LETNI BIEG WSCHODZĄCEGO SŁOŃCA
Biegi na Babią Górę
Organiser : "Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Date : 2021-08-08
Place : Zawoja/Lipnica
Distance : 4,5 km
Registered : 112
Started : 93
Not finished : 0
Finished : 93
On the track : 0
Complete results :
Uproszczone :
Classification at splits: Start | Finish
Classifications acc. to categories: All | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Classification by czasu netto. Unofficial results !!!
PlaceParticipantNumberClubCityNATCategoryMCatF/MStart timeNet
time
4.7km
Clock
time
4.7km
GapPace
min/km
Pace
km/h
       
1SKUPIEŃ Witold 182NOWY TARGM11M 200:00:0700:40:56.5000:41:04.00 8:426,9
2KIDOŃ Robert 124ORAWARUNLIPNICA MAŁAM12M 300:00:0600:41:00.6500:41:07.00+00:00:048:436,9
3ŻÓŁTEK Grzegorz 203SPYTKOWICEM13M 400:00:0600:41:15.9500:41:22.00+00:00:198:466,8
4MAGERČÁK Miloš 160DYNAMEČKOSUCHÁ HORAM14M 500:00:0600:42:18.6500:42:25.00+00:01:229:006,7
5KOPIEC Przemek 117TYCHYM15M 600:00:0700:43:51.8500:43:59.00+00:02:559:196,4
6MAJCHRZAK Maciej 119140MINUT.PLWROCŁAWM16M 700:00:0700:44:00.8500:44:08.00+00:03:049:216,4
7KARPIEL Tomasz 187RATUŁÓWM17M 1100:00:0700:49:40.5500:49:48.00+00:08:4410:345,7
8GIBAŁA Michał 109MOKRZYSKAM18M 1200:00:0700:49:45.9500:49:53.00+00:08:4910:355,7
9KIEC Mateusz 151PRZENOSIMY GÓRYBIERUŃM19M 1300:00:0800:49:49.6500:49:58.00+00:08:5310:355,7
10IŚTOK Sebastian 149PIEKIELNIKM110M 1400:00:0800:50:48.4500:50:57.00+00:09:5110:485,6
11ŻOCZEK Szymon 177NIE PRZESTAWAJ MARZYĆCZECHOWICE-DZIEDZICEM111M 1500:00:0700:51:13.5000:51:21.00+00:10:1710:535,5
12GOLIŃSKI Krzysztof 156BOCHNIAM112M 1600:00:1600:51:24.7000:51:41.00+00:10:2810:565,5
13PĄGOWSKI Oskar 140ZEN OZWROCŁAWM113M 1700:00:0500:51:31.1000:51:37.00+00:10:3410:575,5
14WOŹNIAK Michał 101GLADIATORS BY RMF4RTPODOLSZEM114M 1800:00:0600:52:43.1500:52:50.00+00:11:4611:125,3
15ŠPRLAK Miloš 159DYNAMEČKOSUCHÁ HORAM115M 2100:00:0600:53:56.4500:54:03.00+00:12:5911:285,2
16KLIMA Adam 122RUNHOGS TYCHYTYCHYM116M 2700:00:0800:55:28.8000:55:37.00+00:14:3211:485,1
17RAFACZ Patryk 190CICHEM117M 2800:00:0800:55:56.3000:56:05.00+00:14:5911:545,0
18BEDNARCZYK Gerard 126KRAKÓWM118M 2900:00:0800:56:00.6500:56:09.00+00:15:0411:545,0
19SOBOLA Grzegorz 125EKO-OKNA RUNNERSRACIBÓRZM119M 3000:00:0600:56:06.6000:56:13.00+00:15:1011:565,0
20WRÓBEL Paweł 142#DOPOŻYGUTEAMKRAKÓWM120M 3100:00:0700:56:11.5500:56:19.00+00:15:1511:575,0
21ZACHARA Łukasz 107MOKRZYSKAM121M 3200:00:0700:56:19.2500:56:27.00+00:15:2211:585,0
22DOMAGAŁA Marcin 191RATUŁÓWM122M 3600:00:0800:57:52.9000:58:01.00+00:16:5612:184,9
23ZACHARA Adrian 112NIEDZIELISKAM123M 4100:00:1701:00:23.9001:00:41.00+00:19:2712:504,7
24SZCZERBA Adam 170BRAKPIEKIELNIKM124M 4500:00:0701:03:05.0501:03:13.00+00:22:0813:254,5
25ZACHARA Dawid 103MOKRZYSKAM125M 4600:00:0801:04:09.8001:04:18.00+00:23:1313:384,4
26BARAŃSKI Jakub 106AZS UJKRAKÓWM126M 4700:00:1201:04:13.6001:04:26.00+00:23:1713:394,4
27WŁOS Michał 209M127M 4800:00:0701:04:39.2001:04:47.00+00:23:4213:454,4
28SZCZEPAŃSKI Michał 166MYSZKÓWM128M 5000:00:1001:09:53.0001:10:03.00+00:28:5614:524,0
29URBAN Michał 176KIELCEM129M 5200:00:0901:10:41.0501:10:51.00+00:29:4415:024,0
30IŚTOK Daniel 179PIEKIELNIKM130M 5300:00:0901:13:20.7001:13:30.00+00:32:2415:363,8
31BŁĄKAŁA Damian 204PANDA TEAMKOCMYRZÓWM131M 5400:00:1201:14:38.7501:14:51.00+00:33:4215:523,8
32TRACZYK Piotr 188WARKAM132M 5700:00:0901:20:55.6001:21:05.00+00:39:5917:123,5
33NAWROCKI Oliwier 175WARSZAWAM133M 5900:00:0901:24:17.6501:24:27.00+00:43:2117:553,3
34PALECZNY Jacek 202KRAKÓWM134M 6100:00:1101:37:01.7001:37:13.00+00:56:0520:382,9
Total 34 results.