LETNIE MILE BIEGOWE 2/4 - 1609M
Letnie Mile Biegowe 2022 2/4
Organiser : Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Date : 2022-07-26
Place : Koszalin
Distance : 1.609 km
Registered : 58
Started : 34
Not finished : 0
Finished : 34
On the track : 0
Complete results :
Uproszczone :
Classification at splits: Start | 0.409km | 0.809km | 1.209km | Finish
Classifications acc. to categories: All | K-Open | M-Open
Classification by czasu netto. Unofficial results !!!
PlaceParticipantNumberClubCityNATCategoryMCatF/M0.409km0.809km1.209kmNet
time
1.609km
GapPace
min/km
Pace
km/h
        
1RUDNIK Krzysztof 84SŁUPSKM-Open1M 100:01:1400:02:3000:03:4900:05:06.00 3:1018,9
2MAJKOWICZ Rafał 13TKKF KOSZALINKOSZALINM-Open2M 200:01:1300:02:3400:03:5700:05:18.05+00:00:123:1718,2
3PICK Tomasz 82BIEGOLAS KOSZALIN / KORONA SZCZECINKOSZALINM-Open3M 300:01:1500:02:3700:04:0200:05:22.57+00:00:163:2018,0
4WEBER Paweł 97BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINM-Open4M 400:01:1500:02:4000:04:0800:05:31.66+00:00:253:2517,5
5SMAGOWSKI Wojtek 90OSP RĄBINORĄBINOM-Open5M 500:01:1900:02:4500:04:1200:05:36.22+00:00:303:2817,2
6SŁUPCZEWSKI Krzysztof 6SIANÓWM-Open6M 600:01:1500:02:4100:04:1300:05:36.93+00:00:303:2817,2
7ZWOLIŃSKI Jan 14TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-Open7M 700:01:2100:02:4900:04:1700:05:40.75+00:00:343:3117,0
8KUŁAKOWSKI Dawid 4TKKF KOSZALINKOSZALINM-Open8M 800:01:1600:02:4300:04:1400:05:41.53+00:00:353:3117,0
9DENISIUK Bartosz 56KOSZALINM-Open9M 900:01:2200:02:5100:04:2000:05:43.41+00:00:373:3316,9
10DZIADEK Krzysztof 11TKKF KOSZALINKOSZALINM-Open10M 1000:01:1400:02:4000:04:1500:05:50.31+00:00:443:3716,5
11RÓŻAŃSKI Maciej 83KOSZALINM-Open11M 1100:01:1700:02:4500:04:2100:05:55.47+00:00:493:4016,3
12KUKIEŁA Tomasz 72BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINM-Open12M 1200:01:2500:02:5800:04:2900:05:57.89+00:00:513:4116,2
13BARUTOWICZ Grzegorz 51KOSZALINM-Open13M 1300:01:2400:02:5800:04:3400:06:00.38+00:00:543:4316,1
14STENKA Rafał 91KOSZALINM-Open14M 1400:01:2500:02:5900:04:3200:06:01.34+00:00:553:4416,0
15KONKEL Agnieszka 2KOSZALINK-Open1K 100:01:2500:02:5500:04:2800:06:01.73+00:00:553:4416,0
16KRUK Marcin 68KOSZALINM-Open15M 1500:01:2800:03:0300:04:3500:06:03.88+00:00:573:4516,0
17KALISZUK Damian 62KOSZALINM-Open16M 1600:01:2700:03:0100:04:3800:06:10.95+00:01:043:4915,7
18KRUPIŃSKI Krzysztof 69E-UROLOG.EUKOSZALINM-Open17M 1700:01:3000:03:0300:04:3800:06:13.80+00:01:073:5115,5
19BOREJKO Łukasz 54KOSZALINM-Open18M 1800:01:3100:03:0900:04:4600:06:17.97+00:01:113:5415,4
20RUTKOWSKI Artur 85SPORTOWIEC.INFO RUNKINGKOSZALINM-Open19M 1900:01:3100:03:0700:04:4700:06:18.26+00:01:123:5415,3
21MAZIEC Beata 76BIEGOLAS KOSZALIN / TKKF KOSZALINKOSZALINK-Open2K 200:01:3200:03:1100:04:4900:06:19.41+00:01:133:5515,3
22SIEROCKI Łukasz 89ŚWIERZENKOM-Open20M 2000:01:2700:03:0200:04:4000:06:21.94+00:01:153:5615,2
23MARCINKOWSKI Jacek 75SSK ORZEŁ ŚWIESZYNOŚWIESZYNOM-Open21M 2100:01:3100:03:1000:04:5300:06:27.61+00:01:214:0015,0
24GAWROŃSKI Bartosz 5M-Open22M 2200:01:2500:03:0200:04:4700:06:27.88+00:01:214:0015,0
25KONKEL Łukasz 64KOSZALINM-Open23M 2300:01:3200:03:1100:04:5200:06:33.01+00:01:274:0414,7
26BUDZIŃSKI Paweł 55KĘPKA TEAM/DRUŻYNA SZPIKUKONIKOWOM-Open24M 2400:03:1100:04:0400:06:0500:06:33.01+00:01:274:0414,7
27SUDER-MAKSYMOWICZ Grzegorz 94USTRONIE MORSKIEM-Open25M 2500:01:3400:03:1700:05:0700:06:54.21+00:01:484:1714,0
28BOGACKI Tomasz 53TKKF KOSZALINKOSZALINM-Open26M 2600:01:4100:03:2900:05:1700:06:58.35+00:01:524:1913,9
29KRZEWIŃSKA Małgorzata 3TKKF KOSZALINKOSZALINK-Open3K 300:01:4400:03:3400:05:2200:07:07.87+00:02:014:2513,6
30WYSOCKA Urszula 99KOSZALINK-Open4K 400:01:4200:03:3500:05:3300:07:33.12+00:02:274:4112,8
31MACIEJEWSKI Maciej 74KOSZALINM-Open27M 2700:01:4000:03:3800:05:4400:07:40.55+00:02:344:4512,6
32KOZŁOWIECKI Waldemar 7TKKF KOSZALINKOSZALINM-Open28M 2800:01:5400:04:0000:06:0900:08:13.25+00:03:075:0611,7
33SUDER-MAKSYMOWICZ Monika 93USTRONIE MORSKIEK-Open5K 500:01:5900:04:1300:06:2800:08:16.09+00:03:105:0811,7
Niesklasyfikowani
DQZATOŃ Olga 100ŚWIDWINK-Open00:01:14 DQ00:02:40 DQ00:04:14 DQ00:05:20.69 DQ0:0018,1
Total 34 results.