ŁEMKOWYNA ULTRA-TRAIL® 48

Organizator:
Fundacja Ultra
Data:
2019-10-12
Miejsce:
Komańcza
Dystans:
48 km
Zgłoszonych:
476
Wystartowało:
371
Nie ukończyło:
11
Ukończyło:
360
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 18.7km | 27.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPuławy Górne
18.7km
Wilcze Budy
27.7km
Czas
netto
47.7km
Czas
brutto
47.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1KOBOS Tomasz 2474Metoda FeldenkraisaKRAKÓWOpen M1M 100:00:0901:23:4003:47:40.6503:47:49.90 4:4612.6
2PIECH Kacper 2002ASICS FrontRunner Poland/Etapowa TriadaKRAKÓWOpen M2M 200:00:0901:23:0503:53:00.9503:53:10.10+00:05:204:5312.3
3BRYSZ Michał 2048KRAKÓWOpen M3M 300:00:0901:32:5504:25:25.9004:25:35.35+00:37:455:3310.8
4KWIATKOWSKI Michael 2220KRAKÓWOpen M4M 400:00:0901:36:5704:31:22.6004:31:32.15+00:43:425:4110.5
5WĄCHAŁA Łukasz 2431GOŁKOWICE GÓRNEOpen M5M 500:00:0901:35:3204:34:37.9504:34:47.60+00:46:575:4510.4
6KESLER Anna 2173walnięta z kopyta stare lubiejewoSTARE LUBIEJEWOOpen K1K 100:00:1201:42:3004:34:48.4504:35:00.75+00:47:105:4510.4
7GOMOLIŃSKA Danuta 2003GumisieWARSZAWAOpen K2K 200:00:3501:42:1804:35:32.6504:36:08.55+00:48:185:4610.4
8ZUBIN Mateusz 2466WROCLAWOpen M6M 600:00:1301:36:4704:36:33.9504:36:47.25+00:48:575:4710.3
9PRZEWOŹNY Dariusz 2334KB Ożarów Mazowiecki biegaPRUSZKÓWOpen M7M 700:00:1001:41:2804:38:21.3504:38:32.30+00:50:425:5010.3
10LYE Ian 2235Rabbit/Salomon SingaporeSINGAPOREOpen M8M 800:00:1501:45:1704:47:20.8004:47:36.15+00:59:466:0110
11MAKOCKI Michal 2253SZCZECINOpen M9M 900:00:1101:44:2004:48:32.4504:48:44.00+01:00:546:029.9
12POPIEL Andrzej 2329popsmart.plKRAKÓWOpen M10M 1000:00:1401:42:0604:48:56.4504:49:10.60+01:01:206:039.9
13KRENZEL Regina 2201JAROSŁAWOpen K3K 300:00:2001:49:3504:49:05.5504:49:25.95+01:01:366:039.9
14STACH Paweł 2382#ambasdorzyFBKRZESZOWICEOpen M11M 1100:00:1101:42:5604:53:23.5004:53:34.90+01:05:456:099.8
15TROCHANOWSKI Krystian 2419RUSYN-LEMSOBINOpen M12M 1200:00:1301:44:5504:54:47.9504:55:01.80+01:07:116:109.7
16JADACH Michał 2147Mexicana ChodelCHODELOpen M13M 1300:00:1001:37:3404:55:31.3004:55:41.45+01:07:516:119.7
17NIEZGODA Marcin 2282KKB MOSiR KrosnoKROSNOOpen M14M 1400:00:0901:38:4804:55:42.1004:55:51.45+01:08:016:119.7
18BOGDAŁ Andrzej 2042NO LIMITS TRAILWARSZAWAOpen M15M 1500:00:2401:42:1704:55:58.0504:56:22.90+01:08:336:129.7
19TRZEMŻALSKI Maciej 2421KORCZYNAOpen M16M 1600:00:1601:44:4404:57:00.2504:57:16.55+01:09:266:139.6
20KĄCKA Anna 2001Buff Team PolandZABRZEOpen K4K 400:00:1001:43:0104:57:56.5004:58:06.85+01:10:166:149.6
21GRABOWSKI Mateusz 2128Rawki TeamLUTOWISKAOpen M17M 1700:00:3401:42:2404:58:42.5004:59:16.55+01:11:266:159.6
22SARKA Bartłomiej 2355RABKA-ZDRÓJOpen M18M 1800:00:4701:50:2104:59:10.8004:59:58.30+01:12:086:169.6
23KOTYRBA Tomasz 2193KATOWICEOpen M19M 1900:00:1601:47:2804:59:53.3505:00:10.25+01:12:206:179.5
24STAŃCO Paweł 2384Przedwojewski Mountain TeamZWARDOŃOpen M20M 2000:00:1101:39:3705:01:40.2005:01:51.90+01:14:026:199.5
25BRUS Marcin 2047WARSZAWAOpen M21M 2100:00:2701:47:0905:01:38.8505:02:06.05+01:14:166:199.5
26KOSTKA Janusz 2189Posmakuj Run TeamSZCZEPAŃCOWAOpen M22M 2200:00:2901:41:4005:01:52.2505:02:22.15+01:14:326:199.5
27FURTEK Iwona 2101KRAKÓWOpen K5K 500:00:1501:49:3305:02:06.4505:02:22.20+01:14:326:209.5
28PATROWICZ Maciej 2311MOCNI W DUCHU - ZABIEGANIŁÓDŹOpen M23M 2300:00:0001:53:1805:02:36.2005:02:36.20+01:14:466:209.5
29UMANA Diego 2424Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej SowaBARILOCHEOpen M24M 2400:00:3901:42:3705:03:53.8005:04:32.80+01:16:426:229.4
30MATYSIAK Tomasz 2261WARSZAWAOpen M25M 2500:00:1001:45:2005:05:16.4505:05:26.95+01:17:376:239.4
31BARANOWSKI Andrzej 2017TriWawaWARSZAWAOpen M26M 2600:00:0001:45:3005:05:27.1005:05:27.10+01:17:376:249.4
32KITLAS Rafał 2178Dream RunWARSZAWAOpen M27M 2700:00:2401:48:2805:06:25.6505:06:49.80+01:18:596:259.3
33TRZCINKA Michał 2420Super TEAMŁÓDŹOpen M28M 2800:00:0001:42:5505:09:28.0505:09:28.05+01:21:386:299.2
34JACHYMSKI Krzysztof 2146Vege RunnersFRECHENOpen M29M 2900:00:2901:52:1105:14:40.4505:15:09.95+01:27:206:359.1
35LABEDZKA Agata 2222E.L.ite Runner TeamUITDAMOpen K6K 600:00:0001:55:4405:17:39.5005:17:39.50+01:29:496:399
36OTEVRELOVA Kristyna 2004Columbia MontrailCELADNAOpen K7K 700:00:1601:55:1305:18:27.5505:18:43.90+01:30:546:409
37JASIULEWICZ Anna 2157Białystok Biega TeamJÓZEFOSŁAWOpen K8K 800:00:1201:51:5505:19:34.6505:19:46.80+01:31:566:419
38DOLCZEWSKI Dariusz 2075WARSZAWAOpen M30M 3000:00:1901:54:3905:20:20.2005:20:40.05+01:32:506:428.9
39LATOSZEK Rafal 2225CtsWARSZAWAOpen M31M 3100:00:1101:52:5805:20:46.3005:20:57.50+01:33:076:438.9
40KRĘŻAŁEK Marcin 2202WIETRZNOOpen M32M 3200:00:3001:51:3805:20:34.5005:21:04.55+01:33:146:438.9
41SZCZESZEK Łukasz 2394POZNAŃOpen M33M 3300:00:1501:54:5505:21:12.7505:21:27.95+01:33:386:448.9
42KUNZ Tomasz 2210KRAKÓWOpen M34M 3400:00:4301:54:4805:22:43.9505:23:27.30+01:35:376:458.9
43JANUSZEWSKI Maciej 2153GDAŃSKOpen M35M 3500:00:4501:58:4205:23:20.8505:24:06.10+01:36:166:468.9
44CHEŁKOWSKI Adam 2055Olga i AnetaDĄBROWA GÓRNICZAOpen M36M 3600:01:0101:54:5305:23:11.3505:24:12.90+01:36:236:468.9
45ZYCH Zbigniew 2467Triathlon Lublin TEAMLUBLINOpen M37M 3700:00:2701:55:4905:24:13.3505:24:40.70+01:36:506:478.8
46KURASZKIEWICZ Robert 2211ROPCZYCEOpen M38M 3800:00:1401:57:0705:24:34.3505:24:48.95+01:36:596:488.8
47GARCZYŃSKI Darek 2107KATOWICEOpen M39M 3900:00:1601:54:5505:25:45.0005:26:01.05+01:38:116:498.8
48RESPONDEK Marcin 2345Lecymy DurśSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOpen M40M 4000:00:1901:51:4105:25:51.1005:26:11.05+01:38:216:498.8
49ŚWIST Joanna 2473Royal Runners TeamGRYFINOOpen K9K 900:00:1702:03:0305:26:45.7505:27:02.95+01:39:136:518.8
50WITOWSKI Wiktor 2440KRAKÓWOpen M41M 4100:01:0301:58:0005:26:25.6005:27:29.30+01:39:396:508.8
51MIRSKI Maciej 2272WARSZAWAOpen M42M 4200:00:1701:55:3005:27:46.0505:28:04.00+01:40:146:528.7
52GRZYB Kazimierz 2131Los Pantalones RojosKRAKÓWOpen M43M 4300:00:3101:59:5905:29:19.2505:29:50.85+01:42:006:548.7
52FLAGA Iwona 2091Los Pantalones RojosKRAKÓWOpen K10K 1000:00:3201:59:5905:29:18.6505:29:50.85+01:42:006:548.7
54LESIAK Tomasz 2227LODZOpen M44M 4400:00:1301:52:1105:29:51.1505:30:04.25+01:42:146:548.7
55STRAŚ Jarek 2390KATOWICEOpen M45M 4500:00:4401:57:3205:29:33.5505:30:18.00+01:42:286:548.7
56MATYJASZCZYK Kamil 2260Lubelski Węgiel BogdankaŁĘCZNAOpen M46M 4600:00:1301:45:2505:30:48.6005:31:01.60+01:43:116:568.7
57CZARNACKA Karolina 2068Lubelskie Stowarzyszenie BiegoweLUBLINOpen K11K 1100:00:2701:58:5905:30:34.1005:31:01.80+01:43:116:558.7
58KORCZYK Jakub 2187Czasem na asfalcieKOMOROWOOpen M47M 4700:00:2301:53:4105:31:25.0005:31:48.05+01:43:586:568.6
59SMOLIŃSKI Rafał 2371GumisieWARSZAWAOpen M48M 4800:00:3601:55:0705:32:09.8505:32:46.50+01:44:566:578.6
60PRYŚKO-GROBELNA Małgorzata 2333Przytulna TeamGDAŃSKOpen K12K 1200:00:1201:57:0205:33:19.8505:33:32.75+01:45:426:598.6
61NIEPSUJ Maciej 2281WARSZAWAOpen M49M 4900:00:1101:55:1705:34:04.5005:34:16.10+01:46:267:008.6
62TKACZ Jarek 2411DANKOWICEOpen M50M 5000:00:2801:57:5305:33:50.8505:34:19.10+01:46:296:598.6
63WIERCIŃSKI Łukasz 2436Trigger TriathlonWARSZAWAOpen M51M 5100:00:2601:56:4505:36:09.1005:36:35.55+01:48:457:028.5
64SEWERYN Grzegorz 2361Kuznia BiegowaDĄBROWA GÓRNICZAOpen M52M 5200:00:1901:49:3005:36:35.9005:36:55.65+01:49:057:038.5
65ASŁANOWICZ Marcin 2009WARSZAWAOpen M53M 5300:00:1001:55:1805:37:40.2005:37:50.75+01:50:007:048.5
66GABRYEL Piotr 2102TUCZNOOpen M54M 5400:00:5702:07:1705:38:56.2005:39:54.10+01:52:047:068.4
67WÓJCIK Jacek 2450BYTOMOpen M55M 5500:00:0902:03:0405:40:06.8005:40:16.65+01:52:267:078.4
68WAŚKOWSKI Zygmunt 2429KB UE PoznańPOZNAŃOpen M56M 5600:00:1201:52:1005:40:49.4505:41:01.75+01:53:117:088.4
69MACIOŁ Sebastian 2244TTA BieruńBIERUŃOpen M57M 5700:00:1001:55:4805:41:16.0005:41:26.55+01:53:367:098.4
70ORKWISZEWSKA Aleksandra 2292Scarpa Team PolskaBIERUŃOpen K13K 1300:00:1001:50:5505:41:16.3505:41:26.70+01:53:367:098.4
71MACHUL Ewa 2243Dream RunWARSZAWAOpen K14K 1400:00:2501:58:5205:41:06.7505:41:32.35+01:53:427:098.4
72RZEMIŃSKI Jacek 2352STRÓŻEOpen M58M 5800:00:1102:01:0905:42:47.1505:42:58.25+01:55:087:118.3
73JAKUBOWSKI Piotr 2148KONSTANTYNOW LODZKIOpen M59M 5900:00:2902:01:5105:42:58.7005:43:28.60+01:55:387:118.3
74PERENC Michał 2316Husaria Race TeamJAROSŁAWOpen M60M 6000:00:1301:59:3105:43:52.4005:44:05.65+01:56:157:128.3
75HOŁÓWKA Sławomir 2143KRAKÓWOpen M61M 6100:00:1601:58:2105:44:22.6505:44:39.05+01:56:497:138.3
76HOPEJ Orest 2144WROCŁAWOpen M62M 6200:00:1102:01:2505:46:23.1505:46:34.75+01:58:447:158.3
77SKOWRON Grzegorz 2366CHORZÓWOpen M63M 6300:00:5402:03:0605:45:52.3005:46:47.15+01:58:577:158.3
78BIEL Sebastian 2031Bieganie SzydercówTARNÓWOpen M64M 6400:00:3501:55:3505:46:22.9505:46:58.10+01:59:087:158.3
79ROGOWSKA Anna 2347RZESZÓWOpen K15K 1500:00:2802:12:1905:46:57.0005:47:25.55+01:59:357:168.2
80BURANDT Magdalena 2053Drużyna Wilka/Najmowicz TriatlonOLSZTYNOpen K16K 1600:00:1302:02:4705:47:30.8005:47:44.55+01:59:547:178.2
81PASZEK Tomasz 2310PRZEŁĘCZ DUKLAKRAKÓWOpen M65M 6500:00:2202:02:0205:48:16.8005:48:38.95+02:00:497:188.2
82KOWALCZYK Robert 2194Łęczna BiegaŁĘCZNAOpen M66M 6600:00:3702:05:0405:48:35.1505:49:12.25+02:01:227:188.2
83SUSKA Łukasz 2393BIERUŃOpen M67M 6700:00:0901:55:5005:49:18.1505:49:28.10+02:01:387:198.2
84ŁAKOMY Tomasz 2237Dacza Turysty i Biegacza ZakopaneOLESZYCEOpen M68M 6800:00:1101:45:4005:49:54.8505:50:06.10+02:02:167:208.2
85CZYRNIA Martin 2069Mafia Team LubliniecDOBRODZIEŃOpen M69M 6900:00:1201:40:2605:50:37.6505:50:50.30+02:03:007:218.2
86BOGDAŃSKA Katarzyna 2043Smashing pĄpkinsWARSZAWAOpen K17K 1700:00:4102:11:1305:50:39.0505:51:20.60+02:03:307:218.2
87KICIŃSKA Zuzanna 2175WARSZAWAOpen K18K 1800:00:2302:02:0605:51:31.8005:51:55.45+02:04:057:228.1
88PŁÓCIENNICZAK Jakub 2326Dream RunWARSZAWAOpen M70M 7000:00:2502:00:2005:51:46.5005:52:12.10+02:04:227:228.1
89GAWLIK Marcin 2110MKS SiechniceSIECHNICEOpen M71M 7100:00:3901:58:1405:52:10.0505:52:49.95+02:05:007:228.1
90KALISZUK Przemysław 2170CF CzechówLUBLINOpen M72M 7200:00:3202:01:0605:52:20.3005:52:52.55+02:05:027:238.1
91DADEJ Paweł 2070DĘBNOOpen M73M 7300:00:4102:02:5905:52:17.0505:52:58.20+02:05:087:238.1
92MOSTOWSKI Artur 2277Furoius WolvesWARSZAWAOpen M74M 7400:00:1902:05:5805:53:35.6505:53:54.70+02:06:047:248.1
93MICHALCZYK Tomasz 2269Naprzód MłocinyWARSZAWAOpen M75M 7500:00:1902:05:5705:53:35.7005:53:55.35+02:06:057:248.1
94DZIERŻAK Elżbieta 2083Husaria Race TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIOpen K19K 1900:00:2602:11:3505:53:37.9505:54:04.10+02:06:147:248.1
95OSMOLAK Agnieszka 2294PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWOpen K20K 2000:00:5502:16:4605:53:31.0505:54:26.20+02:06:367:248.1
96PYTKA Konrad 2339Naprzód MłocinyWARSZAWAOpen M76M 7600:00:2002:05:5505:54:23.7005:54:44.35+02:06:547:258.1
97ROJECKI Mateusz 2348WARSZAWAOpen M77M 7700:00:4102:03:0005:55:03.6005:55:44.80+02:07:547:268.1
98KACZOREK Marcin 2167JOZEFOWOpen M78M 7800:00:1202:00:2305:56:13.9505:56:26.55+02:08:367:288
99BĄKOWSKI Rafał 2023ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOpen M79M 7900:00:4502:15:4405:55:49.6005:56:34.95+02:08:457:278
100SOCHACKI Grzegorz 2374KRAKÓWOpen M80M 8000:00:4401:58:4505:57:19.1505:58:03.95+02:10:147:298
101STRZELCZYK Wiktor 2391Husaria Race TeamKOLBUSZOWAOpen M81M 8100:00:2702:11:3605:58:13.7505:58:41.25+02:10:517:308
102SADZIK Dariusz 2354GrupaLukTrans.plKRAKÓWOpen M82M 8200:00:1402:10:1605:58:32.6505:58:47.50+02:10:577:318
103GAWRON Jakub 2111RZESZÓWOpen M83M 8300:00:3102:02:5305:58:44.4505:59:16.05+02:11:267:318
104FRANKIEWICZ Andrzej 2095BYTOMOpen M84M 8400:00:3002:05:0705:59:18.2005:59:48.75+02:11:587:318
105ZIOBRO Jerzy 2463BIELSKO BIAŁAOpen M85M 8500:00:1702:02:3806:01:49.0506:02:06.60+02:14:167:357.9
106KRYSTJAŃCZUK Karol 2204Łęczna BiegaŁĘCZNAOpen M86M 8600:00:3702:04:1006:02:56.6006:03:33.60+02:15:437:367.9
107WITKOWSKI Tomasz 2439KRAKÓWOpen M87M 8700:00:2102:00:4506:03:14.0506:03:35.30+02:15:457:367.9
108CYGANIK Kajetan 2065JuverunKRAKÓWOpen M88M 8800:00:3802:02:1206:02:57.7006:03:35.80+02:15:457:367.9
109BALON Piotr 2013BAKoMATKROSNOOpen M89M 8900:00:2602:03:5206:04:27.9006:04:54.45+02:17:047:387.9
110LIS Tomasz 2231MCBIEGACZEWARSZAWAOpen M90M 9000:00:4402:11:3806:04:49.0506:05:33.20+02:17:437:387.8
111HETMANCZYK Jakub 2142KATOWICEOpen M91M 9100:00:2202:01:1206:06:50.3506:07:12.35+02:19:227:417.8
112RZEPKOWSKA Mirosława 2353JEZIÓRKOOpen K21K 2100:00:2102:09:1606:06:51.9506:07:13.15+02:19:237:417.8
113POLSKI Adrian 2328Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINOpen M92M 9200:00:5602:00:4206:06:59.2006:07:55.35+02:20:057:417.8
114PROSOWIECKA - SMAK Katarzyna 2332OPOLEOpen K22K 2200:00:1402:11:1506:07:43.7506:07:58.20+02:20:087:427.8
115KIEWISZ Adam 2176Są WolniejsiOLSZTYNOpen M93M 9300:00:2702:02:3206:07:31.5006:07:59.15+02:20:097:427.8
116BAŁCHAN Krzysztof 2015CPR RzeszówCZUDECOpen M94M 9400:00:4502:04:1306:07:32.6506:08:18.00+02:20:287:427.8
117BUJNOWSKI Rafał 2052WARSZAWAOpen M95M 9500:00:5002:04:4106:07:46.5006:08:37.05+02:20:477:427.8
118STAWIŃSKI Piotr 2385Pro PatriaPOZNAŃOpen M96M 9600:00:2502:11:3006:08:18.0006:08:43.15+02:20:537:437.8
119FRANEK Agata 2094WODZISŁAW ŚLĄSKIOpen K23K 2300:00:1302:13:2906:08:33.5506:08:46.55+02:20:567:437.8
120HALICKI Łukasz 2138WARSZAWAOpen M97M 9700:00:2402:06:0006:08:37.2506:09:01.50+02:21:117:437.8
121DRĄG Paweł 2079DecaRun RzeszówRZESZÓWOpen M98M 9800:00:2802:12:5506:09:17.1506:09:45.90+02:21:567:447.8
122SZYMALAK Michał 2400ŁÓDŹOpen M99M 9900:00:4202:03:1906:10:12.5006:10:55.45+02:23:057:457.7
123MARCINKIEWICZ Jerzy 2257ELBLĄGOpen M100M 10000:00:5002:15:5806:10:05.1006:10:55.80+02:23:057:457.7
124ZABOROWSKI Kamil 2456Night RunnersPOZNAŃOpen M101M 10100:00:3702:13:4606:11:04.6006:11:42.50+02:23:527:467.7
125BORSZYŃSKI Jakub 2045Night RunnersPOZNAŃOpen M102M 10200:00:3702:13:4506:11:05.5506:11:42.95+02:23:537:467.7
126WYTYKOWSKA Joanna 2455RysieŁÓDŹOpen K24K 2400:00:3002:15:5006:11:35.8506:12:06.60+02:24:167:477.7
127NAZIMEK Maciej 2280KRAKÓWOpen M103M 10300:00:1501:57:1706:12:17.5506:12:33.10+02:24:437:487.7
128SMYKOWSKI Marcin 2372BYDGOSZCZOpen M104M 10400:00:4202:16:1506:12:10.9506:12:53.00+02:25:037:487.7
129PYSZ Aleksander 2338WariatyDĘBICAOpen M105M 10500:00:3802:04:4606:12:18.4006:12:57.35+02:25:077:487.7
130KOZIOŁ Artur 2196KRAKÓWOpen M106M 10600:00:4802:04:3706:12:27.0006:13:15.00+02:25:257:487.7
131SOBCZAK Marcin 2373TriWawaWARSZAWAOpen M107M 10700:00:1002:12:0706:13:42.1006:13:53.00+02:26:037:507.7
132MADEJ Pawel 2245Roche RunnersRADONIEOpen M108M 10800:00:1602:06:1106:14:12.5006:14:29.30+02:26:397:507.6
133BARTNIAK Kamil 2020Ni Limits TrailWARSZAWAOpen M109M 10900:00:2502:14:0906:14:35.1006:15:00.90+02:27:117:517.6
134JANASZ Rafał 2149Wyjazdowi biegaczeWARSZAWAOpen M110M 11000:00:3102:04:2206:15:15.1006:15:46.10+02:27:567:527.6
135DALASINSKI Andrzej 2071Kuźnia TriathlonuGRANICAOpen M111M 11100:00:4202:02:4706:15:15.6506:15:57.95+02:28:087:527.6
136GAJOS Anna 2105Lubelskie Stowarzyszenie BiegoweLUBLINOpen K25K 2500:00:2802:13:3506:16:10.4006:16:38.65+02:28:487:537.6
137NOWAK Krzysztof 2283WARSZAWAOpen M112M 11200:00:2602:12:5006:16:14.8006:16:41.55+02:28:517:537.6
138OGROCKA Agnieszka 2287Adidas Runners WarsawWARSZAWAOpen K26K 2600:00:3302:16:1206:17:13.3506:17:47.15+02:29:577:547.6
139LITWIŃSKI Tomasz 2234Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEOpen M113M 11300:00:2102:13:4106:18:13.9006:18:35.40+02:30:457:557.6
139SKÓRKA Tomasz 2367PIEKARY ŚLĄSKIEOpen M113M 11300:00:2202:13:4306:18:13.1506:18:35.40+02:30:457:557.6
141PAWLIKOWSKI Norbert 2314WARSZAWAOpen M115M 11500:00:1702:12:5506:18:24.6006:18:42.20+02:30:527:557.6
142FALISZEWSKI Sebastian 2088ŁÓDŹOpen M116M 11600:00:4402:14:2906:18:12.1506:18:56.20+02:31:067:557.6
143GLIWA Aleksandra 2115RZESZÓWOpen K27K 2700:00:2502:18:1006:19:06.2006:19:32.10+02:31:427:567.5
144WLIZŁO Paweł 2441Muzeum w ElbląguELBLĄGOpen M117M 11700:00:3902:10:5406:19:10.4006:19:50.05+02:32:007:567.5
145KWINTA Anna 2221KRAKÓWOpen K28K 2800:00:5302:12:5706:19:14.9006:20:08.50+02:32:187:577.5
146WNUK-SCARDACCIONE Agnieszka 2445KRAKOWOpen K29K 2900:00:1902:18:1206:20:20.0006:20:39.35+02:32:497:587.5
147POREMBSKI Leszek 2330WARSZAWAOpen M118M 11800:00:1802:06:5306:21:16.0506:21:34.55+02:33:447:597.5
148GÓRSKI Mariusz 2127TYCHYOpen M119M 11900:00:1301:59:0706:22:15.5006:22:28.80+02:34:388:007.5
149OSKWAREK Bogdan 2293DĘBOWA ŁĄKAOpen M120M 12000:00:1302:13:3206:22:31.1006:22:44.20+02:34:548:017.5
150GACA Maciej 2104CHYBYOpen M121M 12100:00:1101:57:2006:23:11.2006:23:22.60+02:35:328:017.5
151RUDNIK Jarosław 2350Zabiegany WołominPASEKOpen M122M 12200:00:1702:12:5706:24:01.8506:24:19.10+02:36:298:037.5
152TALARCZYK-WIECZOREK Karolina 2408KROSINKOOpen K30K 3000:00:1402:16:0406:24:12.0006:24:26.20+02:36:368:037.4
153PALUCH Daniel 2303DĄBROWA GÓRNICZAOpen M123M 12300:00:2102:04:2306:24:20.6506:24:42.00+02:36:528:037.4
154KITOWSKA Anna 2179Husaria Race TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIOpen K31K 3100:00:2502:18:4506:24:20.5506:24:46.00+02:36:568:037.4
155BOGDAŁ Adam 2041MirumeeOPOLEOpen M124M 12400:00:4302:20:0906:24:54.6506:25:37.75+02:37:478:047.4
156ZAWADZKA Monika 2458MKS SIECHNICESIECHNICEOpen K32K 3200:00:4002:17:0906:25:06.0506:25:46.50+02:37:568:047.4
157WRONKA Artur 2451Radzymin Run TeamRADZYMINOpen M125M 12500:00:2802:14:2606:25:52.1506:26:20.75+02:38:308:057.4
158TROCHANOWSKA Kamila 2418RUSYN-LEMSOBINOpen K33K 3300:00:1302:21:1306:26:21.9006:26:35.25+02:38:458:057.4
159GARCZYŃSKA Ania 2106KATOWICEOpen K34K 3400:00:3902:23:0506:26:35.0006:27:14.85+02:39:248:067.4
160DWORZAŃSKI Tomasz 2081ZatkałokakałoLUBLINOpen M126M 12600:00:4302:21:3506:26:55.5006:27:38.90+02:39:498:067.4
161JEDLIŃSKA Agnieszka 2159Ekstremalni DecaRunKIELCEOpen K35K 3500:00:3802:15:5306:28:07.2006:28:45.55+02:40:558:087.4
162CHODZIŃSKI Piotr 2056RZESZÓWOpen M127M 12700:00:2902:17:3006:29:09.6006:29:39.05+02:41:498:097.4
163SKOCZEK Cyprian 2365RZESZÓWOpen M128M 12800:00:2902:17:2906:29:09.8506:29:39.80+02:41:498:097.4
164PRZYBYSZ Łukasz 2336crossfit południeKATOWICEOpen M129M 12900:00:4602:24:2506:29:38.3006:30:24.40+02:42:348:107.3
165ANDRZEJEWSKI Tomasz 2008ŁÓDŹOpen M130M 13000:00:2902:19:0406:31:52.9506:32:22.30+02:44:328:127.3
166JARECKA Katarzyna 2154AllerganRunningWARSZAWAOpen K36K 3600:00:2302:18:2506:32:03.4006:32:26.70+02:44:368:137.3
167KOZIOŁ Krzysztof 2197Wyatt EarpTARNOBRZEGOpen M131M 13100:00:3402:18:5006:33:05.3006:33:39.95+02:45:508:147.3
168SZYMAŃSKI Marcin 2402LEGIONOWOOpen M132M 13200:00:1802:16:5606:33:22.1506:33:40.35+02:45:508:147.3
169ETMAŃSKI Piotr 2086Bunga BungaCHWASZCZYNOOpen M133M 13300:00:1102:09:4906:34:00.3506:34:11.60+02:46:218:157.3
170MICHALAK Wojciech 2267KTWWARSZAWAOpen M134M 13400:00:4102:16:0306:33:30.2006:34:11.90+02:46:228:147.3
171SOPEL Wiesław 2376Akademia SportuLUBACZÓWOpen M135M 13500:00:3302:10:4506:34:57.8006:35:31.25+02:47:418:167.2
172PILECKI Adam 2318STALOWA WOLAOpen M136M 13600:00:5602:24:1106:34:56.2506:35:52.45+02:48:028:167.2
173SĄDEJ Marcin 2357STALOWA WOLAOpen M137M 13700:00:5502:24:0906:34:57.0506:35:52.60+02:48:028:167.2
174LITKA Andrzej 2233MŁAWAOpen M138M 13800:00:2402:19:2306:35:33.0506:35:57.50+02:48:078:177.2
175MARCINIAK Andrzej 2256MŁAWAOpen M139M 13900:00:2502:22:2006:35:32.7506:35:57.80+02:48:078:177.2
176ŁODZIANA Andrzej 2239Crossfit PołudnieSOSNOWIECOpen M140M 14000:00:4602:24:1406:35:47.0506:36:33.40+02:48:438:177.2
177GRZYWACZ Krzysztof 2132Roche RunnersŁOMIANKI DOLNEOpen M141M 14100:00:2502:12:4006:36:39.9006:37:05.20+02:49:158:187.2
178TURNIAK Miłosz 2422GLIWICEOpen M142M 14200:00:3402:10:4206:37:16.5506:37:50.90+02:50:018:197.2
179PAWLIK-ŚLAWSKA Jadwiga 2315Posmakuj Run TeamJASŁOOpen K37K 3700:00:3202:20:3306:37:27.5506:37:59.65+02:50:098:197.2
180BOCZKOWSKA Justyna 2038ZAKOPANEOpen K38K 3800:00:3502:22:0106:38:02.7006:38:38.65+02:50:488:207.2
181AUGUST Kajetan 2010CZELADŹOpen M143M 14300:00:2202:01:1306:39:16.6506:39:38.75+02:51:488:227.2
182TOMCZYK Grzegorz 2415WARSZAWAOpen M144M 14400:04:2702:09:4006:35:20.2006:39:47.55+02:51:578:177.2
183ADAMCZYK Jakub 2005KRYNICA-ZDRÓJOpen M145M 14500:00:3902:28:5006:39:40.2006:40:19.95+02:52:308:227.2
184GONET Grzegorz 2120ZRĘCINOpen M146M 14600:00:1602:17:4106:40:53.4006:41:09.70+02:53:198:247.1
185BODKOWSKI Paweł 2039KROSNOOpen M147M 14700:00:3602:14:1506:40:38.4506:41:15.40+02:53:258:237.1
186FURMANIAK Mateusz 2100Husaria Race TeamMROWINOOpen M148M 14800:00:2502:23:0806:40:54.2506:41:19.60+02:53:298:247.1
187KOŚKA Aleksandra 2190Husaria Race TeamPOZNAŃOpen K39K 3900:00:2602:23:0706:40:53.3006:41:19.70+02:53:298:247.1
188KOBYŁKA Rafał 2183WARSZAWAOpen M149M 14900:00:5102:24:3706:41:45.4506:42:37.10+02:54:478:257.1
189NOWAK Natalia 2284Ekipa z TarnowaTARNÓWOpen K40K 4000:00:2002:17:3506:42:20.7506:42:41.40+02:54:518:267.1
190KWAŚNIEWSKI Dominik 2219GLIWICEOpen M150M 15000:00:1802:11:0506:42:58.0506:43:16.05+02:55:268:267.1
191CICHOŃ Sławomir 2062KrosSkiWARSZAWAOpen M151M 15100:00:3602:18:2006:42:59.0006:43:35.20+02:55:458:267.1
192BERĘSEWICZ Małgorzata 2027WARSZAWAOpen K41K 4100:00:2602:18:2206:43:55.2506:44:21.80+02:56:318:287.1
193DZIKI Maciej 2084FarmaBrain RunROGOŹNIKOpen M152M 15200:00:3502:20:3206:44:02.2506:44:37.80+02:56:478:287.1
194DZIKI Marek 2085FarmaBRAIN runROGOŹNIKOpen M153M 15300:00:3502:19:1206:44:03.5006:44:38.60+02:56:488:287.1
195PIETRYKOWSKI Norbert 2317NIEMCZOpen M154M 15400:00:4102:16:2106:44:31.7506:45:13.45+02:57:238:287.1
196CYLKE Marcin 2066WARSZAWAOpen M155M 15500:00:3002:12:5806:44:44.3506:45:14.50+02:57:248:297.1
197SAWICKI Radek 2356DZIKIE GRUBASY SZATANAWARSZAWAOpen M156M 15600:00:2002:18:4706:45:01.8006:45:22.20+02:57:328:297.1
197BARTOSIEWICZ Daria 2021Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAOpen K42K 4200:00:2002:18:4706:45:01.8506:45:22.20+02:57:328:297.1
199HADRYŚ Grzegorz 2137GROTOWOpen M157M 15700:00:4902:27:4106:45:01.7006:45:50.95+02:58:018:297.1
200RAJCZONEK Rafał 2343No FutureWARSZAWAOpen M158M 15800:00:4202:15:4106:45:11.0506:45:53.65+02:58:038:297.1
201BIELIŃSKI Tomasz 2032BYDGOSZCZOpen M159M 15900:01:0502:23:4406:44:56.9506:46:02.20+02:58:128:297.1
202PASELLA Krzysztof 2304Wataha AdventureGLIWICEOpen M160M 16000:00:2402:24:2306:46:17.9506:46:42.20+02:58:528:317
203PASELLA Michał 2306Wataha AdventureGLIWICEOpen M161M 16100:00:2302:24:2306:46:19.0006:46:42.50+02:58:528:317
204KAŹMIERCZAK Michał 2172ZOFIÓWKAOpen M162M 16200:00:4302:28:4906:46:28.0506:47:11.25+02:59:218:317
205GIL Lukasz 2114KRAKÓWOpen M163M 16300:00:4002:20:0006:47:23.4006:48:04.05+03:00:148:327
206PŁOSKONKA Andrzej 2325KRAKÓWOpen M164M 16400:00:4002:19:5706:47:24.0506:48:04.40+03:00:148:327
207GÓRKA Radosław 2126Warchoły RadomMILANÓWEKOpen M165M 16500:00:2802:22:1206:48:44.9006:49:12.90+03:01:238:347
208BARSZCZ Bartosz 2019Gamblers RunningRADOMOpen M166M 16600:00:2702:18:4706:48:45.9006:49:13.35+03:01:238:347
209HABRAT Dorota 2135Habrat TeamKROSNOOpen K43K 4300:00:3002:11:3006:48:44.7006:49:15.05+03:01:258:347
210HABRAT Maciej 2136Habrat TeamKROSNOOpen M167M 16700:00:3002:12:2206:48:44.7506:49:15.30+03:01:258:347
211SZROMEK Kamil 2398BIERUŃOpen M168M 16800:00:2102:10:1406:49:40.5506:50:01.75+03:02:118:357
212KRZYSZTOFIK Wojciech 2205WIELICZKAOpen M169M 16900:00:5402:25:4106:49:17.1006:50:11.30+03:02:218:347
213MADEYSKI Tomasz 2246KRAKÓWOpen M170M 17000:00:5402:25:4006:49:16.9006:50:11.55+03:02:218:347
214KUBASIEWICZ Paweł 2207BezNapinyJÓZEFOSŁAWOpen M171M 17100:00:5302:24:3706:49:33.6006:50:27.00+03:02:378:357
215MICHTA Bartłomiej 2270GDAŃSKOpen M172M 17200:00:4902:23:0806:49:43.6006:50:33.25+03:02:438:357
216SZUSZKIEWICZ Marzena 2399WARSZAWAOpen K44K 4400:00:3202:26:0006:50:15.4006:50:48.10+03:02:588:367
217PAUL Violetta 2312RMWiCHGLIWICEOpen K45K 4500:00:3802:24:2206:50:10.4006:50:49.35+03:02:598:357
218PAWLETA Michał 2313Night Runners GliwiceGLIWICEOpen M173M 17300:00:3902:24:2306:50:13.6006:50:52.85+03:03:028:357
219MEDUNA Zbigniew 2264POZNAŃOpen M174M 17400:00:3202:11:3206:50:31.9006:51:04.00+03:03:148:367
220ŚLIWA Justyna 2406KRAKÓWOpen K46K 4600:00:5802:25:2806:50:07.7506:51:06.40+03:03:168:357
221JATA Marta 2158WW TeamLUBLINOpen K47K 4700:00:5602:26:5806:50:28.0006:51:24.75+03:03:348:367
222BEDNARZ Anna 2024KRZESZÓWOpen K48K 4800:00:4402:20:1706:51:33.5506:52:17.90+03:04:288:377
223KOT Tomasz 2191KRAKÓWOpen M175M 17500:00:3302:20:1406:51:49.4506:52:22.60+03:04:328:386.9
224PIOTROWICZ Sławomir 2319DeafRACIĄŻOpen M176M 17600:00:4702:14:1806:52:30.2506:53:18.10+03:05:288:386.9
225KOPIEC Izabela 2186Inter Rope TeamSKRZYSZÓWOpen K49K 4900:00:1402:22:3506:53:04.2506:53:19.00+03:05:298:396.9
226KRAUSE Ania 2200HolyfitnessPOZNAŃOpen K50K 5000:00:3202:29:3006:53:19.6506:53:52.15+03:06:028:396.9
227PASTWA Janusz 2308GDAŃSKOpen M177M 17700:00:1202:16:1406:54:42.9506:54:55.00+03:07:058:416.9
228BAŁABAN Waldemar 2014WALBAKROSNOOpen M178M 17800:00:3102:38:2106:54:35.0006:55:06.45+03:07:168:416.9
229JANISZ Michał 2151KSIĄŻENICEOpen M179M 17900:00:1602:17:0806:54:57.7006:55:14.50+03:07:248:416.9
230MARJAŃSKI Tomasz 2258KS PIDRINAGDYNIAOpen M180M 18000:00:5702:21:1506:55:11.6006:56:09.20+03:08:198:426.9
231ŻARSKI Jarosław 2468Fudu&Co. Sport TeamPIOTRKÓW TRYBUNALSKIOpen M181M 18100:00:2602:18:1106:55:53.5506:56:19.75+03:08:298:436.9
232CHWAŁOWSKA Agnieszka 2060FUDU&Co. Sport TeamPIOTRKÓW TRYB.Open K51K 5100:00:2402:18:1306:55:55.7506:56:19.90+03:08:308:436.9
233FLAGA Piotr 2092Los Pantalones RojosRZASKAOpen M182M 18200:00:3502:19:4406:55:50.4006:56:25.75+03:08:358:436.9
234GONET Radosław 2122GONET TeamKROSNOOpen M183M 18300:00:1602:17:4106:57:04.6506:57:20.95+03:09:318:446.9
235WIEDYSKA Jakub 2435GLIWICEOpen M184M 18400:00:5802:33:4306:57:37.2006:58:36.00+03:10:468:456.9
236MATOGA Lucyna 2259M&CSIEPRAWOpen K52K 5200:00:2202:30:5006:59:18.2006:59:40.20+03:11:508:476.8
237PODSADNY Bartosz 2327POZNAŃOpen M185M 18500:00:2302:22:1506:59:47.8007:00:11.10+03:12:218:486.8
238PLISZCZYŃSKA Justyna 2324LUBLINOpen K53K 5300:00:3202:28:2406:59:59.7507:00:32.60+03:12:428:486.8
239SETKOWICZ Jacek 2360KRAKÓWOpen M186M 18600:00:5402:39:1407:02:30.4007:03:24.95+03:15:358:516.8
240WOJDASZKA Katarzyna 2447Vege RunnersWARSZAWAOpen K54K 5400:00:1602:30:3307:03:38.0507:03:54.70+03:16:048:526.8
241RYBIENIK Lech 2351WARSZAWAOpen M187M 18700:00:4902:20:5207:03:26.5507:04:16.30+03:16:268:526.8
242WTULICH Diana 2453MŁAWAOpen K55K 5500:01:0102:42:0907:03:21.2007:04:23.10+03:16:338:526.8
243ZIÓŁKOWSKA Bożena 2464WALBAKROSNOOpen K56K 5600:00:3102:28:0607:04:48.9007:05:19.90+03:17:308:546.7
244MOROCH Jarosław 2276RUSYN-LEMWROCŁAWOpen M188M 18800:00:1402:19:1107:05:20.2507:05:34.30+03:17:448:556.7
245JURYŚ Sławomir 2165Audytor energetycznyKROSNOOpen M189M 18900:00:5702:37:1107:05:23.3507:06:20.35+03:18:308:556.7
246GÓRALCZYK Łukasz 2124BIELSKO-BIAŁAOpen M190M 19000:00:3802:20:1607:05:49.8007:06:28.70+03:18:388:556.7
247SIELECKA Renata 2362Adidas runnersWARSZAWAOpen K57K 5700:00:3402:25:4707:06:33.3007:07:07.85+03:19:178:566.7
248JESIOŁOWSKI Robert 2160WARSZAWAOpen M191M 19100:00:5402:22:5307:06:24.2007:07:18.25+03:19:288:566.7
249SCHWITALLA Katarzyna 2359KAtrix/MKS SiechniceSIECHNICEOpen K58K 5800:00:4002:26:5107:06:46.7007:07:27.15+03:19:378:566.7
250OKRÓJ Dawid 2288DEAF RUNNINGWARSZAWAOpen M192M 19200:00:4402:24:1507:07:19.9507:08:04.70+03:20:148:576.7
251GUNERT Jakub 2134WARSZAWAOpen M193M 19300:00:5902:18:5807:07:39.3507:08:38.35+03:20:488:576.7
252TOL Monika 2414Mafia Team LubliniecLUBLINIECOpen K59K 5900:00:3202:30:5307:08:07.2007:08:39.70+03:20:498:586.7
252WŁODEK-JARZYNA Magdalena 2442Polskie KwasyKRAKÓWOpen K59K 5900:00:3302:37:1807:08:06.4007:08:39.70+03:20:498:586.7
254GNATOWICZ Krzysztof 2117NiezrzeszonyCZERWIEŃSKOpen M194M 19400:00:1802:19:4107:08:21.3507:08:40.15+03:20:508:586.7
255BUJNOWSKA Eliza 2051WARSZAWAOpen K61K 6100:00:5102:33:0807:07:52.2507:08:43.30+03:20:538:586.7
256BARSKA Barbara 2018Rawki TeamLUTOWISKAOpen K62K 6200:00:3402:21:4907:08:37.2007:09:11.85+03:21:218:596.7
257TATRZAŃSKI Tomasz 2410KKB Krosno & Dzikie Życie Run TeamKROSNOOpen M195M 19500:00:4702:19:3007:08:48.8007:09:36.60+03:21:468:596.7
258FRĄCZEK Iwona 2096NOAWROCŁAWOpen K63K 6300:00:4802:28:1107:08:52.9007:09:41.45+03:21:518:596.7
259SKŁADANOWSKA Beata 2364Eurocash teamWARSZAWAOpen K64K 6400:00:3007:11:11.7007:11:41.90+03:23:529:026.6
260BAGIŃSKA Paula 2012POZNAŃOpen K65K 6500:00:5902:32:1207:12:10.7007:13:10.50+03:25:209:036.6
261WESOŁEK Daniel 2433POZNAŃOpen M196M 19600:01:0002:32:0907:12:10.2007:13:10.75+03:25:209:036.6
262PAKUŁA Agata 2302KRAKÓWOpen K66K 6600:00:2102:39:5607:14:16.5507:14:37.55+03:26:479:066.6
263MISZCZYK Marcin 2273KRAKÓWOpen M197M 19700:00:2302:35:2307:15:50.1007:16:14.05+03:28:249:086.6
264WOLSKA Milena 2448RaceFighter GOSiR Dębe WielkieDĘBE WIELKIEOpen K67K 6700:00:4702:37:3807:16:05.2007:16:52.70+03:29:029:086.6
265URBANOWICZ Łukasz 2425KRAKÓWOpen M198M 19800:00:2402:35:2307:16:30.9507:16:55.50+03:29:059:096.6
266GOMOLIŃSKI Sławomir 2119GumisieWARSZAWAOpen M199M 19900:00:5202:36:5207:16:07.7007:17:00.10+03:29:109:086.6
267OWOC Krystian 2296WRÓBLIK KRÓLEWSKIOpen M200M 20000:00:5302:30:1407:16:10.0007:17:03.40+03:29:139:086.6
268NOWICKA Anna 2285GATWROCŁAWOpen K68K 6800:00:1902:37:0507:16:50.8507:17:09.95+03:29:209:096.6
269HRABEC KOTULKOVÁ Soňa 2475PRAHAOpen K69K 6900:00:4502:38:2807:16:59.2007:17:45.00+03:29:559:096.5
270MATYSZKOWICZ Janusz 2262GOnimyKĘTYOpen M201M 20100:00:2802:26:1407:17:26.1507:17:54.25+03:30:049:106.5
271ADAMSKI Bartłomiej 2007MODLNICAOpen M202M 20200:00:2302:35:2507:18:35.4007:18:59.35+03:31:099:116.5
272PLACHA Piotr 2323Kopalnia MocyTARNOBRZEGOpen M203M 20300:00:2002:24:4807:18:57.0007:19:17.05+03:31:279:126.5
273BEZKOROWAJNY Joanna 2029SIEPRAWOpen K70K 7000:00:2202:32:2207:19:05.1507:19:27.90+03:31:389:126.5
274BĘDKOWSKI Paweł 2030WARSZAWAOpen M204M 20400:00:1502:20:3007:19:14.0507:19:29.85+03:31:399:126.5
275BABICKI Adam 2011WARSZAWAOpen M205M 20500:00:4902:34:0207:18:53.9507:19:43.30+03:31:539:126.5
276LIPIEŃ Krzysztof 2229Wataha AdventureGLIWICEOpen M206M 20600:00:2202:24:2407:19:21.0507:19:43.80+03:31:539:126.5
277CHOŁAŚCIŃSKI Wojciech 2058WARSZAWAOpen M207M 20700:00:4902:31:0707:19:08.4507:19:58.40+03:32:089:126.5
278PITTNER Katarzyna 2322Kocham Outdoor/ Rankor AthleticsPOZNAŃOpen K71K 7100:00:2902:39:1607:20:59.3507:21:28.60+03:33:389:146.5
279WENECKA-FLIS Anna 2432KRAKÓWOpen K72K 7200:00:1702:37:4907:21:23.5007:21:40.55+03:33:509:156.5
280WOŁOWIEC Krzysztof 2449PGKIELCE.PLKIELCEOpen M208M 20800:01:0102:30:0907:20:42.3507:21:43.60+03:33:539:146.5
281KOPIEC Arkadiusz 2185SKRZYSZÓWOpen M209M 20900:00:1402:22:2307:22:55.8507:23:10.60+03:35:209:176.5
282BODNAR Andras 2040Legrand SESZENTESOpen M210M 21000:00:4502:37:2807:22:29.7007:23:15.15+03:35:259:166.5
283HOROSZCZAK Adrian 2145WARSZAWAOpen M211M 21100:00:1302:12:3207:23:51.5007:24:04.75+03:36:149:186.4
284ZIERHOFFER Michał 2461POZNAŃOpen M212M 21200:00:2702:29:2807:23:52.8507:24:20.60+03:36:309:186.4
285CSERNI Viola 2064BUDAPESTOpen K73K 7300:00:4302:35:1807:24:22.1007:25:05.20+03:37:159:186.4
286DZIERŻAK Arkadiusz 2082Husaria Race TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIOpen M213M 21300:00:2602:28:0307:25:15.6507:25:42.50+03:37:529:206.4
287MAJEWSKA Anna 2250AKG ŁódźŁÓDŹOpen K74K 7400:00:3802:32:0107:25:28.7507:26:07.35+03:38:179:206.4
288HELIŃSKI Jacek 2140Dzikie Życie Run TeamKROSNOOpen M214M 21400:00:2602:21:2107:26:19.9507:26:46.15+03:38:569:216.4
289MAJCHROWICZ Marzenna 2248KROŚCIENKO WYŻNEOpen K75K 7500:00:5902:36:2407:26:07.9007:27:07.85+03:39:179:216.4
290ZIUBIŃSKI Paweł 2465WARSZAWAOpen M215M 21500:00:5102:37:3607:26:26.8507:27:18.70+03:39:289:216.4
291MICHALCZAK Paweł 2268WKS Wawel KrakówKRAKÓWOpen M216M 21600:00:2202:26:4507:27:18.5007:27:41.05+03:39:519:226.4
292PASTWA Monika 2309GDAŃSKOpen K76K 7600:00:1202:35:1307:28:19.9007:28:32.55+03:40:429:236.4
293STOCKA Malgorzata 2389WARSZAWAOpen K77K 7700:00:3802:42:1707:27:55.4507:28:33.65+03:40:439:236.4
294JARZYNA Jan 2155Polskie KwasyKRAKÓWOpen M217M 21700:00:3302:25:4007:28:28.7507:29:02.60+03:41:129:246.4
295KRÓLIKOWSKI Andrzej 2203Centrum Medyczne ORTO-OPTYMISTLUBLINOpen M218M 21800:00:5702:44:0307:28:40.7507:29:38.10+03:41:489:246.4
296ZIELENKIEWICZ Marcin 2459Jak nie być grubasemWROCŁAWOpen M219M 21900:00:4802:27:4207:29:02.4007:29:51.10+03:42:019:246.4
297MENŻYK Marcin 2265LUXTORPEDA CzerwionkaSTANOWICEOpen M220M 22000:00:3502:31:2107:31:11.7007:31:47.60+03:43:579:276.3
298TRETER Sebastian 2417KRAKÓWOpen M221M 22100:04:2802:36:0407:29:24.5007:33:53.05+03:46:039:256.4
299SOSZYŃSKI Piotr 2378GAZELE NA STARCIEWARSZAWAOpen M222M 22200:00:3702:38:3807:33:16.7507:33:54.20+03:46:049:306.3
300KRAJEWSKI Bartosz 2199KONSTANCIN-JEZIORNAOpen M223M 22300:01:0102:28:1507:32:57.2007:33:58.35+03:46:089:296.3
301SZKATULA Henryk 2395Forma Wodzisław Śl.WODZISŁAW ŚL.Open M224M 22400:00:1302:32:3407:34:20.2507:34:34.10+03:46:449:316.3
301HELIOSZ Agnieszka 2141InterAktywniKROSTOSZOWICEOpen K78K 7800:00:1402:32:3307:34:19.6507:34:34.10+03:46:449:316.3
303ULANOWSKI Michał 2493Open M225M 22500:00:1502:32:3407:35:56.7507:36:12.10+03:48:229:336.3
304SMOLCZEWSKI Arkadiusz 2370MultifloraPIASECZNOOpen M226M 22600:00:4302:27:0407:36:55.5007:37:39.40+03:49:499:346.3
305PRZYBYLSKI Mariusz 2335PGB Sportowa PaczkaGLIWICEOpen M227M 22700:00:5202:24:2007:36:49.4007:37:42.15+03:49:529:346.3
306NOWOSZ Kamil 2286WARSZAWAOpen M228M 22800:00:3802:32:0807:37:49.4507:38:28.10+03:50:389:356.3
307JANISZEWSKA Katarzyna 2152NADARZYNOpen K79K 7900:00:5102:39:4207:39:00.6507:39:52.15+03:52:029:376.2
308PIOTROWSKA Anna 2320Nadarzyn biegaNADARZYNOpen K80K 8000:00:5102:39:4007:39:00.3007:39:52.25+03:52:029:376.2
309CZAJKA Agata 2067MIOMAOŁÓDŹOpen K81K 8100:00:3702:44:4207:39:38.2507:40:15.40+03:52:259:386.2
310BINIENDA Agnieszka 2034WATAHAZABRZEOpen K82K 8200:00:5902:40:3007:40:28.7507:41:28.30+03:53:389:396.2
311MAMEJ Elżbieta 2254Lublin BiegaLUBLINOpen K83K 8300:00:5602:34:0207:40:59.2007:41:56.00+03:54:069:396.2
312CHOROŚ Michał 2059Husaria Race TeamWARKAOpen M229M 22900:00:5202:35:3707:41:12.0007:42:04.25+03:54:149:406.2
313FRĄTCZAK Marcin 2098WARSZAWAOpen M230M 23000:00:4002:37:2607:42:52.4007:43:33.00+03:55:439:426.2
314PAGAS Rafał 2300T-Mobile Running TeamWARSZAWAOpen M231M 23100:00:3602:51:5307:43:18.9007:43:55.40+03:56:059:426.2
315OLESZYCKA Aneta 2290RZESZÓWOpen K84K 8400:00:1702:42:3807:43:51.0007:44:08.70+03:56:189:436.2
316BERNAT Katarzyna 2028WODZISŁAW ŚLĄSKIOpen K85K 8500:00:1402:45:1207:43:54.2007:44:08.75+03:56:189:436.2
317JURAŚ-KMIEĆ Marzena 2163BIEGAM SOBIELUBLINOpen K86K 8600:00:2902:37:5207:45:38.3007:46:07.45+03:58:179:456.1
318ZIOBER Barbara 2462LODZOpen K87K 8700:00:1602:45:2007:46:27.4007:46:43.40+03:58:539:466.1
319ŚMIGIELSKI Piotr 2407KRAKÓWOpen M232M 23200:00:4602:39:1007:46:15.8007:47:01.90+03:59:129:466.1
320GMYREK Wojciech 2116SIEMIANOWICE SLOpen M233M 23300:01:0002:47:0307:46:14.9007:47:15.55+03:59:259:466.1
321SOKOŁOWSKI Artur 2375SUWAŁKIOpen M234M 23400:00:4602:42:0007:46:52.8507:47:39.80+03:59:499:476.1
322KNAJP Mateusz 2182ZIELONKAOpen M235M 23500:00:5602:48:5507:47:35.4007:48:31.60+04:00:419:486.1
323KNAJP Kinga 2181ZIELONKAOpen K88K 8800:00:5602:48:5307:47:35.6507:48:31.70+04:00:419:486.1
324ZIENOWICZ Magdalena 2460X-team Special ForcesMYŚLENICEOpen K89K 8900:00:1402:44:5507:48:56.7007:49:11.65+04:01:219:496.1
325MANIURA Adam 2255BYTOMOpen M236M 23600:00:2702:50:4107:49:05.5507:49:32.55+04:01:429:506.1
326FIRAZA Łukasz 2090NAPIERACZEŁÓDŹOpen M237M 23700:00:4202:25:4707:49:00.8507:49:43.75+04:01:539:496.1
327SOSIŃSKI Tonasz 2377NAPIERACZEŁÓDŹOpen M238M 23800:00:4202:25:5607:49:03.1007:49:45.70+04:01:559:506.1
328SIENKIEWICZ Gabrysia 2363Ogary DoloresWARSZAWAOpen K90K 9000:00:3202:44:5307:49:34.0007:50:06.70+04:02:169:506.1
329MAJDA Robert 2249ORZESZEOpen M239M 23900:00:1902:43:4907:49:53.7507:50:13.30+04:02:239:516.1
330STEC Damian 2387ASMSZEBNIEOpen M240M 24000:00:1102:31:1207:50:03.2507:50:14.70+04:02:249:516.1
331KUREK Jarosław 2212RAJ-d OrzeszeORZESZEOpen M241M 24100:00:2002:43:5007:50:57.2007:51:17.30+04:03:279:526.1
332ŚLĘCZKOWSKI Piotr 2403NOWY SĄCZOpen M242M 24200:00:3402:43:3707:52:18.5507:52:53.00+04:05:039:546.1
333KAWKA Damian 2171WARSZAWAOpen M243M 24300:00:3802:34:3807:52:32.4507:53:10.55+04:05:209:546.1
334TARGOSZ Klaudia 2409BIELSKO-BIAŁAOpen K91K 9100:00:1202:47:1807:54:15.8507:54:28.05+04:06:389:566
335ŻUREK Piotr 2471Lublin BiegaLUBLINOpen M244M 24400:00:5802:44:0707:56:02.7007:57:00.95+04:09:119:586
336ŻUROWSKI Jacek 2472Lublin Biega,CENTRUM ORTO-OPTYMISTLUBLINOpen M245M 24500:00:5802:44:0207:57:30.3507:58:28.55+04:10:3810:006
Przekroczony limit czasu: 08:00:00
337ŁUKASIAK Adam 2242Warsaw Run ClubWARSZAWAOpen M246M 24600:01:0202:49:3907:59:53.2508:00:55.75+04:13:0510:036
338KALBARCZYK Izabella 2169Warsaw Run ClubWARSZAWAOpen K92K 9200:01:0302:49:4207:59:53.0008:00:56.10+04:13:0610:036
339JASEK-BORS Paulina 2156Husaria Race TeamWARSZAWAOpen K93K 9300:00:5102:47:0908:02:54.2008:03:45.55+04:15:5510:075.9
340KISZKIS Elżbieta 2177Husaria Race TeamWARSZAWAOpen K94K 9400:00:5202:47:0908:02:53.2508:03:45.80+04:15:5510:075.9
341DOBROWOLSKI Robert 2074Sportowi EmeryciJELENIA GORAOpen M247M 24700:00:4602:57:0008:03:54.8008:04:41.70+04:16:5110:085.9
342KLISZ Agnieszka 2180LUBLINOpen K95K 9500:00:5002:53:3208:04:04.6008:04:54.85+04:17:0410:085.9
343PABIAŃCZYK Małgorzata 2297MYŚLENICEOpen K96K 9600:01:0002:49:5008:03:54.3508:04:54.90+04:17:0510:085.9
344GROMADZKA Justyna 2129BYTOMOpen K97K 9700:01:0002:55:5008:06:28.0008:07:28.05+04:19:3810:115.9
345ZAJDEL Łukasz 2457KROSNOOpen M248M 24800:00:5702:37:2508:08:00.1508:08:57.30+04:21:0710:135.9
346GIERSZEWSKI Grzegorz 2113Drzwi do MarzeńWARSZAWAOpen M249M 24900:00:4802:46:3008:13:04.3008:13:53.00+04:26:0310:205.8
347ŁOMOCIŃSKA Magda 2240WARSZAWAOpen K98K 9800:00:4702:47:5608:14:14.0508:15:01.15+04:27:1110:215.8
348ŁOMOCIŃSKI Arkadiusz 2241WARSZAWAOpen M250M 25000:00:4702:47:5608:24:49.6508:25:37.00+04:37:4710:355.7
349KAFEL Łukasz 2168WIELICZKAOpen M251M 25100:00:3102:43:4008:27:19.5008:27:50.50+04:40:0010:385.6
349BĄDZIUL Dorota 2022RZESZÓWOpen K99K 9900:00:2802:52:3208:27:21.7508:27:50.50+04:40:0010:385.6
351JANICKA Katarzyna 2150WARSZAWAOpen K100K 10000:00:5202:49:3308:30:45.3508:31:38.05+04:43:4810:425.6
352DOBROWOLSKA Bozena 2072Sportowi EmeryciJELENIA GORAOpen K101K 10100:00:4602:57:2708:37:06.8508:37:53.45+04:50:0310:505.5
353MAJEWSKA Regina 2251Klub Sportowy 'Tęcza'WARSZAWAOpen K102K 10200:01:0302:52:1008:53:06.2008:54:10.00+05:06:2011:105.4
354MAJEWSKI Błażej 2252Fanclub Papa DanceWARSZAWAOpen M252M 25200:01:0402:52:0808:53:05.9008:54:10.25+05:06:2011:105.4
355SCARDACCIONE Marco 2358KRAKOWOpen M253M 25300:00:1902:50:5708:58:44.8008:59:03.85+05:11:1311:175.3
356DOMANSKI Jarek 2076gazele na starcieWARSZAWAOpen M254M 25400:00:3702:56:4609:08:49.8509:09:27.55+05:21:3711:305.2
357KUŚ Michał 2215Klub InO StowarzyszeWARSZAWAOpen M255M 25500:01:0203:21:0309:52:37.7509:53:40.60+06:05:5012:254.8
358KUŚ Agnieszka 2214Klub InO StowarzyszeWARSZAWAOpen K103K 10300:01:0203:21:0509:52:40.4009:53:43.20+06:05:5312:254.8
359OWCZAREK Sylwia 2295Husaria Race TeamOŻARÓW MAZOWIECKIOpen K104K 10400:00:5303:08:2409:53:21.0509:54:14.10+06:06:2412:264.8
360JĘDRZEJEWSKA Beata 2161WatachaBYTOMOpen K105K 10500:00:5903:03:4709:53:14.7009:54:14.15+06:06:2412:264.8
WILK Bogdan 2437BrakŚWIERZOWA POLSKAOpen MDNF01:58:37 DNF DNF DNF DNF--
SZREK Łukasz 2397WROCŁAWOpen MDNF02:13:19 DNF DNF DNF DNF--
FRĄCZEK Marcin 2097TMTeamWROCŁAWOpen MDNF02:34:58 DNF DNF DNF DNF--
MAJCHROWICZ Andrzej 2247KROŚCIENKO WYŻNEOpen MDNF02:35:27 DNF DNF DNF DNF--
LEWICKI Marcin 2228WROCŁAWOpen MDNF02:37:00 DNF DNF DNF DNF--
BRATKO-SETKOWICZ Alina 2046KRAKÓWOpen KDNF02:39:13 DNF DNF DNF DNF--
DORCZAK Jarosław 2077ZABRZEOpen MDNF02:39:44 DNF DNF DNF DNF--
BEDNARZ Sylwia 2026ZABRZEOpen KDNF02:39:46 DNF DNF DNF DNF--
BRZYSKA Marcelina 2049BILGORAJOpen KDNF02:43:18 DNF DNF DNF DNF--
LATAŁA Wojciech 2224Leśne GrubasyKRAKÓWOpen MDNF03:20:24 DNF DNF DNF DNF--
PRĘDKOPOWICZ Daniel 2331ASRAZRADONIEOpen MDNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 371 wynik(ów)