ŁEMKOWYNA ULTRA-TRAIL® 30

Organizator:
Fundacja Ultra
Data:
2019-10-12
Miejsce:
Komańcza
Dystans:
30 km
Zgłoszonych:
479
Wystartowało:
344
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
344
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuWilcze Budy
9km
Czas
netto
29km
Czas
brutto
29km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BEDNAREK Adrian 3002BYDGOSZCZOpen M1M 100:00:0002:03:29.9002:03:29.90 4:1514,1
2LEŚNIAK Kamil 3475Salco Garmin TeamPOZNAŃOpen M2M 200:00:0002:05:05.4502:05:05.45+00:01:354:1813,9
3KOŚCIELNIAK Kacper 3477Salco Garmin TeamMSZANA DOLNAOpen M3M 300:00:0002:05:07.1002:05:07.10+00:01:374:1813,9
4TOMASIK Stanisław 3003Gorlicka Grupa BiegowaSZYMBARKOpen M4M 400:00:0002:17:21.0502:17:21.05+00:13:514:4412,7
5LASEK Dariusz 3219OUTDOORZYKOZYOpen M5M 500:00:0002:27:29.0502:27:29.05+00:23:595:0511,8
6KUNZ Marcin 3212Lacho TeamKRAKÓOpen M6M 600:00:0002:29:54.8002:29:54.80+00:26:245:1011,6
7KRZESIŃSKI Arkadiusz 3203Żbik KomańczaKOMAŃCZAOpen M7M 700:00:0002:31:44.5502:31:44.55+00:28:145:1311,5
8RUPIŃSKI Krzysztof 3323Rupińscy Team / TrainingLabKONSTANCIN-JEZIORNAOpen M8M 800:00:0002:33:34.1002:33:34.10+00:30:045:1711,3
9BORZYSTOWSKI Patryk 3030NOWA SÓLOpen M9M 900:00:0002:35:12.3002:35:12.30+00:31:425:2111,2
10CYMMER Michał 3058ŚWINICE WARCKIEOpen M10M 1000:00:0002:36:44.2502:36:44.25+00:33:145:2411,1
11GRYZŁO Jakub 3116UzabyJASLOOpen M11M 1100:00:0002:37:11.2002:37:11.20+00:33:415:2511,1
12GURGUL Sebastian 3123Aromat NógKRAKÓWOpen M12M 1200:00:0002:37:19.0002:37:19.00+00:33:495:2511,1
13ŻURAWSKI Kamil 3470ENTRE.PLWARSAWOpen M13M 1300:00:0002:37:35.2502:37:35.25+00:34:055:2611,0
14MAJEWSKI Karol 3236Cieszanów RunnersCIESZANÓWOpen M14M 1400:00:0002:37:38.9002:37:38.90+00:34:095:2611,0
15JAWOREK Łukasz 3145WniebowzięciTRZCIANYOpen M15M 1500:00:0002:40:20.7002:40:20.70+00:36:505:3110,9
16LATAWIEC Bartosz 3220WniebowzięciLEGIONOWOOpen M16M 1600:00:0002:40:36.0002:40:36.00+00:37:065:3210,8
17KOZIOŁ Weronika 3001Team Mountain Fuel PolskaKROSNOOpen K1K 100:00:0002:43:13.5002:43:13.50+00:39:435:3710,7
18HADRYS Tomasz 3125TMTeamWROCŁAWOpen M17M 1700:00:0002:47:28.7002:47:28.70+00:43:585:4610,4
19WYSOCKI Łukasz 3436POZNAŃOpen M18M 1800:00:0002:50:40.0002:50:40.00+00:47:105:5310,2
20STAFIEJ Filip 3357WNIEBOWZIECILEGIONOWOOpen M19M 1900:00:0002:53:12.7002:53:12.70+00:49:425:5810,0
21HERMAN Michał 3129WARSZAWAOpen M20M 2000:00:0002:53:33.5502:53:33.55+00:50:035:5910,0
22JÓZEFCZYK Tomasz 3473Posmakuj Run TeamKROSNOOpen M21M 2100:00:0002:53:48.2002:53:48.20+00:50:185:5910,0
23GŁOMBIOWSKA Zuzanna 3100runpassion.pl teamGDYNIAOpen K2K 200:00:0002:54:26.5002:54:26.50+00:50:566:0010,0
24BARDADYN Michał 3018WARSZAWAOpen M22M 2200:00:0002:55:48.1002:55:48.10+00:52:186:039,9
25MACH Tomasz 3232Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINOpen M23M 2300:00:0002:57:29.6002:57:29.60+00:53:596:079,8
26DOBROMILSKA Agata 3072WM TriselfKRAKOWOpen K3K 300:00:0002:58:16.6002:58:16.60+00:54:466:089,8
27ŚMIERTKA Przemysław 3388WARSZAWAOpen M24M 2400:00:0002:59:14.0002:59:14.00+00:55:446:109,7
28STAWIŃSKI Piotr 336612triWARSZAWAOpen M25M 2500:00:0002:59:14.2002:59:14.20+00:55:446:109,7
29RUMIAN Jakub 3321KW KrakówKRAKÓWOpen M26M 2600:00:0002:59:36.2002:59:36.20+00:56:066:119,7
30ROZDZYNSKA Patrycja 3318POZNANOpen K4K 400:00:0003:00:06.0003:00:06.00+00:56:366:129,7
31POPIEL Krzysztof 3299POZNAŃOpen M27M 2700:00:0003:02:09.5003:02:09.50+00:58:396:169,6
32PIETRZYK Zbigniew 3288ISKRYKĘPA BORZECHOWSKAOpen M28M 2800:00:0003:02:57.0003:02:57.00+00:59:276:189,5
33STANOWSKI Bartłomiej 3359Cieszanów RunnersWARSZAWAOpen M29M 2900:00:0003:04:00.1503:04:00.15+01:00:306:209,5
34KOZAKOWSKI Marcin 3188Medicover RunnersWARSZAWAOpen M30M 3000:00:0003:05:18.9003:05:18.90+01:01:496:239,4
35KOSIBA Kamil 3180SWANSEAOpen M31M 3100:00:0003:05:22.1003:05:22.10+01:01:526:239,4
36SZOT Iwona 3382WW TeamLUBLINOpen K5K 500:00:0003:06:19.6003:06:19.60+01:02:496:259,3
37STAL Katarzyna 3358KS StaszewscyWARSZAWAOpen K6K 600:00:0003:06:45.2503:06:45.25+01:03:156:269,3
38CICHOŃ Magdalena 3054OPOLEOpen K7K 700:00:0003:07:10.3503:07:10.35+01:03:406:279,3
39MACHERZYŃSKI Karol 3233KRAKÓWOpen M32M 3200:00:0003:07:17.2003:07:17.20+01:03:476:279,3
40SIERPIŃSKI Mateusz 3341Training LabWARSZAWAOpen M33M 3300:00:0003:07:24.1003:07:24.10+01:03:546:279,3
41KOZIOŁ Sylwester 3191KROSNOOpen M34M 3400:00:0003:08:32.5503:08:32.55+01:05:026:309,2
42MIROSŁAW Albert 3253LUBLINOpen M35M 3500:00:0003:10:10.7503:10:10.75+01:06:406:339,1
43WODZIEŃ Andrzej 3422Pako teamRZESZÓWOpen M36M 3600:00:0003:10:11.0503:10:11.05+01:06:416:339,1
44BAKALARSKI Paweł 3013TARNÓWOpen M37M 3700:00:0003:10:55.5503:10:55.55+01:07:256:359,1
45TOMICKI Krzysztof 3396ZOFIÓWKAOpen M38M 3800:00:0003:11:20.4503:11:20.45+01:07:506:359,1
46GRZEGORZEWSKI Wojciech 3119ŁOMIANKIOpen M39M 3900:00:0003:11:57.2503:11:57.25+01:08:276:379,1
47ŚWIĄDER Jerzy 3389MIELECOpen M40M 4000:00:0003:12:47.6003:12:47.60+01:09:176:389,0
48MAZUR Agnieszka 3247SPEED JasłoJASŁOOpen K8K 800:00:0003:13:01.9503:13:01.95+01:09:326:399,0
49DOŁŻYCKI Paweł 3075Żbik-KomańczaKOMAŃCZAOpen M41M 4100:00:0003:14:38.2503:14:38.25+01:11:086:428,9
50ZAGOŻDŻON Jarosław 3445PRZASNYSZOpen M42M 4200:00:0003:14:47.7003:14:47.70+01:11:176:438,9
51WITKOWSKI Witold 3419BYTOMOpen M43M 4300:00:0003:15:09.5003:15:09.50+01:11:396:438,9
52WĘGRZYŃSKI Paweł 3411KRAKÓWOpen M44M 4400:00:0003:15:24.1003:15:24.10+01:11:546:448,9
53BARTOSIEWICZ Adam 3020OCR PolskaGRYFINOOpen M45M 4500:00:0003:15:28.7003:15:28.70+01:11:586:448,9
54PORAJ Paweł 3300CZĘSTOCHOWAOpen M46M 4600:00:0003:15:43.2503:15:43.25+01:12:136:448,9
55SZANIAWSKI Marcin 3376WARSZAWAOpen M47M 4700:00:0003:15:46.3003:15:46.30+01:12:166:458,9
56ZALEWSKI Bartosz 3450WARSZAWAOpen M48M 4800:00:0003:16:14.1003:16:14.10+01:12:446:468,9
57ZALEWSKI Łukasz 3451Wyrobisko TriatlonuWARSZAWAOpen M49M 4900:00:0003:17:07.9003:17:07.90+01:13:386:478,8
58WYDRO Krystian 3435adidas Runners WarsawWARSZAWAOpen M50M 5000:00:0003:17:17.6003:17:17.60+01:13:476:488,8
59HACZ Paweł 3124KROSNOOpen M51M 5100:00:0003:17:32.9003:17:32.90+01:14:036:488,8
60BIESZCZAD Magdalena 3025SPEED JasłoJASŁOOpen K9K 900:00:0003:17:55.4503:17:55.45+01:14:256:498,8
61CHĘCIŃSKI Łukasz 3043POZNAŃOpen M52M 5200:00:0003:18:24.3003:18:24.30+01:14:546:508,8
62MŁYNARYK Tomasz 3254Bieganie SzydercówTARNÓWOpen M53M 5300:00:0003:18:49.4503:18:49.45+01:15:196:518,8
63PISARCZYK Grzegorz 3290Naprzód MłocinyWARSZAWAOpen M54M 5400:00:0003:19:25.4503:19:25.45+01:15:556:528,7
64KAPUŚCIK Jakub 3156AGKATOWICEOpen M55M 5500:00:0003:19:32.7503:19:32.75+01:16:026:528,7
65SZUMNY Nina 3385KRAKÓWOpen K10K 1000:00:0003:19:36.6503:19:36.65+01:16:066:528,7
66KOSTKA Małgorzata 3182KROŚCIENKO WYŻNEOpen K11K 1100:00:0003:21:16.8503:21:16.85+01:17:466:568,6
67KOSTKA Andrzej 3181KROŚCIENKO WYŻNEOpen M56M 5600:00:0003:21:16.9503:21:16.95+01:17:476:568,6
68ROZLAZLY Marcin 3476MALBORKOpen M57M 5700:00:0003:21:21.0003:21:21.00+01:17:516:568,6
69STERKOWICZ Dorota 3369LARVIKOpen K12K 1200:00:0003:21:21.1003:21:21.10+01:17:516:568,6
70TARBAJ Jarek 3390WROCŁAWOpen M58M 5800:00:0003:22:30.1503:22:30.15+01:19:006:588,6
71ZAJĄCZKOWSKA Ewelina 3447WARSZAWAOpen K13K 1300:00:0003:22:35.2003:22:35.20+01:19:056:598,6
72CISZEK Bartosz 30578a.plZABRZEOpen M59M 5900:00:0003:23:13.8003:23:13.80+01:19:437:008,6
73SKRZYPIEC Katarzyna 3346OPOLEOpen K14K 1400:00:0003:23:37.9003:23:37.90+01:20:087:018,5
74NARUCKI Wojciech 3258WARZENKOOpen M60M 6000:00:0003:24:07.5503:24:07.55+01:20:377:028,5
75KOPAŃSKA Kinga 3177Triathlon Siedlce ClubPRUSZYNOpen K15K 1500:00:0003:25:21.7503:25:21.75+01:21:517:048,5
76ZIMEK Bartosz 3461RZESZÓWOpen M61M 6100:00:0003:25:25.9003:25:25.90+01:21:567:058,5
77CZYŻOWICZ- GOTFRYD Agnieszka 3062JSCJASŁOOpen K16K 1600:00:0003:26:39.6503:26:39.65+01:23:097:078,4
78TOMICZAK Karolina 3397BIKE FUN LEGIONOWOWARSZAWAOpen K17K 1700:00:0003:27:26.9003:27:26.90+01:23:577:098,4
79KUNKEL Mariusz 3211GDAŃSKOpen M62M 6200:00:0003:27:51.5503:27:51.55+01:24:217:108,4
80GOŹDZICKI Leszek 31078a.plZABRZEOpen M63M 6300:00:0003:27:53.9003:27:53.90+01:24:247:108,4
81FRIDRICH Marcin 3094Training LabWARSZAWAOpen M64M 6400:00:0003:28:13.5003:28:13.50+01:24:437:108,4
82SZYMAŃSKI Piotr 3386KOŚCIANOpen M65M 6500:00:0003:28:20.9003:28:20.90+01:24:517:118,4
83KĘDREK Emil 3160HabysLIPNICA DOLNAOpen M66M 6600:00:0003:28:56.9503:28:56.95+01:25:277:128,3
84PARA Dariusz 3277KRAKÓWOpen M67M 6700:00:0003:29:07.6503:29:07.65+01:25:377:128,3
85WOŹNIAK Marek 3428Pogoria biegaWOJKOWICEOpen M68M 6800:00:0003:30:08.0503:30:08.05+01:26:387:148,3
86WOŁOSZYN Artur 3426RZESZÓWOpen M69M 6900:00:0003:30:20.7503:30:20.75+01:26:507:158,3
87NÝVLT Martin 3268Columbia MontrailČESKÝ BRODOpen M70M 7000:00:0003:30:54.2003:30:54.20+01:27:247:168,3
88SUŁEK Tomek 3374WARSZAWAOpen M71M 7100:00:0003:31:20.8503:31:20.85+01:27:507:178,2
89NIEPSUJ Aleksandra 3260WARSZAWAOpen K18K 1800:00:0003:31:37.7503:31:37.75+01:28:077:178,2
90LORENZ Anna 3228#AdamCzerwińskiTeamWIELICZKAOpen K19K 1900:00:0003:31:59.9503:31:59.95+01:28:307:188,2
91ORYNEK Klaudia 3272KRAKÓWOpen K20K 2000:00:0003:32:51.9503:32:51.95+01:29:227:208,2
92JAŃCZUK Marcin 3140Naprzód MłocinyŁOMIANKIOpen M72M 7200:00:0003:32:56.8003:32:56.80+01:29:267:208,2
93DATKA Robert 3067KATOWICEOpen M73M 7300:00:0003:33:03.3503:33:03.35+01:29:337:208,2
94KONSTANTIN Kristof 3176WIENOpen M74M 7400:00:0003:33:04.9003:33:04.90+01:29:357:208,2
95KOZIOŁ Sylwester 3192KROSNOOpen M75M 7500:00:0003:33:07.7003:33:07.70+01:29:377:208,2
96RÓŻYCKA Dorota 3320Nowy Styl Group Running TeamJASŁOOpen K21K 2100:00:0003:33:19.7003:33:19.70+01:29:497:218,2
97ZYCH Andrzej 3465BRZESKOOpen M76M 7600:00:0003:33:32.7503:33:32.75+01:30:027:218,1
98SIEJKOWSKI Krzysztof 3340JEŻÓWOpen M77M 7700:00:0003:33:55.3503:33:55.35+01:30:257:228,1
99STACH Paweł 3356SIWEJKAWYSOWA-ZDRÓJOpen M78M 7800:00:0003:34:23.0003:34:23.00+01:30:537:238,1
100NOWROTEK Michał 3266MAAGiczni Sport TeamZABRZEOpen M79M 7900:00:0003:34:24.2003:34:24.20+01:30:547:238,1
100NOWROTEK Wanda 3267MAAGiczni Sport TeamZABRZEOpen K22K 2200:00:0003:34:24.2003:34:24.20+01:30:547:238,1
102CYRULEWSKA Małgorzata 3059GLINNIKOpen K23K 2300:00:0003:35:10.5003:35:10.50+01:31:407:258,1
103PIECHNIK Antoni 3285KRAKÓWOpen M80M 8000:00:0003:35:54.4003:35:54.40+01:32:247:268,1
104DYCZKA Jakub 3085ŁÓDŹOpen M81M 8100:00:0003:36:16.2003:36:16.20+01:32:467:278,0
105MRYCZKO Roman 3256Aktywny DynówDYNÓWOpen M82M 8200:00:0003:36:26.2003:36:26.20+01:32:567:278,0
106BARANOWSKI Mariusz 3016JULIANÓWOpen M83M 8300:00:0003:36:35.3503:36:35.35+01:33:057:288,0
107PEPEL Katarzyna 3280Luxtorpeda CzerwionkaCZERWIONKA-LESZCZYNYOpen K24K 2400:00:0003:36:41.4003:36:41.40+01:33:117:288,0
108KOŁODZIEJ Mariusz 3175TMTeamLEGNICAOpen M84M 8400:00:0003:37:08.4003:37:08.40+01:33:387:298,0
109GRZĘBSKA-BUJA Małgorzata 3121WŁADYSŁAWOWOOpen K25K 2500:00:0003:37:16.8003:37:16.80+01:33:467:298,0
110MASZCZYK Dorota 3244KRAKÓWOpen K26K 2600:00:0003:37:19.9003:37:19.90+01:33:507:298,0
111DANIEL Maria 3064WARSZAWAOpen K27K 2700:00:0003:37:25.3003:37:25.30+01:33:557:298,0
112SZUREK Paulina 3474MODERÓWKAOpen K28K 2800:00:0003:37:44.3503:37:44.35+01:34:147:308,0
113STĘPKOWSKA Berta 3370CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMISTLUBLINOpen K29K 2900:00:0003:38:07.4003:38:07.40+01:34:377:318,0
114KRAKOWSKI Maciej 3196#a_moze_ultra / wkurw_teamMIELECOpen M85M 8500:00:0003:38:10.6003:38:10.60+01:34:407:318,0
115KACZMAREK Katarzyna 3150#AdamCzerwińskiTeamSUŁKÓWOpen K30K 3000:00:0003:38:21.3003:38:21.30+01:34:517:318,0
116DWORZAŃSKI Marcin 3083Biegam bo lubięRYMANÓW ZDRÓJOpen M86M 8600:00:0003:38:30.1503:38:30.15+01:35:007:328,0
117CZARNECKA Weronika 3061Runningfactory.plWARSZAWAOpen K31K 3100:00:0003:38:55.7003:38:55.70+01:35:257:327,9
118STARACHOWSKI Dominik 3360Medicover RunnersKONSTANCIN JEZIORNAOpen M87M 8700:00:0003:38:55.9003:38:55.90+01:35:267:327,9
119BOŻĘTKA Waldemar 3031Nowy Styl Group Running TeamKROSNOOpen M88M 8800:00:0003:39:14.1003:39:14.10+01:35:447:337,9
120ZAJDEL Maciej 3449IWONICZOpen M89M 8900:00:0003:40:21.0003:40:21.00+01:36:517:357,9
121URBANIAK Krzysztof 3404KRAKÓWOpen M90M 9000:00:0003:40:39.2003:40:39.20+01:37:097:367,9
122DWORCZYŃSKA Martyna 3081Adidas Runners WarsawWARSZAWAOpen K32K 3200:00:0003:40:51.0003:40:51.00+01:37:217:367,9
123NOWOSADZKI Wojciech 3265KROSNOOpen M91M 9100:00:0003:41:50.2003:41:50.20+01:38:207:387,8
124POSPIESZNA Zofia 3301zaliniametyteamPOZNAŃOpen K33K 3300:00:0003:41:56.8003:41:56.80+01:38:267:397,8
125KŁOSZEWSKI Artur 3166PIASECZNOOpen M92M 9200:00:0003:42:44.0003:42:44.00+01:39:147:407,8
126SAMBORSKA Weronika 3333Nowy Styl Group Running TeamBRZYSKAOpen K34K 3400:00:0003:42:46.9503:42:46.95+01:39:177:407,8
127JANECZEK Jarosław 3137Kajtex RunnersCZĘSTOCHOWAOpen M93M 9300:00:0003:43:27.1003:43:27.10+01:39:577:427,8
128SZUBARTOWSKI Paweł 3383Bełżyce i okolice biegająBEŁŻYCEOpen M94M 9400:00:0003:43:42.3003:43:42.30+01:40:127:427,8
129MIGDAŁ Marcin 3250BIELSKO-BIAŁAOpen M95M 9500:00:0003:43:47.2503:43:47.25+01:40:177:437,8
130GRĘDA Elżbieta 3113Tim jest TimOZIMEKOpen K35K 3500:00:0003:44:16.6503:44:16.65+01:40:467:447,8
131ŻAK Krzysztof 3467Klub Biegacza AZS UEKKRAKÓWOpen M96M 9600:00:0003:44:50.1003:44:50.10+01:41:207:457,7
132PLEWIK Marcin 3293Bełżyce i okolice biegająBEŁŻYCEOpen M97M 9700:00:0003:44:53.0503:44:53.05+01:41:237:457,7
133PLEBAN Małgorzata 3292GŁOSKÓWOpen K36K 3600:00:0003:45:08.2003:45:08.20+01:41:387:457,7
134STASIAK Włodzimierz 3362Pro-Run WrocławWROCŁAWOpen M98M 9800:00:0003:46:21.7003:46:21.70+01:42:517:487,7
135KACZMAREK Tomasz 3151WARSZAWAOpen M99M 9900:00:0003:46:50.1003:46:50.10+01:43:207:497,7
136SAMBORSKI Piotr 3334NP 1910 JASŁOJASŁOOpen M100M 10000:00:0003:47:05.3503:47:05.35+01:43:357:497,7
137GRĘDA Mariusz 3114OZIMEKOpen M101M 10100:00:0003:48:03.0003:48:03.00+01:44:337:517,6
138ARKUSZYŃSKA Beata 3008TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIOpen K37K 3700:00:0003:48:10.6503:48:10.65+01:44:407:527,6
139KŁODZIŃSKI Klaudiusz 3165Bieganie SzydercówTARNÓWOpen M102M 10200:00:0003:48:54.8003:48:54.80+01:45:247:537,6
140TYLIBA Ireneusz 3402Jura TEAMPRZEGINIAOpen M103M 10300:00:0003:49:38.7003:49:38.70+01:46:087:557,6
141WAKOR Pawel 3406WARSZAWAOpen M104M 10400:00:0003:49:38.8503:49:38.85+01:46:087:557,6
142KOŁODZIEJ Mirosław 3173KRAKÓWOpen M105M 10500:00:0003:49:49.8003:49:49.80+01:46:197:557,6
143PSZCZOŁA Maciej 3307LUBLINOpen M106M 10600:00:0003:50:56.1003:50:56.10+01:47:267:577,5
144SOCHA Jacek 3351JASŁOOpen M107M 10700:00:0003:51:38.9003:51:38.90+01:48:097:597,5
145ANDRZEJCZAK Paweł 3005KALISZOpen M108M 10800:00:0003:51:45.8503:51:45.85+01:48:157:597,5
146DARMOCHWAL Leszek 3065Dzikie Bóbr błota się nie boiPOZNAŃOpen M109M 10900:00:0003:51:47.8503:51:47.85+01:48:177:597,5
147DARMOCHWAŁ Przemek 3066Dziki Marynarz lata po górachKAMPINOSOpen M110M 11000:00:0003:51:47.9003:51:47.90+01:48:187:597,5
148SZKOŁA-ŚNIEŻEK Agnieszka 3478Przyszłam popatrzećKRAKÓWOpen K38K 3800:00:0003:51:52.0003:51:52.00+01:48:227:597,5
148SZKOŁA Wojciech 3381Natural Born RunnersPOZNAŃOpen M111M 11100:00:0003:51:52.0003:51:52.00+01:48:227:597,5
150ZWOLAK Grzegorz 3463JAROSŁAWOpen M112M 11200:00:0003:52:09.5003:52:09.50+01:48:398:007,5
151KOCERKA Jacek 3168WARSZAWAOpen M113M 11300:00:0003:52:13.1003:52:13.10+01:48:438:007,5
152TOMCZAK Jarosław 3395OSTRÓW WLKP.Open M114M 11400:00:0003:52:30.4003:52:30.40+01:49:008:017,5
153BRZEZIŃSKI Paweł 3037Bieg OpolskiOPOLEOpen M115M 11500:00:0003:53:12.6003:53:12.60+01:49:428:027,5
154SZCZEPANIAK Karol 3377GŁOGÓWOpen M116M 11600:00:0003:53:23.2003:53:23.20+01:49:538:027,5
155KASSNER Ewelina 3157WARSZAWAOpen K39K 3900:00:0003:53:35.5003:53:35.50+01:50:058:037,4
156GORCZYŃSKI Wojciech 3106WARSZAWAOpen M117M 11700:00:0003:54:25.5003:54:25.50+01:50:558:057,4
157WINIARSKI Robert 3417JASŁOOpen M118M 11800:00:0003:54:51.8003:54:51.80+01:51:218:057,4
158SOLA Aneta 3354Bełżyce i okolice biegająBEŁŻYCEOpen K40K 4000:00:0003:55:01.6003:55:01.60+01:51:318:067,4
159KWECZKA-JANECZEK Anna 3217Kajtex RunnersCZĘSTOCHOWAOpen K41K 4100:00:0003:55:56.0003:55:56.00+01:52:268:087,4
160WRÓBLEWSKA Olga 3434Vege RunnersWILCZA GÓRAOpen K42K 4200:00:0003:55:59.1003:55:59.10+01:52:298:087,4
161BRONOWSKA-WODYŃSKA Magdalena 3036WIELICZKAOpen K43K 4300:00:0003:56:13.8503:56:13.85+01:52:438:087,4
162KURZAWA Adam 3215Tigres Del PapaŁÓDŹOpen M119M 11900:00:0003:56:58.0503:56:58.05+01:53:288:107,3
163MASZCZYK Andrzej 3245KRAKÓWOpen M120M 12000:00:0003:57:21.2003:57:21.20+01:53:518:117,3
164JAGODZIŃSKI Hubert 3135DZIK KOMANDOMOSZCZENICAOpen M121M 12100:00:0003:57:25.9003:57:25.90+01:53:568:117,3
165PUCHAŁA Mariusz 3308Naprzód MłocinyWARSZAWAOpen M122M 12200:00:0003:57:33.3503:57:33.35+01:54:038:117,3
166RAPACZ Mariusz 3314MPK-ŁódźSZCZAWIN DUŻYOpen M123M 12300:00:0003:57:34.6003:57:34.60+01:54:048:117,3
167ZACHWIEJA Katarzyna 3442KRAKÓWOpen K44K 4400:00:0003:57:36.3503:57:36.35+01:54:068:117,3
168TOKARSKI Rafał 3393KRAKÓWOpen M124M 12400:00:0003:57:39.0503:57:39.05+01:54:098:117,3
169TOKARSKA Bożena 3392#AdamCzerwińskiTeamKRAKÓWOpen K45K 4500:00:0003:57:39.1003:57:39.10+01:54:098:117,3
170PRZYBYŁO Piotr 3305MTUTRZEBOWNISKOOpen M125M 12500:00:0003:57:43.5003:57:43.50+01:54:138:117,3
171CHMIEL-PRZYBYŁO Justyna 3045TRZEBOWNISKOOpen K46K 4600:00:0003:58:13.2503:58:13.25+01:54:438:127,3
172KACZMAREK Adam 3149PIASECZNOOpen M126M 12600:00:0003:58:16.1003:58:16.10+01:54:468:127,3
173RUSSYAN Magdalena 3327Orange PolskaWARSZAWAOpen K47K 4700:00:0003:58:18.1503:58:18.15+01:54:488:137,3
174KORYCIŃSKA Izabela 3179KRAKÓWOpen K48K 4800:00:0003:58:20.6003:58:20.60+01:54:508:137,3
175JAROSZ-PIWOŃSKA Aldona 3141Ks pegazGÓRA KALWARIAOpen K49K 4900:00:0003:58:31.9003:58:31.90+01:55:028:137,3
176CIBORSKA Agnieszka 3053Naprzód MłocinyWARSZAWAOpen K50K 5000:00:0003:58:32.8503:58:32.85+01:55:028:137,3
177KSIĄŻYK Paweł 3206PIASECZNOOpen M127M 12700:00:0003:58:36.2003:58:36.20+01:55:068:137,3
178SOCHACKI Marek 3352JASŁOOpen M128M 12800:00:0003:58:50.7003:58:50.70+01:55:208:147,3
179KIFNER Hubert 3162Biegiem po winoWARSZAWAOpen M129M 12900:00:0003:58:52.7003:58:52.70+01:55:228:147,3
180NOWAK Anna 3263DziwoludySOSNOWIECOpen K51K 5100:00:0003:59:20.6503:59:20.65+01:55:508:157,3
181JAGODZIŃSKI Marcin 3136WARSZAWAOpen M130M 13000:00:0003:59:26.7003:59:26.70+01:55:568:157,3
182DWORZAŃSKA Ewa 3082ZatkałokakałoLUBLINOpen K52K 5200:00:0003:59:29.4503:59:29.45+01:55:598:157,3
183BIEDROŃ Artur 3023StrangersWARSZAWAOpen M131M 13100:00:0003:59:30.4503:59:30.45+01:56:008:157,3
184MICHALSKI Przemek 3248KARGOSZYNOpen M132M 13200:00:0003:59:33.3503:59:33.35+01:56:038:157,3
185KRASKOWSKA Ewelina 3197Mazovia ProActivCIECHANÓWOpen K53K 5300:00:0003:59:33.8003:59:33.80+01:56:038:157,3
186SOCHAJ-MACHERZYŃSKA Anna 3353Mała Ania Dzielnie BiegaKRAKÓWOpen K54K 5400:00:0003:59:50.8003:59:50.80+01:56:208:167,3
187STARZYŃSKA Marta 3361Perfect Runner LublinLUBLINOpen K55K 5500:00:0003:59:52.9503:59:52.95+01:56:238:167,3
188HANSZ Donat 3126NETBOX BIEGAPIASKIOpen M133M 13300:00:0003:59:56.9003:59:56.90+01:56:278:167,3
189SMOLARCZYK Grzegorz 3349SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOpen M134M 13400:00:0004:00:04.8504:00:04.85+01:56:348:167,2
190RADLIŃSKA Monika 3310TARNOWIECOpen K56K 5600:00:0004:01:03.5504:01:03.55+01:57:338:187,2
191RAMA Andrzej 3313TATOKUPASULEJÓWEKOpen M135M 13500:00:0004:01:21.7004:01:21.70+01:57:518:197,2
192RZYMOWSKA Krystyna 3331WARSZAWAOpen K57K 5700:00:0004:01:50.3504:01:50.35+01:58:208:207,2
193DYBCZYNSKI Jan 3084WARSZAWAOpen M136M 13600:00:0004:01:50.4004:01:50.40+01:58:208:207,2
194SIEDZIŃSKI Sławomir 33398a.plCHORZÓWOpen M137M 13700:00:0004:02:07.4504:02:07.45+01:58:378:207,2
195SZULC Edyta 3384WARSZAWAOpen K58K 5800:00:0004:02:20.9004:02:20.90+01:58:518:217,2
196DROZD Piotr 3080EP-HEART-TEAMPOLAŃCZYKOpen M138M 13800:00:0004:02:36.5004:02:36.50+01:59:068:217,2
197PRESNAL-ZMYSŁOWSKA Agnieszka 3303DziwoludyKATOWICEOpen K59K 5900:00:0004:02:38.4504:02:38.45+01:59:088:227,2
198WRÓBLEWSKA Dorota 3433BBL GdańskGDAŃSKOpen K60K 6000:00:0004:02:39.9504:02:39.95+01:59:108:227,2
199BABICKA Sylwia 3010WARSZAWAOpen K61K 6100:00:0004:02:44.6504:02:44.65+01:59:148:227,2
200BARCZENTEWICZ Przemysław 3017KROSNOOpen M139M 13900:00:0004:03:02.5004:03:02.50+01:59:328:227,2
201ŁUĆ Łukasz 3230WROCŁAWOpen M140M 14000:00:0004:03:12.9004:03:12.90+01:59:438:237,2
202ŁUĆ Katarzyna 3229WROCŁAWOpen K62K 6200:00:0004:03:13.2004:03:13.20+01:59:438:237,2
203RUPIŃSKI Maciej 3324Rupińscy TeamKONSTANCIN-JEZIORNAOpen M141M 14100:00:0004:03:30.6504:03:30.65+02:00:008:237,1
204NIWIŃSKI Krzysztof 3261WARSZAWAOpen M142M 14200:00:0004:03:38.1004:03:38.10+02:00:088:247,1
205WŁODARCZYK Michal 3421Gruzja TeamPIASECZNOOpen M143M 14300:00:0004:03:38.2504:03:38.25+02:00:088:247,1
206MAJEWSKI Jacek 3235RZESZÓWOpen M144M 14400:00:0004:03:57.3504:03:57.35+02:00:278:247,1
207BRODZIAK Arkadiusz 303440-774Open M145M 14500:00:0004:04:12.9004:04:12.90+02:00:438:257,1
208ŻARSKA Izabela 3468Fudu&Co. Sport TeamPIOTRKÓW TRYBUNALSKIOpen K63K 6300:00:0004:04:17.1004:04:17.10+02:00:478:257,1
209ADAMCZYK Aneta 3004GIRLS POWERKRASIENIEC STARYOpen K64K 6400:00:0004:04:20.7504:04:20.75+02:00:508:257,1
210ZIAJKO Zuzanna 3457WARSZAWAOpen K65K 6500:00:0004:04:34.3504:04:34.35+02:01:048:267,1
211STOLARSKI Łukasz 3371WARSZAWAOpen M146M 14600:00:0004:04:35.2504:04:35.25+02:01:058:267,1
212CHORBIŃSKI Krystian 3047NOWA WOLAOpen M147M 14700:00:0004:04:40.2004:04:40.20+02:01:108:267,1
213PELCZAR Jakub 3278Ministerstwo ZdrowiaPIASECZNOOpen M148M 14800:00:0004:04:40.3504:04:40.35+02:01:108:267,1
214FOTYGA Agnieszka 3092OstroBiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOpen K66K 6600:00:0004:05:21.0504:05:21.05+02:01:518:277,1
215JASIŃSKI Bartłomiej 3144IWONICZOpen M149M 14900:00:0004:05:32.3004:05:32.30+02:02:028:287,1
216JASIŃSKA Elżbieta 3143IWONICZOpen K67K 6700:00:0004:05:32.6004:05:32.60+02:02:028:287,1
217NICKE Piotr 3259KAZIMIERÓWOpen M150M 15000:00:0004:06:17.0004:06:17.00+02:02:478:297,1
218STAWSKA-KISIAŁA Natalia 3367Lacho TeamKRAKÓWOpen K68K 6800:00:0004:06:19.6504:06:19.65+02:02:498:297,1
219KŁUSEK Bogdan 3167PUSTKÓW OSIEDLEOpen M151M 15100:00:0004:06:40.5504:06:40.55+02:03:108:307,1
220KOCUREK Natalia 3170X-team Special ForcesKATOWICEOpen K69K 6900:00:0004:07:04.7004:07:04.70+02:03:348:317,0
221SZCZERBA Michał 3378KATOWICEOpen M152M 15200:00:0004:07:10.0004:07:10.00+02:03:408:317,0
222JANKOWSKI Gracjan 3139Non-stop dogwearWARSZAWAOpen M153M 15300:00:0004:07:16.3504:07:16.35+02:03:468:317,0
223MILEWSKA Beata 3252Non-stop dogwearWARSZAWAOpen K70K 7000:00:0004:07:16.7504:07:16.75+02:03:468:317,0
224CZACHOWSKI Michal 3060WARSZAWAOpen M154M 15400:00:0004:07:59.9504:07:59.95+02:04:308:337,0
225ZIMEK Dominika 3460RZESZÓWOpen K71K 7100:00:0004:08:25.6504:08:25.65+02:04:558:337,0
226MAĆKOWIAK-RYDZYŃSKA Anna 3234ZBROSŁAWICEOpen K72K 7200:00:0004:08:32.8004:08:32.80+02:05:028:347,0
227BINIAŚ PASTUSIAK Anna 3026NIEMCEOpen K73K 7300:00:0004:08:34.7004:08:34.70+02:05:048:347,0
228MALINA-PACHACZ Małgorzata 3239RABKA-ZDRÓJOpen K74K 7400:00:0004:08:50.5504:08:50.55+02:05:208:347,0
229PAPROCKA Marta 3276RABKA-ZDRÓJOpen K75K 7500:00:0004:08:50.6004:08:50.60+02:05:208:347,0
230PITURA Eliza 3291Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINOpen K76K 7600:00:0004:09:18.3504:09:18.35+02:05:488:357,0
231FERČÍKOVÁ Veronika 308994501Open K77K 7700:00:0004:09:44.6004:09:44.60+02:06:148:367,0
232DRANKA-BOJAROWSKA Daria 3077KATOWICEOpen K78K 7800:00:0004:10:07.7504:10:07.75+02:06:378:377,0
232BOJAROWSKI Marcin 3029KATOWICEOpen M155M 15500:00:0004:10:07.7504:10:07.75+02:06:378:377,0
234ZAPAŚNIK Michał 3454Biegiem po winoWARSZAWAOpen M156M 15600:00:0004:10:10.6004:10:10.60+02:06:408:377,0
235RUSEK Jolanta 3326Zabiegani MielecMIELECOpen K79K 7900:00:0004:10:10.8004:10:10.80+02:06:408:377,0
236GRZEBULSKA Barbara 3117Dzikie Życie RunTeamWARSZAWAOpen K80K 8000:00:0004:10:22.8504:10:22.85+02:06:528:386,9
237SĘDZIK Jacek 3338WROCŁAWOpen M157M 15700:00:0004:11:07.7004:11:07.70+02:07:378:396,9
238SZEPIELAK Dawid 3380Bieganie SzydercówTARNÓWOpen M158M 15800:00:0004:11:13.2504:11:13.25+02:07:438:396,9
239KRYJAK Tomasz 3201KRAKÓWOpen M159M 15900:00:0004:11:33.2004:11:33.20+02:08:038:406,9
240RZESZOT Łukasz 3330Biegnę, żeby Bartek mógł biegać. Wkurw_teamĆMIŃSKOpen M160M 16000:00:0004:11:53.2504:11:53.25+02:08:238:416,9
241MASŁOWSKA Aleksandra 3243SOSNOWIECOpen K81K 8100:00:0004:12:01.8004:12:01.80+02:08:318:416,9
242RUPIŃSKA Agnieszka 3322RUPINSCY TEAMKONSTANCINOpen K82K 8200:00:0004:13:31.4504:13:31.45+02:10:018:446,9
243OCHREMIAK Aleksandra 3269MokoBiegaczeWARSZAWAOpen K83K 8300:00:0004:13:36.9504:13:36.95+02:10:078:446,9
244PERKOWSKI Maciej 3283Bieganie szydercówTARNÓWOpen M161M 16100:00:0004:13:42.1004:13:42.10+02:10:128:446,9
245KOZŁOWSKA-SAWICKA Małgorzata 3193Kondycja PiasecznoBANIOCHAOpen K84K 8400:00:0004:13:45.9004:13:45.90+02:10:168:456,9
246WZOREK Klaudia 3438TARNOWIECOpen K85K 8500:00:0004:13:57.8004:13:57.80+02:10:278:456,9
247SZCZYPEK Jacek 3379PIASECZNOOpen M162M 16200:00:0004:14:03.3504:14:03.35+02:10:338:456,8
248KOZERA Cyprian Aleksander 3190TempehuyeWARSZAWAOpen M163M 16300:00:0004:14:27.7004:14:27.70+02:10:578:466,8
249LE FELIC Monika 3222Adidas Runners WarsawWARSZAWAOpen K86K 8600:00:0004:14:57.9504:14:57.95+02:11:288:476,8
250DOŁŻYCKI Mirosław 3074Żbik-KomańczaKOMAŃCZAOpen M164M 16400:00:0004:16:08.5004:16:08.50+02:12:388:496,8
251ZAJDEL Anna 3448WARSZAWAOpen K87K 8700:00:0004:16:35.0004:16:35.00+02:13:058:506,8
252CIBOROWSKA Katarzyna 3052SPEED JASŁOJASŁOOpen K88K 8800:00:0004:17:34.4004:17:34.40+02:14:048:526,8
253WÓDKIEWICZ Maciej 3429MACIEJÓWKA BiegaTULCEOpen M165M 16500:00:0004:17:59.4004:17:59.40+02:14:298:536,7
254NOSEK Zuzanna 3262NoskiPOZNAŃOpen K89K 8900:00:0004:18:11.4004:18:11.40+02:14:418:546,7
255TROCHANOWSKA Katarzyna 3400RUSYN LEMSOBINOpen K90K 9000:00:0004:19:12.7504:19:12.75+02:15:428:566,7
256WIJAS Robert Wijas 3415Training LabWARSZAWAOpen M166M 16600:00:0004:19:14.0004:19:14.00+02:15:448:566,7
257DREWIENKOWSKI Jarosław 3079MultifloraSEROKOMLAOpen M167M 16700:00:0004:19:22.1004:19:22.10+02:15:528:566,7
258WIĘSEK Ewelina 3414PKO Bank PolskiWARSZAWAOpen K91K 9100:00:0004:19:34.9004:19:34.90+02:16:058:576,7
259BOJANOWSKI Jakub 3028Deloitte Adventure TeamZIELONKAOpen M168M 16800:00:0004:19:48.3504:19:48.35+02:16:188:576,7
260BOJANOWSKI Filip 3027ZIELONKAOpen M169M 16900:00:0004:19:48.4004:19:48.40+02:16:188:576,7
261PODYMNIAK Leszek 3295Street Run RadomRADOMOpen M170M 17000:00:0004:20:41.9004:20:41.90+02:17:128:596,7
262WASILEWSKA Monika 3408WARSZAWAOpen K92K 9200:00:0004:20:49.9004:20:49.90+02:17:208:596,7
263ZACIEK Małgorzata 3444SZCZYTNOOpen K93K 9300:00:0004:20:54.4504:20:54.45+02:17:248:596,7
264DIKTA Anna 3070Zabiegani / 23. Baza Lotnictwa TaktycznegoMIŃSK MAZOWIECKIOpen K94K 9400:00:0004:20:54.5504:20:54.55+02:17:248:596,7
265DIKTA Dawid 3071MIŃSK MAZOWIECKIOpen M171M 17100:00:0004:20:55.1004:20:55.10+02:17:258:596,7
266ZABOROWSKA Aleksandra 3441WARSZAWAOpen K95K 9500:00:0004:21:51.8504:21:51.85+02:18:219:016,6
267KWIECIEŃ Konrad 3218KRAKÓWOpen M172M 17200:00:0004:22:33.1504:22:33.15+02:19:039:036,6
268BRODAWKA Olga 3033WARSZAWAOpen K96K 9600:00:0004:22:38.1004:22:38.10+02:19:089:036,6
269GRABOWSKA Kornelia 3111RZESZÓWOpen K97K 9700:00:0004:22:42.6004:22:42.60+02:19:129:036,6
270GRYCZ Michał 3115WARSZAWAOpen M173M 17300:00:0004:24:25.1004:24:25.10+02:20:559:076,6
271TYRKA Aleksandra 3403TARNOWIECOpen K98K 9800:00:0004:24:25.9504:24:25.95+02:20:569:076,6
272RUPNIEWSKA Daria 3325WARSZAWAOpen K99K 9900:00:0004:25:19.5004:25:19.50+02:21:499:086,6
273STASZEWSKI Paweł 3364Bartosz Gorczyca TeamRADZYMINOpen M174M 17400:00:0004:27:00.0504:27:00.05+02:23:309:126,5
274STASZEWSKA Edyta 3363Bartosz Gorczyca TeamRADZYMINOpen K100K 10000:00:0004:27:00.3004:27:00.30+02:23:309:126,5
275CHWILA Bartosz 3050RUN 4 FUNGASZOWICEOpen M175M 17500:00:0004:27:02.9004:27:02.90+02:23:339:126,5
276DĄBROWSKI Marcin 3069Kwiaty u Wioli TeamKROSNOOpen M176M 17600:00:0004:27:17.8004:27:17.80+02:23:479:136,5
277FALKOWSKI Dawid 3088SZEMBEKOWOOpen M177M 17700:00:0004:27:19.3004:27:19.30+02:23:499:136,5
278BALON Marcin 3014Volume TradingKROSNOOpen M178M 17800:00:0004:27:22.6004:27:22.60+02:23:529:136,5
279LAZAROWICZ Piotr 3221FermentKROSNOOpen M179M 17900:00:0004:27:46.8504:27:46.85+02:24:169:146,5
280DYRAK Anna 3086KŁODAWAOpen K101K 10100:00:0004:27:57.4504:27:57.45+02:24:279:146,5
281DOMARECKA Izabela 3076EVERUN PACAKIRUDZICA 584Open K102K 10200:00:0004:28:07.5504:28:07.55+02:24:379:146,5
282KOŹBA Agnieszka 3194EVErRUNŁÓDŹOpen K103K 10300:00:0004:28:07.6004:28:07.60+02:24:379:146,5
283JEDLIŃSKI Kamil 3146WARSZAWAOpen M180M 18000:00:0004:28:20.7004:28:20.70+02:24:509:156,5
284KRZYŻOSIAK Jan 3205WROCŁAWOpen M181M 18100:00:0004:29:27.4504:29:27.45+02:25:579:176,5
285CIEPIELA Jakub 3055CHENE-BOUGERIESOpen M182M 18200:00:0004:30:15.6504:30:15.65+02:26:459:196,4
286ZYCH Anna 3464LUBLINOpen K104K 10400:00:0004:30:29.5504:30:29.55+02:26:599:196,4
287KRAJEWSKA-PALUCH Ewa 3195DĄBROWA GÓRNICZAOpen K105K 10500:00:0004:33:43.5004:33:43.50+02:30:139:266,4
288KIJEWSKA-RAJ Karolina 3163SIERADZOpen K106K 10600:00:0004:36:07.3004:36:07.30+02:32:379:316,3
289BAREŁKOWSKA Katarzyna 3019Night RunnersPOZNAŃOpen K107K 10700:00:0004:36:11.6004:36:11.60+02:32:419:316,3
290DĄBROWSKI Paweł 3068Night RunnersPOZNAŃOpen M183M 18300:00:0004:36:11.6504:36:11.65+02:32:419:316,3
291JACHYMSKA Zofia 3133ŁÓDŹOpen K108K 10800:00:0004:36:45.0004:36:45.00+02:33:159:326,3
292KURDZIEL Tomasz 3213SZCZAWNICAOpen M184M 18400:00:0004:38:28.3504:38:28.35+02:34:589:366,2
293ZAWISZA Beata 3455WATAHAŚWIĘTOCHŁOWICEOpen K109K 10900:00:0004:38:45.8004:38:45.80+02:35:159:366,2
294ZYGO Dorota 3466Bełżyce i okolice biegająBEŁŻYCEOpen K110K 11000:00:0004:38:52.6004:38:52.60+02:35:229:366,2
295PLEWIK Monika 3294Bełżyce i okolice biegająBEŁŻYCEOpen K111K 11100:00:0004:38:52.8004:38:52.80+02:35:229:366,2
296PRZECH-FUS Agnieszka 3304WW TeamLUBLINOpen K112K 11200:00:0004:39:00.8504:39:00.85+02:35:309:376,2
297ZIELENKIEWICZ Agnieszka 3458NOAWROCLAWOpen K113K 11300:00:0004:39:03.7004:39:03.70+02:35:339:376,2
298CHWILA Iwona 3049RUN 4 FUNGASZOWICEOpen K114K 11400:00:0004:39:20.7504:39:20.75+02:35:509:376,2
299CHWILA Tomasz 3051RUN 4 FUNGASZOWICEOpen M185M 18500:00:0004:39:20.8504:39:20.85+02:35:509:376,2
300MIERZEJEWSKA Aleksandra 3249TRAINING LABWARSZAWAOpen K115K 11500:00:0004:39:41.1004:39:41.10+02:36:119:386,2
301KUCOWSKA Anna 3207Training LabWARSZAWAOpen K116K 11600:00:0004:39:41.1504:39:41.15+02:36:119:386,2
302JASEK Wioletta 3142WatahaZABRZEOpen K117K 11700:00:0004:39:44.3004:39:44.30+02:36:149:386,2
303MALEC Basia 3238LUBLINOpen K118K 11800:00:0004:39:49.0004:39:49.00+02:36:199:386,2
304KOTULA Jakub 3184KATOWICEOpen M186M 18600:00:0004:40:24.7504:40:24.75+02:36:549:406,2
305SADOWIŃSKA Adriana 3332Nowa Huta Team/Wkurw_teamKRAKÓWOpen K119K 11900:00:0004:40:45.1004:40:45.10+02:37:159:406,2
306PEPLIŃSKI Piotr 3282ŁEBA MORS POLANDLĘBORKOpen M187M 18700:00:0004:40:47.2504:40:47.25+02:37:179:406,2
307PEPLIŃSKA Iwona 3281ŁEBA MORS POLANDLĘBORKOpen K120K 12000:00:0004:40:47.5004:40:47.50+02:37:179:406,2
308FUS Jacek 3095RZESZOWOpen M188M 18800:00:0004:40:52.1004:40:52.10+02:37:229:416,2
309BIDNIK Jakub 3022KROSNOOpen M189M 18900:00:0004:40:56.2504:40:56.25+02:37:269:416,2
310ZAINCIKOVSKAIA-WÓJCIK Inna 3446Nie mam pomysłuŁÓDŹOpen K121K 12100:00:0004:41:01.5004:41:01.50+02:37:319:416,2
311GORCZYCA Wawrzyniec 3105DorsumODRZYKOŃOpen M190M 19000:00:0004:41:46.2504:41:46.25+02:38:169:426,2
312GONCERZEWICZ Marek 3103Basset Rolling TeamKWIRYNÓWOpen M191M 19100:00:0004:42:17.1504:42:17.15+02:38:479:446,2
313BIAŁOKOS Anna 3021EurocashWARSZAWAOpen K122K 12200:00:0004:42:34.6004:42:34.60+02:39:049:446,2
314PERKOWSKI Tomasz 3284EurocashWARSZAWAOpen M192M 19200:00:0004:42:34.8004:42:34.80+02:39:049:446,2
315BAJUSZ Orsolya 3012RUNLOVERSBUDAÖRSOpen K123K 12300:00:0004:43:17.2504:43:17.25+02:39:479:466,1
316AOUTIN Mathieu 3007WARSZAWAOpen M193M 19300:00:0004:44:53.1504:44:53.15+02:41:239:496,1
317MARIUSZ Sornat 3241GLIWICEOpen M194M 19400:00:0004:44:54.0004:44:54.00+02:41:249:496,1
318GRZEGORZ Kowalik 3118Runowo Rangers - GeneraliMARIEWOpen M195M 19500:00:0004:45:32.0004:45:32.00+02:42:029:506,1
319DZIUBASZEWSKA Ewa 3087RYMANÓWOpen K124K 12400:00:0004:46:11.1504:46:11.15+02:42:419:526,1
320OTOROWSKA Aleksandra 3273GLIWICEOpen K125K 12500:00:0004:46:16.7004:46:16.70+02:42:469:526,1
321SERWATKA Angelika 3337WATAHAZABRZEOpen K126K 12600:00:0004:46:39.7504:46:39.75+02:43:099:536,1
322PIECHOTA Daniel 3286ZABRZEOpen M196M 19600:00:0004:46:40.2504:46:40.25+02:43:109:536,1
323DRATWICKA Agnieszka 307812tri.plWARSZAWAOpen K127K 12700:00:0004:47:59.5004:47:59.50+02:44:299:556,0
324KOŁODZIEJ Alicja 3172LEGNICAOpen K128K 12800:00:0004:49:10.1004:49:10.10+02:45:409:586,0
325POLSKI Dariusz 3298Lublin BiegaLUBLINOpen M197M 19700:00:0004:49:41.6004:49:41.60+02:46:119:596,0
326TELEON-POLSKA Marlena 3391Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINOpen K129K 12900:00:0004:49:44.0504:49:44.05+02:46:149:596,0
327LEWICKA Bożena 3225GOnimyKĘTYOpen K130K 13000:00:0004:49:44.5004:49:44.50+02:46:149:596,0
327POLSKA Bożena 3297Lublin BiegaLUBLINOpen K130K 13000:00:0004:49:44.5004:49:44.50+02:46:149:596,0
329ZAŁUCKA Agnieszka 3452RADOMOpen K132K 13200:00:0004:50:17.3004:50:17.30+02:46:4710:006,0
330URBAŃCZYK Ewa 3405WARSZAWAOpen K133K 13300:00:0004:50:22.5504:50:22.55+02:46:5210:006,0
331SKÓRKA Magdalena 3344PIEKARY ŚLĄSKIEOpen K134K 13400:00:0004:50:31.8004:50:31.80+02:47:0110:016,0
332KRÓLIKOWSKA Katarzyna 3199LUBLINOpen K135K 13500:00:0004:52:52.4004:52:52.40+02:49:2210:055,9
333ROZWANDOWICZ Maciej 3319WARSZAWAOpen M198M 19800:00:0004:58:30.3004:58:30.30+02:55:0010:175,8
Przekroczony limit czasu: 05:00:00
334STREICH Tomasz 3372KAZIMIERÓWOpen M199M 19900:00:0005:00:41.6505:00:41.65+02:57:1110:225,8
335KOŁODZIEJ Małgorzata 3174KRAŚNIKOpen K136K 13600:00:0005:02:08.4005:02:08.40+02:58:3810:255,8
335ZABŁOCKA Anna 3439Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINOpen K136K 13600:00:0005:02:08.4005:02:08.40+02:58:3810:255,8
337HILLER Jerzy 3130Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINOpen M200M 20000:00:0005:02:44.5005:02:44.50+02:59:1410:265,7
338KOWALSKA Gabriela 3186Biegający ŚwidnikŚWIDNIKOpen K138K 13800:00:0005:08:48.7505:08:48.75+03:05:1810:385,6
339MOLCZYK Mariola 3255SIEDLISKA39Open K139K 13900:00:0005:43:58.5505:43:58.55+03:40:2811:515,1
340LECHONCZAK Monika 3223JOZEFOWOpen K140K 14000:00:0005:44:01.8505:44:01.85+03:40:3111:515,1
341PIETRASZEK Ewa 3287WATAHACHORZÓWOpen K141K 14100:00:0005:44:03.4005:44:03.40+03:40:3311:515,1
342SITARSKA Agnieszka 3343WATAHARUDA ŚLĄSKAOpen K142K 14200:00:0005:44:03.5005:44:03.50+03:40:3311:515,1
343WOŹNIAK Anna 3427WATAHABYTOMOpen K143K 14300:00:0005:52:32.1505:52:32.15+03:49:0212:094,9
344GORCZYCA Zofia 3104DorsumODRZYKOŃOpen K144K 14400:00:0006:02:58.8006:02:58.80+03:59:2812:304,8
Znaleziono 344 wynik(ów)