:42:41.20+08:57:3510:165.8
101JANOWSKA Anna 117Drużyna WailkaOLSZTYNOpen K6K 600:00:2402:34:1404:48:3809:31:3212:41:3416:16:2319:48:1721:36:0625:43:25.4025:43:49.75+08:58:4310:175.8
102KULIBERDA Tomasz 178Teatr O.de.laRZESZÓWOpen M96M 9600:00:2802:35:0504:48:5309:37:2213:12:4616:44:3520:18:2222:15:1725:56:55.6525:57:23.70+09:12:1710:225.8
103STĘŻYCKI Mariusz 333Żary Runners TeamŻARYOpen M97M 9700:00:3302:42:0505:03:3309:51:2813:32:3016:57:4020:18:2222:16:0925:56:50.6025:57:23.90+09:12:1710:225.8
104PIECUCH Marcin 263Lacho TeamKRAKÓWOpen M98M 9800:00:1002:24:0004:40:3010:00:2013:50:2217:16:2420:31:4822:10:3426:08:19.7026:08:30.35+09:23:2410:275.7
105NOWAK Paweł 234Klub Biegacza SupermaratończykKALISZOpen M99M 9900:00:1302:34:2104:55:5409:54:2013:19:0816:47:4020:18:4022:20:5326:09:41.5026:09:54.95+09:24:4810:275.7
106SZANECKI Jakub 341ZapierdalaczeWARSZAWAOpen M100M 10000:00:2602:35:1104:50:1309:37:3313:12:4716:44:3820:18:2522:15:1326:12:02.5526:12:29.40+09:27:2310:285.7
107FLAK Łukasz 83ZapierdalaczeROGOŹNIKOpen M101M 10100:00:2702:38:2904:50:0809:37:3713:12:4916:46:1120:18:2622:17:1226:12:02.1526:12:29.70+09:27:2310:285.7
108TALAR Marek 360Kęsy TeamDĄBRÓWKA LEŚNAOpen M102M 10200:00:0802:35:1504:56:3409:46:3913:18:0316:34:0220:00:0121:48:5726:14:46.6026:14:54.90+09:29:4810:295.7
109KOLODZIEJSKA Lucyna 150Accelerating PolandGDANSKOpen K7K 700:00:1002:34:3504:59:4909:53:0913:23:3017:07:4220:24:0322:02:1426:17:27.0026:17:37.50+09:32:3110:305.7
110NOWOROLNIK Paweł 237Pędzące MisieGLIWICEOpen M103M 10300:00:2002:34:4005:02:0010:01:3713:39:1817:11:0720:37:5222:35:1626:20:34.9026:20:55.05+09:35:4910:325.7
111STRZYGOCKI Maciej 338Black DevilsŻARYOpen M104M 10400:00:1202:39:2805:02:1710:14:4314:02:5317:07:3420:45:5822:38:4226:20:43.3026:20:55.45+09:35:4910:325.7
112GAJEWSKA Izabella 89PRUSZKÓWOpen K8K 800:00:1802:37:0404:55:0709:41:4912:51:5916:42:1620:17:3822:01:2326:26:24.2026:26:43.15+09:41:3710:345.7
113POLAK Jacek 273biegusiem.plPIASECZNOOpen M105M 10500:00:2802:44:4505:05:2010:10:2614:08:5417:46:1321:08:5323:06:1126:34:09.0526:34:37.50+09:49:3110:375.6
114SALIK Stanisław 310WIELICZKAOpen M106M 10600:00:3502:51:5005:13:4910:14:1214:00:0717:31:1620:55:5422:34:0026:37:25.2026:38:01.05+09:52:5510:385.6
115SZYSZKOWSKI Rafal 352OSOWIECOpen M107M 10700:00:1302:36:5904:53:1209:51:3613:19:3216:58:4120:36:1822:28:2226:40:43.6526:40:57.60+09:55:5110:405.6
116SIWIECKI Tomasz 316Muay Running TeamKRAKÓWOpen M108M 10800:00:3102:36:4304:59:3410:03:2513:44:5317:40:5821:22:0023:07:3426:43:11.2026:43:42.30+09:58:3610:415.6
117WOLSKI Kamil 406Race Fighter GOSiR Dębe WielkieDĘBE WIELKIEOpen M109M 10900:00:0702:22:5804:47:5710:05:3013:36:1517:08:3420:39:5822:50:5026:44:31.0026:44:38.55+09:59:3210:415.6
118DZIERKA Mariusz 73TOMASZÓW MAZOWIECKIOpen M110M 11000:00:1802:44:4305:18:3210:41:4114:14:0517:39:2721:21:4723:18:0826:45:07.1526:45:25.70+10:00:1910:425.6
119OLESIAK Arkadiusz 241Biegam na Tarchominie / Ultra PasterzeWARSZAWAOpen M111M 11100:00:0902:36:0005:02:2610:17:0714:13:2817:49:2121:16:1623:08:0226:48:06.0026:48:15.20+10:03:0910:435.6
120SZAKIEL Jerzy 340Klub Biegacza AZS UEKRYBNAOpen M112M 11200:00:1002:39:0105:04:5410:10:0013:44:2017:19:0020:55:1122:43:0226:48:50.5526:49:00.55+10:03:5410:435.6
121GĄSIOR Krzysztof 95Klub Biegacza AZS UEKPSARYOpen M113M 11300:00:0902:39:0505:04:4910:10:2013:44:1917:19:0120:55:1022:42:5826:48:51.3526:49:00.75+10:03:5410:435.6
122ZAMBRZYCKA-ROZNER Ewa 415PIASECZNOOpen K9K 900:00:0902:39:0305:04:5310:10:2613:44:2017:19:0220:55:1022:43:0926:48:51.5026:49:00.90+10:03:5410:435.6
123MICHALSKI Mateusz 215POZNAŃOpen M114M 11400:00:3202:46:0505:03:2010:05:4513:55:2517:33:2320:54:5122:56:3826:54:23.3526:54:55.40+10:09:4910:455.6
124KRAJNAK Maros 162BRATISLAVAOpen M115M 11500:00:3202:39:2904:52:5009:49:0613:13:1217:20:1520:54:5222:56:3226:54:23.8526:54:56.65+10:09:5010:455.6
125TOPOLSKI Piotr 366Sztafeta NadzieiSOPOTOpen M116M 11600:00:0902:33:3904:51:4809:53:2413:23:3117:23:2921:14:1523:08:0926:55:40.7026:55:50.40+10:10:4410:465.6
126FIDELUS Joanna 78WCHSZTBRZESKOOpen K10K 1000:00:1802:43:0805:07:3913:29:4417:22:1320:48:1422:46:1426:56:15.6526:56:33.70+10:11:2710:465.6
127PUDEŁEK Agnieszka 284WCHSZTBRZESKOOpen K11K 1100:00:1702:43:1105:07:3509:59:1213:29:4717:22:1520:48:4122:46:1926:57:36.8526:57:54.80+10:12:4810:475.6
128PIOTROWSKI Michal 267Klub Biegacza Jurund SzczytnoŚWIĘTAJNOOpen M117M 11700:00:3602:44:0305:08:5510:06:4713:48:5417:22:4321:00:0022:49:0527:03:38.3527:04:14.55+10:19:0810:495.5
129ZAWISZ Mariusz 421GASZOWICEOpen M118M 11800:00:1902:33:2305:02:3010:04:5213:43:1517:21:2320:44:4722:55:3627:20:07.5527:20:27.05+10:35:2110:565.5
130RUMPEL Krzysztof 302KS M.E.T.A.CZYŻOWICEOpen M119M 11900:00:2102:53:2905:26:5010:22:2013:43:0717:21:2120:42:5522:55:1927:20:06.0027:20:27.15+10:35:2110:565.5
131KOHUTNICKI Rafał 149WARSZAWAOpen M120M 12000:00:4302:50:1005:19:3910:33:3114:24:2718:00:0821:40:1423:32:0627:19:57.2027:20:40.60+10:35:3410:555.5
132CHACIŃSKI Mikołaj 46ProAutomationWARSZAWAOpen M121M 12100:00:4302:50:0905:19:4210:33:2914:24:2518:00:0821:40:1423:32:0227:19:57.7027:20:40.75+10:35:3410:555.5
133WĄS Grzegorz 385Runners Club WarszawaWARSZAWAOpen M122M 12200:00:4102:47:5805:09:3610:13:1414:12:1817:56:4721:34:1023:32:1627:20:11.0027:20:52.00+10:35:4510:565.5
134KOWALCZYK Grzegorz 159Życie Jak MuzykaLUBLINOpen M123M 12300:00:3402:38:2304:54:2609:42:0713:00:1516:45:2420:20:2522:22:1827:21:19.9027:21:54.50+10:36:4810:565.5
135WOJTASIK Andrzej 402AkademiaBiegacza.plŁÓDŹOpen M124M 12400:00:1802:27:4604:41:4909:45:2112:56:2317:40:5121:50:5223:48:0227:21:54.2027:22:12.75+10:37:0610:565.5
136ZIENKIEWICZ Agata 423Piaseczno RunningPIASECZNOOpen K12K 1200:00:2402:50:2105:23:4410:23:5313:41:2117:27:2221:17:5323:11:4527:31:38.9027:32:03.65+10:46:5711:005.4
137DZIUBECKI Kamil 74Fudu&Co.Sport TeamPIOTRKÓW TRYBUNALSKIOpen M125M 12500:00:2202:50:0105:18:0910:23:4114:08:4417:47:3221:18:4023:17:2027:38:24.0527:38:46.45+10:53:4011:035.4
137GOŁĘBIOWSKI Robert 100Biegacze w RadomskuRADOMSKOOpen M125M 12500:00:2102:43:1405:05:0309:51:2213:42:1617:31:3321:27:4223:17:0727:38:24.8027:38:46.45+10:53:4011:035.4
139RAJKOWSKI Przemysław 289Fudu&Co Sport teamPIOTRKÓW TRYBUNALSKIOpen M127M 12700:00:2102:50:0205:18:0810:23:4114:08:4517:47:3321:18:4023:17:1227:38:25.2527:38:46.75+10:53:4011:035.4
140MAKAREWICZ Wiktor 200Kudłate MakaronyWARSZAWAOpen M128M 12800:00:3502:56:1305:37:0310:53:3115:06:5918:50:2722:15:1223:51:0527:39:23.2027:39:58.90+10:54:5211:035.4
141MAY-ADAMEK Katarzyna 7RAKOWNIAOpen K13K 1300:00:0602:45:1605:14:5310:22:0114:00:1417:41:2821:20:4523:32:4527:43:27.8027:43:33.85+10:58:2711:055.4
142WALIGÓRSKI Tomasz 380Markowi BiegaczeMARKIOpen M129M 12900:00:2402:40:4204:51:2609:31:2313:11:3416:41:3220:44:2922:49:3027:49:01.0527:49:25.40+11:04:1911:075.4
143SACHARUK Robert 305TERESPOLOpen M130M 13000:00:0702:18:3304:31:1609:25:0513:05:1816:44:1720:44:4822:50:0727:49:19.7027:49:27.00+11:04:2011:075.4
144RADZIK Robert 288Visegrad Maraton RytroBIAŁA NIŻNAOpen M131M 13100:00:2502:50:3005:21:2810:26:5113:46:4317:25:0021:13:5023:15:1027:52:51.4527:53:17.10+11:08:1111:095.4
145KOWALKOWSKI Krzysztof 160Lufthansa Systems Poland ActiveGDAŃSKOpen M132M 13200:00:1602:19:3304:25:4609:18:1613:09:5016:55:3121:01:0023:15:3727:54:43.5027:55:00.20+11:09:5411:095.4
146SŁOMIANY Łukasz 321PIANA Z PYSKAKATOWICEOpen M133M 13300:00:2102:32:1704:39:3309:10:5112:33:2215:59:4220:11:0023:28:0627:55:51.0027:56:12.70+11:11:0611:105.4
147FOLAND Bogumił 84Śnieżne PanteryWARSZAWAOpen M134M 13400:00:0802:27:0704:54:1310:32:0114:31:4218:25:5322:14:4024:36:1428:02:16.4528:02:24.75+11:17:1811:125.3
148TOMCZYK Marcin 364KRAKÓWOpen M135M 13500:00:1002:38:0604:57:5010:00:0913:40:3617:30:5221:20:3623:19:5328:03:37.8028:03:47.80+11:18:4111:135.3
149BAZYLUK Andrzej 28KB ERGOWARSZAWAOpen M136M 13600:00:0005:04:1410:09:4314:06:0017:44:2421:20:1823:23:2328:04:07.1028:04:07.10+11:19:0111:135.3
150ROZNER Artur 297PIASECZNOOpen M137M 13700:00:1002:46:5705:19:4910:46:0514:23:4817:56:5921:40:1223:38:1528:06:43.0028:06:53.60+11:21:4711:145.3
151GÓRNY Robert 103OZIMEKOpen M138M 13800:00:1702:43:5605:11:1510:22:4414:12:1418:03:1521:40:1523:37:5828:11:23.4028:11:41.35+11:26:3511:165.3
152SIEROCIUK Adrian 314WROCŁAWOpen M139M 13900:00:2602:44:0105:04:1410:27:2213:43:2117:28:0821:13:5223:15:2128:16:24.4528:16:51.25+11:31:4511:185.3
153BADURA Wojtek 20zielona trafffka i biały puuuchBIELSKO-BIAŁAOpen M140M 14000:00:3502:44:0605:05:5010:10:2513:48:0517:24:5121:13:4823:15:0428:16:16.4028:16:51.90+11:31:4511:185.3
154PIECH Michał 262STUDZIENICEOpen M141M 14100:00:1302:49:5405:28:3111:03:1714:43:1618:48:3922:26:5824:22:5528:28:31.8028:28:45.05+11:43:3911:235.3
155FUS Maciej 88RZESZÓWOpen M142M 14200:00:4202:47:1705:21:0510:48:2915:00:0618:44:3122:48:1224:35:3128:30:00.0028:30:42.00+11:45:3511:245.3
156ANDO Hiroshi 16Fenix RacingOSAKA-SHIOpen M143M 14300:00:2602:46:1905:08:3410:12:3714:21:5418:07:2522:23:5624:28:2428:34:20.1028:34:46.75+11:49:4011:255.2
157BRODEK Andrzej 37CERTUMGLIWICEOpen M144M 14400:00:0802:35:0305:04:1910:04:4813:55:4917:37:2121:31:1728:35:37.8028:35:45.95+11:50:3911:265.2
158MACZUGA Bartłomiej 197Mustangi GliwiceGLIWICEOpen M145M 14500:00:2902:40:4505:05:0210:15:1313:56:0817:37:0221:31:0523:37:5928:39:52.8028:40:21.85+11:55:1511:275.2
159ROŻNIATA Iwona 298KS Głowno w BieguGŁOWNOOpen K14K 1400:00:3602:47:1905:06:2110:08:3014:00:0817:45:3321:30:5823:37:4428:39:45.1028:40:22.00+11:55:1511:275.2
160DROZD Maciej 68Dream RunWARSZAWAOpen M146M 14600:00:1202:46:3705:18:2510:29:2414:32:3318:27:1922:04:0926:31:5928:43:57.8028:44:10.30+11:59:0411:295.2
161BARAN Grzegorz 22Napieraj Jak By Nie Było Jutra SquadOLSZTYNOpen M147M 14700:00:0702:28:4904:54:0210:01:1613:34:3717:30:5521:36:2423:52:4028:45:20.1028:45:27.65+12:00:2111:305.2
162CZOSNOWSKI Tomek 55Inżynieria BieganiaGLIWICEOpen M148M 14800:00:3802:44:0604:57:2809:51:1313:34:2817:22:4221:21:2023:40:0628:49:52.4528:50:30.95+12:05:2411:315.2
163MAMLA Zbigniew 203Trucht Tarchomin Team / Ultra PasterzeWARSZAWAOpen M149M 14900:00:0802:35:4605:02:2510:01:1113:39:1117:47:1521:40:1624:24:0828:52:03.4028:52:12.15+12:07:0611:325.2
164PRZERWA Andrzej 281Kocham Ize, Maje i Borysiaka super chłopakaDZIERŻONIÓWOpen M150M 15000:00:1302:27:2804:42:0209:55:5514:10:4917:53:5121:40:1724:43:1728:53:51.6028:54:05.45+12:08:5911:335.2
165RUT RUTKOWSKI Darek 303DSS OrlętaDĘBLINOpen M151M 15100:00:3402:36:5105:00:3810:06:0213:17:3418:10:0122:18:3524:44:0928:54:14.0028:54:48.90+12:09:4211:335.2
166MUSZYŃSKI Maciej 226KRAKÓWOpen M152M 15200:00:0302:18:4804:43:4910:01:5113:51:4718:35:4422:39:0924:44:2128:55:28.0028:55:31.55+12:10:2511:345.2
167SADY Sebastian 309oby2OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOpen M153M 15300:00:1702:29:3604:52:0410:01:0014:03:2518:12:2222:20:1524:27:0228:55:31.1528:55:48.50+12:10:4211:345.2
168CHOJNACKI Przemysław 48OPOLEOpen M154M 15400:00:1602:42:5505:13:5010:11:5014:15:2718:01:3721:44:0924:03:3528:56:37.5528:56:54.40+12:11:4811:345.2
168ŚLEZIAK Tomasz 354TęczaOPOLEOpen M154M 15400:00:1502:39:3505:04:2910:07:1114:15:4118:01:3621:44:0624:03:2528:56:39.0028:56:54.40+12:11:4811:345.2
170SPŁAWSKI Michał 329MSERWIS.plWROCŁAWOpen M156M 15600:00:1102:43:3605:12:4310:25:1514:45:4418:36:3422:23:0724:50:1728:56:44.8028:56:56.40+12:11:5011:345.2
171ERENBERG Rafał 75Fudu&Co. Sport TeamPIOTRKÓW TRYB.Open M157M 15700:00:2302:37:2504:58:2709:57:4013:42:1717:31:2821:37:3223:54:0328:57:53.5028:58:16.75+12:13:1011:355.2
172BRUSZEWSKA- GŁOMBIOWSKA Monika 38UltraŻółwikGDYNIAOpen K15K 1500:00:1902:51:0305:23:3210:41:1614:14:0218:04:5222:10:0924:04:2128:59:09.4528:59:29.05+12:14:2311:355.2
173WITCZAK Jolanta 397Tarnowo Podgórne - Poziom BliżejLUSOWOOpen K16K 1600:00:4002:55:0105:33:2810:44:2214:10:2817:51:1022:02:1524:19:1629:00:38.1529:01:18.90+12:16:1211:365.2
174LUX Peter 190BETLIAROpen M158M 15800:00:3102:35:5704:57:4410:03:3213:47:3517:57:1022:03:1924:10:2229:11:57.7529:12:29.45+12:27:2311:405.1
175BARAN Peter 23Fulham Running ClubLONDONOpen M159M 15900:00:3102:35:5904:57:3809:59:2913:23:2917:57:1022:03:1024:10:1829:11:58.0529:12:29.75+12:27:2311:405.1
176MUSIAŁ Szymon 225UNISŁAWOpen M160M 16000:00:1902:42:0905:11:0910:31:1014:18:0818:06:4422:20:1124:44:1929:14:56.4029:15:15.75+12:30:0911:415.1
177FELIŃSKI Jarosław 76ŁÓDŹOpen M161M 16100:00:1402:40:0005:09:1010:27:5314:14:4718:05:4824:25:5729:15:01.7529:15:15.90+12:30:0911:425.1
178GMITEREK Tomasz 97BUT Biłgoraj Ultra TrailLUBLINOpen M162M 16200:00:3702:56:5105:32:2110:43:3815:05:3618:49:5222:46:5624:56:2129:17:00.0529:17:37.65+12:32:3111:425.1
179MAŁYSZA Sławomir 202PZU Sport TeamKRAKÓWOpen M163M 16300:00:4402:51:2905:22:2710:32:2514:20:1618:09:4122:03:3024:38:3429:21:20.3029:22:05.15+12:36:5911:445.1
180LISAK Wojciech 188KATOWICEOpen M164M 16400:00:2102:46:3105:06:0910:14:4613:59:3517:59:0922:04:2024:38:5229:21:44.3529:22:05.35+12:36:5911:445.1
181KWIECIEŃ Marek 181Markowi BiegaczeMARKIOpen M165M 16500:00:2302:44:2305:10:5510:38:0314:03:2318:17:2522:31:0324:35:3829:23:08.8029:23:32.75+12:38:2611:455.1
181SOSNOWSKI Darek 326Markowi BiegaczeMARKIOpen M165M 16500:00:2302:45:2605:22:2510:38:0914:04:1918:17:2422:31:0029:23:09.5029:23:32.75+12:38:2611:455.1
183ARKUSZYŃSKI Paweł 18TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIOpen M167M 16700:00:1902:34:2105:00:5509:55:3613:12:2717:06:1121:02:1923:40:1029:24:17.7529:24:36.80+12:39:3011:455.1
184SZCZEPAŃSKI Paweł 344TrailteraphyWARSZAWAOpen M168M 16800:00:1102:32:2304:55:3210:07:3113:56:0418:00:0522:28:0025:00:0229:25:30.0529:25:41.65+12:40:3511:465.1
185DEINIUK Roman 61Bagażowo.plWARSZAWAOpen M169M 16900:00:3502:38:5505:03:2610:08:3314:03:5618:02:0822:00:3124:12:0129:31:30.8529:32:05.95+12:46:5911:485.1
186SADOWSKI Tomasz 307KOSSMATE ŻUKIKRAKÓWOpen M170M 17000:00:2503:03:3005:41:4311:26:0115:05:3718:48:1222:41:0224:52:1829:39:33.0529:39:58.35+12:54:5211:515.1
187SADOWSKA Marta 306KOSSMATE ŻUKIKRAKÓWOpen K17K 1700:00:2503:03:3005:41:4111:25:5915:10:4018:48:1222:41:0924:52:1029:39:33.2529:39:58.90+12:54:5211:515.1
188KOSSOWICZ Krzysztof 156PIECHOWICEOpen M171M 17100:00:1402:24:5104:47:3509:59:0214:07:3018:20:0822:34:3425:00:0429:41:46.0029:42:00.60+12:56:5411:525.1
189CHWIEJ Marcin 50BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEOpen M172M 17200:00:1302:24:5304:47:4009:55:5813:49:1518:20:1222:34:4525:00:1129:41:46.9529:42:00.90+12:56:5411:525.1
190SIKORA Grzegorz 315McBiegaczeKSIĄŻENICEOpen M173M 17300:00:3602:55:5305:57:5311:26:0015:05:0919:04:1922:46:5625:27:5430:08:39.6530:09:16.10+13:24:1012:035
191ORLICZ Michał 244WARSZAWAOpen M174M 17400:00:4302:51:0305:25:4510:52:1115:11:2719:07:1223:06:4425:27:5530:08:33.3530:09:16.80+13:24:1012:035
192ŁYCZAK Artur 195OSOZ Runners TeamKNURÓWOpen M175M 17500:00:1102:33:1904:59:5109:58:0813:22:0018:25:5122:35:4724:50:1230:09:56.7030:10:08.40+13:25:0212:035
193TURLEJ Wojciech 369ŚRODA ŚLĄSKAOpen M176M 17600:00:3302:53:2305:33:4611:25:3315:06:0319:01:1223:10:2525:50:5930:15:31.7530:16:05.70+13:30:5912:065
194SOPOTNICKI Wojciech 325MoveOnKUNICEOpen M177M 17700:00:3402:53:2705:33:4811:25:3015:05:5919:01:1323:10:3025:51:0730:15:31.5530:16:06.00+13:30:5912:065
195NALAZEK Marcin 227Kalenji by DecathlonWARSZAWAOpen M178M 17800:00:0502:20:1204:44:2110:16:5513:52:5018:35:4123:28:0025:41:1530:27:23.6030:27:29.30+13:42:2312:104.9
196PASZKIEWICZ Maciej 255MUROWANA GOŚLINAOpen M179M 17900:00:1502:44:4205:06:4010:25:5414:05:5818:46:0223:12:0425:30:5830:27:14.3030:27:29.35+13:42:2312:104.9
197DOLATOWSKI Łukasz 64WARSZAWAOpen M180M 18000:00:1902:55:3305:44:0211:27:1215:34:3019:20:2823:23:2425:36:0530:29:08.5030:29:28.10+13:44:2212:114.9
198KOBYŁKA Marek 144SUPERMARATON KaliszKALISZOpen M181M 18100:00:4202:51:1205:28:1710:51:1115:02:3219:06:4523:22:5925:35:4030:28:45.9030:29:28.60+13:44:2212:114.9
199PIEKAROWICZ Magdalena 264Tarczyński Klub BiegowyPRACE DUŻEOpen K18K 1800:00:1502:48:1705:36:3211:25:5315:12:0619:19:0323:35:3025:56:3030:42:49.7030:43:04.90+13:57:5812:174.9
200BOGACZYK Krzysztof 35RÓWNEOpen M182M 18200:00:4102:47:1805:21:1510:48:3515:00:1518:44:3222:55:3126:03:0030:45:05.2530:45:46.95+14:00:4012:184.9
201PAŁKA Tomasz 251LuzyxRZESZÓWOpen M183M 18300:00:4202:47:1505:21:0910:48:3215:00:1218:44:3222:55:3026:03:0730:45:04.7030:45:47.10+14:00:4112:184.9
202PILŚNIAK Piotr 266FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKIOpen M184M 18400:00:2102:56:3105:42:4411:25:5015:24:5719:46:4323:51:4826:02:0530:50:26.0030:50:47.00+14:05:4012:204.9
203GAWEŁ Krzysztof 93Forma Wodzisław Śl.PSZÓWOpen M185M 18500:00:2002:56:4005:42:4211:25:5315:24:5619:44:4523:51:5226:02:2530:50:27.0530:50:47.20+14:05:4112:204.9
204FRESZEL Krzysztof 86BOERNEROWO BIEGAWARSZAWAOpen M186M 18600:00:4002:50:4405:18:3509:59:0114:37:4819:00:3423:44:4730:51:28.0530:52:08.45+14:07:0212:204.9
205DZIADOSZ Jerzy 71OneManTeamDĘBICAOpen M187M 18700:00:2502:54:3605:30:4910:51:2315:07:0319:07:3523:26:3526:03:4931:14:18.8031:14:44.60+14:29:3812:294.8
205SOWA Dariusz 328Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWOpen M187M 18700:00:2902:54:5705:29:2310:41:1114:54:1618:58:4323:26:3026:04:5331:14:14.8531:14:44.60+14:29:3812:294.8
207KOCOT Sebastian 148SOSNOWIECOpen M189M 18900:00:3102:44:3605:22:3110:41:1714:28:1119:02:1723:32:0325:49:0231:17:45.4031:18:16.85+14:33:1012:314.8
208MARCZEWSKI Sławomir 208Stowarzyszenie Ludzi w Biegu ZłotówZŁOTÓWOpen M190M 19000:00:1002:54:3005:33:4311:26:0615:42:5219:24:1323:12:1426:35:3031:35:04.0031:35:14.80+14:50:0812:384.7
209MIKOS Marcin 218Night RunnersBYTOMOpen M191M 19100:00:3202:43:0605:12:1710:24:2113:45:4719:25:2023:41:3026:31:5731:34:59.0531:35:31.15+14:50:2512:374.7
210KOZIEŁ Tadeusz 161Szczęściarz BiegaRZESZÓWOpen M192M 19200:00:4003:05:5905:46:3111:25:5215:09:3819:57:1524:33:0927:31:2431:36:06.1531:36:46.40+14:51:4012:384.7
210JASNOWSKI Michał 120WARSZAWAOpen M192M 19200:00:4002:59:1705:50:0511:25:5515:38:0019:57:1724:33:1127:31:2931:36:05.4531:36:46.40+14:51:4012:384.7
212WOLAŃSKI Witosław 404Kaszubska Poniewierka / Jeszcze Trochę - TrójmiastoGDAŃSKOpen M194M 19400:00:4002:49:4705:26:4810:51:3814:35:1019:25:1223:39:3026:31:2931:40:46.6031:41:27.05+14:56:2112:404.7
213ŁUKOMSKI Maciej 194Szakale bałutŁÓDŹOpen M195M 19500:00:2002:44:4305:12:4010:21:0214:34:3518:50:1023:39:3626:40:0731:43:10.7531:43:31.45+14:58:2512:414.7
214RACZYŃSKI Bogusz 286TIGERS TEAMALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOpen M196M 19600:00:2002:47:5005:23:5315:02:1419:16:1723:39:1026:40:1231:43:10.9531:43:31.50+14:58:2512:414.7
215WARZOCHA Paweł 382NiechBiegaNIECHOBRZOpen M197M 19700:00:2102:54:3705:29:3410:41:5414:30:2518:34:5323:06:1726:08:4631:46:34.2031:46:56.00+15:01:4912:424.7
216PIWOWARCZYK Magdalena 269Szkoła Wspinania KlamaKRAKÓWOpen K19K 1900:00:3202:50:1405:34:4310:55:1315:32:3119:21:3823:36:1126:42:3031:52:01.4531:52:34.35+15:07:2812:444.7
217GOSTKOWSKI Bartek 102Z wolnej stopyKRAKÓWOpen M198M 19800:00:3302:47:5705:27:5111:02:5515:32:4919:18:3723:40:5326:43:1831:52:00.9531:52:34.60+15:07:2812:444.7
218SIENKIEWICZ Wojtek 313Ogary DoloresWARSZAWAOpen M199M 19900:00:4003:01:3906:04:2712:09:5016:11:5220:32:2225:06:2727:37:0931:53:58.2531:54:38.85+15:09:3212:454.7
219STRZELECKI Jacek 337GDAŃSKOpen M200M 20000:00:1402:47:1505:10:2512:53:4117:04:3620:40:4324:57:4427:28:4331:56:03.7031:56:18.00+15:11:1112:464.7
220KRAWCZYK Włodzimierz 164TOMASZÓW MAZOWIECKIOpen M201M 20100:00:1802:46:5805:18:4510:44:2714:57:5319:12:3924:25:2327:13:0531:57:49.1531:58:07.80+15:13:0112:474.7
221PIETRUSZCZAK Agnieszka 265TOMASZÓW MAZOWIECKIOpen K20K 2000:00:1702:44:4505:18:5010:44:2214:59:2319:12:3924:25:4127:13:1431:57:50.3531:58:08.00+15:13:0112:474.7
222WOJTKOWIAK Maciej 403BYDGOSZCZOpen M202M 20200:00:1202:48:0005:06:4810:38:2316:15:3320:01:1624:19:4927:13:0831:57:55.3531:58:08.10+15:13:0212:474.7
223KRUKAR Adam 168Finisz RymanówIWONICZOpen M203M 20300:00:3302:52:3705:19:1810:18:1613:54:1518:01:5222:19:5425:39:4832:01:29.9532:02:03.50+15:16:5712:484.7
224RIJ Tomasz 293Finisz RymanówRYMANÓW ZDRÓJOpen M204M 20400:00:3802:52:2705:30:3011:02:5814:18:3318:59:1523:18:5025:39:5132:01:25.2532:02:03.80+15:16:5712:484.7
225ADAMCZYK Jan 14Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEOpen M205M 20500:00:2002:38:1805:03:2110:31:0815:28:3319:57:0825:01:4627:37:3532:13:37.4032:13:57.65+15:28:5112:534.7
226WIJAS Mariusz 393KRAKÓWOpen M206M 20600:00:1103:02:1705:39:2911:04:1315:15:4819:12:4323:35:4526:35:2332:15:03.2532:15:14.85+15:30:0812:544.7
227MALIŃSKI Marek 201Jeszcze Trochę - TrójmiastoGDAŃSKOpen M207M 20700:00:3903:04:4605:54:4212:05:2316:15:5620:32:4725:01:4127:20:3332:16:55.1532:17:35.10+15:32:2912:544.6
228KULDANEK Marcin 177DOGOŃ Grodzisk MazowieckiSTANISŁAWÓWOpen M208M 20800:00:2902:45:2805:18:4110:32:2514:02:3018:48:5623:01:3926:05:5932:22:15.5532:22:45.50+15:37:3912:564.6
229KOSMALA Bartosz 155KOSMALA TeamKRAKOWOpen M209M 20900:00:1703:14:3006:10:5612:15:4916:22:5921:03:1926:02:2228:15:4832:23:07.5532:23:25.25+15:38:1912:574.6
230BLASZKE Beata 30Extremalne OTK na RelaksieGLIWICEOpen K21K 2100:00:2902:59:5805:44:1811:25:5015:55:4719:58:4325:06:2127:33:0432:25:11.7532:25:41.45+15:40:3512:584.6
231DACZYŃSKI Michał 56Vege RunnersGLIWICEOpen M210M 21000:00:3102:59:5605:44:2211:25:4615:52:3119:58:4225:06:1827:32:5632:25:10.1032:25:41.55+15:40:3512:584.6
232MARCHEWKA Elżbieta 206JSC JasłoJASŁOOpen K22K 2200:00:2702:56:4005:53:2611:49:3515:40:1820:07:2425:09:0427:09:2332:27:33.2032:28:00.35+15:42:5412:594.6
233STRUSIŃSKA Katarzyna 336MIŃSK MAZOWIECKIOpen K23K 2300:00:2502:58:5005:53:1512:05:2816:08:1620:42:4627:32:3432:28:24.2032:28:50.10+15:43:4412:594.6
234ŚWIACKI Marcin 356Paint RunSUWAŁKIOpen M211M 21100:00:2802:55:5305:47:0511:32:3015:35:2020:16:5324:57:1127:15:0932:41:47.1532:42:16.00+15:57:0913:044.6
235JOZEFOWICZ Krzysztof 125Smardzów PanySMARDZÓWOpen M212M 21200:00:2502:56:1505:34:5311:26:4715:57:0020:16:5524:57:2227:14:5432:41:51.1032:42:16.20+15:57:1013:044.6
236KAMIŃSKI Krzysztof 130KRAKÓWOpen M213M 21300:00:3402:33:4005:22:3211:25:4715:31:5620:05:0424:57:1927:14:3432:41:44.7532:42:18.90+15:57:1213:044.6
237SMOLIŃSKI Piotr 322WARSZAWAOpen M214M 21400:00:1802:53:5105:31:0911:03:0815:46:5220:07:3925:09:1527:09:3432:51:09.5032:51:27.90+16:06:2113:084.6
238SOKOŁOWSKA Adriana 323Vege RunnersRATAJEOpen K24K 2400:00:2102:50:3105:48:3111:37:0215:51:0220:16:1025:10:4727:37:3132:52:06.1532:52:27.35+16:07:2113:084.6
239PAWŁOWSKI Robert 257Vege RunnersRATAJEOpen M215M 21500:00:2102:50:2905:48:0911:33:3615:51:0320:16:1025:11:0627:37:2632:52:06.2532:52:27.70+16:07:2113:084.6
240ROMAN Paweł 294MIŃSK MAZOWIECKIOpen M216M 21600:00:2602:57:2805:53:1712:05:3116:15:0520:42:4427:37:3732:52:31.9032:52:58.25+16:07:5213:094.6
241MICHALAK Sławomir 214inzynier.eu nosi trailowe botkiPRUSZKÓWOpen M217M 21700:00:1503:09:4006:07:3212:09:0616:32:2221:00:4725:34:1828:07:0532:57:37.5532:57:52.75+16:12:4613:114.6
242KRUK Sławomir 167Rzeszowskie Gazele i GepardyCHMIELNIKOpen M218M 21800:00:3503:17:1806:16:0212:10:3916:35:0621:00:0125:33:4028:02:4732:59:49.9033:00:25.60+16:15:1913:114.5
243KUJAWSKA-FREJLICH Joanna 176GDYNIAOpen K25K 2500:00:3302:50:1905:39:3611:56:3916:38:4322:11:0326:42:3928:45:2033:06:06.3533:06:40.30+16:21:3413:144.5
244KUDŁA Jarosław 175Klub Biegacza Kompanii PiwowarskiejPOZNAŃOpen M219M 21900:00:0502:54:1805:53:2012:07:2716:33:0221:03:1525:43:0528:04:1033:12:18.5033:12:24.05+16:27:1813:164.5
245CICHOWSKI Grzegorz 51GDYNIAOpen M220M 22000:00:3303:12:5006:06:4412:11:0216:20:3621:12:0525:42:0828:03:4533:11:51.1533:12:24.15+16:27:1813:164.5
246NIENADOWSKA Beata 229KrólówkaELBLĄGOpen K26K 2600:00:3703:12:0706:12:0312:19:4616:34:0821:02:4525:42:3928:03:3433:11:46.5533:12:24.45+16:27:1813:164.5
247ZYGADLEWICZ Grzegorz 426JacekBiega Running TeamWARSZAWAOpen M221M 22100:00:2402:54:3105:34:5611:02:2315:42:3620:36:4927:06:0129:04:3333:13:34.4533:13:58.50+16:28:5213:174.5
248SZCZERBA Andrzej 345100 MCPSOSNOWIECOpen M222M 22200:00:4503:23:1606:32:5112:14:1216:10:4821:02:5826:01:5428:15:2233:13:24.7533:14:10.55+16:29:0413:174.5
249RUTKOWSKI Janusz 304LESZNOOpen M223M 22300:00:1402:51:3805:44:5611:59:3416:46:1621:50:5127:05:1629:04:5333:14:09.0533:14:23.65+16:29:1713:174.5
250POLAKOWSKI Tomasz 274Street Run RadomRADOMOpen M224M 22400:00:2703:03:2105:55:1512:24:3716:55:5521:48:3026:00:2128:08:5033:14:39.8533:15:07.60+16:30:0113:174.5
251WIŚNIEWSKI Artur 395introPOZNANOpen M225M 22500:00:4503:00:0205:43:4411:32:2915:19:1719:38:3524:24:0028:29:3933:19:04.8533:19:50.00+16:34:4313:194.5
252KRÓL Mieczysław 166UltratataOPOLEOpen M226M 22600:00:1702:45:2405:42:0813:02:3517:30:2721:44:1925:58:2729:04:3033:21:00.1533:21:17.15+16:36:1113:204.5
253GARLEWICZ Grzegorz 91KRAKÓWOpen M227M 22700:00:3702:53:1105:22:3111:25:5116:41:0920:51:3925:09:2328:18:0633:21:38.7033:22:16.65+16:37:1013:204.5
254MOLCZYK Lukasz 223SIEDLISKAOpen M228M 22800:00:3402:44:5110:26:3414:57:1219:07:5123:46:3827:50:2933:27:48.1533:28:22.15+16:43:1613:234.5
255DURA Piotr 70PKB EndorfinaRAKÓWOpen M229M 22900:00:4803:09:3406:08:5912:06:4217:00:1421:25:1025:32:5928:29:3233:35:51.3533:36:39.70+16:51:3313:264.5
256OPOKA Andrzej 243KG KIELCEKIELCEOpen M230M 23000:00:3903:17:2106:27:1417:24:3222:13:2827:40:5729:55:0034:06:58.0534:07:37.50+17:22:3113:384.4
257SŁAWIŃSKI Kazimierz 319KIELCEOpen M231M 23100:00:3903:15:0106:26:5212:27:0117:24:1622:13:3927:40:5929:55:0534:06:59.3034:07:38.55+17:22:3213:384.4
258BRZĘK Szymon 40Ełckie Stowarzyszenie Sportów Walki ,,SEKCJA ZERO'EŁKOpen M232M 23200:00:3802:51:0605:53:4212:52:2618:26:2723:14:4527:58:4330:19:2434:10:17.8034:10:56.65+17:25:5013:404.4
259KAWAŁKO Ryszard 138Zbyt Wolny RyśLEGNICAOpen M233M 23300:00:3203:02:4707:02:0913:28:4518:02:0323:34:4828:18:1630:29:1534:42:45.1034:43:18.00+17:58:1113:534.3
DQŻUBIŃSKI Piotr 429Accelerating PolandWSLARSZAWAOpen MDQ01:59:30 DQ03:43:12 DQ07:34:18 DQ10:22:52 DQ12:59:58 DQ14:43:56 DQ15:48:12 DQ18:17:13.00 DQ DQ0:008.2
ZIEJEWSKI Grzegorz 6WIELICZKAOpen MDNF01:49:38 DNF03:19:42 DNF06:39:28 DNF08:36:29 DNF10:54:26 DNF13:13:13 DNF14:42:47 DNF DNF DNF--
KOŁACZ Piotr 151Korona CzosnówCZOSNÓWOpen MDNF02:58:40 DNF05:50:23 DNF11:30:38 DNF15:39:24 DNF20:41:41 DNF25:41:04 DNF29:17:34 DNF DNF DNF--
BORUCKI Jakub 36#kaszanienamokaPOZNAŃOpen MDNF02:07:39 DNF03:56:23 DNF07:59:18 DNF11:01:44 DNF13:56:49 DNF17:26:59 DNF DNF DNF DNF--
TYLEK Rafał 370FlexyStav SportKRAKÓWOpen MDNF02:35:53 DNF04:29:45 DNF08:20:24 DNF11:14:04 DNF14:30:14 DNF18:06:16 DNF DNF DNF DNF--
KRZYŻAN Jakub 172KW KrakówJERZMANOWICEOpen MDNF02:31:48 DNF04:48:04 DNF09:48:07 DNF13:30:01 DNF17:18:00 DNF21:26:04 DNF DNF DNF DNF--
STRUK Paweł 335Polskie KwasyHORYSZÓW POLSKIOpen MDNF02:51:13 DNF05:15:10 DNF10:15:07 DNF13:53:42 DNF17:42:26 DNF21:40:16 DNF DNF DNF DNF--
LECHOŃCZAK Piotr 184JAROSŁAWOpen MDNF02:44:50 DNF05:16:47 DNF10:27:43 DNF14:59:25 DNF18:50:24 DNF23:46:08 DNF DNF DNF DNF--
DERSLEY Stephen 63POZNANOpen MDNF03:12:19 DNF05:59:04 DNF DNF16:08:03 DNF20:27:21 DNF25:02:19 DNF DNF DNF DNF--
MAJDA Maciej 199Biegowo Tu i TamNOWY SĄCZOpen MDNF02:53:15 DNF05:41:06 DNF11:32:06 DNF15:11:31 DNF20:15:10 DNF25:03:02 DNF DNF DNF DNF--
KASIKOWSKI Tomek 135Pędzące ImadłaTORUŃOpen MDNF03:04:17 DNF05:50:57 DNF12:14:16 DNF16:31:54 DNF21:48:12 DNF27:10:30 DNF DNF DNF DNF--
WOLEK Szymon 11TYCHYOpen MDNF01:50:59 DNF03:28:26 DNF07:02:36 DNF09:15:03 DNF11:44:08 DNF DNF DNF DNF DNF--
GRZELAK Adrian 108Chata Biegacza K34 ZakopaneKRAKÓWOpen MDNF02:29:19 DNF04:32:43 DNF08:44:57 DNF11:18:14 DNF14:01:55 DNF DNF DNF DNF DNF--
WERNER Kamil 387Biegam na Tarchominie/Ultra PasterzeWARSZAWAOpen MDNF02:10:15 DNF04:01:51 DNF08:27:34 DNF11:23:25 DNF14:53:48 DNF DNF DNF DNF DNF--
ANZEL Dawid 17KURZĘTNIK BIEGANOWE MIASTO LUBAWSKIEOpen MDNF02:47:10 DNF05:07:54 DNF09:54:42 DNF13:03:35 DNF16:45:57 DNF DNF DNF DNF DNF--
MARCHEWKA Joanna 207CZERNICHÓWOpen KDNF02:33:57 DNF04:56:56 DNF09:53:06 DNF13:30:32 DNF16:57:09 DNF DNF DNF DNF DNF--
JAREMA Marek 1181969KRAKÓWOpen MDNF02:29:50 DNF04:50:51 DNF09:52:36 DNF13:04:16 DNF17:51:36 DNF DNF DNF DNF DNF--
GAUDYN Hubert 92#teamczteryKROSNO ODRZAŃSKIEOpen MDNF02:36:53 DNF04:56:42 DNF10:06:48 DNF14:07:23 DNF18:06:24 DNF DNF DNF DNF DNF--
LIPSKI Michał 186JULIANÓWOpen MDNF02:42:17 DNF05:08:40 DNF10:27:57 DNF14:11:31 DNF18:21:30 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŁUKASIAK Sylwester 193MIĘDZYBORÓWOpen MDNF02:36:48 DNF04:56:05 DNF10:10:15 DNF14:09:41 DNF18:28:43 DNF DNF DNF DNF DNF--
STOLIŃSKI Przemek 334OZORKÓWOpen MDNF02:28:34 DNF04:56:06 DNF09:57:58 DNF14:05:00 DNF18:34:59 DNF DNF DNF DNF DNF--
FOLUSIAK Marcin 85KATOEICEOpen MDNF02:44:41 DNF05:22:27 DNF10:41:13 DNF14:28:10 DNF19:02:20 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZYSKO Tomek 427M.I.L.AOTREBUSYOpen MDNF02:47:48 DNF05:18:36 DNF10:34:40 DNF14:28:25 DNF19:15:30 DNF DNF DNF DNF DNF--
DĄBROWSKI Jacek 60Dąbrowski BrothersWILCZYCEOpen MDNF02:30:18 DNF05:01:32 DNF10:32:38 DNF14:49:38 DNF19:49:35 DNF DNF DNF DNF DNF--
RÓŻYC Norbert 299WARSZAWAOpen MDNF02:46:13 DNF05:12:56 DNF10:55:43 DNF15:18:23 DNF20:03:24 DNF DNF DNF DNF DNF--
LUCHOWSKI Rafał 18912Tri.pl / Spartanie DzieciomNADARZYNOpen MDNF02:55:50 DNF05:57:51 DNF11:51:36 DNF15:56:15 DNF20:21:53 DNF DNF DNF DNF DNF--
PLEŚNIAK Jarosław 270OPOLEOpen MDNF02:58:40 DNF05:49:12 DNF11:41:12 DNF15:49:35 DNF20:26:58 DNF DNF DNF DNF DNF--
BARAŃSKI Michał 24JEEPWARSZAWAOpen MDNF02:58:02 DNF05:56:19 DNF11:40:56 DNF15:40:26 DNF20:59:46 DNF DNF DNF DNF DNF--
TOMAN Andrzej 363LUXTORPEDA CzerwionkaSTANOWICEOpen MDNF03:07:09 DNF05:59:34 DNF11:52:21 DNF16:08:23 DNF21:03:47 DNF DNF DNF DNF DNF--
PIWOŃSKA Agnieszka 268ŁÓDŹOpen KDNF03:11:58 DNF06:12:08 DNF12:19:06 DNF16:34:03 DNF21:17:03 DNF DNF DNF DNF DNF--
BARTOLIK Piotr 25WARSZAWAOpen MDNF02:50:16 DNF06:02:34 DNF12:09:38 DNF17:11:14 DNF21:41:27 DNF DNF DNF DNF DNF--
WITKA Grażyna 398GARCZEGORZEOpen KDNF03:14:37 DNF06:11:00 DNF12:14:45 DNF16:48:10 DNF21:52:52 DNF DNF DNF DNF DNF--
WITKA Piotr 399GARCZEGORZEOpen MDNF03:14:38 DNF06:11:02 DNF12:14:49 DNF16:48:10 DNF21:52:54 DNF DNF DNF DNF DNF--
WIEDERMANN Krzysztof 390PedraforcaKOBYLANYOpen MDNF03:02:24 DNF05:53:10 DNF11:51:36 DNF17:09:07 DNF21:53:24 DNF DNF DNF DNF DNF--
PĘKAL Artur 260MARATON LEŚNY KWIDZYNSADLINKIOpen MDNF02:59:11 DNF05:48:17 DNF11:31:56 DNF16:26:44 DNF21:56:41 DNF DNF DNF DNF DNF--
MORUS Tomek 224MARATON LEŚNY KWIDZYNDUBIELOpen MDNF02:59:25 DNF05:48:13 DNF11:31:53 DNF16:26:42 DNF21:56:42 DNF DNF DNF DNF DNF--
GUZIK Robert 111PedraforcaWIĘCKOWICEOpen MDNF02:46:44 DNF05:35:03 DNF11:53:33 DNF17:09:20 DNF21:57:28 DNF DNF DNF DNF DNF--
NIZIOŁEK Marek 230Zadyszka OświęcimZABORZEOpen MDNF03:04:39 DNF05:52:12 DNF12:05:08 DNF17:46:29 DNF22:18:28 DNF DNF DNF DNF DNF--
WALCZUK Paweł 378WKWWROCŁAWOpen MDNF03:06:37 DNF06:23:07 DNF12:41:53 DNF17:30:09 DNF23:03:26 DNF DNF DNF DNF DNF--
JAWOREK Justyna 122Ultra PasterzeTRZCIANYOpen KDNF03:00:22 DNF06:27:25 DNF12:41:14 DNF17:30:27 DNF23:04:05 DNF DNF DNF DNF DNF--
OBARSKI Norbert 238KIELCEOpen MDNF03:25:42 DNF06:48:18 DNF13:29:39 DNF18:12:53 DNF23:36:16 DNF DNF DNF DNF DNF--
PODOLSKI Przemyslaw 272HAARLEMOpen MDNF02:07:14 DNF03:50:08 DNF07:33:52 DNF10:02:12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZARCZUK Paweł 418OŁAWAOpen MDNF02:32:22 DNF04:30:46 DNF08:21:06 DNF11:02:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GOLA Radosław 98Marcin Świerc TeamZABIERZÓWOpen MDNF02:27:59 DNF04:50:20 DNF09:31:44 DNF12:51:35 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CAGARA Paweł 45STALOWA WLAOpen MDNF02:15:46 DNF04:30:37 DNF09:55:07 DNF13:48:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SKLAR Rachel 317WAA ultraTORONTOOpen KDNF02:55:58 DNF05:34:58 DNF11:02:14 DNF15:42:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DZIAMSKI Ryszard 72CHORZÓWOpen MDNF02:40:29 DNF05:23:09 DNF11:44:54 DNF15:54:32 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZAJKOWSKI Paweł 413dzikakrew.plBIAŁYSTOKOpen MDNF02:59:02 DNF05:46:09 DNF11:36:54 DNF16:18:41 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KUCHNO Tadeusz 174Kw KrakówKRAKÓWOpen MDNF02:50:53 DNF05:46:37 DNF12:09:46 DNF16:50:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JUDA Witek 126JELENIA GÓRAOpen MDNF01:57:40 DNF03:49:14 DNF08:02:35 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WESOŁEK Marek 388SenteWROCŁAWOpen MDNF02:43:55 DNF05:05:13 DNF09:55:46 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZASŁONKA Konrad 4191983SKIERNIEWICEOpen MDNF02:31:29 DNF04:53:46 DNF09:59:40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GRZEGORCZYK Michał 107STALOWA WOLAOpen MDNF02:56:41 DNF05:30:41 DNF10:28:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RAJNER Krzysztof 290Ultra KoszalinKOSZALINOpen MDNF02:59:51 DNF05:34:55 DNF10:32:23 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FIJAŁKOWSKI Artur 81EkobiegiRADZYMINOpen MDNF02:45:15 DNF05:10:59 DNF10:32:44 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WOŹNIAK Dawid 408Zabierzów BiegaRUDAWAOpen MDNF02:53:58 DNF05:53:44 DNF10:44:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DUDEK Maciej 69PIASECZNOOpen MDNF02:42:17 DNF05:08:36 DNF10:47:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
QUIRINI Ewa 285NOWY TARGOpen KDNF02:46:49 DNF05:05:30 DNF10:51:40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŻAK Oliwia 428Piaseczno RunningJASTRZĘBIEOpen KDNF02:50:22 DNF05:23:45 DNF10:52:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BLONSKI Daniel 31stefaniktrail.skBRATISLAVAOpen MDNF02:36:58 DNF05:07:49 DNF11:06:59 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SOSZYŃSKI Wojtek 327PZU Sport TeamCELESTYNÓWOpen MDNF03:00:25 DNF05:44:19 DNF11:25:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MACHURA Sebastian 196carbonocr racing teamCHORZÓWOpen MDNF03:00:33 DNF06:00:05 DNF11:55:45 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BRZESKI Marcin 39M & PRUMIAOpen MDNF02:50:14 DNF05:42:22 DNF11:57:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STANKIEWICZ Michał 330RUMIAOpen MDNF02:46:17 DNF05:42:19 DNF11:57:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JĘDRZEJUK Robert 124Markowi BiegaczeWARSZAWAOpen MDNF02:45:25 DNF06:04:27 DNF12:09:01 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NOWAK Leszek 233Familia Nowak EscobedoSZCZECINOpen MDNF02:52:49 DNF06:01:26 DNF12:34:08 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WINIARSKA Izabela 394ekobiegiWARSZAWAOpen KDNF02:56:13 DNF06:00:23 DNF12:56:09 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MARCHEWKA Andrzej 205CZERNICHÓWOpen MDNF03:14:51 DNF06:12:21 DNF13:14:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
HERNIK Paweł 112Biegam Na Tarchominie/ AutoWimar TeamWARSZAWAOpen MDNF03:07:05 DNF06:34:42 DNF14:03:35 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOT Rafał 8Muay Running TeamSZCZYTNOOpen MDNF01:51:10 DNF03:32:01 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MASNY Dawid 209Truchtacz.plGARWOLINOpen MDNF02:24:16 DNF04:40:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MAJ Robert 198Avera TeamLUBLINOpen MDNF02:32:22 DNF04:50:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GRABOWSKA Joanna 104WKS Wawel BnOKRAKÓWOpen KDNF02:33:21 DNF04:51:16 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZAMOJSKI Daniel 416BYTOMOpen MDNF02:43:12 DNF04:59:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MIKOLAJCZYK Lukasz 217CZELADŹOpen MDNF02:29:54 DNF04:59:12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GRUNTOWSKI Mateusz 105Niemo AdventureNIEMODLINOpen MDNF02:31:02 DNF05:09:04 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MIKRUT Remigiusz 219CHEŁMNOOpen MDNF02:42:08 DNF05:11:07 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CZAJKOWSKI Paweł 54Wiki&MaksTYCHYOpen MDNF02:45:25 DNF05:11:21 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KŁOSOWSKI Piotr 142STSSTRZEGOMOpen MDNF02:34:01 DNF05:11:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PRUGAR Jarosław 280NADARZYNOpen MDNF02:46:33 DNF05:11:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WÓJCIK Ziemowit 409Canes VenaticiRUDA ŚŁĄSKAOpen MDNF02:46:25 DNF05:11:48 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRAUSE Grzegorz 163SZTAFETA NADZIEIGDAŃSKOpen MDNF02:33:09 DNF05:13:08 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GRZESZAK Rafał 109DOGOŃ Grodzisk MazowieckiWARSZAWAOpen MDNF02:45:54 DNF05:28:20 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZARF Paweł 342Team URODZENI BIEGACZEKĘDZIERZYN-KOŹLEOpen MDNF02:44:17 DNF05:36:44 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZIELIŃSKI Łukasz 422TARNOWSKIE GÓRYOpen MDNF02:48:18 DNF05:41:38 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TRELA Bartłomiej 367PokonajAstme.plZGŁOBICEOpen MDNF02:54:18 DNF05:48:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOWALCZYK Adam 158Prawdziwa Stolica PolskiGNIEZNOOpen MDNF02:54:00 DNF05:53:48 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WOLSKI Piotr 405Akademicki Klub GórskiMILANOWEKOpen MDNF03:05:02 DNF06:01:12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STAWSKA Anna 331BYTÓWOpen KDNF03:14:17 DNF06:45:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KITA Ewa 141KĘDZIERZYN-KOŹLEOpen KDNF03:32:57 DNF07:03:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MATUSIAK Michał 211Rowery MałgośkaPOZNAŃOpen MDNF02:37:37 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
OLEJNIK Piotr 240WROCŁAWOpen MDNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ROSA Bartosz 295Smashing PąpkinsTORUŃOpen MDNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 352 wynik(ów)