ŁEMKOWYNA ULTRA-TRAIL® 70

Organizator:
Fundacja Ultra
Data:
2019-10-12
Miejsce:
Komańcza
Dystans:
70 km
Zgłoszonych:
457
Wystartowało:
371
Nie ukończyło:
18
Ukończyło:
353
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 20.8km | 39.5km | 48.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuIwonicz-Zdrój
20.8km
Puławy Górne
39.5km
Wilcze Budy
48.5km
Czas
netto
68.5km
Czas
brutto
68.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1SKUPIEŃ Tomasz 1005MUAY RUNNING TEAMSKAWINKIOpen M1M 100:00:0201:54:2203:33:2606:05:03.8506:05:06.50 5:1911.3
2DOMBROWSKI Maciej 1002running.chef / way2champPRZEMYSLOpen M2M 200:00:0201:54:2203:33:2706:09:59.0506:10:01.40+00:04:545:2411.1
3ZIAJKA Karol 1007RYMANÓWOpen M3M 300:00:0301:47:0703:22:0006:11:55.7006:11:59.05+00:06:525:2511.1
4JENDRYCH Artur 1006Biegajacy ŚwidnikŚWIDNIKOpen M4M 400:00:0301:53:3603:33:2506:25:48.6006:25:52.50+00:20:465:3710.7
5HETMAN Radosław 1117Grupa NomaxJAWORZNOOpen M5M 500:00:0301:57:0203:40:0106:32:36.0506:32:39.65+00:27:335:4310.5
6DEMBSKI Paweł 1058Metropolitan InvestmentSKÓRZEWOOpen M6M 600:00:0301:57:0003:42:2906:41:16.3006:41:20.05+00:36:135:5110.2
7ZAKOVSKY Petr 1432Beskydske SavleCELADNAOpen M7M 700:00:0201:51:5003:35:2806:43:28.9006:43:31.25+00:38:245:5310.2
8SOLIŃSKA Katarzyna 1001Hoka One One Team PolandKRAKÓWOpen K1K 100:00:0302:02:4203:48:4906:47:19.7506:47:23.15+00:42:165:5610.1
9SCHRAMM Rafał 1341MarcinŚwiercTEAM/Sprintem do UltraKRAKÓWOpen M8M 800:00:0702:06:4103:58:2607:06:06.7507:06:13.80+01:01:076:139.6
10WRÓBLEWSKI Robert 1427LUBLINOpen M9M 900:03:0102:00:0403:49:3707:04:01.0007:07:02.90+01:01:566:119.7
11MORAWSKI Przemysław 1243Cisco Krakow Running TeamKRAKÓWOpen M10M 1000:00:0202:02:4303:54:2107:10:23.8507:10:26.20+01:05:196:169.5
12FRANKOWSKI Michal 1449VINGBERG TEAMHÄSSELBYOpen M11M 1100:00:0401:56:3903:48:0907:17:58.2507:18:02.75+01:12:566:239.4
13SIERADZKI Krzysztof 1344WARSZAWAOpen M12M 1200:00:0302:03:4903:58:0807:21:10.3007:21:14.20+01:16:076:269.3
14THORVALDSSON Peter 1450VINGBERG TEAMSTOCKHOLMOpen M13M 1300:00:0202:10:3304:07:5607:21:54.2507:21:57.20+01:16:506:279.3
15GWIŻDŻ Marcin 1116JAWORZNOOpen M14M 1400:00:0402:06:1004:07:5807:31:47.2507:31:51.45+01:26:446:359.1
16JUGHASHVILI Davit Jughashvili 1448Strava Runners GeorgiaTBILISIOpen M15M 1500:00:0201:57:0303:53:4007:34:42.4507:34:45.40+01:29:386:389
17MURAK Robert 1248ŁĘCZNAOpen M16M 1600:00:0502:09:3004:10:1607:35:02.1007:35:07.20+01:30:006:389
18KAMIŃSKI Piotr 1138Łódź Kocha SportINOWROCŁAWOpen M17M 1700:00:0502:10:4504:13:4407:36:10.0507:36:15.20+01:31:086:399
19GRZELAK Kamila 1003TeamAltra RedIWONICZ-ZDRÓJOpen K2K 200:00:0502:14:5304:16:1907:36:56.4507:37:01.90+01:31:556:409
20PALIWODA Grzegorz 1282ZABRZEOpen M18M 1800:00:0502:06:1504:08:1107:39:49.0007:39:54.40+01:34:476:428.9
21JANIK Mateusz 1123TENCZYNEKOpen M19M 1900:00:1302:15:0504:14:2907:41:30.4007:41:43.45+01:36:366:448.9
22WATKOWSKI Bartłomiej 1401Damian Rudnik TeamTORUŃOpen M20M 2000:00:0302:03:5404:08:0107:42:04.0507:42:07.70+01:37:016:448.9
23PODBIELSKI Krystian 1308WARSZAWAOpen M21M 2100:00:1102:11:5204:14:0407:42:35.5007:42:47.05+01:37:406:458.9
24PAPIERZ Konrad 1283KW KrakówKRAKÓWOpen M22M 2200:00:0202:11:0804:14:0007:44:02.9007:44:05.40+01:38:586:468.9
25SOCHA Norbert 1350Kallipso TeamSKARYSZEWOpen M23M 2300:00:0702:04:4204:06:1107:45:16.4007:45:24.15+01:40:176:478.8
26GEPPERT Jakub 1088AdRunaLine Running TeamPOZNAŃOpen M24M 2400:02:4002:06:0404:13:1707:44:00.8507:46:41.65+01:41:356:468.9
27DOROSHKOV Artem 1064ZAOLESHENKAOpen M25M 2500:00:0202:05:4604:15:1907:49:33.8507:49:36.70+01:44:306:518.8
28ZAWADZKI Andrzej 1435MKS SiechniceSIECHNICEOpen M26M 2600:00:0402:06:5504:08:1307:49:57.2507:50:01.80+01:44:556:518.7
29SOLARSKI Sergiusz 1353WAŁBRZYCHOpen M27M 2700:02:5102:12:1404:12:3607:47:48.1007:50:40.00+01:45:336:498.8
30KALINOWSKI Łukasz 1137WARSZAWAOpen M28M 2800:00:0402:11:1404:15:3207:51:27.3507:51:31.35+01:46:246:528.7
31PERKOWSKI Piotr 1455MONK SANDALS TEAMKAMPINOSOpen M29M 2900:00:0302:13:2104:15:2307:52:11.1007:52:14.20+01:47:076:538.7
32SAWICKI Marcin 1340DOROTKAOpen M30M 3000:00:0702:10:3704:17:2207:52:48.2007:52:55.75+01:47:496:548.7
33HUNIA Filip 1118KROSNOOpen M31M 3100:00:0502:11:5804:23:0307:54:30.1507:54:35.15+01:49:286:558.7
34SZYMCZYK Daniel 1381KRAKÓWOpen M32M 3200:00:3202:15:4904:18:4907:54:28.6007:55:00.90+01:49:546:558.7
35BAROSZ Natalia-Paulina 1015MarcinŚwiercTEAM/Sprintem do UltraKRAKOWOpen K3K 300:00:0602:17:2404:23:5807:56:44.5007:56:50.85+01:51:446:578.6
36JANKOWSKI Robert 1125DUBLINOpen M33M 3300:00:0201:56:2903:40:5507:57:04.8007:57:06.95+01:52:006:578.6
37MROWIEC Jakub 1244KRAKÓWOpen M34M 3400:00:0902:10:1104:17:2207:57:31.9007:57:41.00+01:52:346:588.6
38BARTELA Edyta 1016AccentureŁÓDŹOpen K4K 400:00:0302:18:2904:22:0007:58:07.0007:58:10.40+01:53:036:588.6
39KRAUSE Kuba 1167Buff Family TeamPOZNAŃOpen M35M 3500:00:0402:09:3204:20:0607:59:35.4507:59:39.80+01:54:337:008.6
40BOCHEŃSKA Aleksandra 1026Pro-Run Wrocław / 140minut teamKIEŁCZÓWOpen K5K 500:00:0502:24:1504:35:5208:02:25.7508:02:31.00+01:57:247:028.5
41WOSZEK Marzena 1418BBL OpoleOPOLEOpen K6K 600:00:0602:19:2804:30:0908:07:05.6008:07:12.25+02:02:057:068.4
41OCHYRA Konrad 1271SOLINA TEAMLESKOOpen M36M 3600:00:0802:15:0404:24:1708:07:04.2008:07:12.25+02:02:057:068.4
43NOWICKI Tomasz 1265KB FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen M37M 3700:00:1402:09:1104:15:0508:10:34.1508:10:48.90+02:05:427:098.4
44OSTAPSKI Kamil 1279VEGE RUNNERS / TCWWROCŁAWOpen M38M 3800:00:0402:14:5704:27:3208:12:21.8508:12:25.90+02:07:197:118.3
45KOSTASZ Mariusz 1160KB Faurecia Wałbrzych StoorGŁUSZYCAOpen M39M 3900:00:0302:22:3504:37:2408:14:47.1508:14:51.10+02:09:447:138.3
46SCHWITALLA Adrian 1342SIECHNICEOpen M40M 4000:00:1602:19:2604:31:1408:17:17.8508:17:34.75+02:12:287:158.3
47LISIECKI Tomasz 1205Trzynastka PlusLUBOŃOpen M41M 4100:00:3702:22:1904:40:3208:20:59.1008:21:36.80+02:16:307:188.2
47LIPA Wojciech 1204RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWOpen M41M 4100:00:0602:24:0604:33:0408:21:30.1008:21:36.80+02:16:307:198.2
49ŻAKOWSKI Karol 1444Calories Of FunPOZNAŃOpen M43M 4300:00:0802:21:3904:36:2808:23:27.0008:23:35.45+02:18:287:208.2
50MUCHA Grzegorz 1247Diabły PancerneZABIERZÓWOpen M44M 4400:02:4902:20:4104:36:4308:20:52.3008:23:41.55+02:18:357:188.2
51ŁUCJANEK Andrzej 1213KAJA TeamWARSZAWAOpen M45M 4500:00:1102:15:2504:22:3908:24:15.4008:24:27.35+02:19:207:218.2
52KUKUĆ-KWAPISZEWSKA Anna 1179SandbotELBLĄGOpen K7K 700:00:0902:19:5604:32:5708:24:22.3008:24:31.75+02:19:257:218.1
53PĘDZISZEWSKI Piotr 1294Vai AltoGDAŃSKOpen M46M 4600:00:1002:19:0704:34:1808:25:00.3008:25:11.05+02:20:047:228.1
54PRZYDANEK Karol 1319WARSZAWAOpen M47M 4700:00:0602:26:1304:39:3008:26:53.6508:27:00.25+02:21:537:248.1
55WÓJCIK Michał 1423Stay InsaneLUBLINOpen M48M 4800:00:1102:19:3704:32:4008:26:49.6508:27:01.30+02:21:547:238.1
56RAJTAR Zbigniew 1323Rontil-KrakówKRAKÓWOpen M49M 4900:00:0302:21:5504:41:0108:27:01.8508:27:05.75+02:21:597:248.1
57MICHALCZYK Paweł 1239WARSZAWAOpen M50M 5000:00:0602:26:1204:41:4008:28:46.0508:28:52.40+02:23:457:258.1
58GWIŻDŻ Michał 1115JAWORZNOOpen M51M 5100:00:1002:19:5704:33:2908:28:52.2508:29:02.30+02:23:557:258.1
59WARSKI Patryk 1399KATOWICEOpen M52M 5200:00:1202:33:1504:42:0908:30:32.0008:30:44.75+02:25:387:278.1
60KUCIAK Bartosz 1176KROSNOOpen M53M 5300:00:1702:22:3404:42:0308:30:27.4008:30:44.80+02:25:387:278.1
61WIĘCŁAWSKI Michał 1406Waga CiężkaKRAKÓWOpen M54M 5400:00:0702:21:1604:38:4408:30:41.6508:30:49.50+02:25:437:278
62GRONO Krzysztof 1106V-Max AdamówKRZYWDAOpen M55M 5500:00:0702:32:1304:44:2708:30:49.9508:30:57.50+02:25:517:278
63SUJAK Mirosław 1366MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIOpen M56M 5600:00:0202:20:3104:34:4608:30:54.6508:30:57.60+02:25:517:278
64JANKOWIAK Przemysław 1124WŁOSZAKOWICEOpen M57M 5700:00:0402:20:0404:35:5808:30:59.7008:31:04.55+02:25:587:278
65SOWIŃSKI Jędrzej 1356REMBERTÓW TEAMWARSZAWAOpen M58M 5800:00:2302:22:5304:36:1908:31:08.3508:31:31.80+02:26:257:278
66KUC Adam 1173KRAKÓWOpen M59M 5900:00:0802:19:5804:35:1408:32:07.2008:32:15.80+02:27:097:288
67SIMKA Kamil 1346RZESZÓWOpen M60M 6000:00:3502:26:3804:48:1308:32:02.7508:32:37.80+02:27:317:288
68RÓŻAŃSKI Mateusz 1331KATOWICEOpen M61M 6100:00:0702:19:5704:38:5208:33:57.5008:34:04.95+02:28:587:308
69TRZASKA Radosław 1388TlenowniaBIELSKO-BIAŁAOpen M62M 6200:00:1602:26:5804:49:0508:34:54.4508:35:11.35+02:30:047:318
70IWANOWICZ Anna 1120CHRZANÓWOpen K8K 800:00:1702:24:4604:49:0508:35:20.8008:35:37.80+02:30:317:318
71STAJNIAK Michał 1359Smashing PąpkinsWARSZAWAOpen M63M 6300:00:1302:17:4604:36:3608:35:41.5008:35:55.25+02:30:487:318
72TKACZYK Rafał 1386Vegan Runners UKANERSHAMOpen M64M 6400:00:1402:19:2104:33:0308:35:58.9508:36:13.00+02:31:067:318
73KOWALCZYK Mateusz 1161Minutka Trail / Przeworska Grupa BiegowaPRZEWORSKOpen M65M 6500:00:0502:05:0704:21:3808:36:23.2508:36:28.35+02:31:217:328
74JĘDZURA Daniel 1134NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEOpen M66M 6600:00:0402:18:2304:32:5208:38:04.1508:38:08.85+02:33:027:337.9
75ELPERS Inez 1451VINGBERG TEAMLIDINGÖOpen K9K 900:00:0902:19:2504:37:2708:38:03.1008:38:12.30+02:33:057:337.9
76CZUPKIEWICZ Michał 1054Rajsport ActiveOPOLEOpen M67M 6700:00:0702:05:4504:18:0408:38:50.4008:38:57.65+02:33:517:347.9
77PORĘBA Marek 1314RZESZÓWOpen M68M 6800:00:0802:26:2504:44:3408:40:06.1508:40:14.50+02:35:087:357.9
78BADZIĄG Damian 1011Klub42,2 Lębork / Smashing pĄpkinsLĘBORKOpen M69M 6900:00:2202:25:0304:40:4508:39:55.4008:40:17.60+02:35:117:357.9
79BRYSZEWSKA Patrycja 1032AccentureŁÓDŹOpen K10K 1000:00:0302:28:3704:48:5508:40:42.6508:40:46.00+02:35:397:367.9
80BIERNACKI Sylwester 1022#MarcinSwiercTEAMWARSZAWAOpen M70M 7000:00:0502:14:4204:36:1708:42:23.9008:42:29.65+02:37:237:377.9
81CZAJKOWSKI Wojtek 1049Adidas Runners WarsawWARSZAWAOpen M71M 7100:00:0802:22:4804:43:4808:42:53.1508:43:01.75+02:37:557:387.9
82KRZYZOSIAK Janko 1172High Lane HurricanesHIGH LANEOpen M72M 7200:00:2102:22:2004:38:5008:42:57.3008:43:19.05+02:38:127:387.9
83CHYLEWSKI Paweł 1044BYDGOSZCZOpen M73M 7300:00:1102:33:3304:52:3008:44:11.0008:44:22.55+02:39:167:397.8
84ZAJĄC Andrzej 1430NightRunnersKRAKÓWOpen M74M 7400:00:2602:24:3704:48:3208:45:42.8508:46:09.80+02:41:037:407.8
85LASEK Leszek 1193KALLIPSO TEAMMAŁECZYNOpen M75M 7500:00:0802:22:1404:46:2808:48:22.6508:48:30.80+02:43:247:427.8
86PABIS Marek 1280ILFORDOpen M76M 7600:00:0702:24:1404:48:0308:49:26.1008:49:33.40+02:44:267:437.8
87SŁONAWSKI Łukasz 1348KS PegazPIASECZNOOpen M77M 7700:00:2702:34:1404:54:0508:51:47.3008:52:14.55+02:47:087:457.7
88NOWAK Adam 1260Tab2GLIWICEOpen M78M 7800:00:0902:20:2404:44:3508:52:43.2508:52:52.35+02:47:457:467.7
89SOWA Paweł 1355GDYNIAOpen M79M 7900:00:0702:19:5004:41:2108:53:03.3508:53:10.80+02:48:047:467.7
90PILAS Maciej 1304TCZEWOpen M80M 8000:00:1802:22:5304:42:1408:56:47.4008:57:05.45+02:51:587:507.7
91WOSZEK Tomasz 1419BBL OpoleOPOLEOpen M81M 8100:00:0702:19:2704:36:1108:59:01.3508:59:08.40+02:54:017:527.6
92KAWIECKI Paweł 1141AkademiaMuzycznaBiegaNIDZICAOpen M82M 8200:00:0202:18:1304:50:5308:59:39.9508:59:42.60+02:54:367:527.6
93TESZNER Adrian 1384MIZERÓWOpen M83M 8300:00:0502:14:3004:46:5109:00:04.7009:00:10.55+02:55:047:537.6
94GODYŃ Jan 1096Deloitte Adventure TeamKATOWICEOpen M84M 8400:00:2202:31:5404:51:2808:59:59.3009:00:21.90+02:55:157:527.6
95FEDORCZAK Jacek 1073KRAKÓWOpen M85M 8500:00:1402:37:2105:04:4709:00:18.8509:00:33.50+02:55:277:537.6
96MROZIAK Maciek 1245RunPassion pl. TeamGDYNIAOpen M86M 8600:00:1402:21:4504:47:4009:00:34.5509:00:48.95+02:55:427:537.6
97ZAŁUSKA-LIPA Agnieszka 1433MOSINAOpen K11K 1100:00:1502:27:2704:47:3209:03:12.8509:03:28.50+02:58:227:557.6
98LICHOTA Tomasz 1203DekoriaŚWIDNICAOpen M87M 8700:00:2302:21:5504:46:5809:03:09.9009:03:33.65+02:58:277:557.6
99RYBARCZYK Ilona 1335KOŁOOpen K12K 1200:00:1502:29:3604:57:3809:03:34.3009:03:50.00+02:58:437:567.6
100SZADOKWSKI Jacek 1371JEZIÓRKOOpen M88M 8800:00:0702:34:0204:57:4909:03:43.7509:03:51.30+02:58:447:567.6
101LATOS Marcin 1194Euroclear Running TeamKRAKÓWOpen M89M 8900:00:0702:21:1304:46:3409:03:58.6009:04:06.05+02:58:597:567.6
102LUDA Żaneta 1210WawrzynteamGÓRZNOOpen K13K 1300:00:1702:33:4304:58:2709:04:37.6509:04:55.40+02:59:487:577.5
103CETNAR Grzegorz 1040KATOWICEOpen M90M 9000:00:0302:33:3704:58:2609:06:13.5509:06:17.45+03:01:107:587.5
104ZABDYR Marcin 1428KS PEGAZCHYLICEOpen M91M 9100:00:2702:34:1504:54:3709:06:09.8509:06:37.30+03:01:307:587.5
105DUC-SYPOSZ Aureliusz 1067WIELICZKAOpen M92M 9200:00:0902:21:0004:46:5909:07:39.2009:07:48.75+03:02:427:597.5
106KUTRZUBA Mateusz 1189Maratończyk DębicaDĘBICAOpen M93M 9300:00:2002:37:5104:59:2409:08:08.5009:08:29.10+03:03:228:007.5
107KUSOFFSKY Mats 1186VINGBERG TEAMSTOCKHOLMOpen M94M 9400:00:1502:17:2004:37:1509:09:08.1509:09:23.35+03:04:168:007.5
108RAMOTOWSKI Marcin 1325WARSZAWAOpen M95M 9500:00:3302:34:0405:04:4209:09:21.4009:09:54.70+03:04:488:017.5
109KOSOWICZ Krzysztof 1159WARSZAWAOpen M96M 9600:00:1002:18:3304:49:0509:10:45.9009:10:56.40+03:05:498:027.5
110TYRALSKI Dominik 1394Polsat BiegaWARSZAWAOpen M97M 9700:00:1102:24:5304:49:2909:11:34.0009:11:45.25+03:06:388:037.5
111FRANKIEWICZ Artur 1075GLIWICEOpen M98M 9800:03:2502:19:5304:51:2009:08:37.4009:12:02.75+03:06:568:007.5
112GALUSKIN Alexey 1083Grupa NomaxTARNOWSKIE GÓRYOpen M99M 9900:00:1002:37:3405:06:3909:12:13.1009:12:23.15+03:07:168:037.4
113GRONAU Maciej 1105KOBYŁKAOpen M100M 10000:00:0602:35:5404:56:0609:13:07.7509:13:14.20+03:08:078:047.4
114DUDEK Łukasz 1068RZESZÓWOpen M101M 10100:00:0702:28:2904:56:1109:13:54.7009:14:01.95+03:08:558:057.4
115WELENC Łukasz 1403No Limits TrailWARSZAWAOpen M102M 10200:00:1902:41:4705:01:5909:14:27.0509:14:46.55+03:09:408:057.4
116BODZIOCH Grzegorz 1027Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEOpen M103M 10300:00:3602:42:5605:10:1409:15:07.9009:15:44.20+03:10:378:067.4
117FRANUSIAK Marek 1077CZĘSTOCHOWAOpen M104M 10400:04:4102:32:1904:52:1609:11:24.6009:16:06.15+03:10:598:027.5
118BURZYŃSKA Ewelina 1037Natura BiedruskoBIEDRUSKOOpen K14K 1400:00:0502:38:1605:01:1809:18:08.2509:18:13.95+03:13:078:087.4
119WILK Paweł 1409WARSZAWAOpen M105M 10500:00:1502:41:0205:05:1809:18:45.2509:19:00.95+03:13:548:097.4
120MAZURCZAK Łukasz 1235POZNAŃOpen M106M 10600:00:1402:30:1105:00:5009:19:18.1009:19:33.00+03:14:268:097.3
121BIEL Łukasz 1019Bridgestone B-OlympicWARSAWOpen M107M 10700:00:1402:43:3805:02:2509:19:18.9509:19:33.90+03:14:278:097.3
122MIELNIK Michał 1241Krosno GlassKROSNOOpen M108M 10800:00:0602:24:2704:54:0709:20:23.9009:20:30.25+03:15:238:107.3
123SOKOŁOWSKI Tomasz 1352Klinika TriathlonuBYDGOSZCZOpen M109M 10900:00:2402:35:0705:00:4109:20:38.5509:21:02.90+03:15:568:117.3
124PRZYCHODZKI Łukasz 1318The RecyckingsNOWINKAOpen M110M 11000:00:0502:36:0505:01:2309:21:30.1009:21:35.20+03:16:288:117.3
125CEGLEWSKI Marcin 1039Harpagany Running TeamPOZNAŃOpen M111M 11100:00:0402:35:5205:05:4209:22:09.0509:22:13.10+03:17:068:127.3
126RYCERSKI Rafal 1337CZAPLINEKOpen M112M 11200:00:3302:35:1005:05:0609:21:57.3509:22:31.00+03:17:248:127.3
127PASELA Bartosz 1285Smashing pĄpkinsWARSZAWAOpen M113M 11300:00:4202:32:4804:59:1209:22:50.2009:23:32.30+03:18:258:127.3
128MECAN Magdalena 1237DR. SCHNEIDER RUNNING TEAMBYSTRZYCAOpen K15K 1500:00:4102:36:4805:12:0209:26:09.1009:26:50.40+03:21:438:157.3
129ŚWIERK Seweryn 1383Naturalnie JanowiceJANOWICE WIELKIEOpen M114M 11400:00:4002:36:0405:12:0309:26:10.5509:26:51.15+03:21:448:157.3
130SPECHT Mikołaj 1357WARSZAWAOpen M115M 11500:00:0602:22:5804:50:5309:26:54.0509:27:00.10+03:21:538:167.2
131ZORAN Henryk 1441RUDA ŚLĄSKAOpen M116M 11600:00:1402:40:2405:16:1209:26:57.2509:27:11.60+03:22:058:167.2
132SZYMAŃSKI Sławek 1378Wolsztyński Klub BiegowyWOLSZTYNOpen M117M 11700:00:1802:44:4405:21:4709:27:25.7009:27:44.65+03:22:388:177.2
133PĘCHERZEWSKI Norbert 1293RYKOWISKOBOROWICZKI PIEŃKIOpen M118M 11800:02:5202:27:1505:01:1409:25:29.5509:28:22.25+03:23:158:157.3
134PIETRZYK Dariusz 1302Biegający ŚwidnikMEŁGIEWOpen M119M 11900:00:4002:47:2405:17:4409:28:33.2509:29:13.30+03:24:068:187.2
135SZAŁAŚNY Piotr 1372TestyOutdoorowe.plKOBIÓROpen M120M 12000:00:1202:43:3305:11:2909:29:55.2009:30:08.00+03:25:018:197.2
136PIESIK Jarosław 1300Wolsztyński Klub BiegowyKARPICKOOpen M121M 12100:00:2102:44:5905:21:5009:31:32.2009:31:53.20+03:26:468:207.2
137MIŚKIEWICZ Paweł 1242OUTDOORZYKOZYOpen M122M 12200:00:3002:41:3205:08:5609:31:31.1509:32:01.75+03:26:558:207.2
138KUNA Wojciech 1183KRAKÓWOpen M123M 12300:00:2602:29:4205:06:3709:31:35.5009:32:02.40+03:26:558:207.2
139GLÓRA Aleksandra 1093ŻARY RUNNERS TEAMŻARYOpen K16K 1600:00:2502:35:4205:09:4909:32:17.1509:32:42.25+03:27:358:217.2
140ROMAŃCZYK Jarosław 1329HuraganOPOLEOpen M124M 12400:00:4102:44:4005:15:0009:32:05.1009:32:46.90+03:27:408:217.2
141GRYGIERZEC Grzegorz 1108RYMANÓWOpen M125M 12500:00:3202:42:0305:04:2509:32:45.1009:33:18.00+03:28:118:217.2
142ZIELIŃSKA Iwona 1437GDAŃSKOpen K17K 1700:00:2502:45:1205:19:2309:32:58.2509:33:23.40+03:28:168:217.2
143PARWA Michał 1284DZIEKANOWICEOpen M126M 12600:04:3202:39:0205:10:3509:29:06.7009:33:38.85+03:28:328:187.2
144MAŚLANY Daniel 1231SANOKOpen M127M 12700:00:2002:36:1505:07:5609:33:46.2509:34:07.00+03:29:008:227.2
145PODODEMSKA-ZABDYR Izabela 1310KS PEGAZCHYLICEOpen K18K 1800:03:5702:39:3005:08:4009:31:12.8509:35:10.80+03:30:048:207.2
146GOŁDA Paweł 1097KRAKÓWOpen M128M 12800:00:0902:37:5205:10:4409:36:55.3509:37:04.50+03:31:588:257.1
147KOŁACKA Martyna 1154WODZISŁAW ŚLĄSKIOpen K19K 1900:00:0602:29:3904:57:5409:37:00.8509:37:07.15+03:32:008:257.1
148NAUDZIUNAS Agnieszka 1255Natural Born RunnersPOZNAŃOpen K20K 2000:00:3602:39:1905:12:5209:38:14.6009:38:51.25+03:33:448:267.1
149KISIAŁA Filip 1147Lacho TeamKRAKÓWOpen M129M 12900:00:1302:33:2005:06:3109:39:45.2509:39:58.45+03:34:518:277.1
150BOGDANOWICZ Robert 1028GDAŃSKOpen M130M 13000:00:2502:31:5404:57:2709:39:36.7509:40:02.05+03:34:558:277.1
151MAZERSKI Grzegorz 1234GDAŃSKOpen M131M 13100:00:2302:42:5605:15:2509:40:48.0009:41:11.65+03:36:058:287.1
152NICGORSKI Piotr 1257RZESZÓWOpen M132M 13200:00:2602:42:0105:08:4909:41:55.9509:42:22.05+03:37:158:297.1
153MAJ Sławomir 1217Biegający ŚwidnikŚWIDNIKOpen M133M 13300:00:3802:38:3405:10:4409:41:54.9509:42:33.45+03:37:268:297.1
154BOŻEK Grzegorz 1030Dzikie Życie RunTeamKROSNOOpen M134M 13400:00:0602:36:5205:15:3009:43:17.0509:43:23.80+03:38:178:307
155KURKOWIAK Krzysztof 1185Wkurw_TeamWROCŁAWOpen M135M 13500:00:2302:37:5905:16:0109:43:08.0509:43:31.90+03:38:258:307
156KOLASA Konrad 1153BEZRZECZEOpen M136M 13600:00:2502:35:0705:17:1109:45:34.1509:46:00.05+03:40:538:327
157CZERWIŃSKI Wojciech 1053CIECHANÓWOpen M137M 13700:00:1402:38:0405:12:2309:46:34.8009:46:49.20+03:41:428:337
158CHMIELEWSKI Tomasz 1042BWOTR.PL blog biegowyŻORYOpen M138M 13800:00:1102:45:1905:19:2309:47:15.6509:47:26.90+03:42:208:347
159WASILEWSKI Witold 1400WARSZAWAOpen M139M 13900:00:0802:29:5205:11:3509:47:34.4509:47:43.00+03:42:368:347
160ŚLIŻ Sylwia 1382SIECHNICEOpen K21K 2100:00:1002:46:2905:25:1709:47:37.9509:47:48.90+03:42:428:347
161GONCERZEWICZ Anna 1098Stare Babice BiegająKWIRYNÓWOpen K22K 2200:00:1402:54:1405:24:4909:47:36.1509:47:50.60+03:42:448:347
162PIERZCHAŁA Anna 1299KB MCKiS Jaworzno / Jaworzno RunnersJAWORZNOOpen K23K 2300:00:1102:43:1705:19:0809:47:49.9009:48:01.50+03:42:558:347
163WÓJCICKI Bohdan 1421NADARZYNOpen M140M 14000:00:0902:45:5705:32:0709:48:26.1509:48:36.05+03:43:298:357
164KIEZIK Anna 1145Skazani na sukcesOLSZTYNOpen K24K 2400:00:1802:45:4105:18:5409:48:33.4509:48:52.00+03:43:458:357
165BIEL Tomasz 1020KATOWICEOpen M141M 14100:00:1402:43:3705:26:1409:49:07.1509:49:21.90+03:44:158:367
166JARUZEL Robert 1129InfinIT CodelabSTARGARDOpen M142M 14200:00:0402:39:4205:20:1709:51:20.6509:51:25.35+03:46:188:377
167ZUBERT Marcin 1442Press Glass-biegamy i wspieramyRUDNIK WIELKIOpen M143M 14300:00:2902:26:2505:21:5809:51:34.7009:52:04.65+03:46:588:386.9
168OLSZAK Zenon 1274Warsaw Run ClubWARSZAWAOpen M144M 14400:00:0902:46:2805:17:2509:54:37.7509:54:47.00+03:49:408:406.9
169OSTAPIŃSKA Magda 1278OSTreSROkiPIASECZNOOpen K25K 2500:00:2002:50:3205:34:5409:56:14.4009:56:35.10+03:51:288:426.9
170KANTOROWSKI Piotr 1140RZESZÓWOpen M145M 14500:02:5202:37:0805:10:0309:53:45.9009:56:38.50+03:51:328:406.9
171SZMAGAJ Marcin 1375SZWLASTARGARDOpen M146M 14600:00:0502:36:0505:20:1609:57:16.5009:57:21.60+03:52:158:436.9
172FRĄCZEK Rafał 1079FIT-STORYJAWORZNOOpen M147M 14700:00:1102:41:0405:24:4909:57:14.4509:57:26.00+03:52:198:436.9
173GOBL Richard 1095BUDAKALASZOpen M148M 14800:00:1702:47:0305:27:0409:57:18.6009:57:35.65+03:52:298:436.9
174KUŚMIERZAK Piotr 1188Polsat biegaLUBLINOpen M149M 14900:00:1002:25:2204:57:4809:58:20.6509:58:31.15+03:53:248:446.9
175POŁCZYŃSKI Maciej 1313Stalowa ŁydaPOZNAŃOpen M150M 15000:00:2702:43:0305:24:0309:58:24.7509:58:52.55+03:53:468:446.9
176OCHREMIAK Michał 1270MokoBiegaczeWARSZAWAOpen M151M 15100:00:3502:39:4405:20:4309:59:03.8509:59:39.10+03:54:328:446.9
177AKONOM Agnieszka 1009KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN -KOŹLEKĘDZIERZYN-KOŹLEOpen K26K 2600:00:1302:52:4505:41:1509:59:46.9510:00:00.80+03:54:548:456.9
178TUSZNIO Grzegorz 1392KRAKÓWOpen M152M 15200:00:1302:38:5205:22:2609:59:58.2510:00:12.00+03:55:058:456.9
179KROWIAK Tomasz 1170SOSNOWIECOpen M153M 15300:00:1002:36:5205:16:0710:00:13.1510:00:23.45+03:55:168:456.8
180KUCZKOWSKI Krzysztof 1177Trailing LabWARSZAWAOpen M154M 15400:00:0802:38:5505:19:0110:03:16.8010:03:25.05+03:58:188:486.8
181KOJDER Grzegorz 1151KRĘCZKIOpen M155M 15500:00:0902:37:5905:27:1010:05:00.8510:05:10.75+04:00:048:496.8
182MARSZAŁEK Andrzej 1228SWARZĘDZOpen M156M 15600:00:1602:41:0705:17:0310:06:23.5510:06:39.85+04:01:338:516.8
183GRZYBOWSKI Tomasz 1112BYDGOSZCZOpen M157M 15700:00:1702:41:0605:17:1010:06:26.6510:06:44.30+04:01:378:516.8
184BORUSIEWICZ Konrad 1456Open M158M 15800:00:0902:51:4605:36:0210:06:40.8010:06:50.55+04:01:448:516.8
185MAŁECKI Robert 1222K.S. KandaharJAWISZOWICEOpen M159M 15900:00:3002:42:5205:30:1710:06:45.1510:07:15.70+04:02:098:516.8
186NOWAK Artur 1264A&G Carp TeamGDYNIAOpen M160M 16000:00:1202:38:3805:20:5810:07:23.0510:07:35.50+04:02:298:526.8
187BEDNARCZYK Paulina 1018JÓZEFOSLAWOpen K27K 2700:00:1302:50:4205:28:3110:07:43.9010:07:57.40+04:02:508:526.8
188LEYK Daniel 1202LEYK TEAMLUZINOOpen M161M 16100:00:3903:02:5605:50:5310:07:23.8010:08:03.30+04:02:568:526.8
189TOKARZ Marcin 1387LIBERTÓWOpen M162M 16200:00:0902:43:1705:20:1610:09:51.0010:10:00.15+04:04:538:546.7
190GÓRSKI Emil 1100WARSZAWAOpen M163M 16300:00:3202:40:0305:18:0510:11:10.2010:11:43.00+04:06:368:556.7
191WIELECHOWSKA Natalia 1405WARSZAWAOpen K28K 2800:00:3302:40:0205:18:0410:11:09.8510:11:43.45+04:06:368:556.7
192STARZYŃSKI Stefan 1361Perfect Runner LublinLUBLINOpen M164M 16400:00:1102:50:4005:34:4510:11:31.9510:11:43.90+04:06:378:556.7
193BURDAJEWICZ Magdalena 1035MOSINAOpen K29K 2900:00:3702:56:5505:40:0710:13:45.9010:14:23.50+04:09:178:576.7
194WÓJCICKI Tomasz 1422KOMORÓWOpen M165M 16500:03:5002:42:1705:28:1910:11:04.0510:14:54.65+04:09:488:556.7
195JAWOREK Grzegorz 1131MiG TeamWARSZAWAOpen M166M 16600:00:1502:41:0205:21:2810:14:43.4510:14:59.40+04:09:528:586.7
196LAZA Filip 1195Amazon SKPRAHAOpen M167M 16700:00:3002:38:3005:36:5610:14:59.9510:15:30.75+04:10:248:586.7
197SĘDZIK Piotr 1343Applover UltraWROCŁAWOpen M168M 16800:00:1302:45:4705:27:3410:17:28.3510:17:41.55+04:12:359:006.7
198MAŚNICA-SZYMAŃSKA Joanna 1232Wolsztyński Klub BiegowyWOLSZTYNOpen K30K 3000:00:2002:58:5405:37:2810:17:59.0510:18:19.15+04:13:129:016.7
198SWOROWSKI Maciej 1368Wolsztynski Klub BiegowyWOLSZTYNOpen M169M 16900:00:1902:58:4205:37:3110:17:59.6510:18:19.15+04:13:129:016.7
200SWOROWSKA Izabela 1367Wolsztyński Klub BiegowyWOLSZTYNOpen K31K 3100:00:2002:59:1305:37:2810:17:59.1510:18:19.35+04:13:129:016.7
201LEWANDOWSKI Janusz 1200TARNOWSKIE GÓRYOpen M170M 17000:00:1802:45:0405:29:4210:18:13.9510:18:32.80+04:13:269:016.6
202LOSKA Michał 1208Baran Trail RaceTYCHYOpen M171M 17100:00:3402:42:5105:38:1910:18:58.6510:19:33.10+04:14:269:026.6
203POLAR Artur 1311BIŁGORAJOpen M172M 17200:00:3902:46:4005:36:2510:20:11.2010:20:50.35+04:15:439:036.6
204PAWŁOWICZ Dorota 1288Kuźnia TriathlonuWARSZAWAOpen K32K 3200:00:3202:52:0905:40:2110:20:50.3010:21:22.45+04:16:159:036.6
205KLAR Michal 1148CHRISTCHURCHOpen M173M 17300:00:2702:41:4405:27:1210:21:03.9010:21:30.90+04:16:249:036.6
206LIŠKA Václav 1206ZLÍNOpen M174M 17400:00:2802:41:4405:27:0910:21:02.7010:21:31.10+04:16:249:036.6
207BADOWSKI Rafał 1010Wszystko jest w głowieKRAKÓWOpen M175M 17500:00:0602:36:1305:25:0610:21:59.5510:22:06.20+04:16:599:046.6
208FRĄCKIEWICZ Dariusz 1078Biegam Na TarchominieWARSZAWAOpen M176M 17600:03:4902:37:4505:39:1210:18:26.0510:22:15.70+04:17:099:016.6
209DRABIK Jacek 1065KRAKÓWOpen M177M 17700:00:1202:51:0905:36:4310:22:33.4010:22:45.75+04:17:399:056.6
210OCHREMIAK Jakub 1269MokoBiegaczeWARSZAWAOpen M178M 17800:00:3402:39:5905:27:2710:22:41.6010:23:16.25+04:18:099:056.6
211PIETRASZEK Mirosław 1301KSPegazKONSTANCIN-JEZIORNAOpen M179M 17900:00:1802:52:1405:41:4510:23:08.9010:23:27.60+04:18:219:056.6
212GASIECKI Andrzej 1085SZCZECINOpen M180M 18000:00:2102:44:0105:37:4310:23:11.2510:23:33.00+04:18:269:056.6
213POŁCZYŃSKI Paweł 1312Stalowa ŁydaPOZNAŃOpen M181M 18100:00:2702:42:4505:24:0110:23:32.2510:23:59.45+04:18:529:066.6
214MYCIELSKI Mariusz 1250W DrodzeŚWIERKLANIECOpen M182M 18200:00:2202:43:1905:27:4310:23:44.7510:24:06.95+04:19:009:066.6
215MARCHEWKA Jarosław 1224W DRODZEŚWIERLANIECOpen M183M 18300:00:2202:43:2005:27:4310:23:44.2010:24:07.10+04:19:009:066.6
216DZIENISZEWSKI Michał 1072KONSTANCIN - JEZIORNAOpen M184M 18400:00:1602:36:4505:27:1110:24:02.4510:24:18.95+04:19:129:066.6
217GAŁĄZKA Andrzej 1453WARSZAWAOpen M185M 18500:00:2002:45:4305:30:2310:24:50.9010:25:11.35+04:20:049:076.6
218DZIEDZINA Tomasz 1071MUAY Running TeamKRAKÓWOpen M186M 18600:00:2602:47:4605:41:2910:25:10.2510:25:36.75+04:20:309:076.6
219WOŹNIAK Gabriela 1420KRAKÓWOpen K33K 3300:00:2602:50:4605:37:5510:26:00.9010:26:27.45+04:21:209:086.6
220STASIAK Wojciech 1362TrizarzaWARSZAWAOpen M187M 18700:00:2402:46:0405:24:5210:26:06.1010:26:30.80+04:21:249:086.6
221RUŚKIEWICZ Wojciech 1334Deloitte Adventure TeamSZCZECINOpen M188M 18800:00:3602:38:1605:42:2310:26:47.2010:27:23.85+04:22:179:096.6
222WRÓBEL Aleksandra 1425Dirty SparrowsSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEOpen K34K 3400:00:3202:54:1805:39:2010:27:38.1510:28:10.95+04:23:049:096.5
223STĄPEL Sławomir 1364KS KandaharIMIELINOpen M189M 18900:00:2902:42:0305:30:0710:28:19.7010:28:49.25+04:23:429:106.5
224GALEK Adam 1081Ks tęczaWARSZAWAOpen M190M 19000:00:1502:51:0805:39:5610:29:02.7510:29:17.80+04:24:119:106.5
225KIERSKI Dariusz 1144PSZCZYNAOpen M191M 19100:00:1702:50:0405:40:4610:29:00.9010:29:18.65+04:24:129:106.5
226KOPANIA Kamil 1155K.S TęczaWARSZAWAOpen M192M 19200:00:1302:51:0605:39:5810:29:13.3510:29:26.90+04:24:209:116.5
227KUŚ Jakub 1187KRAKÓWOpen M193M 19300:00:1102:40:2305:38:2710:29:22.0510:29:33.95+04:24:279:116.5
228NAZARCZYK Rafał 1256CleoŁÓDŹOpen M194M 19400:00:3402:42:5005:26:5210:29:26.2010:30:00.75+04:24:549:116.5
229SOSZYŃSKA - PSTROKOŃSKA Joanna 1354Gazele na stracieWARSZAWAOpen K35K 3500:00:3202:52:0905:40:2110:30:23.5510:30:56.35+04:25:499:126.5
230PERŁA Adam 1290Naramowice BiegająPOZNAŃOpen M195M 19500:00:3802:47:3705:45:3010:30:22.4510:31:00.70+04:25:549:126.5
231SZOLNOKI Janos 1376BUDAKALÁSZOpen M196M 19600:03:5802:43:2305:28:3710:27:03.8010:31:02.25+04:25:559:096.6
232MAĆKOWSKI Mateusz 1214Natural Born Coffee LoversPOZNAŃOpen M197M 19700:04:2902:46:2405:26:5310:27:13.4010:31:42.70+04:26:369:096.6
233WACHOWSKA Katarzyna 1398Smok TrójgłowyPOZNAŃOpen K36K 3600:00:3702:50:1705:30:4810:31:05.5010:31:42.85+04:26:369:126.5
234RAFAŁ Eliza 1322BIŁGORAJOpen K37K 3700:00:3703:00:1305:54:0510:31:43.6510:32:21.55+04:27:159:136.5
235HYDZIK Łukasz 1119Lider SanokSANOKOpen M198M 19800:00:1802:59:0305:51:1010:33:02.5510:33:21.50+04:28:159:146.5
236MĄCZNIK Andrzej 1236GDAŃSKOpen M199M 19900:00:3802:47:2405:36:0710:33:14.6510:33:53.10+04:28:469:146.5
237NIEMIRO Paweł 1258Jagodowo-Kalinowy TEAMPOLICEOpen M200M 20000:00:3902:47:2105:36:0610:33:13.4510:33:53.20+04:28:469:146.5
238KOWALSKI Daniel 1163Biegający ŚwidnikŚWIDNIKOpen M201M 20100:03:3402:35:3005:16:1010:32:06.7010:35:41.65+04:30:359:136.5
239KIJOWSKA Aldona 1146Markowi BiegaczeMARKIOpen K38K 3800:00:3402:55:3505:46:5510:36:18.6010:36:53.35+04:31:469:176.5
240KRAWCZYK Wojciech 1169Biegam na TarchominieWARSZAWAOpen M202M 20200:00:2002:44:0505:26:2810:36:53.8510:37:14.55+04:32:089:176.5
241OSIKOWSKA Teresa 1277ZAKOPANEOpen K39K 3900:00:4003:00:3906:02:0010:37:07.7010:37:47.85+04:32:419:186.5
242RAKOWSKI Marcin 1324Decathlon RybnikCZERWIONKA-LESZCZYNYOpen M203M 20300:00:3402:51:5605:50:5610:37:33.2010:38:07.75+04:33:019:186.4
243MYSZKOWSKI Paweł 1252UltraŚledźWARSZAWAOpen M204M 20400:00:2402:48:4105:44:1510:38:07.7010:38:31.95+04:33:259:186.4
244WILMAN Andrzej 1410WSLŁÓDŹOpen M205M 20500:00:4003:00:2005:49:4310:38:18.9510:38:59.40+04:33:529:196.4
245MALEC Dawid 1221KRAKÓWOpen M206M 20600:00:2602:43:1805:27:1710:39:16.9010:39:43.75+04:34:379:196.4
246CHILIMONIUK Paweł 1041WARSZAWAOpen M207M 20700:00:1702:46:5105:32:0310:39:27.5010:39:44.85+04:34:389:206.4
247MUCHA Michał 1246Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINOpen M208M 20800:00:4102:51:2805:37:2310:39:30.9510:40:12.50+04:35:069:206.4
248GRAU Joanna 1102Kwidzyn BiegaKWIDZYNOpen K40K 4000:00:3202:56:5405:49:5010:40:46.8010:41:18.85+04:36:129:216.4
249MARIANOWSKI Krzysztof 1227Kwidzyn BiegaKWIDZYNOpen M209M 20900:00:3002:50:5405:49:5510:40:48.4510:41:19.25+04:36:129:216.4
250KOZIELEC Tomasz 1164Pędzące misieKLESZCZÓWOpen M210M 21000:00:2103:03:4806:01:3010:41:05.0010:41:26.80+04:36:209:216.4
251GRZANECKA Joanna 1109JeepWARSZAWAOpen K41K 4100:00:0802:39:0705:25:0010:43:43.0510:43:51.10+04:38:449:236.4
252ZAWISZA Łukasz 1436IWONICZOpen M211M 21100:00:1102:40:3105:42:0710:45:21.6010:45:32.65+04:40:269:256.4
253CYRAN Grzegorz 1048AilleronKRACZKOWAOpen M212M 21200:00:3302:54:5406:03:0910:45:36.4010:46:09.65+04:41:039:256.4
254NAGY Peter 1253BERETTYOUJFALUOpen M213M 21300:00:1602:48:3405:34:5110:46:09.4510:46:25.55+04:41:199:256.4
255WĘDRYCHOWICZ Grzegorz 1404GGBGORLICEOpen M214M 21400:00:3702:44:5205:51:3510:46:06.2010:46:44.00+04:41:379:256.4
255SZUREK Joanna 1377GGBGORLICEOpen K42K 4200:00:3702:44:5205:51:3210:46:06.2010:46:44.00+04:41:379:256.4
257ZWOLIŃSKI Mariusz 1443WARSZAWAOpen M215M 21500:00:0902:48:3005:38:3510:47:13.8010:47:23.25+04:42:169:266.4
258BOBOLA Maciek 1024KRAKÓWOpen M216M 21600:00:1002:58:2605:58:4610:47:20.1510:47:30.90+04:42:249:276.3
259SYZDÓŁ Karol 1370MAKA RUNKRAKÓWOpen M217M 21700:00:1102:37:5805:29:2910:47:29.4010:47:40.40+04:42:339:276.3
260SYZDÓŁ Marcin 1369MAKA RUNRUDA ŚLĄSKAOpen M218M 21800:00:1102:38:4005:32:4910:47:28.9510:47:40.75+04:42:349:276.3
261DYREK Marcin 1069MSZANA GÓRNAOpen M219M 21900:00:0602:56:2205:56:3710:47:35.4010:47:41.90+04:42:359:276.3
262GNACY Agnieszka 1094GOSTYŃOpen K43K 4300:00:1603:04:3105:59:2510:47:58.5510:48:15.35+04:43:089:276.3
263TUCHOŁKA Marta 1390Poco Loco Adventure TeamKRAKOWOpen K44K 4400:00:0702:52:4405:45:4810:48:34.2510:48:42.10+04:43:359:286.3
264ZAJĄC Łukasz 1431Kompario TeamKRAKÓWOpen M220M 22000:00:0502:44:2605:38:3310:48:50.3510:48:55.95+04:43:499:286.3
265JACHYMSKI Ignacy 1121AKG ŁódźŁÓDŹOpen M221M 22100:00:2302:47:1905:48:1310:49:39.5510:50:02.80+04:44:569:296.3
266RUDNIK Slawomir 1332NadaktywniBIAŁYSTOKOpen M222M 22200:00:0802:50:5405:58:2110:51:13.2010:51:21.75+04:46:159:306.3
267MAGOCSY Adam 1216KRAKÓWOpen M223M 22300:00:2203:05:0906:02:3310:51:37.4010:51:59.75+04:46:539:306.3
268MAGOCSY Justyna 1215KRAKÓWOpen K45K 4500:00:2103:05:1306:02:3610:51:38.4510:52:00.05+04:46:539:306.3
269JAZY Szymon 1133POZNAŃOpen M224M 22400:00:1402:55:4506:02:3810:52:36.7010:52:51.10+04:47:449:316.3
270KULCZYŃSKI Michał 1182GDAŃSKOpen M225M 22500:00:2302:53:1405:57:4110:52:33.5510:52:57.05+04:47:509:316.3
271POTERA Krystyna 1315Frytków!!!!ŁAŃCUTOpen K46K 4600:00:3503:04:1106:02:2710:54:04.8010:54:40.30+04:49:339:326.3
272RYBCZYŃSKI Przemek 1336Nigdzie mnie nie chcą!Może ktoś,coś!KRAKÓWOpen M226M 22600:00:4302:54:0305:56:3210:53:57.0510:54:40.90+04:49:349:326.3
273BROZEK Aleksander 1031ElectroluxPĘKOWICEOpen M227M 22700:00:3102:48:2905:23:3210:56:34.8510:57:06.10+04:51:599:356.3
274NAPIERAŁA Katarzyna 1254SUCHY LASOpen K47K 4700:00:3403:07:3006:13:0410:59:06.7510:59:40.80+04:54:349:376.2
275KWIECIEŃ Krzysztof 1191MEGAWONSZ99KRAKÓWOpen M228M 22800:00:2103:06:2206:01:4811:05:35.6511:05:57.30+05:00:509:436.2
276FRANKOWSKI Darek 1076SZAMANI W TRANSIEGLIWICEOpen M229M 22900:00:1503:00:4306:16:3411:07:39.5011:07:54.70+05:02:489:446.2
277OCHOCKI Mateusz 1267Pozytywnie Zabiegani Omega KleszczówKLESZCZÓWOpen M230M 23000:00:2702:33:1905:11:1311:08:38.7511:09:06.45+05:03:599:456.1
278PINTENICS Gyözö 1305RUNLOVERSBUDAÖRSOpen M231M 23100:00:2103:02:4306:04:5111:08:55.0011:09:16.95+05:04:109:456.1
279KUGLARZ Szymon 1178Motointegrator Running TeamWODZISŁAW ŚL.Open M232M 23200:00:1802:57:2106:00:2011:11:49.4011:12:07.75+05:07:019:486.1
280STASIUK Arkadiusz 1363WARSZAWAOpen M233M 23300:00:0602:38:5705:46:4011:15:58.1011:16:04.95+05:10:589:526.1
281DOMBEK Robert 1061TORUŃOpen M234M 23400:00:2102:48:3605:47:0111:16:24.2011:16:45.20+05:11:389:526.1
282CHOJNACKI Jacek 1043TORUŃOpen M235M 23500:00:1902:48:3905:47:0411:16:26.4511:16:46.05+05:11:399:526.1
283ŁATAK-SKRABUT Basia 1212Mustangi GliwiceGLIWICEOpen K48K 4800:00:3003:02:3906:03:1811:16:44.7511:17:15.10+05:12:089:526.1
284ORZECH Michał 1275Mustangi GliwiceGLIWICEOpen M236M 23600:00:3003:02:3906:03:1811:16:45.1011:17:15.30+05:12:089:526.1
285CZARNOWSKI Lukasz 1051Dzikie Życie Run TeamOSKARSHAMNOpen M237M 23700:00:2802:48:1105:46:2911:17:27.8011:17:56.65+05:12:509:536.1
286PAKULSKA Dorota 1281SUCHY LASOpen K49K 4900:00:3203:07:3206:13:0711:17:34.9011:18:07.80+05:13:019:536.1
287DZIAŁA Piotr 1070KB Ożarów Mazowiecki BiegaWIKTORÓWOpen M238M 23800:00:1202:42:1405:52:4411:18:41.7011:18:54.05+05:13:479:546.1
288MASALSKA Anna 1229Paint RunSUWAŁKIOpen K50K 5000:00:2002:57:0506:02:3011:20:48.5011:21:08.70+05:16:029:566
289LEWANDOWSKI Leszek 1201Powstańcy z kanapyBRZEZINAOpen M239M 23900:00:0703:01:0906:01:4711:21:14.0011:21:21.00+05:16:149:566
290KOWALSKA-GRZEJDA Anna 1162WARSZAWAOpen K51K 5100:00:3502:56:0006:00:0511:21:26.1511:22:01.95+05:16:559:566
291KURAS- SMOLNIK Magdalena 1184Sieradzbiega.plSIERADZOpen K52K 5200:00:1803:06:2606:11:1911:23:02.0511:23:20.90+05:18:149:586
292TITOV Anton 1385KRAKÓWOpen M240M 24000:00:4403:00:1006:09:0911:24:13.5511:24:58.30+05:19:519:596
293PREDESCU Robert 1316HILDENOpen M241M 24100:00:3002:51:3405:42:4111:28:19.6011:28:50.10+05:23:4310:026
294JAMROZY Gregor 1122HILDENOpen M242M 24200:00:3002:49:3305:41:1711:28:20.2011:28:50.40+05:23:4310:026
295LUBAŃSKI Mateusz 1209Team ZabieganeDniJÓZEFÓWOpen M243M 24300:00:2303:10:5506:16:3111:29:13.4011:29:36.90+05:24:3010:036
296LENART Iwona 1197KSPegazKONSTANCIN-JEZIORNAOpen K53K 5300:00:1903:16:3606:16:3411:29:29.7011:29:48.75+05:24:4210:036
297ZIĘBA Anna 1438Poranny PatrolKRAKÓWOpen K54K 5400:00:2903:00:2806:16:4811:30:11.1511:30:40.80+05:25:3410:046
298KOZIOŁ Paweł 1165KRAKÓWOpen M244M 24400:00:3103:00:2706:16:4711:30:09.7511:30:41.05+05:25:3410:046
299OCHREMIAK Jędrzej 1268MokobiegaczeWARSZAWAOpen M245M 24500:00:3502:55:2606:04:4411:35:09.6011:35:45.45+05:30:3810:085.9
300ULATOWSKI Andrzej 1395TORUŃOpen M246M 24600:00:1102:52:3206:01:1911:35:39.4011:35:50.65+05:30:4410:095.9
301BUBICZ Krzysztof 1033wkurw_team / Biegający ŚwidnikŚWIDNIKOpen M247M 24700:00:2403:05:0006:16:3711:35:58.4011:36:22.75+05:31:1610:095.9
302PATEREK Ada 128612tri.plWARSZAWAOpen K55K 5500:00:3502:57:2106:00:4111:36:32.1511:37:07.85+05:32:0110:105.9
303PIEKAROWICZ Piotr 1298Tarczynski Klub BiegowyPRACE DUŻEOpen M248M 24800:00:1603:12:0706:34:2411:42:46.7511:43:03.00+05:37:5610:155.8
304MIELNICKA Edyta 1240Biegam na Tarchominie/Ultra PasterzeWARSZAWAOpen K56K 5600:00:2403:08:5706:27:0211:43:16.6511:43:41.20+05:38:3410:165.8
305DARSKI Rafał 1056RecamiereWARSZAWAOpen M249M 24900:00:2702:57:5506:14:1911:44:16.9511:44:44.25+05:39:3710:165.8
306DĄBROWSKI Michał 1057Team ZabieganeDniWARSZAWAOpen M250M 25000:00:2902:54:5506:19:0011:45:15.9011:45:45.00+05:40:3810:175.8
306WILK Magdalena 1408Team ZabieganeDniWARSZAWAOpen K57K 5700:00:1702:55:0606:19:1811:45:27.5511:45:45.00+05:40:3810:175.8
308RENKIEL Tomasz 1328Companeros Asfalt TeamGLIWICEOpen M251M 25100:00:2303:17:0006:33:0611:45:37.9011:46:01.55+05:40:5510:185.8
309KULCZYŃSKI Rafał 1181WARSZAWAOpen M252M 25200:00:2302:54:2606:16:0811:46:34.8511:46:58.75+05:41:5210:185.8
310WIŚNIEWSKA Barbara 1411Husaria Race TeamKOZARZEWOpen K58K 5800:00:1603:05:0606:12:0611:47:14.8011:47:31.40+05:42:2410:195.8
311RYGLEWICZ Marcin 1338LUBATOWAOpen M253M 25300:00:0902:55:3906:09:4311:47:47.2511:47:56.35+05:42:4910:195.8
312ŻURAWKA Paweł 1447Husaria Race TeamBATOROWOOpen M254M 25400:04:2803:00:5406:07:5511:43:36.6511:48:04.70+05:42:5810:165.8
313MAJKA Leszek 1219X-Team Special ForcesSKIERNIEWICEOpen M255M 25500:00:2103:12:2006:33:0611:50:23.4011:50:44.40+05:45:3710:225.8
314LECHOWSKA Katarzyna 1196Wkurw_TeamKIELCEOpen K59K 5900:00:3103:07:3706:20:2211:50:58.6511:51:30.35+05:46:2310:225.8
315STABLA Kasia 1358Decathlon RybnikSTANOWICEOpen K60K 6000:00:3502:51:5606:14:3711:51:37.0011:52:12.05+05:47:0510:235.8
316WAWER Mateusz 1402Luxtorpeda CzerwionkaCZERWIONKA LESZCZYNYOpen M256M 25600:00:3502:52:2306:16:1411:51:36.4011:52:12.10+05:47:0510:235.8
317KLIMCZAK Marek 1149OŚWIĘCIMOpen M257M 25700:00:3103:07:3706:20:4111:51:48.8511:52:20.60+05:47:1410:235.8
318DANELCZYK Rafał 1055LUBLINOpen M258M 25800:00:3603:21:0706:41:0011:51:46.2511:52:23.05+05:47:1610:235.8
319JÓŹWIAK Anita 1135POZNAŃOpen K61K 6100:00:1403:12:1006:32:0711:56:00.1011:56:14.50+05:51:0810:275.7
320PUCHALSKA Olga 1320SMOLECOpen K62K 6200:00:2603:18:3206:33:5811:56:30.2011:56:56.40+05:51:4910:275.7
321PUCHALSKI Piotr 1321PZU SPORT TEAMWROCŁAWOpen M259M 25900:00:2503:18:3506:34:0111:56:30.9011:56:56.50+05:51:5010:275.7
322WIŚNIEWSKI Dominik 1412WARSZAWAOpen M260M 26000:00:1503:09:0406:34:3011:56:55.7511:57:11.40+05:52:0410:275.7
323TUTKO Paweł 1393RusynLemPOLKOWICEOpen M261M 26100:00:3203:08:0806:27:4611:59:43.6512:00:15.95+05:55:0910:305.7
324PERUN Włodzimierz 1291Ha-DykyLUBINOpen M262M 26200:00:2803:08:1306:28:0511:59:47.8012:00:16.05+05:55:0910:305.7
325SKALAK Jakub 1347KW SAKWAZABNOOpen M263M 26300:00:2903:24:4306:42:2312:08:38.1012:09:07.55+06:04:0110:385.6
326PIECUCH Małgorzata 1296PRZEWORSKOpen K63K 6300:00:3503:17:5906:48:5512:15:07.8512:15:43.55+06:10:3710:435.6
327WITKOWSKA Maria 1414Klub Królika StefanaKATOWICEOpen K64K 6400:00:3403:20:0006:33:5412:16:23.8512:16:58.45+06:11:5110:455.6
328CZARNOWSKA Barbara 1050OSKARSHAMNOpen K65K 6500:00:3103:18:2406:32:0612:17:13.8512:17:45.15+06:12:3810:455.6
329DZIKOŃ Małgorzata 1474Open K66K 6600:00:2303:20:0506:32:1312:17:21.8012:17:45.40+06:12:3810:455.6
330RURKA Grzegorz 1333SamBiegamWARSAWOpen M264M 26400:00:2903:15:1006:40:5312:19:11.1012:19:40.95+06:14:3410:475.6
331GAWRON Bartłomiej 1086rabbiteamPOLSKA NOWA WIEŚOpen M265M 26500:00:1203:23:3406:44:0012:20:52.6012:21:04.75+06:15:5810:485.5
331GRĘZEL-GAWRON Jolanta 1103POLSKA NOWA WIEŚOpen K67K 6700:00:1103:23:3706:44:1012:20:53.3512:21:04.75+06:15:5810:485.5
333WITEK Eryk 1413Kuce SpartySZCZECINOpen M266M 26600:00:4202:51:2606:03:2212:21:02.5012:21:44.90+06:16:3810:495.5
334SOKOŁOWSKI Artur 1351Team ZabieganeDniOTWOCKOpen M267M 26700:00:2003:20:5706:52:3412:22:00.4512:22:20.85+06:17:1410:495.5
335OGÓREK Monika 1272WARSZAWAOpen K68K 6800:00:3303:12:3006:25:5012:21:52.5012:22:26.05+06:17:1910:495.5
336LOSOR Andrzej 1454PRÓSZKÓWOpen M268M 26800:00:0003:14:5906:40:2312:23:37.0012:23:37.00+06:18:3010:515.5
337LUTOMSKI Dariusz 1211MAGDALENKAOpen M269M 26900:00:1703:13:4306:39:1312:23:37.6012:23:54.85+06:18:4810:515.5
338GIENIECZKO Marcin 1091SUCHY DWÓROpen M270M 27000:03:3703:18:2006:40:1412:21:00.8012:24:38.75+06:19:3210:495.5
339PIETRZYKOWSKA Monika 1303RUSIECOpen K69K 6900:00:2803:22:1806:47:5012:27:23.1512:27:51.25+06:22:4410:545.5
340BOCHENEK Janusz 1025wkurw-teamKIELCEOpen M271M 27100:00:2503:02:5906:19:5412:27:29.5512:27:54.85+06:22:4810:545.5
341KOSEWSKA Dorota 1157Biegam na TarchominieWARSZAWAOpen K70K 7000:00:2503:20:0406:47:3312:37:27.9012:37:53.30+06:32:4611:035.4
342STUDZIŃSKA Joanna 1365WARSZAWAOpen K71K 7100:00:3403:13:0506:45:4812:37:45.2012:38:19.50+06:33:1311:035.4
343KWAŚNIEWSKI Marcin 1190Wieczorne Bieganie w SzczeciniePOLICEOpen M272M 27200:00:4203:18:3906:57:0312:39:11.5012:39:53.75+06:34:4711:045.4
344FISZER Paweł 1074WODZISŁAW ŚLĄSKIOpen M273M 27300:00:1702:58:0506:34:4012:42:08.5012:42:25.85+06:37:1911:075.4
345GIET Małgorzata 1092KĘDZIERZYN-KOŹLE604791658Open K72K 7200:00:1303:37:5907:11:1512:42:29.7512:42:43.55+06:37:3711:075.4
346RAMS Elżbieta 1326Klub Sportowy KOZIOŁEKKĘDZIERZYN-KOŹLEOpen K73K 7300:00:1303:37:5907:11:1412:42:30.4012:42:43.65+06:37:3711:075.4
347NORWA Sylwester 1259Rebellion Of Free Runners/Jet SetPATKÓWOpen M274M 27400:00:3703:13:5306:44:3912:42:43.9512:43:21.45+06:38:1411:085.4
348KRAKOWSKI Paweł 1166Czapal Gora TeamMECHNICEOpen M275M 27500:00:2802:59:1606:31:1012:44:00.9512:44:29.10+06:39:2211:095.4
349WOJEWODA Renata 1417Run the ParkWARSZAWAOpen K74K 7400:00:1703:27:5006:58:2412:45:41.9512:45:59.90+06:40:5311:105.4
350JAŚKIEWICZ Katarzna 1130SZCZECINOpen K75K 7500:00:4103:24:4206:57:0712:45:22.3012:46:03.80+06:40:5711:105.4
351KOKOSZKA Marcin 1152WKURW_TEAMWARSZAWAOpen M276M 27600:00:1403:14:0306:59:0012:48:01.6512:48:15.65+06:43:0911:125.4
Przekroczony limit czasu: 13:00:00
352JANKOWSKI Tom 1126Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINOpen M277M 27700:00:4003:22:0307:07:2713:43:59.7013:44:40.30+07:39:3312:015
353WRÓBLEWSKA Joanna 1426WARSZAWAOpen K76K 7600:00:3503:54:4607:49:0414:28:51.6014:29:27.35+08:24:2012:414.7
KUCHARCZYK Maciej 1175Marcin Swierc TEAMCHOSZCZNOOpen MDNF01:58:45 DNF03:47:40 DNF DNF DNF DNF--
TRZNADEL Maciej 1389SPLA Tychy / KS KandaharBYTOMOpen MDNF01:54:22 DNF03:51:57 DNF DNF DNF DNF--
LEŚNIAK Piotr 1199TYMBARKOpen MDNF02:11:58 DNF04:36:30 DNF DNF DNF DNF--
WITKOWSKI Michał 1415TORUŃOpen MDNF02:38:45 DNF05:12:38 DNF DNF DNF DNF--
BANACH Jan 1012Klinika Triathlonu BydgoszczBYDGOSZCZOpen MDNF02:32:53 DNF05:27:56 DNF DNF DNF DNF--
JARUZEL Ewa 1128SZWLA StargardSTARGARDOpen KDNF02:46:39 DNF05:32:30 DNF DNF DNF DNF--
GWIZDEK Marcin 1114SOVAteamSIECHNICEOpen MDNF02:40:01 DNF05:45:20 DNF DNF DNF DNF--
GORCZYCA Erwin 1099GOPR BieszczadyODRZYKOŃOpen MDNF02:52:25 DNF06:04:46 DNF DNF DNF DNF--
GRZYBOWSKI Rafał 1111WARSZAWAOpen MDNF02:46:59 DNF06:10:49 DNF DNF DNF DNF--
ZAHORJAN Domician 1429Amazon SKPRESOVOpen MDNF03:04:56 DNF06:20:56 DNF DNF DNF DNF--
CIEŚLAK Sylwia 1045Mustangi Gliwice/IBteamGLIWICEOpen KDNF03:25:08 DNF07:05:15 DNF DNF DNF DNF--
NOWAK Maciej 1263KAŹMIERZOpen MDNF02:56:51 DNF07:10:56 DNF DNF DNF DNF--
WIKTOREK Łukasz 1407WROCŁAWOpen MDNF03:24:52 DNF07:11:32 DNF DNF DNF DNF--
SZCZERBIAK Marcin 1373DRUŻYNA BSSŁÓDŹOpen MDNF03:45:41 DNF07:30:41 DNF DNF DNF DNF--
MAŚLANIK Piotr 1230Kucyki SpartySZXZECINOpen MDNF03:41:32 DNF07:45:14 DNF DNF DNF DNF--
MENŻYK Urszula 1238Luxtorpeda CzerwionkaSTANOWICEOpen KDNF04:06:00 DNF DNF DNF DNF DNF--
OTEVREL Vit 1004Columbia MontrailCELADNAOpen MDNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BUK Sławomir 1034Lesz No Limits RunnersŚRODA WIELKOPOLSKAOpen MDNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 371 wynik(ów)