ŁEMKOWYNA WINTER TRAIL 15 KM
Łemkowyna Winter Trail
Organizator : Fundacja Ultra
Data : 2022-03-05
Miejsce : Iwonicz Zdrój
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 106
Wystartowało : 95
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 94
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 11km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPrzymiarki
11km
Czas
netto
15km
Czas
brutto
15km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1MAZAN Piotr 254FINISZ RYMANÓW / #RKROSNOOPEN Mężczyźni1M 100:00:0000:53:4401:14:25.0001:14:25.00 4:5712,1
2KOBYLARZ Piotr 230RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWOPEN Mężczyźni2M 200:00:0000:55:3601:16:51.0001:16:51.00+00:02:265:0711,7
3SIERADZKI Krzysztof 273PRZEDWOJEWSKI TEAMWARSZAWAOPEN Mężczyźni3M 300:00:0000:55:4701:16:57.0001:16:57.00+00:02:325:0711,7
4WETHACZ Dariusz 289ON RUNNIG POLSKA/ GANG ULTRABIESCISNAOPEN Mężczyźni4M 400:00:0000:58:1901:20:47.0001:20:47.00+00:06:225:2311,1
5CIOCH Cezary 207KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWOPEN Mężczyźni5M 500:00:0000:59:3701:22:13.0001:22:13.00+00:07:485:2810,9
6ZYGMUNT Tomasz 297OSP GIEDLAROWALEŻAJSKOPEN Mężczyźni6M 600:00:0001:00:1001:23:08.0001:23:08.00+00:08:435:3210,8
7ŁASKI Tomasz 249PTASIE RADIO BRZOZÓWBRZOZÓWOPEN Mężczyźni7M 700:00:0001:23:14.0001:23:14.00+00:08:495:3210,8
8GAWRON Paweł 218ŚWIŃSKIM TRUCHTEMRZESZÓWOPEN Mężczyźni8M 800:00:0001:02:1101:24:13.0001:24:13.00+00:09:485:3610,7
9MAZUR Sebastian 300PUSTKÓWOPEN Mężczyźni9M 900:00:0001:01:3601:24:26.0001:24:26.00+00:10:015:3710,7
10KULIGA Sławomir 243POSMAKUJ RUN TEAMKROSNOOPEN Mężczyźni10M 1000:00:0001:03:0501:26:40.0001:26:40.00+00:12:155:4610,4
11SKIBA Maciej 304GOR3CA TEAMKRYNICA ZDRÓJOPEN Mężczyźni11M 1100:00:0001:02:4201:27:30.0001:27:30.00+00:13:055:5010,3
12WĘGIEL Marcin 290PKO BANK POLSKIJASŁOOPEN Mężczyźni12M 1200:00:0001:03:1101:27:44.0001:27:44.00+00:13:195:5010,3
13ANCYGIEL Tomasz 306POTAKÓWKAOPEN Mężczyźni13M 1300:00:0001:03:5101:27:53.0001:27:53.00+00:13:285:5110,2
14BOŻEK Maciej 203KROSNOOPEN Mężczyźni14M 1400:00:0001:06:0701:30:42.0001:30:42.00+00:16:176:029,9
15GAWRON Jakub 217140MINUTRZESZÓWOPEN Mężczyźni15M 1500:00:0001:31:41.0001:31:41.00+00:17:166:069,8
16URBAŃSKI Leszek 288POCOLOCO ADVENTURETEAMKROBIAOPEN Mężczyźni16M 1600:00:0001:07:0801:32:51.0001:32:51.00+00:18:266:119,7
17JÓZEFCZYK Tomasz 301POSMAKUJ RUN TEAMKROSNOOPEN Mężczyźni17M 1700:00:0001:07:2801:34:34.0001:34:34.00+00:20:096:189,5
18GIERULA Grzegorz 220ATHLETIC ZRĘCINŁĘŻANYOPEN Mężczyźni18M 1800:00:0001:07:4301:34:59.0001:34:59.00+00:20:346:199,5
19KOSTKA Janusz 234KROSNOOPEN Mężczyźni19M 1900:00:0001:10:1201:36:40.0001:36:40.00+00:22:156:269,3
20JASŁOWSKA Justyna 224SCOTT SPORT POLSKAPORĘBYOPEN Kobiety1K 100:00:0001:10:1701:36:47.0001:36:47.00+00:22:226:279,3
21KAMIŃSKI Marek 226LEŻAJSKOPEN Mężczyźni20M 2000:00:0001:12:1901:38:26.0001:38:26.00+00:24:016:339,1
22LENART Kamil 247KROŚCIENKO WYŻNEOPEN Mężczyźni21M 2100:00:0001:12:1701:38:34.0001:38:34.00+00:24:096:349,1
23BIESZCZAD Magdalena 202TRESERTEAMJASŁOOPEN Kobiety2K 200:00:0001:12:0701:38:54.0001:38:54.00+00:24:296:359,1
24KORONA-SIERADZKA Bogusława 233WARSZAWAOPEN Kobiety3K 300:00:0001:12:3201:39:02.0001:39:02.00+00:24:376:369,1
25SYGA Przemyslaw 279KS KORONAKRAKÓWOPEN Mężczyźni22M 2200:00:0001:12:5001:40:07.0001:40:07.00+00:25:426:409,0
26ŚCIBOR Adrian 284PRZYSIETNICAOPEN Mężczyźni23M 2300:00:0001:13:3901:40:19.0001:40:19.00+00:25:546:419,0
27SZAŁAJKO Paweł 302BRAKHUMNISKAOPEN Mężczyźni24M 2400:00:0001:13:5001:42:18.0001:42:18.00+00:27:536:498,8
28KUBICKI Łukasz 242IWONICZ ZDRÓJOPEN Mężczyźni25M 2500:00:0001:16:5901:46:54.0001:46:54.00+00:32:297:078,4
29TARNAWSKI Marcin 285SKAWICAOPEN Mężczyźni26M 2600:00:0001:17:5701:47:11.0001:47:11.00+00:32:467:088,4
30BANIAK Eryk 201WIELICZKAOPEN Mężczyźni27M 2700:00:0001:47:43.0001:47:43.00+00:33:187:108,4
31SZYMASZEK Adam 283KRAKÓWOPEN Mężczyźni28M 2800:00:0001:19:3801:49:31.0001:49:31.00+00:35:067:188,2
32KMIECIK Jakub Kmiecik 298JASŁOOPEN Mężczyźni29M 2900:00:0001:20:0801:50:52.0001:50:52.00+00:36:277:238,1
33NIEMIEC Dariusz 259NOWY STYL RUNNING TEAMJASŁOOPEN Mężczyźni30M 3000:00:0001:20:5901:51:19.0001:51:19.00+00:36:547:258,1
34NYC-ZIMNY Gosia 2614TRITEAMKRAKÓWOPEN Kobiety4K 400:00:0001:21:4301:51:37.0001:51:37.00+00:37:127:268,1
35DREWIENKOWSKI Jarosław 210SEROKOMLAOPEN Mężczyźni31M 3100:00:0001:20:1701:52:00.0001:52:00.00+00:37:357:288,0
36ZIELIŃSKI Konrad 295JASIENICA ROSIELNAOPEN Mężczyźni32M 3200:00:0001:22:4501:53:16.0001:53:16.00+00:38:517:337,9
37JANUS Adam 223ANTONIÓWKAOPEN Mężczyźni33M 3300:00:0001:21:5401:53:27.0001:53:27.00+00:39:027:337,9
38PRZEKLASA Łukasz 266BĄKI ZAPYLAJĄJAROSŁAWOPEN Mężczyźni34M 3400:00:0001:22:5601:54:08.0001:54:08.00+00:39:437:367,9
39CICHOŃ Sabina 303STARA WIEŚOPEN Kobiety5K 500:00:0001:23:1601:54:24.0001:54:24.00+00:39:597:377,9
40KOZŁOWSKI Piotr 239WŁOSZAKOWICEOPEN Mężczyźni35M 3500:00:0001:24:1301:56:18.0001:56:18.00+00:41:537:457,7
41JURYŚ Sławomir 225JSYSTEMKROSNOOPEN Mężczyźni36M 3600:00:0001:26:2801:56:28.0001:56:28.00+00:42:037:457,7
42SZELC Marcin 281KGKW "SIEKIERNIK"KROSNOOPEN Mężczyźni37M 3700:00:0001:26:0601:56:38.0001:56:38.00+00:42:137:467,7
43GUNIA Mariusz 299OSIEK JASIELSKIOPEN Mężczyźni38M 3800:00:0001:57:50.0001:57:50.00+00:43:257:517,6
44KRZAN Tomasz 241PRZEWORSK KRZANPRZEWORSKOPEN Mężczyźni39M 3900:00:0001:27:3601:59:32.0001:59:32.00+00:45:077:587,5
45CHLEBEK Tomasz 204RESOVIARZESZÓWOPEN Mężczyźni40M 4000:00:0001:25:4401:59:40.0001:59:40.00+00:45:157:587,5
46DRABIK Paweł 209PRZEWORSK KRZANPRZEWORSKOPEN Mężczyźni41M 4100:00:0001:27:1901:59:47.0001:59:47.00+00:45:227:597,5
47FRYDRYCH Konrad 215KGKW SIEKIERNIKKROŚCIENKO WYŻNEOPEN Mężczyźni42M 4200:00:0001:29:0601:59:52.0001:59:52.00+00:45:277:597,5
48SZYKUŁA Paweł 282BĄKI ZAPYLAJĄPRUCHNIKOPEN Mężczyźni43M 4300:00:0001:27:0301:59:58.0001:59:58.00+00:45:337:597,5
49KOZIOŁ Sylwester 238KROSNOOPEN Mężczyźni44M 4400:00:0001:27:4202:01:07.0002:01:07.00+00:46:428:047,4
50KOZIOŁ Weronika 237KROSNOOPEN Kobiety6K 600:00:0001:27:3802:01:10.0002:01:10.00+00:46:458:047,4
51ZIĘBA Paweł 296BOBOWSKA GRUPA BIEGOWAŁUŻNAOPEN Mężczyźni45M 4500:00:0001:25:1702:02:36.0002:02:36.00+00:48:118:107,3
52KIJOWSKI Miłosz 229OLSZTYNOPEN Mężczyźni46M 4600:00:0001:28:1102:04:53.0002:04:53.00+00:50:288:197,2
53PŁATEK Dominik 264WROCŁAWOPEN Mężczyźni47M 4700:00:0001:31:5702:06:09.0002:06:09.00+00:51:448:247,1
54GAMŻA Adrian 216GRODKÓWOPEN Mężczyźni48M 4800:00:0001:31:0302:06:15.0002:06:15.00+00:51:508:257,1
55SALAMON Robert 271KRAKÓWOPEN Mężczyźni49M 4900:00:0001:31:4902:07:22.0002:07:22.00+00:52:578:297,1
56MOŻEJKO Jadwiga 256NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEOPEN Kobiety7K 700:00:0001:33:1402:07:53.0002:07:53.00+00:53:288:317,0
57ZAWITKOWSKI Bartosz 293SPECLIGHT POLANDRZESZÓWOPEN Mężczyźni50M 5000:00:0001:31:5302:07:57.0002:07:57.00+00:53:328:317,0
58NIEMASZ Aleksandra 258100LEJKAKRYNICA ZDRÓJOPEN Kobiety8K 800:00:0001:33:1702:08:01.0002:08:01.00+00:53:368:327,0
59CHLEBIŃSKI Maciej 205RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWOPEN Mężczyźni51M 5100:00:0001:33:0802:08:46.0002:08:46.00+00:54:218:357,0
60PABIAŃCZYK Małgorzata 262KRAKÓWOPEN Kobiety9K 900:00:0001:33:1202:08:57.0002:08:57.00+00:54:328:357,0
61KROK Paweł 240KONARYOPEN Mężczyźni52M 5200:00:0001:35:4002:13:14.0002:13:14.00+00:58:498:526,8
62PASTWA Grzegorz 263CHMIELNIKOPEN Mężczyźni53M 5300:00:0001:39:0102:13:37.0002:13:37.00+00:59:128:546,7
63NICIEJA Anna 257KRAKOWOPEN Kobiety10K 1000:00:0001:33:2402:14:23.0002:14:23.00+00:59:588:576,7
64ROJEK Magdalena 270GNOJNICAOPEN Kobiety11K 1100:00:0001:33:2802:14:28.0002:14:28.00+01:00:038:576,7
65FRĄCZEK Michał 214BRONOWICE TEŻ BIEGAJĄKRAKÓWOPEN Mężczyźni54M 5400:00:0001:35:5202:14:56.0002:14:56.00+01:00:318:596,7
66MAJOREK Zofia 253CZAPLINEKOPEN Kobiety12K 1200:00:0001:38:0802:15:03.0002:15:03.00+01:00:389:006,7
67KĘDRA Agnieszka 228RZESZÓWOPEN Kobiety13K 1300:00:0001:37:5702:17:30.0002:17:30.00+01:03:059:106,5
68GĘBCZYK Andrzej 219JEDLNIA LETNISKOOPEN Mężczyźni55M 5500:00:0001:41:0502:18:08.0002:18:08.00+01:03:439:126,5
69KOTKO Małgorzata 235ZABRZEOPEN Kobiety14K 1400:00:0001:39:0302:18:22.0002:18:22.00+01:03:579:136,5
70STAMM Tomasz 277POZNAŃOPEN Mężczyźni56M 5600:00:0001:39:4002:22:21.0002:22:21.00+01:07:569:296,3
71RAMA Andrzej 268TATOKUPASULEJÓWEKOPEN Mężczyźni57M 5700:00:0001:44:0002:24:31.0002:24:31.00+01:10:069:386,2
72LUDWIAK Michał 248TATOKUPAŻYRARDÓWOPEN Mężczyźni58M 5800:00:0001:43:5402:24:35.0002:24:35.00+01:10:109:386,2
73PRAGACZ Adam 265WARSZAWAOPEN Mężczyźni59M 5900:00:0001:41:0802:24:49.0002:24:49.00+01:10:249:396,2
74ZDUNEK Małgorzata 294LUBLINOPEN Kobiety15K 1500:00:0001:43:0602:25:38.0002:25:38.00+01:11:139:426,2
75MISIAK Mateusz 255ROPCZYCEOPEN Mężczyźni60M 6000:00:0001:44:2702:25:45.0002:25:45.00+01:11:209:436,2
76FĄFARA Agnieszka 212BIEGNIĘTE LASKIŁÓDŹOPEN Kobiety16K 1600:00:0001:46:5002:26:37.0002:26:37.00+01:12:129:466,1
77RĘKOSIEWICZ-TOKARZ Monika 305GLOGOVIA GŁOGÓW MAŁOPOLSKIGŁOGÓW MAŁOPOLSKIOPEN Kobiety17K 1700:00:0001:48:2302:26:46.0002:26:46.00+01:12:219:476,1
78KOWALCZUK Paweł 236ROPCZYCEOPEN Mężczyźni61M 6100:00:0002:27:08.0002:27:08.00+01:12:439:486,1
79SZCZUREK Aleksandra 280KPU KROSNOJASIONKAOPEN Kobiety18K 1800:00:0001:46:5402:28:34.0002:28:34.00+01:14:099:546,1
80KEMPISTY Anna 22712TRI.PLWARSZAWAOPEN Kobiety19K 1900:00:0001:46:1502:29:16.0002:29:16.00+01:14:519:576,0
81SMOLIŃSKA Jagoda 274IWONICZOPEN Kobiety20K 2000:00:0001:49:3002:32:09.0002:32:09.00+01:17:4410:085,9
82KUŁACZKOWSKI Konrad 244STALOWA WOLAOPEN Mężczyźni62M 6200:00:0001:46:0902:33:42.0002:33:42.00+01:19:1710:145,9
83KORDAS-PŁATEK Natalia 232WROCŁAWOPEN Kobiety21K 2100:00:0001:55:5802:43:33.0002:43:33.00+01:29:0810:545,5
84LASKOWSKA Maja 245OBOZYBIEGOWE.PLŻYRARDÓWOPEN Kobiety22K 2200:00:0001:51:3502:44:40.0002:44:40.00+01:30:1510:585,5
85LATAŁA Wojciech 246LEŚNE GRUBASYKRAKÓWOPEN Mężczyźni63M 6300:00:0002:03:3202:48:38.0002:48:38.00+01:34:1311:145,3
86MAGOCSY Helena 250KRAKÓWOPEN Kobiety23K 2300:00:0002:09:1202:58:56.0002:58:56.00+01:44:3111:555,0
87MAJERSKI Michał 252KRAKÓWOPEN Mężczyźni64M 6400:00:0002:09:1002:59:03.0002:59:03.00+01:44:3811:565,0
88WIŚNIEWSKA-PIĄTY Katarzyna 291MIKOŁÓWOPEN Kobiety24K 2400:00:0002:08:3802:59:07.0002:59:07.00+01:44:4211:565,0
89SOŁTYSIAK Krystyna 276SPARTAN TRAINING GROUP RZESZOWJAWORNIKOPEN Kobiety25K 2500:00:0002:11:3203:07:30.0003:07:30.00+01:53:0512:304,8
90HADAM Ewa 222SPARTAN TRAINING GROUP RZESZOWDYNÓWOPEN Kobiety26K 2600:00:0002:11:3603:07:45.0003:07:45.00+01:53:2012:314,8
91SMOLIŃSKA Wiktoria 275IWONICZOPEN Kobiety27K 2700:00:0002:39:4603:31:31.0003:31:31.00+02:17:0614:064,3
92DYBCZAK Maciej 211GORLICEOPEN Mężczyźni65M 6500:00:0001:07:2203:31:46.0003:31:46.00+02:17:2114:074,2
93WLAZEŁKO DYBCZAK Judyta 292GORLICEOPEN Kobiety28K 2800:00:0002:41:4703:31:50.0003:31:50.00+02:17:2514:074,2
94URBANIAK Agnieszka 287WARSZAWAOPEN Kobiety29K 2900:00:0002:46:5303:37:40.0003:37:40.00+02:23:1514:304,1
95CIESZKO Marek 206KW WARSZAWAWARSZAWAOPEN Mężczyźni66M 6600:00:0001:48:54+00:55:109:546,1
Znaleziono 95 wynik(ów)