LETNIA MILA BIEGOWA 2017 - EDYCJA 2/3

Organizator/ Organizer:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2017-05-30
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
1.609 km
Zgłoszonych/ Registered:
71
Wystartowało/ Started:
71
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
70
Na trasie/ On track:
1

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.009km | 0.409km | 0.809km | 1.209km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-Dzieci | M-Dzieci | K-13 | M-13 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | M-60 | M-70

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnk0.009km0.409km0.809km1.209kmCzas
netto
1.609km
Czas
brutto
1.609km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
          
1SOBSTEL Krystian 919KOSZALINM-30100:00:0300:01:1200:02:2500:03:4100:04:48.9500:04:48.95 2:5820.1
2WITKOWSKI Mateusz 978KOSZALINM-18100:00:0200:01:1100:02:2400:03:3600:04:50.8000:04:50.80+00:00:013:0020
3ZAGAJEWSKI Rafał 997KL ISKRA BIAŁOGARDMALECHOWOM-18200:00:0200:01:1100:02:2400:03:4100:04:52.8000:04:52.80+00:00:033:0119.8
4GAWRON Piotr 988ULKS TALEX BORZYTUCHOMBOROWY MŁYNM-18300:00:0100:01:1000:02:2300:03:3900:04:55.2500:04:55.25+00:00:063:0319.6
5KOZAK Arkadiusz 958TKKF KOSZALINBONINM-40100:00:0200:01:1100:02:2400:03:4200:04:56.0500:04:56.05+00:00:073:0319.6
6KĘPKA Adrian 911WIEKOWO/DARŁOWOM-18400:00:0200:01:1700:02:3600:03:5700:05:15.5500:05:15.55+00:00:263:1518.4
7JAŹWIŃSKI Dawid 935TKKF KOSZALINKOSZALINM-13100:00:0200:01:1500:02:3600:04:0100:05:22.6500:05:22.65+00:00:333:2018
8SIOK Dariusz 904KOSZALINM-18500:00:0200:01:1800:02:3900:04:0400:05:23.8000:05:23.80+00:00:343:2017.9
9KOŚCIELNIAK Robert 912TKKF KOSZALINKOSZALINM-50100:00:0100:01:1800:02:4000:04:0500:05:27.5500:05:27.55+00:00:383:2317.7
10SITOWSKI Marcin 951FC RYSIEKKOSZALINM-18600:00:0200:01:1600:02:3700:04:0400:05:30.8500:05:30.85+00:00:413:2417.6
11GÓRNY Norbert 995FORMA ROSNOWOROSNOWOM-40200:00:0400:01:2600:02:4800:04:1500:05:38.9000:05:38.90+00:00:493:2917.1
12SZAMREJ Wojciech 943KOSZALINM-50200:00:0300:01:2000:02:4600:04:1400:05:40.8000:05:40.80+00:00:513:3117
13ZWOLIŃSKI Jan 941TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-40300:00:0200:01:2100:02:4800:04:1600:05:42.5500:05:42.55+00:00:533:3216.9
14BARANOWSKI Piotr 990SKWIERZYNKAM-40400:00:0200:01:2200:02:4900:04:2000:05:47.0500:05:47.05+00:00:583:3516.7
15ZELEK Jan 937TKKF KOSZALINKOSZALINM-50300:00:0200:01:2100:02:4900:04:1900:05:48.4000:05:48.40+00:00:593:3616.7
16KONKEL Agnieszka 940KOSZALINK-30100:00:0300:01:2100:02:5000:04:2000:05:52.2500:05:52.25+00:01:033:3816.5
17IWANIEC Dariusz 962TKKF KOSZALINSIERAKOWOM-40500:00:0300:01:2400:02:5500:04:2600:05:53.6000:05:53.60+00:01:043:3916.4
18KUŁAKOWSKI Dawid 933TKKF KOSZALINKOSZALINM-40600:00:0300:01:2400:02:5500:04:2700:05:54.7000:05:54.70+00:01:053:3916.4
19GLISZCZYŃSKI Łukasz 999UKSN SPRINT SŁAWNOBYTÓWM-18700:00:0200:01:2200:02:5000:04:2600:05:58.7000:05:58.70+00:01:093:4216.2
20ZDROWIECKI Artur 903KOSZALINM-30200:00:0300:01:2500:02:5600:04:3000:06:02.0500:06:02.05+00:01:133:4416
21MICHNO Mariusz 908JW2980BRANIEWOM-40700:00:0200:01:2000:02:5000:04:2800:06:04.3000:06:04.30+00:01:153:4615.9
22JAMNIAK Bartosz 980MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-30300:00:0200:01:2100:02:5500:04:3400:06:08.9000:06:08.90+00:01:193:4815.8
23ZUKAL Piotr 920KOSZALINM-40800:00:0200:01:3000:03:0400:04:4000:06:12.4500:06:12.45+00:01:233:5115.6
24RADZIMSKI Marcel 918GIMNAZJUM W BIESIEKIERZUŚWIEMINOM-13200:00:0400:01:2300:02:5500:04:3800:06:16.7000:06:16.70+00:01:273:5315.4
25STACHOWIAK Gracjan 907SZK.PODST. 17KOSZALINM-Dzieci100:00:0300:01:2700:03:0300:04:4000:06:17.6500:06:17.65+00:01:283:5415.4
26MISZCZYK Jan 927ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-18800:00:0400:01:2800:03:0700:04:4700:06:21.7500:06:21.75+00:01:323:5615.2
27CHODOR Martyna 993TKKF KOSZALINKOSZALINK-30200:00:0300:01:3600:03:1400:04:5200:06:21.9000:06:21.90+00:01:323:5615.2
28KAMYK Piotr 936MH IT SERWIS KOSZALINKOSZALINM-30400:00:0300:01:2900:03:0900:04:5100:06:26.4000:06:26.40+00:01:373:5915
29MAJCHRZAK Paweł 934SUNDAYBIKERS KARINO TEAMKARLINOM-40900:00:0400:01:3500:03:1300:04:5200:06:30.2000:06:30.20+00:01:414:0214.9
30WILKOWSKI Krzysztof 973KOSZALINM-30500:00:0400:01:3500:03:1400:04:5400:06:31.8000:06:31.80+00:01:424:0214.8
31KAZIMIERCZAK Piotr 996KOŁOBRZEGM-18900:00:0300:01:4300:03:2900:05:1500:06:41.7000:06:41.70+00:01:524:0914.5
32MICERSKI Tomasz 956TKKF KOSZALINKOSZALINM-401000:00:0500:01:3700:03:1800:05:0200:06:43.0000:06:43.00+00:01:544:1014.4
33CHODOR Izabela 998TKKF KOSZALINGORZEBĄDŹK-30300:00:0500:01:4400:03:2700:05:1300:06:47.7500:06:47.75+00:01:584:1214.2
34KRUPIŃSKI Krzysztof 964E-UROLOG.EUKOSZLAINM-50400:00:0300:01:3900:03:2500:05:1200:06:50.0500:06:50.05+00:02:014:1414.1
35SZAMREJ Piotr 917KOSZALINM-181000:00:1000:01:4400:03:3000:05:1700:06:58.9000:06:58.90+00:02:094:1913.9
36SEEWALD Jan 985KOSZALINM-401100:00:0700:01:4500:03:3000:05:1800:07:00.1500:07:00.15+00:02:114:2013.8
37MUSIAŁ Bartek 957KOSZALINM-13300:00:0300:01:3400:03:2700:05:2400:07:02.5000:07:02.50+00:02:134:2213.7
38ORZEŁ Anna 901TKKF KOSZALINKOSZALINK-40100:00:0400:01:4600:03:3400:05:2400:07:02.9000:07:02.90+00:02:134:2213.7
39KOSECKI Tomasz 969KOSZALINM-30600:00:0800:01:5100:03:3900:05:2800:07:09.0000:07:09.00+00:02:204:2613.5
40KOZŁOWIECKI Waldemar 931TKKF KOSZALINKOSZALINM-60100:00:0400:01:4700:03:4200:05:3700:07:19.4000:07:19.40+00:02:304:3213.2
41JAŹWIŃSKI Dominik 924SZK.PODST. 17KOSZALINM-13400:00:0400:01:4600:03:4100:05:3700:07:21.2500:07:21.25+00:02:324:3313.1
42RADZIWON Emilia 975KOSZALINK-30400:00:1400:02:0100:03:4900:05:3800:07:23.4000:07:23.40+00:02:344:3513.1
43KARNICKI Zygmunt 950TKKF KOSZALINKOSZALINM-60200:00:0400:01:4500:03:4100:05:3700:07:28.1500:07:28.15+00:02:394:3812.9
44KURŁOWICZ Krzysztof 952KOSZALINM-401200:00:0200:01:3500:03:2500:05:3000:07:42.7000:07:42.70+00:02:534:4612.5
45WALCZAK Agnieszka 915TKKF KOSZALINKOSZALINK-40200:00:0700:01:5900:03:5800:06:0000:07:53.8000:07:53.80+00:03:044:5312.3
46RĄP Apolonia 963KOSZALINK-Dzieci100:00:1300:02:1100:04:0700:06:0800:07:55.4000:07:55.40+00:03:064:5512.2
47KOSZOWSKI Krystian 946KOSZALINM-30700:00:0500:01:5700:04:0000:06:0700:07:55.9000:07:55.90+00:03:064:5512.2
48CYRKLEWICZ Weronika 991KOSZALINK-30500:00:1100:01:5600:03:5600:06:0000:08:01.0500:08:01.05+00:03:124:5812
49GÓRNA Magdalena 965ROSNOWOK-13100:00:0500:01:4600:03:5100:06:0300:08:04.6500:08:04.65+00:03:155:0012
50MICERSKI Kacper 947KOSZALINM-Dzieci200:00:0600:02:0400:04:1300:06:1700:08:15.0500:08:15.05+00:03:265:0711.7
51PAŃCZYK Justyna 929KOSZALINK-30600:00:1200:02:2300:04:2900:06:3900:08:19.2000:08:19.20+00:03:305:0911.6
52MAZUREK Barbara 944BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-30700:00:0700:02:1300:04:1800:06:2200:08:22.9000:08:22.90+00:03:335:1111.5
53SEEWALD Agnieszka 910KOSZALINK-30800:00:1100:02:2200:04:2800:06:4000:08:34.4000:08:34.40+00:03:455:1911.3
54MICERSKI Damian 955KOSZALINM-13500:00:0600:02:1100:04:2200:06:3500:08:38.9000:08:38.90+00:03:495:2111.2
55KOSECKA Sylwia 961KOSZALINK-18100:00:1200:02:2000:04:2900:06:3900:08:40.2000:08:40.20+00:03:515:2211.1
56SEEWALD Julia 1000KOSZALINK-Dzieci200:00:1100:02:2000:04:2700:06:3900:08:40.4500:08:40.45+00:03:515:2211.1
57KURCZ Barbara 916BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-40300:00:0800:02:1500:04:2400:06:3600:08:47.6000:08:47.60+00:03:585:2711
58PIETRZAK Mariola 942KOSZALINK-50100:00:1000:02:2300:04:3900:06:5200:08:59.8500:08:59.85+00:04:105:3410.8
59HELLER Zdzisław 925KOSZALINM-60300:00:0700:02:1800:04:3000:06:4800:09:09.1000:09:09.10+00:04:205:4010.6
60MOŻEJKO Anna 913BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-30900:00:0900:02:4300:05:0900:07:3200:09:37.1500:09:37.15+00:04:485:5810
61STEC Edyta 960BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-301000:00:0900:02:4300:05:0900:07:3200:09:37.3500:09:37.35+00:04:485:5810
62VON BARDELEBEN Agnieszka 949BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-40400:00:0800:02:4200:05:1000:07:3300:09:40.4000:09:40.40+00:04:516:0010
63BORYSIEWICZ Joanna 981KOSZALINK-301100:00:0200:01:3800:03:3800:05:3700:09:41.5000:09:41.50+00:04:526:0010
64MAZUREK Hanna 905BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-13200:00:0600:02:3000:05:0300:07:3400:09:51.2000:09:51.20+00:05:026:079.8
65PIETRZAK Julia 970KOSZALINK-13300:00:1000:02:3000:05:0300:07:3400:09:52.9000:09:52.90+00:05:036:079.8
66WOJTKIEWICZ-BĄKOWSKA Dorota 909BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-301200:00:0600:02:4500:05:1400:07:5400:10:29.8000:10:29.80+00:05:406:309.2
67BĄKOWSKA Agata 966PRZEDSZKOLE NR 22/BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-Dzieci300:00:0600:02:4500:05:1400:07:5400:10:29.9500:10:29.95+00:05:416:309.2
68TESKA Filip 977KOSZALINM-Dzieci300:00:1200:02:4600:05:2200:08:0200:10:37.1000:10:37.10+00:05:486:359.1
69TESKA Bartosz 945TKKF KOSZALINKOSZALINM-401300:00:1200:02:4600:05:2100:08:0200:10:38.8000:10:38.80+00:05:496:369.1
70BARTNIK Marian 902TKKF KOSZALINKOSZALINM-70100:00:0300:02:5700:06:1000:09:2900:12:54.3000:12:54.30+00:08:058:007.5
71KONKEL Hanna 954KOSZALINK-Dzieci400:00:05+00:00:028:207.2
Znaleziono 71 wynik(ów)