LETNIE MILE BIEGOWE - 2/5 - 2 MILE

Organizator/ Organizer:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2018-05-24
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
3.218 km
Zgłoszonych/ Registered:
46
Wystartowało/ Started:
46
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
46
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.018km | 0.418km | 0.818km | 1.218km | 1.618km | 2.018km | 2.418km | 2.818km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | 1 Seria | 2 Seria | Kobiety | Mężczyźni | K-Dz | M-Dz | K-14 | M-14 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50+ | M-50 | M-60 | M-70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.018km0.418km0.818km1.218km1.618km2.018km2.418km2.818kmCzas
netto
3.218km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
             
1ORZECHOWSKI Kamil 974TKKF KOSZALINKOSZALINM-301M 100:00:0400:01:2200:02:4200:04:0400:05:2000:06:3600:07:5200:09:0900:10:24.40 3:1318.6
2SOBSTEL Krystian 963CIACHU-CIACH PRACOWNIA RĘKODZIEŁAKOSZALINM-302M 200:00:0500:01:2600:02:4700:04:0900:05:3300:06:5800:08:2400:09:4900:11:05.15+00:00:403:2617.4
3GÓRSKI Mateusz 957MORSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJLĘBORKM-181M 300:00:0400:01:2200:02:4200:04:0400:05:2800:06:5400:08:2200:09:4700:11:07.46+00:00:433:2717.4
4HUBERT Łukasz 966KOSZALINM-303M 400:00:0400:01:2600:02:5400:04:2200:05:5200:07:2100:08:4800:10:1300:11:37.83+00:01:133:3616.6
5SITOWSKI Marcin 960FC RYSIEKKOSZALINM-182M 500:00:0400:01:2300:02:4300:04:0900:05:4100:07:1400:08:4800:10:2000:11:49.59+00:01:253:4016.3
6ZWOLIŃSKI Jan 969TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-501M 600:00:0500:01:3200:03:0300:04:3300:06:0200:07:3300:09:0400:10:3400:12:00.65+00:01:363:4316.1
7SOSNOWSKI Tomasz 951MEDEN-INMED SPORTS TEAMKOSZALINM-183M 700:00:0500:01:2800:02:5800:04:3100:06:0300:07:3700:09:1100:10:4500:12:08.21+00:01:433:4615.9
8SIENIAWSKI Jarosław 962MEDEN INMED SPORTS TEAMBONINM-401M 800:00:0600:01:2900:02:5800:04:3000:06:0200:07:3600:09:1000:10:4400:12:10.73+00:01:463:4615.9
9DOWNAR Krystian 938SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 KOSZALINKOSZALINM-141M 900:00:0600:01:3300:03:0300:04:3800:06:1600:07:5900:09:3900:11:2200:12:54.16+00:02:294:0015
10ZUKAL Piotr 971KOSZALINM-402M 1000:00:0600:01:4500:03:2500:05:0400:06:4200:08:1900:09:5400:11:2800:12:57.05+00:02:324:0114.9
11JAMNIAK Bartosz 964KOSZALINM-304M 1100:00:0500:01:3400:03:0700:04:4200:06:1900:08:0000:09:4300:11:2700:13:01.53+00:02:374:0214.8
12ZACHOLSKI Wojciech 977KOSZALINM-184M 1200:00:0500:01:3500:03:1000:04:4900:06:2800:08:1100:09:5400:11:3700:13:02.07+00:02:374:0214.8
13JAROSZ Dariusz 973TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-403M 1300:00:0600:01:4200:03:2200:05:0200:06:3900:08:2000:10:0100:11:4200:13:14.24+00:02:494:0614.6
14KUŁAKOWSKI Dawid 965TKKF KOSZALINKOSZALINM-404M 1400:00:0600:01:4500:03:2700:05:1100:06:5300:08:3600:10:1900:11:5800:13:18.43+00:02:544:0714.5
15MRÓZ Dawid 959CHOJNICEM-185M 1500:00:0500:01:4000:03:2100:05:0100:06:4000:08:2000:10:0300:11:4800:13:20.93+00:02:564:0814.5
16IWANIEC Dariusz 968TKKF KOSZALINSIERAKOWOM-405M 1600:00:0600:01:4400:03:2700:05:1100:06:5300:08:3600:10:1900:11:5800:13:21.77+00:02:574:0814.5
17MIŁASZEWSKI Przemysław 970KOSZALINM-305M 1700:00:0600:01:4200:03:2200:05:0200:06:4000:08:2100:10:0500:11:5000:13:33.21+00:03:084:1214.3
18BIEŃKOWSKI Tomasz 972NIEKŁONICEM-306M 1800:00:0600:01:3600:03:1400:04:5500:06:3600:08:2200:10:0800:11:5900:13:37.02+00:03:124:1314.2
19MICERSKI Tomasz 967TKKF KOSZALINKOSZALINM-406M 1900:00:0600:01:4500:03:2700:05:1100:06:5400:08:3800:10:2300:12:0900:13:49.15+00:03:244:1714
20ROGOŻA Ireneusz 953KOSZALINM-407M 2000:00:0900:01:5200:03:3200:05:1400:06:5800:08:4300:10:3000:12:1700:13:52.51+00:03:284:1813.9
21KRUPIŃSKI Krzysztof 946E-UROLOG GABINET SPECJALISTYCZNY KRZYSZTOF KRUPIŃSKIKOSZALINM-502M 2100:00:0600:01:4600:03:2800:05:1000:06:5500:08:4100:10:2800:12:1500:13:55.99+00:03:314:1913.9
22BASSEL Marcin 952KOSZALINM-307M 2200:00:0900:01:5300:03:3700:05:1800:07:0100:08:4600:10:3400:12:2100:14:03.17+00:03:384:2113.8
23RUTKOWSKI Artur 958RUTKOWSKI TEAMSIANÓWM-186M 2300:00:0900:01:4900:03:2200:05:0200:06:4700:08:3600:10:2700:12:2200:14:03.54+00:03:394:2113.8
24KAZIMIEROWICZ Radosław 954VTT KOSZALINKOSZALINM-308M 2400:00:0900:01:5200:03:3600:05:2100:07:0900:08:5700:10:4600:12:3500:14:09.04+00:03:444:2313.7
25NOREK Tomek 950KOSZALINM-503M 2500:00:0900:01:5200:03:3500:05:1900:07:0600:08:5400:10:4200:12:3000:14:13.98+00:03:494:2413.6
26KAMYK Piotr 961MH IT SERWIS KOSZALINKOSZALINM-309M 2600:00:0600:01:4500:03:2800:05:1300:07:0100:08:5500:10:4500:12:3400:14:16.79+00:03:524:2513.5
27MAAS Artur Artimea 956KJANDAKOSZALINM-3010M 2700:00:0700:01:4300:03:2000:05:0500:06:5700:08:5100:10:4700:12:4100:14:32.46+00:04:084:3013.3
28ZIELIŃSKI Grzegorz 934STARE BIELICEM-601M 2800:00:0600:01:3500:03:2400:05:1500:07:1900:09:1100:11:0300:12:5600:14:47.24+00:04:224:3513.1
29SZABLA Ewelina 931TKKF KOSZALINKOSZALINK-301K 100:00:0800:02:0100:03:5200:05:4400:07:3500:09:2700:11:1700:13:0800:14:54.50+00:04:304:3713
30CHODOR Martyna 944TKKF KOSZALINKOSZALINK-302K 200:00:0900:02:0100:03:5200:05:4400:07:3500:09:2800:11:1700:13:0900:14:55.20+00:04:304:3713
31DĄBROWSKA Alicja 932TKKF KOSZALINSIANÓWK-50+1K 300:00:0800:02:0700:04:0100:05:5400:07:4800:09:4400:11:3800:13:2700:15:00.87+00:04:364:3912.9
32CHODOR Izabela 945TKKF KOSZALINGORZEBĄDZK-303K 400:00:0800:02:0700:04:0100:05:5400:07:4800:09:4400:11:3800:13:2700:15:03.91+00:04:394:4012.8
33DZIESZUK Dariusz 955TKKF KOSZALINKOSZALINM-504M 2900:00:0900:02:0700:04:0100:05:5500:07:4900:09:4500:11:4100:13:3500:15:18.00+00:04:534:4512.6
34KRZEWIŃSKA Monika 935TKKF KOSZALINKOSZALINK-304K 500:00:0700:02:0700:04:0400:06:0200:07:5900:09:5300:11:5100:13:4300:15:27.90+00:05:034:4712.5
35WAWRZYN Grzegorz 975KOSZALINM-408M 3000:00:1200:01:5700:03:5000:05:4400:07:3600:09:3300:11:3400:13:4000:15:32.76+00:05:084:4912.4
36PANCERZYŃSKI Łukasz 949KOSZALINM-3011M 3100:00:0900:02:0800:04:0300:05:5900:07:5600:09:5100:11:5000:13:4500:15:35.59+00:05:114:5012.4
37KOZŁOWIECKI Waldek 937TKKF KOSZALINKOSZALINM-602M 3200:00:0800:02:1000:04:0800:06:0900:08:1000:10:0900:12:1000:14:0800:15:57.69+00:05:334:5712.1
38ZUKAL Jakub 940KOSZALINM-Dz1M 3300:00:0600:02:1900:04:3800:06:5600:09:1700:11:4100:13:3900:15:5800:17:56.20+00:07:315:3410.8
39WOLF Beata 941TKKF KOSZALINKOSZALINK-401K 600:00:0900:02:2000:04:3800:06:5300:09:1100:11:3400:14:1000:16:2900:18:33.09+00:08:085:4510.4
40STAŃCZYK Franciszek 943NIEZRZESZONYKOSZALINM-70+1M 3400:00:0900:02:2000:04:4000:07:0000:09:1800:11:3800:14:0100:16:2200:18:42.45+00:08:185:4810.3
41ZUKAL Aleksandra 939KOSZALINK-402K 700:00:0600:02:1900:04:3800:06:5600:09:1700:11:4100:14:0800:16:3700:19:02.38+00:08:375:5410.2
42KOZŁOWIECKA Małgorzata 936KOSZALINK-50+2K 800:00:0700:02:1200:04:3400:07:0000:09:2500:11:5100:14:2000:16:5300:19:16.75+00:08:525:5910
43CICHOSZ Jerzy 942KOSZALINM-70+2M 3500:00:1000:02:3800:05:0500:07:3300:10:0300:12:3400:15:0600:17:3800:20:07.96+00:09:436:149.6
44BĄKOWSKA Agata 948BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-Dz1K 900:00:0800:02:4100:05:2900:08:3900:12:1000:15:3700:18:5000:22:1200:25:11.91+00:14:477:497.7
45WOJTKIEWICZ-BĄKOWSKA Dorota 947BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-305K 1000:00:0800:02:4100:05:2900:08:3900:12:1000:15:3700:18:4900:22:1200:25:12.02+00:14:477:497.7
46BARTNIK Marian 933TKKF KOSZALINKOSZALINM-70+3M 3600:00:0800:03:0800:06:2400:09:3900:12:5700:16:1500:19:3300:22:4800:25:54.12+00:15:298:027.5
Znaleziono 46 wynik(ów)