LETNIA MILA BIEGOWA 2017 - EDYCJA 1/3

Organizator/ Organizer:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2017-05-16
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
1.609 km
Zgłoszonych/ Registered:
70
Wystartowało/ Started:
70
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
70
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.009km | 0.409km | 0.809km | 1.209km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-Dzieci | M-Dzieci | K-13 | M-13 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | M-60 | M-70

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnk0.009km0.409km0.809km1.209kmCzas
netto
1.609km
Czas
brutto
1.609km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
          
1KOZAK Arkadiusz 169TKKF KOSZALINBONINM-40100:00:0100:01:1700:02:3600:03:5000:05:03.2000:05:03.20 3:0819.1
2SOBSTEL Krystian 144KOSZALINM-30100:00:0200:01:2000:02:4400:04:0800:05:22.0000:05:22.00+00:00:183:2018
3JAŹWIŃSKI Dawid 845TKKF KOSZALINKOSZALINM-13100:00:0200:01:2000:02:4200:04:0800:05:31.3500:05:31.35+00:00:283:2517.5
4SITOWSKI Marcin 12FC RYSIEKKOSZALINM-18100:00:0200:01:1600:02:4000:04:0800:05:35.8000:05:35.80+00:00:323:2817.3
5KOŚCIELNIAK Robert 89TKKF KOSZALINKOSZALINM-50100:00:0200:01:2300:02:4900:04:1500:05:36.3000:05:36.30+00:00:333:2817.3
6GÓRNY Norbert 34FORMA ROSNOWOROSNOWOM-40200:00:0300:01:2400:02:4900:04:1700:05:43.9500:05:43.95+00:00:403:3316.9
7SZAMREJ Wojciech 29KOSZALINM-50200:00:0300:01:2000:02:4800:04:2300:05:48.6500:05:48.65+00:00:453:3616.7
8SZULC Arek 55ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-40300:00:0300:01:2600:02:5800:04:2700:05:49.3500:05:49.35+00:00:463:3616.6
9KONKEL Agnieszka 142KOSZALINK-30100:00:0300:01:2200:02:5000:04:2100:05:49.6000:05:49.60+00:00:463:3616.6
10ZELEK Jan 3TKKFKOSZALINKOSZALINM-50300:00:0200:01:2400:02:5300:04:2400:05:50.2500:05:50.25+00:00:473:3716.6
11RUTKOWSKI Ryszard 149RUTKOWSKI TEAMSIANÓWM-50400:00:0200:01:2200:02:5200:04:2400:05:50.6000:05:50.60+00:00:473:3716.6
12KRAKOWIAK Sławomir 692KOSZALINM-40400:00:0200:01:2600:02:5600:04:2800:05:53.9500:05:53.95+00:00:503:3916.4
13ZWOLIŃSKI Jan 96TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-40500:00:0300:01:2600:02:5600:04:2800:05:55.1000:05:55.10+00:00:513:4016.3
14BARANOWSKI Piotr 25SKWIERZYNKAM-40600:00:0300:01:3100:03:0300:04:3300:05:57.2000:05:57.20+00:00:543:4116.2
15IWANIEC Dariusz 145TKKF KOSZALINSIERAKOWOM-40700:00:0300:01:2700:02:5900:04:3300:05:58.5000:05:58.50+00:00:553:4216.2
16KUŁAKOWSKI Dawid 60TKKF KOSZALINKOSZALINM-40800:00:0400:01:2600:02:5900:04:3400:06:01.4500:06:01.45+00:00:583:4416.1
17RUTKOWSKI Artur 107RUTKOWSKI TEAMKOSZALINM-18200:00:0200:01:3100:03:0600:04:4200:06:08.1000:06:08.10+00:01:043:4815.8
18ZDROWIECKI Artur 225KOSZALINM-30200:00:0300:01:3200:03:0800:04:4500:06:14.3500:06:14.35+00:01:113:5215.5
19GLISZCZYŃSKI Łukasz 799UKSN SPRINT SŁAWNOBYTÓWM-18300:00:0300:01:3000:03:0700:04:4600:06:15.6500:06:15.65+00:01:123:5215.5
20WRÓBLEWSKI Jacek 164TKKF KOSZALINKOSZALINM-13200:00:0800:01:3100:03:0400:04:4100:06:16.1500:06:16.15+00:01:123:5315.4
21CHODOR Martyna 35TKKF KOSZALINKOSZALINK-30200:00:0300:01:3300:03:1000:04:5000:06:16.7500:06:16.75+00:01:133:5315.4
22KONKEL Łukasz 33KOSZALINM-30300:00:0400:01:3300:03:0800:04:4500:06:17.0500:06:17.05+00:01:133:5415.4
23SZABLA Ewelina 59KOSZALINK-30300:00:0300:01:2900:03:0500:04:4200:06:17.5000:06:17.50+00:01:143:5415.4
24WILKOWSKI Krzysztof 188KOSZALINM-30400:00:0400:01:3700:03:1300:04:5100:06:20.4000:06:20.40+00:01:173:5615.3
25ROGOŻA Ireneusz 31KOSZALINM-40900:00:0400:01:3700:03:1400:04:5200:06:25.0500:06:25.05+00:01:213:5915.1
26KAMYK Piotr 86MH IT SERWIS KOSZALINKOSZALINM-30500:00:0300:01:3200:03:1000:04:5100:06:29.9000:06:29.90+00:01:264:0114.9
27MICERSKI Tomasz 40TKKF KOSZALINKOSZALINM-401000:00:0700:01:3800:03:2000:05:0400:06:37.6500:06:37.65+00:01:344:0614.6
28ZUKAL Piotr 69KOSZALINM-401100:00:0800:01:4700:03:2700:05:0500:06:39.4000:06:39.40+00:01:364:0714.5
29STACHOWIAK Gracjan 131SZK.PODST. 17KOSZALINM-Dzieci100:00:0700:01:3900:03:2200:05:0400:06:40.1500:06:40.15+00:01:364:0814.5
30SZAMREJ Piotr 115KOSZALINM-18400:00:0500:01:4000:03:2600:05:1000:06:49.0500:06:49.05+00:01:454:1414.2
31CHODOR Izabela 46TKKF KOSZALINGORZEBĄDŹK-30400:00:0400:01:4200:03:2900:05:1500:06:49.5500:06:49.55+00:01:464:1414.2
32KRUPIŃSKI Krzysztof 106E-UROLOG.EUKOSZALINM-50500:00:0300:01:4100:03:2800:05:1300:06:50.9000:06:50.90+00:01:474:1414.1
33MAJCHRZAK Paweł 137SUNDAYBIKERS KARINO TEAMKARLINOM-401200:00:0400:01:4200:03:2800:05:1400:06:54.8000:06:54.80+00:01:514:1714
34BALICKI Michał 102BONINM-13300:00:0700:01:4900:03:3600:05:2000:06:56.6500:06:56.65+00:01:534:1813.9
35ORZEŁ Anna Justyna 4TKKF KOSZALINKOSZALINK-40100:00:0400:01:4200:03:2900:05:2300:06:58.4500:06:58.45+00:01:554:1913.9
36MASTALERZ Konrad 182DECATHLON KOSZALINKOSZALINM-18500:00:0400:01:4400:03:3000:05:1900:07:00.8500:07:00.85+00:01:574:2013.8
37GRABOWSKA-LESISZ Aneta 101KOSZALINK-30500:00:0500:01:3900:03:2600:05:1600:07:02.6000:07:02.60+00:01:594:2213.7
38SEEWALD Jan 39KOSZALINM-401300:00:0800:01:4900:03:3500:05:2200:07:03.5500:07:03.55+00:02:004:2213.7
39ZAREMBA Tomasz 82KOSZALINM-30600:00:0300:01:3300:03:1800:05:1400:07:08.4500:07:08.45+00:02:054:2513.5
40KURŁOWICZ Krzysztof 116KOSZALINM-401400:00:0200:01:3900:03:2900:05:2700:07:17.3500:07:17.35+00:02:144:3113.3
41KOSECKI Tomasz 36KOSZALINM-30700:00:0800:01:5000:03:4300:05:3600:07:20.4500:07:20.45+00:02:174:3313.2
42KLENIEWSKI Piotr 174ZACHODNIOPOMORSKIEKOSZALINM-50600:00:0200:01:4400:03:3900:05:3300:07:24.0000:07:24.00+00:02:204:3513.1
43RADZIWON Emilia 16KOSZALINK-30600:00:1300:01:5300:03:4500:05:4000:07:29.0500:07:29.05+00:02:254:3812.9
44SZULTKA Sylwia 450KOSZALINK-30700:00:0500:01:4400:03:3600:05:3700:07:35.0500:07:35.05+00:02:314:4212.7
45KARNICKI Zygmunt 88TKKF KOSZALINKOSZALINM-60100:00:0500:01:4500:03:4200:05:4200:07:38.1000:07:38.10+00:02:344:4412.7
46PAWLAK Ewelina 608KOSZALINK-30800:00:0500:01:4700:03:4400:05:4600:07:46.9500:07:46.95+00:02:434:4912.4
47RĄP Apolonia 8KOSZALINK-Dzieci100:00:1300:02:0400:03:5900:05:5500:07:52.3000:07:52.30+00:02:494:5312.3
48KOZŁOWIECKI Waldemar 1TKKF KOSZALINKOSZALINM-60200:00:0300:01:5000:03:5100:05:5200:07:56.5000:07:56.50+00:02:534:5512.2
49CYRKLEWICZ Weronika 560KOSZALINK-30900:00:0600:01:5200:03:5600:06:0200:07:58.9000:07:58.90+00:02:554:5612.1
50WALCZAK Agnieszka 876TKKF KOSZALINKOSZALINK-40200:00:0500:01:5000:03:5300:06:0000:08:04.2000:08:04.20+00:03:015:0012
51MICERSKI Damian 63KOSZALINM-13400:00:0700:02:0300:04:1800:06:3000:08:28.8500:08:28.85+00:03:255:1511.4
52MICERSKI Kacper 94KOSZALINM-Dzieci200:00:0700:02:0300:04:1800:06:3000:08:33.5500:08:33.55+00:03:305:1811.3
53IGNACIK Anna 172KOSZALINK-301000:00:0500:01:5300:04:0600:06:2700:08:42.4500:08:42.45+00:03:395:2411.1
54KURCZ Barbara 78BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-40300:00:1100:02:2300:04:2900:06:3500:08:42.9000:08:42.90+00:03:395:2411.1
55SEEWALD Julia 6KOSZALINK-Dzieci200:00:1200:02:1600:04:2600:06:4100:08:43.9500:08:43.95+00:03:405:2411.1
56SEEWALD Agnieszka 57KOSZALINK-301100:00:1200:02:1600:04:2700:06:4100:08:44.3500:08:44.35+00:03:415:2511.1
57KOSECKA Sylwia 9KOSZALINK-18100:00:1200:02:1600:04:2700:06:4100:08:44.7500:08:44.75+00:03:415:2511.1
58PAŃCZYK Justyna 165KOSZALINK-301200:00:1200:02:2200:04:3300:06:4200:08:46.0000:08:46.00+00:03:425:2611
59MAZUREK Hanna 150BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-13100:00:0900:02:2200:04:3200:06:4500:08:54.4500:08:54.45+00:03:515:3110.9
60ZUKAL Aleksandra 62KOSZALINK-40400:00:0600:02:0800:04:3100:06:5000:09:06.7500:09:06.75+00:04:035:3910.6
61STEC Edyta 163BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-301300:00:1200:02:3900:05:0800:07:3200:09:43.6000:09:43.60+00:04:406:029.9
62VON BARDELEBEN Agnieszka 141BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-40500:00:1100:02:3800:05:0900:07:3300:09:43.7500:09:43.75+00:04:406:029.9
63ZUKAL Jakub 65KOSZALINM-Dzieci300:00:0700:02:0800:04:3000:07:1200:10:01.5000:10:01.50+00:04:586:139.6
64PIETRZAK Julia 50K-13200:00:0800:02:2200:05:1500:07:5400:10:23.6500:10:23.65+00:05:206:269.3
65PIETRZAK Mariola 77KOSZALINK-50100:00:1000:02:2300:05:1500:07:5400:10:24.3500:10:24.35+00:05:216:279.3
66BĄKOWSKA Agata 22PRZEDSZKOLE NR 22/BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-Dzieci300:00:0600:02:3900:05:4000:08:3400:11:24.0500:11:24.05+00:06:207:048.5
67WOJTKIEWICZ-BĄKOWSKA Dorota 24BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-301400:00:0600:02:3900:05:4000:08:3400:11:24.4500:11:24.45+00:06:217:048.5
68TESKA Filip 122KOSZALINM-Dzieci400:00:0700:02:5600:05:5400:08:4900:11:32.9000:11:32.90+00:06:297:098.4
69TESKA Bartosz 125TKKF KOSZALINKOSZALINM-401500:00:0700:02:5600:05:5400:08:4900:11:33.6500:11:33.65+00:06:307:108.4
70BARTNIK Marian 67TKKF KOSZALINKOSZALINM-70100:00:0200:02:5700:06:0800:09:2000:12:25.5500:12:25.55+00:07:227:427.8
Znaleziono 70 wynik(ów)