LETNI BIEG WSCHODZĄCEGO SŁOŃCA
Biegi na Babią Górę
Organizator : "Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data : 2021-08-08
Miejsce : Zawoja/Lipnica
Dystans : 4,5 km
Zgłoszonych : 112
Wystartowało : 93
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 93
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1PĄGOWSKI Oskar 140ZEN OZWROCŁAWM100:00:05
2WRÓBEL Przemysław 129STRYSZÓWM200:00:05
3KUŁAGA Sebastian 135MIRAZ RACE TEAMMYSŁOWICEM200:00:06
4WOŹNIAK Michał 101GLADIATORS BY RMF4RTPODOLSZEM100:00:06
5ŠPRLAK Miloš 159DYNAMEČKOSUCHÁ HORAM100:00:06
6BISKUP Pawel 208ŁAGÓWM200:00:06
7SOBOLA Grzegorz 125EKO-OKNA RUNNERSRACIBÓRZM100:00:06
8JAWORSKI Zbigniew 199...KLUSZKOWCEM200:00:06
9KIDOŃ Robert 124ORAWARUNLIPNICA MAŁAM100:00:06
10ŻÓŁTEK Grzegorz 203SPYTKOWICEM100:00:06
11MAGERČÁK Miloš 160DYNAMEČKOSUCHÁ HORAM100:00:06
12KARPIEL Tomasz 187RATUŁÓWM100:00:07
13GIBAŁA Michał 109MOKRZYSKAM100:00:07
14ŻOCZEK Szymon 177NIE PRZESTAWAJ MARZYĆCZECHOWICE-DZIEDZICEM100:00:07
15WRÓBEL Paweł 142#DOPOŻYGUTEAMKRAKÓWM100:00:07
16ZACHARA Łukasz 107MOKRZYSKAM100:00:07
17SZCZERBA Adam 170BRAKPIEKIELNIKM100:00:07
18WŁOS Michał 209M100:00:07
19KUŁAGA Józef 146CHEŁMEKM300:00:07
20KOPIEC Przemek 117TYCHYM100:00:07
21SKUPIEŃ Witold 182NOWY TARGM100:00:07
22MAJCHRZAK Maciej 119140MINUT.PLWROCŁAWM100:00:07
23KULAWIAK Andrzej 150ZUBRZYCA DOLNAM300:00:07
24KIEC Mateusz 151PRZENOSIMY GÓRYBIERUŃM100:00:08
25IŚTOK Sebastian 149PIEKIELNIKM100:00:08
26KOBIAŁKA Łukasz 141CAPOTEAMSTRUMIANYM200:00:08
27PIETRAS Mateusz 145CAPOTEAM EXTREAMŚLEDZIEJOWICEM200:00:08
28ZYGMUNT Paweł 161GIEDLAROWAM200:00:08
29KLIMA Adam 122RUNHOGS TYCHYTYCHYM100:00:08
30RAFACZ Patryk 190CICHEM100:00:08
31BEDNARCZYK Gerard 126KRAKÓWM100:00:08
32DOMAGAŁA Marcin 191RATUŁÓWM100:00:08
33KUŁACH Maciej 196MISIA CHATA ZAKOPANEZAKOPANEM300:00:08
34ZACHARA Dawid 103MOKRZYSKAM100:00:08
35WRÓBEL Jakub 192TRĄBIKIWADOWICEM200:00:09
36STOPA Paweł 128ŻARNÓWKAM200:00:09
37URBAN Michał 176KIELCEM100:00:09
38IŚTOK Daniel 179PIEKIELNIKM100:00:09
39TRACZYK Piotr 188WARKAM100:00:09
40NAWROCKI Oliwier 175WARSZAWAM100:00:09
41KOPEĆ Paweł 113MAJDAN KRÓLEWSKIM200:00:10
42KORZENIOWSKI Krzysztof 171SOSNOWIECM200:00:10
43WOJAS Marcin 180SAINT-GOBAIN SQUADKRAKÓWM200:00:10
44SZCZEPAŃSKI Michał 166MYSZKÓWM100:00:10
45PARZNIEWSKI Maciej 163TOWARZYSTWO TURYSTYCZNE AKS POLONIA WARSZAWANOWY DWÓR MAZOWIECKIM200:00:11
46SZCZEPANIAK Radosław 212PŁOCKM200:00:11
47PALECZNY Jacek 202KRAKÓWM100:00:11
48GRAJNY Piotr 197MOCNI POMOCNILACHOWICEM300:00:12
49ŚCIGALSKI Marcin 207NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEM300:00:12
50BARAŃSKI Jakub 106AZS UJKRAKÓWM100:00:12
51TOMASIK Krzysztof 158LANCKORONAM200:00:12
52BŁĄKAŁA Damian 204PANDA TEAMKOCMYRZÓWM100:00:12
53LEBIEDZKI Jacek 105SOSNOWIECM300:00:13
54SOBSTEL Przemek 139SIEMIANOWICE SLASKIEM200:00:14
55KORBUT Radosław 181SIEDLCEM200:00:15
56FUTYMA Michał 168DRUŻYNA FUTYMAUSTRZYKI DOLNEM200:00:15
57TATARCZYŃSKI Paweł 169KRAKÓWM200:00:15
58GABRYŚ Arkadiusz 185CIESZYNM200:00:15
59KOWALCZYK Tadeusz 111KRAKÓWM300:00:15
60GOLIŃSKI Krzysztof 156BOCHNIAM100:00:16
61ZACHARA Adrian 112NIEDZIELISKAM100:00:17
62SOBIERAJ Bartosz 108SOSNOWIECM200:00:17
Znaleziono 62 wynik(ów)