LETNI BIEG WSCHODZĄCEGO SŁOŃCA
Biegi na Babią Górę
Organizator : "Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data : 2021-08-08
Miejsce : Zawoja/Lipnica
Dystans : 4,5 km
Zgłoszonych : 112
Wystartowało : 93
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 93
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1PĄGOWSKI Oskar 140ZEN OZWROCŁAWM100:00:05
2FITAK Marta 147LIPNICA WIELKAK100:00:05
3WRÓBEL Przemysław 129STRYSZÓWM200:00:05
4KUŁAGA Sebastian 135MIRAZ RACE TEAMMYSŁOWICEM200:00:06
5WOŹNIAK Michał 101GLADIATORS BY RMF4RTPODOLSZEM100:00:06
6ŠPRLAK Miloš 159DYNAMEČKOSUCHÁ HORAM100:00:06
7BISKUP Pawel 208ŁAGÓWM200:00:06
8SOBOLA Grzegorz 125EKO-OKNA RUNNERSRACIBÓRZM100:00:06
9JAWORSKI Zbigniew 199...KLUSZKOWCEM200:00:06
10KIDOŃ Robert 124ORAWARUNLIPNICA MAŁAM100:00:06
11ŻÓŁTEK Grzegorz 203SPYTKOWICEM100:00:06
12MAGERČÁK Miloš 160DYNAMEČKOSUCHÁ HORAM100:00:06
13KARPIEL Tomasz 187RATUŁÓWM100:00:07
14GIBAŁA Michał 109MOKRZYSKAM100:00:07
15ŻOCZEK Szymon 177NIE PRZESTAWAJ MARZYĆCZECHOWICE-DZIEDZICEM100:00:07
16WRÓBEL Paweł 142#DOPOŻYGUTEAMKRAKÓWM100:00:07
17ZACHARA Łukasz 107MOKRZYSKAM100:00:07
18SZCZERBA Adam 170BRAKPIEKIELNIKM100:00:07
19WŁOS Michał 209M100:00:07
20KUŁAGA Józef 146CHEŁMEKM300:00:07
21KOPIEC Przemek 117TYCHYM100:00:07
22SKUPIEŃ Witold 182NOWY TARGM100:00:07
23MAJCHRZAK Maciej 119140MINUT.PLWROCŁAWM100:00:07
24KULAWIAK Andrzej 150ZUBRZYCA DOLNAM300:00:07
25KIEC Mateusz 151PRZENOSIMY GÓRYBIERUŃM100:00:08
26IŚTOK Sebastian 149PIEKIELNIKM100:00:08
27KOBIAŁKA Łukasz 141CAPOTEAMSTRUMIANYM200:00:08
28PIETRAS Mateusz 145CAPOTEAM EXTREAMŚLEDZIEJOWICEM200:00:08
29MUCHA Agnieszka 184RABKAK200:00:08
30ZYGMUNT Paweł 161GIEDLAROWAM200:00:08
31KLIMA Adam 122RUNHOGS TYCHYTYCHYM100:00:08
32RAFACZ Patryk 190CICHEM100:00:08
33BEDNARCZYK Gerard 126KRAKÓWM100:00:08
34KĘDZIORA Magdalena 205WWW.STRONGFITWOMEN.PLBOGUSZYNK100:00:08
35PAWLAK Wioleta 154PIEKIELNIKK100:00:08
36DOMAGAŁA Marcin 191RATUŁÓWM100:00:08
37KUŁACH Maciej 196MISIA CHATA ZAKOPANEZAKOPANEM300:00:08
38IWANOWICZ Anna 165POCOMITOCHRZANÓWK200:00:08
39ZACHARA Dawid 103MOKRZYSKAM100:00:08
40WRÓBEL Jakub 192TRĄBIKIWADOWICEM200:00:09
41MATLAK Ewa 172BYSTRAK200:00:09
42GRZECHYNKA Agnieszka 148GO PUBLICKRAKÓWK200:00:09
43FORMELA Marta 167MYSZKÓW BIEGAMYSZKÓWK100:00:09
44STOPA Paweł 128ŻARNÓWKAM200:00:09
45URBAN Michał 176KIELCEM100:00:09
46IŚTOK Daniel 179PIEKIELNIKM100:00:09
47TRACZYK Piotr 188WARKAM100:00:09
48WIĘCKOWSKA Bogumiła 174MARKIK100:00:09
49NAWROCKI Oliwier 175WARSZAWAM100:00:09
50KLOZYK Agnieszka 210K100:00:09
51KOPEĆ Paweł 113MAJDAN KRÓLEWSKIM200:00:10
52KORZENIOWSKI Krzysztof 171SOSNOWIECM200:00:10
53WOJAS Marcin 180SAINT-GOBAIN SQUADKRAKÓWM200:00:10
54WOŹNY Alicja 121KRAKÓWK100:00:10
55LUTY Katarzyna 162SUCHA BESKIDZKAK200:00:10
56SZCZEPAŃSKI Michał 166MYSZKÓWM100:00:10
57ZYGMUNT Monika 164GIEDLAROWAK200:00:10
58KRUSZEWSKA Aneta 155KB WYSZKÓWWYSZKÓWK200:00:10
59PARZNIEWSKI Maciej 163TOWARZYSTWO TURYSTYCZNE AKS POLONIA WARSZAWANOWY DWÓR MAZOWIECKIM200:00:11
60SZCZEPANIAK Radosław 212PŁOCKM200:00:11
61ZAKRZEWSKA Anna 153WILKASYK200:00:11
62BIEL Małgorzata 132ZEMBRZYCEK200:00:11
63JAGODZIŃSKA Monika 198WARSZAWAK100:00:11
64KOSIOREK Elżbieta 206ŁÓDŹK200:00:11
65PALECZNY Jacek 202KRAKÓWM100:00:11
66GRAJNY Piotr 197MOCNI POMOCNILACHOWICEM300:00:12
67ŚCIGALSKI Marcin 207NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEM300:00:12
68BARAŃSKI Jakub 106AZS UJKRAKÓWM100:00:12
69TOMASIK Krzysztof 158LANCKORONAM200:00:12
70BŁĄKAŁA Damian 204PANDA TEAMKOCMYRZÓWM100:00:12
71ŁYCZAK Jolanta 186SOSNOWIECK300:00:12
72JEZUSEK Magdalena 189CHYBIEK100:00:13
73LEBIEDZKI Jacek 105SOSNOWIECM300:00:13
74KOWALCZYK Joanna 110KRAKÓWK200:00:13
75ŻMIJA Jola 201STOWARZYSZENIE MOCNI POMOCNIZEMBRZYCEK200:00:13
76SOBSTEL Przemek 139SIEMIANOWICE SLASKIEM200:00:14
77BARAŃSKA Wanda 104KRAKÓWK300:00:14
78CIEŚLAR Ewa 183CIESZYNK200:00:14
79JARZĘBSKA-MAJCHRZAK Agnieszka 120TU INTER POLSKA SAWROCŁAWK100:00:14
80ŚWIDZIŃSKA-SZWED Basia 136RUNNINGPERFPRMANCE.PLKRZYSZTOFORZYCEK300:00:14
81KORBUT Radosław 181SIEDLCEM200:00:15
82FUTYMA Michał 168DRUŻYNA FUTYMAUSTRZYKI DOLNEM200:00:15
83TATARCZYŃSKI Paweł 169KRAKÓWM200:00:15
84GABRYŚ Arkadiusz 185CIESZYNM200:00:15
85CHUDZIAK Agnieszka 130KOCMYRZÓWK200:00:15
86MAJ Karolina 131OSTRÓWK100:00:15
87BALCAREK Magdalena 134POŁOMIAK200:00:15
88KOWALCZYK Tadeusz 111KRAKÓWM300:00:15
89GOLIŃSKI Krzysztof 156BOCHNIAM100:00:16
90ZACHARA Adrian 112NIEDZIELISKAM100:00:17
91SOBIERAJ Bartosz 108SOSNOWIECM200:00:17
92WITECKA Agnieszka 123BRACTWO BIEGOWE BGKWARSZAWAK200:03:22
93WIERUSZEWSKA Agata 194WARSZAWAK200:03:22
Znaleziono 93 wynik(ów)