LETNIA MILA BIEGOWA

Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2019-07-25
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
1.609 km
Zgłoszonych:
52
Wystartowało:
52
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
52
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0.409km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.009km | 0.409km | 0.809km | 1.209km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaStart_All
0.009km
Start_All
0.409km
   
1PYSHNIAK Kostiantyn 486DVORICHNAM-Open00:00:0200:01:04
2GAWRON Piotr 419ULKS TALEX BORZYTUCHOMKOSZALINM-Open00:00:0200:01:09
3MAJKOWICZ Rafał 480KOSZALINM-Open00:00:0300:01:11
4SZKOŁUDA Miłosz 476M-Open00:00:0200:01:14
5KASZUBIAK Klaudiusz 488KOSZALINM-Open00:00:0200:01:14
6SITOWSKI Marcin 430KOSZALINM-Open00:00:0200:01:14
7RYKIEL Michał 410DĄBROWSKI TEAMBONINM-Open00:00:0200:01:15
8DOBOSZ Michał 414M-Open00:00:0200:01:15
9SOSNOWSKI Tomasz 429FPP FUNKCJONALNOŚĆ PONAD POMPĘKOSZALINM-Open00:00:0200:01:16
10WEBER Paweł 498FPPKOSZALINM-Open00:00:0200:01:17
11ROKOSZ Radosław 412JW 1223 KOSZALINKOSZALINM-Open00:00:0200:01:19
12JABŁOŃSKI Tomasz 473KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-Open00:00:0200:01:21
13MISZTAL Kamil 417M-Open00:00:0300:01:22
14ZUKAL Piotr 405M-Open00:00:0300:01:23
15ZWOLIŃSKI Jan 401TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-Open00:00:0300:01:23
16CISZEK Wiktoria 489K-Open00:00:0300:01:23
17BIEŃKOWSKI Tomasz 415M-Open00:00:0300:01:24
18WALEŃSKI Michał 496M-Open00:00:0300:01:24
19WIKTOROWSKI Maciej 407KOSZALINM-Open00:00:0300:01:24
20SZOSTAK Piotr 428M-Open00:00:0300:01:25
21LINOWIECKI Cezary 424KOSZALINM-Open00:00:0300:01:27
22WINNICKI Wojciech 485M-Open00:00:0400:01:30
23BARUTOWICZ Grzegorz 420KOSZALINM-Open00:00:0400:01:30
24NOWAK Adam 472M-Open00:00:0300:01:31
25SZNYTER Sabina 474K-Open00:00:0400:01:31
26MICERSKI Tomasz 416KOSZALINM-Open00:00:0400:01:31
27RASZPLA Radek 451M-Open00:00:0300:01:31
28CHORĄŻY Karolina 483LEO-TEAMKOSZALINK-Open00:00:0500:01:31
29ROGOŻA Ireneusz 408KOSZALINM-Open00:00:0400:01:32
30BASSEL Marcin 409KOSZALINM-Open00:00:0500:01:32
31KURŁOWICZ Krzysztof 454M-Open00:00:0300:01:32
32PUŚCIAN Krzysztof 403SP MANOWOMANOWOM-Open00:00:0500:01:33
33MIKOŁAJCZYK Hubert 477M-Open00:00:0300:01:33
34KOTARA-PAŁKA Małgorzata 471K-Open00:00:0500:01:36
35KAMYK Piotr 499MH SYSTEMY IT KOSZALINKOSZALINM-Open00:00:0500:01:39
36MACIEJEWSKI Maciej 404FPP FUNKCJONALNOŚĆ PONAD POMPĘKOSZALINM-Open00:00:0600:01:41
37DOBOSZ Jarosław 418KOSZALINM-Open00:00:0700:01:42
38KRZEWIŃSKA Małgorzata 426TKKF KOSZALINKOSZALINK-Open00:00:0400:01:46
39WESOŁOWSKI Łukasz 481M-Open00:00:0500:01:46
40PANCERZYŃSKI Łukasz 423M-Open00:00:0700:01:47
41ZAREMBA Tomasz 460M-Open00:00:0700:01:48
42JANOWICZ Przemysław 422FPPKOSZALINM-Open00:00:0700:01:48
43NOREK Tomek 458KOSZALINM-Open00:00:0600:01:49
44KOZŁOWIECKI Waldemar 427TKKF KOSZALINKOSZALINM-Open00:00:0700:01:56
45KARNICKI Zygmunt 411TKKF KOSZALINKOSZALINM-Open00:00:0600:01:56
46ZDYB Barbara 425KOSZALINK-Open00:00:0600:01:59
47KOWALEWSKI Bartosz 487M-Open00:00:0800:02:00
48GOLEC Anna 452KOSZALINK-Open00:00:0500:02:01
49ZUKAL Aleksandra 402K-Open00:00:0500:02:07
50KOZŁOWIECKA Małgorzata 455K-Open00:00:0500:02:08
51CICHOSZ Jerzy 406KOSZALINM-Open00:00:0500:02:11
52KARNICKI Artur 413KOSZALINM-Open00:00:0800:02:25
Znaleziono 52 wynik(ów)