LETNIE MILE BIEGOWE - 1/5 - 1 MILA

Organizator/ Organizer:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2018-04-25
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
1.609 km
Zgłoszonych/ Registered:
55
Wystartowało/ Started:
55
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
55
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.009km | 0.409km | 0.809km | 1.209km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | 1 Seria | 2 Seria | Kobiety | Mężczyźni | K-Dz | M-Dz | K-14 | M-14 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50+ | M-50 | M-60 | M-70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.009km0.409km0.809km1.209kmCzas
netto
1.609km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1ORZECHOWSKI Kamil 301TKKF KOSZALINKOSZALINM-301M 100:00:0200:01:1300:02:2800:03:4400:04:53.60 3:0119.8
2GAWRON Piotr 362ULKS TALEX BORZYTUCHOMBOROWY MŁYNM-181M 200:00:0200:01:1300:02:2800:03:4800:05:09.70+00:00:163:1118.8
3SOSNOWSKI Tomasz 350MEDEN-INMED SPORTS TEAMKOSZALINM-182M 300:00:0300:01:1400:02:3500:04:0800:05:32.05+00:00:383:2617.5
4SITOWSKI Marcin 360FC RYSIEKKOSZALINM-183M 400:00:0300:01:1700:02:4400:04:1500:05:41.80+00:00:483:3117
5ROKOSZ Radosław 3798 KOSZALIŃSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZYKOSZALINM-302M 500:00:0300:01:2900:03:0100:04:3500:05:51.85+00:00:583:3816.5
6ZWOLIŃSKI Jan 306TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-501M 600:00:0300:01:2700:02:5900:04:3200:05:52.90+00:00:593:3816.5
7SZULC Arek 310KOSZALINM-401M 700:00:0600:01:3700:03:1200:04:4200:06:01.40+00:01:073:4416.1
8KONKEL Agnieszka 315KOSZALINK-301K 100:00:0300:01:2800:02:5700:04:3000:06:05.05+00:01:113:4615.9
9MARCINIAK Maciej 308TKKF LUKS TECHNIK POŁCZYN ZDRÓJPOŁCZYN ZDRÓJM-303M 800:00:0300:01:2100:02:5500:04:3400:06:06.30+00:01:123:4715.8
10MOSZYŃSKI Jacek 372TKKF KOSZALINKOSZALINM-502M 900:00:0400:01:3100:03:0700:04:4200:06:06.70+00:01:133:4715.8
11IWANIEC Dariusz 342TKKF KOSZALINSIERAKOWOM-402M 1000:00:0400:01:3400:03:1100:04:4000:06:07.80+00:01:143:4715.8
12KUŁAKOWSKI Dawid 311TKKF KOSZALINKOSZALINM-403M 1100:00:0400:01:3400:03:1100:04:4200:06:10.50+00:01:163:4915.7
13MRÓZ Dawid 377CHOJNICEM-184M 1200:00:0400:01:2600:03:0000:04:3800:06:12.35+00:01:183:5115.6
14JAMNIAK Bartosz 345KOSZALINM-304M 1300:00:0300:01:3000:03:0500:04:4100:06:14.75+00:01:213:5215.5
15JAROSZ Dariusz 363TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-404M 1400:00:0400:01:3600:03:1300:04:5000:06:18.25+00:01:243:5415.3
16ZACHOLSKI Wojciech 348KOSZALINM-185M 1500:00:0300:01:3500:03:1400:04:5400:06:19.35+00:01:253:5515.3
17BASSEL Marcin 359KOSZALINM-305M 1600:00:0700:01:4300:03:2300:05:0300:06:29.30+00:01:354:0114.9
18ROGOŻA Ireneusz 380KOSZALINM-405M 1700:00:0500:01:3800:03:2000:05:0200:06:34.10+00:01:404:0414.7
19MICERSKI Tomasz 343TKKF KOSZALINKOSZALINM-406M 1800:00:0400:01:3700:03:1800:05:0000:06:36.35+00:01:424:0514.6
20WAWRZYN Grzegorz 349KOSZALINM-407M 1900:00:0400:01:3800:03:1800:05:0100:06:39.00+00:01:454:0714.5
21MIŁASZEWSKI Przemysław 354KOSZALINM-306M 2000:00:0400:01:3600:03:1600:05:0100:06:39.05+00:01:454:0714.5
22KAMYK Piotr 344MH IT SERWIS KOSZALINKOSZALINM-307M 2100:00:0400:01:3500:03:1500:05:0200:06:42.65+00:01:494:0914.4
23MADEJ Kacper 366KOSZALINM-186M 2200:00:0300:01:2800:03:0900:05:0200:06:44.20+00:01:504:1014.3
24CHODOR Martyna 373KOSZALINK-302K 200:00:0500:01:5000:03:3600:05:2000:06:53.45+00:01:594:1614
25SZABLA Ewelina 302TKKF KOSZALINKOSZALINK-303K 300:00:0400:01:4900:03:3600:05:1900:06:56.15+00:02:024:1813.9
26NOREK Tomek 347KOSZALINM-503M 2300:00:0500:01:4800:03:3400:05:2000:06:58.30+00:02:044:1913.9
27GAWIECKI Piotr 356ROZBIEGANY KOSZALIN KOSZALINM-408M 2400:00:0500:01:4300:03:3000:05:1900:06:59.10+00:02:054:2013.8
28DĄBROWSKA Alicja 307TKKF KOSZALINSIANÓWK-50+1K 400:00:0300:01:4700:03:3700:05:2300:07:00.90+00:02:074:2013.8
29ZIELIŃSKI Grzegorz 357STARE BIELICEM-601M 2500:00:0400:01:4000:03:2600:05:1600:07:03.90+00:02:104:2213.7
30CHODOR Izabela 374GORZEBĄDZK-304K 500:00:0400:01:5400:03:4500:05:3600:07:15.30+00:02:214:3013.3
31GRABOWSKA-LESISZ Aneta 351KOSZALINK-401K 600:00:0500:01:4400:03:3600:05:3000:07:18.65+00:02:254:3213.2
32OSOBNIAK Ryszard 341KOSZALINM-602M 2600:00:0600:01:5100:03:4400:05:3800:07:23.25+00:02:294:3513.1
33PANCERZYŃSKI Łukasz 346KOSZALINM-308M 2700:00:0500:01:4900:03:4400:05:3700:07:23.85+00:02:304:3513.1
34ZUKAL Piotr 320KOSZALINM-409M 2800:00:0500:02:0300:04:0500:06:0500:07:24.40+00:02:304:3513.1
35SVENSSON Anton 353KOSZALINM-141M 2900:00:0500:02:0300:03:4900:05:3900:07:32.85+00:02:394:4012.8
36KUPREWICZ Grzegorz 365KOSZALINM-309M 3000:00:0600:01:5100:03:4600:05:4200:07:37.05+00:02:434:4312.7
37CHINIEWICZ Patrycja 367KOSZALINK-Dz1K 700:00:0400:01:5400:04:0000:06:0100:07:45.50+00:02:514:4812.5
38KOZŁOWIECKI Waldek 317TKKF KOSZALINKOSZALINM-603M 3100:00:0600:01:5300:03:5500:05:5800:08:01.35+00:03:074:5812
39WALIKOWSKA Paulina 361STARE BIELICEK-Dz2K 800:00:0400:01:5400:03:5900:06:0100:08:01.95+00:03:084:5812
40MOKROGULSKI Tomasz 358KOSZALINM-187M 3200:00:0400:02:0400:04:1300:06:1700:08:13.10+00:03:195:0611.8
41GAWIECKA Mariola 355BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-402K 900:00:0400:02:0300:04:0800:06:1500:08:18.20+00:03:245:0911.6
42ZUKAL Jakub 319KOSZALINM-Dz1M 3300:00:0500:02:0200:04:0500:06:0500:08:20.45+00:03:265:1011.6
43BUDZELEWSKI Dariusz 352KOSZALINM-504M 3400:00:0400:01:4600:04:0100:06:2900:08:53.05+00:03:595:3110.9
44ZAWORSKI Nicolas 313KOSZALINM-Dz2M 3500:00:0400:02:2300:04:3600:06:5700:09:07.60+00:04:145:3910.6
45ZUKAL Aleksandra 318KOSZALINK-403K 1000:00:0300:02:2000:04:4000:07:0000:09:16.30+00:04:225:4510.4
46MIŁASZEWSKA Julia 305KOSZALINK-141K 1100:00:0500:02:2500:04:5300:07:1800:09:22.80+00:04:295:4910.3
47WOLF Beata 309TKKF KOSZALINKOSZALINK-404K 1200:00:0500:02:0800:04:4500:07:0700:09:23.50+00:04:295:4910.3
48KOZŁOWIECKA Małgorzata 316KOSZALINK-50+2K 1300:00:0400:02:1200:04:4300:07:1100:09:31.30+00:04:375:5410.2
49PRZYBOREK Kinga 314KOSZALINK-305K 1400:00:0700:02:2300:04:3600:06:5800:09:51.55+00:04:576:079.8
50WOJTKIEWICZ-BĄKOWSKA Dorota 304BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-306K 1500:00:0500:02:3000:05:2300:08:1300:11:00.95+00:06:076:498.8
51BĄKOWSKA Agata 303BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-Dz3K 1600:00:0400:02:2900:05:2400:08:1300:11:00.95+00:06:076:498.8
52ROKOSZ Oliwer 375KOSZALINM-Dz3M 3600:00:0300:02:5500:06:1700:09:4000:12:38.95+00:07:457:507.6
53ROKOSZ Oliwia 364KOSZALINK-181K 1700:00:0400:03:1300:06:2000:09:4000:12:41.95+00:07:487:527.6
54ROKOSZ Dominika 376KOSZALINK-Dz4K 1800:00:0400:03:0800:06:3900:09:4400:12:56.10+00:08:028:017.5
55BARTNIK Marian 312TKKF KOSZALINKOSZALINM-70+1M 3700:00:0400:03:0600:06:2600:09:4200:12:57.75+00:08:048:027.5
Znaleziono 55 wynik(ów)