Organizator : | Fundacja Ultra |
Data : | 2022-03-05 |
Miejsce : | Iwonicz Zdrój |
Dystans : | 35 km |
Zgłoszonych : | 127 |
Wystartowało : | 107 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 107 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Przymiarki 11km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZIĘBA Robert | 122 | TRAIL IS OUR WAY | BOBOWA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:58:01 | |
2 | STUDENCKI Dawid | 6 | KRAKÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:59:33 | ||
3 | KNAPIK Sebastian | 41 | BUTYJANA | BŁĘDOWA TYCZYŃSKA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:01:07 | |
4 | WINIARSKA Katarzyna | 1 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA/HERCOG RUNNING TEAM | PRZEMYŚL | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:05:09 | |
5 | SAJDUDA Adam | 87 | WROCŁAW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:05:39 | ||
6 | TOPOLSKI Marcin | 109 | CZŁOWIEK KTÓRY NIE BOI SIĘ CHUCKA NORRISA | JADOWNIKI | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:07:39 | |
7 | ŚLANDA Maciej | 103 | KS JANUSZE | GRODZISKO DOLNE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:07:41 | |
8 | KOWALSKI Aleksander | 49 | WOLA RADZISZOWSKA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:08:02 | ||
9 | DOMBROWSKI Jakub | 20 | KRAKÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:08:48 | ||
10 | FRANKIEWICZ Artur | 23 | GLIWICE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:09:11 | ||
11 | ZIĘBA Mariusz | 123 | TRAIL IS OUR WAY | BOBOWA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:09:21 | |
12 | WIERZCHOWIAK Karolina | 3 | TRAIL IS OUR WAY | KROSNO | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:09:33 | |
13 | TELESZ Elżbieta | 105 | BARYCZKA | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:09:37 | ||
14 | STASZELIS Krzysztof | 97 | POCOLOCO ADVENTURE TEAM | POZNAŃ | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:09:42 | |
15 | BIEŚ Bartosz | 9 | KRYNICZANKA | KRYNICA ZDRÓJ | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:10:05 | |
16 | WITEK Bogdan | 116 | BARYCZKA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:11:54 | ||
17 | WIERZCHOWIAK Jarosław | 113 | TRAIL IS OUR WAY | KROSNO | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:12:02 | |
18 | BORUCKI Jakub | 11 | DRUŻYNA MUFY | KATOWICE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:12:46 | |
19 | PŁONKA Rafał | 78 | KORCZYNA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:14:32 | ||
20 | PIWOWAR Dawid | 77 | KROSNO | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:14:42 | ||
21 | KURASZ Piotr | 50 | PANDAAMANDA | KRAKÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:16:34 | |
22 | MIETŁA Mateusz | 63 | KSS JPII | WRZĄSOWICE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:17:11 | |
23 | CZEMERYS Piotr | 17 | RUCH IZBICA | SIENNICA NADOLNA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:17:14 | |
24 | GAWRON Marek | 25 | BRZESZCZE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:18:25 | ||
25 | DUDEK Adam | 21 | WYZNE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:18:52 | ||
26 | SMYRAK Emil | 94 | KRAKÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:18:58 | ||
27 | MIGACZ Dawid | 64 | BARTOSZGORCZYCATEAM #1X1 | KRAKÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:19:13 | |
28 | ZIELIŃSKI Paweł | 121 | RUCH IZBICA | KRASNYSTAW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:19:16 | |
29 | MAJOREK Krzysztof | 55 | CZAPLINEK | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:19:18 | ||
30 | DRAS Marcin | 127 | KRASNYSTAW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:19:21 | ||
31 | JADZIEWICZ Jakub | 36 | WARSZAWA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:20:18 | ||
32 | KOŁODZIEJSKI Ariel | 44 | TEAM KARAŚ | OŻARÓW MAZOWIECKI | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:20:42 | |
33 | PANEK Damian | 70 | MUKS PODKARPACIE JEDLICZE | WARSZAWA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:20:50 | |
34 | SOWA Dariusz | 96 | CZARNECKI RUN TEAM/RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:20:54 | |
35 | KOŁODZIEJSKI Jarek | 43 | ZDZISŁAW I GRAŻYNKA | POZNAŃ | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:20:56 | |
36 | MATUSZEWSKI Arkadiusz | 58 | ZAMOŚĆ | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:21:00 | ||
37 | WIĄCEK Marcin | 112 | JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓW | JASŁO | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:21:06 | |
38 | PANZ Krzysztof | 71 | KLESZCZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:21:11 | ||
39 | FLOREK Tomasz | 22 | TARNÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:21:12 | ||
40 | GOLEŚ Grzegorz | 29 | LEŻAJSK | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:21:44 | ||
41 | GLAB Krzysztof | 28 | VEGE RABBITS | KŁOBUCK | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:21:53 | |
42 | RECLIK Łukasz | 81 | AKTYWNA PSZCZYNA RT | PSZCZYNA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:22:13 | |
43 | PŁUCIENNICZAK Wojciech | 79 | LATCHORZEW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:22:35 | ||
44 | KLIMKOWSKI Tomasz | 40 | BYTOM | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:22:40 | ||
45 | MARUCHA Tomasz | 57 | DRUŻYNA Ż | KRASNYSTAW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:22:50 | |
46 | RUDZIŃSKI Tomasz | 86 | LUBLINIEC | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:22:55 | ||
47 | TOL Kamil | 107 | KUNA W AGREŚCIE | TANINA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:23:02 | |
48 | HABRAT Maciej | 32 | HABRAT TEAM | KROSNO | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:23:07 | |
49 | ZYGMUNT Paweł | 125 | GIEDLAROWA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:23:14 | ||
50 | HABRAT Dorota | 31 | HABRAT TEAM | KROSNO | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:23:46 | |
51 | ROZWOD Marcin | 83 | JOZEFOSLAW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:23:51 | ||
52 | SOTNICKI Waldemar | 95 | NELA | ŁÓDŹ | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:24:15 | |
53 | SALIK Stanisław | 88 | WIELICZKA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:24:27 | ||
54 | KIEŁBUS Mirosław | 39 | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:24:40 | ||
55 | SMYKA Michał | 93 | CIECIERZYN | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:24:56 | ||
56 | PAWELEC Piotr | 74 | JASŁO | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:25:59 | ||
57 | MAZUREK Łukasz | 59 | ŁĘCZNA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:26:07 | ||
58 | WOLWOWICZ Zbigniew | 119 | NOWA DĘBA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:27:00 | ||
59 | MAKOWSKI Łukasz | 56 | GORLICE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:27:09 | ||
60 | PACHO Sylwester | 130 | GRYBÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:28:38 | ||
61 | GRUCA Dariusz | 129 | BIAŁA NIŻNA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:28:39 | ||
62 | GUZIK Robert | 30 | WIĘCKOWICE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:29:20 | ||
63 | GINTER Grzegorz | 27 | AZS COLLEGIUM MEDICUM UJ | KRAKÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:29:47 | |
64 | MICHALSKA Bogna | 61 | GLIWICE | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:30:55 | ||
65 | TOL Monika | 108 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | LUBLINIEC | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:30:56 | |
66 | WIŚNIEWSKI Michał | 115 | KRAKÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:31:01 | ||
67 | KARCZ Bartłomiej | 38 | ŁÓDŹ | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:31:53 | ||
68 | STĘPNOWSKI Jakub | 98 | LEGIONOWO | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:32:00 | ||
69 | PIĄTY Kamil | 75 | MIKOŁÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:32:29 | ||
70 | NIEDZIOŁEK Gosia | 67 | KRAKÓW | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:32:44 | ||
71 | MACHALSKI Mateusz | 53 | WARSAW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:32:56 | ||
72 | ROŻNIATA Iwona | 84 | SNG WILDDUCKS | GŁOWNO | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:33:06 | |
73 | URBAŃCZYK Darek | 111 | WARSZAWA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:33:12 | ||
74 | BLICHARZ Artur | 10 | OŁPINY | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:33:15 | ||
75 | LEGUTKO Wlodzimierz | 51 | WARSZAWA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:33:41 | ||
76 | HONKISZ-GODLEWSKA Urszula | 34 | NOWY STYL GROUP RUNNING TEAM | KROSNO | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:33:50 | |
77 | JAROCIŃSKI Michał | 37 | BABICE NOWE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:34:37 | ||
78 | DĄBROWSKI Michał | 18 | OSTRÓW MAZOWIECKA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:34:42 | ||
79 | CHADUŁA Adrian | 14 | NIENAŻERTE MISIE | WITKOWICE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:34:50 | |
80 | BIAŁY Sebastian | 8 | ŁUT EKIPA | WARSZAWA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:37:02 | |
81 | RUCIŃSKI Adam | 85 | WARSZAWA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:37:07 | ||
82 | URBANOWICZ Łukasz | 110 | KRAKÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:37:11 | ||
83 | WŁODARSKI Piotr | 117 | ALEKSANDRIA DRUGA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:37:20 | ||
84 | OSTASZEWSKI Mariusz | 69 | WARSZAWA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:39:23 | ||
85 | SMOLIŃSKI Rafał | 92 | IWONICZ | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:39:56 | ||
86 | CHUDAŃSKI Jakub | 16 | KNURÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:40:06 | ||
87 | SUT Iwona | 100 | GŁOWNO | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:40:24 | ||
88 | PATEREK Ada | 73 | 12TRI.PL | WARSZAWA | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:40:26 | |
89 | BURY Marek | 13 | KATOWICE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:40:50 | ||
90 | SKROBEK Karolina | 91 | VEGE RABBITS | RUDNIKI | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:40:57 | |
91 | MICHAŁKIEWICZ Marek | 62 | POZNAŃ | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:44:02 | ||
92 | KOLAŚNIEWSKI Marek | 42 | POZNAŃ | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:44:03 | ||
93 | ZYGMUNT Monika | 126 | GIEDLAROWA | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:46:53 | ||
94 | GAWLIK Sylwia | 24 | LUBLIN | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:46:56 | ||
95 | PIWOŃSKA Agnieszka | 76 | ŁÓDŹ | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:47:23 | ||
96 | ADAMSKI Bartłomiej | 7 | MODLNICA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:47:52 | ||
97 | ZIĘTEK Krzysztof | 124 | ADIDAS RUNNERS WARSAW | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:52:13 | |
98 | GILEWSKI Bartlomiej | 26 | WARSZAWA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:53:24 | ||
99 | CHOJNOWSKA Dominika | 15 | WARSZAWA | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:53:25 | ||
100 | HAŁAS Marcin | 33 | CZECHOWICE-DZIEDZICE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:55:03 | ||
101 | SZKLANNY-RECLIK Elżbieta | 101 | AKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAM | PSZCZYNA | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:55:06 | |
102 | SZYMAŃSKI Bernard | 102 | SŁAWNO | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:55:21 | ||
103 | MAGOCSY Justyna | 54 | KRAKÓW | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:59:15 | ||
104 | ZIAJKA Karol | 2 | PGR/FINISZ RYMANÓW | RYMANÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | ||
105 | WIERNUSZ Krzysztof | 4 | FINISZ RYMANÓW PGR | POSADA GÓRNA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | ||
106 | ŚLIWA Arkadiusz | 104 | KRYNICZANKA | KRYNICA - ZDRÓJ | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | ||
107 | WÓJCIK Jacek | 120 | PGR /FINISZ RYMANÓW | GWOŹNICA GÓRNA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 |
Znaleziono 107 wynik(ów)