ŁEMKOWYNA WINTER TRAIL 15 KM
Łemkowyna Winter Trail
Organizator : Fundacja Ultra
Data : 2022-03-05
Miejsce : Iwonicz Zdrój
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 106
Wystartowało : 95
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 94
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 11km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPrzymiarki
11km
   
1MAZAN Piotr 254FINISZ RYMANÓW / #RKROSNOOPEN Mężczyźni00:00:0000:53:44
2KOBYLARZ Piotr 230RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0000:55:36
3SIERADZKI Krzysztof 273PRZEDWOJEWSKI TEAMWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:00:0000:55:47
4WETHACZ Dariusz 289ON RUNNIG POLSKA/ GANG ULTRABIESCISNAOPEN Mężczyźni00:00:0000:58:19
5CIOCH Cezary 207KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWOPEN Mężczyźni00:00:0000:59:37
6ZYGMUNT Tomasz 297OSP GIEDLAROWALEŻAJSKOPEN Mężczyźni00:00:0001:00:10
7ŁASKI Tomasz 249PTASIE RADIO BRZOZÓWBRZOZÓWOPEN Mężczyźni00:00:00
8GAWRON Paweł 218ŚWIŃSKIM TRUCHTEMRZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:02:11
9MAZUR Sebastian 300PUSTKÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:01:36
10KULIGA Sławomir 243POSMAKUJ RUN TEAMKROSNOOPEN Mężczyźni00:00:0001:03:05
11SKIBA Maciej 304GOR3CA TEAMKRYNICA ZDRÓJOPEN Mężczyźni00:00:0001:02:42
12WĘGIEL Marcin 290PKO BANK POLSKIJASŁOOPEN Mężczyźni00:00:0001:03:11
13ANCYGIEL Tomasz 306POTAKÓWKAOPEN Mężczyźni00:00:0001:03:51
14BOŻEK Maciej 203KROSNOOPEN Mężczyźni00:00:0001:06:07
15GAWRON Jakub 217140MINUTRZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:00
16URBAŃSKI Leszek 288POCOLOCO ADVENTURETEAMKROBIAOPEN Mężczyźni00:00:0001:07:08
17JÓZEFCZYK Tomasz 301POSMAKUJ RUN TEAMKROSNOOPEN Mężczyźni00:00:0001:07:28
18GIERULA Grzegorz 220ATHLETIC ZRĘCINŁĘŻANYOPEN Mężczyźni00:00:0001:07:43
19KOSTKA Janusz 234KROSNOOPEN Mężczyźni00:00:0001:10:12
20JASŁOWSKA Justyna 224SCOTT SPORT POLSKAPORĘBYOPEN Kobiety00:00:0001:10:17
21KAMIŃSKI Marek 226LEŻAJSKOPEN Mężczyźni00:00:0001:12:19
22LENART Kamil 247KROŚCIENKO WYŻNEOPEN Mężczyźni00:00:0001:12:17
23BIESZCZAD Magdalena 202TRESERTEAMJASŁOOPEN Kobiety00:00:0001:12:07
24KORONA-SIERADZKA Bogusława 233WARSZAWAOPEN Kobiety00:00:0001:12:32
25SYGA Przemyslaw 279KS KORONAKRAKÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:12:50
26ŚCIBOR Adrian 284PRZYSIETNICAOPEN Mężczyźni00:00:0001:13:39
27SZAŁAJKO Paweł 302BRAKHUMNISKAOPEN Mężczyźni00:00:0001:13:50
28KUBICKI Łukasz 242IWONICZ ZDRÓJOPEN Mężczyźni00:00:0001:16:59
29TARNAWSKI Marcin 285SKAWICAOPEN Mężczyźni00:00:0001:17:57
30BANIAK Eryk 201WIELICZKAOPEN Mężczyźni00:00:00
31CIESZKO Marek 206KW WARSZAWAWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:00:0001:48:54
32SZYMASZEK Adam 283KRAKÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:19:38
33KMIECIK Jakub Kmiecik 298JASŁOOPEN Mężczyźni00:00:0001:20:08
34NIEMIEC Dariusz 259NOWY STYL RUNNING TEAMJASŁOOPEN Mężczyźni00:00:0001:20:59
35NYC-ZIMNY Gosia 2614TRITEAMKRAKÓWOPEN Kobiety00:00:0001:21:43
36DREWIENKOWSKI Jarosław 210SEROKOMLAOPEN Mężczyźni00:00:0001:20:17
37ZIELIŃSKI Konrad 295JASIENICA ROSIELNAOPEN Mężczyźni00:00:0001:22:45
38JANUS Adam 223ANTONIÓWKAOPEN Mężczyźni00:00:0001:21:54
39CICHOŃ Sabina 303STARA WIEŚOPEN Kobiety00:00:0001:23:16
40KOZŁOWSKI Piotr 239WŁOSZAKOWICEOPEN Mężczyźni00:00:0001:24:13
41JURYŚ Sławomir 225JSYSTEMKROSNOOPEN Mężczyźni00:00:0001:26:28
42SZELC Marcin 281KGKW "SIEKIERNIK"KROSNOOPEN Mężczyźni00:00:0001:26:06
43GUNIA Mariusz 299OSIEK JASIELSKIOPEN Mężczyźni00:00:00
44CHLEBEK Tomasz 204RESOVIARZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:25:44
45DRABIK Paweł 209PRZEWORSK KRZANPRZEWORSKOPEN Mężczyźni00:00:0001:27:19
46FRYDRYCH Konrad 215KGKW SIEKIERNIKKROŚCIENKO WYŻNEOPEN Mężczyźni00:00:0001:29:06
47SZYKUŁA Paweł 282BĄKI ZAPYLAJĄPRUCHNIKOPEN Mężczyźni00:00:0001:27:03
48PRZEKLASA Łukasz 266BĄKI ZAPYLAJĄJAROSŁAWOPEN Mężczyźni00:00:0001:22:56
49KOZIOŁ Sylwester 238KROSNOOPEN Mężczyźni00:00:0001:27:42
50KOZIOŁ Weronika 237KROSNOOPEN Kobiety00:00:0001:27:38
51ZIĘBA Paweł 296BOBOWSKA GRUPA BIEGOWAŁUŻNAOPEN Mężczyźni00:00:0001:25:17
52KIJOWSKI Miłosz 229OLSZTYNOPEN Mężczyźni00:00:0001:28:11
53PŁATEK Dominik 264WROCŁAWOPEN Mężczyźni00:00:0001:31:57
54GAMŻA Adrian 216GRODKÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:31:03
55SALAMON Robert 271KRAKÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:31:49
56MOŻEJKO Jadwiga 256NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEOPEN Kobiety00:00:0001:33:14
57ZAWITKOWSKI Bartosz 293SPECLIGHT POLANDRZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:31:53
58NIEMASZ Aleksandra 258100LEJKAKRYNICA ZDRÓJOPEN Kobiety00:00:0001:33:17
59CHLEBIŃSKI Maciej 205RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:33:08
60PABIAŃCZYK Małgorzata 262KRAKÓWOPEN Kobiety00:00:0001:33:12
61KROK Paweł 240KONARYOPEN Mężczyźni00:00:0001:35:40
62PASTWA Grzegorz 263CHMIELNIKOPEN Mężczyźni00:00:0001:39:01
63NICIEJA Anna 257KRAKOWOPEN Kobiety00:00:0001:33:24
64ROJEK Magdalena 270GNOJNICAOPEN Kobiety00:00:0001:33:28
65KRZAN Tomasz 241PRZEWORSK KRZANPRZEWORSKOPEN Mężczyźni00:00:0001:27:36
66FRĄCZEK Michał 214BRONOWICE TEŻ BIEGAJĄKRAKÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:35:52
67MAJOREK Zofia 253CZAPLINEKOPEN Kobiety00:00:0001:38:08
68KĘDRA Agnieszka 228RZESZÓWOPEN Kobiety00:00:0001:37:57
69GĘBCZYK Andrzej 219JEDLNIA LETNISKOOPEN Mężczyźni00:00:0001:41:05
70KOTKO Małgorzata 235ZABRZEOPEN Kobiety00:00:0001:39:03
71STAMM Tomasz 277POZNAŃOPEN Mężczyźni00:00:0001:39:40
72RAMA Andrzej 268TATOKUPASULEJÓWEKOPEN Mężczyźni00:00:0001:44:00
73LUDWIAK Michał 248TATOKUPAŻYRARDÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:43:54
74PRAGACZ Adam 265WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:00:0001:41:08
75ZDUNEK Małgorzata 294LUBLINOPEN Kobiety00:00:0001:43:06
76MISIAK Mateusz 255ROPCZYCEOPEN Mężczyźni00:00:0001:44:27
77FĄFARA Agnieszka 212BIEGNIĘTE LASKIŁÓDŹOPEN Kobiety00:00:0001:46:50
78RĘKOSIEWICZ-TOKARZ Monika 305GLOGOVIA GŁOGÓW MAŁOPOLSKIGŁOGÓW MAŁOPOLSKIOPEN Kobiety00:00:0001:48:23
79KOWALCZUK Paweł 236ROPCZYCEOPEN Mężczyźni00:00:00
80SZCZUREK Aleksandra 280KPU KROSNOJASIONKAOPEN Kobiety00:00:0001:46:54
81KEMPISTY Anna 22712TRI.PLWARSZAWAOPEN Kobiety00:00:0001:46:15
82SMOLIŃSKA Jagoda 274IWONICZOPEN Kobiety00:00:0001:49:30
83KUŁACZKOWSKI Konrad 244STALOWA WOLAOPEN Mężczyźni00:00:0001:46:09
84KORDAS-PŁATEK Natalia 232WROCŁAWOPEN Kobiety00:00:0001:55:58
85LASKOWSKA Maja 245OBOZYBIEGOWE.PLŻYRARDÓWOPEN Kobiety00:00:0001:51:35
86LATAŁA Wojciech 246LEŚNE GRUBASYKRAKÓWOPEN Mężczyźni00:00:0002:03:32
87MAGOCSY Helena 250KRAKÓWOPEN Kobiety00:00:0002:09:12
88MAJERSKI Michał 252KRAKÓWOPEN Mężczyźni00:00:0002:09:10
89WIŚNIEWSKA-PIĄTY Katarzyna 291MIKOŁÓWOPEN Kobiety00:00:0002:08:38
90SOŁTYSIAK Krystyna 276SPARTAN TRAINING GROUP RZESZOWJAWORNIKOPEN Kobiety00:00:0002:11:32
91HADAM Ewa 222SPARTAN TRAINING GROUP RZESZOWDYNÓWOPEN Kobiety00:00:0002:11:36
92SMOLIŃSKA Wiktoria 275IWONICZOPEN Kobiety00:00:0002:39:46
93DYBCZAK Maciej 211GORLICEOPEN Mężczyźni00:00:0001:07:22
94WLAZEŁKO DYBCZAK Judyta 292GORLICEOPEN Kobiety00:00:0002:41:47
95URBANIAK Agnieszka 287WARSZAWAOPEN Kobiety00:00:0002:46:53
Znaleziono 95 wynik(ów)