LETNI BIEG WSCHODZĄCEGO SŁOŃCA
Biegi na Babią Górę
Organizator : "Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data : 2021-08-08
Miejsce : Zawoja/Lipnica
Dystans : 4,5 km
Zgłoszonych : 112
Wystartowało : 93
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 93
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
4.7km
Czas
brutto
4.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1JAWORSKI Zbigniew 199...KLUSZKOWCEM21M 100:00:0600:38:15.6000:38:22.00 8:087,4
2WRÓBEL Przemysław 129STRYSZÓWM22M 800:00:0500:44:29.4000:44:35.00+00:06:139:276,3
3KUŁAGA Sebastian 135MIRAZ RACE TEAMMYSŁOWICEM23M 1000:00:0600:48:52.1500:48:59.00+00:10:3610:235,8
4KOBIAŁKA Łukasz 141CAPOTEAMSTRUMIANYM24M 1900:00:0800:53:10.9500:53:19.00+00:14:5511:185,3
5PIETRAS Mateusz 145CAPOTEAM EXTREAMŚLEDZIEJOWICEM25M 2000:00:0800:53:27.6500:53:36.00+00:15:1211:225,3
6SOBSTEL Przemek 139SIEMIANOWICE SLASKIEM26M 2200:00:1400:54:01.5000:54:16.00+00:15:4511:295,2
7KORBUT Radosław 181SIEDLCEM27M 2300:00:1500:54:22.8000:54:38.00+00:16:0711:345,2
8BISKUP Pawel 208ŁAGÓWM28M 2400:00:0600:54:43.1500:54:50.00+00:16:2711:385,2
9KOPEĆ Paweł 113MAJDAN KRÓLEWSKIM29M 2500:00:1000:55:19.4000:55:30.00+00:17:0311:465,1
10ZYGMUNT Paweł 161GIEDLAROWAM210M 2600:00:0800:55:25.5500:55:34.00+00:17:0911:475,1
11KORZENIOWSKI Krzysztof 171SOSNOWIECM211M 3300:00:1000:56:49.3500:57:00.00+00:18:3312:055,0
12FUTYMA Michał 168DRUŻYNA FUTYMAUSTRZYKI DOLNEM212M 3400:00:1500:57:19.6000:57:35.00+00:19:0412:114,9
13TATARCZYŃSKI Paweł 169KRAKÓWM213M 3500:00:1500:57:35.7000:57:51.00+00:19:2012:154,9
14WOJAS Marcin 180SAINT-GOBAIN SQUADKRAKÓWM214M 3700:00:1000:57:54.6500:58:05.00+00:19:3912:194,9
15WRÓBEL Jakub 192TRĄBIKIWADOWICEM215M 3900:00:0900:59:33.9500:59:43.00+00:21:1812:404,7
16PARZNIEWSKI Maciej 163TOWARZYSTWO TURYSTYCZNE AKS POLONIA WARSZAWANOWY DWÓR MAZOWIECKIM216M 4200:00:1101:01:39.0001:01:50.00+00:23:2313:074,6
17SZCZEPANIAK Radosław 212PŁOCKM217M 4300:00:1101:01:55.5501:02:07.00+00:23:3913:104,6
18STOPA Paweł 128ŻARNÓWKAM218M 4900:00:0901:05:30.0001:05:39.00+00:27:1413:564,3
19GABRYŚ Arkadiusz 185CIESZYNM219M 5100:00:1501:09:54.9001:10:10.00+00:31:3914:524,0
20TOMASIK Krzysztof 158LANCKORONAM220M 5500:00:1201:16:17.8501:16:30.00+00:38:0216:133,7
21SOBIERAJ Bartosz 108SOSNOWIECM221M 5600:00:1701:16:31.4501:16:49.00+00:38:1516:163,7
Znaleziono 21 wynik(ów)